Dokąd Zmierzamy


Przedstawiam państwu film zrealizowany przez b. młodego i niezwykle utalentowanego młodzieńca, pana Piotra

Jego osoba to wyjątkowy przykład jak można  samodzielnie i bez wielkich nakładów, bez ,,pleców”  i sponsorów, realizować swoją pasję z pożytkiem dla nas wszystkich. To przykład, że można, że jedna osoba może tak wiele, że może zaistnieć medialnie, że można stworzyć medium, które wkrótce będzie nie tylko zauważone przez główne media Polskie, rządowe i prywatne, przez ekipę rządzącą, ale także, że będzie na nie wpływać. Że kłamać, zafałszowywać rzeczywistości się dłużej nie da, bo pan Piotr pokaże rzeczywistość taką jaka ona jest.

Podziękowania dla pana Piotra za jego pracę. Za to co robi, za jego czas, pracę, talent.

Reklamy

61 uwag do wpisu “Dokąd Zmierzamy

 1. Przyszle kadry dziennikarskie rosna !
  Oby tak jeszcze poznac ich korzenie rodowe i komu maja zamiar sluzyc .
  Wielu „polskich” dziennikarzy tak zaczynalo, a potem ?

  Do tego jedna uwaga :

  W obecnej POLSCE nie tak latwo ukonczyc studia prawnicze,medyczne , dziennikarskie i inne „usluzne” przez GOJOW POLSKICH !!!

  Bardzo stare przysłowia mowia :

  Nie chwal dnia przed zachodem slonca.
  Ladna miska jesc nie daje.

  Polubienie

 2. DEKLARACJA NIEPODLEGŁOŚCI
  NOWEJ POLSKI
  (kopia do publicznej wiadomości)
  Czerpiąc wzorce z Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki oświadczamy:

  Ilekroć wskutek biegu wypadków koniecznym się staje dla jakiegoś Narodu, by zrzucił jarzmo i zajął wśród potęg ziemskich oddzielne i równorzędne stanowisko, do którego upoważniają go prawa natury i jej Bóg, to właściwy respekt wymaga, aby Naród ten podał powody, które zmusiły go do naprawy państwa, czyli w tym wypadku zmiany Naszej Rzeczpospolitej na NOWĄ POLSKĘ bez lichwy i podatków, której Konstytucja dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA oparta jest na prawach NATURY.
  Uważamy następujące prawdy za oczywiste: wszyscy ludzie stworzeni są równymi, Stwórca obdarzył ich pewnymi nienaruszalnymi prawami, w skład tych praw wchodzi życie, wolność i swoboda ubiegania się o szczęście, celem zabezpieczenia tych praw wyłonione zostały wśród ludzi rządy, których sprawiedliwa SŁUŻBA wywodzi się ze zgodności Z WOLĄ NARODU, a jeżeli kiedykolwiek jakakolwiek forma SŁUŻBY uniemożliwiałaby osiągnięcie tych celów, to naród ma prawo taką SŁUŻBĘ zmienić lub obalić i powołać nową, której podwalinami będą; Najwyższe Prawo (KONSTYTUCJA), takie zasady i taka organizacja SŁUŻBY, jakie wydadzą się narodowi najbardziej sprzyjające dla sprawiedliwości, szczęścia i bezpieczeństwa. Roztropność, rzecz jasna, będzie dyktowała, że rządu (służby) trwałego nie należy zmieniać dla przyczyn błahych i przemijających. Doświadczenie wykazało też, że ludzie wolą raczej ścierpieć wszelkie zło, które jest do zniesienia, aniżeli prostować swoje ścieżki przez unicestwienie form, do których są przyzwyczajeni.
  Kiedy jednak długi szereg nadużyć i uzurpacji zmierzających stale w tym samym kierunku, zdradzają zamiar wprowadzenia władzy absolutnej i despotycznej, to słusznym i ludzkim prawem, i obowiązkiem jest odrzucenie takiego rządu (służby) oraz stworzenie nowej straży dla własnego przyszłego bezpieczeństwa.
  Taką właśnie cierpliwość wykazał Naród polski, lecz taka właśnie konieczność zmusza go teraz do zmiany dotychczasowego sposobu rządzenia. Zmiana dzisiejszego – pasożytniczego – SYSTEMU jest dziś koniecznością. Historia rządów i systemów okresu PRL i III RP to historia stale powtarzających się krzywd i uzurpacji, które wszystkie miały na celu ustanowienie absolutnej tyranii nad naszą Ojczyzną – każdym człowiekiem z osobna, każdą osobą ludzką – poprzez stosowanie lichwy i podatków.
  Rządy, których tyrański charakter widać wyraźnie poprzez to, że każdy z tych aktów, nie są godne, aby uzurpatorzy byli władcami wolnego Narodu. To NARÓD ma rządzić sobą jako JEDYNY władca. Dlatego nadarza się niepowtarzalna okazja urwania się z łańcucha międzynarodowej, światowej sitwy finansistów na mocy nowej Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Zamierzamy urwać się z łańcucha międzynarodowej, światowej sitwy finansowej i zabrać bankierom MONOPOL na wyłączną kreację pieniądza i oddać GO w ręce NARODU POLSKIEGO.
  Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat przypominaliśmy rządzącym o okolicznościach, w jakich żyliśmy i odwoływaliśmy się do ich wrodzonej sprawiedliwości i wielkoduszności i zaklinaliśmy ich na węzły naszego pokrewieństwa, aby potępili i naprawili te nieprawości (pozostali niemi i głusi), które nieuchronnie muszą przerwać istniejący między nami związek i stosunki wzajemne. Ponieważ oni nadal są głusi na głos sprawiedliwości i pobratymstwa. Natomiast MY NARÓD POLSKI nie mamy innego wyjścia jak pokonać w wyborach uzurpatorów – partie – i zainstalować nowe Najwyższe Prawo – Konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.
  Dlatego musimy pogodzić się z koniecznością naszego odseparowania się (NOWA POLSKA, budowana obok III RP) od nich i traktowania ich jako wrogów.
  Dlatego odwołując się do Narodu Polskiego, uroczyście ogłaszamy nowe Najwyższe Prawo i oświadczamy w imieniu wszystkich ludzi sumienia i dobrej woli w Polsce i wśród Polaków rozsianych po świecie, że  mają słuszne prawo być wolnym i niepodległym Narodem, zwolnieni są oni z wszelkich zobowiązań wobec targowiczan – rodem z III RP, także każdej innej i że wszelkie powiązania polityczne między nami a PRL-em i III RP są i powinny być całkowicie zniesione, oraz jako wolny i niepodległy Naród mamy pełne prawo wypowiadania wojny, zawierania pokoju, wstępowania w sojusze, nawiązywania stosunków handlowych i czynienia wszystkiego, do czego mają prawo państwa niezależne. Wszystko to GWARANTUJE NOWA KONSTYTUCJA.
  Wszelkie stosunki społeczne w Naszej Ojczyźnie winny opierać się na prawie naturalnym i Dekalogu. Na naszych sztandarach od wieków króluje.
  BÓG, HONOR i OJCZYZNA.
  Zobowiązujemy się jeden przed drugim naszym życiem, naszymi posiadłościami i świętym naszym honorem do podtrzymania niniejszej Deklaracji, mając niezłomną wiarę w pomoc Boskiej Opatrzności, bo warto być POLAKIEM.

  Ruch Społeczny
  NOWA POLSKA
  zamierzający powołać w najbliższych wyborach samorządowych
  Komitet Wyborczy Wyborców
  NOWA POLSKA
  Częstochowa 14 sierpnia 2014 r.
  Tu – poniżej na oryginale; następują podpisy Sygnatariuszy w liczbie:
  na dzień 16 sierpnia 2014. – 17 osób.
  Akcja zbierania podpisów -TRWA NADAL.
  TOŻSAME z podpisem pod powyższą DEKLARACJĄ NIEPODLEGŁOŚCI NOWEJ POLSKI jest złożenie ksero-kopii DEKLARACJI uczestnictwa w programie Ruchu Społecznego NOWA POLSKA i przesłanie tej ksero-kopi po wypełnieniu DEKLARACJI i jej podpisaniu na adres: K.S.; os.Królickiego 5/13; 32-650 Kęty – listem poleconym. Kontakt we wszelkich sprawach; tel 884 793 141.
  DEKLARACJA uczestnictwa w programie… jest dostępna u mnie pod adresem; husarz33@wp.pl lub… do skopiowania z podstrony; http://www.nowa-polska.manifo.com
  Z POWAŻANIEM – Kazimierz Józef Styrna – pełnomocnik
  PS: Cały PLAN pokonania part. “graczy” jest na; http://www.nowapolska-w-internecie.pl
  Nowa strona http://www.kw.nowapolska.pl

  Komitet Wyborczy NOWA POLSKA – działa.
  Nr. KONTA; 81 1240 2959 1111 0010 5950 8255

  Polubienie

 3. Ilu/ile wśród tej siedemnastki jest ludzi MLODYCH,SILNYCH i CZYNNYCH ZAWODOWO a ile emerytow i rencistów ?

  Dziadki i babcie – pamiętajcie ,ze przyszlosc dla siebie BUDUJA MLODZI,SILNI i ZDROWI !

  Babcie i dziadki budujcie sobie zycie po śmierci .
  To prosba.

  Polubione przez 1 osoba

 4. W świetle powyższego filmiku NOWA POLSKA bez lichwy i podatków zmienia konstytucję, która odbierze bankierom monopol i skończy im się eldorado.

