„Polscy” OBROŃCY KREMLA (patrz zabawna ikona wpisu) i ich „mencący” kontestatorzy


Medrcy Schwarzwaldu

W komentarzu do wpisu https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/04/zestaw-rosyjskojezycznych-telewizji-ktore-mozna-ogladac-on-line-na-adresie-www-parom-tv/ przytoczyłem, co na temat „dziwnej polityki Rosji” powiedział kilka dni temu były radziecki – a obecnie emerytowany izraelski – wyższy oficer wywiadu wojskowego, „Jasza” (Jakub) Kedmi:

Przytaczam i tutaj istotę jego opinii : … Jeśli chodzi i o Donbas i o historię z zestrzeleniem samolotu, to ROSJA MILCZY. Cała władza rosyjska nabrała wody w usta. Nawet w sprawie samolotu Rosja tak naprawdę nic nie robi. Rosja ma naiwną nadzieję, że Ukraina – jako państwo będąca w konflikcie z innym państwem (z Rosją o Krym) nie może formalnie stać się członkiem NATO. I tym „sukcesem” rząd Rosji się zadowala, nie patrząc na fakt, że USA jak swych planów nie przeprowadzą przez NATO, to zrealizują je bez pomocy NATO, co już wielokrotnie robiły. … Także zrezygnowano ze wsparcia dla Noworosji. A jak Noworosja tej pomocy nie otrzyma, to Ukraina, wcześniej czy później, zlikwiduje powstanie w Donbasie. Wszystko wskazuje na to, że po prostu Rosja położyła „krzyż” na Ukrainie, pogodziła się z faktem, że ten wielki „okraj Rossiji” staje się ANTYROSYJSKI. (…)

 

No i jak przytoczyłem ten interesujący wywiad ze „srulem z Izraela” (tak żywiołowo Piotr Bein określa Żydów) w e-liście do politaktywnych „entuzjastów bezczynności Putina”, to otrzymałem – też e-listownie – kilka bardzo charakterystycznych odzewów.

1. Czujący swe „słowiańskie zrozumienie Geopolityki” Andrzej Szubert z niemieckiego Schwarzwaldu napisał krótko:

„Proszę wykreślić mnie z tej listy adresowej. Takiego hasbarskiego gówna po prostu nie trawię i nie czytam/nie słucham.”

 

2. Z kolei dr Bein Piotr z Vancouver nad Pacyfikiem, określający mnie publicznie jako „kradzieżnik, insynuator (zeby nie powiedziec klamca), kretacz, a teraz oszczerca i lajdak” rozwinął szerzej swój anty-srul-Kadmi argument stwierdzając autorytatywnie:

– Rosja pomaga Donbasowi… dyplomatycznie, wojskowo, zaopatrzeniowo, sztabowo, nacelowniczowo na pozycje ukrow via satelity ruskie, propagandowo i jak tylko sie da, w tym spacnazy cichociemnych do zamachow poza Donbasem, wysadzania mostow i torow, ostatnio likwidacja oficerow USA przybywszych na doractfo zydo-juncie.

(Pytanie oczywiście brzmi, czy to Rosja – jako PAŃSTWO – popiera Donbas, czy rewoltę w Donbasie popierają tylko rosyjskie prywatne osobistości: z oficjałów Rosji wojnę o Donbas popiera tylko prezydent Czeczeni, który ostatnio podesłał powstańcom kilka milionów dolarów, oraz rząd mikroskopijnej Południowej Osetii, który uznał Noworosję jako państwo.)

3. Z kolei dr Paweł Ziemiński z „rodzinnej” Łodzi, w pewnym sensie zakwestionował te zapewnienia dr Beina o pomocy Kremla dla powstańców, powołując się na podobieństwo argumentów „srula” Jakuba Kedmi do poglądów ewidentnego „ruska” Igora Grigina, vel Striełkova, który swe szlify oficerskie zdobył dwadzieścia lat temu, u boku nie żyjącego już generała Lebiedzia, przy wyzwalaniu (wciąż komunistycznej) Rosyjskiej Republiki Pridniestrowia.

Ziemiński ocenił poglądy Kadmi, a przy okazji i moje i Konstantina Sivkova (na moje oko „goja”) jako „mencące mącenie”:

(…) To, co uprawia od dwóch miesięcy M.Głogoczowski, to męczące pieprzenie nt. co sobie on wyobraże, że powinien zrobić Putin, aby- i tu uwaga- zrobić dobrze żydowsko-amerykańskim planom, tzn, wkroczyć na Ukrainę i tym samym załatwić sobie status agresora i pozbawić się możliwych ruchów na przyszłość. Ukraina pod banderowsko-żydowską batutą – póki Rosja trzyma się względnie z dala – pogłębia swą degrengoladę i działa tym samym na rzecz pójscia do Canossy, czyli do Moskwy i Putina po ratunek.

Osławiony Striełkow, którego tak lansuje M.Głogoczowski & his boys, to jednak obawiam się, as w rękawie antyputinowskich oligarchów i ich żydowsko-amerykańskich sponsorów. Ciągłe jego biadolenie i „moralne” szantażowanie Putina, aby ratował samoobronę Donbasu, pachną mi nieszczerością i zasadzką na Putina. Ale na szczęści póki co – nie ze mną te numery Bruner, pardon- Striełkow.

