Najpierw nagonka, polowanie потом


Jednakże najważniejszą kwestią, z jakiej Rosjanie mogą być dumni, to przede wszystkim to, że zawsze byli, są i będą porządnymi i uczciwymi ludźmi, tylko tak wielki Naród wolnych ludzi, mógł wydać tak wspaniałego, skutecznego i podziwianego na całym świecie przywódcę jak pan Władimir Putin.

http://obserwatorpolityczny.pl/?p=23750

zatem są tacy co mają Putina za wspaniałego, skutecznego i podziwianego na całym świecie przywódcę, za wielkiego męża stanu, za szachistę i człowieka który wie co robi i są tacy co piszą o nim zdrajca, tchórz, putana, puppet, pajac, showman

Ostatnimi czasy pan Władimir Putin jest szczególnie ,,podziwiany” przez wszystkie zachodnie media na całym świecie jako skuteczny przywódca wspierający terrorystów.

,,Podziwiają” go za tą skuteczność redaktorzy największych publikatorów Ameryki, W. Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii, Japonii, itd.

The Boston Glob pisze:

Prezydent Obama zażądał bezstronnego śledztwa w sprawie ataku rakietowego na wschodniej Ukrainie i zasugerował, że Rosja ponosi zdecydowanie odpowiedzialność za uzbrojenie terrorystów w broń, która umożliwiła im zestrzelenie samolotu pasażerskiego Malaysian Airlines.

The New York Times pisze

Rosyjska rakieta zestrzeliła samolot pasażerski

Washington Post pisze

Pro- rosyjscy separatyści wiedzą co zestrzelili

http://img.washingtonpost.com/rf/image_908w/2010-2019/Wires/Images/2014-07-18/Reuters/2014-07-18T185412Z_01_DON119_RTRIDSP_3_UKRAINE-CRISIS-AIRPLANE-CONTROL.jpg

Zestaw rakietowy ,,buk

http://img.washingtonpost.com/blogs/the-switch/files/2014/07/Screen-Shot-2014-07-18-at-9.54.11.jpg

Dodaje jednocześnie uwagę: Operator radaru może odróżnić samolot bojowy od cywilnego (czyżby?)

Bronek w swoim e-majlu zauważa:

Wszędzie, od Nowego Jorku do Chicago, w gazetach tu w Ameryce…

 

The mainstream papers seem to be written by politicians, those running the capitol hill show. See typical article below.

 

Editorial: Hold Putin accountable for downed airliner (Tampa Bay Times, editorial page)

 

Media głównego nurtu wydaje się być pisana przez polityków, przez osoby organizujące show na Kapitolu. Zobacz typowy artykuł poniżej.

 

Redakcja: Obarczamy Putina odpowiedzialnością za zestrzelenie samolotu (Tampa Bay Times strona redakcyjna)

Istotnie. Tak w prasie jak i w pozostałych mediach zaczyna się obarczać Putina winą za zestrzelenie pasażerskiego samolotu nad wschodnią Ukrainą, tam gdzie pro- rosyjscy separatyści walczą przeciwko wojskom ukraińskim.

To Putin chce podziału Ukrainy, to Putin podważa jej suwerenność, to Putin odpowiada, za walki na wschodzie Ukrainy. To Putin szkoli, zbroi i posyła tam terrorystów, to Putin winny jest codziennego rozlewu krwi. ,,Jeśli nawet na spuście wyrzutni ,,buk” nie ma odcisku jego ręki to i tak jest to broń podarowana terrorystom przez Putina.” Cytat z jednej z gazet

Tu nie chodzi o dotarcie do prawdy, nie chodzi o ustalenie, kto i dla czego naprowadził samolot pasażerski Malezyjskich linii lotniczych w strefę wojny, kto i dla czego go zestrzelił. Co chciał osiągnąć, jaki miał cel propagandowy i polityczny. Tu chodzi o wielką nagonkę na Rosję i na Putina w szczególności

Na razie jest to nagonka.

Gdy świat uwierzy, a animatorzy tej nagonki są przekonani, że uwierzy, że to zbrodnicze dzieło Putina, wówczas będzie można bez obaw o konsekwencje potraktować Putina tak jak został potraktowany Sadam Husejn, Milasenowicz, czy Muamar Kadafi.

