Na zielonej Ukrainie


Krew czerwona dalej płynie.

Chłop z rozpaczy lub z rozterki

przebił sobie własne nerki

Rosyjscy wojskowi pomogą rozdzielić powstańców i wojska rządowe

Grupa rosyjskich oficerów na zaproszenie Kijowa przyjechała na Ukrainę w celu opracowania mapy, które pomoże w rozdzieleniu skonfliktowanych stron w Donbasie, – powiedział stały przedstawiciel Rosji przy OBWE Andriej Kielin.

Dyplomata dodał, że wycofywanie ciężkiego sprzętu o 15-30 kilometrów od umownej linii, która wykreślana jest na mapie, rozpocznie się zaraz po tym, jak tylko sytuacja się uspokoi.

Kielin przypomniał, że misja OBWE już próbowała przeprowadzać patrole w strefie konfliktu na Ukrainie. Jednak z powodu braku dokładnego opracowania wszystkich aspektów, patrole popadały w trudne sytuacje.

Według Reuters, 76 rosyjskich oficerów przyjechało na Ukrainę tydzień temu. 2 października misja przybyła do Mariupola. W piątek minister obrony Ukrainy Witalij Hełetej potwierdził, że prowadzone są rozmowy z rosyjskimi wojskowymi. Nie powiedział jednak, czego konkretnie one dotyczą. Media poinformowały, że na czele rosyjskiej delegacji stoi zastępca dowódcy Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Rosji, generał lejtnant Aleksander Lencow.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_04/Rosyjscy-wojskowi-pomoga-rozdzielic-powstancow-i-wojska-rzadowe-5567/

Przewodniczący Dumy Państwowej (niższej izby parlamentu) Siergiej Naryszkin zażądał oddania po osąd międzynarodowego trybunału osób zamieszanych w masowe zabójstwa w Donbasie.

Przypomniał on, że na terytoriach, które jeszcze niedawno znajdowały się pod kontrolą Kijowa, znaleziono wielu brutalnie torturowanych i zabitych cywilów. Ponadto odkrywane są wciąż nowe masowe groby.

Według słów Naryszkina, fakty te „noszą cechy ludobójstwa”: zabici byli głównie osobami rosyjskojęzycznymi.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_03/Moskwa-domaga-sie-sadzenia-za-zbrodnie-przeciw-ludzkosci-w-Donbasie-3137/

Niemcy zamierzają wysłać na Ukrainę 200 żołnierzy wojsk desantowych

Bundeswehra zamierza wysłać na Ukrainę 200 żołnierzy wojsk desantowych do pomocy pracownikom Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, która monitoruje przestrzeganie rozejmu na wschodzie kraju, – pisze Bild powołując się na dokumenty Ministerstwa Obrony Niemiec, przeznaczone jedynie do użytku wewnętrznego.

W strefie działań zbrojnych żołnierze mogą zarówno ochraniać obserwatorów, jak i obsługiwać samoloty bezzałogowe typu LUNA. Niemieccy żołnierze nie zajmą pozycji na linii frontu, dzielącego ukraińską armię i powstańców, będą jednak mogli nosić przy sobie broń.

Wcześniej przewodniczący OBWE Didier Burkhalter wezwał do natychmiastowego przerwania działań zbrojnych na Ukrainie w związku z niedawną śmiercią pracownika Czerwonego Krzyża.

W kuluarach szczytu NATO w Walii prezydent Francji François Hollande i kanclerz Niemiec Angela Merkel porozumieli się w sprawie udzielenia pomocy OBWE w przeprowadzeniu monitoringu przestrzegania zawieszenia broni na wschodzie Ukrainy.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_04/Niemcy-zamierzaja-wyslac-na-Ukraine-200-zolnierzy-wojsk-desantowych-2648/

————————————-

Dla czego akurat wojska desantowe, skoro mogli by zażądać od Polski korytarza jak w 1939 r.

