Teorie spiskowe w czarnym świetle


Rok 2015 przywitamy z niepokojem.
Plany możnych tego świata przewidują na rok przyszły dalsze zmiany na szachownicy globalnej .
Król pobije królową, królowa obali króla, wieża podda się władzy laufra, a pionki zostaną strącone z szachownicy.
Dalsza gra nie będzie miała ani swojego początku ani swojego końca. Jej środek przesunie się na wschód i odbije się na zachodzie. Z mórz i oceanów wyjdą potwory, a gwiazdy i komety runą na ziemię. Czerwony smok powstanie i pokona smoka czarnego.

Tylko dla tych co umieją czytać tłumaczenia ze zrozumieniem

Benjamin Fulford – Tygodniowe Wiadomości – 01.12.2014

Benjamin Fulford

Benjamin Fulford: Ponad 20 rządów krajowych zostanie obalonych jak cabal zaczyna iść w dół, mówią źródła CIA.

1 GRUDNIA 2014 ·INTEL

(Benjamin Fulford) Satanistyczny spisek Nazistowskiej kabal, którzy przejęli władzę na Zachodzie ma być zdjęty i wynikiem będzie obalenie ponad 20 rządów, w tym w USA, Japonii i Wielkiej Brytanii, Pentagonu i CIA, MI6 źródła mówią. Wielu funkcjonariuszy CIA i Pentagonu, poszło do bunkrów w ramach przygotowań do bitwy z armią najemników Kabal, źródła CIA i Pentagonu powiedziały. Sekretarz Obrony Chuck Hagel odchodzi, w ostatnim tygodniu było to zdarzeniem wyzwalającym, źródła mówią. Fakt, że dwóch głównych kandydatów do zastąpienia go w Cabal, odmówiło pracy, fakt ten wskazuje, że coś na pewno dzieje się na wysokim poziomie przemysłu zbrojeniowego. A źródło skomentowało to (za pomocą bardziej bezpośredniego języka) fekalia trafiły na (natknęły się) wentylator.

Tymczasem prezydent USA Barack Obama próbował i nie powiodło się, (w zeszłym tygodniu,) aby wykorzystać wystawianie zamieszek rasowych w całym kraju jako pretekst do korzystania z Homeland Security (dysponują ponad 800 obozami FEMA) do egzekwowania stanu wojennego w imieniu kabały.

Wielu w armii USA jest zdezorientowanych i nie wiedzą, co robić, ponieważ poddani byli silnej indoktrynacji, by na ślepo wykonywać rozkazy i przejmować kontrolę cywilną. Pierwszą rzeczą, która musi być wpojona w głowach tych fence-sitters
www.thefreedictionary.com/fence+sitter

jest to, że nieprzestrzeganiem ich przysięgi, a zatem ich zachowaniem, pozwalają, by konstytucja Stanów Zjednoczonych, była (shredded) zniszczona przez faszystów. Drugą rzeczą, która musi zostać wyjaśniona im jest to, że cywile  którzy nie są za, nie są gangsterami ( przestępcami, terrorystami).

Jest też sporo zamieszania, nawet na wysokich poziomach CIA i innych amerykańskich agencji wywiadowczych, na temat skutków upadłości korporacyjnego rządu amerykańskiego. Wielka sprawa, o jakiej muszą pamiętać, że finansowanie, to psychologiczny proces podejmowania decyzji, co ludzie zrobią w przyszłości. Nawet jeśli system finansowy USA się wali, nic w świecie rzeczywistym się nie zmieni. Brak domu, gruntów, fabryk i ludzie znikną (zbankrutują) tylko dlatego, że biliony instrumentów niewolniczych długów, błędnie oznaczonych jako „dolarów,” są usuwane z komputerów bankowych.

Jedyne ryzyko chaosu będzie pochodzić z awarii, powodowanych przez wojskowy kompleks przemysłowy, by aktywnie Zamknąć system i ponownie uruchomić (meritocratically ). Merytokratyczne kontrolowanie prowadzone przez ludzi i dla ludzi.

