List Otwarty do…


List Otwarty do kolegi premiera.

Panie premierze, congratulations. Ma pan poparcie sejmu i narodu i niech pan tak trzyma.

 

Niech pan nie da się wrobić w jakąś masakrę typu rekonstrukcja rządu.

Chłopaki z pana ekipy dzielnie się spisali, powiedzieli co myśleli i teraz tylko należy ich zachęcić by zaczęli realizować taką właśnie politykę jak ją czują.

NATO nas nie chroni a jedynie szkodzi naszemu bezpieczeństwu, skłóca nas z naszymi sąsiadami i tu minister Sikorski ma rację. Czas zatem to zmienić. Cameron nie dorasta Radkowi do pięt i dziś społeczeństwo brytyjskie to usłyszało i co więcej otrzymało silny bodziec by Camerona zmienić na kogoś lepszego a tym lepszym jest przecież bez najmniejszej wątpliwości obywatel brytyjski Radosław Sikorski.

Sikorski jako premier Wielkiej Brytanii i jednocześnie jeden z najważniejszych ministrów w polskim rządzie połączył by te dwa europejskie kraje niczym krój Jagiełło Litwę i Polskę. Ten nowy wspaniały sojusz dałby panu panie premierze w końcu taką pozycję w negocjacjach z frau Merkel, że pani kanclerz nogi by się ugięły w kolanach.

Ale nich pan zachowa zimną krew i wstrzemięźliwość i czeka na dalsze nasłuchy i ich publikacje. Wówczas będzie pan wiedział raz, że więcej drugi raz że pełniej. Natomiast już dziś sugeruję panu by ministra B. Sikorskiego zastąpić ekipą kelnerów z Sowy &Przyjaciele.

To wspaniałe dzielne chłopaki zdolne do rozwalenia każdego układu i warto i trzeba mieć ich po swojej stronie. Przy nich taki Snowden z CIA to po prostu mały Pikus, bardzo mały.

Oni podsłuchają każdego i wszędzie, a to dałoby panu przewagę w każdej sytuacji i na każdym polu. Od tej chwili nie straszny będzie panu ani PiS, ani Palikot ani stary wyjadacz z SLD, ani żaden inny Ziobro.

Panie premierze, ci, co sugerują panu by tych wspaniałych kelnerów, podsłuchiwaczy, uznać za zorganizowaną grupę przestępczą i skażać na dożywocie, chcą dla pana jak najgorzej, oni chcą wytrącić z pana rąk mocne i skuteczne narzędzie polityczne, jedyne w swoim rodzaju, jakie nie zdarzyło się zdobyć żadnemu innemu premierowi na świecie. Dzięki nim będzie pan wiedział równie dużo jak ksiądz spowiednik na swojej parafii, a nawet znacznie więcej.

Panie premierze, podsłuchiwanie, tak jak podglądanie przez dziurkę od klucza, to żadne przestępstwo, to dziecinna zabawka, w świecie polityki jakże wspaniała i pożyteczna.

I tymi stwierdzeniem kończąc, przesyłam panu premierowi pozdrowienia, zdrowia i wytrwałości w dalszej zawodowej karierze na stołku premiera

Wujek Teofil

 

Reklamy

12 uwag do wpisu “List Otwarty do…

 1. Tusk na kongresie kaszubskim w 1992r jako przewodniczący, żądał autonomii Kaszub i Pomorza a w dalszej kolejności odłączenia tych ziem od Polski, i nazwał te ziemie IV rzeszą niemiecką. Powiększył zadłużenie o ponad 830 mld. $. Wydał cudzoziemcom – Żydom 315 koncesji do wydobycia surowców: cynku, ołowiu, miedzi, siarki, soli, gazu ziemnego, łupkowego i ropy naftowej oraz węgla brunatnego i kamiennego – źródło amerykańska edycja Reuters”a z 8.07.2010r.

  Polubienie

 2. Polska jako kraj nie istnieje.
  Polska to pojęcie czysto abstrakcyjne. Wszelkie układy i sojusze polityczne – bezwartościowe.
  Polska to „postaw sukna” dla grabieży – lub realizacji partyjnych – czyli własnych interesów.
  Polacy to murzyni, głupcy, bezwolni, bezduszni, bez żadnej przyszłości… itd. itp.

  Taki jest sens rozmów i komentarze grupy liderów i polityków – najważniejszych osób Państwa. Prezes NBP; Minister tzw. Spraw Wewnętrznych; Minister tzw. Spraw Zagranicznych i Minister tzw. Finansów oraz ich służalcze grupy podwładnych – członków Platformy tzw. Obywatelskiej. Cała prawdziwa „plejada Polskości”.