 

 

Reklamy

27 uwag do wpisu “Na zielonej Ukrainie

 1. Znalazłam zdjęcie polskich najemników(zasrańców z firmy naszego byłego ministra).Jeżeli Polska nie przyzna się do nich ,to pójdą w rozchód lub pojadą do Moskwy,lub na wczasy na Syberię(za darmo i na zawsze).Gdyby byli ludźmi honoru nie pojechaliby mordować mieszkańców(zbuntowanych),a w wypadku niebezpieczeństwa powinni sobie strzelić w głupi łeb.Uważam,że powinni pójść w rozchód,ale nie mam
  wpływu na ich losy.
  http://www.u-f.ru/News/u309/2014/10/03/689611

  Polubienie

 2. Wielkie święto w Doniecku,Motorola zjawił się ze swoim oddziałem i wyszedł do narodu.
  Czy tłum tak spotykałby terrorystę(jak twierdzą polskojęzyczne łżemedia)?
  Przezabawna dziewczynka,która ucharakteryzowana na partyzanta dziękuje Motoroli
  i deklamuje wiersz.

  Polubienie

 3. Proszę nie zachwycać się tak „osiagnieciami” po obu stronach barykady ,bowiem sa to najnowsze TESTINGI ZACHOWAN GOIM !

  Dokonuje tego jedna i ta sama rasa wtopiona w narody wszystkich państw swiata ,ich sprytowi do tej pory nikt nie dorownuje,takze ich postępowi i nowoczesności podciagajac za sobą wierzenia i cale religie .

  Wspolczesni obłudnicy i faryzeusze wyposażeni sa we wszystko ale wystarczy spojrzeć w ich twarze i można wyczytać ich niecne zamiary i chwyty.

  Bereciku stąpaj po ziemi a nie po ekranach,nie zwracaj uwagi na „cuda na niebie”.
  Zydzi i Niemcy to dwa faryzejskie narody ,jeszcze gorsze sa z nich mieszanki krwi ,
  grupa „b-andera rh+” .

  Prosba do Polek i Polakow :
  NIE ULEGAJCIE ZLUDZENIOM ,SZMULOMAGIA DZIALA !
  Nawet w serialach filmowych i wszelkich filmach ich produkcji.

  Polubienie

 4. APA,ale z Twoimi poglądami ciężko żyć,bo nikomu nie wierzysz,ale przecież można być rozważnym i ostrożnym.Jeżeli widzę film zrobiony przez zwykłego śmiertelnika,to inaczej go traktuję niż film w mediach
  po tej czy innej stronie.Ja dalej szperam i drążę rozpętanie rewolucji 1917.Ciągle nie mogę uwierzyć,że
  to diabelstwo (Leniny,Trockie,Radki i temu podobne badziewie) rozpętało taki chaos na świecie.Znalazłam zakazaną w ZSRR książkę Iwana Bunina”Okajannyje dni”(przeklęte dni).Są to dzienniki z kilku lat po rewolucji.Autor podróżuje i opisuje dokładnie Moskwę,Sankt-Petersburg,Odessę.Straszne bezhołowie
  panowało,ale inteligencja ciągle spodziewała się pomocy ze świata lub od Kołczaka,Denikina.Co ciekawe,że proletariat zdawał sobie sprawę,że Żydzi rozpętali rewolucję i ten bałagan.Właśnie słucham ten audiobuk i jest to okazja usłyszeć o bandytach co zagarnęli władzę i dopuścili hołotę/motłoch do władzy.

  Polubienie

 5. moherowy beret
  Myślę, że niejeden gwiazdor Hollywoodu pozazdrościłby w tym momencie Motoroli.
  On wyrasta na bohatera nie tylko Noworosji, ale przede wszystkim na bohatera całej Rosji, także kawałka Polski, tej nie PiSowskiej

  Polubienie

 6. Chyba „bereciku” mialas/miałeś na myśli „z naszymi poglądami „,bo jest nas więcej (nie jeden),którzy nie zgadzają się z żydowsko-niemiecko-bolszewicka dominacja nad nami POLAKAMI.
  My nie zachwycamy się „osiagnieciami ” jakie narody pod w/w dominacjami jako zachodnia demokracja SMAKUJA !

