Polska Wiosna?


Za oknem na trawniczku coraz mniej śniegu na polach i w lasach śnieg także zaczyna topnieć. Temperatury dodatnie choć niewiele ponad zero stopni Celsjusza  Tak jakby zbliżała się wiosna. Temperatury dodatnie choć niewiele ponad zero stopni Celsjusza    Ale niebo jest pochmurne.

Dziś jednak może zrobić się na prawdę gorąco.

Rolnicy w marszu na Warszawę, nie pieszko lecz ciągnikami, a taki pochód policyjnymi barierkami się nie zatrzyma.

Czy będzie strzelanie z broni gładkolufowej?

Tego bym policji nie radził, bo chłop potęgą jest i basta. Taką Policję ( i ten rząd) mogli by rolnicy rozjechać jak nic swoimi ciągnikami. Później zabronować i posadzić coś nowego.

Mamy już prawie połowę lutego. Zaraz marzec i niedługo kalendarzowa wiosna.

Czy Polska Wiosna zacznie się wcześniej?

Rząd Ewy Kopacz to rząd nieudolny, ministrowie kłamliwi, policja brutalna, co pokazała ostatnio na Śląsku, Chłopi mają już swojego lidera, ( Sławomir Izdebski) a ten jeśli okaże się równie uparty jak Andrzej Lepper, ale nieco od niego  cwańszy, to Polską Wiosnę możemy mieć szybciej niż nam się zdaje.

Sławomir Izdebski rusza na Warszawę?….

na rozmowy z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim.

Reklamy

41 uwag do wpisu “Polska Wiosna?

 1. OBLUDA,FARYZEJSTWO,FALSZ !

  No i oczywiście „”ynteres” -piękne,ciagniki i oaliwo do nich – handel idzie .
  GMO i WSZELKA TRUCIZNA DLA POLSKICH GOJOW !!

  Gdzie byliści i co robilisciee gdy Sp.Andtrzeja Leppera unicestwiano ?

  KOMU W POLSCE ZWIAZKI ZAWODOWE i ICH DZIALACZE SLUZA ?

  Polubienie

 2. Czy krowy w Polsce sa jeszcze krowami ?
  NIE !
  TO ZWIERZETA ZNIEWOLONE !!!
  Przyszla teraz kolej na GOJOW !

  ZRYJCIE,PIJCIE SWINSTWO Z MONSANTO !!!
  ZDYCHAJCIE NA WSPOLCZESNE CHOROBY !
  INTERES SZMULOSZWABSKIM PAZERNYM SIE KRECI !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. Uprawiajcie trawniczki,sadzcie krzewy ozdobne,wycinajcie sady ,likwidujcie przydomowe ogródki,
  SZMULE i SZWABY DADZA WAM PAPU Z TRUTKA ,PODLEJA PIWNA BARBALUCHA,z rana dajcie sobie dopalacz na pusty zoladek i hulaj dusza piekla nie ma – JEST ODLOT !
  ZDYCHAJ GOJU W SZPITALACH i HOSPICJACH !!!
  Jeszcze na twej skorze da się zarobić .

  Polubienie

 4. Gdzie BOG,gdzie syn człowieczy JEZUS ?
  Marksista zaraz wam ogłosi – „Boga nie ma” ,religia i wiara to przeżytek !”
  Bozek pieniadz,MAMON to jest to co dziś ludziom potrzeba ,szybko za nim w pedy .
  Sprzedaj się ,pier…l się !!!

  Polubienie

 5. Rozmowy Sawicki Izdebski zostały zerwane po około 20 minutach.
  Pełną i na bieżąco informację o protestach rolników mamy w TVP Info
  Wygląda na to że rząd idzie na udry nie tylko z górnikami ale także z rolnikami.
  Można się spodziewać zaostrzenia protestów.

