HAŃBA ANTYKOMUNISTYCZNEJ ROSJI


Czy to jest demonstracja mega-impotencji putinowskiej Rosji?

http://markglogg.eu/?p=806

Ukrowska Moskwa

Pomalowana na kolory Ukrainy i z ukraińską flagą na szczycie, Pięcioramienna Gwiazda na szczycie jednego z 7 w Moskwie gigantycznych stalinowskich „Pałaców Kultury”. Tego wyczynu dokonała 20 sierpnia grupa młodych moskiewskich „Ukrów”, w tym alpinista, który następnie zeskoczył z tego pomnika zbrodni stalinowskich na spadochronie.

1. Co powinna była zrobić Rosja w Donbasie przed trzema miesiącami, kiedy to, po przewrocie w Kijowie, ten „okraj” Europy praktycznie był pozbawiony armii?

Przytaczam jeszcze raz mą, wzorowaną na opiniach Siergieja Glaziowa (pochodzący z Ukrainy b. doradca W. Putina) oraz Jakuba Kedmi (emerytowany, wychowany w ZSRR specjalista wojskowy Izraela) opinię z 7 sierpnia br.:

Początkowo (kilka miesięcy temu) była mowa o federalizacji Ukrainy, ale i to rząd w Moskwie odpuścił – Jasza Kedmi twierdzi, że nie wie dlaczego. Także zrezygnowano ze wsparcia dla Noworosji. A jak Noworosja tej pomocy nie otrzyma, to Ukraina, wcześniej czy później, zlikwiduje powstanie w Donbasie. Wszystko wskazuje na to, że po prostu Rosja położyła „krzyż” na Ukrainie, pogodziła się z faktem, że ten wielki „okraj Rossiji” staje się ANTYROSYJSKI.

I w zasadzie ten izraelski wojskowy Jasha Kedmi potwierdził to, o czym pisał już przed trzema miesiącami (znany mi osobiście) rosyjski specjalista od spraw wojskowych Konstantin Sivkov: „Plan Zachodu polega na tym, aby nie dopuścić do ingerencji Rosji na Południowym Wschodzie Ukrainy, a jednocześnie, wszelkimi sposobami „wybijać” (w sensie usuwać) ludność tego Południowego Wschodu.”

To, co należy określić jako „zbrodnię Putina”, na portalu Wierni Polsce zdefiniował krótko 17 sierpnia Tadeusz Dylak (nie znany mi osobiście emeryt, który długo mieszkał w USA ale od 18 lat znowu w Polsce):

Adm (czyli TD)

19 Sierpień 2014 o 6:01

(cytuje) „Aby wysłać żołnierzy do Nowej Rosji jest prosta, ale co potem?”

—————–

Nie trzeba wysyłać żołnierzy

Wystarczyło uznać referendum w Doniecku i Ługańsku i Noworosję jako suwerenny kraj.

Dać mu kredyt na zakup broni i szkolić na terenie FR ‘opłotczyków’ w jej obsłudze.

Opcjonalnie dać gwarancje bezpieczeństwa jego granic w małym traktacie sojuszniczym.

Ot i cała polityka. (…) Putin tego nie zrobił i wielu obywateli FR ma prawo uważać, że jest współodpowiedzialny za śmierć już tysięcy mieszkańców bombardowanych miast LRD.

On i jego pomagierzy też o tym wiedzą stąd ta ich propaganda typu ,,ale co potem”

2. „Co potem” to wiemy już teraz

Rosja bezustannie bowiem jest oskarżana, w ZACHODNICH ZJEDNOCZONYCH MEDIACH, o to że do Donbasu w sposób „niewidzialny” ciągle wprowadza nowe zestawy ciężkiego sprzętu wojskowego. I te oskarżenia są namolnie powielane w sytuacji kiedy to Moskwa oficjalnie się zarzeka, że to nie ona zbroi ‘oplotczyków’ i dostarcza im amunicję. Także ta „kłamliwa Rosja” utrzymuje, że to nie ‘opłotczycy’ zestrzelili malezyjskiego Boeinga (czy naprawdę był to Boeing 777? Szczątki silników – a nawet i częściowo zachowanej kabiny pilotów – pokazywane na zdjęciach wskazują że był to samolot dużo mniejszy, wyładowany nieświeżymi trupami z kostnic, lekarstwami i fragmentami zaginionego wcześniej malezyjskiego Boeinga 777).