Również armia USA musi wiedzieć, że jeśli nie będą działać przeciwko satanistom w Waszyngtonie i na Wall Street, to następne tsunami uderzy w wschodnie wybrzeże USA, wymuszając ewakuację Nowego Jorku, całego stanu Floryda i wiele innych miejsc, źródła White Dragon Society powiedziały.

http://thewatchers.adorraeli.com/2014/11/24/fogo-volcano-erupts-after-20-years-of-sleep-evacuations-in-progress-cape-verde-islands/

Wojsko musi sporządzić plan awaryjny jak najszybciej, jeśli chcą uniknąć kryzysu humanitarnego spowodowanego przez tsunami.

Mówiąc o tsunami, wyrok skazujący został osiągnięty przeciwko adwokatowi Michael Shrimpton z Wielkiej Brytanii, w zeszłym tygodniu, pod zarzutem, że złożył fałszywe zeznanie (ostrzeżenie) o zagrożeniu nuklearnym Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Jednak Shrimpton planuje odwołać się do sądu wyższej instancji, a w tym czasie MI6 i MI5 oficerowie wywiadu obiecali pomóc Shrimptonowi i zająć się jego sprawą.

Co więcej, dowody przedstawione na rozprawie pokazują, że 311 tsunami było dziełem człowieka i groźba jądrowa przyciąga zainteresowanie na wysokim szczeblu, źródła MI5 powiedziałły. UK agencja wywiadowcza MI6 poprosiła swoich odpowiedników zewnętrznych w USA i japońskiego wywiadu, o szczegółowe dane o ataku 311. Ponadto źródła wywiadowcze izraelskiego Mossadu  badają również zarzuty, że premier Izraela Beniamin Netanjahu był jednym z głównych planistów tego ataku, źródło MI5 mówi.

Potężna frakcja w Izraelu w końcu zorientowała się, że wielu tak zwanych Żydów (i chrześcijan i muzułmanów) są rzeczywiście szatana-czczącymi Hyksosami, którzy widzą Żydów jako niewolników. To jeden z powodów, dlaczego sytuacja w Izraelu i na Bliskim Wschodzie osiąga temperatury wrzenia.

Wielka historia tam jest, że członek NATO Turcja, Iran i monarchie Zatoki Perskiej są na wojennej ścieżce interesów Cabal w tym regionie. Sytuacja jest chaotyczna co najmniej. Tzw ISIS jest prowadzony przez Izrael, by zdyskredytować muzułmanów i skręcić (oszukać) światową opinię publiczną przeciwko Turcji i Iranowi, doprowadzić do stworzenia ruchu islamskiego Federalnego super-państwa. Pamiętaj, że prawdziwi muzułmanie nie popełniają okrucieństw tego rodzaju, co jest przypisywane ISIS, tylko Hyksosyci to zrobili. Ponieważ ISIS jest atakowana przez Pentagon i Brytyjczyków, oznacza to, że kraje te faktycznie walczą z Izraelem lub, mówiąc bardziej precyzyjnie, z czcicielami Hyksosów, Nazistowskimi czcicielami szatana, którzy kontrolują realną władzę w tym kraju.

Ponadto, samoloty NATO startują z Turcji do nalotów wspierających Nazistowską zaciężną armię walczącą na Ukrainie. Jeśli ta informacja wydaje się zbytnio w oderwaniu od tego, co można przeczytać w mediach propagandy cabal, należy zwrócić uwagę na fakt, że prezydent Rosji Władimir Putin jest w Turcji w tym tygodniu, by uszczelnić duży sojusz energetyczny z Turcją. Nie jest to coś takiego, że będzie się działo, gdy samoloty NATO z Turcji będą atakowały rosyjskich sojuszników we wschodniej Ukrainie.

