Pozdrowienia z nad „trzeźwego” Morza Bałtyckiego


Ależ się wzruszyłem. Łzy jak groch po mych policzkach spłynęły, gdy po dłuższej nieobecności, w końcu ujrzałem, skądinąd, oryginalny komentarz pana Mieczysława Sylwestra Kazimierzaka.
Bom naprawdę już powolutku zaczął miewać czarne myśli, że może Mu na wieczność, po prawicy Feliksa Konecznego, się zasiadło…
Żyje. Bogu dzięki.

 

I tu ma prośba, czy kto z czytelników nie zechciał by mnie przetłumaczyć, podkreślam „łopatologicznie”, poniższej treści komentarza autorstwa – M.S.K.
Cyt.:

„EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU w ramach handlowania wojna i pokojem doprowadziła do WOJNY O PIENIĄDZ i montowania egzotycznych koalicji.ANTYDOLAROWEJ rosyjsko-chińskiej.ŻYDOBANDERYZM jest znakiem czasu montowania przeciwstawnej poprzez destabilizację Europy Wschodniej.To efekt przewrotności wynikający z ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.
Tą przewrotność potwierdza sekwencja zdarzeń kiedy maksymalizm zrodził rosyjski rasizm,a ŻYDOBOLSZEWIZM przejęła go w działaniu.
Zbliżyły się do siebie nacje z czasów kolaboracji z okupantami,na których brak lojalności wobec Polski liczyli agresorzy w roku 1939.Najpierw zbolszewikowani Żydzi z sowietami (ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ),a następnie Ukraińcy UPA z Niemcami (RZEŹ WOŁYŃSKA).
Jakie będą konsekwencje ŻYDOBALNDERYZMU,czy aby nie JUDEOPOLONIA?!”

 

Z góry, dziękuję, to jest Bóg zapłać.

A tak na poważnie, przechodząc do poważniejszych, bieżących spraw świata współczesnego, tj. tematu poprzedniego postu – „Przemówienie Putina”, niejako sprowokowany złotymi myślami anonimowego mnie osobiście – „(bajarza)-husarz33`a” (na marginesie liczba 33 w tajemnych kręgach lóż masońskich, uważana jest za najwyższy stopień wtajemniczenia), cyt.:

 

„Jeśli ktoś podsyca nienawiść do Rosjan, to służy światowym bandytom spod znaku Banku światowego i MFW. A ponadto wspiera kłamliwe info medialne i „interes” partyjnych świń, czyli Alfonsów w tym lichwiarskim burdelu.”

pozwolę sobie z domieszką czarnego humoru, wyjaśnić czytelnikom „strony WP(s)”, posiłkując się przy tym treścią komentarza pana M. Głogoczowskiego, co między wierszami, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, mógł mieć na myśli prezydent Rosji – W. Putin.
Wpierw „hipotetycznie” za M. G., cyt. :

 

„(…). No i mamy, na poziomie XXI wieku, zrozumienie rosyjskiej – i nie tylko rosyjskiej – „sakralności”: po prostu Krym to będzie HIPERMARKET oraz BURDEL nad Morzem Czarnym, I to dokładnie w miejscu gdzie Cyryl i Metody, przybywając z Bizancjum, po raz pierwszy postawili stopy na (już i jeszcze) wtedy Świętej Ruskiej Ziemi.

 

I czy przypadkiem „Krym Putina” (nie chcę przypominać, z jakim zawodem to nazwisko mi się kojarzy) nie jest ZWIEŃCZENIEM MISJI CYWILIZACYJNEJ tych dwóch prawosławnych świętych?”

