Początek wielkich zmian


Ze strony http://ryszard.opara.neon24.pl/post/112742,poczatek-wielkich-zmian

 

Jesteśmy świadkami, bezpardonowej walki o kontrolę nad światem; o nowy porządek – NWO.

POfensywa prowadzona przez Anglosasów (USA, Wlk Brytania i Izrael; pod nadzorem globalnej finansjery) w celu zdominowania świata, biegnie dwutorowo:
 
1. Atakując jednocześnie Irak, Syrię, Liban i Palestynę, „imperialiści anglosascy” – realizują plan utworzenia „rozszerzonego Bliskiego Wschodu”. Konflikt na Bliskim Wschodzie, jest koniecznym punktem zapalnym w walce o geostrategiczną kontrolę finansową oraz kontrolę nad surowcami/zasobami energetycznymi.
 
2. Poprzez kryzys zorkiestrowany na Ukrainie, pracują nad odizolowaniem Rosji od Unii Europejskiej.
W tym wyścigu Anglosasi – Waszyngton chciałby uczynić z dolara, jednolitą walutę na rynku gazu – źródła energii XXI wieku – w taki sam sposób, w jaki narzucił go wiele lat temu na rynku ropy naftowej.
Zachodnie media praktycznie nie pokazują wojny w Donbasie, a społeczeństwa europejskie nie wiedzą albo niewiele wiedzą o rozmiarach walk, jakie się tam toczą. Nie wiedzą o obecności wojskowej USA na Ukrainie, ani o liczbie ofiar wśród cywilów, o fali uchodźców. Czasem, tak przypadkowo zostaje zraniony amerykański generał – Był zapewne przejazdem.
 
Zachodnie media z opóźnieniem donoszą o wydarzeniach z Maghrebu i Lewantu, przedstawiając je bądź jako rezultat domniemanej „wiosny arabskiej” (tj. w praktyce, przejęcia władzy przez Bractwo Muzułmańskie), bądź też jako destrukcyjny efekt istnienia cywilizacji, z natury swej, pełnej przemocy.
Z takiego przekazu płynie prosty wniosek: bardziej niż kiedykolwiek Arabowie potrzebują pomocy, niezdolni do życia w pokoju, w obecności zachodnich kolonizatorów, od kogoś kto potrafi uszanować ich wiarę i religię.
 
Świat i ludzie dziś się nie obudzą. Są bezwolni i całkowicie zmanipulowany medialnie.
Rosja jest dzisiaj główną i jedyną potęgą, zdolną objąć przywództwo nad Ruchem Oporu wobec imperializmu anglosaskiego.
 
Takie są fakty, bez względu na nasze sentymenty, historię. Czy nam to się podoba czy nie.Mamy do wyboru: Imperializm Anglosasko-Żydowski lub Rosyjski.
 
Rosja ma do swojej dyspozycji narzędzia takie jak:
1. BRICS – sojusz gospodarczych rywali, którzy nie potrafią rosnąć w siłę inaczej niż w ramach współpracy,
2.Szanghajską Organizację Współpracy – strategiczny sojusz z Chinami dla stabilizacji Azji Środkowej,
3. Organizację Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym, sojusz wojskowy wiążący kilka państw byłego ZSRR.
Podczas szczytu w Fortalezie (Brazylia):14-16.07.2014, kraje BRICS uczyniły krok do przodu, zapowiadając utworzenie Funduszu Rezerw Walutowych (opartego na chińskim juanie) i Banku BRICS, jako alternatyw dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego, czyli – dla obecnego systemu dolarowego.
Jeszcze zanim ogłoszono ww zapowiedź, Anglosasi przygotowali na nią stosowną odpowiedź, przekształcając sieć Al-Kaidy w Kalifat, który będzie potrzebny do wywołania zamieszek wśród muzułmańskich społeczności w Rosji i Chinach. Nie zaprzestano ofensywy w Syrii, rozciągając ją także na Irak i Liban. Nie udało im się jednak wypędzić części Palestyńczyków w stronę Egiptu, aby zaprowadzić w regionie jeszcze większy chaos.
Od Iranu – Anglosasi trzymają się jak na razie z daleka, dając prezydentowi Hasanowi Rouhaniemu szansę osłabienia antyimperialistycznego nurtu „Chomeinistów”.
 
Dwa dni po zapowiedzi krajów BRICS, Stany Zjednoczone obarczyły Rosję odpowiedzialnością za katastrofę lotu MH17 – Malaysian Airlines nad Donbasem, w wyniku której zginęło 298 osób. W oparciu o to arbitralne i bezpodstawne oskarżenie – Waszyngton „zmusił” Zachód, do wypowiedzenia Rosji – wojny gospodarczej.
Przyjąwszy na siebie rolę trybunału, Rada Unii Europejskiej przeprowadziła nad Rosją sąd; zawyrokowała o jej winie, nie dając przy tym żadnych dowodów ani możliwości obrony. Anglosasi znając prawdę, przestali o katastrofie mówić. Wprawdzie rodziny ofiar próbują wyjaśnić sprawę ale to już fakty bez znaczenia. Powtarza się historia rozpoczęcia wojny USA z Irakiem. Ano „cel uświęca środki”, neguje prawdę, która przechodzi do historii. 
Rada UE obwieściła serię kolejnych sankcji – wymierzonych w osoby, gospodarkę, sektor finansowy.
 
Mając świadomość, że europejscy rządzący nie kierują się interesami własnych społeczeństw, a interesami Anglosasów, Rosja postanowiła utrzymać emocje na wodzy. Zdecydowała się wspomagać własnych rodaków (czemu trudno chyba się dziwić) – ale zdecydowała, nie wstępować w otwartą wojnę z Ukrainą.
Udziela powstańcom pomocy zbrojnej i wywiadowczej, przyjęła ok. miliona uciekinierów, ale powstrzymuje się przed wysłaniem na Ukrainę wojsk, a to oznaczałoby wciągnięcie Rosji w spiralę wojny. Prawdopodobnie nie zdecyduje się na interwencję zbrojną, chyba że większość Ukraińców powstanie przeciwko prezydentowi Poroszence, albo dopiero po upadku Donieckiej Republiki Ludowej.
 
Rosja postawiona wobec wojny gospodarczej, chwyciła się podobnych środków/sankcji, ale uderzyła w sektor rolniczy, a nie finansowy. Na taki wybór wpłynęły dwa czynniki:po pierwsze, na krótką metę, pozostałe kraje BRICS mogą znacznie osłabić skutki nałożonych „sankcji”. W perspektywie krótko i średnioterminowej, Rosja przygotowuje się do możliwej wojny i zamierza przekierować cały sektor rolniczy na tory autarkii.
 
