Ebola – wirus czy broń biologiczna?


W Teksasie wirusem Ebola zaraził się pracownik medyczny szpitala, w którym wcześniej zmarł Eric Duncan, pierwszy Amerykanin zarażony gorączką krwotoczną.

Test pracownika medycznego na Ebolę dał pozytywny rezultat.

Eric Duncan zmarł w Dallas w stanie Teksas 8 października. Później w Teksasie z podejrzeniem wirusa Epola przyjęto do szpitala jeszcze jedną osobę.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, Ebola zabiła już ponad 4030 ludzi.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_12/Lekarze-poinformowali-o-nowym-przypadku-Eboli-w-USA-0029/

———————————————————————

Tak dziwnie się składa, że gdy pojawia się nowy groźny wirus tam pojawiają się zaraz Amerykanie.

Amerykańskie służby medyczne,czy może co bardziej pewne amerykańscy specjaliści od broni biologicznej.

Wirus niezwykle śmiercionośny, łatwo przenoszący się z człowieka na człowieka i nie dający się wyleczyć, żadnym ze znanych ludzkości leków.

Taki wirus to nie tylko zagrożenie dla ludzi w środowisku w którym się pojawił, to jednocześnie wirus który może być użyty jako nowa straszna broń biologiczna.

Czy w tym przypadku  Ameryka wysyła swoich ekspertów, lekarzy, ,,ochotników” by pomagać walczyć z wirusem, czy też by go przejąc, hodować, mnożyć. Mieć w podorędziu jako nową skuteczną i niezwykle zabójcza broń masowego rażenia. Broń którą posiadać będą jedynie Amerykanie.

Przy tej okazji nasuwa się jeszcze i inne pytanie. mając ten wirus zapewne znajdą wcześniej czy później skuteczny lek. Będą mieli zatem i miecz i tarczą, przeciwnik  którego zechcą zaatakować nie będzie miał ani jednego ani drugiego.

Reklamy

22 uwagi do wpisu “Ebola – wirus czy broń biologiczna?

 1. Tak niby skąd pojawił się ten wirus?
  Może ktoś robił eksperymenty i wirus uciekł lub został wypuszczony
  w Afryce?Dlaczego nie wybuchła epidemia w USA czy Australii?
  Bardzo dziwne.

  Polubienie

 2. e b o l a – k r o p e l k o w a !!!
  Amerykanin, dr Eric Pianka już w 2006r. rzucił hasło DEPOPULACJI 90% Ludzkości za pomocą . . . wirusa Eboli.
  Było to w szczególnym czasie rządów NEOKONÓW (2001-2008, pod prezydentem G.W.Bushem).

  Dr Eric Pianka w 2006r zgłosił w/w Ideę Depopulacji na Uniwersytecie w Teksasie ( stan rodziny Bushów) otrzymując zresztą . . . owację na stojąco!!!

  Ta Depopulacja, co to niby ma ulżyć Matce Ziemi to jednak nic innego, jak imperialne dązenie USA do ciągłego dostępu i docelowo – ZAGARNIĘCIA – ZŁÓŻ – MINERALNYCH – ZIEMI, które to cele przy postępującym wzroście populacji innych narodów – stają się coraz trudniejsze do realizacji (martwili się juz tym m.in. Kissinger, Brzeziński, Bill Gates , TedTurner, szef CNN-u – również zwolennicy Depopulacji Ziemi).

  Oto słowa dr Erica Pianki :
  „Wojny i głód tego nie dokonają ( depopulacji). Zamiast tego są choroby bardziej efektywne i szybsze w zabiciu miliardów ludzi, którzy muszą. wkrótce umrzeć, jeśli kryzys populacji ma być rozwiązany. AIDS nie jest skutecznym zabójcą, bo jest zbyt powolny. MÓJ – ULUBIONY – KANDYDAT – DO – ELIMINACJI -90% – LUDNOŚCI – ŚWIATA – TO – PRZENOSZONY – DROGĄ – KROPELKOWĄ – E B O L A (Ebola Reston)” – http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/13/ludobojstwo-szczepionkowe-eskalacja-przemocy/

  . Jest to mowa dr. Pianki, powtórzmy, już z 2006 roku! , ze środka kadencji rządu NEOKONÓW i Prezydenta G.W.Busha ( lata 2001 – 2008) Bez wątpienia wystąpienie Pianka nie było bez związku z polityką NEOKONÓW, którzy bazując na amerykańskich geostrategicznych Doktrynach ( Brzezińskiego/ Busha/. Wolfowitz’a/ Sharansky’ego) stworzyli tzw. PNAC – Projekt for New American Century – Projekt na Nowe Amerykańskie Stulecie, deklarujący wprost konieczność osiągnięcia przez USA + Izrael DOMINACJI – NAD – ŚWIATEM – K A Ż D Ą – M E T O D Ą, nawet za pomocą Militarnej Wojny PREWENCYJNEJ (wyprzedzającej),

