„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata


„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata

W związku z wojowniczymi oskarżeniami mego byłego kolegi, dr Piotra Beina, przypominam mój tekst sprzed 5 lat, w okresie kiedy to wyspecjalizowani w swej pracy agenci zaczęli rozbudzać panikę „antyszczepienną”, związaną z wirusem „świńskiej grypy”

Z tekstu artykułu poniżej:

po głębszym zastanowieniu się nad poczytalnością zarówno władz ŚOZ/WHO, jak i osób oskarżających tę organizację o planowane „masowe ludobójstwo ludności USA”, zacząłem dostrzegać, że gdyby przypadkiem „plan” WHO/OMS, dał rezultaty takie, o jakie go posądza Jane Burgermeister oraz Piotr Bein, to przecież by była dla reszty świata prawdziwa uciecha!

I. ‘Świńska grypa’ jako Spisek tego świata Możnych

Szwajcarski tygodnik „poza kioskowy” Horisons et débats, w swym numerze z 24 sierpnia 2009, na swej pierwszej stronie wielkimi literami zaanonsował iż „Jane Burgermeister zamierza wstąpić na drogę sądową przeciw Światowej Organizacji Zdrowia oraz przeciw ONZ z oskarżeniem o bioterroryzm oraz zamiar popełnienia masowych morderstw”. Powyższa, publikowana w czterech językach gazeta – w której przed dwoma latami pisałem o zagrożeniu dla Europy jakie niesie planowana przez USA instalacja w Polsce „antyirańskiej” tarczy – tym razem poinformowała swych abonentów, iż rzeczona austriacko-irlandzka dziennikarka „ostrzega świat, iż jest przygotowywana największa w historii ludzkości zbrodnia. … W dossier swego oskarżenia Burgermeister prezentuje dowody, poczynań bioterrorystycznych gwałcących prawo amerykańskie, przez grupę działająca z terytorium Stanów Zjednoczonych, pod dyrekcją międzynarodowych bankierów kontrolujących Federalną Rezerwę (drukowania dolarów), a także Światową Organizację Zdrowia, ONZ i NATO. Ten akt bioterroryzmu ma na celu masowe ludobójstwo ludności USA, poprzez użycie wirusa grypy celowo genetycznie zmodyfikowanego aby wywoływać zgony.”
(Patrz także

http://www.youtube.com/watch?v=rq7VTqZBLnI

– niedawno zrealizowany w Wiedniu przez mego kolegę z Krakowa, Marka Podleckiego wywiad Piotra Beina z Jane Burgermeister)

Otóż znam osobiście redakcję szwajcarskiego tygodnika Zeit-Fragen, która dała się „wpuścić” w teorię samo-zabójstw narodów gospodarczo najbardziej rozwiniętych, w tym także wyniszczenia ludności Szwajcarii za pomocą jej własnego, wojskowego „pospolitego ruszenia” – co musi dać efekt obłąkańczego zachowania się zmilitaryzowanych ojców rodzin, pomagających wysyłać na tamten świat (za pomocą szczepień) swe żony oraz dzieci. (Coś podobnego się już przydarzyło, pod koniec wieku XX w Szwajcarii i Francji na małą skalę, w przypadku popełniających zbiorowe samobójstwo sekt religijnych.) Znam także poglądy wymienionych powyżej, wychowanych w USA i w Kanadzie mych młodszych kolegów „strachliwców”, którzy zorganizowali para-apokaliptyczny polski blog „grypa666”.

Od kilku dekad jestem także świadomym, iż tak zwane „władze świata” planują zmniejszenie zaludnienia tego świata do około 2 miliardów, sam o takim planie „Klubu Rzymskiego” pisałem już w paryskiej „Kulturze” w sierpniu 1971 roku, w artykule „Freedom on Freeway”, a więc już przed 38 (obecnie już 43) laty! Ale od planów rozmaitych ekskluzywnych światowych „klubów” (ostatnio „Bildberga”) do ich realizacji droga daleka i wyraźnie „pod górkę”: od roku 1970 ludność świata (ale nie Polski, ani Europy) zdążyła się bowiem prawie podwoić. Co więcej, po głębszym zastanowieniu się nad poczytalnością zarówno władz ŚOZ/WHO, jak i osób oskarżających tę organizację o planowane „masowe ludobójstwo ludności USA”, zacząłem dostrzegać, że gdyby przypadkiem „plan” WHO/OMS, dał rezultaty takie, o jakie go posądza Jane Burgermeister oraz Piotr Bein, to przecież by była dla reszty świata prawdziwa uciecha!

Bo proszę sobie tylko wyobrazić. Po zaszczepieniu się – w pierwszej kolejności – żołnierzy US Army, mających pomagać w przeprowadzeniu masowych szczepień na terenach kontrolowanym przez USA, ta najpotężniejsza Armia Świata rozchorowała by się i w znacznej mierze wymarła. Czyż od razu nie odzyskały by w ten sposób wolności dwa duże narody środkowej Azji, mianowicie Irak i Afganistan, na które USA w ostatnim dziesięcioleciu, pod fałszywym pretekstem, napadły? A i polscy zawodowi żołnierze, obecnie samo-uwięzieni w górskich pustyniach Afganistanu, nie skorzystali by z tej okazji, by porzucić „w Azji” swe Rosomaki i by w miarę bezpiecznie, na ile na to zezwalają nowo zakupione transportowce CASA, powrócić do kraju, do swych żon ukochanych? A gdyby przeciętni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, stanowiący zaledwie 5 procent ludności świata, dokonali swego, ponoć w tajemnicy przygotowanego przez WHO/OMS samobójstwa, to czyż zużycie ropy, węgla oraz gazu na świecie nie zmniejszyło by się od razu aż o całe 25 procent i o podobny procent zmniejszył by się „efekt cieplarniany”, wywołany obecnym nadmiarem w atmosferze CO2.? I czy Kontynent Północnoamerykański by trochę nie odetchnął od ucisku PONAD MILIARDA SAMOCHODÓW, quadów i skuterów śnieżnych oraz wodnych gwałcących i zatruwających obecnie jego ziemię?

Gdy zaś masowy, ponoć zaplanowany przez WHO/OMS, pomór zlikwiduje w USA tak zwanych podatników, to i „wybrany przez Boga” wojowniczy Izrael też zrobi się od razu pokorniejszy na Bliskim Wschodzie: bo gdy ten biblijny „nowotwór państwowy” zbiednieje, to i Rosjanom przestanie się opłacać udawać, że są Żydami, by wyrwać się do tego „Raju” odgrodzonego od reszty Palestyny obecnie tysiąckilometrowym, wysokim na 8 metrów żelbetonowym murem! No i oczywiście wraz z samo-zagładą USA plajtę na świecie zrobi sieć zakładów żywienia zbiorowego Mac Donalda, King Burgera oraz Kentucky Fried Chicken, co automatycznie poprawi stanu zdrowia „ocalałej od szczepień” reszty tego świata mieszkańców! W tym także i mieszkańców Polski, której główny epidemiolog już pod koniec sierpnia przez Polskie Radio zapowiedział, że jak epidemia grypy u nas nie wybuchnie w ciągu 2 tygodni po powrocie młodzieży do szkół, to żadnych obowiązkowych szczepień nie będzie, chociażby z tego względu, że ewentualne szczepionki jeszcze nie są przetestowane. Czyli u nas jest nieźle z przytomnością umysłową medycznego establishmentu, a to co wyprawiają Anglosasi za Atlantykiem i za Kanałem La Manche, winno obchodzić tylko tych, którzy się tam nieopatrznie „za plastykowym chlebem” samo-wyeksportowali.

