Żydo media czy media polskie?


Nie tylko o  naszych mediach słów kilka.

Przez ostatnie kilka lat naczytałem się w Internecie mnóstwo negatywnych opinii o polskich mediach. Dowiedziałem się z przeróżnych internetowych publikacji, że mamy media polskojęzyczne, że nasze media to faktycznie żydomedia, łże media, ściek medialny, że na przykład polska telewizja to nic innego jak Telawizja i tak dalej. No i oczywiście taka Gazeta Wyborcza to gazeta wybiórcza albo wręcz gówno wyborcze, przy czym całość tych mediów ,, od Rydzyka do Michnika da się wrzucić do jednego worka, lub jednego jak wyżej, ścieku medialnego.

Ale jest przy tym jeden wyróżnik, najgorsza okazuje się być TVN czyli tefałen i przy tym ostatnim medium zacząłem się zastanawiać dla czego właśnie TVN a nie inna stacja.

Jak wiemy z różnych internetowych publikacji mamy ludzi, którym wodę zrobiono z mózgów, lub dokonano prania mózgów, co w sumie na jedno wychodzi. Są to ci osobnicy, którzy nie idą za świetlistymi radami publikujących w Internecie, którzy ich prawd objawionych nie przyjmują lub próbują je podważać, a tak ogólnie biorąc, są to ci wszyscy, którzy idą na wybory i głosują to na PiS to na PO to na inne elity okrągłostołowe, czyli na ,,nasze władze okupacyjne”.

Mają po prostu wyprane mózgi i właśnie robią to co robią, czyli co im reżimowa propaganda wmówi.

Wracając do najgorszego z mediów reżimowych, żydomediów, łże mediów (itd.) czyli do TVN.

Dla czego jest to medium najgorsze?

Nie napiszę, że długo się nad tym zastanawiałem, czy że podjąłem własne wnikliwe badania nad tym odkrywczym spostrzeżeniem rzeszy oświeconych internautów, które pozwoliły mi potwierdzić wyżej cytowaną opinię. Bo nie podjąłem i nie rozmyślałem nad tym zbyt długo. Po prostu przypomniało mi się jak to redaktorzy TVN-u kilka lat temu zaczęli chodzić za ,,ojcem dyrektorem”, chodzić oczywiście z kamerą, jak dopuszczali się prześladowań tego przewielebnego pasterza i przewodnika naszych dusz i duszyczek. Jak usilnie starali się pokazać jego osobę w złym świetle, znaleźć coś co by go skompromitowało.

Wiecie o kim mówię?

No i od tego momentu wszyscy mamy pewność, że TVN to najgorsze z wszystkich mediów. Kto o to zadbał? Kto dzień w dzień nawołuje by powyrzucać wszystkie telewizornie (z wyjątkiem telewizorni Trwam)

TVN najgorsza ze wszystkich żydomediów!

A najbardziej wierzą w to, ci wszyscy, którzy tak ochoczo i przy każdej okazji piszą o tych z wodą w mózgu, ci którzy zarzucają innym, że mają wyprane przez media mózgi, że mają papkę medialną zamiast mózgu. Okazało się jak łatwo łyknęli słowotok ,,łojca dyrektora’’nawet tego nie zauważając. Bractwo poszło jak na smyczy jak stadko zaganiane przez dobrego pasterza…. z kijem.

A jeśli chodzi o mnie, to o 18:50 oglądam co wieczór najpierw wiadomości Polsatu, następnie  o 19:00 TVN i o19:30 TVP  i wiem, że oglądam nasze krajowe media zwane telewizją i nie narzekam.

Dostaję co dzień świeżą porcie wiadomości z kraju i ze świata.

Doceniam także to co nam nasza polska telewizja pokazuje, co w bardzo wielu przypadkach pomaga ludziom i przeszkadza kanciarzom i oszustom, ot chociażby jako przykład  pierwszy z brzegu przypadek z komornikiem, który bezprawnie zagarnął i zlicytował ciągnik pewnemu obywatelowi który żadnych długów czy zobowiązań nie miał. Nikt poszkodowanemu nie pomógł, ani policja, ani prokurator, ani sąd. Pomogła nasza polska telewizja, w tym także TVN

W tym samym czasie to telewizja nagłaśniała inny przypadek biznesmena którego zrujnował Urząd Skarbowy.

To nasze polskie media są ostatnią silną zaporą dla szerzącego się łajdactwa i kanciarstwa i doprawdy zupełnie nie rozumiem jak można tego nie dostrzegać.

Pamiętacie aferę podsłuchową, jak to redaktor bronił swojego laptopa przed łapami służb rządowych. Właśnie to te media nasze polskie ujawniały pogaduszki przy obiadku w restauracji ,,Sowa i Przyjaciele” gdzie panowie politycy najwyższego sortu wymieniali się uwagami typu

…uj, dupa i kamieni kupa!

A afery wcześniejsze Sobiesiaków, Rycha i Zdzicha?

