Być albo nie być


Czy nam się to uda?

Zainspirowany toczącą się dyskusją o istniejących i tworzących się nadal nowych ugrupowaniach    i ruchach patriotycznych zadałem sobie trud postudiowania w internecie  co do liczebności i zainteresowania społecznościowego tymi ruchami.

Obok dużych ugrupowań, które są lub ocierają się lub próbowały swoich sił w wyborach do sejmu (których nie ma potrzeby tu wyliczać) istnieje spora liczba ugrupowań niosących na swoich sztandarach hasła patriotyczne i hasła walki z korupcją i patologiami. Wymienię niektóre z nich, te, których istnienie dostrzegłem w internecie. Są to:

Obóz Wielkiej Polski, Konwent Narodowy Polski – „Pospolite Ruszenie”, Tylko Wielka Polska, „Przymierze Naród  Wolność Suwerenność”, „Otwórz Umysł”, Ruch Społeczny – „Nowa Polska”, Solidarni 2010, Stowarzyszenie ”Oburzeni”, Żołnierze Wyklęci, Narodowe Odrodzenie Polski (podobno najdłużej istniejące bo od r. 1981) Internet bez antypolonizmu, „Nowa RP”, „Barwy Bezprawia”, Wolna Polska, Prawda 24, Zw. Zaw .Rolników, Myśl Narodowa, Moherostrada, Ruch na rzecz Prawości, Antydotum Realna Polska, Kluby „Gazety Polskiej”, Niezależna Telewizja Internetowa Program 7, „Dla Polski”, Polskie Forum, Polscy Patrioci, a nawet – Narodowe Zjednoczenie Polskich Kibiców.   Niestety nawet ten przegląd nie daje gwarancji, że wśród tych ugrupowań nie znajdą się tzw. „łże” prawice.

Lista ta jest zapewne niekompletna ale już z tej listy można się zorientować  jak wielki jest społeczny ruch oddolny i jak jednocześnie wielkie jest zagubienie postronnych obserwatorów, gdy zastanawiają się, do którego „Ruchu” przystąpić. Ta mnogość  ugrupowań  jest niewątpliwie także powodem, że nie mogą one pojedynczo przebijać się do telewizji, gdzie mogliby przybliżać swoje idee i pozyskiwać  zwolenników.

Wcześniej pisałem już o, już nie tylko potrzebie, ale o konieczności i niezbędności  łączenia się poszczególnych Ruchów i Ugrupowań, gdyż przy takim rozproszeniu nigdy, podkreślam nigdy nie wyjdziemy poza zaścianki naszych grup i grupek.             Obecnie już zaczęła się kampania wyborcza „2015”. Chcemy aby wreszcie odstawić od władzy i koryta PO a następnie rozliczyć ich z dziesiątek afer i decyzji podjętych przeciwko interesowi Polski. Ale jakie dzisiaj ma społeczeństwo alternatywy ?

Jedyna widoczna partia to PiS, który zachowuje się jak panienka i najlepiej czuje się jako opozycja. Ponadto PiS dał już wiele do myślenia swoimi wcześniejszymi ruchami (np. akceptowanie roszczeń żydowskich) i nie gwarantuje, że po wygranych wyborach będzie chciało coś  radykalnie zmieniać.

PSL, który zawłaszczył nazwę ale nie przejął ideałów PSL-Mikołajczyka, jako „obrotowy” także czuje się dobrze w tym co jest.  Resztę sceny nie warto wymieniać.

Ze wspomnianego na wstępie mojego przeglądu internetowego wynika, że istnieje uśpiona „trzecia siła”  tj. zwolennicy opcji narodowej, tyle, że działające na ich rzecz ugrupowania nie potrafią wyjść z cienia i dać się poznać szerszemu społeczeństwu.        Czy ma pozostać tak jak było?  Czy też uda się nam Polakom obudzić tą „trzecią siłę”   i uwolnić kraj od banksterskiego zadłużenia, znaleźć formy poprawnej koegzystencji sąsiedzkiej z nieprzyjaznymi nam mocarstwami, czerpać korzyści z naszych zasobów naturalnych i polskiej myśli?   Czy nam się to uda?

Bogusław Homicki

List z e-maila

————————————————

Czy nam się to uda?

A czy coś wskazuje na to by miało się udać?

