Wolna Polska wyprodukowała kretyna nazwiskiem mgr Grzegorz Schetyna


Przez kilka dni byłem odcięty od internetu oraz innych me(n)diów, prawie najwyżej jak można być w (jeszcze) Polsce, w Dolinie 5 Stawów w Tatrach, gdzie nawet „komórka” nie ma zasięgu. (W schronisku Krzeptowskich w tych 5 Stawach ukrywał się przed Niemcami, pod koniec wojny, mój wciąż żyjący wujek, Mietek Gąsienica-Samek.) No ale w kopnym śniegu udało mi się z tych 5 Stawów zjechać na dół, w domu nieopatrznie uruchomiłem rzadko używany telewizor i dowiedziałem się, że koniec II Wony Światowej nie tylko Prezydent Komorowski, ale i nowy polski minister obrony — przepraszam Spraw Zagranicznych — proponuje świętować w… Gdańsku, na Westerplatte, tam gdzie ta wojna się zaczęła. (A dlaczego nie świętować zakończenia wojny w Pradze Czeskiej, gdzie działania wojenne zakończyły się dopiero 10 maja 1945 rozbiciem, przez Armię generała Koniewa, hitlerowskich JEDNOSTEK UKRAIŃSKICH, które chwilowo stłumiły powstanie tam ludności czeskiej? Jak podaje czeska wikipedia: 14 SS-Freiwilligen Division „Galizien”)[1] byl německý útvar původně rekrutovaný z haličských dobrovolníků ukrajinského původu[2]vzdal se západním spojencům 10. května (maja) 1945 roku – czyli dokładnie ten moment był końcem II Wojny Światowej; no, jak sprawdziłem w Wikiedii nie było to w Pradze, ale w austriackiej miejscowości Tamswweg – ale ja mgr historii nie jestem, na szczęście)

Ale wróćmy do naszego (?) ministra, który ponoć ukończył studia historii w 1990 roku — a więc już w III RP — w wieku lat 27. Według tego absolwenta polskiej uczelni, to UKRAIŃCY wyzwolili, 27 stycznia obóz koncentracyjny w Oświęcimiu, dzisiaj znany jako Auschwitz. Z jego magisterskiego zrozumienia historii wynika logicznie, że to i Kraków, zaledwie 9 dni wcześniej wyzwolili ci sami „ukraińcy” pod wodzą marszałka Koniewa, którego pomnik, niesłusznie, usunięto przed 24 laty z przedmieść Krakowa.

A jak Kraków wyzwolili Ukraińcy, to powinien on i wrócić do „macierzy” – boć bo to przecież w Krakowie, w roku 1940 na spotkaniach „naczalstwa” USO-UPA przygotowywano plany budowy, pod opieką Nowej Europy (tak oficjalnie nazywał się geopolityczny projekt Hitlera) Wielkiej Ukrainy od Krakowa aż po Kubań. I czy przypadkiem realizacja tego PLANU DZIEJOWEGO nie była ukrytym celem przedwczorajszego wystąpienia naszego MINISTRA KRETYNA prowadzonego, w jego politycznej karierze, przez pogrobowców UPA pracujących w CIA??

A oto co na temat wystąpienia „historyka” Schetyny zauważył Witold Waszczykowski, poseł PIS:

– Czy za tym stoi jakiś misternie ukuty plan, który ma doprowadzić do rozwiązania spraw polsko-rosyjskich? Czy to świadomie konstruowana strategia, która ma nam coś pozytywnego załatwić? Nie dostrzegam racjonalności w zachowaniu ministra – zastanawia się Waszczykowski. I dodaje: – Taka „megafonowa” dyplomacja nie przystoi ministrowi spraw zagranicznych.

Joanna Stanisławska na portalu Wirtualna Polska dodaje:

„Zaczepne” wypowiedzi Schetyny krytykuje również Tadeusz Iwiński, poseł SLD, wiceprzewodniczący komisji spraw zagranicznych. W jego opinii błędem jest sprowadzanie stosunków polsko-rosyjskich na płaszczyznę historyczną. – Takie drażnienie lwa w klatce jest niepotrzebne – ocenia. Prowadzi wyłącznie do ośmieszenia ministra (z szefa MSZ drwi m.in. rosyjska agencja Ria Novosti, która na swojej stronie internetowej opublikowała karykaturę Grzegorza Schetyny. Polityk został na niej przedstawiony jako pies uwiązany na smyczy w barwach amerykańskiej flagi – przyp. js). Tymczasem, jak wskazuje poseł SLD, to my powinniśmy ośmieszać Rosjan, np. punktując to, że próbują udowodnić, że decyzja Nikity Chruszczowa z 1954 r. o przekazaniu Ukrainie Krymu przez władze ZSRR, była nielegalna. – Przy całym naszym krytycznym stosunku wobec postawy Rosji, która złamała prawo międzynarodowe dokonując aneksji Krymu i narusza integralność terytorialną Ukrainy, bo 12 tys. rosyjskich żołnierzy walczy w Donbasie, powinniśmy zachowywać się racjonalnie – dodaje.

A ja dorzucę, wyprodukowany przeze mnie przed pół rokiem bardzo „narodowo-budująścy” obrazek, z kim „Galicjanie” winni się, we wspólnym Drang nach Osten połączyć:
Gieroj kolomojski

Reklamy

24 uwagi do wpisu “Wolna Polska wyprodukowała kretyna nazwiskiem mgr Grzegorz Schetyna

 1. Na zakończenie Stanisław Janecki próbuje pocieszać siebie i nas:

  „Może więc jednak lepiej mieć Kopacz za premiera i klimat z „Allo, Allo!” niż Grabarczyka i „Alternatywy 4” czy Schetynę i „Rodzinę Soprano”.”.

  Polubienie

 2. Ma tym obrazku poniżej bardzo wyraźnie jest napisane
  ,,Polska na razie bezpieczna”
  Na razie…..

  Ale Schetyna jak widać bardzo się stara by to ,,na razie…” nie trwało zbyt długo.
  Jeśli opolczeńcy dostali by większą pomoc z Rosji, to kto wie czy w pogoni za wycofującymi się na zachód banderowcami nie dojdą do Odry i Nysy Łużyckiej, pytając przy okazji o niektórych ,,naszych” mendziów stanu

  Polubienie

 3. Przeciez un-e dobrze wiedza gdzie i po co kretynow obsadzać i ustawiac .
  Ale to male „piwo” ,które goje pija i przepijają .
  Ja pytam Zakopianczyka jak to odbylo się z ta sprzedażą Kasprowego ,ze nawet starzy Zydzi sa oburzeni.
  Kto to kupil i za ile ,jakim prawem ktoś sprzedal DOBRO NARODOWE ,nawet choć było nierentowne ???
  TO JEST DOPIERO KRETYNSTWO !

  Polubienie

 4. ze skrzynki e-mailowej
  Dzisiaj o godz. 1:32 PM
  Dnia Środa, 4 Lutego 2015 13:07 Jerzy Truchlewski napisał(a)
  > Czy potrzebna jest nam nowa historia Europy?

  > SZCZEKAJ PSIE SCHETYNA!!! NA RUSKICH, NA PUTINA!

  > Kundel Schetyna na amerykańskiej smyczy to najbardziej wymowny i prawdziwy obrazek. Skundlona kasta polityczna w Polsce oburza się ripostą ze strony rosyjskiej. Koncert jaki daje Schetyna pod batutą amerykańskiego „pana i władcy” zasługuje na najbardziej ostrą krytykę zarówno ze strony Rosji jak i ze strony polskich państwowców.

  > Dobór osobników do władz w Polsce, chodzących na czworakach jest oznaką, że Polska jest pod całkowitą zależnością od amerykańskiego kowboja. Jeszcze niedawno wydawało się, że na stanowisku ministra spraw zagranicznych nie może być większego błazna od Sikorskiego, a tu zaskoczenie. Skundlona, służalcza kasta polityczna wynalazła „godnego” następcę, który potrafi nie tylko podgryzać niedźwiedzia ale nawet ujadać tak głośno, że nie daje na moment spokoju służbom dyplomatycznym

  > Rosji, jak również narodowi rosyjskiemu co jest wyjątkowo perfidne i złowrogie. Dewaluując zasługi w II wojnie światowej narodu, który poniósł największe straty a zarazem największy wkład w pokonaniu hitlerowskich Niemiec stawia tego kundla w szeregu najbardziej groźnych wrogów Polski.

  > Nie znam takiego okresu z historii Polski aby dobrała się we władzach tak obrzydliwa ekipa kundli będąca wrogiem własnego kraju. Oznacza to całkowity upadek państwa polskiego, które nie zasługuje na takie traktowanie chociażby dlatego, że historia Narodu Polskiego jest wyjątkowo okrutna.

