Zagrożenie dla świata czy dla Ameryki?


Puszka Pandory zwana ISIS.

Super mocarstwo które  najechało i podbiło Irak ustami swego prezydenta George Busha ogłosiło NWO, Nowy Porządek Świata.

Pax America i Pax Dominium America. Ameryka jako naród wybrany do wyższych celów i do panowania samodzielnie i niepodzielnie nad światem.

Jelcynowska Rosja jako część pokonanego w zimnej wojnie i upadłego imperium zła, przestała się dla Ameryki liczyć. Chiny dla Ameryki były tylko jej wielką fabryką, masami pracującymi na dobrobyt i potęgę Ameryki.

Ale świat się nie zatrzymał. Zrodzone monstrum domagało się kolejnych wojen i kolejnych zwycięstw. Hasło walki z terroryzmemuderzyło jak grom  w ciemną deszczową noc i pozwalało atakować każdego i wszędzie. Świat stał się areną wojen i rewolucji. W takim świecie mogą walczyć żołnierze regularnej armii, ale równie, a może nawet bardziej wygodnym staje się użycie najemników. Najczęściej kryminalistów wyciągniętych z więzień i katowni. Doszkolonych w mordzie i tortutach, zaopatrzonych w broń, żywność, pieniądze. Okrutnych, śmiałych i bezmyślnych, bez zahamowań i z jednym celem. Walczyć i zabijać.

Inspirowane  przez super power of America kolorowe rewolucje na północy Afryki zwane arabską wiosną obalają rządy, wprowadzają destabilizację i uwalniają jednocześnie pierwiastek zła i mordu.

Muamar Kadafi zamordowany przez rebeliantów w Libii. Sto tysięcy najemników zwanych eufemistycznie Ludową Armią Syrii nie mogąc pokonać syryjskiej armii i nie mogąc obalić prezydenta Assada, niszczy kraj i szuka dla siebie miejsca. Nie tylko dla siebie, także dla tych wszystkich, którzy od Tunisu po Turcję dość mają zachodnich standardów, zachodniej dominacji, zachodnich mordów. Dość mają Bushowskiego i amerykańskiego rzekomo nowego porządku świata.

NWO nie jest arabskim, nie jest islamskim dzichadem, ten dzichad rodzi się z klęski, upokorzenia, ran i śmierci. Z milionów ludzi pozbawionych pracy, domu, bliskich.

Syria nie zrodziła ISIS, nawet jeśli tam właśnie wykluł się pierwszy jej zarodek. ISIS zrodziło NWO, wojny, chaos i śmierć. W Iraku, Afganistanie, Libii, Jugosławii. Wszędzie tam gdzie spadły Nato-wskie bomby, gdzie ginęli ludzie, a rodziła się nienawiść i chęć odwetu.

Dziś piszą, że świat patrzy z przerażeniem na okrucieństwa ISIS i na jej pochód.

Ameryka wysyła swoje air forces, Rosja swoje Su i Migi.

Zadziwiająca zgodność zdawałoby się wrogów i przeciwników.

Uzasadnieniem do akcji sił powietrznych są publikowane zdjęcia i relacje

Ile jest w tych zdjęciach prawdy, ile fikcji  tego się nie dowiemy. Jedno jest pewne, tam gdzie jest wojna, tam jest okrucieństwo, barbarzyństwo, przemoc i śmierć. Stosy trupów są tam widokiem powszechnym i codziennym.

Ale też często są to tylko scenografie dla reporterów i dziennikarzy. Jak w filmie. Te mistyfikacje mają uzasadniać i usprawiedliwiać działania militarne super mocarstw i ich interesów w regionie.

A region jest super zasobny w ropę.