  NAM NA SERCU LEZY POLSKA !!!
  KAZDY NAROD WINIEN DBAC O SWOJ BYT i PRZYSZLOSC !!!
  Czy masz cos przeciwko temu ?
  Nie zauważasz polskiego LENISTWA W DBALOSCI O SWOJA OJCZYZNE i BYT NARODU POLSKIEGO ???

  Radzimy ci zrezygnoawac z wszelkich zachwytow w obecnych czasach gdzie zlo zwycieza .
  Dawaj nam wszystkim RADY JAK ZWYCIEZAC MAMY ,może wtedy WSZYSCY UWIERZA
  W ZWYCIESTWO POLSKI NAD WROGAMI .

  Malo tego RAZEM POJDZIEMY NA WROGA POLSKI i POLAKOW !
  Czynisz to TY,ONA, ON ??????????????

  Polubienie

 7. Muszę przyznać się,że nie wierzę już w jakieś zmiany.Przecież pejsaci siedzą tak mocno na koniu,że wysadzić ich z siodła nie uda się nikomu,tym bardziej PIS-owi.Przecież teraz zaglądnęłam na rosyjskie wieści i aż o mały włos nie wściekłam się.Była jakaś uroczystość nauczycielska na Kremlu i pojawił się minister szkolnictwa(czy edukacji),no i pejsaty.Szkoda słów,cały Kreml obsadzony pejsatymi „rosyjskimi patriotami”.Bardzo źle i może jakieś urozmaicenie przyniosą islamiści.Skoro AJwaje w UE tak przestraszyli się z powodu otwartych granic.Psu na budę były te Szengeny i całe to zawracanie głowy.
  Może warto poczytać o Islamie?Ja odmówiłam rano różaniec,więc do mnie nie zawita dzichadzista i czego Wam życzę.

  Polubienie

 8. Kochaniutka/kochany wlasnie o ten „roza-niec” biega w Polsce,
  to bezmyślne klepanie paciorkow po dziesiątku
  a szmulek się rodzi w kazdym katku
  i to nie tylko pejsaty,brodaty
  ale jak diabel KOSMATY !

  Zrozumiano ?
  Nie ???
  To jeszcze dodamy :
  NIC i NIKT TAK DOBRZE NIE TRZYMA OWIECZEK i BARANOW NA PASTWISKU ZAJETYM PRZEZ PASTERZA JAK DOBRY PIES ZAGANIAJACY/PILNUJACY i DZWONKI !

  Po to ludziom stworzono religie aby ich dobrze „na pastwiskach” przywodcow TRZYMAC !

  Proszę podac gdzie,jak i kiedy Bog ustanawial religie dla poszczególnych narodow .
  Przeciez to wszystko dopasowane jest pod kazda naiwność narodowa !!!

  Co zas się tyczy twej pierwszej części powyższego postu,to radzimy ci w „twej ciężkiej pracy internetowej” (jak tam z placa u was nie wiemy) abys nigdy nie tracila wiary nie tylko w Boga ale
  i w ludzi MADRYCH i ICH POCZYNAN IA , a nie głupich,naiwnych i nawiedzonych dodając przy tym nadgorliwość jako pierwszy stopien do piekla faszystowskiego.

  Moskwa i Kreml zawsze była i jest pod dyktando ,tak jak pod dyktando jest w Polsce „roza-niec”.
  Można by jeszcze jasniej o tym ale prawo jak i „roza-niec” ma swoje ustalenia,takze tajemnice.

  Czy slyszalas/les kiedyś beczące stado owiec i baranow ?
  Wiec przekonalas się jak to „beczenie” jest rozpisane na poszczególne „instrumenty”.