  > Pisanie na nowo historii Polski i Europy przez kundla, pod dyktando bestialskiej Ameryki, która finansowała Hitlera i doprowadziła do zniszczenia Europy oraz w największej mierze narodów słowiańskich, zasługuje na stanowcze przeciwstawienie się tym prowokacyjnym działaniom.

  > Działania te nie są przypadkowe. Wpisują się one w plany wojenne Ameryki, w których to planach Polska stanowi ważny element zaczepny z uwagi na służalczość skundlonych marionetek, przekraczającą wszelkie granice przyzwoitości i będąca objawem debilizmu.

  > Z uwagi na to, że to nie jest już tylko zabawa słowami a retoryka wojenna, Polacy powinni zrobić wszystko aby odsunąć od władzy całą skundloną kastę polityczną, która nie liczy się z teraźniejszością i przyszłością Narodu Polskiego.

  > Polsce nie zagraża Rosja. Polsce zagrażają rodzimi kundle na amerykańskiej smyczy.

  > Polska nie posiada żadnych przyjaciół ani sojuszników na zachodzie a jedynie podżegaczy wojennych, którzy wystawiają Polskę na odstrzał bez żadnych zahamowań i wcale się z tym nie kryją. Polacy powinni wziąć swój los we własne ręce gdyż w innym przypadku zostaną zgubieni w imię „demokracji i wolności”. Wolność i demokracja niesiona przez Amerykę to śmierć, głód, poniżenie i niszczenie całych narodów. Nie chcemy amerykańskiej demokracji, nie chcemy amerykańskiej wolności,
  nie

  > chcemy braterskiej pomocy od NATO, która instaluje się na terenie Polski.

  > Polacy doświadczyli już w przeszłości pomocy, zarówno amerykańskiej jak i angielskiej czy francuskiej. Doświadczyli również „ataku” na Polskę przez „największego wroga” Polski – Rosję w latach 1943-1945, który to „wróg” pomagał Niemcom zniszczyć Polskę i pozostawił ich na ziemiach polskich, chociaż mógł przegnać do Berlina albo jeszcze dalej.

  > Ten „wróg” Polski – Rosja, ograbiła Polskę z niemal wszystkich polskich zakładów pracy, z banków, zniszczyła wszystkie PGR-y, stocznie i armię. Wygnała na zachód miliony Polaków na zmywaki, zainstalowała swoje marionetkowe rządy, doprowadziła Polaków do takiego położenia, do takiej frustracji, że z roku na rok powiększa się liczba samobójstw, ubóstwa i bezdomności.

  > Zatem nie może być zgody na obchody Dnia Zwycięstwa w Moskwie – „kolebce zła”. Uroczystości te powinny odbywać się w Berlinie, skąd przyszła wolność dla Polski, skąd czerpaliśmy pomoc w czasie wojny i po niej. To Niemcy pomogli nam odbudować miasta, fabryki i infrastrukturę. To Niemcom powinniśmy być wdzięczni za całe „dobro”, za przyjaźń i braterstwo w walce z „największym wrogiem Polski – Rosją”. „Chwała bohaterom niemieckim
  i

  > banderowcom ukraińskim ! Gierojom Sława” !!!

  > ”DZIĘKUJEMY WAM NIEMCY, BANDEROWCY, AMERYKANIE, ANGLICY I FRANCUZI – JESTEŚCIE COOL” !!!

  > Polacy mogą być „dumni” ze swoich? „elit” politycznych, za ich dbałość o bezpieczeństwo Polski i świetlaną przyszłość Polaków. Mogą być „dumni” z dokonywanego od 25 lat wyboru swoich? Wybrańców Narodu. Polacy mogą być również „dumni” z tego, że ramie w ramie z przywódcami narodu staną w obronie Ameryki i zachodu, ich „wolności i demokracji”, przed najeźdźcą rosyjskim, który dokonał zbrojnego przewrotu na Majdanie i

  > ustanowił tam swoje marionetkowe władze, który zagarnął zbrojnie Krym, dokonując masakry ludności – Krym, który zawsze należał do Polski.

  > ZA WOLNOŚĆ WASZĄ I TYLKO WASZĄ !!!

