Zabić artystę


Cel terrorystów – być na pierwszej stronie gazet

Cel terrorystów – być na pierwszej stronie gazet

Europą wstrząsnął nowy zamach. Członkowie jednego z islamskich ugrupowań wdarli się do francuskiego wydawnictwa «Charlie Hebdo» i zaczęli strzelać. W rezultacie zginęło 12 osób, a 11 zostało rannych.

Głos Rosji publikuje pierwsze komentarze wojskowego i politycznego analityka Mirosława Łazańskiego:

– Wiążę to z zamachami terrorystycznymi, które zdarzały się także wcześniej. Wspomnijmy wybuch w pociągu podmiejskim w Hiszpanii, a potem wybuch w londyńskim metrze. W tej chwili islamiści odkryli swoje zasady działania. Dla nich ważne jest, aby ich akcje odbiły się jak najgłośniejszym echem. Jak tylko wdzierasz się do redakcji i zabijasz tam 12 osób, to od razu staje się wiadomością numer jeden. To jest celem terrorystów – być na pierwszych stronach gazet. Jestem przekonany, że w Paryżu będzie się o tym mówić jeszcze przez kilka dni.

Dlaczego właśnie redakcja gazety? Po pierwsze, atak na jakąś elektrownię atomową czy na jakiś obiekt wojskowy jest o wiele trudniej zorganizować, ponieważ takie obiekty znajdują się pod stałą ochroną. Po drugie, dziennikarze «Charlie Hebdo» nie po raz pierwszy wydrukowali materiał satyryczny na temat islamu, dlatego od dawna byli na celowniku.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, jak islamiści wybrali czas przeprowadzenia zamachu. Cała uwaga służb specjalnych skupiona była w okresie świąt i Nowego Roku, a po świętach napięcie spadło.

Według słów Łazańskiego, środki odwetowe przeciwko terroryzmowi powinny być wspólne dla Europy i Rosji.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_01_08/Cel-terrorystow-byc-na-pierwszej-stronie-gazet-3272/

===============================

Właściwie to nie ma się czemu dziwić.

Pamiętam jak we wczesnej młodości pewien chłopak  w szkole przedrzeźniał mnie uparcie i namolnie, szydząc z mego nazwiska.

Co zrobiłem?

Podszedłem do niego i przywaliłem mu w bebech mając nadzieję,  (był równy mi wzrostem i uprawiał sport, zatem może był nawet ode mnie silniejszy)  na dalsze nawalanie.

Ale walki nie podjął, więc ta tym się tylko skończyło.

Podobnie sprawa się ma z muzułmanami, mają dość szyderstw, agresji białych i ich polityki .

Jeśli na okrągło oglądają w telewizji śmierć swych współbraci w Syrii, Libii, Afganistanie, jeśli dodatkowo szydzą z ich Allacha ,no to mają dosyć francowatych markizów,  vice hrabiów,  białasów

A czy rysownik, rysownicy, byli artystami czy tylko debilami podpalaczami  to niech każdy sam oceni.

Zachód słonca nad torami

Reklamy

30 uwag do wpisu “Zabić artystę

 1. We Francji zatrzymano siedem osób, podejrzanych o współudział w ataku na siedzibę satyrycznego tygodnika Charlie Hebdo w Paryżu. „Tej nocy zostało przeprowadzonych kilka aresztowań, ludzi pomieszczono w areszcie” – oznajmił dzisiaj premier Francji Manuel Valls na antenie stacji radiowej RTL. „Chodzi o siedem osób” – doprecyzował szef MSZ Francji Bernard Cazeneuve, odpowiadając na antenie radio na pytanie, ile osób zostało zatrzymanych w tej chwili. Wśród zatrzymanych znaleźli się mężczyźni i kobiety z otoczenia podejrzanych. Inne szczegóły nie zostały podane. Za trzema domniemanymi przestępcami wysłano listy gończe. Później jeden z nich, 18-letni Hamid Murad, oddał się policji i oznajmił, że ma alibi. Poszukiwania dwóch innych przestępców trwają. Policja opublikowała zdjęcia, aby otrzymać od świadków informacje dotyczące podejrzanych. Jak podaje agencja France Presse, powołując się na policję, został wydany nakaz aresztowania braci Saida i Cherifa Kouachi, którzy „mogą być uzbrojeni i niebezpieczni”. Paryż nadal w szoku po ataku na redakcję Charlie Hebdo. Łącz­nie w ataku zgi­nę­ło 12 osób, w tym czo­ło­wi dzien­ni­ka­rze ty­go­dni­ka oraz dwóch po­li­cjan­tów. 11 osób zostało rannych. Za­mach na sie­dzi­bę ty­go­dni­ka jako „bar­ba­rzyń­ski akt” po­tę­pi­ła Fran­cu­ska Rada Kultu Mu­zuł­mań­skie­go (CFCM). Jak na­pi­sa­no, był to także atak „prze­ciw­ko de­mo­kra­cji i wol­no­ści me­diów”. Spo­łecz­ność mu­zuł­mań­ska we Fran­cji liczy od 3,5 mln do 5 mi­lio­nów osób.

