Cameron kieruje się naszą oceną Tuska


19 sierpnia opublikowaliśmy na naszej stronie https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/19/rzad-tuska-najlepszym-rzadem-od-1976-r/

artykuł ,, Rząd Tuska, najlepszym rządem od 1976 r” a już pan Premier Wielkiej Brytanii lord(?) Cameron stwierdził, że w pełni zgadza się z naszą opinią i deklaruje swoje poparcie dla kandydatury Donalda Tuska na szefa – prezydenta Unii Europejskiej.

Paczcie państwo taki mały portalik internetowy, taka stronka zdawałoby się nic nie znacząca w pajęczynie światowej Internetu a jednak sużby brytyjskie nas śledzą, tekst na jeżyk angielski tłumaczą i jego lordowska mość czyta to co napiszemy. Jeszcze gorzej, bo zaraz swoją politykę ustawia według naszych wskazówek. Ale panie premierze Cameron , nie taki szybko, napisaliśmy, że rząd Tuska jest najlepszy co nie znaczy, że chcemy go oddać Unii. Tego jeszcze nie napisaliśmy, jeszcze takiej sugestii w naszym, tekście nie można się doczytać.

Panie Cameron, dopiero się zastanawiamy, czy możemy zasugerować D. Tuskowi by objął stołek w Brukseli, bo po pierwsze jak nie on naszym premierem, to kto?

Jarosław nieWielki na premiera, toż to wojna z Rosją gotowa, a do tego dopuścić nie możemy, to nie jest racja stanu ani Polski ani Unii, co najwyżej tych z za oceanu, jankesów i cowboyów.

Ale cieszymy się, że pan nas czyta i słucha. Proszę tak dalej a będą z pana ludzie i kto wie może też któregoś dnia zostanie pan najlepszym premierem (nie)Wielkiej już Brytanii

Putin

LiliPutin po naszej bez wątpienia bardzo ostrej i wyrazistej krytyce, w której wskazywaliśmy, że bezczynność jego polityki jest niezwykle szkodliwa dla NowoRosji, dla Rosji i dla niego samego w końcu się załamał, zignorował opinie Z. Brzesińskiego, Henry Kisingera i  groźby Obamy i uległ naszym sugestiom.

Co dalej to już wiemy. Panika. Wczoraj w dzienniku TVP Maria Stepan tak się pogubiła, że wykrzyknęła, iż Rosja prowadzi wojnę z Polską. Dsiś od rana debatują jak szykować się do obrony i ewakuacji. Oczywiście nie chodzi o ewakuację szpitali czy domu starców, lecz o ewaluację elit

Opolczeńcy przeszli do wielkiej ofensywy i kto wie czy nie na Lizbonie się zatrzymają.

Co w tej sytuacji mamy powiedzieć/

Chyba tylko tyle, że lepiej późno niż wcale i stąd także dla Putina ( już Putina a nie LiliPutina czy Putany) aby częściej kierował się naszymi wskazówkami i uwagami. Zatem więcej czytania strony Wierni Polsce, a mniej bezczynnego siedzenia na Kremlu i ulegania presji z UE, Berlina i Waszyngtonu

Pierwsza z tych uwag panie Putin, niech nie waży się Pan wyzwalać Polski. Jeśli chce Pan wojować to najpierw nich odzyska pan to co przehandlowała z Ameryką Katarzyna II.

Ten kierunek panu wskazujemy, po Ukrainie i krajach bałtyckich ofkorz, znaczy się, oczywiście.

A poza tym to wszystko jasne, a skoro tak to idziemy popływać w jeziorze, bo wciąż mamy lato, słoneczko, pełne plaże opalających się dziewcząt i dojrzewające na drzewach jabłuszka.