  > W tym całym szaleństwie wojennym jest jednak iskierka nadziei dla Polski. To jednak zależy od samych Polaków czy nadal będą zaślepieni, podzieleni wg. planu „dziel i rządź”, czy też pójdą po rozum do głowy i zobaczą, że cała kasta polityczna w Polsce to sługusy zachodu – głównie Ameryki. Jeśli tego w porę nie zobaczy zdecydowana większość Narodu Polskiego to marzenia Ameryki spełnią się i rękoma oraz życiem Polaków załatwią swój zbrodniczy cel jakim jest zniszczenie

  > Rosji i Polski – dwóch największych krajów słowiańskich /co nie udało się Hitlerowi/. Rosji, która dopiero co zaczęła się odradzać po dziesiątkach lat destrukcji przez te same siły, które obecnie dążą do jej unicestwienia.

  > POLSKĄ RACJĄ STANU JEST MIEĆ WOKÓŁ SIEBIE PRZYJACIÓŁ I PARTNERÓW DO WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ I HANDLOWEJ ORAZ WYMIANY W KAŻDEJ INNEJ DZIEDZINIE A NIE SZUKANIE I ROBIENIE NA ZAWOŁANIE AMERYKI ŚMIERTELNYCH WROGÓW.

  > WSZYSCY PSEUDOPOLITYCY, WON Z POLSKI! WSZYSTKIE OBCE MEDIA, WON Z POLSKI! WSZYSTKIE OBCE WOJSKA, WON Z POLSKI!

  > POLSKA DLA POLAKÓW W SOJUSZU Z KRAJAMI SŁOWIAŃSKIMI !!!

  >

  > Jerzy Truchlewski

  Polubienie

 5. On też jest jak schetyna. Kard. Nycz zabrał się za sprawy międzynarodowe:

  Zdaniem metropolity warszawskiego polityczny zwrot, jaki dokonał się w Grecji, ale również klimat ogarniający inne zadłużone kraje Europy, to sprawdzian dla unijnej solidarności. „Dużo się o niej mówi, gdy jest dobrze, ale gdy przyjdzie trudność, wówczas trzeba zdać egzamin” – zaznaczył kard. Nycz.

  „Wprawdzie Europa może powiedzieć, że Ukraina nie jest w Unii i nas nie obchodzi. Ale to nieprawda: nie może i nie powinna tak powiedzieć, bo za dużo padło obietnic w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Natomiast moje pytanie jest takie: Czy się sprawdziła ta solidarność w sensie pomagania Ukrainie i w sensie dawania wyraźnych i jednoznacznych sygnałów Rosji, jeśli chodzi o stanowisko w sprawie tego, co Rosja zrobiła z Krymem czy co robi teraz z Donbasem?” – pyta kard. Nycz.

  http://pl.radiovaticana.va

  Kard. Nycz chyba nie zda egzaminu z „pytań, zaznaczeń i dawania wyraźnych sygnałów” w sprawach Polskich, sprawy górników , rolników widać są dla kard Nycza nieistotne. Co się dziwić, że Nycz podżega do wojny światowej, skoro na 99% jest Ukraińcem. Nazwisko Nycz mówi samo za siebie!

  Kula Lis 62
  NE

  Polubienie

 6. O co chodzi z tym UPOwcem depczącym sztandar nazistowskich Niemiec – pod flagą sowiecką? Kolejny zalążek teorii spiskowej, czy prowokacja czerwonych chcących poróżnić banderowców z hitlerowcami?

  Polubienie

 7. W europejskiej SOLIDARNOŚCI funkcjonuje KOŃ TROJAŃSKI w postaci ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Działanie jest wszecstronne łącznie z rozpowszecnieniem konfliktu wśród ludów SEMICKOJĘZYCZNYCH :

  Polubienie

 8. No proszę jak admin zdaje „egzamin z pytan ” jakie mu nasza brygada zadaje – jak swietnie wywija się sianem a przy tym jak prowokuje samymi „tematycznymi czołówkami” !
  Ty,ADMIN ,ciebie jeszcze za to nie zamknęli – minister i kretyn ?
  To ,faktycznie masz układy z „niemiaszkami”.
  Czekamy na dalsze odsłony.

