Pod fałszywą flagą – Ukraina


22 czerwca: najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie

W Waszyngtonie zdano sobie sprawę, że czas gra na stronę Rosji.

Dlatego na najbliższe dwa – trzy dni zaplanowano wydarzenie, które może wnieść radykalny przełom w rozwoju konfliktu ukraińskiego. W Waszyngtonie są przekonani, że w ten sposób uda im się zmusić Rosję do interwencji.

Poroszenko otrzymał zalecenie wzmocnienia miłującej pokój retoryki o zawieszeniu broni, podczas gdy stacjonujący w węgierskim Debreczynie i Miszkolcu rosyjsko języczni najemnicy PMC «Academi» są postawieni w stan gotowości do wymarszu.

Począwszy od dnia 20 czerwca najwyższą aktywność obserwowano w Miskolcu. Broń i wyposażenie ładuje się do samochodów ciężarowych, z czego połowa – to wojskowe, a druga połowa – cywilne. W każdej chwili jeszcze można obserwować od 60 do 80 samochodów pod załadunkiem.

Przygotowuje także skład pociągu kolejowego. Mówimy o przerzuceniu na Południowy Wschód Ukrainy około dziesięciu tysięcy wspaniale wyposażonych bojowników, nie licząc personelu sztabów i zaopatrzenia. Wydano im mundury ukraińskie (możliwe, że także rosyjskie). Moje źródła przekazały treść otrzymanego przez personel PMC instruktażu.

Postawiono przed nimi zadanie rozpoczęcia na wielką skalę etnicznej czystki ludności rosyjsko języcznej. Szczegóły podam poniżej. Proszę wziąć pod uwagę, że nie mam zwyczaju używania takich określeń jak “faszyści”, “ludobójstwo” czy “czystka etniczna” w sensie przenośnym, albo jako inwektyw.

Od początku czystek etnicznych amerykańska maszyna propagandowa rozpocznie kampanię pudrowania mózgów społeczeństwa europejskiego. Zostanie ogłoszone, że masowe zabójstwa są popełniane przez wspieranych przez Rosję separatystów. Celem nie jest przekonanie zachodniego społeczeństwa, że to jest rzeczywiście tak. Wystarczy zasiać wątpliwości i wywołać dezorientację.

Operacja jest zaplanowana w ten sposób, aby słabo zorientowani w sytuacji przedstawiciele zachodnich mediów nie zdążyli należycie rozeznać, kto się komu przeciwstawia. Przy tym u rosyjskich korespondentów powinno się stworzyć wrażenie, że bestialskich zbrodni dokonują Ukraińcy. W celu zamaskowania operacji na Zachodniej Ukrainie prowadzi się intensywny pobór rekrutów, rodziny których już zorganizowali w Europie akcję ażiotażnego popytu na używane kamizelki kuloodporne, począwszy od 4 klasy ochrony.

Powtarzam: Zadanie polega na tym, aby wywołać falę oburzenia w Rosji z powodu “ukraińskich zbrodni” i zmusić rząd do wprowadzenia wojsk, po czym będzie można ogłosić, że wydarzenia te zostały sprowokowane przez Rosję, aby uzasadnić inwazję.

Intensywność i czas trwania rzezi powinny zapewnić taki stopień oburzenia narodu Rosji, że każdy apel do międzynarodowych instancji z żądaniem skierowania na Południowy Wschód Ukrainy niezależnej komisji śledczej byłby odebrany jako słabość Kremla, jeżeli nie zdrada. Należy również uwzględnić, że zdecydowana większość tych specjalnie dobranych i wyszkolonych najemników w różnym stopniu włada językiem rosyjskim.

Czasu praktycznie już nie ma. Należy skoncentrować działania w dwóch kierunkach:

1. Przekonać wszystkich, kogo będzie można podłączyć na trasie przejazdu z węgierskiego Debreczyna i Miszkolca w kierunku Doniecka i Ługańska ciężarówek i pociągów z najemnikami, do gromadzenia i rozpowszechniania zdjęć i materiałów video. Można to i należy rozpocząć natychmiast.