  Polubienie

 5. Czy myślicie,że o tych mądrych wywodach nie wie pejsata finansjera?Wiedzą,ale oni przecież
  od zarania dziejów zajmują się lichwą czyli (żebyście zrozumieli) żerują jak pasożyty na swoich ofiarach.
  Chyba wiecie ,że istnieją takie niezbyt piękne stworzonka jak pchły,pluskwy,wszy.Więc one nie mogą
  żyć bez ofiary.Tak i z bankami różnej maści.Musi być ofiara-klient i tak to się kręci.Czy wierzycie,że te piękne postulaty zachwycą elektorat,który wpatrzony jest w TVN i te inne(już nie pamiętam co jest,bo nie mam telewizji).Przecież autorytety z GW i ich radio wnet zaczną pożerać pomysłodawców.Projekt/pomysł
  jest ciekawy i daje nadzieję,ale tam gdzie jest więcej narodu wybranego,a tak jest w Polsce nie wiem czy pójdzie tak łatwo.Na poziomie samorządów przecież też siedzą pejsy,jeszcze jakie jadowite,za Baumana walczą jak lwy.No i takie reformy i walkę polityczną powinni przeprowadzać młodzi,a babcie/dziadziowie
  powinni tylko wspierać/popierać i głosować.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Doskonale o tym WIEMY, ale mimo to podejmujemy walkę o Polskę, o NOWĄ POLSKĘ bez lichwy i podatków.
  KJS – Pełnomocnik Komitetu Wyborczego NOWA POLSKA.

  Polubienie

 7. ,,Jakaś władza”, pieniądz lokalny….

  Ekonomiści nie są politykami i nie mają poglądu politycznego na państwo i na świat.
  Pieniądz lokalny to osłabienie państwa, odebranie władzy centralnej siły sprawczej, co w otaczającym nas świecie w każdej epoce będzie bardzo niebezpieczne dla istnienia państwa.
  Państwo bez środków finansowych, to państwo bez wojska, bez jednolitej gospodarki społecznej, bez obręczy spinającej wszystkie jego regiony i ziemie, z ,,jakąś władzą” z którą nikt nie musi się liczyć.
  Państwo rozbite na małe lokalne samorządy to żer dla sąsiednich państw, to jak rozsypany worek pszenicy, gotowy żer, który rozdziobią kruki i wrony.
  To tak jak rozbicie dzielnicowe, jak okres w którym straciliśmy połowę tego co zawojował Chrobry, w tym ziemie śląskie i całe pomorze zachodnie

  Polubienie

 8. Wszystkie pieniądze będą kreowane przez Służbę Finansową – to Główny Księgowy NOWEJ POLSKI.
  MOC tworzenia pieniądza przez tą służbę nie jest niczym ograniczona. Patrz Konstytucja NP,E i Ś.

  Polubienie

 9. Powiedzcie to ludziom NA ZEBRANIACH w KAZDYM ZAKATKU POLSKI !
  Lecz wcześniej zorientujcie się ile osob przyjdzie wam na zebranie .

  Dzisiaj zadżumionych chyba tylko atomem można ruszyc ,bo jeżeli chcesz tylko słowem , to wiedz,ze to groch o sciane.

  SLOWO,GLOD,PALA i ZIMNA WODA – przetestujcie,co skuteczne na gojow .

  Polubione przez 1 osoba

 10. A jednak .
  To bardzo smuci ,widocznie POLSKIM GOJOM „pisana niewola” !
  Co na to NIEBIOSA ?
  Ale zaczekaj „husarzu33” ,wiedzac i to z pierwszej reki ile tracisz czasu i może cos więcej aby dotrzec do rozumu POLSKICH GOJOW – może by zastoswac inne formy przekonywujące o niewoli ?
  Pomyslcie o tym w swych zespołach terenowych,dajac chociażby takie odczyty prelegenckie JAK TO WPOLSCE GOJOW KARMIA i LECZA ?
  Może by cos o szczepieniach im powiedzieć o raczysakch jakie zzeraja polskie zdrowe tkanki ,
  o dziwnych chmurach nad Polska i anomaliach pogodowych ?
  Tego w LZEMEDIACH NIE USLYSZA ani NIE ZOBACZA.
  Natomiast to co w internecie nie przeczytaja ,bo do komputera maja WSTRET,zreszta wbito im do glowy nawet podczas spowiedzi u kaplana,ze komputer to „diabelska maszyna i wynalazek” !
  Trzeba wiec im lopata to wylozyc na jakiś salach,na zywo,z podglądem filmowym,z probkami chociażby deszczówki czy wody z kranow pod zarządem szmulowskim.
  Może by im powiedzieć dlaczego wprowadzono telewizje cyfrowa,dlaczego tak modne staly się telefony komórkowe i inne duperele elektroniczne ,po mikrofalówki w domu a za stodola ogromne wierze emitujące „GLUPOTE” i szkodliwe fale dla zdrowia !!!
  Pamietamy jak się jeden zakonnik w Czestochowie na „odpuscie” wychylil i powiedział o chemii na niebie co się potem stało ale jakby to samo przekazal madry młodzieniec czy dziewczyna wsiowa lub miastowa,moze by to przekonalo opinie publiczna ?
  Była juz jedna Marysia co się odwazyla i Tuskowi wygarnąć ,może by takich więcej się znalazło ???

  Polubienie

 11. Tak. Ma Pan APA rację. Nie jestem w stanie dotrzeć do szerszej publki, bo mnie to parszywe Państwo za pomocą knotstytucji z 2 kwietnia 1997 i banksterów okradło i nie mam za co żyć, ale robię co mogę i tam gdzie mogę głoszę tym ludziom – ogłupionym przez media i nie tylko – info – na te tematy. Na razie z mizernym skutkiem. Kto wie. Może w przyszłości znajdę lepsze sposoby? Marysia miała odwagę i ja też mam, a sposobność się może znajdzie?

  Polubienie

 12. Nie wiem, gdzie tę informację wstawić, więc wstawiam tutaj, do tekstu „Do czego zmierzamy” – to dokładnie widać na załączonym filmiku na temat tzw. glasnosti – tj. przejrzystości –

  REFERENDUM NT. NIEPODLEGŁOŚCI SZKOCJI. Jest to
  zakończenie artykuliku http://marucha.wordpress.com/2014/09/21/na-temat-skutecznosci-sankcji/#more-44990

  tak zwane swiatowe media nabraly wody w usta po referendum w Szkocji!!
  I nikt nie chce ujawnic ze sedzia nakazal powtorzenie referendum!
  Takiego skandalu chyba sie nikt nie spodziewal w demokratycznej Brytanii- matce wspolczesnego parlamentu”
  Nie tylko, ze nie trzeba bylo okazaywac zadnych dokumentow tozsamosci, i ze oficjalnie nie bylo ZADNYCH obserwatorow – to jeszcze wylazlo ze az … 110%ludnosci upowaznionej do glosowania wzielo udzial w referendum.
  jak na zlosc i niechcaco, prasa Murdocha wstawila niepostrzezenie kamery.
  I zobaczcie co kamery zarejestrowaly i kto naucza caly swiat o demokracji:

  MG – No to teraz rozumiemy, dlaczego Zachodnie Demokracje uznały za „z definicji sfałszowane”, kolejne wybory prezydenckie na Białorusi, referenda secesyjne na Krymie i w Donbasie, itd.

  Po prostu KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE!

  Polubione przez 1 osoba

 13. Czy sa gdzies jeszcze w swiecie uczciwe wybory i referenda przy takiej fali kłamstw jaka zalewa caly swiat ?
  CZY ZYJA LUDZIE BOGACI Z PRACY SWOICH RAK a nie z kłamstw ,które zalegaja ich glowy ???
  Przyszlo nam zyc wśród OSZUSTOW i MORDERCOW !!!

  Polubione przez 1 osoba

 14. re: Husarz 33,

  Nie obiecuj Polakom „zlotych gor” i nie naciagaj ich na pieniadze, ktore chcesz wyludzic za nie wiadomo co pt. „nowa konstytucja”.
  Podaj prosty i realny plan zmian jakie ma zamiar zaprowadzic ugrupowanie Nowa Polska bez wznioslych hasel propagandowych i rzucania sie z motyka na ksiezyc.

  Polubienie

 15. re: wywiad pt. „Dokad zmierzamy”,

  I.Litwin potwierdzila znana informacje, ze NBP pozwala obcym bankom na kreacje pieniadza i tu tkwi glowny problem, poniewaz obce banki maja pozwolenie od NBP na okradanie Polakow.
  I.Litwin nie poinformowala jednak o tym, ze NBP jest instytucja niezalezna od wladz panstwa polskiego i podlega pod EBC (Europejski Bank Centralny) oraz NBP nie moze finansowac pozyczek jakie chcialyby otrzymac wladze panstwa polskiego, ktore sa zmuszone pozyczac pieniadze od obcych bankow i w ten sposob powstaje praktyczne zadluzenie panstwa u obcych bankow, ktore rowniez kreuja pieniadze z niczego.
  Moral:
  Polacy sa okradani podwojnie i skutki tego zlodziejstwa przechodza na nastepne pokolenia Polakow.

  I.Litwin podsuwa Polakom plan przeniesienia dlugow z obcego banku do polskiego banku, ewentualnie wykup tych dlugow przez polski bank, ale to wszytko jest tylko teoria, poniewaz koszty przeniesienia dlugow z obcego banku do polskiego banku wiaza sie z dodatkowymi oplatami, a za zerwanie kontraktu sa kary jakie naklada bank na klienta. Poza tym dochodzi do tego zamiana obcej waluty na zlotowki i wynikajaca strata z przelicznika (srednio okolo 5% – roznica pomiedzy kupnem a sprzedaza walut wynosi srednio 10%).
  Kolejna sprawa sa przepisy bankowe dotyczace udzielania kredytow i kazdy bank ma swoje wlasne, ale generalnie zbiezne oraz w praktyce nie ma tak duzych rozbieznosci w oprocentowaniu kredytow o jakich mowi I.Litwin, a takze faktem jest, ze NBP nie udziela kredytow osobom indywidualnym na 1 procent (1%).