Adm

————————————–

dr nowopolski

Dzięki polityce przestępczych „elit”, Polska kieruje się ku ostatecznej anihilacji. Do chronicznej masowej emigracji, spowodowanej nędzą zapaści demograficznej, dodatkowo kraj nasz musi dźwigać brzemię wojny handlowej z Rosją (półtora miliarda euro rocznych strat w eksporcie), dalszej zapaści realnej gospodarki, której po balcerowiczowskich „reformach” i „unijnej integracji” niewiele zostało, a na dodatek dozbrajać na własny koszt śmiertelnego wroga Polski, kijowskich banderowców.
Wydawałoby się, że nawet najgłupsze społeczeństwo powinno zaprotestować przeciwko takiej „polityce”. Ale nie;  permanentnie zdradzane i okłamywane  przez własne „elity”, tumanione przez wszystkie bez wyjątku znaczące media, znajduje się ono niejako „pod kloszem”.
Klosz ten hermetycznie domykają hierarchowie kościoła, którzy z wyjątkową perfidią biernie przyglądają się procesowi likwidacji polskiego państwa i narodu, a jeśli już aktywizują się, to jedynie w „porozumieniu ponad podziałami” wszystkich krajowych łajdaków.
W ostatnim okresie polscy biskupi promulgowali, między innymi, list z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej [ii], w którym to wreszcie odnotowali fakt toczącej się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie barbarzyńskiej wojny. Niestety nie udało się Im jeszcze rozszyfrować jej sprawców. Nieobznajomiony w realiach dzisiejszej polityki odbiorca tego listu, nie znajdzie w nim nawet cienia informacji wskazujących na źródła tego niewątpliwego zła. Zarówno w tym, jak i innych podobnych dokumentach, biskupi polscy wznoszą się na prawdziwy szczyt faryzejskiego kunsztu, przez co nikomu się nie narażają, ale równocześnie pozostawiają zabłąkane owieczki bez pomocy w poszukiwaniu źródeł otaczającego zła. Tak, zło jest złe, dobro dobre, a wszyscy chrześcijanie powinni kroczyć za Zbawicielem, ale jak to w społecznym kontekście robić, pytanie to pozostawiają już nasi „pasterze” bez odpowiedzi.
Pomimo, że III RP, będąca de facto unijną kolonią, cieszy się mniejszą suwerennością niż PRL, nie znajduje zrozumienia w cytowanym dokumencie. Wręcz przeciwnie, biskupi twierdzą (cytuję):
Czy dzisiaj – po dwudziestu pięciu latach życia w wolności – pamiętamy o trudzie drogi, która do niej prowadziła?
Konstrukcja logiczna biskupów jest prosta. Polska jest wolna, naród suwerenny, mogący swobodnie wybierać. Jeśli więc, źle wybierze to już jego wina w obliczu Zbawiciela, bo pasterze wzywali do podążenia Jego śladami. W takiej sytuacji mogą Oni spokojnie umyć ręce.

Naród pozbawiony jakiegokolwiek autentycznego przywództwa pozostanie „pod kloszem” do końca swej agonii-biologicznej, materialnej i duchowej; chyba że przerwie ten haniebny proces rosyjski atak nuklearny. Pomocy  znikąd spodziewać się nie mozna.

——–

komentarz

Ciekawe że nawet za komuny temat Rosji był zakłamywany na niekorzyść Rosji
Ale na niekorzyść Rosji carskiej, co by wyjaśniało sprawę.
Chodzi mi o to że warto by porównać Księstwo Warszawskie pod Napoleonem ( lepsze określenie nieużywane – pod okupacją francuską) z tym co było później pod Carem, czyli jak wyglądało życie w Królestwie Polskim (kongresowym). Żeby była jasność, żadnych studiów nad tym tematem nie prowadziłem, ale czasem coś czytając wyłapałem ciekawe fakty.
Pod okupacją Napoleona płaciliśmy gigantyczne podatki na utrzymanie jego armii. Do tego dostarczaliśmy mu mięsa armatniego które wysyłał po całej Europie i poza, i które szybko ginęło bo szło na najbardziej przegrane sprawy. A do tego napoleońscy żołdacy bez krępacji rabowali i gwałcili. Jak się zdaje niektóre szlachcianki uważały za punkt honoru zostać zgwałconą przez francuskiego żołdaka, to chyba był taki wymóg patriotyczny. Nic się specjalnie do dzisiaj nie zmieniło – robimy laskę Amerykanom za frajer. Może niedługo pojawią się tutaj amerykańscy żołnierze i … znów będzie punkt honoru.
A teraz Królestwo Polskie. Zadziwiający fakt, wielu oficerów i generałów co szli z Napoleonem na Moskwę służyło później w armii tego właśnie Królestwa Polskiego. Jakby Rosję pokochali. A może po prostu robili to na czym się dobrze znali (czyli na wojaczce), a Car dał im posady nie zważając na ich przeszłość. Ale Car zły i okrutnik, każdy to wie. A tak w ogóle do Powstania Listopadowego to królestwo naprawdę było Państwem Polskim tyle że zależnym od Rosji, ale było to jak najbardziej odrębne państwo. A to że podczas rozbiorów ludność Polski się potroiła i mieliśmy niezwykły rozwój gospodarki, to już szczegół, powiedzmy szczegół. I do tego powstała sieć dobrych dróg co ożywiło gospodarkę i uczyniło Polskę normalnym cywilizowanym krajem. A chłop dostał za Cara minimalną ochronę prawną, taki szczegół, ale to było 90% Polaków. Staje się powoli zrozumiałe dlaczego liczni powstańcy styczniowi byli brani na widły przez polskich chłopów.
A zastanowiliście się kiedyś dlaczego ci od Piłsudskiego śpiewali:

„Nie trzeba nam od was uznania,

Ni waszych skarg ni waszych łez
Przeminął już czas kołatania
Do waszych serc próśb nadszedł kres!