Redakcja Horisons et débats, po przytoczeniu na trzech stronach formatu B3 oskarżeń pani Jane Burgermeister, zrehabilitowała się przytaczając na kolejnej stronie wywiad z profesorem medycyny Bernardem Debré, członkiem francuskiego Parlamentu, opublikowany wcześniej przez popularny Journal de dimanche z 25 lipca br. Ten sympatyczny profesor stwierdził, iż jest zbyt dużo hałasu wokół tej grypy A-H1N1, jako iż „Nie jest ona niebezpieczna. Zdążyliśmy się nawet przekonać, że jest ona być może mniej niebezpieczna niż zwykła sezonowa grypa. A więc trzeba odgwizdać koniec zabawy. … Jest to po prostu grypka, nie jest to (wirus) Ebola czy Marburga. … zresztą zauważam, że władze publiczne już zaczęły zwijać żagle. Osobom chorym, których się już nie sprawdza czy zarazili się oni H1N1 czy zwykłym katarem (takim jaki ja mam obecnie – MG), zaleca się zażycie paracetamolu …Od momentu kiedy OMS, (po odnotowaniu, w kwietniu br., około 100 zgonów w Meksyku), w sposób zbyt pospieszny rozpoczęła swe gestykulacje i swe codzienne konferencje prasowe, rządy nie miały innego wyboru niż ulec presji. Ja im zarzucam uległość wobec nagłośnienia politycznego tego wydarzenia …we Francji odnotowano 800 przypadków tej grypy. Czyż nie jest to dowcip? Czy nie zaczniemy wkrótce zliczać przypadki biegunki? Trzeba było ogłosić jasno kolory: jesteśmy w trakcie ćwiczeń na wielką skalę. I tylko tyle. Niepotrzebnym jest zastraszanie ludności za wyjątkiem chęci wbicia w jej głowy, dla celów politycznych, następującej wiadomości: dobrzy ludzie, śpijcie bez obaw, my o was dbamy.” Na pytanie Journal de dimanche, czy społeczeństwo francuskie stało się, aż do przesady, przewrażliwione na zagrożenia zdrowotne, profesor Debré odpowiedział w sposób filozoficzno-religijny: „Jest to syndrom apokaliptyczny. Człowiek został stworzony przez wirusa i przez wirusa umrze. Zawsze przecież tak było. Zanim poznano wirusy, ludzie bali się mikrobów, ospy oraz cholery. Ludzkość wygrała w tej bitwie. A więc trzeba uważać na rewanż ze strony wirusów!

II. Walka ruchu „obrońców życia w USA” ze szczepieniami i z… aspiryną

Jeśli zaś przypomnimy sobie, w jaki sposób ludzkość „wygrała” z chorobami zakaźnymi wywoływanymi przez mikroby, to odpowiedź przychodzi od razu – właśnie poprzez masowe, obowiązkowe szczepienia w skali całego globu. Jak czytałem, dzięki szczepieniom przeciw tylko ospie, jak pieczołowicie wyliczyli to statystycy OMS/WHO, ludność świata zwiększyła się w ostatnim stuleciu aż o 350 milionów osób, czyli o populację prawie równą ilości mieszkańców Stanów Zjednoczonych! A zatem jaka jest PRAWDZIWIE SKUTECZNA METODA planowanego przez „Pana Świata” (Bildberg, Wall Street, MFW, etc.) zmniejszenia na świecie „niepotrzebnej” ludności? Czyż nie polega ona właśnie na propagowanym przez mego kolegę Piotra Beina i niektórych uczestników spotkania w 2006 roku grupy „Zeit-Fragen” w Szwajcarii, wycofaniu się z praktyki obowiązkowych szczepień, na odrzuceniu przez „antylekarzy” znanych i sprawdzonych od dziesięcioleci najbardziej popularnych leków, oraz na radykalnym zerwaniu z zasadami higieny, które bardzo utrudniają rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych?

Przecież najefektywniejszym sposobem na ograniczenie – w skali masowej – przyrostu ludności jest jej programowe niedożywianie, organizowanie sztucznych kryzysów gospodarczych, pozbawiających środków do życia miliony prostych ludzi, zrywanie, przez konieczność emigracji „za chlebem” więzów rodzinnych oraz narodowych, połączone z finansowym ograniczaniem powszechnego dostępu do służb medycznych, oraz upajaniem ludzi „niepotrzebnych” za pomocą narkotyków oraz wódki. Tak, jak to robili „pobożni” Amerykanie w stosunku do eksterminowanych przez nich Indian w XIX wieku i jak to zrobili następnie bankierzy Wall Street w okresie Wielkiej Depresji lat 1930 kiedy to, według statystyk demograficznych, „znikło” w USA ponad siedem milionów, pozbawionych nagle środków do życia, mieszkańców tego „super” kraju.

US Census 1950

Jak twierdzi cytowany powyżej profesor Bernard Debré, także niedawne, wywołane wirusem H1N1, liczne zgony w Meksyku na początku obecnego roku dotyczyły głównie biednych, chronicznie niedożywionych i lubiących się (jak pamiętam) upijać młodych tamtejszych robotników zatrudnionych na gigantycznej, pełnej świńskich odchodów oraz trupów padłych zwierząt, farmie niesławnie znanego i w Polsce koncernu Smithfield Food koło Veracruz na południu tego kraju. Podobna była (niedożywienie, brak higieny, wódka), zapewne też współ-przyczyna kilkunastu zgonów, przed dwoma laty, w schronisku dla bezdomnych w Grudziądzu, gdzie testowano szczepionki przeciw wirusowi H5N1 firmy Nowartis.

To co napisałem powyżej nie jest bynajmniej moją hipotezą, ale NAJZWYKLEJSZYM PROGRAMEM DZIAŁANIA, REALIZOWANYM PRZEZ NIEKTÓRE „CHARYTATYWNE” ZACHODNIE ORGANIZACJE LEKARSKIE. Odejście od standardowych, medycznych przeciwdziałań epidemiom stało się nagle „modne” wśród młodych naiwnych lekarzy, wysyłanych do republik post-radzieckich w latach 1990 przez organizację „Lekarzy bez granic (rozsądku)”, założoną przez byłego żydowskiego komunistę, a następnie francuskiego ministra zdrowia i zasłużonego dla „wolności” Kosowa polityka, Bernarda Kouchnera. Jak relacjonował mi to listownie mój młodszy kolega, genewski lekarz Jean-Pierre Stamm (z którym na me 51 urodziny zjeżdżałem w czerwcu 1993 roku na nartach ze szczytu Mont Blanc), gdy wkrótce po tym naszym wyczynie w Alpach, pojechał on na „misję” do Uzbekistanu, to jego zadaniem była restrukturyzacja „przestarzałych” sowieckich szpitali i przychodni, gdzie wszystko było bezustannie dezynfekowane lizolem i zamiana tych lecznic w „szpitale otwarte”, otwarte oczywiście na wszelkie formy infekcji. (Właśnie w tym okresie, w mym rodzinnym Krakowie, tak zwana „Biała Klinika” przy ulicy Kopernika stała się szpitalem „otwartym” na gronkowca, który zabił, w dwa dni po banalnej operacji łękotki, mego kolegę, Piotra Malinowskiego ówczesnego naczelnika TOPR-u.)

