Co robią kury?


Temat zastępczy.

Co robią kury gdy gospodarza nie ma w domu?

Wiadomo.

Swawolą na całego

Ten temat zastępczy przygotowany jest dla APA na jego samochodowe tarapaty.

Bo kury, kurki to relaks, i nie koniecznie trzyma się je dla jaj.

Reklamy

17 uwag do wpisu “Co robią kury?

 1. Dobrze wam się wiedzie gospodarzu ,co ?
  O kurach piszecie i pokazujecie i to jak !
  A może by tak o qrwach napisac wstępniak , by zboczyć plebejuszy na lewy tor i rozmydlić to co się dzieje przed 13-tym grudniem ,nic o tym nie ma w wytycznych i instrukcjach z pustynnych piaskow ?
  Zawsze by to „pismidlo i malowidlo ” przyciaglo gojow i rozrywke im dalo .
  Do tego M.G. moderator by cos wymascil lub przypomniał z przeszlosci „jak zdobywac babskie szczyty” .
  Smialo do roboty ,może nawet o „nowotworze Putina” albo o jego „wybrance” ?
  Bron Boze o kaczorku,chociaz to tez można zaliczyć do drobiu,takie male i nakaczych nogach z buziaczkiem „w ciup”,przy okazji można dac filmiki o sprytnych kotach co ukradly Polske.

  Wracajac do kur to warto je karmic wlasna dobra pasza,nie tymi mieszankami z MONSANTO ,bo zacznie kura na kure skakać i ja mietosic a koguty na rzez .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Kury to mądre ptaki i swój honor mają.
  Mają też swój hymn. A gdacze się on tak:

  Nie będzie kaczor pluł nam w dziób
  I pióra darł na strzępy
  My dumne kury, znaczy drób
  odwiecznie nieulękły.

  Kokko dak koko dak
  Wie to kaczor wie to szpak
  Kokko dak koko dak
  Na kolację jemy mak

  O paniach lekkiego prowadzenia nie napiszę, bo nie mam w tym temacie rozeznania. Trzeba by do Paryża , albo do Hamburga wyskoczyć, a na to ani kasy ani ochoty

  Polubione przez 1 osoba

 3. No to dawaj na temat kotow choćby tak :

  Kaczor ma swojego kota,
  w samotności on się miota.

  Partia jedna,partia druga
  chce na durnia go wystrugać .

  Robi wszystko,struga kija,
  wspiera radio co ma ryja .

  Obiecuje dobre zycie
  smiejac się sam z siebie skrycie.

  Na zebraniu kur gadaja,
  ze kaczora dość już maja.

  Na pytanie – jak z nim panie ?
  ON MA W GLOWIE POMIESZANIE !

  W Ukraine go poniosło
  ukrainska chciał zyc wiosna .

  Nie dla kotow Ukraina ,
  tam Putina się zagina .

  Samolot zestrzelić mu chcieli
  lecz pomogli mu anieli !

  Dzis Putina nikt nie zlapie
  gwiazde ma w rosyjskiej czapie !

  To przewodnia gwiazda panie ,
  kto uderzy zbiera lanie .

  Napoleon chojrak kaczy
  na Helenie skończyl w daczy.

  Hitler się na Rosje porwal
  za to dobrze tez oberwal.

  Teraz szmule oraz szwaby
  nasylaja nan swe babby.

  Jedna taka zeszwabiona
  gazem chciała go przekonać .

  Nie ten numer anielico
  Putin ma ciekawe lico .

  On wam zagra ,on zaśpiewa
  plynac będzie dalej Neva.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Ooooo… to juz drugi temat zastepczy, tym razem o kurach.

  „Markglogg” widocznie biwakuje pod namiotem w zasniezonych gorach i przezywa ekstaze, a „Adm” czeka jak kura zniesie mu zlote jajo.

  Polubienie

 5. Cytuję w całości Czerwonego (najwyraźniej na złość i z zazdrości) anty-komunistę Klona z Toronto:

  ” Ooooo… to juz drugi temat zastepczy, tym razem o kurach.

  „Markglogg” widocznie biwakuje pod namiotem w zasniezonych gorach i przezywa ekstaze, a „Adm” czeka jak kura zniesie mu zlote jajo.”