Nasze telewizje oprócz programowej kaszany jaką zapycha się czas wizji dają także wiele wartościowych  programów takich jak Sprawa dla reportera z red. Jaworowicz

Uwaga- magazyn reporterów

Jana Pospieszalskiego

Boso przez świat Cejrowskiego

Gotuj z Okrasą, podrożę Maklakowicza, mnóstwo transmisji sportowych ze skoków narciarskich, z meczy,  z innych imprez. Jednym słowem mamy typową telewizyjną mieszankę na całkiem przyzwoitym poziomie, a ci, którzy bywali  i przemieszkiwali za granicami i oglądali inne stacje i inne telewizje wiedzą, że ta nasza polska telewizja plasuje się nierzadko na wyższym poziomie niż wiele kanałów telewizyjnych we Włoszech, Francji, Niemiec, czy Stanach Zjednoczonych.

W tym kontekście jak bardzo trzeba mieć źle poukładane w głowie, by mieć do mediów tak krańcowo negatywny stosunek by je określać jako żydomedia, łże media, czy media polskojęzyczne w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Oczywiście można mieć inny punkt widzenia na szereg spraw i zagadnień omawianych na wizji przez Tomasza Lisa czy Moniki Olejnik, sam mam zdecydowanie inne poglądy, ale to ich poglądy i mają prawo je wyrażać. Moim wyborem jest z nimi się zgadzać, bądź ja odrzucać. Jeśli głupiec je łyka i przyswaja to sprawa tego głupiego nie moja. Czy media kłamią? Oczywiście że kłamią, nie zawsze, ale jak trzeba to kłamią. Kiedy postawiono pierwszą mównicę,  zbudowano pierwszą ambonę to zrobiono to kolokwialnie mówiąc by nas bajerować, wciskać nam objawienia i fałsze, a wszystko po to byśmy ogłupieni i oczarowani dawali sobą manipulować dla korzyści tych którzy mieli tą ambonę, mównicę, kanał telewizyjny.

Mamy rozrywkę i mamy przekaz taki jaki nam zechcą serwować właściciele lub zatrudnieni w mediach pracownicy i nie koniecznie muszą to być same łgarstwa. Im zależy na tym byśmy ich oglądali. To ich ustawia w pewnym porządku i ogranicza im zakres swobody. Dodatkowo naszą sprawą jest czy damy sobą manipulować, czy też odsiejemy plewy od ziarna i wybierać będziemy tylko towar najlepszy.

Jeśli uważam siebie za człowieka myślącego, za osobę rozumną, to winieniem dostrzegać w mediach zarówno negatywy jak i pozytywy i według tych kryteriów dokonywać ocen.

Jeśli nie dostrzegam pozytywów, a te jednak mają miejsce, to moja ocena z gruntu będzie fałszywa i będzie dowodziła ni mniej ni więcej mojej głupoty.

Jeśli natomiast będę dostrzegał pozytywy a mimo to dalej będę produkował teksty w rodzaju  jak na wstępie artykułu to będzie to działanie nie tylko na szkodę mediów, ale takaż działanie wrogie naszej całej społeczności, naszemu państwu  i jego obywateli

Warto to przemyśleć, warto o tym wiedzieć. Bądźmy ludźmi mądrymi a nie mądralami.

Popisywać się głupotą to też głupota. Tylko czy to my dostrzegamy?

Inni tą naszą głupotę widzą na pewno!

Jarosław Kaczyński przecież jasno powiedział, że: – Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne.

Być może także i po tym artykule będą osoby dalej piszące, że polskie media to media żydowskie, bo im się nie da wmówić, że białe jest białe.

Reklamy

37 uwag do wpisu “Żydo media czy media polskie?

 1. Największe pretensje można mieć do mediów i ludzi tam pracujących o ich pro zachodnie nastawienie, tylko, że tak się składa że większość i to zdecydowana większość Polaków ma takie właśnie zachodnie ciągotki. Stąd logiczny wniosek naród kocha zachód, media kochają zachód, czyli są pro narodowe. My mamy zdanie odmienne, ale my to wąski margines, a gdybyśmy w jakiś sposób przejęli te media to wyrażając swoje opinie według własnych przekonań bylibyśmy w niezgodzie z większością i tak czy inaczej mieli by prawo nazywać nas anty…

  husarz33
  Jak byś nie opisywał pieniądz, w tym nawet jako narzędziem ZBRODNI DOSKONAŁEJ, to jednak będziesz przez większość postrzegany jako facet nawiedzony, gdyż większość jest zdania, że pieniądz znakomicie pomaga w rozwoju, w podnoszeniu standardu życia i dojścia do dobrobytu.
  Ja sam podzielam ten drugi pogląd pamiętając że kredyt bankowy pomógł mi zbudować sobie dom, bez którego to kredytu byłoby to niemożliwe Inna sprawa, że by to kredyt w złotówkach i z oprocentowaniem jeden procent w skali roku

  Lubię to

 2. PIENIĄDZ może być nośnikiem DOBRA, ale nigdy tak nie będzie, dopóki banksterzy będą go tworzyć z niczego i brać lichwę.

