Striełkow (nareszcie) mówi to co Adm i MG – że nadchodzi czas rozstrzygnięć losu Rosji


 1. Rosja – Striełkow mówi , że nadchodzi czas rozstrzygnięć

  Rosja będzie wkrótce zmuszona bezalternatywnie wybierać – albo walczyć poważnie albo ostatecznie opuścić Noworosję.

  Igor Striełkow o tym jak zdradzają Putina i Noworosję.

  Czas pracuje dla ukrów. Dopóki Najwyższy (Putin – tłum.) znajduje się na pozycji nieskończonego oczekiwania na „pokojowe uregulowania” to oni w szaleńczym tempie odbudowują armię, kończą proces debilizacji i przekształcania ludności w zombi, i z radosną nadzieją obserwują działania V kolumny w otoczeniu samego Najwyższego.

  Plan jest jasny jak słońce. W ciągu zimy przygotować i przezbroić armię, ilościowo i jakościowo ją wzmocnić na tyle ażeby żadni „urlopowicze” (z wojska rosyjskiego -tłum.) nie mogli zmienić balansu sił na polu bitwy. Przez tę zimę sankcje powinny poważnie osłabić gotowość rosyjskiego społeczeństwa do „obrony ruskiego świata”, zwłaszcza poważnie osłabić lojalność naszych urzędników (i bez tego bardzo wątpliwą). A NATO tymczasem powinno zakończyć przygotowanie opinii swoich obywateli na potrzeby konieczności bezpośredniej pomocy wojskowej a nawet zbrojnej interwencji w konflikt „za suwerenność Ukrainy”. A wiosną dostaniemy:

  1) Ostatecznie zniszczony Donbass z ludnością w stosunku do Najwyższego, który nic nie robi (i Rosji w ogóle), pełną nienawiści.

  2) Dodatkowo kilkaset tysięcy uciekinierów, którym zapewnienie życia w warunkach kryzysu, będzie dużo trudniejsze niż wcześniej.

  3) Atak wojsk ukraińskich, decydujący i krwawy, który bez bezpośredniej, na dużą skalę, interwencji Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej doprowadzi do szybkiego pogromu pięciokrotnie, siedmiokrotnie, słabszego ilościowo, i w konsekwencji zdemoralizowanego pospolitego ruszenia.

  4) Wojska NATO już są wprowadzone na terytorium Ukrainy i zagrażają bezpośrednią interwencją (czytaj – bezpośrednią wojną) w przypadku interwencji „urlopowiczów”.

  5) Nie mniej zdemoralizowane kryzysem i inflacją społeczeństwo rosyjskie.

  6) Znajdujące się w zupełnym wyczerpaniu rosyjskie siły patriotyczne ostatecznie tracące wiarę w Najwyższego.

  W tych warunkach przechodzimy do punktu 7), do „trzecich grabi” (jak ja to nazywam) – Rosja będzie zmuszona znowu bezalternatywnie wybierać. Walczyć albo odpuścić Noworosję ostatecznie i bezpowrotnie („Pierwsze grabie” przeszliśmy wiosną, „Drugie grabie” przeszliśmy w sierpniu-wrześniu, dostając po łbie dużo poważniej niż moglibyśmy dostać w kwietniu, maju, czerwcu, ale z bardzo ubogim wynikiem).

  Wiosną, nacierając na „trzecie”, Rosja albo „załamie się” (czego z nadzieją oczekuje V kolumna, na czele której stanęła już najgorsze draństwo) albo zaleje się krwią. W pierwszym wariancie my natychmiast przejdziemy do „grabi nr 4″, już na Krymie, z tymi samymi alternatywami. Tak i „moskiewski majdan” zamajaczy na horyzoncie z pełną siłą (krach ekonomiczny + już nie skrywana zdrada rosyjskiej ludności = piorunująca mieszanka zdolna doprowadzić do wściekłości nie tylko „biało-wstążkowców” ale i całkowicie spokojne, szerokie warstwy społeczne, nastrojone bardziej patriotycznie).

  I tutaj cała nasza wielomiesięczna „propaganda patriotyczna” na głównych kanałach telewizyjnych będzie pracowała na „majdan”. Dokładnie w ten sposób jak patriotyczna propaganda „wielkiej Serbii” zadziałała w Kosowie przeciwko kierującemu nią Miloszewiczowi. Zadziała tak jak bumerang, że tak powiem.

  Jeżeli on (Putin) będzie dalej działał w tym duchu, tak jak teraz, to będziemy musieli zostać sąsiadami przez ścianę…w celach w Hadze. Jeżeli , oczywiście, dowiozą nas tam żywych. Trzeba na serio przygotowywać się do wielkiej wojny i demonstrować tę gotowość bardzo serio. Tylko wtedy uda się jej uniknąć bez haniebnej kapitulacji. I właśnie teraz trzeba rozgromić na głowę ukrów, dopóki ani oni ani ich właściciele, nie są zdolni do ataku na pełną skalę. Wiosną będzie za późno.

  O powrocie do Noworosji.

  Ja nie otrzymałem propozycji przyjęcia obywatelstwa Donieckiej Republiki Ludowej lub Ługańskiej Republiki Ludowej. Co więcej jest opinia (bardzo dobrze uzasadniona), że w tym przypadku w Moskwie, Doniecku i Ługańsku, natychmiast mnie ogłoszą „wrogiem ludu” i radośnie oskarżą o „zerwanie porozumień pokojowych”. Ale co innego jest najważniejsze, w sytuacji jednostronnego wycofania się Rosji, żadnej korzyści oprócz szkody, taki powrót nie przyniesie. A ten czynnik jest dla mnie o kluczowym znaczeniu.

  Igorze Iwanowiczu, dzisiaj było video z Pierwomajska, na którym komendant już w ostatnim akcie rozpaczy zwracał się do szefów dwóch republik, mówiąc o zdradzie narodu. Na jak długo, według pana, wystarczy powstańcom nerwów ażeby znosić te wszystkie przymiarki z pokojowymi negocjacjami?

  Na tym polega jeden z „chwytów” Surkowa, przez niego jest zorganizowana w Noworosji „loteria zawsze wygranych”. Jeżeli powstańcom „puszczą nerwy” i otworzą oni „drugi front” przeciwko wyznaczonym przez niego (Surkowa – tłum.) „premierom” to będzie można oskarżyć powstańców o „bunt” i „odpuścić” ich ukrom a jednocześnie „zachować twarz” (Bo oni sami nas nie posłuchali! To są sobie sami winni!). Przy drugim wariancie – tak jak napisano powyżej – „czekać wiosny”.

