Wrzucone do e-skrzynki


Niestrudzonym choć nie jedynym wrzucającym do mojej skrzynki elektronicznej, w skrócie e- skrzynki, jest pan Piotr B.

Jest niezmordowany, codziennie aktywny i niewątpliwie poszukujący prawdy, sensacji i wszelkich innych zagrożeń.

Pan Piotr B., nieznany mi osobiście, wie o mnie i moich grzechach i zaniechaniach wszystko.

Wie, że ignorowałem światowe zagrożenia w postaci ,,scypionek”, katastrofy Dichatsu Fuku i na dodatek zaprosiłem , lub może proponowałem zaprosić, panią Marię Le Pen do Polski nie chcąc przyjąć do wiadomości, że ta pani ma żydowskiego kochanka (a może nawet sama jest żydówką)

Jednym słowem pan Piotr B jest osobą bardzo czynnie elektronicznie i internetowo i ogólnie zalicza mnie jednak do  ,,swoich” zatem jak bym nie grzeszył,  jestem po właściwej stronie patriotów i narodoffców jak by to ,,opolczyk” określił

Dziś już wrzucił mi do e- skrzynki jak niżej

Zaglądając na pierwszy z podanych linków znalazłem informacje

Trzmiel, Skif, Gall, Szerszeń wyręczą inwazję rosyjską

i kilka filmów a w nich miedzy innymi;

 

 

 

 

Reklamy

15 uwag do wpisu “Wrzucone do e-skrzynki

 1. Tak DOKTOR P.B. jest ciekawa osobistoscia „zaszyta” w Kanadzie ale nie mnie oceniac czyjas dobrze oplacana prace (ci co za darmo pracowali już dawno pomarli) ,dobrze ,ze mamy przez jego prace WGLAD NA OBIE STRONY BARYKADY !

  A to jest potrzebne wszystkim MADRYM LUDZIOM aby się wznieść na WYZSZE POZIOMY MYSLENIA i nie pozostawać na lasce LZE lub SCIERWOMEDIOW szmuloszwabskich i ich slug .

  Powodzenia w lekturze i wyciąganiu własnych wnioskow , podzielenie się nimi z innym POLAKAMI (czystej polskiej krwi).

  Mieszancy maja to do siebie,ze potrafią witac zarówno kwiatami ,jak i sypać sola w oczy !

  Polubienie

 2. Militaryzuje się HANDEL WOJNĄ I POKOJEM na UKRAINIE.Opłacany był ŻYDOBOLSZEWIZM z mesjaszem Karolem Marksem,a obecnie ŻYDOBANDERYZM z tym samym mesjaszem,tylko inaczej.
  Nie może dziwić,że za EKONOMIĄ POLITYCZNĄ GLOBALIZMU opowiedzieli się NEOMARKSIŚCI,bo służy CHAOSOWI i NICOŚCI jak w wojennym komunizmie.

  Polubienie

 3. Ja tez wrzuce do skrzynki cos swojego prywatnego :

  http://zprawdaprzezswiat.pl.tl

  Tak bez stowarzyszen a calkiem prywatnie i za darmo.
  Szesc lat bez propagandy – CISZA !

  Może ludzie już nie rozumieją albo nie lubia prawdy ?

  Czy w dzisiejszej cywilizacji śmierci jest cos bezinteresownego ???

  Polubienie

 4. Ukraina w krótkim czasie przestanie istnieć jako państwo, taką opinię wyrazili w czwartek uczestnicy okrągłego stołu w Rosyjskiej Agencji Informacyjnej РИА Новости „Rosja i Ukraina: Co dalej?”

  „Teraz mówi się już nie o zachowaniu jednolitego państwa, a o tym, komu oddać swoją suwerenność”, – powiedział prezes Ukraińskiego Centrum Analizy Systemowej i Prognozowania Rostisław Iszczenko. Według jego zdania, część mieszkańców Ukrainy chce reintegracji z Rosją, inni – integracji z Europą, i pytanie jest tylko o to, gdzie między nimi przejdzie granica.