  Lubię to

 3. „Ukraińcy „prowadzą wojnę fatalnie”

  W tej wojnie Ukraincy pelnia role wykonawcza a nie wiodaca.
  Nie mozna sie temu zbytnio dziwic bo sami Polacy
  swego czasu dostarczali Napoleonowi miesa armatniego
  i do dzisiaj w swoim hymnie go opiewaja.

  Programy telewizyjne nawet dobre? czynia z ich odbiorcow
  pasywnych konsumentow. A to prowadzi do poglebiania
  tepoty umyslowej pomijajac juz fakt zaczadzania ciala
  polami elektromagnetycznymi.

  Swoj telewizor wyrzucilem juz wiele lat temu.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Chutor 1
  pomijajac juz fakt zaczadzania ciala
  polami elektromagnetycznymi.

  A co z twoim komputerem i jego polem el.magnet.

  Ja myślę, że jesteśmy skazani na takie pola ze wszystkich kierunków, telefony, TV radio, komputer, anteny satelitarne, słupy wysokiego napięcia GPS itp.

  A że wojują na Ukrainie tak jak wojują to zasługa wszystkich stron, także Putina.
  To tak jakby po trochu podrzucali chrustu na ogień każdy, po trochu i nie za dużo.
  W tym względzie świat i jego liderzy są zdrowo rąbnięci.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Putin widzi potrzebę w informowaniu z własnego punktu widzenia
  ———————-
  Prezydent Rosji Władimir Putin wezwał do opowiedzenia prawdy o II wojnie światowej, ponieważ przeciwnicy Rosji w powodu swych ambicji składają absurdalne oświadczenia.
  „Powinniśmy przeciwstawić się temu, powinniśmy przeciwstawić się tym potokom rażących kłamstw, fałszerstwom, nadużyciom, wypaczaniu faktów historycznych”, – powiedział Putin na spotkaniu z gubernatorami.
  Zgodnie z jego słowami, szefowie regionów muszą wykonać ogromną pracę i zaangażować w nią naukowców, ekspertów, liderów organizacji społecznych i młodzieżowych.

  Komentarze
  #KrisKris 17:53
  więc niech zacznie swoją opowieść od daty 17.09.1939. WIEM, ŻE TEN POST BĘDZIE NIEWIDOCZNY!!!
  #KrisKris 18:00
  jak już pisałem, usuwacie posty „normalnie myślących”!
  #KrisKris 18:00
  niech więc Putin zacznie swoją opowieść od daty 17.09.1939 !!!
  #SławomirSławomir 18:22
  Ma rację Pan Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin trzeba mówić prawdę o II wojnie światowej. Ja zawsze głośno mówię, ŻE ZBRODNI W KATYNIU DOKONALI HITLEROWCY, ŻE POLSKA PROPAGANDA OPIERA SIĘ NA GOEBBELSOWKIEJ PROWOKACJI I OSKARŻA NIESŁUSZNIE O TĘ ZBRODNIĘ ZWIĄZEK RADZIECKI. Często słyszę pytanie ” to dlaczego Rosja przyznała, że w Katyniu mordowało NKWD ? ” Czas juz żeby Rosjanie przestali przyznawać się do zbrodni której nie dokonali ! Już wielki czas uznać Józefa Wissarionowicza Stalina za Wielkiego WODZA i Wybawiciela Narodu Rosyjkiego ! i narodów europy !
  #KrisKris 18:26
  no i w końcu niech ujawni akta z katynia i podobnych miejsc
  #KrisKris 18:27
  wtedy uwierzę, że… „Prezydent Rosji Władimir Putin wezwał do opowiedzenia prawdy o II wojnie światowej”

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_29/Putin-nalezy-opowiedziec-prawde-o-wojnie-4743/
  ——————–
  Zamiast pisać, przekonywać, prostować, prościej i skuteczniej byłoby przywrócenie do życia Mosfilmu ( jak stać było Putina na wydanie 51 mld na Soczi , to z pewnością stać także na rozwinięcie bazy dla filmowców) innymi słowy stworzenia własnego Hoollyfiuta i kręcenie na potęgę propagandowych filmów wojennych . Kiedyś robili to całkiem na poziomie teraz też potrafią.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Adm

