Wygrać wybory, wygrać pokój.


Zbliżamy się do kolejnych wyborów, najpierw wyborów prezydenckich, następnie niedługo później do wyboru swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej.

Akt wyborczy narodu jest jednym z ważniejszych i bardziej doniosłych z racji kształtowania przez wybrane elity polityki wewnętrznej i zewnętrznej, a także, co ma ogromne znaczenie kierunków i sposobu rozwoju gospodarki, podziału wypracowanych dóbr i kształtu życia społeczeństwa.

Trwa kampania wyborcza i mamy okazję zapoznać się z kandydatami, z ich programami i poglądami na szereg kluczowych dla nas i dla państwa spraw. Jest to ważny czas gdyż wkrótce będziemy musieli zdecydować kogo wybierzemy, na kogo oddamy swój głos.

Tak jak w latach ubiegłych tak i obecnie pojawiają się wezwania do bojkotu wyborów. Wezwania te w niczym nie służą nam Polakom, nie służą też naszym polskim interesom.

A uzasadnieniem dla tego bojkotu ma być fakt, że rządzą nami ci, których większość spośród nas wybrała po fatalnej transformacji. I by zniechęcić nas do wyborów w swych  internetowych publikacjach zamieszczają takie i inne rysuneczki i zdjęcia jak niżej

Pokazują nam ten rysunek i wzywają do bojkotu wyborów, bo oczywiście lepiej jak przeciwnicy schodzą z boiska bez walki rezygnując z prawa do wyborów.

Kolejne zdjęcie

A na nim czytelna dla wszystkich (z wyjątkiem zwolenników bojkotu) – Bądź jak ten kundel z zadartą tylną łapą. Olewaj wybory, bo niczego więcej nie potrafisz i na nic więcej cię nie stać.

Lub jak ta goła dziwka z kolejnego zdjęcia. Bądź jak ona, wulgarna, głupia, zepsuta.

Można by zapytać do kogo adresowane są takie teksty z wezwaniem o bojkot wyborów, do pijaczków i łachmaniarzy, do kurestwa i mendziarzy, do wszelkiej maści przygłupów i debili czy do ludzi myślących, do społeczeństwa świadomego swych wyborów, swoich praw i obowiązków? I komu to na rękę? Jeśli jesteś za naszą władzą, -głosuj na nas, jeśli jesteś nam przeciwny zostań w domu, czyli bojkotuj wybory i nie przeszkadzaj  nam się wybrać

Tak się ma sprawa z bojkotem.

Ale jeśli jesteś Polakiem i masz obowiązki polskie idź na wybory i nie pozwól by inni decydowali bez twego udziału. Od tych obowiązków uchylać się nie wolno. Wiem, że od wyborów zależy mój los i los mojej ojczyzny.

Ja idę do wyborów bo chcę decydować o sobie i tej decyzji nie oddaję nikomu. Nie pozwalam by o mnie decydował ktokolwiek inny, ani w małych ani w dużych sprawach i idąc do wyborów swój względem reszty obowiązek.

Rezygnacja obywatela Rzeczypospolitej z prawa do wyborów i prawa narodu do wyborów swoich przedstawicieli nie może mieć miejsca. Naród nie może zrzec się suwerenności, niepodległości, samostanowienia, nie może tego dokonać ani w ramach referendum, ani tym bardziej przez jakichkolwiek przedstawicieli nawet, jeśli zostaną oni wybrani w wolnych powszechnych wyborach. Nie może się zrzec prawa do decydowania o sobie, prawa wyboru swoich przedstawicieli.

Władza należy do narodu  i naród sprawuje ją poprzez swoich przedstawicieli.

A co, jeśli ja, moi znajomi, mój sąsiad, moja szefowa, moja żona, nie zgadza się z tą władzą, uważa tą władzę za nieprawowitą, nie reprezentującą mnie, nas, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie zgadzamy się z tą władzą, bo na nią ja i sąsiad, na nią nie głosował, bo jej twarz mi się nie podoba, bo wybrana została przez innych, przez większość, bo ta wybrana przez większość władza obciąża nas nadmiernymi podatkami, bo wydłuża nam wiek, w którym możemy przejść na emeryturę, bo ta wredna władza zawiera traktaty i sojusze, które nam się nie podobają. Czy nie mamy prawa, a nawet i obowiązku zbojkotować wybory?

Odpowiedź jest

Nie.

My jako część narodu mamy obowiązki, mamy obowiązek zgłosić swoich przedstawicieli do władz, a jeśli ich nie zgłaszamy, wybierać spośród zgłoszonych przez innych i mamy obowiązek uczestniczyć w wyborach. Bo naród musi mieć swych przedstawicieli jest chce funkcjonować według ustalonych i przyjętych reguł, według ustanowionych zasad, praw, ustaw.

My naród polski, mamy swoje prawa i swoje obowiązki i nikt nie może nam je odbierać, nikt nie ma prawa nam wmawiać, że Polska już nie istnieje, że nasz naród już nie istnieje, że nie mamy już ani praw ani obowiązków. Że musimy bojkotować, najpierw swoje wybory, później swoją ojczyznę, swoją rodzinę, samych siebie na końcu.

Obecne wybory są ważniejsze niż wszystkie inne poprzednie po 1945 roku gdyż w całym powojennym okresie nie zaistniała tak realnie groźba wplątania naszego narodu w wojnę jak dziś. Tylko ślepiec i zapewne kompletny debil nie widzi jak Ameryka uwija się wokół tego by pchnąć kraje europejskie, a szczególnie nas i kraje bałtyckie w totalną wojnę z Rosją i zarobić na tej wojnie niewyobrażalne krocie.

Elity polityczne i gospodarcze byłych już mocarstw kolonialnych Europy zachodniej na razie jedynie kalkulują ryzyko i straty z jednej strony i ewentualne zyski i zdobycze z drugiej. Mentalność tych elit kształtowały wieki wojen i podbojów. Ci ludzie pamiętają, że zarówno Napoleon jak i Hitler ponieśli na wschodzie klęskę, ale też wiedzą, że Moskwa była dwukrotnie zdobywana, zatem i jest do zdobycia obecnie.

Dzisiejsza zachodnia koalicja to już nie tylko połączone siły kilku krajów europejskich, jak to miało miejsce za Napoleona czy Hitlera, ale obecnie w koalicji tej , a przede wszystkim, znajdzie się Ameryka, najpotężniejsza obecnie siła gospodarcza i militarna świata i zupełnie inne koncepcie podboju zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz do rozczłonkowania i podzielenia Rosji.

W tych kalkulacjach Polska brana jest pod uwagę jako kraj przyfrontowy, teren wojny i zniszczenia, jako kraj, który ma dolać oliwy do ognia i jednocześnie przyjąć wszystkie niszczycielskie uderzenia na siebie.

Na to wskazują wypowiedzi obecnych rządzących i głównych kandydatów na urząd prezydenta.

Zarówno Komorowskiego jak i Andrzeja Dudę można określić jako orędowników i zwolenników wojny z Rosją. Czy tylko zwolenników, czy też tych, którzy chcieliby, mając za plecami NATO tą wojnę rozpocząć? Nie tylko Komorowskiego i Dudę trzeba brać pod uwagę, bo również partie, które ich wystawiają na urząd prezydenta, a są to dwie największe z partii rządzących.

Wzywając do bojkotu wyborów, zapewnimy któremuś z nich niechybne zwycięstwo, a zaraz potem zwycięstwo partiom wojny, bo o ile pewna, może nawet znaczna grupa osób, da się nakłonić do bojkotu, to żelazny elektorat tych partii i masa innych oczarowanych i uwiedzionych kandydatami zagłosuje na nich, zagłosuje tym samym nieświadomie za wojną.

Czy dziś wszyscy są za wojną?

Oczywiście nie.

Zarówno kandydat PSL jak i SLD są zdecydowanie przeciwni, przeciwny jest także wojnie Korwin Mikke i Palikot

Adam Jarubas kandydat PSL jak można było zauważyć, a zauważyli to także politycy PO ma swoje zdanie nie do końca pokrywające się z linią rządzącej koalicji, z czego już kilka krotnie tłumaczył się Piechocinski. Młody, wykształcony, choć w PSL, to jednak, co myśli to mówi, warto na to zwracać uwagę.

Ponoć nie ma dwóch identycznych siatkówek oka, a linie papilarne odcisków palca też zdarzają się raz na milion. Czy sądzicie, że Jarubas jest toczka w toczkę Piechocińskim?

Ja twierdzę, że nie.