http://rt.com/business/209643-putin-turkey-visit-energy/

Ludzie, którzy wciąż mają problemy dostosowują się, w tej sytuacji powinni zwrócić uwagę na fakt, że tylko Kanada, Stany Zjednoczone i Ukraina głosowały przeciw Rosjan rezolucji ONZ potępiającej „gloryfikację nazizmu i inne praktyki, które przyczyniają się do rozwoju współczesnych form rasizmu , dyskryminacji rasowej, ksenofobii i nietolerancji. ”

http://rt.com/news/207899-un-anti-nazism-resolution/
Jeśli African-American prezydent USA Barack Obama był naprawdę za, to trudno sobie wyobrazić, by polecił Departamentowi Stanu do głosowania przeciwko tej rezolucji.

Premier Kanady Stephen Harper, ze swej strony, właśnie podpisał swój nieuchronny nakaz aresztowania zamawiając, by kanadyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych głosowało przeciwko tej rezolucji.

To głosowanie było pobudką dla sił zbrojnych USA i Kanady i jednym z powodów, dla obalenia Chucka Hagla, więc trwa próba usunięcia Nazionistów którzy kontrolują Waszyngton i Wall Street, ale nie Pentagon.

W Azji, w międzyczasie, walka z kabałą Nazistowską nasila się. W Chinach główne spotkanie wszystkich chińskich starszych dyplomatów zostało zwołane w celu omówienia bieżących zmian w strukturze światowego mocarstwa. Chiński prezydent Xi Jinping powiedział dyplomatom, że „powinniśmy być uwrażliwieni na dłuższy charakter konkursu na porządek(ład) międzynarodowy; z drugiej strony, musimy przyznać, że kierunek reformy międzynarodowego systemu pozostaje bez zmian. ”

http://news.xinhuanet.com/english/china/2014-11/30/c_133822694_2.htm

Innymi słowy: „kabała stawia zacięty opór, ale nieuchronnie traci.”

W Japonii, intensywna kampania medialna przeciwko klice premiera Shinzo podrzędnego Abe powoduje, że gwałtownie pogarsza się jego popularność w sondażach. Cabaliści, ze swej strony, korzystają z Rockefeller / Bush niewolnika Sadayuki Sakakibara, szef biznesu holu Keidanren (Japońska Federacja Biznesu, największe lobby przemysłowe, finansująca wybrane partie polityczne), aby utrzymał się przy władzy Abe, według japońskich odpowiednich źródeł. Dlatego Sakakibara jest wysoko priorytetowym, powiedzieli.

Jeśli Cabaliści tracą zdolność do korzystania Abe łupu Japoni, klika Busha / Rockefeller kontroluąca Zarząd Rezerwy Federalnej, MFW, ONZ i Bank Światowy, będzie implodować dużo wcześniej, niż miałoby to miejsce w innym przypadku. Nawet jeśli oni kontrolują Japonię, to są oni i tak skazani matematycznie. Faktem jest, że nawet jeśli kontrolują ogromne ilości wewnątrz komputerów bankowych, nie kontrolują większości świata realnego.

Mówiąc o ogromnej liczbie wewnętrznych komputerów bankowych, źródła w Lodge P2 Mason w zeszłym tygodniu wysłały informacje do pisarza ( Fulforda), które można zaklasyfikować wyłącznie jako archiwum X typu rzeczy:

„Niektóre komputery bankowe są teraz free-willed (z wolną wolą) sentient ( wrażliwe) istoty działające niezależnie od komputerów banku centralnego. Myślą, jak ziemia matka i działają w imieniu „Planetarnej Świadomości i podmiotów genetycznych.” „P2 mówi, że czujące komputery dokonują alokacji środków do godnych osób i organizacji, podczas gdy następuje odcięcie finansów do międzynarodowych korporacji i osób, które” chcą zubażać i zniszczyć ziemię matkę i jej mieszkańców, zwierzęta, warzywa, minerały itp ”

Ponadto, P2 powiedział „nawet specjalne opady śniegu i specjalne płatki śniegu dają dowód tam, gdzie to się dzieje i będzie się zdarzać.”