  Polubienie

 9. Wybory, które zaplanowano w proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republice Ludowej, zostaną uznane za obowiązujące niezależnie od frekwencji, – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej DRL Borys Litwinow.
  Polityk podkreślił, że jeśli więcej niż połowa wyborców przyjdzie zagłosować w wyborach, to będzie to sukces dla DRL. Ale mniejsza frekwencja nie przeszkodzi w uznaniu wyborów za obowiązujące. Zgodnie z jego słowami, w wyborach frekwencja może okazać się mniejsza niż na referendum w maju 2014 roku, ponieważ wielu ludzi wyjechało z terytorium Doniecka.
  Wybory szefa DRL wyznaczono na 2 listopada. Tego samego dnia odbędą się wybory do parlamentu.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_05/Wybory-w-DRL-odbeda-sie-niezaleznie-od-frekwencji-5318/
  —————————-
  Odbyły się spotkania grupy kontaktowej w sprawie stworzenia strefy buforowej na linii frontu między skonfrontowanymi stronami w Donbasie, – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republiki Ludowej Borys Litwinow.
  „Wiem, że trzy-cztery dni temu w Gorłówce odbyły się rozmowy. Z naszej strony uczestniczył w nich pierwszy wiceminister, a ze strony ukraińskiej jeden z dowódców sztabu generalnego. Próbowali oni na mapie wyznaczyć linię demarkacyjną. Wczoraj podobne próby miały miejsce w Debalcewe”, – powiedział Litwinow dziennikarzom w niedzielę.
  Zgodnie z jego słowami, „poznamy szczegóły na posiedzeniu rady ministrów”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_05/Kijow-i-powstancy-przeprowadzili-spotkania-ws-strefy-buforowej-w-Donbasie-3410/

  Polubienie

 10. W tym tygodniu prezydent Rosji Władimir Putin spotkał się w Astrachaniu z kolegami z Azerbejdżanu, Iranu, Kazachstanu i Turkmenistanu, a także podpisał z nimi oświadczenie polityczne. Zamyka ono trwającą od 18 lat dyskusję na temat podziału Morza Kaspijskiego.

  Jako najważniejszy rezultat szczytu państw Morza Kaspijskiego eksperci wskazują wspólne oświadczenie polityczne dotyczące tego, że „piątka” nie chce widzieć na Morzu Kaspijskim sił zbrojnych innych państw. Liderzy porozumieli się również odnośnie rozwoju stosunków handlowych.
  Porozumienia osiągnięte w Astrachaniu to jeszcze nie całkowity przełom. Jednak „kaspijska piątka” zgodziła się co do podziału obszarów wodnych, dna morskiego, a także warunków żeglugi i rybołówstwa. Duża część basenu Morza Kaspijskiego pozostanie we wspólnym użytkowaniu stron. Wszystko to pozwoli już w 2016 roku na przyjęcie deklaracji, która zakończy spór o podział Morza Kaspijskiego i korzystanie z jego zasobów. Władimir Putin wysoko ocenił rezultaty szczytu:
  W pełni solidaryzuję się z moimi kolegami, którzy uważają ten szczyt za przełomowy. Tak właśnie jest, gdyż porozumieliśmy się co do zasad współpracy, zasad rozwiązywania kluczowych kwestii w sprawie współpracy na Morzu Kaspijskim, co potwierdziliśmy w odpowiednim oświadczeniu. To naprawdę przełom, nad którym ciężko i długo pracowali nasi eksperci.
  Jednocześnie nie udało się dojść do porozumienia w wielu sprzecznych kwestiach. Jest to związane przede wszystkim z różnicami między byłymi republikami radzieckimi – Turkmenistanem, Kazachstanem i Azerbejdżanem, które są umiejętnie podsycane przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską. Moskwa sprzeciwia się podziałowi Morza Kaspijskiego na sektory narodowe państw nadbrzeżnych. Jest jednak gotowa do omówienia tego problemu. Jedną z trudności podczas pracy w sprawie Morza Kaspijskiego jest to, że naukowcy wciąż nie mogą określić czy jest to morze, czy też jezioro. Od tego zależy jego status międzynarodowy.
  Jednak nie tylko to było omawiane podczas szczytu. „Kaspijska Piątka” jest gotowa do znacznego rozszerzenia współpracy gospodarczej w regionie. Oto co powiedział w tej sprawie prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew:
  Jeszcze przed uregulowaniem statusu prawnego Morza Kaspijskiego można stworzyć fundamenty do współpracy gospodarczej. Proponuję rozważyć propozycję utworzenia strefy wolnego handlu Morza Kaspijskiego.
  Na region Morza Kaspijskiego przypada jedna piąta światowych zasobów ropy naftowej i niemal połowa złóż gazu. Koordynacja działań w zakresie wydobywania i handlu zasobami energetycznymi może wzmocnić znaczenie gospodarcze wszystkich krajów w regionie.
  Innym rezultatem szczytu było utworzenie specjalnej komisji do spraw ochrony i wykorzystania zasobów biologicznych Morza Kaspijskiego, która będzie regulować kwestie ochrony unikalnych populacji, w pierwszej kolejności jesiotrowatych. Rosja od 2005 roku przestrzega moratorium na połów jesiotra kaspijskiego, i nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości z niego zrezygnować. Aby podkreślić znaczenie problemu ochrony zasobów biologicznych prezydenci „piątki” wypuścili do Wołgi 300 sztuk młodej bieługi.
  Szczyt pokazał, że kraje regionu są gotowe do kompromisu i potrafią, niezależnie od nacisków z zewnątrz, podejmować ważne decyzje. Jednak tylko wtedy, gdy tworzą zjednoczony front. Wtedy nawet burzliwe morze staje się spokojnym jeziorem.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_04/Morze-Kaspijskie-pozostanie-spokojne-I-bez-Stanow-Zjednoczonych-0614/

