Korekta czy przyspieszenie


Zabójstwo Borysa Niemcowa pod murami Kremla zdarzyło się we właściwym  miejscu właściwym momencie, i tak jakby według planu ,,B”

Nie udało się gładko połknąć całej Ukrainy, Donbas stanął kością w gardle nie mówiąc już o stracie Krymu no i z tą Ukrainą też nie do końca sprawa pena więc dobry planista ma zawsze w zanadrzu gotową albo opcję korekty planu, albo plan ,,B”

Na dzień dzisiejszy widać, że Poroszenko, ze swoją armią banderowców nie poradzi sobie z powstańcami w Donbasie i Ługańsku, co więcej spektakularne porażki na linii frontu budzą uzasadnione obawy utraty np. Mariupola i wyrąbania przez opolczenców drogi na Krym. Zatem kto planuje ten wie, że Ukrainy w jednym kawałku się nie dostanie, a to miedzy innymi i z tej przyczyny, że za plecami opolczeńców leży dość nieprzewidywalna i potężna Rosja.

Zatem by osiągnąć założony cel trzeba albo dokonać korekty albo wprowadzić plan ,,B”

Korektę można dokonać przy zwiększonym zaangażowaniu własnych wojsk plus dostawy sprzętu  (i doradców) z zachodu.

Plan ,,B” to z chaosem na Ukrainie ( co się udało) zrobić również chaos w Rosji.

Jeśi to by się udało, to walka ze zbuntowanymi republikami byłaby łatwiejsza, a wojna o Krym może do wygrania.

Rzecznik prasowy prezydenta Putina nazwał morderstwo prowokacja wobec władzy.

No i zacznie się oskarżanie Putina o mordowanie opozycjonistów, kolejno nasilanie rozruchów i kolejne morderstwa, jednym słowem robienie za wszelką cenę i każde pieniądze moskiewskiego majdanu.

Putin zagoniony do konta będzie miał dwie i pół opcji.

Albo zacząć gryźć i to bardzo zdecydowanie i ostro, albo zrobić się jeszcze mniejszym i czekać aż go zagryzą, albo nawiać z Kremla metodą Janukowycza

Na razie tylko wie, że to prowokacja wobec władzy, innymi słowy że to o jego skórę chodzi.

Tak to jest jak się gra na ,,nic nierobienie”, miszczu szachowy

A tym czasem Ameryka przyspiesza

Reklamy

21 uwag do wpisu “Korekta czy przyspieszenie

 1. A to oznacza, że wewnątrz Federacji Rosyjskiej działają sterowane z zagranicy (USA) „szwadronu śmierci”, których Putin, pomimo że praktycznie jest u „najwyższej” władzy ponad 15 lat, nie zdążył jeszcze sobie podporządkować. Przecież ten niedawny „wypadek”, na lotnisku Szeremietiewo, w którym zginął prezes francuskiego koncernu Total, to był rezultat poczynań tych samych ukrytych sił. A i brak, oficjalnie, rzetelnych danych jak wyglądały nagie i nieświeże trupy, które „wypadły” zeszłego lata z malezyjskiego Boeinga 777 — pomimo, że te dziwne trupy widziało i sfotografowało setki ludzi w tym na pewno służby FSB oraz kryminalne obu krajów — wskazuje na tą samą, ZEWNĘTRZNĄ zależność prezia drugiego światowego mocarstwa. Przecież bez odpowiedniego „haka” Putin nigdy by prezydentem Federacji Rosyjskiej nie został. Co w istocie źle rokuje na przyszłość CAŁEJ EUROPY.

  Polubienie

 2. Na nic wszelkie prowokacje gdy prawda jak oliwa na wierzch wyplywa !
  Być może nawet gdy ubija sobotwora Putina,to i tak NIKT NIE POKONANA WIELKIEJ ROSJI i o niej PRAWDY , a mianowicie ,ze nad nia CZUWA PRAWDZIWY BOG – STWORZYCIEL TEGO SWIATA.

  Nie pomoga zmiany imion i nazwisk ludu przebranego,ktory chce zapanować nad całym swiatem ,bowiem znowu KOSA TRAFILA NA KAMIEN !!!