 

No i właśnie, dr Ziemiński zauważył to, co AS i PB (patrz ikona wpisu) nie dostrzegli. Mianowicie argumenty Striełkowa są po prostu powtarzane przez srula Kadmi, a zatem – logicznie – i sam Striełkov jest, dla powyżej cytowanych autorów, przedstawicielem „hasbarskiego gówna” (patrz język AS). LOL – jak to entuzjastycznie napisał PB.

Zobowiązany jestem jeszcze dodać, że swą tezę, że po upadku powstania Noworosja zamieni się w ANTYROSJĘ, „srul Kadmi” też oczywiście ukradł (jest to sposób wyrażania się PB) od jeszcze jednego „mencącego mącyciela”, a mianowicie od byłego doradcy Prezydenta Putina Siergieja Glazjeva:

Tłumaczę tylko początek tego znamiennego wystąpienia telewizyjnego, zrealizowanego już ponad miesiąc temu i ostatnio, z angielskimi podpisami, wyemitowanego przez http://www.RT.com:

„Polityka Kijowa jest w rzeczy samej nacelowana na ludobójstwo, na zniszczenie Donbasu i jego infrastruktury … Oni niszczą obiekty socjalne, oni chcą zamienić Donbas w rejon niewolniczy, gdzie ma miejsce niewiarygodna eksploatacja ludzi. Oni nie są zainteresowani ani w rozwoju nauki ani techniki. Ci w Kijowie, pchani do tego przez Stany Zjednoczone, dążą do totalnego zniszczenia Donbasu. … Czas pracuje na nazistów. U nas jest (naiwna) nadzieja, że Ukraina upadnie pod wpływem trudności ekonomicznych … Ale Gruzja (w podobnych warunkach w 2008 roku) nie upadła. … My nie damy rady utracić Donbas i uniknąć wojny. Obecna Ukraina to terytorium okupowane przez USA za wyjątkiem Donbasu. Itd.”

Czyli Siergiej Glaziev to jeszcze jeden „mencący męcyciel”, by użyć słownictwa dr Ziemińskiego, wzglednie „hasbarskie gówno” wg. A. Szuberta. Co ciekawsze, oskarżenie Glazieva, że „Ukraina stała się kolonią USA” pasuje równie dobrze i do Polski i do większości (za wyjątkiem Szwajcarii, Islandii oraz Białorusi i Czeczenii) krajów Europy. Przecież to prawie dokładnie 70 lat temu Amerykanie oraz Anglicy wylądowali na wybrzeżu Normandii, rozpoczynając swój Podbój Kontynentu. I by uczcić ten początek Anglosaskiej Kolonizacji Europy, „suwerenny” rosyjski prezydent Putin poleciał specjalnie do Normandii półtora miesiąca temu, by znaleźć się „wśród swoich”, wspólnie oczywiście z Poroszenką, nowym, „wytypowanym” przez Waszyngton prezydentem Ukrainy .

I tutaj na zakończenie tego mini opracowania politpoglądów mych pro-kremlowskich kolegów pozwolę sobie przypomnieć opinię Aleksandra Zinoviewa – to bowiem jeszcze jeden „mencący męcyciel” tym razem z tytułem profesora logiki Uniwersytetu Łomonosowa. Według Zinowiewa przed Nowym Porządkiem Wieków (Novus Ordo Seclorum), realizowanym już od ponad 230 lat przez Stany Zjednoczone AP, nie ma żadnej (poza oczywiście marksizmem) efektywnej obrony. Według Zinowiewa na Kremlu tak rozumią świat niedawni zdobywcy tej „tatarskiej fortecy”, a w ślad za Kremlem tak rozumują powyżsi „trzej Mędrcy WPS” jak „oka w głowie” broniący „suwerenność Polski”.

Jeśli zaś chodzi o społeczno-ekonomiczne załamanie, jakie wywołuje obecna „wojna o Donbas”, to pozwolę sobie przypomnieć, że dotyka ono nie tylko „militaryzujący się” Kijów. (Według Siergieja Glazieva Kijów tę militaryzację przetrzyma.) Ale czy przetrzyma Rosja tę programową bezczynność Kremla? Przedwczoraj Krasnodarska Obłast’ – czyli przed kaukaski Kubań – ogłosiła Stan Wyjątkowy. Po prostu napływ kilku setek tysięcy uciekinierów z Donbasu, to przecież jest lokalna katastrofa gorsza niż powódź. Stanowiący obecnie ponad 10 procent ludności Kubania, bezrobotni i pozbawieni pieniędzy „bieżeńcy” stanowią poważne zagrożenie społeczne, trzeba ich utrzymywać, leczyć ubierać, a w najbliższej przyszłości i kształcić i dać pracę. A jeśli wojna w Donbasie się przedłuży (Striełkow, wciąż narzekający na brak pomocy z Rosji, już zamówił dla „swoich” kufajki na zimę), to trzeba będzie setkom tysięcy tych uciekinierów z Ukrainy zapewnić lepsze schronienia niż zwykle namioty i przenośne „łazienki”…

Czyli mina pod Kremlem (i spychaną „do Azji” Rosją) już jest podłożona i Siergiej Glaziev ma nadzieję (wg. mnie płoną) że KREML WIE CO NIE ROBI.