Putina, któremu przypnie się łatkę zbrodniarza wspomagającego i dozbrajającego terrorystów będzie można uznać za terrorystę i potraktować tak jak terrorystę. O to w tym wszystkim chodzi.

Pamiętacie inne zbrodnie Putina?

Zamordowanie Politkowskiej, otrucie Aleksandra Litwinienki. Więzienie politycznych przeciwników jak Chodorowski

Zachód nie zbombarduje Kremla, ale czy nie będzie dążył do zestrzelenia samolotu prezydenta terrorysty Putina?

Już coś w tym kierunku kombinował? Tak można wnioskować z tego co podają media. Czy jest to balon próbny do zbadania jakie będą reakcjie na takie rewelacje. Czy jest to przyzwyczajanie opini świata do takiego potraktowania Putina w niedalekiej przyszłości

Całkiem możliwe.

Wprawdzie pomiędzy głowami państw istnieje niepisana umowa, że siebie nawzajem z wykorzystaniem służb państwowych nie likwidują, ale czasami są od tego odstępstwa i z tych odstępstw już korzystały Stany Zjednoczone mordując prezydentów Salwadore Aliende, Partika Lumumbę, no i Kadafiego który pierwszy nalot USair force przeżył, ale kolejnego ataku tym razem Mirage, nie

Jak mawia nasz minister Sikorski – Prezydent może być niskiego wzrostu, ale nie może być mały.

Okazało się, że Putin jest nie tylko niskiego wzrostu i jest mały, a gdy taki mały wystraszony ale chce robić wielką politykę, przy tym BRICKa, a przy tym ma takie zasoby ropy i gazu na które wielcy tego świata mają wielką ochotę, to takiego małego najlepiej usunąć. By świat go nie żałował najpierw należy zrobić mu odpowiednio złą opinię.

I to się robiło, ale w niedostatecznym wymiarze. Teraz chce się to zintensyfikować. Do tego potrzebna była jakaś katastrofa i dużo trupów. By świat dowiedział się z mediów że ten mały wystraszony i przyparty do muru, to mały, ale jednocześnie to potworek i takiego trzeba usunąć dla dobra świata.

Putin, panie Putin, by ludzie mogli o narodzie rosyjskim i o panu pisać:

… tylko tak wielki Naród wolnych ludzi, mógł wydać tak wspaniałego, skutecznego i podziwianego na całym świecie przywódcę jak pan Władimir Putin.

Musi pan przestać się bać, przestać unikać, podjąć odpowiedzialności za Rosjan, przestać pozować i pozorować. Rosja może być albo wielka, albo nie będzie jej wcale i albo to pan zrozumie, albo czeka pana tak lichy koniec jak Kadafiego, Milasenowicza, czy Husajna. Bo na zachodzie litości dla małych, słabych i przegranych nie mają.

Dobrze jeden z blogerów (Spirito Libero) napisał

Putin przez ostatnie kilka miesięcy wykonuje salta i szpagaty, żeby tylko nie wysłać oddziałów regularnej armii na Ukrainę.

A inny zauważa:

przez głupotę Putina 2/3 Ukrainy wyszło z obszaru kulturowego Rosji – tego, co się stało nie da się już odwrócić

 

Prezydent Putin doskonale wie kto strącił malezyjski samolot.

Rosyjskie siły powietrzne i kosmiczne posiadają system uprzedzania o rakietowym napadzie przeciwnika SPRN, który umożliwia im śledzenie każdego pocisku rakietowego od momentu jego wystrzelenia , aż do punktu jego eksplozji lub upadku. Taki sam system posiadają Amerykanie i taką samą wiedzę odnośnie przyczyn katastrofy malezyjskiego samolotu posiada prezydent USA Obama.

Znamienne są słowa , które wypowiedział prezydent Putin w związku z katastrofą nie wchodząc w szczegóły i nie powołując się na źródła, a mianowicie prezydent Putin powiedział:

Po pierwsze : iż przyczyną wypadku jest to przestępstwo ;

Po drugie: iż stroną winną katastrofy jest Ukraina;

Po trzecie : zobowiązał się do przedstawienia dokumentów potwierdzających jego oświadczenie ;

 

No i co z tego. Wie nie powie, bo jak udowodnić tym, którzy ulegają propagandzie zachodniej, że miejsce z którego wstrzelono rakietę było w tym czasie obsadzone przez armię Poroszenki, skoro samolot spadł na tereny zajęte przez separatystów terrorystów?

