Czy to nie jest USracka hiper-prowokacja? Malezyjski Boeing 777 rozbił się koło Doniecka z 295 osobami na pokładzie. Teraz się zacznie.


В Донецкой области разбился малайзийский Boeing-777
19:33 17.07.2014
Boeing-777. Фото с сайта wikipedia.org
Boeing-777. Фото с сайта wikipedia.org
Сюжет: Противостояние на Украине 2013-14

В ДНР сообщили об очередном сбитом украинском транспортном самолете
Ангелу Меркель накрыло волной виртуального хамства с Украины
Ополченцы ДНР окружили украинских военных к югу от Донецка

В 80 километрах от Донецка разбился малайзийский Boeing-777, передает «Интерфакс» со ссылкой на источник в авиационных кругах.

Лайнер рухнул неподалеку от населенного пункта Снежное в приграничном с Россией регионе. Самолет выполнял рейс Амстердам — Куала-Лумпур и за 50 километров до вхождения в воздушное пространство РФ резко начал снижаться. Горящие обломки воздушного судна были обнаружены в Донецкой области.

На борту самолета находились 280 пассажиров и 15 членов экипажа.

Читать полностью: http://www.km.ru/world/2014/07/17/aviatsiya/745135-v-donetskoi-oblasti-razbilsya-malaziiskii-boeing-777

———————————————

Dla czego samolot leciał nad Ukrainą nadrabiając znacznie drogę?

Adm

Trasa lotu

Reklamy

50 uwag do wpisu “Czy to nie jest USracka hiper-prowokacja? Malezyjski Boeing 777 rozbił się koło Doniecka z 295 osobami na pokładzie. Teraz się zacznie.

 1. Pojawił się komentarz, ponoć samego dowódcy Donbasu Igora Striełkowa, że to „opłotkiewicze” zestrzelili ten samolot pasażerski.

  Inni twierdzą, że to jest interetowa fałszywka, Striełkow ponoć obecnie się do tego wpisu nie przyznaje. Na Russia24 nie ma ani słowa o tym „dziwnym” wpisie Strielkowa.

  null

  Polubienie

 2. Od kiedy to w strefie wojny latają pasażerskie samoloty? Akurat tam gdzie prowadzone są walki z nalotami Ukraińskich sił powietrznych.
  Czemu lecąc z Amsterdamu do Malezji leciał wielkim łukiem nad Donieckiem a nie w linii prostej nad Turcją? Czy tą trasę wybrali piloci czy autopilot sterowany z Pentagonu?

  Polubienie

 3. Nikt normalny nie posyła samolotów cywilnych przez rejon działań wojennych. Trochę to mi przypomina zatopienie Lusitanii 1915 roku, kiedy wcześniej ambasada niemiecka w USA przekazała zawiadomienie, że każdy statek przepływający przez tamten rejon będzie zatapiany, a mimo tego statki kontynuowały swoje rejsy tamtą właśnie trasą.

  Polubienie

 4. ad Adm.
  Zapraszam do lektury wspomnianych autorów aby zrozumieć istotę WOJNY O PIENIĄDZ,a w niej HANDEL WOJNA I PoKOJEM.Inaczej dyskusja jak ze ślepym o kolorach.
  Okazuje się,że w najnowszym wydaniu WOJNIY O PIENIĄDZ latają pasażerskie samoloty,czego też przykładem był TU 154M.Zgodnie z obowiązującą umową przy takich warunkach klimatycznych i takim wyposażeniu lotniska powinno ono być zamknięte!!!

  Polubienie

 5. Garść informacji,która znalazłam:wczoraj samolot leciał innym korytarzem.Dzisiaj z niewiadomych przyczyn dispetczer ukraiński skierował samolot na inny korytarz.Tutaj natomiast Ukraińcy mieli zamkniętą przestrzeń do lotów.Świadek opowiadał,że widział za Boeingiem ukraiński samolot.Pociski”Buki” mają na wyposażeniu Ukraińcy,separatyści zdobyli „Buki” jako łupy,ale nie są używane(Strełkow powiedział).Jeszcze należy zwrócić uwagę na kolor samolotu(biały,czerwony,niebieski),są to kolory Rosji.
  Nie znalazłam nigdzie,więc podaję nowinkę.16 lipca 2014 r.Polska przystąpiła do wojny.W porcie Odessa w Tajemnicy(!) wyładowano 12 samobieżnych haubic vz77 152mm,sztabowe autobusy,samochody ciężarowe.Sprzęt wojskowy został następnie załadowany na platformy w dalszą drogę.Podsumowanie(nie moje):Przyłączenie się obcego państwa(członka NATO) do wojny domowej diametralnie zmienia sytuację wojskowo-polityczną.Tym sposobem całkowicie rozwiązuje się ręce Federacji Rosyjskiej do adekwatnej odpowiedzi.Nic nie dodawałam od siebie.

  Polubienie

 6. Celem ukraińskiej rakiety mógł być samolot Władimira Putina

  g

  Prawdopodobnym celem ukraińskiej rakiety ziemia-powietrze lub wystrzelonej z samolotu wojskowego, która trafiła w Boeinga 777 linii lotniczych Malaysia Airlines, mógł być samolot prezydenta Rosji Władimira Putina – poinformowało źródło w Federalnej Agencji Transportu Lotniczego.

  Samolot prezydenta minął się z malezyjskim samolotem w tym samym miejscu i na tej samej wysokości. Miało to miejsce niedaleko Warszawy na 330 poziomie lotu, na wysokości 10100 metrów. Samolot prezydenta był tam o godzinie 16:21 czasu moskiewskiego, a Boeing – o 15:44 czasu moskiewskiego.
  Zgodnie ze słowami źródła, samoloty mają podobne kontury i rozmiary. Na odległość barwy obu maszyn są w zasadzie identyczne.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_07_17/Celem-ukrainskiej-rakiety-mogl-byc-samolot-Wladimira-Putina-9028/
  ——————————-
  Tylko z kolei po co Putin miałby lecieć z Ameryki Południowej do Moskwy przez rejon powietrzny nad Donieckiem?
  ——————————
  Doradca MSW Ukrainy, Anton Heraszczenko, oświadczył, że samolot pasażerski Boeing 777 został zestrzelony przez siły samoobrony z kompleksu rakietowego „Buk”.