A na zakończenie tych „mencących” wywodów jeszcze jedna opinia, tym razem żołnierska:

2014-08-06 8:22 GMT+02:00 Edward Makowiecki napisał na temat:

Subject: Rinat Achmetow, siedzący w Kijowie, zarejestrował swój „biznes telefoniczny” na Krymie

Tak jak w Polsce toczy się wojna żydołacko-żydołacka o władzę nad Polakami i Polską tak też taka toczy się na świecie.
Obserwując to co się dzieje jestem skłonny przyznać rację Panu dr. Markowi Głogoczowskiemu.
ŻydołakoObamowcy realizują uparcie plan wchłonięcia Ukrainy dla jej dojenia, dla urządzenia nowourainpoljudei z bogatym do rozkradzenia DONBASEM.
ŻydołakoPutinowcy realizują plan stworzenia sobie strefy bezpieczeństwa , którą ma stanowić zajęty na stałe Krym nawet bez specjalnego rejwachu i giewałtu oraz sfederowany z nowoukrainpoljudeą DONBAS, ŁUGAŃSK i ODESSA dające możliwość oddziaływania.
Tak postanowił SANHEDRYN , a reszta jest tylko grą.
ŻydołakoPutinowcy prowadzą grę o wchłonięcie umnych Rosjan i elementów supertechniki zbrojeniowej , a żydołkoObamowcy o zupełnie wolne rozpi…enie DONBASU w czym przeszkadzać by mogły elementy rosyjskie sfederowanych obszarów.
Sprawy się pokomplikowały i być może, że SANHEDRYN zadecyduje aby dla przerwania szkodzącego jednym i drugim bałaganu żydołakoPutinowcy siłą zagarnęli południe i wschód Ukrainy, a strefę buforową pomiędzy sobą, a żydołakoObamowcami utworzą już z zachowaniem dyplomacji.
Jak pokazuje Pan Marek giną Rosjanie i Ukraińcy, a żydołacy ponad frontem uprawiają biznesy.
Póki co to liliPutin nie uwidacznia się tak antyżydołacki jakby go chciało widzieć wielu.
Pozatym widzieliśmy już wiele przykładów, że ONE tak mają. Proszę sobie przypomnieć jak dobrze szło amerykańskim prezydentom , naszym Wałęsie, Kwaśniewskiemu , a po chwili klapa, pośmiewisko.

Czy aby nie idzie teraz o ujajenie Putina.(?)

Pozdrawiam

E. Makowiecki (ppłk. W stanie spoczynku, który w 1991 roku odmówił przyjęcia nadanego mu stopnia pułkownika i przeszedł na wojskową emeryturę.)

Reklamy

33 uwagi do wpisu “„Polscy” OBROŃCY KREMLA (patrz zabawna ikona wpisu) i ich „mencący” kontestatorzy

 1. Duzo tych analiz ,szkoda,ze nie z frontu tylko za monitora po wchlonieciu wszelkich info i dezinfo,moze wiec jeszcze i ja dodam jedna swoja, krotka i dosadna na polski a nie na ruski,niemiecki czy zydowski rozum :

  JEDYNY BOG WIE CO Z GOWNA WYROSNIE PO NAWOZENIU !

  Gdybac i analizować to sobie można, oskarzac i bredzić również,powtarzac jak papugi to żadna sztuka ale BOSKIE PLANY PRZEWIDZIEC to jeszcze się taki nie narodzil
  Panie i Panowie.
  SZMULE i SZWABY DOSTANA TYM RAZEM TO NA CO ZASLUZYLI !
  I to od całego swiata .
  Boza cierpliwość się konczy.

  Polubienie

 2. Czego najbardziej obawia się zachód?
  Tego by Rosja nie wkroczyła na Ukrainę.
  Wówczas plany Waszyngtonu spełzły by na niczym, co więcej Rosja włączając Ukrainę w skład FR stałaby się znowu mocarstwem ( według słów Z. Brzezińskiego i H. Kisingera)
  Byłoby to wielką porażką USA
  Stąd taki rwetes i nieustająca presja na Putina i Kreml
  A Putin stoi w rozkroku albo Rosja, albo zachód, z tym, że odchyłkę ma wciąż w stronę zachodu

  Polubienie

 3. Twarz Putina dwulicowosc przypomina (!) – podpowiada mi Indianin.

  Wszystko już prawie o Putinie powiedziano,napisano i mu przypięto ale dziwne,ze bardzo wazna osobistość obok niego Miedwiediew (ponoc 100% szmulek) nie cieszy się takim zainteresowaniem jak Wladimir.
  A przecież to „zgrana para” przy wymianie paleczki prezydenckiej.
  Co wy na to ?
  Ja dostrzegam tu nie tylko dobra gre aktorska ale również bardzo dobrych –
  scenarzyste i reżysera.
  Jeżeli ustalono na najwyższej gorze likwidacje Izraela #1,bogacenie się dwubiegunowo,oraz ludobójstwo to już można snuc trafne wnioski.
  Jednym z nich jest podzial swiata na dwa lub trzy REGIONY !

  Proszę zwrocic uwagę,ze w USA juz powstaly,zostaly zbudowane (obiekty)nowe banki o nazwie REGIONS – czy aby to cos ludziom nie mowi ?
  Wydrukowana jest już podobno nowa waluta „amero” jako „regionalna” dla swiata amerykańskiego o czym wcześniej ktoś „farbe puscil”.