Senat USA przyjął w pierwszym czytaniu projekt prawny według którego Ukrainie został nadany status sojusznika USA bez członkostwa w NATO , dający Amerykanom prawo wejścia na Ukrainę w wypadku agresji ze strony Rosji. (przyp. Własna: a więc w każdej chwili według ich widzimisię). Taki sam status został przyznany Gruzji, Mołdawii.

 

Wcześniej parlament Federacji Rosyjskiej cofnął Putinowi zgodę na użycie wojsk rosyjskich na Ukrainie, na jego Putina życzenie. Wot durak.

Jeśli na boisku są dwie drużyny, a jedna z tych drużyn nie gra, druga zaś gra i to bardzo brutalnie, to która drużyna wygrywa?

Durak tego nie zgadnie.

Reklamy

13 uwag do wpisu “Najpierw nagonka, polowanie потом

 1. Tu jest filmik, niestety po angielsku, wskazujący że ukraińskie oskarżenie Rosji o zestrzelenie Boeinga zostało (omyłkowo?) wsadzone do internetu kilkanaście godzin wcześniej, jeszcze 16 lipca o godz. 18 z minutami. Zdążyło je oglądnąć już 800 osób zanim ten filmik z sieci zniknął:

  Polubienie

 2. Jednym słowem mamy nie sezon ogórkowy,ale kaszanę i nerwy przy pogodzie jak z piekła(+33*C).
  Czy może ktoś napisać czego możemy spodziewać się w przyszłości?
  Takie życie w niepewności nie może trwać długo.

  Polubienie

 3. Czekam już tylko aż „niezalezni” pseudodziennikarze będą drzeć ryje: Czy chcecie wojny totalnej?!!! A rzesze bezmózgów będą im wtórować: Sieg heil!

  Polubienie

 4. Co z cuchnącymi trupami w stanie rozkładu oraz przewozona krwia ?
  To wszystko spadlo na ziemie w jakim celu ???
  No i jeszcza zaglada 100 „specow od „ejdsa” lecących tym samolotem (swiadkow „murzynow” ,którzy mieli zrobić swoje i odejść).
  Co z bronia biologiczna – zastoswano czy nie ?
  Epidemia już się rozpowszechnia czy została spalona ?

  JAKA KTO BRONIA WALCZY OD TAKIEJ ZGINAL lub ZGINIE !
  ZLO MA LUSTRZANE ODBICIE

  BOZE JESTES WIELKI i NIEPOKONANY !!!

  Polubienie

 5. Co do polowan na ludzi nagonki sa niepotrzebne choć stosowane .
  Czlowiek człowiekowi zawsze był wilkiem .
  Sa dwie rasy ludzkie na tej ziemi,ktore za pieniądze mordują ale jeszcze gorsza jest rasa,ktora powstala z „krzyżówek” tych pierwszych,ktore chciały nawet przechytrzyć samego Boga stajac się bogami na ziemi i uzurpując sobie wszelka władze !
  Czy znacie ludzie/narody te rasy ?
  Jeżeli tak to strzezcie się ich i izolujcie od siebia,nie miejcie z nimi nic do czynienia !!!

  RASA SLOWIANSKA JEST POWAZNIE ZAGROZONA ,
  MUSI ZACZAC SIE BRONIC NA WSZELKIE SPOSOBY !!!

  Polubienie

 6. e-mail
  Jakie to „niepodważalne dowody” rosyjskiej zbrodni zestrzelenia
  malezyjskiego samolotu przedstawia banderowska swołocz? Pół godziny
  temu żydo-szczekaczka tvp.info pokazała zdjęcie, które
  jewrosrajdaniarska bezpieka przedstawia jako dowód w sprawie. Zdjęcie
  to widać w tym linku:
  http://www.tvp.info/16105239/sbu-wiemy-skad-strzelali-ukraincy-pokazali-zdjecie-z-momentu-wystrzelania-rakiety-ktora-stracila-boeinga

