Z brzytwą na ,,Wprost”


Bartłomiej Sienkiewicz minister spraw ,,Wywnętrznych” skompromitowany  upublicznieniem nagranych prywatnych rozmów z szefem wszystkich banków panem Belką, tym razem chwycił się jak przysłowiowy tonący brzytwy i zamieniając państwowe służby, w tym milicję i prokuratorów w swoje prywatne, wysłał je z zmasowanej sile wprost do redakcji gazety  ,,Wprost”

Tu te siły skompromitowały w równie wielkim stopniu co ich  szef i mocodawca, dopuszczając się siłowych i słownych przepychanek z nie byle kim, tylko z czwartą władzą ponosząc dotkliwą porażkę.

Mieliśmy wczoraj z tej okazji przez kilka godzin dzięki ,,rezimowym” mediom TV niezły kabaret z burdelu jaki miał miejsce w  redakcji wspomnianej gazety.

Ale to nie koniec tego cyrku. Pan Szeremeta, naczelny prokurator praworządnego państwa prawa obywatelskiego, dał głos i odśpiewał mydlaną operę, jak to wszystko z godnie z prawem republiki frajerów i kolesiów z okrągłego stołu się jednak odbywa.

Pan premier zachował się tu najlepiej, nie wiedząc do końca jak ma się zachować. Kogo potępić a kogo zdymisjonować. Dał sobie czas do namysłu wiedząc, że tu o niego i jego głowę głównie chodzi.

A przy okazji, ktoś nieśmiało bąkną, że to prowokacja  ruskich służb, bąknął, ale nieśmiało i niezbyt głośno, gdyż powszechnie i wszem wiadomo, że nasączenie naszego państwa zachodnimi służbami jest tak dogłębne, że te ruskie służby już dawno wycofały się w obawie o własne życie chen , gdzieś tam aż na przedpola Moskwy.

Pan Szeremeta, pan Sienkiewicz, i wszyscy inni są zgodni co do tego, że nagrania rozmów (państwowych Vipów), są nielegalne i jako takie przestępstwem ściganym przez w/w

Podsłuch wszak może być jedynie dozwolony i wskazany, jeśli ma miejsce za zgodą władzy. Jeśli jeden państwowy urzędnik otrzymuje na to zgodę innego państwowego urzędnika.

I tu znów, jak w każdym porządnym kabarecie jest kupa (nie)śmiechu, bo oto od pewnego czasu dzięki niejakiemu Snowdenowi wiadomo, że amerykanie podsłuchiwali (i na pewno dalej podsłuchują) panią kanclerz Niemiec Frau Merkel. Oczywiście jak najbardziej legalnie, gdyż ten który podsłuchiwał dostał na to zgodę i rozkaz swoich szefów.

Co zatem z polskimi podsłuchami jeśli by się okazało, że to właśnie nasz wielki sojusznik i obrońca wydał zgodę i nakaz podsłuchów?.

Czy wówczas będzie można dalej twierdzić, że podsłuchy były nielegalne, że stanowiły przestępstwo? Czy wówczas pan minister B. Sienkiewicz napuści swoje traktowane prywatnie państwowe służby na siedzibę warszawską CIA, Mosadu i niewiadomych mi z nazwy pozostałych służb zaprzyjaźnionych mocarstw NATO?

Sprawa się mocno komplikuje, ale jak na razie o tym się nie mówi.

Pisiory zacierają ręce i już grzeją gary do objęcia schedy po Tusku.

Bidule, ani przez chwilę nie pomyślą, ile z tych nieujawnionych jeszcze nagrań dotyczy pretorianów Jarosława Mądrego.

Panowie

Kurtyna idzie w górę.

Psy szczekają a karawan jedzie dalej.

Zaczyna się kabaret (z brzytwą w rękawie). Nic innego nie jest ważne.

 

 

 

Reklamy

10 uwag do wpisu “Z brzytwą na ,,Wprost”

 1. Tylko uczciwość i patriotyzm może uratować Polskę. Czas zmieść ze sceny politycznej ludzi, którzy nami manipulują, wręcz okradają. Polska wymaga gruntownych zmian w każdej dziedzinie życia publicznego, rozbicie obcego nam układu okrągłostołowego.

