Zestaw rosyjskojęzycznych telewizji, które można oglądać „on-line”


Tych prawie 40 kanałów rosyjskich, ukraińskich i białoruskich można znaleźć  na adresie http://www.parom.tv

A przy okazji. Oglądając kanały ukraińskie – a zwłaszcza „5 kanał” Poroszenki, to się czuje, że propaganda UPA-owska idzie pełna parą!

Gieroj kolomojski

Reklamy

18 uwag do wpisu “Zestaw rosyjskojęzycznych telewizji, które można oglądać „on-line”

 1. Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz złożył pozew w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Domaga się anulowania unijnych sankcji względem swojej osoby oraz uznania, że nadal jest głową ukraińskiego państwa.
  Zdaniem Janukowycza sankcje nałożone na niego przez Unię Europejską poprzez zamrożenie jego kont są niesprawiedliwe i mają charakter polityczny. Traktuje to jako zemstę za prowadzoną przez niego politykę, gdy był prezydentem Ukrainy. Ponadto, Janukowycz uważa, że jest prawowitą głową państwa i protestuje przeciwko nazywaniu go eksprezydentem. Domaga się, aby usunięcie go z urzędu uznano za bezprawne. W pozwie dodał też, że obecny rząd został wybrany nielegalnie.

  Tygodnik Zamojski

  Polubienie

 2. Jeżeli prawowity to dlaczego stchorzyl ?
  Wystarczylo poderwać wojsko jako zwierzchnik (podobnie jak Jaruzelski),internować majdanowcow i dzisiaj było by po krzyku .

  A te konta zagraniczne to niby skad ?
  Był na saksach i dorobil się ???
  Na złodzieju czapka gore i wieje !

  Polubienie

 3. Bardzo ciekawy wywiad z Jasha Kedmi, izraelskim (a wcześniej radzieckim) specjalistą wojskowym.

  Otóż ten izraelski wojskowy (wyraźnie sympatyzujący z Rosją) stwierdza, że Rosja obecnie – oczywiście tylko politycznie – przegrywa na wszystkich frontach (czyli mamy to, co zarówno ja jak i „adm” twierdzę od miesięcy). Jeśli chodzi i o Donbas i o historię z zestrzeleniem samolotu, to ROSJA MILCZY. Cała władza rosyjska nabrała wody w usta. Nawet w sprawie samolotu Rosja tak naprawdę nic nie robi. Rosja ma naiwną nadzieję, że Ukraina – jako państwo będąca w konflikcie z innym państwem (z Rosją o Krym) nie może formalnie stać się członkiem NATO. I tym „sukcesem” rząd Rosji się zadowala, nie patrząc na fakt, że USA jak swych planów nie przeprowadzą przez NATO, to zrealizują je bez pomocy NATO, co już wielokrotnie robiły.

  Początkowo (kilka miesięcy temu) była mowa o federalizacji Ukrainy, ale i to rząd w Moskwie odpuścił – Jasha Kedmi twierdzi, że nie wie dlaczego. Także zrezygnowano ze wsparcia dla Noworosji. A jak Noworosja tej pomocy nie otrzyma, to Ukraina, wcześniej czy później, zlikwiduje powstanie w Donbasie. Wszystko wskazuje na to, że po prostu Rosja położyła „krzyż” na Ukrainie, pogodziła się z faktem, że ten wielki „okraj Rossiji” staje się ANTYROSYJSKI.

  Jedyne co Rosja zamierza robić to tylko przyjmować ludność uciekającą z Ukrainy. Ale czy to jest bardzo celowe i czy zaspokoi ambicje uciekających? Wszystko zależy od JAKOŚCI LUDNOŚCI, która ucieknie do Rosji. Bo uciekinierzy „ekonomiczni” z innych byłych Republik Radzieckich takiego „jakościowego” wpływu na kulturę Rosji jak dotąd nie demonstrują.

  I w zasadzie ten izraelski wojskowy Jasha Kedmi potwierdził to, o czym pisał już przed trzema miesiącami rosyjski specjalista od spraw wojskowych Konstantin Sivkov: „Plan Zachodu polega na tym, aby nie dopuścić do ingerencji Rosji na Południowym Wschodzie Ukrainy, a jednocześnie, wszelkimi sposobami „wybijać” (w sensie usuwać) ludność tego Południowego Wschodu.” Według planów „RAND Corp.” do końca sierpnia br. powinna się ta „zabawa” w likwidację ludności rosyjskojęzycznej na Ukrainie zakończyć. Aktualne, niewątpliwe sukcesy „opłotczyków” pod dowództwem Igora Striełkowa, w sytuacji gdy nie ma on wsparcia z Kremla, tylko realizację tego amerykańskiego planu „wyciskania ruskich z Europy” urealniają. (Wg. Noama Chomsky’ego plan wypchnięcia Rosjan za Ural był zapisany w podręcznikach US Army z lat 1960-tych)

