NACJONALIZACJA BANKU ROSJI ?


NACJONALIZACJA CENTRALNEGO BANKU ROSJI (???)

A w Polsce elity i skoki czyli jak wyprowadzać miliony ze  Skoków

Informacja o nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji ma wielką wagę.

Odebranie przez Rosję, będącą jak by się wydawało mocarstwem, dopiero teraz uprawnień do instytucji decydującej o emisji pieniądza, od najważniejszej światowej rodziny banksterskiej – Rothschildów, dowodzi, że dopiero teraz to Państwo odzyskało suwerenność od międzynarodowej finansjery. W rękach prywatnych rodzin bankierskich są: Bank Rezerwy Federalnej w USA, Bank Anglii, Centralny Bank Europejski, Bank Rozliczeń Międzybankowych w Bazylei spełniający funkcje Centralnego Banku Ziemi. Jedynie nieliczne kraje mają banki centralne niezależne od Rothschildów i innych głównych rodzin bankierskich. Waga tej decyzji jest wielka i nieobecność publiczna Putina przez ponad 10 dni dowodzi, że musiała odbyć się walka z poplecznikami międzynarodowej finansjery. Za próbę emisji własnego pieniądza i niezależność od międzynarodowych bankierów  zabito kilku prezydentów USA, w tym Abrahama Lincolna i Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Za podobne decyzje mniejsze państwa były niszczone wojną, a ich ich przywódców zabijano: Saddama Husajna w Iraku – za zamianę dolara na euro w transakcjach za sprzedawaną ropę; Muammara Kadafiego w Libii – za zamiar wyemitowania waluty afrykańskiej opartej na złocie.

Jak ważną sprawą jest emisja pieniądza powiedział dwa wieki temu Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu „Money as Debt”]: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa” .

Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.

Redakcja KIP

Oto następny krok (milowy) w kierunku Wyzwolenia Ziemi. Może są to te bardzo ważne wiadomości obiecane wcześniej. Simon Parkes potwierdza tę informację (czytaj na końcu wpisu). Z powodu tych posunięć w stronę nacjonalizacji najprawdopodobniej był nieudany zamach stanu w Moskwie przez pro-zachodnich oligarchów. Dwa pożary, kilkudniowa nieobecność Putina, przemieszczenia wojsk, ciężarówki pod Kremlem mogły mieć z tym coś wspólnego. Kr

Bank Centralny RosjiCentralny Bank Rosji

Putin ma zamiar znacjonalizować Bank Centralny Rosji kontrolowany przez rodzinę Rothschildów w celu ustabilizowania spadku rubla.

Doniesienia z Euro-med.dk:

Zgodnie z konstytucją, CBR należy do obcego państwa – Miasta Londynu (miasto w mieście – skupisko wielu największych banków) i wykonuje zlecenia z Londynu i Waszyngtonu.  Ten bank może tylko drukować pieniądze w powiązaniu z gotówką w walucie obcej, co nie jest wystarczające dla celów Putina.  CBR nawet musi kupować obligacje (bezwartościowe) za dolary z zakupu rosyjskiej ropy naftowej – w wyniku czego dolary powracają do Federalnej Rezerwy!

Ponadto Putin jest pod naciskiem Zachodu, który chce go obalić i zastąpić oligarchami o zachodnich poglądach. Tak więc, ambasador USA w Moskwie, Tefft, powiedzial bardzo wyraźnie: „Wyprzemy Putina z urzędu i zainstalujemy naszego człowieka jako lidera rządu (nawet wymienił osobę po imieniu) oraz mianujemy nowych ministrów„.

Dlatego Putin musi mieć obecnie silną armię, aby zapobiec poddaniu się Rosji dla USA.
Fyodorov powiedział w wywiadzie: Rozłam w rosyjskiej elicie miał miejsce dwa miesiące temu i część elity postanowiła pozostać z Putinem.

Putin następnie podjął decyzję, która zdefiniuje następne wydarzenia.