I nie trudno się domyślić, że „restrukturyzowana”, w ten zalecany przez „lekarzy bez granic rozsądku” sposób, służba medyczna republik byłego ZSRR (i byłych „demoludów”) dość istotnie się przyczyniła do tego, że zaczęły te państwa tracić nagle miliony swych uprzednich mieszkańców: na Ukrainie, gdzie wpływy „amerykańskie” w ciągu ostatnich kilkunastu lat były najsilniejsze, ubyło w tym okresie blisko 15 procent ludności, czyli dwukrotnie więcej niż w czasie głodu na Ukrainie w pierwszych latach 1930; podobnie wyglądają dane demograficzne Gruzji, Rosji, Bułgarii i krajów bałtyckich. A i w Polsce dzisiaj rodzi się, a następnie mieszka i pracuje w kraju, o kilka milionów mniej Polaków, niż za ponoć złowrogich czasów „komuny”, kiedy to praca dosłownie „leżała na ulicy” i o to, czy będzie się miało pieniądze by coś kupić do jedzenia, nikt się przecież nie martwił. (…)

Reklamy

29 uwag do wpisu “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata

 1. Przeciez biega o „scypionki” a nie o truciznę w szczepionkach .
  Znowu walka Doktorow z doktorami – po co i komu potrzebna ?

  Tak już bardziej po ludzku napiszcie doktory czy jest czy nie ma ludobójstwa w swiecie ,kiedy to nawet z nieba zamiast kaszy manny sypia się gesto trupy.
  W szpitalach ludzi zamiast leczyc wykanczaja ,bo przecież brak pieniędzy na emerytury dla staruchow.
  Banki w których pieniędzy nie ma choćby na wyplaty po stowie padaja ,a wy tu się wspieracie o byle co ,w dodatku chwalac się takimi czy innymi kolegami.
  A feeee !

  Polubienie

 2. (tekst i video poniżej to komentarz, do usuniętego na żądanie Piotra Beina, tekstu https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/25/szambo-kremlowsko-kijowsko-amerykanskich-oligarchow-czyli-co-smuci-igora-strielkowa/)

  Masowe dezercje z wojsk ukraińskich „zablokowanych” w Donbasie?

  O tym mówili i reporterzy nawet w TVP1 we wczorajszym wieczornym dzienniku. Myślałem, że przesadzają, gdy cytowali wypowiedzi, że żołnierze uciekają, przechodzą na stronę separatystów, zablokowani (zabrakło im benzyny do licznych BTR-ów?) z konieczności pija wodę z kałuż i „odżywiają się” gotowana trawą.

  Patrz poniżej:

  Polubienie

 3. A jednak tą wiadomość podała TV z tą gotowaną trawą włącznie. Co więcej znów pojawiła się Arleta Bojke która relacjonowała zdarzenia z Ukrainy w miarę obiektywnie. Ta relacja o stanie armi z trawą była sporym zaskoczeniem to jakiś mocny zwrot w podawanych w TV informacjach, albo może jakaś wewnętrzna opozycja wśród dziennikarzy

  Co do żołnierzy, widocznie nie tacy oni frajerzy by umierać za nieswoje interesy. Być może jakąś rolę odgrywa w tym internet i filmy na you tube. Nie ma dla żołnierza nic gorszego jak zobaczyć popalone zwłoki współtowarzyszy z jednostek wojskowych i mieć świadomość, że kolejnymi zwłokami może być on sam.
  Ciekawe w tym wszystkim jest fakt rozpadu koalicji rządzącej i podanie się do dymisja samego Jaceniuka, jakie faktycznie i rzeczywiste powody były i rozpadu i rezygnacji

  Polubienie

 4. No to coś jeszcze, pasującego „jak ulał” do obecnego wpisu Grypa666 w 2014 roku:

  Ukraina na progu chaosu?

  http://www.mysl-polska.pl/node/166

  Sytuacja na frontach wojny domowej w Donbasie przybrała w ostatnich dniach charakter wojny pozycyjnej, za to gorąco zrobiło się na ukraińskiej scenie politycznej. Nie tylko za sprawą dymisji rządu Arsenija Jaceniuka i rozpadu pomajdanowej koalicji. W kraju narasta fala protestów antywojennych, ujawniają się pierwsze objawy politycznego chaosu.

  Powodem upadku rządu była decyzja o wystąpieniu z koalicji „Za europejską Ukrainę” frakcji neofaszystowskiej „Swobody” i UDAR-u Witalija Kliczki. W wyniku tego rząd utracił większość i 24 lipca Jaceniuk podał się do dymisji. Jednak nie tylko sam fakt utraty zaplecza parlamentarnego skłonił go do tego kroku. W swoim wystąpieniu na sesji Werchownej Rady podkreślił, że ustępuje ze stanowiska także w związku z nieprzyjęciem przez parlament „szeregu ważnych projektów”. – To co zaszło dziś w parlamencie będzie miało bardzo poważne, jeśli nie dramatyczne następstwa. Daj Boże, żebym się pomylił – dodał. 1)

  Brak pieniędzy na prowadzenie wojny

  Co tak bardzo zaniepokoiło pomajdanowego premiera, namaszczonego na to stanowisko, w głośnej rozmowie telefonicznej z ambasadorem USA, przez samą Victorię Nuland z Departamentu Stanu USA? Otóż kilka dni wcześniej o katastrofalnej sytuacji budżetu państwa poinformował deputowanych minister finansów Ołeksandr Szłapak. – Od 1 sierpnia nie będziemy mieli pieniędzy na wypłaty dla żołnierzy – obwieścił. Uściślił, że dla kontynuowania tzw. operacji antyterrorystycznej na wschodzie kraju konieczna jest nowelizacja budżetu na kwotę 9,1 miliarda hrywien (prawie 2,5 mld zł).

  W sumie do końca roku w budżecie brakuje 31 mld hrywien (ok. 7,5 mld zł). Szłapak zaproponował w tej sytuacji uchwalenie poprawek do kodeksu podatkowego, które umożliwiłyby zasilenie budżetu państwa odpowiednią kwotą. Rada jednak nie zgodziła się na wprowadzenie tego punktu do porządku obrad, po czym… rozjechała się na wakacje. 2) Powróci z nich dopiero 12 sierpnia. A przez ten czas, jak zauważył Jaceniuk, „nie będzie za co tankować BTR-ów, utrzymywać armii”.