  Polecam też wywiad ze znakomitym amerykańskim analitykiem, historykiem – Websterem Tarpley’em, który już kilka lat temu ostrzegał świat i samych Amerykanów przed szaleństwem amerykańskiej geostrategii, m.in. przed planami Depopulacji, żywo obecnymi w otoczeniu obecnego Prezydenta USA – B. Obamy. Opowieść Tarpleya jest, niestety . . . Mową Proroka, sami sprawdźcie:
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geostrategia_usa,p313728842
  —– lub (to samo) Google: „Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem”: (geostrategia USA, wojna z Chinami/Rosją, Polski Kryzys Rakietowy, szczególnie dla nas Polaków ważny fragment: II Część, od minuty: 2: 41)

  Polubienie

 3. Dopowiedzmy, bo to baaardzo ważne: NEOKONI, tzn Neokonserwatyni Republikanie, tzw jastrzębie polityki amerykańskiej ( sprawdźcie, Sz. Czytelnicy, w googlach hasło: NEOKONI – fascynujące!), którzy nadają ton amerykańskiej, imperialnej polityce, a rządzili Ameryką pod Prezydentami G.W.Bushem i jego vice-Dickiem Cheney’em – to CI właśnie, co im się przytrafiły na samym początku ich kadencji, a dokładnie : w 9 miesięcy po objęciu przez nich władzy – Zamachy na WTC w N.Jorku, we wrześniu 2001r. , które stały sie PRETEKSTEM do Niekończących się Wojen z Terroryzmem, na których Bush z Cheney’em zarobili prywatnie fortunę, bo są /byli UDZIALOWCAMI prywatnego gaz koncernu Halliburton, który od rządu USA // czyli od. . . samego Busha i Cheney’a// otrzymał potężne Zlecenia na wszelkie prace cywilne wokół działań US Army, i zarobił SETKI MILIARDÓW USD na Wojnach w Iraku i Afganistanie.

  W/w Bush junior i jego Vice – Dick Cheney – to również …Ojcowie Chrzestni tzw amerykańskiej „rewolucji łupkowej”, tzn wyprowadzenia niszowej do tej pory , stosowanej na niezaludnionych peryferiach Stanów, wielce za to toksycznej, skażajacej NA ZAWSZE ziemię i wodę – technologii wydobywania gazu łupkowego, tzw Frackingu – na szerokie wody PRZEMYSŁOWEJ EKSPLOATACJI.
  Otóż w/w Bush i Cheney, jako Prezydenci USA wprowadzili w 2005 r do amerykańskiego „Prawa Energetycznego” .tzw Lukę Prawną Halliburtona ( Halliburton Loophole), polegającą na W Y Ł A C Z E N I U w/w Frackingu spod kontroli i w ogóle – działania – Ustawy o Ochronie Wody Pitnej (Safe Drinking Water Act) , zezwalając gaz-firmom ( w tym samemu Halliburtonowi) na, uwaga:

  ” WPROWADZANIE – NIEZ ATWIERDZONYCH – SUBSTANCJI – CHEMICZNYCH (a więc i największych Trucizn ) – B E Z P O Ś R E D N I O – i – W – POBLIŻE – WÓD GRUNTOWYCH ” .

  Czy to nie jest przypadkiem zwykłe – l u d o b ó j s t w o ?

  Dlaczego „Luka Prawna Halliburtona”? Bo koncern Halliburton jest/ był , uwaga:
  WŁAŚCICIELEM P A T E N T U – N A – F R A C K I N G
  I dziś z tytułu samych Opłat Patentowych Halliburton, nie ruszając palcem, ma 1500 mln ( 1,5 mld) USD / rocznie.
  Bush i Cheney bedąc prywatnie, przypomnijmy, UDZIAŁOWCAMI koncernu Halliburton, SAMI (Jako politycy-ustawodawcy) – SOBIE ( jako prywatnym udzialowcom) W Y J Ę L I – Fracking spod kontroli Ustaw Wodnych . . . Doprowadzając do LEGALIZACJI PERMANENTNEGO SKAŻANIA AMERYKAŃSKIEJ ZIEMI, WODY, a zatem i żywności, a zatem i samych Amerykanów.
  W/w Luka Prawna Halliburtona działa do dziś, co daje świadectwo – JAKIM państwem i JAKĄ ” demokracją” są dziś USA.
  Oczywiście polskojęzyczne , mainstreamowe media MILCZĄ o tym jak zaklęte, nie mówiąc o pro-neokońskim, Prawym i Sprawiedliwym – Prezesie PISu, Jarosławie Kaczyński, który odwiedził Dicka Cheney’a ( głównego lobbystę i Ojca Chrzestnego amerykańskiej „rewolucji łupkowej” ) w 2006r, stając się od tego czasu Największym Patriotą i Lobbystą tejże „Rewolucji”, proponując uczynić z poszukiwań gazu łupkowego w Polsce – Cel Publiczny, ze Spec Ustawami towarzyszącymi takiemu Celowi, tzn np. z Przymusowym Wywłaszczeniem Polskich właścicieli ziemi na rzecz koncernów amerykańskich, którym Premier Jarosław Kaczyński jeszcze w czasie trwania swego rządu zdążył oddać BEZPRZETARGOWO I de facto – ZA DARMO ( za 1 % wartości złóż, jak wygadali się sami Amerykanie: ” najtaniej na świecie”) – kilkanaście koncesji na gaz łupkowy w Polsce.
  Zresztą Dziś Kaczyński i PIS stoją, jak wiemy, w pierwszym rzędzie , pro-usraelskich przyjaciół i usilnie namawia Polaków na nie – naszą, nie- polską, a usraelską własnie Wojnę z Rosją, rozpoczętą Puczem Majdańskim na Ukrainie, za którego plecami stoi włąśnie, jak wiemy , USrael..