Ponadto logika

1) stanu wyjątkowego lub

2) geopolitycznej wojny weszła w życie, gdy jesteśmy pod presją.

Oznacza to:

1) Ameryka teraz nie może zmniejszyć swojej presji, podczas gdy

2) my po prostu cieszymy się tą presją, ponieważ to zmusza nas technologicznie do narodowego wyzwolenia.

Od wielu lat nie mogliśmy uzyskać de-offshoringu (ściągnięcia operacji biznesowych z powrotem do kraju), ale amerykański nacisk spowodował to w jeden dzień.

Putin musi teraz bezlitośnie oczyścić piątą kolumnę – w naszym Banku Centralnym, w Ministerstwie Finansów, w Ministerstwie Gospodarki.

Ale przede wszystkim Putin postrzega Zachód jako wielkiego spekulanta przeciwko wartości rubla.
Zaplanowanie w prosty sposób:

1) rozłam w rządzie,

2)  identyfikacja piątej kolumny w rządzie, w biznesie i w mediach,

3)  oczyszczenie,

4) równoległa aktywna pozycja na Ukrainie, ponieważ Ukraina i Rosja jest tym samym – jak powiedział Putin.

Takimi słowami określił swoje stanowisko i strategię dla Rosji.

Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji byłaby pierwszym sygnałem i oznaczałaby ostateczne zerwanie z Miastem Londynu Rothschilda / Imperium Brytyjskim / „Brytyjską (banksterską) Koroną” i jej narzędziem, Stanami Zjednoczonymi.

Ich związek był napięty od czasu, gdy Putin przejął udziały Jukosu Rothschilda / Chodorkowskiego.  Dlatego Putin waha się z nacjonalizacją.  On również nadal potrzebuje zezwolenia do wyegzekwowania swojego planu jako silnego człowieka.  Do tego potrzebuje „wielką konieczność„, która jest przypuszczalnie bliska ze względu na agresję USA.

18 marca, 2015

http://yournewswire.com/putin-to-nationalise-rothschild-central-bank/

19 marca 2015, Simon Parkes:  Mam kilka bardzo ważnych tematów dla mojego następnego biuletynu, ale po prostu chcę was poinformować, że w alternatywnych mediach mówi się, że prezydent Putin rozważa nacjonalizację Centralnego Banku Rosji. Mogę potwierdzić, że jest już on znacjonalizowany, a tym samym rękawica została rzucona pod nogi rodziny Rothschildów.  Więcej o tym w biuletynie na początku następnego miesiąca.

Przetłumaczyła Krystal

https://krystal28.wordpress.com/2015/03/20/nacjonalizacja-centralnego-banku-rosji/

=========================

Tym czasem u nas Skoki w tym skok na kasę  i walka o żyrandol w pałacu prezydenckim.

Czy Duda wygra z Komorowskim.

Czy rok 2015 będzie rokiem otwartej  wojny zachodu ze wschodem?

Składy kolejowe już przewożą czołgi i wozy bojowe, na drogach mają pokazać się amerykańskie siły szybkiego reagowania.

Noworosja spodziewa się ataku wojsk Ukrainy, czy Rosja robi ćwiczenia dla samych ćwiczeń, czy także zamierza przejść do działań aktywnych?

Reklamy

40 uwag do wpisu “NACJONALIZACJA BANKU ROSJI ?

 1. Kamień węgielny, który był inspiracją do napisania KONSTYTUCJI NOWEJ POLSKI zrobił Szkot Clifford Hugh Douglas inżynier, biegły księgowy, menedżer, ekonomista, głęboki myśliciel społeczny, twórca doktryny, którą nazwał Kredytem Społecznym (real Socjal Credit), żył i działał w Anglii w latach 1879 – 1952.

  C.H. Douglas odkrył, że „tworzenie pieniędzy jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem.

  Nowy pieniądz, przychodząc na świat, należy do samych obywateli, do wszystkich obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.”