  Polubienie

 6. http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/233368-rozmowy-z-rolnikami-zerwane-ten-rzad-pozna-sile-rolnikow-minister-sawicki-musi-odejsc-zdjecia

  Rozmowy z rolnikami zerwane. „Ten rząd pozna siłę rolników. Minister Sawicki musi odejść”. ZDJĘCIA
  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 6 minut temu

  fot.PAP/ Artur Reszko fot.PAP/ Artur Reszko
  W środę po godz. 14 rozpoczęły się rozmowy rolniczego OPZZ z ministrem Markiem Sawickim. Potrwały zaledwie kilkanaście minut.
  Szef organizacji Sławomir Izdebski tuż przed spotkaniem zażądał odszkodowań za straty spowodowane przez dziki oraz interwencji na rynkach wieprzowiny i mleka.
  Rolnicze OPZZ domaga się także podpisania porozumienia w tej sprawie z ministerstwem rolnictwa.
  Te trzy podstawowe postulaty: odszkodowania za dziki, trzoda chlewna i mleko muszą być załatwione dzisiaj. Jeżeli dzisiaj nie będzie załatwione, naprawdę dojdzie do katastrofalnych skutków, bo rolnicy się na pewno nie wycofają
  — mówił Izdebski dziennikarzom przed wejściem do gmachu resortu.
  Tej lokomotywy już nie powstrzymacie drodzy państwo (…) Jeżeli dzisiaj minister rolnictwa choć jednym słowem wspomni, że któryś z tych postulatów nie będzie zrealizowany, natychmiast przerywamy rozmowy
  — groził.
  Podkreślał też, że „to pani premier Ewa Kopacz, to pan minister Sawicki, wyprowadzili ludzi na ulice”.
  Jeszcze raz się spotykamy i jeszcze raz dajemy szansę. Jeżeli dzisiaj minister tej szansy nie wykorzysta, to już dzisiaj zapowiadam, że złożymy wizytę w najbliższym czasie razem z górnikami
  — mówił Izdebski.
  W środę przed siedzibą resortu trwa rolniczy protest. Wejście do ministerstwa od ulicy Wspólnej odgradzają metalowe barierki.
  Na miejscu jest policja. Niektórzy protestujący mają biało-czerwone flagi i transparenty. Na jednym z nich widnieje napis: „Chcecie rządzić w Ukrainie, a tu polski rolnik ginie”.

  Zebrani skandują hasła: „Taka polityka rujnuje rolnika”, „Rolnik ginie, jak w masarni świnie”.
  Do pikiety dołączyli przedstawiciele grupy producenckiej trzody chlewnej z województwa lubelskiego.
  Po kilkudziesięciu minutach Izdebski wyszedł z ministerstwa. Poinformował, że rozmowy zostały zerwane .
  Ten rząd pozna siłę rolników. Minister Sawicki musi odejść. W przyszłym tygodniu 100 tys. ludzi stanie w Warszawie
  — zapowiedział.
  Po wyjściu z rozmów rolnicy odśpiewali przed ministerstwem Mazurka Dąbrowskiego i Rotę.
  Pierwsi protestujący pojawili się pod siedzibą ministerstwa rolnictwa w Warszawie już przed południem.

  Na Warszawę ruszyli też rolnicy spod Siedlec. Kolumna ciągników wjeżdża na drogę krajową numer 2 w Broszkowie, około 70 kilometrów od stolicy.
  W stronę Warszawy zmierza łącznie kilka tysięcy rolniczych związkowców na ciągnikach i w autokarach. Największa grupa wyruszyła z podsiedleckiej miejscowości Zdany. Inni między innymi z: Łodzi, Garwolina, Białegostoku i Grójca. Wszyscy spotkają się przed siedzibą resortu rolnictwa.

  Traktory protestujących rolników nie wjadą jednak do samej Warszawy i nie sparaliżują miasta. Rolnicy obiecali zostawić swoje pojazdy na przedmieściach, a przed Ministerstwo Rolnictwa pojadą autokarami. Rolnicza pikieta ma tam się zacząć około 13 – 14 – tej.
  Mariusz Mrozek, rzecznik Komendy Stołecznej Policji przekazał mediom, że taką formę manifestacji ustalono podczas spotkania z organizatorami protestu. Jeszcze we wtorek po południu zapowiadano, że z Podlasia i Mazowsza w kierunku Warszawy wyruszą setki traktorów i innych rolniczych maszyn. Pojazdy miały wjechać do centrum miasta.