  „Jeśli 23 lata temu, po upadku ZSRR, naród ukraiński istniał, to teraz Ukraina jako państwo narodu ukraińskiego znikła, ponieważ znika i sam naród ukraiński”, – uważa ekspert.

  „Proces rozpoczął się w 2004 r. (kiedy nastała „Rewolucja pomarańczowa”, który doprowadziła do władzy na Ukrainie Wiktora Juszczenkę – red.) rozmywaniem ukraińskiej narodowości politycznej, obecnie przeszedł on do stadium rozpadu państwa. Po pewnym czasie, po roku – półtora, po pięciu latach zostanie ustalone to, co będzie po Ukrainie”, – powiedział Iszczenko. Według niego, ostatecznemu rozpadowi dzisiaj przeszkadza tylko nieokreślona pozycja centralnych rejonów kraju, które nie pozwalają na przeprowadzenie wyraźnej linii podziału między Wschodem i Zachodem.

  „Na Ukrainie trwa wojna domowa, przelano dużo krwi, i strony nie będą w stanie w przyszłości żyć ze sobą. Nie mogą antyfaszyści i naziści żyć w jednym kraju”– podkreślił ukraiński ekspert.

  Samoidentyfikacja na Południowym Wschodzie

  Starszy pracownik naukowy w Rosyjskim Instytucie Studiów Strategicznych Oleg Niemienskij również uważa, że to, co dzieje się w Doniecku i Ługańsku – jest początkiem procesu rozpadu kraju.

  „Na Południowym Wschodzie w ostatnich latach kształtowała się świadomość rosyjsko języcznych Ukraińców. Według statystyki w Donbasie zdecydowana większość – to Ukraińcy, ale tym nie mniej, tam jest twierdza rosyjskości, rosyjskiej tożsamości” – powiedział. Według niego, obecnie w tym regionie dopiero się rozpoczyna kolejny proces – samookreślenia się mieszkańców. „Na pewno proces ten dotknie wszystkich regionów Północnego Wschodu, tylko po prostu z pewnym opóźnieniem” – uważa Niemienskij.

  Cena rusofobskich nastrojów

  Według opinii dziennikarza Władimira Skaczko, ukraińska elita gra na rusofobskich nastrojach, aby otrzymać pomoc z Zachodu. „Ukraińska elita zdała sobie sprawę, że za rusofobskie nastroje można otrzymać pomoc z Zachodu. Wystąpili oni jako typowi najemnicy zachodnich interesów z nadzieją na to, że otrzymają nie tylko pomoc materialną, ale również pomoc wojskową”,- powiedział Skaczko.

  „Obecne władze Ukrainy – to absolutnie nie są samodzielni przywódcy polityczni, to są ludzie, którzy zostali tutaj postawieni, aby przekształcić Ukrainę w ogromny antyrosyjski przyczółek – zarówno dla wojsk NATO, jak i dla opanowania gospodarczego. Bojownicy, którzy walczą na Południowym Wschodzie – w rzeczywistości to „słowiańscy talibowie”, których celem jest usunięcie stamtąd wpływu rosyjskiego i zastąpienie go wpływem amerykańskim. Ale mogą też oni zapomnieć się w grze”, – uważa dziennikarz.

  Od połowy kwietnia władze Kijowa prowadzą na Wschodzie Ukrainy specjalną operację w celu stłumienia ruchu protestów, które pojawiły się w odpowiedzi na zamach stanu, który miał miejsce w dniu 22 lutego w kraju po wielu dniach starć w centrum Kijowa. Tymczasem Ługańska i Doniecka Republiki Ludowe, które ogłosiły zgodnie z referendum z dnia 11 maja niepodległość, przystąpiły do tworzenia organów władzy, struktur siłowych i podstaw prawodawstwa. Republiki, które proklamowały swoja niepodległość, połączyły się w konfederacyjny związek republik ludowych.