  W proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republice Ludowej zaprzeczono udziałowi w katastrofie.
  Za GR.

  g

  h

  b

  h

  h

  Polubienie

 7. Ze skrzynki e-maila

  Po co i komu ?
  Na to by zintensyfikować dostawy sprzętu dla armii ukraińskiej potrzeba dużo pieniędzy.
  Do tego musi zostać przekonany kongres USA który wyasygnuje kolejne miliardy dolarów, bo tego wymaga walka z ,,terroryzmem” i walka z odradzającym się ,,imperium zła” który ten terroryzm wspiera.
  Tak więc przy jednym zestrzeleniu można upiec od razu dwie pieczenie.
  Już cała zachodnia opinia dzięki mediom zostanie odpowiednio urobiona na konieczność wojny z Rosją i jej ,,terrorystami” na terenie wschodniej Ukrainy.
  Putin ze swoją polityką brania na siebie kopniaków Obamy znajdzie się w jeszcze gorszej sytuacji.
  Ktoś życzliwy mógłby mu powiedzieć – Weź się i powieś, albo zacznij działać. Na początek walnij z piąchy.
  Obetnij o 20% dostawy na zachód ropy i gazu i aby dedykować sobie straty na pozostałe 80% podnieś cenę o połowę.
  Zwiększ amerykanom opłaty za dowóz przez teren Rosji zaopatrzenia dla wojsk USA walczących w Afganistanie o 200%
  Podaruj afgańskim talibom odpowiednio dużo uzbrojenia w tym rakiety ziemia powietrze by mogli w końcu rozprawić się z okupantem amerykańskim.
  Wprowadź blokadę portów Ukraińskich.
  Uznaj Noworosję za kraj suwerenny i udziel mu pomocy wojskowej i gospodarczej.
  Zrób w Kijowie majdan antyunijny
  RZ

  Polubienie

 8. Coś z „Dziennika gajowego Maruchy”:

  Kijowskie władza za szybko poinformowały, że samolot się rozbił

  Posted by Marucha w dniu 2014-07-18 (piątek)

  Kilka minut przed katastrofą malezyjskiego Boeinga na Ukrainie w jego pobliżu został zauważony ukraiński samolot wojskowy – poinformował na swoim blogu na Twitterze hiszpański kontroler lotów, który prowadził samolot Malaysia Airlines.

  Zgodnie z jego słowami samolot wojskowy przeleciał obok Boeinga zaledwie trzy minuty do tego, jak zniknął z radarów. [Gajowy nie bardzo rozumie znaczenie ostatniego zdania, prawdopodobnie zostało źle przetłumaczone – admin]

  „Kiedy Boeing po prostu zniknął z radarów, kijowskie władze poinformowały nas, że samolot się rozbił. Jak mogły dowiedzieć się o tym tak szybko?” – napisał kontroler na swoim blogu.

  http://polish.ruvr.ru

  Polubienie

 9. Ze skrzynki

  Podczas wojny długów się nie spłaca 17.07.2014

  Polska wchodzi do wojny na Ukrainie
  17.07.2014

  Do portu w Odessie przypłynął na statku sprzęt: artyleria, wozy dowodzenia i
  ciężarówki dla Donbasu. W wielkiej tajemnicy ze statku wyładowano 12
  samobieżnych 152 mm haubicoarmat „Dana” (produkcja czeska), będących na
  uzbrojeniu RP. Razem z obsługą wchodzącą w skład Pierwszej Mazurskiej
  Brygady Artylerii przewieziono wszystko na platformy kolejowe i wyprawiono w
  kierunku walk na Donbasie.

  Mówi się też, że jest to pewnie ta „nieprzyjemna niespodzianka” jaką
  Noworosji obiecywał Poroszenko. Wraz z otwartym przystąpieniem do wojny
  regularnej armii obcego państwa, członka NATO, cała sytuacja zmienia się
  diametralnie! To w całości rozwiązuje ręce FR i jej sojuszników do
  adekwatnej odpowiedzi…

  Alexander Nikiszin
  Central News Agency Novorossia
  Novorus.info

  http://novorus.info/news/events/25331-polsha-vstupaet-v-voynu-na-ukraine.html

  Podczas wojny długów się nie spłaca 17.07.2014

  Polubienie

 10. BESTIE NASZYCH CZASOW NIE SPIA !
  MORD NA DZIECIACH ZAWSZE BEDZIE „ZAPLACONY” !!!

  Każdy madry człowiek wie kto tego dokonal i nadal dokonuje .

  SMIERC LOTROM i BANDYTOM !

  ZAKLINAMY WAS !!!

  Polubienie

 11. Ze skrzynki

  Jest to oczywista operacja pod obcą flagą. Przy sztabie dowództwa sił junty okupujących zbuntowane republiki siedzą zapewne „doradcy” wojskowi USA i CIA. Jest b. prawdopodobne że to oni podsunęli ten pomysł bandziorom jewrosrajdaniarzom i to oni łapskami banderowców zrobili operację obcej flagi. Nie tylko da to rozejm potrzebny bandytom atakującym Donbas, ale jest przyczynkiem do kolejnego wściekłego ataku propagandowego na Rosję, Putina i powstańców. Do takich prowokacji i operacji obcej flagi zdolni są obok Izraela i Mossadu zwłaszcza żydo-banksterzy i ich narzędzia – USA, CIA, Pentagon.
  as

  Calkiem zaczyna to wygladac..i coraz bardziej na doskonle przygotowana operacje falszywej flagi:

  http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2965-mehanizm-provokacii.html
  Putin wrocil z bardzo owocnej podrozy i IMF, przestal byc monopolista.
  BRICK.. zmianil swiat na wielobiegunowy..i przekreslil palany NWO..jak by nie machac…widac to- jak na dloni..stad taka nerwowa reakcja..i wrzask.
  MOim skromym zdaniem bedzie to jeden z oststnich gwozdzi do trumny JUnty Kijowskiej…i jest pocztakiem renacjonalizacji…olipachatego NWO.
  RomanK

  Dokładnie o to chodziło. A o tym drugim samolocie, ew. z Putinem na pokladzie, to Rossija24 twierdzi, że nie mógł być z Putinem, bo takie samoloty tereny niebezpieczne omijają dużym łukiem. Zwłaszcza Ukrainę, gdzie prezio Rosji nie jest zbyt chętnie widziany.

  Pozdr.

  MG

  Polubienie

 12. Teraz nie zachystujcie się TRAGEDIA NA NIEWINNYCH ,zwrocie wasza uwagę NA PALESTYNE i na tych KTORYM CIAGLE MALO !

  SMIERC NAJEZDZCOM !!!

  ZAKLINAMY WAS !!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 13. Coś ciekawego zaczyna się dziać w samym Kijowie. Generalny Prokurator Ukrainy Witalij Jarema stwierdził oficjalnie, że powstańcy nie mieli rakiet typu „Buk” zdolnych zestrzelić samolot na tak dużej wysokości (a te mobilne zestawy „Buk” które przechwycili, miały wymontowane ich najważniejsze części).