  Sa dwa rodzaje pol elektromagnetycznych i innych, jedne z
  nich to szkodliwe a inne to pomocne. W ciele jest wiele
  tzw bioelektrycznosci pozadanej. Te ostatnia nalezy wzmacniac:
  np za pomoca mineralow w diecie lub posrednio dodajac
  je do gleby w ogrodzie. Pobieranie mineralow nie wiele pomoze
  jezeli organizm ich nie wchlonie. Aby to sie stalo organizm
  musi posiadac rownowage zakwaszenia i zasadowosci. Przy obecnych
  dietach zwykle krew jest zakwaszona, zwlaszcza z uwagi na
  szkodliwa tzw sol stolowa. Dobra sol to ta prawdziwa sol morska
  celtycka z Bredanii z Zachodniej Francji lub sol Himalajska.
  Czesciowo naladowanie zla elektrycznoscia mozna rozladowac poprzez
  chodzenie boso po rosie.
  Oczyszczenie najblizszego srodowiska tj mieszkania tez sie da zrobic
  do pewnego stopnia. Ze swoje sypialni wylaczylem przewody elektryczne
  w scianach, czesc przescieradla ma wlokniaste przewody dolaczone
  do oziemnienia (noca jestem oziemniany) inne przescieradlo jest
  lniane, ma ono wlasciwosci antystatyczne i inne. Spie z glowa
  skierowana na polnoc, ponoc to ma mnie korzystnie zsynchronizowac
  z polem magnetycznym ziemskim. Samochod tez jest oziemniony, ma
  przymocowany pasek u podwozia. W tym samym celu dobrze nosic
  buty o skorzanych zelowkach, one dopuszczaja ladunki elektryczne
  z ziemi do ciala. itd itd itd

  Jak to nie pomoze to przerzuce sie na telepatie!

  „świat i jego liderzy są zdrowo rąbnięci.”

  Wydaje sie, ze glownym celem obecnych wojen nie sa wygrane jakichs
  narodow lecz wygrana elity swiatowej. Ona lubuje sie w prowadzeniu
  tzw cieplozimnych wojen. Za ich pomoca mozna wyludnic przydatne
  kawalki ziemi dla siebie gdy ofiary same sie unicestwiaja.
  Nowa rasa panow ma swoje oczy skierowane na podnoze Kaukazu bo tam
  mineralne wody pozwalaja ludziom zyc do setki.

  Polubione przez 1 osoba

 7. W ostatnim numerze „Przeglądu” wyczytałem, że 86 osób posiada majątek porównywalny ze zbiorczym majątkiem aż POŁOWY LUDZKOŚCI, czyli trzech i pół miliarda ludzi. I to „nadspołeczeństwo” — jest to nasz KOLEKTYWNY BÓG CODZIENNY, decydujący nie tylko ile będziemy płacić za benzynę ale i o tym co będziemy myśleć, także w „kochającej Amerykę” Polsce — zabawia się jak chce na naszym Globie. Jedynymi skrawkami tego globu, gdzie nasz BÓG CODZIENNY nie ma jeszcze dostępu, to Korea Północna, i Kuba (ta ostatnio zażądała zwrotu bazy w Guantanamo, jeśli Stany Zjednoczone chcą sobie z nią poprawić polityczne stosunki!)

  I właśnie z tego powodu nasz MSK, ciągle bębniący o „wojnie o pieniądz” (jakby się bez tego pieniądza żyć nie dało – patrz oba wskazane kraje) tak nienawidzi Karola Marksa, bo ten SZATAN tak pomieszał BOGU ŚWIATA szyki, że przez kilkadziesiąt lat wieku XX się zadawało, że „nadspołeczeństwo” diabli wezmą. Ale była Solidarność, JPII, KK i ogólne przez Polaków UMIŁOWANIE PIENIĄDZA — czyli CIA (Kukliński) i Ameryki — i wszystko się skończyło. ŻYD POTĘGĄ JEST I BASTA, CHŁOPI NA MADAGASKAR. (Skądinąd tam mieszkała w Tannanarivie przez ponad 20 lat moja matka chrzestna Danuta Drobniak – de Heyneff.)

  Polubione przez 1 osoba

 8. Ogólnie rzecz ujmując kiedy dociera do człowieka taka informacja, że te 88 osób ma w garści pół świata, to tego przeciętniaka, biednego robaka z tej drugiej biednej połowy szlak trafia z bezsilności z faktu bycia tym gorszym ( czy podświadomie mamy zakodowane pragnienie równości jak w komunizmie?).
  Z drugiej strony ponieważ jest we mnie i niedowiarek i silny bodziec sprzeciwu do wszystkiego co czytam i słyszę, myślę sobie tak
  Bilbergowcy to (…..tu oczywiście negatywne opinie).Tak samo te różne Rockefelery, Rotschilcy, Sorosy i cała ta reszta obrzydliwie bogatych i wpływowych , no powiedzmy kanalii.
  Ale z drugiej strony myślę sobie, jeśli światem nie oni będą rządzili to kto? Franek? Rycho, Zdzicho, Ferdek z serialu ,,Kiepscy”, Pazdzioch, Boczek? A może husarz, albo MSK, albo APA?
  To byłaby dopiero kaszana. ( Zobaczymy jak zareagują wywołani? Czy są skorzy podjąć się rządzenia światem)