Anglosasi zaplanowali także obezwładnienie Rosji od wewnątrz. Wpierw, uaktywniając, za pośrednictwem Islamskiego Państwa (IP), grupy terrorystyczne działające pośród rosyjskiej społeczności muzułmańskiej, a następnie, szykując medialną kontestację podczas wyborów municypalnych przewidzianych na 14 września.
Znaczne sumy pieniędzy zostały już doręczone wszystkim kandydatom opozycji w 30-tu rosyjskich miastach, a do Petersburga ściągnęło już co najmniej 50 tys. ukraińskich wichrzycieli, których trudno będzie odróżnić od uchodźców, zbiegłych ze wschodnich ziem Ukrainy. Większość z nich ma podwójne obywatelstwo.
Chodzi oczywiście o wywołanie w różnych regionach Rosji manifestacji, na wzór tych, do jakich doszło w Moskwie po wyborach w 2011 r. a w dalszej kolejności, o rozpętanie kolorowej rewolucji, na którą część funkcjonariuszy i klasy rządzącej patrzy przychylnym okiem.
 
Aby swój zamysł zrealizować, Waszyngton mianował nowym ambasadorem w Rosji Johna Teffta, który przygotowywał wcześniej grunt pod Rewolucję Róż w Gruzji, niedawno zaś… zamach stanu na Ukrainie.
Istotną rzeczą dla Władimira Putina obecnie jest nabranie pewności, że może zaufać swojemu Premierowi Dmitrijowi Miedwiediewowi, z pomocą którego Waszyngton, miał nadzieję pozbawić prezydenta władzy.
Przewidując nadchodzące niebezpieczeństwa, Moskwa próbuje przekonać Pekin do tego, aby w zamian za akceptację przez Rosję członkostwa Iranu w SOW – (także Indie, Mongolia i Pakistan), mogły przystąpić do Szanghajskiej Organizacji Współpracy (SOW). O tej decyzji opinia publiczna dowie się najpewniej podczas szczytu w Duszanbe, który ma się odbyć 12 i 13 września.
 
Ta akcesja miałaby położyć kres konfliktowi, który od wieków dzieli Indie i Chiny a przy okazji zachęcić je do nawiązania współpracy militarnej (oraz gospodarczej). Takiego scenariusza bardzo obawiają się Anglosasi.
Taki przełom zakończyłby „miodowe miesiące” między New Delhi i Waszyngtonem, zaplanowane by oddalić Indie od Rosji, np. poprzez danie Indiom dostępu do technologii atomowej.
 
Przystąpienie Indii jako członka SOW, to także sprawdzian, na ile wiarygodny jest Premier Narendra Modi, na którym ciąży podejrzenie wspierania pogromów ludności muzułmańskiej, do których doszło w 2002 r. w stanie Gudźaratu, którego obecny Premier Indii był wówczas gubernatorem.
 
Natomiast akcesja Iranu, (w oczach Waszyngtonu przedstawiana jako prowokacja), wniosłaby do SOW-u, dokładną wiedzę o ruchach dżihadystów i o sposobach ich kontrowania. Zmniejszyłaby też inklinacje Iranu do wchodzenia w pertraktacje z „Wielkim Szatanem”, które doprowadziły do wyboru na urząd prezydenta kraju, szejka Hasana Rouhani. Byłaby również sprawdzianem, jak silny jest obecnie autorytet Najwyższego Przywódcy Rewolucji Islamskiej – ajatollaha Alego Chomeiniego.
Planowane rozszerzenie SOW-u może oznaczać „de facto” początek wielkiej zamiany ról między Wschodem i Zachodem.
 
Pozostaje tylko zabezpieczyć cały proces militarnie.To zadanie należy do OUBZ – Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym – z naczelną rolą Rosji, chociaż przynajmniej na razie, bez udziału Chin.
W odróżnieniu od NATO, OUBZ przedstawia sobą klasyczny sojusz, zgodny z Kartą ONZ, gdyż każdy członek może w dowolnym momencie go opuścić.Korzystając właśnie z owej zasady dobrowolności, Waszyngton próbował, w ciągu ostatnich miesięcy przekupić paru jej członków, w tym Armenię. Jednak, chaos na Ukrainie otrzeźwił tych, którzy marzyli o „protekcji” Białego Domu.
W nadchodzących tygodniach napięcie będzie rosnąć. Jesteśmy na początku Wielkich Zmian.
 
To bezpardonowa walka o kontrolę nad Światem – o NWO.
To wojna o „być albo nie być”: Dla Zachodu – Anglosasów. Dla Wschodu – Rosji.
 
Ryszard Opara,
PS. Głównym źródłem powyższych rozważań jest artykuł PanaThierry Meyssan –Voltairenet.org

 

Reklamy

23 uwagi do wpisu “Początek wielkich zmian

 1. Stąd antydolarowa,dla zadłużonego dolara egzotyczna koalicja rosyjsko-chińska.
  POLSKA dalej MIĘDZY WSCHODEM Z ZACHODEM,tylko bardziej globalnie niż to analizował Feliks Koneczny,polski badacz,autor oryginalnego podziału na cywilizacje.Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ.Takiej aktualnie doświadczamy pod wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

  Polubienie

 2. Poczatek wielkich zmian ?
  BZDURA !
  TO KONIEC SZMULOSZWABSKIEGO PANOWANIA NA CALYM SWIECIE !!!

  MY POLACY zajmijmy się ZMIANAMI u SIEBIE !

  Zblizaja się wybory jedne,drugie,trzecie co w tym zakresie robisz ty lub inny dzialaczu ,czy dzialaczko ?

  Daja ci odgornie pania premier i co patrzysz każdego dnia na jej twarzyczke,ktora duzi mowi i pijesz belty trujące przed swym ołtarzykiem telewizyjnym we własnych lub wynajętych scianach ,

  GODZISZ SIE z DALSZYM WODZENIEM ZA NOS POLKO czy POLAKU ???

  Może bys tak na początek wyrzucil swoja „cyfre” ze sciany lub stojaka i przestal placic abonament ?
  albo
  po mszy niedzielnej CHRZESCIJANINIE zapytal swego przewodnika duchowego :
  Co czynic drogi ojcze ,dalej mamy być niewolnikami PIEKLA ?

  A może by tak zamiast na pielgrzymke do Czestochowy wybrać się do „klasztoru nowoczesnego” w Toruniu i zapytać OJCA DOKTORA :
  Dalej mamy klepac zdrowaśki z twymi podkomendnymi ojczulkami i byc ZNIEWALANI PRZEZ ZYDOW i NIEMCOW, bo tak cie ustawiono za młodu na niemieckiej parafii ?

  Gdy już pukniesz się we własne ciemie i ochłoniesz z tego co tu od nas czytasz zapytaj sam siebie :
  JAK DALEJ ZYC W TYM ZAKLAMANYM SWIECIE ???