  Czytając powyższe złote myśli, coś mnie się zdaje, że tenże ucywilizowany we własnym kartonowym a wymarzonym jeszcze za czasów szatańskiej komuny domku – bohater mego wpisu – obywatel Klon, przesiadujący obecnie na starość przed monitorem komputera i buszujący na zmianę w internecie, czy to na „Wierni Polsce”, czy w poszukiwaniu krótkometrażowych filmików – po prostu zazdrości w/w dwójce, że jedynym z czym po latach ciężkiej pracy na rzecz dobrobytu, kojarzyć mu się może kura(ka ewentualnie kogut) – to w wolnych chwilach z pukaniem się ręką we własne „JAJO” podczas oglądania dziewczyn z „branży”, których najczęściej słyszaną przez nie frazą jest krótkie i słodkie: „suck my COCK”…

  A tak przy okazji, to zazdroszczę panu M.G.. Chyba nie ma nic bardziej podniecającego, jak szczytowanie u boku zdrowej dziewuchy (najlepiej dwóch importowanych azjatek) w towarzystwie najwyższych szczytów Ziemii…

  Polubienie

 6. Czy potrzebne wam sa z obu stron barykady takie popisy jak wyżej słowno-naiwne ?
  Czy wy wszyscy jesteście opłacani przez tych samych bankierow z rodu davidowego ?

  Chyba ,ze o to tylko chodzi na (prawie) wszystkich portalach polsko-jezycznych by zmieniac dyskusje aby tylko chociaż dwoje nie polaczylo swych sil przeciwko ZLU !

  Polubienie

 7. @jAPA
  Jak świat światem, nawet Polak, lecz do bólu zżydowiały – nie ma żadnych szans zostać mym rodakiem.
  Niestety, ale te 25 lat „hiper-liberalnej demokracji” spowodowały, że ów w/w „typ” rodaka w kraju nad Wisłą, w wcale niemały procent nam się cholernie rozmnożył, i siłą rzeczy zaczął nawet dominować.
  A jako, że mam zbyt częstą (nie)przyjemność z tym typem na codzień obcowania (znajomych oraz rodzinę w to włączając), w efekcie doprowadziło to do tego, że nabawiłem się jakieś nieznanej mnie wcześniej alergii.
  To co obecnie znamionuje charakter „nowego” w swej masie Polaka, to to, że gdyby tylko mógł – to jadłby nawet to – co robi pod siebie… I to wcale nie z powodu biedy…
  Dalej, parafrazując fragment jednej z powieści W. Łysiaka, dożyliśmy w Polsce czasów, w których społeczeństwo podzieliło się na te kilka może góra kilkanaście procent „skurwieli”, którzy to posiadają nieograniczony, dzięki Mamonie oraz koneksjom, dostęp do wszytkiego oraz pozostałą większość, ale w gruncie rzeczy takich samych mentalnych „skurwieli”, z tą jednak tylko niewielką różnicą, że zazdroszczącym tego wszystkiego tym pierwszym.
  A pośród tej masy głów, zajadłych małp, że nawet Bóg, i Bóg im nie pomoże, żyją nieliczne wyjątki, które chociaż także niekiedy ubabrane odłamkami guwna pochodzącym z systemu pieniężno-lichwiarskiego – to mimo to, mający odwagę, a nawet tupet, na przekór zżydowiałej trzodzie, leżąc wieczorem na gołej ziemii pod gołym niebem, popatrzeć czasem na gwiazdy…

  I na koniec jedna uwaga do „adm”, który napisał:
  cyt.: „O paniach lekkiego prowadzenia nie napiszę, bo nie mam w tym temacie rozeznania. Trzeba by do Paryża , albo do Hamburga wyskoczyć, a na to ani kasy ani ochoty”

  Podpowiadam. To „adm” nie wie, że to już od lat za „potrzebą” nie ma potrzeby jeździć do w/w miast. Paryski „pigalak” czy „czerwona dzielnica” Hamburga znajdująca się nomen omen na dzielnicy Świętego Pawła (St. Pauli), od dawien dawna są już w Polsce.
  Wystarczy zajrzeć na pierwszy lepszy portal internetowy, by się przekonać, że pod względem ilości, jak i jakości oferowanych usług, nasze Damy zdystansowały dziewczyny z wymienionych miast o mile świetlne.

  Polubienie

 8. Brzydko wyżej napisane i z bledem w samym lajnie (nie myslec ze ..uje się nie kreskuje) ,co swiadczy o…… ale rozumie młodziana,ze szczęścia nie ma takiego jak inni jego pobratyncy w Polin.
  Gdyby nalezal do czystej rasy szmuli na pewno i w totolotka by wygral,
  Z Bogiem jest tez na bakier a o takich Bog zapomina ,bo przeciez po równo dal ludziom zmysły i talenty a rozum nakazal doskonalić !

