Zagrożenie dla świata czy dla Ameryki?


Puszka Pandory zwana ISIS.

Super mocarstwo które  najechało i podbiło Irak ustami swego prezydenta George Busha ogłosiło NWO, Nowy Porządek Świata.

Pax America i Pax Dominium America. Ameryka jako naród wybrany do wyższych celów i do panowania samodzielnie i niepodzielnie nad światem.

Jelcynowska Rosja jako część pokonanego w zimnej wojnie i upadłego imperium zła, przestała się dla Ameryki liczyć. Chiny dla Ameryki były tylko jej wielką fabryką, masami pracującymi na dobrobyt i potęgę Ameryki.

Ale świat się nie zatrzymał. Zrodzone monstrum domagało się kolejnych wojen i kolejnych zwycięstw. Hasło walki z terroryzmemuderzyło jak grom  w ciemną deszczową noc i pozwalało atakować każdego i wszędzie. Świat stał się areną wojen i rewolucji. W takim świecie mogą walczyć żołnierze regularnej armii, ale równie, a może nawet bardziej wygodnym staje się użycie najemników. Najczęściej kryminalistów wyciągniętych z więzień i katowni. Doszkolonych w mordzie i tortutach, zaopatrzonych w broń, żywność, pieniądze. Okrutnych, śmiałych i bezmyślnych, bez zahamowań i z jednym celem. Walczyć i zabijać.

Inspirowane  przez super power of America kolorowe rewolucje na północy Afryki zwane arabską wiosną obalają rządy, wprowadzają destabilizację i uwalniają jednocześnie pierwiastek zła i mordu.

Muamar Kadafi zamordowany przez rebeliantów w Libii. Sto tysięcy najemników zwanych eufemistycznie Ludową Armią Syrii nie mogąc pokonać syryjskiej armii i nie mogąc obalić prezydenta Assada, niszczy kraj i szuka dla siebie miejsca. Nie tylko dla siebie, także dla tych wszystkich, którzy od Tunisu po Turcję dość mają zachodnich standardów, zachodniej dominacji, zachodnich mordów. Dość mają Bushowskiego i amerykańskiego rzekomo nowego porządku świata.

NWO nie jest arabskim, nie jest islamskim dzichadem, ten dzichad rodzi się z klęski, upokorzenia, ran i śmierci. Z milionów ludzi pozbawionych pracy, domu, bliskich.

Syria nie zrodziła ISIS, nawet jeśli tam właśnie wykluł się pierwszy jej zarodek. ISIS zrodziło NWO, wojny, chaos i śmierć. W Iraku, Afganistanie, Libii, Jugosławii. Wszędzie tam gdzie spadły Nato-wskie bomby, gdzie ginęli ludzie, a rodziła się nienawiść i chęć odwetu.

Dziś piszą, że świat patrzy z przerażeniem na okrucieństwa ISIS i na jej pochód.

Ameryka wysyła swoje air forces, Rosja swoje Su i Migi.

Zadziwiająca zgodność zdawałoby się wrogów i przeciwników.

Uzasadnieniem do akcji sił powietrznych są publikowane zdjęcia i relacje

Ile jest w tych zdjęciach prawdy, ile fikcji  tego się nie dowiemy. Jedno jest pewne, tam gdzie jest wojna, tam jest okrucieństwo, barbarzyństwo, przemoc i śmierć. Stosy trupów są tam widokiem powszechnym i codziennym.

Ale też często są to tylko scenografie dla reporterów i dziennikarzy. Jak w filmie. Te mistyfikacje mają uzasadniać i usprawiedliwiać działania militarne super mocarstw i ich interesów w regionie.

A region jest super zasobny w ropę.

