„Chrystus Zachodu” w wyborach 16 listopada br w PL – widziane z SKPowyżej zdjęcie „GŁOSUJ NA KOGO CHCESZ – MY I TAK WYGRAMY!”, jakie otrzymałem dzisiaj rano z Bratysławy, SK, z okazji wyborów samorządowych w PL.

Przypominam, według dość znanego w USA, „katolika przeciw-systemowego”, dyrektora Roman Forum w Nowym Jorku, dr Johna Rao, „demokracja stała się Chrystusem – Drogą, Prawdą I Życiem – dla dużej części zachodniej ludzkości” (“The Divinization of Democracy” – http://www.freerepublic.com/focus/news/2083420/posts)

Na zdjęciu powyżej możemy sobie pooglądać, jak ten „Chrystus Zachodu” wygląda w naturze.

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ – jak ktoś skomentował mój wcześniejszy artykuł „Judaizm to potworna religia, która nie powinna istnieć”. W tym bowiem „proroczym” artykule zacytowałem opinię dr Johna Rao z Saint John’s University w Nowym Jorku.

A tak przy okazji. Zdjęcie powyższe, wykonane za pomocą „bożej” kamery cyfrowej i opracowane programem „paint” „bożego” komputera mego kolegi ing. arch. z Bratysławy, jest przykładem, jak zachwalane przez ADM „kursa foto-filmowania” można/należy wykorzystywać w praktyce ku chwale PANA ZASTĘPÓW (kogo – patrz zdjęcie powyżej).

Dobrego i skutecznego wyboru!

MG

Reklamy

18 uwag do wpisu “„Chrystus Zachodu” w wyborach 16 listopada br w PL – widziane z SK

 1. Huuuura !
  Mamy wybory ,tylko spokojnie pchac się do urn wyborczych ,nie przepychac się lokciami, stać spoko w kolejce ,glosowac,glosowac,glosowac
  PO CICHU BEZ SKRESLEN ,OBOWIAZKOWO ZA KOTARA !!!

  A jak już zaglosowales to bądź pewny ,wszystko POJDZIE ZGODNIE Z PLANEM !

  SWINIE JEDZA SWINIE !!!
  ZYDZI SPIJAJA SMIETANKE !!!!!!!!!!!!!!!

  Uwaga na policje ukrainska w Polsce i na przebierancow !

  Polubienie

 2. Ty młody,nie agituj,obowiazuje spojnio-stajnia wyborcza ale to nie znaczy ,ze już wam wszystko wolno
  w Polin .
  Niedługo będziecie spiewac : „To były piękne dni ….”

  Polubienie

 3. Jo to to wom powiadom,ze to nic nie do cy ty bedzies cy nie bedzies glosowol ,bo lone i tak się wybiorą .
  Najpirw do kościoła a potem na glosowanie.

  Panocku M.G.przypomnij ty nom ( znos się na tym lepi niż nijeden ksiądz hamerykanski) dzisiejsa
  jewa-ngielje,bo nom tu kapłon wszycko pimisol i wjare tracimy.
  Zenek zamiast do kościoła to w niedziele po piwo się zawse wybiro do Zysla,
  pado,ze bełkot i belty,
  to to samo.
  Tak ze ten swiot zwryjowol ,ze tu jeden nawet konstytucje napisol i godo,ze ja wprowadzi,musiol se chlop dużo na rozumie zaszkodzić cymsik.

