Polityka rusko -polska


Debilizm polityczny bierze się w prostej linii z polityki uprawianej przez debili.

Ty mi potniesz opony w samochodzie, ja ci wybiję szyby.

Takie zdarzenia mają miejsce miedzy sąsiadami, ale też jak się okazuje także we współczesnej polityce, za sprawą w/w polityków

My wam majdanem, wy nam szlabanem.

Wot i polityka kaczo- putana

Dokładnie jak niektóre dyskusje na internetowych forach.

Ten sam styl, ta sama metoda a i poziom agresji podobny.

Kaczka na majdanie, яблоко не проходит

i w tym przypadku Putin pokazał poraz kolejny na co go stać.

Pokazał klasę…. małego szczura.

Chciał ugryźć Kaczyńskiego w d……ę tyle, że nie wiedział jak, ale że bóg i car namaszczony przez ludzi pokroju Bieriezowskiego, Abramowicza, Czubajsa i mianowany przez pijaczynę Jelcyna, wiec grymasi, ilekroć przypomni sobie J. Kaczyńskiego na kijowskim majdanie.

Od razu mu polskie jabłka nie w smak.

Putin, ,,geniusz” polityczny wie co robi na kremlowskim stolcu, zuch, odważył się nałożyć sankcje na Polskę, a właściwie na gromadkę sadowników ze wschodniej naszej ściany.

Naród rosyjski dostrzeże twoje bohaterstwo gosudar Putin, w walce z owocami z wrażej Polski.

Panie Putin, to ja panu na poważnie w tych pańskich śmiałych działaniach pomogę. Radą, tej panu najbardziej potrzeba, bo z pomysłami u pana słabo, a doradców albo pan nie ma, albo dobiera samych ciołków.

Otóż niech pan każe zamknąć w Moskwie i Petersburgu oddziały City Banku, kilka Mac Donaldów, Kentaki chicken, Western Union, albo od razu łupnie z grubej rury i zamrozi wszystkie zachodnie fundusze spekulacyjne. Ma pan tego na kilkadziesiąt miliardów dolarów. Bedzie to uderzenie w tych co pana nękają, nakładają sankcje i grożą kolejnymi. Tu niech pan pokaże klasę i determinację.

A polskich sadowników niech pan się nie czepia, po prostu to nie przystoi prezydentowi takiego państwa jak Rosja, bo to jak siusianie publicznie po własnych nogawkach.

A już jak koniecznie nie może pan darować J. Kaczyńskiemu majdanu i cyrkowych tam występów, to niech go pan każe umieścić na czarnej liście osób bez prawa wjazdu na teren Rosji, ale jeszcze przed najbliższą kolejną rocznicą katastrofy w Smoleńsku.

Będzie to jak kopniak w kaczy kuper.

Kaczyński zrozumie, że nie dla niego brykanie po zagranicznych majdanach i może się nieco uspokoi. To by się nam spodobało.

No cóż, a jabłka?

Polskie jabłka, to najzdrowszy i najsmakowitszy z owoców. Każdy lekarz to panu powie, że jabłko to zdrowie, a jego gosposia doda, że nic nie da się porównać do smaku szarlotki z polskich jabłek, z polskich sadów.

Drugie śniadanie, szarlotka, po polsku zwana jabłecznik ze szklanką herbaty. Podwieczorek, jabłecznik, ze szklanką herbaty.

Wypróżnia się po tym człowiek jak dzidziuś, żadnych zaparć, a u pana to ważne na tym kremlowskim stołku.

Wie pan panie Putin, nawet menele i żule nie gardzą przetworami z jabłek. A pan gardzi?

Może słyszał pan o popularnym onegdaj w PRL  winie ,,jabcok”.

Tanie, wzmacniające na duchu i ciele, niezastąpione, patykiem pisane, pewnie też pan w młodości w bramie ciągnął z butelki z kolegami z podwórka ,,jabcoka”.

Nie chce pan polskich jabłek, nie szkodzi, my zaraz według tamtej recepty zalejemy rusków ,,jabcokiem”

Po raz wtóry zawojujemy Moskwę. Kto wie może nawet i pana.

Bo Polak potrafi z jabcokiem także.

Kury i jabłka

 

Ale może być też tak, że Putin nakazując embargo na polskie jabłka wcale nie miał na myśli zemsty za J. Kaczyńskiego występy na majdanie.

Może On, przez wielkie ,,O” w taki sposób odpowiedział nam Polakom, a w szczególności sygnatariuszom Listu Otwartego do jego wysokości prezydenta Wladymira Wladymirowicza Putina (https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/05/17/list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/ podpisanego miedzy innymi przez panią prof. Anną Raźny.

 

W liście tym szanowni sygnatariusze pisali:

 

W związku z tym proponujemy:
– powołać Światową Radę Słowian, jako platformę kontaktu i porozumienia miedzy naszymi plemionami, która składałaby się z przedstawicieli wszystkich krajów słowiańskich wyłonionych w poszczególnych krajach słowiańskich spośród osób zaangażowanych w działalność w organizacjach opozycyjnych w stosunku do posłusznych obcym, zainstalowanych marionetkowych reżimów,

 

Tymczasem, kto wie, z jakiego plemienia wywodzi się adresat listu i czy przypadkiem to właśnie nie On jest jednym z tych zainstalowanych reżimowych marionetek

 

Tak czy inaczej nie rozstrzygając sedna sprawy jedno jest pewne, Putin ,,wie co robi” bo wie, że jest ,,wielki” i to się przekłada na jego względem polskich jabłek i globalnej gospodarki ,,genialną” politykę.

 

 

Reklamy

84 uwagi do wpisu “Polityka rusko -polska

 1. Odnośnie ” spojrzenia” Adm na problemy, czy może zamierzone i celowe dramaty dziejące się
  od kilkudziesięciu lat (25 lat),na naszych oczach (i uszach),powiem krótko :
  „znaj proporcją, mocium panie!”
  I następny RUCH winien być po stronie chłopów polskich,szkodników politycznych
  w W- wie, powinni pognać co najmniej do Brukseli, a może i dalej…
  ale, ale to już nie „te czasy”, gdy była wolność i demokracja, czytaj: strajkować,
  protestować i korzystać z różnych form niezadowolenia można było do woli…
  napiszę jaśniej TAK BYŁO W PRL-u!!!
  Dziś wszyscy mają „obcięte jaja’, system po 89′ ZGNOIŁ i upodlił NARÓD,moralnie i mentalnie.

  Polubienie

 2. Ja pojechałem na zachód zobaczyć i posmakować kapitalizmu i wróciłem
  Naród był bardziej niecierpliwy i wybrał niejako w ciemno kapitalizm bez praktykowania i bez kapitału własnego.
  Skoro zatem mamy ten kapitalizm, to mamy to co mamy i musimy się w tym systemie obracać i radzić.
  Zatem sadownik jeśli ma jedynie jabłuszka to może na ten moment być przegranym, jeśli pojął kapitalizm to ma nie tylko jabłka, ale i szklarnie, i kurnik i warzelnie piwa, lub montownię ciągników, albo spółkę z Gazpromem i działki roponośne na Syberii
  A jabłuszka?
  Niech przekona kogo trzeba w ministerstwie rolnictwa i min. edukacji by w każdej szkole dzieci miały po jabłku na długiej przerwie i jabłuszko do tornistra po lekcjach.
  Resztę przerobić na bimberek jako napęd do snopowiązałek, lub do ogrzewania domów zamiast gazu, węgla czy prądu.
  A swoją drogą nie musi głosować na tych, którzy mu nabruździli w eksporcie

  Polubienie

 3. A swoją drogą nie musi głosować na tych, którzy mu nabruździli w eksporcie
  Tyko tyle????

  ” Naród był bardziej niecierpliwy i wybrał niejako w ciemno kapitalizm bez praktykowania i bez kapitału własnego.”

  I właśnie dlatego tylko ma to co ma…jabłuszka i nic więcej, no chyba ze brał udział
  w ” prywatyzacji majątku narodowego”, prywatyzacji????? Dobre!
  To wówczas MA coś jeszcze(oprócz „bidy z nędzą”)…ale, ale ilu „takich”, było
  dopuszczonych „do koryta”????? HĘ!!
  Przekonać do „swoich racji”, tzn. przelamac lobby górnicze, paliwowe
  resumując – „ma”, czyli nie ma nic prócz sznura na przednówku…też nie warto tak
  bezimiennie ginąc, a jeśli już to Z HUKIEM – taka rada , na wszelki wypadek.

  Polubienie

 4. Polityka rusko-polska ?

  W dzisiejszym ZSRR”bis” zwanym potocznie „Rosja” rzadza: ZYDZI, qrwy i zlodzieje, podobnie jak w dzisiejszym PRL”bis”, zwanym potocznie „III RP”.
  Jesli ktos nie wie jak powstawal „kapitalizm” i „prywatyzacja” w rozpadajacym sie ZSRR i PRL, to przypomne, ze grabiezy tamtejszych majatkow narodowych dokonali w pierwszej kolejnosci agenci spec sluzb, nomenklatura komunistyczna i rodzime zydostwo, ktorzy znajdowali sie u wladzy i mieli szerokie koneksje.
  W post-komunistycznej „Polsce” byl drugi etap „prywatyzacji” w/g planu dwoch zydow z USA, J.Sachsa i G.Sorosa, ktory nadzorowaly polskojezyczne ekipy rzadzace w latach 1990-tych, wyprzedajac za bezcen gross polskiego majatku narodowego w lapy swoich zydowskich pobratymcow z Europy zachodniej i USA oraz Niemcom, ktorzy nigdy nie zrezygnowali ze swojego planu „Drang nach Osten” (Pochodu na Wschod), ale zmienili jedynie metode podboju Polski poprzez ekspansje ekonomiczna.
  Proces „prywatyzacji” (grabiezy) polskiego majatku narodowego doprowadzil w pierwszej kolejnosci do oslabienia polskiej ekonomii oraz do wiekszego bezrobocia i pogorszenia sie sytuacji materialnej Polakow w Polsce.
  Powysze uwagi sa dowodem, ze tak naprawde polska polityka nie istnieje w „III RP”, zwazywszy rowniez na fakt, ze dyrektywy dla Warszawy przychodza z Brukseli, Waszyngtonu, Tel-Awiwu, Berlina etc.

  Przypomne rowiez, ze wymiana handlowa miedzy Polska a „Rosja” wynosi okolo 4.5% calkowitego eksportu Polski, ktora eksportuje swoje towary, produkty i uslugi glownie do krajow UE i gross tego eksportu na rynki europejskie wynosi okolo 80% – Polska eksportuje do Niemiec 25% swoich towarow, produktow i uslug i gdyby Niemcy zastosowaly embargo, wowczas Polska odczula by problemy w eksporcie, poniewaz dotyczy to 1/4 calkowitego eksportu Polski.
  Z kolei te 4.5% polskiego eksportu do „Rosji” nie ma wiekszego znaczenia w ogolnym eksporcie towarow i produktow z Polski i przy odrobinie pomyslu i inicjatywy, rownie dobrze mozna zwiekszyc eksport do krajow UE, ewentualnie na inne kontynenty lub przerobic polskie produkty rolnicze na inne produkty konsumpcyjne, ewentualnie sprzedac prywatnie po nizszych cenach na polskim rynku.

  Embargo Putina na jablka z Polski nie jest pierwszym szantazem „Rosji” wobec Polski i nie ostatnim – vide wczesniejsze embarga na polskie mieso i warzywa, zeby wymusic na Polsce podpisanie nowej umowy gazowej lub wymusic na Polsce sprzedaz stacji paliwowych i sprzedaz kompleksu zakladow azotowych na co ochote ma rosyjskojezyczne zydostwo, ktore tworzy w „Rosji” grupe miliarderow.
  Przy odrobinie pomyslowosci nalezy zmienic polityke energetyczna w Polsce, aby uniezaleznic sie od dostaw gazu z „Rosji” i dostaw ropy naftowej z „Rosji”, ktore sa surowcami przynoszacymi najwieksze zyski „Rosji” i traci na tym corocznie Polska, bo bilans wymiany handlowej pomiedzy Polska a „Rosja” wynosi srednio w granicach 8-10 miliardow dolarow strat przez ostatnie ponad 10 lat.

  Np. N.Tesla wymyslil urzadzenie do otrzymywania energii elektrycznej za darmo – informacje sa w temacie:
  „The missing secrets of Nikola Tesla: Free Electricity”
  http://www.hangthebankers.com/nikola-tesla-free-electricity/

  A skoro jest mowa o pozyskiwaniu energii elektrycznej za darmo to nalezy rozpowszechnic grzejniki elektryczne, zamiast gazu i urzadzen na gaz, bo gaz potrzebuje powietrza do spalania i dodatkowo zanieczyszcza powietrze zwiazkami chemicznymi. Natomiast olejowy grzejnik elektryczny z termostatem moze z powodzeniem ogrzac caly pokoj za darmo.
  Np. Japonczycy pracuja od kilkunastu lat nad produkcja silnikow elektromagnetycznych duzej mocy, ktore w przyszlosci maja zastapic silniki spalinowe i takie silniki mozna bedzie uzyc rowniez do poruszania generatorow elektrycznosci i w ten sposob kazdy wolno-stojacy dom bedzie mial wlasny generator elektrycznosci i energie elektryczna za darmo o kazdej porze dnia i nocy bez halasu, jaki wydziela generator spalinowy.

  Energie elektryczna za darmo mozna pobierac z gniazdka telefonicznego !
  A kto zna temat to bedzie wiedzial co z tym zrobic.