  Jak nie znajdujesz własnego rozwiązania zapytaj NAS POLAKOW,ktorych los rzucil na obca ziemie,my damy ci odpowiedz,malo tego POPROWADZIMY CIE DO ZWYCIESTWA jak przyłączysz się do nas przestając chlonac nie tylko BELTY ODURZAJACE ROZUM ale gdy wyrzucisz wspolczesne radia i telewizory z twego lokum,bo tam nie znajdziesz PRAWDY,jedynie otumanienie,ktore cie dobije gdy chwytasz za kolejna flache,kielich,szklanke z w mowieniem sobie „chlusniem bo usniem” !

  PO POLSKE TRZEBA ISC Z TRZEZWYM ROZUMEM !

  Możesz sobie tez i wziasc różaniec aby być może zacisnąć go na szyji OBLUDNIKOW !

  Pytaj JAK ZWYCIEZAC WROGOW ,my ci nie tylko odpowiemy ale i pomożemy,w pierwszej kolejności wyjsc z zakłamania i sterowanego zycia przez twych „dobroczyncow”.

  APA

  Polubienie

 3. Apa, tylko nie opowiadaj nam, ze początkiem zmian dla Polski i w Polsce będzie zawierzenie tym, którzy nas tyle razy zdradzili albo ruskim.
  A propos, nie mam pudla z obrazkami, które gada 🙂 wyrzuciłam po 10.04.2010 r. i nie oglądam gęby folwarcznych dziewek i opojów.

  Polubienie

 4. Gdzie ty Joanno widzisz nasze bajanie o powierzaniu władzy szmulo-szwabom ?
  Bądź sprawiedliwa i nie rzucaj blota na nas jak czynia to dyżurni na każdym portalu.
  Poczytaj sobie nasz każdy post i zrozumiesz ,ze MY CHCEMY POLAKOW na każdym stanowisku władzy nawet sołtysa we wsi .
  Do tej pory ze swieca szukac Polakow nawet na probostwie,znajdziesz co najwyżej mieszana krew lub czystego jewreja czy szwaba !
  Rozumiesz nas ?

  Polubione przez 1 osoba

 5. Czy wiecie ,ze POL POLSKI MIESZKANCOW z obywatelstwem polskim TO JUZ MIESZANA KREW – bolszewicka,szmulowska,szwabska a wkrada się i arabska/islamska,po czarna z Afryki i to z przedstawicielami w Sejmie „polskim” ?!

  Ale nas cholery zaśmiecili !

  I co będzie jedność w takiej mieszaninie dogada się POLAK z takimi ?
  Zreszta to dogadywanie widać na forach internetowych,rowniez miedzy Adm a Zieminskmi to wyszlo na WPS – a przeciez obaj WIERNI – pytanie – tylko komu ?

  Polubienie

 6. Ooooo ! jest rezultat naszych próśb.
  „Twój komentarz oczekuje na moderacje „.
  Chyba przejdzie cenzure gdy platnik zezwoli .

  Oj narodzie uzywajacy jezyka polskiego – POLACY CO SIE Z WAMI STALO ?

  U Zieminskiego już nie przechodzi – bolszewicy nie zezwalają .

  Wot „rodina” i nasza „zemlja” !

  Przed smiercia WASZE SUMIENIA ODZYSKAJA PAMIEC !!!

  APA
  dla archiwów polskich

  Polubienie

 7. Nowa taktyka Rosji w ramach „Pełzającego Rozbioru Ukrainy”?

  (Patrz http://wyborcza.pl/1,75477,15634261,Pelzajacy_rozbior_Ukrainy.html z 17 marca br. W tym proroczym tekście Wacław Radziwinowicz przewiduje, że „Do przyspieszenia tego procesu przydałoby się kilka zbrojnych napadów „banderowców” na „rosyjskojęzycznych””. No i mieliśmy masakrę w Odessie 2 maja oraz Mariupolu 9 maja, które to wydarzenia zapewniły sukces referendum secesyjnego w obwodach Ługańskim i Donieckim 11 maja br.)

  ***

  Bardzo ciekawy tekst na temat polityki Rosji pojawił się na http://novorus.info/news/analytics/27745-sdacha-donbassa-ili-novaya-taktika-rossii.html („Poddanie” Donbasu czy nowa taktyka Rosji?). Gdy się bliżej jemu przypatrzeć, to za rysującym się obecnie, zaplanowanym na rok 2018 (tak! To ukończenie „południowej” rury z gazem do Europy) programem zjednoczenia Euroazji „od Lizbony do Władywostoku” pojawia się perspektywa uwolnienia się świata od tej, morderczej dla homo sapiens, żydomasońskej, głównie zatem anglosaskiej, HEGEMONII WŁASNOŚCI ORAZ PIENIĄDZA (Pisze o niej Ryszard Opara w tekście „poczatek-wielkich-zmian” ).

  Czyli szansa przezwyciężenia TERRORU SZTUCZNEGO, LUDZKĄ PRACĄ STWORZONEGO „BOGA MAMONA” (hebr. Adon Olam), religijnego terroru opartego na programach wziętych ze Starego (oraz Nowego) Testamentu „I będzie jedna (bezmyślna) trzoda i jeden (hipokryta) Pasterz, oczywiście z mej Dawidowej (gangsterskiej) rodziny” (Jan 10:16; Ez 37:24). Proszę zauważyć, że w dzisiejszej Rosji prosperują duże autonomiczne jednostki etniczne oraz kulturowe bardzo zróżnicowane, takie jak (formalnie islamska) Czeczenia „bojca” Kadyrowa, czy przypominająca autarkiczne zachowanie się pierwszych chrześcijan, wielotysięczna już sekta „Syberyjskiego Chrystusa” (który jak dotąd, nie dał się głupio powiesić na krzyżu za grzechy pasożytującego na jego męce CHRZEŚCIJAŃSKIEGO KLERU – https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/01/chrystus-syberyjski/ ). Oby zatem tak dalej, może jakoś wybrniemy z tego zawziętego amerykańskiego, wzorowanego na zachowaniu się bezrozumnych biblijnych Patriarchów, kultu „trójcy TPD”, czyli PIENIĄDZ-TECHNIKA-DUPA, kultu przyświecającego kompletnie skretyniałym – patrz prezydenci USA – czcicielom Miasta na Wzgórzu Syjon.