  Polubienie

 9. Ja niczego takiego nie napisałem, to nie moje słowa, ….( – minister i kretynja) tylko donoszę tajnym służbom co kto pisze, a że już mnie starszy wiek dopadł więc i nogi słabują, zatem miast biegać do siedziby tajnych służb z kartką donosów, wpisuje to wszystko na stronie WP i niech sobie moje donosy tajne i specjalne służby czytają, tudzież ministrowie i posłowie a także Zenek zza oceanu.
  No i sprawdzam potem ile mi służby tajne i specjalne na konto kasy za moje niezastąpione donosy premii przelewają .
  Wdzięczny byłbym Zenkowi gdyby mi jakieś informacje tajne i poufne z Ameryki z Białego Domu od czarnego prezydenta podrzucał (od czasu do czasu). Też bym je zamieścił, co by sobie służby poczytały, a mnie by kasa szybciej rosła
  Zenuś pamiętaj Polak potraci.
  Do dzieła

  Polubienie

 10. Naiwnego szukasz (?) nie ze mna takie numery Bruner !
  Mogles wodzic za nos bolszewikow w pierszej części swoje działalności na nie zarejestrowanym po dziś dzień Stowarzyszeniu kanapowym WPS .
  Jednak się zorientowales ,ze tam dohtor przewodzi i sluge Darka podpuszcza na szmuli ,no i stało się tak jak rteraz ‚swieta prawde” piszesz o internetowych lapankach ,choć daleko ci jest do klusiownika w lesie czyli portalu Wacusia który od dawna z jaskami kaflami wnyki zakłada i nic mu się nie dzieje .
  Zobacz jak w kiblowy rog zagonili cwaniaka mieszanca az w Australi !
  Tym co ci na konto przelewają adminku nie chwal się ,bo dziś zle nie spi !!!
  Naszej brygady na „dom bialy” i czarnych lokatorow nie podpuszczaj ,bo wśród AfroAmerykanow trafoaja się dobrzy ludzie i nawet pracowici .

  Polubienie

 11. Ad Luk i jego podejrzenie o teorię spiskową. Czarno-biała rycina, sławiąca heroizm OUN-UPA, była wyprodukowana bodajże w 1947 roku, chyba w Kanadzie lub USA. W roku ubiegłym „czerwoni” z Postępowej Socjalistycznej Partii Ukrainy Natalii Vitrenko ubrali tę rycinę w 2 flagi hitlerowskie. Ja skorygowałem tych „czerwonych Ukraińców” pracę, zamieniając flagi hitlerowskie na flagę amerykańską (z „trupią czaszką i piszczelami”, symboliką „zrzeszenia studentów” z Yale, z którego się wywodzą prezydenci USA oraz CIA, np. John Kerry dzisiaj) oraz „narodowo-ukraińską” aktualną flagę UPA z mordą i znakiem firmowym Kołomojskiego. Patrz ilustracje w końcówce artykułu po angielsku http://markglogg.eu/?p=761 .

  Polubienie

 12. No, ciekawy ten wywiad z Bogusławem Wolniewiczem. Gdzieś mam kartkę od niego, sprzed bodajże 7 lat, w której mi pisze, że przeczytał mą książkę „Młot na Rozum liberalniej demokracji – studium dehellenizacji Cywilizacji Zachodu„. I życzy mi, aby nasze drogi się nawzajem nie przecinały w przyszłości. (Wolniewicz nie uznaje istnienia Prawa Biologii Lamarcka oraz lamarckowskich zasad psychologii rozwojowej Jeana Piageta.)

  Bez dalszych komentarzy.

  Polubienie

 13. Gwoli ścisłości, to John’a Kerry’ego prawdziwe nazwisko brzmi „Kohn” (odmiana wariantywna nazwiska „Cohen”, vide Leonard Cohen, Dominique Strauss-KAHN itp.) i jest ziomkiem Kołomoja.

  Polubienie

 14. Zjuganow pozdrawia Schetynę
  Zjuganow pozdrawia Schetynę
  Lider Partii Komunistycznej Federacji Rosyjskiej Giennadij Zjuganow wyśle szefowi MSZ Polski Grzegorzowi Schetynie film o Stalingradzie, aby minister nie wątpił więcej w to, gdzie powinna odbywać się Defilada Zwycięstwa.