2. Jeśli przez zebranie dowodów nie uda się uzyskać odwołania amerykańskiej operacji, dotyczącej organizacji ludobójstwa rosyjskiej i rosyjsko języcznej ludności na Ukrainie, to trzeba będzie przekonać siły samoobrony Donieckiej i Ługańskiej Republik, aby opuściły swoje stanowiska, których i tak nie zdołają utrzymać i zająć się ratowaniem ludzi. Później będzie można dokonać przegrupowania zgodnie z nową sytuacją.

Wymagana jest ewakuacja instytucji dla dzieci, osób starszych, tych kobiet, które nie są w stanie do noszenia broni, ale co jest szczególnie ważne i szczególnie skomplikowane – szpitali i klinik. Szczególny nacisk podczas instruktażu najemników był robiony na zdobycie szpitali i zabijanie wszystkich pacjentów.

Jeżeli nie uda się na czas zebrać dowodów dla międzynarodowego trybunału, to zapobiec tragedii będzie bardzo trudno. W chwili obecnej DRL i ŁRL nie mają wystarczających środków, aby zatrzymać dziesięć tysięcy uzbrojonych po zęby i wspaniale wyszkolonych zbójów z doświadczeniem bojowym. Szczególnie, jeśli się weźmie pod uwagę, że ich głównym celem – nie są punkty blokady dróg, i inne chronione obiekty, a ludność cywilna, zwłaszcza jej najbardziej bezradna część.

Nadal będę utrzymywał łączność ze źródłami w obozie wroga i będę przekazywał wszystko, czego uda się dowiedzieć dodatkowo.

22.6.2014 Centralna Agencja Informacyjna Noworosji, Novorus.info

Tłumaczył Janusz Sielicki 22.6.2014

Z : Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina

 

Reklamy

18 uwag do wpisu “Pod fałszywą flagą – Ukraina

 1. Hhhmmmm ?
  W obozie wroga ?
  Kto dziś czyj wrog a kto przyjaciel ???

  Panie doktorze Piotrze B. z Kanady :

  Czy Zydzi na Ukrainie ( i nie tylko) to wrogowie,a może przyjaciele Rosjan ?
  Pan „się na Zydach zna” – prawda ?

  Pytam bez zlosliwosci czy prowokacji,bo dziś o ZYDACH TRZEBA SZCZERZE mowic i pisać ,bowiem to od nich plynie juz bardzo dużo ZLA nawet miarka się przebrala i to na całym swiecie !

  Polubienie

 2. W ramach EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU trwa WOJNA O PIENIĄDZ.Nie bez racji w ramach uniwersalizmu wartości ogólnoludzkich powstało pojęcie „homo liberalus idioticus.” Jest ono wykreowane dzięki CYWILIZACYJNEJ MIESZANCE pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Padła klasyka,a wraz z nią logika,co dokumentuje,że odstąpiono od listu listu rozwodowego opisanego przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM. W Polsce toczy się wojna na slogany inspirowana przez STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.Dokumentują to rozmowy prywatne polityków polskiej partyjniackiej demokracji.Jak się okazuje znają problemy,ale od analizy do programu politycznego wyjścia z PUŁAPKI kolejnej utopii droga daleka.
  Po KOMUNIZMIE,jego transformacji w GLOBALIZM jaka kolejna utopia i [pod jakim znakiem?!

  Polubienie

 3. Pewnie pod znakiem jednej silnej wiary w …….. .
  No wlasnie ,w co , w kogo ?

  Czy ktoś dziś reklamodawcy uwierzy,ze to dobre w tym zakłamanym swiecie,gdy zarowka ma swiecic tylko
  tysiąc godzin a potem do wyrzucenia ???

  Zas polityk idzie do rzadow po to aby się nachapać a nie dbac o narod,ktory go wybral !

  Dzis swiat jest oparty na kłamstwie i faryzejstwie w pedzie az po niebiańskie zyski.

  Jak zyc gdy nawet ksiądz modli się za pieniądze,a szmul działki w niebie sprzedaje ?

  Koniec swiata jak mawiają Pawlaki.

  TRZEBA TEN CALY CYRK SWIATOWY NATYCHMIAST ROZEBRAC,ZWINAC PARLAMENTARNE NAMIOTY CYRKOWE zas AKROBATOW odeslac pieszo TAM SKAD PRZYSZLI !!!