My pierwsza brygada.”

Bo większość Polaków miała ich zwyczajnie w DUPIE. I oni o tym doskonale wiedzieli, wiedzieli że są zwyczajną pogardzaną bandą austriackich agentów, niczym więcej.

Ze strony:

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/112975,pamietaj-rosja-to-twoj-wrog-usa-i-niemcy-to-przyjaciele

——————————————

….chyba że przerwie ten haniebny proces rosyjski atak nuklearny

(dr nowopolski)

Czy to nadzieja, czy wołanie o atak?

Adm

Reklamy

27 uwag do wpisu “Być albo nie być

 1. Z pewnością nie uda się „pospolitym ruszeniem”,w którym prym wiodą STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE,co rodzi CHAOS i NICOŚĆ.
  Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,do którego językiem matematyki trzeba dopisać rozdział o wartościach narodowych.Tym bardziej do tego obliguje książka Jadwigi Staniszkis ONTOLOGIA SOCJALIZMU.
  Jak nie ta autorka,to może znajdzie się ktoś inny ze STRONNICTWA POLSKIEGO i napisze ONTOLOGIĘ GLOBALIZMU.Tym bardziej,że jest PUŁAPKA,w której James Goldsmith ukazuje nędzę kolejnej utopii to jest GATT i globalnego wolnego handlu.Jak na ironię w polskiej wersji językowej (1995 r) został zamieszczony wywiad jaki z autorem przeprowadził Radek Sikorski klasyk od podwójnej moralności.
  Do węgierskiego LOGOS językiem matematyki przekonał swoich pobratymców Victor Orban.Można doskonalić wybraną drogę.

  Polubienie

 2. Komitet Wyborczy „NOWA POLSKA”
  32 – 650 Kęty ul. Os. Płk. Stanisława Królickiego 5/13
  Tel. 338453768, 884793141, 514699182
  E-mail: kw.nowapolska@gmail.com, http://www.kw-nowapolska.pl
  ——————————————————————————————————————
  Kęty — Częstochowa, 13 września 2014 r.

  D R O D Z Y W Y B O R C Y

  Ruch Społeczny „NOWA POLSKA” powołał komitet wyborczy o tej samej nazwie. 3 września 2014 r. Państwowa Komisja Wyborcza w Warszawie podjęła uchwałę o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Wyborczego „NOWA POLSKA”. Pełnomocnikiem wyborczym został Kazimierz Józef Styrna, a finansowym Andrzej Dziąba. Komitet ma prawo zgłaszania kandydatów w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów zarządzonych na 16 listopada 2104 r.

  Program społeczny, ekonomiczny i polityczny NOWEJ POLSKI oparty jest o projekt Konstytucji, która jest nośnikiem DOBRA, mającego swoje korzenie w Prawie Naturalnym. Suweren, jakim jest Naród ma prawo i obowiązek budowania Państwa na fundamencie prawdy, porządku prawnego i sprawiedliwości społecznej. Tylko suwerenne, praworządne, bezpieczne, gospodarne, solidarne, rodzinne i tolerancyjne państwo jest w stanie zapewnić swoim obywatelom godziwe i uczciwe życie.

  Czekające nas wybory samorządowe to dopiero wstęp do odzyskania Polski po okresie haniebnej transformacji ustrojowej, której owocami jest gigantyczne wykluczenie społeczne, ekonomiczne i polityczne. Potrzebne jest zaangażowanie obywateli w tych wyborach na różnych szczeblach i formach, aby wyłonić autentycznych przedstawicieli społeczeństwa do sprawowania władzy w jego imieniu. Tylko w ramach demokracji bezpośredniej możemy pokonać wszechobecną niekompetencję, arogancję i korupcję władzy we wszystkich jej sferach i szczeblach.

  Zapraszamy do udziału w wyborach z nami w sposób czynny i bierny oraz wsparcia w możliwy dla każdego sposób, również finansowo (powyżej są nasze dane adresowe, a poniżej rejestrowe i numer konta bankowego).

  Z poważaniem

  PEŁNOMOCNIK WYBORCZY PEŁNOMOCNIK FINANSOWY

  Kazimierz Józef Styrna Andrzej Dziąba

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  REGON – 123196456, NIP 5492439111 , Adres KW – wyżej.
  Konto Bankowe; 81 1240 2959 1111 0010 5950 8255

  Polubienie

 3. DEKLARACJA NIEPODLEGŁOŚCI
  NOWEJ POLSKI
  (kopia do publicznej wiadomości)
  Czerpiąc wzorce z Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki oświadczamy:

  Ilekroć wskutek biegu wypadków koniecznym się staje dla jakiegoś Narodu, by zrzucił jarzmo i zajął wśród potęg ziemskich oddzielne i równorzędne stanowisko, do którego upoważniają go prawa natury i jej Bóg, to właściwy respekt wymaga, aby Naród ten podał powody, które zmusiły go do naprawy państwa, czyli w tym wypadku zmiany Naszej Rzeczpospolitej na NOWĄ POLSKĘ bez lichwy i podatków, której Konstytucja dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA oparta jest na prawach NATURY.
  Uważamy następujące prawdy za oczywiste: wszyscy ludzie stworzeni są równymi, Stwórca obdarzył ich pewnymi nienaruszalnymi prawami, w skład tych praw wchodzi życie, wolność i swoboda ubiegania się o szczęście, celem zabezpieczenia tych praw wyłonione zostały wśród ludzi rządy, których sprawiedliwa SŁUŻBA wywodzi się ze zgodności Z WOLĄ NARODU, a jeżeli kiedykolwiek jakakolwiek forma SŁUŻBY uniemożliwiałaby osiągnięcie tych celów, to naród ma prawo taką SŁUŻBĘ zmienić lub obalić i powołać nową, której podwalinami będą; Najwyższe Prawo (KONSTYTUCJA), takie zasady i taka organizacja SŁUŻBY, jakie wydadzą się narodowi najbardziej sprzyjające dla sprawiedliwości, szczęścia i bezpieczeństwa. Roztropność, rzecz jasna, będzie dyktowała, że rządu (służby) trwałego nie należy zmieniać dla przyczyn błahych i przemijających. Doświadczenie wykazało też, że ludzie wolą raczej ścierpieć wszelkie zło, które jest do zniesienia, aniżeli prostować swoje ścieżki przez unicestwienie form, do których są przyzwyczajeni.
  Kiedy jednak długi szereg nadużyć i uzurpacji zmierzających stale w tym samym kierunku, zdradzają zamiar wprowadzenia władzy absolutnej i despotycznej, to słusznym i ludzkim prawem, i obowiązkiem jest odrzucenie takiego rządu (służby) oraz stworzenie nowej straży dla własnego przyszłego bezpieczeństwa.
  Taką właśnie cierpliwość wykazał Naród polski, lecz taka właśnie konieczność zmusza go teraz do zmiany dotychczasowego sposobu rządzenia. Zmiana dzisiejszego – pasożytniczego – SYSTEMU jest dziś koniecznością. Historia rządów i systemów okresu PRL i III RP to historia stale powtarzających się krzywd i uzurpacji, które wszystkie miały na celu ustanowienie absolutnej tyranii nad naszą Ojczyzną – każdym człowiekiem z osobna, każdą osobą ludzką – poprzez stosowanie lichwy i podatków.
  Rządy, których tyrański charakter widać wyraźnie poprzez to, że każdy z tych aktów, nie są godne, aby uzurpatorzy byli władcami wolnego Narodu. To NARÓD ma rządzić sobą jako JEDYNY władca. Dlatego nadarza się niepowtarzalna okazja urwania się z łańcucha międzynarodowej, światowej sitwy finansistów na mocy nowej Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Zamierzamy urwać się z łańcucha międzynarodowej, światowej sitwy finansowej i zabrać bankierom MONOPOL na wyłączną kreację pieniądza i oddać GO w ręce NARODU POLSKIEGO.
  Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat przypominaliśmy rządzącym o okolicznościach, w jakich żyliśmy i odwoływaliśmy się do ich wrodzonej sprawiedliwości i wielkoduszności i zaklinaliśmy ich na węzły naszego pokrewieństwa, aby potępili i naprawili te nieprawości (pozostali niemi i głusi), które nieuchronnie muszą przerwać istniejący między nami związek i stosunki wzajemne. Ponieważ oni nadal są głusi na głos sprawiedliwości i pobratymstwa. Natomiast MY NARÓD POLSKI nie mamy innego wyjścia jak pokonać w wyborach uzurpatorów – partie – i zainstalować nowe Najwyższe Prawo – Konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.
  Dlatego musimy pogodzić się z koniecznością naszego odseparowania się (NOWA POLSKA, budowana obok III RP) od nich i traktowania ich jako wrogów.
  Dlatego odwołując się do Narodu Polskiego, uroczyście ogłaszamy nowe Najwyższe Prawo i oświadczamy w imieniu wszystkich ludzi sumienia i dobrej woli w Polsce i wśród Polaków rozsianych po świecie, że  mają słuszne prawo być wolnym i niepodległym Narodem, zwolnieni są oni z wszelkich zobowiązań wobec targowiczan – rodem z III RP, także każdej innej i że wszelkie powiązania polityczne między nami a PRL-em i III RP są i powinny być całkowicie zniesione, oraz jako wolny i niepodległy Naród mamy pełne prawo wypowiadania wojny, zawierania pokoju, wstępowania w sojusze, nawiązywania stosunków handlowych i czynienia wszystkiego, do czego mają prawo państwa niezależne. Wszystko to GWARANTUJE NOWA KONSTYTUCJA.
  Wszelkie stosunki społeczne w Naszej Ojczyźnie winny opierać się na prawie naturalnym i Dekalogu. Na naszych sztandarach od wieków króluje.
  BÓG, HONOR i OJCZYZNA.
  Zobowiązujemy się jeden przed drugim naszym życiem, naszymi posiadłościami i świętym naszym honorem do podtrzymania niniejszej Deklaracji, mając niezłomną wiarę w pomoc Boskiej Opatrzności, bo warto być POLAKIEM.