  Polubienie

 4. Zadziwiające jest jak kołki w płocie, mające się za różnej maści ,,narodowych” polityków nie potrafią wykorzystać tego co jest w zasięgu ręki . Już nie mówię o kamerach profesjonalnych za parę tysięcy złotych, ale o zwykłym telefonie komórkowym, którym też można zrobić zdjęcie i krótki filmik, założyć sobie stronę internetową i promować własną osobę
  Opowiadała mi dziś rano żona jak to na rynku podchodzili do niej kandydaci z rożnych partii z karteczkami – ulotkami by na nich głosowała. Byli i prezydencji miasta, obecny i ci z lat poprzednich, byli z sejmików miejskich i wojewódzkich, nie było natomiast tych co też startują, ale żałują wydać grosz na ulotki a i pomyślunku nie mają by choć miedzy ludźmi pochodzić i poprosić o głos.
  Narzeka jeden z drugim polityk narodowy- kołek w płocie, że mamy niepolskie media, że w mediach polsko- języcznych same żydy, że jak kogoś tam zaproszą to musi być żyd, ale te kołki w płocie nie potrafią lub po prostu chytrzą na kamerę, na aparat fotograficzny by stworzyć choćby w internecie cały ciąg filmowej informacji. To by przełamało monopol na polityczną propagandę opcji PO-PiSowską.
  Tyle, że jednak trzeba by było się wysilić, nauczyć tych wszystkich opcji i obsługi kamery czy aparatu, a jest tego dużo, a to jeszcze nie wszystko bo i programy do edycji video też trzeba by było kupić, też trzeba by było je rozgryźć, nauczyć się, pójść na kolejny kurs wydać kolejne 3000 zł., a jak się nauczyć gdy się jest kołkiem, gdy do głowy nie chce nic wchodzić?
  Ale ,,narodowiec” jest zdania, jest święcie przekonany, że krajem to by potrafił rządzić lepiej niż TUSK.
  I ma gotowy program, wyjście z Unii, z NATO i zwolnić 600 tyś biurokratów i zaraz będzie dobrze, bo taki ,,program” to ,,ratunek” dla Polski
  No i jakby APA pytał czemu Wierni Polsce się rozpadło, to odpowiem, że jeśli nie ma efektów w tym co się robi, to trzeba na to machnąć ręką i nie udawać, że coś się tworzy, coś istnieje, coś się osiąga. Bo okłamywać innych to w polityce uchodzi za normalkę, okłamywać samego siebie to już debilizm. Przynajmniej w mojej ocenie.

  Polubienie

 5. …. godo,ze ja wprowadzi,musiol se chlop dużo na rozumie zaszkodzić cymsik…
  APA
  ocieplenie klimatyczne powoduje ocipienie medyczne
  Kiedyś w Warszawie zaproponowałem by zamiast hasła które wsadzono mi w rękę w formie kartki programowej
  Bug Honor Ojczyzna
  dać
  Schabowego
  Ale ci od hasła nie podjęli tego tematu.
  Nie skumali co miałem na myśli i czym się rożni pustosłowie od konkretów w tej postaci co się daje na talerz.
  Autor konstytucji- Dla Polski i dla Świata tego także nie pojmuje i stąd brak odzewu.

  Pani Arent, kandydatka na prezydenta Olsztyna w debacie telewizyjnej, tego schabowego ujęła w ten sposób

  -Darmowe przejazdy dla młodzieży uczącej się.

  Inni kandydaci pieprzyli od lat na okrągło to samo ,- rozwój , innowacyjność, walka z wykluczeniem
  Nawet kandydat z PSL nie próbował pociągnąć dalej tego schabowego w postaci choćby:

  -Darmowe jabłko w szkole dla każdego ucznia i studenta
  Albo
  – Kilo jabłek dziennie dla każdej wielodzietnej rodziny o dochodach poniżej 800 zł na osobę.

  z drugiej strony może i dobrze, że nam takich kotletów nie obiecują, bo jak znam tych naszych polityków to nie wykluczone, że Jarosław ten z PiS zaproponował by:
  – darmowe wakacje studenckie w Donbasie
  dodając dla każdego studenta również darmowe kamasze

  Polubienie

 6. Może było ukrzyżowanie Chrystusa, a może i nie było. Ja się pytam: Jakie to ma DZISIAJ znaczenie? Ameryka i cały zachód przelewa obecnie z pustego w próżne, i to była by wyczerpująca definicja tej cywilizacji techno-Rzymu. Jaki święty Paweł, jakie listy…