No i oczywiście PO TAKICH BEZSPRZECZNYCH DOWODACH BEZPOŚREDNIEGO MILITARNEGO WSPARCIACH dla „terrorystów”, normalnym stało się przygotowywanie, przez NATO, adekwatnego wsparcia militarnego dla prawowitych władz Ukrainy. I o tym nie tylko w polskiej TV się mówi ale się i robi w „Europie”, zwłaszcza niemieckiej pod nadzorem amerykańskim. Czyli na nic te wszystkie „uniki” i „wygibasy” Rosji z 287 (tyle ponoć było ofiar w malezyjskim „Boeingu”) rozreklamowanymi ciężarówkami z „pomocą humanitarną” od tygodnia tkwiącymi impotentnie na granicy ze zbuntowana prowincją.

Bowiem jak to prorokował wzmiankowany Siergiej Glazjew, po zajęciu Krymu przez Rosję, Ukraińców (tych prawdziwych, nie filorosyjskich z Południowego Wschodu) ZJEDNOCZYŁA IDEA ODZYSKANIA KRYMU (wiem to z rozmów z Ukraińcami mych znajomych w Krakowie i Warszawie) – i tą ideą tzw. żydobanderowcy skuteczne zjednoczyli by WIĘKSZOŚĆ ukraińskiej ludności, która zgodziła by się na trud militaryzacji, w tym celu. Ukrainy.

A jak pojawił się BUNT W DONBASIE, to sprawa Krymu została odsunięta na plan dalszy i pojawiła się konieczność odzyskiwania Donbasu. Którego to ‘okraja’, pełnego kopalnianych hałd i stepów, spora część Prawdziwych Ukraińców po prostu nie chce widzieć w składzie terytorium Ukrainy, bo to nie jest warta pożądania „perła” w przeciwieństwie do pięknego Krymu.

(Rosyjskojęzyczny) Donbas walczy po prostu o swoje egoistyczne PRZEŻYCIE, bo gdyby nie zaczął walczyć, to by MFW by go zlikwidowało „pokojowymi” metodami ekonomicznymi (tak jak to zrobiono z ośrodkami przemysłowymi w Polsce), rozpędzając jego mieszkańców po całym świecie: na przykład nie lubiący mnie od pewnego czasu A. Szubert, mianujący się „opolczykiem”, mieszka obecnie w niemieckim Schwarzwaldzie gdzie produkuje swe „słowiańskie wici”: wskutek Reform Balcerowicza w dziesięcioleciu 1990-2000 w jego rodzimym Opolu nie wybudowano ANI JEDNEGO wielomieszkaniowego domu!

Tkwiące zaś beznadziejnie przy granicy z Donbasem ciężarówki Czerwonego Krzyża prestiżowi Rosji nie przysparzają. Zwłaszcza że uprzednio pomoc humanitarna, np. do Doniecka, dojeżdżała bez większych trudności. Oleg Cariew, rzecznik „niby państwa” Noworosji, mówił kilka dni temu, że te ciężarówki, które podobną pomoc zaledwie dziesięć dni temu do Doniecka przywiozły, obecnie z niego nie są w stanie się wydostać spowrotem, bo odcięto im drogę. Dość przekonywująco o tym braku wsparcia, zarówno humanitarnego jak i militarnego przez Moskwę mówił kilka dni temu nowy premier DNR Zacharczenko. Z jego słów wynika, że nawet ten gigantyczny propagandowy „transport humanitarny” z Moskwy z „opłotczykami” nie został uzgodniony:

3. Czy koniecznie Rosja musi dostarczać ‘opłotczykom’ sprzęt wojenny?

Zarówno filmiki prezentowane przez http://www.rusvesna.su oraz http://www.novorus.info jak i wieści emitowane przez http://www.vesti.ru/videos?vid=onair wskazują na setki wręcz BTR-ów, haubic, „Gradów” i „Huraganów” porozbijanych, względnie zdobytych (kupionych?) przez ‘oplotczyków’. I właśnie te imponujące wręcz straty „prawowitych” władz Ukrainy wywołały konieczność dostarczenia przez EU kolejnych maszyn bojowych (najwygodniej z krajów byłego Paktu Warszawskiego) dla „Ukrów”. A możliwości remontu zdobycznych maszyn wojennych są przecież znaczne w kontrolowanych przez ‘opłotczykow’ super-industrialnych miastach Donbasu.