  O podobieństwie sytuacji Putina i Miloszewicza.

  Wyjaśniam: Slobodan Miloszewicz stale ustawiał siebie jako „umiarkowanego serbskiego nacjonalistę”. Bardzo podobnie, nawiasem mówiąc, jak teraz zachowuje się Najwyższy. Oznacza to, że on nie zachęcał i nawet ostro cisnął ugrupowania radykalnych, serbskich nacjonalistów, ale ogólnie „kanalizował tradycyjny patriotyzm znacznej części społeczeństwa serbskiego w celu utrzymania swojej władzy. Przy nim główne kanaly serbskiej telewizji stale nadawały audycje podtrzymujące ten patriotyzm a nawet pobudzające go.

  Po katastrofach w Krainie, Bośni, i (zwłaszcza) w Kosowie, patriotyczna część społeczeństwa była oburzona i cała „wielkoserbska” propaganda (w rzeczywistości broniąca serbskiej suwerenności narodowej) obróciła się przeciwko temu kto „odpuścił” Serbów w Jugosławii i Kosowo. W rezultacie na ówczesnym belgradzkim „majdanie” jednocześnie brali udział ich „białowstążkowcy – liberałowie” i ich „patrioci – nacjonaliści”. Miloszewicz pozostał w końcu bez poparcia, został gwałtownie obalony (także jego organy siłowe pogardzały nim i, odpowiednio, nie poparły go) i pojechał do Hagi na spotkanie „ataku serca” (on zbyt dużo wiedział).

  Początkowe siły i zasoby Miloszewicza i Najwyższego są nieporównywalne. Miloszewicz nie miał nadziei na obronę prawdziwej suwerenności bez zewnętrznej pomocy (której nie mógł oczekiwać od nikogo). My do tej pory (teoretycznie) mamy taką szansę. Ale wymaga to całkowitej przebudowy społeczeństwa i odrzucenia prawie wszystkich „osiągnięć demokracji”.

  O „rossijańskim” oligarchacie.

  Nasza obecna „wyższa oligarchia” jest całkowicie z importu, nawet jeżeli jej osoby fizyczne wyrosły na ojczystej ziemi. W chwili „kuponowej prywatyzacji” pieniądze na masowe zakupy najzyskowniejszych i strategicznie ważnych gałęzi przemysłu i sektora finansowego były tylko u międzynarodowych geszefciarzy. Odpowiednio największe zakupy były dokonane, mniej lub bardziej, przez podstawione osoby, za pieniądze dostarczone przez zagraniczne korporacje.

  Na przykład „delegująca do władzy” naszego ukochanego Władisława Jurjewicza (żyda Surkowa – tlum.) „Alfa Group” (panowie Aven i Friedman – żydzi- tłum.) otrzymali swój „startowy kapitał” od Rothschildów. „Uwaga! Pytanie!” – czyim człowiekiem jest Pusznoj (do oddelegowania do administracji prezydenckiej w 1999 roku zajmował stanowisko wiceprezesa „Alfa Bank”)? Coś mi podpowiada, że obecne, niezgrabne próby Najwyższego osiągnięcia jakiejś rzeczywistej suwerenności u „Alfy” nie wywołują zbyt przychylnej reakcji.

  O Szojgu jako możliwym astępcy

  Siergiej Kożugienowicz (Szojgu – tłum.) to mistrz utrzymywania się u władzy, od 1991 roku minister. Zrobił karierę przy Jelcynie i kontynuuje ją przy Putinie, bez żadnej polityki. Tylko dzięki biurokratycznej robocie. On jeżeli będzie „politykiem” to tylko na rozkaz, jako mianowaniec, albo jako „następca”.

  Opinia o Żirinowskim. Czy jest z niego jakiś pożytek?

  Pożytek z człowieka, który ze swoją sprzedajną do szpiku kości partyjką w ciągu 20 lat „udawał skrzydło patriotyczne” grając rolę „ściągacza na siebie uwagi” i swoim wybitnym błazeństwem marginalizując każdą ideę patriotyczną? Tak, za tę szkodę, którą on wyrządził, mało będzie dla niego dożywotniej katorgi!

  O Kwaczkowie

  Nie znam go osobiście. Szczerze mogę powiedzieć, że jeżeli rzeczywiście on organizował zamach na Buczajsa Puczeżada (Czubajs – tłum.) to bardziej nieprofesjonalnie zorganizowanej zasadzki nie można sobie wyobrazić. A jeżeli nie to o czym tu w ogóle dyskutować? Jego oświadczenia i działania uważam za awanturnictwo i prowokację, chociaż prawdopodobnie, jest on szczerym człowiekiem i nie zasługuje na los który go spotkał.

  Igor Striełkow

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-strielkow-mowi-ze-nadchodzi-czas-rozstrzygniec-2014-12

Reklamy

42 uwagi do wpisu “Striełkow (nareszcie) mówi to co Adm i MG – że nadchodzi czas rozstrzygnięć losu Rosji

 1. Strielkow może sobie myslec i mowic co chce o swojej ojczyźnie i sprawach narodowych .
  Tak winni czynic wszyscy przedstawiciele danych narodow .
  Co myśli i czyni adm. ,M.G. to tez ich sprawa ,pogląd i wybor ,kim sa i co czynia sami najlepiej wiedza.
  Natomiast MY NAROD POLSKI z RODOW SLOWIANSKICH CZYMY TO CO DO POLAKOW NALEZY !
  Nikt za nas nie będzie myslal ani czynil .
  Nikt nam NIE BEDZIE URZADZAJ RAJU NA ZIEMI jak SOBIE GO SAMI NIE UCZNIMY !!!!!!!!!!

  Polubienie

 2. O, tutaj można sobie pooglądąć amerykańską flagę na budynku SBU (Służby Bezpieczeństwa Ukrainy) z początkiem grudnia br.

