Bez komentarza…


„Nie mając nic wspólnego z WPS, co pan jasno wyartykułował, oczekuję od pana, że znikną z „pańskiej strony” wszystkie materiały (statutowo, organizacyjne) WPS oraz materiały pisane i elektroniczne WPS PRODUCTION.

Zgodnie z oczekiwaniami pana Pawła Zieminskiego, które jasno wyłożył w swoim komentarzu powyżej

wszystkie materiały (statutowo, organizacyjne) WPS oraz materiały pisane i elektroniczne WPS PRODUCTION.
zostaną usunięte w najbliższych dwóch trzech dniach ( to wystarczający czas by je skopiować jeśli uważa pan to za wskazane)”


Cóż.

Od siebie proponuję Panom spotkać się, tak tylko na zakończenie współpracy, w jakimś neutralnym miejscu. Na przykład w moim rodzinnym mieście Słupsk, by móc usiąść na jednej z ławek rewitalizowanego kosztem setek tysięcy złotych, KOMPLETNIE WYLUDNIAŁEGO centrum miasta…

Obrazek

Następnie dla opamiętania dać sobie po męsku z piąchy w twarz, po damsku buzi na zgodę, i wybrać się do pobliskiego kina Milenium w celu obejrzenia bogatego materiału filmowego Stowarzyszenia WPS. Naprawdę szkoda lat…

 

ps. Pardon, bym zapomniał. Kino wybudowane za „szatańskiej komuny” dla uczczenia istnienia 1000 – letniej państwowości Polskiej …już nie istnieje. Z racji tego, że od 25 lat mamy Polskę Pieniężną – Frymarczną, po prostu stało się zbyteczne. Kilak lat temu władze miasta postanowiły odsprzedać je kolejnej niezbędnej dla życia słupszczan …Biedronce.

Reklamy

21 uwag do wpisu “Bez komentarza…

 1. Nie te lata by podróżować w tak odległe strony jak Słupsk.
  A przy okazji gdzie się podziały osoby, które niegdyś siadały na tej solidnej ławeczce

  Polubienie

 2. Odnośnie znikania materiałów WPS to jest jakaś dziecinada. Zwracam uwagę, że jeśli najprawdziwsze, prawdziwki WPS chcą te materiały przekazać do społecznego odbioru (czytaj gdzieś zamieścić) to wystarczy w takie miejsce zwyczajnie zalinkować z dowolnej strony i tyle. To nawet lepiej, bo zawsze serwer dźwiga lżejszą stronę, która tylko linkuje 🙂
  Nie spodziewałem się, że WPS czy też SWPS będzie tak dupowaty organizacyjnie, aby pewnych rzeczy nie zrobić/ogarniać umysłowo.

  Polubienie

 3. „A przy okazji gdzie się podziały osoby, które niegdyś siadały na tej solidnej ławeczce” …

  Panie Tadeuszu,

  jak to wyraźnie widać na załączonej przeze mnie wyżej fotografii, ich miejsce zajęły teraz „ptaki hitchcock`a”…
  Starych zadziobały, a młodych przegoniły z kraju…

  Polubienie

 4. Trzecia wojna swiatowa bez komentarza

  W ciagu ostatnich kilku tygodni na swiecie zachodza
  rzeczy tak zasadnicze, ze nawet bajkopisarz mialby
  trudnosci aby je uzasadnic, skad sie to bierze?
  Skromna ilosc radykalnych islamistow tworzy nowe panstwo,
  w ktorego granicach ma sie znalezc Izrael(?) a w tej
  chwili pod jego kontrola jest pol Iraku i Syrii! Nastepny
  cymes to Kurdystan, nowe panstwo sie wylega z izraelskim
  poparciem. Dombas spodziewa sie lada dzien zmasowanego ataku
  armii kijowskiej. Putin przygotowany na takie wydarzenie
  odwoluje swe slowo o wojskowym wsparciu Wschodniej Ukrainy.
  O dziwo, Rosja mimo, ze zostaje poddna sankcjom ze strony
  Zachodu wysyla samoloty to obrony Iraku (pewnie amerykanskiej
  abasady w Bagdadzie.) Niesnaski miedzy Iranem i USA zaczynaja
  byc zastapione wspolpraca przeciwko islamistom, ktore to
  zostaly stworzone przez USA? No i tylko czekac kiedy dolarowe
  przemiany w Ameryce w lipcu moga doprowadzic do ustanonienia
  prawa wojennego.
  Tego wszystkiego jest zbyt wiele by to opisac, wiec najlepiej,
  idac za przykladem Wiernych Polsce, pozostawic to bez komentarza.

  Polubienie

 5. Wiernych Polsce ?
  Widze tu bardzo mało,no bo jakiej Polsce,tej zniewolonej,rozwalonej gospodarczo ,okradzionej,wcisnietej do JEWROKOCHOZU ?

  Wlascicielowi portalu jest bardzo dobrze,jest mierny i wierny …..swym ideałom i planom a inni jeżeli tu zawitają maja być wierni chyba tylko gospodarzowi,bo jak nie to ban.