  Od siebie dodam, że projekt takiego „od Atlantyku do Pacyfiku” Euroazjatyckiego Trójpaństwa Niemcy-Polska-Rosja głosiła dokładnie sto lat temu post-żydowska komunistka Róża Luksenburg, zamordowana w Niemczech wraz z Karolem Libknechtem, na początku 1919 roku. Warto też zauważyć, że za zachowanym przez blisko 75 lat zwycięstwem Rewolucji Antytoligarchicznej (bo tak tę REWOLUCJĘ ANTYMAMONISTYCZNĄ należy nazywać w obecnych realiach) w Rosji w 1917 roku stało autentyczne, ofiarne wręcz zaangażowanie się społeczne ówczesnych komunistów, wielu z nich Polaków, nie tylko Dzierżyński, ale i Marchlewski, Mążyński, Kołłątaj, itd. Podobnie dzieje się obecnie, bez osobistego zaangażowania się, komunistyczno-prawosławnych „bojców Krymu i Donbasu” (Striełkowa, Bołotowa, Gurbajewa itd.) nie było by tego „antyżydo-banderowskiego”, z wyraźnym podtekstem antyoligarchicznym, powstania w Donbasie. Powstania, którego niespodziewane sukcesy Rosja próbuje obecnie wykorzystać dla swej egoistycznej geopolityki.

  Co więcej, zarówno w trakcie Rewolucji Bolszewickiej jak i tej obecnej w Donbasie, pieniądze były/są rzeczą wtórną, kajzerowskie Niemcy wsparły Lenina, widząc w nim szansę na pokój na Froncie Wschodnim, Wall Street wsparło Trockiego, widząc w nim szanse na owocne biznesy z „niezdegenerowaną”, jak Stara Europa, bolszewicką Rosją (obaj zresztą wypełnili postawione przed nimi zadania). I podobnie wygląda sprawa w Donbasie. Pieniądze bowiem na opłotczyków jakoś się znajdują – i zaiste nie wiem, czy tajnymi kanałami nie pochodzą one po części aż zza Ocenau, gdzie przecież są ośrodki intelektualno-finansowe (np. Paul Craig Roberts, Fundacja Schillera), które obecnych neo-cons nienawidzą.)

  A oto zakończenie artykułu „Poddanie” Donbasu czy nowa taktyka Rosji?, ma krótka uwaga do niego znajduje się poniżej cytatu:

  Nieuznanie przez Rosję DRL i ŁRL przy zabezpieczeniu ich faktycznej niezależności, oznacza tylko jedno – Moskwa otrzymuje możliwość rozpoczęcia przeformowania Ukrainy poprzez formalnie ukraiński, ale jednak faktycznie rosyjski, Donbas. To nie jest „poddanie” Noworosji, ale podstępna zapowiedź tego co będzie dalej. Bardzo prostą by było drogą uznanie przez Rosję DRL i ŁRL. No i co my na tym wygrywamy? Nic. Przyjmując Donbas obecnie, my tracimy pozostałe terytoria. I w wypadku Charkowskiej, Zaporożskiej i kolejnych przyszłych republik wszystko będzie trzeba rozpoczynać od nowa. Tym bardziej, że do uznania Donbasu z czasem się przyzwyczają (tak jak przywykli do rosyjskiego Krymu) i nastąpią nowe obwinienia o to, żeśmy pozostawili inne rosyjskie ziemie. O tym, że Rosja nie miała planów uznania Donbasu jako nowego państwa, mówi fakt, że główną postacią w nich nie jest prezydent ale (łatwo wymienny) premier (? – MG). Z tego powodu w parlamencie Noworosji jest 60 osób – po 30 z każdej republiki. A ilu zazwyczaj zasiada w parlamentach? A to wskazuje, że parlament od początku zaprogramowano „na wyrost”. Rosja przystąpiła do fazy aktywnego demontażu ukraińskiego państwa. W tym wypadku nie trzeba się spieszyć. Ten process zajmie kilka lat, ale do momentu zakończenia “Południowego gazociągu” on da obowiązkowo swoje owoce. Położenie hunty, względnie jakiejś innej “władzy” w jej miejscu, jest niewesołe. Nie potrzeba wspominać, że Putin wyciągnie z tego maksimum. Wszystko tylko się zaczyna”.
  Центральное информационное агентство Новороссии
  Novorus.info

  No, to brzmi optymistycznie, ale tylko na papierze. Kto bowiem odbuduje prawie całkowicie zniszczony obecnie Donbas? Do “umierania za ojczyznę” zawsze bowiem znajdują się ochotnicy, ale do żmudnej, pokojowej pracy trudno ludzi zachęcić bez odpowiednich bodźców ekonomicznych. A jak Rosja swym kosztem odbuduje Donbas a Kijów go, jako swoją formalną własność, zajmie w pokojowy sposób, przy pomocy grupy podkupionych nielicznych tego Donbasu parlamentarzystów? Dokładnie tak przecież Amerykanie, za cenę 5 miliardów dolarów, “zdobyli” Kijów na początku bieżącego roku.

  Oczywiście Rosja winna zajetą przez powstańców część Donbasu wesprzeć bezpłatnymi dostawami gazu (którego ma w nadmiarze) oraz ropy. Być może tylko to wystarczy by Donbas jako-tako odbudować i uczynić zeń “antykijowsko-antyamerykańską” fortecę. To jednak nie będzie przysparzać żadnych dochodów rosyjsko-ukraińsko-amerykańskiej mafii Oligarchów, nie mówiąc już o tym, że z takiej “fortecy”, podobnie jak ze zmilitaryzowanej reszty Ukrainy dzisiaj, prosta ludność będzie po prostu uciekać. A o to przecież chodzi tzw. “planistom”. I to nie tylko w Waszyngtonie.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Alez Panie i Panowie !
  NIE WSZYSTKIE PLANY LUDZKIE SIE UDAJA !

  Wezcie poprawke na istnienie PRAWDZIWEGO BOGA czy BOGOW ,bowiem jeszcze nikt i nigdy ICH NIE OBALIL i SWIAT SIE NADAL KRECIL i BEDZIE KRECIL !!!

  Nawet w najmniej spodziewanej chwili wali się i konczy ludziom swiat ziemski choćby w indywidualnej śmierci ,obojętnie czy się jest bogatym.super bogatym,madrym czy głupim ,także filozofom i bladzacym dobrym czy super ZLYM .

  Zostawiasz człowieku WSZYSTKO i IDZIESZ TAM SKAD JESZCZE NIKT DO ZYWYCH NIE PRZYSZEDL i NIE POWIEDZIAL JAK TAM JEST !!!

  Cala reszta to wymysły ludzkie i plany budowane na NAIWNOSCI PROCHU LUDZKIEGO .

  Bierzcie na BOGA POPRAWKE i JEGO RZADZENIE SWIATEM,TEGO WSZYSTKIEGO CO
  ON STWORZYL a NIE LUDZIE.

  Z BOGIEM JESZCZE NIKT NIE WYGRAL ANI GO NIE OSZUKAL.