  No i wiadomo publicznie, kto czuwa nad bezpieką naszego ościennego (od wschodu) OKRAJA Europy:

  Polubienie

 3. Z walki zła ze złem to jest ŻYDOBANDERYZMU z ROSYJSKIM RASIZMEM (powrót po ŻYDOBOLSZEWIZMIE) nie może wyniknąć nic dobrego dla Polski.
  POLSKA nadal MIEDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko bardziej globalnie niż to analizował Faliks Koneczny.Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,co wymaga określonego zachowania wobec tworzących się koalicji wokół zadłużonego dolara i realizacji polityki historycznej dyktowanej przez ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.
  Choćby powiązanie dni modłów do żydowskiego święta PURIM :
  https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezident_Ukrainy_Poroshenko_Prizvat_narod_k_3h_dnevnomu_postu_i_molitve_s_pokayaniem_pered_Bogom/?sqMkiib

  Polubienie

 4. Jedynym wyjściem jest odebranie monopolu lichwiarskim bandytom/banksterom.

  Moja konstytucja taką operację przewiduje. Tylko trzeba ją zastosować!!!

  Polubienie

 5. APA
  Natomiast MY NAROD POLSKI z RODOW SLOWIANSKICH CZYMY TO CO DO POLAKOW NALEZY !

  APA, nie błaznuj. Bo jaki z ciebie NAROD POLSKI z RODOW SLOWIANSKICH, jeśli zwabiony złudnym mirażem dobrobytu i dolarami porzuciłeś Polskę i robisz za pachoła u Yankesów.
  Miejże chłopie odrobinę pokory.

  Co do Striełkowa.
  Czarno widzę najbliższe lata dla Rosji z Putinem na Kremlu. Ten ciołek albo jest tak umoczony, że natychmiast trzeba by było postąpić z nim tak jak postąpili Moskwiczanie z Griszką Otriepiewem (Samozwańcem) którego prochami nabito puszkę (działo) i wystrzelono w kierunku zachodu, albo usunąć wyprowadzając bocznymi drzwiami ratując przed rozjuszonym tłumem jak to miało miejsce z Szewardnadze w Tbilisi.
  W Rosji jest jeszcze Ziuganow, ale i on wydaje się zbyt ospały by cokolwiek miało się zmienić.
  Jest jeszcze inna sprawa, sami amerykanie mają niemal że wrodzoną zdolność do spieprzenia tego co robią.
  Oni najpierw planują, później się nakręcają, a na koniec rozkładając swoje działania na lata zaczynają grzęść w bagnie które sami spreparowali. Wzorcowym przykładem niech tu będzie zaangażowanie i wojna w Wietnamie.
  U nas takim który potrafi się zaplątać we własne nogi jest Jarosław Kaczyński.

  A Putin ,,szykuje się do wojny”

  Polubione przez 1 osoba

 6. Jeżeli już o powadze,zwabieniu i pacholach adminku chcesz tu nam wywody robic ,to sam się wpierw nie ośmieszaj i nie mow/nie pisz o sobie,bo przecież „doswiadczales” amerykańskiego raju.
  A ze ci te dolary nie wypalily i nauczyles się w hameryce bujac w obłokach ,to nie sadz innych wg.siebie ,to po pierwsze.
  Po drugie ,jeżeli już zlapales bakcyla nędznego kapitalisty i samochwały to ludziom nie rob wody z mózgu na swym pozal się Boze portaliku cykajac na nocniku za ochlap !

  Po trzecie nie wciskaj tematow o ziomkach z wiadomych rodow i nie rozwodz się o Rosji,gdy POLSKA TONIE nie tylko w długach ale nedzy dzięki SZMULOM i SZWABOM oraz ich sługom mieszancom !!!

  Zrozumiales ,czy wylozyc to jasniej i każdy z osobna naszej druzyny APA ?
  My zdajemy sobie sprawę ze stojących przed toba zadań i obowiazkow narzucanych przez wordpress i słanych ci ostrzezen o zamknieciu portalu,byc może z naszego powodu,bo raczej inni dyskutanci się nie wychylają po za ustalona i nakreslona linie poprawności politycznej ( tak jak to było przed podzialem portali WPS),bo ty to jesteś ty ,a my to sa my – POLACY ,
  którzy szmuli i szwabow
  zawsze robimy na cacay !

  Dobrze wiemy czym jest każdy portal polsko-jezyczny i komu sluzy – takie sa nasze (na razie) ZADANIA WOJSKOWE .
  Proszę sobie to zapamietac – dobre rozpoznanie to sukces w walce,na froncie i wojnie !

  Polubione przez 1 osoba

 7. Czy Ty APA masz jakąś drużynę?
  Czy moja drużyna NOWA POLSKA bez lichwy Ci nie przeszkadza?
  A może przyłączycie się do NAS, bo my mówimy jasno i wprost o co chodzi.???
  ODEBRAĆ BANKSTEROM MONOPOL!!! – Czy Ty (WY – „drużyna”) też to popierasz?

  Polubienie

 8. Czy ty dalej Kazimierzu czytasz nas z NIEUWAGA ?
  Ta człowieku – MY JESTESMY NA ZESLANIU ,ZA BURTA STATKU,ktory się jeszcze nazywa POLSKA .
  Możemy mieć powrot wprost w odpowiednie przebranie kiedyś nazywane pasiaki .
  Jak ty już swoja armia i swoja Konstytucja zdobędziesz władze w Polsce i przyjmiesz nas emigrantow na OJCZYZNY LONO ,to bardzo będziemy ci wdzięczni ,mało tego zagłosujemy twoja kandydaturę na PREZYDENTA POLSKI,
  PRAWDZIWEJ POLSKI bez obcych banków,bez lichwy,POLSKI DLA POLAKOW !
  Zrobisz to dla nas ?
  My teraz mamy wrocic do Polski aby znaleźć się w szmuloszwabskich wiezienaich ?
  Pomysl logicznie,myslenie nie kosztuje,przezorny zawsze ubezpieczony w swym rozumie !
  POZDRAWIAMY CIE JAKO EMIGRANCI BEZ WYBORU,ZYCIE NAS DO TEGO ZMUSILO,
  MY POLACY NA TULACZCE ZYCIOWEJ !

  Polubione przez 1 osoba

 9. Oj ty APA, na ciebie się nawet nie można wk…uzić, wszak jesteś citizenem amerykańskim ….,,polsko-jezycznym i komu służysz” też jest wiadomym.
  Czasem myślę, że w USA twoim szefem musiał być najpierw jakiś dokuczliwy i wredny szmul, a następnie równie wredny i dokuczliwy szwab i do dziś nie możesz o nich zapomnieć.