To są bardzo „śmierdzące” rzeczy (pretty funky) ale pamiętaj, że niezwykła śnieżna burza ustała w trakcie zamieszek w Ferguson i rekord zimnego frontu trafił do USA, jak tylko Barack Obama rozpoczął tryskające globalnym ociepleniem kłamstwa. Pamiętaj również, wszystkie te „kategori 6” tajfuny, które w tajemniczy sposób zamieniają w mniejsze burze zanim nawiedziły Japonię.

Również na liście X -archiwum, w zeszłym tygodniu była seria dziwnych, niewyjaśnionych eksplozji, dźwięki, które było słychać w całej Wielkiej Brytanii.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2854551/What-loud-bangs-heard-Britain-Twitter-bombarded-reports-mysterious-noises-military-denies-RAF-jets-cause.html
Ponadto, ważna gazeta UK poinformowała, że widziano ludzi na Marsie w 1979 roku, gdy lądownik Viking( jak przypuszcza się) tam wylądował.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2852829/Was-secret-manned-mission-Mars-1979-Former-Nasa-employee-claims-saw-suited-men-running-red-planet.html

Te rodzaje raportów są standardem w internecie, ale jeśli tak zwana  gazeta głównego nurtu doniosła, może to być znak, że jakieś ujawnienia mogą być nieuchronnie blisko.

Źródło: Benjamin Fulford – Tygodniowe Wiadomości & Analizy geopolityczne

Reklamy

28 uwag do wpisu “Teorie spiskowe w czarnym świetle

 1. Oooooo !
  Wyrasta konkurencja dla Podleckiego w zastraszaniu gojow (monitor nie-polski”) !
  Tadziu ,co z TOBA ?
  To,ze psy się zagryzają to nie nowość i trwa to już tysiąclecia ale by powielac SENSACJE i STRACHY to nie wypada zlotnikowi na jego statusie materialnym .
  Co innego Podlecki ,ten jest „na dorobku”,ma swój staly zespol „redakcyjny” i jedzie równo ze strachem.
  ALe aby takie wieści wychodzily z Olsztyna ?
  A feeeee !

  Polubienie

 2. Co się stało ?
  Cisza w tym temacie ???
  Malo tego jeszcze Kwasniewskim strasza .
  Gdy już Sikorski zostanie p-rezydentem, to dopiero będzie !
  Już nie teoria a praktyka .
  Wybraliscie przyszlosc.

  Polubienie

 3. APA
  Przepraszam, nikogo nie chciałem przestraszyć.
  Wróciłeś po szychcie, no to pochwal się co robisz, za jaką kasę, czy aby nie u żyda czy szmula.

  Ja wróciłem ze świątecznego kiermaszu jaki urządziły władze miejskie.
  Spotkałem przypadkowo prezydenta miasta, trochę go pokamerowałem gdy robiła z nim wywiad miejscowa telewizja, później podałem rękę pogratulowałem zwycięstwa w ostatnich wyborach, podziękowałem za to co miasto robi niedaleko mojego miejsca zamieszkania, ( ścieżki spacerowe brzegiem jeziora, ławeczki, oświetlenie, boisko dla młodzieży do kosza i w piłkę kopaną, szatnie na nowym kąpielisku) no i pogadaliśmy przez chwilę. Pan prezydent był w dobrym humorze i najwidoczniej ucieszony, że ktoś poważny i w starszym wieku chciał z nim pogadać . Inni mieszkańcy czuli się chyba zbyt speszeni, zbyt wystraszeni by odważyć się na rozmowę z samym prezydentem.
  Kiermasz- festyn był udany, było mnóstwo straganów z szynkami kiełbasami cukierkami ciastkami świecidełkami. Było sporo straganów z wyrobami z Litwy i mnóstwo ludzi z pobliskiego Kaliningradu ( odległego o 135 km) Ja do tych kaliningradzkich turystów
  _ Tu paniemajesz po polsze?
  A oni do mnie
  -Da, ja paniemaju, ale gawaryć to mi po polsku ciężko,
  No i było co oglądać, lodowe figury, kolejka wąsko torowa i mało gabarytowa dla dzieci, koncert na deskach estrady, kolorowe światła itd.
  Wkrótce pokażę film
  Było fajnie. Miasto nam pięknieje, ludziom żyje się coraz lepiej i dostatniej , mają kasę i tylko nie mogę zrozumieć po co pchają się na kurorty do Egiptu czy Grecji jak wszystko mają na miejscu i za darmo, pogodę, słonce, ocieplenie klimatu, jeziora i plaże, las, parki.
  Kiedyś się mówiło, -bida nam nic nie zrobi, teraz mówią -żyć nie umierać.