  To są wszystko ważne informacje w kwestii Eboli, bo określają KONTEKST, stan mentalny elit amerykańskich ( a i niektórych polskojęzycznych) zorientowanych cynicznie głównie na PRYWATNE GIGA – ZYSKI, nawet kosztem życia milionów ludzi, nie mówiąc , że kosztem Prawdy.
  Kto wie, czy epidemia Eboli nie jest częścią w/w Wojny na Ukrainie, planowanej przez Autorów ewidentnie jako Wojna Swiatowa

  Polubienie

 4. Z netu: „Gazeta Liberian Daily Observer, która jest największą gazetą w Liberii, opublikowała na pierwszej stronie artykuł zatytułowany: „Ebola, AIDS wyprodukowane przez zachodnie firmy farmaceutyczne i Departament Obrony USA?”
  Artykuł oskarża USA o stworzenie epidemii ebola w ramach programu wykorzystującego Afrykę jako poligon doświadczalny dla broni biologicznej. W artykule czytamy:
  „Miejsca w całej Afryce oraz w Zachodniej Afryce, przez lata były wykorzystywane do badań nad nowymi chorobami, szczególnie ebola. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i kilka innych agencji ONZ, brało udział w wyborze i zachęcaniu krajów afrykańskich do udziału w badaniach/testach, promowaniu szczepień realizujących różne badania. 02 sierpnia 2014 artykuł pt. „Afryka Zachodnia: Co naukowcy zajmujący się bronią biologiczną robią w strefie objętej ebola?”
  Jon Rappoport z Global Research wskazał problem przed jakim stoją afrykańskie rządy.
  Prace badawcze obejmowały wstrzyknięcie i wystawienie zdrowych ludzi na działanie śmiercionośnego wirusa ebola. Stąd, DoD (Departament of Defense – Departament Obrony USA) jest wymieniony jako współpracownik w „pierwszym na ludziach” badaniu klinicznym ebola (NCT02041715), które rozpoczęło się w styczniu 2014, na krótko przed zgłoszeniem epidemii ebola w Afryce Zachodniej w marcu.
  Niepokojąco, wiele raportów również stwierdza, że rząd USA posiada w Kenema wirusowe laboratorium badawcze bioterroryzmu, mieście będącym epicentrum wybuchu ebola w Afryce Zachodniej.”

  Polubienie

 5. jeszcze jeden, uzupełniający mój pierwszy, powyżej, cymes z netu : autor @jerzyjj: : „3879 zmarłych i ponad 8 tysięcy zarażonych to najnowszy bilans wirusa Ebola. Statystyki Światowej Organizacji Zdrowia obejmują przypadki do 5 października, kiedy sporządzano najnowszy tygodniowy raport. EBOLA JEST GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYM ORGANIZMEM (GMO). CAŁA AFRYKA I AFRYKA ZACHODNIA OD LAT BYŁY MIEJSCAMI TESTOWANIA POJAWIAJĄCYCH SIĘ CHORÓB, ZWŁASZCZA EBOLI
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i kilka innych agencji ONZ zostały zamieszane w wybór i wrobienie krajów afrykańskich w uczestnictwo w testowaniu i promowaniu szczepień, choć wykonujących rożne testy. Artykuł Jona Rappaporta z 2 sierpnia 2014 Afryka zachodnia: co robią badacze broni biologicznej w strefie eboli? [West Africa: What are US Biological Warfare Researchers Doing in the Ebola Zone? w Global Research precyzuje problem stojący przed afrykańskimi rządami.
  W tym jak i w innych artykułach widoczne są, między innymi: (angel) :
  Amerykański Wojskowy Instytut Badań Medycznych nad Bronią Biologiczną (USAMRIID),
  dobrze znany ośrodek badań nad bronią biologiczną w Fort Detrick, Maryland (beer) Tulane University w New Orleans, USA, zdobywca funduszy na badania, w tym ponad $7 mln z Krajowego Instytutu Zdrowia (NIH) na finansowanie badań nad wirusową gorączką krwotoczną Lassa (coffee) Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) (d) Lekarze Bez Granic (znani pod francuską nazwą Medicins Sans Frontiers) (e) Tekmira, kanadyjska firma farmaceutyczna (F) Brytyjska GlaxoSmithKline, (g) Rządowy szpital w Kenema, Sierra Leone.
  Raporty opowiadają historie o amerykańskim Departamencie Obrony (DoD) finansującym testy z ebolą na ludziach, które rozpoczęły się kilka tygodni przed wybuchem eboli w Gwinei i Sierra Leone.
  Raporty są dalej sporządzane i twierdzą, że DoD dał kontrakt o wartości $140 mln Tekmirze na przeprowadzenie badań nad ebolą. Ta praca badawcza obejmowała infekcję śmiertelnego wirusa eboli zdrowym osobom. Dlatego DoD jest na liście kolaborantów Pierwszych na Ludziach prób klinicznych eboli (NCT02041715), które rozpoczęły się w styczniu 2014, tuż przed ogłoszeniem epidemii eboli w marcu w Afryce zachodniej.
  Jedyną pozytywną i etyczną gałązką oliwną widoczną w całym moim czytaniu jest to, że Theguardian.com napisał: Finansowanie przez amerykański rząd testów eboli na zdrowych osobach pojawia się pośród ostrzeżeń ze strony wybitnych naukowców z Harvard i Yale, że takie eksperymenty na wirusie ryzykują wybuchem światowej epidemii. To zagrożenie trwa nadal.
  JESLI TEN PROBLEM POJMIE CHOCIAZ JEDNA OSOBA TO JUZ BEDZIE SUKCES.”
  Ode mnie ( cornick):
  PODAJ DALEj
  Tylko WIELKI KRZYK LUDZKICH MAS – może zatrzymać zbrodniarzy