  Polubione przez 1 osoba

 9. Jak się mosz Ladminie ?
  Downo jusci tu nie zaglondolem ,bo i po co jak każdy dzisioj jakisik dziwok na swój sposób a nas wodz zapowiedziol,ze przechodzi na emeryture jinternetowa i władze przekozol swym podwlodnym czyli nom.
  Nie pozostalo mi nic jinnego już nie tylko cytac,sluchac i loglondac co się w swiecie dzieje ale lot casu do casu cosik od siebie napisac wom mondre i ucone baby i chlopy.
  Dzisioj to jo sobie tak pomyslol żeby nie tylko przy temacie o tych mendjach napisac ale lo tym com wycytol na na takim portalu u gajowygo,gdzie strasnie dyskutujom lo tych kandydatach na prezydenta przyslygo Polski.
  I dlo tygo mom takom prosbe ladminie abys i tu cosik napisol,zapodol temat a w nim pedziol ,który to lobcy bydzie tym prezydentem a może i Polok się do władzy przebije ,jak choćby ten pon co już konstytucje napisol,
  cy ten sprytny Braun ,a może jakisik Kowalski co to lubi stać w rozkroku jak niemiecki ziandar gdy do narodu przemowio i zaciencie wargi scisko ?
  Mocie tu roznych dyskutantow co to mondrze mysla i pisa bez chwolby,to może ta ludziskom w Polsce podpowicie kogo to wybrać na tygo nastepce Komoruskiego ?
  Jo uwozom ,ze cas wybrać polski rzond,co nie ,tylko cy lone,znacy się lobce na to pozwola ?
  Jak myslyta ?

  Lubię to

 10. Ad Adm

  Bilbergowcy to (…..tu oczywiście negatywne opinie).Tak samo te różne Rockefelery, Rotschilcy, Sorosy i cała ta reszta obrzydliwie bogatych i wpływowych , no powiedzmy kanalii.
  Ale z drugiej strony myślę sobie, jeśli światem nie oni będą rządzili to kto? Franek? Rycho, Zdzicho, Ferdek z serialu ,,Kiepscy”, Pazdzioch, Boczek? A może husarz, albo MSK, albo APA?

  No, nie jest tak źle, aby nie dało by się z tego wykaraskać. Ja już zobaczyłem Świ8atełko w Tunelu zwanym GLOBALIZM z jego NADSPOŁECZEŃSTWEM.

  Otóż w autonomicznej Republice Krym przed tygodniem ZNACJONALIZOWANO CAŁOŚĆ sieci oraz generatorów energii elektrycznej. Największy na Ukrainie oligarcha Achmetow został pozbawiony majątku, (który gdzieś 20 lat temu zawłaszczył). No i przecież ani Franek ani Rycho ani Zdzicho nie zostanie na Krymie dyrektorem, tylko – z konieczności – zapewne jakiś inżynier i menadżer znający się na rzeczy.

  A jak i MY ZACZNIEMY NACJONALIZOWAĆ porozkradane, w ramach „solidarnościowego popędu do Zachodu” obiekty, to – mówiąc językiem Lecha Wałęsy – KOŁO HISTORII SIĘ ZNOWU COFNIE i znowu prąd będzie tańszy i kopalnie będą miały co robić i banki będą wydawać kredyty na1% jak to Adm zapamiętał ze swego wieku średniego, itd.

  Proste? Przecież to już robią „na całego” w Ameryce Południowej, która się jakoś urwała, moim umiłowanym USrakom z uwięzi. A MSK będzie na starość pilnie, za karę, studiował Manifest Komunistyczny https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm:

  Początkowo może to się oczywiście dokonać tylko za pomocą despotycznych wtargnięć w prawo własności i w burżuazyjne stosunki produkcji, a więc za pomocą zarządzeń, które ekonomicznie wydają się niedostateczne i nieuzasadnione, ale które w przebiegu ruchu przerastają same siebie i są nieuniknione jako środki przewrotu w całym sposobie produkcji.
  Zarządzenia te będą oczywiście w różnych krajach odpowiednio różne.
  Jednakże w krajach najdalej w rozwoju posuniętych będą mogły być na ogół powszechnie zastosowane zarządzenia następujące:

  Wywłaszczenie (wielkiej) własności ziemskiej i użycie renty gruntowej na wydatki państwowe.

  Wysoki podatek progresywny.

  Zniesienie prawa dziedziczenia.

  Konfiskata własności wszystkich emigrantów i buntowników.

  Centralizacja kredytów w rękach państwa za pomocą banku narodowego o kapitale państwowym i o wyłącznym monopolu.

  Centralizacja środków transportu w rękach państwa.

  Zwiększenie liczby fabryk państwowych, narzędzi produkcji, wzięcie pod uprawę i ulepszenie gruntów według jednolitego planu.

  Jednaki przymus pracy dla wszystkich, utworzenie armii przemysłowych, zwłaszcza w rolnictwie.

  Zespolenie rolnictwa z przemysłem, działanie w kierunku stopniowego usunięcia przeciwieństw pomiędzy miastem a wsią.

  Społeczne bezpłatne wychowanie wszystkich dzieci. Zniesienie pracy fabrycznej dzieci w jej dzisiejszej postaci. Połączenie wychowania z produkcją materialną itd.

  (Nb. Przed 10 laty moi studenci z tych 10 punktów zdawali egazmin w ramach zajęć z filozofi der Praxis.

  Lubię to

 11. Zniesienie prawa dziedziczenia.
  To ja widzę , że moje 50 z górą lat ciężkiej pracy by wyrwać się z biedy i coś po sobie potomnym zostawić pójdzie z kretesem na marne.