  W Moskwie operację specjalną struktur siłowych, która już spowodowała liczne ofiary po obu stronach, a także wśród ludności cywilnej, nazwano operacją karną i wezwano Kijów do natychmiastowego jej zaprzestania.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  27.6.2014 r.

  Źródło: http://3rm.info/48241-raspad-ukrainy-neizbezhen.html

  Polubienie

 5. OPINIA: „Jeżeli Kijów będzie kontynuował operację karną, to Prezydent Rosji uzna niezależność republik ludowych”. Generał L. Iwaszow
  Generał Leonid Iwaszow o prośbie Władimira Putina do Rady Federacji o zmianę decyzji dotyczącej możliwości wykorzystania rosyjskich wojsk na Ukrainie …

  Jak informowano, Prezydent Rosji Władimir Putin wniósł do Rady Federacji wniosek o odwołanie uchwały Rady Federacji w sprawie wykorzystania Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy. Decyzję Władimira Putina skomentował w wywiadzie «Русской народной линии» (Rosyjskiej Linii Narodowej) dr nauk historycznych, Prezydent Akademii Problemów Geopolitycznych, generał – pułkownik Leonid Iwaszow:

  „Dać ocenę decyzji Prezydenta Rosji można dopiero wtedy, kiedy zostanie znany plan Naczelnego Wodza. Oczywiście, można anulować decyzję o możliwości wprowadzenia wojsk na Ukrainę, ale w dalszym ciągu wspierać pospolite ruszenie na Południowym Wschodzie Ukrainy.

  Inny wariant: Rosja ostrzega Kijów o tym, że jeżeli Poroszenko wznowi operacje karną, to Władimir Putin uzna niepodległość Donieckiej i Ługańskiej Republik Ludowych.

  Ale jeśli przywództwo Rosji dokonało takiego ruchu politycznego w imię zachowania jednolitej i niepodzielnej Ukrainy, wtedy jest to zdrada! Jednolitej Ukrainy już być nie może!

  Naród Donbasu i Ługańska wyraził swoje pragnienie bycia niezależnym, zgodnie z normami prawa międzynarodowego i Kartą Narodów Zjednoczonych, zapewniających prawo do samostanowienia. Mieszkańcy republik ludowych mieli nadzieję na konsekwencję Rosji, która uznała referendum na Krymie i w Sewastopolu. Donbas i Ługańsk mieli nadzieję, że nasz kraj również uzna ich wyraz woli.

  Jak rozumiem, logika decyzji Władimira Putina może być taka: wychodzimy na spotkanie, robiąc ten krok polityczny, ale jeśli Kijów zacznie przedstawiać ultimatum albo kontynuować karną operację, to Prezydent Rosji uzna niepodległość republik ludowych i rozpocznie z nimi współpracę wojskową. Jednak nie mam pełnej informacji i nie wiem, co zamierza Naczelny Wódz. Mogę się tylko domyślać”.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  27.6.2014 r.

  Źródło: http://3rm.info/48188-mnenie-esli-kiev-prodolzhit-karatelnuyu-operaciyu-to-prezident-rossii-priznaet-nezavisimost-narodnyh-respublik-general-l-ivashov.html

  Polubienie

 6. W linkach jak to na wojnie bywa, są zarówno fakty jak i propaganda.
  Natomiast za znaną mi młodą Ukrainką, aktualnie „zbiegłą” do Polski (taka narodowa i hop do przodu, że nawet w Majdan była zaangażowana), mogę tylko powtórzyć, że nie tylko wschód nie był przekonany do Kijowa, ale też środek Ukrainy. Z uwagi na fakt, że militarnie Kijów sobie z separatystami nie poradzi, postanowiono strzelać do ludności cywilnej. Po to aby ją siłą przekonać do jedynie słusznej kijowskiej strony. I dlatego na Wschodzie cywile giną (ale czy tylko na wschodzie?). Chyba najgorsza w tej całej relacji była postawa tej dwudziestoparoletniej dziewczyny, która taką informację przekazała jakby nigdy nic (bez emocji). Ot polityka państwa.