  A pierwiosnek mamy w Europie , jest zwany UNIA EUROPEJSKA ,testowana w praktyce ze swoja waluta i podległymi jej niewolniczymi państwami i narodami.

  W opracowaniu i szlifowaniu planow (nastepna) UNIA AMERYKANSKA (po przewrocie w USA , Kanadzie i Meksyku wejdzie w zycie).
  oraz
  ta najbardziej zagadkowa azjatycka (odbywa się przetarg o nazwe)
  UNIA AZJATYCKA.
  I będziemy mieli SWIAT BIEGUNOWY pod dominacja ZYDOW,NIEMCOW i ……. ,
  wydaje mi się najwieksza (nazwa ,która na poczekaniu wymyślam)
  UNIA CZERWONA ROSJOCHIN ,która polknie Afryke i Australie z Oceania.
  Wszystko wskazuje na to , ze realizacje zabezpieczy najbogatszy w swiecie
  „NAROD WYBRANY ” wraz z pozbyciem się „zbędnych niewolnikow” co już czyni.
  .

  Plany i realizacja w toku.

  Polubienie

 4. Nie wiadomo jak poleci podział świata,ale jest pewne,że zaczęło się „przemeblowanie” i to ostro.
  Bieguny mogą być tylko dwa,ale jeżeli ma być NWO,to już bez biegunów i tylko jeden Rząd Światowy.
  A może to wszystko jest umówione i ustalone w zaciszu gabinetów,że niby walczą,spierają się,ale im
  chodzi głównie o zmniejszenie populacji ludności na świecie?Przecież rozkręcają nowe ogniska wojen i giną ludzie.Może tu chodzi o realizację planu zmniejszania ludności w przyśpieszonym tempie?
  Może wszyscy są w zmowie?

  Polubienie

 5. Sa już w widocznej zmowie,malo tego DEPOPULACJA TRWA na wszystkie sposoby a najczarniejsze chmury nad nami NIE-ZYDAMI !
  Dlatego szybko należy się jednoczyć i organizować by przejść do walki bezkrwawej.

  Dawno wolam o BOJKOT TEGO CO WROGIE DLA POLSKI i POLAKOW,nawet gdy będą nam wciskać bron do rak i namawiać do walki za ich interesy,
  NIE WALCZMY MIEDZY SOBA .
  Przyspieszaja klotnie narodowe i zachecaja do walk miedzy nie tylko narodami ale wewnątrz narodow az po rodziny gdzie się wżenili skrycie i podstepnie .

  BRAC ROZWODY Z OBCA KRWIA !!!

  Polubione przez 1 osoba

 6. Zakarpacie klucz do?

  Obecne ukrainskie Zakarpacie to tradycyjnie teren wplywow
  niemieckich za posrednictwem Czechoslowacji i Wegier.
  Przed wojna Zakarpacie bylo czescia Czechoslowacji a w czasie
  wojny bylo pod panowaniem Wegierskim; Wegry i Slowacja to
  sprzymierzency nazistowskich Niemiec. A wiec banderowcy i
  ludnosc zakarpacka maja wiele wspolnego w odniesieniu do
  Niemiec. Dla bardziej rozgarnietych banderowcow to sie wyklada,
  ze Ukraina moze utracic Zakarpacie na rzecz Zachodu a
  je utrzymac tak jak je otrzymalo to jest przy udziale silnej Rosji.
  Juz tylko ten wzglad moze doprowadzic w kijowsko-banderowskich
  glowach do przetasowania pogladow.

  Polubienie

 7. @Gutek
  Dlaczego „hasbarowcu”,ciągle „kit żenisz”??? Do czego w…cie nawołujesz…
  Przyspieszaja klotnie narodowe i zachecaja do walk miedzy nie tylko narodami ale wewnątrz narodow az po rodziny gdzie się wżenili skrycie i podstepnie .

  BRAC ROZWODY Z OBCA KRWIA !!!

  To już było, bandyci ukraińscy , postępowali podobnie, no może trochę
  ostrzej. Małżonka Lacha / szkę, zarezat’ i dzieci „niesłuszne”, też.
  W myśl hasła głoszonego przez „NASZYCH”, bankrutów politycznych”
  „słava ukraini – herojam, wajakam sława”.
  PIERD….nij się w beret durniu!!

  Polubienie

 8. podtrzymuje: MG to kradzieżnik, insynuator (zeby nie powiedziec klamca), kretacz, a teraz oszczerca i lajdak
  uzasadnilem uprzednio dosc wyraznie dla PhD
  teraz znowu Dr MG dowodzi ze jest zlodziej, insynuator, kretacz, oszczerca i lajdak:
  – ukradl (nie podal linka do pierwotnej publikacji) zartobliwe zdjecie PB z AS w „myckach” (bishop and Albanian caps, Dr MG, LOL)
  – insynuator na podparcie swej durnoty (a mej z AS „srulowizny”) wzial w cudzyslow slowo „polscy” w tytule i tamze sugeruje durnym jak on, ze jak ktos polemizuje z zydo-nagonka na Putina i Rosje przeciw hasbrze, V, VI i VII kolumnie przykremlowskiej i wywodom Prof. MG, to wrog narodu
  – kretacz = zamiast wylozyc czytelnikowi, czemu (przerosniete ego, urazone m.in. poprzednim mejlem od PB), pluje bzdurami na PB i AS
  – oszczerca znow manipuluje zdjeciem PB +AS, ktore oni sami zrobili, by w przyszlosci neandertali jak MG wykrywac LOL
  – lajdak (kanalia w slowniczku AS) = zamiast przeprosic za kradziez, kulduralnie odwolac insynuacje itp. i powrocic dp normalnych stosunkow jakie cenilem od czasu do czasu z MG, to on sie coraz bardziej lajdaczy w kanalowych szambach… LOL