  Polubienie

 6. Oj, nie rozumiecie, że TAKI JEST SCENARIUSZ?!
  Kiedyś nasze wnuki przeczytają: ” Na początku pandemii EBOLI w Europie było tak, że ludzie chorowali tylko w Afryce. Aż któregoś dnia przywieziono do Madrytu pewnego zarażonego, chorego misjonarza z Afryki. Od tego wszystko sie zaczęło ( mamy uderzenie w Kościół Katolicki, że to przez niego ta Zaraza w Europie , bardzo dobrze!)
  Był to Pierwszy Dzień Piekła dla Europy choć w dalekich Stanach Ameryki Północnej w tym samym czasie. . . Z D R O W I A Ł O już dwoje ludzi, którzy też zarazili się Ebolą, bo byli to lekarz i pielęgniarka (czy z narodu Wybranego może?) co leczyli zarażonych w Afryce.
  Wobec nich, tych Amerykanów ( może byli parą? Ach! Ileż to seriali oprze się na tej dramatyczno-romantycznej historii!), a więc wobec tej pary zastosowano eksperymentalną surowicę (wynalazł ją zapewne biochemik – g e j , a nawet transwestyta, ale mózgowy geniusz) no i amerykańskie, perfekcyjnie działające służby medyczne sprawily, że Ameryka OBRONIŁA SIĘ PRZED EBOLĄ, wytwarzając nawet przeciw niej Skuteczną Szczepionkę . Baaardzo pożądaną ( i kupowaną) na całym świecie
  Niestety, szczególnie podatne na Ebolę okazały się narody Europy Środkowej i Wschodniej (trochę to trwało nim uczeni w USA skomparowali DNA Afrykańczyków. ze Słowianami środkowo i wschodnio europejskimi).
  . A już zupełnie bezbronny okazal się naród rosyjski.
  To oczywiście nieprawda, że Amerykanie mieli w tym czasie zeskanowane genotypy Słowian Wschodnich w różnych tam akcjach Banków Genów, pt. Oddaj Szpik, Oddaj Krew, czy w przesiewowych badaniach genotypów w zaprzyjaźnionej z USA i Iztaelem Armii Polskiej, gdzie do 2014 r. przebadano P R Z Y M U S O W O , pod kątem posiadanych genotypów 40 tysięcy polskich żołnierzy. Nie wierzcie w takie bzdury!. To ruska propaganda! Tfu!”

  Hmm. . . najwyraźniej Producenci Eboli i Szczepionki Przeciw Eboli szykują większy skok na kasę ( albo i Wojnę na Wschodzie Europy z destabilizującą sytuację EPIDEMIĄ?).