  Dlatego cala ta fanfaronada i szantaze Putina sa w/g mnie smieszne, poniewaz wystarczy zmienic polityke energetyczna i Putin pojdzie z torbami, co jest kwestia czasu.

  Polubienie

 5. „Jesli ktos nie wie jak powstawal „kapitalizm” i „prywatyzacja” w rozpadajacym sie ZSRR i PRL, to przypomne, ze grabiezy tamtejszych majatkow narodowych dokonali w pierwszej kolejnosci agenci spec sluzb, nomenklatura komunistyczna i rodzime zydostwo, ktorzy znajdowali sie u wladzy i mieli szerokie koneksje.”

  Dokładnie, i tu jest ten dowiedziony paradoks, że kapitalizm najbardziej kręcił i kręci ludzi wychowywanych na MARKSIE. Biedacy jak oni w tym bloku wschodnim musieli się męczyć, każdy komuch bezpieczniak marzył o swoim własnym bandyckim biznesie i wolnej amerykance przez tyle lat… i doczekali się!

  Polubienie

 6. No, coś widać że „ruskie” zaczynają „ruszać główką” po linii wskazanej w powyższym artykule przez naszego „adm(inistratora)”,, który im polecił by uderzyli w MacDonalda i mego umiłowanego KFC:

  Otóż dzisiaj http://www.wp donosi:

  Był McDonald’s. Teraz czas na KFC i Burger Kinga
  AFP / Justin Sullivan / Getty Images North America

  Rosyjska agencja ochrony konsumentów złożyła wniosek do sądu o wprowadzenie zakazu sprzedaży niektórych produktów McDonald’s – informowała niedawno agencja Reutera. Teraz Roman Chudiakow, deputowany Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, żąda niezapowiedzianych kontroli również w KFC i Burger King.

  Agencja powołując się na słowa rzecznik prasowej, która potwierdziła, że taki wniosek wpłynął do moskiewskiego sądu. Regionalny oddział agencji Rospotriebnadzor zaapelował o wprowadzenie zakazu produkcji i sprzedaży niektórych produktów ze względu na „nieodpowiednie parametry fizyko-chemiczne”. (itd.)

  I tak dalej. Brawo Ruskie. Oby ta fala „rusyfikacji” dotarła i do Polski i do reszty Europy.

  Artykuł kończy się uwagą:

  Obserwatorzy nie mają najmniejszych wątpliwości, że to odwet Rosji za nałożone przez USA i Unię Europejską sankcję na państwo Putina.

  Polubienie

 7. No to panie Marku podpowiem ruskim jeszcze jedno.
  Fundusze inwestycyjne zwane potocznie spekulacyjnymi niech ruski sprawdzą je pod kątem ich pochodzenia, czy nie są to brudne bankstersko -mafijno- narkotyczne pieniądze, które są jedynie w mateczce Rasiiji prane.
  Zna pan tam parę wysoko postawionych osób (?), niech pan da im cynk, jeśli miałby pan rzeczywiście ochotę i możliwości. Takim sposobem Rosja może położyć ,, ruku” na kilkudziesięciu miliardach dolarów ,,bez sankcji odwetowych” i zgodnie ze światowymi amerykańskimi praktykami zamrażania cudzych pieniędzy

  To by ich dopiero ruszyło, tych zapadników. A jaki byłby skowyt.

  Polubienie

 8. Kolejne komentarze dokumentują,że problemem nie jest KAPITALIZM,tylko w nim panujacy obieg pieniadza.
  Coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.
  Nawet jabłka,jako środek płatniczy w handlowaniu wojną i pokojem,preŻYDdent „Bul” Komorowski zaczął rozdawać od synagogi.

  Polubienie

 9. Adm,
  Problem w tym, ze „Rosja” potrzebuje obcego kapitalu, zeby mogly funkcjonowac tamtejsze biznesy i dlatego tamtejsze biznesy posiadaja fundusze inwestycyjne w celu przyciagniecia obcego kapitalu – glownymi wlascicielami tych funduszy inwestycyjnych jest rosyjskojezyczne zydostwo, byli agenci spec sluzb (w tym sam Putin) i byli prominenci komunistyczni, a pozostali prywatni inwestorzy pochodza glownie z Europy zachodniej i USA i maja w dupie sankcje – vide spolki zagraniczne zajmujace sie wydobyciem ropy naftowej w „Rosji” oraz kontrakt francusko-rosyjski na budowe lotniskowcow Mistral dla „Rosji”.

  Odplyw obcego kapitalu z „Rosji” oznacza spadek aktywnosci ekonomicznej i spowolnienie ekonomii (w tym utrate miejsc pracy), ktora bedzie zalezec glownie od tamtejszego eksportu takich surowcow, jak ropy naftowej, gazu ziemnego, metali i kamieni szlachetnych oraz sprzedazy broni.

  W mediach jest z kolei duzo szumu o sankcjach wobec „Rosji”, a tak naprawde wazni inwestorzy zachodni z Europy zachodniej i USA w dalszym ciagu robia biznesy w „Rosji”, poniewaz zainwestowali setki milionow i miliardy dolarow i nikt nie chce stracic zainwestowanego kapitalu z powodu „gadajacych glow” politykow i liderow na szczytach wladzy w USA i Europie zachodniej, poniewaz biznes jest biznesem i chodzi o pieniadze.
  W zwiazku z tym, Putin nie bedzie odcinal sie od obcego kapitalu inwestycyjnego, bo tym samym bylby to strzal we wlasna stope.
  Prawdziwy inwestor wykorzysta moment, kiedy ceny udzialow w „Rosji” sa niskie i poczeka, az ponownie pojda w gore i sprzeda z duzym zyskiem, i tak fortuna kolem sie toczy.

  Atutem w reku Putina jest gaz ziemny i kontrakty na dostawe dla Europy zachodniej i Obama moze Putinowi skoczyc.
  Ameryka przegrala walke o Ukraine i probuje wyjsc z twarza, przez co naklada sankcje na „Rosje”, ktore uderzaja rowniez w Europe zachodnia, przez co kryzys ekonomiczny jaki nastapil w 2008r po krachu na gieldach swiatowych, przeciagnie sie na nastepne kilka lub kilkanascie lat.
  A poniewaz „Rosja” wciaz jest militarnym mocarstwem swiatowym, wiec Ameryka nie bedzie stosowac blokady militarnej „Rosji” tak jak w przypadku Iranu, bo oberwie bomba atomowa.

  Niezaleznie od tego czy ktos kibicuje Ameryce lub „Rosji” to traca na tym glownie masy spoleczne, rowniez w Polsce, bo kundli przy sterach wladzy stac jedynie na merdanie ogonem.

  Polubienie

 10. MSK,
  Generalnie jest tak, ze kapital ma swoja narodowosc, ale ich mozna latwo zniszczyc poprzez doprowadzenie ich kapitalu do bankructwa, jak to mialo miejsce po krachu na gieldach swiatowych w 2008r – zydowskie banki padaly jak muchy i to byl wlasciwy moment do unarodowienia bankow, ale do tego nie doszlo, poniewaz w wielu panstwach przy sterach wladzy rowniez zasiada zydostwo, ktore pospieszylo z pomoca swoim pobratymcom i udzielilo im rzadowych gwarancji finansowych z pieniedzy gojow-podatnikow, ktorym zydowska propaganda wciskala, ze to jest konieczne, zeby nie doprowadzic do zalamania systemu finansowego w panstwie.

  Kolejnym sposobem walki z zydostwem jest likwidacja gield, ktore kontroluje zydostwo i wplywa na ceny towarow, produktow, surowcow et oraz kontroluje handel towarami, produktami, surowcami i ich pochodnymi.
  A najprostszym sposobem jest zastosowanie sie do „5 Przykazan Polaka, ktore promuje od okolo 20 lat:
  1. Nie kupuj u zyda.
  2. Nie pozyczaj u zyda.
  3. Nie pracuj u zyda.
  4. Nie glosuj na zyda.
  5. Zwalczaj zydowskie zlo.

  Polubienie

 11. 1. Nie kupuj u zyda.
  2. Nie pozyczaj u zyda.
  3. Nie pracuj u zyda.
  4. Nie glosuj na zyda.
  5. Zwalczaj zydowskie zlo.

  401… Już to widzę jak (skutecznie), realizujesz, no może za wyjątkiem z pkt. 4,5.

  Polubienie

 12. krzyk,
  Robie zakupy w polskich sklepach upewniajac sie najpierw, ze wlascicielem jest Polak/Polka, albo u lokalnego farmera/ogrodnika.
  Operuje gotowka przez co mam wiele mozliwosci zakupu produktow i towarow, nawet po nizszych cenach od oficjalnych.
  Prowadze wlasna dzialalnosc biznesowa i sam decyduje o swoich sprawach.

  Najtrudniejsze jest 4-przykazanie, poniewaz nie wszyscy maja wypisane na twarzy zydowskie pochodzenie – patrz wyniki wyborcze i zydostwo u steru wladzy w Polsce przez ostatnie 24 lata, plus okres PRL – w okresie dyktatury komunistycznej Polacy nie mieli na to wplywu.

  Wystarczy podjac meska decyzje i znalezc sposob na realizacje „5 przykazan Polaka”.

  Polubienie

 13. Władimir Putin podpisał dekret w sprawie zastosowania specjalnych środków gospodarczych w celu zapewnienia bezpieczeństwa Rosji – informuje służba prasowa Kremla.
  Dekretem tym prezydent zakazał lub ograniczył na rok import do Rosji produktów rolnych, surowców i żywności z państw, które przyłączyły się do sankcji przeciw Rosji.
  Putin polecił rządowi przygotować spis produktów, które obejmie zakaz. Jednocześnie gabinet ministrów przygotuje środki, których celem będzie niedopuszczenie do przyspieszonego wzrostu cen produktów rolnych i żywnościowych.
  We wtorek prezydent polecił rządowi wypracować pakiet środków gospodarczych w odpowiedzi na sankcje wprowadzone przeciwko Rosji przez Zachód.
  Zdaniem Putina polityczne instrumenty nacisku na gospodarkę są nie do przyjęcia i przeczą one wszystkim zasadom i przepisom.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_08_06/Putin-zatwierdzil-sankcje-odwetowe-wobec-Zachodu-2531/
  ——————————
  produkty rolne eksportowane do Rosji pochodzą z krajów całkowicie uzależnionych od Niemiec, tych którym zniszczono przemysł podczas tak zwanej transformacji ustrojowej.
  Czemu Putin nie zakaże importu do Rosji samochodów takich marek jak BMW, Mercedes, Audi, Opel, Ford?

  Polubienie

 14. Zastanawia nas kim jest obecny polski minister rolnictwa ?
  Wiecie cos na ten temat Polacy mieszkający w Polsce ?
  Jego twarz to prawie jak księżyc w pełni,nic tylko się cieszyc zyciem i teka ministra,a co dla ludu wiejskiego choćby za te jabłka dorodne jakie Polakom „Bozia daje” ?!

  Polubienie

 15. żydostwo kremlowskie ściera się z żydostwem Brukselskim a głupi Słowianie skomlą i mordują się w imię sfery wpływów żydłactwa.Słowiński duch został złamany gdy Słowianie sięgneli po demona pustynnego z Rzymu i z Bizancjum !!! no i zaczeło się mordowanie swoich, obcych w imię WŁADZY DANEJ OD BOGA !!! Od tysiąca lat ziemia Słowiańska spływa Słowiańską krwią.żydzi są i będą PANAMI SŁOWIAN bo przemycili fałszywe warości za pośrednictwem katolictfa do świata Słowian.Piotr Bein porusza i wyjaśnia zjawisko SYJONIZMU KATOLICKIEGO w swojej prelekcji http://livestre.am/18vh8. Artykuł powyższy nie porusza polityki Polsko – Rusyjskiej a politykę żydowsko post bolszewicką – żydowsko post PRL-owską. My Słowianie Polacy i Rosjanie nie prowadzimy żadnej POLITYKI bo czynią to za Nas kachał żydowski Nowego Jorku pod nadzorem katolictfa Rzymsko-Moskiewskiego. Wszyscy wrogowie Słowian pilnują by w krajach Słowiańskich Chrześcijaństwo było GŁÓWNĄ I JEDYNĄ RELIGJĄ gwarantjącą wrogom panowanie nad Nami. Pisząc o polityce obecnego rządu Polski i Rosji nie powinniście posługiwać się określeniami NARODOWYMI SŁOWIAN a nazywać tych ludzi po imieniu np. żydzi w rządzie polskim ogłosili, zadecydowali,postanowili, żyd minister sprwa zagranicznych itd.