(…)

A proch (bawełnę strzelniczą) do tego strzeleckiego sprzętu wyrabiają po prostu z drzew, które rosną i w stepowym Donbasie i które dość prosto się przerabia na nitrocelulozę – mieszaninę esterów celulozy i kwasu azotowego. Nie mówiąc już o dynamicie, którego przecież muszą być wielkie składy w okolicach licznych kopalń węgla, a może są i całe tego dynamitu, oczywiście dobrze zamaskowane, fabryki. No i „opłotczycy” nawet mają „swoją” rafinerię, dostarczającą paliwo do coraz liczniejszego – zdobytego lub po prostu kupionego u „ukrów” – sprzętu samobieżnego. Podejrzewam że paliwo z tej prywatnej rafinerii kupują i „opłotczycy” i „ukry” i że gdyby ją zniszczono, to po wojnie z benzyną było by na Ukrainie bardzo ciężko. Już obecnie benzynę Ukraina jest zmuszona kupować na… Białorusi.

4. Co dalej Z Noworosją, a zwłaszcza z samą Rosją, najwyraźniej dotkniętą Syndromem Mocarstwowej Impotencji?

Z powodu takiego właśnie rozwoju sytuacji w Donbasie, te z początku lipca br. bardzo pesymistyczne przepowiednie, odnośnie „wytrzymałości” insurekcji, się nie sprawdziły: młody Ronald Lasecki na http://www.Xportal.pl przepowiadał, że powstanie, nie wsparte przez Rosję, padnie już gdzieś w połowie lipca, bardziej doświadczony Wojkowo Konstantin Sivkov że padnie z początkiem sierpnia, a super-wyspecjalizowana RAND Corp. że pod koniec sierpnia. A tu chała z tych ukr-owskich „planów” i to bez przerzutów militarnej pomocy Rosji, o której zawzięcie „bębni” NATO-wska propaganda, w której prawdę PB najwyraźniej wierzy.

Straty jednak ludzkie są ogromne i jak twierdzi rzecznik ‘opłotkiewiczów’ (http://rusvesna.su/news/1408341555) na jednego zabitego powstańca wypada po chyba z 5 ukrowskich „karateli” i około 10 pokojowych mieszkańców Donbasu. Premier Jaceniuk już obecnie ocenia koszty odbudowy Donbasu na 7 miliardów dolarów, a zakończenie wojny, przez „prezia” Poroszenkę-Wacmana zaplanowane na 24 sierpnia – święto nowo-narodowe Ukrów – nie wydaje się być realne. Ale jak tak zwany Pan Świata (po hebrajsku Adon Olam) każe, to jego „lud wyjątkowy” (ang. exceptional nation) stara się być mu posłuszny. Za wyjątkiem niżej podpisanego zrzędy, odmawiającego Putinowi–putanie znamion genialności. Co przecież doskonale widać nie tylko w zdewastowanym Donbasie ale i w samej Rosji „zaludnionej” namiotami dla blisko miliona już uciekinierów. I tak dalej, byle do (kolejnej) wiosny?

To tyle „ewangelii” (tzn. „dobrej nowiny”?) na dzisiaj, nareszcie przestało w Zakopanem padać i pomimo braku kondycji udało mi się przebiec Grań Kościelców w okolicach Hali Gąsienicowej. Jak widać nerwy w mózgu poruszające me członki nie zamarły pod wpływem trucizn, którymi rok wcześniej mnie dożylnie karmiono – bowiem takie, post-hospitalizacyjne upośledzenie neuronalne sugerował nasz AS (A. Szubert) WSZECHWIEDZĄCY.