  Polubienie

 2. Jak czas ,to na co czekamy ?

  KTO TO MA ZA MLODYCH i SILNYCH DOKONAC WYZWOLENIA POLSKI z POD OKUPACJI ???

  Ktos powie,napisze,juz sa RUCHY NARODOW i dzialaja,
  ostanio było widać jak mlodzi przez tube przemawiają „na barykadach” (dziewczyna z chłopakiem o rysach niepolskich) a pozostali powtarzają beczenie,zas osilki policyjne ich strzega.

  Tak,tak sa ruchy narodow osiadłych w Polsce ,młodzi rwa się do władzy i urzedow a starocie zasiedziale nie chce ustapic ,no bo za co splacac palace i bryki ?!

  Idzie nowe,mlode i piękne w mini spodniczkach z flagami narodowymi w rekach ,które wymachują na wietrze nowej historii !

  Co dziwne powstają ale nie ci co ich dreczy glod,ruszaja z posad bryle swiata i ja wciąż PRZESTRAJAJA .
  IRONIA LOSOW LUDZKICH !

  KOCHANI !

  Droga do zwycięstwa danego narodu jest JEDNOSC i DZIALNIE CZYSTEJ KRWI !!!
  Ta krew plynaca w zylach – czysta krew narodowa POLSKA może dopiero osiagnac zwycięstwo.

  Krew narodowa zmieszana z obca może tylko zamolic wszystkie organy w człowieku az po rozum i wywolac RAK NARODU ,CHEMIOTERAPIE i SMIERC !

  Rozumiemy się POLACY ?
  MY NIE Z BRZYTWA TANCZMY ,MY BRONMY SIE PRZY POMOCY ROZUMU.

  Wszelkie media obce i scierwo-papierowe szmaty zwane dziennikami czy tygodnikami niech nas nie obchodzą ,bo nawet do ubikacji się nie nadaja co najwyżej na podpalke .

  Polubienie

 3. Non24
  Wszystkie sprawy wyraźnie wskazują na ludzi z otoczenia M. Kamińskiego. Mają umiejętności, wcześniej stosowali zbieranie haków na polityków, stosowali podsłuchy, choćby agent Tomek.
  Jaromir

  Trafne spostrzeżenie, tym bardzie,j że ostatnio mocno dobierano się do skóry panu M. Kamińskiemu, a wszak wiadomo, że najlepsza obrona to atak
  Adm

  Polubienie

 4. „Maskirowka” w redakcji WPROST?!

  Czy widzieliśmy popis nieudolności totalnej, czy też maskirowkę działań właściwych?

  Koło 22:45 wracam do domu ze zdobytą w Żabce butelką Vinho Verde Omisso za 14,99 , wartego każdych pieniędzy, nastawiam TV a tu na żywo leci spektakl z redakcji Wprost. Przecieram oczy ze zdumienia widząc znanego amanta hollywoodzkiego Woody Harrelsona (ostatnio „Facet do Towarzystwa” z Louren Bacall, wcześniej „To nie jest kraj dla strych ludzi”) w zwarciu z red. Latkowskim. Dopiero z napływających info dowiduję sie, że to łudząco podobny doń prokurator Józef Gacek naczelnik Wydziału V Prokuratury Warszawa-Praga. Podobieństwo bliźniacze – te same gesty, miny, aparycja, nawet garnitur – kawa z mlekiem.

  Fikcja filmowa przeplata się na ekranie z rzeczywistością. Tragifarsa prod. USA 2007 z produkcją ABW/Wprost PL 2014. Transmisja z akcji ABW pokazała milionom wyborców całkowitą nieudolność wysoce wyspecjalizowonych służb, (gdzie pensja zaczyna się od 5.000 zł wzwyż). Nie wierzę, że dysponując siłami okolo 1.500 oficerów ABW można wykonać takie popisy beradności i dyletanctwa. Nie wierzę, że prokurator Gacek zachowywał się jak „dziecko we mgle” (cytat z wypowiedzi red. Semki). Mniemam, że była to operacja maskująca, przykrywająca właściwą akcję, lub liczne akcje, jakie odbyły się wcześniej, a ABW i SKW już dawno mają kopie wyszystkich taśm, i dlatego właśnie premier Tusk był tak przeażony na porannej konferencji prasowej.