  Polubienie

 10. My teraz mamy wrocic do Polski aby znaleźć się w szmuloszwabskich wiezienaich ?

  Dobre stawiacie pytanie.
  A ja mam inne do Was pytanie: czy ja „zadłużony” (płacę im pod przymusem tylko lichwę) u banksterów, mam za friko WAM zrobić miejsce w Ojczyźnie, do której tak „tęsknicie”???

  PRAWDZIWEJ POLSKI bez obcych banków,bez lichwy,POLSKI DLA POLAKOW !
  Zrobisz to dla nas ?

  TAK – zrobię – jeśli WY tu i teraz coś dla mnie zrobicie? Domyślcie się CO potrzeba zrobić.?
  Kandydata na Prezydenta Przyszłej POLSKI już mamy, tylko musimy go wylansować jak przyjdzie na to czas.?

  Prszyszła Polska – to NOWA POLSKA bez lichwy i tak się stanie jeśli mi pomożecie.

  Polubienie

 11. Aaaahhhhhaaaa !
  No, to teraz już prawie rozumiemy ,czyli po żydowsku cos za cos .
  Można się było tego spodziewać jak po „obecnym ruchu narodowym” w Polsce z wodzami takimi jak winnickie,kowalskie ,może by i jakie nowaki się znalazły.
  Tak czy owak
  mloda gwardia szmulowa od nowa !!!
  Do których dziadziuś należysz ?
  No i jeszcze to twoje zadluzenie i splaty lichwy !
  Ales się dziadek udal i ubabral w zydowskim gnoju !!
  My za ciebie pozyczek splacac nie będziemy,
  kto bierze ten splaca i
  niech innym du.y nie zawraca !

  Bujaj się Fela ,po jutrze niedziela.

  Polubienie

 12. Ty ,adm a ty skad ?
  Maciarewicz cie na nas naslal ???
  O siti-zenach nawet wiesz ,straszysz naszych ze doniesiesz tam gdzie trzeba ?!
  Panie zlotnik „nasi na to sa zahartowni” nie raz kontrolowani ,przez sito emigracyjne przepuszczeni i zalegalizowani ,my nie mexyki ani mehiki ,portoryki nie raz morde mieli obita przez naszych !
  Ale jak już cie tak gnebia abys donosil to im powiedz lub napisz ,ze jest nas siedmiu wspaniałych i wszyscy po wojaczce w LWP.
  Kto się nie imal wojaczki
  ten przez cale zycie dostaje sraczki !

  U szmuli ,owszem pracowaliśmy i nawet dobrze nam płacili lepiej niż subkontraktorzy polacy-mieszance ci sa zdolni do wszystkiego i jak byles w hameryce to wiesz jak rodakow brali na bajery i zalegali z zaplata.
  U szwaba ,żaden z nas rak sobie nie brudzil ,Brunera mamy w pamięci i Hansa – Mikulskiego poczciwego Szmula Sp.
  Masz jeszcze jakies strachy
  na Lachy ?

  Polubienie

 13. Bujaj się Fela ,po jutrze niedziela.

  No i wyszło szydło z worka.
  Napracę 18-to letnią nad konstytucją należy się zapłata. Nie wiedziałeś? Żydowski gnoju???
  Tym bardziej, że moja konstytucja daje ludziom życie. Wszystkie obecne odbierają życie.
  Ty Gnojku „polaczku” chcesz mnie uczyć życia??? Tfu z takim pojmowaniem SPRAWY.

  Polubienie

 14. Dług już spłaciłem dawno, a lichwa nie jest długiem, tylko ZBRODNIĄ DOSKONAŁĄ – ZABRANIEM PRAWA DO ŻYCIA i to w majestacie „prawa”.

  Polubienie

 15. Duża kolumna wojska Donieckiej Republiki Ludowej udała się na front – do Mariupola.
  W Kolumnie poruszają się BMP, Urale, GAZ-66, artyleria przeciwlotnicza. Wśród innych jednostek przesunięta brygada „Opłot” i batalion grupa taktyczna „Somalia”. W Kolumnie widziano ciężarówkę „Wielki Dżihad” Motoroli. Na wielu czołgach i samochodach napisy „Na Mariupol!”

  Mariupol za węgiel.

  Polubienie

 16. Cyt.:
  „Czas pracuje dla ukrów. Dopóki Najwyższy (Putin – tłum.) znajduje się na pozycji nieskończonego oczekiwania na „pokojowe uregulowania” to oni w szaleńczym tempie odbudowują armię, kończą proces debilizacji i przekształcania ludności w zombi, i z radosną nadzieją obserwują działania V kolumny w otoczeniu samego Najwyższego.

  Plan jest jasny jak słońce. W ciągu zimy przygotować i przezbroić armię, ilościowo i jakościowo ją wzmocnić na tyle ażeby żadni „urlopowicze” (z wojska rosyjskiego -tłum.) nie mogli zmienić balansu sił na polu bitwy. Przez tę zimę sankcje powinny poważnie osłabić gotowość rosyjskiego społeczeństwa do „obrony ruskiego świata”(…)”

  Czyżby Strielkov sugerował, że Rosję można pokonać ich własną (1812, 1941, 42/43), bronią – zimą. (?)
  Rosja w prowadzeniu wojen, pozornie defensywnych, ma spore wielu wiekowe doświadczenie. Ta sprytna skądinąd taktyka, polegająca na tymczasowym poświęceniu ukraińskich obwodów, obliczona jest wyłącznie na wymęczenie przeciwnika, a następnie jego późniejszym skutecznym skontrowaniu. Nic ponadto.
  A i sam naród rosyjski, mimo niezadowolonia polityką Kremla, ostatecznie i tak zawsze stanie w obronie Matuszki.

  Polubione przez 1 osoba

 17. No i jeszcze jedno. Ta „ukraińska zadyma” – to moim zdaniem nic innego, jak tylko i wyłącznie tradycyjne wbijanie kolejnego już „KLINA” między Rosję a Europę Zachodnią przez naszych anglosaskich „przyjaciół” (UK i USA).
  W interesie tej dwójki (wcześniej przed IIWŚ – UK) jest to, aby na terenie Europy kontynentalnej nie doszło do zawiązania się sojuszu państw, mogącego w przyszłości poważniej im zagrozić ewentualnie tylko od siebie gospodarczo uniezależnić.