  Centralizacja środków transportu w rękach państwa
  Właśnie dziś z małżonką kilka godzin szukaliśmy w internecie dla siebie jakiegoś odpowiedniego transportu by biznes domowy małżonka wciąż pełna energii podnieść na wyższy poziom mogła i nieco kasy w ostatek może dni swoich zarobić, a tu masz ci los – upaństwowić transport.

  Ja gdzieś w historycznych annałach czytywałem, że jak psu kiełbasę wyrwać, to pies gotów i właściciela zagryźć na śmierć i z ludziskami co ich burżuje zowią ( albo kapitaliści) podobnie. Bez morza krwi rozlania tego co się nachapali nie oddadzą.
  Tak i swoim rozumem podpowiem, że lepiej im tego wprost nie zabierać, a jedynie po trochu podatkami odzyskać, od czasu do czasu co większego i bardziej opornego burżuje wrobić w jakieś malwersacje, pedofilstwo albo gwałt i tym sposobem bez krwi rozlewu łby im poukręcać.
  A pomniejszych zostawić, bo to siła napędowa większa niż ci proletariusze i komsomolcy co im dwa tysiące się należy czy się stoi czy się leży, czego Marks w swych dziełach nie napisał

  Wladek, o prezydentach to my pamiętamy i wkrótce zrobimy ci siurpraiz w tym temacie

  Lubię to

 12. I znowu idiotyczne dysputy. Temu zabrać, tamtemu dać, inne podzielić… Rządy kapitalistycznej oligarchii zastąpić rządem oligarchii komunistycznej… Pamietam wywiad z Markiem Królem (byłym red. nacz. Wprost), kiedy wspominał ówczesne „elity” PRLu. Byli to ludzie którzy mieli dostęp do wszystkich dóbr, jakie tylko chcieli. Nie pracowali jak normalni ludzie, a mieli wszystko, co chcieli. Byli ponad prawem i PONAD SPOŁECZEŃSTWEM, przez co stali się tak zepsuci i zdeprawowani, że nie dziwi to jak „komunizm” posypał się niczym domek z kart. Każdemu, kto chce dzielić powinno się najpierw podzielić morde dla przykładu, bo można zakładać się wówczas o każde pieniądze, że jest to zwykły truteń, wycwaniona kurwa. Osobiście znam tylko jeden przykład, gdzie dzielono po równo i nikt na nikim przy tym nie pasożytował. Czytałem kiedyś o małej wiosce/osadzie w Hiszpanii, gdzie wyeliminowano pieniądz, każdy miał zajęcie i każdy każdemu pomagał w myśl bakuninowskiej „samopomocy”. Ale tam wszyscy się dobrze znali, więc nawet jak się jakaś kurwa znajdzie, to z automatu dostanie kopa i życie kosztem innych takiego indywiduum szybko się skończy. Natomiast w skali makro trutnie skutecznie wtapiają się w otoczenie i kontrolować ich poczynań nie sposób. Stalin znalazł na to metodę w postaci czystek w aparacie władzy. Ale i tak było to jedynie leczenie objawów choroby, a nie przyczyn. Stalin się przekręcił i trutnie dostały zielone światło do grabienia Rosji Radzieckiej, co skończyło się upadkiem tego państwa.

  Lubię to

 13. Wladek i inni co to na pewno POLAKAMI JESTESCIE !

  Do szmuli,szwabow i ich szumowin sług nad sługami się nie zwracam ,tylko do WAS POLAKOW :

  Pamietacie, co nam nasz d-dca zapodawal podczas zasadniczej/poborowej służby wojskowej w koszarach w których przyszlo nam ten zaszczytny obowiązek pelnic ?

  Mowil nam – NIE TEN POLAK DOBRY, co w nim POLSKA KREW PLYNIE i ZANIEDBUJE SWOJE POLSKIE OBOWIAZKI ale TEN ,KTORY W PORE WROGA POLSKI ROZPOZNA i POTRAFI GO UNIESZKODLIWIC NA ROZNE SPOSOBY.
  Malo tego,DOBRY POLAK NIE WPUSZCZA WROGOW DO SWEGO DOMU i NIE DAJE SIE OKRADAC i NISZCZYC CO NASZE i POLSKIE NARODOWE !

  Wszyscy dziś ,co chcą widzieć i slyszec dostrzegaja jakich to mamy RODAKOW „nieborakow”,dających się mamic przez media OBCE i WROGIE NAM .
  Jak do tej pory ani jedna szyba w ich redakcjach nie wyleciała z okna ,ani jednej ich aten szlag nie trafil,malo tego wyrasta ich co raz więcej i więcej ,zas redaktorzy przesciguja się jak psy za ochłapem i sensacja !

  Temat o zydo-mediach nie wyczerpany ,teren POLSKI przez Zydow z roznym obywatelstwem,w tym ukraińskim zasiedlany ,każdego dnia ich przybywa i CO WY POLACY NA TO ?
  Godzicie się ,ze co raz więcej do Polski przybywa WOJSK NATO !!!