  Blokowana jest droga krajowa 12 między Zwoleniem a Radomiem, w miejscowości Podzagajnik. Wyznaczono objazdy: od strony Lublina w miejscowości Zwoleń do Kozienic i Radomia oraz od strony Radomia należy jechać do Kozienic, a następnie do Zwolenia Protestują także rolnicy z Lubelszczyzny i Zachodniego Pomorza. Na drodze krajowej 17 między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim trwa blokada, wprowadzono ruch wahadłowy.
  Zachodniopomorscy rolnicy o godzinie 13.00 zbierają się w Biesiekierzu na placu przed kościołem i tam będą manifestować. Przejazd drogą krajową numer sześć może być utrudniony.
  Tym razem postanowili nie wjeżdżać do Koszalina, chociaż , jak mówią, mają zezwolenie na przejazd ulicami miasta.

  Grupa ok. 40 ciągników z Zabłudowa, która blokowała krajową „19” nie dostała zgody na przejazd krajową „8”. Pojadą drogami lokalnymi.
  W Zabłudowie, przed wyjazdem kolumny kilkudziesięciu ciągników w trasę, policja przeprowadziła kontrolę stanu trzeźwości rolników i stanu technicznego ciągników. To standardowa kontrola policji w trosce o bezpieczeństwo
  — poinformował podinsp. Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.
  Pod Łowiczem rolnicy zostawili ciągniki i do Warszawy na pikietę pojechali autokarem – podaje reporter TVN24.
  Szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski mówił we wtorek, że minister rolnictwa kpi z polskiej wsi. Jako przykład podał sprawę odszkodowań za straty spowodowane w uprawach przez dziki. Izdebski zauważył, że przez dłuższy czas minister rolnictwa twierdził, iż wypłatę pieniędzy rolnikom uniemożliwiają procedury, tymczasem w przededniu marszu na Warszawę spotkał się z ministrem środowiska, by rozwiązać tę kwestię.
  Sławomir Izdebski wypomniał też Markowi Sawickiemu, że to po ubiegłorocznych protestach powrócił on na stanowisko ministra rolnictwa, teraz jednak nie wywiązuje się z podjętych wówczas zobowiązań.
  Na wiosnę, kiedy kończyliśmy protesty mówił, że sprawę afrykańskiego pomoru świń załatwi, sprawę dzików załatwi, sprawę uboju rytualnego załatwi, prosił o trzy miesiące czasu. Minął już prawie rok i minister nie zrobił do tej pory nic
  —stwierdził lider protestujących.
  Do dotychczasowych postulatów związkowcy dodali jeszcze jeden. „Za ignorancję i szyderstwo jakiego dopuścił się w stosunku do polskich rolników” chcą dymisji ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego.
  Sławomir Izdebski przeprosił kierowców i mieszkańców Warszawy za utrudnienia. Mówił, że to nie rolnicy są organizatorami marszu gwiaździstego na Warszawę, lecz premier Ewa Kopacz i minister Marek Sawicki. Zapewniał, że nikt nie zmuszał rolników do udziału w proteście.
  Ludzie wyszli na ulice, bo bieda ich do tego zmusiła
  — stwierdził szef rolniczego OPZZ.
  Grupy rolników po 10.00 ruszyły do Warszawy. Do rogatek protestujący mają dojechać ciągnikami, a dalej autokarami chcą udać się przed ministerstwo rolnictwa. Mieszkańcy stolicy muszą spodziewać się utrudnień.
  Protest rolników trwa już od kilku dni. Pierwsza blokada powstała z inicjatywy OPZZ RiOR w ubiegły poniedziałek w Zdanach koło Siedlec.
  Jednym z głównych postulatów manifestujących rolników jest wypłata odszkodowań za szkody wyrządzane przez dziki oraz interwencja rządu na rynku mleka i wieprzowiny. Protestujący domagają się także odwołania ministra rolnictwa Marka Sawickiego.
  Za tę ignorancję, za szyderstwo, jakiego dopuścił się w stosunku do polskich rolników w ostatnich swoich wypowiedziach, poprzeczka polskich rolników poszła w górę. Żądamy, oprócz naszych postulatów, natychmiastowego odwołania Marka Sawickiego z funkcji ministra rolnictwa i rozwoju wsi
  -– mówił w czasie wtorkowej konferencji prasowej Sławomir Izdebski, szef rolniczego OPZZ.
  Tymczasem w środę o godz. 12 w gmachu resortu rolnictwa rozpoczęły się rozmowy ministra Marka Sawickiego z organizacjami rolniczymi skupionymi w Copa-Cogeca. Na godz. 14 zaplanowano spotkanie z pozostałymi organizacjami, w tym z rolniczym OPZZ.
  fot. PAP/ T. Gzell
  fot. PAP/ T. Gzell
  W środę przed gmachem ministerstwa – z inicjatywy OPZZ rolników – trwa protest uzasadniany trudną sytuacją w rolnictwie.
  Z polskich organizacji do Copa-Cogeca (unijnych organizacji rolniczych) należą: Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Samoobrona, Solidarność Rolników Indywidualnych, Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych oraz Izby Rolnicze.
  Według rzecznika resortu Witolda Katnera rozmowy dotyczą projektowanej ustawy o Trójstronnej Komisji Dialogu Społecznego w Rolnictwie. Tematem spotkań mają też być pomysły rozwiązania trudnej sytuacji na rynku trzody chlewnej i mleka.
  Środowe spotkania w resorcie to już kolejne rozmowy na ten temat. Poprzednie odbyły się pod koniec stycznia i na początku lutego. Zgodzono się wówczas, że istnieje potrzeba utworzenia komisji trójstronnej w obszarze rolnictwa, w której uczestniczyliby przedstawiciele organizacji rolniczych, przetwórcy i strona rządowa. Ustalono, że w ciągu miesiąca powstanie projekt ustawy powołującej taką komisję.
  CZYTAJ TEŻ: „Marsz gwiaździsty” na Warszawę. Rolnicy deklarują, że protest będzie pokojowy i nie sparaliżuje stolicy
  ansa/polskieradio/ TVN 24/pap

  Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@wpolityce.pl. Zapraszamy też do księgarni z najlepszymi książkami: wSklepiku.pl.

  Polubienie

 7. Komentarze z podanej strony
  ALOSZA 89.71.38.*10 minut temu! zgłoś
  ZBROJNE RAMIE REZIMU JUZ GRZEJE MOTORY W SKOTACH JAK W 1981/2. MATERIAL POROWNAWCZY JAK TO DZIALA : DONBASS..
  Donek Oszust Obywatelski 176.221.121.*26 minut temu! zgłoś
  Panie Piotrze Duda czas na strajk generalny!!!!!Wyprowadzić robotnikow !Bo w jedności siła! Zniszczyć raz na zawsze to bandę niszczącą Polskę!!!!
  SM 89.65.223.*godzinę temu! zgłoś
  Bardzo dobrze,widły i kosy na sztorc i pogonić SITWĘ z ZSLu PO-stkomunistycznego
  krysia 89.77.206.*godzinę temu! zgłoś
  przy izdebskim stoi ubek od palikota!!!!widziałam w Republice!!!
  eee… 83.9.140.*godzinę temu! zgłoś
  A jeden traktor blokuje żyrandol.
  tasmy Sowy – CALA PRAWDA 58.178.69.*godzinę temu! zgłoś
  zupelnie nie rozumie rolnikow Dopiero niedawno MASOWO GLOSOWAILI ZA PSL no i co mowiac POwszechnie „wyr… was?”

  =======================================
  …..MASOWO GLOSOWAILI ZA PSL……

  Wyłazi fałszerstwo wyborcze niczym szydło z worka.

  Polubienie

 8. @ APA

  „,likwidujcie przydomowe ogródki,” a moze dogonicie Zachod

  W USA czesto gesto przed osiedlowymi domami nie mozna
  uprawiac warzyw bo zarzad tego zabrania, warzywa
  sa szkaradne. Rolnik sasiadowi nie moze sprzedac swiezego
  mleka bo to z reguly jest sprzeczne z prawem. Wyjscie:
  mozna stac sie wlascielem czesci krowy i mleko z tej czesci
  jest twoje. Mozesz kupic mleko dla psa i je pic jezeli
  pies ci pozwoli.

  Kultura smierci sie panoszy bo ludzie zatracili odwage i wole
  zycia.

