KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM


KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM

zadenuncjowane przez
null
1. America is God (USA to „Bóg”) i dzisiaj tego skutki
2. Misterium katastrofy malezyjskiego Boeinga w Donbasie 17 lipca br.
3. Dlaczego „Putin et consortes” milczą o powyższych faktach?
4. Co jest przyczyną, że „Bóg” w formie Amerykańskiej Demokracji przypomina NAŁOGOWEGO KŁAMCĘ I MORDERCĘ (Jan 8, 44)

***

1. America is God (USA to „Bóg”) i dzisiaj tego skutki

Jako wprowadzenie do tego „nabożnego” tematu warto przeglądnąć ilustrowany tekst, niestety po angielsku p.t. „Rola trupów w podboju Świata przez NATO/CIA” (http://markglogg.eu/?p=793). A także oglądnąć najnowszy polski film p.t. „Służby Specjalne” – demonstruje on sposób, w jaki tzw. „służby Bog’a” popełniały samobójstwa Barbary Blidy, Andrzeja Leppera itd. Jeśli o me wspomnienia chodzi, to w podobny sposób, w ostatnim ćwierćwieczu, wykończono aż czterech moich kolegów: Jana Strzeleckiego (1988), Michała Falzmanna (1991), Andrzeja Urbańczyka (2001), Andrzeja Leppera (2011). A także prawdopodobnie i Waldemara Rekścia (2010), który wiedział zbyt dużo o (po)wojennej historii Pomorza – trochę podobnie jak Piotr Jaroszewicz (1992), który wiedział zbyt dużo o historii powstawania PRL-u. (Bardziej szczegółowe dane na http://markglogg.eu/?p=843)

Już 13 lat temu, na konferencji „Mut zur Ethik” w austriackim Feldkirch słyszałem, jak John Rao, dyrektor Roman Forum w Nowym Jorku, pesymistycznie zauważył, że „dla zwykłych Amerykanów USA są Bogiem i w ogóle nie można kwestionować przy nich zachowania się tego ich Bog’a”. To zjawisko opisał w 2003 roku angielski publicysta Clifford Longley w książce „Chosen People”. Potwierdził ten fakt, już w obecnym 2014 roku, kanadyjski sportsman i filozof John McMurtry, autor książki „The Cancer Stage of Capitalism” (Rako-podobna faza kapitalizmu):

Bóg Ameryki jest prymitywem. On wielbi samego siebie. Ale istnieje zbiór milcząco przyjętych reguł, które działają poprzez wszystkie przejawy jego rządów. Te, wzięte razem, tworzą ROZUM GRUPOWY, który od wydarzeń 9-11 zniewolił kulturę globalną wewnątrz swych założeń. Założeniem jest, że Ameryka jest jedynym źródłem i ruchomą granicą dobra i wolności świata (…) Amerykańska wolność w istocie oznacza tylko to, co ustanawia i maksymalizuje absolutne prawo USA do władania światem – a w szczególności do narzucenia światu, jako zasadę nie do ominięcia, że wszystkie społeczeństwa maja zaakceptować i maksymalizować rynek w amerykańskim stylu, amerykańskie wartości oraz kulturę, oraz amerykańską militarną dominację we wszystkich miejscach globu (…). Jakikolwiek fakt, który podaje w wątpliwość amerykańską moralną wyższość względem jakiegokolwiek przeciwnika, jest traktowany, zanim nawet zacznie się go rozważać, jako wrogi wolności oraz dobru. http://www.informationclearinghouse.info/article38175.htm; patrz także, w języku polskim o kurwo-podobnej „pracy” dziennikarza w wolnym świecie: http://www.prisonplanet.pl/polityka/wiodacy_niemiecki,p1271279219.

Jak ten „Amerykański Bóg” działa w praktyce, doskonałego przykładu dostarczają nam ostatnie miesiące. Chodzi tutaj zarówno o powstanie „morderczego państwa islamistów (ISIS)” na pograniczu Syrii i Iraku, jak i o dość krwawe – a głównie dewastujące krajobraz Donbasu – walki na wschodniej Ukrainie.

Jeśli chodzi o wzmiankowane ISIS, to chociażby te spektakularne „obcinania głów” dziennikarzom – agentom USA – przez ich zamaskowanych oprawców (też agenci, tyle że Mossadu), które to akty telewizyjnego barbarzyństwa dały pretekst do US-GB bombardowań Iraku oraz Syrii, to była ewidentna inscenizacja „dla postraszenia lemingów Zachodu”, które „we wszystko wierzą, wszystko znoszą i we wszystkim pokładają nadzieję” (by zacytować „Hymn do miłości” apostoła Pawła). Pisał o tym ostatnio, podając szczegóły tej geopolitycznej mistyfikacji, William Engdahl (http://journal-neo.org/2014/10/06/is-former-israeli-idf-officer-behind-fake-videos-of-foley-and-other-beheadings/; podobnie wygląda sprawa z licznymi „propagandówkami BBC” pokazującymi rozstrzeliwanie ludności Iraku przez bojowników ISIS, „którzy byli szkoleni w 2012 przez wojskowych instruktorów USA w tajnej bazie w Jordanii”. Przecież to wszystko są pozoracje egzekucji: http://www.mirror.co.uk/news/world-news/shocking-footage-shows-isis-thugs-3932256.) Jak zauważył W. Engdahl, “te całkowicie fałszywe zdarzenia, zainscenizowane przez profesjonalnych aktorów, miały na celu stworzenie poparcia dla bombardowań przez USA Syrii, aby w końcu obalić demokratycznie wybranego prezydenta Bashera al. Assada”.

***

2. Misterium katastrofy malezyjskiego Boeinga w Donbasie 17 lipca br.

A jak wygląda działalność „Bog’a” w innych niż USA i Bliski Wschód rejonach świata? Przykładów, do jakiego stopnia fakty „nie zaakceptowane przez Bog’a” przestają istnieć, w szczególności w świadomości „mas intelektualnych” (czyli mas umiejących wiązać ze sobą przeczytane słowa, inter-legere z łaciny) świata, dostarcza historia tak zwanego Projektu Nowego Amerykańskiego XXI Wieku (PNAC – „Krytycy określają raport Rebuilding America’s Defenses jako Mein Kampf XXI wieku.”). Chodzi nie tylko o „cud” zawalenia się, od uderzenia tylko 2 samolotów, aż 3 wież (1, 2 oraz 7) WTC w Nowym Jorku 13 lat temu, ale i o najnowszą, sprzed zaledwie 3 miesięcy, historię „cudu zestrzelenia” malezyjskiego Boeinga777 nad Donbasem: podległe „Panu zastępów” media szybko zadecydowały, że tego szkaradnego wyczynu dokonali powstańcy w Donbasie, wyposażeni w sprzęt rakietowy „Buk” przez Rosję. I na żądanie „Bog’a” Unia Europejska natychmiast wprowadziła sankcje wobec Rosji. A jak się niedawno z polskich mediów dowiedziałem, bardziej szczegółowa analiza tej katastrofy zostanie opublikowana dopiero w roku 2015!

Warto zatem przypomnieć, co na miejscu katastrofy zobaczyły i uwidoczniły na fotografiach setki osób, zarówno z Doniecka jak i Charkowa, a także wielu zaproszonych dziennikarzy z Rosji oraz UE. I której to obfitej dokumentacji praktycznie nie udostępnia się w Głównych Mediach, także oskarżanej o spowodowanie tej katastrofy Rosji. Ja do tych danych dotarłem przez portal km.ru, poniżej przytoczony zestaw faktów opublikowany jest także na wielu innych „nieoficjalnych” rosyjskich portalach.

Uwaga wstępna. Polakom oczywiście nasuwa się analogia niedawnej katastrofy Boeinga nad Donbasem z katastrofą Tu154 pod Smoleńskiem 4 lata temu. W tym drugim przypadku powstała nawet specjalna „komisja Maciarewicza” próbująca kwestionować oficjalną, podaną przez rosyjski MAK wersję katastrofy, doszukując się jakiejś bomby na pokładzie samolotu. Inż. Cierpisz z Lundu w Szwecji nawet sugeruje, że szczątki „tutki” zostały podrzucone pod Smoleńskiem, a prawdziwą „wycieczkę do Katynia” Lecha Kaczyńskiego „zutylizowano” gdzieś w głębi Rosji. Jak wskazują statystyki, w Polsce aż 1/3 elektoratu NIE CHCE KOJARZYĆ SZERZEJ FAKTÓW, że nad lotniskiem była gęsta mgła, że nadlatujący samolot obniżył się poniżej progu płyty lotniska, oraz że 20 minut przed „lądowaniem” prezydent rozmawiał, zapewnie o tym czy warto ryzykować lądowanie, telefonicznie ze swym bratem. Bowiem już te trzy, przez nikogo nie kwestionowane FAKTY, zasadniczo zwiększyły ryzyko katastrofy.
W kwestii katastrofy nad Donbasem sytuacja jest dokładnie odwrotna: to Wielkie Media – i ich polityczni dysponenci oraz ich zmatoleni konsumenci – NIE CHCĄ ZNAĆ FAKTÓW potwierdzonych przez dokumentację zgromadzoną przez setki przeszukiwaczy terenów katastrofy. Patrz poniżej tłumaczenie z rosyjskiego.

***

Неудобные факты крушения Боинга на Донбассе 17 июля
14:12 15.09.2014 , Парфенов В.Н. http://www.news2.ru/story/424321/

Krąg krajów i organizacji, które były zdolne dokonać falsyfikacji w takiej skali jest dostatecznie wąski. 7 sierpnia (br.), kiedy to organy śledcze Holandii, Belgii, Australii oraz Ukrainy zarządziły utajnienie przebiegu śledztwa, informacja w światowych mediach o katastrofie lotniczej 17 lipca została wyciszona. Ewentualne dalsze rozważania zostały zastąpione wskazaniami na tego, kogo już wskazali jako winowajcę zachodni politycy oraz ich media.

Całkiem spora liczba osób, przywykłych samodzielnie myśleć i krytycznie analizować informację dostarczana przez media, także nie przywykła ślepo dowierzać wąskim ekspertom i samo ustanowionym autorytetom, tacy ludzie nie zamierzają się uspokoić i wciąż znajdują nowe i nowe fakty nie zgadzające się z tą wersją tragedii, którą głoszą światowe media.
My, grupa „Zew” (ИГПР “ЗОВ”) zdecydowaliśmy zebrać w jednym miejscu publicznie dostępne fakty, które naruszają wersję prezentowaną nam przez światowe media. Ta powszechnie przyjęta wersja sugeruje, że 17 lipca:

– ogromny Boeing777-200ER w niebie nad Donbasem został zestrzelony bądź rakietą p-lot „buk”, bądź podłożoną bombą, bądź rakietowo-armatnim ogniem wojennego samolotu.
– załoga i pasażerowie rejsu MH-17 zginęli spadłszy na step Donbasu.
Oprócz tych powszechnie przyjętych, są i inne wersje tego zdarzenia, lecz te wersje są przemilczane przez wielkie światowe media i to zarówno z powodu chronicznej głupoty dziennikarzy, a także dla wygody przestępców którzy zorganizowali tę katastrofę. My nie będziemy tutaj rozpatrywać tych rozlicznych wersji, ci którzy tego chcą mogą to zrobić sami. Cel tej publikacji – to zestaw spisu faktów, które wskazują na niemożliwość powszechnie przyjętej wersji katastrofy Boeinga 17 lipca w Donbasie. Zebrane fakty przedstawiamy krótko, z minimalnymi objaśnieniami, tak aby w nich się nie uwikłać i aby mieć możliwość otrzymać całościowy obraz na podstawie tych faktów.

Co większe niespójności:

1. Brak dużych fragmentów kadłuba i skrzydeł współmiernych w długości z 1/3 -1/4 rozmiaru samolotu (jego gabaryty 61 na 64 metrów – jest to wysokość dwóch 9 piętrowych budynków.)
2. Wszystkie fragmenty odłamków są bliskie formie prostokątnej, co zezwala na ich załadowanie w samolot transportowy.
3. Na szczątkach fragmentów kadłuba oraz skrzydeł są widoczne ślady ich cięcia nożycami hydraulicznymi.
null
null
4. Sumaryczny ciężar tych szczątków, sądząc po fotografiach i video, nie przekracza 20 ton, tymczasem ciężar pustego Boeinga 777-200ER to 143 tony.
5. Brakuje dwóch, 6-tonowych, o średnicy 3/0.8/1.4 metra silników Rolls-Roce Trent 892.
MG – Oto silnik znaleziony w Donbasie:
null
A oto silnik Boeinga777:
null

Wniosek: w Donbasie NIE MA rozbitego Boeinga 777-200ER

Pierwszoplanowe niespójności (wytłumaczeń wypadku):

1. Na miejscu katastrofy znaleziono wiele leżących razem paszportów, które wyglądają jak nowe.
null
2. Na trupach oraz ich otoczeniu i nie ma śladów krwi, same trupy także bezkrwiste i ze śladami gnicia.
3.Prawie całkowity brak kuponów wejścia na pokład, kwitów bagażowych, gadżetów i rzeczy osobistych.
4. Na pokładzie samolotu, który miał lecieć 12 godzin na trasie 10 tysięcy kilometrów, nie było kompletów wyżywienia.
5. Bagażu jest dużo mniej niż powinno być (1-2 walizki na każdego z 283 pasażerów)
6. Za wyjątkiem 2-3 rodzin, krewnych 298 osób które zginęły nigdzie nie widać, nie ma świadectw dokonania identyfikacji ciał przez rodziny, trupy były potrzebne tylko dla oficjalnych ceremonii.
7. Brak jawnych dowodów że rejs, który wyleciał z Amsterdamu do Kuala-Lumpur, tam nie dotarł.

Wniosek: przytoczone fakty mówią raczej o pozorowaniu katastrofy pasażerskiego samolotu.

Przytoczone fakty powodują niemożliwość wersji o zestrzeleniu Boeinga w powietrzu bądź myśliwcem bądź rakietą p-lot, niestety o podobnych niewygodnych faktach wielkie media milczą. Media oraz obywatele oczekują, że im odpowiednią dla zaakceptowania wersję przedstawią oficjalne komisje.

Drugoplanowe niespójności wytłumaczeń:

1. Znalezione fragmenty poszycia z dziurami, których skraje są skierowane zarówno na zewnątrz jak do wewnątrz.
null
2. Znaleziono cylinder jakiegoś hydraulicznego siłownika bez bolców w zaczepach, a także rejestratory lotu, które wyglądają jak wzięte ze składu.
null
null
3. Ogon samolotu w czasie awarii zazwyczaj się zachowuje, my jednak widzimy tylko kil (jego spód) ze śladami pocięć.
4. Tylko 17 lipca nastąpiło odstąpienie zwykłej trajektorii z Amsterdamu do Kuala-Lumpur więcej niż o 100 kom na północ, przy czym i tutaj po przelocie nad Donieckiem samolot, nadający sygnał rejsu MH17, odchylił się jeszcze 14 km na północ, aby zniknąć ze strefy bezpośredniej widoczności załóg i pasażerów innych przelatujących w pobliżu samolotów.
5. Robiono wysiłki aby nie dopuścić międzynarodowej komisji od razu na miejsce katastrofy, na które ona mogła dotrzeć dopiero w dwa tygodnie później.
6. Katastrofa zdarzyła się w dniu i w miejscu z pochmurną pogodą (dolna granica chmur 1000 m).
7. Pospieszne i gołosłowne deklaracje oficjalnych postaci i jako rezultat, ustanowienie sankcji wobec FR.
8. Odłamki rozsypały się nie wkoło, ale wzdłuż wąskiej zagiętej linii na długości 11 km.
9. Znajdujące się na miejscu upadku dwa niewielkie silniki odrzutowe spadły z takiej wysokości, że nie zdołały przebić miękkiego gruntu stepu Donbasu (w 1988 roku w Lockerbee silnik PW JT9D-7A o wadze 4 ton spadając z 5800 metrów przebił asfalt i podsypkę wbijając się w ziemię na całą swą długość 4 metrów)

Wniosek: jeśli rozpocząć swe badania, to można znaleźć wiele innych niezgodnych z rozpowszechnianą wersją faktów, ale masowe media (także w Rosji! – MG) zdecydowały się milczeć i wyczekiwać. Obywatel także oczekuje, mając nadzieję, że jemu przedstawi się wiarygodne rezultaty śledztwa dokonanego przez posiadające autorytet źródło, na przykład przez komisję śledczą. Takie wyjaśnienie było by potraktowane jako wiarygodne, gdyby ta komisja była niezawisła lub w jakiś sposób zawisła od niego, od obywatela.

Ukryte bądź brakujące świadectwa, które w podobnych sytuacjach obowiązkowo bywają przedstawiane społeczności:

1. Lotnisko w Shippol w Amsterdamie nie przedstawiło zapisów wideokamer zebrania się i wejścia na pokład pasażerów rejsu MH-17.
2. Nie przedstawiono dowodów, że do samolotu 9M-MRD przynależą odłamki zgodnie z ich numerami serii.
3. Nie słyszy się o wypłacie ubezpieczeń dla kompanii lotniczej oraz dla rodzin.
4. W sposób nie uprawniony została przeprowadzona procedura rozszyfrowania danych pokładowych samopisów („czarnych skrzynek”).
5. Utajniono zapisy rozmów dispaczerów z Dniepropietrowska z samolotem 9M-MRD.
6. Grupy śledcze 4 krajów (Belgii, Holandii, Ukrainy i Australii) 7 sierpnia umówiły się ze zatają przebieg śledztwa. Malezja jest kategorycznie temu przeciwna.
7. Piloci nie wysłali sygnałów zagrożenia, podczas gdy wcześniej zestrzelony przez Ukrainę w 2001 roku Tu-154 w ciągu całego okresu spadania nadawał takie sygnały i przez 45 sekund słychać było krzyki załogi.

Wniosek: Krąg krajów i organizacji, zdolnych do falsyfikacji takich rozmiarów jest dostatecznie wąski i aby wskazać przestępcę trzeba mieć policyjny autorytet oraz wolę. Aby zorientować się w tym, że katastrofa została sfingowana, wystarczy mieć swój, niezależny od innych mniemań, osąd.

Inne świadectwa, dostarczone przez naocznych świadków na miejscu katastrofy:

1. Fotografie na znalezionych tabletach i telefonach zawierają dane tylko do roku 2013.
2. Wszystkie trupy przynależały do rasy azjatyckiej (a według spisu pasażerów azjatów było wszystkiego 43+11+3=57 z 298).
3. „20 trupów było ubranych, a reszta całkiem goła”: tak jakby z kostnicy.
4. Te trupy, które znaleziono odziane, były ubrane jak w tropikach.

Niespójności, wiążące tę historię z innymi spornymi tematami:

1. Katastrofa zdarzyła się w 4 miesiące po zaginięciu takiego samego Boeinga 777-ER200 należącego do tej samej kompanii lotniczej, należącej do Malezji – maleńkiego kraju z małoznanym językiem, co zezwala łatwo go wykorzystać przez silnych przestępców.
2. Przy wspominaniu o tych co zginęli, był poruszony temat AIDSa, o którym już zaczęto zapominać.

Motywy przestępców, którzy się dopuścili wyżej wskazanych niespójności:

1. Dążenie światowych konkurentów Rosji ją obwinić, wprowadzić przeciw niej sankcje (jeszcze 15.07 dziewięć krajów Europy nie zgadzało się na wprowadzenie sankcji przeciw Rosji, 16.07 USA zwiększyły sankcje, 17.07 ogłoszono o zestrzeleniu pasażerskiego Boeinga w Donbasie).
2. Dążenie konkurentów rosyjskiej cywilizacji silniej sprowokować i poróżnić między sobą ludzi bratnich narodów.
Wniosek: nie dajmy sprowokować narody do nienawiści i do wojny ogłaszając istniejące niedorzeczności katastrofy!