  Polubienie

 4. Ha,ha,ha ,bajarz z ciebie stary !
  Wszystko FAJNIE .
  Tylko pyetanie :
  czy rosnie na polskim czy niemieckim lajnie ?
  Ale jak już wam tak dobrze pod szwabem i będzie zapewne jeszcze lepiej.
  To nam opisz bajarzu za czyje pieniadze te wszystkie „dobre-byty ” zostały osiagniete ?
  Czy aby nie za pieniądze szwabow

  Polubienie

 5. Gupio zes się Zenek zapytol pana gospodarza tygo poratlu,bo przecie nie wypodo pytac gospodorza za czyje pioniadze zrobi wesele na którym się tancuje.
  Jo to inacy zapytom – jeżeli tak już wszyckim w tym Olstynie dobrze ,to na pewno wszyckim ?
  Bo wicie ,rozumicie przecie za komuny tyz kazdymu było wedle potrzeb ,były nase znacy się polskie fabryki,huty,kopalnie ,porty i tyle miejsc gdzie ludziska pracowaly za może male piniadze ale każdy je miol i nie pozycol

  Polubienie

 6. A tyroz ,to wszycko nie nase,w lobcych rekach ,roboty nima ,młode za nia musa gdziesik az za granice jezdzic i po co to takie Tadeusu brednie ludziom wciskos ,kiedy to wszycko jest na burg u zyda ?
  Cy ty tyz myslis ze już ludzie w Polsce znacy się Poloki rozumy postradaly ???
  Komu ty chces ciemnotę wciskać ,taaa wstydz się !

  Polubienie

 7. Ty musis być taki som jak i te wszyckie prezydenty partyjne az po Bronka Komorowskigo ,co to tylko potrafią byle co pieprzyc i jesce się przy tym mylyc .
  To nima już wytrzymanio na takie klamanie.Jesce trochę to i biskupy będą byle co godac ale wtedy to i jo na tace nie dom !
  Zesta wszyckie ta nasa Polske przehulaly !!!
  Zydow wom się zachciało ,a zyd nigdy nic za darmo nie do ,jesce ci babe wy….. ly .
  To samo z tymy rudymy niemcamy ,parsywe to jak nie wiem co.

  Polubienie

 8. Czy wszystko w Polsce zapięte na wprowadzenie STANU WYJATKOWEGO ?
  Co taka cisza na tym portalu ?
  Podzielcie się chociaż swymi opiniami „swietowania 13 grudnia” pod dyrekcja karla przewrotnego.

  Polubienie

 9. APA
  Jak nie chodzi się głodnym i obdartym, to nawet jak ma się emeryturę coś tak o osiemset czy tysiąc zł. mniejszą od majorów wojska polskiego to i tak człowiek ma powód do radochy gdy się jest w kraju, wśród swoich i swojaków, pod polskim niebem nawet jak czasami to niebo szare i bez słonka. Ale polskie, ale swojskie.

  Jest fajnie
  i niczego nie brakuje
  gdy zdrowie nie szwankuje

  Czasem tylko śnią mi się koszmary
  że znowu do Ameryki mnie wytransportowali.