  * Napiecie we Francji nie słabnie. W czwartek 8 stycznia około godziny 08:06 na paryskiej ulicy rozległy się strzały. Mężczyzna otworzył ogień z broni automatycznej w kierunku policjantów. Jeden z nich został poważnie ranny. Podejrzanego o oddanie strzałów w Montrouge w pobliżu Paryża nie udało się zatrzymać – poinformował szef MSW Francji, Bernard Cazeneuve. Wcześniej paryskie media podawały, że podejrzany został zatrzymany. Francuska policja nie wiąże tego przypadku z atakiem na siedzibę tygodnika satyrycznego Charlie Hebdo. Również dziś rano w restauracji niedaleko meczetu w mieście Villefranche-sur-Saône doszło do wybuchu. Według informacji France Presse, rannych nie ma.

  *Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji. Powiedział: „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szarijatu, to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, gdzie szarijat obowiązuje. Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To te mniejszości potrzebują Rosji aby je chroniła, ale my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów, ani zmieniać naszych praw zgodnie z ich życzeniami. Mogą sobie krzyczeć głośno o „dyskryminacji”. Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, i muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli my mamy przetrwać jako naród, to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnymi zwyczajami szarijatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca (Duma) uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji i pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.’’ Słowa prezydenta Putina posłowie do Dumy przyjęli owacją na stojąco.

  za: Neon24
  ———————————————-
  No i jest pytanie, czy w najbliższych latach nie dojdzie w Europie zachodniej do wojny chrześcijan, a właściwie już ateistów z muzułmanami?
  Że napięcia narastają, to widać choćby z powyższego zdarzenia

  Polubienie

 2. W kilku francuskich miastach zaatakowane zostały meczety. Okoliczności popełnienia tych aktów przemocy i możliwy związek miedzy nimi nie zostały jeszcze ustalone.
  Jak donosi Gazeta Ouest-France, dziś rano nieznani sprawcy rzucili kilka granatów na dziedziniec meczetu Sablons w mieście Le Mans. Wybuchł tylko jeden z nich. Nikt nie ucierpiał. Teren wokół budynku religijnego kultu został zabezpieczony przez policję.
  Do ataku na meczet doszło również w mieście Port la Nouvelle w departamencie Aude na wybrzeżu Morza Śródziemnego. W środę wieczorem około godziny po wieczornej modlitwie przestępcy ostrzelali z pistoletu salę modlitewną. Pomieszczenie było już wtedy puste, nikt nie ucierpiał.
  Wcześniej pojawiły się doniesienia o wybuchu w mieście Villefranche-sur-Saône na wschodzie Francji. Do zdarzenia doszło w restauracji mieszczącej się w pobliżu lokalnego meczetu. Nie ma danych o ofiarach, nie jest znana również przyczyna eksplozji. Śledztwo jest w toku.
  Do zdarzeń doszło dzień po ataku terrorystycznym, którego celem była paryska redakcja tygodnika Charlie Hebdo.

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_08/Doszlo-do-kilku-atakow-na-francuskie-meczety-4991/

  Polubienie

 3. My też na wojnę z muzułmanami?

  Polska w ciągu kilku najbliższych miesięcy podejmie decyzję w sprawie swojego udziału w walce z ugrupowaniem Państwo Islamskie. Poinformował o tym minister obrony, Tomasz Siemoniak.
  „Jesteśmy gotowi rozważyć różne formy wsparcia. W zeszłym roku była to pomoc humanitarna, być może inne kwestie wejdą w grę. Żadne decyzje nie zapadły, zostaną podjęte w ciągu najbliższych miesięcy” – powiedział.
  „Jesteśmy, jak cały zachodni świat, gotowi do większej aktywności, bo problem jest duży i należy go rozwiązać” – dodał minister podkreślając konieczność wsparcia Iraku, przeszkolenia irackiej armii i udzielenia pomocy humanitarnej. Minister obrony wskazał również na fakt, że „setki, jeśli nie tysiące bojowników po stronie Państwa Islamskiego to obywatele państw europejskich”. „Nie jest tak, że możemy sobie powiedzieć w Europie czy w NATO, że te problemy są gdzieś poza naszymi granicami” – zaznaczył.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_01_08/Polska-podejmuje-decyzje-w-sprawie-udzialu-w-walce-z-Panstwem-Islamskim-6424/

  Polubienie

 4. Wideo w w zwolnionym tempie pokazuje, że strzał w głowę był chybiony, policjant nie został ranny (nie widać odrzutu Kałasznikowa trzymanego „z wolnej ręki”, wzdrygnięcia się trafionego policjanta, etc.), wideo przedstawiające egzekucję, to fake, media kłamią!