  Zabawny w całej tej sytuacji jest fakt, że bodaj najbardziej żarliwie decyzję „swobodowców” i „udarowców” prowadzącą do upadku rządu Jaceniuka skrytykował przedstawiciel Partii Regionów, która stanowiła polityczne zaplecze obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza. – Te frakcje, które dziś wyszły z koalicji maksymalnie zadziałały na rzecz wrogów Ukrainy, pomogły tym siłom, które działają na rzecz rozpadu kraju. Dlaczego ludzie ci poszli na rękę wrogom, to pytanie do nich i do całej Ukrainy – grzmiał z parlamentarnej trybuny „regionał” Michaił Czeczetow. Dodał wiernopoddańczo, że Partia Regionów nie zamierza wprawdzie wchodzić do nowej koalicji, ale „gotowa jest głosować za wszystkimi niezbędnymi dla państwa decyzjami”.3)

  Kto za tym stoi?

  Deputowany „osieroconej” przez koalicjantów „Batkiwszcziny” Andrij Pawłowśkyj ujawnił, że za rozpadem zawiązanej 27 lutego pomajdanowej koalicji stoi prezydent Petro Poroszenko. – Najbardziej straszne, że ta nieodpowiedzialność, która tworzy problemy dla armii, jest dziełem głównodowodzącego. Jest oczywiste, że to on jest głównym inicjatorem tej destabilizacji państwa, która ma miejsce – oskarżał. 4) Także popularny krymski bloger Colonel Cassad ocenia, że rozpad koalicji, która doprowadziła do lutowego przewrotu i upadku władzy Janukowycza jest efektem narastających animozji pomiędzy jej uczestnikami.

  „Niezależnie od tego, że Amerykanie twardo kontrolują juntę, nie pozwalając jej rozpaść się, konflikt między Poroszenką a Ihorem Kołomojskim [jeden z oligarchów, gubernator obwodu dniepropietrowskiego – aut.], a także między Poroszenką a Julią Tymoszenko [liderka „Batkiwszcziny” – aut.] jest faktem. I jest to konflikt fundamentalny. Oczywiście Kołomojskiemu i Tymoszenko wyjaśnili, że nie należy teraz obalać Poroszenki. To samo Ołehowi Ljaszce (za którym stoją najbardziej odmóżdżeni faszyści) i Ołehowi Tiahnybokowi (któremu faktycznie zaprzedany jest aparat państwowy na Zachodniej Ukrainie)” – ocenia bloger.

  Uważa on, że Poroszenko, nie posiadający teraz swojego partyjnego zaplecza w Radzie Najwyższej, dąży do wykreowania własnej partii, która w nowym parlamencie mogłaby wejść w koalicję z UDAR-em i „Swobodą” lub Partią Radykalną Ołeha Ljaszki.5) Kalkulacje te potwierdzają najświeższe wyniki sondażu badania opinii publicznej, z których wynika, że na tworzoną przez ludzi „Króla Czekolady” partię „Solidarność” gotowych jest głosować najwięcej respondentów – 23 proc., co nie dawałoby jednak samodzielnej większości parlamentarnej. Na drugim miejscu znajduje się Partia Radykalna (11 proc), na trzecim „Batkiwszczina” (11 proc.). UDAR może liczyć na 7 proc. głosów, zaś na „Swoboda” na 4 proc. 6) Dlatego w interesie Poroszenki leżą przedterminowe wybory, do których dojdzie, jeśli w ciągu miesiąca w Radzie nie wyłoni się nowa koalicja. Mówi się, że w takim przypadku wybory odbyłyby się 26 października. 7)

  Swoją grę toczy odsunięta na boczny tor Julia Tymoszenko. Paradoksalnie, również w jej interesie leży w tym momencie opuszczenie fotela premiera przez przedstawiciela „Batkiwszcziny”. W obliczu pogłębiającego się kryzysu ekonomicznego lepiej dla niej, że gniew obywateli z powodu pogarszających się warunków życia nie spadnie na premiera z jej partii, tylko na jakiś „rząd techniczny” lub samego Poroszenkę.

  Patrząc z szerszej perspektywy, te kontredanse na parlamentarnej arenie nie mają jednak większego znaczenia z punktu widzenia kierunku ukraińskiej polityki. Jest to tylko rozgrywka o władzę pomiędzy konkurencyjnymi klanami oligarchów (z drobnym przydatkiem banderowskich neofaszystów), która nie ma znaczenia dla zasadniczego kierunku polityki wewnętrznej i zagranicznej państwa. Tu pomiędzy rywalami o stołki obowiązuje pełna zgodność – kierunek na Zachód w polityce zagranicznej i neoliberalny kurs gospodarczy w polityce wewnętrznej.

  W stronę chaosu

  Oczywiście prognozowanie czegoś w perspektywie jesieni w przypadku Ukrainy jest zajęciem bardzo karkołomnym. Przecież w skrajnym przypadku jesienią w Kijowie mogą być już powstańcze wojska Donbasu, co tamtejsi przywódcy gromko zapowiadają. Nawet jeśli nie dojdzie do tak drastycznych zmian, istnieje duża obawa, że kraj pogrążał się będzie w coraz większym chaosie. Tylko jednego dnia, 26 lipca, z dala od rejonu walk w Donbasie i wciąż stawiających opór pozostałych obwodów Noworosji, miały miejsce dwa dramatyczne wydarzenia: w Kriemieńczugu, w obwodzie połtawskim, zastrzelony został miejscowy mer Ołeh Babajew z partii „Batkwiszczina”; we Lwowie nieznani sprawcy ostrzelali z granatnika przeciwpancernego „Mucha” dom mera Andrija Sadowego. Tym razem nikomu nic się nie stało, mer wraz z rodziną przebywał poza miastem. Pracę instytucji publicznych w Kijowie i Lwowie paraliżują „telefoniczni partyzanci”, którzy zgłaszają zmasowane doniesienia o podłożonych bombach. Wydarzenia te mają miejsce w momencie, gdy wydawało się, że nowemu rządowi udało się opanować pierwszą falę chaosu i bezprawia, która miała miejsce bezpośrednio po lutowym przewrocie.

  W ostatnich dniach jednak na pierwszoplanowy problem władz w Kijowie zaczynają wyrastać antywojenne protesty, które przybrały na sile po ogłoszeniu przez Poroszenkę 23 lipca trzeciej fazy mobilizacji. Akcje protestu nabierają masowego charakteru. Lokalnie dochodzi wręcz do przypadków otwartego buntu, jak w jednej z miejscowości obwodu iwano-frankowskiego – Broszniw-Osada, gdzie mieszkańcy przepędzili wojskową komisję medyczną, zniszczyli jej dokumentację, poturbowali też miejscowych urzędników, którzy współpracowali z komisją.8) Podobnie burzliwe wydarzenia miały miejsce również w innych miejscowościach galicyjskiego Podkarpacia, m.in. w Czopie i Jaremczy. Co ciekawe, protesty najsilniejsze są na terenach Zachodniej Ukrainy – w Galicji i Bukowinie, które uchodzą za bastion postmajdanowych władz.9)

  Nastroje ludzi zmuszonych oddawać swoje dzieci na wojnę podgrzewają takie sytuacje jak fakt, że synowie Poroszenki i przewodniczącego Rady Najwyższej Ołeksandra Turczynowa, którzy znajdują się w wieku poborowym, nie podlegają mobilizacji. To zaczyna uzmysławiać nawet zachodnim Ukraińcom, że cały czas – wbrew nadziejom Majdanu – żyją w kraju, w którym są „równi i równiejsi”. Oliwy do ognia dolewają takie wpadki jak telewizyjna wypowiedź ministra zdrowia Ołeha Musija, który poradził rannym żołnierzom, żeby sami płacili za leki, ponieważ ministerstwo ma problem proceduralny z ich zakupem. – To złożony problem, ja także kupuję sobie tabletki na podwyższone ciśnienie za własne pieniądze – brnął. 10)

  Bojkot mobilizacji ogłosił znany lwowski dziennikarz telewizyjny Ostap Drozdow. W jego oświadczeniu nie zabrakło typowego dla Haliczan rusofobicznego akcentu („Nie należy nieprzygotowanych ludzi rzucać z gołymi rękoma przeciw armii najemników-killerów, za którymi stoi jądrowe mocarstwo”), ale ważne, że inicjatywa „Mobilizacja = Ludobójstwo” spotkała się z dużym poparciem.11) To już jawny objaw obywatelskiego nieposłuszeństwa.