  I.Litwin podsuwa Polakom pomysl wprowadzenia waluty lokalnej, ale to nie rozwiazuje glownego problemu jakim jest LICHWA w Polsce, a poza tym waluta lokalna bedzie wazna jedynie w danym regionie, zwazywszy na fakt, ze istnieja wielkie roznice ekonomiczne w regionach Polski oraz wielkie roznice w bezrobociu – patrz wysokosc bezrobocia w regionach Polski na stronie:
  http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/praca-wynagrodzenia/bezrobocie-stopa-bezrobocia/
  Na dodatek obcy kapital jest wlascicielem 80% polskiego majatku narodowego w Polsce oraz obcy kapital wywozi swoje zyski z Polski i nie jest w interesie obcego kapitalu wprowadzac walute lokalna, ktora nie bedzie wymienialna na zlotowki, chyba ze obcy kapital bedzie chcial uniezaleznic lub oderwac dany region Polski od rzadu w Warszawie, wiec wprowadzi np. marki niemieckie jako walute lokalna, poniewaz UE i kierownicza rola PE i Brukseli jest forma istnienia super panstwa, gdzie glowna role odgrywa miedzynarodowe zydostwo, a zarazem realizowane sa glownie zydowskie i niemieckie interesy w Polsce rozdrobnionej na regiony – Niemcom najbardziej zalezy na ponownym opanowaniu Slaska i Pomorza.

  Polubienie

 16. ……sędzia nakazał powtórzenie referendum!

  Ale czy to nie będzie jedynie powtórka z rozrywki w wykonaniu tych samych pajaców?
  Nie mniej ta informacja jest b. ważna. To jeszcze jedna odsłona tz. demosracji

  Polubienie

 17. Do p. Toronto.
  NOWA POLSKA bez lichwy i podatków nie obiecuje „złotych gór”, tylko przedstawia nową Konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Warunkiem zainstalowania tego sprawiedliwego prawa jest jej poznanie i zaakceptowanie w ogólnonarodowym REFERENDUM. Jestem autorem tej konstytucji, nad którą pracowałem 18 lat i mam bezwzględne prawo ją sprzedawać, bo za pracę trzeba zapłacić. A zatem wzmianka o naciąganiu jest co najmniej przesadzona, a nawet obraźliwa.

  Kłamie Pan, że nie mamy haseł. NOWA POLSKA bez lichwy i podatków – to nie jest hasło???

  Co do NBP, to potwierdza Pan, że jest to obca instytucja, które zezwolenie na pasożytnictwo czerpie z parszywej konstytucji III RP. A więc, trzeba zmienić konstytucję w pierwszej kolejności.

  A ponadto jak Pan śmie kogokolwiek winić za to, co jest. Głosował Pan za przyjęciem obecnego knota legislacyjnego? Miliony zagłosowały, to teraz mają to, co chcieli. Tylko miliony mogą ten stan zmienić.

  Pytanie czy chcą? Na razie nie wiedzą, że mogą. Nie znają też naszego PLANU ani nowej konstytucji.

  Pytanie: czy chcą poznać? Odpowiedź jest retoryczna. Każdy ją zna od siebie i dla siebie.
  =========================================================================
  Odpowiedź dla APA.
  Nigdzie na świecie nie ma uczciwych wyborów.
  DLACZEGO, bo światem rządzą pasożytnicy z światowej PIRAMIDY FINANSOWEJ – Bank Światowy i MFW.
  Odpowiedź na pytanie dokąd zmierza Rząd? Zmierza dalej uprawiać konstytucyjne – lichwiarsko-podatkowe pasożytnictwo, bo może to robić. Zezwolenia udzielił „narodek” w referendum konstytucyjnym.
  Potem – od „okrągłego stołu” każde wybory były głosowaniem za mniejszym złem, czyli na partyjnych oprawców.
  Dziś jest szansa zagłosować na DOBRO – pierwszy raz w historii Polski, a nawet Europy i Świata.
  Komitet Wyborczy NOWA POLSKA stwarza taką szansę.
  Wybory samorządowe są przygrywką do wyborów parlamentarnych.
  Czy NARÓD POLSKI zechce skorzystać z tej jedynej i pierwszej w dziejach szansy? Czas pokaże.
  ==============================================================================
  Do Adm
  W sprawie REFERENDUM.
  W wykonaniu NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków – NIE BĘDZIE powtórki z rozrywki.

  Polubienie

 18. „Husarz33” CHWALA CI ZA DOBRA ROBOTE ale jak czytamy tak samo jak my i wielu innych dla których bezcenna jest OJCZYZNA POLSKA i NASI RODACY POLACY
  CZUJEMY SIE OSAMOTNIENI !
  Malo tego „znawcy i wybawiciele” gdzies tam z Toronto ,Texasu i innych schowkow az po Australie zamiast laczyc się ,wspierać i wspólnie dzialac potrafią tylko wymadrzac się i pluc !!!

  O czym to swiadczy ?
  Chyba tylko to,ze ktoś im za to placi by POLAKOW SKOLCAC i ROZDZIELAC,NASTAWIAC WZAJEMNIE NA SIEBIE !

  Czemu ci „bohaterzy” gdy sa silni i zdrowi i nie dzialaja w Polsce jak Pan ?
  Nas cofaja z lotnisk ale dla nich co jest przeszkoda ?

  DZIEKI CI „HUSARZ33” za to co możesz i czynisz – POZDRAWIAMY TAKICH JAK TY !
  POZDRAWIAMY PRAWDZIWYCH PATRIOTOW POLSKICH CO LACZA SIE i DZIALAJA
  WSZEDZIE GDZIE PRZYSZLO IM ZYC !!!

  Polubione przez 1 osoba

 19. re: husarz33 (23 Wrzesień 2014 o 9:07)

  Polacy maja swoja konstytucje uchwalona w 1935r w okresie istnienia II RP (1918-1939) , ktora de facto zostala uniewazniona dekretem zydowskiego PKWN 22 lipca 1944r w Lublinie – 22 lipca 1952r zyd J.Stalin wprowadzil swoja konstytucje w Polsce, na ktorej jest oparta konstytucja z 1997r, ktora nie osiagnela wymaganego 50% progu wyborczego i tym samym nie powinna byc zaakceptowana jako obowiazujacy akt prawny – frekwencja w referendum konstytucyjnym (maj 1997r) wynosila ponizej 43% , a to nie spelnia wymaganych przepisow przez referendum.
  Na dodatek Art.90 tej konstytucji przekazuje kompetencje organow wladzy panstwowej w Polsce w rece organizacji miedzynarodowych, a to jest dowod na zdrade stanu, jakiego dopuscili sie owczesni poslowie, senatorowie i prezydent A.Kwasniewski-Stolzman.

  Nazwa NBP istnieje od 1952r, ale faktycznie Bank Polski istnieje od 1828r i nie jest obca instytucja, a jedynie jest zarzadzany przez polskojezyczne zydostwo i jest pod kontrola miedzynarodowego zydostwa.

  Wniosek
  Nie ma potrzeby na wprowadzanie prywatnych konstytucji jakiegokolwiek autorstwa, ale nalezy wrocic do polskiej konstytucji z 1935r, ktora zapewnia ciaglosc prawna panstwa polskiego przerwana przez okres okupacji komunistycznej (1944-1989) i okres kontraktowych rzadow zydostwa z PZPR i zydostwa z Solidarnosci i KOR (1990-az do chwili obecnej), a nastepnie nalezy dokonac analizy prawnej konstytucji z 1935r i ewentualnie zreformowac polska konstytucje z 1935r na korzysc Polski i Polakow.
  Nie ma rowniez potrzeby likwidacji NBP, ale nalezy jedynie zmienic obowiazujace przepisy prawne i przywrocic NBP jego niezaleznosc od obcych bankow i instytucji miedzynarodowych oraz wprowadzic zapis dotyczacy wspopracy z rzadem i finansowania polskiej ekonomii i gospodarki, co jest jednoznaczne z zerwaniem z zydowska lichwa i lichwiarzami oraz zerwanie z obcymi wplywami miedzynarodowymi w NBP.
  Moral:
  Napracowales sie chlopie przez tyle lat i nic z tego nie wynika, a wystarczylo tylko, zebys zapoznal sie z historia polskiej konstytucji i historia polskiego NBP i napisal co trzeba zmienic, zeby przywrocic normalnosc w Polsce i realizacje polskich interesow narodowych, bo od tego zalezy glownie dobrobyt Polski i Polakow.

  O tym, ze LICHWA TO RAK LUDZKOSCI pisalem na poczatku lat 1990-tych (ponad 22 lata temu) na grupach dyskusyjnych w internecie, ktory stal sie nowym srodkiem masowego przekazu o zasiegu globalnym, a zarazem stwarzal mozliwosc walki z zydowska propaganda, ktora zdominowala media w Polsce i na swiecie.
  W tym samym czasie pisalem, ze masowa wyprzedaz polskiego majatku narodowego w obce rece przez owczesne ekipy rzadzace jest wyniszczaniem podstaw polskiej ekonomii i w konsekwencji prowadzi do rozkladu panstwa polskiego oraz do generalnego obnizenia poziomu zycia Polakow w Polsce.
  Okolo polowy lat 1990-tych pisalem na grupach dyskusyjnych, ze JP2 (Wojtyla-Katz i lider KK z siedziba glowna w Watykanie), realizuje polityke miedzynarodowego zydostwa i podawalem na to konkretne dowody w oparciu o zrodla w j.angielskim, ale zadne media i organizacje w Polsce nie krytykowaly „autorytetu” JP2 i tym samym w dalszym ciagu oglupialy Polakow.
  Polacy zaczeli sie budzic okolo roku 2000, kiedy pojawilo sie wiecej opinii krytycznych n/t rzadow koalicyjnych tzw. ukladu okraglostolowego, z tym, ze polskojezyczne zydostwo u wladzy znajdujace sie po obydwu stronach barykady pozornie walczylo miedzy soba, a w rzeczywistosci pracowali wspolnie nad likwidacja polskiej suwerennosci i uzaleznienia panstwa od komisarzy z Brukseli, w czym najwieksze interesy mialo miedzynarodowe zydostwo i szwaby.