 

A dalej, łagodnie przechodząc do fragmentu tekstu, pt.: „Hardo i bezkompromisowo” a przedrukowanego przez gospodarza „strony” pana „adm”,

za: http://jeznach.neon24.pl/post/116157,hardo-i-bezkompromisowo

mamy czarno na białym, niezbyt jeszcze jasne dla profanów, wyłuszczenie celów współczesnej „Nowej Świętej Misji Cywilizacyjnej” Sbornej na najbliższe lata, której zarys objaśnia nam „uduchowiona” (zapewne za sprawą obcowania z młodym, przeto dowartościowującym się jako samiec wiecznie na chodzie, świeżym żeńskim mięsem…) osoba samego „cara” Putina, cyt.:

 

„Prezydent (dyl – Putin) podkreślił, że należy z szacunkiem traktować słuszne interesy (tych w spodniach) wszystkich uczestników (seksualnych) kontaktów międzynarodowych. Dopiero wówczas nie armaty, nie rakiety czy samoloty bojowe, lecz właśnie normy prawa (radości płynącej z seksu płatnego) będą niezawodnie chronić świat przed krwawymi konfliktami.
(…) Rosja natomiast jest silna (ilością oraz jakością usługujących dziewcząt – modelek, już z dawna, z anglosasko słodko brzmiącymi pseudonimami) i pewna siebie (i pomyślności dziejowego przedsięwzięcia). Jej celem jest pozyskanie jak najwięcej równoprawnych (pod względem posiadanych zer na koncie) partnerów (klienteli) zarówno na Zachodzie, jak też na Wschodzie – powiedział (super ALF) – Władimir Putin.”

 

Zatem kwestią dyskusyną pozostaje tylko, gdzie i w jaki sposób, będzie się ten proceder odbywać.
I ma tu całkowitą słuszność czytelnik „LuK”, podpowiadając, że prowadzenie współcześnie tak dochodowego interesu w otwartych, na wszystkie możliwe kierunki (przeciągi), przestarzałych „abrahamicznych namiotach”, byłoby po prostu nonsensem…
Ale o to, „bożyszcze” nowobogackich Ruskich – Putin jak i jego zausznicy, o czym mieliśmy okazję przeczytać, poprzez formę rajskich ulg dla „szabrowników szatańsko-sprawiedliwego ZSRR”, także widać pomyśleli.
Bo co jak co, ale ziemskim zakompleksionym a uposażonym wymoczkom tego świata, w końcu musi być wygodnie pod każdym względem…

 

Ps. I na koniec, abstrahując odrobinę od tematu, całkiem poważnie, tym razem przestroga dla odwiedzających moje rodzinne miasto. Każdy osobnik płci męskiej musi teraz wiedzieć, że robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Zatem drodzy rodacy, uwaga na swe dupska, kiedy przekraczacie …bramy Słupska.

 

dyl

 

Temat z kategorii: turystyka erotyczna

Reklamy

25 uwag do wpisu “Pozdrowienia z nad „trzeźwego” Morza Bałtyckiego

 1. Calkiem,calkiem zebrane to do kupy
  ale co z tego
  jak temat konczy się u du.y !

  Smuci nas,ze dyskusje nie tylko na WP-S-ach zamierają ale i na innych forach polsko-jezycznych,milkna, pozostala tylko „ochrana”.

  Co jest tego przyczyna ?

  W naszej druzynie jest wszystko OK !
  Nam strzelac nie kazano …….
  A z wami co ,odcięto od cycka ?

  Administracje – prosimy o wyjaśnienie.

  Polubienie

 2. Wojna idzie panie majorze, wojna, siły trzeba zbierać, kartacze liczyć, nie w dyskusje się wdawać, nie karty odkrywać. Stąd i dyskusja na WP zamiera, choć jak widzimy, pan Kazimierczak w pełni sił twórczych powrócił i nas maluczkich swą filozofią dokształca.
  A z Olszyna dobra nowina
  Rozpustnik jeden wielki co na ratuszowej wieży spuszczał szelki (sobie) a babom majtki i je gwałcił nielitościwie nawet gdy już w ciąży były, na stołek swój dawniej utracony nie został wybrany, nie został namaszczony, mimo, że msze świętą zamówioną przez gwałciciela w katedrze na jego intencje i za jego kasę odprawiali.
  A że wojna bliska, to nam husarza trzeba na wodza wybrać, wodza czyli prezydenta i z pomocą jego magicznych cyfr Rzeczpospolitą obronić.
  Dla pana Marka zła nowina, bo jak informuje telewizja polska pendolino jeszcze do Gdańska z Krakowa nie jeździ(?) a może już jeździ (?), ale ceny takie horrendalne, że niejednemu emerycie na podróż tam i z powrotem by nie starczyło, a za co by leki kupił albo i kanapkę. Co do mnie, to ja zawsze ,,morze” się kąpać w jeziorze, a to mo(r)że blisko. Kłopot zimą z kąpielą , bo przeręble trzeba rąbać.