  Polubienie

 16. Re: Pimpus,
  Dlaczego uzywasz polprawd i klamstw w swojej ZAKLAMANEJ PROPAGANDZIE i piszesz, ze Chrzescjanstwo jest odpowiedzialne za mordowanie swoich i obcych ?
  Chrzescijanstwo jest religia milosci do Boga i do drugiego czlowieka, a sprawcami zbrodni byli i sa osobnicy czlekoksztaltni, zwani popularnie LUDZIE, ktorzy postepuja w/g wlasnego punktu widzenia.
  Problemy Slowian nie zaczely sie od pojawienia sie Chrzescijanstwa na ziemiach Slowian, ale byly wywolane przez czynniki wewnetrzne (klotnie rodowe i wyscig po majatek i wladze) wsrod samych Slowian oraz przez wrogo-nastawionych sasiadow do Slowian z roznych powodow i pod roznymi haslami i kamuflazem, a takze przez zjawiska natury.
  Poza tym kazde wtargniecie najezdzcy (swojego lub obcego) na ziemie zamieszkale przez okreslona grupe spoleczna (plemie lub narod) wymusza u obroncow reakcje odruchowa do obrony ziemi i tozsamosci oraz do obrony zycia wlasnego i rodziny, niezaleznie od przekonan, co jest cecha natury czlowieka.
  Poza tym nauczyciel Chrzescijanstwa Jezus Chrystus wyraznie rozgraniczyl sprawy ziemskie od spraw boskich – vide przyklad z moneta cezara i to jest kolejny dowod, ze ty „Pimpus” wciskasz Polakom KIT i tworzysz swoja wersje „polskiej historii”, nie odbiegajac od metod stosowanych przez propagande plynaca z Tel-Awiwu, Brukseli, Berlina, Moskwy, Waszyngtonu, Londynu, Watykanu etc.
  Zwracasz innym uwage, zeby nazywali rzeczy po imieniu, a sam falszujesz wydarzenia historyczne.
  Wspomniana przez ciebie SEKTA KATOLICKA powstala w 325r i opiera swoje wierzenia na ST wytrzepanym z zydowskich obrzezanych k*tasow oraz na selektywnie dobranym materiale wchodzacym w sklad NT.
  Watykan, jako siedziba sekty katolickiej byl pod kontrola osobnikow (papiezy i anty-papiezy) roznego pochodzenia, ktorzy sprawowali rzady w/g punktu widzenia wlasnego lub grupy trzymajacej wladze, ewentualnie grupy posiadajacej szerokie wplywy.
  Podszkol sie w tym temacie i nie obnazaj swojego nieuctwa.
  p.s.
  Jak bede mial troche wolnego czasu to sprawdze co wypisuje P.Bein – kolega „Eliszwy Samiram” vel E.Gawlas.

  Polubienie

 17. Polska między Wschodem a Zachodem Feliksa Konecznego,to dobry materiał dla analizy historycznej :

  Powstaje pytanie jaka cywilizacja,poza ŁACIŃSKĄ (GRECKO-RZYMSKĄ) jest polską racją stanu?!

  Polubienie

 18. Re: 401autobahn
  Z fundementalistam religijnymi się nie dyskutuje bo szkoda na to czasu.Ale MUSZĘ odpowiedzieć na twój komentarz bo go przeczytali inni internauci i mają z pewnością mieszane uczucia. Widać,że jesteś dobrze wytresowanym produktem Państwowej Oświaty gdzie program układa żydo-katolictfo dla naszych miluśińskich. Słowianie przed katolictfem byli najbardziej DEMOKRATYCZNYM !!!! społeczeństem w ówczesnym świecie !! Każdy Słowianin był sobie równy i nie było warst społecznych (takich jakie są w chwili obecnej pod katolictfem ). Przywódców wybierano na majdanie w sposób jawny i otwarty ! Wszystkie problemy danej społeczności rozwiązywano również na majdanie w sposób jawny i otwarty np. wojny. I najważniejsze Przywódcę ( Księcia) jeżeli nie spełniał oczekiwań społecznośći to SPOŁECZNOŚĆ na majdanie odwoływała i powoływała INNEGO !!!! WŁADZA NIE POCHODZIŁA OD BOGA JAK W KATOLICTFIE !!! ale od LUDU !!!! Co do sekty katolickiej to nie powstała ona w Nicei roku 325 z woli Konstantyna ale z woli upodlonego, zniewolonego, krzyżowanego i głodzonego plebsu Imperium Rzymskiego zaraz po śmierci Jezusa z Nazaretu.Piszesz, że Nowy Testament został WYTRZEPANY ze Starego Testamentu, odsyła Cię do książki Zenona Kosidowskiego „Opowieści Biblijne ,Opowieści Ewangelistów” tam się dowiesz o transformacji i zapożyczeniach Nowego Testamentu z żydowskiej księgi nienawiści zwanej Starym Testamentem. Zapozyczeń jest około 350-ciu. Co do papiestwa to zapominasz chłopcze o takim tworze jak CESARSTWO RZYMSKIE NARODU NIEMIECKIEGO. Mówi Ci to CUŚ ??? jeżeli nie to Ci wyjaśnie. Niemcy od tysiąca lat wykorzystują za pośrednictem papierzy chrześcijaństwo do walki z Polską i środkową europą. Ich ekspansja na tereny od ŁABY !! na wschód zamieszkałe przez Słowian skończyła się dopiero w 1945 roku. Przez 1000 lat katolictfa w Polsce Niemcy zdołali najechać Wiletów, Obodrytów, Serbów, Sasów ( tereny byłego NRD ), Zachodnio Pomorskie, Gdańsk, Warmię i Mazury, Lubuskie, Dolny i Górny Śląsk. Czechy były ponad 400 lat pod niewolą rodów Niemieckich !! Reasumując dzięki kilku SŁOWIAŃSKIM PARCHOM !! którym zamarzyła się NIEOGRAMICZONA WŁADZA NAD LUDEM POCHODZACA OD BOGA i DZIEDZICZONA Z POKOLANIA NA POKOLENIE powstała MIĘDZYNARODOWA !! kasta społeczna podporządkowana Watykanowi i realizująca jego wolę która cofneła całą europę w rozwoju o TYSIĄCLECIA. Ta Kasta Społeczna której głową jest papież i biskupowie w całej europie doprowadziła do wymordowania całych grup społecznych np. Wiletów, Obodrytów,Mazurów, Jadźwingów. I nie trudz się, nie trać czasu na sprawdzanie co mówi Piotr Bein bo aby zrozumieć to trzeba mieć MÓZG ! Nie wiem jak tam u was jest amen czy szalom ?!

  Polubienie

 19. RUSKA czyli BIZANTYJSKA zgodnie z oryginalnym podziałem na cywilizacje dokonanym przez Feliksa Konecznego.O Rosję niepodległość Polski chciał oprzeć polityczny konkurent Józefa Piłsudskiego Roman Dmowski.Można i dziś spekulować : Polska w oligarchicznej demokracji.

  Polubienie

 20. Re: Pimpus (16 Sierpień 2014 o 8:58)
  Jak cie troche przycisnalem do muru to zaczales zmieniac swoja poprzednia wersje opowiadan n/t Watykanu i nagle przypomnialo sie tobie, ze Watykan byl kontrolowany przez GERMANSKA ZARAZE – ja wielokrotnie podawalem te informacje w przeszlosci na kilkunastu grupach dyskusyjnych, m.inn. rowniez na tutejszym forum WPS za czasow P.Zieminskiego i D.Kosiura, kiedy niejaki A.Schubert zaklamywal fakty historyczne, plul na Chrzescijanstwo i Watykan, podobnie jak ty, a to dowodzi, ze masz mozg wypchany trocinami.
  Na wstepie swojego komentarza z 16 Sierpien 2014 o 8:58 piszesz, ze nie dyskutuje sie z fundamentalistami religijnymi, bo szkoda czasu.
  Otoz po pierwsze, nie jestem fundamentalista religijnym, bo fundamentalista slepo wierzy we wszystko co podaje tzw. Biblia (Pismo Swiete Starego i Nowego Testamentu), a ja mam zupelnie odmienne zdanie n/t Biblii – patrz poprzedni komentarz i twoje wnioski sa bledne, a to dowodzi, ze albo masz problemy z zapamietaniem tego co ja napisalem w poprzednim komentarzu czyli masz skleroze, albo masz problemy z LOGICZNYM MYSLENIEM, ewentualnie jedno i drugie, chociaz nie wykluczam tez mozliwosci, ze robisz to na zlosc, zeby mnie skompromitowac, ale sam siebie przez to kompromitujesz, poniewaz wlasnie tobie udowodnilem, ze jestes kretas i manipulujesz podawanymi przez siebie informacjami.
  Po drugie, Z.Kosidowski (doktorat z filozofii) nie jest dla mnie autorytetem, podobnie jak autorytetem nie jest dla mnie ksiadz, biskup, papiez etc.
  Nie mam rowniez pretensji do Z.Kosidowskiego, ze jego matka pochodzi z domu Fiedlerow, ze sluzyl w armii niemieckiej, ze kolaborowal z zydo-komunistami w latach 1950-tych okresu PRL, ze byl ateista i ze zyd Cyrankiewicz (Cymmerman, kapo z Oswiecimia, handlarz bizuteria ofiar obozu koncentracyjnego i pozniejszy premier PRL) zalatwil mu mieszkanie na ulicy Pieknej w Warszawie.
  Moje pretensje do Z.Kosidowskiego sa natury faktograficznej i dotycza przemilczania przez niego faktow historycznych, ktore nie pasuja do jego pogladow ateistycznych i nie pasuja do jego teorii negujacej istnienie Jezusa Chrystusa.
  Z.Kosidowski powoluje sie np. na historyka J.Flawiusza, ktory opisuje powstanie zydow przeciwko Rzymowi na przelomie lat 70-tych, a przeciez ten sam Flawiusz podaje rowniez informacje n/t procesu Jezusa Chrystusa za rzadow Pilata – gubernatora w Palestynie.
  Podobne wzmianki o Jezusie Chrystusie podaja rowniez zrodla pozakoscielne, historycy i filozofowie tamtego okresu: Swetoniusz, Pliniusz, Tacyt, kroniki Thallosa, kroniki Agapiosa, kroniki egipskie, kroniki syryjskie, zwoje z Qumran (odkryte w 1946r), a takze Talmud – tematem Talmudu zajmowal sie ks.prof.I.B.Pranajtis, ks.prof.J.Kruszynski, ks.dr S.Trzeciak etc i jest tam rowniez wzmianka o Jezusie Chrystusie, pomimo, ze sa to zapisy w tonie pogardliwym.
  A jesli dolozymy do tego ewangelie kanoniczne i niekanoniczne (razem okolo 20 opisow z zycia Jezusa Chrystusa) to pewnikiem jest, ze dusza Z.Kosidowskiego pali sie co najmniej ze wstydu.
  Poza tym sam Z.Kosidowski robi z siebie idiote kiedy pisze, ze KK powstal po smierci Jezusa Chrystusa, bo tym samym sam uwiarygadnia istnienie Jezusa Chrystusa, chociaz nie jest prawda, ze KK (inaczej: powszechny) powstal w tamtym okresie.
  Po smierci Jezusa powstaly 3 gminy chrzescijanskie: w Jerozolimie (Judea) zalozona przez Jakuba, w Antiochii (Syria) zalozona przez Piotra i w Aleksandrii (Egipt) zalozona przez Marka.
  Zanim powstal KK na soborze w Nicei w 325r, ktory skupil prawie wszystkie gminy chrzescijanskie basenu Morza Srodziemnego, to do tego czasu istnialo okolo 400 gmin chrzescijanskich, z ktorych kazda miala swojego lidera, swoje dogmaty i obyczaje, i rzadzily sie swoimi prawami.
  Dopiero na soborze nicejskim w 325r zostaly ujednolicone dogmaty wiary i prawo koscielne i to dalo poczatek nowej instytucji koscielnej pod nazwa KK (dokladnie: KR-K), ktory oglosil sie jedynym spadkobierca Kosciola Chrystusowego na ziemi.
  Z kolei Jezus Chrystus wyraznie powiedzial do Piotra:
  „Ty jestes Piotr [czyli Skala], i na tej Skale zbuduje Kosciól mój, a bramy piekielne go nie przemoga.” – Mat 16:18
  „Kosciol moj” oznacza KOSCIOL CHRYSTUSOWY, ktory jest kosciolem duchowym, opartym na „Duchu Prawdy” i jest o tym wzmianka w Ew.Jana 16:13,14
  „13 Gdy zas przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do calej prawdy. Bo nie bedzie mówil od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek uslyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszle.
  14 On Mnie otoczy chwala, poniewaz z mojego wezmie i wam objawi.”
  To jest dowod, ze KK jest instytucja koscielna, ktora promuje swoja wersje nauczania koscielnego – patrz biblia (ST i NT), podobnie jak inne odlamy religijne Chrzescijanstwa – koscioly: prawoslawny, protestancki, anglikanski etc oraz syryjski (syriacki) i egipski (koptyjski) – te dwa pierwotne koscioly (syriacki i koptyjski) nie naleza do KR-K i zachowaly swoja pierwotna forme wierzen i obyczajow przez 2 tysiace lat i nie daly sie rowniez wciagnac w Ekumenizm (judaizacja chrzescijanstwa podczas SW2 w latach 1962-1965, zrownanie i wymieszanie wszystkich religii w jednym diabelskim kotle co jest rownoznaczne z DETRONIZACJA Jezusa Chrystusa – Boga).
  Z tego wszystkiego wniosek, ze Z.Kosidowski wypisywal FARMAZONY na temat Chrzescijanstwa i ty „Pikus” powtarzasz te farmazony po Kosidowskim.
  Chrzescijanstwo bylo i jest SZYLDEM nie tylko dla organizacji koscielnych, ale rowniez dla roznych panstw europejskich, ktore dzialaly glownie w swoim interesie i nie byly to wylacznie Niemcy, ktore mialy najwieksze wplywy przez wieki, ale rowniez Austria, Rosja, Francja, Hiszpania, Portugalia, Anglia etc i zrzucanie winy na Chrzescjanstwo za niepowodzenia w panstwach Europy, a przede wszystkim w Polsce jest objawem albo twojej GLUPOTY, albo FALSZOWANIA HISTORII, poniewaz probujesz pominac temat SQRWYSYNSTWA panstw europejskich, SQURWYSYNSTWA wrogow Polski oraz ZYDOWSKIEGO SQURWYSYNSTWA, ktore jest znane od ponad 2 tysiecy lat – vide nauki Talmudu o gojach.
  Moral:
  Swoj KIT o szkodliwosci Chrzescijanstwa na Polske i Polakow mozesz wciskac glupszym od siebie, ewentualnie w synagogach diabla, zalgana kreaturo.