No i powstanie Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu  na obszarze od Morza Śródziemnego do Zatoki Perskiej to także zagrożenie, a może nawet koniec Izraela i Arabi Saudyjskiej takiej jaka jest ona dzisiej. Arabi amerykańskiej, amerykańskiej pompy naftowej i dolarowego agregatu

Zagrożenie dla tych dwuch państw i dominacji amerykańskiej w tym regionie i w reszczie świata jest ogromne. Bo nie każdą wojnę da się wygrać, szczególnie tą, gdzie nie walczy się z regularną armią, lecz z fanatykami walczącymi o coś więcej niż własna ojczyzna, własny dom. Lecz także o ideologię i wiarę.

Czy zatem szykuje się na bliskim wschodzie nowa, wielka, super kosztowna i wyniszczająca wojna?

 

 

 

 

 

I pozostaje tylko jeszcze raz zapytać. Kto tych ludzi wyszkolił, zaopatrzył w broń, pieniądze i żywność. Kto ich popchnął do walki

 

Zdjęcia ze strony: RT

http://rt.com/op-edge/169364-isis-american-wars-mosul/

Reklamy

17 uwag do wpisu “Zagrożenie dla świata czy dla Ameryki?

 1. Pani Kama pisze:

  http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_finansowy/news/ke-zaaprobowala-pomoc-dla-sektora-bankowego-bulgarii,2030143,5429#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=34571&iwa_block=business

  dobry sposób na wykończenie obcych banków

  wystarczy przeczytać uważnie artykuł i cel staje się jasny 07:39 puszcza się plotkę o tym, że bank jest zagrożony, klienci wybierają pieniądze z tego banku i bank pada

  to nie plotka a sama prawda będzie gdy kredytów udzielono trzy razy więcej niż wartość mienia tych państw i narodów

  W dniu 2014-07-02 07:38, WIERNI POLSCE pisze: > WordPress.com > Adm posted: „Puszka Pandory zwana ISIS Super mocarstwo które > najechało i podbiło Irak ustami swego prezydenta George Busha ogłosiło > NWO, Nowy Porządek Świata. Pax America i Pax Dominium America. Ameryka > jako naród wybrany do wyższych celów i do panowania samodz” >

  Polubienie

 2. Jest książka RESORTOWE DZIECI,ale Dorota Kania na spotkaniu autorskim na problem zmowy milczenia nad kolaboracją,głównie antypolską łącznie ze ZBRODNIĄ PRZEMILCZENIA KATYŃ,zbolszewikowanych Żydów z sowietami 1939-41 zareagowała,że kolaborowały i inne nacje!!!???
  W swobodnym przepływie środków finansowych okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.Nie można wykluczyć,że to narzędzie aby projekt polityczny JUDEOPOLONII mógł być ciągle żywy.

  Polubienie

 3. Judeopolonia ?
  Judeo już jest .
  Polonia na wymarciu.

  Co do zagrozenia dla swiata ,to chyba wyjasniac nie trzeba KTO KOMU ZAGRAZA ?

  Polubienie

 4. Jest WIRTUALNA POLONIA,która odwołuje się do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Grzegorz Braun podjął problem zorganizowania ośrodka masowego komunikowania przez POLONIĘ na rzecz OBRONY POLSKOŚCI.To problem sam w sobie szczególnie gdy BEZBOŻNI WOJOWNICY i to Polacy podcinają korzenie narodowej kultury.
  Wpisują się w strategię CHAOSU i NICOŚCI.Jak to wynika z relacji duchownego profesora Tadeusza Guza na ten cel,poprzez działalność od przedszkoli po uniwersytety,w RFN przeznacza się coraz większe środki.
  CEL UŚWIĘCA i to,że niemiecki konsul obliguje prezydenta m.Wrocławia do wezwania policji na demonstracji przeciw fałszowaniu historii.

  Polubienie

 5. To sa wszystko „otoczki słowne” w postaci „neo” .
  Swiat zawsze chcieli sobie podporzadkowac i niszczyc ZYDZI i NIEMCY w roznych przebraniach ustrojowych,przez ponad piec tysięcy lat kalendarza żydowskiego !