  Kto zna temat ten wie co nalezy zrobic, ale bez uswiadomienia mas spolecznych, ktore maja groch z kapusta w glowie z powodu oddzialywania propagandy swieckiej i koscielnej na Polakow, bedzie trudno przebic sie poprzez mentalnosc oglupionych Polakow – vide takze oddzialywanie stron internetowych w j.polskim na Polakow, ktore reprezentuja rozne opcje polityczne i w wiekszosc z nich maci Polakom w glowach.

  Wybory samorzadowe beda okazja dla kandydatow Nowej Polski i czasu pozostalo niewiele, i dziwi mnie dlaczego Husarz33 dziala tak pozno, a pozniej ma pretensje, ze Polacy maja watpliwosci co do jego zamiarow, tym bardziej, ze nie znaja programu Husarza33, ktory chce, zeby najpierw za niego zaplacic – takich numerow nie robi zaden kandydat, ktory ubiega sie o poparcie wyborcow i to nie jest normalne, a co gorsze, ze wywoluje podejrzenia spotegowane natretnym domaganiem sie pieniedzy za udzielenie informacji.
  Gdybys ty Husarz33 przyszedl do mnie podczas swojej kampanii wyborczej i zadal pieniedzy za swoje informacje to wygonilbym cie z podworka i kazal poszczuc psami.
  Ty nie przyciagasz wyborcow, ale ich odstraszasz i przypominasz bardziej sprzedawce niz potencjalnego polityka.

  Ja mam odwage oskarzyc kazdego, gdy mam przeciwko niemu dowody, poniewaz jestem zwolennnikiem prawdy (faktow historycznych) , a nie ludzi – wyraz „czlowiek” brzmi dumnie, ale niejeden „czlowiek” okazal sie zdrajca i przyslowiowa „swinia”, wiec nie widze sensu polegania na ludziach, pod warunkiem, ze sa zwolennikami prawdy (faktow historycznych) jak ja.

  Na zakonczenie dyskusji wspomne o sprawie tzw. prawa natury.
  Ty Husarz33 jestes za ochrona zycia czlowieka od poczecia do naturalnej smierci, ale to tylko teoria, poniewaz w praktyce dzieja sie rozne rzeczy i tak np. gdyby jakis lobuz zgwalcil moja corke lub zone i zaszlyby w ciaze to w pierszej kolejnosci rozwalilbym leb lobuzowi (naruszylbym Dekalog znany 100 lat wczesniej zanim narodzil sie Mojzesz, ktoremu przypisuje sie ze otrzymal go od „boga”), a nastepnie kazal usunac ciaze, zeby nie komplikowala zycia mojej rodzinie, ktora jest wazniejsza niz propaganda swiecka i koscielna.
  Poza tym nie jestem zwolennikiem panstwa religijnego, ale mam szacunek do chrzescijanstwa jako religii, ktore jest czescia polskiej kultury i obyczajow od ponad 1000 lat.
  A gdyby zaszla taka potrzeba, ze nalezaloby zalozyc panstwo religijne to w pierwszej kolejnosci wyrzucilbym z Polski wszystkie obce religie, wlacznie z watykanska agentura, a nastepnie nadal chrzescijanstwu charakter polski i narodowy.

  Jak masz do mnie jakies pytania to pytaj, a ja postaram sie odpowiedziec.

  Polubione przez 1 osoba

 20. p.s.
  Husarz33,
  Nie uzywaj do mnie zwrotu „pan” (ten zwrot zastrzeglem dla Jezusa Chrystusa – Boga), tylko zwracaj sie do mnie w/g pseudonimu, poniewaz zwrot „pan” tworzy bariere miedzy ludzmi, ktora nie powinna istniec, poniewaz walczymy o Polske dla Polakow.
  W swoim komentarzu staralem sie udowodnic, ze niepotrzebnie zataczasz wielki luk i chcesz dojsc z Czestochowy do Warszawy przez Torun, ktory juz ma swoich idoli z „PiS-du” i bez aborcji, ktorej jestes przeciwnikiem nie bedzie normalnie w Polsce.

  Polubione przez 1 osoba

 21. APA,
  Zyd Margolis vel „gen.Jaruzelski” juz zdechl, ale masz szanse zaglosowac na zyda W.Putina lub napisac list jak P.Zieminski, D.Kosiur i spolka, zeby wyzwolil Polske i Polakow od anglosaskich zydow, a sprowadzil do Polski rosyjskich zydow, tych samych jacy rzadza w „Rosji” przez ostatnie ponad 20 lat.
  Tym samym oszczedzisz Husarzowi33 wielu zmartwien i samemu odetchniesz od ciaglego macenia wody.

  Jeszcze jeden dowod na to, kim jest zydowska perelka W.Putin – vide strona:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496&p=13242#p13242

  Polubione przez 1 osoba

 22. A ty co za szmulek ,co to chce dyktować POLAKOM co i do kogo pisać ?

  Jeszcze raz pytamy i pytac będziemy w czyim interesie swoje ,bla,bla wciskasz gdzie tylko możesz,skrywajac się za kominiarka Maciejczyka ?
  Także proponowaliśmy ci wrocic do Polski i przewodzić jak na Bialystok czy Lomze przystalo
  i CO ?
  Dalej mędrkujesz i nic więcej (?) , wylewając swe pomyje na ludzi,ktorzy chcą cos wykonać
  PO POLSKU a nie ZYDOWSKU.
  Czytajac ciebie ,to już nie tylko nuda ze zdartej twej „plyty wiedzy” ale ani za grosz rozumu człowieka,ktory nie chce pomoc RODAKOM ZJEDNOCZYC SIE i DZIALAC .

  I widzisz to zdradza WAS WSZYSTKICH SZMULI ,SZWABOW i PLATNYCH SLUG stosowanie
  kontra ,klotni i rozrabiania po żydowsku.
  Wy nie macie za grosz honoru ,bo nawet plując komus w twarz twierdzicie,ze to deszcz pada !

  Wszyscy skrywacie się pod roznymi maskami i w roznych przebraniu i gdy ktoś chce cos dobrego dla Polski i Polakow zrobić od razu zjawiacie się i siadacie POLAKOM na kark z cala swa
  zydowska bezczelnoscia i PYCHA wszystko wiedzących i wszystko umiejących.

  NIECH WAS WRESZCIE WSZYSCY ZDRAJCY
  SZLAG TRAFI !!!

  Na inne już słowa i zdania nie zaslugujecie ,a przy osbistym spotkaniu
  tylko
  PIESCIA W PARSZYWE RYJE !

  Polubione przez 1 osoba

 23. TORONTO twierdzi:

  Polacy maja swoja konstytucje uchwalona w 1935r w okresie istnienia II RP (1918-1939) , ktora de facto zostala uniewazniona dekretem zydowskiego PKWN 22 lipca 1944r w Lublinie – 22 lipca 1952r zyd J.Stalin wprowadzil swoja konstytucje w Polsce, na ktorej jest oparta konstytucja z 1997r, (…)

  … Nie ma rowniez potrzeby likwidacji NBP, ale nalezy jedynie zmienic obowiazujace przepisy prawne i przywrocic NBP jego niezaleznosc od obcych bankow i instytucji miedzynarodowych oraz wprowadzic zapis dotyczacy wspopracy z rzadem i finansowania polskiej ekonomii i gospodarki, co jest jednoznaczne z zerwaniem z zydowska lichwa i lichwiarzami oraz zerwanie z obcymi wplywami miedzynarodowymi w NBP.

  Otóż zapis o tym, że pożyczanie pieniędzy na procent większy niż 10% to prawnie karalna lichwa, był wpisany w „socjalistyczną” Konstytucję RP z roku 1921, która stała się podstawą zatwierdzonego przez Stalina „Manifestu Lipcowego” z 22 lipca 1944 roku. Ten zapis prawny obowiązywał w Polsce aż do 1.01. 1990 kiedy to „Sejm kontraktowy”, zdominowany duchowo przez „Solidarność” i MFW, go obalił, odrywając NBP spod bezpośredniej kontroli Rządu RP. Co więcej, „stalinowska” konstytucja PRL z 1952 roku wcale nie była zła, ograniczała możliwość nieumiarkowanego prywatnego się bogacenia, zapewniała pracę i możliwość dobrej jakości edukacji (a zatem i możliwość godnego przeżycia) każdemu obywatelowi Polski, itd. Dopisek do niej o „przywódczej roli PZPR” zrobił dopiero w 1974 roku robiący na Zachodzie długi, rozwojowo bardzo ambitny Gierek.

  A zatem warto wrócić do tych konstytucji z lat 1921 oraz 1952, bo one automatycznie zapewniają możliwość w miarę godnego życia obywatelom Polski, chroniąc nas przed zainstalowanymi przez AMERYKANÓW i ANGLIKÓW instytucjami lichwiarskimi itd.