*
MG – Co to wszystko oznacza? Cytuję 3 komentarze które najbardziej mi trafiły do przekonania
http://www.km.ru/forum/world/2014/09/15/katastrofa-malaiziiskogo-boinga-pod-donetskom/748474-neudobnye-fakty-krusheniya-boi
1. (…) W miejscu przestępstwa zostały podrzucone silniki odrzutowe innej marki i innego rozmiaru. Całkowicie chałturalna robota, wynikająca z przewidywania, że żadnego śledztwa nie będzie. (MG – dlaczego podrzucono wielokrotnie mniejsze silniki? Bo te oryginalne, od Boeinga777 zaginionego w marcu br., były zbyt ciężkie i zbyt drogie by je przewozić do Donbasu i tam wyrzucać na śmietnik; proszę popatrzeć na zdjęcia elementu kadłuba poniżej, dokumentujące, że w Donbasie wyrzucono, uprzednio pocięte na w miarę „prostokątne” kawałki, elementy kadłuba Boeinga MH 370 9M-MRO zaginionego w marcu.)
null
2. Żadnego Boeinga nie było. Był samolot transportowy załadowany samolotowym złomem oraz trupami i wszystko to rozsiewano na przestrzeni 11 kilometrów z luku bagażowego, który nie mógł wyrzucić wszystkiego tego w ciągu minuty, a zatem przyszło wyrzucać to porcjami. Aby rozrzucić 20-30 ton złomu metalowego konieczny jest wystarczający do tego czas lotu. Jeśli zwalił by się samolot, to on by gruchął w całości i rozsypał w przedziale nie większym niż 500 metrów Ale ten fakt nie był uwzględniony jako decydujący w tym otwarcie „niebiańskim” przedstawieniu.

– A inny komentator do tego dodał, na podstawie danych szeroko upublicznionych (także po angielsku) przez dowództwo wojsk rosyjskich, pochodzących z zapisu radaru lotniska w Rostowie nad Donem (który w okolicach Doniecka „widział” tylko samoloty lecące wyżej niż 5 km nad ziemią) taką oto interpretację:

3. Co się zdarzyło? Otóż leciał sobie niby Boeing rejsu MH-17, ale w rejonie miasta Snieżnoje jego radiolokacyjny sygnał nagle przestał odpowiadać sygnałem rejsu MH-17 i dlatego jego ślad na ekranie zaczął wyglądać dla dispaczerów jako ślad samolotu wojennego odlatującego na zachód – odchodzącego od granic Rosji i jej radarów. To znaczy, po trajektorii MH-17, podając stacjom radiolokacyjnym sygnał rejsu MH-17 leciał wojskowy samolot transportowy (na przykład amerykański C-5 Galaxy). W zadanym rejonie nad Donbasem on obniżył prędkość i wyrzucił…

(MG – wg. danych radaru lotniska w Rostowie, w momencie zaniku jego sygnału rozpoznawczego, samolot zwolnił do 200 km/godz i wykonał półobrót. Tak że wylatujące kolejno zeń „śmiecie” spadły na ziemię z kierunku wschodniego. Dlaczego? Prawdopodobnie ok. 40 km przed granicą z Rosją pojawiła się niespodziewana „dziura” w powłoce chmur i całą mistyfikację z „zestrzeleniem Boeinga” można by z ziemi zobaczyć i nawet sfilmować – to jest moja prywatna, MG hipoteza: gdyby „Boeing” został „zestrzelony” bliżej rosyjskiej granicy i poza zasięgiem ukraińskich baterii p-lot., to wina „ruskich” byłaby z definicji niepodważalna.)
Na zdjęciu poniżej: zasięg ukraińskich baterii p-lot. „Buk” wskazany na konferencji prasowej http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KSpeo5RcQQo
null

A tak przy okazji. Ciekaw jestem czy wyimaginowany przez korespondenta „TPACT” na km.ru C-5 Galaxy z trupami Azjatów i kawałkami Boeinga 9M-MRO, 17 lipca br. poleciał bezpośrednio nad Donbas z bazy amerykańskiej na wyspie Diego Garcia na Oceanie Indyjskim, w której ponoć wylądował ten zaginiony w marcu Boeing z ponad 200 Chińczykami i Malezyjczykami na pokładzie? Gdyż tak wyglądać chyba będzie – jeśli „Bóg” oczywiście tę podłą insynuację pod swym adresem zaakceptuje – oficjalny przyszłoroczny opis „pozorowanej katastrofy” malezyjskiego Boeinga MH 17 9M-MRD koło Doniecka.

***

3. Dlaczego „Putin et consortes” milczą o powyższych faktach?

Powyższa interpretacja sugeruje, że zarówno Rosja jak i Malezja w jakiś sposób partycypują w „spisku ślepoty” w wypadku katastrofy, która „oficjalnie” pochłonęła życie aż blisko trzystu obywateli kilku krajów, przy czym aż blisko dwustu Holendrów. Dlaczego?

Odnośnie zachowania się Malezji – której linie lotnicze winny wciąż posiadać na swym stanie Boeing MH 17 9M-MRD pozornie „zestrzelony” nad Donbasem – prawdopodobnie jest to szantaż USA. Na temat tego, co się w tym kraju dzieje z powodu utraty aż 2 (?) gigantycznych Boeingów777, praktycznie nic nie wiemy. Jest prawie całkowita blokada informacji, być może ci „malezyjscy oficjele” odbierający skrzynki z samopisami pokładowymi, to były podstawione osoby. Co wiemy, to to, że Malezja bardzo się naraziła „Panu Świata” próbując zorganizować światową konferencję, poświęconą „cudowi” zawalenia się aż trzech wież WTC (nr 1, 2 i 7) pod wpływem uderzenia w nie tylko 2 samolotów 11 września 2001 roku. I „Pan Świata”, za próbę zorganizowania tak oszczerczej konferencji, Malezję przykładnie ukarał.

Jeśli zaś chodzi o Rosję, to sprawa jest dość skomplikowana. Przypomnę, że prezydent Putin, w zaledwie 3,5 dnia po katastrofie pod Donieckiem, 21 lipca o godz. 1.30 w nocy czasu moskiewskiego wygłosił w TV niespodziewane „orędzie do narodu” – wg. mego kolegi Izraela Szamira to ponoć był sygnał dla jego popleczników, że wciąż jest on u władzy i że coś w rodzaju „tsunami” przewaliło się przez mury Kremla. „Na zewnątrz” jednak, podobnie jak w przypadku wydarzeń 9-11 w USA, tak w przypadku „katastrofy 17 lipca” (bardzo znacząca data, m. in. rocznica zamordowania członków carskiej dynastii Romanowych w 1918 roku) panuje cisza pomimo nałożonych na Rosję sankcji. Oficjalna Rosja też czeka na to co „Zachód” (w domyśle „Bóg” w formie USA) raczy weń wierzącym do wierzenia podać.

Niewątpliwie Kreml nie chce dopuścić by w Donbasie powstała jakaś, w miarę niezależna, „Noworosja”, która inicjalnie miała w planach odebranie giga-własności oligarchom, którzy ten Donbas sprywatyzowali: to jest przyczyna nie zarejestrowania pro-socjalistycznej partii „Noworosja” do lokalnych wyborów za niecałe trzy tygodnie, a także przyczyna zamachu 12 października na życie tej partii lidera, 32-letniego Pawła Gurbajewa. Przecież prywatny majątek oligarchy Władymira Putina jest oceniany ponoć aż na 40 miliardów dolarów (w tym pakiet kontrolny akcji jakiegoś holdingu metalurgicznego oraz „państwowego” ВТБ). A jak się oględnie mówi „kruk krukowi oka nie wykole”, oligarchowie świata jakoś miedzy sobą dojdą do porozumienia. Jak zauważa to „moherowy beret” na „wiernipolsce”:

moherowy beret
13 Październik 2014 o 9:59

Rozczarowanie wśród ideowych opołczeńców jest ogromne.Szubrawcy z jednej i drugiej strony wybijają im z głowy państwo niezależne Novorosję.Mają być ogryzki typu bantustan.Ludzie są wściekli na Zacharczenko i uważają go za zdrajcę,któremu nie wierzą.Apelują ,żeby nie iść na wybory 2 listopada i dopóki nie ma kandydatów na listach tych,którym ufają,to nie wybierać wśród karierowiczów i zdrajców.
Chcą teraz wyciągnąć z bezpiecznych pieleszy tłustą mysz(Janukowycza) i użyć go jak szmaty,żeby oczyścićteren z badziewia.Nie zamierzają poddać się i zaniechać swojej walki.
Na innym portalu(Tretij Rim) wyczytałam,że wiedzą,że Kreml też należałoby wymieść z badziewia.

***


4. Co jest przyczyną, że „Bóg w formie USA” coraz bardziej przypomina NAŁOGOWEGO KRYMINALISTĘ, pragnącego totalnie podporządkować sobie Świat?

Na ten temat, na portalu „wiernipolsce” przetoczyła się cała „elektroniczna dyskusja” w ostatnich tygodniach. Ten DIALOG XXI WIEKU warto przeczytać w całości. Liczne wypowiedzi „śmieciowe” – jak to na portalach „spolecznosciowych” bywa – zostały usunięte w skrócie tej „e-dyskusji” zamieszczonym na stronie autorskiej http://markglogg.eu/?p=826. Tutaj przytaczam tylko kilka zdań że Wstępu, symboliczny, post-modernistyczny „pastorał papieża Franciszka” oraz 2 komentarze kończące ten Transatlantycki Polylog:

KAŻDA WŁADZA POCHODZI OD BOGA: CHRZEŚCIJAŃSKIE „UMIŁOWANIE NIE-WIEDZY” I TEGO SKUTKI
markglogg / 27 Wrzesień 2014

Czy NASZA RELIGIA, bezkrytycznie oparta na starotestamentowym micie o grzechu pierworodnym, a następnie na nowotestamentowym „zbawieniu” z tego grzechu poprzez mękę Chrystusa, nie „wpuszcza” automatycznie wiernych w totalne upodlenie przez ”globalizującą świat” Mafię-Korporację Pana Zastępów?

Ten problem systematycznie narasta już od wielu stuleci, ale jest „pracowicie przemilczany” – i to nie tylko przez Kościół. A oto przykład. Na deklarującym się jako chrześcijański portalu zwanym „Gajówka Maruchy” pojawił się wpis na temat niedawnej „banderowskiej” demonstracji w Moskwie sugerujący, m.in., że „na oczy naszych demokratów spadła jakaś zasłona. Ludzie, którzy jeszcze niedawno organizowali antyfaszystowskie konferencje, dziś kroczą pod banderowskimi symbolami i wznoszą hitlerowskie hasła…
(…)
null
A oto zakończenie Polylogu „Czy cała władza pochodzi od Boga?” (patrz pastorał Franciszka):

90. Mieczysław S.Kazimierzak
12 Październik 2014 o 6:34 Edytuj
@APA
Konsekwencje wyeliminowanie świata metafizycznego :

markglogg kończy ten POLYLOG:
12 Październik 2014 o 8:30 Edytuj

Cytuję z video „O istocie miłości” wg. księdza profesora (nomen omen) Guza (umysłowego?) — „Bóg Ojciec robi podarek z Syna swego całego (którego po umęczeniu każe żydom powiesić na krzyżu)”. Otóż moja INTELIGENCJA (od inter-ligare, łaczyć między sobą) mi podpowiada, że ten Bóg Ojciec zachowuje się trochę tak jak ci ortodoksyjni Żydzi w New Jersey (@81): męczą oni najpierw przez kilkanaście godzin, w klatkach na skwarze bez jedzenia i picia koguty oraz kury, a potem wywijają nimi nad głową i zabijają, by „podarować im” swe przestępstwa. Pełna METAFIZYKA. Podobną, entuzjastycznie wychwalaną przez księdza profesora Guza, „PODAROWANĄ BOŻĄ MIŁOŚĆ OJCOWSKĄ” ja widzę jako NIENAWIŚĆ PODŁEGO OJCA DO SWEGO PRAWDOMÓWNEGO SYNA. A przy okazji. 93 letnią panią doktor Wandę Półtawską, asystującą temu entuzjastycznemu „hymnowi o Miłości bożej do krzyża” (obecnie w formie tak zwanej „franciszkańskiej”, patrz powyżej) trochę znam osobiście.

PS. Ponieważ na „wiernipolsce” tekst „Czy Christus Rex to zombie?” jakoś zniknął, a na innych portalach zachował się bez ilustracji, więc specjalnie dla APA (majora Andrzeja Pyryta z Apallachów) wkleiłem go na http://markglogg.eu/?p=821.

Reklamy

135 uwag do wpisu “KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM

 1. Nie otwiera się link!!! Spiski były,są i będą.Ich prawdopodobieństwo w skali globalnej zwiększa trwająca WOJNA O PIENIĄDZ.Walczą ze sobą dwa ZAKONY : SPEKULACJI (z ekonomią polityczna globalizmu bazującej na ekonomii żydowskiej,tak jak ją rozumiał Feliks Koneczny) i SIŁY (z ekonomią antydolalowarową bazującą na egzotycznej koalicji rosyjsko-chińskiej). POLSKA jest nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko bardziej globalnie niż to analizował Feliks Koneczny autor oryginalnego podziału na cywilizacje.Doświadczamy skutki CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI!!! Dla tych,którzy nie wierzą,że WYPEŁNIŁ SIĘ CZAS (tytuł książki księdza Jana J.Kurdybelskiego) i nastąpił przełom w historii powinna przemówić ciągłość,której początek dała antyczna kultura grecka,że z TRAGEDII GRECKIEJ mógł zrodził się DRAMAT ODKUPIENIA. Przerasta to jednak możliwości marksistów,a szczególnie tych,którzy jeszcze bardziej radykalizują wczesne myśli swojego mesjasza aby zapanowało królestwo CHAOSU i NICOŚCI : https://www.youtube.com/watch?v=o3lOVtCQXhc

  Polubienie

 2. Spiski były,są i będą.Ich prawdopodobieństwo w skali globalnej zwiększa trwająca WOJNA O PIENIĄDZ.Walczą ze sobą dwa ZAKONY.
  TAK – DWA ZAKONY walczą. pasożytnicy z ideologami religinymi, a biedny oszołomiony LUD CIERPI.
  SPRAWA ZAŚ LEŻY W używaniu pieniądza do walki pomiędzy tymi „zakonami”.
  Trzeba zabrać im „zabawki”, czyli MOC TWORZENIA PIENIĄDZA, to zostaną z pustymi sejfami i „zabawa” się skończy. Można to zrobić tylko przez zmianę Najwyższego Prawa – KONSTYTUCJI.
  Takie adekwatne do potrzeb PRAWO napisałem. Jest to Konstytucja dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Wcale nie przesadzam z tym jedynym w świecie sposobem na pokonanie PASOŻYTNICTWA.

  Polubienie

 3. Kawalek dobrej roboty i logicznego myslenia autora/autorow w powyższym temacie ale na WSZELKA MILOSC MIEDZYLUDZKA ,
  LUDZIE/NARODY ROBCIE COS ABY TYCH MORDERCOW POWSTRZYMAC PRZED DALSZYMI MORDERSTWAMI/ZABOJSTWAMI/MAJDANAMI/REWOLUCJAMI/WOJNAMI !!!

  Samo stwierdzanie faktow i prawdy NIE WYSTARCZY ABY ICH POKONAC !
  Przeciez DOBRYCH LUDZI JEST WIEKSZOSC aniżeli ZLYCH !!!

  I co mamy się caly czas złym poddawac ???

  MADRE GLOWY DAJCIE OPRACOWANIA, METODY ZWALCZANIA BOGATYCH i NIENAPASIONYCH LOTROW ,KTORZY RZADZA SWIATEM i WYCZYNIAJA WSZELKIE ZLO .

  Czy nie ma na nich sily ?

  Polubienie

 4. Kilka tysięcy lat historii dowodzi, że
  nie ma na nich siły.
  Jedni są ambitni, pazerni, aktywni i skuteczni
  Ci zawsze wyłażą na wierzch i rządzą według własnego widzimisię.
  Czasami wydaje im się, że rządzą dla dobra mas, najczęściej zaś dla własnych bądź rodowych interesów.
  Cała reszta im się podporządkowuje . Jeśli ta reszta się buntuje to przegrywa, Jeśli wznieca rewolucje to tylko wówczas gdy to zaplanują.
  Czy z Ameryką można wygrać?
  Nie można.
  No może kiedyś Chiny….jak i Chin nie rozpieprzą (a takie próby już były i będą w kolejnych latach)
  Natomiast jeśli Chiny wygrają, to będziemy mieli epokę chińskich mandarynów i ich panowanie nad światem. Wówczas bogiem będzie Mao, a synem Deng i Bank of China

  Polubienie

 5. Adm napisał:

  Natomiast jeśli Chiny wygrają, to będziemy mieli epokę chińskich mandarynów i ich panowanie nad światem. Wówczas bogiem będzie Mao, a synem Deng i Bank of China,

  Jeśli chodzi o konfucjanizm, to jeden z „ustawiaczy” mych poglądów, religioznawca profesor Włodzimierz Pawluczuk (komunista z pochodzenia prawosławny), na konferencji na UJ kilka lat temu mówił, że marksizm tylko „o włos” różni się od konfucjanizmu. W obu bowiem bezbożnych ustrojach nie ma różnic kastowych. W dawnych Chinach każdy obywatel — za wyjątkiem pozbawionej obywatelstwa warstwy kupieckiej, uważanej za „obcą” jako że często podróżującej, a więc nie „(o)bywającej” — jeśli się wystarczająco dobrze uczył, miał możliwość dojścia do godności mandaryna. Co więcej, pieniądz był uważany za rzecz marginalną, podatki zbierano w naturze, ziemia — tak jak i dzisiaj — należała do państwa, co daje kontrolę nad wszystkim, co na tej ziemi zbudowano, w tym i nad Bank of China, itd. Jak mi o tym opowiadał profesor René Thom (jeszcze jeden „ustawiacz” mych poglądów), matematyk od „teorii katastrof” z Paryża, „chiński model” ustroju robił w Europie XVIII wieku duże wrażenie, stąd przecież ówczesne pomysły „oświeconego absolutyzmu” we Francji, w Prusach no i w Rosji Katarzyny Wielkiej lubiącej czytać Voltaire’a

  Tak zatem istnieją, sprawdzone w nieodległej przeszłości, metody wydostania się spod jarzma anglo-amerykańskiego, opartego na handlu — w tym i na ‚handlu (kupczeniu) z Bogiem’ w postaci „grzechów od-kupienia” — neojudaizmu, zakamuflowanego słowem LIBERALIZM.

  Polubienie

 6. Natomiast jeśli Chiny wygrają, to będziemy mieli epokę chińskich mandarynów i ich panowanie nad światem. Wówczas bogiem będzie Mao, a synem Deng i Bank of China,
  Tak zatem istnieją, sprawdzone w nieodległej przeszłości, metody wydostania się spod jarzma anglo-amerykańskiego neojudaizmu, zakamuflowanego słowem LIBERALIZM.

  Szanowny markglogg.
  O czym powyższe cytaty świadczą?
  O tym, że chiński „model” wali z anglosasizmem (parszywością doskonałą), czyli LIBERALIZMEM w niczym się nie różnią od PASOŻYTNICTWA uprawianego przez bandytów w białych kołnierzykach i rękawiczkach bez względu na nacje i jakiekolwiek pochodzenie w tym „religijne”.

  Wszystkie „religie” świata są do d. tak jak wszystkie konstytucje świata zapatrzone w trójpodział władzy według debila Monterskiusza. Wyjątek stanowi mój projekt Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.