  Stąd nie sądzę, aby USA i UK były na tyle naiwne, aby myśleć o poważniejszym angażowaniu się w większy konflikt, i to na terytorium Rosji. Swój cel już osiągneli. Od kontynuowanie i dalszego konserwowania ów wyznaczonego kierunku polityki kryptonim: KLIN, mają swych wasali, takich jak choćby Polska…

  Polubione przez 1 osoba

 18. Dyl napisał:

  „Rosja w prowadzeniu wojen, pozornie defensywnych, ma spore wielu wiekowe doświadczenie. Ta sprytna skądinąd taktyka, polegająca na tymczasowym poświęceniu ukraińskich obwodów, obliczona jest wyłącznie na wymęczenie przeciwnika, a następnie jego późniejszym skutecznym skontrowaniu. Nic ponadto.”

  Taka taktyka była praktyczna, gdy PAŃSTWO było zwartym ORGANIZMEM, który miał w sobie SYSTEM ODPORNOŚCIOWY rozpoznający SWÓJ-OBCY w wypadku inwazji nań organizmów (także mikroorganizmów) OBCYCH. Niestety USTRÓJ LIBERALNY — taki jaki Rosja reprezentuje obecnie — ten naturalny dla wszystkich organizmów, wewnętrzny system odpornościowy ma ZAGŁUSZONY ideologią właśnie liberalizmu, zezwalającego na formowanie, wewnątrz wielkiego państwowego organizmu, OGNISK ŻYCIA PRYWATNEGO pasożytującego na instytucjach państwowych. To widzimy doskonale i w dzisiejszej Polsce pod nazwą ŻYCIA PARTYJNEGO, które jest po prostu naroślą rakową na społecznej tkance. (W Białorusi życia partyjnego po prostu nie ma, nie było go też i Libii Kadafiego, obecnie totalnie zdewastowanej). A Raka się nie zwycięży przed nim się cofając, bo on rośnie w siłę właśnie się rozprzestrzeniając: handlowe, oparte na uwielbianym przez naszego MSK PIENIĄDZU, „liberalnodemokratyczne” podejście do świata automatycznie zamienia ten świat w „trupa państw narodowych, w którym rojnie żerują kupczyki”.

  O tym zjawisku społecznym pisano w głównych gazetach Europy Zachodniej już przed pół wiekiem, ale o tej degeneracji ustrojowej pracowicie obecnie zapomniano. I ta „wewnętrzna — można ją nazwać ŻYDOANGLOSASKA — choroba Zachodu” w ciągu ostatniego ćwierćwiecza rozprzestrzeniła się aż do Władywostoku. Czy Rosja z niej się otrząśnie? Dość czarno to widzę. Prochanow, czasopismo „Zavtra” i jego ideologia „ruskiego mira” jest niestety w odwrocie pod oligarchicznymi rządami FILOZACHODNIEGO PASOŻYTNICZEGO KREMLA.

  Polubienie

 19. O tutaj, na powyższy temat mówi Konstantin Sivkov prezes Akademii Spraw Geopolitycznych w Moskwie: albo uda się podporządkować Wielką Oligarchiczną Własność Państwu — i wyrzucić liberałów z Kremla — albo w Rosji zaczną rządzić domorosłe Jaceniuki (w rodzaju Chodorkowskiego) i Jarosze (czyli czrnosecinni rosyjscy nacjnaliści kolaborujący oczywiście z CIA):

  Polubienie

 20. @markglogg,

  Zawieszając przez chwilę dyskusję nad obecnym ustrojem Rosji, pozwolę sobie dokonać parafrazy pańskiego wyżej komentarza, i następnie wyprowadzić własny wniosek odnośnie tego: co też Rosja w walce z „Zachodem” uważa za swoją siłę.

  Przede wszystkim nie sądzę, aby Rosja (oligarchia kraju) po to dała się wcześniej „zamerykanizować” (zliberalizować) – by teraz zostać kolejnym mega-stanem Ameryki.

  Aby ofensywna taktyka państw zachodnich przeciw Rosji była praktyczna, PAŃSTWA te winny uprzednio być zwartymi ORGANIZMAMI, które miałyby w sobie SYSTEM ODPORNOŚCIOWY rozpoznający SWÓJ-OBCY w wypadku inwazji nań organizmów – OBCYCH. Ale tak się składa, że USTRÓJ LIBERALNY, by nie powiedzieć lewacki — jaki posiada zdecydowana większość państw zachodnich — ten naturalny dla wszystkich organizmów, wewnętrzny system odpornościowy ma ZAGŁUSZONY ideologią właśnie liberalizmu (polityczną poprawnością), zezwalającego na formowanie od lat, wewnątrz swych państwowych organizmów, OGNISK ŻYCIA ETNICZNIE OBCEGO, a doskonale pasożytującego na instytucjach państwowych. (…)
  A tego Raka wybitnie odpornego na asymilację, wyjątkowo trudno zwyciężyć podejmując z nim walkę, jako że rośnie on w siłę właśnie się świetnie rozmnażając: za sprawą czy to prowadzonego przez siebie handlu opartego na uwielbianym przez naszego MSK PIENIĄDZU, czy „liberalnodemokratycznym” przeto nad-tolerancyjnym podejściu rządów państw zachodnich w formie bogatego wachlarza opieki społecznej, co automatycznie powoduje, że Europę Zachodnią zamienia dla siebie w łatwo strawną pożywkę.

  O tym zjawisku społecznym nie pisano w głównych gazetach Europy Zachodniej przed pół wiekiem, jako że nikt tam z tego nowego zagrożenia poważniej nie zdawał sobie wówczas sprawy.

  I dlatego strach pomyśleć, co się będzie w Europie Zachodniej działo, gdy tylko ta na poważnie zaangażuje się jakiś nowy KOSZTOWNY konflikt na wschodzie.

  Jestem pewien, że Rosja by to wykorzystała.