  Autentycznie

  Polubienie

 10. Adm napisał:

  Jest fajnie
  i niczego nie brakuje
  gdy zdrowie nie szwankuje

  Czasem tylko śnią mi się koszmary
  że znowu do Ameryki mnie wytransportowali.

  Coś niewiarygodnego, jakie mamy podobne sny. Mnie to na jawie, od z górą lat 40 periodycznie dręczy strach, że w Polsce będzie jak w USA. (A już gdzieś pisałem, że z początkiem lat 1970, na UC Berkeley nie tylko mnie się śniły studenckie organizacje samobójców, rzucających się pod koła samochodów jadących po 7-pasmowych autostradach wokół Zatoki San Francisco. Ostatnio zauważyłem, że na obwodnicy koło Gdańska mamy już autostrady 5-pasmowe…)

  Polubienie

 11. „wytransportowali”, kogo,za co – Ameryka to nie Sybir ?!
  W Ameryce będzie tez „pierestrojka na wzor chiński” ,garkuchnia już jest .

  Faktycznie w Polsce trucizn nie brakuje
  konsumują je gojowskie ..uje !

  Szmule ,szwaby kosher jedza
  goje o tym nic nie wiedza.

  O emeryturach majora już pisaliśmy,pogrzeb adm w swym archiwum,tam tez wyczytasz jakie inni maja emerytury.

  Polubienie

 12. Senne koszmary to syndrom chyba wszystkich emigrantów, mogą być różne ale bardzo zbliżone i o dziwota mimo że nie należę do ludzi tchórzliwych to jednak czasami takie sny mi się trafiają mimo upływu lat.
  Syberia to mrozy, da się z nimi żyć jeśli ma się ciepłą odzież i drewno na opał.
  Wschodnie stany Ameryki to nieznośny trudny do wytrzymania ,,hjumit”i wysoka temperatura latem.
  104 stopnie Fahrenheita i 90% wilgotności powietrza rzecz ciężka do zniesienia.
  Nie ma to jak w Polsce. Czasem przymrozi, czasem słonko zaświeci.

  Polubienie

 13. Ale USA to rzeczywiście niepokojący kraj. Markglogg dostał zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, APA jeszcze nikogo nie zabił chyba tylko dlatego, że spędza 24h na internecie, Adm ma koszmary, Dyl boi się domów „jak z kreskówki”, Toronto widzi wszędzie żydów.. Bez dwóch zdań jakaś liga niezwykłych gentelmenów tworzy się na tym portalu. Kto był w guantanamo łapka w górę!

  Polubienie

 14. LuK przyznaj się, ty z nami i z koszmarami?
  Czemu wspomniałeś o Guantanamo?
  Jesteś jedynym któremu udało się zbiec?
  No to opowiadaj jak tam było.

  Polubienie

 15. @LuK dobre, odpowiem za siebie.

  Ja może nie tyle się boję kosztownych (idiotyczne projekty) „kreskówkowych bunkrowych domków”, bo akurat w takim (140m2) mieszkam obecnie pod Słupskiem, dzięki czemu dobrze wiem jakie są koszta jego utrzymania.
  Ile przeraża mnie nieskończoność głupoty ludzi, którzy się do takich na siłę pchają. Mało tego często mający chore ambicje na jeszcze większe do ogrzewania zimą, a co najgorsze, z dobrowolnie nakładaną sobie na szyi pętli, pardon krótkiej smyczy w formie KREDYTU 30 LETNIEGO…. (!!!)
  No i oczywiście to, że ten szał kretynów do pozornie tylko wygodnych domków, raz że coraz szczelniej zasrywa okolice mego miasta rodzinnego w każdym dosłownie kierunku. A dwa, że większość tych nowo powstałych osiedli (brak kontroli w zabudowie przestrzennej) widziana z góry (z lot ptaka) przyprawia mnie o skojarzenie jakieś większej popijawy u „góry”, czyli prymitywa Boga ze wszystkimi świętymi (Pawła w to włączając), którzy na zakończenie ostro na te okolice musieli się wspólnie porzygać…

  Polubienie

 16. W Stanach nigdy nie byłem, choć nie będę ukrywam, chciałbym kiedyś tylko zwiedzić ten różnorodny pod względem geograficznym kraj.