  I taki bandycki tworek teraz UE przyjmuje. Zastanawia mnie tylko, czemu się tak spieszą. Czyżby chcieli za chwilę pokazać „agresję rosyjską” na kraj Unii czy też przetestować oficjalną interwencję wojsk/służb „sojuszniczych” (taką jaką sami mamy zapisaną)?

  Jakby tak na Polskę i Ukrainę popatrzeć to:
  – Polska: najpierw NATO później UE
  – Ukraina: najpierw UE, a NATO na razie nie (niech harcują najemnicy, to smród mordów oficjalnie nie spłynie na inspiratorów)

  Polubienie

 7. Kolejna paczka info od pana Piotr (Tłumaczenie na dole)

  :)))) BREAKING Insurgents seized anti-aircraft rocket garrison in Donetsk region – effectively no-fly zone / Powstańcy zajęli garnizon rakietowy p-lot — strefa bezlotna nad regionem Donieck

  :(((( READ and WEEP: Children describe Kiev junta war / Dzieci opisują wojnę junty kijowskiej

  [Po polsku na dole]

  This tranlsations I dedicate to SSon of a bitch Radek SSikorsSSky, “Polish” minister of foreign affairs. — Piotr Bein

  …………………
  Children of war

  Translation Piotr Bein

  Komsomolskaya Pravda commentator, Alexandr Zhilin is in Lugansk thinking about what children feel while living in a war zone.

  One can’t look at them without crying.

  Neo-nazi junta shells them round the clock, targeting hospitals, kindergartens, orphanages, dormitories.

  While within the reach of firefights, what do they go through, what do they reflect on?

  Ksysha Yakovleva, 6 yr old, Lugansk: Most of all I fear that my mom and dad could be killed. Then I could not save my younger brother, 6 mo. old. Better they kill me…

  Seryozha, 4 yr, Lugansk region: My dad went to war. Mom and grandma cry every day and tell nothing. This makes me even more scared… Perhaps dad is no more?

  Sasha Gorobil, 5 yr, Lugansk region: I know what war smells like. It smells like the basement where we sleep with mom…

  Sasha Bespalov, 3 yr, Donetsk region: I very much like to eat. Always…

  Tanya Mahinya, 5 yr, Мariupol: It’s more scary here than in horror movies. Funerals every day… It seems junta shells residencies, hospitals, kindergartens, homes for kids, dormitories…

  Svetya Abramchuk, 4.5 yr, refugee from Slaviansk: Our home was bombed down. With mom and grandma, we lived in our cellar. When a bomb hit our yard again, I started to stutter…

  Misha Feloski, 5 yr, refugee from Kramatorsk: Putin will save us. Because Putin is our god and saviour. Mom says so. We have his picture from a newspaper…

  Vanya Losko, 4 yr, Kramatorsk: When a bomb banged, I got scared and weed. Now I wee every night when bangs are heard. Mom looks at me and cries aloud…

  Sergey Fioktistov, 8 yr, Lugansk region: I don‘t fear to be killed, but if they kill my mom or grandma, I won’t be able to live…

  Evgeniya Lyashenko, 9 yr, Donetsk region: During a war one begins to believe in God for real, not pretend-like. Because one understands: only God can defend you…

  Tamara Ovleyenko, 6 yr, refugee from Slaviansk: War is when around you only evil, while good has been killed and buried somewhere far away…

  ///////////////////////

  Tłumaczenie dedykuję SSkórwySSynowi SSikorSSky’emu — Piotr Bein

  …………………
  Dzieci wojny

  Tłumaczył Piotr Bein

  Felietonista Komsomolskaja Prawda, Aleksandr Żilin jest w Lugańsku, zastanawiając się, co czują dzieci żyjące w strefie wojny.

  Nie można patrzeć na nie niepłacząc.

  Neo-hitlerowska junta ostrzeliwuje je całą dobę, celując w szpitale, przedszkola, sierocińce, internaty.

  Będąc w zasięgu ognia walk, co przeżywają, o czym myślą?