  Czy to przypadkiem nie na wypadek tej Militarnej Operacji *EBOLA* nasz polskojęzyczny Sejm na usługach USA – 2 lata temu, w czasie piłkarskich Mistrzostw Europy EURO 2012, po cichu, ukradeczkiem, za zasłoną milczących mediów – PRZEGLOSOWAŁ – J E D N O G Ł O Ś N I E – kuriozalną, nie istniejącą w cywilizowanych krajach Ustawę o Powszechnym Przymusie Szczepień?
  ! Mimo gorących protestów środowiska lekarzy, biotechnologów, którzy określili tę Ustawę jako potencjalnie – LUDOBÓJCZĄ, i wręcz NAKLANIAJĄCA globalne koncerny farmaceutyczne (kierujące sie, jak wiadomo, wyłącznie finansowym ZYSKIEM) do – W Y K R E O W A N I A – E P I D E M I I w Polsce (gdy ma się zapewnionych 38 milionów szczurów doświadczanych, o pardon – klientów).
  W tej sprawie, w spr. Ustawy i jej potencjalnie – KRYMINALNYCH oraz L U D O B Ó J C Z Y C H – IMPLIKACJI pisali nawet do Prezydenta RP, Komorowskiego – wybitni naukowcy, dr Maria Dorota Majewska i dr Jerzy Jaśkowski.
  A może… a może…a może … polskojęzyczna anty-klasa polityczna od Tusk/Dawidowskich, po Kaczyńskich/Kalksteinów – jednak JUŻ COŚ WIEDZIAŁA w tym 2012 r., że będzie kręcona jakaś Epidemia tu, w Europie Środkowej i trzeba mieć narzędzie panowania nad nią, sterowania nią poprzez Powszechny Przymus Szczepień.? Cóż za jasnowidztwo! Więc może te sługi USA wiedziały, że w/w Ustawa idzie z Pentagonu i ma służyć celom wojskowym, jako OSŁONA broni BIO w razie użycia jej w Europie Srodkowo Wschodniej (powiedzmy na Ruskich).
  A owa Broń BIO, z natury dynamiczna i nieobliczalna MUSI mieć , jak wyżej, narzędzie Sterowania i Kontroli, czyli w/w Przymus Powszechnych Szczepień??? No i ile to radości gdy w taką szczepionkę, przy okazji, można przecież powsadzać – co się tylko SPODOBA, np. pałeczkę Legionelli, specjalny, sprawdzony prezent dla emerytów, a jeszcze bardziej dla menagerów z funduszy emerytalnych
  P.S.
  Jakie tp jednak miłe byłoby ze strony naszego Wielkiego Brata i Sojusznika, że ( gdyby powyższa hipoteza miała sie okazać prawdą) jednak zadbał juz w 2012 r. o zdolność jako-takiego Sterowania Epidemią na terenie swego malutkiego, ale wiernego sojusznika – Polski, poprzez w/w Przymus Powszechnych Sczepień w tym nadwiślańskim kraju, sąsiadujacym z wredną Rosją…
  Może to jednak zbytni sentymentalizm i chodzi po prostu o możność stabilizowania sytuacji w Kraju, który został przewidziany na Kraj Frontowy starcia USA/ NATO z Rosją, na kraj – lotniskowiec USA w ich Wojnie z Rosją, kraj – zaplecze, miejsce magazynów US Army i NATO, na kraj, co został już te przynajmniej 2 lata temu przewidziany na Zbrojną Pięść, Szpicę Wojny USraela z Rosją, słowem kraj – który ma być co prawda przeznaczony ( znów i wciąż czyli Teraz i Zawsze) na Wielkiego Frajera, na całopalenie w wojennych geszeftach Usraela, ale póki co, póki jest tym Zapleczem i Lotniskowcem Amerykanów, to ma być Kontrolowany I S T E R O W A L N Y pod kątem nieprzewidzianych skutków związanych ze stosowaną w pobliżu – Bronią Biologiczną

  Polubienie

 7. A to co ?
  Przegrupowanie przeszkolonych straszakow na ten portal ???
  Malo to strachu jak zyc i przezyc w kraju zwanym jeszcze polskim i polsko jezycznym ?

  Straszcie dalej i bojcie się dalej – może POLSKA SAMA SIE WYLUDNI JUZ NIE W POGONI ZA PRACA ALE ZE STRACHU PRZED SZCZEPIONKAMI ???!!!

  Wiec pragniemy wszystkich strachliwych uspokoić :
  NIE PO TO SZMULE i SZWABY PCHAJA SIE DO POLSKI ABY WYMRZEC OD
  EBOLI (czytaj „jeboli”) i zaprzepascic „polskie miłosierdzie” nad nimi.

  POLSKA JEST POTRZEBNA ZYDOM i NIEMCOM DO INNYCH CELOW
  niż PADLINA CZY MIESO ARMATNIE .
  JEDNYM Z CELOW JEST TU JUZ ZASTANA GOTOWIZNA !
  Czyli dobrze postawione i trwale domy,malo jeszcze struta ziemia i możliwość uprawy zdrowej zywnosci, depozyty/oszczednosci polskich ciulaczy w bankach,no i wiele,wiele, innych „atrakcji i profitow” – bowiem w POLSCE
  DA SIE DOBRZE i ZDROWO ZYC OBCYM i OKRADAC DURNYCH POLAKOW NA CALEGO .

  Wiec dalej ,nic tylko straszcie się i bawcie w politykow swiatowych,
  NIC WIECEJ NIE CZYNIAC !
  No i WYBIERAJCIE SZMULO-SZWABSKIE SAMORZADY i RZADY ,a strachliwi niech wieja gdzie tylko się da !!!

  Nie „mości straszaki”, tak się nie da z Polakow robic dalej idiotow,bowiem choć Polak skolowany „wielka polityka” już na zadnych „walesow,kwasniewskich,kaczynskich” nie nabierze się ,chyba ze ostatni idiota i pijak podparty nawiedzonym „chrześcijaninem z mieszana krwia” !

  GDY JESTES JEDEN Z DRUGIM (w nickowej kominiarce) POLAKIEM ,to nie baw się we wielka polityke i „znastfo oplute” tylko zajmij się DORADZTWEM,PRZYWODZTWEM i DZIANIEM OBROONYM – DORADZ nie tylko jak się nie bac ale ZYC i BYC !!!