  Polubienie

 21. Re: M.S.Kazimierzak
  Rosja to „cywilizacja” TURANSKA, ktora nie rozni sie od bandytyzmu wystepujacego w „cywilizacji” bizantyjskiej i zydowskiej na co dowodow dostarczyla HISTORIA.
  R.Dmowski najwidoczniej kierowal sie swoimi kryteriami wobec Rosji (glownie kryterium slowianskim) i naiwnie w nie wierzyl, podczas gdy fakty historyczne dowodzily wrogosci Rosji do Rzeczpospolitej od czasow panowania cara Iwana IV „groznego” (polowa XVI wieku), czyli ponad 200 lat wczesniej zanim doszlo do ROZBIOROW POLSKI w latach 1772-1795, ktorych dokonaly panstwa (Rosja, „Prusy” czyli Krzyzactwo i Austria) uwazajace sie za chrzescijanskie, za wiedza przywodcow Watykanu, ktorzy odwolywali nawet swoich nuncjuszy papieskich z Rzeczpospolitej, ktorzy sprzyjali Polakom i krytykowali rozbiory Polski.

  Polubienie

 22. „autostrada ” już po studiach na KUL-u – brawo !

  Dobry,dobry wykład ,teraz poczekamy co nam na powyższy wykład „doktoranta 401-autobahn”,napisze filozof dr.Marek Glogoczowski.

  Obawiamy się,ze „autostradzie” opadnie szczeka ,może nawet i wypadnie jak jest slabo osadzona przez „miejscowego proboszcza”.

  My wracamy do tematu polityki rusko-polskiej i zapowiadamy bardzo powazny „zgrzyt komoruski” z nowymi asami wyciąganymi z rekawa „polskiej polityki”.
  Oj ,znowu Smolensk odzyje,moze być tez ekshumacja na Wawelu !

  Cholera ,ale ten Kreml przebiegly ,stara bolszewia zyje.

  Polubienie

 23. Re:401autobahn
  No i miałem racje, że jesteś OSZOŁOMEM CHRZEŚCIJAŃSKIM. Twoja wiedza, twój pokrętny tok myślenia, logika mogą wskazywać na to , że jesteś JEZUITĄ. Przerzucanie się z tobą tzw. faktami historycznym jest pozbawine sensu, bo zajeło by mi to masę czasu a ja muszę pracować na swój chleb, w przeciwieństwie od tych którzy na swój chleb zarabiają jak PASOŻYT i mają mnusto czasu na swoje pokretne wypociny !! Powiem tylko tyle „Jeżeli Jezus jest dla Ciebie BOGIEM a wszyscy już wiedzą (tego już nie da się zamieść pod dywan jak i wiele innych faktów które Watykan zamiatał pod dywan przez setki lat) , że został wyniesiony do rangi Boga przez Cesarza Konstantyna w Nicei i Jezus nigdy nie nazwał się Bogiem czy Boskim ( w żadnych źródłach chrześcijańskich czy hellenistycznych nie ma o tym wzmianki) to zostało Ci tylko jedno „wyruszyć w polskę śladem swoich przodków z palem, kupką chrustu, kołkiem osinowym by krzewić swoją chrześcijańska pełną miłości wizję świata”

  Polubienie

 24. Re: Pimpus (19 Sierpień 2014 o 9:22)
  Ty masz tak zlasowany mozg po tej dyskusji, ze piszesz bez sensu, a ja nie jestem ksiedzem i nie prowadze dzialalnosci misyjnych, a religie/poglady traktuje jako sprawe prywatna.
  Twoj problem polega na tym, ze poruszyles bardzo newraligiczny temat dotyczacy polskiej kultury i obyczajow zwiazany m.inn. z 1000-em lat Chrzescijanstwa w Polsce i zaczales na to PLUC i rzucac oskarzenia pod adresem Chrzescijanstwa, a nawet falszowac historie i dezinformowac Polakow – gdybys to robil wobec islamu to islamscy fanatycy obcieliby tobie ten kapusciany leb.
  A tu nie jest winne Chrzescijanstwo, ale osobniki czlekoksztaltne i czasy tez sie zmienily, poniewaz istnieje szerszy dostep do informacji historycznych w roznych jezykach i twoja ideologia ateistyczna rozprysla sie jak banka mydlana z powodu udokumentowanych informacji historycznych o Jezusie Chrystusie.
  Z.Kosidowski robil kariere w czasach dyktatury komunistycznej panujacej m.inn. w PRL, ZSRR etc, bo komunisci glosili ateizm, walczyli z religia chrzescijanska i potrzebowali takich jak Z.Kosidowski. A dzis, po 50-latach Z.Kosidowski jest juz nieaktualny, bo wyszly na jaw nowe fakty.
  Ty Pikus nie wziales pod uwage, ze czas posunal sie do przodu i ze skonczyla sie cenzura komunistyczna oraz dyktatura ateistycznego komunizmu – jedynie slusznej ideologii w calym Sowlagrze.
  Na marginesie dodam, ze liderzy Sowlagru sa odpowiedzialni za zbrodnie na zniewolonych narodach Europy srodkowo-wschodniej i powienienes znac przyblizona liczbe ofiar (w dziesiatkach milionow), ale o tym nic nie wspomiales w swojej propagandzie ateistycznej, podobnie jak nic nie napisales o zbrodniach komunistycznych w Chinach (dziesiatki milionow ofiar) i zbrodniach nazistowskich w czasie II wojny swiatowej, rowniez dziesiatki milionow ofiar.
  A teraz pytanie:
  Co ma wspolnego komunizm i nazizm z nauczaniem Jezusa Chrystusa, ktory dal poczatek Chrzescijanstwu ?
  Odpowiedz:
  Nauczanie Jezusa Chrystusa (Chrzescijanstwo) nie ma nic wspolnego z komunizmem i nazizmem.
  Natomiast miedzy komunizmem, nazizmem i judeo-talmudyzmem mozna postawic znak rownosci.
  To jest dowod, ze ty Pikus nie podchodzisz obiektywnie do faktow historycznych tylko wylewasz pomyje na Chrzescijanstwo i jednoczesnie srasz w polskie gniazdo.

  Polubione przez 1 osoba

 25. Toronto, widzimy tu efekty agresywnej propagandy schubertowskiej. Chrześcijaństwo odegrało nieporównywalną misję cywilizacyjną w przeciwieństwie do drewnianych totemów u miejscowych plemion (co jest oczywiste nawet dla większości ateistów), do których modłów zachęca obecnie „niemiecki” psychopata schubert. Schubert zastapił Boga kawałkiem drewnianego pala a Jezusa i jego uczniów wymienił na kremlowski gang Chazarów z Putaną na czele. I współczułbym temu człowiekowi gdyby nie szczuł ludzi na chrześcijan. Ale z jego jadem i nienawiścią do chrześcijan, to z ISIS mógłby sobie przybić piątkę. I gdzie jest „bein”, wielki „chrześcijan”? Czemu stoi z boku gdy jego kompan urządza spektakle nienawiści wobec wiary milionów Polaków, i dzieli ich, zamiast łączyć? bein w tym czasie zawzięcie tropi wyłącznie krytyków kremlowskiej chazarii, walcząc jak lew o dobre imię Putany/Putlera! Cyrk 🙂

  Polubienie

 26. Re:401autobahn
  Po pierwsze nie „Pikuś” tylko „Pimpuś” PAJACU z chrześcijańską miłością w sercu ! Po drugie jak się tak SPIENIŁEŚ to rzuć jaja na miskę z lodowatą wodą a z pewnością przyniesie Ci to ulgę ! Po trzecie nigdy nie nasrałem w polskie gniazdo tylko dla mnie w przeciwieństwie od Ciebie chrześcijaństwo nie jest = polskiemu gniazdu !! Po czwarte nie jestem ateistą, rozumiem,że dla Ciebie wszyscy którzy nie wierzą w „demona pustynnego” są ateistami i biologicznie rasą niższą.Zastanawiałem się co tak Ciebie dotkneło do KOŚCI w moim komentarzu i chyba zrozumiałem. Ty odcinasz księge nienawiści i rasizmu Stary Testament Żydowski od Nowego Testamentu Chrześcijańskiego. Wszystko co złe to komunizm-nazizm, judeo talmudyzm i małpy człekokształtne. Natomiast ty i twoje chrześcijaństwo zostaliście stworzeni z „NIEPOKALANEGO POCZĘCIA !!!” Jahwe to oczywiście nie jest twój chrzescijański Bóg a Ty nie jesteś duchowym ŻYDEM. Twoją stolicą oczywięcie jest Warszawa a nie Watykan i Jerozolima a twoim państwem jest Polska i Słowiańszczyzna a nie jakaś tam międzynarodowa społeczność chrześcijańska z arcybiskupami, biskupami, papieżem i jakimiś pejsatymi żydami w tle !,histora polski dla Ciebie to tylko ta historia którą piszą naukowcy z Uniwersytetów , którym kolanka nie trzesą się o posadę profesorkówi, doktorków w związku z napisaniem jakiegoś tam artkułu niezgodnego z wizją panów obecnej polski . No i oczywiście zawsze realizujesz i stajesz po stronie Narodu Polskiego a nie jakiejś tam chołoty z Watykanu, Niemiec, Telawiwu czy kachału Nowo Jorskiego ! Prawdziwy Rdzenny miłościwy Polak Katolik – PRZEPRASZAM , że ośmieliłem się niezgodzić z twoją patryiotyczno-narodową duszą Polaka Katolika !! Wybacz MI PRAWDZIWY POLAKU !

  Polubienie

 27. Pikuś to bez wątpienia schubertowski eksperyment (opalonego „słowianina” z niemiec), czyli 80% nienawiści i 20% antychrześcijańskiego bełkotu, a wszystko to wymierzone w najbliższych rodaków. schubertom i beinom pozostaje pogratulować „walki z żydostwem”.

  Polubienie

 28. Drodzy myśliciele jest jeszcze cos o czym zapomnieliście lub nie chcecie „wiedzieć”.
  BOGA NIKT NIE MOZE SOBIE PRZYWLASZCZYC ani TEZ SPRYWATYZOWAC !

  Rozpatrzcie i te kwestie,moze wtedy prostaczkowie zrozumieją czyj i jaki „bog jest lepszy”.

  Jeżeli w Polsce chrzescijanstwo ma już setki lat i roznie z nim bywalo to wezcie na warsztat dyskusji tych chrześcijan ,którzy nikomu nie czynia krzywdy/zla i oddzielcie od nich
  chrześcijan „na pokaz” ,którzy innym czynia wiele zla,baaa zabijają się wzajemnie.

  Czym się rozni BOG twój od mego (?), może przeciez zapytać każdy .
  My (APA) twierdzimy,ze BOG STWORZYCIEL JEST JEDEN DLA WSZYSTKICH wiec nie może być klotni miedzy „bogami” wierzeniami,religiami a tym bardziel ludzmi wyznawcami.

  Po to durnota semicka (także inna) stworzyla swoje religie i „bogów” aby były odwieczne klotnie ,mało tego walki,rewolucje i WOJNY – pytamy : w imie czego ,czy aby nie zyskow i swej pychy władzy nad innymi ???
  Totez sobie w zaciszu domowym rozpatrzcie.

  JEZELI WIERZYSZ W BOGA PRAWDZIWEGO STWORZYCIELA WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO NIE CZYN DRUGIEMU KRZYWDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Inna sprawa jest z ateistami ,a jeszcze inna z dzikimi plemionami gdzies na odludziu ale to oddzielny temat,do nich tez BOG STARA SIE DOTRZEC NA ROZNE SPOSOBY dając o sobie znaki i upomnienia .

  Zyczymy Wam spokojnej i zrownowazonej dyskusji.