  Egzekucja paryskiego policjanta to fake, zobacz nagarnie zwolnionym tempie

  No, ciekawie to wygląda. Czy nie pokazywany publiczności atak na Charlie Hebdo to też fake? Słyszałem, że zginął w nim rysownik podpisujący się „Wolinski”.Ale czy to prawdziwe nazwisko? Może teraz zmieni swój pseudonim. A inni zabici? Kogoś pokazywali wynoszonego na noszach, ale bez śladów krwi.

  Ciekawe. Ktoś napisał, że 80 procent tego co nam pokazują ZJEDNOCZONE MEDIA ŚWIATA to fake – MG.

  Polubienie

 5. Ciekawe skad tak sprytni terroryści wiedzieli,ze akurat ci co mieli być zabici zebrali się w jednym miejscu i czekali na smierc ?
  Czyje to „nici i czyje szycie” ???
  No i jeszcze mordercy zapadli się pod ziemie.
  Zbrodnia doskonala !

  Najlepsi świadkowie to martwi świadkowie .

  Polubienie

 6. Obudziłem się dzisiaj o godz.5 rano, chcąc „zrobić zdjęcie” fragmentu filmiku powużej o zabiciu policjanta (bo już wczoraj po południu ten fragment sfingowanej akcji pt. „Charlie Hebdo” zaczął znikać z „sieci”). Za późno. Już pokazuje się napis, że filmik niedostępny. Dlatego przytaczam tutaj opinie z „gajówki Maruchy” anonimów, który ten epizod zdążyły zobaczyć:(Zanim i te opinie znikną z sieci).

  https://marucha.wordpress.com/2015/01/08/krzyczeli-pomscilismy-proroka-12-ofiar-ataku-na-paryska-redakcje/#comments

  9 AQQ said
  2015-01-08 (czwartek) at 09:21:45
  Przecież ta akcja-reakcja przez ekran tv śmierdzi psyop!
  Pokażą Wam i odpowiednio opowiedzą a wy wierzycie???
  wyjątkowo mizerne te tv-relacje, a 2-aj z bronią poruszali się wolniutko zupełnie nie obawiali się że ktoś im przeszkodzi.
  Nawet małe dziecko znalazłoby z 10 przeczących sobie i spornych pkt!

  10.Kazik said
  2015-01-08 (czwartek) at 09:22:33
  To jest prowokacja , fałszywa flaga . Trzeba ludzi czymś zająć aby nie widzieli jak im się koło pióra robi . Stary numer bardzo zgrany .

  11.Dość said
  2015-01-08 (czwartek) at 09:24:13
  Pewnie że to żydowska prowokacja. Jak zwykle wyręczają się tchórze pasożytnicze innymi. Sami srali by po pejsach ze strachu. Nie dajmy się wrabiać w ich prowokacje. Wszędzie są ich produkty, czyli degeneraci, którzy za parę groszy gotowi są popełnić każde Q…wo.

  12.błysk said
  2015-01-08 (czwartek) at 09:35:23
  Francuzi mają to co chcieli ,produkty ich tolerancji. Nie widzę także niczego złego w szydzeniu z mahometa i jego religii.

  13.Dziad Wernyhora said
  2015-01-08 (czwartek) at 09:59:02
  Żabojady pozazdrościły USraelitom akcji z „11 września” i biznesu jaki można z tego mieć i zrobiły swój własny mały „11 września”.
  Można by wziąć pod uwagę 3 ewentualności:
  1. zrobili to ideowi islamiści-frajerzy
  2. zrobili to agenci spec służb w szeregach islamistów
  3. zrobili to ludzie ze spec-służb

  Zwróćcie uwagę, że 3 napastników postrzelało sobie w redakcji, potem postrzelało się z policjantami (zabijając 2 policjantów) a nastepnie, bez własnych strat, odjechało z miejsca zdarzenia. Mój wniosek jest taki, że napastnicy byli nieźle przeszkoleni.

  Co więcej, jak to jest, że przy każdym spektakularnym ataku zawsze znajdzie się ktoś kto to nagra telefonikiem? „Naprawiacz dachów”? Ha ha!

  Szczerze mówiąc, skłaniam się do opcji (3). Teraz Republika „kielni i cyrkla” pójdzie na wojnę z terroryzmem – stawiam na Afrykę Północną. Ale może będzie inaczej …

  14.revers said
  2015-01-08 (czwartek) at 10:03:23
  Kolejna falszywka zyjonistow i mossadu, na zdjeciach po postrzale do policjantow nie widac slady krwi.

  http://aanirfan.blogspot.com/2015/01/mossad-attacks-paris.html

  15 revers said
  2015-01-08 (czwartek) at 10:11:24
  Poza tym jeden z zamachowcow byl w Iraku i na pewno byl przeszkolony przez tworcow ISIS czyli Mossad, CIA,

  16.Antoni said
  2015-01-08 (czwartek) at 11:54:20
  Ad. 12. Pejsikowi nawet ręka nie zadrżała jak to filmował komóreczką. Możliwe nawet, że zabezpieczał całą akcję z dachu, co by się jego kumplom nic nie stało, bo zawsze ktoś przypadkowy mógł interweniować i wtedy wyszłoby chazarskie szydło z worka.