  I co widzimy na tym „dowodowym” zdjęciu? Puste pole i pionowa smuga
  dymu. Pomijam to, że na zdjęciu nie ma nic szczególnego w krajobrazie,
  co mogłoby pomóc zidentyfikować sfotografowane miejsce. Ważniejsze
  jest to, że na zdjęciu nie widać – kto strzela, czym strzela, do czego
  strzela i kiedy strzela. Nic! Kompletnie nic. Tylko pole i pionowa
  chmurka. Ale dla bandziorów i dla żydo-szczekaczki tvp.info to zdjęcie
  jest dowodem na to, że to rosyjscy powstańcy zestrzelili samolot
  malezyjski.
  Takimi oto „dowodami” zbrodniarze terroryści
  jewrosrajdaniarsko-banderowscy chcą wrobić Rosję w ich własną
  zbrodnię!
  Takiej obrzydliwej hucpy można spodziewać się tylko po skurwionych
  żydo-mendiach i ich pupilkach – banderowskich zwyrodnialcach.
  as
  ——————–
  Ale ludzie takie dowody łykają.
  Słyszałem jak jeden z byłych pułkowników mówił
  – Putin jest gorszy od Hitlera.
  Na tym dyskusja na tematy polityczne się urwała, bo jak z takim rozmawiać.

  Polubienie

 7. Oby tylko to było kłamstwem w OCEANIE WSZYSTKICH KLAMSTW .
  Proszę zauwazyc jak SWIAT ZOSTAL PODZIELONY NA MY i ONI.
  Kto i jakie zgromadzil majatki na LUDZKIEJ KRZYWDZIE .
  Kto i jaka ma prace.
  Jak ludzie biedni się bronia aby przezyc następny tydzień,miesiac,rok.
  Jak nagle wzrosla smiertelnosc i zabijanie na wszystkie znane i nieznane sposoby.

  Czy ludzie zaczna sobie wzajemnie pomagać i BRONIC SIE ???

  ZJEDNOCZA SIE WE WSPOLNYCH DZIALANIACH ???

  Polubienie

 8. e-mail
  Z tego co obserwuje….sprawa jest ostatecznie przegrana,,,
  Atak na Ukraine i z nim skoordynowany bandycki napad na Gaze jest proba proba wyeliminowania Rosji i zmuszenie jej do podpisania cyrografu, ktory pozwoli Miedzynarodowej Banksterskiej Bandzie utrzymac swoja hegeonistyczna pozycje przez rozlozenie haraczy na poszczegolne narody.
  Spieszy sie im bardzo..bo czas pracuje przeciwko nim…ale i rosnie niezadowolenie i wielki opor w samych centrach Banksterstwa a USA i Anglii….
  Z pelna odpowiedzianoscia mozn apowiedziec ze przegrali wojne propagandowaQ!,, perwszy raz i z kretesem..starcili jakakolwiek wiarygodnosc!
  Terz cza sna zamiane ekipy UKladu trzymajacego wladze i na zmiane administracji.
  Romank
  —————————
  Pytanie retoryczne: za ile miesiecy US Army rozpocznie budowe, podobnej do
  >> bondstill w Kosowie, giga-bazy w Donbasie?
  >>
  >> Odpowiem równie retorycznym pytaniem: ciekawe czy bankrut USrael, nawet
  >> jeśli rozpocznie budowę bazy w Donbasie – czy ją dokończy?
  >>
  >> Kolejne retoryczne pytanie – kto w tej bazie na koniec będzie stacjonował –
  >> gdy załamie się dolar i banksterski folwark USrael padnie na pysk.
  >> as
  —————————
  A moim zdaniem wojny propagandowej jak dotąd nie przegrali. Mają w rękach całość mediów i wpływ na miliardy tumanionych odbiorców. Internet to tylko mała szparka i niewiele, ale za to mocno skłóconych osobników.
  Dolar wciąż trzyma się dobrze i ma przemożny wpływ na światową gospodarkę.
  Przy okazji, Rosja go nie podważa, wręcz wzmacnia. Cała rosyjska oligarchia łącznie z elitami politycznymi trzyma swoje dolary i euro w zachodnich bankach, zatem tak zwani bangsterzy śpią spokojnie i nic tego snu im nie zakłóca.

  Kiedy Putin uczył się amerykańskich piosenek, amerykanie pracowali nad planem przechwycenia Ukrainy.
  Kiedy Putin oglądał olimpiadę w Soczi, amerykanie brali się za przejęcie Ukrainy

  Czy ktoś dostrzega różnicę mieczy prawdziwą polityką, a polityczną miernotą?