  A zatem – w świetle powyższego odkrycia C.H.D. monteskiuszowski trójpodział władzy, zapisany w ZBRODNICZEJ konstytucji RP jest niewolnikiem władzy pieniądza, realizowanej przez MFW i BŚ – czyli praktykowanej dziś przez tzw. władze CYWILIZACJI ŚMIERCI.

  Wobec powyższego – by zacząć żyć w CYWILIZACJI ŻYCIA, trzeba konstytucję RP wysłać na śmietnik historii i zastąpić ją KONSTYTUCJĄ NOWEJ POLSKI, która jest fundamentem CYWILIZACJI ŻYCIA w całym tego słowa znaczeniu.

  Odkryłem, że na jednym i tym samym terenie nie mogą współistnieć (WSPÓŁŻYĆ) dwie WROGIE sobie cywilizacje, bo stale (nieustannie) dochodzi pomiędzy nimi do wojny, która trwa od dawna. To znaczy, że jedna z tych cywilizacji (życia lub śmierci) musi odejść lub zejść do podziemia.

  Dziś – według znaków na ziemi – rządy sprawuje CYWILIZACJA ŚMIERCI za pomocą ZBRODNICZEJ konstytucji RP. Czarne partyjne owce okazują się spełniać rolę Alfonsów w tym konstytucyjnym burdelu, którego właścicielami są „bankierzy”.

  Niniejszym, jako autor KONSTYTUCJI NOWEJ POLSKI, wiedziony dobrem wspólnym, które zostało przez ZBRODNICZĄ konstytucję RP zakwestionowane, przedkładam w DARZE do zainstalowania, dla umęczonego lichwą i podatkami NARODU (mieszkańcom Polski) zamieszkującego w Polsce oraz na uchodźctwie.

  Niżej podpisany – Kazimierz Józef Styrna – ma nadzieję, że świadomy swych przyrodzonych PRAW Naród Polski podejmie się dziejowej ROLI, by stać się SUWERENEM, którym z powodu zainstalowanej podstępnie ZBRODNICZEJ konstytucji suwerenem NIE JEST.
  Bezkrwawy sposób na zainstalowanie CYWILIZACJI – ŻYCIA – jest opisany na stronach; http://www.konstytucja.manifo.com
  http://www.przyszlapolska.pl
  http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Polubienie

 2. Jak myślisz majac racje w tym co piszesz – jesteś w stanie sam tego dokonać gdy inni ci nie pomoga ?
  Czy nie widzisz jak został nie tylko narod polski ale i inne narody „ZADZUMIENI ” ?

  Polubione przez 1 osoba

 3. Dzis trzeba nie tylko madrych przywodcow,ktorzy poprowadzą do zwycięstwa ale trzeba i
  POSPOLITEGO RUSZENIA NARODOW ZNIEWOLONYCH przez OBCA i ZLOWROGA FINANSJERE ,która OPANOWALA CALY SWIAT i LUDZKOSC !

  Polubione przez 1 osoba

 4. Sam tego nie dokonam, ale jeśli NARÓD podejmie suwerenną decyzję w REFERENDUM Konstytucyjnym – to się stanie to, co się stać musi – wcześniej, czy później.

  Polubienie

 5. Nacjonalizacja banków to jeszcze nie wszystko .
  Jak osadzic i usnąć z posad rzadowych ZDRAJCOW ,którzy maja za sobą SILE SLUG NAJEMNYCH ?

  Polubienie

 6. Czy dzisiejszy najemny policjant to przyjazny człowiek i OBRONCA NARODU,ktory na swych wspolbraci wyciąga pale,leje woda i rozpyla gaz ???

  A co czyni zolnierz najemny – kogo broni z kim walczy ?
  CO UCZYNIONO Z WOJSKOWA OBRONA POLSKI ???

  Mamy polskie wojskowe szkolnictwo ,MAMY POLSKICH ZOLNIERZY ???

  KTO NAS POLAKOW BRONI – NATO ???