  ZYJ KAZDY CZLOWIEKU W PRAWDZIE,MILOSCI i POKOJU ,
  BADZ SPRAWIEDLIWYM !!!

  Polubienie

 9. Nie słuchałam przemówienia Strełkowa,ale zamieszczam,bo konferencja prasowa odbyła się
  11.09.2014 r. Kto zna rosyjski zrozumie.Jednak nie zabili go,ale żyje,taką mam nadzieję.

  Polubienie

 10. Putin do Poroszenki ( Patroszenki, jak piszą niektórzy)
  Róbta co chceta.

  Putin do Striełkowa
  Ssssssy……………ssssssy…………………sssssy……spierdalaj

  Putin do Miedwiediewa
  Zrobimy humanitarny konwój , niech myślą że coś dla nich robimy
  Miedwiediew
  Pust?
  Putin
  Pusty, ale biały, żeby było go dobrze widać

  Polubienie

 11. Wysłuchałem tego, wskazanego przez Moherowy Beret, trwającego 24 minuty „briefingu” Igora Striełkowa po jego miesięcznej nieobecności w Donbasie

  Otóż powtórzył on to, co już mówił w poprzedzających jego „odstawkę” miesiącach. Mianowicie, że Putin w pełni zasłużył na swe 85 % poparcia, ale są siły na Kremlu, które zmuszają go do „uginania się” przed Zachodem i że w najbliższym czasie V Kolumna ma otwarty zamiar zorganizować w Moskwie rodzaj „majdanu kolorowej rewolucji”, usuwając Putina z jego urzędu, podobnie jak zrobiono to z prezydentem Janukowyczem. (Pokrywało by się to z tym, co pisał Izrael Szamir, że w kilka dni po zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga, o godz. 1.40 w nocy 21 lipca Putin miał niespodziewane telewizyjne przemówienie. Jakby tym środkiem przekazu chciał zawiadomić „swoich”, że wciąż jest u władzy.)

  Striełkow powtórzył też Z NACISKIEM swą od miesięcy powtarzaną tezę, że bez SILNEGO WSPARCIA ze strony Rosji, powstanie się będzie wlekło przez kolejne tygodnie, dostarczając tysiące kolejnych ofiar i powodując dalsze zniszczenie Donbasu. Bardzo źle ocenił on, praktycznie wymuszone przez ambasadora Rosji w Kijowie Zubarowa, podpisanie przez premierów ŁRL i DNR „pozornego porozumienia pokojowego”. Oczywiście jest ono wykorzystywane przez Kijów do podciągnięcia odwodów, obecnie jest przygotowywany atak na Donbas aż z trzech kierunków. Ze strony Ukrainy istnieją plany „wypchnięcia” oplotczyków na tereny Rosji i kontynuowania dalej. „Jest konfiguracja by jednocześnie ATAKOWAĆ ROSJĘ”. To są jego słowa. Bez WSPARCIA ROSJI NA DUŻĄ SKALĘ opłotkiewicze będą się tylko wykrwawiać, gdyż ideologię banderowską należy wyciąć aż do jej korzeni.

  I jak zauważył ktoś z komentatorów wystąpienia Striełkowa: „odrąbać V kolumnie korzeń, to ona też uschnie. Bez tego „chirurgicznego” zabiegu walka z V kolumną będzie wieczna. Ja się z tym zgadzam ( …) I w tym celu konieczną jest RENACJONALIZACJA WSZYSTKIEGO, co wcześniej było własnością narodu i zostało w oszukańczy sposób sprywatyzowane.

  I jeszcze jeden komentarz:

  „Putin to jedno, a jego otoczenie to całkiem coś innego. Dziwne, że my to wiemy, a inni nie”. I komentatorzy zaczęli wyliczać nazwiska rzeczonej kremlowskiej V kolumny, a w szczególności ambasadora Moskwy w Kijowie Zubarowa. To on przecież wymusił podpisanie przez opłotkiewiczów „porozumienia pokojowego”. Na co kolejny komentator „z głupia frant” zauważył, że bez zezwolenia prezydenta Putina Zubarow by tego porozumienia nie podpisał…
  Ta wymiana zdań mi przypomniała, że przed stuleciem także w Kongresówce się mawiało, że „Car jest dobry, tylko jego otoczenie złe”. I że na Kremlu sytuacja zasadniczo się zmieniła dopiero w 1918 roku, gdy Lenin kazał rozstrzelać cara. I tak to bezbożne „bezcarstwie” trwało aż do roku 1991, gdy obalono ZSRR, czego przyszły wtedy historyk Grigin-Striełkow w swym wystąpieniu bardzo żałował.

  Polubienie

 12. No więc Putin jest takim drugim Janukowyczem tyle że formatu knypla, więcej boi się o własną d….ę niż o losy opolczenców, a w dalszej perspektywie o losy Rosji.
  Striełkow wprost tego nie mówi, ale daje to jednak do zrozumienia
  I jeszcze jedno, Rosjanie widząc fałszywe zagrywki Putina i jego bierność w stosunku do tego co się dzieje na wschodzie Ukrainy, Putina bronić nie będą. Jego upadku można się spodziewać na dwa sposoby. Albo obalą go oligarchowie do spółki z Wall Street, albo nacjonaliści rosyjscy mający dosyć jego politycznej dwulicowości

  Polubienie

 13. APA 11 Wrzesień 2014 o 8:45 Edytuj
  Moderacja trwa.
  Zezwolenie przyjdzie ,a może nie.
  Tak już jest gdy Zyd z Niemcem musi ustalać działania
  ——————————————————————-
  Moderacja jest bardzo ograniczona i odnosi się jedynie do kilku słówek i osób, miedzy innymi do mojego nazwiska.
  Choć większość wie kim jest Adm, to jednak wolę by widziano mnie jedynie pod tym nickiem, a to z dwóch powodów.
  Po pierwsze, nie zamierzam robić kariery politycznej ani startować w wyborach, zatem nie zabiegam o popularność i rozpoznawanie z imienia i nazwiska.
  Po drugie zbyt się szanuję by jakikolwiek mendzior mnie opluwał, oczerniał, czy publikował na tej stronie fałszywe insynuacje na pod moim adresem.
  W końcu założyłem i prowadzę tą stronę nie dla takich celów.
  Wszelka inna dyskusja, polemiki i odmienne od moich opinii zdania nigdy nie były i nie będą moderowane, czy blokowane.
  Przypominam przy okazji, że w RP oprócz wolności słowa, jest jednak kodeks karny i pewne zapisy do niego się odnoszące.
  Każdy zatem odpowiada osobiście za to co mów czy pisze.
  Pozdrowienia dla wszystkich i zaproszenie nie tylko do czytania ale i do komentowania. Mamy mnóstwo wydarzeń wartych skomentowania, szczególnie, że jakby wisiało w powietrzu coś co wcale nie jawi się jako zmiana na lepsze. Dziś jest to na Ukrainie, ale jutro może wylądować także na naszych polach już nie w formie przypadkowo zbłąkanych US- helikopterów.
  Adm

  Polubienie

 14. Strusie uwazaja ,ze najlepiej chowac glowe w piasek.
  Dla nas (APA) politycy do aktorzy drugorzedni teatru lalek .

  Czytelnicy internetu wiedza czego szukają ,madrzy potrafią znaleźć cos dla siebie i porownac z lzemediami.