Gdyby został prezydentem z pewnością pokazałoby się, że myśli zupełnie inaczej niż dotychczasowi starzy wyjadacze partyjni PSL-u.

Nie jest także zwolenniczką wojny z Rosją Magdalena Ogórek, wręcz przeciwnie, jest gotowa zadzwonić do Putina, domyślam się, by ułożyć stosunki z Rosją tak dobrze, jak nigdy poprzednio za czasów rządzących po Magdalence, by nasze jabłka znów smakowały Rosjanom, a Polakom by nie przychodziło nawet do głowy, że może istnieć jakaś groźba ze strony Rosji .

Jeśli nie chcemy wojny, jeśli najwyższą racja stanu jest zachowanie dla Polski, dla nas i naszych dzieci i wnuków pokoju, to głosujmy na tych, którzy sprzeciwiają się angażowaniu Polski w sprawy Ukrainy i oddajmy na nich głos na Jarubasa czy Magdalenę Ogórek. Pamiętajmy przy tym, że Leszek Miller, szef SLD jest także za pokojem.

Dziś można powiedzieć, nie tyle wybieramy prezydenta, co wybieramy wojnę lub pokój, wybieramy, być albo nie być jako naród, jako państwo, bo wojna, która faktycznie toczy się u naszych granic, tuż za naszym progiem, może przeistoczyć się w niewyobrażalnie niszczycielską wojną nuklearną w której my Naród Polski spłoniemy jako pierwsi.

Proszę, by każdy, kto potrafi samodzielnie myśleć, niech się zastanowił, czy bojkotować wybory, by bojkotem otworzyć drogę wojnie, zapewniając obecnym prowojennym elitom dalszą władzę.

Politycy zarówno PO jak i PiS pragną by ci, którzy się z ich polityką nie zgadzają nie szli na wybory, by nie oddali swych głosów na przeciwników angażowania się Polski w konflikt na Ukrainie. To im na rękę, nie wykluczone że ich działacze, podszywając się pod patriotów także będą namawiali swoich przeciwników by pozostali w domu lub oddali głos nieważny, tak jak kiedyś namawiali  swoich sympatyków pod hasłem – Zabierz babci dowód.

Na te sztuczki nie dajmy się nabrać. Nie tym razem, bo stawka jest większa niż kryształowy żyrandol w pałacu prezydenckim.

Nie ma wartości większej niż życie, i nie ma większego kataklizmu niż wojna, wojna, która w milionach odbiera to życie, w milionach także czyni ludzi kalekami, niosąc przy tym głód, zniszczenie, rozpacz.

Wybierzmy świadomie pokój, wybierzmy kandydatów, którzy pragną pokoju, najpierw w wyborach prezydenckich, a później do sejmu i senatu RP.

To nasz obowiązek i nasze prawo do życia w pokoju.

Nie wierzycie w możliwość wojny?

Mieszkańcy tego domu na Ukrainie też nie wierzyli.

Ani tego domu

Adm

A jak zagrożenie wojną widzą inni?

—————————————-

Mamy wystarczająco silne dowody, że Polska jest z premedytacją mobilizowana do wojny z Rosją, co stanowi ekstremalne zagrożenie dla naszego bytu narodowego. Niezależnie od poglądów i sympatii politycznych, Polacy muszą przeciwstawić się tej nadzwyczaj niebezpiecznej, nie mającej precedensu w historii Polski, zamierzonej, a także częściowo już podejmowanej, agresji.

U źródeł tej niespotykanej dotychczas w Europie agresji politycznej i militarnej znajduje się koncepcja sterowania konfliktami w celu wzajemnej likwidacji stron sprowokowanych i podsycanych konfliktów. Jest to z jednej strony przejaw iluzji ze strony światowej oligarchii, poszukującej wyjścia z obecnego kryzysu finansowego bez szwanku, a z drugiej strony jest to realizacja założeń współczesnego maltuzjanizmu, czyli dążenia do redukcji populacji ludzi w skali globalnej (akceptacji wszelkich form ludobójstwa).

Długotrwały konflikt zbrojny na Ukrainie ukazuje mechanizm realizacji tej koncepcji. Wielka katastrofa humanitarna na Ukrainie powinna stanowić dla Polski memento mori. Niestety, wpływowi politycy oraz liderzy partyjni w Polsce nagminnie ulegają zbrodniczym wpływom prącej do wojny oligarchii światowej. Widać ich usilne starania, aby świadomość Polaków zdominowała rusofobia mająca usprawiedliwić włączenie Polski do wojny z Rosją. Musimy więc stanowczo podkreślić, że rusofobia nie jest lepsza od antysemityzmu. [sic! – admin]

Widać również działania przygotowawcze o charakterze militarnym, w tym organizowanie ukraińsko-polsko-litewskiej brygady wojskowej, finansowanie i zaopatrzenie wojsk ukraińskich pod pozorem pomocy humanitarnej, zawarcie porozumienia o współpracy wojskowo-technicznej z obecnymi władzami Ukrainy, a zwłaszcza podpisanie umowy o wspólnej produkcji wojennej.

Szczególnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne są deklaracje podżegające do wojny z Rosją prominentnych działaczy politycznych, w tym b. działacza Solidarności Zbigniewa Bujaka, zaś szczególnie Andrzeja Dudy – kandydata na prezydenta RP ze ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wyrażają one bowiem zamysł doprowadzenia Polski do totalnej katastrofy. Jest bowiem od dłuższego czasu czytelne, że w konfrontacji militarnej z Rosją wyznaczona jest Polakom rola zastępczej siły uderzeniowej, zgodnie ze współczesnymi zasadami outsourcingu wojennego (tj. posługiwania się obcymi siłami zbrojnymi).

Uspokajające opinie publiczną deklaracje rządu i prezydenta o niechęci do zaangażowania Polski w konflikt na Ukrainie są całkowicie niewiarygodne. Nie tylko dlatego, że już wcześniej inne ich oświadczenia okazywały się często niewiarygodne, lecz również i przede wszystkim dlatego, że deklaracjom tym zaprzeczają działania charakterystyczne dla mobilizacji wojennej. Nie jest bez znaczenia fakt, że obecne władze polityczne w Polsce są bezwarunkowo dyspozycyjne wobec zagranicy.

Z niepokojem odnotowujemy także zaangażowanie ukraińskich biskupów katolickich w działania wojenne na Ukrainie, a pośrednio na rzecz konfliktu polsko-rosyjskiego.

W tej trudnej i groźnej sytuacji konieczna jest mobilizacja polskiego społeczeństwa w celu zablokowania procesu przekształcania Polski w przyczółek wojny z Rosją.

Przede wszystkim potrzebna jest powszechna, narodowa mobilizacja w celu niedopuszczenia do prezydentury osób sprzyjających konfliktowi wojennemu z Rosją. Osoby te stanowią bowiem obecnie najpoważniejsze zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Powinien to być nasz narodowy priorytet w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Prof. dr hab. Artur Śliwiński
http://www.mysl-polska.pl

Jak się wydaje, jedynym sposobem na ratowanie Polski, nie tylko przed wpychaniem jej w wojnę, po której nasz kraj zmieni się w kupę popiołów, ale i przed jej definitywnym unicestwieniem politycznym i gospodarczym, była by fizyczna eksterminacja jej bandyckich „elit”, wywodzących się ze środowisk chazarskich i chachłackich. …

Admin http://www.marucha.wordpress.com

Czy teraz rozumiemy jak ważne są obecne wybory?

Czy propagując ich bojkot nie działamy dokładnie tak jak by tego sobie życzyli liderzy PO PiS?

Reklamy

46 uwag do wpisu “Wygrać wybory, wygrać pokój.

 1. Aż się wierzyć nie chce, że toto popełnił profesor. Czy on był trzeźwy podczas redagowania tego tekstu? A co ważniejsze, dlaczego pan Tadzio wkleja tu taki chłam?