  Czy wiecie po co ?

  Polubione przez 1 osoba

 14. A ja zadaję inne pytanie: CO ROBICIE by temu PRZECIWDZIAŁAĆ???
  Ja widzę,że NIC. Bo ja walczę czynem przeciw temu lichwiarskiemu holocaustowi.
  Postanowiłem nie płacić lichwy i te zbóje mają ze mną problemy.

  Lubię to

 15. I znowu idiotyczne dysputy. Temu zabrać, tamtemu dać, inne podzielić…

  Ty „LuK” – przyjmij do wiadomości, że po zainstalowaniu mojego projektu konstytucji nie będzie dylematu komu zabrać, by komuś dać.! Nikomu nie będziemy zabierać z wyjątkiem tych, którzy nas okradli. Wszyscy inni będą dostyawać DYWIDENDĘ SPOŁECZNĄ.

  Więc nie bredź więcej „LuK”.

  Lubię to

 16. Ponoć człowiek z wiekiem głupieje, ale zauważyłem, że niektóre osoby głupieją znacznie szybciej.
  Poniżej treść kolejnego e-maila jaki ostatnio otrzymałem

  31 stycznia 2015 r. | Nr 5/2015 (188)
  Według potrzeb

  Szanowni Państwo!

  Żeby być komunistą, trzeba było być durniem albo draniem, a najlepiej jednym i drugim. Żeby być lemingiem wystarczy być durniem. Draństwo jest zarezerwowane dla gangsterów wszelkiej maści, których lemingi mają podziwiać. I podziwiają. Torebka za 40 tys. zł budzi respekt, a żądania górników niechęć. Nie dość, że tacy umorusani, to jeszcze upierają się, żeby ten węgiel nadal wydobywać z polskich kopalń, zamiast dać zarobić Putinowi. A to przecież panisko całą gębą!

  Niektórzy obserwatorzy sfer finansowych szacują, że jest najbogatszym człowiekiem świata. Już niebawem połowa bogactw globu przypadnie 1% ludzkiej populacji, do której niewątpliwie on należy. Według tych samych szacunków obywatele Rosji to jedni z najuboższych ludzi na świecie. A może kolebka komunizmu zrealizowała właśnie swój sztandarowy postulat: każdemu według potrzeb? Nigdy nie powiedziano, kto te potrzeby miałby określać, ale ludy radzieckie nie miały wątpliwości, że tego szczytnego zadania może się podjąć tylko przewodnia siła jaką była partia, a ściślej jej bijące serce i mózg zarazem, czyli KGB. I oto syn tej formacji wcielił właśnie w czyn najważniejszy postulat komunizmu.

  Niemcy uważają, że jak się ma w ręku gospodarkę, to ma się władzę. Rosjanie przeciwnie – jak się ma władzę to się ma pieniądze. A co uważają Polacy? No cóż, nas nikt nie zapyta o zdanie, nam przecież wystarczy ciepła, mimo że bardzo droga, woda w kranie.

  Pozdrawiam i do następnej soboty.

  Małgorzata Todd
  ——————————–
  z innego e-maila

  Polubione przez 1 osoba

 17. Bez morza krwi rozlania tego co się nachapali nie oddadzą.

  Ty Admin.
  Czy chcesz i przewidujesz pojawienie się morza krwi?
  To nie musi nastąpić. To nie ja wymyśliłem demokrację i wybory.
  REFERENDUM jest tym biczem na tych bandytów, którzy używają PIENIĄDZA jako narzędzia ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie „prawa” – bandyckiego – do uprawiania lichwiarskiego holocaustu. Trzeba tylko chcieć. Widzę, że TY Adminie nie chcesz zagłosować. Robisz mi przykrość.

  Lubię to

 18. Jo uwozom ,ze cas wybrać polski rzond,co nie ,tylko cy lone,znacy się lobce na to pozwola ?
  Jak myslyta ?
  Ty Władek.
  Wymiana świń przy korycie NIC NIE DA.
  Nikogo nie ma potrzeby pytać czy pozwoli.
  TRZEBA ROZTRZASKAĆ KORYTO – to świnie same pozdychają.

  Lubię to

 19. To co rozbijamy te koryta,kiedy zaczynamy ?
  Dzis pokazali na lubianych w Polsce mediach jaka baba chłopu rozbija siekiera samochod ,to może by tak wziasc z niej przykład i zacząć rozbijac te koryta ???

  Polubione przez 1 osoba

 20. Franek,Rycho i Zdzicho to chyba nasi ale gdzie Krym a gdzie Rzym ?
  W Rzymie tez jest Franek ale jego „p.bog” wybral .
  Krym chcieli żydowscy banderowcy ale Putin powiedział niet i basta !
  O globalu nie ma co dyskutować ,bo to nie cala setka napasionych psychopatów a co pomniejsi chcą im dorownac i sobie junie zakladaja,nawet w Amerykach wszystko już gotowe do zydokibucow, z oddzielna waluta .
  Pozostaje kwestia Chin ,tych trzeba się obawiać wszystkim bez wyjątku ,bo to nowa stonka ,która jak przysiadzie swiat jak kartoflisko,zegnajcie bulwy !
  Chiny zawladna nawet Afryka .