  Polubienie

 21. ….prowadzeniu wojen, pozornie defensywnych….
  Ja to określam inaczej.
  Rosja najpierw musiała zawsze dostać porządnie w d…. żeby się pozbierać i obronić….zajmując kolejne obszary, z których wychodziły na nią ataki.
  Tak było od czasów Batu chana aż po koniec Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Po tym okresie kolejnych agresorów jedynie chwilowo odwiedzała w ich stolicach, Paryżu czy Berlinie. Berlinie ponoć dwukrotnie. Warszawę na dość długo bo lat 123
  Ale teraz ma przeciwnika znacznie potężniejszego, choć i zaplecze ma niezgorsze , jeśli zdoła go sobie zjednać(Chiny)

  Jest jeszcze wypróbowana już w 1917r. na Rosji metoda obalania cara wówczas Mikołaja obecnie byłby to Putin. Metoda skuteczna wówczas i obecnie w kilku krajach w tym na Ukrainie. Czy w Moskwie się uda czy nie, tego nie wiemy, metoda rewolucji udała się w Libii, ale już w Syrii wciąż nie do końca.
  Zatem scenariusze choć podobne, to wyniki mogą być różne.

  Polubienie

 22. Tyle, że paradoks z obalaniem „car-liberała” Putina polega właśnie na tym, że tenże „szlachetny” Zachód tego najmniej by pragnął.
  Zachodnim chrześcijańskim neo-krzyżowcą wystarczy już jedna taka bolesna lekcja z przeszłości 1917 roku.
  Teraz najwyraźniej postanowili do spółki z prawosławnym nurtem chrześcijaństwa, wskrzesić do życia ten „boży porządek” sprzed blisko 200 lat – tj. „Święte Przymierze” 1815 roku.
  I co gorsze, przestańmy w końcu żyć złudzeniami. Tę nieszczęsną „rebeliancką” Noworosję, jedna jak i druga strona, zgodnie potraktowały jako wypadek przy „bożej” (judaistycznej) pracy.
  Coś mnie się zdaje, że już za niedługo ta Noworosja analogicznie podzieli los blisko spokrewnionych z Polanami – Łużyczan 963 roku, rozgrominonych i następnie doszczętnie zmarginalizowanych przez Germanów, a których władca Mieszko I po prostu poświęcił, jako że ważniejsza była raptem w 3 lata później, celebra z przyjęciem największego „dobrodziejstwa” z Zachodu w roku 966…

  Polubienie

 23. Adm-isiu !
  „Cara” Putina nikt nie obali ,tak jak Hitlera nie obalano az do pewnego momentu.
  Tem moment z Putinem nastapi dopiero po wewnetrznej wojnie w „szmulostanach”,kiedy to wyloni się „chiński smok”,który już dorosl do rozmiarow,ze ogonem może majdnac nie tylko w „jewrope” ale tak w Afryke ,jak i obie Ameryki !!!
  W Pentagonie już generalow strach ogarnia i nastepuja przegrupowania na z góry upatrzone pozycje .
  Putin jest dobrze sterowany przez „kosher”.
  Dzis już wszyscy BOJA SIE CHINCZYKOW i w glownych sciekach mediów tego nie usłyszysz ani nie przeczytasz.
  Każdy dobrze wie (madry oczywiście) ,ze z zoltkami nie ma zartow .

  Milego tygodnia Zyczymy !

  Polubienie

 24. Naczelny rabin Rosji uważa, że Moskwa potrzebuje dwa razy więcej synagog.

  Naczelny rabin Rosji Berel Lazar powiedział, że w Moskwie synagogi są przepełnione i jest konieczność zwiększenia ich liczby co najmniej dwa razy.

  „.. Dziś, mamy około 30 miejsc, gdzie Żydzi gromadzą się modlić. Nie wystarczy. Uważamy, że powinno być co najmniej dwa razy tyle. Cały czas myślimy o tym, jak mamy je jeszcze budować.” – powiedział rabin w poniedziałek na konferencji prasowej w Moskwie.

  Zauważył, wzrost religijności wśród Żydów, zauważając, że wizyta w synagodze stała się sposobem na życie „, synagoga stała się ich domem.”

  Lazar powiedział również, że obecny kryzys finansowy nie przeraża rosyjskich Żydów, a oni nie myślą o emigracji.

  „Żydzi myślą o przyszłości z ufnością. Dawniej podczas każdego kryzysu zbieraliśmy nasz dobytek i myśleliśmy o tym, gdzie można iść, ale teraz już nie myślimy o tym. Jesteśmy przekonani, że tutaj mamy swoją przyszłość. Musimy myśleć o przyszłości naszych dzieci.” – podkreślił.

  Z kolei prezes Federacji Gmin Żydowskich w Rosji Aleksander Boroda powiedział, że dzisiaj społeczności żydowskie działają w 178 miastach Rosji, w tym roku gminy żydowskie z Symferopola, Jałty, Kercza i Sewastopola rozpoczęły proces przystąpienia do organizacji. W ciągu najbliższych kilku lat, planuje się otworzyć centrum społeczności w Symferopolu, Sewastopolu i Jałcie.

  http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=57321

  Polubienie

 25. No, a jak to kiedyś czytałem, w ZSRR za rządów, jakby to ujął „Toronto”: „żydo-bolszewika finansowanego przez żydowskie banki z Wall Street” Stalina, tylko w jednym 1937 roku zlikwidowano bagatela 115 synagog…

  Polubione przez 1 osoba

 26. W ramach ewolucji CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ okazało się,że od ateizmu gorsze jest chrześcijaństwo,stąd ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu,również antypolski,rosyjski rasizm.
  Zdolność do cywilizacyjnej przewrotności zrodziła ŻYDOBANDERYZM,czyli zbliżenie do siebie wrogo do siebie nastawionych nacji w czasie okupacji,które kolaborowały po agresji na Polskę w roku 1939.

  Polubienie

 27. Stwierdzam fakt jaki efekt miała ewolucja NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA,dzięki czemu powstał ŻYDOBOLSZEWIZM i ZAKON WOJENNEGO KOMUNIZMU,wrogi wobec nie tylko polskiej racji stanu,ale i CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ
  SYJONIZMOWI poświecił rozdział Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,a ciąg dalszy historii ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.