  Wobec powyższego cała gospodarka świata, którą rządzi FED, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy za pomocą doskonałego instrumentu, jakim jest PIENIĄDZ jest do dupy, bo pieniądz stał się fetyszem, ale nieodzownym do życia. Handluje się pieniądzem jakby to był towar, którym NIE JEST.

  TU JEST PIES POGRZEBANY – PIENIĄDZ ma być tym, czym powinien jako KREW GOSPODARKI a NIE instrument okradania tejże gospodarki. Mój projekt konstytucji przywraca dla pieniądza jego ROLĘ roznosiciela chleba, jak to czyni krew w organizmie człowieka.

  Dylematem wobec tego jest, czy istnieje WOLA POLITYCZNA NARODÓW, by przywrócić właściwą rolę dla pieniądza, a NIE KTO MA POMIATAĆ NARODAMI, bo to prowadzi do katastrofy – TOTALNEJ.
  KJS

  Polubienie

 7. Drogi „ADMINIE”.
  W jakim CELU Wstawiłeś tu zdjęcia dokumentujące totalne pasożytnictwo.???
  Czy Chcesz jeszcze bardziej zdołować „pożytecznych durni”, czyli WMÓWIĆ IM, że NIC SIĘ ZROBIĆ NIE DA?

  Jest akurat odwrotnie.
  WSZYSTKO SIĘ DA ZMIENIĆ NA ZIEMI!!!
  1.TRZEBA TYLKO WIEDZIEĆ CO MAMY ZMIENIĆ?
  2. KTO TO MA ZMIENIĆ?
  3. KIEDY TO MAMY ZMIENIĆ?

  Odp. na pierwsze pytanie: trzeba zmienić Najwyższe Prawo – konstytucję. Projekt jest gotowy do zastosowania. Potem budować od ścierniska po pasożytach NOWY ŁAD NA ZIEMI.
  Odp: na drugie pytanie: Oczywistym jest, że ludzie, którzy ten projekt ZNAJĄ i chcą to zmienić
  .Odp; na trzecie pytanie jest najprostsza: Jak najprędzej, bo TOTALNE PASOŻYTNICTWO NIE ŻARTUJE.

  Polubienie

 8. DRODZY i ZATROSKANI – WSZYSCY !

  Nikt z wyżej dyskutujących oprócz nas nie zauwazyl jaka BRONIA NA WROGA JEST BOJKOT a tym bardziej gdy do tego dodamy SABOTAZ (ang.sabotage),czego faktycznie obawia się każdy wrog a historia ludzkości to udowodnila .

  Jest to cicha i skuteczna bron !!!
  Czy wiecie dlaczego teraz sciekomedia nie uzywaja okreslen,partyzant/partyzantka zamiast nich wprowadzono slowo terrorysta/terroryści ?

  Wiec już spieszymy z wyjaśnieniem:
  PARTYZANT TO OBRONCA OJCZYZNY,SUWERENNOSCI i NIEPODLEGLOSCI MAJACY
  RACJE SWEGO BYTU i OBRONCA OJCZYZNY, TO PATRIOTA DANEGO NARODU !

  A terrorysta to cos nie w pełni określonego,z nazwy terroryzujący – pytanie kogo ?
  Terrorysta to platny morderca ,to najemnik ,to BANDYTA !

  Pytamy dalej :
  Kogo Hitlerowcy/Niemcy uważali za bandytow podczas IIWS w Polsce ,jak nie „POLAKOW BANDYTOW ” ?
  Byli nimi WSZYSCY BRONIACY SIE w tym ZORGANIZOWANA PARTYZANTKA POLSKA !!!

  I co , Polacy nie mieli prawa się bronic,jak smieli przeciwstawiać się wrogom ?

  Wrocmy wiec do bojkotu i sabotażu ,podyskutujmy tylko na przykładzie banków.

  Czy wiecie co się będzie dziac gdy goj nie pojdzie do żydowskiego lub niemieckiego banku czy innego obcego (?) ,a
  POLAK ZACZNIE FINASOWO RATOWAC POLAKA cos na wzor taki lub inny (banków tak od razu nie dadza nam zorganizować polskich ale kasy pożyczkowe nam nie sa w stanie zabronić),
  KASY POLSKIE DLA POLAKOW !

  A może tak bogatsi i to wcale nie z pierwszych na liscie Polakow zafundują nam
  POLSKIE SUPER MARKETY , zas ROLNICY POLSCY ZAOPATRZA NAS W SWE POLSKIE ZIEMNIAKI NA ZIME jak bywalo nawet za PRL ,kiedy to chlop przywiozl i wniosl ci do piwnicy.

  LUDZIE !
  Jest tyle rozwiazan az po „kościelne” ze szmul i szwab w każdym przebraniu i przyjętym obywatelstwie sam wyniesie się z Polski,
  a POLSKA ZNOWU BEDZIE POLSKA z POLSKIMI DUSZPASTERZAMI i POLSKIM NARODOWYM KOSCIOLEM (takie już przetestowano w USA i w innych zakątkach,co poczynilo ajwaj) .

  DO DZIALAN ,DO BOJKOTU i SABOTAZU,WSZYSCY RAZEM POLACY !!!

  Trzeba tylko aby nam się chciało chcieć (ogladnij ZMARTWYCHWSTANIE Oginskiej i Poreby).

  Polubienie

 9. Temat o kryminalnych poczynaniach wroga,wiec proszę więcej troski
  POLAKOW o POLSKE,o NASZ POLSKI BYT !

  Rosjan,Ukraincow zostawcie na drugim planie,niech oni u siebie rozwiazuja swoje problemy .

  MY POLACY ROBMY SWOJE ,NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI .

  I jeszcze to :
  NIE DZIELMY SIE ALE LACZMY !!!

  Wiec apel tak do Zieminskiego jak i Adm ,stworzcie znowu jeden WIELKI PORTAL NARODOWY !
  Pytamy was jako POLACY POLAKOW :

  JESTESCIE W STANIE WSPOLNIE DZIALAC ,CO WAS LACZY a CO WAS DZIELI ?

  To dotyczy także innych uważających się ZA PATRIOTOW POLSKI .

  CZAS ODKRYC NARODOWE KARTY i CELE .

  Pytamy o to ,bo Zieminski nas blokuje a Adm nie ,wiec jest dwie Polski ???
  Podobnie portal Podleckiego z „objawionym-nawiedzonym” Moskwa – co jest grane ?
  I tak można wiele wymienaic „polskich portali” a przeciez ,
  POLSKA JEST JEDNA i JEDEN NAROD POLSKI,do którego POLSKA NALEZY !!!

  Polubienie

 10. Drogi APA. Przyjrzyj się Twoim cytatom.
  Czy wiecie co się będzie dziac gdy goj nie pojdzie do żydowskiego lub niemieckiego banku czy innego obcego (?) ,a
  POLAK ZACZNIE FINASOWO RATOWAC POLAKA cos na wzor taki lub inny (banków tak od razu nie dadza nam zorganizować polskich ale kasy pożyczkowe nam nie sa w stanie zabronić),
  KASY POLSKIE DLA POLAKÓW !

  Piękne propozycje (kasy pożyczkowe). A jaka jest prawda o tych „kasach”, to opowiem.
  Z własnego doświadczenia WIEM wszystko o tzw. „SKOKACH” m in Stefczyka.i innych, np: PIAST
  To jest jeszcze bardziej fałszywa – pasożytnicza – sitwa niż tzw. Banksterzy spod znaku NBP i innych „banków”. Więc proszę mi nie wmawiać, że są jakieś inne METODY – niż ta jaką proponuje NOWA POLSKA bez lichwy i podatków.
  O bojkocie obcych banków można tylko pomarzyć. Ludzie potrzebują chleba, którym dziś jest pieniądz.

  Lusia Ogińska, którą poznałem i nieżyjący Poręba mają rację, tylko co z tego, skoro „pożyteczni durnie” o tym nie wiedzą?

  Także regionalne pieniądze – niczego NIE ZAŁATWIĄ.

  Tylko zmiana Najwyższego Prawa – konstytucji będzie SKUTECZNE i jedyne rozwiązanie.

  KJS.

  Polubienie

 11. Aby Lechita wzrastał w Lechickim Narodzie

  Oto rozlega się gromki głos Bogów, ostrzegawczy zew przybywających z ogrodów Niwy, potężnych, bohaterskich Sławskich herosów. Już od kilkudziesięciu lat w całej Sławii i tu w naszej ojczyźnie – Polsce, rodzą się ludzie, którzy potrafią zrozumieć przekaz płynący z przeszłości. Jest tych ludzi jednak wciąż mało, wciąż wściekle atakowani są przez ośrodki władzy „Mc świata” i jego postsocjalistyczno liberalną propagandę. Polska to kraj rasowo i etnicznie niemal jednorodny. Szczycimy się iż Polacy to stuprocentowi Słowianie, ale niestety tylko biologicznie. Duchowo w ogromnej większości (oprócz niewielkiej grupy Lechitów – Pogan) Polacy to zjudaizowane, rozdarte wewnętrznie, marne, antyspołeczne i antynarodowe kreatury. Twardy fundament światopoglądowy to podstawa silnych jednostek, Polacy mają „kręgosłup” bardzo słaby, kruchy, tak jak słabe, chwiejne i byle jakie jest judejskie chrześcijaństwo. Słabe, wegetujące jednostki to nic nie warte ogniwa większej całości, rodziny oraz organizmu większej zbiorowości (etnicznie jednakowej) – Narodu. Wieki kastracji Lechickiego Pogańskiego ducha odcisnęły swoje piętno w Polaku – Sławie. Najpierw działanie wspakulturowego tradycjonalizmu chrześcijańskiego, później sowieckiego bolszewizmu, chrześcijańskiego obecnie zaś z dwojaką siłą liberalizmu postsocjalnego, dają przerażające owoce. Prawie tysiącletnia dominacja tego pierwszego obcego imperatywu nie spowodowała aż tak wielkiego spustoszenia, jak kilkadziesiąt lat panowania dwóch następnych (oczywiście ciągle wspomaganych tym pierwszym). W chwili obecnej nawet biologiczne trwanie naszego polskiego narodu jest zagrożone poprzez zbyt małą prokreację i kiepskie warunki materialne. Dziś rzadko która para zdrowych i płodnych Polaków decyduje się na więcej niż jedno dziecko mając nawet potrzebne w tym wypadku solidne podstawy finansowe. Demoralizacja, nihilizm, hedonizm to wszystko objawia się w tak niedobry dla żywotnej tkanki narodu sposób. Ludzie wolą bawić się całe życie, wolą bez obowiązku i bez trudów bycia rodzicem – wychowawcą spędzić swój żywot. Upada wszystko, totalna dekadencja chrześcijańskiego świata jaskrawo uwypukla się w dzisiejszym „demokratycznym” i „globalnym” świecie. Hasła „jedna rasa, jedna klasa, wszyscy równi, wszyscy tacy sami, o takich samych potrzebach spełniają się powoli co do joty. Czy jest jakaś nadzieja aby uratować nasz naród przed zagładą? Cóż, już dziś My, Lechici – Poganie tylko poprzez krew i pochodzenie mamy więź z pozostałą zdegenerowaną niestety pozostającą ogromną większością społeczeństwa polskiego. Duchowo my Lechici – Poganie pozostajemy prawie czyści, tak jak byli w dalekiej przeszłości nasi przodkowie Wenedowie, Lechici. Obce im były mity azjatyckie, kalectwo duchowe i zatrucie duszy. Dokonaliśmy i wciąż dokonujemy, rzeczy podstawowej, oczyszczamy swego ducha, tak aby pozbyć się parszywości judejskiej religii, z jej całą etyką i moralnością. Ale My wiemy co czynić ze sobą, praca, nauka, odkrywanie prawa Bogów, tajemnic wszechświata. Cóż, jednak po jednostkach zdanych tylko na bycie dla siebie, nasza twórczość, nasza siła ma wspomagać i wspierać większy zbiór, rodzinę, zadrugę, Naród i Rasę. My żyjemy dla większej zbiorowości, bez nich nic nie ma większego sensu i celu. Kto skorzysta, kto pamiętać będzie o naszych czynach i pracach. Tylko z krwi naszej zrodzeni, tylko nam podobni, Oni właśnie będą naszą gwarancją przetrwania i dalszego rozwoju. My Lechici – Poganie musimy sami tworzyć grunt pod ekspansję na duchowej tradycji, nasz światopogląd musi znaleźć nowych wyznawców. Najłatwiej to zrobić mając liczne potomstwo. I to właśnie główne zadanie dla każdego Lechity, Polacy być może wymrą, lecz Lechici – Polacy Pogańskiej wiary i kultury, mnożyć w miliony się muszą. Niech chrześcijańskie „błoto” wyschnie i zaniknie. My musimy przetrwać, gdyż mamy silny kręgosłup, naszą Sławską Rodzimą Wiarę i kulturę. Do dzieła Lechici, dziarsko brać się do tej roli, lecz niechaj się nie kończy ona na przyjemnej prokreacji. Liczy się sumienna praca, walka o byt i wychowanie potomstwa. Trzeba dać mu chleba, naukę, wartości szlachetna i szczytne, tak aby przyszłe pokolenia Lechitów były mądre, chrobe i śmiałe. Sytuacja w naszym kraju jest tragiczna. Ludzie żyją bez pracy i chleba. Nie ma widoków na poprawę, więc My musimy brać „sprawę” w swoje ręce, nikt nam nie pomoże, no może tylko nasz serdeczny drug. Szansą jest powrót do dawnych struktur rodowych, kolektywizm rodzinny zadrugi. zadruki pewnym sensie istnieją one jeszcze niekiedy na wsiach. W takich bardzo spokrewnionych rodzinnych gniazdach można byłoby łatwiej, wspomagając się nawzajem przetrwać. Można stworzyć rodzinną, zadrużne przedsiębiorstwo, łatwiej także pielęgnować tradycje i wychowywać przyszłe pokolenia. Więź rodzinna jaka podstawa najmniejszej komórki organizmu narodu byłaby większa i solidniejsza. Także instytucje rodziny musimy wspierać z całych sił. Walczyć ze środowiskami liberalnymi propagującymi małżeństwa lesbijskie i homoseksualne. Absolutnie zwalczyć należałoby aborcję. W tym celu w przeciwieństwie do katolików wspierać program świadomego rodzicielstwa (propagowanie wszelkich możliwych form antykoncepcji). Niechaj każdy świadomy Lechita zrewiduje swą postawę odnośnie potomstwa i rodziny. Nikt nie może stać obok, to nasz obowiązek, aby płodzić i wychowywać. Obok niech stoją cherlaki, miernoty i patologiczne elementy. „W zdrowym ciele zdrowy duch”, musimy dbać o swoje ciało, nie nadużywać używek (alkoholu, absolutnie wyeliminować tu należy papierosy i narkotyki), uprawiać sport i to solidnie. U swojego potomstwa wykształcić podobne nawyki i zakazy. Nie możemy się rozmyć w tym smrodliwym suszącym się chrześcijańskim bagnie. Trzymajmy się razem, nie dajmy podzielić, niechaj pogańska brać serdeczna i solidarna będzie, drugiem nie wrogiem. W jedności serc i dusz, owładniętych jedną świadomością Lechicką jest jeno nadzieja. Zewrzyjmy swe pogańskie szeregi, jeden front to nadzieja nasza. Naród nasz przetrwa tylko gdy jego duch zostanie wskrzeszony, a my Lechici w tym pomóc mamy obowiązek. Nasz trud, nasz znój i walka, nasze poświęcenie i od nas przykład wspaniały, idący winy Sławów Lechitów nie tylko przed zagładą uchronić, lecz dać podwaliny pod przyszłą ekspansję, imperializm sławski. Kto ma być Lechitą, gdy w około katolicy i protestanci, kto ma być ludem potężnego imperium Ario – Sławów? Nasze potomstwo może ziścić ten mit, to zadanie. To budowla przyszłości może się pojawić, lecz dziś My musimy walczyć i ułatwić potomnym ich przyszłe zadanie. Dziś My jesteśmy prawdziwą elitą sławskiego ludu i polskiego narodu, nie samozwańczy motłoch demoliberalnych poloakokatolików. Silni ciałem i duszą nie cofajmy się przed wyzwaniem jakie nakłada nam świat, Bogowie grzmią w gniewie, nadszedł czas aby elita Ario – Sławów rozpoczęła swój marsz po „złote runo”. Nasza cywilizacja to nadzieja białych Aryjczyków, tylko My mamy siły aby przetrwać, a później zwyciężyć. Nic nam nie może przeszkodzić, ani chrześcijański plebs, ani zdrajcy, ani kolorowi podludzie zalewający swymi nic nie wartymi milionami naszą planetę Ziemię. Biały pogański Polaku i Polko pomyślcie o przyszłości Polski, pomyślcie o swoim głównym zadaniu. Nasza przyszłość jest w waszych rękach. Ku Chwale Arji, Sławii i Lechii!
  przy. Wilczygniew Kurhan

  Polubienie

 12. ….stwórzcie znowu jeden WIELKI PORTAL NARODOWY…..
  APA
  Z moim udziałem to jest raczej niemożliwe, gdyż jak zapewne pamiętasz w jednym z artykułów pana D.K. zostałem umieszczony we wspólnym froncie z syjonistami i przy okazji oskarżony o wrogie przejęcie założonego przez siebie portalu, a właściwie tylko strony internetowej, a nawet postraszony, że przywłaszczyłem sobie ,,wartości intelektualne”.
  Przy tylu nieprawościach jest rzeczą wątpliwą czy ktokolwiek ze mną chciałby jeszcze zakładać WIELKI PORTAL NARODOWY
  A by nie szukać daleko, jak z wpisu husarz33 wynika, są także wątpliwości, czy ja nie jestem infigilant.
  husarz33 pisze, a ja inwigilasnt co robię?
  Bezczelnie husarza33 inwigiluję.
  I to jest, jak mawia J.K lider PiS, oczywista oczywistość.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Drogi Aleksandrze.
  Wyciągnąłeś na wierzch Ducha Lechistanu i CO???
  Czy nie można było tu wprowadzić jednoznacznego poglądu – o co chodzi?
  Przeciętny „pożyteczny dureń” nie zrozumie istoty SPRAWY.
  Wspólnym mianownikiem DOBRA jest brak pasożytnictwa. A ZŁA – pasożytnictwo.
  Tylko tak można dochodzić do jakości życia na ziemi. Czy komuś podoba się bycie oszukiwanym? NIE.!
  Tylko zanim „pożyteczny dureń” się zoriętuje, że się dał oszukać, to jest za późno.

  Moja konstytucja zakazuje pasożytowania na innych, ale ludzie muszą ją najpierw zastosować, a potem pilnować, by tej „beczki miodu” znów złoczyńcy nie przyprawili lichwiarsko-podatkowym dziegciem.
  KJS

  Polubienie

 14. Robi się smutno a nawet groźnie gdy Polak z Polakiem nie może się dogadać.
  Wiec kolejne pytanie do wszystkich :
  DLACZEGO ZYDZI SA ZJEDNOCZENI i WSPOLNIE DZIALAJA,choc bywa,ze sie kloca o profity i rozliczają miedzy sobą sprawiedliwie (Zyd Zyda nie oszuka,co najwyżej wieksza lub mniejsza da mu cene na towar) ?

  Wyzej jakiś Aleksander (chyba nie wielki) dal nam tu „lechickie kazanie” ,które uważamy (każdemu wolno) za „sen nawiedzonego” ale faktycznie z Lechitami można więcej niż z obecnymi „polakami” zalatwic,wiec tez do Aleksandra pytanie :

  Ta rozrodczość Lechitow to ma być taka jak Zydow „kosher” ?

  Smialo,smialo wyrazac swoje myśli SLOWIANIE ,żadna nauka nie idzie w las,wpada do uszu nawet głuchym !

  Rozwijac dyskusje – my Polacy nie gesi……. .