  Генпрокурор Украины опроверг захват ополченцами зенитных комплексов «Бук»
  10:25 18.07.2014

  Ополченцы Новороссии не захватывали противовоздушные ракетные комплексы украинской армии, с помощью которых 17 июля мог быть сбит малайзийский «Боинг». Об этом «Украинской правде» рассказал генпрокурор страны Виталий Ярема.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2014/07/18/katastrofa-malaiziiskogo-boinga-pod-donetskom/745164-genprokuror-ukrainy-oproverg-n

  Polubienie

 14. Ze skrzynki e-mail
  Dlaczego samolot Malazyjski Linii lotniczych:
  1, Znalazl sie w tym rejonie pomimo zakazu lotow od 3 tygodni
  2. zaledwie kilka minut roznicy, kiedy znalazl sie tam samolot z prez Putinem na pokladzie
  3. samolot malazyjski odpowiada dokladnie zarysem radarowym, zarysowi samolotu prez. Rosji
  4.stalo sie to natychmista po poteznej zawierzusze w partii demokratow na temat emigracji sterowanej dzieci z Gwatemali i Hondurasu
  5.//sepy wojenne jak McCain zacze4ly wyc ze to akt wojny i nalezy odpowieziec aktem wojennym
  6… Cui prodest?????
  ROmanK

  ————————————————
  Po mojemu to jest tak – najpierw zapytajmy: cui bono – komu zestrzelenie obcego samolotu pasażerskiego było bardziej na rękę.
  W ostatnich dniach siły junty były w odwrocie i ponosiły ciężkie straty. Powstańcy przejęli inicjatywę i byli w natarciu. Jewrosrajdaniarze nie proponowali nawet powstańcom rozejmu, bo wiedzieli, że zwyciężający na froncie powstańcy na rozejm nie zgodzą się. Junta potrzebowała więc czegokolwiek, aby powstrzymać parcie powstańców i zmusić ich do zaprzestania działań wojennych.
  Zestrzelenie obcego samolotu pasażerskiego wywołało ogromne zainteresowanie na świecie. Wszystkie żydo-me(n)dia ryczą o tym i coraz głośniej mówią o konieczności wysłania do Donbasu międzynarodowej komisji mającej zbadać miejsce katastrofy. Jeśli do wysłania takiej komisji dojdzie – powstańcy będą zmuszeni zaprzestać działań zbrojnych.
  I o to właśnie bandziorom jewrosrajdaniarzom chodziło. Bo wtedy będą mieli czas na lizanie ran, dozbrojenie sił, kolejną mobilizację i okopanie się na jeszcze zajmowanych terenach zbuntowanych republik.
  as
  —————————
  Rosjanie wschodu i południa b. Ukrainy nie powinni przerywać działań wojennych, a wręcz je nasilać i tylko międzynarodowej komisji udostępnić bezpieczne dotarcie do miejsca upadku samolotu i bezpieczne badanie. Nade wszystko umożliwić pozbieranie ludzkich szczątków bo gnidy podniosą, że je zbezczeszczono tak jak kurdupel jaro płakał, że zwłoki drugiego kurdupla za jego podpuszczeniem samobójcy i zabójcy wielu leżały w błocie smoleńskim.
  Taka oferta przymusiłaby właśnie tenże krzyczący aj waj >świat< do rozmów i ustaleń z rządzącymi w NowoRosji, a to krok do uznania jakiejś autonomii.
  Rosjanie w Odessie, Mikołajewie i Naddniestrzu powinni teraz otwierać drugi front.
  Pozdrawiam
  E. Ma
  ———————————
  Panie pułkowniku – bądźmy poważni.
  Opinia publiczna – nawet ta prawdziwa, a nie żydo-mendialna – jest faktycznie wstrząśnięta katastrofą samolotu malezyjskiego i śmiercią blisko 300 osób nie związanych z wojną, obywateli wielu krajów. Gdyby powstańcy nadal kontynuowali działania wojenne poza terenem katastrofy – to zrażą do siebie (prawie) wszystkich. A żydo-mendia będą ryczały, że bandyci terroryści nawet w trakcie prac komisji badającej katastrofę nie raczą przerwać działań wojennych. Przedstawi się ich jako bandę krwiożerczych bestii, których nawet śmierć tylu cywili nie powstrzymuje od dalszej żądzy przelewu krwi i mordu.

  Bądźmy poważni Panie pułkowniku…

  as
  —————————–
  Panie Andrzeju
  To co piszę wynika z wiedzy nabytej w LWP gdzie nie byłem niedouczonym dupkiem ,a oficerem stale sie uczącym i bioracym udział w tym co przeciętnym nie było wiadome albo blisko wyższych oficerów – nawet z otoczenia np. wielokierunkowego agenta, zdrajcy i w sumie podłoty Kuklińskiego. Wynika ze znajomości socjotechniki wojennej i przemyśleń na tą sytuację.
  Tamtym żydołackim łżemediom i łżemetodom trzeba przeciwstawić przygniatające argumenty.
  Wciągnięcie Ukrainy w tą wojnę to sprawka żydołakosjonistów chcących zawładnąć lepszymi kęskami gdzie przeważają Rosjanie.
  Ci ludzie jakich można nazywać Powstańcami albo Separystami (co nie jest bezzasadne kiedy Putin oficjalnie domaga się tylko sfederyzowania Ukrainy) znaleźli się w sytuacji jaka zmusiła ich do podjęcia walki. Rosja ma nie tylko prawo ale zasrany obowiązek wspierać Rosjan wszędzie gdzie są.
  Jeśli dotąd żydoukraińcy nie spełnili warunku przerwania walk i wycofania się poza granice regionów z ludnością rosyjską to własnie teraz nie wolno przerwać walk, a wyznaczyć tylko kontrolowane przejazdy dla kolumny komisji i sanitarnej do miejsca upadku specjalnie obstawionego aby był należyty porządek. Powinni Powstańcy zastrzec sobie pełną kontrolę nad tym kto wjedzie w związku z tym zdarzeniem i odwalać element podejrzany o działania wrogie – tym zmusić do uznania swojej pozycji.
  Pan nie jest w stanie zrozumieć jak bardzo sobie zaszkodzą jeśli faktycznie jest to wina ich pomyłki, a będą łgać.
  Niech Pan sobie przypomni ile razy BoYS USArmy popełnili takie pomyłki i w większości przypadków do tego się przyznali bo to mniej szkodzi niż zapieranie się.
  Powstańcy w g praw wojny mogli popełnić taki błąd. Życzycie Powstańcom zwycięstwa i zapamiętajcie, że zwycięzców się nie sądzi.
  Putin wie co robi stwierdzając krótko, że winę ponosi żydołakoukraina – wykazuje, że to nie ACz ale nie stwierdza autorytatywnie, że nie jest to czyn Powstańców.
  Panie Andrzeju
  Prawdziwi wojskowi muszą mieć wpojone to, że nawet straszne klęski trzeba przekuwać w zwycięstwa. Tam znaleźli się po stronie Powstańców naprawdę prawdziwi wojskowi i oni potrafią z tego przypadku wyciągnąć wiele na własną korzyść.
  Bez odstąpienia jewrosrajddaniarzy poza granice regionów napewno nie przerwą walki i to dobrze odbierać będą myślący ludzie na świecie.
  Pozdrawiam
  E. Ma
  ———————-

  Polubienie

 15. Co piszą inni:

  Boeing – operacja „fałszywej flagi”?
  http://cygnus.neon24.pl/post/111128,boeing-operacja-falszywej-flagi

  Pierwsze pytanie – kto może odnieść korzyści z zestrzelenia pasażerskiego Boeinga?