  Ruch Społeczny
  NOWA POLSKA
  zamierzający powołać w najbliższych wyborach samorządowych
  Komitet Wyborczy Wyborców
  NOWA POLSKA
  Częstochowa 14 sierpnia 2014 r.
  Tu – poniżej na oryginale; następują podpisy Sygnatariuszy w liczbie:
  na dzień 16 sierpnia 2014. – 17 osób.
  Akcja zbierania podpisów -TRWA NADAL.
  TOŻSAME z podpisem pod powyższą DEKLARACJĄ NIEPODLEGŁOŚCI NOWEJ POLSKI jest złożenie ksero-kopii DEKLARACJI uczestnictwa w programie Ruchu Społecznego NOWA POLSKA i przesłanie tej ksero-kopi po wypełnieniu DEKLARACJI i jej podpisaniu na adres: K.S.; os.Królickiego 5/13; 32-650 Kęty – listem poleconym. Kontakt we wszelkich sprawach; tel 884 793 141.
  DEKLARACJA uczestnictwa w programie… jest dostępna u mnie pod adresem; husarz33@wp.pl lub… do skopiowania z podstrony; http://www.nowa-polska.manifo.com
  Z POWAŻANIEM – Kazimierz Józef Styrna – pełnomocnik
  PS: Cały PLAN pokonania part. “graczy” jest na; http://www.nowapolska-w-internecie.pl
  Nowa strona http://www.kw.nowapolska.pl

  Komitet Wyborczy NOWA POLSKA – działa.
  Nr. KONTA; 81 1240 2959 1111 0010 5950 8255

  Polubienie

 4. CEL – OSTATECZNY

  Odzyskanie SUWERENNOŚCI przez NARÓD

  NOWA POLSKA – Ruch Społeczny – oddolnie tworzony
  ZAMIERZA Partiom (partyjnym „graczom”) ODEBRAĆ WŁADZĘ
  i po zwycięstwie w najbliższych wyborach przekazać tą władzę CAŁEMU NARODOWI na podstawie Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Całej WSPÓLNOCIE Narodowej i KAŻDEMU z osobna.
  TYLKO NARÓD będzie sprawował władzę nad sobą za pomocą REFERENDUM w każdej WAŻNEJ SPRAWIE dla NARODU i Jego Państwa.

  KOMPLETNY – zapięty na ostatni guzik – PLAN realizacji tego PRZEDSIĘWZIĘCIA jest ogłoszony na naszej stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Rzecznik R.S. NOWA POLSKA – Kazimierz z Kęt – husarz

  PS: Jestem autorem wyżej wymienionej konstytucji.
  ===================================================
  PS: Konstytucja NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA – cena 50 złotych.

  Wpłata na Firmowe konto w Banku PKO BP.
  Nr konta: 69 1020 1433 0000 1202 0128 4439 PLN
  Należy podać; adres wpłacającego, woj./powiat/gmina lub dzielnica m. na prawach gminy.

  Kupno Konstytucji jest CEGIEŁKĄ na budowę NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków.

  Lub przekazem pocztowym na adres” KS – os. Królickiego 5/13; 32-650 Kęty.
  Należy podać: adres itd. jak wyżej.

  Polubienie

 5. Brakuje mi na liście Polskiej Partii Narodowej. Ale nie o tym chcę napisać. PiS – to jest obiekt mego zainteresowania. W roku 1989 w czasie tworzenia sceny politycznej nie było żadnej przypadkowości. Podjęta rok wcześniej decyzja prywatyzacyjna umożliwiła żydokomunie ekonomiczne jestestwo na następne lata. Plan Balcerowicza (w rzeczywistości Sachsa lub prawidłowo Sorosa) stworzony przez finansjerę międzynarodową słusznie zakładał, że taka grabież będzie budziła sprzeciwy społeczne i próby budowania alternatyw narodowych. Więc należało stworzyć taką alternatywę. Ci sami co tworzyli UW, później PO, także stworzyli „partie prawicowe” takie jak PiS. Na czele oczywiści stanęli żydzi, bracia Kaczory. I ich rola sprowadzała się i dalej sprowadza do przechwytywania niezadowolonych i kierowania narodowców na manowce, a jak potrzeba to i ich ośmieszania. W polityce narodowej dokonali oni największego spustoszenia. Do dzisiaj kluby Gazety Polskiej zbierają się aby wspierać syjonistyczny ruch PiS. Wkomponowuje się tu także klaun K. Nike. Dał on wyraz swemu patriotyzmowi w okresie tworzenia się Ruchu Narodowego, kiedy to rozsyłał e-maile nawołując do tworzenia wielu partii i ugrupowań narodowych – jako alternatywę dla RN. Dzielić i rządzić. Propaganda zrobiła swoje. Rodzący się niezależny ruch narodowy został sprowadzony do poziomu faszyzmu. Zgodnie z ideologią GW – tradycja to przeżytek, narodowość to ksenofobia. A że większość tego społeczeństwa więcej czasu poświęca gadającym głowom (TV) i wyłączyli samodzielne myślenie, to mamy i takie społeczeństwo nastawione na wielokulturowość i tolerancję. Czysty kierunek żydo-masoński. Mając na uwadze „wrażliwość” żydo-liberałów i demokratów na zjawiska narodowe i agresywne ich unieszkodliwianie, prawdziwego ruchu narodowego poszukiwałbym wsród dzisiejszych „faszystów”. Oczywiście, że nie będą to faszyści tylko narodowcy, ale ideologia „michnikowszczyzny” nie pozostawia wyboru.