  Innej rady być nie może.

  DAJ BOZE PRZEPEDZIC CHOLOTE KLAMCOW i ZLODZIEJOW !

  Polubienie

 4. Jeszcze lepiej będzie gdy ludzie przestana mieszac się rasowo.
  RASA TO JEST RASA !
  Jedna pierwsza ,druga,trzecia
  i ostatnia klasa .

  Z pomieszanej rasy rodza się zle ci…ki i ku..sy !

  Polubienie

 5. Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent USA Barack Obama omówili w rozmowie telefonicznej możliwość wprowadzenia nowych sankcji wobec Rosji, jeśli „nie zdoła ona podjąć konkretnych kroków zmierzających do deeskalacji kryzysu na Ukrainie”. Zaaprobowali oni dekret prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki w sprawie wstrzymania ognia na wschodzie kraju.

  * Prezydenci Francji i USA François Hollande i Barack Obama omówili w rozmowie telefonicznej sytuację na Ukrainie i wezwali Rosję, aby „zwróciła się do samoobrony na wschodzie kraju z apelem o zawieszenie działań zbrojnych”. Wcześniej rzecznik administracji prezydenta USA oświadczył, że sankcje wobec Rosji zostaną zaostrzone, jeśli nie poprze ona zaproponowanego przez prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę planu w sprawie uregulowania sytuacji.
  ———————————-
  Jeszcze trochę, a zachód zacznie nakładać na Rosję sankcje, że nie podejmuje walki z separatystami na Ukrainie

  Polubienie

 6. O tej „rewelacji” o najemnikach z Miszkolca już pisałem w komentarzu do postu „Czy Rosja posiada jeszcze broń nuklearną?” Cytuje i tutaj ten mój wczorajszy komentarz:

  markglogg 22 Czerwiec 2014 o 22:06
  Subject: Najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie – a FR oczywiście zlecono „odgórnie” nie ingerowanie w tę zbrodnię

  Od mojego kolegi, Piotra Beina z Kanady otrzymałem dziś wieczór taki email:

  22 czerwca: najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie
  Centralna Agencja Informacyjna Noworosji, Novorus.info
  Tłumaczył Janusz Sielicki 22.6.2014

  No właśnie. W kontekście tego „alarmującego” emaila jeszcze raz przypominam prognozę z 27 maja mego znajomego, Konstantina Sivkova z AGD Leonida Iwaszowa:

  Cytat:
  Scenariusz Zachodu jest taki – każdym sposobem blokować wystapienie Rosji z poparciem dla Południowego-Wschodu (Ukrainy), a z drugiej strony – dobijać ten Południowy-Wschód.

  No i po to zostali „wydelegowani” na wschód Ukrainy ci najemnicy z Miszkolca, aby każdym sposobem dobijać Południowy Wschód (Donbass) Ukrainy. A z przytoczonej powyżej prognozy mego rosyjskiego znajomego wynika, że Waszyngton przed „naczalstwem” Federacji Rosyjskiej postawił zadanie, aby tym czystkom etnicznym nie przeszkadzać – MG

  Cytuję tekst otrzymany przed chwilą od Piotra Beina, internetowego specjalisty od „ludobójczych scypionek” (grypa666) i „obłędnie rakotwórczego zubożonego uranu”:

  (patrz tekst główny obecnego wpisu)

  Dzisiaj mogę dodać dwa uściślenia, dlaczego PUTIN ZWLEKA W NIESKOŃCZONOŚĆ z pomocą Rosji dla Donbasu. Pisał o tym i Kontantin Sivkov 27 maja i mówiła dzisiaj, 23 czerwca, znany rosyjski politolog Natalia Naroczyńska w wywiadzie dla TV Rossija24: Putin ma nadzieję, że Unia Europejska, zorientowawszy się, że Rosja nie interweniuje bezpośrednio w Donbasie, stanie w końcu po stronie Rosji a nie USA.