  tak wredne sklejki wypowiedzi naciagniete do durnego pktu widzenia, tylko u agenta-prowokatora na StopSy i WolnaPolska, u zjebow JUR, ‚Persykop” Pokora i „Zenio” Kisiel widzialem…

  jasne ze nikt z nas nie zna 100% prawdy, dociekamy na podst. info-strzepow… jedni z obserwacji nowinek, bez ulegania wplywom opinii, w tym agenturalnych, a drudzy z mozgiem nadgryzionym przez nano-bio-pody… ale zeby przy tym okradac kolegow i zniewazac ich z braku argumentu, to widac tylko emerytowany prosor ze Slupska robi
  :)))))))))

  Polubienie

 9. Z durniami typu „krzyk” nie dyskutujemy,to co pisze o kims to jego odbicie ,
  Odwrocony KOT przydzielony na ten portal z naboru.
  Gutek cie na pewno odszuka w odpowiednim czasie,teraz kazal cie OLAC CIEPLYM MOCZEM !

  Polubienie

 10. Już po krzyku !

  Szmulku-srulku ,co ty jeszcze potrafisz oprócz trollowania przez okragla dobe ?
  Wracaj do do bolszewikow,waszych bija.
  Po drodze uważaj na bandere,bo rezunie ,mogą dokonczyc ci obrzezanie i dopiero wtedy będzie ha.ha,ha a potej ajwaj HOLOKAUST !!!

  Chcesz więcej podyskutować w Olsztynie ?
  To i na krzyzakow uwazaj

  Zenek na dyżurze

  później zmienia mnie Edek, a ten lepiej cie obrzeza
  Czuj, czuj,czuwaj,pomodl się za Kuronia i Gieremka !

  Polubienie

 11. APA – japa
  Luuuuuuuuuudzie! „trzymajta mie… nie mogie .” Dedykacja
  dla krajana „czosnkowego”, wyznania handlowego.

  Polubienie

 12. Znam to zdjęcie panów AS i PB – żart jest dość oczywisty.
  Kiedyś J.Ulicki-Rek zamieścił je na swoim blogu PolskiWalczącej jako dowód żydowskiego pochodzenia AS.
  Cóż, tonący brzytwy się chwyta.

  Polubienie

 13. Możesz jasniej „co jest grane” ?
  Wierni sa i zyja,suwerenni pewnie komus tez
  ale
  KTO KOMU ZA CO PLACI ?
  Potraficie to ludziom wyjasnic ???

  Wczesniejsza wspolpraca,dzialalnosc,kontakty,krecenie filmow,dogadywanie się REALIZACJA – czyje to były pieniądze za WASZ WSZYSTKICH SPEDZONY CZAS RAZEM i OSOBNO ?
  Jestescie w stanie do tego przyznać sie ?

  Przed chwila czytaliśmy i dyskutowaliśmy o Was WSZYSTKICH po opisie L.
  Bubla ( odsyłka z suwerennej przez D.Kosiura na jego portal) i kolejno przecieraliśmy oczy na to co tam napisane !

  Wiec ostateczne pytanie :
  CZY JUZ WSZYSCY POLACY ZZYDZIELI a ZYDZI SIE SPOLSZCZYLI ???
  Zwykli ludzie (nie dziwota) wszystko i wszystkich już olewają nie tylko przez scierwo media ale i po WASZYM „POKERZE” i grze czworga !

  Już od dawna powiadają,ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi w rzeczywistości o pieniądze .
  Jeszcze raz powtórzymy trochę inaczej :

  KTO KLAMCOM PLACI i JAK DLUGO JESZCZE BEDZIE KLAMSTWO DOMINOWAC WSROD POLAKOW ?

  To ,ze Zydzi klamia to już nikogo nie dziwi ale POLACY W JAKIM,CZYIM INTERESIE KLAMIA i to w zaparte ??? !!!

  SCIGAC KLAMCOW !
  My to robimy przez czołganie.

  APA

  Polubienie

 14. „(Pytanie oczywiście brzmi, czy to Rosja – jako PAŃSTWO – popiera Donbas, czy rewoltę w Donbasie popierają tylko rosyjskie prywatne osobistości: z oficjałów Rosji wojnę o Donbas popiera tylko prezydent Czeczeni, który ostatnio podesłał powstańcom kilka milionów dolarów, oraz rząd mikroskopijnej Południowej Osetii, który uznał Noworosję jako państwo.) ”

  Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby myśleć, że regionalna potęga, taka jak Rosja, może pozwolić sobie na prywate poszczególnych generałów, czy oligarchów bez zgody prezydenta i premiera.