  Warto przytoczyć fragment odezwy kobiet protestujących w tej sprawie pod gmachem administracji prezydenta Ukrainy, bo dobrze oddaje on nastroje społeczeństwa, które ma już dość wojny na Wschodzie toczonej w interesie rządzących krajem oligarchów: „My, matki i żony uczestników operacji antyterrorystycznej zwracamy się do pana z żądaniem ustanowienia pokoju drogą negocjacji między wszystkimi stronami konfliktu, z udziałem krajów UE i Ameryki. Dziś ukraińskie wojska ponoszą poważne straty, technika wojskowa, która była skierowana w strefę operacji antyterrorystycznej została rozbita, a straty ludzkie oszołamiają. Kobiety żądają zakończenia wojny, która zmierza do zniszczenia Ukrainy i jej narodu”.12)

  Prezydent Poroszenko odmówił spotkania z delegacją protestujących kobiet.

  Jacek C. Kamiński

  26.07.2014 r.

  Polubienie

 5. „Hakerzy Berkuta” przechwycili ponoć pocztę rządowa Ukrainy, informującą jak wielkie ilości ukraińskiego sprzętu wojskowego dostało się, w ciągu miesiąca pomiędzy 20 czerwca i 20 lipca br., w ręce „opłotczyków”. W istocie przy takim „wspomaganiu” DRL i ŁLR przez władze w Kijowie, dodatkowe dostawy ciężkiego sprzętu z Rosji nie wydaja się być konieczne: w ręce powstańców wpadło w tym okresie 25 czołgów T-64, 19 BMP, 11 BTR, 11 samobieżnych stanowisk artyleryjskich „Goździk”, 12 stanowisk ognia zaporowego „Grad”, 5 haubic D-30, 16 moździerzy, 2 działka p-lot Zu-23 i 5 ciągników samochodowych. (Mam nadzieję że z odpowiednim zapasem amunicji oraz benzyny)

  http://www.km.ru/world/2014/07/27/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/746030-kiberberkut-uznal-o-massovom-dezertirstve

  pismo o stratach

  Polubienie

 6. DEMOGRAFIA jest jednym z czynników naturalnego środowiska.Tylkom intuicyjnie uwzglednia się ten czynnik w formule rozwoju 3E to jest zbliżenia do siebie punktów widzenia ; EKOLOGICZNEGO,EKONOMICZNEGO i ETYCZNEGO.
  Zpewnością przyjdzie czas na matematykęw tym i wielkość KAPITAŁU,który zaczyna nabierać wartości NARODOWE.

  Polubienie

 7. Ot, przyszedł najświeższy komentarz do tytułowego powyżej, mego artykułu sprzed 5 laty na temat „paniki wirusa666”. Jego autorem jest sam „rozpędzacz” ówczesnej paniki (przypominającej panikę, jak wybuchła w Europie po pożarze w eletrowni w Czarnobylu w 1986) znany „sensacjonalista” z Vancouver Piotr Bein:

  27-Jul-14, 11:48, Piotr Bein do MG:
  taa, ukradl, nasral pod firanka, probowal sprzatnac smrod, a tera zaslania inna firanka.. tylko ze smierdzi jeszcz bardziej LOL
  Jaworowski to debil-atomista jak MG uwazal ze radiacja wzmacnia
  nie bede sie tu dla gnojka wysilal i wyszukiwal, wszystko ponizsze obalono juz dawno, np.
  – Prof. Niusby to nie zaden gowniarz na ktorego moze sobie pluc MG, tylko odwrotnie = kazdy googlujacy moze sprawdzic
  – Jaworowski to chlopek z awansu spolecznego nie zaden naukowiec, w paru analizach rozebralem na czesci jego bzdety (i te od jego mentorow zachodnich), bzdety o zubozonym (!) uranie
  podobnie nawet nie klikne na nastepne durnoty MG w watku wrog ludzkosci glogoczowskiej, Grypa666 – moj dorobek mowi sam za siebie
  spieprzaj durniu, schodz z uma bez rozglosu
  pb

  MG – no i właśnie, o ten „pęd do rozgłosu” mojemu byłemu koledze chodzi najbardziej.

  Swego czasu inny mój kolega, wiadomego pochodzenia Izrael Szamir napisał tekst „Każdy może w sobie zabić żyda”. (http://www.israelshamir.net/Polish/Zabic_w_sobie.htm ). A jak to napisałem w komentarzu do https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/24/wiara-i-wladza-39-1/ „ŻYDZIZM”, WZGLĘDNIE „DUCHOWY SEMITYZM” TO JEST RELIGIA BIZNESU, POLEGAJĄCEGO NA OSZUKIWANIU INNYCH; „ojcem duchowym” Izraelitów jest biblijny Jakub, który oszukańczo „wyruchał” swego brata Ezawa (praprzodka tzw. Gojów) z rodzinnego majątku.

  Jeśli chodzi o cechy osobników „żydo-podobnych” to APA(ge satanas) na portalu WP określił je następująco:

  – nadmierna gadatliwość i klotliwosc ;
  – brak kultury rozmowy czy dyskusji
  (patrz pb powyżej)
  – kłamliwe przekonywanie o swej racji ,tzw.odwracanie kota ;
  – udawanie pokrzywdzonego bedac winowajca ;

  Jeśli zaś chodzi o Zbigniewa Jaworowskiego, któremu pb naurągał od ‚debil-atomista’ to proszę sobie poczytać http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Jaworowski . W tym przeglądzie prac dr Jaworowskiego DOKŁADNIE WIDAĆ JAK PIOTR BEIN STARA SIĘ DEZAWUOWAĆ DOROBEK NAUKOWY JEDNEGO Z NAJZNAMIENITSZYCH UCZONYCH JAKICH WYDAŁA POLSKA ZIEMIA. Oczywiście dezawuować ten dorobek ze szkodą dla nas wszystkich.

  Co jest eleganckim potwierdzeniem, kim jest pb i jakiemu to „narodowemu bóstwu” on służy.

  Polubienie

 8. Mieciu skoncz „naukowo pieprzyc farmazony” podpowiadają mi chłopaki z brygady wiec wykonuje ich wole.
  Nie wiemy jak twa rola na tym portalu ale aby cie nawet Indianin zrozumial to „trzeba litr ognistej wody” wypic i jeszcze pytac komu on służy.
  Zostawiamy twe dyżury i przechodzimy do tematu wypowiedzi DOKTORSKICH,ktore to z satysfakcja zaczynamy rozumieć o co w tych klotniach biega.