  17.Siekiera_Motyka said
  2015-01-08 (czwartek) at 11:56:58
  Oj oj oj, to rozpoczyna wyglądając dziwnie. YT filmik NIE pokazuje
  1) krwi
  2) odruchu ciała
  a Kałasznikow jest skierowany nie tam gdzie nam się wydaje jeżeli film leci normalnie.

  Jest nowa terminologia na osób biorących w takich akcjach, „Crisis Actors” – „Aktorzy Kryzysu”.

  Co jest jeszcze bardziej podejrzanie jest to ze paszport magicznie się znalazł w samochodzie. Widocznie mieli w tylnej kieszeni w razie zatrzymania na lotnisku. TO BYŁ JEDYNY błąd w tej akcji według policji. Tragiczna Komedia.

  Tego „komika” paszport też znaleźli nie daleko wydarzeń.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Satam_al-Suqami

  18.Marucha said
  2015-01-08 (czwartek) at 11:57:33
  Nie wiem, kto to zrobił i czy w ogóle zrobił i kto za tym stał.
  Jedno wiem,
  Trudno mi się zdobyć na współczucie wobec chujów z Charlie Hebdo. Bo trzeba być chujem, żeby w żywe oczy, prowokacyjnie, po chamsku szydzić z czyjejś wiary – jaka by nie była.
  Dam sobie łeb urwać przy samej dupie, że te Charlie Hebdo to same parchy. Tylko oni potrafią czynić takie plugastwa.

  MG – Zgodzę się z Maruchą. A WIEC NIKT NIE ZGINĄŁ Wszyscy pracownicy Charlie Hebdo pracowali/pracują pod pseudonimami ze względów bezpieczeństwa. Jedyna „odkryta” postać, to Redaktor Naczelny, który we środę był w Londynie (tak podała prasa).

  O tutaj jeszcze jest widoczny „trefny fragment filmiku:

  [video src="https://zippy.gfycat.com/ElaborateFinishedFly.mp4" /]

  A tutaj jest satyryczny rysunek z „Charlie” zapowiadający co będzie za kilka dni:

  Tutaj może coś się otworzy:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/egzekucja-paryskiego-policjanta-to-fake-zobacz-nagarnie-w-zwolnionym-tempie-2015-01

  A tutaj jedna z „antyreligijnych satyrek” Charlie Hebdo:

  A tutaj jest pokazane co naprawdę się zdarzy:

  czyli WSZYSTKO LIPA I PIC NAA DRĄGU!

  Jeszcze jeden komentarz z „Maruchy”:

  38 Siekiera_Motyka said
  2015-01-08 (czwartek) at 19:04:55
  Wypadek z Kałasznikowem. Krew się pojawia w sekundach !!!!

  http://www.liveleak.com/view?i=092_1385087034

  44.re1truth2 said
  2015-01-08 (czwartek) at 21:28:26
  Kompilacja 1.Napastnik biegnie poza policjantem (chyba w czarnych baletniczkach), na filmie widać po linii łączącej płyty chodnikowe. Strzał pada na pewno powyżej tej linii. Ślad po kuli mały obłoczek na płycie i dalej dymek większy od rykoszetu. Ponadto kałasznikowa trzyma skierowanego lekko w lewo. Z perspektywy wygląda, że powinien kopnąć policjanta, a tak się nie dzieje i nie robi zwrotu w lewo przebiegając obok niego. Film polecam obejrzec kilkanaście razy.

  2.Kurde, przyznam się bez bicia, wczoraj obejrzałem tylko fragment jednego z filmów. Jak obejrzałem teraz ten film z LiveLeak, myślałem że zdechnę ze śmiechu. Dowód zgubili, latali strzelali – chyba bez buta jeden uhmuhm, a potem zabrał go z ziemi jak wrócił do samochodu – pamiętliwy jest – uważajcie na niego. Bystre sa chłopcy.