  Polubienie

 6. CEL – OSTATECZNY

  Odzyskanie SUWERENNOŚCI przez NARÓD

  NOWA POLSKA – Ruch Społeczny – oddolnie tworzony
  ZAMIERZA Partiom (partyjnym „graczom”) ODEBRAĆ WŁADZĘ
  i po zwycięstwie w najbliższych wyborach przekazać tą władzę CAŁEMU NARODOWI na podstawie Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Całej WSPÓLNOCIE Narodowej i KAŻDEMU z osobna.
  TYLKO NARÓD będzie sprawował władzę nad sobą za pomocą REFERENDUM w każdej WAŻNEJ SPRAWIE dla NARODU i Jego Państwa.

  KOMPLETNY – zapięty na ostatni guzik – PLAN realizacji tego PRZEDSIĘWZIĘCIA jest ogłoszony na naszej stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl i http://www.kw-nowapolska.pl

  Rzecznik R.S. NOWA POLSKA – Kazimierz z Kęt – husarz

  PS: Jestem autorem wyżej wymienionej konstytucji.
  ===================================================
  PS: Konstytucja NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA – cena 50 złotych.

  Wpłata na Firmowe konto w Banku PKO BP.
  Nr konta: 69 1020 1433 0000 1202 0128 4439 PLN
  Należy podać; adres wpłacającego, woj./powiat/gmina lub dzielnica m. na prawach gminy.

  Kupno Konstytucji jest CEGIEŁKĄ na budowę NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków.

  Lub przekazem pocztowym na adres” KS – os. Królickiego 5/13; 32-650 Kęty.
  Należy podać: adres itd. jak wyżej.

  Polubienie

 7. „husarzu33” ile to już lat działalności ?
  I takie nędzne wyniki,az 17 czlonkow .

  DWADZIESCIA PIEC LAT OGLUPIANIA POLSKIEGO NARODU ZROBILO SWOJE !!!

  Teraz aby oczyscic POLSKA KREW i zdjąć ludziom klapki z oczu należy zostać RASOWYM POLAKIEM ,czyli przeprowadzić w NARODZIE POLSKIM LUSTRACJE i OKRESLIC SIE :

  JESTEM POLAKIEM czy MIESZANEJ KRWI OBYWATELEM ???

  Tylko naiwnym wydawac się może,ze swinie odejda (bydlo również) od koryt/zlobow same.
  SWINIE i BYDLO PRZEKARMIONE TRZEBA POPROSTU WYWIEZC !

  Nie,nie,nie zaraz do rzezni (widzimy co dzieje się na Ukrainie,zal każdej krwi i człowiek winien mieć miłosierdzie) ale trzeba MIESZANCOM i WROGOM POLSKI POWIEDZIEC :
  WASZ KONIEC – TERAZ WAM OTWIERAMY DRZWI,OKNA i GRANICE – WON Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Innej drogi do SUWERENNEJ i NIEPODLEGLEJ POLSKI i POLAKOW NIE MA !
  POLSKE NALEZY OCZYSCIC Z WROGOW W KAZDYM PRZEBRANIU,w tym w szatach biskupich.
  Polskim księżom trzeba ponownie wejść na ambony (nie na mownice partyjne przed ołtarzem tylkiem do Pana Boga) i zakrzyknąć :

  RATUJEMY POLSKE i POLAKOW PRZED NIEWOLA !!!

  Wtedy LUDEK BOZY takich pasterzy posłucha i calymi procesjami na czele z rycerstwem ks.Natanka ruszy na ZAZYDZONE i ZASZWABIONE POLSKIE WIEKSZE MIASTA !

  Nie bijac,nie raniąc ale wziawszy ich pod reke odprowadzić do granic Polski mowiac:
  WIECEJ JUZ DO POLSKI SIE NIE PCHAJCIE POD ZADNYM POZOREM !!!

  To będzie POLSKIE BYC albo NIE BYC .