  Dobrze,ze Piter z Kanady „zaczyna się rozbierać sam” po japońskiej tragedii ale nie dobrze ,ze podwaza osiagniecia innych doktorow co rzuca kolejne swiatlo na doktoryzowanie się ludzi we współczesnych czasach w których przyszlo nam zyc .
  Znajac gorska odwage Pana dr. Marka Glogoczowskiego i szczerość az do bolu o „szawle” a tym bardziej gorskie wspinaczki, to i znamy tchorzliwosc Pitera w Kanadzie, kiedy to do swiata przemawial w piwnicy po Fukuschimie i wszyscy nagle zaczeli się bac na całym swiecie (nie tylko Japonczycy,ktorych szmulki na dobre zastraszyli ze wzgledow oporow handlowych i podleglosci,kto komu i za co) – prosimy wiec obu PANOW DOKTOROW o jeszcze więcej publicznych wystapien w jezyku dla nas calkiem zrozumiałym nie takim jakiego używa (chyba naukowiec) Kazimierz Sylwester Kazimierzak,ktorego jeden z naszych ni w zab pojac nie może i musimy mu tlumaczyc na jezyk prostaczkow.

  Co do tych szczepien to jakos ostatnio sprawa przygasla nawet tu w USA zdjęto tablice wystawione przed aptekami i wygląda,ze zagrozenie ,może i strach minal przed szczepionkami.
  Jak z tym w Polsce – szczepią się ludzie ?
  Poslowie,Senatorowie,Rzad i Prezydent zaszczepieni ???
  Pytamy ,bo jakas „e-bola” (Zenek mi tu podpowiada,ze to niewolnicza jebola) wymknela się z pod kontroli ale Piter z Kanady nic o tym nie pisze ,chyba ,ze nie dostrzegliśmy tego straszydła u niego.

  Panu Markowi dziękujemy za dostarczona nam rozrywke ,no i oczywiście gospodarzowi Tadziowi,ktory nas toreluje i nie banuje jak prezie na „suwerennej”,kiedy to nawet majorowi nie chcą odpowiadać na pytania,za co mu dziekuja (czyzby z Kremla przyszlo ostrzeżenie „bolszewikow dla mienszewikow” w Polsce ?),ale jak każdy inny ban przeżyjemy ,a tym czasem zapraszamy,
  na dobre czytanie i oglądanie na portal :
  http://www.xportal.pl
  Tam nas moderują ale daja popisac,rowne z nich chlopy,chyba rodem z Polski nie sa tacy nadgorliwi jak ci z Lodzi czy Krakowa (nadgorliwość gorsza od faszyzmu).

  ZA ZDROWIE POLAKOW !
  ZA UPADEK BANDEROWCOW !
  ZA POKOJ NA SWIECIE !
  W GORE SERCA !!!

  Polubienie

 9. Co wam przyszlo do glowy chłopaki z tym „brygardierem” (blad) ?
  Mój największy pododdzial jakimi dowodziłem to były kompanie zaopatrzeniowo-techniczne.
  Badzcie poważni,bo każdy portal jest pod szmulo-szwabska lupa i na odsiecz „banderowcow” na Podkarpacie przysla.
  Z Lwowa do Przemysla blisko i o III Wojne Swiatowa nie trudno ,wystarczy iskra.
  Tworzycie zgrana druzyne i chwala wam za to , wiec bez awansow mi tu lub indziej !
  SPOCZNIJ !

  Polubienie

 10. Pan Mieczysław S.K. pisze bardzo sensownie tyle tylko, że my prostaczkowie do tego nie dorastamy.
  Dajmy na to taki Einstein napisał m, c kwadrat i tylko on wiedział co to dla świata znaczyło.
  Pewna licealistka pisząc wypracowanie z historii napisała bardzo sensownie że,… Pod Maciejowicami to Kościuszko Tadeusz pokazał Katarzynie swoją męskość.
  I tak, jednemu by zrozumiał trzeba pisać na poziomie liceum, a inni piszą jak Einstein, językiem matematyki do kwadratu.
  Jest jeszcze język internetowy.
  Dla przykładu jeden z komentatorów na Neonecie24 napisał pod adresem innego komentatora
  – Nawet jak będziesz dwa razy mądrzejszy nisz jesteś, to i tak będziesz głupi.
  No cóż, zdaje się , że mnie też zdarzyło się napisać niedawno coś od rzeczy, mianowicie
  – Emeryt na wakacjach, -co wyłuskał jeden z czytających.
  W końcu emeryt nie po to ma emeryturę by robić sobie wakacje, a już jak by tak chciał wakacjować, to dla czego mają mu płacić emeryturę, skoro emerytom wakacje ustawowo nie są przewidziane.

  Polubienie

 11. Dziękuję za uznanie.
  Podziwiałem tych ekonomistów,którzy mieli odwagę za czasów „komuny” przyznać się do tego,że nie pojmują EKONOMII SOCJALISTYCZNEJ,bo utopijna.
  Stąd przemawiająca do mnie książka James’a Goldsmith’a PUŁAPKA,który obnaża nędzę kolejnej ekonomicznej utopii to jest GATT i globalnego wolnego handlu,jako globalizmu.
  W efekcie odnoszę do tezy Feliksa Konecznego z CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,że :
  EKONOMIA,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana to ŻYDOWSKA.
  Coś musi być na rzeczy,skoro wsród uczonych ekonomistów zrodziło pytanie,czy program nauczania ekonomii z punktu widzenia narodowego jest właściwy?!

  Polubienie

 12. Potępiana przez niektórych globalna ekonomia, zapewne jest chwalona przez komunistów chińskich, jako że to im pozwoliła się rozwinąć najbardziej. Globalizacja, dzieło jak mi się wydaje elit finansowo- polityczno -gospodarczych USA najmocniej uderzyła w robotnika amerykańskiego.
  Widać to choćby po przemysłowym mieście Dietroit

  Polubienie

 13. Jest coś w DYSZY NARODU,że to samo narzędzie ekonomiczne można rozmaicie wykorzystywać.Podobnie jest z Niemcami kiedy okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ,stąd WOJNA O PIENIĄDZ.
  Jest otwate pytanie jak w tej frontwej sytuacji ma się zachować Polska?!