  Polubienie

 3. A jeśli świat — w sensie NATURY — jest WIECZNY? To jaki nadnaturalny bóg — który z definicji świata nie mógł stworzyć, bo wieczności nie da się stworzyć — może nad nim czuwać? Taki nadnaturalny, po prostu stworzony w sposób naturalny przez ludzi, wyimaginowany bóg może tylko, poprzez zapewnienia jego kapłanów pozorować, że ma nad tym światem władzę.

  O nadnaturalnym bogu czytaj bliżej opinię Lwa Tołstoja tutaj: https://wiernipolsce.wordpress.com/2012/07/07/5564/

  Polubienie

 4. Walka żydostwa z krajów anglosaskich z żydostwem wschodnim przybiera na sile. Zaczynają poświęcać już nie tylko płotki ale grube ryby, żeby dobrać się do zasobów które tak na prawdę przynależą Ruskim-Słowianom a z których mogliby również korzystać Polacy-Słowianie. Zamiast tego ci naiwniacy giną w imię żydowskich interesów. Drang nach Osten pod róznym płaszczykiem postępuje.

  Polubienie

 5. Polscy niewolnicy którym wydaje się, że posiadając przysłowiową furę, skórę i komórę i możliwość zasilania londyńskich zmywaków i podcierania dupy potomkom esesmanów są wolnymi ludźmi, zatracili całkowicie instynkt samozachowawczy.

  Polubienie

 6. Instykty maja i to doskonale zwierzęta ,a przecież „nadludzie” czyli narod przebrany wszystkich innych niż siebie uwazaja za bydlo robocze i swe sługi takoz nadzocy i pastuchy.
  Nie obrażajmy wiec zwierzat,ktore niczym cos zjedza dobrze obwachaja „pokarm i dostawce”
  Dzisiejszy obywatel polski,zreszta większość „jewropejska” nowoczesnego kołchozu europejskiego „nie wacha nic” tylko zre i chleje ,nie bacząc na to co się wokół nich dzieje.
  Wiec pastuchy robia co chcą ze swoimy baranami i owcami .

  Polubienie

 7. Uwierz panie filozof w prawdziwego BOGA ,którego jeszcze nie poznales ,co nie znaczy,ze go nie znajdziesz,gdy będziesz Go szukal.
  Nie zauwazyles ,ze ON CI POMOGL i nadal pomaga nawet w mysleniu , zdrowiu i sile ?

  Dobrze ci radzimy – UWIERZ W BOGA ,bo na ludziach już się przekonales do czego sa zdolni .

  Polubienie

 8. Tylko pamiętaj Ty i INNI aby uwierzyć w BOGA nie tego,ktorego podsuwają ci ZYDZI od wiekow,bowiem ten jest „podrobionym statysta”,z ktorego Zydzi czerpią i to nie male zyski !

  BOG TEN JEST PRAWDZIWY ,KTOREGO TY SAM ZNAJDZIESZ BEZ POSREDNIKOW NA SWEJ ROZNEJ DRODZE ZYCIOWEJ ZYJAC UCZCIWIE !!!

  Polubienie

 9. „Zatem kto planuje ten wie, że Ukrainy w jednym kawałku się nie dostanie, a to miedzy innymi i z tej przyczyny, że za plecami opolczeńców leży dość nieprzewidywalna i potężna Rosja.”

  To już nie Rosja ma zadanie „zlikwidowanie problemu” Noworosji? A coz to za nagły zwrot w powiewie chorągiewki?

  Polubienie

 10. Niszcza kolejne kraje bylego Ukladu Warszawskiego !
  Przyszla kolej na Rosje ale inne „podchody” spalają się mimo przyspieszenia.
  Co ciekawe, potomkowie bolszewikow (chyba już piate) jest trudne do „obrobki”.

  Jeżeli nie wystapi nastepne „silne uderzenie” to igraszki „dzieci diabla i miernoty zmijowej” jeszcze będą trwac.
  Uwazajcie w Polsce na prowokacje,do 10 kwietnia już blisko.

  Polubienie

 11. Ten PRZEKLETY gangster ŻYD przekupny oszust Borys Niemcow był wice-premierem Rosji za czasów tego alkoholika Jelcyna „prezydenta” Rosji.