  Polubione przez 1 osoba

 9. ZYWY CZLOWIEKU CHCESZ BYC MASZYNA lub jej srubka ?
  Adminie !
  Prosimy o zamieszczenie debaty narodowcow S.Zakrzewskiego i Artura Zawiszy .
  Porownajmy wypowiedzi POLAKOW ,jak i tez obywateli polskich .
  Oczywiście podyskutujmy o zblizajacej się POLSKIEJ WIOSNIE po wysłuchaniu tej debaty .
  Prosimy również o temat dot.wyborow prezydenckich w Polsce.
  Jak wiosna to wiosna ,także sianie ogorkow.
  Tematy ukraińskie zostawmy Ukraincom i tym,ktorzy nimi sterują,na durnote nie ma lekarstwa.

  Premier Izraela wzywa do ucieczki Zydow z Europy i daje zapomogi tym do niego przybywającym na osiedlenie,no bo czym i kim zasiedlić nowe osiedla w Palestynie ?!
  W Europie Zydow zabijają i to gdzie nawet pod synagoga (Dania),we Francji to strach wyjść na ulice ,jedynie jeszcze Polska dla Zydow jest bezpieczna i jak zawsze milosierna .

  Ruszac się leniwce,dyskusja zamiera.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Patrząc na te „wypasione”, ponoć kupione na kredyt, traktory, którymi Rolnicy podjeżdżają pod Warszawę, coś mi się przypomniało. Otóż;

  1. Na początku lat 1970 pierwszy sekretarz PZPR Edward Gierek, po usunięciu bł. Władysława Gomułki, zaczął masowo brać „tanie” kredyty na Zachodzie, by z Polski „siermiężnej” zrobić błyszczącą nowymi TECHNOLOGIAMI. (no kupno Fiata „malucha” to nie było gierkowskie osiągnięcie przy moich – i mojego ojca podówczas – gabarytach 190 i 185 cm wzrostu). Po kilku latach „zachodni inwestorzy” w modernizację Polski podbili oprocentowanie kredytów, trzeba było je czymś „na gwałt” spłacać, wybuchła 1 Solidarność, itd.

  2. Na początku roku 1990 Andrzej Lepper i tysiące, zachęconych przez pro-ekonomiczne „reformy Rakowskiego” kilka miesięcy wcześniej, BOGATYCH JUŻ WTEDY chłopów wzięło kredyty, procenty (ponad 100% rok w troku 1990!) nie spadły przez kolejne lata i tysiące bogatych chłopów stało się bankrutami. I wtedy powstała już nie „Solidarność” ale „Samoobrona”, której szef OFICJALNIE SIĘ POWIESIŁ w 2011 z rozpaczy.

  3. No i w ostatnich latach biznes rolniczy się rozwijał nieźle (m.in. dzięki dopłatom z UE i rynkowi na Wschodzie), BOGACI CHŁOPI znowu weszli do tej samej PUŁAPKI ZADŁUŻENIOWEJ – podobnie zresztą, jak tych setki tysięcy naiwniaków, którzy wzięli kredyty „mieszkaniowe” we frankach szwajcarskich. No i znowu „łapka na naiwniaków” się zamknęłą.

  Co będzie dalej? Przypomnę, moja babka, bogata góralka z Zakopanego, nie odważyła się kupić atrakcyjnej parceli koło naszej chałupy – BO JĄ ŻYD SPRZEDAWAŁ. A jak żyd, to zapewne jakiś szwindel. Tak za kapitalizmu lud był przyuczony, by w żadne „atrakcyjne kredyty” się nie dać wpuścić. Tego się trzymał bł. Władysław Gomułka, ale „rozwojowy” Gierek o tym już nie pamiętał. No i mamy to, co mamy, Jak to głosił hymn III RP, spisany przeze mnie na początku 1990 roku:

  WSZYSTKO CO MAMY NA ZACHÓD ODDAMY,

  ŚWITY SIĘ BIELĄ, OTWÓRZMY BRAMY, WSTAŃ POLSKO IDŹ! (do Globalnego Pierdla Narodów, jak to celnie głosi APA)

  Polubienie

 11. Halo,halo tylko nam tu na ołtarze nie wnosic Wladka,Wieska Gomulki,tym bardziej,ze ten chłopina partyjny
  z Bieszczad zrobil czystke w KC,a i swoja Stasie w domu odpowiednio pouczyl jak zyc w zgodzie z wszystkimi.
  Co zas się tyczy Edka Gierka górnika nad gornikami to wzial a raczej dali mu trochę pozyczek aby Polske murowana budowal wraz z cala gospodarka zas przemysl motoryzacyjny gnębiony przez Moskwe rozwinal w Polsce i koniec Pobiedy (Warszawa M20 się stal).