  To pytanie jest zasadnicze.

  Rosja? Dla Rosji to same straty. Choćby z racji oskarżenia o brak kontroli nad działaniami własnych służb i brak systemów zabezpieczających.

  Separatyści? Też raczej niewygodna sprawa. Są oskarżani o terroryzm, a taki fakt to tylko potwierdza. No i określenie, że to dzicz, małpa, której dano w ręce śmiercionośne „zabawki”.

  Ukraina Poroszenki?
  Tu korzyści są wymierne. Bo to oskarżanie o terroryzm separatystów ma swoje uzasadnienie. Także to, że to dzicz, która stanowi zagrożenie i trzeba ją wyeliminować. Ukraina powinna zatem dostać bezpośrednie wsparcie NATO i USA, aby ten cel zrealizować. Nacisk medialny na opinię publiczną Zachodu – ma w tym pomóc znajdując uzasadnienie.

  Druga sprawa.
  Kto dysponował środkami umożliwiającymi zestrzelenie samolotu na wysokości 10 000 m?
  Tu okazuje się, że wszystkie strony te możliwości miały. Zestrzelenie Antonowa z zaopatrzeniem na wysokości 6 500 m – wskazuje, że separatyści mieli taką możliwość.

  Pozostaje kwestia dlaczego teren walk nie został , zwłaszcza po zestrzeleniu Antonowa, wyłączony dla lotów pasażerskich?
  Na jakiej podstawie przyjęto, że loty są bezpieczne? Czy korytarz powietrzny był używany cały czas, czy lot Boeinga był okolicznościowym testowaniem metod walki w tej wojnie?

  Już te pytania wskazują na wiele wątpliwości. Pogłębia je informacja (o ile prawdziwa), że kontroler lotu tego Boeinga odnotował obecność ukraińskiego samolotu wojskowego w jego pobliżu.
  Wtręt o „polowaniu” na Putina – wydaje się naciągany, bo to chyba nie ta trasa przelotu; jeśli samolot Prezydenta Rosji był nad Warszawą, to do Moskwy droga nie prowadzi przez Ukrainę.

  Co jeszcze można wybrać z medialnego zgiełku?
  Chyba to, że zadziwiająco szybko pojawiły się nagrania rozmów lokalnych dowódców separatystów na temat katastrofy przedstawione przez lokalnych „kelnerów”. W takich sytuacjach nie ma przypadków.

  I na koniec. Bardzo dziwi, że obsługa (ewentualna) wyrzutni rakietowych dokonała tak niefrasobliwego odpalenia. Procedury są bardzo wyśrubowane i muszą zakładać wielokrotne sprawdzenie prawdopodobnego celu. System radiolokacyjny ZAWSZE wysyła zapytanie : „swój, obcy” i wielokrotnie, i różnymi torami, uzyskane dane weryfikuje. Dla cywilnych samolotów są to bardzo jednoznaczne systemy. Zwłaszcza samolotu w korytarzu powietrznym.
  Warto przypomnieć zestrzelenie japońskiego samolotu nad Sachalinem, czy Kamczatką, który wyraźnie zszedł z korytarza i kierował się ku bazie rakietowej; zestrzelono go po kilkukrotnym upominaniu.
  Nawet jeśli obsługa wyrzutni mogła zlekceważyć procedury – to w zapisach systemu będą stosowne zapisy. Łatwo to sprawdzić.

  Piszę to jako człowiek, który w latach 70 -tych z racji służby w SOR przeszedł przeszkolenie radiolokacyjne zakończone nadaniem stopnia oficerskiego. Procedury mogły tylko się zaostrzyć z racji konieczności obrony przed fałszywymi danymi. .

  Polubienie

 16. Nie zapominajcie,ze Zydzi to jedna rodzina umiejscowiona już wszędzie i bardzo dobrze ze sobą wspoldzialajaca.
  Snucie wszelkich hipotez oczywiście dozwolone ale wspomnijcie w czyich rekach jest cala siec pasażerskich linii lotniczych w całym swiecie ,może to wam da cos do myśli ?
  Blizej prawdy jest hipoteza zmiana trasy lotu a następnie rozsadzenie samolotu ladunkiem w nim umieszczonym w czasie zbliżania się do granic Rosji w zalozonym wrogim celu.
  Wysylanie myśliwca ,czy uderzenie rakieta jest zbyt obciazajace nawet z podstawionymi świadkami i wszelkimi „dowodami” , dowody się znajda,gorzej z wykryciem podłożonego ladunku przed wylotem samolotu,ktory rozleciał się w powietzru „na sucho”,ze nawet paszporty (znowu) się nie spalily.
  Cel rozwalenia samolotu na tym terenie jest bezdyskusyjny ale i to jeszcze nie powod do wojny swiatowej,bo trzeba jeszcze „mieć bron na niedzwiedzia”,który nie spieszy się do zadania ciosu.

  Bandyckie NATO nie jest takie silne jakim swiat strasza,rowniez zgrupowane w roznorodnosci w nim „wojaki najemne”.
  Niedzwiedz z nimi sobie poradzi ,zresztą jak zawsze.
  Pozyjemy zobaczymy jak „arszeniki i czekoladowe pajace” będą wiac z Ukrainy,byc może wpierw do Polski a niedzwiedz za nimi ze swymi lapskami.
  Polska znowu wesprze niedzwiedzia miodem.