  Polubienie

 24. Szanowny „Toronto”

  Pięknie przedstawiłeś historię, którą akurat znam.
  Niestety z konstytucją z 35 roku jest tak, że nie można wejść do tej samej wody w rzece, która już odpłynęła.
  Zatem powrót do tej konstytucji jest niemożliwy.
  Startujemy jako Komitet Wyborczy NOWA POLSKA w wyborach samorządowych, tam gdzie się da.
  Wyceniłem moją pracę na 50 złotych za drukowany egzemplarz, ale jest ona dostępna na stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl
  Zatem nie można mi zarzucić że nie daję za darmo mojego dzieła życia. Trzeba go tylko chcieć wziąć.
  Niestety nie tylko nie chcą, ale tak jak TY oskarżają mnie, że domagam się pieniędzy za moją pracę.
  Ciekawe, że ktoś śmie mieć do mnie pretensje. Czy za pracę nie należy płacić.? Koń by się uśmiał.
  Jeden mnie zapytał wprost; „kto mi pozwolił na pisanie konstytucji???” To bezczelność.
  Mój projekt konstytucji ma charakter świecki, a to że prawa natury są także prawem Bożym nie znaczy, że proponuję NOWĄ POLSKĄ jako państwo religijne. Wręcz odwrotnie – państwo świeckie – gdzie dyktatorem jest PRAWO STANOWIONE – bezosobowy dyktator. Nie wiem, czy to Pan rozumie?
  Mam podstawowe pytanie; czy Pan akceptuje moją konstytucję i nasz PLAN?

  Polubienie

 25. Szanowny Toronto.
  Dziękuję za info, które przekazałeś swoimi wpisami.
  Wykorzystam te informacje przy budowie NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 26. A zatem warto wrócić do tych konstytucji z lat 1921 oraz 1952, bo one automatycznie zapewniają możliwość w miarę godnego życia obywatelom Polski, chroniąc nas przed zainstalowanymi przez AMERYKANÓW i ANGLIKÓW instytucjami lichwiarskimi itd.
  ,
  NIC PODOBNEGO. Nie warto wracać do wszystkich tych konstytucji, bo wszystkie one szanują trójpodział władzy w/g Monteskiusza, który celowo zapomniał, że istnieje władza pieniądza, która kasuje tej trójpodział.

  Mój projekt konstytucji ustanawia jedną tylko władzę, którą jest NARÓD, a służby; ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza i finansowa tylko temu NARODOWI służą i nic więcej.

  Polubienie

 27. Jeśli dobrze pamiętam, to w konstytucji z 1935 roku zapisano, iż prezydent RP odpowiada jedynie przed Bogiem i historią.
  No to panowie, niech by się tak dorwał do władzy jakiś kolejny ,,magister” alkoholik , czy inny przygłup z wykształcenia elektryk okrętowy i wpadł na pomysł przyłączenia zbrojnie Kaliningradu, Mińska, czyn Doniecka, a po przegranej kampanii salwował się ucieczką do zaprzyjaźnionego Berlina, by tam przed Bogiem i historią …., to ja za taką konsytuacją bym nie optował

  Polubione przez 1 osoba

 28. Co do lichwy i pożyczek
  Byłbym również za konstytucyjnym zakazem zapożyczania się przez rządy i instytucje państwowe w bankach zagranicznych i prywatnych z wyjątkiem stanu zagrożenia wojną ze strony innego państwa, zatem jedynie w stanie wojny lub bezpośrednio przed nią .

  Polubienie

 29. Szanowny Adm.
  No i miałem rację, że konstytucja z 35 roku jest do d.
  Zakaz zapożyczania się jest zawarty w Konstytucji NOWEJ POLSKI, E i Ś.

  Polubienie

 30. Podoba nam się ,ze wierni POLSCE i POLAKOM zaczynają się rozumieć i POROZUMIEWAC ,
  także co do KONSTYTUCJI PRZYSZLEJ WOLNEJ,SUWERENNEJ POLSKI !

  Kolejne BRAWA dla „HUSARZA33” za zrozumialy i towarzyski JEZYK POLSKI,co njajwazniejsze plynacy z własnej glowy .

  Sluszne stwierdzenie,ze nie wejdzie się do tej samej wody,ktora już odplynela ,my dodamy :
  NIE WRACA SIE DO ZONY/MEZA z która/którym był ROZWOD !
  Choc kościelne prawo za powrot przewiduje zdjecie ekskomuniki i danie rozgrzeszenia.
  Czy to nie obluda ?

  Bedac przy temacie dokad zmierzamy,to PROSIMY POLKI i POLAKOW :

  GDZIE TYLKO ZYJECIE LACZCIE SIE W DZIALANIU,w ILOSCI TKWI SILA !
  Również na forach dyskusyjnych wspierajcie się ,wtedy wrog sam podwinie swój ogon .
  Tak czynia szmule i zobaczcie co osiągnęli przez 5 tys. lat
  Jak Zyd w ciebie to i ty w Zyda !!!

  NIE STARTUJCIE w POJEDYNKE NA MOCARZA !!!
  Zobaczcie jak icki z Izraela udaja silnych gdy maja za sobą dawidow z USA i ich kase.

  HUSARZE DO DZIELA ,nie zrażajcie się mącicielami,na nich tez przyjdzie bat.

  Polubienie

 31. husarz33 musisz zrozumieć jedno 🙂 na tym świecie istnieją pasożyty ( niezależnie od nacji,pochodzenia itp. ) są to osoby,które zrobią wszystko aby „godnie żyć” posuną się do najgorszych rzeczy aby dopiąć swego.Dlatego tez nigdy nie przebijesz się ze swoimi intencjami.Nigdy no chyba,ze znalazł byś ludzi prawych ( istnieją tacy ? ) i przede wszystkim mądrych aby przechytrzyli „wroga”.No chyba,ze Twoja intencją jest tylko „władza” to z mniej kumatymi a chcącymi sie wybić coś wskórasz oczywiście używając przebiegłości,cwaniactwa itp. Wracając do pasożytów dam Ci przykład na związku kobiety i mężczyzny jako zdrowej i chorej ( pasożytniczej )komórki.Pasożyt tak długo wykorzystuje aż żywiciel padnie i szuka następnego żywiciela lub … sam pada taka jego natura.( mają w swoich genach zaprogramowane niszczenie innych oraz własna autodestrukcję )Popatrz teraz na nasza planetę gdzie obecnie nie jest wykorzystywana ( w symbiozie ) ale większość pasożytuje aby „żyć godnie” – wrócę jeszcze raz tutaj do idioty Cejrowskiego,który stwierdził że poradzilibyśmy sobie bez drzew,bo tlen tworzą oceany ( zapomniało sie idiocie,że drzewa produkują tlen oczyszczając z dwutlenku oraz inne paskudztw) i tak teraz produkuje sie masę podręczników jednorazowych ( zużywając hektolitry wody,dużo energii i drzew – wszystko na wyczerpaniu ) bo ktoś ma w tym interes.Rozumiesz? Osobiście życzę Ci powodzenia – ja schodzę z „areny” ze względów osobistych oraz dlatego,ze akurat net nie jest dobrym miejscem.Jeżeli faktycznie Ci zależy na ludziach na tym aby było im lepiej po prostu każdą napotkaną osobę „budź” używając psychomanipulacji – uświadamiaj,że prawo ustalane przez „władzę” nie jest prawem ich ale tych co je ustanawiają ( oczywiście, nie kradnij nie zabijaj jako podstawa obojętnie jaka władza itp. ) i nikt nie ma żadnego obowiązku sie dostosowywać ( nieposłuszeństwo obywatelskie ) w wypadku gdy odmawia się tak podstawowych praw jak opieka medyczna,schronienie czy pożywienie.Spotkasz zakładam wielu ludzi takich co to wyśmieją lub nie zrozumieją ale również i takich co to zrozumieją i będę rozpowszechniać dalej 🙂 Powodzenia 😀

  Polubienie

 32. re: husarz33 (24 Wrzesień 2014 o 7:17)
  Jedynym legalnym polskim dokumentem prawnym jest konstytucja II RP z 1935r i od tego trzeba zaczac – Twoj projekt „konstytucji” nie ma zadnych wartosci prawnych, a poza tym chodzi rowniez o ciaglosc panstwowa i sprawy dotyczace wschodnich granic Rzeczpospolitej:
  a) granice przedrozbiorowe z 1772r.
  b) granice okreslone w Traktacie Ryskim z 1921r.
  W obydwu przypadkach Rosja, a pozniej ZSRR dokonaly nielegalnych aneksji polskiej ziemi i te ziemie musza wrocic do Polski – Ty z kolei uznales kradziez wschodnich ziem Rzeczpospolitej przez Rosje i ZSRR za legalne dzialanie Rosji i ZSRR, poniewaz uznajesz wschodnia granice Polski na rzece Bug i to jest powazny blad.
  Poza tym ja poprzednio napisalem, ze nalezy wrocic do Konstytucji z 1935r, a nastepnie ja udoskonalic z korzyscia dla Polski i Polakow, czym musza sie zajac organy prawne, a nie przypadkowe osoby, jak ty Husarz33, bo tu chodzi o zgodnosc przepisow prawnych z przepisami konstytucji, zeby nie bylo nadinterpretacji i obchodzenia prawa.
  Nie jest tez istotne jak rygorystyczne bedzie prawo i przepisy w stosunku do obywateli, ale istotne jest jak bedzie to prawo przestrzegane, poniewaz czlowiek to nie robot i nie da sie zaprogramowac, ale czlowiek to istota niedoskonala i ma rozne sklonnosci.