  Polubione przez 1 osoba

 8. Premier Polski Ewa Kopacz powiedziała, że Polska nie będzie mieszać się w konflikt na Ukrainie i sprzedawać broń temu krajowi, – poinformowała agencja France Presse.

  „Uważam, że nie powinniśmy być aktywnymi uczestnikami tego konfliktu zbrojnego”, – powiedziała Kopacz.
  Zgodnie ze słowami premier, nie oznacza to, iż Polska będzie odosobnionym głosem wewnątrz Unii Europejskiej”.
  „Jeśli duża rodzina europejska zadecyduje, że chcemy pomagać Ukrainie, musimy bezwzględnie, ale z innymi krajami europejskimi, w tej pomocy uczestniczyć”, – dodała polityk.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_19/Kopacz-zabrala-glos-ws-sprzedazy-broni-na-Ukraine-1903/
  ————————–
  Pani premier jak z powyższego widać, nie wyłazi przed szereg, a to jest dla niej na plus

  Polubione przez 1 osoba

 9. Desygnowana na premiera Ewa Kopacz przedstawiła skład nowego rządu. Janusz Piechociński z Polskiego Stronnictwa Ludowego pozostanie wicepremierem i ministrem gospodarki. Drugim wicepremierem będzie minister obrony, Tomasz Siemoniak.
  Resort spraw zagranicznych obejmie Grzegorz Schetyna. Dotychczasowy minister Radosław Sikorski jest kandydatem koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego na marszałka Sejmu. Ministrem finansów pozostanie Mateusz Szczurek, a ministrem spraw wewnętrznych będzie posłanka PO, Teresa Piotrowska. Cezary Grabarczyk zostanie ministrem sprawiedliwości, Maria Wasiak ministrem infrastruktury, a Andrzej Halicki ministrem administracji i cyfryzacji.
  Źródło: TVN24/x-news
  Ewa Kopacz: Radosław Sikorski będzie nowym marszałkiem Sejmu (IAR)

  h
  foto: PAP/Radek Pietruszka

  Polubienie

 10. Włodzimierz Sokorski – polonofob, dywersant, komunista, od roku 1926 był członkiem PPS-Lewicy (w latach 1929 – 1931 Sekretarz Generalny tej partii), od 1931 roku działał w Komunistycznej Partii Polski. Podczas II wojny światowej przebywał w ZSRR, w latach 1943 – 1944 był współorganizatorem stalinowskiego „Związku Patriotów Polskich”. Po sformowaniu polskich jednostek w ZSRR, był zastępcą dowódcy do spraw polityczno-wychowawczych 1 Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki, następnie 1 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych w ZSRR. Od 1945 do 1947 był posłem do Krajowej Rady Narodowej, a w latach 1947 – 1956 i 1956 – 1976 posłem na Sejm. Od roku 1948 do 1975 był zastępcą członka KC PZPR. W latach 1945 – 1948 był sekretarzem Komisji Centralnej Związków Zawodowych. Od 21 listopada 1952 do 19 kwietnia 1956 był ministrem kultury i sztuki, jednym z głównych promotorów tzw. realizmu socjalistycznego (socrealizmu). W latach 1956 – 1972 był przewodniczącym Komitetu do spraw Radia, od 1960 Radia i Telewizji (radiokomitetu). Od 1966 aż do 1990 był redaktorem naczelnym „Miesięcznika Literackiego”. W latach 1980-1983 był ponadto prezesem Zarządu Głównego ZBoWiD. Był też członkiem Narodowej Rady Kultury. Został mianowany generałem brygady, w okresie władzy Jaruzelskiego.

  Polubienie

 11. Przypadek?
  Związek Patriotów Polskich został powołany przez żydów i dla żydów. Jak podaje Albin Siwak, na 33 członków ścisłego kierownictwa, 30-u było żydami. To właśnie w ZPP padło zdanie „Po huj nam ta Polska?!” To Wanda Wasilewska, członkini ZPP była prawdopodobnie tą osobą, która sporządziła i przedstawiła Stalinowi propozycję rozwiązania kwestii polskich oficerów w Katyniu. Taki to był ten ZPP i jego członkowie.

  Polubienie

 12. Przypadek
  Związek Patriotów Polskich został powołany przez żydów i dla żydów. Jak podaje Albin Siwak, na 33 członków ścisłego kierownictwa, 30-u było żydami. To właśnie w ZPP padło zdanie „Po huj nam ta Polska?!” To Wanda Wasilewska, członkini ZPP była prawdopodobnie tą osobą, która sporządziła i przedstawiła Stalinowi propozycję rozwiązania kwestii polskich oficerów w Katyniu. Taki to był ten ZPP i jego członkowie.

  Polubienie

 13. Jeżeli chodzi o antypolskość to od zarania komunizmu ten proces wynaradawiania opisał ksiądz Julian Unszlicht w O POGROMY LUDU POLSKIEGO (Kraków,1912 ).

  Polubienie

 14. Tak,tak „wielka rodzina …..pejska ” już dawno decyduje o tym nie tylko w Europie KTO MOZE RZDZIC NARODAMI ale praktykuje to ponad dwieście lat w USA !