  Polubienie

 3. „pozwolę sobie z domieszką czarnego humoru, wyjaśnić czytelnikom „strony WP(s)”, posiłkując się przy tym treścią komentarza pana M. Głogoczowskiego, co między wierszami, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, mógł mieć na myśli prezydent Rosji – W. Putin.”

  Te „między wierszami” to zwyczajne opluwanie, bez różnicy, co zrobiłby Putin, MG i tak by wszystko poprzekręcał, pomieszał, zmanipulował, i na końcu zmieszał z błotem. Nawet ojca obedcnego prezydenta zaciągnął do ROA, tylko po to, żeby przeczytać „między wierszami”, że Putin jakiś hitlerowski plan wciela w życie. Tak nawiasem to właśnie liberalne mass media kreują Putina na drugiego Hitlera. Czyżby MG był (wbrew temu co pisze) podwykonawcą misji słynnego „pana zastępów”, co mi próbował przy wielu okazjach imputować?

  Polubienie

 4. Jest odzew adm. to dobrze ale z ta wojna cos nie tak – rozejm zapowiadają .
  Wyglada na to,ze orędzie Putina „pomoglo” niektórym zrozumieć,ze z Putinem nie ma zartow,on nawet jest w stanie o długopis się upomnieć .
  Ale co tam Rosja ,była,jest i będzie oby tylko reaktory na Zaporozu w powietrze nie wyleciały , a o tym adm. milczy ,kiedy w innych miejscach strasza .
  Do roboty czujki !
  My tez czuwamy w weekend choć za oknem „grypowo” a adm. zimowe moczenie pokazuje nawiedzonych „bohaterow”.

  Polubienie

 5. Ponieważ zostałem wywołany do tablicy,to Feliks Koneczny pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS i wobec trwającej WOJNY O PIENIĄDZ do tej książki miast walki na slogany,językiem matematyki trzeba dopisać rozdział o wartościach NARODOWYCH.Natomiast w polityce historycznej uwzględnić ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Tu powstaje problem politycznej poprawności,która w polskim wydaniu pozwala na miękkie lądowanie ŻYDOBANDERYZMU po ŻYDOBOLSZEWIZMIE :
  http://www.tygodniksolidarnosc.com/pl/7106/77/c/bez-polit-poprawy.html
  Coraz bardziej okazuje się,że przy swobodnym przepływie środków finansowych KAPITAŁ zaczyna nabierać wartości NARODOWYCH.
  POLSKA jest nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie niż to oceniał polski badacz,autor oryginalnego podziału na cywilizacje Feliks Koneczny.

  Polubienie

 6. ad MSK,

  F.Koneczny pisal i okreslal cywililizacje, biorac pod uwage przeszlosc i terazniejszosc, ktora zamknela sie dla F.Konecznego pod koniec pierwszej polowy XX wieku i od tamtego czasu dzieli nas 65 lat.
  CYWILIZACJA ARIOW, od ktorej wywodza sie Slowianie, ktorzy posiadaja charakterystyczna haplogrupe „R1a1” jest o wiele starsza niz wspomniane cywilizacje przez F.Konecznego – badaniami dotyczacymi cywilizacji Ariow zajmowal sie profesor archeologii V.Sarianidi przez 40 lat i znalezione obiekty cywlilizacji Ariow pochodzily sprzed ponad 20 tysiecy lat.
  http://slowianin.wordpress.com/2012/06/16/gonur/
  https://archive.org/stream/NecropolisOfGonur/necropolis_of_gonur#page/n23/mode/2up
  O tym nie wspomina zydowska Wikipedia tylko wtlacza sie ludziom kit do glow o innych cywilizacjach, ktore uwazane sa przez przeroznych „specjalistow” , w tym rowniez od propagandy, za najstarsze na swiecie.