  Minister spraw zagranicznych Polski Grzegorz Schetyna uważa, że w Europie zbyt łatwo przyzwyczajono się do tego, że Dzień Zwycięstwa odbywa sie w Moskwie, że organizuje się obchody rocznicy zakończenia wojny „tam, gdzie ta wojna się zaczęła” i wyraził poparcie dla propozycji prezydenta Polski, aby w ramach alterantywy przeprowadzić ceremonię w polskim kompleksie memorialnym Westerplatte.
  «Nie będziemy tolerowac tego, że minister spraw zagranicznych (Polski) wychodzi i zaczyna odmawiać Moskwie prawa do przeprowadzania defilad (Zwycięstwa). Wyślę mu film o Stalingradzie, przygotowaliśmy go, niech sobie obejrzy” – powiedział Zjuganow.
  Szef KPFR zauważył, że na przykład w Paryżu dziesiątki obiektów nazwano na cześć Stalingradu. „Pora przywrócić prawdziwe imię, które zna cały świat – Stalingrad – miastu. To będzie zgodne z zasadami i uczciwe” – powiedział lider rosyjskich komunistów.
  W czwartek frakcja KPFR wniosła do Dumy projekt postanowienia, w którym proponuje przyjęcie oświadczenia o przywróceniu miastu-bohaterowi Wołgogradowi historycznej nazwy Stalingrad. Komuniści proponują także nazwać jeden z placów w Moskwie imieniem Stalina i odsłonić mu pomnik w cześć 70-lecia Zwycięstwa.
  Polski prezydent Bronisław Komorowski planuje obchodzić 70-tą rocznicę zakończenia w Europie II wś zapraszając europejskich liderów 8 maja na uroczystości w Polsce na Westerplatte w pobliżu Gdanska, gdzie 1 września 1939 roku rozpoczęła się II wś. Szef administracji Kremla Siergiej Iwanow komentując tę propozycję podkreślił, że została ona dokonana, „aby pozbawić szereg europejskich przywódców państw chęci przyjazdu 9 maja do Moskwy”. Jednocześnie Iwanow zdziwił się, że Polska postanowiła obchodzić uroczystości Zwycięstwa w Gdańsku, w którym nie było żadnych wojennych zwycięstw.
  «Dlaczego tak łatwo przyzwyczailiśmy się do tego, że Moskwa to miejsce, gdzie czci się zakończenie działań wojennych, a nie Londyn albo Berlin, co byłoby bardziej naturalne?” – powiedział Schetyna w radiu RMF FM.
  «To (ceremonia na Westerplatte) interesujący punkt widzenia na historię II wś. To spojrzenie na integrację Europy po ostatniej wielkiej wojnie. Interesujący projekt, który jest omawiany i wywołał już sporo emocji” – dodał szef MSZ Polski odpowiadając na pytanie dziennikarza, czy dany projekt „będzie rozpatrywany jako alternatywa tego, co będzie się działo w Moskwie 9 maja”.
  Schetyna powiedział także: „To nie jest naturalne, żeby obchodzić rocznicę zakończenia wojny tam, gdzie ta wojna się rozpoczęła”. Westerplatte w tej chwili stanowi kompleks memorialny, uwieczniający pamięć polskich żołnierzy, którzy zginęli na samym początku II wś. W tym miejscu 1 września 1939 roku o 04.45 rano z niemieckiego pancernika Schleswig-Holstein został ostrzelany polski garnizon pograniczny, co stało się początkiem II wś. Heroiczna obrona 182 żołnierzy garnizonu pod dowództwem majora Henryka Sucharskiego stała się symbolem polskiego oporu wobec hitlerowców. W centralnej częsci Westerplatte znajduje się symboliczny cmentarz Obrońców Garnizonu. W październiku 1966 roku odsłonięto Pomnik Obrońców Wybrzeża, poświęcony ofiarom wojny i wszystkim pamiątkowym miejscom, w których ginęli polscy żołnierze i marynarze.
  Szef administracji Kremla Siergiej Iwanow podkreślił, że Rosja przeżyje, jeśli ktoś nie przyjedzie na uroczystości do Moskwy. Według jego słów, przyjazd na uroczystości 70–lecia Zwycięstwa już potwierdziło 22 szefów państw. To głownie liderzy państw WNP, państw azjatyckich oraz Izraela. Liderzy państw europejskich na razie na zaproszenia nie odpowiedzieli.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_02_15/Zjuganow-pozdrawia-Schetyne-0627/

  Polubienie

 15. Jak podaje monitor Podleckiego już sa próbne testy trzęsienia ziemi na pograniczu Ukrainy i Rosji.
  Nie da się złomem zwyciezyc Kremla to go HAARP-em !
  Aja waj co będzie ?
  Oj będzie się dzialo,bedzie gdy Stalin zmartwychwstanie.