  Polubione przez 1 osoba

 28. KREML „NA CAŁEGO” IDZIE NA LIKWIDACJĘ NOWORROSJI (A POTEM I ROSJI)

  Борьбе за Новороссию Москва предпочла «дружбу» с Порошенко
  – И это при том, что этот человек, по сути, является военным преступником, указывает эксперт
  (Nad walkę o Noworosję, Moskwa przełożyła „przyjaźń” z Poroszenką – i to w sytuacji gdy ten człowiek jest w istocie zbrodniarzem wojennym, uważa ekspert)

  11:58 17.12.2014 , Виктор Мартынюк

  Poniżej to można sobie poczytać po rosyjsku. No cóż Putin – wg. mnie to już nie putana, ale po prostu „chujło” jak go nazwał publicznie obecny ambasador Ukrainy w Warszawie Deszczyca, a za nim nasz Adm. Coś takiego jak marksistowski „sojusz klasowy” istnieje i jeśli Poroszenko „przyjaciel” kryminalista, to oczywiście ciągnie swój do swego. Jutro się dowiemy, co – zgodnie z planem houstońskim – będzie miał do powiedzenia publicznie „Imperator Rossiji”

  прокомментировал известный публицист, главный редактор ресурсов «Русский обозреватель» и «Новые хроники» Егор Холмогоров:

  – На мою позицию данная российским МИДом высокая оценка Порошенко никак не повлияла. На мой взгляд, этот человек является военным и гуманитарным преступником, поскольку именно он несет ответственность за все события, которые происходили в течение этого лета: за обстрелы городов, за гибель множества мирных людей. Это факт, который уже никто и ничего не сможет перечеркнуть и я надеюсь, что Порошенко еще на этом свете успеет ответить за эти преступления.

  В какой-то момент российская дипломатия сделала достаточно странный, на мой взгляд, выбор – она вдруг назначила Порошенко своим другом. Причем назначила практически в одностороннем порядке. И ему, уже как «другу», начала навязывать дружбу с Россией. Результативность всего этого, конечно, весьма средняя, хотя и можно с осторожным оптимизмом отметить, что, грубо говоря, Порошенко при этом стал хотя бы ограниченно договороспособным.

  Как-никак, но он все же пошел на какое-то уже более-менее серьезное перемирие. На Донбассе практически прекратились взаимные обстрелы и Порошенко, отдадим ему должное, вовсе не пытается любой ценой спровоцировать новые конфликты. Эта тактика характерна для политиков из чисто американской обоймы, в то время, как Порошенко находится скорее в обойме Евросоюза, нежели США.

  Если в качестве конечной задачи рассматривать прекращение конфликта на востоке Украины и на условиях Киева (а, похоже, все идет именно к этому), то да, для такого решения Порошенко представляется нашему МИДу идеальным партнером. Другое дело, что такой сценарий (капитуляция перед хунтой) решительно не соответствует чаяниям жителей Донбасса и контролируемой Киевом части Новороссии. Да и горячо сопереживающим русским соотечественникам гражданам России такой исход будет явно не по душе.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2014/12/17/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/752469-borbe-za-novorossiyu-moskva-predpochla-dr

  Polubienie

 29. re: markglogg,

  Znalazlem taka oto informacje:
  Rosja – Pułkownik Żilin:
  „Putin „odpuścił” projekt Noworosja „. Powstańcy pospolitego ruszenia przepuścili na donieckie lotnisko trzy Kamazy Sił Zbrojnych Ukrainy ze wsparciem osobowym i żywnością dla okupantów.
  W asyście OBWE ciężarówki dostarczyły okrążonym siłom ukraińskim żywność i 51 żołnierzy z Awdiejewki. Na donieckim lotnisku powstańcy pospolitego ruszenia zorganizowali dla armii ukraińskiej KORYTARZ HUMANITARNY w celu zapewnienia rotacji garnizonu i zaopatrzenia w żywność.
  Ukraińscy żołnierze przyjechali na trzech Kamazach, z białymi flagami. W dwóch znajdowało się 51 żołnierzy bez broni i amunicji, a w trzecim produkty żywnościowe. Z okrążonego terminalu lotniska powinno być wywiezionych 48 ukraińskich wojskowych.
  Kolumna samochodowa przyjechała na lotnisko z Awdiejewki. Początkowo ciężarówki prowadzili ukraińscy wojskowi, przed wjazdem na lotnisko zmienili ich powstańcy pospolitego ruszenia. Lotnisko im. Siergieja Prokofiewa przez całe lato przechodziło z rąk do rąk, od Ukraińców do powstańców, dopóki ukraińskim żołnierzom nie udało się umocnić w jego skomplikowanej podziemnej infrastrukturze.
  Armii Donieckiej Republiki Ludowej udało się zablokować żołnierzy ukraińskich na lotnisku. Nac-gwardia kilkakrotnie próbowała przebić się przez okrążenie, ale ani razu te próby nie zakończyły się sukcesem. Na początku września ukraińskie struktury siłowe były „zamknięte” w starym terminalu lotniska i znalazły się w podwójnym pierścieniu okrążenia.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-pulkownik-zilin-putin-odpuscil-projekt-noworosja-2014-12

  W miedzyczasie samoloty transportowe NATO dostarczają broń dla Ukrainy – vide strona:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-samoloty-transportowe-nato-dostarczaja-bron-2014-12

  Moral:
  Znow ktos robi Powstancow Noworosji w to co kon pod brzuchem nosi.

  Polubione przez 1 osoba

 30. Zamieszczam ponownie

  A tutaj juz oficjalnie ZYD Lawrow mowi…

  15-12-2014
  Minister spraw zagranicznych Rosji ZYD Siergiej Lawrow oswiadczyl, ze jego kraj jako jedyny opowiada sie za pozostaniem Donbasu w skladzie Ukrainy.
  Szef dyplomacji Rosji mówil o tym w wywiadzie dla rosyjskiej agencji prasowej Interfax.
  Zapytany, czy Moskwa dazy do uregulowania problemu Donbasu z pozostaniem tego regionu w skladzie Ukrainy, Lawrow odparl, ze Rosja jako jedyna o to zabiega.
  – Jestesmy jedynymi, którzy o to zabiegaja, nalegajac na wypelnieniu (przez Kijów) zobowiazania przeprowadzenia reformy konstytucyjnej z udzialem wszystkich regionów i wszystkich sil politycznych Ukrainy – oznajmil.
  http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=446&p=13554#p13554

  Polubienie

 31. dot.komentarz Adm. z 12.12.2014, g.9.21
  >Czarno widzę najbliższe lata dla Rosji z Putinem na Kremlu. Ten ciołek albo jest tak umoczony, że natychmiast trzeba by było postąpić z nim tak jak postąpili Moskwiczanie z Griszką Otriepiewem (Samozwańcem) którego prochami nabito puszkę (działo) i wystrzelono w kierunku zachodu<