  Polubienie

 4. Nabrzmiewa powstanie na Podkarpaciu na Ukrainie.Na wieść o poborze do wojska i wysyłaniu na front
  Węgrzy i Rusinie wzburzyli się i nie chcą walczyć i umierać za juntę kijowską.Zagrozili,że jeżeli junta nie odstąpi od mobilizacji ich mężczyzn,to zaczną powstanie i zablokują drogi i przełęcze.Węgierski Jobbik
  aktywnie zaangażował się w sprawę i popiera swoich ziomków na Ukrainie.Chodzi o pomoc polityczną i materialną.https://www.youtube.com/watch?v=OftisiCoyE8

  Polubienie

 5. Pingback: WIERNI POLSCE

 6. Znanym jest stwierdzenie :
  KAZDA TELEWIZJA KLAMIE !
  Jeżeli już temat o kanalach tv z FR to proszę zwrocic uwagę kim sa telewizyjni dziennikarze tak w Rosji ,jak i na całym swiecie lub kogo reprezentują i komu sluza !!!
  W Polsce powstala taka tv nazywajaca się dość sprytnie TRWAM
  (pytanie przy czym,przy kim ?).
  Otoz zakonnik T.Rydzyk wcześniej dobrze przygotowany do roli „ojca dyrektora” (to chyba nowość funkcyjna w zakonach),praktykowal „wszystko” u szwabikow,ktorych przecież okreslac nie trzeba kim sa i kto im „daje kopa w gore” po każdej wojnie i upadku.
  Ojciec dyrektor doktoryzowany Tadeusz Rydzyk z dość niepospolitego i nie dominującego dotad zakonu w ostatnim tysiąc- leciu ma zlecone nie lada zadanie „przez niebo dla gojow” !
  Nawet plotka niesie,ze i wsparcie Rydzyk ma na Kremlu,bo Karol Wojtyla dzis już swiety , swego czasu powiedział (cos w rodzaju),dobrze,ze Matka Boska dala Polsce i Polakom takie radio (ja dodam w z myleniu przeciwnika).

  Wiec drodzy Panstwo jeszcze raz podkresle – kazda telewizja klamie ,wcale nie mniej niż inne zrodla info i dezinformacji .
  Ja osobiście telewizji już od roku nie oglądam ,a bedac w gościach u rodziny i znajomych proszę aby telewizornie wylaczyc gdy rozmawiamy przy spotkaniu (w Polsce już tak telewizja weszla w krew,ze telewizory sa wlaczone na okraglo ,czy ktoś je oglada czy nie ,bo przecież cyfra na cala sciane trzeba się pochwalić,to jest ołtarz wspolczesnego Polaka i Polki a seriale i filmy nakierowujace myslenie goja sa „ewangieliami”).

  Proszę tez uwazac na telewizje internetowe powstające ostatnio jak grzyby po deszczu !
  One maja tez swój cel i sposorow.

  Polubienie

 7. Nie mam telewizora,wiedzę czerpię z internetu,chodzę na różne spotkania z ciekawymi ludźmi.Jestem świadkiem wielu ciekawych wydarzeń.Swoje poglądy ustalam sama z sobą.
  Ostatnio oglądam lifenews.ru lub rossija 24,bo nie widzę tam pejsatych,co byłoby ponad moje siły.

  Polubienie

 8. Bez telewizora trochę się zaoszczędzi i jest na internet.
  Tylko jak ludzi po 50-tce w Polsce przekonać do zalet komputera i laczy internetowych ze swiatem,kiedy większość BOGOBOJNYCH uważa to za diabelski wynalazek ?
  Malo tego ksiądz przy spowiedzi pyta czy masz komputer ,internet i korzystasz z niego.
  Przeciez spowiedz to najlepsza bezposrednia INWIGILACJA duszyczki !
  Dobrze,ze istnieje za zycia grzechow odpuszczenie.