  Polubienie

 16. No nie tak znowu stroscie ,bo ruskie wcale się i to nikogo nie boja .
  Lone kto im w tańcowaniu na noge nadeptnie potrafią go zalatwic na cacy .
  Mój dziadek lopowiadol ,ze ruskim to może dac rady lokowita lub sprytno baba .
  I patrzta wystarcylo ze znaleźli im lobce Jelcyna ,który za kolnirz nie wylywol i co się z ruskimi stało,balowaly ile się dalo.
  Wrescie ktosik tam na tym Krymlu wytrzezwiol ,no dzisioj jinna sprawa ,wszystkie chwola Putina bo za nic Rosji nie chce lobcym sprzedać za karnister gorzoly , przecie wi,ze się to nieloplaca.
  Chyba,ze zamiast gorzoly podsuną mu jakosik djablyce a te jak wiadomo,gdzie djabel ni może,to babe wysylo ,a takie nie jednemu daly rade,to i Putinowi może się to przydarzyć – co nie ?
  O wolny Polsce nima co na razie myslec,chyba ze Zydy same się z ni wyniosą ale to niklo nadzieja.
  To tyle zem chciol napisac dzisioj do rodokow w Polsce ,badzta zdrowi ,bywojta na swojiym i nikomu się niedojta !

  Polubienie

 17. Tymczasem Węgry wyprodukowały nowego ,,dyktatora”

  Prasa amerykańska włączyła węgierskiego premiera Wiktora Orbana do grupy wschodnio-europejskich dyktatorów za jego krytykę antyrosyjskich sankcji i zaplanowane spotkanie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Zwrócili na to uwagę analitycy radia Sputnik.

  U progu wizyty rosyjskiego prezydenta na Węgrzech zachodnie media starannie przypominają o tym, jakim „złym chłopcem” jest węgierski premier, i jak stał na uboczu paneuropejskich konsensów odnośnie dużej ilości spraw, w tym także w sprawie Rosji.
  W swych komentarzach na temat spotkania Orbana i Putina amerykańska agencja informacyjna BBC przypomniała wszystkie „ciemne plamy” na wizerunku premiera węgierskiego, poczynając od jego oświadczeń w sprawie zamiaru zbudowania „nieliberalnej demokracji” w kraju, a kończąc na oskarżeniach o autorytaryzm i podważanie instytucji demokratycznych – zaznacza periodyk. Jedne zachodnie środki masowego przekazu cytowały amerykańskiego prezydenta Baracka Obamę, który porównał Węgry – z punktu widzenia praw obywatelskich – do niestabilnego Egiptu, a inne – Johna McCaina, który nazwał Orbana „neofaszystowskim dyktatorem”.
  Po decyzji, podjętej przez Unię Europejską w marcu 2014 roku odnośnie zakazu prowadzenia dwustronnych spotkać na najwyższym szczeblu dla członków Unii Europejskiej z Rosją, urzędnicy węgierscy musieli tłumaczyć się, że spotkanie z Putinem jest specjalnym spotkaniem roboczym. Ponadto, służba dyplomatyczna Węgier podkreśliła skrupulatnie, że wizyta Władimira Putina znajduje się na liście zaplanowanych przez Orbana spotkań z urzędnikami wysokiej rangi takich państw, jak Niemcy, Polska i Turcja, a biorąc pod uwagę wysoki poziom uzależnienia kraju od dostaw gazu rosyjskiego, rząd węgierski „nie może pozwolić sobie nie rozmawiać z Rosją”, dodając łagodnie, że rząd węgierski chciał by znaleźć inne wyjście, lecz ono nie istnieje”.
  Może wydać się nieco dziwne to, że w XXI wieku suwerenne państwo nie może realizować nieskrępowanej polityki zagranicznej, zwłaszcza biorąc pod uwagę duży poziom uzależnienia gospodarki węgierskiej od rosyjskich nośników energii, których dostawy są szacowane na kwotę 750 milionów dolarów. Czy da się uwierzyć w to, że Węgrzy, którzy obudzili się w 1989 roku wolnymi od Związku Radzieckiego, mogli wyobrazić sobie swoją świetlaną przyszłość w duszących ramionach nowego olbrzyma – Unii Europejskiej? – reasumują analitycy radia „Sputnik”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_02_17/Amerykanskie-media-zaatakowaly-Orbana-na-tle-wizyty-Wladimira-Putina-5424/
  ——————-
  Magdalena Ogórek także odcięła się od obecnych elit, wezwała do zbliżenia z Rosją i kto wie czy tym samym nie zechce zostać kolejnym ,,dyktatorem” w samym centrum Europy środkowo wschodniej