  Nie zamierzam dyskutować na temat Putina, bo może to i racja co napisał Adm, ja tylko ograniczam się do podanej przez niego analogii do jego zdaniem chwalebnego postępku "moskwiczan" względem Dymitra I – "samozwańca", t.j.zamordowania go przez zdrajcę Szujskiego, a następnie barbarzyńskiego potraktowania jego zwłok.
  Moskwa najpierw podlegała przez ok.300 lat pod tatarską Złotą Ordę, by nie dalej niż w połowie VI wieku popaść w silną zależność od mafii londyńskich lichwiarzy, którzy najprawdopodobniej zabili prawdziwego Iwana Groźnego, gdy miał 35 lat, a na jego miejsce osadzili swoją marionetkę, Iwana-samozwańca, który przy pomocy opryczniny, czyli pierwowzoru GUŁAGu, wymordował conajmniej 100 tysięcy Moskali-własnych poddanych i ograbił cały kraj, a srebro i złoto wysłał do Londynu. Tenże Iwan wprowadził morderczy terror wobec Słowian, czyniąc z nich niewolników. Iwan-samozwaniec zamordował własnoręcznie syna prawowitego Iwana. Po śmierci Iwana rządy formalnie objął jego młodszy syn Fiodor 1585-1598, naprawdę jednak rządził za niego oprycznik Borys Godunow, wykonawca woli grabieżców z Londynu. Po śmierci Fiodora, Godunow sam ogłosił się carem i panował w latach 1598-1605 do chwili otrucia go przez bojarów, którzy dość mieli kolonialnej podległości. Dwa miesiące po śmierci Godunowa bojarzy udusili jego syna, cara Fiodora II wraz z jego matką, wdową po Godunowie. Wtedy właśnie rządy objął Dymitr I – samozwaniec, podający się za syna Iwana Groźnego. Dymitr był popularny ulżył doli chłopów moskiewskich ograniczając władzę nad nimi ich panów, poparłi go bojarzy na czele z prominentnymi rodami Bielskich, Mścisławskich, Romanowów i Szujskich. W Rzeczpospolitej poparli go Wiśniowieccy, którzy byli ostatnimi potomkami książecego rodu kijowskiej dynastji Rurykowiczów, w tym czasie jeszcze prawosławni, oraz magnat Mniszech, z którego córką Maryną ożenił się Dymitr. Nie poparł Dymitra król Zygmunt III, ani tym bardziej kanclerz Jan Zamoyski ani też Sejm, jego wyprawa do Moskwy finansowana więc była ze środków prywatnych. Dymitr przygotowywał Moskwę do wspólnej z RP wojny przeciw Turcji, zagrażającej obu krajom.
  Dymitr został po 11 miesiącach władzy zamordowany przez bunt bojarów na czele z Wasylem Szujskim, który zdradził Dymitra, by następnie samemu ogłosić się carem. Miało to iejsce w maju 1606 r. Po zamordowaniu jego ciało wleczone było na sznurze uwiązanym do genitaliów na Łobnoje Miesto, po czym spalone prochy nabito w armatę i wystrzelono w kierunku Polski. Jest całkiem prawdopodobne, że Szujski działał z polecenia Londynu, zwłaszcza, a trzy lata później zawarł on antypolską umowę ze Szwecją, na mocy której 15 tysięcy najemnych wojsk ze Szwecji i księstw niemieckich przybyło do Rosji, przygotowując się do wojny z Polską. Pomijam już dalszą historię i zwycięstwo polskie pod Kłuszynem w r.1610.

  Czy zatem jest zasadne, żeby Adm powoływał się na przykład wystrzelenia zwłok Samozwańca, jako rzekomy akt patriotyczny Moskali ? Przecież to spowodowało nędzę niewolę i zależność Rosjan przez następne 400 lat, ich status jako białych murzynów Europy, w konsekwencji także rozbiory RP, zamiast współdziałania słowiańskiej Polski, Rusi i Moskwy. Czy zwłaszcza Polak nie powinien zastanowić się najpierw nad tym co pisze, zamiast powielać załganą wersję moskiewską, wymyśloną na użytek lichwiarzy londyńskich ?

  Polubione przez 1 osoba

 32. To bardzo ciekawe co napisał Przecław
  ale nie byłbym skłonny w wyciąganiu aż tak daleko idących wniosków w tym, że Moskwa popadła w silną zależność od londyńskiej lichwy czy, że prawdziwy Iwan Groźny został zamordowany i podmieniony przez inną osobę. Szerokie otwarcie się Rosji na zachod nastąpiło raczej dopiero za Piotra I. Wcześniejszy handel z Anglią czy Niemcami nie był jak mi się wydaje zbyt duży a wpływ handlarzy na Iwana znikomy.
  Otriepiew jaki by nie był, był jedynie z pospólstwa i osadzony na tron przez element zewnętrzny, zatem rzec by można było przez okupanta. Ponad to wnosił zarzewie konfliktu na tle religijnym gdyż chciał, (a właściwie chcieli to zrobić jezuici z nim przybyli) narzucić prawosławnej Rosji podległość względem Watykanu , gdy tym czasem Rosja miała się za następcę Bizancjum.
  Trzeba też wiedzieć, że w tamtych czasach wojska nie grzeszyły dyscypliną i dotyczyło to także polskiej załogi stacjonującej na Kremlu.
  Przecież drugie wygnanie Polaków z Moskwy zaczęło się od zwykłej burdy na moskiewskim targu .

  Polubienie

 33. Jeszcze raz powtórzę, że celem mojego wpisu był apel o nie powielanie cudzych propagandowych twierdzeń i pseudohistorycznych dogmatów, które są z gruntu fałszywe, a dodatkowo także antypolskie. Należy najpierw je zbadać i poddać próbie prawdy. W tym przypadku powtarzanie tych moskalskich stereotypów wyrządza tylko dodatkową szkodę samej Rosji, utrwalając jej samobójczy kurs na którym znajduje się od paru setek lat, pomimo wielu prób zawrócenia z tej drogi. Ten kurs zawsze przynosił Rosjanom nędzę, niewolę jednostki, a także ludobójstwo nie tylko zniewalanych ościennych narodów, ale samych Rosjan i to na skalę bezprecedensową w dziejach świata.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s