  Polubienie

 15. LuK
  Sądzisz że nie ma wśród generałów rosyjskich ludzi nieprzychylnych polityce Putina.
  Są i Putin musi zdawać sobie z tego sprawę.
  Był pucz za Gorbaczowa, był za Jelcyna i Putin z pewnością pamięta tamte wydarzenia.

  Polubienie

 16. ……Otóż elektroniczne wydanie żydowskiej gadzinówki Michnika reklamuje powyższy portal WP – http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/wierni+polsce+suwerennej
  No i co na to panowie MG i Adm?

  Ja tej gazety nie czytam, pan DK czyta ją chyba dość systematycznie
  Jeśli wymieniona gazeta odhaczyła stronę WP, to widocznie śledzi ją tak jak DK gazetę.
  A jeśli redaktorzy od Michnika mnie czytają, to tylko mnie cieszy.
  Pozdrawiam redaktorów w/w gazety i zachęcam do dalszego czytania

  Polubienie

 17. …Znam to zdjęcie panów AS i PB – żart jest dość oczywisty….

  Może wie pan z kogo sobie żartują?
  Z siebie, z nas, z Polaków, z Żydów?
  I jeśli tak sobie żartuje, to czemu w rozsyłanych e- mailach wyzywa autora wpisu od kanalii, wszak w tytule wyraźnie napisano
  (patrz zabawna ikona wpisu)
  zatem zabawna, bo zamieszczona przez żartownisiów na ich blogu

  http://grypa666.wordpress.com/
  którego to adresu umieszczenia domagał się PB

  Polubienie

 18. https://docs.google.com/document/d/1e5_7UMF0a6CysYrxZ1-WF-QCLCqmFbQ-nw25xkGV8j4/edit
  Poprzez identyfikację i bojkot do uwolnienia Polski spod żydowskiego jarzma.
  Drodzy Rodacy,
  wobec powszechnej w Polsce świadomości zagrożeń dla istnienia Narodu Polskiego wzywamy do kontynuacji działań w ramach obrony koniecznej. W okolicznościach podstępnego przejęcia Polski przez mniejszość żydowską wzywamy do przyśpieszenia działań w ogólnopolskiej akcji identyfikacji zakaumflowanych Żydów i ich popleczników oraz powszechnego bojkotu wyborów samorządowych 16.11.2014r.
  Rodowity Polak nie kandyduje w wyborach, nie podpisuje żadnych list wyborczych, nie idzie na żadne głosowania. Pełni dyżury przed lokalami wyborczymi w dniu wyborów z kamerą w ręku i liczy osoby odwiedzające lokale wyborcze. Stoimy przed szansą udaremnienia fałszerstw wyborczych dokonywanych przez okupanta z Sądem Najwyższym i Państwową Komisją Wyborczą na czele.

  Powinnością każdego rodowitego Polaka jest zdobywanie wiedzy na temat zagrożeń dla istnienia Narodu Polskiego, szerzenie tej wiedzy wśród najbliższych, sąsiadów i znajomych. Wzajemne wspieranie się, okazywanie sobie życzliwości i dobroci. Jednoczenie się pod hasłem : „Pokrzywdzeni nie płacą sprawcom „.
  Rodowity Polak nie należy do żadnej partii: PO, PSL, PIS, SLD, Solidarna Polska, Kongres Nowej Prawicy, Ruch Palikota i inne. Nie chce mieć nic wspólnego z antypolskimi organizacjami typu: “Marsz Niepodległości”, “Oburzeni”, “Niepokonani”, związki zawodowe, kluby Gazety Polskiej i Radia Maryja, Ruch Narodowy itp. Nie wychodzi na żadne marsze, demonstracje, protesty, które są inspirowane przez okupanta w celu wywołania zamieszek. Nie uczestniczy w procesjach, mszach, uroczystościach kościelnych organizowanych przez zjudeizowany kościół katolicki. Modli się w zaciszu domowym, z dala od sekt ( np.Neokatehumenat, Odnowa w Duchu Świętym), organizacji masońskich, symboli judaizmu (menora, gwiazda, krzyż ośmioramienny sekty scjentologów), którymi opasana jest cała Polska , do czasu opowiedzenia się władz kościelnych po stronie ciemiężonego Narodu Polskiego a przeciwko żydowskiemu okupantowi. Rodowity Polak bojkotuje wszelkie imprezy i uroczystości państwowe, lokalne i towarzyskie z udziałem wrogów i kolaborantów. Odmawia przyjęcia odznaczeń, tytułów i nadawanych godności. Bojkotuje imprezy sportowe, koncerty, przedstawienia teatralne, media, firmy, towary i usługi okupanta.

  Polski Obywatelski Ruch Oporu (PORO↡) poprzez pozwy, skargi, petycje, wnioski do władz różnych szczebli, wymiaru sprawiedliwości w Polsce, instytucji unijnych, OBWE oraz Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, zdemaskował współuczestniczenie tych instytucji w niszczeniu Narodu Polskiego i innych narodów oraz państw, pod dyktando światowych elit żydowskich. Podstępnie, stopniowo, w czasie pozornego pokoju, doszło do zawojowania terytorium Polski. Następuje masowe sprowadzanie Żydów do Polski przy jednoczesnym eliminowaniu i wyniszczaniu Narodu Polskiego.