  Polubienie

 7. Nie roztrząsając która z cywilizacji była starsza a która młodsza, można jednak zakładać, że olbrzymie tereny jakie zajmowali Słowianie i olbrzymia ilość mieszkańców tych terenów musiała wytworzyć taką cywilizację i taką kulturę, która na tych olbrzymich terenach najbardziej była odpowiednia i przydatna.
  Czy były ludom słowiańskim potrzebne piramidy i swinkse?
  Nie
  Czy były potrzebne termy rzymskie ludom zamieszkałym nad Wołgą, Donem, Dnieprem, Wisłą, na obszarach setek tysięcy źródełek, strumyków potoków, rzek, jezior?
  Nie
  Czy tam gdzie rosły tysiącletnie dęby potrzebne były kamienne ołtarze do całopalnych ofiar?
  Oczywiście Nie
  Kraj miodem i mlekiem płynący i wszelkich dostatków jakimi ziemia obdarzała mieszkańców miał inne prawa zwyczaje i inne nawyki niż ci którzy by przeżyć imali się rozbojów, rabunków, mordów.

  Polubienie

 8. Jasnowidz Jackowski ci to powiedział ?
  A co to jest ten katolicyzm ,który niby ma milowac nasza druzyna .
  Czy ty wiesz,ze w wojsku sledzie nazywano katolikami ?
  Masz zly namiar na nas,sprawdz lunete i nastaw ostrość.
  Podszkol się tez w rozpoznawaniu dzieci diabla wywodzące się z plemienia zmijowego.
  Czekaj, (podpowiada Zenek) może ty tez się do nich zaliczasz- przyznaj się bez bicia.

  Polubienie

 9. A tak na poważnie, przechodząc do poważniejszych, bieżących spraw świata współczesnego, tj. tematu poprzedniego postu – „Przemówienie Putina”, niejako sprowokowany złotymi myślami anonimowego mnie osobiście – „(bajarza)-husarz33`a” (na marginesie liczba 33 w tajemnych kręgach lóż masońskich, uważana jest za najwyższy stopień wtajemniczenia), cyt.:

  „Jeśli ktoś podsyca nienawiść do Rosjan, to służy światowym bandytom spod znaku Banku światowego i MFW. A ponadto wspiera kłamliwe info medialne i „interes” partyjnych świń, czyli Alfonsów w tym lichwiarskim burdelu.”

  Odpowiadam ci ty niezrównoważony dylu -„krokodylu” – anonimie.
  Nie jestem anonimem i to, coś wysmażył jako nieprzytomny ma się nijak do rzekomego podsycania nienawiści do Rosjan. Wręcz przeciwnie. Putina i Rosjan uważam za jedyną ostoję w walce z Alfonsami i pospolitymi pasożytami z Banku Światowego i MFW.
  To, że akurat w nazwie mam liczbę 33 – to jest liczba lat Chrystusa, którego ukrzyżowali żydzi.
  Loże zaś na przekur i wbrew faktom uzurpują sobie – jako swoją – tą liczbę. NIE JESTEM MASONEM, ani żydem, tylko POLAKIEM i wypraszam sobie podobne insynuacje.

  Polubienie

 10. Co racja to racja Kazimierzu .
  Nie daj się agenciakom ,trzymaj z nami, to ich razem wylapiemy ( ty ze swoja zaloga w Polsce a my na emigracji wśród polskich emigrantow) jest ich zatrzęsienie ,słudzy szmuli i szwabow,sa na każdym portalu „z przydzialu”.
  Malo tego.prowadza własne portale i włos im z glowy nie spada i to tym dobrze uwlosionym i zakotwiczonym od lat .
  Jak nie wiesz ,którzy to ,to pytaj nas ,mamy ich na „swym rekordzie”.
  Jak dojdziemy do większych sil to zagramy „dylu na badylu”,oczywiście z tymi co sa w naszym zasiegu.
  Jeden taki zostal namierzony w Australi i inni agenci za nim teraz placza ,zala się i prosza aby go z wiezienia wyciagnac w którym „osiadl za handel plastikowymi chińskimi pistoletami” na co namowila go jego chinska zona.
  Chyba wiesz o kogo chodzi ,poczytaj na forach jak szwaba bronia.
  Jak z tego widać caly czas trwa walka miedzy szmulostwem a szwabia i to na całym swiecie.
  Zdrowka „husarzu” ZYCZYMY i uważaj na tych wyżej z rodow wiadomych.
  Nas nie miej za wrogow jakzes ,jak piszesz POLAK.
  Zawsze to jeden Polak więcej w szeregu,prowadzi do zwycięstwa w boju !