  Prawa natury nie sa prawami Bozymi, ale zjawiskami przyrody, fizyki, biologii etc.
  Etyke i zasady postepowania w panstwie swieckim ustala grupa/zbiorowsc/narod i Ty jako zwolennik panstwa swieckiego nie mozesz do tego mieszac Boga – vide Twoj wyskok z Dekalogiem, a czlowiekowi powinny przyslugiwac prawa od urodzenia az do smierci.
  Chcialbym jeszcze dodac do tego co napisalem o gwalcie na kobiecie i jej prawie do usuniecia takiej ciazy. Otoz istnieja rowniez przypadki powiklan zdrowotnych plodu wywolane przez promieniowanie radioaktywne ( Czernobyl 1986) lub przez substancje toksyczne oraz uboczne dzialanie lekarstw.
  Zagrozenie zycia kobiety ciezarnej i plodu moze rowniez nastapic w przypadku, gdy kobieta ulegnie wypadkowi w pracy, na ulicy lub w domu i gdy dochodzi do wyboru kogo utrzymac przy zyciu, to kobieta jest wazniejsza niz plod, chyba ze nastapi zgon kobiety, wowczas nalezy ocalic plod, jesli jest to mozliwe.

  Nie czytalem jeszcze projektu konstytucji Nowej Polski i nie moge nic na ten temat powiedziec.

  Polubienie

 33. GDZIE TYLKO ZYJECIE LACZCIE SIE W DZIALANIU,w ILOSCI TKWI SILA !
  Również na forach dyskusyjnych wspierajcie się ,wtedy wrog sam podwinie swój ogon .
  Tak czynia szmule i zobaczcie co osiągnęli przez 5 tys. lat
  Jak Zyd w ciebie to i ty w Zyda !!!

  Dziękuję za słowa otuchy.
  Dokładnie czynimy to co powyżej leży – jako DUCH NARODU.

  Polubienie

 34. Dlatego tez nigdy nie przebijesz się ze swoimi intencjami.Nigdy no chyba,ze znalazł byś ludzi prawych ( istnieją tacy ? ) i przede wszystkim mądrych aby przechytrzyli „wroga”.No chyba,ze Twoja intencją jest tylko „władza” to z mniej kumatymi a chcącymi sie wybić coś wskórasz oczywiście używając przebiegłości,cwaniactwa itp. Wracając do pasożytów dam Ci przykład na związku kobiety i mężczyzny jako zdrowej i chorej ( pasożytniczej )komórki.Pasożyt tak długo wykorzystuje aż żywiciel padnie i szuka następnego żywiciela lub … sam pada taka jego natura.( mają w swoich genach zaprogramowane niszczenie innych oraz własna autodestrukcję )Popatrz teraz na nasza planetę gdzie obecnie nie jest wykorzystywana ( w symbiozie ) ale większość pasożytuje aby „żyć godnie” – wrócę jeszcze raz tutaj do idioty Cejrowskiego,który stwierdził że poradzilibyśmy sobie bez drzew,bo tlen tworzą oceany ( zapomniało sie idiocie,że drzewa produkują tlen oczyszczając z dwutlenku oraz inne paskudztw) i tak teraz produkuje sie masę podręczników jednorazowych ( zużywając hektolitry wody,dużo energii i drzew – wszystko na wyczerpaniu ) bo ktoś ma w tym interes.Rozumiesz?

  Nigdy nie mów nigdy.
  No to ten interes im wywrócimy do góry nogami.
  To znaczy – od dołu rozbierzemy banksterom ich piramidę finansową.
  Wtedy kto będzie najbardziej potłuczony? Oczywiście ci, co siedzą na jej szczycie.

  Polubienie

 35. Toronto
  25 Wrzesień 2014 o 6:40

  re: husarz33 (24 Wrzesień 2014 o 7:17)
  Jedynym legalnym polskim dokumentem prawnym jest konstytucja II RP z 1935r i od tego trzeba zaczac – Twoj projekt „konstytucji” nie ma zadnych wartosci prawnych, a poza tym chodzi rowniez o ciaglosc panstwowa i sprawy dotyczace wschodnich granic Rzeczpospolitej:

  Mylisz się Toronto dokumentnie.
  Mój projekt konstytucji MA wszelkie wartości prawne, o jakich Ci się nawet nie śniło.
  Ciągłość tzw. RP zrywamy, bo wszystkie jej konstytucje tworzyła masoneria na swoją modłę.
  O granice to Ty się nie martw na zapas, bo nie o granice tu chodzi, tylko o pieniądz.

  Polubienie

 36. klon z Toronto pisze, cyt.:
  „Nie uzywaj do mnie zwrotu „pan” (ten zwrot zastrzeglem dla Jezusa Chrystusa – Boga), tylko zwracaj sie do mnie w/g pseudonimu, poniewaz zwrot „pan” tworzy bariere miedzy ludzmi, ktora nie powinna istniec, poniewaz walczymy o Polske dla Polakow.”

  W tym miejscu przypomniało mnie się jedno zdarzenie z mego życia. Mianowicie, kiedy to zaledwie w 3 lata po tzw. transformacji (ekonomicznej terapii szokowej przygotowanej nam Polakom przez tzw. „polish chicago boys”), w roku 1992, jako 12 letnie szczenię wraz z podobnymi młodymi grzbietami podczas katolickiej kolonii (zoorganizowanej chyba w Zubrzycy Górnej nieopodal nomen omen Babiej Góry) miałem okazję ryczeć w niebogłosy słowa radosnej pieśni religijnej :

  „Ty jesteś moim Panem, Ty jesteś moim Panem, Ty jesteś moim Panem, na zawsze jesteś Panem mym.”

  to wtedy rzecz jasna, nie przypuszczałem jeszcze, co też sobie i pozostałym rówieśnikom wyżu demograficznego przelomu lat 70/80, tym mym wyciem w niedalekiej przyszłości zgotuję.
  Przecież to dzisiaj, nasze całe życie od tego wymodlonego uprzednio Pana (Mamona) w pełni zależy. Co gorsze, wielu z nas tenże Pan sztucznie poróżnił, innych zaś rozsiał we wszelkich kierunkach po całej Europie.

  Polubienie

 37. re: dyl
  Jesli ktos byl czlowiekiem w Polsce to nadal nim pozostanie na obczyznie.
  A kto byl qrwa w Polsce to bedzie qrwa na zawsze – raz qrwa zawsze qrwa, polskie przyslowie.

  Wykonawcami transformacji ekonomicznej w latach 1990-tych w Polsce bylo POLSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO z kregow PZPR, Solidarnosci i KOR (uczestnicy OKRAGLEGO STOLU), na ktorych glosowali wyborcy w Polsce, a w rzeczywistosci byl to plan 2 zydow z USA: J.Sachta i G.Sorosa – chlopcy z PZPR i spec sluzb zaczeli krasc majatek narodowy Polski i pieniadze panstwowe nieco wczesniej, bo juz w 1988r, kiedy po cichu wykupywali mienie panstwowe, bedace w posiadaniu tzw. Agencji Skarbu Panstwa.

  W 1989r pod koniec rzadow komunistycznych, komunisci utworzyli FOZZ (Fundusz Obslugi Zadluzenia Zagranicznego) z pieniedzy panstwowych (okolo 2 miliardy dolarow USA), ktore pozniej sami sobie przywlaszczyli i kupowali za nie prywatyzowany w wielkim pospiechu polski majatek narodowy, uzywajac nawet fikcyjnych nazw firm, ktorych siedziby znajdowaly sie na wyspach Cajman, slynacych z raju podatkowego.
  Tak wiec nomenklatura komunistyczna i spec sluzby byly dobrze zabezpieczone materialnie i finansowo, kiedy wchodzily w nowy system ustrojowy na poczatku lat 1990-tych i oczywiscie wciaz mieli miedzy soba powiazania i uklady i tak jest do dzis, poniewaz w Polsce nigdy nie byla przeprowadzona dekomunizacja i nie bylo rozliczenia okresu rzadow komunistycznych (1945-1989), czyli komunistyczni zlodzieje na czele z zydem Stolzmanem vel Kwasniewskim okradli kraj i zostali puszczeni wolno, a teraz smieja sie z naiwnych i glupich Polakow, ale o tym pisze „dyl”, tylko czepia sie Polakow, ze wyjachali z Polski boso i nago, bo zyd z Gdanska „Bolek” Walesa puscil Polakow w skarpetkach w latach 1990-tych, a zyd spod Lodzi D.”Tfu-sk” puscil Polakow z walizkami na emigracje.

  Informacje o aferze FOZZ

  Afera FOZZ jej główni aktorzy, a czasy obecne.
  http://pressmix.eu/index.php/2013/11/06/afera-fozz-jej-glowni-aktorzy-a-czasy-obecne/

  Film na YOUTUBE o aferze FOZZ
  Afera FOZZ (cz.1 z 7)

  Toronto

  Polubienie

 38. p.s.
  Brakuje wyrazu „nie” w zdaniu (… ale o tym pisze „dyl”) – zdanie powinno brzmiec (… ale o tym nie pisze „dyl”).

  Polubienie

 39. Z jakiego przedzialu wiekowego, pokolenia (?) jest „Toronto” i kiedy dal „DYLA” za grancie (?) teraz się wymadrzajac cudzym nakładem (tworczoscia),
  a z jakiego młody czlowiek urodzony w 1980r.czyli podpisujący się „dyl” ( jak sadzimy dobry student „psora MG”),któremu przyznajemy (my młodzi) tym razem racje co do jego powyższego wywodu i dowodu na „wsprzegniecie” przez szmuli „boga w ich zwycięstwo” wykorzystujac wszelkie
  PIANIE o PANIE !