  Polubienie

 7. Sami POLACY – musimy się ratować – za pomocą REFERENDUM w każdej sprawie.
  Niestety – NARÓD tego nie rozumie, bo jest ubezwłasnowolniony umysłowo, przez lata okupacji finansowej.

  Polubienie

 8. Piszesz „trzeba….”
  ale kto tego ma dokonać za nas POLAKOW ?

  Jestes w stanie ZJEDNOCZYC OMAMIONYCH POLAKOW obca propaganda ???

  Polubienie

 9. No – Chrystus nie przyjdzie zrobić to, co do nas należy.
  Co do jednoczenia – to organizujemy się jako Sejm Walny, który zbiera się w Kętach dnia 18 kwietnia i powoła KONSTYTUANTĘ, która dopracuje konstytucję i po wyborach jesiennych do parlamentu zastosuje nową konstytucję.
  Zapraszam na obrady – do Kęt – Rynek 8 – Hotel/Restauracja – RYCERSKA.

  Polubienie

 10. Malo tego,ludzmi,ktorzy stali się tak miłosierni,ze nie widza wroga wokół siebie także w POLSKIM KOSCIELE !
  LUDZI ,którzy GODZA SIE NA OBCYCH PANOWANIE WE WLASNEJ OJCZYZNIE !
  Malo tego nadstawili już wszystkie policzki i własne du.y na wszystko bite i tłamszone .
  Nawet dyktują ci co masz jesc i czym przyprawiać jedzenie !

  Polubione przez 1 osoba

 11. A MY nawołujemy do brania BICZA DO RĘKI, czyli głosowania w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM. Niestety mało kto to zrozumiał.

  Polubienie

 12. Wracajac do banków – pytanie – Czy niemożliwe jest zycie bez kredytow ?
  Czy narody nie wiedza czym jest LICHWA i jak wykańcza nie tylko pojedyncze osoby ale i cale narody i państwa ???

  Polubione przez 1 osoba

 13. No wlasnie – ZROBCIE COS by LUDZIE ZROZUMIELI CZYM JEST ZLO i GDZIE ONO TKWI !!!
  ZROBCIE W KONCU TO REFERENDUM !!!

  Czy ktorys z kandydatow na prezydentow o takich referendach WOLI NARODU choćby przebakuje w swych kwiecistych mowach wyborzcych i agitacji ???

  Polubione przez 1 osoba

 14. Jak wam mydla oczy „konmi trojańskimi” ,jak balamuca slupakmi procentowymi poparcia ,jak MAMIA PARTIAMI ?
  Można to jeszcze tolerować ???
  Skad ten cyrk wyborczy i jego akrobaci ,kto daje na to pieniądze i poparcie ???

  KIM ONI SA ci KUGLARZE i KLAUNY ?

  Polubione przez 1 osoba

 15. ZROBCIE W KONCU TO REFERENDUM !!!

  PYTANIA REFERENDALNE

  Ogłaszamy Ogólnopolskie REFERENDUM w sprawie zmiany pasożytniczej konstytucji III RP na konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.

  Oto pytania REFERENDALNE:

  1. Czy jesteś za ZNIESIENIEM obecnej pasożytniczej konstytucji III RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. ODPOWIEDŹ: TAK lub NIE.
  2. Czy jesteś za zainstalowaniem Konstytucji NOWEJ POLSKI, EUROPU i ŚWIATA w NOWEJ POLSCE? ODPOWIEDŹ: TAK lub NIE.

  Uwaga: należy zaznaczyć kółkiem odpowiednią decyzję głosującego. Głosowanie jawne jest zgodne z nową Ordynacją Wyborczą dla Nowej Polski. Dotyczy SPRAWOWANIA WŁADZY PRZEZ NARÓD – BEZPOŚREDNIO i zgodnie (Art. 4) z Najwyższym Prawem III RP.

  Imię i Nazwisko………………………………………………………….PESEL……………………………………………..

  Adres zamieszkania……………………………………………………………………………………………………………….

  Woj……………………………………………Powiat…………………………………Gmina…………………………………..