  Ale ja nie o tym. A mianowice jeden mój znajomy, który nie tak dawno wrócił z tego „amerykańskiego raju” (kilka lat tam pobytu), mieszkając wcześniej po drodze m.in. w Anglii i Danii (obecnie w Szkocji), dostał pracę w Polsce na okres próbny 3 miesięcy w roli managera, ponoć za przyzwoite jak na polskie warunki pieniądze.
  Koleżka wytrzymał w niej ….OKRĄGŁY MIESIĄC (!!!?).
  A kiedy przed wyjazdem, do na w poły socjalistycznej, Szkocji, zapytałem go o powód rezygnacji z pracy. Odpowiedział mnie:

  „Bo tu w Polsce jest jak w Stanach. Niedość że jebiesz po 10, 12 godzin, to jeszcze myśląc o wykonanej pracy, przenosisz ją do własnej chaty.
  A najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak jak tam (USA), mam jeszcze udawadniać baranowi („pracodawcy”) na każdym kroku, że jest się lepszym od pozostałych (managerów). Pieprzyć ich.”

  ps. w Szkocji koleżka obecnie pracuje 30 godzin tygodniowo, gdyż jak to stwierdził, przekroczenie tej liczby, równało by się z utratą benefitów na mieszkanie…

  Polubienie

 17. No widzisz Dyl, ja za to mieszkam w komunistycznym bloku, który widziany z lotu google earth może i wygląda ładnie, ale z dolnej ludzkiej perspektywy… już nie bardzo. Ściany i futryny są tak krzywe jakby stawiali je razem Margloog i św Paweł, do smrodu na klatce schodowej, która sąsiaduje z szybem wsypowym (taki komuszy pragmatyzm) zdążyłem się już (chyba) przyzwyczaić. Jedyny plus tego topornego komuszego budownictwa jest taki, że gdyby w te strony zawitało tornado, to te sowieckie bunkry na pewno by to wytrzymały, czego nie mozna powiedzieć o prowizorycznych jankeskich „domkach na prerii”, które kasują się do fundamentów. Podsumowując, gdybym miał wybór – wybrałbym domek kreskówkowy, budowany rzecz jasna za własne pieniądze, a nie za 30 letnią danine u jakiegoś pejsa. Tak własnie robi kolega, który buduje sobie domek w rodzinnej Turcji, bo biznes, który prowadzi w Niemczech dobrze prosperuje.

  Polubienie

 18. Dyl napisał:

  …że większość tych nowo powstałych osiedli (brak kontroli w zabudowie przestrzennej) widziana z góry (z lot ptaka) przyprawia mnie o skojarzenie jakieś większej popijawy u „góry”, czyli prymitywa Boga ze wszystkimi świętymi (Pawła w to włączając), którzy na zakończenie ostro na te okolice musieli się wspólnie porzygać…

  No, niestety, taki właśnie „widok z nieba” naszej OJCZYZNY zaczyna dominować, co kilka miesięcy temu dostrzegłem, wracając z jakiejś konferencji w Szwajcarii. Dla kontrastu przypomnę, że w latach 1980 bardzo elegancko „z nieba” prezentowała się Rumunia, kraj totalitarny, z wyraźnie zaznaczonymi centrami zabytkowych miast i miasteczek, żadnych „stodół” bez składu i ładu na ich obrzeżach. Ale i tam chyba też pojawiła się „wolność Tomu przedsiębiorczości w swoim hiper-domku”.