  I chyba tylko o taka wierność chodzi – czyli
  KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIWKO NAM !
  Skad my to znamy ?

  To co dzieje się na naszych oczach w Polsce i swiecie to ludziom o zdrowych zmysłach już się nie miesci taki porządek !
  Bredzenie o NOWYM PORZADKU SWIATA przez tych,ktorzy chcą sobie podporzadkowac WSZYSTKO i WSZYSTKICH JEST CHORE i AGONALNE !!!

  Ludzie,ktorzy nie potrafią wspolzyc z innymi w zgodzie i POKOJU nie zasluguja nawet na miano ludzi.

  Polubienie

 6. Chutor1
  To o czym piszesz jest rzeczywiście zadziwiające. Wprost trudne do uwierzenia.
  Kilka dni temu myślałem że to plotka
  Wczoraj wieczorem odhaczyłem sobie dwie wiadomości by je dzisiaj zamieścić jako oddzielny post.
  Może pod tytułem ,,Putin z Obamą rusza na podbój Lewantu) ” albo ,,Rosja i USA we wspólnym froncie demokracji i praw człowieka”
  Tak mi się wydaje, że świat zrobił fikołka, albo, że to nas wsadzono do beczki i puszczono z górki

  Polubienie

 7. a napiszże, Adm, o co Ci konkretnie chodzi, dlaczego strona WPS już nie jest WPS,ale tylko WP, kto i dlaczego usunął to „S” i jaki program czy choćby cele przyświecają WP – bez propagandowych wymiotów, rozumie się. Bo bez półliterka tego nie rozbierze, a ja kompletnie niepijąca. Na razie czuję się obrażona,ale może po wyjaśnieniu kwestii podstawowych będzie można pisać normalnie? Nie zasłaniaj się tu starością i tym podobnym krygowaniem się, lecz napisz jak człowiek do człowieka. Może faktycznie chodzi o coś więcej niż Twoje osobiste ambicje, to rozmawiać byłoby warto, a nawet należy. Nie pozdrawiam, bo się boję chociem nie strachliwa…

  Polubienie

 8. Chutor1
  30 Czerwiec 2014 o 3:13

  Nie wiadomo dlaczego zakładasz, że świat ma się kręcić według Twoich życzeń. Przecież widzisz, że to niemożliwe. Jak chcesz móc zrozumieć coś, o czym zakładasz, że tego zrozumieć się nie da? Jeżeli w polityce zawsze jest „coś za coś”, to jakie masz podstawy, by krytykować za cokolwiek Putina? czyżbyś oczekiwał,że pozabija on wszystkich Niemców i Amerykanów oraz żydów i wtedy będzie spokój? Jak wiemy, światem kierują osoby – dajmy na to: ludzie – którzy się znają na rządzeniu światem. I co będzie, gdy się ich bezmyślnie usunie i da na ich miejsce takich, co się kompletnie na rządzeniu światem nie znają? Przecież rządzić trzeba będzie tak czy siak. Tylko cel rządzenia i sposób musi się zmienić, by ludziom było lepiej. Jak myślisz, dlaczego Niemcy po wojnie obsadzili swoją administrację ponownie giestapowcami? No? no właśnie dlatego, że inni o administrowaniu kraju pojęcia nie mieli. A nam? nam, Polakom chodziło przecież głównie o to, żeby nas nie zabijali, nas nie napadali. A kto u nich pierdzi w stołki mogło być nam szczerze obojętne, jako że mieliśmy pilne prace do wykonania, czyli odbudowę kraju.
  Nawet, gdybyśmy tych giestapowców zmusili do budowania dla nas domów, sprzątania naszych ulic i usługiwania nam, to wcale lepiej nie mielibyśmy. Dlaczego? to proste! człowiek przez pracę i zdobywanie umiejętności staje się pełniejszy, ma większe rozróżnienie, większą wewnętrzną stabilność – jako że się na wielu sprawach po prostu zna. Nie można tego osiągnąć cudzymi rękami, bo wówczas ten, co pracuje wie, jak należy daną pracę wykonać, a taki ekonom tylko umie obsługiwać bat. Gdy ten bat mu się odbierze, jest on bezbronny i skazany na nędzę, jako że sam nie potrafi nic zrobić.
  Więc, usunąć należy tych, których usunąć należy, innych należy zostawić. I to jest cała trudność. Zastąpienie dobrych amerykanów – a tacy przecież też są, czy nam się to podoba, czy nie – złymi Rosjanami nie polepszy przecież w żaden sposób sytuacji na świecie. Aż tak dużego bata Putin mieć nie może – bo by go nie udźwignął – by móc wszystkich właściwie! zdyscyplinować. Musi więc bazować na innych ludziach i ich dobór jest tu najważniejszy.
  Mnie na przykład amerykanie sami w sobie nie przeszkadzają, bo i w czym? Ja nie chcę, żeby rabowali nasz kraj i niszczyli nasze piękne ziemie szczelinowaniem! ! ! i dlatego mówię: parchy won od nas, z naszej słowiańskiej ziemi!!!!!!!!!!!!!
  Ale przecież, gdy taki dany amerykanin przyjedzie do takiego dajmy na to Krakowa i będzie karmił gołębie, to protestować mogą jedynie ci, co im gołębie pstrzą parapety.
  Putin, jeżeli chce wojny uniknąć, musi współpracować z LUDŹMI, a tacy rozsiani są na całym świecie, niezależnie do nacji. Wystarczy zobaczyć, ilu ludzi, Ludzi, LUDZI, jest u nas, a ile człekopodobnego śmiecia. Już widzę te rozdarte ryje protestujące i czujące się obrażone. A dlaczego? jeżeli są ludźmi, Ludźmi, LUDŹMI, to jaki mają powód do protestu? A jeżeli nimi nie są, to niechże popracują trochę, by się uczłowieczyć, a nie żądają, by gówno złotem nazywać, bo to ich obraża.
  Więc to całe rzekome wymieszanie, to rzekome zamieszanie, to może – daj Boże! – zwyczajne oddzielanie ziarna od plew? Jeżeli uda się umieścić właściwych ludzi na właściwych miejscach, będzie raj na ziemi. Wszelkie dane ku temu są. Tylko teraz ta kosmetyczna korekta i będzie super!