  Polubienie

 2. Już pięciu kandydatów pozasystemowych złożyło przeszło 100 000 podpisów PDF Drukuj Email
  wtorek, 24 marca 2015 18:52
  Jako Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu bardzo się cieszymy że znacznie przeszło 100 000 głosów poparcia umożliwiającch kandydowanie w wyborach prezydenckich 2015 osiągnęli już :
  1. Paweł Kukiz – Ruch Społeczny

  2. Marian Kowalski – Ruch Narodowy

  3. Paweł Tanajno – Demokracja bezpośrednia

  4. Jacek Wilk – Kongres Nowej Prawicy

  5. Korwin Mikke – Partia KORWIN

  Czekamy aż zarejestrują się
  5. Grzegorz Braun

  6. Adam Słomka

  Teraz wszystko zależy od nas. Nie możemy powiedzieć, że głosujemy na mniejsze zło. Wszyscy wymienieni kandydaci sprzeciwiają się polskiej partiokracji. Wszystkim mówią jednym głosem o polski bezprawiu sądów, prokuratur i wszechobecnej korupcji politycznej. Teraz wybór będzie należał do Państwa.
  W tej sytuacji nie możemy zostać w domu i 10 maja idziemy na wybory. To jest pierwszy etap. Drugim etapem myślę, że w dużym stopniu wspólnym będą wybory parlamentarne.

  http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=4405:ju-piciu-kandydatow-pozasystemowych-zoyo-przeszo-100-000-podpisow&catid=10:ogolna&Itemid=2
  ———————————
  Ale czy oni są na tyle wiarygodni by im zaufać?

  Polubienie

 3. @Adm

  Nie sądziłem, że stan wiedzy nt. zasad rzeczywistości, w jakiej funkcjonujemy, u spadkobiercy WPS jest tak niepokojąco niski. Jednak portal, jaki pan Tadzio dostał w schedzie nie budził moich podejrzeń. Jeśli pan Tadziu uważa za “antysystemowych” kandydatów osoby takie jak (pro-banderowski) Kukiz czy (piewca aszkenazyjskiej szkoły ekonomicznej von Miesesa, Mengera et consortes) Mikke, to mnie pozostaje jedynie z jękiem zawodu załamać ręce w akcie bezsilności wobec takiej pana Tadzia dziecinnej „naiwności”.
  Co do pytania – ja podzielam zdanie pp. Ziemińskiego i Kosiura: bojkot wyborów to jest właśnie, w zastanej sytuacji, obywatelski obowiązek oraz równouprawniona forma korzystania z prawa wyborczego. Jeśli wiadomo, że wszyscy marionetkowi kandydaci na samej górze mają tych samych koszernych dysponentów żydomafii, to koniecznością jest nie dawać im legitymacji społecznej do sprawowania rządów. To, że dany figurant deklaruje to czy tamto, nie ma najmniejszego znaczenia. Zaraz po wyborach może mu się odmienić, i to o 180 stopni. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Demokracja w żydokapitalistycznych krajach Zachodu wygląda tak: http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/2015/03/09/391901732/wisconsin-gov-scott-walker-sighs-right-to-work-bill
  Jaką możemy mieć pewność, że i naszemu przyszłemu preżydentowi po zaprzysiężeniu nie zapomni się o składanych wcześniej obietnicach? W świetle dotychczasowych doświadczeń – żadną.

  Polubienie

 4. …..bojkot wyborów to jest właśnie, w zastanej sytuacji, obywatelski obowiązek……
  I tu różnimy się całkowicie.
  Właśnie elity obu partii tj. PO i PiS tego sobie życzą by wszyscy malkontenci którzy się z nimi nie zgadzają pozostali w domu. W takim układzie niezależnie czy wygra Komorowski czy Duda, wygrają zwolennicy podsycania konfliktu na Ukrainie i wojny z Rosją.
  Grzanek
  nie bierzesz pod uwagę złożoności charakteru ludzkiego i także tego, że nie każdy chce być manipulowaną przez innych kukłą, że kandydat taki jak Jarubas czy Magdalena Ogórek nie dają wprawdzie 100% pewności że nie ulegną, czy nie zmienią zdania, ale też nie mają pewności ci z pośród zagranicznych planistów, że wymienieni pójdą jak po sznurku ich kombinacji.
  Nie wszyscy obecni liderzy są przeciw Rosji i za wojną, tak u nas, jak i w Europie zachodniej
  Dowód, dołączenie wielu krajów do tworzonego przez Chiny banku światowego, co podważa już dominację dolara, inny dowód to opór przeciw kolejnym sankcjom i dalszym przedłużaniom już istniejących.
  Węgry , Grecja, Słowacja, czemu by nie Polska?
  Nasze elity też obserwują te różne i zmienne wiatry.
  Naszym obowiązkiem w żadnym razie nie jest bojkot, lecz baczne przyglądanie się scenie politycznej, kandydatom i takie wybory, by elity prowojenne czuły że nie mają poparcia, że je tracą i w konsekwencji właśnie poprzez wybory pozbawić ich możliwości wepchnięcia nas w wojnę
  To jest nasz obowiązek .
  Mamy myśleć i działać, a nie dawać sobie narzucać jakieś urojenia, że rządzą nami żydy, że nic się nie da zrobić, że Polski już nie ma, że mamy być bierni posłuszni i wyłączeni z polityki….bo innym wydaje się, że bojkotem coś dla siebie wywojują.
  Grzanek
  ….pan Tadzio dostał w schedzie….
  Niczego nie dostałem w schedzie.
  Ten portal ja założyłem, ja go ustawiłem, ja nauczyłem wymienionych przez ciebie, jak z niego korzystać.
  Niestety, można nauczyć zamieszczać artykuły, nauczyć logiki już nie, dostrzegać własnych błędów także nie.
  Wejdź Grzanek na boisko i spróbuj wygrać mecz bojkotując przeciwnika i jego bramkę, a zobaczysz, że ciągle będziesz przegrywał.
  Tak samo jest z polityką.

  W USA lobby żydowskie ma znaczną siłę, ale i ono nie jest siłą decydującą i nie jest siłą jedyną.
  Zatem ten zamieszczony przez ciebie rysunek, to też tylko taka propagandowa wklejka dla tych, którzy pod każdym krzakiem i za każdym rogiem widzą żyda, chyba jedynie po to by usprawiedliwiać własne niepowodzenia

  Polubienie

 5. Odnośnie tytułowego stwierdzenia, że „Wygrać wybory oznacza WYGRAĆ POKÓJ” pozwolę sobie przypomnieć, że to już George Orwell w „Roku 1984” zauważył, że POKÓJ TO WOJNA, a około 1950 lat wcześniej Jezus z Nazaretu „lucyferycznie” straszył miłujących pokój żydów iż „Nie przynoszę wam pokój tylko miecz, bo przyszedłem poróżnić Ojca z Synem, matkę z córką, synową z teściową. itd.”

  Zaś za przypominanie tej prawdy o DOBREJ NOWINIE Jezusa z Nazaretu dostałem dzisiaj tak zwanego „bana” na chrześcijańskim portalu https://marucha.wordpress.com/2015/04/02/do-czego-sluzylo-cba-kaminskiego/#comment-467949

  ad @7. Gajowy napisał:

  Za jawne nawoływanie do współpracy z Lucyferem – p. Głogoczowski otrzymuje bana.
  Jest mi przykro, że człowiek o tak dużej wiedzy zwariował, albo został opętany.
  Ja mu niestety pomóc nie mogę.
  Admin

  A ja tylko skromnie przypomniałem, że Diabeł w „Doktorze Faustusie” narzekał, że „zawsze chciał czynić ZŁO, ale zawsze mu z tego DOBRO wychodziło”, zaś ŚWIĘTY Paweł dokładnie na odwrót, narzekał, „Nie czynię bowiem dobra, którego chcę, ale czynię to zło, którego nie chcę.” (Rz. 7, 19)

  I za stwierdzenie, że dużo zdrowiej w takim razie trzymać z Mefistofelesem niż z APOSTOŁEM CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO, admin mnie ocenił w ten sposób:

  „Jest mi przykro, że człowiek o tak dużej wiedzy zwariował, albo został opętany.
  Ja mu niestety pomóc nie mogę.
  Admin”

  A ja przecież o żadną pomoc nie proszę, sam sobie nieźle w mym przydługim życiu daję radę i innym chętnie rad udzielam, naśladując w tym i Jezusa z Nazaretu i ateńskiego bezbożnika Epikura:

  „Jeśli chcesz kogoś wzbogacić, nie dodawaj pieniędzy do tych, które już on ma, zamiast tego ujmij dużo z tego czego on pożąda.” – Epikur, IV/III w. pne

  Polubienie

 6. Diabeł w „Doktorze Faustusie” narzekał, że „zawsze chciał czynić ZŁO, ale zawsze mu z tego DOBRO wychodziło”

  No i tak ludziska powiadają
  -Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

  Mnie zaś co innego interesuje, mianowicie czemu bóg Jahwe wygnał Adasia i Ewę, a szatana pozostawił w raju. Co więcej później się z nim dogadywał co do dokuczania niejakiemu Łazarzowi.
  Łazarz w tym temacie, swoich, najpierw duchowych, później i cielesnych cierpień wcale o zdanie nie był pytany. Ot taki chyba pierwszy królik doświadczalny, wytrzyma czy nie wytrzyma i zaprze się wiary.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Dla pocieszenia wszystkim filozofom przypomnę :
  „NIE ZBADANE SA WYROKI BOSKIE …….. „.
  No i stało się ateista z nawiedzonym oko w oko spotkali się choćby na portalach jakoby te niby polskie sluza roznym celom ogłupiania gojow przesz szmulostwo i szwabstwo !
  Jedno co w nich jest prawdziwe to to,ze roznych zleceniodawców maja,takze stala zaloge i sluzbe,bywa,ze niby publicznie się roznia a nawet kloca, a jednemu diablu/demonowi sluza .