  Panie filozofie nie wypada marksistom klamac w dobie internetu !
  Chocby jeszcze i to ,ze Lepper to czy tamto ,bo faktycznie ON JEDEN z mównicy sejmowej wygarnal złodziejom to co dawno nalezalo zrobić nie jednemu POLAKOWI.
  Zas z powieszeniem i seryjnymi samobójstwami to wnukom bajki pleść nie godzi sie, tym bardziej przez osoby,ktore na wysokie góry włazili i tam gorzale pili .
  Marzec ponownie przed nami ,może się wlaczysz ze swymi studentami i zaczniecie dzielo Marksa i Engelsa od nowa ?
  Ogorkowa powabna i smakowita,Miller na byle co nie leci.

  Polubienie

 12. Jest jeszcze jedna ciekawostka której rozgryźć nie jestem w stanie.
  Otóż Putin ma jak podają media rosyjskie, polskie i zachodnie poparcie dochodzące do 80% tym czasem w Rosji też jest mnóstwo ,,frankowiczów” i to nie wykluczone, że w ilości kilku, kilkunastu milionów obywateli którzy zaciągnęli kredyty w bankach szwajcarskich, amerykańskich, niemieckich. Co gorsza brali oni kredyty gdy dolar wart był do 28 rubli. Tym czasem teraz by spłacać zadłużenie muszą za każdego dolara płacić ponad siedemdziesiąt rubli a to już nie 10, 15, czy 20% lecz coś około 300%
  A kredyt brano i na mieszkania i na domy i na maszyny rolnicze, czy drogowe i na luksusowe samochody i mimo to tak bardzo wszyscy popierają Putina?
  Wierzyć mi się nie chce!
  Chyba nam lipę wtłaczają. Nam i samemu Putinowi, by go tym łatwiej załatwić, jak naszego Gierka

  Polubienie

 13. Bardzo dobre „wejście smoka” (smoczki) ale to za mało na poparcie przez zadżumionych ,choć już jest odzew Rosjan i udających ruskich.
  Teraz trzeba policzyć ile młodych pojdzie na glosowanie i poprze zgrabna blondynke.
  Co gorsze to to,ze komisje wyborcze jak zwykle będą „liczyc glosy” wg.zlecenia i w oparciu „o zarobek”.
  Trzeba przyznać,ze Komorowski ma się czego,kogo bac ,no i siedzieć na miejscu,nie latac do końca maja samolotami ,bowiem zlo ma lustrzane odbicie ,zas marszalek przebiera nozkami.
  Konkurent Duda bierze wyborców na maślany uśmiech i caly czas powtarzanie „dziekuje” jeszcze nie wiadomo za co.
  Do ataku rusza tez chlop-baba ,tu dopiero mogą być niespodzianki,no i jeszcze inni szmulo-szwabscy z ukrytymi taktykami i muzyka powtarzana do znudzenia.
  Dawaj admin dalsze prezentacje ,masz do tego ukryty talent.

  Polubienie

 14. z e-poczty
  Szanowni Rodacy!

  Wszyscy meldujemy się w czwartek 19.02.2015 w Warszawie! NIECH PANI PREMIER SKOŃCZY TO, CO ZACZĘŁA, ALBO W POLSCE BĘDZIEMY MIEĆ NASZ MAJDAN!
  -Koniec rządów złodziei i hołoty!
  -Koniec traktowania nas jak bydło!
  -Koniec wyzysku i kłamstwa pasibrzuchów z Wiejskiej-TO ONI SĄ DLA NAS, A NIE MY DLA NICH!
  -Koniec ucisku i pseudo reform!
  -Koniec życia na kredyt, bo ci, co powinni wiedzieć jak rządzić po prostu mają Polaków w dupie!
  -KONIEC DZIELENIA SPOŁECZEŃSTWA NA GRUPY ZAWODOWE I PODSYCANIA ATMOSFERY WZAJEMNEJ NIENAWIŚCI! TO ICH NAJBARDZIEJ ZMYŚLNA, CELOWA ROBOTA!

  ,, Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród! „.
  Widzimy się w Warszawie, pozdrawiamy Was!