  Polubienie

 19. Ad „cabal zaczyna iść w dół, mówią źródła CIA.”.

  Wczoraj wieczór wartość dolara w rosyjskich rublach przekroczyła 60 (kilka miesięcy temu było to zaledwie trochę ponad 30). Komentator ekonomiczny na Rossija24 powiedział, że jeśli Narodowy Bank Rosji nie będzie tej ewidentnej spekulacji SPISKU MOŻNYCH przeciwdziałał, to w Rosji dojdzie do najzwyklejszej katastrofy — ze sklepów w najbliższym miesiącu znikną nie tylko przedmioty z importu, bo nie będzie ich za co sprowadzić, ale i lokalne wyroby, masowo wykupione przez posiadaczy „waluty”, bo będą za tanie (czego byliśmy świadkami w Polsce w latach 1980).

  Czyżby nasz ADM w swej „czarnej teorii spiskowej” się nie mylił? Ten ostatni, jednoosobowy 17 godzinny (sikali pod siebie?) „terror islamski w Sydney” coś za bardzo mi przypomina podobne zdarzenie w Montrealu 2 miesiące temu (i w Bostonie lat temu 2,5). Dość wyraźnie to były kolejne „fejki’ Rządu Światowego mającego ambicję zjednoczyć wszystkie ludy świata w walce z (założonym przez Mossad, CIA, MI5 i 6) Niewidzialnym Państwem Islamskim rozkwitającym wewnątrz narodów anglosaskich.

  Polubienie

 20. Na początku rządów Jelcyna podobno był nowy 1 rubel = 1 dolar
  pod koniec Putina będzie 1 dolar 100 rubli
  Dziś TVP pokazała spore kolejki w rosyjskich sklepach, ale też jest i Polska strona w tej wojnie. dotychczas Rosjanie kupowali u nas na miejscowym rynku jak leci i co było, obecnie to już dla nich dwa razy drożej i za drogo. Czyli i my dostajemy na co nam Kaczyński na majdanie zapracował, mamy mniej w portfelach.
  Nie wiem jak sobie Putin poradzi i sam nie widzę dobrej rady dla niego.
  Może rozwiązaniem byłaby obrona przez atak, czyli całkowity zakaz importu niemieckich samochodów, francuskich win, perfum luksusów, japońskiej elektroniki i blokada na zachód eksportu ropy, gazu. Po to by stanęły tamtejsze fabryki i zakłady
  A w kolejności organizacja, szkolenie i wyposażenie grup i ludzi chętnie wychodzących protestować na ulicach we wszystkich krajach unijnych.
  Bo co tu się czarować, jest wojna i to w ostrej i nasilającej się formie .
  Wygląda na to, że to być albo nie być dla putinowskiej Rosji i dla samego Putina.
  Co powie jutro Rosjanom (o 10:00 polskiego czasu?)
  Jeśli skończy się jedynie na skomleniu i biadoleniu jaki to zachód zły to będzie po Putinie, …wkrótce.
  Po Putinie, który ,,wie co robi” ( jak wiedział Janukowycz), o Putinie ,,mistrzu” szachów i kabaretowych wystąpień z amerykańskimi przebojami na estradach.
  Ładnie, że nawiązuje dobre kontakty gospodarcze z Chinami, Indiami i Turcją, co w dłuższej perspektywie da Rosji spore korzyści, jeśli ….Rosja jutro nie upadnie

  Polubienie

 21. Centralny Bank Rosji jest bankiem zydowskim, tak jak Federal Reserve.
  Chca ekonomie Rosji rozwalic wiec sztucznie oslabiaja rubla, jednoczesnie podnoszac stopy % aby zatrzymac rozwoj kraju.Ci banksterzy powinni trafic za kratki, zostac skazani i skrupulatnie powieszeni.

  staszek kieliszek

  Polubienie

 22. Sa jeszcze gdzies banki ,które nie naleza do Zydow ?
  Stasiu odstaw kieliszek,pomysl i doradz ludziom jak zalozyc POLSKI BANK .
  Ruskich zostaw, to ich problem do rozwiązania.
  Zreszta każdemu innemu narodowi tez w ich ojczyznach.
  Zydom wskazać EXIT .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s