  Ksysza Jakowlewa, 6 lat, Lugańsk: Najbardziej boję się, że zabiją mamę i tatę i nie będę mogła ocalić młodszego, 6-miesięcznego brata. Niech lepiej zabiją mnie…

  Sierioża, 4 latka, region Lugańsk: Tata poszedł na wojnę. Mama i babcia płaczą co dzień i nic nie powiedzą. Przez to jeszcze bardziej się boję… Może taty już nie ma?

  Sasza Gorobil, 5 lat, region Lugańsk: Wiem jak pachnie wojna. Jakpiwnica gdzie śpimy z mamą…

  Sasza Bespałow, 3 latka, region Donieck: Bardzo chcę jeść. Cały czas…

  Tania Machinja, 5 lat, Мariupol: Tu jest straszniej niż na filmach grozy. Codzień pogrzeby… Wygląda na to, że junta ostrzeliwuje domy, szpitale, przedszkola, domy dziecka, internaty…

  Swietja Abramczuk, 4,5 lat, refugee from Slaviansk: Our home was bombed down. With mom and grandma, we lived in our cellar. When a bomb hit our yard again, I started to stutter…

  Misha Feloski, 5 yr, uchodźca z Kramatorska: Putin nas ocali. Bo Putin to nasz bóg i zbawiciel. Mam tak mówi. Mamy jego zdjęcie z gazety…

  Wania Losko, 4 latka, Kramatorsk: Kiedy walnęła bomba, przestraszyłem się i zsiusiałem. teraz siusiam co noc gdy słychać wybuchy. Mama patrzy na mnie i płacze głośno…

  Siergiej Fioktistow, 8 lat, region Lugańsk: Nie boję się zginąć, ale jak zabiją mi mamę czy babcię, nie będę mógł żyć…

  Jewgienija Liaszenko, 9 lat, region Donieck: Na wojnie zaczyna się wierzyć w Boga naprawdę, nie na niby. Bo rozumie się, że tylko Bóg może obronić…

  Tamara Owlejenko, 6 lat, uchodźca ze Słowiańska: Wojna jest wtedy, gdy wokół samo zło, a dobro zabili i pochowali gdzieś daleko…

  Polubienie

 8. W związku z „działaniem dyżurnym” wrogow ,podany link wyzej informuje,ze „nie ma takiej strony” proszę wejść na oficjalna strone
  www. wp.pl
  i odnaleźć to o czym mowi Prezydent Bialorusi Lukaszenka – warto dokonać i takich ocen oraz testow.

  Szmulo-sluzba czuwa.

  Polubienie

 9. Lukaszenka: to ochroni nasza suwerenność (klikamy na wiadomość),po otwarciu czytamy
  – system obrony ochroni jej suwerenność ;

  Bialorusini swietowali swoje swieto niepodleglosci 3 lipca ,pokazano wojsko i jego uzbrojenie.

  KTO OBRONI POLSKE i POLAKOW ?
  GDZIE SA POLSCY ZOLNIERZE ?

  CZEGO DOKONAL POLSKI PREZYDENT KOMOROWSKI i CO CZYNI ???

  Polubienie

 10. Cytat „eksperta”:

  „Jeśli 23 lata temu, po upadku ZSRR, naród ukraiński istniał, to teraz Ukraina jako państwo narodu ukraińskiego znikła, ponieważ znika i sam naród ukraiński”, – uważa ekspert.

  KOMENTARZ

  „Ukraina” i „narod ukrainski” to sztuczne twory.
  „Ukraincy” to mieszanka Rusinow, Tatarow i Chazarow (mieszanka azjatow z zydami)

  Mapy ekspansji i upadku Chazarii:
  http://www.oocities.org/athens/sparta/3976/

  Oswiadczenie ONZ – panstwa Ukraina nie ma i nigdy nie bylo.
  7 kwietnia 2014 roku ósmy Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wyglosil oszalamiajace oswiadczenie, które zostalo zakazane do dystrybucji w ukrainskich mediach i Internecie.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-bylo-2014-06

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s