  Talent Putina jest tak wielki, że na prawdę szkoda, by się marnował za murami Kremla

  Polubienie

 9. Ad morgan wiara w Babę Wangę:

  Heglowska USraelsko – Ruska teza – antyteza i ich SYNTEZA

  No to dzięki dzisiejszym e-listom od mych kolegów, Come Carpentier de Gourdon z New Delhi oraz Bronkowi Chapinskiemu z Petersburga na Florydzie mogę się pokusić o filozoficzne rozstrzygniecie problemu PRZYSZŁOŚCI za najbliższe 2 lata.

  Mianowicie mamy „Heglowskie” przeciwieństwo „Tezy” (Siergieja Glaziowa „pesymistyczna” przepowiednia, że Rosja, jeśli bardzo się będzie starała nie pomagać Donbasowi, to w roku przyszłym OTRZYMA WOJNĘ O KRYM nie tylko z Ukrainą, ale i Polską, etc.) Tekst pesymistycznego proroctwa Glaziowa sprzed 2 miesiecy został przetłumaczony na angielski:

  Oraz optymistycznej „Antytezy”, już tylko w języku Panów, jakiegoś amerykańskiego „holograficznego mędrca”, który prorokuje, że to Putin i Rosja ZAKWESTIONUJE NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK

  A jaka będzie tej „heglowskiej dialektyki przeciwieństw” SYNTEZA?

  Amerykańscy autorzy, komentujący przetłumaczone na angielski przepowiednie Sirgieja Glaziowa, oraz aktualną sytuację geopolityczną, przytaczają prace „mędrców Pentagonu”, którzy zaplanowali następujące „rozwiązanie dialektyczne”, oczywiście zgodne z teorią jedności przeciwieństw Hegla:

  Otóż w roku 2016 ma być ukończona tzw. Tarcza Antyrakietowa, aktywnie budowana np. w Rumunii.

  A wtedy TEZA to – wedlug nie kryjących swych intencji „pentagonistów” – WYPRZEDZAJĄCE UDERZENIE ATOMOWE w ROSJĘ w 2016

  ANTYTEZA to – dokonana resztkami pozostałymi po takim hiperuderzeniu – OSŁABIONA REAKCJA ATOMOWA ROSJI, reakcja powstrzymana przez Tarczę Przeciwatomową.

  SYNTEZA to ma być STWORZENIE ŚWIATA WIECZNEGO POKOJU, w którym cała przestrzeń kosmiczna będzie pod wyłącznym panowaniem Stanów Zjednoczonych.

  A jak wiadomo od czasów starożytnych

  JAK W NIEBIE TAK I NA ZIEMI

  Amen

  Polubienie

 10. Ale decyzje nie leżą w kompetencjach pentagonistów
  ,,Tarcza” może być mniej skuteczna niż rosyjskie systemy S-400 Triumf
  Należy pamiętać, że większość wielkich amerykańskich metropolii jest zlokalizowana na wybrzeżach oceanów, a te kryją w swych głębinach atomowe okręty podwodne które z bardzo bliskiej odległości i z niskiego pułapu mogą zniszczyć większość z tych miast. Ponad to strategiczne siły USA tkwią w bunkrach widocznych jak na dłoni z pokładów rejsowych samolotów pasażerskich ( widziałem takie lecąc do Kalifornii) rosyjskie są na mobilnych wyrzutniach pod zwałami ciężkich ołowianych chmur w różnych regionach Rosji i chyba najbardziej na północnych i wschodnich regionach Syberii skąd im bliżej do USA

  Myślę, że Rosję rozegrają tak jak Ukrainę w rok po mistrzostwach świata w piłkę kopaną. W tym właśnie celu przyznali przecież Rosji prawo do organizacji mistrzostw
  Podczas mistrzostw w barach i knajpach kupią sobie wielu kibiców i w odpowiednim momencie zrobią krwawy majdan na placu czerwonym od krwi i ognia

  Ta metoda, jest tania, skuteczna i pozbawiona ryzyka.

  Białorusi majdan szykują zaraz po mistrzostwach świata w hokeju.
  Tu na mistrzostwa dał się złapać wielki miłośnik hokeja prezydent Łukaszenka

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s