  Polubienie

 17. Sprawa polega na czym innym..obydwa samolotu krzyzowaly swoje drogi nad Polska.. roznica kilku minut znaczy ze samoloty na ekranach pokrywaly sie i rozdielaly, i znow krzyzowaly. az zaczely sie rozchodzic, :mzimu: przylepilo sie do zlego samolotu…albo tez prezydencki samolot ma urzedzenie odczepiajace badz oszukujace”mzimu” , czemu sie wcale nie dziwie.
  Jesli teraz pomyli tropiacy radar samolot zaczyna naprowadzac niewlasciwy samolot zbaczajac jego kurs, poprzez oszukiwanie urzadzen pokladowych… stad 200km odchylka od kanalu lotu.
  TO wyszsza szkola jazdy trenowana juz nie raz…ostatnio tez na malazyjskim samolocuie tez produkowanym w latach 70 tych…
  Romank

  Polubienie

 18. Polowanie na Putina?

  Jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil. Nie mozna wykluczyc, ze szczery
  Rosjanin chcialby sie pozbyc Putina. Mogli byc i tacy, ktorzy rozpoznali, ze taka sklonnosc
  bedzie sluzyc celom politycznym. Chetny sie znalazl, trasa lotu Putina byla wiadoma
  wiec zestrzelenie jego samolotu byloby po mysli ochotnika. Moze sponsorzy nie widzieli
  wielkich korzysci w odebraniu wladzy Putinowi. Natomiast zestrzelenie przez Rosje
  duzego cywilnego samolotu nad obcym panstwem (Ukraina) stworzy propagandowy ogien
  przy ktorym upiecze sie wiele pieczeni. Tak sie stalo, a sam wykonawca po odkryciu swego bledu
  dal drapaka. Byc moze ten dodatkowy wariant nie bedzie ostatnim.

  Polubienie

 19. Nie tak latwo „upolować Putina” w dodatku na „odpowiedniej wysokości”.
  Ale nie ma problemu go postraszyć a okazyjnie jeszcze cos „zalatwic”,tylko ze Putin to nie cywil banda i ma zawsze „ogony za sobą”.

  Teraz szybko OCZY NA PALESTYNE !
  Na Syrie również.
  A co z Polska ,wszystko gotowe ?

  Jak cichutko o tym w mediach i na portalach.

  Lapac bandytow !

  Polubienie

 20. e-maili ciąg dalszy
  Uwaga!!!!~
  Koronny dowod Junty ze dokonali zbicia samolotu opolczency…udowodnil !!!!!!!!!ze to ich robota..JUnty!~!!!!!
  rzekoma rozmowe opolczyny z generalem ruskim zaraz po zbiciu….nagrali przed zestrzeleniem:

  http://investmentwatchblog.com/busted-ukraine-caught-trying-to-frame-russia-for-shooting-down-malaysia-flight-mh17/

  RomanK
  ——————————–
  Wyprą się. Wszystkiego co im nie na rękę – wypierają się. WTC było
  oczywiste – i co? Snajperzy byli oczywiści – i co?

  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/18/komu-zestrzelenie-malezyjskiego-samolotu-bylo-na-reke-powstancom-i-rosji-czy-bandziorom-uzurpatorom-kijowskim-i-banderowcom-mordujacym-cywili/
  as
  —————————
  tenze autor 007 zauwaza, ze upadek samolotu zupelnie niepodobny do
  zbitego rakieta Buk = patrz nastepne video, automatyczne po podanym,
  takze tu osobno:
  http://www.undergroundworldnews.com/

  pierwotny artykul, z dodatkowa analiza video, b. ciekawe:
  http://www.zerohedge.com/news/2014-07-17/ukraine-releases-youtube-clip-proving-rebels-shot-down-malaysian-flight-mh-17
  p
  ——————————-
  „Jest więc oczywiste, że gdyby nawet powstańcy i Rosja przedstawili niepodważalne dowody na to, że samolot pasażerski zestrzelili bandyci na żołdzie junty to i tak „specjaliści” z zachodu, w tym „fachofcy” z CIA i żydo-szczekaczki okrzyczą te dowody „fałszywkami”. A fałszywki made in CIA uznane zostaną za „niepodważalne dowody” na „zbrodnię rosyjską”.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/18/komu-zestrzelenie-malezyjskiego-samolotu-bylo-na-reke-powstancom-i-rosji-czy-bandziorom-uzurpatorom-kijowskim-i-banderowcom-mordujacym-cywili/
  ——————————

  trudno sie nie zgodzic z gjenerjalem GRU Szubrtovem
  otepienie jest fenomenalnie straszne, np. wlasnie dostalem to od bkogera Jarka K

  Panie Piotrze, według mnie wykazuje się Pan skrajną nierzetelnością powielając rosyjskie agenturalne brednie z kontrolowanych przez bolszewicki Kreml portali. Przecież wódz rebeliantów przyznał się na swoim publicznym profilu do dokonania tej zbrodni wojennej, a potem szybko wykasował wpis. To chyba wystarcza za wszelkie inne dowody. Pora zrozumieć, że Rosja jest takim samym zagrożeniem jak USA, a kto wie, może jeszcze większym, bo Rosja jest tuż u naszych granic. Więcej obiektywności dziennikarskiej życzę, jak i życzę patrzenia na świat wielotorowo. Świat jest na pewno bardziej skomplikowany niż nam się wydaje.

  Strielkow nie ma portalu, pejsboka ani nic podobnego…
  zauwazcie jak durak oglupiony przez hasbare pisze, ze „na pewno” swiat jest bardziej skomlikowany niz mu sie wydaje LOL
  p
  ————————————
  Jarek K, gdy ogłosił, że ja jestem Tomkiem z wolnejpluskwy pokazał jego mondrość. Temu tępakowi można wmówić wszystko.

  as
  ———————
  loty Putina i Malezji przechodzily w odstepie 37 minut – jak mozna bylo je pomylic?
  борт номер один и малайзийский Boeing пересекались в одной и той же точке и на одном эшелоне. Это произошло близ Варшавы на 330-м эшелоне на высоте 10100 метров. Борт номер один был там в 16.21 мск, малайзийский самолет – в 15.44 мск» – заявил собеседник «Интерфакса».
  http://www.vz.ru/news/2014/7/17/696097.html
  p
  ————————
  Nie loty..ale widma radarowe…z daleka jadacy rowerem jeden za drugim..wydaja sie ze jeden …..dopiero na zakrecie sie rozmnaza…:-)))
  CHociaz..to odpada..samolot Putina ma samoobrone przed takimi rakietami.
  RomanK
  ————————–
  jeszcze bardziej niejasne
  system radarowy jest ‚slepy’? patrzy po linii zamiast z boku, by odroznic poszczegiolne samoloty?
  p
  ———————-
  A w telewizji już podgrzewanie atmosfery .
  Będzie ostra nagonka na Rosję i Putina
  Putin ,,miał plan, wiedział co robi”
  Okazuje się, że nie miał planu i nic nie robił, więc mu zrobili, zrobili Putina na szaro
  A to może być jedynie początek jego kłopotów.