  Powyższą KARTĘ REFERENDALNĄ należy przesłać na adres; REFERENDUM; os. Królickiego 5/13; 32-650 Kęty.

  PYTANIA REFERENDALNE

  Ogłaszamy Ogólnopolskie REFERENDUM w sprawie zmiany pasożytniczej konstytucji III RP na konstytucję dla NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.

  Oto pytania REFERENDALNE:

  3. Czy jesteś za ZNIESIENIEM obecnej pasożytniczej konstytucji III RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. ODPOWIEDŹ: TAK lub NIE.
  4. Czy jesteś za zainstalowaniem Konstytucji NOWEJ POLSKI, EUROPU i ŚWIATA w NOWEJ POLSCE? ODPOWIEDŹ: TAK lub NIE.

  Uwaga: należy zaznaczyć kółkiem odpowiednią decyzję głosującego. Głosowanie jawne jest zgodne z nową Ordynacją Wyborczą dla Nowej Polski. Dotyczy SPRAWOWANIA WŁADZY PRZEZ NARÓD – BEZPOŚREDNIO i zgodnie (Art. 4) z Najwyższym Prawem III RP.

  Imię i Nazwisko………………………………………………………….PESEL……………………………………………..

  Adres zamieszkania……………………………………………………………………………………………………………….

  Woj……………………………………………Powiat…………………………………Gmina…………………………………..

  Powyższą KARTĘ REFERENDALNĄ należy przesłać na adres; REFERENDUM; os. Królickiego 5/13; 32-650 Kęty
  ==========================================================
  Pytania można kopiować – wypełniać i przesyłać pod wskazany adres.

  Polubienie

 16. Czy ktorys z kandydatow na prezydentow o takich referendach WOLI NARODU choćby przebakuje w swych kwiecistych mowach wyborzcych i agitacji ???

  TAK – Paweł Kukiz – coś bąka. Tylko jego słyszałem.

  Polubienie

 17. POPIERAM POLAKOW i ICH PROGRAMY POLSKIE,ICH PLANY i ZAMIERZENIA !

  Uruchamiajcie „lokomotywe referendalna” – idzcie z tym do ludzi,na ulice,do ich domow i mieszkan ,zbierajcie podpisy – CZAS NAGLI !!!

  POZDRAWIAM PATRIOTOW POLSKICH !
  BRONMY NASZEJ OJCZYZNY POLSKI !
  GLOSUJMY NA POLAKOW JEZELI TACY BEDA NA LISTACH WYBORCZYCH !!!

  mjr.w st.spocz.Augustyn Pyryt

  Polubione przez 1 osoba

 18. Reczpospolita” zastanawia się czy to przypieczętowanie sojuszu o. Tadeusza Rydzyka ze współtwórcą SKOK, a obecnie senatorem PiS Grzegorzem Biereckim. Fundacja Lux Veritatis została członkiem Kasy Stefczyka.

  LuX Veritatis skorzystała z tego, że od końca października 2012 roku do SKOK-ów mogą należeć nie tylko osoby fizyczne, ale też organizacje pozarządowe oraz fundacje i stowarzyszenia. Dlatego fundacja założona przez o. Rydzyka przystąpiła do SKOK-u Stefczyka.

  W lutym Stefczyk wystawił fundacji Tadeusza Rydzyka promesę kredytową na 15 mln zł. Według „Rz” okazała się ona kluczowa w staraniach o miejsce TV Trwam na multipleksie. KRRiT wcześniej twierdziła, że telewizja o. Rydzyka nie ma pieniędzy. Po wydaniu promesy, zmieniała zdanie.

  Jak przypomina „Rz” wieloletnim prezesem SKOK Stefczyka, a dziś szefem rady nadzorczej jest Grzegorz Bierecki, senator PiS, dawniej współpracownik Lecha Kaczyńskiego.

  Fundacja Lux Veritatis spełniła warunki, aby dostać koncesję w pierwszym procesie – powiedział Bierecki.