  Proponuje zalozyc jak na wielu portalach dzial wolnej dyskusji na dowolny temat.

  Polubienie

 15. A by nie szukać daleko, jak z wpisu husarz33 wynika, są także wątpliwości, czy ja nie jestem infigilant.
  husarz33 pisze, a ja inwigilasnt co robię?
  Bezczelnie husarza33 inwigiluję.
  I to jest, jak mawia J.K lider PiS, oczywista oczywistość.

  Szanowny Adminie.
  Ja jedynie poddałem w wątpliwość Pańskie DOBRE intencje i nic więcej. A Pan mnie zaraz atakuje.
  To o czym, albo o kim – to świadczy? Nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie o intencje jakie Panu przyświecają jako Adminowi do ingerencji w treść wpisów? Kim Pan jest? Proszę określić intencje i CEL.

  WIELKI PORTAL NARODOWY – to WIELKA SPRAWA.
  Tylko czy ma być WIELKI z powodu DUCHA NARODU POLSKIEGO, czy innego – jakiegoś nieokreślonego „narodu”.???

  Dziś „narodowcy” – określającymi się Narodem Polskim – wyprawiają „cuda” z racami i pochodniami, podgrzewając do walki wręcz z silniejszym, bo umocowanym konstytucyjnie WROGIEM WEWNĘTRZNYM I ZEWNĘTRZNYM. Czy mamy pozwolić na tworzenie burd i podpalanie domu, w którym akurat mieszkamy???
  A to jest robota „narodowców”.
  My budowniczowie NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków NIE DAJEMY NA TO podpalanie ZGODY.!!!

  A zatem Drogi Adminie mam ostatnie pytanie: czy MY budowniczowie MAMY Pana poparcie?
  Proszę nam to udowodnić, że jest Pan z NAMI – Razem we WSPÓLNOCIE POLSKIEJ, żadnej innej.

  KJS.

  Polubienie

 16. Szanowny husarzu ja nie atakuję, bo jak bym śmiał takiego walecznego męża, jedynie żartuję, no może nieco pokpiwam. Jestem oczywiście w Wami husarzami, a jak mawiał niezapomniany prezydent jestem za a nawet przeciw, bo jakże inaczej.
  Na dniach mamy wybory samorządowe i tym razem ,,wygramy” na sto procent . Mamy to jak milion w Toto Lotku
  A co do katastrof
  spalił się Reichstag, runęły wierze WTC czemu by nie miał spaść boeing tam gdzie miał spaść.
  Jak mawiał Papkin(?)
  wszystko w rękach nieba
  z nim się zawsze zgadzać trzeba

  Polubienie

 17. poczynając od rewolucji 1917 r,poprzez zburzenie gtc w usa , ladowaniu na księżycu itp,samolotu malezyjskiego,ukrainy itd. to moja podswiadomosc mowi mi ze kieruja tym te same sily- w skrocie -sily w jarmułkach.

  Polubienie

 18. husarz33 napisał:

  O czym powyższe cytaty świadczą?
  O tym, że chiński „model” wali z anglosasizmem (parszywością doskonałą), czyli LIBERALIZMEM w niczym się nie różnią od PASOŻYTNICTWA uprawianego przez bandytów w białych kołnierzykach i rękawiczkach bez względu na nacje i jakiekolwiek pochodzenie w tym „religijne”.

  No cóż, cała BIOLOGIA jest skonstruowana jak piramida, w której ustroje wyżej złożone, obdarzone organami ruchu oraz organami postrzegania (zmysłami), czyli HETEROTROFICZNE PASOŻYTUJĄ NA AUTOTROFICZNYCH, czyli na roślinach samodzielnie syntetyzujących wszelkie im potrzebne białka z elementów (woda, powietrze, ziemia oraz ciepło) przyrody nieożywionej. I z tego powodu według Arystotelesa, nad organizmami posiadającymi „duszę roślinną” stoją — i konsumują ich produkty — organizmy zwierzęce posiadające „duszę zmysłową”, nad którymi mają stać zwierzęta jeszcze wyższe, posiadające „duszę myślącą”, a na samym szczycie nad tym wszystkim maja dominować organizmy obarczone „duszą rozumującą”.

  Pasożytnictwo się zaczyna w momencie, gdy ustroje niżej zorganizowane zaczynają „konsumować” te wyżej zorganizowane: na przykład małe stawonogi znane jako gnidy prawie nie posiadają wzroku, tylko na „wyczucie” dobierają się do skóry ich, oczywiście rozumnych, żywicieli. Zwłaszcza gdy ci utracili swe zmysły czucia i nie odczuwają bólu gdy te mini-zwierzątka je konsumują.

  LIBERALIZM właśnie polega na tym, że za pomocą SZTUCZNYCH ZASŁON — głównie w postaci gazet i TV — osłabia, otępia się zmysły publiczności, zezwalając na jej eksploatację przez tak zwane NADSPOŁECZEŃSTWO, dawniej zwane KOSMOPOLITYCZNĄ BURŻUAZJĄ, która pasożytuje na pracowitej ludzkiej głupocie, potęgowanej przez PIENIĄDZ. Ten wynalazek sprzed ok. 3 tysięcy lat (inne zwierzęta go nie znają, podobnie jak nie znają zasad handlu, a także i BOGA) w ustrojach liberalno-demokratycznych, wzorowanych na judaizmie, odgrywa rolę PRAKTYCZNEGO BOGA (https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1843/w_kwestii_zydowskiej.htm ).

  Zarówno w starożytnym konfucjanizmie jak i nowoczesnym komunizmie ROLA PIENIĄDZA, OTĘPIAJĄCEGO ZMYSŁY I ZABIJAJĄCEGO NATURALNĄ RUCHLIWOŚĆ I CIEKAWOŚĆ CZŁOWIEKA, JEST ZMARGINALIZOWANA. Ogranicza to możliwość rozprzestrzeniania się globalnego, ślepego pasożyta w formie ZŁOŚLIWEGO NOWOTWORU OBŁĄKANEGO KONSUMPCJONIZMU. Nowotworu jakżesz dobrze widocznego — i odczuwalnego — dzisiaj nie tylko w „globalizowanej” Polsce. I oczywiście z tym NOWOTWOREM RELIGII T-P-D (Technika-Pieniądz-Dupa nieruchawa) należy walczyć, jeśli tylko zamierzamy przywrócić ludziom — także w Polsce — choć trochę ROZUMU.

  Polubione przez 1 osoba

 19. No i mamy zagadkę z samolotem linii malezyjskich.Obejrzałam film i nie ma śladów krwi,a powinny być.
  Jak to jest,że dokumenty spadły w jedno miejsce,a nie rozleciały się na cztery strony świata?No i ten
  uroczy „zapach” formaliny,który opisuje dziennikarka.Ona przecież znalazła się na tym miejscu po 20 min.
  od podanej informacji o katastrofie.Przecież ta dziewczyna jest najlepszym świadkiem,bo jedna z 1-ch
  widziała”pobojowisko” .Teraz przypominam,gdy Igor Srełkow mówił o trupim zapachu i białych bezkrwistych ciałach,to nie wierzyłam mu,a media ośmieszyły go.Co ciekawe,to ciała były w dwóch
  miejscach(ona pokazuje gdzie).No i gdy rozlatuje się samolot,to zwykle części rozkładają się na powierzchni 500 m,a tu na linii 11 km?Dziwnie to wygląda.No i tej dziennikarce towarzyszyła inna,
  która była na miejscach dwóch innych samolotów po katastrofie,ale tam były morza krwi.A tu na zdjęciu
  człowiek ma rozłupaną głowę (jak dynię) i nie ma śladu krwi.No i to utajnienie śledztwa,a obecnie
  wyciszenie wypadku.Ja dalej czekam na szczegóły,a tu każda ze stron(Zachód i Rosja) milczą.

  Polubienie

 20. No a co z „wedrowka dusz” ?
  Ciala spadly z samolotu,jak czytamy nawet nagie,odkrwione i „spenetrowane” ale duszyczki gdzies tam sobie uleciały i co dalej ?
  Wroci taka dusza, znowu w inne ciało się zagnieździ i nie będzie „msciwa” jak dajmy na to ta szmulowska czy szwabska ?

  A te dusze „katyńskie czy smoleńskie”, to pewnie jeszcze szukają cial – co nie ???
  Co z dusza Marksa,Engelsa ,Lenina i Stalina – gdzie one sa – niebo czy pieklo ?
  To samo ze wszystkimi swietymi,ich dusze pewnie już nie wracają w inne ciala ,tylko sobie hasaja w niebie ale kiedyś ich ciala zmartwychwstaną – czy tak ?

  Polubienie

 21. poczynając od rewolucji 1917 r,poprzez zburzenie gtc w usa , ladowaniu na księżycu itp,samolotu malezyjskiego,ukrainy itd. to moja podswiadomosc mowi mi ze kieruja tym te same sily- w skrocie -sily w jarmułkach.

  Pełna zgoda. Dlatego jedynym sposobem na tych (…) jest odebranie im monopolu na kreację pieniądza.
  METODA JEST NA: http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Polubienie

 22. Zarówno w starożytnym konfucjanizmie jak i nowoczesnym komunizmie ROLA PIENIĄDZA, OTĘPIAJĄCEGO ZMYSŁY I ZABIJAJĄCEGO NATURALNĄ RUCHLIWOŚĆ I CIEKAWOŚĆ CZŁOWIEKA, JEST ZMARGINALIZOWANA. Ogranicza to możliwość rozprzestrzeniania się globalnego, ślepego pasożyta w formie ZŁOŚLIWEGO NOWOTWORU OBŁĄKANEGO KONSUMPCJONIZMU. Nowotworu jakżesz dobrze widocznego — i odczuwalnego — dzisiaj nie tylko w „globalizowanej” Polsce. I oczywiście z tym NOWOTWOREM RELIGII T-P-D (Technika-Pieniądz-Dupa nieruchawa) należy walczyć, jeśli tylko zamierzamy przywrócić ludziom — także w Polsce — choć trochę ROZUMU.

  Szanowny „markglogg”.
  NOWA POLSKA bez lichwy i podatków nie jest odniesieniem się do jakiejkolwiek „religii”
  A zatem jest (dopiero będzie) państwem świeckim, gdzie religie są domeną ludzi „wierzących” a NIE PAŃSTWA. To myślenie jest dokładnie przywracaniem ludziom ROZUMU. Przywracaniem porządku jakim kieruje się przyroda, a w szczególności zasadzie, że „KREW ODŻYWIA KAŻDĄ KOMÓRKĘ ORGANIZMU.”

  Dzisiejsi „WŁADCY PIENIĄDZA” dokładnie zmajstrowali „prawo”, które tą powyższą zasadę o „KRWI” kwestionują i rozdzielają tą krew po uważaniu, a ponadto zmajstrowali lichwę, która jest nieistniejącym fizycznie pieniądzem, co powoduje, że nie można jej „spłacić”, czymś, co NIE ISTNIEJE. Płaci się więc pieniędzmi wykreowanymi, co uwidacznia się „DŁUGIEM”, oczywiście NIESPŁACALNYM.

  Gdyby tylko odstąpić od stosowania tej lichwiarskiej ZBRODNI PRZECIWKO LUDZKOŚCI, to system finansowy uwolnił by się od sztucznego bezprawnego długu. Samo to by ulżyło narodom w gospodarce.

  A jeśli kreacją pieniądza była domeną NARODU jako całości, to wieczny brak pieniądza na wszystko NIE MIAŁ BY MIEJSCA. A to oznacza, że nastałaby ERA, gdzie „krew odżywiałaby każdą komórkę organizmu’ CZYLI – ERA – CYWILIZACJI ŻYCIA.!!!
  DZIŚ MAMY DO CZYNIENIA Z CYWILIZACJĄ ŚMIERCI – z powodu lichwiarsko-podatkowego PASOŻYTNICTWA – to jest totalne uprawianie ZBRODNI PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

  Polubienie

 23. Interpretując film https://www.youtube.com/watch?v=1CrQC2OTb-g z trupami znalezionymi kolo Doniecka, w korespondencji e-listownej

  E Makowiecka wrote:

  Na tym terenie, gdzie fotografowała lekarka były trupy ludzi i ptaków, na których prawdopodobnie prowadzono doświadczenie; być może działania szczepionki grypy ptasiej.

  Oto ptak sfotografowany w szczątkach samolotu:
  null
  Toż to przecież truchło długoogoniastej papugi. I na takich egzotycznych ptakach miano by eksperymentować z „ptasią grypą” w Holandii, gdzie dowoli posiadają prawie nic nie kosztujących wron oraz gołębi?

  Toż to nonsens. Papugi zapewne są liczne na wyspie Diego Garcia położonej blisko Indii. Podejrzewam, że specjalnie władowano ŻYWE papugi (lub tylko tę papugę) do resztki kabiny pilotów (znaleziono tylko niecałą połowę tej kabiny) ABY DAĆ ZNAĆ SKĄD POCHODZIŁ TRANSPORT TRUPÓW ORAZ RESZTEK BOEINGA, który leciał w marcu z Kuala Lumpur do Pekinu (stąd w znalezionych koło pogorzeliska walizkach były zimowe rzeczy, bo w Pekinie była jeszcze zima). Być może tę papugę wsadził na Diego Garcia jakiś sabotażysta, duchowo podobny do tego, który wiele tygodni temu zadzwonił z tej wyspy (?), informując że tam wylądował porwany w marcu malezyjski Boeing.

  Polubienie

 24. Akurat przed kilkoma minutami usłyszałem na Rossija24, że Ukropy „na całego” rozpoczęły całodzienne bombardowanie Doniecka. Rozejm zatem został zakończony i Ukr-Army rozpoczęła przygotwania do wyborów na Ukrainie w najbliższy weekend.

  A propos naszego „husarza33”, wyraźnie grającego rolę tzw. „trolla” nieustannie tutaj mędzącgo coś o „Polsce wolnej od lichwy”. Czy rzeczony troll jeszcze nie słyszał o „Panie Świata”, który takiej zdrożności poprzysiągł nie dopuścić? Niech troll pokaże jakikolwiek kraj, będący pod opieką USA, w którym lichwa jest zakazana.

  Polubienie

 25. Materdyjo co za brednie.. Mgła smoleńska chowa się przy tej fantastycznej teorii. Co nam jeszcze MG opowie, jak zdobywał Elbrus na grzbiecie skrzydlatego jednorożca?

  Jedyne co jest pewne w tym zdarzeniu to to że samolot został strącony i zginęli na nim realni, prawdziwi ludzie. Sprawą otwartą pozostaje tylko kto zestrzelił ten samolot. Ktokolwiek to zrobił szybko i sprawnie zatuszował dowody.

  Polubienie

 26. A propos naszego „husarza33″, wyraźnie grającego rolę tzw. „trolla” nieustannie tutaj mędzącgo coś o „Polsce wolnej od lichwy”. Czy rzeczony troll jeszcze nie słyszał o „Panie Świata”, który takiej zdrożności poprzysiągł nie dopuścić? Niech troll pokaże jakikolwiek kraj, będący pod opieką USA, w którym lichwa jest zakazana.

  Jeśli tylko jeden KRAJ zakaże stosowania lichwy, to wszystkie pozostałe kraje pójdą jego śladem i ta parszywa „PIRAMIDA”, na szczycie której są BŚ I MFW, rozsypie się jak „domek z kart”. Wtedy cały świat przyjdzie do nas po naukę, by zrobić u siebie TO SAMO!!!

  Słyszałem o papierowym „PANIE ŚWIATA” – ty TROLU.

  Polubienie

 27. Nie klocic się o „panow swiata” i to „kto da więcej” !
  JEZELI JESTESCIE POLAKAMI ,TO NA MILOSC BOSKA I LUDZKA LACZCIE SIE i DZIALAJCIE
  PRZECIWKO NASZYM WROGOM – ZYDOM (każdego „gatunku” ) i NIEMCOM (udajcych obecnie przyjaciol mieszancow polskich) !!!

  TO ROZKAZ LUDOWYCH ZOLNIERZY POLSKICH !
  LUDOWYCH ,BO Z LUDU POLSKIEGO WYROSLI i POLSKI CHLEB JADALI GDY DO WOJACZKI STAWALI !

  „Husarzu33 POPIERAMY CIE – LICHWA TO RAK LUDZKOSCI !!!

  M.G. BADZ POLAKIEM i MIEJ OBOWIAZKI POLSKIE !

  NARODZIE Z POLSKIEJ KRWI I KOSCI LACZCIE SIE ,BIERZCIE PRZYKLAD CHOCBY Z NARODU WIETNAMSKIEGO,KTORY POKONAL IMPERIALIZM ZYDOWSKI zakamuflowany POD ROZNYMI FLAGAMI SWIATA !!!

  BIERZCIE PRZYKLAD NAWET Z PALESTYNSKICH DZIECI,KTORE CHOC NIELETNIE WIEDZA KTO ICH WROG JAK ICH GNEBI i OKRADA MORDUJAC NIEWINNYCH,BOMBARDUJAC NAWET SZKOLY i SZPITALE !!!

  SMIERC BANDYTOM WSZELKIEJ MASCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

 28. Nieśmiało pozwolę sobie przypomnieć, że do prawie dokładnie 25 lat wstecz POLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA była krajem, w którym lichwa (czyli pożyczanie – także bankom i przez banki — na procent większy niż 10% w skali rocznej) była Prawnie Zakazana i to już od roku 1921, jako ze na tej pierwszej po utworzeniu II RP Konstytucji opierały się kolejne konstytucje PRL. To PRAWO ANTYLICHWIARSKIE zostało zniesione 1 stycznia 1990 roku, w momencie przejęcia „pieczy nad Polską” przez instytucje finansowe (MFW i BŚ) z Bretton Wood koło Waszyngtonu D.C.

  I kto tutaj jest tym „trollem”, który w imieniu Pana Zastępów pilnuje, aby najprostsze antylichwiarskie prawa nie zostały przypadkiem w Polsce przywrócone?

  Polubienie

 29. Kiedyś przed laty zapytałem pewnego człowieka który opowiadał mi jak to jeździł ze swoją jednostką wojskową na Syberię na strzelania rakietowe
  Kto by wygrał wojnę Rosja czy USA?
  Odpowiedział – Rosja
  Kilkanaście lat później to samo pytanie zadałem znajomemu Amerykaninowi. Były to czasy gdy USA bombardowały Saddama Husajna
  Kto by wygrał?
  Amerykan odpowiedział
  – Ameryka wygra
  Dziś zadałbym pytanie, czy na Ukrainie wojnę konwencjonalną wygrałaby Rosja czy USA?
  Ja odpowiedziałbym, że na 85% przy pełnym zaangażowaniu Kremla wygrałaby Rosja
  Czy ktoś uważa inaczej?

  Polubione przez 1 osoba

 30. Dla Luk’a specjalnie wstawiam jeszcze bardziej sugestywne porównanie 2 „silniczków” odrzutowych, które „wylądowały” na stepie Donbasu, z SILNIKIEM o ponad 3 metrowej średnicy, w jakie są wyposażone te monstra Boeingi 777 (jednym z tych Boeingów – a nie na nosorożcu – leciałem 3 lata temu na Nową Zelandię, by tam wejść — do schroniska na 2200 m w istocie dotarłem przy pomocy helikoptera — na szczyt Mt Cook 3751 m).
  null

  No i co, czy w momencie spadania na ziemię tych gigantycznych silników zdarzył się „cud” odwrotny do tego w Fatimie 13 maja 1917 roku, kiedy to Słońce przybliżając się do Ziemi zaczęło niebywale rosnąć? Bo koło miejscowości Grubewo w donieckiej obłasti silniki Boeinga777 spadając na ziemię 17 lipca (dokładnie 96 rocznica zamordowania carskiej rodziny!) zaczęły radykalnie maleć, aż zamieniły się w „silniczki” o przekroju o połowę mniejszym niż przed katastrofą.