  Jemu jako wice-premierowi Rosji podlegał minister prywatyzacji Anatolij Czubajs, który realizował plan tzw. „przekształceń własnościowych” znany pod nazwa jako „500 dni”, był taki sam jak w Polsce tzw. „plan Blcerowicza” – czyli najpierw terapia SZOKOWA dla Rosjan w postaci gwałtownej DEWAULACJI pieniądza na rynku, dla spowodowania paniki i całkowitej dezorientacji obywateli, a potem BŁYSKAWICZNA prywatyzacja najbardziej dochodowych państwowych przedsiębiorstw.
  Zwłaszcza tych przedsiębiorstw, które mają duże zaplecze materiałowe w celu maksymalnej GRABIEŻY ale dla określonych złodzieji z politycznej wierchuszki.

  Ten ZŁODZEJSKI plan „500 dni” miał finansowe wsparcie amerykańskiej agencji rządowej USAID na sumę ponad 350 milionów dolarów na analityczne rozpracowanie oraz „dozór”(łapówki) dla przeprowadzenia całej operacji. Cieszył się ten plan także najwyższą rekomendacją Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego, gdyż w tych instytucjach najważniejsi bonzowie też otrzymywali „wżiatki” z tej grabieży.

  Ówczesny wiceprezydent USA Al Gore osobiście nadzorował, aby ten ZŁODZEJSKI plan był wykonany w całości i na bazie tych doświadczeń stworzył „plan zatrzymania ocieplania” planety ziemi, który też jest grabieżą finansową.

  Kiedy Rosjanie zorientowali się kilka lat później jaki jest mechanizm złodziejstwa to ten cały RABUNKOWY plan „500 dni” w którym udział brał znany żydowski złodzej G. Soros i ludzie J. Sachsa, to w między czasie już WYPROWADZONO z Rosji ponad 500 miliardów dolarów gotówki, która została „wyprana” głównie w bankach żydowskiego Nowego Yorku.

  Właśnie w tej chwili jest przeprowadzana identyczna ZŁODZEJSKA akcja na Ukranie przez tych samych złodzieji amerykańskich, którym patronuje ten oszust Joe Biden vice-prezydent USA. Aby RABUNEK ukrainców był sprawniejszy to ten kat Poroszenko na zamówienie żydowskich złodzeji z New Yorku poprosił o pomoc starego choksztaplera Balcerowicza.

  Tym to sposobem ten żyd były vice-premier Rosji, B.Niemcow oraz jemu podległy minister prywatyzacji Anatolij Czubajs, który realizował plan tzw. „przekształceń własnościowych” zdeorganizowali cały rynek finansowy i Rosja NIE miała czym spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem.
  66% majątku Rosji narodowego znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, z których pięciu jest pochodzenia żydowskiego. Ponad 15 milionów Rosjan z powodu nagłej biedy i chorób straciło życie.

  Dzięki temu SABOTAŻYSCIE B.Niemcowowi pod koniec lat 1990-tych błyskawicznie się NAKRADŁO na garbie Ruskich wielu choksztaplerów złodzieji z USA i Europy Zachodniej, dlatego oni teraz tak płaczą krokodylimi łzmi za tym gangsterem B.Niemcowem.

  Można powiedzieć, że spustoszenia przeciętnych Rosjan były porównywalne do zrzucenia kilkunastu bomb atomowych na Rosję.
  Spekulant G. Soros w jednym ze swoich wywiadów prasowych powiedział, że byłe Imperium Sowieckie stało się JEGO Imperium czyli Sorosa.
  To Soros wykupił on po cichu za bezcen PERŁY rosyjskiej gospodarki dzięki danym łapówkom dla Nimcowa.

  Rosja w której ŻYDZI zabili Cara, ŻYDZI zabili cała elitę oraz najbogatrzą warstwę etnicznej Rosji w sumie ok. 50 milionów ludzi po zorganizowaniu ZSRR to następnie 1991 roku ci sami ŻYDZI BOLSZEWICY którzy rządzili tym ZSRR zadali KOLEJNE uderzenie nożem w plecy wszystkich Rosjan zabijając też ZSRR aby jego OBRABOWAĆ dla kiludziesieciu żydów.

  Dopiero jak nastał szorstki facet wychowany w KGB Władimir Putin i został premierem Rosji to on widząc co się dzieje zatrzymał KRWOTOK nielegalnie wywożonych pieniędzy z Rosji. Właśnie o to są tacy wściekli ZŁODZEJE z Waszynktonu i Brukseli. Polacy z tego złodzejstwa NIC NIE mają ale jak durnie je wspierają nie rozumiejąc, że są w identyczny sposób rabowani.