  APA

  Polubienie

 29. re: Admin (21 Sierpień 2014 o 9:53)
  Niezaleznie jakich metod uzywa strona przeciwna to nie jest w stanie wygrac z faktami historycznymi, czego przykladem jest „Pimpus”, ktory jak szaleniec atakowal Chrzescijanstwo, ktore jest dodatkiem do polskosci i mialo pozytywny wplyw na rozwoj szkolnictwa, wiedzy, pismiennictwa, kulture, sztuke etc w Rzeczpospolitej, ale glownym trzonem/rdzeniem polskosci jest slowianskie DNA i nie nalezy o tym zapominac.
  Poza tym Chrzescijanstwo znakomicie wtopilo sie w slowianski charakter Polakow przez co Polacy, generalnie mowiac, maja wyzsza kulture i stanowia wyzszy stopien czlowieczenstwa niz osobniki czlekoksztaltne z innych „kultur” – turanska, bizantyjska, zydowska etc, ktorych ja zaliczam do drapieznikow (dzikich zwierzat) i nasz dyskutant „Pimpus” tak sie zachowal na poczatku swoich wystepow na forum.
  A.Schubert swoja agresywnoscia przypomina B.Tejkowskiego – polskojezycznego zyda i kolaboranta SB, ktory rowniez manipulowal podawanymi przez siebie informacjami w taki sposob, aby niezorientowany historycznie czytelnik uwierzyl w podawane informacje, bazujac na tym, ze pospolity zjadacz chleba nie ma czasu i dostepu do rzadkich i trudno dostepnych informacji, ktore albo sa w jezyku obcym, albo nie sa oficjalnie publikowane m.inn. ze wzgledu na poprawnosc polityczna lub cenzure.
  Jesli chodzi o Rosje to jest to panstwo, ktore prowadzilo polityke imperialistyczna przez kilkanascie wiekow, podobnie jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Austria etc, a na dodatek pomiedzy wladcami tych panstw istnieja powiazania rodowe. I jesli ktos mysli, ze Rosja jest przyjacielem Polski to sie grubo myli i dowodow na to dostarcza HISTORIA, m.inn. podaje informacje o bandyckiej polityce Rosji wobec Rzeczpospolitej od czasu cara Iwana IV „groznego” (polowa XVI wieku). Poza tym wladcy Rosji kolaborowali z wladcami Anglii i Niemiec na przestrzeni kilkunastu wiekow, kierujac sie wylacznie swoimi interesami, a nie slowianskimi sentymentami i Rosja wielokrotnie napadala na Rzeczpospolita, aby oderwac dla siebie kawalek ziemi, a nawet Rosja robila to wspolnie z Niemcami przeciw Rzeczpospolitej – vide ROZBIORY i ZABORY.
  Jesli Tejkowski, Schubert, Bein i inni probuja wepchnac Polske i Polakow w lapy Rosji wbrew istniejacym faktom historycznym i doswiadczeniom historycznym Polski i Polakow podczas zaborow to:
  1. Albo sa ignorantami faktow historycznych,
  2. Albo nie sa rdzennymi Polakami,
  3. Albo reprezentuja obce wplywy,
  4. Albo sa szkodnikami sprawy polskiej,
  5. Albo 1, 2, 3 i 4.
  Dzisiejszy watazka „Rosji” (czytaj: ZSRR”bis”) o.m.c. (o malo co) „car” Putin w ciagu ostatnich 14 lat odslonil swoje prawdziwe oblicze, poczawszy od zapalenia menory w synagodze, a skonczywszy na sankcjach wobec Polski i trzezwo myslacy Polacy nie powinni miec zludzen, ze Putin nie kieruje sie slowianskimi sentymentami do Polski i Polakow. Poza tym Putin ustanowil swieto narodowe Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu w 1613r i to dobitnie swiadczy o wrogosci Putina do Polski i Polakow – czlowieka poznaje sie po czynach, tak mowi polskie przyslowie, a przyslowia sa madroscia narodu i nie nalezy ignorowac przyslow, zeby nie byc ofiara wlasnej naiwnosci, glupoty i wroga.
  p.s.
  „Pimpus” zareklamowal P.Beina i powinien wyjasnic czytelnikom kim jest ten osobnik, ktory Polakom w glowach maci.

  Toronto

  Polubienie

 30. re: Admin (21 Sierpień 2014 o 11:09)
  Ja znam przypadki osob pochodzacych ze Slaska (Opole, Katowice, Zabrze etc), ktore podczas pobytu w obozach dla uchodzcow w Austrii probowali wyjechac do Niemiec, powolujac sie na niemieckie pochodzenie swoich matek, babek, ojcow i dziadkow i wypelniali w tej sprawie formularze w ambasadzie NRF (Niemieckiej Republiki Federalnej) w Wiedniu.
  Zdziwilo mnie to, ze gdy znalezli sie w obozie dla uchodzcow z Europy srodkowo-wschodniej w Austrii i NRF zobowiazalo sie do przyjecia malej liczby polskich uchodzcow to nagle odnajdywali w sobie niemieckie pochodzenie.
  Wsrod nich byl m.inn. Andrzej, mial czarne wlosy i z fizjonomii jest podobny do A.S. z forum i byc moze, ze nazywal sie Schubert, ale tego dokladnie nie pamietam – przebywal wtedy w hotelu w Bad Mittendorfie.
  Z kolei P.Bein, E.Gawlas i A.Loboda pisali swoje komentarze jakies 10 lat temu na stronie internetowej „zaprasza.net” i E.Gawlas polecila mi poczytac ich komentarze.
  Okazalo sie, ze to byla papka propagandowa, w ktorej nie bylo ani slowa o glownej roli zydostwa w rujnowaniu panstw i narodow, wiec dla mnie wszystko bylo jasne.
  A to, ze „Pimpus” uwaza P.Beina za swoj „autorytet” oznacza, ze obydwaj sa siebie warci.
  „Pimpus” polecil rowniez obejrzenie wystepu P.Beina z 2009r – vide strona: http://livestre.am/18vh8
  Obejrzalem pierwsze 20 minut tej monotonii i dla mnie to nie jest nic nowego. Poza tym Bein nie wspomina nic o Mosadzie dzialajacym w Jugoslawii, ani nie krytykuje „Rosji”, ktora oddala Serbie i Milosevica na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej – Milosevicowi nie udowodniono ani zbrodni wojennych, ani korupcji i Milosevic zmarl w wiezieniu, podczas gdy rzeczywisci bandyci chodza na wolnosci.
  p.s.
  Innym razem napisze wiecej n/t wystepow Beina, bo teraz mam wazniejsze zajecia.

  Polubienie

 31. bein już za sam język jakiego używa, to powinien być zbojkotowany przez każdego szanującego się Polaka. I to się zaczyna w końcu dziać. Ten kanadyjski żyd odnosi się do nas z nieukrywaną pogardą pisząc w kółko obraźliwe określenia jak „polactfo” czy nasz kraj nazywając „polin”. Za taki język to tylko można w gębę dać i gdybym spotkał kiedyś tego plugawego szkodnika na swej drodze to nie wiem czy bym się powstrzymał.

  Co do faktów historycznych, to masz całkowitą słuszność. Ze zwykłym ruskim człowiekiem to się na spokojnie można porozumieć w miłej atmosferze, ale beiny i beino podobne pierwotniaki są zakochane w ludobójczym Kremlu (władzy wrogiej samym ruskim) i kremlowskiej ropo-gazowej Chazarii. Czyli w tym przypadku jest tylko jeden wariant:

  sa ignorantami faktów historycznych,
  nie sa rdzennymi Polakami,
  reprezentuja obce wpływy,
  są szkodnikami sprawy polskiej,

  A jeśli pomimo tych oczywistości, wciąż dla kogoś żyd z Kanady, nazywający nas „polactfem” i wchodzący w tyłek kremlowskiej chazarii jest autorytetem, to w moim oczach taka biedna osoba zasługuje jedynie na politowanie. To tak a propos pimpusia.

  Polubienie

 32. Pingback: Ludobójstwo w Donbasie: 2119 zabitych cywili, 5043 dzieci ranionych « Grypa666's Blog

 33. Admin napisal:

  Chrześcijaństwo odegrało nieporównywalną misję cywilizacyjną w przeciwieństwie do drewnianych totemów u miejscowych plemion (co jest oczywiste nawet dla większości ateistów)

  Autobahn dodał:
  Nauczanie Jezusa Chrystusa (Chrzescijanstwo) nie ma nic wspolnego z komunizmem i nazizmem.

  Zacznę od drugiego „bohatera” ko-mentów WP:

  Otóż to Jezus ustanowił, w trakcie tzw. Ostatniej Wieczerzy, Sakrament Komunii (bycia razem z Nim). I komuniści to są to tacy ludzie, którzy CHCĄ ŻYĆ WSPÓLNIE, tak jak to zalecał im ich prorok. (Patrz tekst „Chrystus syberyjski” na WP).

  A naziści? Za Hitlera było takie hasło 3 X Jedność: „Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer”. to jest nic innego jak tylko nieco rozwinięte zalecenie Jezusa z Nazaretu „I będzie Jedna trzoda i Jeden Pasterz”.

  A jeśli chodzi o niewątpliwą „misję cywilizacyjną chrześcijaństwa”, to przy okazji komentarza do mej negatywnej oceny encykliki JPII z 1981 roku „Laborem exercens”, filozof Leszek Kołakowski z All Souls College w Oxfordzie napisał mi „ZŁEM JEST CYWILIZACJA” czyli „samoudomowienie”, ‚samoumiastowienie’ się człowieka (od słowa łacińskiego civitas – ‚miasto’). A zatem nie ma co być z tych wszystkich autostrad i coraz bardziej komfortowych domów dumnym: te wymuszające wygodne życie wytwory ludzkiej pracy są przecież, w sprzężeniu zwrotnym, źródłem coraz większej degeneracji, w szczególności krótkowzroczności ludzkości, coraz bardziej przypominającej rojowisko bezmyślnych, pracowicie dewastujących wszystko ŚLEPYCH insektów zwanych TERMITAMI.

  Wkrótce się przecież, właśnie dzięki osiągnięciom CYWILIZACJI, najzwyklej ZADUSIMY, także w Polsce, za pomocą naszych wspaniałych samochodów, autostrad i chronionych ogrodzeniami jak w Sing Sing, luksusowych osiedli mieszkaniowych.

  Polubienie

 34. Witam – miałam sie nie odzywać ale czytając 401autobahn hmm nie sposób nie reagować.Ja jako ja jestem fanką Nazarejczyka ale KK robi wszystko to co jest „zabronione” przez niego.A roszczą sobie prawo by głosić jego „słowo” -> hipokryzja.Takim przykładem pierwszym lepszym z brzegu jest „hierarchia” w KK przecież Jezus sie nie wywyższał,a tu mamy o dziwo „świętego” ( lepszego? jak pozostali mieszkańcy Ziemi? ) ha ha ha ( szkoda,że żywcem nie poszedł do nieba ) Jeszcze raz napiszę KK nie wywiązuje się z założeń ideologicznych – gdyby było inaczej to na świecie nie byłoby wojen itp.Jest zbędną organizacją,a skoro jest zbędne to po co jeszcze istnieje? Może pierw niech KK przestanie pod przymusem ( podatki ) zbierać datki i zacznie „pracować” w tematach ochrony środowiska,ubogich,kalek itp. a nie swojego ryja wlepia w politykę czekając aż im coś skapnie. Niech kasę przeznaczają na szpitale domy dziecka,a nie budowlę pałaców.Szczytem hipokryzji był zakup Sauny Gejowskiej przy czym zwracam uwagę,że Watykan nie jest samofinansującą się instytucją tylko utrzymywani są z naszych przymusowych datków.Prawdą jest,że socjalizm ( w którym wszyscy są równi wykonują określoną czynność na rzecz drugiego człeka ) jest odpowiednikiem ideologicznym tego co głosił Jezus – wszyscy równi.

  Polubienie

 35. Wkrótce się przecież, właśnie dzięki osiągnięciom CYWILIZACJI, najzwyklej ZADUSIMY, także w Polsce, za pomocą naszych wspaniałych samochodów, autostrad i chronionych ogrodzeniami jak w Sing Sing, luksusowych osiedli mieszkaniowych.
  *******
  Dziękuję za te słowa – pisałam,zwracałam na to uwagę niejednokrotnie.Finał będzie taki,ze zostaną wyczerpane doszczętnie surowce naturalne ( gaz,ropa ) a planeta będzie zdewastowana środowisko naturalne przestanie w ogóle istnieć o ile wcześniej nie powybijamy sie atomami.Generalnie mogłabym mieć to w poważaniu – nie identyfikuje sie politycznie – moje występy mają jedynie na celu troskę o drugiego człeka – nawet takiego co się jeszcze nie narodził.Prawda jest taka,że korporacje produkują ( zużywając przy tym 95% energii – pozostałe 5 % to gospodarstwa domowe<- tak,tak ) niskie jakościowo produkty aby te zepsute lądowały na śmietniskach ( trując planetę ) a ludzie kupowali nowe.Zadziwiające dla mnie jest też to,ze ludzie wolą pracować w fabrykach na taśmach ( za zarobioną kasę kupować jedzenie nafaszerowane chemią ) jak pracować we własnym ogródku i zdrowo się odżywiać podnosząc tym samym komfort własnego życia nie degradując tym samym planety.Pozdrawiam.

  Polubienie

 36. Pingback: COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 37. Towarzyszu „markglogg”,
  Zauwazylem, ze wybieracie sobie wycinek wypowiedzi/zdania z nauk gloszonych przez Jezusa Chrystusa i probujecie dopasowac ten wycinek wypowiedzi/zdania do propagandy komunistycznej i do wypowiedzi nazisty A.Hitlera.
  Po pierwsze, od kiedy jako ateista wierzycie w slowa Jezusa Chrystusa ?
  Po drugie, czy chcecie postawic znak rownosci pomiedzy naukami Jezusa Chrystusa (Chrzescijanstwem), propaganda komunistyczna i propaganda nazistowska ?
  Jesli przyjmiemy, ze wasza metoda porownawcza towarzyszu „markglogg” jest prawdziwa to wowczas mozna postawic znak rownosci nie tylko pomiedzy naukami Jezusa Chrystusa, propaganda Komunistyczna i nazistowska, ale rowniez pomiedzy Jezusem Chrystusem, Marksem, Leninem i Hitlerem.
  Czy o to wam chodzi towarzyszu „markglogg” ?