  Stary już „Toronto” ,któremu zbrzydly kartoszki i siadle mleko gdzies pod Bialymstokiem lub Lomza za PRL i musial sobie „mascic chleb z cukrem i podkradana smietana matce”
  PRYSNAL pierwszy jako młodzian w skore odzian na emigracje za wielka sadzawke i tam od razu dopadl RAJU,kupujac sobie bryke kiedy to w Polsce nie stać go było choćby na stara WFM-ke
  czy WSK-125, tym bardziej na Junaka,zas mlodosc rozpierala nawet tego co miał w portkach a był przystojny i lanie na niego leciały,jeszcze dzisiaj daja się niektóre na „przystojność i pustogłowie” nabrac !

  „TORONTO” czy „CHICAGO” wiedz jedno,ze DZIS MLODZI to nie twoja mlodosc !
  Ale takie glowy jak twoja nigdy tego nie zrozumieją ,bo nie na chlebie posypanym cukrem wyrosły .
  Im już rodzice dywaniki podsuwali pod nozki i kupowali rozne zabawki od ust sobie odciagajac to na co mieli ochote.
  DZIS MLODZI MUSZA ZAZNAC GLODU W BRZUCHU BY ZROZUMIEC CZYM JEST DOBRO a ZLO,czym PRAWDA a KLAMSTWO .
  W ich edukacji inna wiedze kładziono do glow niż tobie po jakims tam technikum czy zawodowie.
  IM KLADZONO FILOZOFIE i to sprytnie spreparowana, oparta zarówno na socjalizmie jak i na kapitalizmie podpartej szeroka i roznie przekazywana info i dezinfo,takze bełkotem „naukowym” !

  My młodzi (piwko tez nam nie zaszkodzi,co jak stary nasz mowi jest bledem,dzis jest piwo trute na rozne sposoby) wiemy LEPIEJ OD STARYCH choćby to, jak zabrać się i dzialac na kompie.
  Starzy zas ,którym zdrowia i sil ubywa a raczki się trzesa,maja duzy zasob wiedzy,teoretycznej podpartej praktyka i własnym doświadczeniami zyciowymi,ze warto ich choćby posluchac, co o tym lub innym się mowi czy pisze.
  Starzy maja doskonale wyczucie PRAWDY ,potrafią czytac w oczach kłamstwo, zas w słuchaniu czy oglądaniu faryzejstwo.
  Warto wiec WSPOLDZIALAC (młodzi i starzy) ,to obustronna KORZYSC,
  to DROGA DO ZWYCIESTWA DOBRA nad ZLEM !

  Polubienie

 40. My młodzi (piwko tez nam nie zaszkodzi,co jak stary nasz mowi jest bledem,dzis jest piwo trute na rozne sposoby) wiemy LEPIEJ OD STARYCH choćby to, jak zabrać się i dzialac na kompie.
  Starzy zas ,którym zdrowia i sil ubywa a raczki się trzesa,maja duzy zasob wiedzy,teoretycznej podpartej praktyka i własnym doświadczeniami zyciowymi,ze warto ich choćby posluchac, co o tym lub innym się mowi czy pisze.
  Starzy maja doskonale wyczucie PRAWDY ,potrafią czytac w oczach kłamstwo, zas w słuchaniu czy oglądaniu faryzejstwo.
  Warto wiec WSPOLDZIALAC (młodzi i starzy) ,to obustronna KORZYSC,
  to DROGA DO ZWYCIESTWA DOBRA nad ZLEM !
  =============================================================================
  MŁODZI – dziś tak się rozbestwili, że starzy już NIC im nie mogą nawet powiedzieć jak żyć?
  Zachwycacie się wywiadem młodego Piotra Gonczarowskiego z prof. Izabelą Litwin.
  A czy rozumiecie o czym oni rozmawiali? Obawiam się że NIE?
  Nawigatorzy Jutra chwalą się, że są zmianą. To znaczy tyle, co dobry PROJEKT, który leży sobie spokojnie na półce i czeka na lesze czasy. To znaczy, że NIC NIE JEST WART, dopóki ktoś go nie zastosuje praktycznie.

  Tak się składa, że znam doskonale przynajmniej jednego z tych Nawigatorów Jutra.
  Cóż jednak z tego, skoro on nie był łaskaw się ze mną porozumiewać, by zacząć praktyczne przygotowania do wdrożenia w Polsce TU I TERAZ niewątpliwie słusznych rozwiązań, o których Nawigatorzy Jutra rozprawiają.

  Mało tego jako lider NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków napisałem e-maile do Nawigatorów Jutra, a wynik? W wyniku brak reakcji na moje i budowniczych NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków – propozycje.

  Jeśli TAK postrzegają rzeczywistość ludzie, którzy o sobie tak wysoko myślą, to co mają powiedzieć inni, którzy nie posiadają takiej wiedzy o SPRAWIE – prawie i ekonomii pasożytniczej III RP? Inni na moje propozycje obracają się na pięcie jak ich zaczepię i tną w długą. To jest dla mnie bardzo przykre, bo jako autor Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA – czuję się podle, gdy widzę, codziennie – lekceważenie SPAWY, która jest dziś najważniejsza – ŻYCIOWA – a wykształciuchy tylko rozprawiają o tym – jak widzą naprawę – i NIC nie robią, by to zrealizować. Mowa o Nawigatorach Jutra.

  Z poważaniem – Kazimierz Józef Styrna – Pełnomocnik Komitetu Wyborczego NOWA POLSKA.

  Polubienie

 41. Daj spokoj z „ewangielicznymi” madrosciami.
  NAJLEPIEJ MYSLEC PO POLSKU BEDAC POLAKIEM !

  To ze nam Zydzi i Niemcy nie tylko „belki rzucają pod nogi” ,to jeszcze w zywe oczy nas okradają !
  A my co ?
  Modlimy się do ich „jahwe” ,idziemy do nich na kleczakch po wszystko i nadal
  NIE JEDNOCZYMY SIE PRZECIWKO ICH NIEWOLI !!!
  A to cholernie boli każdego uczciwego Polaka.

  Co się z Polakami stało,bo z Polska już wiemy ?
  Dlaczego RODACY POLACY DALI SIE TAK OKRASC ???
  Jeszcze trochę i zaczna im już zabierać domy i ziemie !!!

  Polubienie

 42. My podsuniemy taka myśl tym co zyja w Polsce i chcą POLSKE i POLAKOW RATOWAC :
  Zrobcie wpierw rozpoznanie z kim chcecie wspolpracowac,dzialac ,jednoczyć się .

  Przeciez NASI WROGOWIE NIE POJDA NA WSPOLPRACE z NAMI POLAKAMI !
  Przeciez to widać choćby na samych forach dyskusyjnych internetowych,zas w REALU sami widzicie i o czym pisze „husarz33”,my dodamy,ze to nie sa nawigatorzy ,to NARYBEK szmulowski do przyszłości.
  Do takich nie tylko się nie zwracajcie ale UNIKAJCIE ICH !
  Zyd myśli z wyprzedzeniem – 50 lat do przodu !!!

  Polubienie

 43. Daj spokoj z „ewangielicznymi” madrosciami.
  NAJLEPIEJ MYSLEC PO POLSKU BEDAC POLAKIEM !

  To ze nam Zydzi i Niemcy nie tylko „belki rzucają pod nogi” ,to jeszcze w zywe oczy nas okradają !
  A my co ?
  Modlimy się do ich „jahwe” ,idziemy do nich na kleczakch po wszystko i nadal
  NIE JEDNOCZYMY SIE PRZECIWKO ICH NIEWOLI !!!
  A to cholernie boli każdego uczciwego Polaka.

  Co się z Polakami stało,bo z Polska już wiemy ?
  Dlaczego RODACY POLACY DALI SIE TAK OKRASC ???
  Jeszcze trochę i zaczna im już zabierać domy i ziemie !!!

  Szanowny APA.

  Dobre hasło; „Najlepiej myśleć po Polsku będąc Polakiem.”
  Zostawmy modlitwę na boku, bo modlitwa bez uczynków pusta jest.
  Dlaczego Polacy dali się tak okraść? Bo zagłosowali na pasożytniczą konstytucję.
  Jedynym tłumaczeniem jest to, że nie mieli wyboru. TERAZ MAJĄ, bo napisałem projekt NOWEJ konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.
  Jak się nie obudzą RODACY, to ta parszywa finansowa sitwa dokończy dzieła i zabiorą nam wszystko, z życiem włącznie.

  Polubienie

 44. My podsuniemy taka myśl tym co zyja w Polsce i chcą POLSKE i POLAKOW RATOWAC :
  Zrobcie wpierw rozpoznanie z kim chcecie wspolpracowac,dzialac ,jednoczyć się .

  Przeciez NASI WROGOWIE NIE POJDA NA WSPOLPRACE z NAMI POLAKAMI !
  Przeciez to widać choćby na samych forach dyskusyjnych internetowych,zas w REALU sami widzicie i o czym pisze „husarz33″,my dodamy,ze to nie sa nawigatorzy ,to NARYBEK szmulowski do przyszłości.
  Do takich nie tylko się nie zwracajcie ale UNIKAJCIE ICH !
  Zyd myśli z wyprzedzeniem – 50 lat do przodu !!!
  =============================================================================
  Drogi APA.
  Ująłeś sedno sprawy. Sam nie podejrzewałem Nawigatorów Jutra, że to szmulki do ich przyszłości?
  Właśnie skorzystam z Twojej podpowiedzi, by ich olać.

  Polubienie

 45. OLAC TO ZA MALO !
  Im trzeba wprost w oczy powiedzieć :
  MIESZKASZ W POLSCE CZYN DOBRO DLA POLSKI i POLAKOW,przy tym i tobie się cos od nas dostanie.
  A jak NIE ,to DLA CIEBIE MIEJSCA W POLSCE NIE MA – WON !!!

  KONIEC z PLASZCZENIEM SIE PRZED WROGAMI i MNIEJSZOSCIAMI NARODOWYMI
  z OBYWATELSTWEM POLSKIM !!!