  DLA WSZYSTKICH POLAKOW LICZY SIE WOLNOSC i WIERNOSC POLSCE I POLAKOM !!!

  Platni słudzy pacholki bolszewikow i innych odlamow SZMULOSZWABI będą przez nas wszędzie i zawsze demaskowani a rozliczy ich na końcu BOG (ludzie ich wszystkich nie wylapia,bo to kameleony w roznych szatach i wyksztalceniu).

  MASZERUJEMY PO PRAWDE i SPRAWIEDLIWOSC GDZIE PRZYSZLO NAM ZYC !

  APA

  Polubienie

 15. Ej, coś mi się zdaje, że te nowe „głupie” sankcje przeciw Rosji mają swój głębszy sens. Mianowicie one uderzają w najbogatsze – całkiem zresztą liczne, sądząc po ilości Rosjan w Zakopanem w okresie prawosławnych świąt Nowego Roku – warstwy ludności tego NOWOBOGACKIEGO mocarstwa: one nie będą miały obecnie możliwości kupować nowe samochody luksusowych marek, pić drogie francuskie wina, na co niedawno użalała się wnuczka Chruszczowa. I ta „nowa elita” otrzymała za zadanie wymuszenie na rządzie FR – i oczywiście na prezydencie Putinie – LIKWIDACJI POWSTANIA W DONBASIE. To Rosja ma wykończyć powstańców, by zestaw „głupich sankcji” został cofnięty i NOWI ROSJANIE uzyskali znowu dostęp do „cudownych zabawek” wyprodukowanych przez tzw. Zachód

  Jak „Zachodowi” ten program „edukacji” (czytaj amerykanizacji, także w formie hiper-klerykalizacji, patrz obrazki uświetniające komentarze do http://marucha.wordpress.com/2014/09/12/wojna-domowa-na-ukrainie-12-09-2014r-szosty-dzien-rozejmu/#comments) tzw. Ruskiego Mira wyjdzie, to zobaczymy. Na Ukrainie, z mych osobistych obserwacji sprzed kilku lat, ta „amerykanizacja” społeczeństwa w znacznej mierze się udała, cała wierchuszka w Kijowie przy byle okazji popisuje się znajomością angielskiego i swą przynależnością do jakiejś religii, scjentologów, baptystów i „myckowych” żydów włączając.

  Polubienie

 16. Czas gra na rękę Rosji&Noworosji. USSraina ledwo wiąże koniec z końcem, te 60 mln dolarów, które zostaną przekazane na „dozbrojenie” ukraińskiej „armii” tylko nieznacznie przedłużą agonię tego i tak na wskroś przeżartego państwa. Gdy trwa opór na wschodzie samozwańczy rząd w Kijowie nie jest w stanie przeprowadzić reform (czyt. grabieży). Natomiast gdyby Rosja wkroczyła na wschód już oficjalnie, to przekreśliłaby szanse na pozyskanie sympatii wszystkich ukraińców chyba już na wieki.

  PS. MG schizofrenie leczy się u psychiatry, nie w internecie, strzel sobie kielicha i idź spać.

  Polubienie

 17. MANIFEST na X Portalu rzeczywiście celuje w sedno choroby określanej jako „AMERYKANIZM – CZWARTA WIELKA RELIGIA ZACHODU” (jest to tytuł entuzjastycznej książki żydowskiego „skomputeryzowanego poety Starego Testamentu” Dawida Gelertnera, którego 20 lat temu usiłował zabić berkelejski matematyk „Unabomber” Ted Kaczynski. (Na UC Berkeley ja też w 1969 roku otrzymałem M.A. dyplom, podpisany przez Ronalda Reagana, ówczesnego gubernatora Kalifornii).

  Autorzy piszą pod koniec tej ich długiej epistoły:

  By pokonać chorobę, musimy zdać sobie sprawę, że jesteśmy poważnie chorzy. Zaś pierwszym krokiem w kierunku pokonania choroby będzie zdanie sobie sprawy, gdzie choroba nas dopadła i kim są jej roznosiciele. Zakażenie pochodzi od kultury współczesnego Zachodu i jej historycznych poprzedników. Nosicielem zarazy, pasożytującym na jej rozwoju zupełnie jak komórki nowotworowe w zdrowej tkance, jest światowa oligarchia, amerykańskie państwo-potwór, ideologia liberalizmu, złośliwa w swoich podstawach, jego światowa sieć agentów wpływu, służąca we wszystkich społeczeństwach imperium zła – włączając w to te, które zdołały zachować choćby częściową odporność na jej szkodliwe wirusy. Lekarze wiedzą, że bez woli pacjenta, wyzdrowienie nie jest możliwe, i żadne sztuczki oraz zewnętrzne metody tu nie pomogą. Tak więc głównymi sojusznikami Globalnego Sojuszu Rewolucyjnego są po prostu ludzie, społeczeństwa, kultury, cała ludzkość, które są po prostu zobowiązane by się przebudzić i zrzucić z siebie wysysającą krew liberalną oligarchiczną amerykańską szumowinę.

  To mi przypomniało, że ja też napisałem coś podobnego przed 20 laty, w bardziej skróconej i nieco satyrycznej formie. Zrobiłem to w chwilach wolnych od pracy przy badaniach sejsmicznych gór Szwajcarii.

  Oto tekst tego mego ówczesnego „Mini Manifestu”. Coś dla poczytania przez LUK’a, któremu się zdaje, że ZAMERYKANIZOWANE UKRAINA odpuści sobie Donbas. NATO przecież na to nie pozwoli. Wystarczy posłuchać polskich polityków, d. mych kolegów:

  ——–

  Dedykowane profesorowi Lewisowi Wolpert i jego odkryciu “The Triumph of the Embryo”

  Deklaracja Praw
  Człowieka Embrionalnego
  oraz
  Prezentacja celów
  Światowego Ruchu „Precz z Rozumem”

  My, Ludzie Embrionalni wszystkich Ras oraz Płci, deklarujemy co następuje:

  1. Będąc w pełni świadomymi, że nasze idee są sprzeczne z Rozumem i Biologią, ogłaszamy iż jest to prawdą oczywistą, że wszyscy ludzie zostali stworzeni jako równi. Twierdzimy zatem, że Kain jest równy Ablowi, idiota jest równy geniuszowi i że zwykły gangster ma te same prawa jak święty. Co więcej, zgodnie z nauką Nowego Katolickiego Kościoła deklarujemy, że embrion ma takie same prawo do życia i do dążenia do szczęścia, jak osoba dorosła. Mówiąc krótko, stwierdzamy, że (ZAPŁODNIONE) JAJO JEST RÓWNE KURZE – i to jest nasza Nowa, Promienna Myśl, która przyświeca wszystkim naszym dążeniom oraz poczynaniom.