  Te nadzieje rozwiał jednak mieszkający we Francji organizator wczorajszej,manifestacji z poparciem dla Donbasu w Paryżu, z którym Rossija24 przeprowadziła wywiad zaraz po wywiadzie z Naroczyńską. Stwierdził on że na tę manifestację przyszło około 40 osób, a w Parlamencie Europejskim sytuacja jest taka, że ok. 25% posłów chce coś zrobić dla swych krajów, ale reszta – czyli 75% – zajmuje się glosowaniem za tym, czego wymaga od Europarlamentu NATO i Waszyngton. Czyli wsparcia z EU Rosja w przypadku zaangażowania się w Donbasie nie będzie miała. Przewidując co niezadługo może się stać, Naroczyńska mrocznie zauważyła, że jeśli pro-rosyjskie powstanie w Donbasie upadnie i nastąpi ukrainizacja (tzn. banderyzacja) południowo-wschodniej Ukrainy, to banderowcy poczują się SUPER-SILNI i Tradycyjną Rosję czekają bardzo nieprzyjemne czasy. Może to być totalne załamanie cywilizacyjne, przypominające wojny religijne XVII wieku w Europie, kiedy to w bratobójczych walkach w Niemczech wyginęło 1/3 ludności (a w re-katolicyzowanych „na siłę” Czechach aż 2/3).

  Polubienie

 7. Do MG,

  Marku w dalszym ciągu zamiast oceniać sytuację w oparciu o wymogi polityki realnej i analizy historycznej ( ale nie jest to równoznaczne z powoływaniem się na oderwane od tu i teraz „historyczne ilustracje” ) kolportujesz wieszczenia i wernyhoryzm. Dodatkowo całą te ekwilibrystykę „politologiczną” podlewasz sosem antyputinizmu a’la „wolna-polska” ( chyba wolna od rozumu-PZ). Czy marzeniem twoim jest polska wyprawa na Kijów pod sztandarami „gwieździstej wolności” ? Bo de facto tym musiałoby skutkować wasze zagrzewanie „antyputinowskich” patriotów rosyjskich.

  Polubienie

 8. Do MG cd. Ta wyprawa kijowska musiałaby się skończyć jeszcze tragiczniej dla Polski niż ta z XX wieku. Natomiast siłę przetrwania banderowskiej Ukrainy oceniam z trudem na przeżycie najbliższej zimy, a jeśliby to się udało, to z całą pewnością śmierć w trakcie następnej zimy. Lechistan wtedy najadą hordy głodnych, zdziczałych barbarzyńców.

  Polubienie

 9. Kreml wyraził w środę zaniepokojenie z powodu wzrostu zadłużenia Ukrainy za dostarczany przez Rosję gaz. Wyraził zarazem nadzieję, że strona ukraińska wypełni wszystkie punkty obowiązującej umowy.
  ————–
  Niektórzy komentatorzy zaczynają dostrzegać, że Kreml finansuje w taki sposób bandrowski rząd na Ukrainie.

  Panie Marku zamiast, podawać fakty, winien pan ,,….oceniać sytuację w oparciu o wymogi polityki realnej i analizy historycznej…. ”

  Polubienie

 10. Ukraina – Kijowska junta chciała wiać do Polski. Ukraińskie władze o mało co nie uciekły do Polski z powodu pogłosek o wprowadzeniu wojsk przez Rosję.