  Nasza brygada wrocila już z rekonesansu wiec znowu podkręcimy dyskusje ,bowiem wojna i pokoj ciagle ze sobą rywalizują strasząc się wzajemnie.
  My zas bedziemy przy tych co chcąc mieć pokoj ale szykują się do wojny bez demonstracji sily , to wlasnie czynimy az do zwycięstwa nad SZMULAMI i SZWABAMI !
  Rozpoznanie nasze dobiega końca ,wiemy już kto to Wacek czy Marek lub inni ,wiemy czyje sa partie polityczne a nawet to, kto obsadza władze az po fotele prezydenckie .
  Wybory na tych samych zasadach nie przyniosą zmian Polakom w Polsce jeżeli nie dokona się zmiany ustrojowej i administracyjnej.
  Pokoju tez nie będzie gdy ludzie skocza sobie wzajemnie do oczu zamiast OLAC WSZELKA DOTYCHCZASOWA WLADZE i ich sługi .
  BOJKOT POLACY BOJKOT NASZYCH WROGOW !!!
  Proponujemy.

  Polubienie

 8. Święta prawda. Lenin, Stalin, Hitler, Mao…nawet Polpot – wszyscy chcieli dobrze. Ameryka też chciała dobrze usuwając złego Kadaffiego, a poźniej próbując usunąć Assada i … stworzyła Państwo Islamskie. Jaki z tego wniosek? Jeżeli ktoś do Ciebie przychodzi i twierdzi, że chce Twojego dobra, to na 100% będzie te swoje chcenie podpierał karabinem lub (na jedno wychodzi) teczką z umową kredytową.

  Polubienie

 9. BOJKOT POLACY BOJKOT NASZYCH WROGOW !!!
  APA

  APA pamiętasz jak to przed wiekami skazywano ludzi (przestępców) na banicję?
  Obecnie tak się schytrzono, że sami się skazują, niczego nie zawinili, a wygnano ich z kraju jednych pozbawiając pracy, innych mamiąc dobrobytem gdzieś tam za morzami i górami.
  Stare przysłowie mówiło, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Ja się zmądrzyłem i wróciłem, ale ilu dalej tuła się po świecie. Sam pisałeś ,,nie żałuj chleba emigrantom” i ja to rozumiem bo też tego chleba doświadczyłem.
  Za przestępstwo obecnie także można być skazanym na karę więzienia i na pozbawienie praw publicznych, czyli prawa do wyborów i prawa do kandydowania.
  No i znów mamy głupich, którzy chcą się pozbawić prawa do jak wyżej.
  Był też bodaj pomysł Korwina Mikke by durniom odebrać prawo do głosowania.
  Właściwie pomysł o tyle chybiony, że durnie sami się pozbawią prawa do głosowania tak, że i ustawy w tym względzie nie trzeba uchwalać w sejmie Zrobią sobie bojkot, to pozwoli władzy odetchnąć z ulgą,

  Polubienie

 10. @Adm
  „Niczego nie dostałem w schedzie.
  Ten portal ja założyłem, ja go ustawiłem, ja nauczyłem wymienionych przez ciebie, jak z niego korzystać”.
  Pardon, zwracam honor, tych faktów nie znałem, a zawsze wydawało mi się, że to Z, i K. są włodarzami portalu.

  Wracając do meritum – zazdroszczę panu Tadziowi „optymizmu”. W sprawie rzekomej złudności totalnej preponderacji szowinistycznych środowisk żydowskich w USA, odsyłam pana Tadzia na portal: http://www.davidduke.com

  na kanał w języku polskim:
  http://www.youtube.com/user/DavidDukePL2/videos
  lub w oryginale:
  http://www.youtube.com/drdduke/videos

  zwłaszcza zaś do pozycji „Jewish Supremacism: My awakening to the Jewish Question” – do znalezienia w pdf na sieci lub po polsku (też do znalezienia online), tutaj recenzja:
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/11/zydowska-supremacja-dr-david-duke/

  Polubienie

 11. Wiesz Grzanek, niekoniecznie trzeba sięgać do Davida Duke, na polskich stronach internetowych też można poczytać sobie, że Polską rządzą żydzi, albo że Polski już nie ma, ot chociażby na tej stronie także są komentarze że rządzą nami szmule i szwaby.
  Mieszkając w USA słyszałem wypowiedzi, że Ameryką rządzą, żydzi, albo z innej beczki, że żydzi wywiozą Amerykę w kieszeniach, albo – niech żądzą żydzi byle by była robota
  Tylko, że gdy jeden z kandydatów pochodzenia żydowskiego wystartował w wyborach to dostał raczej znikome poparcie.

  Zauważyłem też, że żydzi w Ameryce wcale nie czują się zbyt pewnie, że są pod taką presją, że jednak specjalnie się nie wychylają. Owszem mają wpływy w kongresie i mają tam swoich przedstawicieli, ale sporo ich to kosztuje, bardzo sporo.
  Doszło już do tego, że musieli wystawić kolorowego kandydata i jak wiesz kandydat ten wygrał wybory.
  Co będzie dalej? Czy kolorowi wypchną białych z Waszyngtonu?
  Na domiar złego są bardzo silne antagonizmy pomiędzy żydami i czarnymi, pomiędzy żydami i amerykanami włoskiego pochodzenia i tak dalej.
  Kilka razy słyszałem od żydów amerykańskich
  No plejs tu liw, co odpowiada polskiemu -nie ma dla nas miejsca do życia
  Ja to wiem z własnej obserwacji, z własnego doświadczenia, inni wiedzę czerpią z dobranych przez siebie artykułów i autorów a to już zupełnie co innego.
  To tak jak przeżyć w okopach w czasie wojny cztery lata i później dyskutować z kimś kto przeczytał Remarka ,, Na zachodzie bez zmian”, albo inną książkę ,,Przygody dobrego wojaka Szwejka”
  W amerykańskim kotle mieszają różni ludzie i z różnych nacji, politycy i biznesmeni, aktorzy i duchowni, redaktorzy i właściciele mediów, wojskowi i służby wywiadowcze, żony i kochanki, intrygancki i hochsztaplerzy, mieszają korporacje zbrojeniowe i przemysłowe, banki i i firmy ubezpieczeniowe, przywódcy innych państw, chciwość i lęk, przypadki i pomyłki. Nic nie jest tak proste by zamknąć w jednym zdaniu – żydzi rządzą.
  Tak trąbią internetowi frajerzy i nikt kto choć trochę myśli nie da się na takie prostackie wpisy nabrać.
  ( jak mawiał w takich okolicznościach pewien stary mój znajomy – W dupie był, gówno widział)

  Polubienie

 12. Admin posiedział sobie iles tam czasu w hameryce ,może i pomieszkal z innymi ale jednego nie zasmakowal a mianowicie BYC i MIEC wszystko za własne zarobione pieniądze i bez zadnej spekulacjii czy złodziejstwa .
  Tak,tak Polacy na emigracji jedni na drugich wyzywaja sie i to lepiej od szmulostwa,ktore goim w „juesej” powaza obawiając się „być na bakier z prawem amerykańskim”.
  Admin jakie prace wykonywales w USA ,przyznaj się po ludzku ?
  My do tego dodamy „portret pamięciowy” ,bo wielu znamy co wrocilo z emigracji i teraz „wiernie sluza szmulostwu” w Polsce.