  2. Deklarujemy, że nasz Bóg, Stwórca Równości, wyposażył nas – w przeciwieństwie do innych bezmyślnych zwierząt – w naturalne prawa do bezpiecznego życia, do wolności oraz szczęścia. Zamierzamy zrealizować te boskie prawa na poziomie umysłowym niewinnego dziecka, czy nawet jeszcze nie zróżnicowanego embriona. Mamy prawo to uczynić, gdyż jest to prawda sama w sobie ewidentna, że każdy dorosły osobnik był kiedyś w fazie embrionalnej jego osobowości. I to jest jego własna wina, że wbrew Woli Boskiego Stwórcy Równości, opuścił ten cudowny stan pierwotnego szczęścia oraz bezmyślności.

  3. By wymusić poszanowanie nadanych przez Boga Praw Udziecinniałego Człowieka, zamierzamy na Ziemi odtworzyć warunki bezpieczeństwa oraz szczęścia charakterystyczne dla Macicy. Zapelnimy zatem Ziemię naszymi klimatyzowanymi budowlami, które będą chronić nas przed szkodliwym wpływem zlej pogody i dostarczymy narodom nieskończoną obfitość ubrań, żywności oraz środków transportu, tak ze nikt nie będzie zmuszony dokonywać jakichś, niszczących go, wysiłków fizycznych.

  4. Deklarujemy zatem, że by zrealizować ten wspaniały projekt permanentnej infantylizacji (czy nawet embrionalizacji) człowieka, nasz Bóg, Stwórca Równości, wyposażył nas w prawo do wykorzystania, bez jakichkolwiek ograniczeń, wszystkich bogactw naturalnych Ziemi. Mamy także prawo do eksterminacji – względnie do uwięzienia w klatkach oraz rezerwatach – wszystkich odmian zwierząt, włączając w to homo sapiens, które mógłby zagrozić naszym zinfantylizowanym, agresywnym projektom totalnego udomowienia świata.

  5. A zatem deklarujemy, że nasze Ludzkie Umysłowo Embrionalne Społeczeństwo ma prawo organizować się w bandy zwane partiami, mafiami oraz korporacjami. W celu ułatwienia działalności tym błogosławionym przez Boga zgromadzeniom, stała się konieczną likwidacja – względnie przebudowa w odpowiedni sposób – wszystkich dotychczas istniejących ludzkich zrzeszeń, mających na celu społeczną Sprawiedliwość, Piękno życia, oraz poszukiwanie Prawdy w każdym badanym przedmiocie. Przestępczy charakter tych SPP zrzeszeń polegał na rozbudzaniu niezdrowych pożądań, oraz zachęcie do działań sprzecznych z obowiązkowym w naszym zinfantylizowanym społeczeństwie, dążeniem do komfortu, bezpieczeństwa i imbecylnej szczęśliwości.

  6. A zatem deklarujemy, że wrogiem nr 1 Ludzkości są wyznawcy idei Karola Marksa, którego program w sposób efektywny ograniczył wytwarzanie błogosławionych przez naszego Boga urządzeń, które w sposób cudownie automatyczny dają ludziom poczucie wolności, szczęścia oraz dominacji.

  7. Deklarujemy, że wrogiem nr 2 Ludzkości są wyznawcy nauk Sokratesa, którego działalność edukacyjna podkopała w przeszłości nasz idiotyczny, dziecięcy zachwyt nad demokracją oraz równością.

  8. Deklarujemy, że wrogiem nr 3 Ludzkości są szczerzy i rozumni wyznawcy Jezusa z Nazaretu. Ten sukinsyn (the son of a bitch) potrafił, przez blisko dwa tysiące lat, oszukiwać ludzkość, twierdząc, że (trwałego) szczęścia można ewentualnie zaznać tylko po śmierci i że nie powinniśmy się troszczyć ani o to, co będziemy jeść, ani o to, w co będziemy się ubierać, ani o dom, ani nawet o własną rodzinę.

  9. Zamierzamy także wyzwolić Ludzkość od terroryzujących ją nauczycieli, którzy psują naszą młodzież twierdząc, że nie da się przeskoczyć własnego cienia, że dwa plus dwa daje cztery i ze każda akcja powoduje reakcję. Uczniowie w naszych szkołach, zamiast się uczyć nudnej logiki, matematyki oraz fizyki, będą radośnie grali w gry komputerowe i uczyli się o przygodach Myszki Miki oraz o metafizyce fizyki cząsteczek DNA czyli samolubnych genów.

  10. Mówiąc krótko, po wyzwoleniu Ludzkości od jej historycznych ciemiężycieli my, Zuniformizowane Społeczeństwo Ludzkich Neotenicznych Umysłowo Embrionów, zamierzamy „mnożyć się i panować nad ziemią” – tak jak nasz Bóg, Stwórca Równości przemawiający do nas już z pierwszej strony Pisma Świętego, nakazał nam robić. Nie potrzebujemy dodawać, że zamierzamy się zachowywać jak agresywnie rosnący, monstrualny Rak Planety Ziemia.

  (Elaborated in 1993 in Geneva. Text drawn after the “Declaration of Independence of North America” of 1776, and the encyclical letter “Laborem exercens” of 1981.)

  Polubienie

 18. No,no ,calkiem calkiem przy pelnej filozofii człowieka istoty dumnej i pyszałkowatej jak przystalo na KAZDEGO SZMULA a po nim SZWABA,BOLSZEWIKA czy nowoczesnego MIESZANCA .

  Jest jednak „ALE” !
  Jak wybic w przyszpieszonym czasie 6 miliardow bydla ludzkiego ,którzy/ktore tym w/w przeszkadzają w bytowaniu i zaczynają się buntować ?!
  Prawie już wszystko opodatkowane POTROJNIE,
  karmione to to jest wszelkimi truciznami,
  szczepione i leczone najnowszymi metodami zejścia z tego swiata,
  odmozdzane czym tylko się da,
  chrzczone i obrzezywane na rozne sposoby i w roznym czasie ,
  informowane i dezinformowane tak,ze nawet sami ogłupiacze traca rozum i się wieszają ,
  pielgrzymujące tam gdzie tylko się im nada kierunek ,
  i co ?
  NADAL TE NIE WYBRANE PLEMIONA ZYJA i GLOS PODNOSZA !