No i powstanie Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu  na obszarze od Morza Śródziemnego do Zatoki Perskiej to także zagrożenie, a może nawet koniec Izraela i Arabi Saudyjskiej takiej jaka jest ona dzisiej. Arabi amerykańskiej, amerykańskiej pompy naftowej i dolarowego agregatu

Zagrożenie dla tych dwuch państw i dominacji amerykańskiej w tym regionie i w reszczie świata jest ogromne. Bo nie każdą wojnę da się wygrać, szczególnie tą, gdzie nie walczy się z regularną armią, lecz z fanatykami walczącymi o coś więcej niż własna ojczyzna, własny dom. Lecz także o ideologię i wiarę.

Czy zatem szykuje się na bliskim wschodzie nowa, wielka, super kosztowna i wyniszczająca wojna?

 

 

 

 

 

I pozostaje tylko jeszcze raz zapytać. Kto tych ludzi wyszkolił, zaopatrzył w broń, pieniądze i żywność. Kto ich popchnął do walki

 

Zdjęcia ze strony: RT

http://rt.com/op-edge/169364-isis-american-wars-mosul/

Advertisements

17 uwag do wpisu “Zagrożenie dla świata czy dla Ameryki?

 1. Pani Kama pisze:

  http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_finansowy/news/ke-zaaprobowala-pomoc-dla-sektora-bankowego-bulgarii,2030143,5429#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=34571&iwa_block=business

  dobry sposób na wykończenie obcych banków

  wystarczy przeczytać uważnie artykuł i cel staje się jasny 07:39 puszcza się plotkę o tym, że bank jest zagrożony, klienci wybierają pieniądze z tego banku i bank pada

  to nie plotka a sama prawda będzie gdy kredytów udzielono trzy razy więcej niż wartość mienia tych państw i narodów

  W dniu 2014-07-02 07:38, WIERNI POLSCE pisze: > WordPress.com > Adm posted: „Puszka Pandory zwana ISIS Super mocarstwo które > najechało i podbiło Irak ustami swego prezydenta George Busha ogłosiło > NWO, Nowy Porządek Świata. Pax America i Pax Dominium America. Ameryka > jako naród wybrany do wyższych celów i do panowania samodz” >

  Lubię

 2. Jest książka RESORTOWE DZIECI,ale Dorota Kania na spotkaniu autorskim na problem zmowy milczenia nad kolaboracją,głównie antypolską łącznie ze ZBRODNIĄ PRZEMILCZENIA KATYŃ,zbolszewikowanych Żydów z sowietami 1939-41 zareagowała,że kolaborowały i inne nacje!!!???
  W swobodnym przepływie środków finansowych okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.Nie można wykluczyć,że to narzędzie aby projekt polityczny JUDEOPOLONII mógł być ciągle żywy.

  Lubię

 3. Judeopolonia ?
  Judeo już jest .
  Polonia na wymarciu.

  Co do zagrozenia dla swiata ,to chyba wyjasniac nie trzeba KTO KOMU ZAGRAZA ?

  Lubię

 4. Jest WIRTUALNA POLONIA,która odwołuje się do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Grzegorz Braun podjął problem zorganizowania ośrodka masowego komunikowania przez POLONIĘ na rzecz OBRONY POLSKOŚCI.To problem sam w sobie szczególnie gdy BEZBOŻNI WOJOWNICY i to Polacy podcinają korzenie narodowej kultury.
  Wpisują się w strategię CHAOSU i NICOŚCI.Jak to wynika z relacji duchownego profesora Tadeusza Guza na ten cel,poprzez działalność od przedszkoli po uniwersytety,w RFN przeznacza się coraz większe środki.
  CEL UŚWIĘCA i to,że niemiecki konsul obliguje prezydenta m.Wrocławia do wezwania policji na demonstracji przeciw fałszowaniu historii.

  Lubię

 5. To sa wszystko „otoczki słowne” w postaci „neo” .
  Swiat zawsze chcieli sobie podporzadkowac i niszczyc ZYDZI i NIEMCY w roznych przebraniach ustrojowych,przez ponad piec tysięcy lat kalendarza żydowskiego !

  Wykorzystuja do tego nawet religie i wierzenia macac całym narodom w glowach ,wzniecając majdany,rewolucje,wojny .
  Ich zachlannosc ,PAZENOSC i PYCHA nie zna granic.