  Wykorzystuja do tego nawet religie i wierzenia macac całym narodom w glowach ,wzniecając majdany,rewolucje,wojny .
  Ich zachlannosc ,PAZENOSC i PYCHA nie zna granic.

  Te narody musza pasc na kolana i prosić innych o litość !

  Wtedy nastanie pokoj.

  Polubienie

 6. Z tym ISIS-em to są chyba jakieś jaja. Prosze wejść na stronę organizacji o tej nazwie – isishq.com – i sprawdzić, czym oraz gdzie się ona zajmuje, tudzież przejrzeć wykaz jej klientów…

  Polubienie

 7. Jakie sa wpływy zydowskie na dusze polskie Mieczyslawie Sylwestrze Kazimierzak ?
  Zreszta na DUSZE SLOWIANSKIE !
  Z jednej strony woda i chrzest a z drugiej strony „wino,kobieta i spiew” po dzisiejsze narkotyki .

  Jaka role w duszach slowianskich odegral ALKOHOL ???
  Może cos o spozywaniu alkoholu w Rosji ?

  GLOWA PIJANA ROSJA PRZEZ JELCYNA SPRZEDANA !!!

  Polubienie

 8. Rasizm żydowski jako NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA został dobrze opisany.Również jest dobrze opisany wzorowany na nim niemiecki nacjonalizm..
  Mało kto wie o opisanym rasizmie rosyjskim,który bazuje na : „WSZYSTKO ALBO NIC”.
  Budowę raju na ziemi przez Rosjan przejęli bolszewicy pod wodzą ŻYDOBOLSZEWI.Alkohol był dobrym narzędziem,stosowanym przez żydowskich karczmarzy również dla realizacji rasizmu rosyjskiego.

  Polubienie

 9. Re: MSK

  Cytat:
  „Nie słyszałem o diabelskich rasach,o hierarchii tak.”

  KOMENTARZ

  Jan 8:44 – Jezus Chrystus do zydow:

  „Wy z ojca diabla jestescie i pozadania ojca waszego czynic chcecie….”

  Polubienie

 10. A znasz powiedzenie :
  „przebiegly jak zydowski diabel !”

  „Hierarchie ponoc z diablow się wywodzą „.

  Zagrozenia dla swiata zawarte sa w kazaniach ks.dr.Piotra Natanka,ktorego (nie wiem dlaczego) żaden diabel „nie może pokonać” tak z Krakowa jak i z Warszawy.

  Ciekawe jest także to,ze ksieza doktorzy ( z Torunia i Grzechyni) nie wchodzą sobie w droge i nie przeszkadzają w poczynaniach .

  Może to już pod NOWA RELIGIE SWIATOWA tak się dzieje ?

  Zwroce się wiec do doktora Marka G. aby nam to swym „pojmowaniem” i wiedza wyjasnil – prosze.
  Także „nana” może pomoc w zrozumieniu demonow ale jej tu nie widze,byc może zagladnie i spelni moja prosbe.

  LUDZIE POMAGAJCIE LUDZIOM ,bo SWIAT TONIE w FALSZU i KLAMSTWIE !
  Na dodatek dobijany jest wszelka bronia od zwyklej po masowa !!!

  A sa ludzie co chcą ZYC w PRAWDZIE .

  Polubienie

 11. Re: Gutek,

  Wez sie za nauke historii glabie kapusciany to sie dowiesz skad sie wzial rasizm rosyjski wobec Polski i Polakow.

  Polubienie

 12. A ty KTO ?
  UCZONY SLEDZ z pod Bialegostoku ?

  Ta ty sledzik,dostales czek od swego radcy prawnego ???
  Wiem,wiem z czegos trzeba zyc a ty lewy do roboty,chlebek z cukrem polany woda to już nie dla ciebie
  CIEMNIAKU !

  Chcesz co swiecej ,to wysil się choć na powielanie,a nie jedno prymitywne zdanie
  twojego intelektu .

  Bywaj ,premia nie dojdzie miernoto agenturalna z Chicago.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s