  Polubienie

 9. BEDZIE SUPER .

  Gdy

  LUDZIE LUDZIOM ZACZNA CZYNIC DOBRZE (nawet w lozku).
  GDY LUDZIE LUDZIOM OKAZA SERCE NIE W SLOWACH a CZYNACH !
  BEDZIE DOBRZE GDY LUDZIE PRZESTANA BYC PYSZNI,PAZERNI i CHCIWI !
  BEDZIE DOBRZE GDY KAZDY BEDZIE PRACOWAL NA SIEBIE a NIE PASO-ZYDOWAL !!!

  BEDZIE DOBRZE GDY LUDZIE PRZESTANA CZYNIC MAJDANY,REWOLUCJE,WOJNY !!!!!!!!!!!!!

  NASTANIE POKOJ MIEDZY NARODAMI – POKOJ SWIATOWY !

  Czy trudno to osiagnac ?

  NIE !

  TRZEBA TYLKO TEGO CHCIEC i CZYNIC ZGODE MIEDZYNARODOWA BEZ WYWYZSZANIA SIE.

  DO DZIELA WSZYSTKIE NARODY TEGO SWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  mjr.w st.spocz. Augustyn Pyryt
  USA – 30 czerwca 2014r.

  Polubienie

 10. Powtarzac jak powtarzac ale odpowiedzieć wypada ,co dalej ?

  BEDZIE POLSKA DLA POLAKOW ,CZY NIE ???

  Tylko proszę nam nie macic w glowach ,ze jest,ani nie dawac zdjęć jak pięknie lub brzydko w tej Polsce ,bo nawet gadzinowka Michnika (gazeta) podaje ile to samobójstw w Polsce przybywa.
  Pytanie: dlaczego Polacy odbierają sobie zycie ,z tej dobroci ?

  Polubienie

 11. Cisza przy tak ważnym pytaniu – BEDZIE POLSKA DLA POLAKOW ,CZY NIE ???

  A może nie ma już Polakow na tym portalu,cenzura nie dopuszcza ich do dysksji ?

  Polubienie

 12. zanujac poczynania (od początku) Stowarzyszenie WPS uporczywie pytam czy ZYJECIE i gdzie WASZE INFORMACJE o swej działalności .
  Także pytam Tadeusza Dylaka czy cos na ten temat wie .

  Milczenie wcale nie jest zlotem !

  Polubienie

 13. Pingback: Ze skrzynki e-mailowej | WIERNI POLSCE

 14. Mnie nawet diabel nie obrazi ,bo mój dziadek nazywal się TWARDOWSKI .
  Ale co do „postaci pod nickiem Adm” to masz „morgan” dobre wyczucie i zasługujesz na „blache”.

  Podzielony portal internetowy na dwa (1/2 + 1/2 = 1 (jeden – calosc) daje nam POLAKOM dobre możliwości ROZPOZNANIA – KTO JEST KTO !?
  Nawet Bogu Dzieki,ze tak się stało,bo jak mawial nie zyjacy już zydowski ksiądz T. sa trzy „prawdy” w tym jedna „gow.o prawda”.
  Wlasnie ta ostatnia pasuje dla „delegacji Michnika” i chyba jest tu od niego wtyka.

  Nie mniej ,zapraszam wszystkich do SZCZEREJ DYSKUSJI NA OBU PORTALACH (wiernych,pytanie komu i czemu).

  Hej ,tam czytelnicy (tylko) więcej odwagi na „wejście smoka” !
  ZDROWKA ZYCZE !!!

  Wspolnymi silami zabijemy bestie w Polsce .
  DAJ BOZE !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s