  Polubienie

 13. Wita co chlopy ,ten admin tutaj to jakosik dziwnie agituje do tych wyborow ,co nie ?
  Mnie się tak zdaje ,ze lon musi komusik pewnie sluzyc po ty hameryce,a może i szkolono go podcas pobytu w ni, no bo paczta co lon wypisuje i do cego namowio !
  Przecie wśród tych kandydatow nima kogo wybrać ,już po samy ich mowie co wygadują ,a jakie lobiecanki a gupiemu radocha .
  To już na ty drugi polowce wiernych inacy pisa ,mowia ,a nawet dyskutują jak te wybory prezydenckie potraktować i zdajemi się,ze racje maja.
  Pozdrowiom wos wszyckie w Polsce i nie dajta się nabrać na wszelakie bajdurzenie loszustow z każdy partyjnej stajni.
  Trzymojta się !

  Polubienie

 14. Zenek napisał:

  …ale jednego nie zasmakowal a mianowicie BYC i MIEC wszystko za własne zarobione pieniądze i bez zadnej spekulacjii czy złodziejstwa .

  No właśnie i o to chodzi, że ci Będący i Mający tak zdewastowali Kontynent który udało im się zasiedlić, że AŻ RZYGAĆ SIĘ CHCE JAK SIĘ NA NICH — I NA ICH MATERIALNE OSIĄGNIĘCIA — PATRZY.

  A tak najlepiej to byłoby zamknąć „na amen” tych „Zenków i Władków” w ich umiłowanej KLATCE Z DOBRO(OD)BYTEM, w którym to „domku wolności” (po czesku „zachód” po polsku „wygódka”, po nowo-polsku „łazienka”) są ZAKOCHANI.

  Oto BÓG PRAWDZIWY NARODU AMERYKAŃSKIEGO W TRÓJCY T-P-D (Czyli TECHNIKA_PIENIADZ-DUPA) JEDYNY

  I oto tylko tak zwanym US-RAKOM w życiu chodzi – aby cały świat wytworami ich PRACY PRZYSRAĆ.

  I tyle. I nic więcej już nie potrafią zrobić.

  Polubienie

 15. Zenek
  pracowałem najpierw u Luisa , włoskiego żyda jubilera. Pierwsza moja wypłata za tydzień wyniosła 80 dolarów. Pracę załatwił mi ksiądz z polskiej parafii, długo tam nie popracowałem bo za takie pieniądze to i kot by z głodu umarł
  Później kilka dni malowałem salę gimnastyczną w szkółce przy-parafialnej , ksiądz płacił mi 4 dolary na godzinę. Później namalowałem dwa dobre portrety byłych proboszczy z tejże parafii po 150 % za sztukę. Później przepracowałem dwa dni w jednej z fabryk produkujących obwody scalone w bardzo ale to bardzo szkodliwych warunkach, kolejno 3 tygodnie w fabryce na automacie tokarskim za 5$ na godzinę, ale że miałem problem z realizacją czeków więc i tą pracę pożegnałem ( wiesz chyba na jakich socjal securitach pracuje nielegalny emigrant) No i na koniec dostałem się do fabryczki Lisa Lee National Gold end Silver za 6 dolców gdzie przepracowałem półtora roku jako robociarz. Gdy odszedł ktoś kto przygotowywał modele do produkcji ( miał facet 10$ na godzinę) zastąpiłem go dostając podwyżkę 25 centów, Tam pod koniec wymusiłem dla siebie stawkę 10$ grożąc odejściem z pracy.
  Potem otworzyłem własny workshop i ciągnąłem na krawędzi, pracując bardziej na tych od których rentowałem apartament i lokal na biznes niż na siebie. Sprzedałem kilka obrazów, najwyższa cenę zaproponowała mi pewna amerykańska katoliczka za namalowanie obrazu Chrystusa z sercem w promieniach na wierzchu bo aż 5 tys. dolarów. Obraz ten miała podarować kościołowi
  Tylko wierz jak to z amerykanami gdy przychodzi do płacenia.
  Wróciłem po dziesięciu latach i muszę dodać, że nigdy nawet przez jeden dzień nie miałem w Ameryce tego standardu życia co miałem przed wyjazdem z Polski, a także tego standardu jaki mam obecnie jako emeryt.

  Także Zenek ja nie należę do … loszustow z każdy partyjnej stajni…. ani do przygłupów widzących ratunek dla Polski w bojkocie wyborów i biadolących następnie, że rządzi nami rzekomo żydowska mafia .

  Jedyną korzyścią z pobytu w Ameryce mam taką, że wiedzę jaką tam zdobyłem w zawodzie złotnika i zegarmistrza wykorzystałem pisząc dwa podręczniki dla przyszłych złotników i jeden podręcznik dla zegarmistrzów.
  Wspomniane podręczniki cieszą się b. dobrą renomą i mają swoich nabywców.
  https://dylaktadeusz.wordpress.com/
  Inni którzy powrócili, też poprzywozili technologie, maszyny, narzędzia, umiejętności dzięki czemu w wielu dziedzinach Polacy poszli bardzo do przodu.
  Polska niewątpliwie jest innym krajem niż była w epoce Gierka
  Wczoraj byłem z małżonką w mieście załatwić sobie aparaty słuchowe częściowo refundowane przez NFZ i wyobraź sobie zaparkować już nie tylko na ulicach ale nawet na podwórkach jest naprawdę problem.

  Polubienie

 16. WESOLYCH SWIAT !
  I opamiętania wszelkich filozofow ,
  ZYCZE !

  Zenkow i Wladkow DOKTORZE proszę mi nie ruszac !
  Powod ,to mądrzejsi ludzie od współczesnych doktorow/profesorow ,którzy nie potrafią zamienic gowna w zloto .

  WESOLEGO ALLELUJA !
  Brac się Polacy za FILOZOFIE tak wszędzie panoszaca się wspolczesnie !!!

  Polubienie

 17. Kto głosuje na pana Dudę i pana Komorowskiego, ten głosuje za III wojną światową
  http://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/1412370,Janusz-KorwinMikke-Polska-moze-uratowac-swiat-przed-wojna-

  Wybory wkrótce. Z kandydatów, którzy zgodnie z interesem Polski mówią o konflikcie na Ukrainie jest kilku: Kukiz, Korwin, Jacek Wilk, Marian Kowalski, może Braun. Ogórkowa to Miller w przebraniu.
  nadużycie link skomentuj
  niebieski2 03.04.2015 09:40:10
  Protest Antywojenny !
  Podpisz Protest Antywojenny :

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/
  nadużycie link skomentuj
  detektywmjarzynski

  http://interesariusz.neon24.pl/post/120927,wojna-domowa-na-ukrainie-3-04-2015r-quo-vadis
  ———————————–
  Magdalena Ogórek to nie Miller, to osoba inteligentna, dobrze wykształcona i piękna.
  Miller to stary polityk jeszcze z epoki PZPR, Magdalena Ogórek to osoba młoda, wychowana i ukształtowana wiele lat później

  Polubienie

 18. @Adm

  „Wiesz Grzanek, niekoniecznie trzeba sięgać do Davida Duke, na polskich stronach internetowych też można poczytać sobie, że Polską rządzą żydzi”

  – No tak, ale mowa była o zażydzeniu Ameryki.

  „Tylko, że gdy jeden z kandydatów pochodzenia żydowskiego wystartował w wyborach to dostał raczej znikome poparcie”.

  Dziwnym trafem w również anglosaskiej Wlk. Brytanii, żyd Ed Milliband był ministrem ds. energii i klimatu, a jego brat – David – szefował brytyjskiemu MSZ.
  Oni nie muszą nawet startować w wyborach, zawsze ukrywają się na mniej eksponowanych, za to bardziej wpływowych stanowiskach, zawsze rządzili zza kurtyny, trzymając łapę na tronie. Przykładem może być np. były gł. doradca (chief advisor) Obamy, niejaki Axelrod, oraz cała czereda jego poprzedników i kolegów z resortu z Rahmem Emmanuelem (rodowity Izraelczyk, zdaje się jakiś bliski krewny Ben Guriona czy Begina) na czele.

  „Zauważyłem też, że żydzi w Ameryce wcale nie czują się zbyt pewnie, że są pod taką presją, że jednak specjalnie się nie wychylają”.

  Pan Tadzio raczy żartować. Najwyraźniej gospodarz nie zapoznał się z linkowanymi materiałami, bo ewidentnie plecie: Oto słowa Joela Steina, żydowskiego publicysty Los Angeles Times, bardzo poczytnej jankeskiej gazety.

  http://articles.latimes.com/2008/dec/19/opinion/oe-stein19

  „I have never been so upset by a poll in my life. Only 22% of Americans now believe „the movie and television industries are pretty much run by Jews,” down from nearly 50% in 1964. The Anti-Defamation League, which released the poll results last month, sees in these numbers a victory against stereotyping. Actually, it just shows how dumb America has gotten. Jews totally run Hollywood.”