  Polubienie

 21. Rola trupów (z kostnic i in.) w organizacji „regime change” przez NATO-CIA

  Adm przytoczył na „Czy to nie jest USracka hiper prowokacja?” coś takiego:

  Wywiad ze Striełkowem. http://rusvesna.su/news/1405676334 Wydaje się facet zdezorientowany, bo twierdzi, że według niego wiele ciał było martwych na wiele dni przed katastrofą i jakby pozbawione krwi….

  Striełkow w rzeczonym wywiadzie pisze:

  Według ludzi, którzy zbierali trupy, znaczna część trupów – nieświeża – ludzie ci umarli kilka dni wcześniej. Za pełną wiarygodność tej informacji nie ręczę. (…)
  Po pierwsze, daleko nie wszyscy ludzie w samolocie byli martwi od upadku.
  Po drugie, w samolocie znaleziono wielką ilość medykamentów.
  Skąd to wiem. Ja po prostu rozmawiałem z dwoma osobami osobiście zbierającymi trupy zaraz po upadku. (…) Z ich słów to piszę. Oni podkreślali, że duża ilość trupów okazała się być „całkowicie bez krwi” – jak gdyby krew z nich zeszła na długo przed katastrofą. Wyczuli także siłny trupi zapach, który także wyczuł wielu innych miejscowych mieszkańców – taki zapach w ciągu pół godziny nie mógł się pojawić, a pogoda była wczoraj pochmurna, nie za ciepła.
  Natomiast piloci byli w pełni żywymi, cała kabina (a przednia część zachowała się dobrze) była dosłownie zalana tą krwią.”

  Dodatkowe info jednego z komentatorów: „jest to w pełni możliwa prawda. W samolocie leciało ponad 100 uczestników jakiejś konferencji nt. AIDS. No i oni takie rzeczy (medykamenty i trupy do demonstracji i doświadczeń?) zazwyczaj wożą ze sobą.”

  Czy zatem ten Boeing 777 nie został „sztucznie doładowany” trupami z kostnic Amsterdamu i okolic? Kiedyś w Paryżu widziałem takie trupy do doświadczeń i demonstracji dla studentów i rzeczywiście były one „bezkrwiste”.

  Co więcej, wydaje się, że ta często pokazywana w TV spora ilość nowiuteńkich, nie tkniętych pożarem paszportów, ponoć znaleziona w jakiejś sakwie, to była specjalnie wydana na okazję tej „trupiej podróży” niby do Malezji. Tak aby ofiar zamachu było jak najwięcej. Torbę z tymi paszportami mógł przecież podrzucić, na ewidentnym zgorzelisku, jeden z pracowników Ministerstwa Spraw Nadzwyczajnych Ukrainy, których tam nagle pojawiło się pełno, jak to widać na filmikach.

  Ile zatem było ŻYWYCH LUDZI – oprócz załogi – w samolocie? Przed brama lotniska po wypadku ponoć zebrały się rodziny tych co zginęli, ale migawka z ich wchodzenia do autobusu była bardzo krótka, niektórzy jakby sztucznie usiłowali płakać, inni wręcz nieszczerze się uśmiechali. TV Russia24 twierdzi, że te rodziny zamknięto w hotelu koło lotniska i dziennikarze nie mogą z nimi porozmawiać.

  I jeszcze jedno. Czy ten Boeing 777, który się robił koło Doniecka to był ten sam, który wyleciał 4 godziny wcześniej z Amsterdamu? Przecież już gdzieś zaginął malezyjski Boeing 777 o prawie takim samym numerze bocznym, a ponoć gdzieś w hangarze w Izraelu stoi wierna kopia tego który zaginął przed 4 miesiącami. Dziwne.

  I jeszcze coś. W 2001 ukraińskie siły zbrojne PONOĆ zestrzeliły Tupolewa, na którego pokładzie leciało siedemdziesięciu specjalistów od wojny biologicznej z Tel Awiwu do Moskwy. http://wiadomosci.wp.pl/gid,16761990,gpage,2,img,16762064,kat,1356,title,Zestrzelone-samoloty-pasazerskie,galeria.html?ticaid=1131b5

  Teraz na pokładzie „zestrzelonego” (?) przez Ukraińców boeinga było 100 specjalistów od AIDS (?). I czy przypadkiem do feralnego Tupolewa w Tel-Awiwie nie wsadzono bomby podobnej do rakiety SS200, którą rzeczony samolot ponoć został „omyłkowo” zestrzelony? A czy przypadkiem razem z trupami z holenderskich kostnic do ładowni Boeinga w Amsterdamie nie przeszmuglowano odpowiedniej, Byk-podobnej bomby, która w odpowiednim momencie wybuchła? A ta cała historia z myśliwcami „tańcżącymi” wokół Boeinga 777 i „Bykami” strzelającymi doń dalekosiężnymi rakietami to tylko „oprawa artystyczna” by zamazać istotę zamachu?

  No i najważniejsze. Mogę podać aż dwa przykłady, z końca XX wieku, kiedy to NATO/CIA dorzuciła kilka dziesiątków wcześniej zmarłych/zabitych trupów, do niewielkich incydentów, aby „podgrzać” atmosferę społeczną wiodącą do istotnych ZMIAN GEOPOLITYCZNYCH W EUROPIE.

  MASAKRA W TIMISOARA 14 grudnia 1989. Cytuję: Później wyszło na jaw, że pokazane zwłoki zostały przywiezione przez agentów Securitate z okolicznych kostnic i prosektoriów. Akcja okazała się sukcesem, albowiem zagraniczne stacje i widzowie w wielu krajach uwierzyli w pokazane materiały, co znacznie wpłynęło na aprobatę wobec nowych władz i niewznoszenie protestów na krwawe rozprawienie się z dyktatorem (Caucescu). http://historiajednejfotografii.blogspot.com/2013/06/timisoara-1989.html

  MASAKRA W RACAKU 15 stycznia 1999: „Obecny premier Hashim Thaci był liderem Wyzwoleńczej Armii Kosowa (UCK). Przyznał się on do tego, że UCK spreparowała tzw. masakrę w Račaku zakładając cywilne ubrania na zabitych (w bitwie z policją poprzedniego dnia) członków UCK, strzelając do nich z karabinów maszynowych i wrzucając ich do rowu twierdząc, że byli to cywile zamordowani przez siły serbskie”. (…) Obecny premier Hashim Thaci był liderem Wyzwoleńczej Armii Kosowa (UCK). Przyznał się on do tego, że UCK spreparowała tzw. masakrę w Račaku zakładając cywilne ubrania na zabitych członków UCK, strzelając do nich z karabinów maszynowych i wrzucając ich do rowu twierdząc, że byli to cywile zamordowani przez siły serbskie”.
  I ci ciekawsze: (…) Generał Radosavljević na koniec wywiadu dla Večernje novosti (16.01.2008 r.) wyznał, że dwie akcje serbskiej policji znalazły się w podręczniku szkoleniowym jednostek specjalnych NATO. I o dziwo, jedną z nich jest właśnie akcja Račak.
  http://monde-diplomatique.pl/LMD37/index.php?id=0

  CZYŻBYŚMY ZATEM MIELI WCZORAJ DO CZYNIENIA Z PODRĘCZNIKOWĄ AKCJĄ JEDNOSTEK SPECJALNYCH NATO NA WSCHODNIEJ UKRAINIE?