  Dziwnym też trafem premier Tusk całymi latami biesiadował w kanjpie „Lemongrass” kat. Lux Lux Al. Ujazdowskie 8 (na przeciw ambasady USA). W 2011 r. ABW uprzedziło go, że jest nagrywany. Od tamtej pory zupełne zaprzestał chadzania na koszt podatnika do restauracji, a dziwnym też zbiegiem okoliczności Lemongrass natychmiast ZBANKRUTOWAŁA i została zamknięta. (wybebeszony pustostan straszy do dziś) Personel z Lemongrass przeszedł do pracy w „Sowa & Przyjaciele” – z zatrzymanym menadżerem Łukaszem N. włącznie. Kto tu kogo nagrywa, kto kolekcjonuje haki??? Przecież Łukasz N. zna niebywałe tajemnice, i jak ktoś go będzie chciał wsadzić do mamra na dwa lata, to on zacznie mówić. A ilu jest takich Łukaszy N. – a ile jest nagranych Kulczyków i Zdrojewskich, Arabskich i Grasiów?

  Premier ma dwa wyjścia, podać się do dymisji, albo dać się prowadzać na smyczy przez nie znany nam układ właściwych właścicieli III RP. Pamiętajmy też, że dwa tygodnie temu pojawiły się informacje, że premier chce zastąpić w 2015 r. prezydenta Komorowskiego.

  Remigiusz Włast-Matuszak, dziennikarz, publicysta, redaktor, poeta.

  http://prawica.net/38702

  Polubienie

 5. Opublikowana 2 godzinna rozmowa Belki z Sienkiewiczem ujawnia ponoć(nie sluchalam ),ze Sienkiewicz mówi w ktoryms momencie ze Polskie MSW każda wazniejsza i kluczowa decyzje musi podejmowac po konsultacji z mossadem ….pomijajac juz tekst ze polska praktycznie nie istnieje a tylko teoretycznie, to dla tych ktorzy do tej pory byli swiecie przekonani ze nie jest az tak zle i polska jest suwerennym krajem a teksty w stylu „zyjemy w israelu a nie w Polsce” sa daleko idace ,moze w koncu po tej publikacji przejzą na oczka ,skoro sam minister spraw wewnetrznych im to mówi . Spiochy pobudka!

  Polubienie

 6. Zaistniałe wydarzenia wokół „afery taśmowej” są jednoznaczne i wskazują na to, że ten SUPER-oszust i ANTY-polski rozwydrzony SPEKULANT Belka z pełnym wyrachowaniem NAŚLADAJU system „rządzenia” jaki jest zainstalowany w tym żydo-pierdolnik u o nazwie USA, gdzie FAKTYCZNIE instytucję państwa podporządkowali sobie ZŁODZEJE żydo-finansiści.

  W USA FAKTYCZNIE rządzą mafie finansowe, bank-sterzy jak JPMorgan, rodziny Lehman Brothers, Rothschildów … itp. „DYNASTII złodzejskiej mafii PIENIĄDZA” . . .

  Oficjalna władza w centralnej żydo-MELINIE „biały dom” to faktycznie FIGURANCI, jak to popychadło Obama biorący łapówki od bank-sterów, który podpisał i dał w prezencie czek na $700 miliardów (tzw. „Emergency Economic Stabilization Act of 2008”) z kąta OSZUKANEGO amerykańskiego podatnika do SKONSUMOWANIA przez gangsterów pod PRETEKSTEM „ratowania” systemu finansowego USA oraz pozycji amerykańskiego dolara” na rynkach światowych.