  Polubienie

 7. Mój umiłowany HOMO IMBECILIS „Luk” znowu się popisuje swą PRZECIW-INTELIGENCJĄ czyli dosłownie, wrogością do wiązania między sobą pokrewnych idei (przypominam, inteligencja pochodzi od Inter-ligare, łączyć między sobą reakcje na podobne zjawiska). Napisał bowiem coś takiego:
  Może było ukrzyżowanie Chrystusa, a może i nie było. Ja się pytam: Jakie to ma DZISIAJ znaczenie? Ameryka i cały zachód przelewa obecnie z pustego w próżne, i to była by wyczerpująca definicja tej cywilizacji techno-Rzymu. Jaki święty Paweł, jakie listy…

  Ameryka i cały zachód przelewa obecnie z pustego w próżne? A może by Luk podał tego zjawiska jakiś przykład?

  Bo jak nie ma przykładu, to jest to CELOWO BŁĘDNE skojarzenie odwracające uwagę od tego, co w istocie się dzieje, skojarzenie mające NA CELU zadusić bardziej trafne skojarzenia. Na przykład to, że Ameryka (Zachód”) ma ambicje totalnie sobie podporządkować wszystkie ludy świata i wszystkie tego świata bogactwa naturalne oraz kulturowe. Dokładne tak jak zaplanował to św. Izajasz 2,5 tysiąca lat temu: „Zużyjecie bogactwa narodów i ich sławą będziecie się chełpić” … A naród który ci nie będzie służył zginie, taki naród zostanie całkowicie wytępiony” itd.

  A to powyższe INTELIGENTNE skojarzenie wskazuje, że „Ameryka” (ściślej żydo-protestanckie ELITY które ten Kontynent zdominowały) realizuje plany BIBLIJNE, które Polakom przybliżył nasz Jan Paweł II w encyklice Laborem exercens: „Panujcie nad Ziemia i nad wszystkim co się na niej porusza”. To tę ideologię JPII Alain Tourraine nazwał NEOJUDAIZMEM. A „LuK” – wyraźnie WIERNY SŁUGA PANA (inteligenckich kurew) ZASTĘPÓW – stara się odwrócić uwagę czytelników jego ‘inteligentnych-inaczej’ tekścików, od tego co się w istocie rzeczy dzieje.

  Muszę Luk’a pocieszyć, że nie jest osamotniony. W mej pracy meta-doktorskiej „The Not-Too-Divine Comedy” napisanej na U.C. w Berkeley przed 42 laty, określiłem NOWEGO CZŁOWIEKA, jakiego udało się wyprodukować w USA metodą „terapii szokowej” im. L. Balcerowicza, jako HOMO IMBECILIS. Dokładnie takiego „chrześcijanina”, jakiego projekt wyśpiewał ten faryzeusz Szaweł, alias święty Paweł (którego zasługi dla cywilizacji stara się LuK przemilczeć): „We wszystko (co mu PAN ŚWIATA do wierzenia poda) wierzy, wszystko znosi, we wszystkim pokłada nadzieję”*. Czyli banalny kretyn-cretin, słowo to pochodzi w rzeczy samej, od chretién-chrześcianin. Bo przecież RZECZYWISTOŚĆ USA to jest prawie idealna realizacja PLANU ŚW. PAWŁA PODBOJU ŚWIATA PRZEZ PRACOWITE ŚLEPE TERMITY, które wszystko, w ramach „zużywania bogactw narodów świata” zdewastuję. (Patrz antyamerykański, rosyjski propagandowy filmik załączony powyżej przez Jowrama.)

  • Są to słowa „hymnu do miłości” z I Listu do Koryntian, ten „święty hymn” został wpisany przez Juliana Tuwima w tekst piosenki Hanki Ordonównej „Miłość ci wszystko wybaczy”. Skądinąd jest to interesujące jak jeden „ateistyczny” Żyd zerżnął tekst drugiego „pobożnego” Żyda. Na pocieszenie nas, gojów dodam, że św. Paweł się wzorował, w swym „hymnie o miłości” na LAUDACJI EROSA wygłoszonej przez krasomówcę Agatona, w trakcie sławnej „Uczty” Platona, gdzieś w IV wieku pne.