  Otoz nauki Jezusa Chrystusa nie dotycza swiata ziemskiego – cytaty:
  „Królestwo moje nie jest z tego świata…” – Jan 18:36
  „Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem” – Jan 6:63
  Nauki Jezusa Chrystusa dotycza milosci do Boga i drugiego czlowieka – cytat:
  „Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem…” – Jan 13:34

  A wiec co wy towarzyszu „markglogg” tu porownujecie, swiat duchowy do ziemskiego swiata materii ?
  I co wy towarzyszu „marklogg” wiecie o swiecie duchowym, jak zescie tam nigdy nie byli ?
  Wniosek:
  Nauki Jeusa Chrystusa sa proste i wyjasniaja roznice miedzy swiatem duchowym, a ziemskim swiatem materii. Ale sa osobniki uparte jak osly lub przebiegle, ktore chca przechytrzyc samego Jezusa Chrystusa – Boga i wy do nich nalezycie towarzyszu „markglogg”…. i ja tez przejrzalem wasze zamiary towarzyszu „markglogg”.
  Poza tym Marks, Lenin i Hitler (wszyscy mieli zydowskie pochodzenie i towarzysz „markglogg” czyni z nich wielkie „autorytety”) pozdychali jak zwierzeta i razem z nimi zdechy ich teorie, ktore narobily wielkiego zamieszania w umyslach glupich i naiwnych ludzi oraz przyczynily sie do wielkich zniszczen ziemskiego swiata materii, w tym rowniez istnien ludzkich.
  Czy wy towarzyszu „markglogg” zdajecie sobie sprawe z tego, ze wasze manipulacje oslabiaja wasz „autorytet” na tym forum i prawde mowiac nawet psu na bude sie nie nadaja ?

  Na marginesie…
  Sakrament Eucharystii byl osobistym Przymierzem Jezusa Chrystusa z Jego Uczniami, ktorzy pozniej beda swiadczyc o Boskosci Jezusa Chrystusa i oddadza swoje zycie za wiare w Jezusa Chrystusa – Boga.

  Jesli chodzi o rozwoj cywilizacyjny i szkodliwosc rozwoju cywilizacyjnego na czlowieka to sprawa jest dyskusyjna, a nie jednoznaczna, jak zaznaczyl zyd, komunista i ateista L.Kolakowski z tytulem „profesora” – no to fajnych „autorytetow” ma towarzysz „markglogg”.
  Przypuszczam, ze L.Kolakowski pisal to z punktu widzenia ideologii komunistycznej i wytycznych KC PZPR.
  Faktem z kolei jest, ze postep w krajach kapitalistycznych Zachodu byl kopiowany przez spec sluzby i nomenklature komunistyczna w ZSRR, PRL i pozostalych krajach SOWLAGRU, a reszta ciemnego i naiwnego ludu pracowala na utrzymanie komunistycznych darmozjadow, ktorzy mieli warunki zyciowe podobne jak na kapitalistycznym Zachodzie, a ciemny i naiwny lud byl trzymany w ZSRR, PRL etc jak zwierzeta w klatce.
  Np. w Ameryce samochod nie byl luksusem, tak jak w ZSRR, PRL etc, ale byl podstawowym srodkiem lokomocji i tak jest do dzis, i kazdy kto tylko chcial mogl sobie kupic wlasny samochod, jak nie za gotowke to na kredyt w ciagu jednego dnia lub nawet kilku godzin. Czyli dla mieszkancow SOWLAGRU, samochod byl luksusem i oznaczal wyzszy szczebel spoleczny, natomiast Amerykanie traktowali samochod jako koniecznosc i z praktycznego punktu widzenia musieli budowac autostrady, zeby nie jezdzic wyboistymi i polnymi drogami tak jak w ZSRR, PRL etc.

  Ja sie dziwie wam towarzyszu „markglogg”, ze propagujecie bzdety waszego „autoryteta” L.Kolakowskiego na forum i nie zastanawiacie sie co piszecie.
  Rozsadny czlowiek potrafi kontrolowac swoje potrzeby i nie wpadnie w nalog rozwoju cywilizacyjnego i w zwiazku z tym nie zgadzam sie z twierdzeniem, ze cywilizacja jest zlem, poniewaz cywilizacja oznacza rowniez postep w zyciu czlowieka i ulatwia mu zycie codzienne.
  Rozwoj cywilizacyjny nie jest problemem dla czlowieka, ale problem stanowia:
  1. Jego wlasne ego,
  2. Zasady moralne, kod etyki, przepisy prawne.
  3. Wplyw propagandy i srodowiska na czlowieka.

  Przyklad postepu cywilizacyjnego.
  W miastach komunistycznego ZSRR, szalety miejskie nie posiadaly kabin do zalatwiania potrzeb osobistych tylko dziury w betonowej podlodze, jedna obok drugiej. Ale na olimpiadze zimowej w Sochi byly juz kabiny dwu-osobowe.
  Z kolei w komunistycznym PRL szalety posiadaly kabiny jednoosobowe i mozna bylo nawet kupic papier „od babci” do podtarcia dupy – prywatnosc zapewniona.

  To jak bedzie z tym postepem cywilizacyjnym towarzyszu „markglogg”, chcecie isc z postepem czy chcecie wrocic do okresu dziur w betonowej podlodze ?

  Polubienie

 38. Poparcie dla MG i Inkka .
  Od siebie dodamy;
  ZWRACAMY UWAGE NA LUDOBOJSTWO w CYWILIZACJI SMIERCI,czyli uśmiercanie WSZYSTKICH
  NIE-ZYDOW roznymi metodami tak pośrednio ( zywnosc,woda,powietrze ,szczepionki, lekarstwa,eliminacja naturalnych lekow) jak i bezpośrednio (majdany,rewolucje,wojny,niekonieczne operacje chirurgiczne,chemio i radioterapia,promieniowanie przenikliwe,zmiany klimatyczne,rozpylanie szkodliwe chemii z powietrza,halas i inne utajnione na zlecenie WHO ).

  OBRONA PRZED TYM ,może przynieść zwycięstwo tylko w działaniu ZORGANIZOWANYM – MASOWYM rozpoczynając od BOJKOTU WROGA !!!

  POLACY WSZYSTKICH MIEJSC ZAMIESZKANIA LACZCIE SIE !

  Polubienie

 39. Pytanie (bardzo ważne i poważne ) do osobnika podpisującego się „401 autobahn” :

  Czy wiesz kogo i jak kształci w Polsce Katolicki Uniwersytel Lubelski (KUL),jak ksztalca WSPOLCZESNE SEMINARIA DUCHOWNE i komu to wszystko SLUZY ?
  Pytamy ,ponieważ ty jako „filozof katolicki udawadniasz bezpodstawnie ” brednie spisane w księgach żydowskich,bez własnych przemyslen,uzasadnien i faktow ,które dziś sa nie do sprawdzenia ,co raz podpierane FALSZYWIMI DOWODAMI miedzy innymi typu relikwie i cuda,ktorych będzie co raz więcej,bo ludzie otwierają oczy i widza co się dzieje na swiecie .

  Nalezysz do CHRZESCIJAN SLEPO WIERZACYCH WE WSZELKIE BREDNIE ZYDOWSKIE DAWNE
  i WSPOLCZESNE !

  Otworz oczy i zejdz na ziemie z oblokow ,popatrz na swoich pasterzy może zobaczysz jak się pasa we wszelkich strojach,ktore nie sa szyte dlatego na miare ,by opasle wieprze mogly się w nie ubrać,dzis już nawet im sutanna czy habit przeszkadza a niedługo koloratka zacznie ich gryzc w szyje .

  Polubienie

 40. Godzi się tu jeszcze dodać,że nauki Jezusa dały podstawę teologiczną dla KrK,natomiast kultura chrześcijańska,CYWILIZACJA ŁACIŃSKA rozwijała się na bazie kultury antycznej Grecji,która została rozpowszechniona za pomocą prawa rzymskiego.

  Polubienie

 41. re: Inkka
  Postep cywilizacyjny jest konieczny w zaleznosci od potrzeb, ale musza temu postepowi przewodzic rozsadni i prawi ludzie, wybrani wiekszoscia glosow – prawo wyborcze tez jest postepem, ale wyborcy albo nie wiedza na kogo glosuja, albo wybory sa sfalszowane.
  Np. w trosce o zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza, gleby, wody i otoczenia sa stosowane dopuszczalne normy zanieczyszczen przez panstwo lub organizacje miedzynarodowe. Problem jest w tym, ze nie wszystkie panstwa stosuja sie do tych przepisow i zalecen. Poza tym wiatry i chmury deszczowe z zanieczyszczonych obszarow sa w stanie zanieczyscic powietrze, glebe, wode i otoczenie na czystych obszarach i najlepszym tego przykladem jest chmura radioaktywna wydzielona przez uszkodzony reaktor jadrowy w Czernobylu w 1986r, ktora przeszla przez kilkanascie panstw, takich jak: Bialorus, Litwe, Lotwe, Polske, Szwecje, Finlandie, Norwegie, Niemcy, Austrie, Wlochy, Czechy, Slowacje, Grecje, Rumunie, Wegry, Bulgarie, Moldawie i oczywiscie Ukraine, a czesciowo nawet przez Francje i Anglie.
  Z kolei chmura radioaktywna z uszkodzonych reaktorow jadrowych Fukuszima Daichi w Japonii w 2011r dosiegnela zachodnich wybrzezy Kanady, USA i Meksyku i oczywiscie napromieniowala Japonie i wody Pacyfiku.
  Ciekawy artykul, ktory wyjasnia panujace uklady i role mediow – cytat:
  „O kłamstwach medialnych w sprawie awarii w elektrowni atomowej Fukushima-Daichi już pisaliśmy (link). Władze japońskie kłamały i wciąż kłamią na ten temat, najprawdopodobniej po to, aby uniknąć paniki w swoim kraju. Być może obawiają się także różnego rodzaju reperkusji finansowych w świecie. Powodów może być oczywiście więcej.
  ONZ i ich agentura IAEA (International Atomic Energy Agency) może kłamać z wielu powodów: na przykład aby ratować rozwijający się trend na dochodową dla wielkich koncernów energię atomową, jako alternatywę dla węgla i aby utrzymać bazę produkcyjną dla przemysłu zbrojeniowego (produkcja materiału dla bomb atomowych), co raczej nie jest chętnie podawane do publicznej wiadomości.
  Nas jednak zastanawia, dlaczego polskie władze i polscy naukowcy je reprezentujący nas okłamują. Nie tylko kłamią, ale też fałszują dane o skażeniu (patrz niżej). Robią wszystko co możliwe, aby zbagatelizować temat zagrożenia skażeniem w Polsce, jak i skalę samej awarii w Fukushimie.”
  http://www.globalnaswiadomosc.com/fukushimaklamstwa2.htm

  Polubienie

 42. Mow i pisz człowieku prościej a nie bujaj w obłokach !
  PISZ O WSPOLCZESNOSCI !
  Jak mawial Kwasniewski :
  WYBIERZ PRZYSZLOSC !
  On wybral a ty czy inny co ???

  My dodamy :
  NIE COFAJ SIE W CZASIE !!!

  Polubienie

 43. „Miłośnik niemieckich autostrad” (Autobahnen) podszyty strachem napisał:

  ,i>”wiatry i chmury deszczowe z zanieczyszczonych obszarow sa w stanie zanieczyscic powietrze, glebe, wode i otoczenie na czystych obszarach i najlepszym tego przykladem jest chmura radioaktywna wydzielona przez uszkodzony reaktor jadrowy w Czernobylu w 1986r, ktora przeszla przez kilkanascie panstw, takich jak: Bialorus, Litwe, Lotwe, Polske, Szwecje, Finlandie, Norwegie, Niemcy, Austrie, Wlochy, Czechy, Slowacje, Grecje, Rumunie, Wegry, Bulgarie, Moldawie i oczywiscie Ukraine, a czesciowo nawet przez Francje i Anglie.”

  No i co z tego, dość zresztą nikłego, zatrucia radioaktywnym cezem wynikło w praktyce?

  cytuję zmarłego przed kilku laty mego starszego kolegę, przez kilka dekad, w PRL i III RP szefa ochrony radiologicznej Polski, prof. Zbigniewa Jaworowskiego:

  DOBROCZYNNE PROMIENIOWANIE

  http://archiwum.wiz.pl/1997/97031700.asp

  CHOĆ BRZMI TO NIEPRAWDOPODOBNIE – MAŁE DAWKI PROMIENIOWANIA JONIZUJĄCEGO NIE TYLKO NIE SZKODZĄ ZDROWIU, ALE WRĘCZ POMAGAJĄ.

  A w rzeczonym artykule takie oto „kwiatki”:

  Wyniki badań z Hiroszimy i Nagasaki dotyczące chorób dziedzicznych wskazują, że jednorazowe napromienienie dawkami średniej wielkości nie pogorszyło zdrowia następnego pokolenia. Natomiast nieoczekiwanie ujawniły się pozytywne skutki genetyczne. Wśród dzieci rodziców, którzy przeżyli atak jądrowy stwierdzono o 4% mniejszą śmiertelność niż u dzieci rodziców nie narażonych na promieniowanie bomb atomowych oraz 23% mniej zaburzeń liczby chromosomów, 29% mniej aberracji chromosomowych i 30% mniej mutacji białek krwi (tabela 3).

  Podobnie nieoczekiwane wyniki znaleziono w jednym z najlepszych studiów dotyczących genetyki ludzkiej przeprowadzonych na Węgrzech przed i po katastrofie w Czarnobylu. Kilka typów ciężkich anomalii wrodzonych występowało na Węgrzech po katastrofie z częstością mniejszą niż przed katastrofą (tabela 4). Japońskie dane epidemiologiczne wskazują, że wśród kobiet, które przeżyły w Nagasaki atak atomowy i były napromienione małymi dawkami, ogólna śmiertelność jest w starszych grupach wieku około 40% niższa niż wśród osób nie napromienionych. Również ci, którzy otrzymali dawki większe od 10 mSv, wykazują śmiertelność mniejszą niż osoby napromienione dawką mniejszą niż 5 mSv (tabela 5). Jak wynika z ryc. 4 u ludzi z Hiroszimy oraz Nagasaki napromienionych małymi dawkami ryzyko śmierci z powodu białaczek było niższe niż u nie napromienionych mieszkańców tychże miast.