  Dlaczego żaden z was MADRALI nie podaje RAD OBRONNYCH,JEDNOCZACYCH LUDZI – konkretnie POLAKOW ,wskazując DZIALANIA ?
  Wlasnie po tym poznaje się MIESZANCOW BARYKADOWYCH OBU STRON !!!

  Jestescie z glownego nurtu sciekow info i dezinfo,platnymi publikatorami ,którym te wasze powielania przesylaja wam ci co chcą rzadzic całym swiatem.

  Ale i z ta BANDA DZIENNIKARSKA MY POLACY DAMY SOBIE RADE – PADALCE/PODLECCY/INNI PLATNI „polacy” ,przecież nietykalni „bohaterowie internetowi”,posiadacze stron i swoich „dyskutantow”,NIEZNISZCZALNI,bo przecież usluzni !

  Znamy się.
  Wasze związki i powiazania tez.
  Zapodany temat to „sciek strachliwy i smierdzacy”.

  PODAJ TEMAT ;
  JAK RATOWAC POLSKE i POLAKOW PRZED MORDERCAMI .
  To prosba.

  APA

  Polubienie

 8. APA
  Tu nie o straszenie chodzi, jako, że my naród niestrachliwy.
  Wiedzieć warto co inni knują. Warto choćby po to by mieć się na baczności, by nie szukać przyjaciół wśród wilków.
  By nie było, że Polak mądry po szkodzie, bo w takich przypadkach może nie być już Polaka.
  Przy tym tak się dziwnie dzieje, że jak nie terroryści, jak nie Al Kajda, jak nie ISIS to majdan, wybory i rozruchy i na koniec epidemie, naloty i bombardowania.
  Brakuje jeszcze kilku katastrof typu Fukusima i Tsunami.
  Warto także oglądać wiadomości i dzienniki telewizyjne by popaść w depresję lub się na nią uodpornić

  Polubienie

 9. Jest jeszcze cos takiego wśród ludzi :

  „Ja się polityka nie interesuje.”
  „Pan Bog wie co robi”.
  „Po co się wychylać to nie mój kłopot”.
  „Niech robia co chcą ,mnie nie jest zle”.
  ” A co to za roznica ta czy tamta partia rzadzi,wszystkie kradna i dbaja o siebie”.
  „Bog dal dzień,da i pożywienie”.
  „Pozyjemy ,zbaczymy”.

  Cos dodac ?
  A pewnie – „jak bida to do zyda”.

  Co z „ebola” ?
  Jak ja zasiali to i zbiora.
  To co nie obawiasz się tego swinstwa ?
  Pewnie,ze nie,bo to strach na strachliwych i przygotowanie pod szczepionki !
  Nie będziesz się szczepil ?
  Za głupiego mnie masz?
  Niech się łapiduchy na czele z Kopaczowa zaszczepia ,nie dla mnie takie numery.
  Zreszta o szczepieniach już kiedyś Kopaczowa swoje powiedziała i chyba tym razem
  tez „się nie da”.
  Proponujemy w pierwszej kolejności zaszczepić wszystkich poslow i senatorow !
  Może zmienia ustawe co do szczepien gdy sami będą na lozu śmierci.

  Polubienie

 10. No i Putin też chce mieć swoją Ebolę, mądry chłop, nie chce się dać wyprzedzić Amerykanom ….w przyszłej wojnie biologicznej(?)
  ——————
  Putin: Rosja gotowa jest rozszerzyć współpracę z WHO w walce z Ebolą
  Putin: Rosja gotowa jest rozszerzyć współpracę z WHO w walce z Ebolą
  © Photo: RIA Novosti/Aleksey Nikolskyi
  Rosja gotowa jest rozszerzyć współpracę ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) w walce z gorączką krwotoczną Ebola.

  Obecnie eksperci badają możliwość wysłania specjalnych samolotów medycznych – poinformował w poniedziałek prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z dyrektorem generalnym WHO, Margaret Chan.
  Jak powiedział Putin, trzeba ochronić ludzi „przed tą zarazą”.
  Wcześniej Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że rosyjscy wirusolodzy przygotowują się do testowania szczepionki przeciw Eboli na naczelnych. Te prace potrwają kilka miesięcy.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_13/Putin-Rosja-gotowa-jest-rozszerzyc-wspolprace-z-WHO-w-walce-z-Ebola-7698/

  Polubienie

 11. „Ebola to BROŃ PSYCHOLOGICZNA”

  Jak ktoś zna angielski – albo i bez tego – można pod koniec załączonego filmu zauważyć jak CNN płaci zdrowym czarnuchom-pozorantom, za symulowanie gorączki ebola. Jeszcze jeden USracki hoax, czyli po polsku robienie populacji w koniaaby się bała WIRUSA. Trochę jednak gorszy niż ten z tą świńską grypą 2 lata temu. Piotr Bein już się zapewne gdzieś zakopał ze strachu w Vancouver przed tą kolejną epidemią Czarnego Luda.