  Polubienie

 8. ” „Zużyjecie bogactwa narodów i ich sławą będziecie się chełpić” … A naród który ci nie będzie służył zginie, taki naród zostanie całkowicie wytępiony” itd.”

  Taka maksyma była przyjęta równiez przez starożytnych Rzymian (politeistów) i stosowana w praktyce – niewolnictwo, grabież surowców naturalnych, wynaradawianie podbitych ludów. To samo
  neopogańska NSDAP realizowała. Sam więc widzisz homo shizofrenikusie, że stosujesz w swoich koslawych wywodach myślenie życzeniowe. Tu nie chodzi o jakieś listy, których treści nikogo już nie obchodzą (może z wyjątkiem ciebie i kleru), tylko o TECHNIKĘ grabieży – kiedyś puszczało się rycerzy z krzyżami na tarczach, teraz puszcza się „finansistów” z walizkami pełnymi trefnych umów.

  Polubienie

 9. I zeby było jasne, nie twierdzę że z obecnymi działaniami USA a działalnością św Pawła nie ma żadnych podobieństw. Chodzi mi tylko o to, że to państwo z chrześcijaństwem Jezusa nigdy nie miało nic wspólnego, wręcz przeciwnie – od samego początku był to projekt satanistyczny (judaistyczny). Gdyby nie było św Pawła i jego listów ten kraj (jeśliby powstał) działaby tak samo, tyle że zamiast Biblii byłby jakiś panteon figurkowych bożków.

  Polubienie

 10. Pingback: „Chrystus Zachodu” w wyborach 16 listopada br w PL – widziane z SK | forumemjot dla Polski

 11. Jak to roznica kto i w jakich szatach cie oszukuje ?
  Partyjniak ,czy dusz-wodziciel maja podobne cele wyprowadzić cie GOJU tam gdzie oni chcą .

  Zobaczcie co się dzieje po po wyborach do dolnych władz ,jak serwery liczace glosy poblokowaly się wzajemnie az wreszcie padl CALY KOMPUTEROWY SYSTEM OSZUKANCZY !

  A wy tu o starych i nowych kłamstwach rozprawiacie,zamiast wziasc za pale i ruszyc na tych co w ilości 46 % procentowej frekwencji ruszyli na wybory zapominając,ze kazda partia ma swoich informatykow,ktorzy mogą „naputac” co tylko im chlebodawca zleci za odpowiedni kesek zdrady narodowej .

  BRAWO CI CO NIE POSZLI NA GLOSOWANIE !

  Mamy teraz okazje patrzeć jak LOTRY GUBIA SIE W SWYCH KLAMSTWACH i MANIPULACJACH w walce o koryta władzy.
  Przeciez to szczyt szczytow LUDZKIEJ GLUPOTY i NAIWNOSCI WIERZYC DZISIAJ ZLOBOM PARTYJNYM !!!
  O tym sobie podyskutujcie zbawcy tego swiata .

  Już jest jeden najważniejszy wynik :

  POLSKE ZAMIESZKUJE JUZ CZTERDZIESCI SZESC PROCENT SZMULI,SZWABOW i ICH SLUG !

  Jest jeszcze 54% Polakow myslacych i w nich cala nadzieja odbicia Polski z rak naszych odwiecznych wrogow .

  BOJKOTUJCIE OKUPANTOW !!!

  Polubienie

 12. LuK napisał:

  18 Listopad 2014 o 16:12 Edytuj

  ” „Zużyjecie bogactwa narodów i ich sławą będziecie się chełpić” … A naród który ci nie będzie służył zginie, taki naród zostanie całkowicie wytępiony” itd.”