  Polubienie

 9. Ja jestem słuchaczką Radia Maryja od lat,nawet płacę składkę co miesiąc.Prawda niezbyt dużą,bo 10 zł,ale na tyle wysłuchuję.Codziennie odmawiam też różaniec.Najczęściej w okolicach 12:30.
  Jako emerytka(sama nie nie wiem jak to się mogło stać,bo miałam być wiecznie młoda) zainteresowałam
  się internetem,byłam na kursach,nawet na jakimś 3-miesięcznym(za unijne pieniądze).Na ten kurs pognałam ochoczo,bo chciałam zwalczać absurdalną UE,więc wiedza komputerowa jest niezbędna.
  Ale widocznie nie mam zrozumienia i jestem często banowana,na YT miałam nawet blokadę na 6 mies.
  Lubię moje płomienne komentarze i jestem oburzona,że nie mam zrozumienia u cenzorów internetu.Polecam dla szanownych dyskutantów portal:www.Prawy.pl http://www.XPortal.pl
  Natomiast bardzo zawiodłam się na http://www.Niezalezna.pl zorientowałam się,że tam jest realizowana
  pewna polityka w niezbyt polskim interesie.

  Polubienie

 10. To fajnie ( to takie mlodziezowe określenie i fajki),ze jesteś „nowoczesna emerytka” i polubilas maszyne zwaca się „kompjuter”.
  Waznym jest dostawca sieci,czyli wlasciciel serwera i gdy masz kłopot z nim to najlepiej go zmienić.
  Najlepsi sa dostawcy przez kabel,tym bardzo zależy na „costumerach” i dostawa jest szybka i nie zaklocana przez wrony i kawki w powietrzu jakies tam Wi-Fi i ich osr..e wieze przekazinikowe.
  Dobrze ,ze „bushujesz” w sieci i faktycznie jesteś poczytna na portalach (widzimy i czytamy) ale co cie wzielo z tym rozancem u zakonnika z Torunia – możesz wyznac ?
  Temat rosyjsko-jezyczny ,a i ponoc zakonnik z Kremlem trzyma przez anielice ,dlatego pytamy,bo obawiamy się o Twoje zdrowie ( ma się rozumieć psychiczne) i to calkiem poważnie ,tym bardziej,ze nasi chłopcy maja babcie zyjace z RM i dużo ostatnio babuszek zapada na schozfrenie lub inne zaniki pamięci !
  Czy aby to nie wpływ tego radia ?
  Prosimy o szczera odpowiedz i o różaniec także (ma się rozumieć modlitwę,prawdziwego z Czestochowy nam nie przysyłaj ,nie chcemy cie narazac na wydatki i kolejne 10 guldenow) modly na wzmocnienie pamięci ludzi starych i młodych.
  Mlodz cosi slabo garna się do rozanca z RM (może przez nadmiar piwa szmulowskiego ?) ,nie wiemy co jest tego powodem ?

  Jeszcze tylo jedno pytanie :
  W tym moherze ci do twarzy,ladnie wyglądasz ,może jakies zdjecie zamieścisz ?

  Polubienie

 11. Zacznę od różańca,czwarty rok odmawiam i tak już zostanie.Nie opuściłam ani razu w ciągu tego okresu.
  Szczycę się tym,że jestem taka zdyscyplinowana i potrafię codziennie odmawiać,natomiast wśród znajomych to idzie ciężko.Proszę nie obawiać się,pamięć ma aż za dobrą.Jak ktoś mi sprawi przykrość,to pamiętam już do grobu.
  Nie sądzę,żeby ojciec Rydzyk miał coś wspólnego z Kremlem,bo wytropiłabym.Jestem dociekliwa.Podziwiam go,bo potrafił zacząć od Radia,potem telewizja,potem uczelnia z akademikiem,potem kościół i może geotermy/kąpielisko.Zarzucają mu wszystko,ale z zawiści.
  Przecież tego nie weźmie do grobu,bo to jest własność zakonu.Ludzie korzystają,kto chce,bez przymusu.
  Zdjęć zamieszczać nie potrafię,ale w przyszłości mam zamiar nauczyć się.Moherowych beretów nie mam,
  miałam natomiast kapelusz .Pseudonimem nieco oszukałam ludzi.To dla zmyłki przeciwnika.
  Pozdrawiam i wracam zobaczyć co nowego na wojnie w Doniecku.

  Polubienie

 12. podobno różaniec uspakaja, tak jak szydełkowanie.
  Szydełkując masz albo ciepłe skarpety albo ciepły szalik dla wnuczka
  Różaniec daje ponoć miejsce w niebiesie, ale ja jako ateista z pewnością trafię jedynie do piekła, co też mnie uspokaja.

  Polubienie

 13. Zgoda wodzu ale czy tylko jednej stronie wolno pluc ?
  BADZMY DO KONCA SPRAWIEDLIWI !
  To dotyczy WSZYSTKICH MADRYCH (jak i mniej madrych) LUDZI BEZ WYJATKU !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s