  Na wezwanie Tadeusza Cichockiego, gotowego do podjęcia się roli przywódcy do czasu odzyskania władzy przez Suwerena, tj. Naród Polski, okupacyjne władze nie przedstawiły dowodów na prawo do sprawowania urzędów i zajmowania stanowisk, ponieważ protokóły wyborcze zostały zniszczone dla ukrycia fałszerstw oraz manipulacji wynikami wyborów w centralnej urnie wyborczej PKW.

  Tylko prawda wyzwala w nas nieprawdopodobną siłę i moc zjednania, które przepędzą wrogów Narodu Polskiego ! To żydowski okupant ma się bać a nie NARÓD POLSKI !

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Maria Bejda, Teresa Wojda, Łowicz, 08.08.2014r.
  www. petycjeonline.com, “Protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze”

  Polubienie

 19. https://docs.google.com/document/d/1aaRNElaMJNv5itQPEEVa8WDbkSsysIJPTHQg89czak8/edit

  APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

  Łowicz, 03.07.2014r.

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  http://www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

  Prokuratora Rejonowa
  w Łowiczu

  Powiatowa Komenda Policji
  w Łowiczu

  Jako :
  1) petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego, petycja nr.0578/2012
  2) autorki skargi do Prokuratora Głównego Miedzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze na agresję, zawojowanie terytorium Polski i ludobójstwo na Narodzie Polskim.
  3) pokrzywdzone wraz z 38 milionami Polaków przez władze wszelkich szczebli w Polsce
  4) uznane wraz z mieszkańcami Łowicza przez Prokuratora Rejonowego w Łowiczu za pokrzywdzone :

  1) bezprawnym przekazaniem polskiej ziemi w Łowiczu na Bratkowicach na własność i we władanie amerykańskiej firmie United Oilfield Services na bazę hydroszczelinowania w celu dokonywania ludobójczych eksperymentów związanych z wydobywaniem węglowodorów na korzyść żydowskiego kartelu wydobywczego a na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego

  2) bezprawnym przekazaniem wodociągów miejskich w Łowiczu, niezbywalnej własności jego mieszkańców, prywatnej firmie z Izraela i dokonywaniem przez tą firmę ludobójczych eksperymentów dodawania trucizn do wody pitnej i czerpania korzyści finansowych z tego procederu

  4) wymuszeń rozbójniczych grupy przestępczej z Bumistrzem Miasta Łowicza Krzysztofem Kalińskim na czele

  3) odmową wszczęcia śledztwa w powyższych sprawach z naszych w pełni zasadnych i doskonale udokumentowanych skarg na łamanie prawa przez okupacyjne władze wszelkich szczebli w Polsce

  Domagamy się podjęcia niezwłocznych działań.

  APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

  Do wszystkich Polaków,
  sędziów, prokuratorów, adwokatów,
  dowódców wojskowych, komendantów policji, szefów wszelkich innych służb,
  wszystkich żołnierzy, policjantów, strażaków, służb medycznych, ratowniczych i innych
  oraz urzędników, dla których Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym.

  Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się żydowskie okupacyjne władze, które Waszymi rękoma dokonują ludobójstwa na Narodzie Polskim, zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny !
  Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z ich Ojczystej Ziemi !
  Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach światowego spisku NWO poprzez m.in Agendę 21 !
  Przerwijcie wreszcie ludobójcze działania żydowskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce w imię ratowania własnego życia i życia Waszych rodzin !
  Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego Narodu Polskiego !
  Stańcie w obronie Narodu Polskiego, jego praw i własności !
  To Wasza powinność wobec Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci i sióstr i całego Narodu Polskiego !
  Jesteście służbami opłacanymi przez Naród Polski i jemu powinniście służyć i tylko Narodu Polskiego bronić !
  Macie bezwzględne prawo odmowy stosowania jurysdykcji talmudycznej i odmowy udziału w działaniach wojennych na polecenie okupanta !

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycja Parlamentu Europejskiego 0578/12
  Skarga do Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego
  na agresję, debelację terytorium Polski, ludobójstwo na Narodzie Polskim.

  Poniżej ostatnie zdjęcia wykonane przez Teresę Wojda, przed bezprawnym, bezpośrednim atakiem Burmistrza Miasta Łowicza Krzysztofa Kalińskiego w obecności policjantów.
  Policjanci obronili Teresę Wojda przed rozwścieczonym Burmistrzem Miasta Łowicza, K.Kalińskim.
  Oto opis sytuacji :
  Po wyjściu z komendy Teresa Wojda została zaatakowana przez Burmistrza Kalińskiego w parku na Błoniach. Burmistrz rzucił się z rękoma na T.Wojda, trzymająca kamerę w ręku. Przy tym rozwścieczony burmistrz zabraniał filmowania i obrażał T.Wojda. Uszkodził kamerę, stanowiąca własność stowarzyszenia. Świadkami zdarzenia byli wezwani przez niego dwaj policjanci, którzy obronili T.Wojda przed następnymi uderzeniami burmistrza. Burmistrz nakazał tym policjantom zerwanie plakatów umieszczonych przez T.Wojda na tablicy przy pomniku upamiętniającym ofiary II Wojny Światowej.
  link: ostatnie zdjęcie wykonane przez T.Wojda aparatem stowarzyszenia, przedstawiające Burmistrza Miasta Łowicza, K. Kalińskiego przed atakiem na T.Wojda.