  Poniżej link do wydarzenia na FB:

  https://www.facebook.com/events/782078448547133/

  Z pozdrowieniami,
  OPZZ
  Solidarność Rolników Indywidualnych
  Przewodniczący Ogólnonarodowego Ruchu Oburzonych Polaków – Piotr Rybak

  Szanowni Rodacy w dniu dzisiejszym o godzinie 11:00 w Koninie odbędzie się kolejny protest rolniczy – plakat w załączniku.

  Natomiast poniżej relacja z protestu rolniczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 13.02.2015r.

  Polubienie

 15. 130 tysięcy przekręconych głosów! Strasznego Dworu Akt V

  Dorota Stańczyk w Strasznym Dworze… Oto dalszy ciąg głośnej sprawy protestu wyborczego w Katowicach

  26 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – bardziej znany jako „Straszny Dwór” – w składzie: pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj (Przewodnicząca); pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych – kontynuował rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym, sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, nie stawił się) i mec. Józef Koczar. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.

  Protest Doroty Stańczyk dotyczy 130 tysięcy ważnych głosów.

  Na poprzedniej rozprawie (12 stycznia) pani Stańczyk złożyła kilka wniosków dowodowych. Oddalenie wszystkich wniosków dowodowych wywołało protesty zebranych, a na salę wkroczyła milicja. Dyktatura nie odważyła się jednak na zwykłą w takich sytuacjach konfrontację z Polakami; „sędziowie” po prostu uciekli z sali.

  Na najnowszej rozprawie 26 stycznia sąd z przyczyn proceduralnych odroczył sprawę do 16 lutego, godz. 12.

  http://gazetaobywatelska.info/blog/showEntry/1369

  Polubienie

 16. Takie działania to syzyowa praca .
  Stworzcie POLSKA WLADZE ,w tym sadownicza !
  Skoncza się przepychanki do koryta.
  Kto to ma zrobić ?
  WY MLODZI POLACY !

  Polubienie

 17. Co do obecnych protestow rolniczych w Polsce zadajemy pytania :
  KTO i PO CO JE REZYSERUJE i w oparciu o CZYJ SCENARIUSZ ?
  Czy nie lepszy jest wlasny pomyślunek choćby taki jak oddac bankom te traktory i maszyny wzięte na „slony kredyt” i niech się nimi nazra ???!!!
  Ty rolniku będziesz spal spokojnie a oni się będą martwic co teraz z tymi ich „dobrociami/traktorami” zrobić,odrazu im rura zmięknie !,
  Rolnikow wpierw pozbawiono tanich POLSCKICH CIAGNIKOW i MASZYN ROLNICZYCH,zlikwidowano POLSKA PRODUKCJE !
  Czy nikt się nie zastanawia DLACZEGO i PO CO ?
  Malo tego rolnikom „zaswiecilo nagle bogactwo” rolnictwa Zachodu bez zastanowienia się nad tym,ze jest to pierwszy stopnień do ZNISZCZENIA MALYCH GOSPODARSTW ROLNYCH .
  Przeciez wszyscy nie mogą nagle stać się bogatymi w dodatku NA KREDYT !
  Czy jeden z drugim DUREN ROLNIK nie myslal o tym PO CO MU TAK DUZA SILA MECHANICZNA ,mało tego CO ZROBI SIE z NADPRODUKCJA ,czy jak kiedyś mawiano Z KLESKA URODZAJU ???
  KTO WAM KUPI WASZA NADPRODUKCJE GDY RYNEK ZACHODNI SAM GDZIE SIE DA UPYCHA SWOJA GMO ?
  Po to wam urządzono JEWROKOLCHOZ aby WAM WSZYSTKO DYKTOWAC !!!
  Teraz za dlugi BEDA WAM ZABIERAC WSZYSTKO CO POSIADACIE i PUSZCZA WAS Z PUSTA DZIADOWSKA TORBA !!!
  Mierz sily na zamiary jeden z drugim każdy człowieku .
  To wszystko lata temu przeciwczono z amerykańskimi farmerami ,potem przyszla kolej na Europe i na Polske.