  Taka maksyma była przyjęta równiez przez starożytnych Rzymian (politeistów) i stosowana w praktyce – niewolnictwo, grabież surowców naturalnych, wynaradawianie podbitych ludów. To samo neopogańska NSDAP realizowała. … Tu nie chodzi o jakieś listy, których treści nikogo już nie obchodzą (może z wyjątkiem ciebie i kleru), tylko o TECHNIKĘ grabieży – kiedyś puszczało się rycerzy z krzyżami na tarczach, teraz puszcza się „finansistów” z walizkami pełnymi trefnych umów.

  Właśnie o tę SOCJOTECHNIKĘ GRABIEŻY chodzi.

  Zarówno starożytny Rzym jak i hitlerowskie Niemcy OTWARCIE MÓWIŁY czego chcą dokonać. Podobnie zresztą było w przypadku Imperium Osmańskiego: z podbitych terytoriów młodych, fizycznie sprawnych chłopców zabierano rodzinom (zwłaszcza w Serbii) by tworzyć z nich doborowe oddziały janczarów. Ofiary panowania tych byłych imperiów były świadome tego, co się dzieje. Miały zatem INFORMCJĘ O SYSTEMIE SPOŁECZNYM, który je dominuje. I jakoś dziwnie chętnie przystawały na to ich narodowe ujarzmienie (Serbowie przez lat prawie 500), Ich elity nawet były nagradzanie rzymskim obywatelstwem (vide św. Paweł), a w imperium Wielkiej Porty najbardziej zasłużeni janczarzy-niewolnicy osiągali godności Wielkich Wezyrów, normalni janczarzy po skończeniu służby masowo żenili się z kilkoma na raz Turczynkami, tak że po 500 latach niewoli, pierwotny turkmeński (rasy żółtej) genotyp ludności w Turcji zmienił się na ten sam co w Serbii genotyp rasy białej, słowiańskiej.

  W wypadku IMPERIÓW ANGLOSASKICH słowa są po to aby zasłaniać czyny. Narody podbite nie są asymilowane przez zwycięzców, tylko po prostu – zgodnie z Pismem Świętym – wymordowywane: vide amerykańscy Indianie oraz autochtoniczni mieszkańcy Tasmanii. Rzymianie zezwalali podbitym narodom kultywować ich religie, ZACHODNI CHRZEŚCIJANIE niszczyli/niszczą wszystko: dziś na „zdobytej przez Zachód” części Ukrainy masowo się wydziedzicza „moskiewskich” prawosławnych z ich cerkwi, zamieniając je na greko-katolickie, podległe Watykanowi; ludność rosyjską południowego wschodu Ukrainy systematycznie wypycha z zamieszkałych przez nią terytoriów. Także alfabet planuje się zmienić na łaciński.

  SOCJOTECHNIKA żydo-anglosasko-banderowskiej napaści rozbójniczej jest dokładnie taka sama jak ta zalecona w Piśmie Świętym w proroctwie Izajasza: na upatrzoną ofiarę napaści zwala się wszystkie świństwa jakich dokonują przygotowujący się do ataku ANGLOSASKO-ŻYDOWSCY RABUSIE, stwarza się nastrój, że SZLACHETNI WYRUSZAJĄ NA WOJNĘ Z IMPERIUM ZŁA (skąd my to znamy!). No i metodą ideologiczno-bankowego (też wskazanego w Piśmie Świętym) zniewolenia, zadusza się, ekonomicznie, ofiarę. Jest to ulubiona, już pawie od 100 lat (doktryna Monroe, bynajmniej nie żyda), przez Departament Stanu USA „anakonda”.