  45.re1truth2 said
  2015-01-08 (czwartek) at 21:55:06
  „…..zabili 12 osób, raniąc siedem, ” widziałem tylko jak jedną osobę na noszach wywozili bez zbytniego pośpiechu, a potem zapętlili video. Najlepiej obejrzeć video nakręcone przez jakiegoś reportera (teleobiektyw) Ratownicy sobie chodzą spacerkiem. Zdjęcia robią do filmoteki. Policja spokojna. Siwy dostojny tajniak spokojnym głosem wymienia uwagi z ratownikiem – chyba tym co robił zdjęcia do filmoteki – pewnie drugi agent. A jedna karetka to chyba tajny wóz , wchodzą i wychodzą to tyłem to z boku. Ponadto tak ją wycofali (domyślili się chyba, że są filmowani) aby zasłonić widok.
  Coś Ci statyści chyba mają mało zapłacone odwalają robotę. Obejrzyjcie dokładnie początek filmu od 0:49 sekundy i potem 1:32, a resztę jak chcecie

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i_ewp4Sms3U

  Polubienie

 7. Nagrania zostały usunięte z YT. Pewnie dlatego że wydałoby się że rysownicy zostali tak na prawdę zabici przez mossad na ołtarzu ofiarnym w Jerozolimie, ich trupy podrzucone do redakcji Charlie Hebdo, a zgarnięci przypadkowi muzułmanie zostali podwiezieni na miejsce, naćpani, z karabinami włożonymi do rąk przez oczywiście mossad+CIA+MI6.

  Polubienie

 8. No i po zapoznaniu się z całą masą artykułów, wpisów i komentarzy w sprawie tak zwanego ataku terrorystów we Francji nie wiem kto dokonał tego terrorystycznego ataku.
  Czy byli to islamiści
  Czy byli to syjoniści
  czy byli to faszyści
  czy byli to artyści (w mundurach , ale artyści )
  Może było jak było, albo jak zostało wyreżyserowane.
  Tak czy inaczej jeśli była to tylko ustawka, lub false flaga to jedno jest pewne
  Paryska policja i wszelkie inne służby są niedofinansowane.
  Podkreślam to z całą mocą niedofinansowane.
  Bo gdyby w/w formacje miały o kilkaset milinów dolarów więcej to nie byłoby takich mizernych filmików jakie oglądamy.
  Większa kasa o której piszę, pozwoliłaby zatrudnić służbom policyjnym fachowców z najwyższej półki z samego Hollywoodu i mielibyśmy autentyczne na sto procent widowisko w którym moglibyśmy spokojnie oglądać lecące kule, śledzić ich lot od magazynku aż do celu, ich przelot przez mózg względnie przez serce i oczywiście tryskającą w formie mniejszych i większych fontann krew ofiar. Byłyby też kaskaderskie pościgi. sypiące się w gruzy kamienice i fruwające w powietrzu milicyjne samochody.
  Nie wykluczone, że z pomocą hollywoodzkich speców zobaczylibyśmy jak arabscy terroryści barykadują się na szczycie wieży Eifla a francuscy komandosi na amerykańskich dronach przeprowadzają błyskawiczny i udany atak.
  Tak czy inaczej policja zrobiła swoje, paryżanie drżą o swoje życie, wojsko z bronią automatyczną na ulicach, prezydent Holland na mównicy , media mają o czym donosić i wszystko jest jak miało być.
  Nawet Putin zapomniał o Mistralach.
  No to machniemy o partyzantach pieśń

  Polubienie

 9. Co do mnie nie przepadam za francuskimi rysunkami o muzułmanach , wolę coś weselszego i w lepszym wykonaniu.
  Montand pięknie śpiewał, poniżej Rosjanka ładnie tańczy. Warto obejrzeć.

  Polubienie

 10. No to na „odtrutkę” po Katiuszy, zachowany do dzisiaj w „sieci” filmik, na którym wyraźnie widać, że „terrorysta” pozoruje strzelanie do leżącego (też udawanego?) policjanta: (Na tym dachu, z którego zrobiono ten filmik, kręcili się ludzie w kamizelkach kuloodpornych, co widać na innym filmiku tego samego autora).

  Polubienie

 11. Czekałem dosyć długo na opinie, że to wina Putina…
  Moja cierpliwość została wynagrodzona…

  „”””…Lider Tatarów Krymskich Mustafa Dzemilew pisze, że „Rosja mogła mieć związek z tymi atakami” „Na razie twardych dowodów na to nie ma. Teraz ja jestem w Istambule i dyskutujemy nad tym problemem. Nie wykluczony jest udział Państwa Islamskiego, ale kierująca ręka może być na Kremlu.” „ISIS to nie całkiem samodzielna siła. Ta tragedia może być wykorzystana w antyislamskim kierunku i dokładnie po to to zrobiono. O ty, że tam była rosyjska ręka, na razie nie ma informacji. Jednak wielu analityków dochodzi do wniosków, że Moskwa jest zainteresowana w tym, żeby przekierować zagraniczną politykę Francji z działań nakierowanych przeciw agresji Rosji na Ukrainę, na antyislamski kierunek. Także, możliwe, że na rozpad UE”””” http://romanzaleski.salon24.pl/625354,paryski-terror-reka-moskwy