  Dodał on jednak, że bez nacisku 2 mln ludzi, którzy wspierali o. Rydzyka, tej koncesji by nie było, choćby SKOK wystawił niebotyczną promesę.
  ————–
  zatem PiS pomaga Rydzykowi finansowo, a Rydzyk PiS-owcom propagandowo. Ręka rękę myje.
  Koleś kolesia kryje, a kasa milionami znika.
  —————————-

  Tomasz Nałęcz w Radiu ZET mówił, że „był zwolennikiem SKOK”. – To okazało się jednym wielkim szalbierstwem. Oszczędności tych ludzi są zagrożone, a twórcy SKOK mają milionowe majątki. Widzę, że to był „SKOK na kasę” – mówił doradca Bronisława Komorowskiego.

  Przypomniał, że sprawa SKOK jest dowodem na „mądrą i rozważną prezydenturę Bronisława Komorowskiego”, który pozwolił na poddanie SKOK kontroli KNF oraz objęcie klientów kas bankowymi gwarancjami dla zgromadzonych oszczędności przez wycofanie większości zastrzeżeń Lecha Kaczyńskiego wobec ustawy, które były prezydent złożył w Trybunale Konstytucyjnym.

  Nałęcz ocenił, że bez tej decyzji Bronisława Komorowskiego klienci SKOK zostaliby na lodzie. – Gratuluję dobrego samopoczucia PiS. Moim zdaniem PiS powinien za tę sprawę przeprosić.

  Ostro o kasach wypowiedziała się wiceprzewodnicząca klubu Platformy Obywatelskiej, Iwona Śledzińska-Katarasińska. Podkreśliła, że 80 procent SKOK wymaga naprawy, a cztery SKOKi są „na granicy lub poniżej granicy”. – PiS broniło SKOK jak niepodległości, a Bierecki zakładał procesy wszystkim, którzy coś powiedzieli nie tak – przypomniała posłanka.

  Śledzińska-Katrasińska przypomniała, że po raz pierwszy do Trybunału Konstytucjnego ustawę poddającą SKOK kontroli wysłał Lech Kaczyński, a gdy wchodziła w życie, PiS ponownie odesłał nowe rozwiązania do Trybunału. – Wtedy pod tym podpisał się Andrzej Duda – stwierdził

  CZYTAJ WIĘCEJ: Miliony z fundacji kontrolującej SKOK popłynęły do spółki senatora PiS >>>

  Dodała też, że to SKOK „wniosły kapitał” pozwalający na opłacenie miejsca Telewizji Trwam na multipleksie telewizji naziemnej. – A jakie banki udzieliły kredytów innym stacjom? – zapytał Jacek Sasin. – Póki klienci nie wychodzą z torbami z tych banków, rozmawiamy o SKOK – odpowiedział mu Śledzińska-Katarasińska.

  – To może o Amber Gold porozmawiamy? – zaproponował Sasin.

  – Na czele Amber Gold nie stoi senator Platformy, a klub PO nie blokował dwukrotnie ustawy, która by poddała Amber Gold kontroli. Taka jest różnica – odpowiedziała mu posłanka Platformy.

  SKOK i Biereckiego próbował bronić Jacek Sasin z PiS, który nie chciał odpowiadać na pytania Moniki Olejnik i unikając odpowiedzi, tłumaczył, że SKOK Wołomin nie można połączyć z PiS, tylko z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, a KNF nie jest wiarygodną instytucją.
  ———————
  Mamy prezydenta-kłamcę. I pytanie: czy pieniądze ukradzione ze SKOK Wołomin nie trafiły czasem do otoczenia Bronisława Komorowskiego?