  Polubienie

 11. No cóż, ten major APAge satanas zza Oceanu „dobrze widzi” — i lęka się — Żydów i Niemców w Warszawie (w której metro aktualnie budują Włosi). A w moim, prawie rodzinnym Krakowie, ciż „straszni” Żydzi i Niemcy mieszkali już od XII-XIV wieku, dopiero w połowie XV wieku nareszcie przestano pisać księgi miejskie w języku niemieckim – zastąpiła go wtedy łacina, na polski trzeba było jeszcze z wiek poczekać. No i co z tego? Ci ówcześni Żydzi i Niemcy nigdzie nie wyjechali i w znacznej mierze się spolonizowali, nawet znałem w Krakowie kilku ich potomków z tytułami profesorskimi UJ i AM.

  Natomiast kogo się boję, to rodaków APAge satanas, czyli Amerykanów. Bo jak jakiś stary Żyd zauważył: jak cię Żydzi okradną, to dopiero po 15 latach się zorientujesz, że cię okradli. ale jak cię okradną AMERYKANIE to minie z lat 30 zanim się zorientujesz co się stało.

  I co Amerykanin APA na tę żydowska mądrość?

  Polubienie

 12. Ops, powyższy komentarz miał się pokazać na CAŁA WŁADZA POCHODZI OD BOGA, ale się tutaj wpisał. (Czy „Bóg” tak chciał? Czy moja neuwaga?)

  Polubienie

 13. „Ameryka to Murzyni i Żydzi ucharakteryzowani na Amerykanów.”?

  No to poniżej zdjęcie tych „Murzynów i Żydów” z kardynałem K. Wojtyłą w Toronto w 1976 roku:

  http://forumemjot.files.wordpress.com/2014/03/2jpii_1-3.jpg?w=640&h=528

  więcej na ten temat: http://forumemjot.wordpress.com/2014/03/27/grabarze-polskiej-nadziei-1980-2005/

  Warto poczytać. Odnośnie „cudu” przemiany „twardogłowych” komunistów w „miękkogłowych” liberałów, to przypominam, był już taki spec od tego typu „cudownych” przemian, a nazywał się Szaweł z Tarsu, który na drodze do Damaszku „w oka mgnieniu” mutował w świętego Pawła – dając przykład całemu ciągowi jego naśladowców (patrz zdjęcie powyżej).