  Nie ma dowodów i to jest dowód , że za zamachami stoi Kreml, bo mu się to opłaca… Putinolodzy powinni sobie przypomnieć niespodziewane lądowanie Hollande w Moskwie…Po co ? Uzgadniali zamach… Całe szczęście , że to false flage i nikt nie zginął…A jeden z zamachowców nawet sam zgłosił się na francuski posterunek…

  Gordon Duff z „Veterans Today” podobno o zamachu w Paryżu wypowiedział się , że tak „śmiesznej false flag” jeszcze nie widział …

  Proponuję nie lać krokodylich ani żadnych łez…
  Aktorzy są do grania a du-a do sra-ia…
  nadużycie link skomentuj
  Zbigniew Jacniacki 10.01.2015 12:39:12
  Z Neon24
  ============================
  A może franuzy były na tyle bystre, by przewidzieć możliwość zadziałania ,,ruskich ” w tym kierunku.
  W tym, to znaczy zrobić rozpieruchą na zachodzie z wykorzystaniem muzułmanów.
  Za mistral, za sankcje i po prostu by zwrócić uwagę francowatych na sprawy wewnętrzne , odciągając ich tym samym od tego w co nosa wsadzać nie powinni.
  Kiedyś już ktoś pisał, że Rosja chcąc się bronić i obronić, powinna zrobić wszystko by podminować stabilność na zachodzie. A obecnie są warunki w wielu zachodnich krajach to takiego podminowania wyśmienite.
  Kryzys, bezrobocie, cięcia socjalne i niezadowolenie z poszczególnych rządów

  Polubienie

 12. Komisarz Helric Fredoun popełnił samobójstwo w ​​nocy w jego biurze z broni służbowej.Informacje potwierdzone przez jego przełożonych. Nie znane w tej chwili przyczyny. Zabił się tej nocy lub we wczesnych godzinach porannych…Komisarz Fredou pracowali wczoraj w sprawie masakry w siedzibie Charlie Hebdo …Zabił się przed zakończeniem swój raport….”
  http://www.medhajnews.com/article.php?id=NTM0MA==

  nadużycie link skomentuj
  Zbigniew Jacniacki

  ———
  Może facet miał odmienne zdanie od tego co gadali oficjele i stąd nie mógł tego przeżyć

  Polubienie

 13. Obejrzałem filmik z tego „bezkrwawego” zastrzelenia policjanta. Brak krwi można wytłumaczyć tym, że kula przeszła przez kamizelkę kuloodporną na plecach i utknęła wewnątrz ciała.

  Polubienie

 14. Jak zapobiec zamachowi, ktory juz sie wydarzyl

  Kiedy policja badzie miala maszyny do poruszania sie
  w przyszlosc i przeszlosc to takie problemy beda do
  rozwiazania. Okazuje sie, ze ludzka wyobraznia przerasta
  mozliwosci uzywania maszyny czasu. Otoz to, jezeli zrobi
  sie „filmik” dowodzacy, ze zamachu nie bylo to sprawa jest
  rozwiazana. Zabici sie ujawnia, a moze nie, po co gmatwac
  wiecej niz racja stanu tego wymaga. Muzulmanie-terrorysci
  nie maja powodow do dalszych wiwatow. A kazdy potencjalny
  zamachowiec nie bedzie zadawal sobie klopotu by wcielic w
  zycie swoje zamysly bo wie czym to sie skonczy – na filmiku.

  Polubienie

 15. Prawdziwych artystow już nie ma ,sa tylko prześmiewcy i oszczercy !
  Czy zauwazyliscie jakie to nam Polakom i Polsce kabarety i cyrki zafundowano ?
  Czy trzeba wskazywać palcem ,kto i po co to czyni ???

  Polubienie

 16. Ad św. Gaweł, który napisał:

  kula przeszła przez kamizelkę kuloodporną na plecach i utknęła wewnątrz ciała.

  „Święty” mało uważnie oglądał filmik, bo na nim widać że „terrorysta” celuje nie w pierś „policjanta” ale w jego głowę, a nawet powyżej, sądząc po obłoczku od kuli rykoszetu, wklejam zdjęcie jeszcze raz:

  i jego interpretację:
  44.re1truth2 said
  2015-01-08 (czwartek) at 21:28:26
  Napastnik biegnie poza policjantem (chyba w czarnych baletniczkach), na filmie widać po linii łączącej płyty chodnikowe. Strzał pada na pewno powyżej tej linii. Ślad po kuli mały obłoczek na płycie i dalej dymek większy od rykoszetu. Ponadto kałasznikowa trzyma skierowanego lekko w lewo. Z perspektywy wygląda, że powinien kopnąć policjanta, a tak się nie dzieje i nie robi zwrotu w lewo przebiegając obok niego. Film polecam obejrzec kilkanaście razy.

  Ad Chutor1:napisał:

  A kazdy potencjalny
  zamachowiec nie bedzie zadawal sobie klopotu by wcielic w
  zycie swoje zamysly bo wie czym to sie skonczy – na filmiku.