  Patrz co się aktualnie przygotowuje w Stanach Zjednoczonych, kopiuję z portalu Gajówka Maruchy:

  Luxeuro said
  2014-11-16 (niedziela) at 08:32:35
  Raport Polskiego ambasadora o sytuacji w USA,

  „Nastroje, jakie obecnie panują w Stanach Zjednoczonych potęgowane są coraz większą nienawiścią do „ROSJI”, a przede wszystkim do osoby „PUTINA” oraz do wszystkiego co tchnie „ROSJA”. Propaganda urabiana jest w pierwszym miejscu przez czynniki żydowskie, które mają w swoich rękach nieomal w stu procentach radio oraz wytwórnie filmowe, jak również przez prasę oraz tygodniki. Mimo tego, że propaganda jest szyta grubymi nićmi i że przedstawia „ROSJI” w świetle jak najbardziej ujemnym, wyzyskując głównie prześladowania religijne i obozy koncentracyjne, to jednak dzięki ignorancji tutejszego społeczeństwa, nieobeznanego zupełnie z sytuacją w Europie, działa ona w sposób tak przenikliwy, iż obecnie większość narodu amerykańskiego uważa „PUTINA” oraz „ROSJE” za największe zło i niebezpieczeństwo jakie zawisło nad światem.

  Sytuacja w tutejszym kraju stwarza doskonałe forum dla wszelkiego rodzaju mówców oraz dla uchodźców z „ROSJI” i „UKRAINY”, którzy nie szczędzą słów by drogą różnych kalumnii podburzać tutejsze społeczeństwo, gloryfikując wolność amerykańską w przeciwstawieniu do reżimów totalitarnych. Znamiennym i ciekawym faktem jest, że w całej tej bardzo pomysłowej kampanii prowadzonej głównie przeciwko „ROSJI”, eliminowana jest zupełnie „USA i NATO”, a jeżeli jakakolwiek wzmianka o niej jest wypowiedziana, to zawsze w formie przyjaznej, na to, by wzbudzić wrażenie, iż „USA i UE” łączą się z blokiem państw demokratycznych. Sympatie również społeczeństwa amerykańskiego, dzięki umiejętnej propagandzie, są po stronie czerwonej „WIELKIEJ BRYTANII”.

  Oprócz wyżej omówionej propagandy, wytwarzana jest sztu­czna psychoza wojenna, która wmawia w naród amerykański, że pokój w Europie wisi na włosku, i że wojna jest nieunikniona, przy czym niedwuznacznie daje się społeczeństwu do zrozumienia, że Ameryka w razie wojny światowej będzie zmuszona wystąpić czynnie w obronie haseł wolności i demokracji świata.”

  http://www.bibula.com/?p=41045

  Polubienie

 13. Gdziebys co nie otworzyl wszędzie Q.RWA SZMUL i SZWAB DOMINUJE !
  Tak dluzej trwac nie może !!!
  U nas dzisiaj (południowy stan USA) minus 10 C
  jak te sqrwysyny „ocieplają klimat” ,jak im ten jahwe na to pozwala – powiedz nam filozofie,ty czy inny .
  Za pare dni zrobia wam ślizgawki w Polsce .
  I co dalej będziecie się spierać o pierdoly biblijne ?
  Zamiast doradzić co plebs ma robic aby to q.restwo wyplenić ze swiata doczesnego .
  Za pysk i do poziomu z partyjnego pionu !!!

  Polubienie

 14. Kapralu ,spoko !
  Zadnego „miecha” ,Andrzejki się zblizaja ,dziewczyny kreacje szykują a ty wprowadzasz nerwowa sytuacje .
  To prawda jak podaja media,ze tej listopadowej zimy jest 20 zgonow w USA na wskutek mrozu,sniegu i strachu ale to nie powod aby panikować i bluzgac na …. ,no wlasnie na kogo ?
  Na niebo,na KOSMOS i jego ludki ?
  Przeciez to krasnoludki z brodami wszystkiemu winne.
  Ktos tu narzucil temat o „Chrystusie Zachodu” wiec Zenonie bądź poważnym – Chrystus to Chrystus ,krolem był,jest i będzie ,a ze w Polsce ma już swój tron (nie wierzysz,zapytaj biskupow w Polin),to tron należy szanować.
  Zobacz co się „porobilo” choćby z tymi ostatnimi wyborami,znowu antychryst nabruzdzil jak niektórzy
  w PiS-ie lub na lajbie zwanej PO ,miało być tak a nie inaczej (tym razem nie-rzady) czyli PiS -dzielcy mieli przejac paleczke ale się rachunki nie zgadzają i zobacz ile dni już licza glosy ,nawet z Japoni liczydla reczne sprowadzili !
  I kto tu winien , Chrystus,diabel czy ludzie ?
  A jeżeli ludzie ,to co to za jolopy co tabliczki mnożenia nie znaja i prostych rachunkow ?
  Pytamy ,bo pytac nam wolno,zas twierdzenia nasze utknely w „mordo-racji” i to w innym miejscu (ktoś znowu podeslal nam szpiega).
  Hans pokaz się ,chociaż czekaj Zenus może to Bruner dokonal ?
  Ach ten wordpress,ile on placi ???