  Polubione przez 1 osoba

 21. Kijowskiego majdanu ciag dalszy

  „Otóż w autonomicznej Republice Krym przed tygodniem ZNACJONALIZOWANO
  CAŁOŚĆ sieci oraz generatorów energii elektrycznej. Największy na Ukrainie
  oligarcha Achmetow został pozbawiony majątku,”

  Przed rokiem Janukowicz i Achmetow mieli sie dobrze. Achmetow byl gospodarczym
  dyrektorem Donbasu a Jaunkowicz politycznym dyrektorem. To bylo w czasie gdy
  Janukowicz zrezygnowal ze wspolpracy z zachodnia Europa a w to miejsce wybral
  sobie….Chiny! Umowy z Chinami przywidywaly dzierzawe dla Chin na cele rolnicze
  5% obszaru Ukrainy. W tym takze 160 000 hektarow ziemi na Krymie! Malo tego Chiny
  mialy miec tam dostep do portu morskiego. To sie dzialo wkrotce gdy NATO wygniezdzilo
  Chiny z Libii. Oczywiscie nie ma wiekszego gniewu niz odrzucone niewiescie zaloty.
  Janukowicz nie zwachal sie z Chinami bo cos mu odbilo. Politycznie bylo to
  calkowicie uzasadnione; posiadanie chinskigo mocarstwa dla swej obrony i zrownowazenia
  zapedow Zachodu na wschod rozumie sie samo przez sie. I ukrainski lud dobrze to
  zrozumial i przegonil Janukowicza. Przejscie Krymu spod wladzy ukrainskiej pod
  rosyjska pewnie mialo wiele wspolnego z roszczeniami chinskim w oparciu o umowy,
  ktorym Janukowicz wraz Achmetowem patronowali.
  Coz potrzebny byl nastepny ludowy zryw by pozbawic wladzy tym razem oligarchy na Krymie.

  http://www.jamestown.org/programs/edm/single/??tx_ttnews%5Btt_news%5D=41930&tx_ttnews%5BbackPid%5D
  =27&cHash=e609140f8e90e7f59eb7d0ea72b88760#.VM01kbEkPm8

  Lubię to

 22. No nima z kim lotych prezydentach dyskutować,
  Admin lobiecol jakasik niespodzianke i tys go pstrasyly ,ze mu portal zamknal (gdzie się bedzie wtedy reklamowol z tymi swojimy wyrobamy),no ji tyroz tylko ceko co jinne napisa.
  Nie panocki,tym raze to tak nie bydzie ,ze cacy,cacy z Maryska i już mojigo ptoka mo tam gdzie wiater i słonko nie dochodzi chyba ze na polanie.
  Bronek już loglosil,ze choć niechce ale musi (jego baba mu tak podpowioda) daly będzie lurzedowol w tym palacu a lo wybory się nie lobawio bo te jak tu pisecie zydo media już się postarają aby swój prezydentem zostol i daly się razem wszyckie będą pasly na ty polski kozi lace.

  Jo se tak mysle ,zresta i mojo tyzmi tak podpowiodo,ze należy tak a nie jinacy zrobić ze nima się już co wiency fatygować i na wybory z góry zaplanowane nie chodzic.
  No bo jak chodzic,kiedy nic się nie zmienio a nawet coroz gorzy !
  Takie sobie jaja ty zydy zludzmy robia ,ze nawet na jedny wsi sołtysem młody spik sołtysem zostaje i slabo po polsku mowi,jakisik pewnie polokiem zrobiony ,tak jak i te wszyckie polskie policmajstry i te pokratkowane w strazy miejski,zresta i do pozarny tyz się z nocholamy pchaja .

  Lubię to

 23. Bym se zapomniol dopisać,ze ta data wyborow na dziesiatygo maja to tyz tako jakos podejrzano,no bo przecie co na to ta partyja Kacynskigo powi co pisem się nazywo ?
  Tyle ludzi dziesiatygo zginelo ,to może i juchy zaplanowaly aby wtedy następne zginely,cosik w tym musi być ,cho Wawrzek (mój kolega) powiado,ze to tak ustalono aby Bronka postrasyc a tyn marsalek młody znacy się Sikorski gdy się Bronkowi cos wcześnie przydazy znowu marsalek do palacu wskakuje i rządzi.
  Tak przecie było z Bronkiem.
  Oj co się w tym zyciu wyrobio ze pojencio już nima !
  Chlop z chłopem,baba z baba ,dzieci luca w pzredszkolu na fujarce grac ,a do tygo jesce ksiądz strasy ze rozgrzesenio nie do gdy chlop babie pape zamknie .

  Lubię to

 24. Media takie jak TVN zmieniają wlasciciela ale wcześniej kłopot ma K.Durczok.
  Nosil wilk razy kilka …….. !
  Silni i najsilniejsi w „akcji”.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s