  Polubienie

 14. Chlopaki – jak myślicie ,dlaczego jahwe umilowal sobie szmuli,a szwabom zleci ich pilnować ?
  M.G. tu maci w glowach już na 3/4,a my do tanga mamy w druzynie tylko jedna dame .
  Na szczęście do tanca jest na portalu „berecikowa”,wiec dwie pary zatancza z gwiazda M.G., może po przebytych chorobach wreszcie zwrok mu się polepszy i więcej nauczycieli akademickich zobaczy na „polskich uczelniach” a nie tylko w UJ-cie gdzie go odratowano od kostuchy.

  Niech wiec zyje ale nie truje nam hameryki gdzie za swej mlodosci dokazywal o czym później Grechuta spiewal mu piosenki.
  To,ze mu bozia przekierowywuje tematy i posty,to swiadczy ze z moderacja jest może nie tyle do tylu,co „wordpressiaki z izra-ela” jak zwykle plataja figle,no bo w końcu przeciez za cos im placa amerykańskie szmulki-srulki ( to o młodych chodzi).
  Jeżeli przyszlo nam odpowiadać na „zielonej Ukrainie” to spieszymy doniesc,ze nowa premier RP,zaczela być nieposluszna nie tylko ze szczepionkami jako wcześniej doktor ale teraz co do Ukrainy szmulkom stawia contra jako premier-owa !
  Nam się wydaje,ze to dobry znak i chyba za tym obstają szwabiki przyciskane na guziki,oby tak dalej z kobitami było.
  Co widzimy ,ze i nasza Tereske ruszylo i dopadla laptopa na moment gdy Franek na dyżurze przyspal po ciężkiej nocce u „zzydzialego polaka
  Tym razem brawo tak za posty Tereski jak i „berecika” (!)
  – tak ,Afroamerykanie to dziś podpora Zydow amerykańskich,reszta na razie się nie liczy ,jeszcze trochę musza potrenować na domowych strzelnicach.

  Wlasnie wczoraj „przysłali nam Niemca” na zwiad i lustrowal podworze.
  Niektóre narody swietnie się uzupelniaja.

  Polubienie

 15. Muszę zmartwić „mośków”.Rano wyszperałam,że w Odessie Prawy Sektor zabrał się za Żydów.
  Na razie tylko biją(w Odessie zdarzyło się 20 pobić i ileś tam w terenie).Tak to jest jak wznieca się
  rewolucję wśród dzikich ludzi i podsyca się ich chore pomysły.Media milczą,no bo jak to może stać się.
  Władze USA i UE też nie wiedzą jak połknąć śliską żabę.Ciekawa jestem czy znajdzie się jakiś chytry
  „szachista”,który zdusi wystąpienia przeciw „mośkom”.Czy wezmą się za Kołomojskiego-sponsora PS
  czy zlikwidują Prawy Sektor czy zlikwidują bardziej krewkich aktywistów.Jestem bardzo ciekawa i
  nieźle bawię się.
  Przy okazji obejrzałam film o Maidanie wyprodukowany przez amerykańskiego dziennikarza i producentów.Film został zauważony na pokazie.Jest po angielsku,ale może to i lepiej,bo obejrzą
  na świecie.

  Polubienie

 16. Ten Zacharczenko powiedział – samą swoją, choćby nawet pospiesznie odwołaną – decyzją o rezygnacji z przywództwa DRL, co „w murach Kremla” przygotowano dla powstańców Noworosji. Mówiąc religijnie „taka jest to wola Nieba, z nią się zawsze godzić trzeba”. Gdzie sytuuje się to „Niebo” nie trudno się domyśleć – ale na pewno poza granicami Ortodoksyjnej Euroazji, o której naiwnie marzy Aleksander Dugin, nie dopuszczony do „tajnej konferencji” antyglobalistów w Budapeszcie w ubiegły weekend. Według przygotowanego przez Dugina referatu na tę konferencję, Władymir Putun to rosyjski patiota, który się miota miedzy pogladami liberalnymi a konserwatywnymi. Czyli jak to celnie mawiał towarzysz Władysław Gomułka „ni pies ni wydra” – którą to opinię Dugina o putinie polecam wszystkim entuzjastom „wodza Rossiji”. jaki pan taki kram.