  Radko się zdarza, by złapać polityka na tak ewidentnym kłamstwie. Rzadko się zdarza by ważna osoba w państwie tak otwarcie oszukiwała w tak ważnej sprawie. A jednak, fakty i cytaty nie kłamią – prezydent Bronisław Komorowski okłamał Polaków. Przypomnę najważniejsze wydarzenia.
  1. Parlamentarny Zespół ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej ujawnia iż w SKOK Wołomin, w którym działała mafia wyłudzająca setki milionów złotych, pierwsze skrzypce grał były oficer WSI Piotr P. Człowiek, który wcześniej, za czasów ministrowania Bronisława Komorowskiego, wyprowadził miliardy z MON. Tu znajdą Państwo szczegóły:
  Silny cios w wiarygodność Bronisława Komorowskiego. Kto tworzył parasol ochronny nad przestępstwami ludzi WSI?
  2. Posłowie Bartosz Kownacki i Jacek Kurski publicznie i niezależnie od siebie pytają: czy prezydent Komorowski zna Piotra P.? Jak Często się spotykali?
  3. Odpowiedź jest jasna i wyraźna:
  Prezydent nie potrzebował tej kontroli (księgi wejść i wyjść – red.wP.) żeby móc stanowczo oświadczyć, że nie zna i nigdy nie spotkał tego pana – powiedziała w rozmowie z RMF FM Joanna Trzaska-Wieczorek, szefowa biura prasowego KPRP.
  4. Media ujawniają zdjęcie, które pokazuje Bronisława Komorowskiego w towarzystwie twórców SKOK Wołomin. Z lewej prezes SKOK Wołomin Mariusz G., z prawej Piotr P.:

  OD LEWEJ: PREZES SKOK WOŁOMIN MARIUSZ G.,PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI, BYŁY OFICER WSI PIOTR P. Fot. wPolityce.pl/gazetadobryznak.pl

  Polubione przez 1 osoba

 19. No proszę, nacjonalizacja banków. To pewnie najtwardszy „dowod” na to, ze Putin to persona sluzaca Zachodowi. Tak by pewnie zabelkotal pewien troll, nie z USA oczywiscie.

  Polubione przez 1 osoba

 20. To dobrze,ze mafie i przestępcy zaczynają się „zagryzać” a prawda jak oliwa na wierzch wyplywa.
  Może wreszcie dusi grosze przestana nieść swoje uciułane oszczednosci do banków i kas złodziejskich ,a mądrzejsi jak najszybciej wybiorą z nich pieniądze i „zakopia w ziemie” z odpowiednim przeznaczeniem .
  Zobaczymy co wówczas zacznie się dziac ,jak banksterzy będą pakowac walizki i szybko zamieniać polska gotowke dajmy na to na zloto,ktore już w całym swiecie na predce jest skupywane przed wymiana dolara na nowa amerykanska gotowke
  Dla husarza33 i innych zainteresowanych mym losem informuje ,ze Floryde już dawno opuscilem i przeniosłem się do zywych Indian w „rezerwatach”.
  Przy okazji ogłaszam ,ze na Florydzie mam dom z ogrodem i drzewami cytrusowymi do sprzedania lub do wynajęcia TANIO !.
  POZDRAWIAM !

  Polubione przez 1 osoba

 21. Dobrze prawisz Gutku.
  Jak im odbierzemy monopol, to oni „swe” pieniądze mogą sobie wsadzić – wiesz gdzie – bo nie będą mogli już pożyczać – NIKOMU – bo ten monopol będzie należał do NARODU i nikogo więcej.

  Polubienie

 22. Dom na Florydzie, proszę o cenę i o zdjęcie od frontu i od ogródka lub dokładny adres bym sobie obejrzał w Gogle maps

  Putin nacjonalizuje bank, a może tylko straszy że znacjonalizuje.
  Rządzi czwartą kadencję a jeszcze nie znacjonalizował, to w co i z kim on gra.
  Rothschild donosi, że ma w swoich bankach 650 miliardów dolarów wpłaconych przez ,,Rosjan”, a właściwie przez obywateli rosyjskich.
  Może jednak to nie obywatele wpłacili tylko państwo oddało w pach Rothschildowi swoje rezerwy walutowe

  Polubione przez 1 osoba

 23. Nie będzie zadnych zdjęć i adresow ,terroryzm panuje ,a ORMO nie istnieje .
  Wejdz na satelitę i zobacz jakie to piękne miasto Jacksonville – Floryda.
  Zdecydowanego kupca zawiozę i dokona sobie „lustracji”.
  Umawiac się na spotkanie przez kontakt e-mail z adminem.
  Jasne ?