  Ad Adm ostatni wpis. Kilkanaście lat przed bombardowaniem Saddama Husseina w 2003 roku na Syberii ćwiczenia rakietowe przeprowadzał Związek Radziecki (CCCP) a nie Rosja (FR), która obecnie ma potencjał militarny chyba zaledwie 1/4 dawnego CCCP.

  Polubione przez 1 osoba

 31. „Mądralo – LuK. Może się przedstawisz i w oczy wtedy rozsypuj swe „mądrości” ”

  Przedstawiłem się… ale cie nie widzę… co jest grane… ,aha, jesteśmy w internecie.

  Zdjęcia można dowolnie interpretować, jeżeli samolot spadł, to wiadoma rzecz, że to, co pozostaje z kadłuba ulega odkształceniom. Jakiś czas temu widziałem fotki blach z tego boeinga, które były podziurawione… niczym od wielokalibrowego działka samolotu myśliwskiego. Jednak dziury mogły pochodzić z metalowych części samego silnika (kulki łożyskowe?). Podobnie nagranie rozmów separatystów, które amerykanie upublicznili zaraz po katastrofie… jakby mieli przygotowanego gotowca na taki właśnie scenariusz… albo są zwyczajnie sprawni w inwigilacji. Każdy fakt ma wiele odcieni, jak widać…Twarde fakty to: strącenie samolotu na terytorium Ukrainy i śmierć żywych ludzi na pokładzie, jaki brak krwi, jakie eksperymenty, obłęd.

  Polubienie

 32. W odpowiedzi dla admina na pytanie o wojne miedzy Rosja i USA na Ukrainie (pytanie jawnie rozpoznawcze) odpowiadamy :

  Ani Rosja ani USA wojny z sobą NIE ZACZNA ,co najwyżej w wojne III swiatowa mogą się wlaczyc ale tez nie musza !
  Tak Rosja jak i USA ,maja tajne porozumienia swych obywateli żydowskiego i niemieckiego pochodzenia o czym swiat może dopiero się dowiedzieć wiele lat po wojnie .
  Te dwa mocarstwa w swych rzadach maja drugie plecy na tym samym kręgosłupie .
  Nawet gdy udaja zapasy czy „wolna amerykanke” z gory ustalony jest zwyciezca.
  Co istotne, w każdej wojnie swiatowej maja się WYKRWAWIC GLUPIE i NAIWNE NARODY, co to za hasla swe maja :
  „Bog,Honor , Ojczyzna ”
  oraz
  „Za wolność wasza i nasza ” .
  A teraz ,
  UWAGA !
  Ukraina już dawno została podzielona na odpowiednich mieszkancow i zajmowanie przez nich „przydzielonych” obszarow,
  dokonano tego STO LAT TEMU !
  Obecna „faza podburzania wzajemnego” za miesiąc osiągnie szczytowanie ,gdy tylko nadejdą pierwsze mrozy i przyspieszona zima ( o trzy tygodnie).
  Do tego czasu nastapi zlokalizowanie odpowiednich ,wszystkich rodzajow sil zbrojnych do „koncertu” i
  „opery ” o tytule „STRASZNA UKRAINA”.
  Co smutne Polska nie będzie tego ogladac z widowni ale wlaczy swych „wykonawców tak solistów jak i choru”,dyrygent robi już ustalenia.
  Preludium odegrane zostanie miedzy Lwowem a Przemyslem.
  Wystapia „trzy tenory” i przysłany z niebios general mroz,ktory odśpiewa swoja arie „LOS GOJA „.

  Bilety już w przedsprzedazy w agencjach rzadowych .

  Polubienie

 33. Nieśmiało pozwolę sobie przypomnieć, że do prawie dokładnie 25 lat wstecz POLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA była krajem, w którym lichwa (czyli pożyczanie – także bankom i przez banki — na procent większy niż 10% w skali rocznej) była Prawnie Zakazana i to już od roku 1921, jako ze na tej pierwszej po utworzeniu II RP Konstytucji opierały się kolejne konstytucje PRL. To PRAWO ANTYLICHWIARSKIE zostało zniesione 1 stycznia 1990 roku, w momencie przejęcia „pieczy nad Polską” przez instytucje finansowe (MFW i BŚ) z Bretton Wood koło Waszyngtonu D.C.

  I kto tutaj jest tym „trollem”, który w imieniu Pana Zastępów pilnuje, aby najprostsze antylichwiarskie prawa nie zostały przypadkiem w Polsce przywrócone?

  Szanowny Panie.
  Dobre pytanie; „kto tu jest trolem?”. To Pan jest trolem a nie ja, bo to nie ja miałem wpływ na to, co się działo w okresie, o którym Pan pisze. To finansowa sitwa zniosła te antylichwiarskie prawa pod wodzą niejakiego Bucholtza.

  Wmawianie mi, że ja pilnuję, by „najprostsze antylichwiarskie prawa nie zostały przypadkiem przywrócone” jest bezczelnym naigrawaniem się z tego, co proponujemy w Imieniu NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków.

  Brzydzę się Panem i nie będę reagował na Pańskie insynuacje.

  Polubienie

 34. Dla „wierzącego w Mass Media PANA ŚWIATA” LuK’a specjalnie wpuszczam jeszcze kilka fotografii wskazujących jakie to, pocięte nożycami hydraulicznymi, kawałki Boeinga 777 spadły koło Doniecka

  null

  Polubienie

 35. Obecna „faza podburzania wzajemnego” za miesiąc osiągnie szczytowanie ,gdy tylko nadejdą pierwsze mrozy i przyspieszona zima ( o trzy tygodnie).
  Do tego czasu nastapi zlokalizowanie odpowiednich ,wszystkich rodzajow sil zbrojnych do „koncertu” i
  „opery ” o tytule „STRASZNA UKRAINA”.
  Co smutne Polska nie będzie tego ogladac z widowni ale wlaczy swych „wykonawców tak solistów jak i choru”,dyrygent robi już ustalenia.
  Preludium odegrane zostanie miedzy Lwowem a Przemyslem.
  Wystapia „trzy tenory” i przysłany z niebios general mroz,ktory odśpiewa swoja arie „LOS GOJA „.

  No – a co GOJE NA TO???
  Zadbacie o własną d.??? Nikt inny, ani USA, ani ROSJA nie zadba w WASZĄ DUPĘ.

  Polubienie

 36. Dla „wierzącego w Mass Media PANA ŚWIATA” LuK’a specjalnie wpuszczam jeszcze kilka fotografii wskazujących jakie to, pocięte nożycami hydraulicznymi, kawałki Boeinga 777 spadły koło Doniecka

  Ty „markglogg”.
  Dałeś kolejny dowód na odwracanie uwagi od ISTOTY SPRAW ŚWIATA.
  Twoje miejsce jest na drzewie. Po co z tego drzewa ZLAZŁEŚ??? Czy po to, by siać zamęt w głowach?
  WRACAJ NA DRZEWO.

  Polubienie

 37. Nie zmordowany ( nie powieszony) „husarzu33” z całym szacunkiem do ciebie ,
  PROSIMY CIE – NIE BADZ RAPTUS !
  Nie osadzaj dnia przed zachodem slonca .
  My (APA) dobrze wiemy KTO JEST KTO i jakie ma zadania na portalach polsko-jezycznych , w każdej chwili damy każdemu odpowiedz na takie zapytania.
  Wiec proszę nie ladowac wszystkich pospiesznie do jednego WORA ,bo tym samym dajesz zle swiadectwo i o sobie .
  Czy wiesz,dlaczego ludzie a nawet niektore materie sa NIEZNISZCZALNE ?
  Pomysl, a na pewno znajdziesz odpowiedz ,
  Gdy jednak będziesz miał trudności pomożemy znaleźć rozwiązania.

  Czy wiesz ,ze DZIESIEC TYSIECY ICKOW PEJSATYCH ( w tym ani jedna Salcia z ogolona glowa)
  DEMONSTROWALO SWOJA SILE KRZYKIEM i PRZEMOWIENIAMI w NYC-USA, przeciwko ………. i osiagnelo swój cel ?
  Pospiech jest konieczny przy lapaniu pchel ale nie w polityce (każdej).

  Czy wiesz,ze Zydzi maja plany jak pokonać kazde duże MOCARSTWO bez uzycia zadnej konwencjonalnej broni ?

  Czy wiesz ,ze Zyd wszystko potrafi z wyjątkiem ciezkiem pracy fizycznej,myslac tylko glowa i majac do pomocy GOIM ?

  Pytaj,nie będziesz bladzil ale pytaj właściwych ludzi na swej drodze.
  Nas możesz uwazac za swych przyjaciol ale bedac w kontakcie OSOBISTYM ,bowiem INTERNET to
  LAPANKA wieksza niż za Hitlera !

  Polubienie

 38. Nas możesz uwazac za swych przyjaciol ale bedac w kontakcie OSOBISTYM ,bowiem INTERNET to
  LAPANKA wieksza niż za Hitlera !

  WIEM DOSKONALE, że internet to łapanka, ale w obie strony.
  Moja drużyna składa się z ludzi poznanych z osobistych kontaktów. Nie każdy, kto mieni się przyjacielem – przyjacielem jest.

  Polubienie

 39. Czy wśród szmulkow i szwabikow można znaleźć przyjaciol ?

  Chyba wiesz kogo uważa się za szmula ,a kogo za szwaba ?
  Wśród nich tez jest wiele poważnych i sędziwych,pieknie mowia i pisza !
  Nawet z oczu dobrze im patrzy.
  „Husarzu33” uważaj na nich ,na niektórych nawet Sp.A.Lepper się nie poznal choć w jego biurze pracowali i wiernie mu „służyli” az do powieszenia !

  Polubienie

 40. Dziękuję za ostrzeżenie. Wiem jak ich rozpoznawać, ale czasem rozpoznaję za późno. To moja „wada”.
  Takie wady mają wszyscy uczciwi ludzie i to od urodzenia. Tylko szmule i szwabiki tych wad nie mają, bo swą postawę wyssali z mlekiem matki. Ja z mlekiem matki wyssałem prawdę i uczciwość, prawdomówność i rzetelność – nie żałuję tego.

  Polubienie

 41. „bo to nie ja miałem wpływ na to, co się działo w okresie, o którym Pan pisze. To finansowa sitwa zniosła te antylichwiarskie prawa pod wodzą niejakiego Bucholtza.”

  A skąd Szanowny Pan/Pani „husarz” (bo nawet i tego nie jestem pewny, w necie wszystko jest „gender”, czyli rodzaju nijakiego, tak jak i ten Bóg Wszechmogący, na rodzaj męski pozorujący) wie, że coś mogłem zrobić w okresie, kiedy to Rakowski — a po nim „Sejm kontraktowy” — przyjmował prawie jednogłośnie nakazane przez MFW prawa, likwidujące i zakazy lichwy i ekonomiczną względną „samostojatielność” Polski.

  Co ja w tym okresie zrobiłem?

  Np. napisałem taki krótki esej „CHRZEŚCIJAŃSKI ETOS LICHWY” i nawet rozsprzedałem go w ponad 2 tysiącach egzemplarzy (m.in. Andrzej Lepper publikował go w „Samoobronie”). Niestety domagający się, z mównicy sejmowej, „Balcerowicz musi odejść” Lepper skończył marnie, a lichwa ma się jeszcze lepiej, właśnie z powodu likwidacji „Samoobrony”:

  http://job.blox.pl/2010/01/Marek-Glogoczowski-Chrzescijanski-etos-lichwy.html

  Polubione przez 1 osoba

 42. „CHRZEŚCIJAŃSKI ETOS LICHWY”

  Miło mi powitać Panie Marku na tym portalu.
  Szanuję Pańskie wypowiedzi.
  SPRAWA JEDNAK siedzi beznadziejnie w głowach pożytecznych durni, czyli nadstawiaczy drugiego policzka do bicia, których masowo szkolą pastuchy. Nie mylić z pasterzami, których jest bardzo mało.

  Polubienie

 43. Tu – moim zdaniem – Admin zaniedbał sprawę NARODU POLSKIEGO i dopuszcza opluwanie NAS RODAKÓW POLAKÓW……..
  Husarz33
  Mam cenzurować?
  Po co na co?
  Biegać z kneblem i kneblować tych co mają odmienne zdanie, czy inny pomyślunek.
  Patrzcie na pana Marka. Wkleił kilka dodatkowych obrazków by potwierdzić to co pisze, a jeśli ktoś tego nie chce przyjąć za fakt, to sprawa tego ktosia
  Husarz
  Nie umie się Polak obronić?
  APA kto cię tak blokuje?
  Ja tu nie widzę żadnej blokady, jeśli wordpress nie przepuści twojego wpisu, daj znać wówczas odszukam wpis i puszczę do publikacji
  Dziś mieliśmy niezłe telewizyjne przedstawienie z udziałem Sikorskiego, Kopacz, dziennikarzy. Putin chiał podzielić się Ukrainą?

  Polubienie

 44. Kto komu placi :
  wordpress nabywcy ,czy nabywca wordpress-owi ?
  „Kupic nie kupic ,potargować warto !”.

  No i to „namawianie na towar „.
  Jak zwykle reklama dzwignia handlu.
  Czy młodzi to znaja ?

  Co do „rakotwórczej lichwy” to już nie ma zludzen.
  Wystarczy wpaść w trans pożyczania a siedzisz w kieszeni u szmuli i szwabow.
  Gdzie pożyczys ,u goja (?) ,jak ten cale zycie goly i wesoły.

  UCZCIE SIE ZYCIA MLODZIEZY !

  Polubione przez 1 osoba

 45. Zdjęcia jak zdjęcia, całkiem możliwe że wrak potraktowano piłą hydrauliczną przez różnorakie grupki poszukiwaczy skarbów i kosztowności… albo kosmitów żydowskiego pochodzenia.

  Polubione przez 1 osoba

 46. Admin nie musi się fatygować cenzura ,wystarczy ,ze za niego robi to wordpress i przy tym czerpie wiele wiadomości od leniwych gojow, co to wola walczyc „komputerem” ZAMIAST SIE JEDNOCZYC do DZIALAN w REALU !

  Czy mycki/jarmułki już gotowe ?

  Pamietac o ich kolorach ,te zbliżone kolorem do purpury zarezerwowane dla kleru wyższego sorta !
  Biale dla tych bez krzyzy na piersi ,czarne to robocze.
  Sa pytania ?

  Franek,zobacz/posłuchaj jaka cisza ,a przecież do adwentu jeszcze sporo dni.

  Polubienie

 47. Jeszcze coś dla Luk’a.

  Otóż o tych „spadających z nieba” trupach było coś niecoś w prasie światowej, mój kolega z Paryża mi pisał, że tę sprawę starała się nagłośnić prasa meksykańska, a nawet i w Anglii pokazał się artykuł o „trupie (chyba dość tłustej kobiety?), który przebił dach” i wylądował w jakiejś, od lat porzuconej kuchni. Artykuł ten był ilustrowany iście makabrycznym fotografiami, zrobionymi, prawie natychmiast po tym „wypadku” przez znanego fotografa Jerome Sessiniego:

  null

  null

  Jednak szybko zadenuncjowano tegoż Sessiniego jako „syjonistę” uczestniczącego w produkcji tego „sztucznego horroru”:

  a known photographer Jerome Sessini (http://nodisinfo.com/sessini/ ), “a Zionist mole who is largely responsible for spreading the lie of the MH17 crash hoax. He did so by his extensive amount of photography, which was disseminated globally as if real and true. … there is this Sessini image which shows, once again, a naked entity. There is no way that real airliner crash victims could be so systematically stripped of their clothes. Therefore, once again, this is a staged image, with the naked element being a crisis or gore cadaver (see below). The staged Sessini images implicates the global Zionist cabal.”

  Interesujące, że te zdjęcia (a przynajmniej niektóre z nich) opublikował „The Time Magazine” 18 lipca, a więc w następnym po wypadku dniu. A zatem „syjoniści” zakamuflowani pod nazwą „opłot” (pospolite ruszenie) kontrolujący tę część Donbasu musieli się nieźle spieszyć, by poustawiać wszystko jak należy do zdjęć pana Sessiniego http://lightbox.time.com/2014/07/18/malaysia-airline-ukraine-crash-jerome-sessini/#10

  Polubienie

 48. Mam cenzurować?
  Po co na co?
  Biegać z kneblem i kneblować tych co mają odmienne zdanie, czy inny pomyślunek.

  Panie Adminie.
  Te dwa pytania są nie na miejscu. Poznajemy po owocach.
  Temat NOWA POLSKA bez lichwy i podatków jest bardzo obszerny.
  Czy Pan może cytować i zamieszczać treści ze strony; http://www.kw-nowapolska.pl ???
  Tam jest przedstawiona ISTOTA SPRAWY.
  Nie chodzi o kneblowanie – tylko przedstawianie SPRAW tak, jak one się tu, teraz i dziś MAJĄ?
  To wszystko.

  Pozdrawiam – Kazimierz z Kęt – husarz.

  Polubienie

 49. Czy mycki/jarmułki już gotowe ?
  JEDNOCZMY SIĘ, to puste hasło.
  Wokół czego lub KOGO mamy się jednoczyć – to jest DOBRE hasło.
  Problem w tym, że każdy, kto ma dziurę w d. ma SWOJE POMYSŁY.
  No i to jest TRAGEDIA.

  Polubienie

 50. Czytaj człowieku bez uprzedzen ze ZROZUMIENIEM i nie bądź indykiem .
  To kolejna prosba .
  Masz cos przeciwko jednoczeniu ?
  Czekaj , a może taka jest twoja rola aby to co nie po twojej myśli natychmiast obalac,
  Smierdzi to nam stara cebula nadgnila .
  Nam nie o hasla biega ale o LUDZI Z POMYSLEM,ktorzy JEDNOCZA A NIE DZIELA .
  Samsonow i Syzyfow ci u nas skolko ugodna ,to pozostalosci po bolszewikach.
  Nie bądź zyrinowskim mózgiem ,hamuj bo wdupisz na pierwszym zakrecie.
  BADZ POLAKIEM , a POLAK TO NIE SALOMON,naleje ale z flaszki i uchleje się nawet sam do lustra a później bierze się za to co do niego nie należy w dodatku jak Don Kichot .

  Czyzby demencja starcza po niespełnieniu się ?

  Polubienie

 51. Nam nie o hasla biega ale o LUDZI Z POMYSLEM,ktorzy JEDNOCZA A NIE DZIELA .
  Samsonow i Syzyfow ci u nas skolko ugodna ,to pozostalosci po bolszewikach.

  Drogi Zenku. Czy te Twoje wypociny odnoszą się do mnie, czy do PLANU , który ogłaszam?
  To są dwie osobne SPRAWY.
  Z tym „SALOMONEM’ to przesadziłeś, bo dzisiejsi banksterzy zaprzeczają Salomonowi, bo tworzą pieniądze z niczego, czyli z powietrza i do nich pretensji nie Masz?, Chciaż na lichwę pieniędzy nie tworzą ale wymagają jej płacenia. Czy tego „domorosły Salomonie” jeszcze nie wiesz? Nie wiesz pewnie skąd się bierze „dług” zwany publicznym???

  Polubienie

 52. nasz „husarz33” z Kęt k/Andrychowa ciągle na wpisie o „Kryminalnych inscenizacjach NOS” ględzi, odwracając uwagę od „inscenizacji NOS”, na

  Temat NOWA POLSKA bez lichwy i podatków jest bardzo obszerny.

  A zatem wskażę mu jak tę sprawę da się w bardzo prosty sposób załatwić, a to poprzez proste ZJEDNOCZENIE z naszym bliskim sąsiadem. (Broń boże z Ukrainą, jak to ponoć sugerował Tuskowi Putin. Na linii San-Bug ja bym postawił 8-METROWY MUR taki jak wystawił sobie Izrael na wszystkich swoich lądowych granicach, a Ukraina obecnie planuje wystawić na granicy z Rosją.)