  A to „niezgodne z myśleniem prostym jak autobahn” zjawisko biologiczne ma swe źródło w prostej zasadzie zoologicznej powstawania nowych odruchów o charakterze odpornościowym, tzw. R-N-A czyli Reakcja (na bodziec, mini zniszczenie) –> Nadregeneracja (hipertrofia organów pobudzanych do reakcji) –> Asocjacja odruchów pobudzanych jednocześnie, powodująca powstanie Odruchów Warunkowych, ułatwiających życie w danym otoczeniu, zgodnie z rzymską zasadą „co cię nie zabiło to cię wzmocni”.

  Polubienie

 44. 401autobahn świat duchowy nie ma nic wspólnego ze światem materialnym? A to ci dopiero nowina.I pisze to gorliwy chrześcijanin.Drogi Panie 401autobahn pierw jest myśl ( wywodząca się ze stanu duchowego poszczególnej jednostki może to być chciwość,miłość,życzliwość lub zazdrość ) potem jest czyn w zależności od intencji. Co do słów Jezusa „Królestwo moje nie jest z tego świata…” – Jan 18:36 I tu jest prawda,bo on jako jeden z niewielu poznał wszystkie emocje,które targają człekiem przewidział skutki chciwości,zazdrości jak i miłości czy życzliwości i dał odpowiednie wskazówki abyśmy nawzajem ( jak i sobie ) nie robili „dobrze” A najśmieszniejsze,że miał rację. Czyli świat duchowy ścisłe wiąże się ze światem materialnym.Postęp cywilizacyjny? Owszem ale nauka powinna służyć,a nie szkodzić – np. środowisku naszemu zdrowiu i życiu,a co mamy obecnie?

  Polubienie

 45. Czytałam tutaj niejakiego użytkownika „Obserwator” bardzo ładnie ujął w słowach to o czym ja myślę w zakresie polityki polskiej względem Rosji UE itd.Dawno nie spotkałam się z tak dobrym piórem,jedyne co to w/w dał się wciągnąć w dyskusję typu „co już było” czyli powrót do przeszłości historii a to jest bezsensu.Zwłaszcza w polityce.Pozdrawiam serdecznie

  ps. mam nadzieję,ze jeszcze będę miała okazję poczytać „Obserwatora”

  Polubienie

 46. Czy duch nie wie co robi ciało ?
  A ciało to tez mozg !
  Mozg człowieka ma wiele możliwości.
  Jest tez sterowany nie tylko przez samego siebie ale i srodowisko w jakim „się obraca” !
  Do tego dodajmy teraz wspolczesne oddziaływania od niskich po najwyzsze (duchowe i materialne).
  Nie zapominając o elektronicznej kontroli i sterowaniu mózgiem ludzkim ,nie tylko indywidualnie ale i zbiorowo.

  Religia i wiara to najstarsze STEROWANIE MOZGIEM LUDZKIM !
  Jest nieodlaczna siostra polityki i ustrojow.

  Mamy nadzieje,ze znajda się i tu filozoficzne wykladnie religijne i swieckie/ateistyczne,które pokaza nam umiejscowienie duszy ludzkiej lub jej odrzucenie
  i to zrozumiale dla prostaczkow ,choćby takie :

  Czy dusza ludzka z pustym zoladkiem człowieka mniej czy bardziej kocha Boga takoz człowieka,
  jest w obrebie serca,mozgu czy zoladka ?
  albo
  Znajac powiedzenie „w krzyżu cierpienie,w krzyżu zbawienie” ludzie bogaci ,którzy mniej cierpia (lub wcale) od ludzi ubogich i cierpiących rzeczywiście – MILI SA BOGU ,BOG ICH MILUJE NAKAZUJAC DALEJ CIERPIEC ???
  Czy aby to nie wymysl BOGATYCH i SYTYCH ?

  Czekamy na szczera dyskusje.

  Polubienie

 47. czy admin, to acidek303 ktory tak jechal putina na stronie stopsyjonizmowi?? ostatnio mi sie to przypomnialo i wszedlem na ta strone sprawdzic jak teraz zapatruje sie na te sprawy. I jakos tak trafilem nastepnego dnia tu. Pana Beina czytam juz kilka lat i nie stracil dla mnie na wiarygodnosci, natomiast u Pana to widze, ze nic sie nie poprawilo, zalecalbym wizyte u psychiatry. Pana teorje i nienawisc sa poprostu glupie- konczy Pan juz i moze odpocznie od tego komputera bo psychoza sie poglebi. Pozdrawiam.

  Polubienie

 48. W WOJNIE O PIENIĄDZ i przy powstawaniu egzotycznej koalicji Rosja-Chiny w Europie Wschodniej coraz większego znaczenia zaczyna odgrywać ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Zatem jest miejsce na historyczną przewrotność : był ŻYDOBOLSZEWIZM,teraz mamy do czynienia z ŻYDOBANDERYZMEM.Nie mozna wykluczyć powrotu do projektu politycznego JUDEOPOLONIA,tym razem poprzez JUDEOUKRAINĘ,a może i JUDEOROSJĘ?!

  Polubienie

 49. Panu MSK, który bezustannie bębni o jakiejś „WOJNIE O PIENIĄDZ” – czyli po prostu gloryfikuje zwykłą ludzką CHCIWOŚĆ (według niego główną cnotę wielbionej przez niego „cywilizacji łacińskiej”?) pragnę przypomnieć, że ideologia marksizmu to było dokładnie na odwrót, WOJNA Z PIENIĄDZEM. Proszę sobie poczytać, co o pieniądzu sądził Karol Marks, przez MSK traktowany jako „apostoł ZŁA”:

  „Pieniądz posiada właściwość nabywania wszystkiego, właściwość przyswajania sobie wszystkich przedmiotów, jest więc przedmiotem par excellence. Uniwersalność jego właściwości stanowi wszechmoc jego istoty; uchodzi on zatem za istotę wszechmocną. Pieniądz występuje w roli rajfura (sutenera) między potrzebą i przedmiotem, między życiem i środkiem do życia człowieka. Ale to, co jest pośrednikiem między mną i moim życiem, jest też dla mnie pośrednikiem między mną a istnieniem innego człowieka. To jest dla mnie innym człowiekiem.” ( http://1917.net.pl/node/7355 )

  No i w „komunie”, którą dobrze pamiętamy, polski złoty nie miał zbyt wielkiej wartości i dlatego ustrój komunistyczny został powszechnie (?) znienawidzony. Ale żyć się w nim dało – mnie osobiście nienajgorzej. (Przypominam, że Pierwszym Chrześcijanom pieniądz kojarzył się z GÓWNEM, którym trzeba starać się nie usmarować. Także w pracy, zwłaszcza najemnej, coraz częściej ze zwykłą prostytucją kojarzonej.)

  Inkka napisała:

  „Drogi Panie 401autobahn pierw jest myśl ( wywodząca się ze stanu duchowego poszczególnej jednostki może to być chciwość,miłość,życzliwość lub zazdrość ) potem jest czyn w zależności od intencji.”

  Droga pani Inkko. Ta sprawa, widziana od strony psychologii rozwojowej Jeana Piageta (a przed nim Arystotelesa) jest bardziej złożona. Najpierw u dziecka (nie mającego jeszcze połączonych ze sobą „dojrzałych” neuronów w mózgu) są najrozmaitsze WRAŻENIA CIELESNE, wywołujące tak zwane odruchy bezwarunkowe (z definicji bezmyślne). Dopiero w latach następnych połączenie się tych ‚odruchów pierwotnych’ w odruchy ‚warunkowe’ daje zaczątki myślenia, rezonowania w stylu „co będzie jak zrobię to lub tamto” (które to odruchy myśli charakteryzują wszystkie wyższe zwierzęta, od psa pawlowa poczynając).

  Stąd też i „stan duchowy poszczególnej jednostki” jest wypadkową wcześniejszych DOZNAŃ CIELESNYCH tejże jednostki. Jeżeli jej tzw. „dziecięcy egoizm” nie został nigdy w jakiś sposób ukarany, to wieku dojrzałym mamy osobników li tylko dla tego egoizmu żyjących, np. instynktownie, bezmyślnie kolekcjonujących PIENIĄDZE jako dane im przez „boga” symbole ich W ŚWIECIE SZTUCZNEJ (czyli UDAWANEJ) WYŻSZOŚCI. To jest właśnie istota „wojny o pieniądz” łacińskiego chrześcijanina MSK.

  Polubione przez 1 osoba

 50. re: Inkka
  Tobie pomylil sie swiat duchowy Jezusa z myslami czlowieka (proces zachodzacy w mozgu) i to mysli czlowieka (ktory jest bryla materii) wspomagane przez zmysly (wzrok, sluch, wech, dotyk etc) polaczone z mozgiem ukladami neurologicznymi, maja zwiazek ze swiatem materialnym, niezbednym do egzystencji czlowieka.

  O istnieniu drugiej osobowosci (ducha) w czlowieku dowiadujemy sie z kilkunastu religii/wierzen/ideologii i jak sama nazwa wskazuje, duch jest niewidzialny, czyli niematerialny, ktory w zaleznosci od religii/wierzen/ ideologii istnieje w wyobrazni czlowieka.

  Analizujac zapis ewangeliczny w/g Jana 6:63 dowiadujemy sie, ze slowo Jezusa jest duchem i zyciem, i dodam do tego drugi zapis ewangeliczny w/g Jana 6:47, ktory mowi:
  „…. kto we Mnie wierzy ma zycie wieczne”.

  Podsumowujac, wiara w slowo Jezusa daje zycie wieczne i przykladem tego jest nawrocenie sie zlodzieja ukrzyzowanego obok Jezusa – Lukasz 23:43
  „Zaprawdę, powiadam ci, jeszcze dziś będziesz ze Mną w raju”.

  W zwiazku z tym nasuwa sie kilkanscie pytan, m.inn. pytanie dotyczace duszy czlowieka, ktora w/g opisanego przypadku stanowi jak gdyby druga osobowosc czlowieka i opiera sie na zasadzie sprawiedliwosci, podczas gdy pierwsza osobowosc czlowieka jest uzalezniona od zmyslow i potrzeb materialnych, niezbednych do jego egzystencji.
  Przypadek nawroconego zlodzieja ukazuje rowniez konflikt jego dwoch osobowosci w nim samym w czym gore bierze osobowosc oparta na zasadzie sprawiedliwosci oraz to, ze zbawienie czlowieka jest uzaleznione od niego samego, a nie od innych osob lub srodkow materialnych.

  Z kolei w Talmudzie i Koranie pisze, ze raj jest pelen smakowitego jedzenia, dobrego wina, pieknych niewiast etc i tylko zydzi oraz wyznawcy Mahometa dostana sie do raju (kraina wiecznej szczesliwosci).

  Hinduizm i kilkanascie innych wierzen nauczaja o reinkarnacji (powtornym wcieleniu) czlowieka w male dziecko, zwierze lub rosline.

  Ateista tez ma swoj punkt widzenia i moze sie w tego wszystkiego posmiac, a konstytucja mowi, ze kazdy ma prawo do swoich wierzen i pogladow.

  Patrzac na wydarzenia swiatowe i historie, gross ludzi zyjacych na swiecie kieruje sie osobowoscia oparta na instynkcie i materializmie, czego przykladem sa podzialy na panstwa, narody, religie, wierzenia, ideologie, a nawet podzialy we wlasnej rodzinie lub malzenstwie i trwa wyscig o pieniadze, wladze, wplywy etc, poczawszy od klamstwa, a skonczywszy na trupach (morderstwa, rewolucje, wojny).
  Z tego wniosek, ze czlowiek nie jest idealny i jego pierwsza osobowosc oparta na instynkcie i materializmie przewaza nad jego druga osobowoscia oparta na zasadzie sprawiedliwosci.

  Polubienie

 51. Zgoda z powyższymi wypowiedziami (MG ,także dolarowego „401”) ale proszę jeszcze wziasc pod uwagę inne „nauki” chocby „posiadania 2 JA” (walki w swym wnętrzu „ja dobrego” ze „złym ja”) !
  Malo tego, jeszcze rozwiklac „zydowska filozofie” :
  „ja to jestem ja a ty to jesteś ty „.

  I co z tego wyjdzie ?
  Ano to,ze LOTR NA KRZYZU lub PRZYCISNIETY DO MURU będzie piszczał i prosil o litość ( z małymi wyjątkami) wiedzac,ze to już koniec z nim.
  Ale zdejmij lotra skrzyza i daj mu jeszcze zyc to dalej będzie grzeszyl,malo tego SZMUL czy SZWAB będzie SZUKAL ZEMSTY !

  I tak to się to zycie toczy,nawet Marksowi ,Engelsowi,Leninowi,Stalinowi zleciało i innym tez az w końcu każdemu przyjdzie KONIEC .

  Wiec po co się się szarpac ?
  Nie warto w ZGODZIE i POKOJU ZYC ???
  BYC DOBRYM i SPRAWIEDLIWYM ,a zycie swe oprzec o PRAWDE a nie o KLAMSTWA ?