  To prawda, po zamachu w 2013 w czasie maratonu w Bostonie mam już odruch warunkowy, który mi wskazuje że kolejny nagłośniony przez media zamach to fake, czyli fałszywka:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2014/10/Boston-marathon-liar.bmp

  A jeśli chodzi o Polskę, to proszę sobie przypomnieć historię Brunona Kwietnia z Akademii Rolniczej w Krakowie – ponoć nadal siedzi w więzieniu na Montelupich.

  Natomiast jeśli chodzi o zamachy terrorystyczne poza obrębem „niewidzialnej kontroli” NATO/CIA, to są one bardzo prawdopodobne i realne. Na przykład ten, dwa lata temu pod ośmiotysięcznikiem Nanga Parbat w Pakistanie, w którym zginęło aż 11 alpinistów, w tym mój kolega, przewodnik Peter Sperka ze Słowacji.

  Polubienie

 17. Zamach w Paryżu. Znowu pod obcą flagą? – część pierwsza

  Można być zaskoczonym, gdy ogląda się zdjęcia z masakry w Paryżu.

  Niektórzy już stawiają nieprzyjemne pytania, na przykład: „Dlaczego zamachowcy nie wpisują się w obraz fanatyków dżihadu, lecz wyglądają i działają jak najemnicy?” Przedstawione na filmie – wideo wypadki były pod względem militarnym wysoko profesjonalne, działanie z zimną krwią świadczyło o wyuczonym postępowaniu, a kamera była ustawiona idealnie na scenę.

  Frankreich befindet sich im Ausnahmezustand. Die Attentäter auf „Charlie Hebdo“ sind tot. Doch die Sicherheits-Kräfte sind nach wie vor in höchster Alarmbereitschaft. (Foto: dpa)

  I tym razem był przygotowany dokument tożsamości, więc zaraz było oczywiste, kim są sprawcy na podstawie przynależności jednego z nich do Al-Kaidy. Spieszy więc portal Veterans Today z twierdzeniem, że to wszystko jest przedstawieniem filmowym i odbywało się całkiem inaczej.

  (Tu: film – wideo, link do niemieckiego tekstu poniżej).

  Gordon Duff na stronie Veterans Today ośmiesza oficjalną wersję paryskiej masakry w pomieszczeniu Charlie Hebdo. Według niego była cała historia ustawiona i nie była filmowana w Paryżu, lecz w innym mieście lub w studiu.

  Gordon Duff nie bierze swych twierdzeń z powietrza. Jego wersja została sprawdzona przez informatorów, którzy poszli pod wskazany adres i stwierdzili, że tamtejsza ulica wygląda całkiem inaczej i że w okolicy nie ma realiów, które – choćby w przybliżeniu – były podobne do sceny filmu. Jego informatorzy obeszli ulice Paryża w okolicy rzekomego miejsca zdarzeń. „Tej ulicy tam nie ma” – pisze Veterans Today.

  Dalej stwierdza portal, że strzelano w rzekomym zamachu ślepymi nabojami. Prawdziwe kałasznikowy wydają całkiem inny odgłos przy strzelaniu i wyrywają z asfaltu kawałki wielkości piłki baseballowe. Według Gordona Duffa jest „zamach” w Paryżu najśmieszniejszą akcją pod obcą flagą, jaką kiedykolwiek widział.

  Wydaje się dziwne poniekąd, że 18-letni Hamid Mourad, który już bezpośrednio po rzekomym zamachu uznany za sprawcę i poszukiwany, zgłosił się na policję. Zobaczył on, całkiem zaskoczony, swe zdjęcie i nazwisko w mediach i obstaje teraz przy tym, iż nie ma on nic wspólnego z całą historią.

  Wielu znawców terroryzmu stwierdziło, że obrazy, przedstawiające atak, świadczą o wysoce profesjonalnym postępowaniu. Jakże więc nieprofesjonalne jest zabranie do takiej akcji swego dowodu i potem jeszcze pozostawienie go w miejscu, w którym łatwo go znaleźć.

  Przypomnijmy sobie: kursant Mohammed Atta & Co. zostawia przy „zamachu 11 września” także swój nieuszkodzony dokument tożsamości na trotuarze w eksplodującym, płonącym chaosie. To prawdziwy cud, że taki dowód przy uderzeniu na World Trade Center wypadł z palącej się maszyny do budynku, a potem z tego budynku nienaruszony na chodnik, a nie między gruz i popiół. Wśród dalszych dowodów leżał też osobliwie nieuszkodzony dowód Ahmada Al-Ghambi i jakby czekał, by go podnieść.

  Link do wersji niemieckiej: http://quer-denken.tv/index.php/1107-attentat-in-paris-schon-wieder-false-flag

  Przetłumaczyłem na razie połowę artykułu. Na jutro przygotuję drugą (i ostatnią) część.