  Otóż otrzymałem e-list od nie znanego mi pana Adama Bednarczyka, a w nim taką oto informację:

  opowiem o zdarzeniu, przekazanym mi przez Polaka zamieszkującego w Niemczech od kilku lat. Pewien Niemiec wziął pożyczkę w banku na jakąś inwestycję z odsetkami rocznymi wynoszącymi 5%. Po jakimś czasie zorientował się, że w innych bankach za taką pożyczkę te inne banki pobierają odsetki tylko 4%. Zarządał od swojego banku zmniejszenia odsetek z 5% na 4% a po uzyskaniu odmowy zwrócił się do sądu. I co nakazał sąd? Sąd nakazał zmniejszyć odsetki z 5% na 4%. Niestety opowiadający to zdarzenie Polak, który na krótko przyjechał do Polski nie potrafił podać mi bliższych szczegółów tego zdarzenia a więc daty, nazwy stacji telewizyjnej itd. Sądze, że wiekszość Polaków może tylko marzyć o takiej ochronie prawnej.
  Z pozdrowieniami,
  Adam Bednarczyk

  A w załączeniu Petycja protestacyjna
  przeciwko nadmiernej lichwie banków w Polsce

  z takimi oto danymi dotyczącymi odsetek za kredyty na działalność gospodarczą:

  Dla przykładu porównajmy odsetki od
  kapitału wziętego na cele inwestycyjne w Polsce z odsetkami na cele inwestycyjne w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych.

  Kraj/Rok
  2002
  2012 grudzień
  2014 sierpień
  USA
  4,5-9%
  4,3-9%
  Niemcy
  2,3-8%
  2,3-7%
  Polska
  30%
  26%
  16%
  Uwaga do danych w tabeli. Wartość 2,3% dla Niemiec dotyczy pożyczek dla młodych małżeństw.

  A zatem jak obniżyć do LEGALNYCH W PRL-u rozmiarów odsetki na potrzebne nam kredyty?

  Z Amerykanami nie ma co się umawiać, bo przesycona hipokryzją kultura anglosaska ma i wysokie odsetki i inne zwyczaje gastronomiczno-piłkarskie. A bliższa ciału koszula (no może i mercedes) za Odrą niż frak (a raczej nadęty jak balon flak finansowy) za Oceanem. PO PROSTU PRZYŁĄCZYĆ POLSKĘ — najlepiej w formie Landów, z których się ona składała w okresie rozbicia dzielnicowego — do RZESZY ( a może nawet i RZECZPOSPOLITEJ; tę sprawę da się ugadać, bo Niemcy za czasów świetności I Rzeczpospolitej sławnych królów nie mieli) OBOJGA NARODÓW.

  I gwarantuję, odsetki za kredyty gwałtownie spadną a i język polski bardzo szybko stanie się DRUGIM OFICJALNYM JĘZYKIEM — coś podobnego przecież mieliśmy w przeszłości, kiedy to język polski tę ówczesną ‚rzeszę narodów” szybko zdominował.

  Polubienie

 53. I gwarantuję, odsetki za kredyty gwałtownie spadną a i język polski bardzo szybko stanie się DRUGIM OFICJALNYM JĘZYKIEM — coś podobnego przecież mieliśmy w przeszłości, kiedy to język polski tę ówczesną ‚rzeszę narodów” szybko zdominował.

  Szanowny Panie Marku.
  Pan sobie z poważnej SPRAWY zrobił żart – kpinę z NARODU – złożonego w większości z pożytecznych durni..
  Ciekawe kto banksterom pozwolił w Polsce stosować czterokrotność oprocentowania „lombardowego”.
  Czy ten ZBÓJ, czyli „waaaadza” nas chce zniszczyć? Dokładnie TAK. Czy to nie Rada Polityki Pieniężnej?
  A co na to nadstawiacze drugiego policzka – „pożyteczni durnie”. Ano NIC. Obracają ten lichwiarski „KIERAT” jakby nic nie czuli, że to ŚMIERDZI bandyckim JADEM? No i co dalej?

  Polubienie

 54. Ja bym takiego z Niemcami ożenku nie zalecał, ale skoro jesteśmy w Unii i mamy U-nijne przepisy, to czemu tego nie wykorzystać i nie U-jednolicić wysokość odsetek zgodnie z tymi U-nijnymi przepisami. Choćby właśnie powołując się na tenże wyrok sądu niemieckiego
  Ale być może Polakom te wysokie odsetki odpowiadają, może zmiam nie chcą, Polacy to dumny /durny?/ naród, mają gest i hojnie płacą

  Polubienie

 55. Ledwie co napisałem:

  nasz „husarz33″ z Kęt k/Andrychowa ciągle na wpisie o „Kryminalnych inscenizacjach NOS” ględzi, odwracając uwagę od „inscenizacji NOS”,

  No i słucham sobie słucham Rossija24, a tam przez CAŁĄ OSTATNIĄ GODZINĘ ględzono o „ataku islamistów na kanadyjski parlament”, bodajże aż dwóch atakujących (jeden ponoć już zabity) WYWOŁAŁO GIGANTYCZNY STRACH w stolicy Kanady.

  A jeśli i w Rosji ta sprawa też jest — przez całą godzinę — na TV Rossija24 nagłaśniana, to znaczy że coś istotnego, za tą KOLEJNĄ KRYMINALNĄ INSCENIZACJĄ NOVUS ORDO SECLORUM, się kryje. Zgadnij koteczku jaki to NIEWIDZIALNY SŁOŃ BUSZUJE W NASZYM GLOBALNYM DOMU?

  Polubienie

 56. Nie dziwcie się „husarzom” (wszelkim) oni zawsze mieli i maja skrzydla,brakuje im tylko wiatru.

  Co do islamistow to przecież fanatycy mściwi jak ci od jehowy,dalej wzjemnie będą się „wysadzać z siodla zyskow”.

  Arab to inny gatunek Syjonu,troche „malolepszy”.

  Polubione przez 1 osoba

 57. A jakby tak z tą lichwą
  Na odsetki się zgadzamy, ale spłacać kredytu nie będziemy.

  Drogi Adminie. Do czego to namawiasz? Do nie płacenia odsetek?
  Już to przećwiczyłem. NIC Z TEGO. Banksterzy najpierw egzekwują przez „komornika” karne odsetki, potem zwykłe odsetki a na końcu tzw. „kapitał” Powołują się przy tym na slogan; „podpisałeś, to PŁAĆ”. Amen.

  Polubienie

 58. nasz „husarz33″ z Kęt k/Andrychowa ciągle na wpisie o „Kryminalnych inscenizacjach NOS” ględzi, odwracając uwagę od „inscenizacji NOS”,

  Drogi Panie Marku. lichwę, która jest czterokrotnością tzw. stopy lombardowej, ustalanej przez
  To o czym ja ględzę jest przed Pana ględzeniem ważniejsze, bo o życie całych społeczeństw chodzi a nie lokale zabijanie.
  Proszę mi zatem pomóc odkryć co to za „prawo”, które pozwala banksterom brać lichwę, która jest 4-rokrotnością tzw. stopy lombardowej, ustalanej przez RPP.

  To wysokość stów procentowych, czyli lichwę trzeba zaatakować TAK, jak zaatakowałem „Najwyższe Prawo”, czyli zbrodniczą konstytucję III RP.

  Polubienie

 59. Islam zakazuje pożyczania pieniędzy na procent i dlatego, wszelkimi sposobami, należy ten islam – pod specjalnie wyprodukowaną w tym celu, przez MI6 i CIA, formą „islamizmu” — jak najbardziej zohydzić, by nikomu nie powstał w głowie pomysł, że można zorganizować państwo na „bezbankowej” zasadzie — takim przecież było Imperium Ottomańskie.

  Polubienie

 60. Islam zakazuje pożyczania pieniędzy na procent i dlatego, wszelkimi sposobami, należy ten islam – pod specjalnie wyprodukowaną w tym celu, przez MI6 i CIA, formą „islamizmu” — jak najbardziej zohydzić, by nikomu nie powstał w głowie pomysł, że można zorganizować państwo na „bezbankowej” zasadzie — takim przecież było Imperium Ottomańskie.

  W NOWEJ POLSCE bez lichwy i podatków banki będą tylko „SKARBONKAMI” na pieniądze i nie tylko.
  A zatem „bezbankowa” zasada jest fałszywie postawionym problemem. Banki być muszą, ale po pieniądze kredytowe pójdziemy do służby finansowej NARODOWEJ.

  Polubienie

 61. Mowa-trawa,trawa mowa !
  I nic więcej ?
  A w USA i Kanadzie stany gotowości PODWYZSZONEJ.
  Ciesz się „husarz33” ,szmule „się boja” !
  Zgadnij które – biedne czy bogate ??

  Ty tam w Polsce boisz się kogos ?
  Pieniedzy jednak nie pożyczaj ,idz lepiej skop ogrodek jak masz,
  przyda się ta praca na wiosne.
  Na przednówku będzie glod na całym swiecie ,szmule i szwaby przymkną spizarnie.
  Malo tego wylacza prad ,a może i w kranach wode.

  Tu masz „prognozy” :

  http://www.blackoutusa.com/vsl/index_nep.php

  Polubienie

 62. Ty tam w Polsce boisz się kogoś ?

  Drogi APA – boję się tylko stwórcy, że nam NIE POMOŻE?
  MY SAMI MUSIMY SOBIE POMÓC.- to wtedy i STWÓRCA NAM POMOŻE.
  Stwórca nie przyjdzie na ziemię i NAS NIE WYRĘCZY w SPRAWACH, w których SAMI MOŻEMY, ale czy CHCEMY??? OBAWIAM SIĘ, że NIE CHCEMY, bo miliony wolą nadstawiać drugi policzek.! To łatwiej, bo NIC NIE TRZEBA ROBIĆ. Wystarczy się tylko – stosownie do bandyty – ustawić do bicia.
  SKORO TAK – TO ZBOCZEŃCY I BANDYCI NAS BIJĄ.
  Czy tak ma wyglądać ŚWIAT???

  Polubienie

 63. No podczyściłem – choć trochę – to najzwyklejsze ONANIZOWANIE SIĘ problemem WOLNOŚCI LICHWY. Aby choć trochę powrócić do tematu, proponuję by zobaczyć, jak w Bostonie (a więc „u samego PANA BOGA za piecem”), w trakcie maratonu w maju 2013 roku, do inscenizacji „islamskiego zamachu bombowego” wynajął się kaleki oficer US Army, który w Afganistanie utracił obie nogi. W trakcie inscenizacji — w trakcie której „ogołocono z mięsa” obie jego sztuczne nogi — nadano mu imię innego beznogiego kaleki JEFFA BAUMANA (z wyglądu Żyda).
  null
  null
  Tego ostatniego już po tygodniu wielkonakładowa prasa pokazywała w szpitalu jak cudownie wyzdrowiał, rozdawał podarki innym rannym w tym (sfingowanym) zamachu uśmiechnięty, w 7 zaledwie dni po amputacji obu nóg:

  Ogladaj i czytaj całość tego USrackego skurwysyństwa dla straszenia ISLAMEM Zdziecinniałych Amerykanów:
  http://deepinsidetherabbithole.com/The_Boston_Bombing_Hoax.html

  Polubienie

 64. Islam głosi idee transcendentalnego Boga, brak pożyczania na procent to jedynie wyjątek, pozostała rexszta tej religii to kwintesencja Starego Testamentu i schlebianie transcendentalnemu psychopacie.

  Polubienie

 65. ad Luk, który „jak zwykle” znowu się popisuje swoją ignorancją.

  Przepisuję co na temat różnicy między judeo-chrzescijaństwem wstawiłem kilka dni temu na stronie 3-ciej https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23331&postdays=0&postorder=asc&start=50

  Szybko odpowiadam, bo to nie tylko ja twierdzę, że POMIMO ZEWNĘTRZNYCH POZORÓW islam to RELIGIA CAŁKIEM INNA niż wiara w tego „chrześcijańskiego” – a w istocie paulińskiego, czyli hiper-żydowskiego – naładowanego OBŁUDĄ „BOGA MIŁOŚCI”, który kazał ukrzyżować swego Syna aby lepiej mu się powodziło w biznesie PANOWANIA NAD ZIEMIĄ I NAD WSZYSTKIM CO SIĘ NA NIEJ PORUSZA.

  Otóż ja wyczytałem, w pobieżnie przeglądanym Koranie, że Grzechem Pierworodnym człowieka była HIPOKRYZJA: od tego momentu zaczęły się wszystkie, sztucznie przez ludzi sprowokowane, ludzkie nieszczęścia. W Koranie Mahomet (ponoć był niepiśmienny, więc jego skryba) co chwilę powtarza iż należy mówić i zachowywać się PROSTO, żadne anglosasko-żydowskie sztuczki w rodzaju „nasze usta wciąż zaprzeczają temu co nasze ręce robią” (Arnold Toynbee).

  Nie wiem, do jakiego stopnia muzułmanie trzymaja się tej zasady, w Srinagarze poznalem bliżej tylko jednego i on sie tej zasady trzymał. Podobnie zresztą jak mój kolega rosyjsko-żydowskiego pochodzenia, obecnie prawosławny Izrael Szamir.

  Jezus z Nazaretu, cytowany przez ewangelistów też mówi, że wszystkie grzechy wam odpuszczę, ale OBŁUDY NIGDY. No i największym z apostołów został samozwaniec Szaweł alias św. Paweł, który w ogóle nauk Jezusa nie znał, wręcz nimi gardził, gdyż robił wszystko na odwrót niż Jezus. Ale Kościół na „grzechów odkupieniu przez mękę Chrystusa” robił – i robi – przez wieki biznes iście „niebiański”.

  I dwa komentarze do tego stwierdzenia:

  „jeden1” napisał:
  Cytat:
  W Koranie nie ma czegoś takiego jak grzech pierworodny, a każdy jest rozliczany wyłącznie za swoje czyny. Jest natomiast historia o Szatanie i Adamie, gdzie Bóg kazał się Szatanowi pokłonić przed Adamem. Ten natomiast powiedział że tego nie zrobi, bo jest od niego lepszy ( został stworzony z ognia, a Adam z gliny – taki wspólczesny rasizm ) i to można uznać jako pierwsze przewinienie, czy grzech (choć nie człowieka). Za to właśnie Szatan został odtrącony i tak się zaczęło. Hipokryzja też jest w Koranie piętnowana, ale jak dla mnie to pierwszym grzechem jest właśnie uważanie się za kogoś lepszego niż inni.

  Tu ma rację jeden1: hipokryzja to udawanie lepszego („lepiej wiedzącego”) w sytuacji gdy się jest umysłowo uboższym: w Biblii grzech pierworodny to jest GRZECH EGOISTYCZNEGO i ZAZDROSNEGO O POSIADANIE WIEDZY BOGA występującego w Księdze Rodzaju (w tekście występuje on w l. mnogiej). Ten „Bóg Abra/ha/ma” – udając iż jest Bogiem Stworzycielem – zakazuje ludziom rozważać co jest ZŁE a co DOBRE. Przypominam, iż Sokrates uwielbiał właśnie rozważać tę sprawę i wyszło mu, że ZŁEM JEST IGNORANCJA a DOBREM WIEDZA. Pozostający pod wpływem tego helleńskiego nastawienia do świata Arystoteles – który bezbożnie pisał na wszystkie tematy – uważał się za MEGALOPSYCHOS, człowieka wielkiego duchem, a zatem lepszego od LICZNYCH ignorantów. I wcale nie był przy tym hipokrytą, bo do dzisiaj jego poglądy w zakresie logiki, psychologii, biologii, polityki itd. są ważne choć – zwłaszcza te biologiczne – zapomniane.

  Tak zresztą już było przez pierwsze tysiąclecie chrześcijaństwa, którego biskupi, pozostający pod urokiem agresywnie głoszonego przez św. Pawła jego ŻYDOWSKIEGO POCZUCIA WYŻSZOŚCI nad filozofami Grecji („głosimy mądrość Bożą tajemną, zakrytą, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej” – 1 Kor. 2: 7 – to jest GRZECH PIERWORODNY WYDĘTYCH BEZMYŚLNOŚCIĄ CHRZEŚCIJAN!) zabraniali czytać pisma Arystotelesa. W tym „ciemnym” okresie dzieła Arystotelesa uratowali przed zapomnieniem muzułmanie, którzy celnie rozpoznali samozwańczego apostoła jako DURNIA wypchanego żydowską psychopatią pozorowanych „ogniowych ofiar za grzechy” (opowiadana w Koranie historia Izaaka, któremu jego ojciec, SZLACHETNY ABRAHAM (a nie podły biblijny ABRAM, handlarz seksualnych uroków swej żony-siostry Sary) opowiada, iż MIAŁ SEN, że Bóg kazał mu go spalić jako ofiarę dla SIEBIE.

  Stąd i Mahomet nie potrafił sobie wyobrazić, iż Allach („Bóg nad bogami”) mógł dokonać takiego OBŻYDLISTWA jak powieszenie swego proroka na krzyżu. W Koranie pisze, iż apostołom się tylko ZDAWAŁO – ale to była tylko iluzja – że na krzyżu zawisł Jezus. No i z tego banalnego powodu w islamie (religii „ludzi pokornych”, to znaczy islam) CAŁA CHRZEŚCIJAŃSKA KUPIECKA TEOLOGIA GRZECHÓW ODKUPIENIA METODĄ JEZUSA UMĘCZENIA jest tylko pozorem, po prostu fałszem.

  „XXX z nim” napisał, popisując się swą ignorancja podobnie jak LuK:
  Cytat:
  Muzumanie czczą tego samego Boga, co Żydzi i my (Chrześcijanie).

  Właśnie z powyżej wskazanych powodów, zarówno wpływowy w Waszyngtonie antropolog antykomunista Alain Besancon jak i przez całe pięćdziesięciolecie 1940-1990 znany komunista, niedawno zmarły francuski filozof, który w końcu przeszedł na islam Roger Garaudy twierdzili, że Bóg islamu jest inny niż bóg chrześcijan oraz Żydów. „Mądrej głowie gość dwie słowie”, może niektórzy czytelnicy obecnego wpisu już uchwycą dlaczego.

  Polubione przez 1 osoba

 66. Pan doktor MG tradycyjnie żongluje faktami i traktuje je wybiórczo wg swojego widzimisię. Wg Koranu i muzułmanów Abrahamowi nie przyśniła się ofiara z własnego syna, tylko Bóg go o to poprosił, czyli było to zdarzenie, które muzułmanie świętują zresztą. Nie wspomnę już o pogardzie dla antyku (robieniu rzeźb, malowaniu zwierząt i ludzi), którym MG tak się zachwyca. Co do przejmowania dorobku Arystotelesa i jemu podobnych przez muzułmanów, nie było takie piękne, jak się kłamliwie teraz twierdzi. W ówczesnym kalifacie był spory opór tamtejszych ortodoksów (wśród szyitów mniej) przed przyjmowaniem czegokolwiek pochodzącego od „kufar”(niewiernych). Dzisiejsi ortodoksi (salafici) uważają tamte zabiegi za herezję i odstępstwo od prawdziwego islamu. Zresztą co by tu dużo pisać, większość islamskich państw na półwyspie arabskim robi niezły deal z USA i dobrze im z tym jest. Pewnie że są państwa takie jak Iran, które tego nie robią, ale przez większość muzułmanów szyici są uważani za heretyków i nieprawdziwych muzułmanów, nie wspominając już o laickich reżimach jak Asada, czy nieżyjącego już Kadafiego. Kończąc nawiąże jeszcze do tego niby zakazu pozyczania na procent. Kilka miesięcy temu oglądałem reportaż na ten temat na kanale Planete. Okazało się że tylko na 20% banków na bliskim wschodzie jest wierna temu zakazowi, pozostałe banki muzułmańskie robią geszefty w tradycyjnym judeo-anglosaskim stylu.