Semper in altum

I precz z „narodowym ekscepcjonalizmem” USrako-Euro-Ukrowskim:

USA exceptionalism

MG, 20.08.2014

Reklamy

25 uwag do wpisu “HAŃBA ANTYKOMUNISTYCZNEJ ROSJI

 1. Trudna decyzja wobec eskalacji walki zła ze złem to jest ZAKONÓW:SPEKULACJI (korzenie rasizmu żydowskiego) i SIŁY (korzenie rasizmu rosyjskiego).Byłoby najlepiej obie walczące strony przeorać pługiem

  Polubienie

 2. Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki trzeba językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych.

  Polubienie

 3. Wprawdzie są i tacy którzy w zaparte dalej głoszą że wielki Putin wie co robi w sprawie bezczynności wojny na Ukrainie, ale coraz więcej osób dostrzega jego bezradność, zaniechania, niedołęstwo polityczne i stąd zaczynają go nazywać LiliPutin. ( np. na Neonet 24) Zaiste karłowata ta jego polityka ostatnimi czasy i oby nie spełniły się słowa Wyspiańskiego -Miałeś chamie złoty róg ostał ci się ino sznur

  ….przepowiadał, że powstanie, nie wsparte przez Rosję, padnie już gdzieś w połowie lipca,…..

  W wojnie północ- południe na kontynencie amerykańskim wygrała północ z tej prostej racji, że sama uprzemysłowiona walczyła z rolniczym zatem nie uprzemysłowionym południem.
  Na Ukrainie rzecz się ma dość podobnie. Część Ukrainy gorzej rozwiniętej przemysłowo ponoć ta część biedniejsza i rolnicza choć większa, walczy ze zbuntowaną częścią która choć mniejsza i mniej liczebnie ludna to jednak znacznie bardziej rozwinięta i uprzemysłowiona. Czynnik ludzki tak niezwykle ważny na wojnie czasami przegrywa z techniką i przemysłem. Stąd separatyści jednak tak długo się opierają a już i w naszej telewizji zaczyna się napomykać, że najbliższy tydzień może być rozstrzygający, to znaczy jakby nie patrzeć brana jest także pod uwagę możliwość klęski i załamania się ofensywy majdaniarzy.
  Gdyby się Donieck i Lugańsk obronił byłaby to zaiste znacząca porażka nie tylko Kijowa ale i USA
  Ci od podziwiania Putina, LiliPutina zaraz by zakrzyknęli że mieli rację wierząc w skuteczność polityki nic nierobienia ze strony Kremla, głosząc dalej swoje, że Putin wygrał bez jednego wystrzału ( za to z wielu trupami, których liczbę już oblicza się w tysiącach)

  Polubione przez 1 osoba

 4. Putler jest na smyczy Chabadu z którym chodzi pod rączkę i doskonale widać to obecnie na bazie wydarzeń na Ukrainie. „Ukraina” była w orbicie wpływów rosyjskich od 1654 roku, czyli od czasu ugody w Perejasławiu, do której doprowadził największy hetman kozaków zaporoskich Bohdan Chmielnicki.

  I oto, wielki „geniusz” Putler, po setkach lat, zbyt zajęty olimpiadą w Soczi, oddaje Ukrainę i 45 mln ruskich gojów bez jednego wystrzału siepaczom z żydowskiej międzynarodówki, skazując Gojów na rzeź.

  Tu jakikolwiek komentarz jest po prostu zbędny.

  Putler oddał ruskich pod nóż, pod budowę Nowej Chazarii. A jesli ktoś obserwując to widzi w nim geniusza, to znaczy tylko tyle, że jest debilem albo agentem. Albo i jednym i drugim, jak to jest w przypadku pierwotniaka intelektualnego beina i jego chłopaka, schuberta.