  Polubienie

 18. Polska – ani ona wolna ani tez niczego i nikogo nie produkuje bowiem POLSKA NIE RZADZA POLACY !
  Czy nie wystarczy wam spojrzeć na tych w rozpiętych koszulach pod garniturami ?
  Oni boja się już nawet nosic krawata, by ich ktoś na tym krawacie nie powiesil lub na siedzaca nie zacisnal im gardla (tak gardluja i co należy się tym ..ujom ?) .
  Ale po co ich wieszać i brudzic sobie rece,lepiej otworzyć im drzwi z napisem EXIT .
  Tylko nam tu proszę nie tlumaczyc ,ze sa tez tacy ,którzy zamiast w krawacie nosza się pod mucha.

  Polubienie

 19. Chcac być WOLNYM,SUWERENNYM i NIEPODLEGLYM należy kierowac się własnym rozumem.
  Czy tak czynicie ?
  Chcac produkować trzeba się na tym znac/umiec i nie bac się restrykcji z tym związanych !
  Trzeba także umiec SPRZEDAC SWOJA PRODUKCJE bez posrednikow .
  Nie pytac – „panie jak zyc ? ” -zyc tez trzeba umiec,tego premier czy prezydent ci nie podpowie,bo on dba o wlasna d.pe .
  Podpowiedziec mogą ci MADRZY LUDZIE a tych jest co raz mniej,nawet wśród premierow i prezydentow.

  Polubienie

 20. Co z ociepleniem klimatu w Polsce ?
  Co z nasionami ,bowiem idzie wiosna ,gdzie udacie się rolnicy po nasiona ?

  JESTECIE „WOLNI” – WOLNO WAM WYBIERAC ???
  Kogo,co,czego ???

  Rolnicy dalej będziecie marnować paliwo i puste przebiegi swych traktorow ?
  Co wam to da ???

  Kary za nadprodukcje OLEJCIE CIEPLYM MOCZEM a mleko sprzedawajcie POLAKOM u siebie na własnych podworkach .

  WASZA POSIADLOSC TO DZISIEJSZA WASZA TWIERDZA !!!

  Polubienie

 21. Zwracamy się tez do WSZYSTKICH w tym szczególnie do LESNIKOW i to tych na dole administrowania Polskimi Lasami Panstwowymi bowiem już od nadleśnictwa i wyżej SZMULE i SZWABY maja decydujący glos co zrobić obecnie z LASAMI NALEZACYMI DO CALEGO NARODU POLSKIEGO :

  LUDZIE – RODACY- POLACY !
  SZMULE i SZWABY CHCA WAM ZABRAC NAJWIEKSZE DOBRO ZDROWOTNE POLSKIE LASY,PLUCA NARODU !!!!!!!!!!!!!!!!
  Obraduja i dyskutują nad tym nocami jak banda zlodzieji i szubrawców .
  Mimo zebranych 2,5 miliona podpisow ludzi SPRZECIWU NARODOWEGO los polskich lasow wygląda na zasadzony na ich utrate i handlowanie nimi od 1 maja 2016 roku w pelnym wydaniu handlu międzynarodowego !!!

  To samo czeka cala POLSKA ZIEMIE !
  Czeka was LOS WYPEDZONYCH i NIEWOLNIKOW !!!

  Na ten temat toczy się dyskusja na agenturalnym portalu zwanym „ma-rucha” (dla naiwnych ) gdzie jeden z naszych wspolrodakow wczoraj zamieścil swój post, wpis,ktory został zablokowany i nie dopuszczony do publicznego czytania .
  W poscie tym podal i to bardzo lagodnie co jest tego przyczyna,ze i POLSKIE LASY ida pod mlotek .

  My dodamy bez obwijania , stanowczo i z moca tu :
  OD DAWNA POLSKIE LASY PANSTWOWE sa administrowane przez SZMULI i SZWABOW ,wiec chyba sprawa jasna – kto handluje ten zyje,spiewano nawet za Hitlera !!!

  POLSKA HANDLUJA ZYDZI z roznymi obywatelstwami z całego swiata w roznym przebraniu i zawodach !!!

  RODACY RATUJCIE POLSKE !!!
  I to już w inny sposób niż zbieranie podpisow,slanie petycji,czy demonstracje.

  RATUJCIE POLSKE SWOJA SILA i MADROSCIA POLSKA NARODOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s