  Ebola Hoax: 100% Revealed! CNN Caught PayingCrisis Actors – Meanwhile, Connecticut DeclaresState of Emergency freeradiorevolution + ZeroHedge – See more at: http://www.forbiddenknowledgetv.com/videos/criminal-mainstream-media/ebola-hoax-100-revealed-cnn-caught-payingcrisis-actors—meanwhile-connecticut-declaresstate-of-emergency.html#sthash.gNvhVpEb.dpuf

  Polubienie

 12. Polacy ponoć już mają swoją ebolę.Wrócił Polak z Niemiec do Sieradza i zachorował.W Niemczech pracował z Ludźmi z Gwinei.Polaka przewieziono teraz do Łodzi.
  Szkoda,że go nie pielęgnuje Arłukowicz i Kopacz bez rękawiczek.Niechby chory
  pokichał na nich.Czekam z niecierpliwością.

  Polubienie

 13. Na co czekasz na ebole ?
  Ty nie doczekasz ale dzieci i wnuki twoje tak gdy dzialalnosc będzie tylko przez internet.
  Diably już tak „się rozpasaly” ,ze narody niewygodne czestuja wszystkim ale najpierw STRACHEM ,który słabych ZNIEWALA a później usmierca .

  Polubienie

 14. Troszkę nie na temat ale nie mam gdzie współczuć.

  Z okazji Dnia Nauczyciela, składam wszystkim POLSKIM nauczycielom wyrazy głębokiego współczucia z powodu dryfującego w stronę żydo-chazarskiego globalizmu MEN-du.

  A-MEN

  Polubienie

 15. A to dobre, cyt. za panem M.G.:
  „Piotr Bein już się zapewne gdzieś zakopał ze strachu w Vancouver przed tą kolejną epidemią Czarnego Luda.”

  Cóż, NEO-KlOwN Piotruś, autor powyższych „straszaków”, zlokalizowany, trafiony, zatopiony…

  Cyt. za niezmordowanym Piotrkiem:
  „To są wszystko ważne informacje w kwestii Eboli, bo określają KONTEKST, stan mentalny elit amerykańskich ( a i niektórych polskojęzycznych) zorientowanych cynicznie głównie na PRYWATNE GIGA – ZYSKI, nawet kosztem życia milionów ludzi, nie mówiąc , że kosztem Prawdy.”

  Tyle, że jak już nas wszystkich ebolami pomordują – to komu wówczas ów biznesowe elyty (z polskojęzycznymi włącznie) będą opychać swe produkty…?

  Polubienie

 16. Sadzę, że
  Spec od ,,scypionek” nie śpi, zaraz załapie wiatr w żagle i zacznie szaleć na całego. Tylko patrzeć jak nas zaatakuje Super Alarmem

  Polubienie

 17. Czy kanapowi wodzireje WierniPolsce nie potrafia walczyc bez ponizania innych? Zwraca na to uwage ADA…
  Juz sie przedtem popisali w „wojnie z cieniem”:
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/07/25/dr-marek-glogoczowski-i-wiernipolsce-ale-nie-wps-zlodziejami/
  https://piotrbein.wordpress.com/2014/08/24/cos-jest-njet-tak-z-mysleniem-mg-steruje-nim-kahal/

  @Adm
  Super-alarm juz od dawna wisi na Grypie = strzepicie klawiature, bez wysilku, zeby poczytac. W tematowym Super-alarmie jest faktyczne info jak np. to we wpisie powyzej i w szeregu komentow.

  @Dyl
  Zacytowales nie moje slowa. Szukasz dalszego „rozglosu”?
  Wszystkich nie pomorduja, taka roznorodnosc organizmow ludzkich. Ale cel stopniowego wytrzebiania gojow nie jest tajemnica.

  @Marek Glogoczowski (markglogg)
  Gnojkowo polaczyles moje nazwisko z szajsem z CNN. Widac na moivh blogach, ze nie robie w gacie od podobnego szajsu ani nie zamieszczam, a jak juz, to z komentem, by budzic spiacych.
  Prosor MG nadal bierze lekcje czytania? Jesli sie boisz Eboli (odruch zdrowy, normalny u normalnego), pisz od siebie, nie zaslaniaj sie osobami trzecimi.
  ………………
  Mniejsza o mamone, wielkofarmacja i tak doi gojow. Dochod ze scypionek to cel wtorny, a glowny — eugenika i ludobojstwo, niedokonczone podczas II ws. przez IG Farben. Uny zmierzaja do ogloszenia pandemii Eboli. Wtedy WHO moze wg prawa podpisanego przez wiekszosc panstw ONZ, takze Polin, wprowadzic przymusowe szczepienia. Dopiero sie zacznie. Uny moga teoretycznie:
  – zaserwowac Ebole poprzez scypionki setkom mln osob (podobnie rozsiala sie grypa w 2009-2010 od scypien na H1N1), badania w Kanadzie wykazaly, ze zascypieni byli w nastepnych latach podatniejsi na grype
  – dodac do scypionki szkodliwe adjuwanty (po scypieniach na H1N1, dziesiatki tys. osob dostaly powaznych zmian neurologicznych, stajac sie kalekami)
  – zaaplikowac szczepionym mikro-chipy (technologia istnieje od lat), albo np. nano-roboty dewastujace mozg (hipoteza Jima Stone’a)
  – zaaplikowac inna bio-bron.