  Polubienie

 11. Co racja to racja Kazimierzu .

  Czyżbyś zmienił zdanie o moim zaangażowaniu – anonimie APA?
  Wiem o kim mowa. Nie każdy „polak” to Polak.
  Za życzenia dziękuję.

  Polubienie

 12. Nie no, skoro niejaki „hujarz33” ustawił się w jednym szeregu z „proto-komunistą” Jezusem, to „dyl-ciowi”, nie zważając na dzisiejsze zmęczenie, nie wypada nic innego jak tylko zerwać czapkę z głowy, łopatę na bok odłożyć i śpieszyć z odpowiedzią.

  15 Styczeń 2014 o 17:42 na „Wierni Polsce” (dawniej nawet „Suwerennej”) „wysmażyłem” taki o to tekst, cyt.:

  „zjudaizowana Ameryka w tym swym zacięciu, w niszczeniu komunistycznej Rosji (plus pozostałych państw UW) nie wzięła jednego pod uwagę,
  że ta planowo niszczona i upodlona,
  mogła by w przyszłości odrodzić się już w nowej, równie prymitywnej jak USA, formie…
  Bo za taką, tak naprawdę, ukrywającą się dziś za fasadą z prawosławia, można uznać nowy twór – Rossiya,
  tylko że ten spłodzony, pośrednio przez USA – frankenstein, tak łatwo zniszczyć już nie będzie…”

  A, że to już w starożytności zwykło się mawiać: „cornix cornici oculum non effodit” (kruk krukowi oka nie wykole), stąd przestaje potem dziwić, że „Boski Układ”, który od ponad 20 lat kieruje polityką Rosji, za nic ma kraje
  zachowujące ustrój socjalistyczny.
  Dosłownie przymykając swe ślepia oczarownych blaskiem Mamona, czyni z nich „chrystusową” ofiarę, których krew ma za zadanie odkupić te ponad 70 lat „wspólnie praktykowanej bezbożności”…

  Polubienie

 13. Jak mawiał starożytny mędrzec wschodu- kto oddaje władzę nad swą duszą ten jest najpodlejszym ( w znaczeniu jednocześnie najlichszym) z niewolników.

  A mnie się wydawało, że te dwie tróje to coś na kształt -do trzech razy sztuka razy dwa, lub procenta na butelce okowity, tych co to za kołnierz nie wylewali. A tu mamy świętego z konstytucją dla świata.
  Czymże sobie ta strona na taki zaszczyt zasłużyła?

  Polubienie

 14. APA napisał, cyt.:

  „Co racja to racja Kazimierzu .
  Nie daj się agenciakom ,trzymaj z nami, to ich razem wylapiemy ( ty ze swoja zaloga w Polsce a my na emigracji wśród polskich emigrantow) jest ich zatrzęsienie ,słudzy szmuli i szwabow (…)”

  Gdyby ktoś wam jeszcze za to płacił – bylibyście dziś milionerami…

  Bo jakby nie spojrzeć na ostatnie 25 lat „lichwo-kracji” w Polsce, to należy sobie uczciwie i jasno powiedzieć, że te w/w „instytucje charytatywne” potocznie nazwane bankami prowadzące „pokojowy gangsteryzm”, z którymi niczym don Chichotek tak dzielnie walczy nam tu „hujarz33”, nikogo na siłę nie przymuszają do zaciągania kredytu.
  Nie licząc codziennego bombardowania nas nachalnymi reklamami o łatwym i przyjemnym pożyczaniu (prawie codziennie usuwam takie reklamy z mej skrzynki e-mail), na które to reklamy po prostu należy się uodpornić – to WYŁĄCZNIE potencjalni kredytobiorcy korzystając ze swych „praw człowieka”, docelowo do bycia „człowiekiem zniewolonym”, tak naprawdę stanowią o sile kredytodawców.
  I to ta „wolność decydowaniam o sobie udziecinnionych mas”, dosłownie wymodlona przez hujarzo-podobnych przed kilkudziestu lat a przed którą całkiem racjonlanie chronił system komunistyczny, spowodowała że niemały już dziś procent społeczeństwa siłą rzeczy stał się sługami (niewolnikami rat) tych w/w „szmuli i szwabów”…