  Danie tego czeku bak-sterom jeszcze bardziej OSACZYŁO tą skorumpowaną zbankrutowana przez bank-sterów instytucję „rządu USA z tym SUPER-PAJACEM John Kerry, który od 30 lat jest ciągle SENATOREM o 15 lat za DŁUGO w którym to czsie stworzyli poza-kulisową mafie okradającą amerykańskiego podatnika !!!

  Belce i globalnym przydupasom też UBZDURAŁO się WYŁODZENIE czeku ratunkowego w 2015 roku od „polskiego rządu” na MILIARDY EURO, aby udusic polską złotówkę i na jej miejsce wprowadzić w III RP to gówniane bezwartościowe „EURO” w celu całkowitego 100% podporzadkowania oraz stełego „DYMANIA” polskich obywateli przez gangsterów z IMF oraz tzw. „europejskich niemieckich banków centralnych” !

  Włośnie tacy SKORUMPOWANI premier USA jak ten pajac John Kerry KUPIONY przez gangsterów finasistów ZBANKRUTOWALI USA czujacy się taraz panami życia i śmierci tej ZGNOJONEJ Ameryki przez takich pierdzieli jak on tyle lat pierdzacy w stołek w Waszynktonie !

  Belka właśnie NAŚLADUJE żydo-finansistów USA usiłuje wprowadzic w III RP identyczne RELACJE dojenia polskiego podatnika jakie są w złodzejsko-bandyckim pierdolniku USA zarzadzanym przez mafie żydowską.

  Rozwydrzony Belka „siedzi na kasie” polskich obywateli UWAŻAJAC siebie za ZAKULISOWEGO 100% zarządce III RPA, który się zachowuje jak jakiś MONARCHA nad całą gawiedzą lemingów III RP.

  Ten chłystek Sienkiewicz to JEDYNIE pośrednik, CYNGIEL tego Belki uważający się za ważnego, gdyż znalazł się na pozycji z której steruje tym FIGURANTEM Tuskiem.

  Tak naprawdę to ten PAJAC Belka jest POPYCHADŁEM globalnych bank-sterów z poza „ZOO III RP tuskowej”, a czyje się MONARCHĄ Polski, a ten przekupny wypierdek B.Sienkiewicz jego zastępcą, liczący że w przyszłości „wyrucha” Belke za pomocą służb specjalnych i zostanie „królem III RP” … SIĆ!

  Polubienie

 7. Drugie dno afery taśmowej.

  > Jeszcze parę dni temu nie przypuszczałbym, że przyjdzie mi bronić kogoś z PO czy w ogóle kogoś z obecnego establishmentu. A jednak. Przesłuchałem całą taśmę z rozmów trzech panów w restauracji Sowa & Przyjaciele i stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że podsłuch i wyciek taśm jest robotą okupanta Polski. Czy to jest Rosja, jak sugeruje p. Dukaczewski? To stwierdzenie pana Dukaczewskiego, dyskwalifikuje go do końca. Po tym stwierdzeniu powinien być odsunięty z wszelkich urzędów gdyż
  zagraża

  > polskiej egzystencji i stwarza podejrzenie, że jest wtyczką zachodnich finansistów. Zatem kto i dlaczego wywołał kryzys w Polsce?

  > Zanim odpowiem na to zasadnicze pytanie muszę uświadomić (przypomnieć) z jakimi mediami mamy do czynienia. Są to media polskojęzyczne działające na rzecz okupanta Polski. Skoro tak, to ta cała wrzawa medialna i polityczna jest bardzo przeźroczysta i pokazuje komu to ma służyć.