  Polubienie

 15. Chlopy dziś mowie do wos poważnie i stanowco .
  To bydzie faktycnie zima jaki jesce za mojej pamięci nie było.mozeta się wszyckiego spodziwac ,nawet tygo,ze wiele ludzi wymrze,a moze i zabite bydą .
  Jak już lo Chrystusie Godocie to na tyn temot nie cza zartowac,bo i kara Bosko może takigo spotkać co wicie ,rozumicie z Boga drwi ,jak i z przez Nigo wybranego narodu znacy się Jizraelitow.
  Przecie Lon znacy się Bog dol jim takom mondrosc,ze nikto nimo się do nich rownac.
  Lone wszycko wiedza,noc i dzień siedza w swych pismach,na jinternecie tyz i nic się przed nimi nie ukryje !
  Lone mogą wszycko i to dlatygo,ze maja piniadze a za nie wszycko i wszyckich potrafią kupic .
  Lostatnio podaja,ze te komisyje wyborcę niezle maja płacone za licenie tych glosow .
  Może tym razem,ktorysik mni zapłacono i zobocta co się porobilo !
  Niech no teroz ludzie się zbuntują,ze tak ich loszukano ,do tygo niech no ta zima jako jest teroz w hameryce przydzie do Polski ,to może być i koniec swiata,znacy się tygo swiata dla tych co dobrze w Polsce maja,bo bidny wszycko przetrzymo i do sobie rady ,nawet wysr …c się na snigu i mrozie ale te bogate tygo nie potrafią ,bo kto im du.e podmyje ?

  Polubienie

 16. Brawo Wladeczku !
  Co racja to racja – SZMUL,SZWAB = DEMO-KRACJA !!!

  Tylko widzisz Wladek to nie takie proste dzisiaj dac popalić takim sqrwielom !
  Wprawdzie jest tu taki jeden husarz, co to napisał Konstytucje ale nie ma pieniędzy na reszte działania i bądź pewny,ze w pojedynke nic nie dokona nie tylko on ale nawet ten młody Piotr K. co ma „swa tv”,o którym temat zalozyl pan Tadzio czy moderator M.G.
  Dobrze mowi,ladny jest ,dobrze ubrany ale to tez nie starczy by szmuli i szwabow pokonać polskimi gojami .
  Mogą tego dokonac tylko ruskie goje przy pomocy zoltkow z Chin ale i to niepewne ,bo Chinczykow SZMULE MAJA W KIESZENI !
  Zas kremlowska Rosja ma już czwarte pokolenie bolszewikow,z którymi bywa roznie ,przecież tylko ślepiec nie widział jak przestrojono ZSRR z „plamistym na czole” Garbaczowem.
  Potem zrobiono „prażnik” z Jelcynem i widzisz teraz jak się Putin miota miedzy mlotem a kowadlem ,nawet już trzeci „krasnoludek” nie pomoze.
  Dzsiaj gdy oba „chrystusy wschodu i zachodu” się zlacza i dojada do wnioski,ze jednak ludzi jest zaduzo na tym globie no to będzie MASAKRA !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s