  Na forach publicznych wszyscy ONI, wyrażają wspólne poglądy; udają troskę o przyszłość kraju – (IIIRP), los; dobrobyt i bezpieczeństwo jej obywateli. Mianują się być wielkimi patriotami, walczą o finanse i właściwe miejsce Polski w Świecie – oczywiście pod patronatem UE/IMF i Niemiec.

  Natomiast prywatnie, nieoficjalnie, przy wódeczce i dobrej zakąsce, cały ten swój patriotyzm na pokaz oraz powołanie do służby narodu – mają głęboko w d…. –

  Ryszard Opara
  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/110432,umarla-klasa-niewazne-zyje-nasza-kasa

  Polubienie

 3. Po transformacji EKONOMII POLITYCZNEJ SOCJALIZMU na GLOBALIZMU przy sprawowaniu władzy za pomocą szantażu jest przejście z POLITYCZNEGO w FINANSOWY.
  Zatem w cenie jest SPEKULACJA.znamionująca rasizm żydowski,który zmierzył się z rosyjskim bazującym na EKONOMII POLITYCZNEJ SIŁY.

  Polubienie

 4. Bez kpin i drwin listowych.
  Bez wysilania się na wlasna polityke zerznieta z cudzych wypowiedzi czy pisma.
  Bez aluzji do nikogo ,bo…….. WSZYSCY PLUSKACIE SIE w TYM POLITYCZNYM SZAJSU PARTYJNYM i KOSCIELNYM !!!

  Pytam :
  CO i KOMU DALY PARTIE POLITYCZNE – wszystkie bez wyjątku ???
  Dla kogo i co dobrego zrobil ten czy inny poseł,senator,minister,premier prezydent „polski” ?

  KOMU OTWORZYL OCZY i USZY POLSKI (Romano Catolic) KOSCIOL w POLSCE ?

  Czy nie czas na NARODOWE ROZLICZENIA ?

  Sikorski wyznaje publicznie : „przykro mi”.
  Chlopski poseł Klopotek twierdzi,ze wyborcy dokonają „rozliczen”.
  Komorowski „ocknal się z drzemki pod żyrandolami i widzi,ze i jemu podpalono pod ogonem !”

  A POLSKI NAROD CO ?
  Dalej spi jak pisze Henryk Pajak ?

  Ja twierdze,ze prawie już caly zbladzil,zna tylko drogi pielgrzymek do Czestochowy choć nie wie,ze Prymasem Polski został POLAK.

  Tym razem warto wejść do pustelni ks.dr. P.Natanka i posluchac gorzkich slow prawdy,takze i o samym Kosciele polskim,moze wtedy zdurnialych Polakow sumienie ruszy.

  Zakonnik z Torunia (niezniszczalny) ma się dobrze,zdrowaski z jego radiem klepia babcie i odchodzą od rozumu,mlodzi wszystko w du…e maja.

  Oto Polska wlasnie.

  Smutno mi Boze.

  Polubienie

 5. Ta bajka ad Personam jest już dobre znana,bo jak można wyczytać rzecz idzie o deprecjonowanie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ale co dalej aby Bogu nie zwierzać się ze smutku nie uczestnicząc w życiu publicznym w granicach Polski?!?!
  W WOJNIE O PIENIĄDZ dalej walka na slogany!!!

  Polubienie

 6. Pisalem wcześniej ze wojna o pieniadz już wygrana dla jednych przegrana dla drugich.
  O cywilizacji lacinskiej sa już tylko wspomnienia i te się zacierają w pamięci (jak choćby znana
  przeze mnie ministrantura po lacinie).
  Ksieza odwrócili się tylem do tabernaculum,postawili sobie jakoby mownice partyjne twarza do gojow i „prawia” bardzo krotko z doborem ewangieli,bez upomnień/przestrog choćby tak jak robi to ks.dr.Natanek.
  Swiat zbliza się do „być albo nie być”.
  Granice Polski zostały otwarte dla wszystkich, z czego najbardziej korzystają złodzieje i mordercy.
  Na nic wiec pisanie listow i przypominanie o cywilizacji lacinskiej,
  gdy obok nas TRWA CYWILIZACJA SMIERCI !
  Bialym ludziom wydano wyrok i jest już on wykonywany na rozne sposoby !!!

  Polubienie

 7. Z pewnością są księża różniący się od siebie jakością wiary.
  Nie można wykluczyć,że są i tacy co przestali wierzyć w Boga,który jest Prawdą.
  „Bóg jest Prawdą,kto szuka prawdy szuka Boga,choćby sam o tym nie wiedział”.
  Prawdą jest,że doświadczamy CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI!!!Moja teza,że pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Przestrzegał przed tym ksiądz Piotr Skarga :

  Polubienie

 8. Tak,ks.P.Skarga dal wiele w swych kazaniach .

  Co nam napiszesz Mieczyslawie,Sylwestrze o kazaniach współczesnego „Skargi” ks.dr.Piotra Natanka ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s