  Zatem dzielni fajterzy na obczyźnie jak i ojcowiźnie – do dzieła. Byle życia wystarczyło… Wiatraki już na Was czekają…

  Polubienie

 15. No to teraz zacznie się nawalanka.
  Tylko APA nie proś mnie o pomoc, bo mnie nie przystoi stawać po żadnej ze stron. Liczcie na własne siły zbrojne w pułkach pancernych zamorskich i chorągwiach husarskich krajowych.

  Polubienie

 16. Wybacz adm. ale zostałem sam na czatach jako ten zabezpieczający tyly
  dywizji pancernej T-34,cala reszta udala się w kierunku DC (nie Waszyngtonu) ale „drogi ciężkiej” aby ……. .
  Reszta to tajemnica wojskowa.
  Po DEC-13 wykonanie zadań na kierunku będzie zakończone i jeżeli ten portal jeszcze będzie istniał zdamy raport adminowi.
  Wszelkie zapytania do tego czasu kierowac tylko do mnie „rzecznika info” nie częściej jak raz na dobe.
  Podwyzszona gotowość bojowa (PGB) az do odwołania.

  Polubione przez 1 osoba

 17. A tu mamy świętego z konstytucją dla świata.
  Czymże sobie ta strona na taki zaszczyt zasłużyła?

  Ano tym, że w przeciwieństwie do wszelkich innych konstytucji świata – mój projekt jest oparty o PRAWO NATURALNE bez pasożytnictwa. Podstawową zasadą prawa naturalnego jest to, by krew odżywiała każdą komórkę organizmu – co jest gwarancją ZDROWIA. Komórki nie odżywione zamierają.

  Dodam, że wszystkie obecne konstytucje świata – te stosowane – łamią to podstawowe Prawo Naturalne z powodu – debilnego – stosowania trójpodziału władzy w/g Monteskiusza, zapominając, że istnieje niepisana władza pieniądza, uprawiana przez lichwiarzy. To – właśnie TO jest bezprzykładnym, parszywym – cywilizacyjnym SKANDALEM W SKALI ŚWIATA.

  Polubienie

 18. nikogo na siłę nie przymuszają do zaciągania kredytu.

  Ty dylu/debilu. Nie wiesz, że gdyby ludzie nie brali kredytów, to byliby trupami, bez krwi?
  Wszystkie pieniądze świata są wykreowane jako „dług”, czyli sztuczna krew.
  A ci, co nie biorą kredytów żyją na koszt kredytobiorców, jak boże ptaszki.
  Ci, co skłładają pieniądze w bankach, to są pasożytami jeśli biorą dodatnie oprocentowanie z lichwy odebranej pod przymucem kredytobiorcom – pogłębiają tym samym stan biedy.
  Arystoteles i Św. Tomasz z Akwinu powiedzieli, że pieniądz się nie mnoży.
  Banksterzy twierdzą, że się mnoży. To jest cywilizacyjny absurd jak to, że można zapłacić lichwę pieniądzem nie istniejącym, bo na lichwę banksterzy pieniędzy nie kreują.

  Polubienie

 19. Ile to w Polsce placa za trzymanie pieniędzy w banku ?
  Wie cos na ten temat „husarz33” ?
  Pytam, bo w USA do depozytu „nie przybywa a ubywa” w tej przechowalni zwanej bankiem.
  Przechowalnia sobie liczy za utrzymywanie konta i dokonywanie usług.
  Dawno skonczyly się procenty (dziś tylko setne z tego zostały) za oszczędzanie !
  Dzisiejszy bank to cichy złodziej i to swiatowy .

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s