  Polubienie

 24. Kupujac w Ameryce ,nie brac pieniędzy z banku rosyjskiego !
  Ani tez ukraińskiego – czasy niepewne.
  Chetnie dokonamy rozliczen w zlocie.
  Ta moda wraca na całym swiecie – kupujemy zloto.
  Ale już w Lodynie nie przechowujemy ,co najwyżej w Chinach „tybetańskich”.

  Polubione przez 1 osoba

 25. Teraz moda na sobowtóry,podobno i paru Komorowskich jest – czy to prawda ?
  No i zapewne inni tez się tak skrywają .
  Jedynie Walesa był jeden i zyje,choc na zdrowiu podupada.

  Polubione przez 1 osoba

 26. Bardzo niska w stosunku do wartości domu ( wolno stojący,czerwona cegla parterowy,3-sypialnie, nowa klimatyzacja AC,,budynek gospodarczy carport na samochod ,ogrod z drzewami cytrusowymi i palmami,calosc ogrodzona niski tax)
  – siedemdziesiąt piec tysięcy $,
  do negocjacji i bez posrednikow.
  Sprzedaje wlasciciel z posrednikow zrezygnowano.
  Po więcej informacji dzwon do wlasciciela tel.(904) 314-3357
  Komunikacja miejska autobusowa ,emeryci i renciści przejazd za darmo !

  Polubione przez 1 osoba

 27. Ile wynosi roczny tax, co z la kukaracią, jest, nie ma?
  czy jest swimingpull
  Jaka cena jeśli chodzi o wynajem za miesiące listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec?

  Polubienie

 28. Nie zazdrość nigdy emigrantom ich chleba.
  Pojac musisz,ze nie wszyscy na Florydzie leza pod palmami a szczególnie zolnierze.
  Zolnierzem zostaje się do OBRONY OJCZYZNY !
  Jest tylko jeden problem – musza tego wszyscy chcieć !
  Pojedynczy zolnierz tej obrony nie dokona.
  Zrozumiales ?

  Polubienie

 29. TO NARÓD MA MIEĆ MOC TWORZENIA PIENIĘDZY , a nie „państwo”.
  DRUGIEJ WALUTY NIE WOLNO WPROWADZAĆ, tylko zabrać monopol banksterom.

  Na Podstawie KSIĘGI WYJŚCIA
  ROZDZIAŁ 22 WERSET 25 STRONA 103 PISMA ŚWIĘTEGO WYDANIE Z ROKU 1984
  WERSET 25:
  „JEŻELI POŻYCZASZ PIENIĄDZE MOJEMU LUDOWI – UCIŚNIONEMU, KTÓRY JEST OBOK CIEBIE, TO NIE WOLNO CI STAĆ SIĘ WOBEC NIEGO LICHWIARZEM
   
  NIE WOLNO WAM OBCIĄŻAĆ GO ODSETKAMI.
  NA PODSTAWIE WERSETU 25!
  WZYWAM WIĘC WSZYSTKICH POLAKÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ O NIEPŁACENIE ODSETEK KREDYTOWYCH BANKOM NA TERENIE DANEGO PAŃSTWA GDZIE MIESZKACIE
  PŁACENIE ODSETEK JEST GRZECHEM „ŚMIERTELNYM”

  Polubione przez 1 osoba

 30. Cytat:
  „Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.„

  Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii, na Texas University, 1924.

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy odebrać bankierom MONOPOL???

  Polubione przez 1 osoba

 31. Nacjonalizacja banków ?
  NIE !
  To NOWOSC – PRZEGRUPOWANIE NA ZGORY UPATRZONE POZYCJE – BANK-STEROW !!!
  Robia to od lat SPRYTNI LUDZIE !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s