  Polubione przez 1 osoba

 67. Okazało się że tylko na 20% banków na bliskim wschodzie jest wierna temu zakazowi, pozostałe banki muzułmańskie robią geszefty w tradycyjnym judeo-anglosaskim stylu.

  Drogi LuK.
  No – nie spodziewałem się, że Masz (LuK) taką wiedzę.
  A może masz jeszcze jakieś wnioski z tej „WIEDZY”.? NP: JAK TO ZŁO ZMIENIĆ, bo ja mam, ale być może TWOJE BĘDĄ MOCNIEJSZE I LEPSZE? Wykluczam rozlew krwi. O tym nawet nie myśl.

  Polubienie

 68. Faktycznie ty „husarz33” to bojownik !
  Na skale wspolczesna walczysz ,czyli sam przeciwko …. wiatrowi ,a bog twój to pieniadz którego ci nieszczęśniku brakuje.
  Teraz rozumie twoje oburzenie .
  Niestety,takim jak ty nie daja w internecie zarobić ,bo z innego jesteś drzewa rodowego.
  Uprawiaj ziemie a będziesz miał co jesc .
  Do ciężkiej pracy jesteś stworzony ,Zydzi do lżejszej, bo to narod przez Boga (swojego) „wybrany”.

  Polubienie

 69. Do ciężkiej pracy jesteś stworzony ,Zydzi do lżejszej, bo to narod przez Boga (swojego) „wybrany”.

  Mylisz się „POLACZKU”.
  To Naród POLSKI – SŁOWIAŃSKI – jest Narodem „wybranym” a nie żydostwo.
  A jeśli nie wiesz, to ci przypomnę: „gdy wieje wiatr historii – rosą skrzydła ptakom, a trzęsą się portki pętakom”. Wiesz kto to napisał i powiedział?

  Polubienie

 70. husarz33 swoją wiedzę wykorzystuje do odsiewania ziaren od toksycznych plew, którymi są koślawe ideologie i religie. Na rozlew krwi nie mam ochoty, ale może nasz „doktorek” się pokusi wzorem swoich psychopatycznych idoli z 1917 r i „ostatniego z proroków”, któremu nawet powieka nie drgnęła, gdy wydawał rozkazy kamienowania „cudzołożników”.

  Polubienie

 71. Na rozlew krwi nie mam ochoty, ale może nasz „doktorek” się pokusi wzorem swoich psychopatycznych idoli z 1917 r i „ostatniego z proroków”, któremu nawet powieka nie drgnęła, gdy wydawał rozkazy kamienowania „cudzołożników”.

  Ty LuK – ubieraj w obce buty kogo innego a nie mnie. Już widzę, że twoja manipulacja jest z innego parszywego świata. Tfu – Antychryście.

  Polubienie

 72. P-rezydencie Kaziu !
  Wal do Bronka,moze dogadacie się z ta twoja „kons-ty-tucja” ?
  Nie zapomnij wziasc ze sobą laski33.

  Przestan się osmieszac człowieku !
  Nie powiedzieli ci to bliscy,moze nawet i zona ?

  Polubione przez 1 osoba

 73. Panie Kazimierzu jeśli kupie od pana konstytucję sztuk dwie po 50 zł, to dostane jakiś rabat do tego, ewentualnie może jakiś promocyjny kubek z pańską podobizną, albo chociaż magnes na lodówkę?

  Polubione przez 1 osoba

 74. Mój „umiłowany w Panu” Luk znowu się naprasza ze swoją iście „Bożą” (u którego to „boga” wyuczoną?) IGNORANCJĄ. Napisał:

  „Wg Koranu i muzułmanów Abrahamowi nie przyśniła się ofiara z własnego syna, tylko Bóg go o to poprosił,”

  Mam Koran pod ręką, a i można go znaleźć także w necie.

  A zatem „siała baba mak, a to było tak”:

  Abraham miał pewnej nocy proroczy sen. Powiedział:

  „‚Synu mój! Oto wiedziałem siebie we śnie zabijającego ciebie na ofiarę. Rozważ więc co o tym myślisz?’ Powiedział: ‚O mój ojcze! Czyń co ci nakazano! Ty mnie znajdziesz cierpliwym jeśli tak zechce Bóg!’
  A kiedy obaj poddali się całkowicie i kiedy on położył go twarzą na ziemię,
  Zawołaliśmy (my Bóg w l. mnogiej, reprezentowany przez skrybę spisującego rojenia Mahometa) do niego: ‚Abrahamie!
  Widzenie we śnie wziąłeś za prawdę. W ten sposób nagradzamy tych którzy czynią dobro!'”

  (Qur’an, sura 37 „Szeregi”: 103)

  A zatem poprosił Abrahama „bóg”, by zabił Izaaka, czy Abrahamowi się tylko to śniło, a tak naprawdę o zabicie poprosił go nie zaden Bóg, tylko głupi szczeniak Izaak. Bowiem tę ohydną historię, znana z lektury Starego Testamentu (nihil est in intellectu quod prius no fuerit in sensu) Abraham do spółki ze swym synem, chętnym do samo-zabójstwa, próbowali imitować, wyraźnie nie w pełni świadomi czy żyją na jawie czy wciąż we śnie (wywołanym lekturą żydowskiego „Pisma od boga”). I „śnięci” wzięli na serio tę żydowską zbrodniczą głupawkę i dopiero Bóg (ten prawdziwy, tkwiący nie w martwym Piśmie, ale w nich samych) musiał ich z tego błędu wyprowadzać.

  Działając podobnie do Boga (Al’Laha) w Koranie trzeba starać się wyprowadzać z błędu chrzescijan którzy biorą za prawdę OHYDNĄ MĘKĘ CHRYSTUSA. Te ohydne sceny – a także i Chrystusa-zombie zmartwychwstanie – tylko się śniły apostołom (dosł. wg. Koranu „oni ani Go nie zabili, ani Go nie ukrzyżowali, tylko im się tak zdawało; i, zaprawdę, ci, którzy się różnią w tej sprawie, są z pewnością w zwątpieniu; oni nie mają o tym żadnej wiedzy, idą tylko za przypuszczeniem; oni Go nie zabili z pewnością. Przeciwnie! Wyniósł Go Bóg do Siebie!” (sura 4 Kobiety,157-158)”).

  Wg. muzułmanów nie było zatem żadnego Jezusa umęczenia (na krzyżu ponoć wylądował Judasz); muzułmanie twierdzą że to stało się za sprawką Al’Laha, a ja — super racjonalista — że dokonano tego na tajny rozkaz Piłata. Tak czy inaczej, nie ma grzechów MĘKĄ PAŃSKĄ ODKUPIENIA! (A zatem i hiperżydowskie święto Paschy jest do wyrzucenia).

  Polubienie

 75. A czym się rozni jednej masci od drugiej SYJONISTA ?
  Czy Zydzi i ich pochodne w tym cala rzesza islamistow potrzebne sa Polsce i w Polsce czy gdzie indziej gdzie się rozleźli po całym swiecie ???

  NIECH KAZDY NAROD BUDUJE SWOJ DOBROBYT U SIEBIE
  i TAM SIE PASIE !

  Polsce PASTUCHOW NIE POTRZEBA !
  POLACY POTRAFIA SAMI PROWADZIC POLSKA GOSPODARKE !

  NAM TRZEBA ZYC W ZGODZIE Z GRANICZNYMI NARODAMI, SASIADUJACYMI Z NAMI !

  DALSZE PLEMIONA – DZIECI DIABLA ,PLEMIE ZMIJOWE – WON Z POLSKI !

  Z sąsiadami należy nam utrzymywać dobre i partnerskie stosunki polegające na wzajemnym poszanowaniu i sprawiedliwym rozliczaniu się WSZELKIM ,bez ingerencji w polityke i gospodarke – każdy u siebie gospodarzy po swojemu,bez narzucania ustrojow i praw sąsiadowi,takze wiary i religii.

  Czy to takie trudne aby to wprowadzić i utrzymać ?
  Po co nam ustroj swiatowy ,NAM WYSTRACZY POLSKI !
  To samo dotyczy swiatopogladu.

  Polubienie

 76. POLAK ciągle sobie roi (czyli śni na jawie), że coś takiego da się zrobić:

  Z sąsiadami należy nam utrzymywać dobre i partnerskie stosunki polegające na wzajemnym poszanowaniu i sprawiedliwym rozliczaniu się WSZELKIM ,bez ingerencji w polityke i gospodarke – każdy u siebie gospodarzy po swojemu,bez narzucania ustrojow i praw sąsiadowi,takze wiary i religii. Czy to takie trudne aby to wprowadzić i utrzymać ?
  Po co nam ustroj swiatowy, ,NAM WYSTRACZY POLSKI !
  To samo dotyczy swiatopogladu.

  POLAK najwyraźniej nie dostrzega — lub wręcz nie che wiedzierć (to jest to chrześcijańskie „umiłowanie NIE-WIEDZY) – -że ten jego, na pozór prosty program, jest CAŁKOWICIE NIE WYKONALNY. Pozostaje mu tylko ONANIZACJA się tego rodzaju programami. Dlaczego?

  Bo to już wróble w kraju nad Wisłą wiedzą, że jesteśmy krajem „pod bogiem” o nazwie USA.

  A jak pisał niedawno John McMurtry, którego cytuję na wstępie do tych „Kryminalnych Inscenizacji USA”:

  Bóg Ameryki jest prymitywem. On wielbi samego siebie. Ale istnieje zbiór milcząco przyjętych reguł, które (…) tworzą ROZUM GRUPOWY, który od wydarzeń 9-11 zniewolił kulturę globalną wewnątrz swych założeń. Założeniem jest, że Ameryka jest jedynym źródłem i ruchomą granicą dobra i wolności świata (…) Amerykańska wolność w istocie oznacza tylko to, co ustanawia i maksymalizuje absolutne prawo USA do władania światem – a w szczególności do narzucenia światu, jako zasadę nie do ominięcia, że wszystkie społeczeństwa maja zaakceptować i maksymalizować rynek w amerykańskim stylu, amerykańskie wartości oraz kulturę, oraz amerykańską militarną dominację we wszystkich miejscach globu (…).

  Do tego John Rao z Nowego Jorku, którego poznałem kiedyś na konferencji „Mut zur Ethik” dorzucił taki oto opis ŚWIATOPOGLĄDU, który BÓG W FORMIE USA NARZUCIŁ I POLSCE:

  „Demokracja stała się Chrystusem — Drogą, Prawdą i Życiem — dla wielkiej części ludzkości Zachodu (…) Zamiana demokracji w Najwyższy, nie kwestionowany cel ludzkich działań otwiera drzwi do nie kończących sie nieporozumień i samo-oszukiwań, a także do zniewolenia przez dobrze zorganizowane ideologiczne ruchy lub kryminalnie ambitne jednostki. (To z tekstu “The Divinization of Democracy”).

  A zatem szanowna/ny Pan/Pani „moherze”. do momentu w którym się pożegnamy z KRYMINALNĄ DEMOKRACJĄ made in USA, nie ma najmniejszych szans, aby aby ktoś spoza ELITY GLOBALNYCH PSYCHOPATÓW-KRYMINALISTÓW zaczął rządzić – i to nie tylko w Polsce.

  ale jak to zrobić? „Zachód zabija w zalążku każdą inną niż on sam formę organizacji społecznej”. to pisał już w 1999 roku Aleksander Zinowiew i nic tutaj się nie zmieniło. Tylko pojawiły się całe rzesze trupów tych, którzy chcieli coś zmienić. Te ofiary „ugruntowujące władzę Pana” w Polsce wymieniam na początku obecnego artykułu:

  najnowszy polski film p.t. „Służby Specjalne” demonstruje sposób, w jaki tzw. „służby Bog’a” popełniały samobójstwa Barbary Blidy, Andrzeja Leppera itd. Jeśli o me wspomnienia chodzi, to w podobny sposób, w ostatnim ćwierćwieczu, wykończono aż czterech moich kolegów: Jana Strzeleckiego (1988), Michała Falzmanna (1991), Andrzeja Urbańczyka (2001), oraz Andrzeja Leppera (2011).

  he precisely explained “Democracy has become the Christ—the Way, the Truth, and the Life—for a large portion of western mankind”, and continued “this turning of democracy into the supreme, unquestioned end of human action opens the door to endless misunderstanding and self-deception, as well as to oppression by well-organized ideological or criminally-ambitious men and movements.”

  Polubienie

 77. Coś ciekawego zdarzyło się na walczącej Ukrainie

  Ukraina/DRL: Bezpośrednie rozmowy

  Info ECAG

  21 października doszło do zaskakującej debaty-telemostu pomiędzy przedstawicielami ochotniczych formacji z obu stron ukraińskiej wojny domowej. Debata była transmitowana publicznie. „Konferencja została zorganizowana, żeby zrozumieć, na jakich warunkach można osiągnąć pokój na Ukrainie i czy można porozumieć się z bojownikami” – komentował ukraiński portal 112.ua.

  Ze strony powstańców Donbasu w rozmowach wziął udział komendant brygady zmechanizowanej „Prizrak” kombryg Aleksiej Mozgowoj, zaś ze strony prokijowskiej przedstawiciele batalionu „Dniepr-1”: komendant 5. kompanii „Donieck” Władimir Sziłow oraz jego podkomendni – Kamil Walietow i Aleksiej Ciepko z 8. afgańskiej sotni.

  W trakcie rozmów zarysował się jeden wspólny wątek związany z wrogością obu stron do obecnego kijowskiego rządu Arsenija Jaceniuka. – Ktoś z nas obowiązkowo Kijów weźmie. Szkoda byłoby, gdyby kogoś z nas w tym czasie już nie było – stwierdził w pewnym momencie K. Walietow.

  Obie strony wyraziły chęć kontynuowania rozmów. – Dopiero zaczęliśmy dialog. Rozmawiamy z ludźmi, którzy chcą pokoju, z terrorystami nie rozmawiamy. Powinniśmy rozmawiać z tymi ludźmi, którzy chcą to wszystko zatrzymać. To jest możliwe, możliwe jest usiąść za stołem rokowań i zebrać większą liczbę przedstawicieli z jednej i drugiej strony. I należy zacząć rozumieć, że jeszcze wczoraj siedzieliśmy przy jednym stole i żyliśmy w jednym państwie. Co takiego mogło zajść, że nas napuścili na siebie? Musimy zrozumieć, dlaczego tak się stało. Przecież jeśli zapytać dowolnego mieszkańca Ukrainy, nikt z nas nie chciał walczyć. Z jednej i z drugiej strony. Jeśli nikt nie chciał walczyć, to dlaczego walczymy, z jakiego powodu? Wierzę, że znajdziemy wspólny język – komentował później K. Walietow dla kanału 112.Ukraina.

  Zadowolenie z przebiegu telemostu wyraził także kombryg A. Mozgowoj: „Udany czy nie, to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że się odbył. Odbył się z inicjatywy przeciwnika, a tu już dobry znak. To znaczy, że ludzie po tamtej stronie zaczęli się zastanawiać. (…) Zgadzam się, wojny ta rozmowa nie zakończyła, ale to szansa – szansa na przerwanie blokady informacyjnej. To szansa na kontynuowanie takich spotkań”.

  Wśród części zwolenników Noworosji telemost wzbudził nadzieje na wspólny pochód ochotników z obu stron linii frontu na Kijów, celem obalenia „kijowskiej junty”. „Wspólna światła idea pozwoli zapomnieć o bólu z powodu wojny i ofiar i uczyni ofiary z obu stron nie bezcelowymi (i u Mozgowego, i spośród bojowników «Dniepru» poległo wielu towarzyszy broni). (…) W tym przyszłość, a nie w wojnie i wrogości. Dlatego pochód na Kijów będzie. A kto go przeprowadzi? To wkrótce będzie jasne. Wolałbym, żeby pochód poprowadziła brygada «Prizrak», a flankę zabezpieczał jej batalion „Dniepr”. I żeby była parada zwycięstwa. Na Krieszcziatiku” – komentował znany ukraiński bloger Yura Sumy.

  Batalion „Dniepr-1″ był sformowany i finansowany przez oligarchę Ihora Kołomojskiego, gubernatora obwodu dniepropietrowskiego. Jego żołnierze odpowiadają za zabójstwo 11 maja w Krasnoarmiejsku dwóch mieszkańców miasta podczas akcji przeciwko referendum niepodległościowemu w Donbasie. Oskarżani są także o porwanie i zamordowanie dziennikarza z Mariupola Siergieja Dołgowa, redaktora naczelnego gazety „Choczu w SSSR!”. A. Mozgowoj należy do radykalnie antyoligarchicznego skrzydła wśród noworosyjskich komendantów, krytykuje mińskie porozumienie o zawieszeniu broni i opowiada się za kontynuowaniem natarcia na Kijów.

  Na podst.

  http://112.ua/glavnye-novosti/boec-afganskoy-sotni-o-peregovorah-s-protivnikom-ya-uveren-chto-my-naydem-obschiy-yazyk-133730.html

  http://colonelcassad.livejournal.com/1855682.html

  http://yurasumy.livejournal.com/224499.html

  Opr. J. C. Kamiński

  Za: geopolityka.org

  Jeden z komentarzy
  danekbb
  25 października 2014 o 18:11
  Za tym dopatrywałbym się podstępu. Przecież dowódcy po stronie banderowskiej byli tam od początku i teraz mówienie, że nie wiedzą, kto ich na siebie napuścił, jest zgrywaniem głupa. Oni byli jak najbardziej poinformowani i byli częścią tej układanki w zagarnięciu władzy i korzyściami z niej. To jest tylko dywersja banderowców w przededniu ofensywy, ażeby powstańców jak najbardziej zdezorientować, wprowadzić na fałszywy trop

  Polubione przez 1 osoba

 78. Czy mu się śniło czy nie śniło Abraham wraz ze swoim głupim synem są jednymi z najważniejszych postaci w Islamie. Żeby było śmieszniej również ważny (i miły Allahowi) jest ponoć w Koranie Aleksander Wielki – politeista, który zrobił z siebie boga, by móc władać starożytnym Egiptem.

  Polubione przez 1 osoba

 79. Po co nam ustroj swiatowy, ,NAM WYSTRACZY POLSKI !
  To samo dotyczy swiatopogladu.

  Dokładnie. Pan Marek ma rację.
  Dlatego budujemy NASZ POLSKI i Nowy SYSTEM bez lichwy i podatków.
  POLAK najwyraźniej nie dostrzega — lub wręcz nie che wiedzierć (to jest to chrześcijańskie „umiłowanie NIE-WIEDZY) – -że ten jego, na pozór prosty program, jest CAŁKOWICIE NIE WYKONALNY. Pozostaje mu tylko ONANIZACJA się tego rodzaju programami. Dlaczego?

  Bo to już wróble w kraju nad Wisłą wiedzą, że jesteśmy krajem „pod bogiem” o nazwie USA.

  Pozostaje nam tylko ZDETRONIZOWAĆ tego fałszywego „boga” – USA.

  Polubienie

 80. Trzeba zrobić ,a jakze ,a kto to ma zrobić – ruscy za nas ?
  Putina już uznaja za chorego.
  Tusk zwiewa z Polski.
  Kalkstein rwie się do rządzenia i przebiera krótkimi nozkami ale on już był i tylko jeszcze Wawel mogą mu zapewnić .

  Wiec kto ,Korwin (JKM) ,przecież to facet „pod mucha” i tez zagranica dala mu posadke.
  Czerwoni długo byli i rządzili ale sa już tylko „ozdoba weselna”.
  „Bolek” by jeszcze porzadzil ale cos mu na mozg padlo i z dwoma kijami już chodzi,na basenach plasa z paniami.
  Sa i kaplani co to władzy politycznej posmakowali ale co raz mniej do „rozanca”.