  Polubienie

 14. Ale się nam dostalo,major wsciekly jak nigdy,a co my możemy prostaki,tylko sluchac i strzelac buciorami w obcasy.
  Również admin spokojnie zwraca uwagę ,my zas wczoraj caly czas byliśmy „czolgani” na forach,na których wrogow przybywa,bolszewia przeszla do natarcia,ludowcy przejeli władze na tydzień ,bo Tuskowi zrobili operacje (czekaj jak to się nazywa ?nie,nie ,nie mózgu tylko cos związane z grzbietem,barkiem,moze kregoslup mu prostowali),po tygoniu ponoc Tusk ma wrocic do zdrowia jak nie będzie „powiklan politycznych” bo operacja miejmy nadzie się udala.
  Z Ukraina to już taki mentlik,ze żaden filozof nie jest w stanie pojac ,kto tam teraz rzadzi – icki z USA,Europy czy domowego ukraińskiego chowu znaczy się banderowcy !?
  Zreszta pal szesc banderowcow ,my musimy teraz wedle rozkazu majora ganiac po portalach podłych i wyluskiwac dezinformatorow choćby na takim monitorze Podleckiego Mareczka,ktory już tak zabrnal z reklamami moskow,ze nie wie co z pieniędzmi zrobić.
  U gajowego wiara zgrana ,tylko wejdziesz już masz „poczęstunek”,jadlo na czolowce !
  Sprobuj się wychylić po za „normy kościelne” ban natychmiastowy ,jak z tym obrazem cudownym Matki (polskiej,ruskiej czy boskiej),a przecież Putin wcale nie liczy na cud ,tylko chce chłopina z wszystkimi zyc w zgodzie ,nawet zagrac i zaspiewac ,może i zatanczyc.
  Kiedy już jesteśmy przy temacie grypy ,także chorob wspolczesnosci to uważajcie, bo z nowy wygrzebali kościotrupy z dzuma i cholera ,teraz wzięli je na stoly labolatoryjne i pewnie z tym pojda na Chiny,no bo tam dużo ludzi i roznych jadek ,które na caly swiat się rozeszly i nawet ponoc psy lapia na pyszne dania.

  Chlopaki – koniec z chińskimi jadkami , bo nas dzuma i cholera wezmie !
  Nawet dr,Piotr Bein nie ustrzeże ludzi i swiata.
  Adminie dzięki ,ze nam jeszcze dajesz popisac ,bo u Zieminskiego klapa na całego.
  Do roboty ,idziemy w cyber .

  Polubienie

 15. Nooo,jakos przeszlo,zaczyna być spokojniej,nawet z tym samolotem malezyjskim ,trochę mniej kłamstw i oszczerstw ,jedynie to sankcje na FR co raz inne i zamrozenie kont bankowych dla niektórych.
  Jak czytamy ,wszyscy szykują się do wojny tej bardziej rozleglej ,ludzie wykupują sol i cukier ,bo znowu ma być tylko ocet na polkach sklepowych (zaczeli robote od Biedronki).
  Troche potanili paliwo ,no bo zbiorniki stacyjne pelne,zreszta ludzie przesiadają się na rowery w miastach a na wsi na hulajpyrkawki chińskie,ktore tez potanialy.
  Do kosciolka można przejść się pieszo i nie ma wtedy kłopotu z parkowaniem pod kosciolem,zas bryki każdy widzi jaka kto ma na podwórzu.

  Co do grypy,przyjdzie ona przyjdzie,tylko trzeba jeszcze trochę poczekać,bo remanenty w aptekach i trzeba powywalac z nich stare ziolka,ktorymi się ludzie ratowali przed przeziębieniami.
  Jak nasze chłopaki pytali o ziola w amerykańskich aptekach to personel robil dziwne miny i jakos porozumiewawczo patrzyl na siebie a na naszych jak na wariatow.
  Czyli wszystko idzie zgodnie z planem – trucie będzie a i pogoda się zawiruje,temperatury będą skakać,moze tez porządnie lunac ,no i pieruny poslac na zagęszczone plaze .

  Szykowac motyki na wykopki ,tylko gorzej będzie z jabłkami ,bo Putin odmowil ich nabytek z Polski.
  Jak sankcje to sankcje ,nie ma zmuluj się nawet w MacDonaldzie.
  Koniec sezonu ogórkowego !
  Macie jakies pytania ,bo widzimy ,ze dyskusja na forach zamiera,czyzby ludzie mieli już wszystkiego dość ?

  Polubienie

 16. Wstawiam tutaj, bo tutaj mogę wkleić zdjęcia.

  Coś zaczyna się przecierać, jest coraz więcej dowodów, że ten „zestrzelony” nad Donbasem Boeing to był ten „skradziony” przez USraki 3 miesiące temu nad Oceanem Indyjskim. I że pierwszy na nim wybuch to była zainstalowana wewnątrz bomba. I dopiero potem został on „dostrzelony” przez eskortujący go samolot. Wciąż nie wiem, kto był w kabinie pilotów, bo pierwsi zbieracze szczątków mówili Striełkowowi, że byla zbryzgana krwią.

  Patrz poniższy tekst z „Wolnej Polski”:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrainie-rozbil-sie-boeing-lot-mh-370-ktory-zaginal-marcu-2014-07?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrainie-rozbil-sie-boeing-lot-mh-370-ktory-zaginal-marcu

  Opublikowano Lipiec 28, 2014 Przez a303 W Ukraina
  Na Ukrainie rozbił się Boeing lot MH-370, który zaginął w marcu
  Dziwne niezgodności na zdjęciach rozbitego na Ukrainie Boeinga lot MH-17.

  anull

  Popatrzcie uważnie na pozycję flagi na odłamku wraka, zestrzelonego na Ukrainie. Widać wyraźnie, że tylna krawędź flagi (bok z czerwonymi i białymi paskami) znajduje się bezpośrednio nad otworem okiennym, przykrytym metalową płytą (na zdjęciu przedstawiono 2 ujęcia tego samego fragmentu kadłuba – w położeniu pionowym i poziomym – od tłum.). Tam nie ma okna. Teraz przyjrzyjmy się uważnie drugiej fotografii, na której przedstawiono samoloty MH-17 i MH-370. Na fotografiach MH-17 można wyraźnie zobaczyć, że tylna krawędź flagi znajduje się nad oknem! Ale na fotografiach MH-370 wyraźnie widać, że tylna krawędź flagi znajduje się bezpośrednio nad płytą metalową, która zakrywa otwór okienny! Zdjęcia nie kłamią! Tak więc, jest to fragment kadłuba z samolotu MH-370!

  anull

  Istnieją inne dowody, że odrzutowcem, który rozbił się na Ukrainie, był MH-370. Stew Webb (www.stewwebb.com) jest federalnym informatorem, który ma setki kontaktów na najwyższym szczeblu w amerykańskich kręgach wywiadowczych. Jeden z jego kontaktów powiedział mu około 3 miesiące temu, że MH-370 wylądował na Diego Garcia, ale później został przeniesiony na Ukrainę, gdzie będzie wykorzystany w operacji pod „fałszywą flagą” (ze sfabrykowanym wydarzeniem), aby stać się pretekstem do rozpoczęcia wojny! Stew podał tę informację w czasie audycji radiowej holdingu medialnego VT – «Veterans Today” (wydanie byłych pracowników Departamentu Stanu i amerykańskiego wywiadu) w poniedziałek, 21 lipca, oraz w audycji radiowej http://www.freedomslips.com.

  Informacje Stewa wraz z solidnymi dowodami fotograficznymi sprawiają, że ten fragment informacji staje się bardzo ważny i ma sens w związku z doniesieniami o zamrożonych ciałach i ciałach, które już miały oznaki rozkładu. Samolot należało wypełnić ciałami, aby wszystko wydawało się przekonujące i prawdziwe.