  Polubienie

 22. Cui bono – kto skorzysta z wypadku MH17 jest? Izrael? Ziemia izraelska inwazja Gazy rozpoczęła zaledwie kilka godzin po MH17 wypadku. Teraz, „utonięcie” inwazji sprawozdawczości medialnej MH17.

  Junta w Kijowie?

  Jeśli uda się dostać się do społeczności międzynarodowej, aby sądzić, że antyfaszystów na Wschodzie i Rosji spowodował katastrofę MH17 jest.

  Junta Kijów?

  To może teraz „zaprosić” do USA i innych krajów w regionie, że w związku z tym nie mają kontroli nad tym samym „umiędzynarodowienie” i eskalacji walk we wschodniej Ukrainie.
  Dlaczego malezyjskie linie – raz jeszcze?
  MH370, który zniknął 07.03.2014 przyszedł także z Malaysia.Malaysia nie jest za globalnymi ambicjami totalitarnych amerykańskich.

  Rząd Malezji został w 2012 roku gospodarzem międzynarodowej konferencji, że wątpliwość oficjalną wersję USA z 9/11.
  MH17 zboczył z wytyczonej trasy?
  Jeśli tak – dlaczego? Czy to na podstawie instrukcji kontroli ruchu lotniczego Ukrainy?

  Polubienie

 23. Pingback: Zestrzelenie boeinga 777 nad Ukrainą, ale kto jest winny? | Tomasz Majewski Show

 24. Cóz,na zachodzie Europejczyków za 50 lat nie bedzie w wyniku demografii więc ci na wschodzie muszą wymordować się sami,biali pochodzenia Europejskiego którzy stanowili kiedyś 50% ludności świata dzisiaj stanowią kilka %,za kilkadziesiat nas już nie będzie,idioci poloityczni i wojskowi z niższych stopni piramidy zachowują sie obecnie niczym małpy z brzytwą,nie widzą ze są tylko „użytecznymi” opalpnych negro-semickich anty-europejskich rasitów oraz złych duchów

  Polubienie

 25. To nie tyle obled co kierowanie na szeroka skale rozumami ludzkimi.
  Z tego rodza się największe tragedie ludzkie !
  W Polsce już sa „wstepniaki”.

  Polubienie

 26. AIDS

  Warto zwrocic uwage na to, ze wystepowanie epidemii AIDS pokrywa sie z bogactwami naturalnymi krajow.
  Poludniowa Afryka: zloto, diamenty,inne mineraly; Ukraina ziemia, Wschodnia Ukrainia
  ziemia i mineraly. Pod wzgledem cierpiacych od AIDS Ukraina w Europie zajmuje piersze miejsce,
  szczegolnie dotknieta ta przypadloscia jest Ukraina poludniowo-wschodnia.
  Tam gdzie jest problem tam sa i specialisci. Wlasnie w samolocie ktory spadl w poblizu Doniecka
  znadowalo sie ponad 100 specjalistow zwiazanych z epidemia AIDS. Czy specjalisci od AIDS moga
  pokrzyzowac plany tych, ktorzy maja ochote panowac nad ziemia typy Ukrainy lub Poludniowej Afryki?
  Mozliwe, ze tak a jezeli tak to ich smierc na Ukrainie nie bylaby bezzasadna.

  Polubienie

 27. Komentarz do mego komentarza powyżej’ cytuję:

  Generał Radosavljević na koniec wywiadu dla Večernje novosti (16.01.2008 r.) wyznał, że dwie akcje serbskiej policji znalazły się w podręczniku szkoleniowym jednostek specjalnych NATO. I o dziwo, jedną z nich jest właśnie akcja Račak.
  http://monde-diplomatique.pl/LMD37/index.php?id=0

  CZYŻBYŚMY ZATEM MIELI WCZORAJ DO CZYNIENIA Z PODRĘCZNIKOWĄ AKCJĄ JEDNOSTEK SPECJALNYCH NATO NA WSCHODNIEJ UKRAINIE?

  Przypominam. 1.Po „masakrze” w Racaku były badania trupów przeprowadzone aż przez trzy międzynarodowe komisje. 2. Po nich były prowadzone przez „ekipę Sorosa” (Madeleine Albraight rodem z Pragi Cz.) „rozmowy” w Rambouillet, 3. zakończone „zgodą” na trzymiesięczne bombardowania resztki byłej Jugosławii. W ich rezultacie 4. otrzymaliśmy regularną okupację Kosowa przez wojska NATO (w tym i polskie) oraz budowę, w tymżesz Kosowie, gigantycznej bazy wojskowej USA BONDSTILL, mogącej pomieścić aż 70 (!) tysięcy żołnierzy.

  Pytanie retoryczne. Za ile miesięcy zacznie się budowa, podobnej do tej w Kosowie bazy USA w Donbasie, odległym o tylko 300 km od dawnego Stalingradu?

  Na razie są trudności z realizacją punktu 1. Opłotkiewicze przetrzymują zarówno trupy jak i istotne szczątki Boeinga na swoim terytorium i u nich, zdaje się, chcą zorganizować międzynarodową komisję, mającą wyjaśnić przyczynę katastrofy.

  Polubienie

 28. Zgodnie z teorią (wywołanej rozwojem techniki – Pierre Thuiller, koniec XX wieku) „cykliczności” rozwoju społecznego Karola Marksa, CHAOS I NICOŚĆ w głowie to ma emerytowany dyrektor Filharmonii we Wrocławiu (bodajże, tak to zapamietałem przed kilku laty) Mieczysław Sylwester Kaźmierzak

  Polubienie

 29. Towarzyszu doktorze nie bądźcie tacy szorstcy. Takie egzaltacje i religijne uniesienia są inicjowane za sprawą tych, co rządzą i dzielą. Tacy „moherzy” nie muszą być debilami, po prostu sztucznie (i celowo) wzmacniane emocje zagłuszają rozum.