  W ubiegły piątek Ukraina po raz kolejny o mało co nie pozostała bez władzy. Rzecz w tym, że po błyskotliwej operacji w Artiomowsku zdobycia magazynu sprzętu wojskowego antyfaszyści Noworosji uzyskali ponad 200 czołgów, 183 pojazdy opancerzone BMP i 288 pojazdów pojazdów opancerzonych BTR. „Ilościowo to nawet niczego sobie-w teorii, starczy na całą czołgową brygadę zmechanizowaną o ile uda się znaleźć amunicję. Główny problem to brak wyszkolonych załóg w większej ilości dlatego wprowadzanie tego sprzętu do działań będzie odbywało się partiami, w miarę uzyskiwania ludzi o odpowiednich kwalifikacjach”-zauważa sewastopolski bloger. Wieść o kolejnej klęsce armii ukraińskiej tak bardzo przestraszyła kijowskie kierownictwo, że Poroszenko i Jacieniuk kilka godzin nasłuchiwali plotek o rzekomym początku rosyjskiej inwazji. Pilnie zwołano posiedzenie Biura Bezpieczeństwa Narodowego, przygotowano śmigłowce dla najważniejszych osobistości. O godzinie 15:00 do dziennikarzy powinien był wyjść minister obrony i ogłosić o początku rosyjskiej okupacji ponieważ wywiad poinformował, że na czołgach podniesiono rosyjskie flagi. Naoczny świadek paniki w rządzie i na Bankowej zauważa, że sytuacja bardzo przypominała histerię Saakaszwili kiedy zaczął żuć elementy swojej odzieży na wieść, że rosyjskie czołgi znajdują się w odległości 90 kilometrów od Tbilisi. Dzielne ukraińskie władze o mało co nie zwiały do Polski z powodu jedynie pogłosek o rosyjskich flagach na ukraińskich czołgach. To jest wyrok nie tylko na ukraińską armię, która pozbywa się resztek swojej siły, ale także wyrok na Poroszenkę-Jacieniuka-Turczinowa, którzy rozumieją, że są oni tylko tymczasowi.

  Za: http://www.novorossia.org/politika/6805-ukrainske-vlasti-chut-ne-sbezhali-v-polshu-iz-za-sluha-o-vvode-voysk-rf.html

  Polubienie

 11. Ukraińcy są dziwni. Modlą się do banderowców, pracują dla Żydów, umierają za Amerykanów i winią za to Ruskich.

  interesariusz z PL

  Prawdopodobny koniec tzw. Batalionu „Ajdar”.
  Po niesławnej „viktoryji” pod Ługańskiem gdzie dzielni tzw. gwardziści narodowi rozpierzchli się po krzakach porzucają sprzęt, rannych i zabitych, ci którzy ocaleli składają raporty o zwolnienie i przeniesienie;
  http://rusvesna.su/news/1403542555
  wszystko to poskutkuje zapewne rozformowaniem tej „bohaterskiej” jednostki która jak pamiętamy wywodziła sie m.in. z tzw. Samoobrony kijowskiego Majdanu.

  Pozdrawiam

  mania przepraszania
  z Non24

  Polubienie

 12. Jeżeli już o fałszywej fladze to dlaczego jej nie dostrzegacie w Polsce ?

  Nie widzicie jakie sprytne demonstarcje się dziś organizuje w dużych miastach ???

  Wystarczy spojrzeć na zażydzone maksymalnie miasta ,miedzy innym przedwojenna zydowska Lodz,Krakow ,Warszawe .

  Widzicie „niby polski ruch narodowy” – widzicie te piękne twarzyczki,uczesanie,modny stroj i szwabskie okrzyki garbatonosych i wychudzonych mlodzieniaszkow ?

  Ja pytam nie pierwszy raz :

  GDZIE JEST POLSKI RUCH NARODOWY P O L A K O W ???????????????????
  A nie zzydzialych pieknisiow.

  Znowu wam wzorem solidarnosci zydzi zakladaja ruchy ,stowarzyszenia i inne badziewie udaja pozal się Boze „polakow” ?

  Nabieracie się już na wszystko nie odrozniajac wcale diablow od aniolow !
  Ale co się dziwic gdy nawet Prymasem Polski zostaje POLAK (z nazwiska) .

  Chyba lepszej kpiny z POLAKOW być nie może gdy jak się diablom pod ogonem pali , to i w dzwony się uderza,pluskwy podkłada,udaje się organizować nawet bez zezwolenia demonstracje na które policja nie reaguje (już samo to winno wam uderzyć w rozum),ze slychac okrzyki typu hitlerowskich młodych bojowek.

  LUDZIE NAUCZCIE SIE PATRZEC,SLUCHAC i DOSTRZEGAC !
  NIE DAJCIE SIE MAMIC w NIESKONCZONOSC !!!

  Polubienie

 13. Jednym z elementów testu WIERNY POLSCE jest szacunek dla ewolucyjnych osiągnięć CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ!!!
  Opisał je Feliks Koneczny w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA i to nie przez przypadek eksponując i opisując niezależnie CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ,którą nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s