  Polubienie

 5. Jeżeli chodzi o hańbę,to wysyłam zdjęcie sotnika z Majdanu(byłego afgańca),który po walkach pod Ługańskiem wypił z kumplami gorzałki i poszli na „łowy” na nieletnie dziewczynki.Ganiali za smarkatą,aż w końcu zagnali ją to gospodarczego pomieszczenia i przystąpili do dzieła.Ale pradziadek dziewczynki(82 lata) przyszedł z odsieczą z wiatrówką i położył sotnika(na zdjęciu) i kumpla na miejscu.Trzeci typ uciekł po pomoc,ale rodzina 4-pokoleniowa wyniosła się szybko z domu.Ukry rozwścieczeni spalili dom i obejścia.Tak to ukry wyzwalają od separatystów.W Kijowie miał odbyć się uroczysty pogrzeb,ale bez podania okoliczności „bohaterskiej” śmierci sotnika.

  Polubienie

 6. Pingback: Na Putina czyha kahał? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 7. Pingback: COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 8. Dzis to sa tylko NAJEMNICY po obu stronach barykady.
  HANBA DLA TAKICH.

  OBRONE WLASNEJ OJCZYZNY i ZWYCIESTWO MOZE DAC TYLKO POSPOLITE RUSZENIE !

  Wczesniej trzeba dokonać MASOWEJ ORGANIZACJI NARODOWEJ !!!

  Polubienie

 9. Nareszcie „Niedźwiedź” zaczął się ruszać. Czyżby wypatrzył dla siebie jakieś geopolityczne „miody”?

  Minister Ławrow zapowiedział, że Rosja powtórzy historię tego niedawnego, blisko 300 ciężarówkowego konwoju humanitarnego do Donbasu. Czyli nareszcie tzw. „oficjalna Rosja” przestała się bać robić coś, czego reżym w Kijowie jej zabronił. Ta nagła chęć pomagania ludności Donbasu przeżywającej w samym Donbasie zbiegła się z ewidentnymi – przez bardzo niewielu obserwatorów przewidywanymi, także nie przeze mnie – zwycięstwami w terenie już blisko 20 tysięcznej ARMII (już nie tylko „pospolitego ruszenia”) Donbasu: są doniesienia, że zgromadziwszy odpowiednią ilość byłego ukraińskiego sprzętu wojskowego powstańcy ruszyli na południe, chcą dotrzeć do Morza Azowskiego i odciąć kolejne BRYGADY Kijowa w tzw. „południowym kotle”.

  Przyznaję, że trochę ironizuję na temat Kremla, ale jest taka zasada, że „zwycięstwo ma wielu autorów” i na to „zwycięstwo w wojnie w Donbasie” Kreml oczywiście też chce się załapać – tak jak to było w wypadku Zdobycia Krymu, dostarczonego „bezwystrzałowo” Rosji, dzięki ‚antymajdaniarskiemu spiskowi” lokalnych na Krymie ukraińskich (adm. Bierezowski) i rosyjskich (w Sewastopolu) admirałów.

  Polubienie

 10. Czy w Donbasie „zakwitł wspaniały czerwony kwiat” Nowej Rosji Prochanowa?

  Czytałem, że ANTYAMERYKAŃSKIE powstanie w Donbasie wywołali tak zwani „zawtrakowcy”, czyli ugrupowanie związane duchowo z rosyjskim tygodnikiem „Zawtra” (Jutro), którego redaktorem naczelnym jest znany pisarz Aleksander Prochanow. (W „Zawtra” publikuje swe teksty mój „comrade in arms” Izrael Szamir, legitymujący się aż trzema paszportami, nie tylko rosyjskim i izraelskim, ale także szwedzkim, czyli UE.) O czym marzy ten Prochanow — a za nim „zawtrakowcy” — to najlepiej ilustrują jego własne, naładowane „bojową poezją” słowa. Cytuję za http://wsieci.rp.pl/artykul/1107408.html :

  Dziesięć stalinowskich uderzeń, dziesięć czerwonych klinów wbiła moja ojczyzna w kosmate ciało faszyzmu (…) faszyzm zdechł, jak zdechł dwunastogłowy wąż, któremu czerwony miecz odciął wszystkie dwanaście głów. W czterdziestym piątym roku wydarzyło się zwycięstwo światła nad ciemnością, miłości nad nienawiścią, raju nad piekłem.