  Cały mechanizm tej potwornej GRABIEŻY majątku narodowego Rosji szczegółowo opisała amerykańska dziennikarka Anne McMillan w swojej książce „Plaga – jak Ameryka zdradziła Rosję”.

  Tej książki nigdy nie chciał wydrukować żaden wydawca w USA, a sama A. McMillan od roku 2008 tajemniczo zniknęła z publicznego pola widzenia. Jej arcyciekawa książka, a czyta się ją jak najlepszy kryminał, zawiera ostrą krytykę RABUNKOWEJ niemoralnej polityki zagranicznej USA.

  Tą GRABIEŻY Rosji właśnie umożliwił B.Niemcow jako vice-premier w rządach Jelcyna, dlatego NIECH BEDZIE PRZEKLETY na ZAWSZE !

  Nie tylko Rosjanie są UMĘCZONYM narodem, gdyż wcześniej zostosowano tą samą metodologie RABUNKU na Polakach, a w tej grabieży pomagał nie rozliczony oszust Balcerowicz.

  http://mojsiewicz.salon24.pl/629281,soros-i-balcerowicz-zostali-nadzorcami-poroszenki-i-ukrainy

  Teraz w identyczny sposób z tą samą metodologią są BEZLITOŚNIE ograbiani ukraincy, a na dodatek tego ci żydowscy LUDOBUJCY z Waszynktonu tych ukraińców celowo skonfliktowali, aby proces grabieży był szybszy.

  Polubienie

 12. Niemcow ?
  dość ciekawy dobor nazwiska przez ……. no wlasnie przez kogo,tym bardziej ,ze nazwisko panieskie matki jest „nie rosyjskie”.
  Czyzby ojciec był ze szwabow a mama ze szmuli ???
  Czyli syn mieszaniec,przystojny , a jakze i kobiet mu nie brakowało .
  Dawac tu zyciorys zabitego pod Kremlem ,niech oliwa z krwia wyplywa !

  Admin nie spij .

  Polubienie

 13. TVC, moskiewska telewizja regionalna, opublikowała nagranie z kamery ulicznego monitoringu, która zarejestrowała zabójstwo Borysa Niemcowa. Wynika z niego, że zabójca strzelał do opozycyjnego polityka, będąc na moście, a nie z przejeżdżającego samochodu.
  Jak relacjonuje z Moskwy Jerzy Malczyk, korespondent Polskiej Agencji Prasowej z materiału pokazanego przez TVC wynika także, że Niemcow został zamordowany w piątek o godz. 23.31 czasu moskiewskiego
  (No to widać, że prowadził nocny tryb życia i zamiast spać o tej porze, szukał chyba guza- mój dopisek) (godz. 21.31 w Polsce). Zabójca prawdopodobnie czekał na niego na schodach prowadzących na most, przed murem Kremla. Po zastrzeleniu opozycjonisty wskoczył do samochodu, który podjechał od strony Placu Czerwonego. Patrol policji pojawił się na miejscu zbrodni dopiero po 11 minutach (o godz. 23.42). Samego momentu oddawania strzałów na nagraniu nie widać. Akurat w tym momencie przez most powoli przejeżdżał pojazd służby oczyszczania miasta, który zasłonił zamachowca.

  Polubienie

 14. Kobiety, modelki i mordercy

  Zdaniem P.C. Robertsa zamach na znanego polityka w celu destabilizacji sytauacji politycznej we wrogim kraju to powód do wojny, a Putin nie chce wojny, a więc jeśli na miejscu zabójstwa CIA zostawiła odciski palców, to fakty te zostaną skrzętnie zatajone.