  Polubienie

 20. @Adm, Lubić takiego, a nie innego polityka to jedno, a co innego łamać żelazną zasadę cywilnego nadzoru nad armią. Takie wałki może by uszły w nadwiślańskiej republice bananowej, ale nie w poważnym kraju jak Rosja. Wtedy za Gorbaczowa i Jelcyna kraj był zdezorganizowany, tamte czasy nie umywają się do teraźniejszości. Pamiętam jak MG pisał, że dowódcy nadwołożańskich jednostek sami podjęli decyzję o ataku na Gruzję. Kupa śmiechu, śmiechu kupa, ale tak to już jest z „filozofami”, że myślą … że myślą.

  Polubienie

 21. Apel jest bzdurny,przecież sądownictwo jest w reku pejsów tak samo jak dyplomacja(służby konsularne).
  Wszystko spóźnione.Polacy mają siedzieć w domu,a oni będą zajmować dalej stanowiska?Zupełnie błędne postępowanie.Skoro w Łowiczu pozwolili pejsom zawładnąć wodociągami,to niech odpuszczą sobie uzdrawianie Polski.

  Polubienie

 22. moherowy beret
  nic nie jest wieczne. Polacy też coś potrafią i jak popatrzeć w koło gruszek w popiele nie zasypują.
  Brak nam co prawda lepszych politycznych elit ale z czasem i to może się zmienić.
  Pamiętacie co Sikorski powiedział o sojuszu z NATO i USA (?), od świadomości do zmian już nie jest tak daleko jak by się mogło wydawać. Tyle tylko, że Kreml prowadzi dość drętwą, żeby nie powiedzieć nierosyjską politykę.
  Jak można zdołować sankcje i embarga Putina napiszę w następnym poście.

  Polubienie

 23. LuK
  Niedługo zobaczymy czy Noworosja padnie przy bierności i bezradności Putina, czy dostanie pomoc.
  Wówczas się okaże kto miał rację w ocenie Putina

  Polubienie

 24. Z e-maila:
  Sytuacja faktycznie jest rozwojowa i jak Jahwe poczestuje ukrainskich Jwerejów mrozem to przyjadą do Judenlandu sie ogrzewać przy menorze.
  Wczoraj miałem spotkanie pierwszego stopnia z biskupem z Białorusi który gości w Chicago i podczas rozmowy powiedział dokładnie to co napisał Pan Makowiecki.
  Dodając jednocześnie że ” Władze na Białorusi włączyły zielone światło dla kościoła i współprca układa się jak nigdy dotąd ”
  Oznacza to że kościół idzie łeb w łeb z Putinem i jego świtą ( jak zwykle pedały w czarnych sukienkach nadstawiają dupę w stronę silnego władcy)
  Znaczy to że mamy powody do zadowolenia bo Putin idzie po fotel Konstantyna Wielkiego i będzie spowiadał nie tylko Popa ale też Papę.
  Takich jaj by nawet Ruch Paligłupa nie wymiślił.
  E M
  ——————————————————-

  Orędzie do Igoria Striełkowa

  -Powiedz wszystkim prawdę o tym, że juntę, nie tylko w Kijowie ale i w Moskwie, trzeba zniszczyć. I o żadnej legitymizacji władzy na ruskiej ziemi, oprócz ruskiego cara, pomazańca Bożego, mowy być nie może.

  -Śmierć za Pana Jezusa Chrystusa i Cara to najkrótsza i najpewniejsza droga do wejścia do Królestwa Niebieskiego.

  -Nasz towarzysz broni, człowiek, którego znam osobiście nie jeden rok, z którym przeszedłem nie jeden kriestnyj chod (procesja krzyżowa-tłum.), poszedł wojować w szeregach pospolitego ruszenia, i dobrze wiem, że jeżeli nie zmienił swoich poglądów i stanowiska, to wojuje on teraz nie za nadchodzącego Cara ale za „CCCP” na czele z Putinem, i jeżeli ten „putin” będzie „dobry” to on go usatysfakcjonuje. A śmierć w takim układzie nie będzie chyba poczytana za męczeństwo.

  …po twojej stronie zacznie walczyć sam Bóg Wszechmogący

  Władca władców i Król królów Jezus Chrystus

  chwała Mu na wieki wieków

  Za: http://www.srnrem.info/2014/07/20/obrachenie-k-igoru-strelkovu-2/

  Data publikacji: 20.07.2014

  Przekład: RX

  Polubienie

 25. Może ktoś podpowiedzieć ?

  ILU/ILE JEST POLAKOW i POLEK W POLSCE CZYSTEJ NIE ZMIESZANEJ Z INNA ,RODOWEJ SLOWIANSKIEJ KRWI ???

  Fama glosi,ze już mniej niż polowa ludności zamieszkałej w Polsce !
  Co wrozy TRAGEDII NARODOWEJ !!!

  W strukturach władzy nie ma nawet 10 % POLEK i POLAKOW !

  KTO WIEC BEDZIE DBAL O POLSKI INTERES NARODOWY,JEJ SUWERENNOSC i NIEPODLEGLOSC ??????????????????????????????????????????????????????????

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s