  ,i>Bсё идёт по сценарию кремля во главе с „защитником Русских”, он же великий стратег и патриот, он же тайный главарь пятой колонны... Большего явного признания того, что Новороссию готовят к капитуляции и представить трудно. Теперь по кремлёвским законам во главе ДНР должен появиться „патриот”, какой нибудь…

  Polubienie

 17. Nie jest tak zupełnie źle z tą Noworosją, wczoraj o godz.10 (lub 11) czasu moskiewskiego, TV Rossija24 nadała wypowiedź Aleksandra Prochanowa (tego od „Zawtra” i „zawtrakowców”, którzy przygotowali bunt w Donbasie). Mówił on, że Noworosja, to maleńki – na razie – zaczyn Światowego Buntu przeciw władzy ponadnarodowej oligarchii. A dopuszczenie Prochanowa (patrz http://xportal.pl/?p=14186 ) do medium tak ważnego jak Rossija24 oznacza, że „globaliści” jeszcze niezupełnie opanowali media w Rosji: nawet w trakcie popularnej audycji „sobotni wieczór”, prowadzący tę audycję (wg. Izraela Szamira Żyd z pochodzenia o nazwisku ….) zauważył, że w Rosji jest i Wielka Władza i Społeczność (rodzaj giga-obszcziny), która niekoniecznie realizuje tej (Światowej) Nad-Władzy żądania.

  Polubienie

 18. Wiadomo,z ruskimi nigdy nic nie wiadomo,moze jeszcze tak być,ze będzie :
  „dawaj czasy !”.
  Pamieta ktoś co to po polsku znaczy ?
  Ruskie wielbili zlote zeby i zegarki no i potem dużo tego naprodukowali,bo przecież tym się handlowalo ,nawet nrd-owcom dano produkować zegarek „ruhla” a polskim gojom garbata „pobiede” (znaczy się samochod Warszawa) no i jezdzilo się,zlote zabki miało na czasy spogladalo.

  Dzisiaj sa inne i zachodnie „zabawki” i tez się handluje,
  robia to ciagle jedne i te same zboje !

  (podpowiedział mi major) a napisał
  Zenek

  ps. ALE JAJA !

  chcieliśmy wyslac to co wyżej i wordpress nie nadaza z wysylka dal nam plansze”
  „za szybko …… …” .
  Tlumacz w sraczu a icek nie zna polskiego – ha,ha,ha !
  poczekamy chwile,moze salcia przetłumaczy czy ten post „strawny”,inne dziś nie przeszly a byly dobre i smaczne.

  Zenek

  Polubienie

 19. Od czasu do czasu zaglądam i ja na Rossija24 i dziwię się
  Putin Rossija24 nie ogląda?
  Nie widzi co się dzieje z jego rodakami tuż przy granicy?
  A tak się zaklinał, że każdego Rosjanina obroni gdziekolwiek by się nie znajdował.
  ŁżePutin.
  Zenek, wszystkie twoje komentarze przeszły. Zawiniła Zośka co obsługuje worrpress

  Gruba Zośka, nasza słodka
  Szybko rwała do wychodka
  Majtki ściąga, kieckę w górę
  i wywala wielką górę.

  Potem wraca, cenzuruje
  Wordpress Zenka znów drukuje

  Polubienie

 20. Dzieki,dzieki ade-m-ku,
  czyz bys dzialal już po ciemku ?

  Nie ,zasprytny z ciebie człowiek
  tego nikt się dziś nie dowie.

  ORMO czuwa,ORMO wszędzie,
  w samolotach dziś przybędzie !

  Drony Polska produkuje,
  nie podskoczą żadne ..uje .

  O to się postaral Bronek
  wzial se babe na postronek.

  Ukraine ma ratować ,
  sam się pod spodnice chowa !

  Dzis kobieta dzielna jest
  a je..l ich rudy pies !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s