  Wiele z tych zagrozen przecwiczylismy w Polsce podczas kampanii obronnej przeciw H1N1. Dziwie sie ze tam panuje ciemnogrod w tym temacie.
  Hieroje nie boja sie… 🙂 Stres, strach to normalne odruchy obronne czlowieka, tylko ze musi za tym isc informacja, umozliwiajaca obronny wybor. Inaczej strach i stres paralizuja, oslabiaja ofiare.
  Jesli kto kpi z rzetelnych informatorow wobec powyzszego to albo glupek, albo wie, ale chce koniecznie zdyskredytowac… Wiec wychodzi jak poprzednio z Adminem i Glogoczowskim: uzyteczny durak albo agenciura.

  Polubienie

 18. Pingback: Pytania dla rusofoba « Grypa666's Blog

 19. Mimo wszystko dalej „Afryke je – bola” i już lekarstwa maja .
  Na szczepienia goje ,co to nie widzicie tablic przed aptekami ?!

  W Polsce kiedyś tez było na to lekarstwo – jabol się nazywal,dzisiaj zastąpiono je „mamrotem” rozpowszechnianym w serialu.

  Polubienie

 20. Jest cos bardziej przerazajacego niż szczepionki , w tym już dostarczana
  na e-bole , a jest to „cichy nakaz” swiatowej służby zdrowia – ZABIJANIE w szpitalach !
  Proszę przyjrzeć się dokładnie temu tak w Polsce (szczególnie) jak i za granica ,
  rozpoczynając od onkologow ,konczac na zwykłym lapiduchu zwanym dziś „dohtorem pierwszej potrzeby”,czyli tym pierwszym przez ciebie wybranym .
  Zwrocie uwagę na to CO WAM POWIE KAZDY LEKARZ gdy udacie się do niego ze swymi dolegliwościami.
  Jeżeli usłyszycie : BEDZIEMY MUSIELI WYKONAC SPECJALISTYCZNE BADANIA DIAGNOSTYCZNE – wiedzcie ,ze jest to doktor dzialajacy wg.zalecen SWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA i ich PROCEDUR !
  Przy tym zrobi bardzo powazna mine ,zdecydowany i poważny glos wtrącając: to może być poważne i niebezpieczne,tym bardziej gdy jeszcze jakiś guzek czy wyprysk/plamke zauważy,a zrozpatrzony pacjent już siebie widzi na lozu śmierci – wykona wszystko POSLUSZNIE !

  Jeżeli doktor spokojnie i z uśmiechem powie wam : to nic strasznego,poboli,bo przecież bol to oznaka powrotu do zdrowia (wasz wewnętrzny „doktor” układ odpornościowy zadzialal i was leczy),dam tutaj pani/panu receptę na odpowiednie leki jak np. te lub inne antybiotyki, witaminki,ale najlepiej będzie gdy pani/pan pojdzie sobie do sklepu zielarskiego i kupi bez recepty rumianek,lipe lub szalwie lub inne ziolka,ktore od lat uzywaly nasze babcie i wszystko BEDZIE DOBRZE .

  Już mało takich doktorow jak w tym drugim przypadku,ktorzy nie daja kolejnych skierowan,bowiem dziś SA SPECJALISCI a do nich ZAPLANOWANA KOLEJKA z ODPOWIEDNA KASA WLASNA lub UBEZPIECZYCIELA.
  Przy tym kto da więcej ten LEPSZY !

  NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYC !
  Z ta samodolegliwoscia idzcie na badania do wielu lekarzy ,w tym profesorow,przekonacie się jak rozne będą diagnozy.

  Czy tlumaczyc więcej cos na temat ZDROWIA i JEJ SLUZBY ?
  KASA Proszę Panstwa KASA DZIS RZADZI SWIATEM !!!

  Strzezcie się szpitali – UMIERAJCIE W DOMU !
  Nie badzcie królikami doświadczalnymi.

  To prosba przy tym temacie.

  Polubienie

 21. Co to się na tym portalu stało ?
  Je-bola do Polski dotarla ,strach was obleciał ???

  Na drugiel polowce portalu „rozdwojennego” dohtor Z. czysci tematy i strony,jego z-ca wali sam w klawiaturę rozdwaja się i nie tylko ,a na Ukrainie hoculy gora !
  Na Bialorusi ponoc ruch w koszarach a na Kremlu o Leninie zapominają i „pielgrzymki”planuja .
  W Watykanie Franka chcą obalic,klatwy na niego sla ,kardynaly poszly w plasy,a Walesa ponoc zgolil wasy – prawda to ?

  Wladek nam tu podpowiada : „Nie dziwta się,polski poniedziałek,we lbie lupie ,
  każdy każdego ma wdu.ie !”

  No tak,w poniedziałki na portalach kac i wszystko jedno,
  przed Putinem szmule bledna.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s