  Te narody musza pasc na kolana i prosić innych o litość !

  Wtedy nastanie pokoj.

  Lubię

 6. Z tym ISIS-em to są chyba jakieś jaja. Prosze wejść na stronę organizacji o tej nazwie – isishq.com – i sprawdzić, czym oraz gdzie się ona zajmuje, tudzież przejrzeć wykaz jej klientów…

  Lubię

 7. Jakie sa wpływy zydowskie na dusze polskie Mieczyslawie Sylwestrze Kazimierzak ?
  Zreszta na DUSZE SLOWIANSKIE !
  Z jednej strony woda i chrzest a z drugiej strony „wino,kobieta i spiew” po dzisiejsze narkotyki .

  Jaka role w duszach slowianskich odegral ALKOHOL ???
  Może cos o spozywaniu alkoholu w Rosji ?

  GLOWA PIJANA ROSJA PRZEZ JELCYNA SPRZEDANA !!!

  Lubię

 8. Rasizm żydowski jako NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA został dobrze opisany.Również jest dobrze opisany wzorowany na nim niemiecki nacjonalizm..
  Mało kto wie o opisanym rasizmie rosyjskim,który bazuje na : „WSZYSTKO ALBO NIC”.
  Budowę raju na ziemi przez Rosjan przejęli bolszewicy pod wodzą ŻYDOBOLSZEWI.Alkohol był dobrym narzędziem,stosowanym przez żydowskich karczmarzy również dla realizacji rasizmu rosyjskiego.

  Lubię

 9. Czy masz dane jakiej rasy sa diably ?
  Oczywiście chodzi mi o większość diablow ,bo polskie tez sa.

  Lubię

 10. Re: MSK

  Cytat:
  „Nie słyszałem o diabelskich rasach,o hierarchii tak.”

  KOMENTARZ

  Jan 8:44 – Jezus Chrystus do zydow:

  „Wy z ojca diabla jestescie i pozadania ojca waszego czynic chcecie….”

  Lubię

 11. A znasz powiedzenie :
  „przebiegly jak zydowski diabel !”

  „Hierarchie ponoc z diablow się wywodzą „.

  Zagrozenia dla swiata zawarte sa w kazaniach ks.dr.Piotra Natanka,ktorego (nie wiem dlaczego) żaden diabel „nie może pokonać” tak z Krakowa jak i z Warszawy.

  Ciekawe jest także to,ze ksieza doktorzy ( z Torunia i Grzechyni) nie wchodzą sobie w droge i nie przeszkadzają w poczynaniach .

  Może to już pod NOWA RELIGIE SWIATOWA tak się dzieje ?

  Zwroce się wiec do doktora Marka G. aby nam to swym „pojmowaniem” i wiedza wyjasnil – prosze.
  Także „nana” może pomoc w zrozumieniu demonow ale jej tu nie widze,byc może zagladnie i spelni moja prosbe.

  LUDZIE POMAGAJCIE LUDZIOM ,bo SWIAT TONIE w FALSZU i KLAMSTWIE !
  Na dodatek dobijany jest wszelka bronia od zwyklej po masowa !!!

  A sa ludzie co chcą ZYC w PRAWDZIE .

  Lubię

 12. Re: Gutek,

  Wez sie za nauke historii glabie kapusciany to sie dowiesz skad sie wzial rasizm rosyjski wobec Polski i Polakow.

  Lubię

 13. A ty KTO ?
  UCZONY SLEDZ z pod Bialegostoku ?

  Ta ty sledzik,dostales czek od swego radcy prawnego ???
  Wiem,wiem z czegos trzeba zyc a ty lewy do roboty,chlebek z cukrem polany woda to już nie dla ciebie
  CIEMNIAKU !

  Chcesz co swiecej ,to wysil się choć na powielanie,a nie jedno prymitywne zdanie
  twojego intelektu .

  Bywaj ,premia nie dojdzie miernoto agenturalna z Chicago.

  Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s