  Co czynic „jehowa” ,co robic wspolczesna filo-Zofio i ty pierwsza J-EWO ?
  Tudziez SALCIO i SARO ,bo na MIRIAM w klapie marynarki przestają już patrzeć .

  Chyba tylko dac im BABE na PREMIERA,bo chłopom to już nawet w portkach zanika,zas rozum dawno zlasowany !

  Ooot i początek zmian – stare zawsze jak nowe.

  Wy tam prostaczkowie ,siedzieć cicho na swym biedaczkowie !!!
  Morda w kubel ,klodka ,ban !

  Nie stać w grupie goje ,co najwyżej pojedynczo podchodzić ,wcześniej w kolejke się ustawiac.
  Po co ?
  Po jadlo i napitek do Zyda,bo przecież BIDA !
  W krzyżu cierpienie ,w krzyżu zbawienie !!!

  No tak,PROWDA ,ale przecie BIJA ,USMIERCAJA ?
  To nadstaw im drugi policzek i już masz niebo .
  A jak chcą to i dupy ,będą w nia równo walic chlop czy baba nie ma roznic !

  Prawda chlopy ?
  A pewnie.
  Poczatek wielkich zmian od nowego tygodnia ,następni musza się NAFUTROWAC !!!

  Jutro sobie zaśpiewajcie „Boze cos Polske….”.

  APA

  Polubienie

 19. No i slowo cialem się stało i …………………………………………………….
  znowu szmulostwem podkraszone szwabstwem ZASMIERDZIALO !

  NOMINACJE !

  A jutro 16 i proroctwo „ma się spelnic”.

  Chlopaki wykrakaliśmy babe na premiera ,
  a niech ich wszystkich wezmie cholera.

  Ewentualnie e-bola,
  ta jednak bierze głupola.

  JESIEN idzie szczepic będą,
  trochę głupich się pozbeda.

  Na ministry NOMINUJA ,
  nie popuscic ZADNYM (-) ZBOJOM !!!

  Panie,przeciez nie da rady,
  dziś nie zbierzesz pol gromady .

  Ludzie w swiat się rozjechali,
  wioski,miasta zostawiali.

  Rodziny się pomieszaly,
  taki nam „dobrobyt” daly !

  Nie czas dzisiaj lamentować,
  zale na pojutrze schować .

  Dzis nam trzeba MADRYCH GLOW
  bys POLAKU BYWAL ZDROW !!!

  Polubienie

 20. Czas ucieka,zycie tez ,
  w jakim swiecie żyjesz – wiesz ???

  Wiem RODAKU,moj POLAKU
  dziś od rana na zmywaku !

  Nie w Ojczyznie,nie w mej ziemi
  zostaliśmy wygonieni.

  I TY na to pozwoliles ?
  zamkles drzwi i się zmyles ???

  Com miał czynic,z kim isc walczyc
  kiedy duren z durniem miauczy ?

  W POLSCE PANIE NIE MA ZGODY !
  Zyd zalozyl nam gospody !!!

  Wzial monopol,warzy piwo ,
  Polak został marnym gnida !!!

  Pije,chleje dziś na umor,
  zarasta mu chłopski ugor .

  Dzis roboty nie ma w miescie
  dzisiaj chleba nie ma w ciescie !

  Radz człowiecze jeden ,drugi
  aby nie brnac w szmulo-dlugi .

  Polubienie

 21. JEST,JEST !
  Poczatek wielkich zmian – BABY BEDA RZADZIC POLSKA !!!

  Znamy już RADE MINISTROW (pol nowa,pol stara) – zmiany zaczna się po 1 października br.
  Z twarzy Pani Premier można wyczytać wiele .
  Nie było zaskoczenia co do Grzesia i Radeczka – wszystko zgodnie „z planem” !

  Zenek pyta :
  A co będzie jak się dwie groźne kobity w palacu prezydenckim „zetra” ?
  Zeniu – bierz poprawke na nowoczesność „w domu i zagrodzie”.
  Gdy chlop nie może to baba orze !

  Polubienie

 22. Eeejze ,majorze ,Zenek słusznie pyta.

  Zaraz sobie o tym pogaworzymy ,oby tylko cos nie wykrakać.

  Zobaczcie jakie diably maja spryt :
  Swego czasu jeden tak zakrzyknal – „dorzniemy watache”,drugi ,może sobie samolot leciec i…. „.
  Wiec (chyba pieklo a nie niebo ustalilo i przystapilo do realizacji planu),lustro z mgiełki wilgotnej wyschło i pokazalo nam lica – najpierw skok z marszalka na p-rezydenta, w dali ucieczka wspolnikow, prze-kopa-nie ziemi przy lotnisku pod Smolenskiem i „rozpoznanie ofiar rozbitego samolotu o wierzbę”,błyskawiczne działania „plemiela”,tudzież jego MSZ a później nagrody i libacje .

  c.d widziadła w lustrze :
  – kopa w gore tych co się zasłużyli ;
  – „chwala wielkiej j-ukrainie ;
  – dozynanie nawet ciężarnych (!) ;
  – Kalkstein przy bokserze na „ringu z mikrofonem” i bokserskim nosem;
  – granie na nosie autentycznym pejsatym w „rosyji” ;
  -roz-putin w potrzasku lecz ……..”wyjście smoka” ;
  – lament men-dialny ;
  – o Krym nie upomniał sie Rzym (!) ;
  – elektronika rozbija z guzika obcego samolocika,spadaja trupy z wysokiego nieba ;
  – walki o wegiel i gaz ;
  – ratunek Tuska za pomocą…… ,pewnie i Buzka ;
  – Komorowski wkracza do akcji ,Jaruzelski przeszkodzic już nie może zostaje wyklęty a nie swiety ;
  – nastaje „rozejmowa cisza z ostrzalem artyleryjskim” ;

  a teraz UWAGA !

  LUSTRO ZACHODZI PONOWNIE MGLA , w międzyczasie tworza sie nowe układy i gabinety,nastepuja przegrupowanie kochanek i kochankow,niesprawiedliwi staja sie „sprawiedliwi” ,kobiety przywdziewają mundury wojskowe i policyjne, w dali slychac ryk
  szczecinskiego nauczyciela Moskwy ,ludzie rozdziawiają japy .
  Będzie nowy Marszalek Sejmu kraju nad Wisla , a potem ,potem znowu będzie leciał samolot i……………….. kolejne dozynanie watachy oraz swiadkow czynow niegodnych człowieka !!!

  Zydowskie i niemieckie glowy mysla ,
  Schetyna ministrem MSZ inni nowi czytają zadania ,idzie jesien 2014r.

  Poczatek następnych BUM !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s