  Życiowa partnerka Niemcowa, Anna Durickaja, przestała nią być tuż po śmierci – nie będzie nawet na jego pogrzebie, wróciła sobie na Ukrainę, do mamusi, młodszej od jej „partnera”. Co to właściwie znaczy „partner życiowy”? Czy to jakaś forma małżeństwa? Dojeżdżającego. On w Moskwie, 56 letni, ona na Ukrainie, 23 letnia, niemalże wnuczka. Spotykają się w celu prokreacji, czy jakimś innym? Podobno łączyła ich sprawa ukraińska. Miała stanąć ze swoim partnerem na czele protestu przeciwko rosyjskiej agresji na Ukrainie. A więc byli partnerami politycznymi, albo, modelka była oficerem łącznikowym. Właśnie przyleciała, a umówili się w miejscu publicznym, nie na lotnisku bądź w mieszkaniu. Tylko kierunek spaceru był w porzo – na chatę.

  Jak zapewnia Duricka, nie zauważyła, by ktoś ich śledził. Cztery strzały, które zabiły Niemcowa, padły z tyłu, dlatego nie zobaczyła twarzy zabójców. Nie obejrzała się, nie uciekała. Była w szoku, zapamiętała tylko odjeżdżający jasny samochód.

  Durickaja w śledztwie otrzymała status świadka. Czemu nie podejrzanej? Wszystkie okoliczności śmierci Niemcowa są „egzotyczne”! Podobno oddano 7 strzałów, znaleziono 6 łusek, 4 kule trafiły. Pozostałe 3 ominęły Durickają, która po strzałach podobno nawet nie spojrzała na swojego partnera, nie zadzwoniła na pogotowie lub policję, tylko podbiegła wówczas do kierowcy odśnieżarki na jakąś naradę. Jak później zeznała, by poprosić kierowcę o numer telefonu na policję.

  O śmierci partnera opowiada jak o wydarzeniach światowych. Gdy szła z partnerem, trzymali się za ręce (strzelać mu w plecy więc nie mogła). Usłyszała klaśnięcie i przestała rozumieć, co się dzieje, gdy dłoń partnera jej się wymknęła.

  Zdjęcia z miejskiej kamery nie dorównują ostrością zdjęciom z ameryckiego satelity. Cień człowieka, który jako domniemany zabójca wsiada do „taxi”, nie pozwala go rozpoznać, nie wiadomo również, skąd się tam wziął? Może to uciekał nielegalny koleś kierowcy odśnieżarki, może zabójca, który czekał na miejscu. Oby jakiś napalony internauta zajął się filmem, i coś tam w pojedynczych pikselach wypatrzył.

  http://interesariusz.neon24.pl/post/119781,wojna-domowa-na-ukrainie-3-03-2015r-quo-vadis

  Polubienie

 15. Nie tak dawno wybitny polski mąż stanu Grzegorz Schetyna oświadczył, że PODOBNO na jednym z moskiewskich posterunków policji został pobity ukraiński deputowany. Widać że mąż stanu był tym faktem bardzo przejęty, nie wiedział, co z tym począć. Podpowiadam: wysłać jednostkę GROM do moskiewskiego posterunku i odbić przetrzymywanego „zakładnika”. Ale pojawia się następny problem: do którego? Odpowiadam: Na wszelki wypadek do wszystkich !

  Polubienie

 16. LuK
  No to ja bym proponował wysłać ich także do kijowskiego parlamentu.
  Tam to się deputowani walą znacznie częściej i nie wykluczone, że znacznie mocniej.

  Polubienie

 17. Szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa Aleksander Bortnikow poinformował w sobotę, że zatrzymano dwóch podejrzanych w sprawie zabójstwa polityka Borysa Niemcowa.
  Szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa Aleksander Bortnikow poinformował o zatrzymaniu dwóch podejrzanych w sprawie zabójstwa Niemcowa. Są to Zaur Dadajew i Anzor Gubaszew.

  „W wyniku przeprowadzonych prac dziś zatrzymano dwóch podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. To niejaki Gubaszew Anzor i Dadajew Zaur. Poinformowano o tym głowę państwa”, — powiedział Bortnikow.

  Powiedział on, że podejrzani pochodzą z Kaukazu. „Na dzień dzisiejszy przeprowadzane są czynności operacyjne i niezbędne działania operacyjno-dochodzeniowe” — dodał.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com//swiat/20150307/88063.html#ixzz3ThllG9W0

  Polubienie

 18. Wlasnie teraz odbywa się przyspieszenie i to na całym swiecie – zegary chodza na nowy czas .
  Proszę zauwazyc co szykuje się w Polsce .
  Oby nie postawili na to,ze” po nas to już tylko zgliszcza „.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s