  Pozdrawiam towarzysza.
  Jak zwykle z amerykańskim pozdrowieniem LuK

  Polubienie

 30. Bez personalnych przepychanek i odzywek proszę ,
  jezeli idzie o sprawy WOJEN i POKOJU NA SWIECIE !

  Czy nie widzicie co dzieje się w Palestynie i Izraelu ???

  Tam tez gina ludzie a jest to dopiero PRELUDIUM DO WIELKIEGO POZARU NA TAMTYCH OBSZARACH.

  Może jakiś uczony filozof po studiach krajowych i zagranicznych zechce podac temat o tamtych wojnach ?
  Może tego dokonać i inny profesjonalista a nawet „prostaczek”,a gospodarz tym bardziej.

  LUDZIE !

  ZYDZI MORDUJA PALESTYNCZYKOW !!
  Co widać i jest faktem a media i portale milcza ,również dyskutanci .
  LUDZIE BADZCIE LUDZMI !!!

  Czekam na tematy i z tamtej wojny.
  Czy już wszyscy nabrali wody w usta ?
  Taka „Palestyna” kluje się nam POLAKOM w Polsce !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 31. Na portalu http://jeznach.neon24.pl/post/111215,niedziela-20-07-2014-cz-ii

  Bogusław Jeznach przytacza dzisiaj taką oto informację o rozbitym Boeingu:

  * Na blogach amerykańskich podawana jest analiza techniczna filmów z miejsca katastrofy, dokonana przez emerytowanego eksperta z CIA, który stwierdza: (1) metalowy kadłub Boeinga 777 nie wykazuje żadnych śladów głębokich i długich zadrapań od stalowych kul jakie pozostawiłaby głowica rakiety Buk; (2) silnik odrzutowy w prawym skrzydle (starboard) został bardzo uszkodzony i złapał ogień, co wskazuje raczej na uderzenie mniejszą rakietą powietrzną idącą w kierunku źródła wysokiej temperatury, a wystrzeloną z myśliwca przechwytującego lecącego mniej więcej na tej samej wysokości (3) środkowa część kadłuba została „wysadzona do zewnątrz, a nie do wewnątrz”, co może wskazywać na wybuch bomby w środku ładowni.

  To już podejrzewałem w tekście pt. Rola trupów (z kostnic i in.) w organizacji „regime change” przez NATO-CIA.

  Wszystko wskazuje, że „likwidacja” Boeinga była wielostopniowa: prawdopodobnie bomba w ładowni z trupami, próbkami krwi i medykamentami,, a potem „dostrzał” z akompaniującego Boeingowi samolotu. Ludność miejscowa – pytana przez TV Russia24 – potwierdza wyraźnie, że widziała dwa samoloty i słyszała „dwa wybuchy”, zanim nastąpił trzeci, po upadku głównej części samolotu na ziemię. (Jakaś kobieta mówiła, że na dach jej domu spadał trup, po którym zapach zachował się do dzisiaj, pomimo intensywnej dezynfekcji.)

  Intersting? Isn’t it?

  Polubienie

 32. emeryt wojskowy (AP)

  Informacja na temat wydarzen w Gazie jest na stronie:
  http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=496&p=13232#p13232 (Wstaw kropke przed „com”, aby wejsc na strone)

  p.s.
  Zydowskie media naglasniaja „katastrofe” samolotu we wschodniej czesci Ukrainy, aby zagluszyc zydowskie zbrodnie na Palestynczykach w strefie Gazy.

  Polubienie

 33. No tak krytyczne wystąpienie premiera Turcji porównujące izraelskie zbrodnie do działalności hitlerowskiej zostały ocenione przez premiera Izraela jako ANTYSEMICKIE.
  To stanowisko trzeba ocenić,że jest z pozycji nadSEMITY,biorąc pod uwagę ludy semickojęzyczne i klasykę rasizmu jaką jest żydowska monolatria.
  ŻYDOKOMUNA wzięła na sztandar rosyjski maksymalizm,natomiast ŻYDOBANDERYZM uaktywnił tą cechę rosyjskiej duszy przy militaryzowaniu handlu wojna i pokojem.

  Polubienie

 34. Ciekawa interpretacja „zestrzelenia” Boeinga NH17 pojawiła się w Rosji. Prawdziwy Boeing NH17 odleciał z Amsterdamu w 17 (znowu 17!) minut po odlocie zeń „czarterowego” Boeinga 777 o godz. 10 rano. Prawdziwy NH17 poleciał do Kuala Lumpur trasą nad Chersoniem, omijającą Donbas i do Kuala Lumpur doleciał w porządku. Jego „dubler” wyładowany trupami (ten malezyjski B777 zaginiony w marcu br.?) poleciał nad Donieckiem itd., resztę mniej więcej znają entuzjaści opracowań j.w.

  To dość dobrze „trzyma się kupy” i pasuje do wielu „pobocznych” informacji (typu nietknięte paszporty i zabawki dla dzieci, bezkrwiste woniejące nieświeżo zwłoki, brak rodzin płaczących po zabitych, etc.), ale mnie intryguje kwestia, znalezionych obok spalonych szczątków wraku, silników odrzutowych. „Na oko” są one o ok. 30 -40 % mniejsze od oryginalnych silników Boeinga 777.

  Można sobie poczytać to tutaj:
  http://www.km.ru/world/2014/08/14/katastrofa-malaiziiskogo-boinga-pod-donetskom/747244-minuta-konspirologii-vse-passa

  Ktoś z komentatorów zauważył, że jak Putin „zamilczał” w 2000 roku, sprawę zatopienia „Kurska” torpedą z amerykańskiej łodzi podwodnej „Memfis”, z którą ten „Kursk” się zderzył, tak i obecnie władze Rosji zamilczają sprawę ewidentnej prowokacji NATO – prowokacji, która w praktyce odwróciła sytuację wojskową w Donbasie, dezorganizując rozpoczynającą się ofensywę „opłotczyków”.

  No i wszystko wygląda podobnie jak w przypadku „zamachu” 11 września 2001: prawda o tym, kto wysadził w powietrze aż TRZY wieże WTC w Nowym Jorku jest niedostępna, ale ten ówczesny „zamach” spełnił swe geopolityczne zadanie, dając pretekst do ataku USA na Afganistan a następnie na Irak itd.

  A po „katastrofie” Boeinga NH-17 17 lipca br., bez dalszych wyjaśnień posypały się sankcje na Rosję itd. Sankcje będące wstępem do ataku na rosyjskie strefy wpływu, ponoć jest już przygotowywana wspólna agresja, Ukrainy, Mołdawii oraz Rumunii, na Rosyjską Republikę Pridniestrowia. Ponoć ma to nastąpić już tej najbliższej „Rosyjskiej Jesieni”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s