  Polubienie

 52. WOJNA O PIENIĄDZ jest faktem opisanym przez Chińczyka Song Hongbinga.Powstała antydolarowa koalicja Rosja-Chiny.Na tle tej wojny w Europie Wschodniej coraz większego znaczenia nabiera ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Stąd przewrotność,że po ŻYDOBOLSZEWIŹMIE,który przejął w działu rosyjski rasizm mamy do czynienia z ŻYDOBANDERYZMEM,który ten rasizm zintensyfikował.
  To są fakty dokumentujace,że Polska jest nadal miedzy Wschodem a Zachodem tylko bardziej globalnie niż to w swojej analizie przedstawił Feliks Koneczny.
  Nie można wykluczyć,że będzie powrót do projektu politycznego JUDEOPOLONIA poprzez JUDEOUKRAINĘ w ramach handlu wojną i pokojem,który to proces został opisany.
  Marks w rzeczy samej był przeciwnikiem pieniądza i dlatego wykreował bandycki historycyzm.Dziś jeszcze bardziej radykalizuje się jego wczesne myśli aby mógł ludzkość opanować CHAOS i NICOŚĆ.Dla tych celów można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu :
  https://plus.google.com/108585689975775078238/posts/8oesZJ8CwLa

  Polubienie

 53. Tobie pomylil sie swiat duchowy Jezusa z myslami czlowieka (proces zachodzacy w mozgu) i to mysli czlowieka (ktory jest bryla materii) wspomagane przez zmysly (wzrok, sluch, wech, dotyk etc) polaczone z mozgiem ukladami neurologicznymi, maja zwiazek ze swiatem materialnym, niezbednym do egzystencji czlowieka.
  ********
  A czymże jest ten świat duchowy jak nie światem wewnętrznym składającym się z emocji. Myślę,że Jezus doskonale znał w/w. To miałam na myśli i nie sadze abym się myliła.Co do dwoistości natury ludzkiej – owszem tyle,ze własnie w/w nie posiadał drugiego „ja”.

  Polubienie

 54. Myśli człowieka europejskiego siegają starożytnej Grecji.Tam już była mowa o świecie metafizycznym,którego to istotę rozwinęło chrześcijaństwo.
  Myśl ludzka też ma swoją historię,którą warto znać,aby nie być ignorantem.

  Polubienie

 55. re: Inkaa
  Nie swiat duchowy, ale zycie duchowe czlowieka ma zwiazek z jego myslami.
  Uduchowienie czlowieka bierze sie z jego przekonan/wierzen i sa to wylacznie mysli (zbitek zakodowanych informacji), ale w mozgu, a nie w swiecie wewnetrznym, poniewaz swiat w/g teorii fizykow/astronomow jest nieskonczenie wielki.
  W/g nauczania chrzescijanskiego, czlowiek otrzymuje Ducha Sw. zazwyczaj podczas chrztu, albo po uwierzeniu w Jezusa Chrystusa – vide przypadek nawroconego zlodzieja na krzyzu; inne przypadki sa opisane w NT.
  Biorac pod uwage rozne odlamy religijne, ideologie lub przekonania, kazdy czlowiek ma w sobie jakiegos ducha, np. komunistycznego, liberalnego, sportowego, polskiego etc lub Ducha Swietego, ktory nie jest z tego swiata, ale ze swiata duchowego Jezusa Chrystusa – Boga.
  A wiec tylko Duch Swiety (slowo Jezusa) jest zyciem wiecznym, a pozostale duchy (komunistyczny, liberalny etc) jako mysli, pozostaja zakodowane w mozgu czlowieka, ewentualnie w ksiazkach lub na dysku/tasmie, a z czasem zanikna jak dawne cywilizacje, bo zyjemy w swiecie materialnym.

  Polubienie

 56. re: APA,
  W/g nauki Jezusa Chrystusa istnieja 2 swiaty (materialny i niematerialny) i kazdy swiat kieruje sie swoimi prawami. Istnieja wiec dwa wymiary sprawiedliwosci: ziemski i boski, i nalezy kazdego rozliczac tu na ziemi w zaleznosci od tego co przeskrobal, a osad boski zostawic Bogu.
  O tym, ze Polacy nie posiadaja informacji n/t swoich wrogow jest wina szkoly, kosciola, propagandy i czesciowo samych Polakow, ktorzy lekcewaza taki przedmiot jak historie Polski.

  Gdyby to ode mnie zalezalo to wprowadzilbym do szkol srednich i zawodowych 4 dodatkowe przedmioty:
  – Socjologie, czyli nauki o spoleczenstwach i kulturach,
  – Religioznawstwo dotyczace znajomosci chrzescijanstwa i jego odlamow oraz znajomosci judeo-talmudyzmu, islamu, hinduizmu, buddyzmu, wierzen starozytnych i slowianskich,
  – Wychowanie Patriotyczne, a w nim informacje o wielkich i slawnych Polakach i Polkach,
  – Poradnik Zyciowy, a w nim informacje praktyczne: co, gdzie, jak i kiedy zalatwic, ktore pomoga mlodym Polakom/Polkom w lepszym przystosowaniu sie do doroslego zycia.

  Lata miedzywojenne (1918-1939) zwiazane z odzyskaniem przez Polske niepodleglosci po 123 latach okradania Polski i zniewolenia Polakow przez zaborcow oraz germanizacji i rusyfikacji Polakow ukazuja, w jak krotkim czasie, czyli w ciagu 21 lat nastapilo odrodzenie sie swiadomosci narodowej narodu polskiego.
  Tak samo teraz musi nastapic odrodzenie sie polskiej swiadomosci narodowej po 45 latach okupacji i propagandy zydo-komunistycznej oraz po 24 latach rzadow Zydowskiej Bandy Czworga (SLD, PSL, PO, PiS) powiazanej ukladem przy „Okraglym Stole”, ktora to banda oglupia narod polski swoja propaganda.
  Zydowska Banda Czworga nie odda wladzy dobrowolnie, bo wiedza, ze Polacy beda chcieli ich ROZLICZYC za zlo jakie wyrzadzili Polsce i Polakom oraz za oklamywanie narodu polskiego.
  Polacy powinni rowniez zrobic porzadek w „E-pejs-kopacie” (zazydzonym Episkopacie Polski) i wyrzucic tych przebierancow z Polski razem z Zydowska Banda Czworga.

  Zycie pokojowe ze zlodziejami i bandytami nie wchodzi w rachube, poniewaz zlodzieje beda nadal okradali Polakow, a bandyci beda nadal likwidowali Polakow – vide przyklady z historii Polski.
  A wiec starcie cywilizacyjne na pewno nadejdzie i jest to kwestia czasu i wzrostu swiadomosci narodowej Polakow, bo Polacy nie dadza sie podeptac.

  Polubienie

 57. Ks. Dr. Stanislaw Trzeciak
  Profesor Akademii Duchownej w Petersburgu

  PROGRAM SWIATOWEJ POLITYKI ZYDOWSKIEJ

  Warszawa 1936r

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/Program-%C5%9Bwiatowej-polityki-%C5%BCydowskiej.pdf

  Mowa rabina Reichhorna o gojach, wygłoszona nad grobem Simeona ben Juda, w Pradze w r. 1859.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mowa-rabina-gojach-2014-08

  p.s.
  Powyzsze informacje byly kiedys na stronie POLONICA.NET

  Polubienie

 58. @ 401autobahn Jeszcze należy pamiętać o doskonałej pracy ks.dr Stanisława Trzeciaka
  „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce”.
  Ale prawdziwym rodzynkiem jest broszura Stanisława Bełzy „Być,albo nie być”(„to be or
  not to be”).Stanisław Bełza(1849-1929)-literat ,publicysta-z wykształcenia prawnik.

  Polubienie

 59. Cóz – jeżeli Pan ma wizje Boga jako kogoś kto siedzi gdzieś tam w chmurkach to na tym etapie uważam dyskusję za zamkniętą. Co do edukacji? Gdybym miała na to wpływ to wprowadziłabym przedmiot świadomości ekologicznej,filozofię oraz psychologię i to od najmłodszych lat – a przedmioty np. plastyka,technika,rysunek,muzyka jako przedmioty uzupełniające dla dzieci utalentowanych w tym zakresie.Oczywiście zlikwidowałabym historię jaka mamy obecnie a wprowadziłabym historię Polski od A do Z aby rodacy mieli świadomość kim są i skąd pochodzą,a historię światową jako uzupełnienie dla osób zainteresowanych szerzej historią.

  Polubienie

 60. Po dłuższym namyśle – Religioznawstwo też bym wprowadziła ale tylko dlatego aby żaden „zły” człowiek nie wykorzystał już nigdy religii do mordowania niewinnych.Pozdrawiam.

  Polubienie

 61. re: moherowy beret,

  Ks.Trzeciak odslania wiele tajemnic w tym temacie i pisalem o tym na wielu grupach dyskusyjnych, gdzies w drugiej polowie lat 1990-tych, ale z kolei propaganda koscielna i media glownego nurtu milcza na ten temat, a nawet oskarzaja Polakow o „antysemityzm”, co jest typowa metoda zastraszania Polakow stosowana przez zydow rzadzacych w Polsce.

  Podobne informacje zamieszczala strona POLONICA.NET powstala w 2002r, a po donosie zwolennikow Wojtyly-Katza z Lodzi do prokuratury, zostala zawieszona w 2010r – informacje o donosie sa na stronach:
  http://lodz.naszemiasto.pl/archiwum/policja-zajmie-sie-strona-www-polonica-net-szkalujaca-jana,1502338,art,t,id,tm.html?sesja_gratka=1578611ad39443151875d6433697408f

  Strona POLONICA.NET zostala jednak zarchiwizowana i jest dostepna pod adresem
  http://web.archive.org/web/20071027054055/http://polonica.net/

  Przed ks.Trzeciakiem, o zydach pisal ks.prof.J.Kruszynski (TALMUD, CO ZAWIERA I CZEGO NAUCZA 1925r), a jeszcze wczesniej ks.prof.I.B.Pranajtis (TALMUD ZDEMASKOWANY 1892r).

  Urywki z broszury ks.Kruszynskiego pt. „Dlaczego występuję przeciwko Żydom?” (1923r):
  „Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie” (strona 9)
  (…)
  „Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, […] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego.” (strona 22)
  (…)
  „Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć „gojów” z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan. Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. (…) Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !” (strona 32)
  http://kulturalny.blox.pl/2007/06/Ks-Jozef-Kruszynski-1877-1953-Rektor-KUL-pisal.html

  Talmud Unmusked – THE SECRET RABBINICAL TEACHINGS CONCERNING CHRISTIANS (Talmud Zdemaskowany – TAJNE NAUCZANIE RABINICZNE DOTYCZACE CHRZESCIJAN)
  http://www.talmudunmasked.com/

  Wiekszosc materialu informacyjnego n/t Talmudu i podstepnych dzialan perfidnego zydostwa znajduje sie w j.angielskim i nawet jest opisany proces sadowy majacy miejsce w 1240r we Francji, dotyczacy rasistowskich i anty-chrzescijanskich nauk Talmudu, w szczegolnosci dotyczacych postaci Jezusa Chrystusa:
  TALMUD ON TRIAL (Proces w sprawie Talmudu)
  http://www.tyndale.cam.ac.uk/Tyndale/staff/Instone-Brewer/prepub/07_Instone_Brewer.pdf
  Niezaleznie od tego jak bardzo klamali rabini i zydowska propaganda na przestrzeni wiekow, zeby nie byc posadzonym o rasizm wobec gojow i Jezusa, to w 1631r na synodzie (zjezdzie) rabinow w Piotrkowie (Trybunalskim) postanowiono usunac wszystkie rasistowskie zapisy z Talmudu dotyczace Jezusa – vide informacja na stronie:
  http://archive.org/stream/jesusintalmudhis00pick/jesusintalmudhis00pick_djvu.txt
  A to dowodzi, ze zydowski rasizm i zydowski plan opanowania swiata oraz wladzy nad gojami to fakt.
  Kolejne tego dowody znajduja sie w ksiazce pt. „The Damaskus Affair” (Afera Damaszek) 1840r
  http://books.google.ca/books?id=h6lCzHpXcHgC&pg=PA1&dq=the+damascus+affair&hl=en&sa=X&ei=Ghf-U62TJ4qkyASk3YKIBA&ved=0CFAQ6AEwCA#v=onepage&q=the%20damascus%20affair&f=false
  http://www.libertyroundtable.com/2013/05/06/the-blood-libel-the-damascus-affair/
  Z podanych informacji mozna sie dowiedziec o przygotowywanym przez zydow spisku przeciw gojom w Europie oraz o powstaniu zydowskiej organizacji syjonistycznej B’nai B’rith w 1854r w USA, zalozonej przez niemieckich zydow.

  Kolejna wartosciowa strona, ktora demaskuje zydowska zaraze:
  The French Connection
  http://iamthewitness.com/

  Polubienie

 62. W żydowskim opowiadaniu historii ANTYROSYJSKOŚĆ ma na celu realizację polityki historycznej ukształtowanej przez ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.
  Polska racja stanu jest w pisana w CYWILIZACJĘ GRECKO-RZYMSKĄ.

  Polubienie

 63. Zaczyna nam się podobać „przekierunkowanie autostrady” – czytamy,czytamy.
  No i czekamy na zal za grzechy i dobre uczynki.
  Czyzby „autostrada” miała zejść z tego swiata ?
  Zenek podpowiada,ze wygląda na to,dodajac :
  może być zbombardowana z wywaleniem mostow i wiaduktow.

  Polubienie

 64. Z komunistycznej antypolskości (ŻYDOBOLSZEWIZM) do antyrosyjskości (ŻYDOBANDERYZM).
  Jakie mosty i jakie wiadukty?!

  Polubienie

 65. Być czynnym to znaczy popierać jedną ze stron walczących ze sobą zła ze złem to jest ZAKONY : SPEKULACJI lub SIŁY?!
  OBRONIĆ POLSKOŚĆ to praca organiczna i znakiem czasu było zekranizowanie sztuki Lusi Ogińskiej ZMARTWYCHWSTANIE przez Bohdana Porębę.Gdyby żył dalej broniłby wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s