  Jest oczywiste, że rząd Malezji powinien być związany z tym złem na najwyższym poziomie. Możecie jednak być pewni, że nigdy nie będą ujawnione prawdziwe wyniki analizy DNA i czy odpowiadają one DNA rzekomych pasażerów MH-17. Należy to również powiązać z wiadomością, otrzymaną z wydania „Veterans Today”, że zdjęcia MH-17, rozpowszechnione przez media główne tuż przed odlotem, jak to zostało udowodnione, są fałszywe – na samolocie zostały naniesione nieprawdziwe cyfry, to znaczy, że nie mógł on być Boeingiem lotu MH-17!

  Więcej szczegółów można znaleźć tutaj (ang.)

  (http://www.veteranstoday.com/2014/07/20/wrong-aircraft-identified-as-malaysia-flt-mh-17-fuels-doubts/)

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  Polubienie

 17. „zestrzelony” nad Donbasem Boeing to był ten „skradziony” przez USraki
  3 miesiące temu nad Oceanem Indyjskim. ”

  Jezeli to ten sam samolot to gdzie sa pasazerowie, ktorzy byli nad Oceanem Indyjskim.?

  Polubienie

 18. Gdzie sa pasażerowie ?
  Tego już nigdy się nie dowiesz,bo można było z nimi zrobić wszystko,choc wyżej ktoś daje hipotezę,ze trupy były w samolocie rozwalonym nad Ukraina,chyba tylko w celach epidemicznych,bo inaczej nie ma to sensu (dzuma i cholera już „w obiegu” podobno).
  Teraz tych 200 ekspertow (jednego howu) zgonionych z całego swiata lekka reka podpisze się pod ekspertyzami,wezmie „wyplate za prace” i tajemnica będzie w grobie.

  Przeciez to już przećwiczono pod Smolenskiem lacznie z wybuchem ladunku wybuchowego przed uderzeniem w ziemie,moze tez i trumien zabronią otworzyć ,bo trup straszny i smierdzi .

  Ciekawe gdzie,kiedy i w którym momencie Lech Kaczynski zakonczyl zycie,bo jak fama glosi dzień wcześniej na Litwie,a może zyje .

  Warto wspomnieć smierc Hitlera, a wcześniej jego zycie po wojnie w Argentynie do sędziwej starości.
  Swiat i ludzie jest pelen tajemnic.
  Chocby smierc gen.Sikorskiego po dziś dzień do końca nie wyjasniona.
  Diably czy jak kto woli demony,plemiona zmijowe na okraglo dzialaja !

  Polubienie

 19. Czy przypadkiem, ten zestrzelony (zdetonowany uprzednio? Bo świadkowie mówili że słychać było dwa wybuchy.) na Donbasem malezyjski Boeing to na pewno był ten „zaginiony” na Oceanem Indyjskim?

  Czy przypadkiem ten zestrzelony Boeing to nie był TEN TRZECI, o którym już od dawna się pisze „w sieci”, że jest gdzieś ukryty w hangarze w Izraelu?

  (Patrz artykuł http://www.bollyn.com/are-the-israelis-planning-another-9-11-using-the-missing-777/ – Christopher Byllyn to bardzo znana postać mediów. Malezyjski Boeing 777, który Izrael zakupił w listopadzie 2013 wyglądał tak w grudniu 2013, napisy Malaysia oraz flaga Malezji są na nim zamalowane. Jeśli ten izraelski boeing był wykorzystany do pozoracji zamachu, to napisy i flagi na nim musiały być domalowane. ciekawe, że Bollyn już w grudniu 2013 przypuszczał, że ten samolot zostanie wykorzystany jako rodzaj 9-11 prowokacji!)

  Otóż obserwatorzy zdjęć opublikowanych w necie dostrzegli, że rozmiary szczątek silników odrzutowych samolotu który spadł koło Doniecka są o ok. 30 % mniejsze od oryginalnych silników Boeinga 777. Patrz zdjęcia poniżej.

  null

  Kto i kiedy i po co wymienił silniki Boeinga 777, którego „zestrzelono” nad Donbasem 17 lipca? I „zestrzelono” go dokładnie w tej samej godzinie kiedy to Izrael rozpoczął swą „akcję anty-terrorystyczną” (ATO) w Gazie.

  Polubienie

 20. Jutro w Moskwie przedluzenie (lub nie) Snow-szpiegowi azylu (mija rok gry dwustronnej) i Prezydent Putin wyciągnie już ostatniego „asa z rękawa” .
  Swiat sie przekona na czym polega amerykańsko-rosyjska gra w reżyserii żydowskiej.

  Lze media przeszly do wspomnien powstańczych Warszawy,ludziska zatroskani i zastraszeni,chlona kazda informacje gdzie się da i co pokazuja.
  Gaza konsekwentnie niszczona już przy uzyciu broni masowego razenia,Palestynczycy w rozpaczy i braku pomocy .

  Czy na tym swiecie zyja jeszcze ludzie dobrej woli zdolni sprzeciwić się lotrom,maja na to sily i srodki ???

  Polubienie

 21. Ukraincy z wyjątkiem tych mieszanej krwi już się przekonali po co był majdan.
  To co wyżej ukazuje Pan Marek G. jako dowody kłamstw i przekretow to male „piwo” do tego co już jest w przygotowaniu jeszcze do odkrycia.
  Klamcy bardzo mocno przeliczyli się co do skutkow metod kłamstw i zaczynają się teraz przepychanki miedzy stronami PAZERNYCH .
  Nawet „arszenik” dostal polecenie „odwagi” do innych „przekonan politycznych” i zastrzyk bohaterstwa” ale nikt już nie jest w stanie odwrocic tego w co uwierzyly UKRAINSKIE MATKI roznych bojownikow oraz najemnikow „wojaczki”.
  Teraz ruszy UKRAINSKA LAWINA i zydowskie domino zacznie sypać sie.
  Może tez być ,ze „maly bialy domek” ze znanej piosenki rozsypie się jak ten z kart (historycznych).
  Przed nami DUZO ZMIAN !
  My POLACY badzmy dobrej myśli.

  Polubienie

 22. A w Polsce tez szykują się zmiany ale o nich niech powiedzą,napisza ci co tam mieszkają i to bez upiekszen i starannie dobranych zdjęć.
  Wakacje przepołowione,zloto nadal skupywane.

  Jak zniwa,zakonczone (?),zboze sypnelo,ziemniaki stonka nie zzarla,drzewa owocowe obrodzily w ogrodach,trawniki wykoszone,krzewy ozdonne zadbane,skup jabłek się rozpoczal – ile placa chłopu i ogrodnikowi – ???????????????????????????????????????????????????????????????????

  Polubienie

 23. Jednak sprawa zestrzelonego lub wysadzonego samolotu zostaje wyciszana – co jest tego powodem.
  Malezja nie ma jakiegoś „Macierewicza” ?

  Polubienie

 24. Indianin podpowiada,ze cisza zawsze jest przed wielka burza.
  Co ciekawe przed wielkimi kataklizmami również.
  Adminie dawaj wieści !
  Rzuc kamera na Malopolske,o Olsztynie już było.

  Polubienie

 25. Przygotowania do szczepien jesiennych przeciwko grypie zakończone,rusza akcja reklamowa.
  Podwijac rękawy !
  Przeciwko grypie MARSZ !!!

  Co gorsze ,jakiś e-bolak w W-wie wyladowal ,może to jeden z tych Afrykanczykow co nawiali lapiduchom ?

  Ratuj się kto może !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s