Adm

Reklamy

12 uwag do wpisu “Cameron kieruje się naszą oceną Tuska

 1. z e-majla
  No, rosyjski „niedźwiedź” nareszcie się „ruszył”
  Dzisiaj rano, nowy premier DNR, Zacharczenko potwierdził, że w obecnej kontofensywie ARMII „opłotczyków” uczestniczą kadrowi „dobrowolcy” z rosyjskiej armii, oczywiście na swój własny rachunek i zamiast spędzać urlop nad ciepłym morzem. „Ukry” (Ukropy?) tydzień wcześniej podawały, że przybyło tych „dobrowolców” aż 1200 sztuk, wraz z ciężkim sprzętem (którego jednak Ukry nie potrafiły pokazać). Być może ci „dobrowolcy” dojechali na Donbas po prostu w tych „niedoładowanych” 300 ciężarówkach z pomocą humanitarną.
  Decydującym momentem była, zdaje się, prowokacja z zestrzeleniem malezyjskiego Boeinga. Ten samolot, zmuszony przez kontrolę lotów w Dniepropietrowsku, by lecieć niżej i dalej na północ, po pierwszym w nim wybuchu (czy była to przygotowana w nim bomba, jak twierdził, na podstawie pokazanych w TV szczątków, amerykański były specjalista z CIA?), zamiast lecieć dalej, powoli opadając z prędkością 200 km/godz. w kierunku Rosji, zrobił U-turn i zaczął wracać w kierunku terytoriów kontrolowanych przez „ukry”. Dlatego zapewne go pospiesznie dostrzelono z eskortującego go myśliwca.
  Izrael Szamir pisał, że dwa dni po tym „wypadku”, w nocy na 21 lipca, Władymir Putin zrobił niespodziewane wystąpienie telewizyjne o godz. 1.40 w nocy czasu moskiewskiego. Czy nie był to przekaz, ze wciąż jest u władzy? – pytał się mój kolega. I od tego momentu wszystko się zmieniło, Striełkow poszedł na urlop, nareszcie zaczęto przygotowywać konwój 300 ciężarówek, a w Donbasie oplotkiewicze zamienili się w ARMIĘ fachowców.
  No i wczoraj w polskiej telewizji, mój kolega z wyprawy na Elbrus w 2011, doradca prezydenta prof. Roman Kuźniar (http://markglogg.eu/?p=121 ) stwierdził, że pomoc wojskowa NATO dla Ukrainy będzie konieczna. A zatem nie tylko dostawa z Polski konserw i kamizelek kuloodpornych dla głodującej i lękającej się kul Ukr-Army. Czy po chłodnym (przynajmniej w Z-nem) lecie, będziemy mieli GORĄCE „BABIE LATO”?
  („Baba” to była partyzancka ksywa bardzo niziutkiego – niecałe 160 cm wzrostu jak nasza „kaczka” – Stepana Bandery, skądinąd syna uniackiego popa jak wielu znanych banderowców. To słyszałem w Russia24.)
  Pozdrav,

  MG

  Polubienie

 2. Eeejj ty,podpisujacy się jako Adm. nie kpij tak z Tuska jak i z Putina,zajmij się swoja anielica z rodow mieszanych,bowiem szwabia się szykuje przec na wschod !

  Wiemy,wiemy,ze ci kamienice odnowiono nie tylko w Olsztynie ale i w …….. .
  Czyzbys „krzyzakiem” był ?

  Jurand ze Spychowa

  Polubienie

 3. A to,ze twój portal czytają „kibice” z rozgrywek miedzy toba a Zarzadem WPS to konieczność tym bardziej,ze miasto Lodz się wali jak wiele amerykańskich miast skad szmule wieja,zas Olsztyn rosnie w sile jak texanskie city.

  Schron już masz zaopatrzony w to co trzeba na przezycie miesiąca ?
  Tusk od dawna ma jame i nore tez ,nawet jedna baba z nim ucieka.
  Ty weź ze sobą jednego „chłopaczka”,nie musi być ministrantem.

  Polubienie

 4. Na dobry nastrój dwa typy urody:młode Rosjanki i młode Amerykanki.
  Postępowa Ameryka zawsze musi mieć naj,naj,najsilniejsze,najmocniejsze,najgrubsze…

  Polubione przez 1 osoba

 5. W Polsce tuczniki i maciory na polmetku.
  Nie trzeba już więcej podwyzszac wieku emerytalnego.
  MONSANTO już dawno dalo rozwiązanie .

  Polubienie

 6. Pingback: Gra warta świeczki | WIERNI POLSCE

 7. Cameron to taki przyjemniaczek ,lubiany przez dziewczynki,kazdy narod ma takich .
  Admin (tutejszy) tez ma powodzenie u kobiet tylko u „starszawych i wychudzonych”,co można sadzic po reklamowanych nam zdjęciach.

  Polubienie

 8. Spokojnie majorze .
  Krolestwa jeszcze jakiś czas będą egzystować.
  Nam „się wydaje”,ze rodziny krolow nie maja obaw ,bowiem sa w odpowiednich lozach.
  Polska tez może się doczekać jeszcze krola lub królowej, kobiety maja pierwszy glos !
  Podobno obecnym polskim prezydentem kobieta rzadzi – czy toprawda ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s