  Zygmunt Białas
  Neon24

  Polubienie

 18. Klamstwo goni kłamstwem i kłamstwem pogania !
  Narody przebrane uwazaja ,ze maja przed sobą idiotow takich jakimi oni sami sa !!!

  Polubienie

 19. Trzeba jednak przyznać, że i żydom z ich „Świętym Shoah” i syjoniście prezydentowi Hollande Charlie Hebdo się także nieźle przysłużył, demaskując ich hipokryzję:

  I prawdopodobnie w narysowanych powyżej postaciach znajdziemy PRAWDZIWYCH AUTORÓW shoah rysowników Charlie Hebdo

  Polubienie

 20. parodon, nie doczytałem do końca po francusku. Powyższa rysunkowa satyrka „”Shoah hebdo” nie pochodzi z Charlie Hebdo, tylko z naśmiewającej się z rzeczonego „Ch-H” strony internetowej „Demain”.excuses moi:

  http://www.demainonline.com/2011/11/22/apres-charia-hebdo-voila-shoah-hebdo/

  Skąd natomiast pochodzi kolaż przedstawiający Hollande upozorowanego na ortodoksyjnego żyda nie udało mi się wyczaić. Chyba na pewno nie z Charlie Hebdo, bo oni techniki takich kolaży nie stosują.

  Polubienie

 21. Ile w tym prawdy a ile fałszu i może tylko fałszu tego nie wiem
  ———————————
  Gubariew oskarża: za zamachami w Paryżu stoi Kadyrow

  Paweł Gubarjew oświadczył, że posiada „niezbite dowody” na zaangażowanie prezydenta Czeczenii w ostatnie zamachy terrorystyczne we Francji – informuje serwis newsdaily.com.ua, który dodaje, że Kadyrow miał otrzymać polecenie z Moskwy.

  Paweł Gubariew, „ludowy gubernator Noworosji”, wydał oficjalne oświadczenie w sobotę 10 stycznia. Stwierdził, że posiada „niezbite dowody” potwierdzające, że za zamachami w Paryżu stał czeczeński prezydent Ramzan Kadyrow.

  Chodzi o zapis rozmowy pomiędzy czeczeńskimi bojownikami a Kadyrowem, do której miało dojść 7 stycznia, niedługo po zamachu na redakcję „Charlie Hebdo”. Czeczeński przywódca miał chwalić się swoimi osiągnięciami i tym, że wynajął „dwóch Algierczyków” do przeprowadzenia ataku. Kadyrow miał również zapowiedzieć kolejne ataki terrorystyczne w całej Europie. Gubariew twierdzi, że posiada inne dowody na potwierdzenie tych twierdzeń, ale nie chce ich ujawnić.

  Gubariew miał w imieniu Noworosji oficjalnie potępić zamachy terrorystyczne na ludność cywilną oraz udział Ramzana Kadyrowa w tych działaniach i zapowiedzieć, że jest gotów podzielić się z opinia publiczną informacjami na ten temat.

  Według informatora „News Daily Ukraine”, 11 stycznia Gubariew miał odbyć długie negocjacje telefoniczne z Moskwą, po których zmienił zdanie i postanowił nie upubliczniać dowodów. Jednak ponieważ oczekiwania Gubariewa nie zostały spełnione, miał zapowiedzieć, że jeśli życie jego lub jego bojowników będzie zagrożone, w przyszłości może ujawnić swoje informacje. Same nagrania to podobno tylko część dowodów. Według informatora, zlecenie dokonania zamachu Kadyrow miał otrzymać z Kremla, na co Gubariew także ma mieć dowody, jednak to, że ktoś odważy się na bezpośrednie wskazanie winy Władimira Putina jest „i tak mało prawdopodobne”.

  newsdaily.com.ua / Kresy.pl

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/gubariew-oskarza-za-zamachami-w-paryzu-stoi-kadyrow
  ————————–
  Lider „Nowej Rosji” Pavel Gubarev zdementował pogłoski, że jego zdaniem Ramzan Kadyrow odpowiedzialny za niedawne ataki terrorystyczne w Paryżu.
  http://news.bigmir.net/ukraine/870426-Gubarev-prokommentiroval-ul-timatum-kavkazcev–vlastjam-DNR-

  Polubienie

 22. To o Kadyrowie organizującym zamach w Paryżu to była wyprodukowana w Kijowie fałszywka SBU/CIA:

  Накануне украинские СМИ распространили новость о том, что Павел Губарев обвинил главу Чеченской республики в причастности к терактам во Франции. Мол, главный “новороссец“ заявил, что владеет записями переговоров чеченских боевиков с Кадыровым, в которых тот указывает на алжирцев, нанятых им для совершения терактов.

  Губарев опроверг эти слухи и назвал эту новость “уткой“.

  I tyle „nowości”. Dziel i rządź, to stara ANGIELSKA zasada.

  cytuję:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s