  Wszedzie widzimy tego rządzenia skutki,ze
  ZYD JEST WIELKI
  a GOJ MALUTKI !!!

  Polubione przez 1 osoba

 15. Konkurencję dla ZAKONU SPEKULACJI stanowić będzie antydolarowy ZAKON w postaci koalicji rosyjsko-chińskiej.W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ do konfrontacji na drodze militarnej kierunkować będzie pieniądz zadłużony.

  Polubienie

 16. NIE PIENIADZ A ZYWNOSC STANOWIC BEDZIE – BYC ALBO NIE BYC !!!

  Zydzi owszem,produkuja pieniądze

  ale

  ZYWNOSC PRODUKUJA GOJE ,
  która
  ZYD z NIEMCEM HANDLUJE !

  Polubienie

 17. Latwo powiedzieć zmienić .
  Ilu jest chętnych by szmuli i szwabow ze swych plecow zrzucić ?

  PO CO DO NICH LEZIECIE JUZ PRAWIE PO WSZYSTKO ???
  Malo tego w ich swiatyniach modlicie się ,do ich „boga” z pasterzami tylem/du.a do ołtarza !!!

  A konstytucje kto ma wam znowu napisac Kwasniewski ???

  ZWOLYWAC NATYCHMIAST POSPOLITE RUSZENIE !!!
  Moskwa ze Szczecina za was tego nie zrobi.

  Polubienie

 18. Radzimy dokładnie przyjrzeć się takim jak „nietykalny” człowiek Moskwa ze Szczecina.
  „Konie trojańskie już dawno na wybiegu” celem zbudowania MAJDANOW w Polsce.

  My (APA) proponujemy „nauczycielowi” Moskwie wlaczenie się w POLSKI RUCH NARODOWY ,nie z tuba i krzykiem w pojedynke ale w szeregach POLAKOW,ktorzy POTRAFIA STWORZYC JEDNA POLSKA ORGANIZACJE NARODOWA i OBALIC POKOJOWO SZMULOWLADZE W POLSCE !

  W Polsce „Syzyfow” wielu.

  Polubione przez 1 osoba

 19. Swietnie ,ze sa plany i opracowania do wdrozen,zas wykonawców trzeba szybko szukac tam i tak jak w innym miejscu radzimy, radzimy, i jeszcze raz RADZIMY.
  Proszę się nie zniechecac i dzialac NIE TYLKO SLOWEM PISANYM w internecie,ulotce,radiu czy internetowej tv.
  DO LUDZI TRZEBA ISC SMIALO i z OTWARTA PRZYLBICA.
  Po drodze zerwac trochę kominiarek i innych masek .
  ZYJEMY WSROD WROGOW,ktorzy nas otaczają nie tylko w sieci net.

  Zapewne teraz po tym poscie komus nasunie się pytanie:

  To dlaczego nie wracacie z emigracji i nie wlanczacie się w to ?

  Spieszymy wiec z odpowiedzia :
  JESTESMY JUZ NA PEWNYCH LISTACH i GROZI NAM ARESZTOWANIE PRZY POJAWIENIU SIE W POLSCE !

  Polubione przez 1 osoba

 20. Drogi APA. Znowu MASZ RACJĘ. Pracuję na każdym polu, by informować, Informować i informować.
  Niestety – miliony – jak mi się wydaje – niestety, mają amputowany mózg. TO JEST STRASZNE.

  Polubienie

 21. ZYCZYMY WSZYSTKIM „HUSARZOM” POWODZENIA W OBRONIE POLSKI i POLAKOW !

  POLACY WSZYSTKICH MIEJSC ZAMIESZKANIA LACZCIE SIE,WSPOMAGAJCIE i DZIALAJCIE RAZEM WSPOLNIE AZ DO ZWYCIESTWA NAD KAZDYM WROGIEM POLSKI i POLAKOW !!!

  Dzis już trzeba glosno i otwarcie mowic :
  NASZYMI WROGAMI SA ZYDZI i NIEMCY,KTORZY ZAWLADNELI POLSKA,CZYNIAC POLAKOW NIEWOLNIKAMI !!!

  ZWYCIEZYMY ICH ALE WE WSPOLNYM POLSKIM DZIALANIU !!!

  Polubione przez 1 osoba

 22. POLKO i POLAKU !

  Gdy worg przyjdzie i zapuka do TWYCH DRZWI chcąc zakuc cie w kajdany ,
  ZROB CHOCIAZ JEDEN RUCH OBRONNY upamietniajacy NASZYCH POLSKICH PRZODKOW ,
  KTORZY PRZELEWALI SWOJA KREW BEDAC WIERNYMI SWEJ OJCZYZNIE POLSCE i NAM SIOSTROM i BRACIOM POLAKOM !

  Nie bądź stadem zabieranym na rzez !!!

  BRON SIE NA ROZNE SPOSOBY NICZYM ZGINIESZ !!!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s