  Tłumaczenie: Nigdy w życiu nie byłem tak zdenerwowany wynikami sondażu. Jedynie 22% Amerykanów uważa, że „przemysł filmowy i media są w dużej mierze kontrolowane przez Żydów”, spadek z prawie 50% w roku 1964. Liga Przeciw Zniesławieniu (ADL), która opublikowała wyniki sondażu w ubiegłym miesiącu, widzi w tych liczbach zwycięstwo nad stereotypami. Tak naprawdę, pokazuje to jedynie, jak bardzo Ameryka zdebilniała. Żydzi zupełnie kontrolują Hollywood.

  „But I don’t care if Americans think we’re running the news media, Hollywood, Wall Street or the government. I just care that we get to keep running them”.

  Tłumaczenie: Mam gdzieś, czy Amerykanie sądzą, że (my Żydzi) kontrolujemy media, Hollywood, WS czy rząd, bylebyśmy nadal je kontrolowali.

  Czy ta bezczelna buta, ta typowa żydowska hucpa wskazuje na to, że „żydzi w Ameryce wcale nie czują się zbyt pewnie”?

  Z informacji, jakie do mnie dotarły na falach kanału D. Duke w Rense Radio Network ( http://www.renseradioarchives.com/dduke/ ), a słucham David Duke Show od kilku lat (z przerwami), wynika coś zgoła przeciwnego – amerykańscy Żydzi wręcz śmieją się tamtejszym Gojom w twarz, a czasami wprost plwają:

  http://davidduke.com/jewish-professor-boasts-of-jewish-pornography-used-as-a-weapon-against-gentiles/

  „Is there a deeper reason, beyond the mere financial, as to why Jews in particular have become involved in porn? … Al Goldstein, the publisher of Screw, said “The only reason that Jews are in pornography is that we think that Christ sucks. Catholicism sucks.”

  Tłumaczenie: Czy istnieje jakaś głębsza przyczyna, poza względami finansowymi, dla której to w szczególności Żydzi zaangażowali się w branżę pornograficzną? Al Goldstein, wydawca „Screw” odpowiedział: „Jedynym powodem, dla którego Żydzi są w pornobiznesie jest to, że wg nas Chrystus ssie. Katolicyzm ssie”.

  http://davidduke.com/jewish-supremacists-challenge-americas-family-friendly-culture-deliberately-obscene-says-leading-jewish-academic/

  „According to Haaretz newspaper in Israel, Jews in the “entertainment” industry are deliberately trying to destroy America’s “family-friendly culture” by being as obscene as possible—an act which also allows them to: “assert their Jewishness by glorifying obscenity” „.

  Tłumaczenie: Według izraelskiej gazety Haaretz, Żydzi w branży „rozrywkowej” rozmyślnie usiłują zniszczyć w Ameryce „kulturę przyjazną rodzinie”, będąc najbardziej obscenicznymi, jak tylko się da – działanie, które pozwala im na (jak to ujęli): dowodzenie swojej żydowskości poprzez gloryfikowanie sprośności”.

  Być może CDN.

  Polubienie

 19. cytuję Adm-ina:

  „Polska niewątpliwie jest innym krajem niż była w epoce Gierka
  Wczoraj byłem z małżonką w mieście (…) i wyobraź sobie zaparkować już nie tylko na ulicach ale nawet na podwórkach jest naprawdę PROBLEM.”…

  Tyle, że obecny „PROBLEM” z zapchanymi polskimi drogami i ich poboczy przez mechaniczny złom, będącym marzeniem zdecydowanej większości obywateli, PARADOKSALNIE zrodził się …”w epoce Gierka”.
  Zawdzięczamy tenże uciążliwy problem pokoleniu mych rodziców i ich miotom (mym rówieśnikom) wyhodowanym (zaczadzonym) za czasów rozwojowego Gierka w latach 70-tych XXw.

  To skosztowanie przez naszych mitycznych prarodziców zakazanego przez zawistnego Jahwe – owocu czym jest PRAWDA, DOBRO , PIĘKNO, w rzeczywistości pozwoliło im się rozwinąć psychicznie jak i fizycznie, dojrzeć do życia wspólnotowego, krótko stać się ludźmi.

  Natomiast ostatnie 25 lat wolności do bycia powtórnie bożym a-społecznym indywiduum-kretynem, koniecznie przy tym upajającym się na nowo swym sztucznym światem rzeczy materialnych, odbywa się kosztem prawdy, rozwoju osobistego oraz społecznego, szerszej wiedzy o świecie, zasad zdrowego współżycia między ludźmi,
  gdzie jedyne bardziej ponadindywidualne, tj pseudo-społeczne ujście, mają prawo zaistnieć podczas „WYBORÓW” osób, co ciekawe mających jedynie stać na straży i zabezpieczać nasze upośledzone ambicje kolekcjonerskie, życiowych partnerów w to włączając…

  Polubienie

 20. „Tak trąbią internetowi frajerzy i nikt kto choć trochę myśli nie da się na takie prostackie wpisy nabrać.”

  Ci, którzy „choć trochę myślą”, kierują się rozumem, stosują metodę analitycznego myślenia, w związku z czym nabranie ich jest niemożliwe, oni operują na faktach. „Nabrać” to się mogą głupki kierujące się emocjami, czy ludzie, którzy komuś naiwnie, na słowo uwierzą.

  A wracając do rzeczy: kto sprawuje władzę nad systemem finansowym Ameryki (a poprzez hegemonię petrodolara i dzielnych Marines – także świata)? – Federal Reserve, czyli prywatny kartel finansowy. Jeśli spojrzeć na listę nazwisk przewodniczących (chairman) FEDu w ostatnich dekadach, odnosi się wrażenie że to lista gości zaproszonych na Bar Micwę. Greenspan, Bernanke, obecnie Janet Yellen, a jej zastępca – Fisher – również ma podwójne obywatelstwo.

  W polityce dominuje frakcja tzw. Neocons, czyli przefarbowanych eks-trockistów. To oni są odpowiedzialni za takie rzeczy jak PNAC i wojny w Afganistanie, Iraku, „arabską wiosnę” itd.

  Wystarczy obejrzeć to, by mieć jakieś pojęcie o skali dominacji plemienia Judy w USA:

  Polubienie

 21. Z tą „nadseksualnością” Amerykanów (i ogólnie silnie zjudaizowanych Anglosasów) to jest rzeczywiście problem, sam to i obserwowałem i miałem z tym – tamże – kłopoty. Według mnie chodzi o to, że TRYB ŻYCIA, szczególnie w Ameryce Północnej, jest niezwykle siedzący i pozbawiony podniet poza konsumpcyjnych — a to po prostu, jako „wyrównanie z nadmiarem” potrzeb ruchowo-sensorycznych, wymusza nadseksualność społeczeństw burżuazyjnych: w krajach mniej siedzących — na przykład w Nepalu, pomimo bardzo „liberalnej seksualnie”, wskutek buddyzmu i hinduizmu, wiejskiej społeczności, po prostu się śmiano z tych GŁUPICH AMERYKANÓW przyjeżdżających na „misjach” badać ile razy uprawiają Nepalczycy seks dziennie.

  A jeśli chodzi o „zażydzenie” AP, to już przecież ponad 160 lat temu Karol Marks (który nigdy w AP nie był) zauważył iż „w Ameryce Północnej duch żydowski uzyskał całkowitą przewagę nad duchem chrześcijańskim” — a wtedy „etnicznych żydów” było tam jeszcze bardzo mało, dopiero zaczęli się pojawiać masowo pod koniec XIX wieku. To po prostu „społeczeństwo mieszczańskie (Burgergesellshaft, społ. „obywatelskie”, czyli komercyjne) rodzi żyda wciąż na nowo” jak tenże bardzo młody Karol Marks (26 lat!) zauważył w „W kwestii żydowskiej”, którą naprawdę warto sobie poczytać — wg. profesora Wiesława Mysłka, to jest podstawa całego późniejszego jego (K. Marksa) MARKSIZMU, bardzo celowo kojarzonego przez władców kapitalistycznych — zwłaszcza anglosaskich — z żydami. Oczywiście po to, aby odwrócić uwagę od HIPERŻYDOWSKICH poczynań nich samych. Tak ja widzę na przykład działalność Dawida Duke, z którym dokładnie 10 lat temu jadłem w Kijowie, w hotelu „Sport” śniadanie, poproszony o to by być „przyzwoitką” przez Izraela Szamira, zobowiązanego do wykonania tego śniadania. .(Potem, na konferencję, Duke pojechał już osobnym samochodem, a my z Szamirem innym, nam podstawionym.)