  Tak wiec młodzian w skore odzian zerknij trochę na swych rodzicieli i jak chcesz zapytaj ich jak to się stało,ze na tym swiecie i w dodatku w Polsce się znalazles ,w Polsce w kraju,gdzie ludzie od lat się znaja .
  ale
  Gdy do Polski wprowadzali się „nowi” i nadal to trwa, to już insza inszość,na takich MADRY POLAK (jak mawia nasz Wladek) trzeba dawac pozor,bo cholera wie co w takim drzemie .
  I teraz jak już z Zachodu będą szly szwaby a ze Wschodu ruskie pomieszane, to trzeba się liczyc ,czy te obce i nam POLAKOM nie będą zagrazac a przeciez mieszkali w sąsiedztwie i to dość długo !
  Dowody na to dala IIWS i inne historie, kiedy,gdzie i kogo witano kwiatami a takze kto donosil i kogo likwidowano.
  SLOWIANSKIE i POLSKIE DUSZE LATWO ROZPOZNAC .
  Duzo obcych widzimy na codzien i ciagle ich przybywa do Polski o czym Polacy nie sa informowani.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Zenku ,my wiemy jak rozpoznać szmula czy szwaba ale większość GOIM tego nie potrafi i bierze takiego czy innego za Polaka ,a to tylko urodzony i odchowany mieszaniec ,ktory czasem sam nie wie jaka w nim plynie krew (której więcej – polskiej czy „przyjezdnej” lub jeszcze wcześniej „frontowej”).
  Polski narod czystej krwi jest już zaledwie w polowie to widać golym okiem ,wystarczy spojrzeć podczas wszelkich wyborow do władz.
  Aby czystej krwi POLAK przebil się do władz w POLSCE trzeba wiele pielgrzymek do Czestochowy, słuchania Radia Maryja i sutego dawania na tace ,wtedy może jehowa wysłucha i zlituje się nad „gojem biedaczkiem” z rodu słowiańskiego.

  Przyjmij do wiadomości Zenku i to,ze taka Lodz nie ma już wcale czystej polskiej krwi !
  Zaraz za nia plasuje się KRAKOW ,Warszawa zas jest dopiero na trzecim miejscu .
  Teraz weź dzisiejsze scierwomedia i przeglądnij choćby „po facjatach” tych co dalej wladac będą
  POLSKIMI MIASTAMI .
  O wsiach i gminach dowiesz się w późniejszym czasie .

  UDANEJ PENETRACJI i ZWIADU !

  Polubienie

 10. No i dalej jak mantrę powtarza nam tu niczym rasowy Żyd (którego tam Ojczyzna, gdzie mu dobrze), o złych szwabach, szmulach czy ruskich, nasz wierny w głupocie – „amjerykanski” pierdziel o ksywce „Zenek”.
  Cytuję:
  „I teraz jak już z Zachodu będą szly szwaby a ze Wschodu ruskie pomieszane, to trzeba się liczyc ,czy te obce i nam POLAKOM nie będą zagrazac a przeciez mieszkali w sąsiedztwie i to dość długo !
  Dowody na to dala IIWS i inne historie (…)”

  Zatem zakładam, że zgodnie z tradycją jak przystało na pielgr(żyd)ma osiadłego w swej nowej Ojczyźnie – Jułesej, naszego Miśka nie zainteresuje nawet powszechnie znany fakt, że w podsłupskim Redzikowie, to nie w/w przez niego nacje, lecz właśnie jego nowi rodacy chcą wybudować sobie „tarczę”.
  Dalej, że za największym centrum handlowym w Słupsku o swojsko brzmiącej nazwie -Jantar, powstałym dosłownie na gruzach Sezamoru (dawniej zakładu projektującego i produkującego maszyny na użytek m.in. stoczni w Polsce) – stoi kapitał …amerykański.
  A do promocyjnego pakietu w formie prezentu dla naszych „zaoceanicznych przyjaciół” (tak przed laty będąc w Słupsku premier Cimoszewicz miał się zwrócić do zaproszonych gości) od miasta Słupsk, należałoby jeszcze dorzucić kilka dużych zakładów w mieście.

  A teraz dzieci kochane, machając jedną uniesioną w górze rączką, drugą całuski naszemu Misiaczkowi Zenusiowi prześlemy.

  Polubienie

 11. Dodaj jeszcze do tego szmulku parchaty a może i rudy,ze za to tuskopodobny dostal posadke w jewrokolchozie.
  Niedorozwoju po ateistycznych studiach masz to na co zasluzyles i ani deka więcej !
  Zapytaj urbana dlaczego musisz zginac kolana.
  Na koniec wal się decha po kwasniewskich dobrobycie.

  Polubienie

 12. Co robia kury ?
  Kury znosza jajka a potem z tych jajek wykluwają się następne kur pokolenia ,no i mamy to co mamy wyżej w dyskusjach.
  Teraz pytanie :
  Co robia koguty ?
  Ja twierdze ,ze kogut to potrafi tylko zapladniac kury aby z jajek były następne kury i koguty.
  Inna sprawa z owcami i baranami.
  Jeszcze inna ze swinkami i wieprzami.
  O bykach nie wspomnę ,bo buchaje to sa dopiero bydlaki !
  Warto pamietac o kobyłach i ogierach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s