  Wiec teraz nastal czas na POSPOLITE RUSZENIE !
  Jakie ?
  Du.y z przed telewizora i kompa !!!

  Polubione przez 1 osoba

 81. Na którym monitorze to ogłoszono ?
  Podaj date tego referendum.
  No i badz w końcu poważnym człowiekiem a nie zabawnym dziadkiem ,bo sobie cos zwichniesz jak premier Kopaczowa z wnuczkiem .
  Powodzenia w powrocie do normalności ludzkiej i MADREGO DZIANIA przynoszącego POLSKOSC a nie propagandowa wode !

  Polubione przez 1 osoba

 82. Mój i Twój STWÓRCA już mi pomógł napisać konstytucję, a to moje dzieło życia ma wartość.życia, czyli jest to wartość niepoliczalna w pełnym tego słowa znaczeniu.
  A więc te 50 złotych, które jest ceną za moją konstytucję to CENA znikoma w porównaniu z ceną życia.

  Czy to jest mało ze strony STWÓRCY??? Powiedziałbym, że wystarczająco dużo.

  A po trzecie kpienie ze STWÓRCY jest naigrawaniem się z życia na ziemi. Paniatno???

  Mój STWÓRCA błogosławi mi codziennie. Mam tego dowody – namacalne.

  Polubienie

 83. Niestrudzony bojowniku o dziwnej mentalności (prawie nawiedzony),mamy propozycje dla ciebie ,a zarazem pytanie .
  Polacz swoje sily nie tylko z Bogiem ale i z ludzmi – czy TWOJ BOG to ten sam,ktorego czci i wielbi ks.dr. P.Natanek ?
  Porozmawiaj z nim ,może dolczysz do jego rycerstwa i latwiej,wspolnie będziecie mogli opracowana przez ciebie Konstytucje wprowadzić w zycie.
  Może nawet i Bruksela do Was dolaczy.
  To nie sa z naszej strony żadne kpiny,wrecz przeciwnie dobre rady aby przy
  ZWALCZANIU WSZELKIEGO ZLA LACZYC SILY i ODNIESC ZWYCIESTWO DOBRA NAD ZLEM !
  Bog w interesy międzyludzkie się nie miesza,kazdemu dal nie tylko zycie ale i wolna wole.

  Polubienie

 84. czy TWOJ BOG to ten sam,ktorego czci i wielbi ks.dr. P.Natanek ??

  Tego nie wiem, czy mój „BÓG”, to ten sam „BÓG”, którego wielbi ks. Natanek, bo gdyby to był ten sam, to bym się z Natankiem mógł porozumieć? Niestety nie było to możliwe – bo próbowałem. Nie udało się.

  Polubienie

 85. To ja ci radze abys poszedł do spowiedzi u Natanka ,na pewno cie przyjmie i wyspowiada,bo to nakaz „dusz-pasterski”.
  Tylko jeszcze niech to nie bedzie spowiedz generalna,pozyj nam dluzej.
  Natanek ma swoje „rycerstwo” i dobrych ochraniarzy .
  Podobnie inny doktor Kosciola ,który ma nazwisko Rydzyk,ten dopiero ma twierdze a nie jakas pustelnie oraz datki z całego swiata.
  Pamietaj,ze doktorow i profesorow odpowiednio się kształci za młodych lat,no i sa z odpowiednich rodzin !
  Inna sprawa z magistrami tych jest więcej i sa z roznych narodow w tym z polskiego jak np.mgr.Henryk Pajak,ktory pisze dobre książki,oczywiscie z tego zyjac,taka praca .
  Doktorom i profesorom stawia się zobowiązania ,ponoc czasem musza skladac przysięgi wierności az do końca ich zycia ale to chyba „plotka”.

  Polubienie

 86. Dla znających język PANA ZASTĘPÓW (politycznych kurew) przekazuję informację, że obszerny (ale nie „koszerny”) złożony aż z 5-ciu części tekst KRYMINALNYCH INSCENIZACJI NOVUS ORDO SECLORUM można przeczytać na mej stronie http://markglogg.eu/?p=843.

  Wśród informacji jakie udało mi się pozyskać jest nowość:

  OTÓŻ JUŻ W TYDZIEŃ PO ZNIKNIĘCIU 8 MARCA MELEZYJSKIEGO BOEINGA, ROSYJSKIE GRU TWIERDZIŁO, ŻE PORWANO GO NA WYSPĘ DIEGO GARCIA, gdzie jest baza lotnicza US Army. (Ponoć to widziano z satelity)

  A ta informacja tłumaczy wiele „cudów” jakie zdarzyły się w Donbasie 17 lipca:

  1. Na Diego Garcia były warunki, by hydraulicznymi nożycami pociąć na części porwany Boeing;

  2. Były wystarczająco pojemne lodówki-kostnice, by zachować zwłoki ok. 200 pasażerów tego porwanego Boeinga;

  3. Była możliwość takiego postrzelania elementów wraku, by wyglądało to na to, że jakiś myśliwiec go zestrzelił:

  4. Był międzykontynentalny samolot transportowy wystarczająco wielki, by 20-30 ton tego złomu z trupami przewieźć do Europy i wyrzucić nad stepem Donbasu;

  5. Były kolorowe egzotyczne ptaki, z których jeden załadowano wraz z tym złomem, zapewne jako „znak od Boga” informujący skąd ten złom przyleciał.

  Ciekawe, no nie? I co NA TO nasz „wierzyciel” LuK w NATO?

  Polubienie

 87. A ja na to jak na lato 😛 Jeżeli miałbym optować za którąś z teorii spiskowych to wybrałbym wariant zestrzelenia „malaja” przez ukraińskie Su. Bo: po pierwsze byłoby to wykonalne, po drugie w interesie Kijowa jest zwalanie całego zła na separatystów. Natomiast spektakle w rodzaju tych niby ciał, eksperymentów, czy bóg (immanentny ma się rozumieć) raczy wiedzieć są zbyt karkołomne do realizacji i tym samym nieopłacalne. Możliwość wpadki, wycieków sensacyjnych informacji do prasy byłaby zbyt duża, by ktokolwiek mógł się podjąć robienia takich wygibasów.

  Polubienie

 88. A coz to takiego te „teorie spiskowe” ?
  To ze trupy rozkladajace się i cuchnące z „nieba spadają ” to jakas teoria ?
  To ze ktoś pomylil nawet gabaryty silnikow to tez teoria ?

  Co w końcu te szmule mysla ,ze caly swiat jest tak durny jak ich wypierdki ???

  To nie sa żadne teorie to FAKTY,ZE ZYDZI CHCA RZADZIC CALYM SWIATEM i oni oparli swoje plany na teoriach własnej głupoty !!!

  Polubienie

 89. Zenku podobasz mi się ze swa prosta mowa i pismem ,dawaj dalej ,gdzie się zapodziales ?
  Nie widać tez husarza,moze razem walczycie gdzies „na misjach” ?

  Dobry portal,rozwijajcie go .
  Wlasnie prostej mowy i pisania ludziom trzeba bez obwijania gowna w sreberka.

  Polubienie

 90. Jestem Jestem – husarz
  By nie było nudno, to powiem TAK:
  Zbieramy siły i środki, by wystawić w przyszłorocznych wyborach – kandydata na NASZEGO PREZYDENTA, bo Prezydent ma prawo ogłosić REFERENDUM w spawie zmiany konstytucji, czyli SYSTEMU.

  Wybory samorządowe mamy nieudane. Idziemy więc krok dalej i zdobyć PREZYDENTURĘ. Omijamy w ten sposób Sejm i Senat.
  A na razie ogłaszam: OFERTĘ WYBORCZĄ, która nie traci na aktualności.
  OFERTA WYBORCZA

  Komitetu Wyborczego NOWA POLSKA
  dla
  Wszystkich Polaków, Wszystkich mieszkańców POLSKI

  PEŁNY PROGRAM naszego Komitetu Wyborczego N.P. Opiera się o projekt Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA, który jest nośnikiem DOBRA dla NARODU i każdego mieszkańca Polski. Nasz proj. Konstytucji jest DOBREM, bo jest oparty na Prawie Naturalnym.

  Drużyna rekrutuje się z osób, które przysłały do mnie Deklarację uczestnictwa w PROGRAMIE.

  Dnia 3 wrzenia 2014 został zarejestrowany Komitet Wyborców NOWA POLSKA, którego jestem pełnomocnikiem Krajowym. Pełnomocnikiem Finansowym jest p. Andrzej Dziąba.

  Komitet Wyborczy – jest zarejestrowany pod Nr. REGON: 123196456; NIP: 5492439111.

  Komisarz Referendalny – powinien dysponować – drukowanym egz. Konstytucji NP,E i Ś, by go móc prezentować wyborcom, że ON jest i że można JĄ (Konst.) zainstalować z WOLI NARODU.

  Każdy, kto wpłaci minimum 20 złotych – otrzyma na swój adres zam. drukowany projekt Konstytucji dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA. Cena Konstytucji NP, E i Ś wynosi 50 zł. Nr. Konta Bank.; 69 1020 1433 0000 1202 0128 4439 PLN. Jest na; http://www.konstytucja.manifo.com

  OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW: od godziny ZERO (data od której nowa konstytucja stanie się Najwyższym Prawem w NOWEJ POLSCE) zostaną zniesione podatki, a kredyt obrotowy będzie im udzielany bezpośrednio z Centralnego Biura Finansowego (służba finansowa art.150 – 174 nowej konstytucji) bez oprocentowania i zwracany poprzez sprzedaż produktów lub usług.
  Szczegóły na stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl Kontakt na; husarz33@wp.pl

  OFERTA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW: od godziny ZERO zniknie podatek, to znaczy, że kwota do wypłaty zwiększy się i będzie to kwota BRUTTO.

  OFERTA DLA WASZYSTKICH: zostanie w godzinie ZERO uruchomiona Dywidenda Społeczna dla wszystkich od pierwszego miesiąca życia do naturalnej śmierci. Płacona co 5 dni (puls SERCA) każdemu na jego specjalne konto bankowe. To zależnie od dnia urodzenia w miesiącu, np.: urodzenie od 1 – 5 dnia – wypłata dywidendy dnia 5-go każdego miesiąca. Urodzeni od 6 – 10 dnia – wypłata 10-go itd.

  Uwaga: Wyłata za pracę nie eliminuje wypłaty Dywidendy Społecznej.

  JEDYNY WARUNEK to głosowanie na Komitet Wyborczy NOWA POLSKA, który jest wstępem do wyborów parlamentarnych, w których będą uczestniczyć sprawdzeni budowniczowie NOWEJ POLSKI w wyborach samorządowych ogłoszonych na dzień 16 listopada 2014 roku.
  GŁOSOWANIE NA KANDYDATÓW NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków – jest TAKŻE głosowaniem za zmianą obecnej konstytucji na Konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA, której jestem autorem. Strona; http://www.kw-nowapolska.pl

  Kazimierz Józef Styrna – PEŁNOMOCNIK Krajowy Komitetu Wyborczego NOWA POLSKA.
  Kontakt; tel; 884 793 141.

  KOMUNIKAT SPECJALNY

  dla Komisarzy REFERENDALNYCH i nie tylko.

  1. Komisarzem Referendalnym może zostać KAŻDY – komu LOS Narodu Polskiego, swojej rodziny i siebie jest drogi – Swojej Ojczyzny, Narodu Polskiego leży na sercu.
  2. Procedura jest oto TAKA, że KAŻDY, kto zagłosował w Referendum ZA zmianą konstytucji, powinien szukać w swoim otoczeniu następnych głosujących, by w EFEKCIE i w całym KRAJU został osiągnięty WYNIK POZYTYWNY dla REFERENDUM, czyli minimum13 milionów głosów, bo tyle potrzeba, by Nowa Konstytucja weszła w życie, bez względu na stanowisko sprzedajnych „władz” III RP, czyli OKUPANTÓW.

  Art. 104 konstytucji III RP mówi;
  1. „Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.”
  2. Przed Rozpoczęciem sprawowania mandatu posłowie składają przed Sejmem następujące ślubowanie: „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegając Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.”
  CO więc wynika z całokształtu treści tego art. 104 konstytucji III RP???

  1. Z punktu 1 – wynika, że zaraz po złożeniu przysięgi przez „posłów” stają się ONI OKUPANTEM Narodu, bo Naród został słowami „Nie wiążą ich instrukcje wyborców.” ubezwłasnowolniony, dlatego, że poseł może realizować – wyłącznie swoje prywatne widzimisię, w tym realizować interesy obcych – także okupantów z Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego , których NBP, nazwane dla niepoznaki – jest tego lichwiarskiego „towarzystwa” – AGENTURĄ.
  2. Oznacza to także, że „poseł” nie reprezentuje Narodu, tylko jakąś agenturę partyjną, bo jego wybór został dokonany z list partyjnych. A jak te „partie” realizują od lat „Interes” Narodu – to widać na każdym kroku. Beznadziejne głosowanie ofiar – „nadstawiaczy drugiego policzka” – głosujących od lat na swych oprawców budzi uzasadniony SPRZECIW ludzi – wyborców – którzy nie chcą popierać tej partyjnej hucpy i nie idą głosować.

  Wobec powyższego zapytuję CIE NARODZIE, jak długo jeszcze będziesz tolerował te partyjne, bezprzykładnie podporządkowane obcym pasożytnicze gremia, zwane „władzą”???

  Kiedy wreszcie ZROZUMIESZ – TY Wielki z powodu DUCHA i szlachetny, co pokazała historia NARODZIE, że wszelkie ZŁO – zwłaszcza lichwiarskie, ma swoje KORZENIE w Najwyższym Prawie – zwanym konstytucją III RP???

  To w konstytucji III RP TKWI WASZA NIEDOLA i GŁÓD.

  MY – budowniczowie NOWEJ POLSKI bez lichwy i podatków DAJEMY CI OSTATNIĄ SZANSĘ NA OPAMIĘTANIE i wyjście z tego lichwiarskiego „KIERATU”, który z uporem maniaka tak zapamiętale Obracasz, nie czując, że te zbóje, codziennie, o każdej porze DNIA I NOCY – ODBIERAJĄ CI – za pomocą lichwy i podatków – TWÓJ z mozołem wypracowany CHLEB?

  Z wyrazami szacunku.
  Kazimierz Józef Styrna – Pełnomocnik Komitetu Wyborczego NOWA POLSKA. – husarz
  Kęty dnia 20.10.2014

  Polubienie

 91. Kazimierzu brales udział w niedzielnych wyborach ?
  Przyznaj się bez „bicia”,także inni tu dyskutujący.
  Potrzebne jest nam to do statystyki ludzkiej głupoty .

  Polubienie

 92. Dziękujemy za odpowiedz „husarzowi33”.
  Oby tak jeszcze inni zrozumieli czyje i po co sa WSPOLCZESNE WYBORY !

  Przed paroma minutami dokonaliśmy dość istotnego wpisu na temat ostatnich wyborow w Polsce
  ,niestety post się nie ukazal ,choć na zapytanie pokazano nam taka oto odpowiedz :

  „WYKRYTO DUPLIKAT KOMENTARZA: WYGLADA NA TO,ZE JUZ TO POWIEDZIANO ! ”

  Ludzie !
  W jakim my WSZYSCY SWIECIE ZYJEMY ???

  Post u miescilismy w dość istotnym temacie o CHRYSTUSIE .
  Panowie administratorzy ,moderatorzy , wlasciciele strony i SERVERU :

  CZY WY MACIE JESZCZE POCZUCIE UCZCIWOSCI i SPRAWIEDLIWOSCI ZYJAC i ODDYCHAJAC ???
  CZY WY SIE BOGA NIE OBAWIACIE ,KIM WY JESTESCIE ??????????????????????????????

  Polubione przez 1 osoba

 93. TAK,mamy taki swiat ale to LUDZIE UCZCIWI i SPRAWIEDLIWI takim go NIE URZADZILI ,zrobili to
  SLUDZY ANTYCHRYSTA !
  Otrzymuja za to „judaszowskie srebniki”,przedrostki przed nazwiskiem,i wszelkie „blaszki” zwane orderami .

  SWIATEM RZADZA DIABLY W ROZNYM PRZEBRANIU !

  BOZE TY NASZ JEDYNY i
  SKOP DU..E TAKIM !!!

  Polubienie

 94. Drogi APA.
  Dobrze mówisz – SKOP D. takim diabłom. Ale diabeł jest duchem, który manipuluje ludźmi.
  A ci „ludzie” rządzą – pomiatają nami – OFIARAMI lichwiarskiej sitwy.

  Jak byś się nie obrócił, to d. zawsze z tyłu.

  Polubienie

 95. Kaziu !
  Dobrys chlop ale widzisz z nimi ,nawet z duchami diabla trzeba PO CHLOPSKU :
  W MORDE ,ZA OSZYWE i WON Z POLSKI !!!
  Jak trzeba to i WEJSC DO KOSCIOLA i Z DIABLOW POSPRZTAC POLSKIE KOSCIOLY !
  Ile się jeszcze będzie nad nimi DIABLAMI i PLEMIENIEM ZMIJOWYM POLAK LITOWAL i NADSTAWIAL JUZ NIE TYLKO POLICZEK ALE KAZDA CZESC CIALA ???

  Zyjesz w Polsce i POWIEDZ TO LUDZIOM prosto w twarz osobiscie :

  KONIEC POLSKIEGO MILOSIERDZIA i TWARDEJ DUPY !!!

  Powiedz to bez STRACHU TY i INNI POLACY :

  OBCY WON Z POLSKI ,ZDRAJCY NA STRYCZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 96. Mówię to ludziom bez osłonek i co???
  Ano śmieją się ze mnie, że jestem oszołom i że porywam się z motyką na słońce.
  A tych, którzy podzielają moje poglądy jest tyle, że mniej niż na lekarstwo.
  Nawet ci, co złożyli Deklaracje, czekają na trzęsienie ziemi i nic nie robią z tego, co im podpowiadam.
  To jest straszne.

  Polubienie

 97. Zgadza się,wiesz lepiej od tych co zyja za granica, bo masz na codzien LEMINGOW ale może by się znalazła jakas rada na to choćby taka :
  Jak nie chcesz być dalej parobkiem u szwaba czy szmula to może by zalozyc SWOJE POLSKIE MIEJSCA PRACY i HANDEL WEWNETRZNY ,chocby,produkcji własnej zywnosc,odziezy,obuwia,innych usług i swiadczen oraz bezgotówkowej wymiany produktów ?
  OLAC OBCYCH !!!
  Po co jeden z drugim parobku czy wyrobnico idziesz po wszystko do szmula lub szwaba ,mało tego qrwisz się z nimi chlasz z nimi i rzygasz ich truciznami.leczysz się u nich, SLUZYSZ IM WE WSZYSTKIM ,MODLISZ SIE Z NIMI i SZLAJASZ nawet obcierasz im starym du.y w Polsce i za granica !

  ONI CIE NIE TYLKO TRUJA,GNEBIA ,ZABIJAJA ale ZA BYDLO ZBEDNE MAJA !!!

  Najwyzsza pora WZIASC SIE ZA NICH !
  RAZEM WSPOLNIE !!!

  Polubione przez 1 osoba

 98. Zenku. To jest niewykonalne z politycznego i prawnego punktu widzenia.
  Tylko zmiana Najwyższego Prawa da POZYTYWNY WYNIK, o czym mało kto wie, a jeszcze mniej rozumie SPRAWĘ. TEGO „CUDU” może dokonać tylko dobrze w SPRAWIE POINFORMOWANY NARÓD, ale widocznie NIE CHCE być dobrze poinformowany, skoro ignoruje moje wysiłki; http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s