  Polubienie

 22. grzanek
  Twarda z ciebie sztuka, ale jutro wytoczę kolejne działa i sięgnę po nowe argumenty. Dziś muszę pomoc w kuchni. Na razie masz przewagę ……. do jutra

  Polubienie

 23. Szalom, Nowa Rosja! Lehaim! Gratulacje dla społeczności żydowskiej Donbassu Szefa Donieckiej Republiki Ludowej Aleksandra Zakharchenko z okazji Paschy

  Drodzy rodacy!

  Drodzy przedstawiciele społeczności żydowskiej Doniecka Republika Ludowa!

  Gratuluję świętej wakacje Paschy, które przyciąga wszystkich wierzących do duchowych i moralnych wartości, ideałów wolności, dobra i sprawiedliwości.

  Podczas swojej długiej historii, Żydzi cierpieli i tragiczne czasy zagrozić jej istnieniu. Ale w najbardziej poważną próbę, aby pomóc stanąć nieposkromioną wiarę i oddanie do wartości duchowych przodków. Żydowska społeczność międzynarodową Donbasu niezbędne jest wzmocnienie naszego społeczeństwa międzyetnicznego pokój i porozumienie, Żydzi zawsze byli dla nas przykładem męstwa, diligence, naturalnych zalet.

  Pascha jest nie tylko przypomina młodego pokolenia o wartości człowieka i miłości do innych, ale także wzbogaca całą naszą kulturę, co solidne podstawy do przyjaźni i dobrych stosunków między ludźmi różnych narodowości i religii.

  Szczerze życzę wam wszystkim dobrego zdrowia, szczęścia, dobrobytu i obfitości w domu, szczęścia rodzinnego i co najważniejsze – czyste, spokojne niebo.
  Rosyjscy Żydzi obiecał dostarczyć Lugansk macę

  Federacja Gmin Żydowskich Rosji obiecał dostarczyć żywności koszernej współwyznawców z Ługańska, według TASS.

  „Damy w Ługańsku kilkaset kilogramów macy i soku z winogron do koszernego uroczystości Seders” – powiedział służby prasowej.

  Wcześniej stwierdzono, że na cześć prawosławnej Wielkanocy, ukraińskie władze otworzą granicę z Rosją w regionie Luhansk.

  Polubienie

 24. Zwrot utraconych terytoriów na Litwie dzisiaj jest kwestią priorytetową. Najpierw na jej liście zawierają Polska.

  Premier Litwy Algirdas Butkevičius 25 marca 2015 przyjął w regionie Government House Litwinów Pune, który znajduje się w północno-wschodniej Polsce, na pograniczu Litwy. Gmina liczy 33 miejscowości o populacji 4424 mieszkańców, z czego 80% stanowią Litwini.

  Co dziwne, ale druga osoba spełniająca Republikę Litewską z Litwinami polskich ogłoszono dość słaba i praktycznie nie ma pokrycia w środkach masowego przekazu, z wyjątkiem standardowych wypowiedziach protokołu.

  Jak zawsze, na oficjalnej części spotkania były słowa uwielbienia Litwy i potrzebę konsolidacji społeczności litewskiej w Polsce. Podczas spotkania premier wręczył Naczelnik krawędzi Pune Vytautas Lishkauskasu list z podziękowaniem za jego lat aktywizmu, chwalili imię Litwy i jednoczy Litwinów mieszkających w Polsce, omówiono z nimi wspólnych projektów oraz wyniki prac.

  „Gratuluję Ci i wszyscy mieszkańcy krawędzi Pune z okazji 25 rocznicy odzyskania niepodległości przez Litwę. Dziękujemy za długoterminową, szczerej, znaczącej aktywności, sławiąc imię Litwy i jednoczenia naszych rodaków mieszkających w Polsce. Cieszę się z okazji, aby podziękować za pomoc w celu przywrócenia niepodległości naszego kraju „- powiedział BUTKEVIČIUS.

  Trudno powiedzieć, jak szczere mowy brzmiało protokół do Litwinów Pune, Suwałkach i Sein z ust premiera, ale fakt, że rząd litewski ma ukryty motyw był zainteresowany losem i życiem społeczności litewskiej w Polsce – to jest fakt! Wiadomo, że Litwa ma roszczeń terytorialnych wobec Polski i długo pielęgnowane plany powrotu utraconych ziem raz.

  Ponadto BUTKEVIČIUS zauważyć, że to spotkanie – jest to okazja, aby podziękować Litwini Pune, Sein i Suwałki do ich ogromnego patriotyzmu i chęci zawsze pomóc Litwie w celu reprezentowania interesów Litwinów.

  Ale co na temat projektów, o których mowa – media nie zostały ogłoszone. Zawartość kolejnej rozmowy między dwoma stronami w lewo w „tajemnicy”, która daje bogaty gleby różnych hipotez i wersji.

  Najważniejszym z nich, jak widać, jest powrót ziem litewskich, obecnie części Polski.

  BUTKEVIČIUS pośrednio do zrozumienia, że ​​liczy na społeczności litewskiej w realizacji ambitnych planów: „przykład pokazuje, jak Pune ważny element dużych projektów mogą być nawet małe wspólnoty narodowej” – powiedział BUTKEVIČIUS.

  Z kolei Polska ma teraz racjonalnie agresywną politykę wobec Litwy.Jak sugeruje konserwatywny poseł Vytautas Juozapaitis litewscy Polacy wbić klin w stosunkach polsko-litewskich, nietolerancja wobec Polaków Litwinów przekroczył linię. Tak, V.Yuozapaytis uważa, że ​​frakcji parlamentarnej partii Akcja Wyborcza Polaków na Litwie „pokazuje brak szacunku dla Parlamentu kraju, w którym żyją. Polacy Polacy w ogóle i członkowie parlamentu – destrukcyjna siła „.

  Na Litwie, Polacy nie lubią nawet bardziej niż jakikolwiek inny przedstawiciel mniejszości narodowych. Jako ideolog litewskiego nacjonalizmu Romualdas Ozolas, „Rosyjska Litwa powiedzieć, że żyją na ziemi litewskiej. Litewscy Polacy twierdzą, że żyją na polskiej ziemi. ”

  Dlatego też wydaje się, że Litwa postanowiła przejąć inicjatywę i grać aktywnie. To będzie aktywnie promować tematykę „referendum”, który staje się obecnie bardzo popularne w krajach europejskich. Jeśli społeczność litewska w Polsce będzie wspierać ideę przeprowadzenia referendum i łączenia ich rodzime ziemie Litwy, to być może będzie to proces nieodwracalny, który rozpocznie ruch separatyzmu w Europie

  http://www.iarex.ru/articles/51659.html

  Polubienie

 25. Grzanek napisał
  …że (my Żydzi) kontrolujemy media, Hollywood….

  Weźmy ten Hollywood.
  Żydzi go kontrolują, chyba musieli go przejąć skoro mają nad nim kontrolę
  I co? zniszczyli go doszczętnie, zrujnowali, od tego momentu nic w nim nie gra, nic się nie kręci, dno i mogiła
  A co mówią fakty?
  Hollywood to największa fabryka filmowa, w samym tylko Los Angeles i okolicach pracuje w tym przemyśle około 5 mln ludzi. Wypracowane zyski zadowoliłyby niejedno państewko.
  No i filmy, ponoć najlepsze na świecie, stanowiące wzór dla innych w tym dla twórców rosyjskich. Ojciec Chrzestny, Piraci z Karaibów, Doktor Ziwago, Aleksander Wielki, Troja i cała masa innych całkiem dobrze wysmażonych kotletów

  Grzanek napisał
  ….kto sprawuje władzę nad systemem finansowym Ameryki …..– Federal Reserve, czyli prywatny kartel finansowy. ….

  A to jest dopiero złodziejskie qrestwo, przywłaszczyli sobie bank Ameryki, rzecz niesłychana, zabrali państwu bank i drukują sobie dolary, te sk..syny Rothschildy, i inne gady. Mało tego, kreują jak piszą internetowi ,,eksperci” dłużny pieniądz i wirtualny pieniądz, nic nie wartego dolara, albo wręcz papier toaletowy nazywany dolarem.