  > Na czym koncentrują się media polskojęzyczne i pseudopolitycy komentując treść rozmowy w agenturalnej restauracji? Otóż głównym celem ataku jest dogadywanie się min. B. Sienkiewicza z prezesem NBP M. Belką o pomoc PO w zwycięstwie w zbliżających się wyborach, proponowanie zmiany na stanowisku min. finansów i słownictwie rozmawiających panów. Czy to jest przyczyną tej całej zadymy? Nic podobnego. Pan prezes Marek Belka swoją propozycją zmian w NBP poprzez zmiany ustawowe nacisnął zachodnim

  > finansistom na odcisk idąc w słusznym (niezbędnym) kierunku odzyskiwania suwerenności finansowej naszego państwa. Zapis w Konstytucji z 1997 roku o zakazie finansowania budżetu przez NBP nigdy nie powinien się znaleźć. Był on stworzony w celu likwidacji suwerenności finansowej państwa polskiego oraz prawne ustanowienie zadłużania się Polski oraz drenaż do zachodnich finansistów wypracowywanych przez naród Polski zysków, co doprowadzi do bankructwa kraju. Należy w tym miejscu przytoczyć słowa

  > prezesa NBP Marka Belki, że kraj nie może zbankrutować jeżeli ma własną walutę oraz możliwość finansowania potrzeb państwa przez bank krajowy. Jest to prawda, która powinna przyświecać wszystkim polskim politykom i ich działaniom.

  > Wszystkie zastrzeżenia jakie można by mieć do bohaterów afery taśmowej są niczym w porównaniu z troską o samodzielność i niezależność finansową i zrozumienie sytuacji Polski. Po przeanalizowaniu treści ich rozmowy p. Marek Belka jawi się jako mąż stanu, który jest na właściwym miejscu.

  > Kim zatem są wszyscy oponenci zarówno medialni jak i polityczni? Większa część to nieświadomi krytycy, którzy nie mają zielonego pojęcia o otaczającej nas rzeczywistości, idący za głosem krytyki jawnych i ukrytych wrogów Polski, działających na rzecz okupanta Polski. Poza mediami i wieloma politykami, co do których nie ma żadnych wątpliwości, że działają przeciwko narodowi polskiemu można odnotować potwierdzenie intencji i kierunków działania żydowskiego Ruchu Narodowego, który niemal

  > natychmiast był gotów do manifestacji w wielu miastach Polski. Należy zadać pytanie, czy nie byli oni gotowi dużo wcześniej na zadymy znając scenariusz opracowany przez antypolskie ośrodki władzy? Ruch Narodowy został utworzony dla określonych celów – tych samych, które przyświecały agentom przy okrągłym stole, z ich pomocą medialną i organizacyjną.

  > Co do oceny prezesa Jarosława Kaczyńskiego, to powinien być dla przykładu rozstrzelany za jawne szkodzenie państwu polskiemu zarówno w obecnej sytuacji związanej z taśmami, wcześniejszej akcji na Majdanie jak i całokształt działalności, która pokazuje, że jest całkowicie oddany swoim mocodawcom z Waszyngtonu i Tel Awiwu.

  > W zaistniałej sytuacji zasadniczą sprawą jest wykrycie i ujawnienie wszystkich osób zamieszanych w podsłuch i ujawnienie przebiegu spotkania w agenturalnej restauracji.

  > Podstawowy wniosek z obecnej afery jest następujący: po odsunięciu od władzy obecnej kasty politycznej powinno być rozliczenie wszystkich osób uczestniczących w uchwalaniu Konstytucji w 1997 roku oraz osób, które nie zrobiły niczego aby zlikwidować ten antypolski zapis w Konstytucji.

  > Skandalem nie jest to, że trzej panowie rozmawiali w restauracji o Polsce ale to, że zostali podsłuchiwani oraz to, że nikt z kasty politycznej nie zajmuje się oficjalnie odzyskaniem suwerenności finansowej Polski a jedynie robią to potajemnie trzej muszkieterowie.

  > Polska jest rozgrywana przez międzynarodową finansierę przy współudziale agentów krajowych z mediów i kasty politycznej.

  >

  >

  > Jerzy Truchlewski – Gdańsk

  Polubienie

 8. Z całym szacunkiem ,nie jestem ekspertem od finansow , ale czy Belka podczas rozmowy z Sienkiewiczem nie proponował wprowadzenia ustawy drukowania peniedzy z powietrza ??tak jak to sie dzieje w usa przez federal reserve co w rezultacie poglebia tylko kryzys , w zamian za finansowanie PO w wyborach ,tak jakby mieli za mało kasy z budzetu panstwa?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s