  I gdy jeszcze nie wyschła ziemia na mogiłach trzydziestu milionów poległych bohaterów, kiedy jeszcze dymiły się żary spalonych miast i wiosek, Stalin dał rozkaz sadzić ogrody. I te rajskie ogrody zakwitły od morza do morza. Wśród tych kwietnych sadów odbudowaliśmy nasze zrujnowane miasta. Postawiliśmy boski Mińsk, zachwycający Kijów, promienny Sewastopol. I z tych ogrodów wzlecieliśmy w kosmos. I zdawało się nam, że będą tak kwitły bez końca.

  Ale ciche robaki spustoszyły nasze sady. Chytre gryzonie wyjadły nasze jabłonie i grusze. Nienawistni wrogowie zabili sowiecką ojczyznę. Podnieśli rękę i na zwycięstwo, które było dla nas najwyższą świątynią. Ale robakom nie udało się zniszczyć świątyni. Zęby gryzoni złamały się o święty obraz. Przenieśliśmy zwycięstwo przez koszmarne lata dziewięćdziesiąte. I na tej ikonie znów powstał czerwony pąk i zakwitł z niego wspaniały czerwony kwiat.

  Wdychaliśmy jego aromat, piliśmy jego magiczne soki. Znów podnieśliśmy się z niemożności i smutku. Postawiliśmy swoje państwo. Wznieśliśmy fabryki. Wzmocniliśmy armię. Zwróciliśmy wolę upadłym duszom. Przywróciliśmy wiarę niewierzącym. Zwycięstwo zostało z nami i ni razu nie opuściliśmy jej czerwonej flagi. I jako dar za naszą cierpliwość i stoicyzm, za naszą pracę i wiarę Bóg zesłał nam Krym. Ruskie ludy, rozłączone niegdyś przez wrogów, znów złączyły się w zwycięskich objęciach.

  Polubienie

 11. Otwieramy dyskusje na temat z pytaniem :

  CZY SWIAT ZYDOWSKI ZAWALI SIE ?

  Nasza pierwsza odpowiedz :

  JUZ SIE WALI !

  Przyczny podamy w dalszej dyskusji.

  Polubienie

 12. Nie sadze, ze zydowski swiat sie zawali. jak do tej pory zydzi sa gora. Putin to tez zyd I scisle wspolpracuje z glownym rabinem Rosji Berylem ……(patrz prace H.Pajaka). Jezeli sie patrzy na swiat zydowski, to ich potega zostala stworzona przez rosyjskich zydow (Chazarow). Jezeli rosyjscy zydzi z zachodu nie zwycieza, to zwycieza rosyjscy zydzi pod przewodem Putina, I wszystko bedzie tak jak jest, a moze lepiej, bo powstanie odnowione zydowskie NKWD. W czsach najwiekszego rozkwitu NKWD, 85% jego personelu to byli zydzi.

  Polubienie

 13. Miej jeszcze na uwadze,ze ZYD ZYDA NIE SKRZYWDZI !

  Co najwyżej z torbami go pusci na inny teren i
  tam mu kaze PASO-ZYDOWAC .
  Zydzi sa już wszędzie,
  byli nawet na księżycu ale kogo tam okradać ?
  Jedynie można tam i tu o tym klamac .

  Zydzi maja „nalkowcow”,
  tudzież roznych wywrotowcow.
  Zydom ciagle było mało,
  wiec się dobrze rozmnazaja !

  Zyd Zydowce Icka machnie,
  bywa także ze i Salcie.
  Zydowizny wszędzie wiele ,
  tak w sobote ,jak w niedziele .

  Czy boznica,czy kosciolek
  dobry jest zydowski wujek !

  Zyd ci zawsze da na kreche
  wykształci si się i na kleche .

  Dobrze czuje się w urzędzie
  jak kogucik jest na grzędzie !

  Bez zydzizny smutek wszelki ,
  bo skad weźmiesz na kafelki ?