  KONIEC Z RZADAMI MNIEJSZOSCI NAD WIEKSZOSCIA !

  CHWALA MADRYM POLAKOM i POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  DZIEKI WSZYSTKIM HUSARZOM POLSKI – JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA
  i ZGINAC NIE MOZE ,
  CO SZMULOSZWABSKA CHOLOTA NAM ZABRALA/SKRADLA
  POLAK ODBIERZE W HONORZE !!!!!!!!!!!!!!!

  Husaria załatwi hazarie obojętnie w jakim jest ona przebraniu międzynarodowym .
  Czy to będzie ,jankes,bolszewik czy szwabik,zabojad czy angielska flegma
  POLAK ICH POGONI, POZEGNA !!!

  WIWAT POLACY,MIEJSCY,WIEJSCY i ZOLNIERZE
  NIKT NAM RESZTY POLSKI WIECEJ NIE ZABIERZE !!!

  DO DZIALAN !!!!!!!!!!!!!!

  Nie wiesz jak ?
  Pytaj nas
  wygonimy zydow z kas !

  Rozprowadzajcie zawolanie ,
  jutro gdy ksiądz skończy niedzielne kazanie.

  Nie będzie Zyd nam więcej z Niemcem
  plul nam w twarz,bolszewik deptal wiare,
  przezylismy już nie jedna nedze
  odzyskujemy sile i swa PARE !

  APA

  Polubienie

 46. To dobrze,ze zyja jeszcze ludzie na swiecie ,którzy uzywaja słowa „dziekuje” bezinteresownie.

  Nasza druzyna „husarzu 33” chętnie by z Toba poszla po Polske ale przyjmij do wiadomości ,ze ciąży na nas (wszystkich) emigrantach „klatwa Indian ” – co oznacza ,ze gdy raz zaznasz emigracji emigrantem zostajesz do końca zycia TRACAC WIELE w tym najbliższych,bywa,ze płacisz za to cene zycia !
  SA SYTUACJE,ze już nie masz do kogo i do czego wrocic ,co najwyżej do WSPOMNIEN.

  POZDRAWIAMY CIE SERDECZNIE !
  BADZ DO KONCA DZIELNY w WALCE O NASZA OJCZYZNE POLSKE – BRON TEGO CO JESZCZE ZOSTALO,BRON POLAKOW NA WSZELKIE SPOSOBY.

  BADZ ZDROWY,BADZ z BOGIEM !
  ON NIE DAJE ZGINAC MARNIE DOBRYM LUDZIOM !!!
  Staraj się przekonać młodych do swych madrych i wspólnych z nimi czynow.

  POWODZENIA i ZWYCIESTWA !!!

  APA

  Polubienie

 47. Powyzszy post „husarz33” z pytaniami do APA był pisany (patrz data) 27 września 2014r.
  Dzis mamy 14.X.2014 odpowiadam osobiście i za cala ma druzyne „bojowa” na pytanie:
  „czy finasowo Jestes w stanie nam pomoc ? „.

  Moja odpowiedz :
  Nie w tej chwili i nie w sposób publiczny ,tym bardziej przelewem przez obce banki !
  Za dużo mamy doswiadczen życiowych pod tym względem i nie miejsce by to wytlumaczyc.

  Proponujemy aby sobie POLACY POMAGALI OSOBISCIE W SRODOWISKU,MIEJSCU
  W KTORYM ZYJA !
  W dodatku KONSPIRACYJNIE ,bo przecież (to logiczne) JESTESMY WSZYSCY POLACY POD OKUPACJA NASZYCH WROGOW !!!
  Nie damy przechwycić naszych pieniędzy ciężko zarobionych przez naszych wrogow,bo to będzie „woda na ich mlyn”.

  Czy rozumiemy się POLACY ???
  Przy tym jeszcze jedna rada :
  NIE NIES SWYCH PIENIEDZY (nawet na przechowanie) DO BANKU WROGA ,który i tak dużo wie o TOBIE !!!.

  Czas na dzialnia KONSPIRACYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Być może i na na PARTYZANTKE WALECZNA !
  Tym czasem,
  CZAS NA KAZDY BOJKOT NASZYCH WROGOW !!!

  Polubienie

 48. Czas na dzialnia KONSPIRACYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Być może i na na PARTYZANTKE WALECZNA !
  Tym czasem,
  CZAS NA KAZDY BOJKOT NASZYCH WROGOW !!!

  Drogi „majorze”.
  W zasadzie ma Pan rację, ale dziś mamy inny czas. Hitlerowcy byli w naszych granicach. Teraz wroga mamy nie tylko w granicach ale we władzy, mieniącej się jako III RP, co fałszywie pojmują „pożyteczni durnie”, którzy po raz kolejny najprawdopodobniej zagłosują na swoich „oprawców”, czyli OKUPANTÓW.
  , skoro
  My budowniczowie NOWEJ POLSKI mamy do czynienia z otwartym OKUPANTEM, który zagnieździł się w bankach i w okrąglaku na Wiejskiej. To dlaczego MY mamy się ukrywać, skoro SPRAWA (BYĆ ALBO NIE BYĆ) NARODU Polskiego jest jawna i otwarta. Niech ZBÓJE się ukrywają. MY musimy zagrać w OTWARTE KARTY, bo po NASZEJ stronie leży siła ARGUMENTU, a nie po stronie OKUPANTA zewnętrznego i wewnętrznego.

  MY MUSIMY STANĄĆ MUREM przeciwko okupantom w sposób parlamentarny, bo karabin należy do przeszłości. Należy dodać, że II-ga Wojna Światowa jeszcze się nie skończyła, tylko zmieniła charakter, bo zmieniła się broń z karabinu na lichwę i monopol na kreację pieniądza. Dziś ta sama sitwa finansowa, co finansowała Hitlera i Stalina – z za oceanu – chce rozpętać III-cią Wojnę światową (KRWAWĄ), bo podżega do wojny na Ukrainie i nie tylko.

  Czy ludzie nie mają wyobraźni do czego zmierza ta parszywa sitwa finansowa???

  Czy MY POLACY jesteśmy nie spełna rozumu, czy mamy jeszcze rozum (?)- by tym namowom rzekomej walki z „terroryzmem” iść na nie swoją wojnę, by być armatnim mięsem??? LUDZIE – OPAMIĘTAJCIE SIĘ, zanim będzie za późno.!!!
  KJS.

  Polubienie

 49. Przeciez „husarzu33” przeczysz sam sobie twierdzac o „murze” a wcześniej znieczulicy polskich goim,malo tego zadżumionych propaganda do ostateczności.
  TYCH LUDZI TRZEBA WYBUDZIC Z LERTARGU !
  O czym już pisaliśmy i dawaliśmy rady co należy czynic (proszę się cofnac do wszystkich naszych postow na tym i na innych portalach).
  Major ma nie tylko racje ale i przezorność wynikajaca z doswiadczen życiowych swoich i innych oszukanych przez zycie jako wczesniej LUDZI OTWARTYCH i UFAJACYCH .

  Dzis na jednego uczciwego przypada dwóch nieuczciwych w tym jeden zdrajca !

  Co do wyborow i wszelkich glosowan ,to nie widzimy jak się to odbywa ?

  Dzisiaj trzeba PRZEFILTROWAC/OCZYSCIC POLSKA KREW ZAMULONA PRZEZ OBCYCH !!!
  I aby nie polala się niewinna krew ,trzeba działac ostrożnie i z premedytacja ,
  z KIM i JAK ISC PO WLADZE !!! ???
  Zreszta sam pisales kim sa dzisiaj ludzie młodzi w Polsce (poczytaj i siebie „husarz33”),
  MLODZIEZ DZISIAJ LUDZI STARYCH TRAKTUJE JAKO ZBEDNY BALAST w ICH ZYCIU ,to im wmawia się caly czas i gdy z ciebie syn,corka ,wnuczęta nie maja zastrzyku finansowego/materialnego/dachowego, jesteś dla nich NICZYM a nawet przeszkoda (zajmujesz im miejsce,przeszkadzasz) ,tak ich wyedukowano przy twoim,rodzica,dziadka udziale – ten system i ten USTROJ zwacy się DEMO-KRACJA, TO UCZYNIL !!!

  To wszystko musi się odwrocic i wejść na normalne TORY ZYCIA PROWADZACE
  DO PRAWDY,SPRAWIEDLIWOSCI ,UCZCIWOSCI.

  Slemy Tobie i innym Pozdrowienia Zyczac Powodzenia w ROZWAZNYM DZIALANIU !
  Pospiech jest potrzebny przy lapaniu pchel.

  Polubienie

 50. Szanowny „APA”.
  „Major ma nie tylko racje ale i przezorność wynikajaca z doswiadczen życiowych swoich i innych oszukanych przez zycie jako wczesniej LUDZI OTWARTYCH i UFAJACYCH .

  Dzis na jednego uczciwego przypada dwóch nieuczciwych w tym jeden zdrajca !”

  Jeśli by tak było, że na jednego, że na jednego uczciwego…, to by nie było tylu milionów „pożytecznych durni”. To jest straszne, że „pożytecznych durni” mamy tak wielu.

  „To wszystko musi się odwrocic i wejść na normalne TORY ZYCIA PROWADZACE
  DO PRAWDY,SPRAWIEDLIWOSCI ,UCZCIWOSCI.”

  Dobrze powiedziane, ale jak przekonać „pożytecznych durni”, że totalnie błądzą? Tego nie wiem.
  Wiem natomiast, że METODA jaką przedstawiam dla NOWEJ POLSKI jest niezrozumiała, ale może w końcu te „pożyteczne durnie” zaczną myśleć po wyborach samorządowych – jak znów się zawiodą?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s