  Polubienie

 18. Ciagniemy,jak kiedyś mawiano „aby do wiosny”.
  W Polsce już podobno wiosennie (przegladajac mapy pogody) ,zimy prawie nie było ,co z góry wysokiej postanowiono,no bo jak przyjezdnym z cieplych krajów niedogodzic klimatem i pogoda ?!
  Osiedla się „to to” na sile w Polsce ,kraju jeszcze się tak nazywającym i wydojonym.
  Co będzie dalej ?
  Panie i Panowie ,czytac proroctwa w net ,choćby jasnowidza Jackowskiego i wszystko będzie wam jasne .

  Polubienie

 19. Teraz pytania :
  Co z „opryskami” nad Polska ,zmniejszyli dawke ?
  Jak narody zamieszkale nad Wisla czuja się po tych „chemicznych lotach na wysokim pułapie” ?
  W glownych mediach o tym cisza ani „kukuryku” ?
  Może adm. cos nam tu napisze lub powieli – lataja i pryskają czy nie ?
  Chorobska się szerza,emeryci wymierają na potege ,zas do dzieci „odra naplynela” !
  Co się dzieje ?

  Polubienie

 20. Ponoc rolnicy do Kopaczowej wybrali się z POLSKIM JADLEM ,czy aby nie za wcześnie na wielkanocna wedzonke ?
  Jalowcowa i pol litra bimbru dobra strawa ,
  wie o tym Warszawa ?
  Teraz kiedy naczelny redaktor TVN-u zaniemogl ,jego podwładni nic na ten temat nie mowia i nie pokazuja w swych „Fakatch” ,także po faktach i w „kropce nad ….” – czy to już koniec Polski ?

  Polubienie

 21. Nastapila cisza na forum ale w mediach glownego ogłupiania pelna para jazda na Kreml !
  Zabito opozycjoniste rodu „przebranego” .
  Opozycja za dwa trzysta wzywa nawet Kasparowa by wrocil z emigracji i „zagral z Putinem w szachy” ,jak to szachiści w zwyczaju maja .
  Ale Kasparow przebiegly facio myśli do przodu o kilka ruchow i twierdzi,ze nigdy nie kupuje biletu w jedna strone,czyli …… . i gdy tylko nadejdzie okazja nie tylko wieze straci ale weznie się za krolowa i krola „osaczy” ,na razie mu nie spieszno i dobrze po za Rosja.

  Gina zawsze mniej madrzy !

  W Polsce do wiosny o krok,oracze już szykują się do orki ale w NATO zgrzyta i zanosi się na podzial rol !
  Pozyjemy zobaczymy jak …………. i wyszkolą banderowcow..
  Zanosi się na goraca wiosne i burze z piorunami

  Wierni Polsce na sluzbie..

  Polubienie

 22. Wodzu ,na MILOSC BOSKA !
  Daj ludziom strawić to czym ich napasiono !!!

  Po robocie czytam co w sieci net i za glowe się lapie jaki strach ludzi ogarnia .
  Przed czym pytam (?) – przed ruskimi ,przrecie to poczciwy we większości narod,a ze rozpity i rozbity to wina szmulkow i szwabikow,ktorych wszędzie pod dostatkiem !
  W Polsce skolko-ugodna,, a w Rosji jak nasial to widać golym okiem ,bolszewikow i potomnych ile chcesz ,a jak placza dzisiaj !!!

  Dzis lamet na pogrzebie – zabili „ruskoniemcowego”, a za co pytam ,czy aby nie za to ,ze ojciec czworga dzieci bral się za podwojne kochanki a wine zwalają na Putina ?
  W Polsce placza ,bo na pogrzeb nie puszczają po niektórych ,aj waj ,co to za kraj ta Rosja i ten Putin ?

  Polubienie

 23. Nastala kalendarzowa wiosna 2015 roku i co dalej z POLSKA ?
  Tarcza antyrakietowa już gotowa ???
  W Szczecinie pokazuja obce wojska ale dlaczego tak daleko od ruskich (?) ich rozmieszczono , na dodatek pisza,ze jeszcze nie maja pelnej gotowości bojowej,pewnie czekaja na zapaspwe gacie (???).
  Wojskowe agencje uzupelnien licza ile to będzie można pozyskać z lapanek miesa armatniego ale młodzi zwiali za granice i szukaj wiatru w polu !
  Co będzie jak ruskie będą szli znowu na Berlin a może i dalej ???
  Dawaj tu admin swieze wiadomości a nie obijaj gruchy przy zegarkach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s