  Nie narzekaj wiec na ZYDA,
  napij się od ZYDA piwa.
  Na frasunek i w okopie,
  ZYD ci znajdzie i konopie !

  Polubienie

 14. Masz racje, ale jak zwykle od tej reguly sa wyjatki. Takim ciekawym wyjatkiem jest sprawa Zyda Bierezowskiego, dzieki ktoremu Putin jest u wladzy. Propaganda Putinowska mowi, ze Putin przegonil Bierezowskiego I paru innych Zydow. Rzeczywistosc jest calkiem odmienna, to Putin ich przegonil na wniosek Chabatu, naczele ktorego stoi Rabin Rosji Beryl Lazar. Berezowskiego wina, to zrusyfikowanie sie poprzez przyjecie Prawoslawnej Wiary. Wlasnie takim rosyjskim patriota jest Putin. Wydaje mi sie, ze jest jakis konflikt miedzy Zydami w Rosji z Zydami amerykanskimi. To widac z reportarzu mlodego izrealskiego zurnalisty, na temat antysymityzmu w USA, Izraelu I Rosji. Pan A. Foxman szef ADL w NY mowi, ze w Rosji jest antysemityzm. Ale w Moskwie tamtejsi rabini mowia, ze nie ma zadnego antsemizmu. Ponadto Rabin B.Lazar mowi, ze jeszcze tak dobrze Zydom nie bylo w Rosji, jak teraz za rzadow Putina; Bardzo duzo waznych stanowisk administracyjnych w Rosji jest obsadzonych przez Zydow. Te fakty mowia, ze blogerzy, ktorzy glosza, ze Putin walczy z Zydami, to sa naiwne klamsta. przeciez wiadomo, ze Putin zostal wyedukowany w akademii KGB na oszusta bandyte itd.

  Polubienie

 15. @”kaz”
  CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI ma swój okupacyjny rozdział ŻYDZI PRZECIW ŻYDOM,który opisał jerzy R.Nowak.Czy aby nie jest tak,że dziś przeciw Żydom ukraińskim (ŻYDOBANDERYZM) wystąpili rosyjscy (ŻYDOBOLSZEWIZM)?!

  Polubienie

 16. O Zydach trzeba wiedzieć i to,ze Zyd w strachu tylko siebie ratuje i zrobi wszystko aby własne zycie uratować.
  Zapytajcie o tym Bartoszewskiego lub innych,ktorzy „się uratowali”.

  W rodzinach żydowskich tez sa podzialy na biednych i bogatych i jak w każdej narodowości
  BOGACI z BOGATYCH NIGDY NIE POMOGA BIEDNYM !

  Polubienie

 17. Lenin też wierzył w mesjasza Karola Marksa,a ŻYDOBOLSZEWIZM w działaniu przejął rasizm rosyjski.
  Tera jeszcze bardziej radykalizuje się wczesne myśli tego mesjasza.

  Polubienie

 18. Co do rosyjskiego rasizmu to opisał go jako konsekwencję „wszystko albo nic” Marian Zdziechowski w WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKĄ.
  Zatem w sferze :
  -moralnej,absolutna doskonałość;
  -społecznej,absolutna szczęśliwość raju na ziemi,który każdemu człowiekowi zapewni możliwość szerokiego używania wszystkich dóbr życia;
  -politycznej,uniwersalizm absolutnego władztwa nad światem.
  Realizowała to ŻYDOBOLSZEWIA,a okazuje się,że Lenin jest ciągle żywy w Rosji.
  W mojej ocenie jest walka zła ze złem to jest ZAKONU SPEKULACJI (korzenie rasizmu żydowskiego) z ZAKONEM SIŁY (korzenie rasizmu rosyjskiego).Konflikt w ramach demokracji oligarchicznej jak się okazuje,czy aby nie ŻYDZI PRZECIW ŻYDOM w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ?!
  Dla polskiego punktu widzenia dzieje Polski :

  Polubienie

 19. Dobrze wylozone ale nie w pełni.
  Syty pies sytego psa nigdy nie zagryzie.
  Co innego gdy psów głodnych przybywa,wtedy sa w stanie zagryźć nawet dzieci psów bogatych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s