  A jak się mają do tego fakty?
  Kiedy wyjeżdżałem z USA w 1996 r. najniższa stawka w tym kraju wynosiła 5 dolarów na godzinę, a w Polsce robotnik, ten gorzej zarabiający dostawał coś około 3 miliony miesięcznie czyli miał na godzinę około 166 tysięcy zł. Bank był oczywiście państwowy i pod kontrolą rządu. W tym samym roku zmieniono walutę obcinając cztery zera i tak robotnik zarabiać zaczął 300 zł czyli na godzinę 1, 66 zł – 1, 70 zł
  Dziś w USA najniższa stawka ponoć 7,50 $ czyli waluta straciła około 50% swojej wartości, a u nas?
  Teraz robotnik ma 1600 do 2000 zł czyli 8 zł do 10 zł na godzinę zatem polski złoty stracił coś tak chyba z 700 -800 % ale tylko dla tego, że już rząd nie ma w garści banku, bankiem rządzi ktoś niezależny od rządu.
  Jestem pewien, że gdyby oddać drukowanie pieniądza w ręce premiera to wartość złotówki poszłaby znacznie bardziej w dół.
  Zarabialibyśmy po 30 tys zł i nie wiele byśmy za to kupili, a na pewno nie więcej jak dziś za te 2000 zł
  Tak więc okazuje się , że ten Rothschildy i jego banda umiejętnie zarządza amerykańskimi dolarami i skutecznie pilnuje jego wartości. No i to jest faktem na korzyść i jego i USA

  Chiny utworzyły swój własny bank światowy, Rosja, i kilka innych państw zgłosiły do niego akces, co jak piszą ,,spece i eksperci” rozłoży dolara i jego hegemonię
  Tylko, że kuzia mać, w tym chińskim banku główną masą towarową są znowu dolary ( choć zarobione na eksporcie do USA) co jakby nie patrzeć znowu dolara czyni najważniejszą walutą świata.
  Więc może wcale nie jest dla Ameryki tragedią, że FED jest w prywatnych rękach ,,banksterów”
  Jak myślicie?

  Polubienie

 26. A na stronie Neon24

  Zachęcamy PT Czytelników do zapoznania się z argumentami przeciwnymi bojkotowaniu wyborów, jakie zaprezentował prof. dr hab. Artur Śliwiński, skądinąd bardzo rozsądny ekonomista, w tygodniku „Myśl Polska”, a który zamieściła przejęta przez żydo-agenturę dawna strona WierniPolsce.

  „Wygrać wybory, wygrać pokój.”
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/04/01/wygrac-wybory-wygrac-pokoj/

  Warto porównać specyficzne racje na rzecz udziału w wyborach, wyłuszczane chyba na polityczne zamówienie żydo-reżimu przez profesora A.Śliwińskiego, bo trudno dopatrzeć się w nich innej intencji, np. politycznej logiki, z rzeczowymi argumentami na rzecz bojkotu wyborów w poniższym tekście.

  http://wps.neon24.pl/post/120981,bojkotujmy-wybory-prezydenckie-2015
  ”””””””””””””””

  No to drodzy internauci czytający tą stronę, uważajcie bo strona jest….
  ,,przejęta” przez żydo-agenturę
  (według znawców żydo-rezimów i żydo-agentur)

  Polubienie

 27. @Adm: „Żydzi go kontrolują, chyba musieli go przejąć skoro mają nad nim kontrolę
  I co? zniszczyli go doszczętnie, zrujnowali, od tego momentu nic w nim nie gra, nic się nie kręci, dno i mogiła
  A co mówią fakty?”

  Toć już Henry Ford w swoim „Dearborn Independent” alarmował, że żydostwo przejęło cały przemysł medialny w USA. Wtórował mu zza oceanu Bakunin: „Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie”.

  Wystarczy spojrzeć (od 3:35):

  Zamiast rozpływać się bezrefleksyjnie nad Hollywood, proponuję przyjrzeć się bliżej treściom, jakie on propaguje (patrz video powyżej).

  Przykładowo: wartościowe bajki Disneya zastąpiono dziś pod rządami żydów Igera i Eisnera czymś takim:

  Czy pan Tadzio puściłby w TV Miley Cyrus swoim wnukom??

  Używanie Hollywood jako argumentu przeciwko zażydzeniu Ameryki to strzał w kolano:

  Polubienie

 28. „Kiedy wyjeżdżałem z USA w 1996 r. (…)”

  Nie wiem co to całe chachmęcenie ma wspólnego z faktem, że Bank Rezerwy Federalnej (prywatny kartel, z największymi komercyjnymi bankami USA jako udziałowcami) ma prawo do kreowania „z powietrza” oficjalnej waluty USA, mającej sankcję publicznego pieniądza, którym można płacić podatki, za co pobiera lichwę, to nie jest tak, że on w imieniu rządu drukuje pieniądze – on je rządowi pożycza na procent. W konsekwencji, zważywszy że w systemie nie ma pieniądza wolnego od długu, którym można by spłacić zobowiązanie wobec FEDu, amerykanie (i wszystkie państwa z systemami finansowymi funkcjonującymi wg tego samego schematu, w tym Polska) są niewolnikami międzynarodowego żyda, dług jest bowiem niespłacalny, można go jedynie w nieskończoność rolować.

  Dodatkowo, postulat scedowania prawa do kreowania państwowego pieniądza na prywatne banki to koronny argument ultra-żydowskiej tzw. austriackiej szkoły ekonomicznej (Menger, von Mieses, Hayek, Rothbard itd.), to powinno dawać do myślenia. Ten libertariański model ekonomiczny zaprowadzono np. w Chile z pomocą amerykańskiego tuza ASE, Miltona Friedmana. Do czego to Chile doprowadziło – chyba nie trzeba dodawać.

  Zawiłe meandry historii systemu finansowego USA (a więc w konsekwencji i globalnego) tłumaczy cierpliwie Bill Still w ponad 3-godzinnym filmie dokumentalnym:

  Szachrajstwa, oszustwa, wielkie przekręty, pomawianie konkurencji na łamach prasy – tak wygląda historia ekonimiczna Stanów Zjednoczonych. Tak w 1913 powstał FED (spiskowcy z Jekyll Island), tak doprowadzono do kryzysu 1929. Pora odrobić zadanie domowe:

  http://www.prometheism.net/library/jewishsupremacism.pdf

  Polubienie

 29. Tam gdzie jest pieniądz tam jest złodziejstwo
  tam gdzie są artyści tam jest także kurewstwo.

  Pisząc o FED raczej chciałem zaznaczyć, że nie ma modelu idealnego, bo i w prywatnym i w państwowym są ludzie i to oni decydują jak pieniądzem szastać, jak go psuć, lub trzymać w ryzach
  grzankowi podziękowania za rozwinięcie tematu i pokazanie tych ciemnych stroni finansjery i artystów made in USA

  Polubienie

 30. Fakt jest, że jak pamiętam z lat 1960 w Polsce złotówka przez ówczesne dziesiątki lat prawie się nie dewaluowała, a ze studenckiej wycieczki do ZSRR kazano mi przywieść ruble – bo za nie kupowało się złote obrączki bardzo tanio. A w super-skomunizowanej Czechosłowacji korona przez kilkadziesiąt lat swej wartości prawie nie zmieniała – i można było za nią kupić wiele rzeczy, także z Zachodu, niedostępnych w Polsce.

  Jak Słowacy kilka lat temu policzyli, w latach komuny, w przeliczeniu na podstawowe produkty żywnościowe, odzież, transport, mieszkanie itd. zarabiali statystycznie DWA RAZY WIĘCEJ niż obecnie. I jeszcze mieli nakazy pracy, aby nikt przypadkiem się nie odważył opier..lać.

  I żadnego FED nie mieli nad sobą. Tylko — w przeciwieństwie do Polaków –wyjazdy na Zachód mieli ograniczone i partii politycznych nie wolno było zakładać. Co kraj to obyczaj. A my mamy co mamy, niedawno dorosły syn znajomego zmarł z przedawkowania. Nie pracował, bo oddziedziczył jakiś gigantyczny majątek, m. in. w sztabkach złota, z żoną i 2 dzieci nie żył, kochance ponoć płacił po 1700 zl/noc i jeszcze ćpał – co go na amen załatwiło. Ciekawym, czy jakby była do dzisiaj w Polsce komuna, nie żyłby w zdrowszy sposób. A to nie jest jedyny przypadek tego typu wśród moich, super-bogatych znajomych.

  Polubienie

 31. Panie Marku. W latach 1960 złotówka rzeczywiście się nie zmieniała, ale ja pamiętam i pan też musi sobie przypomnieć, że nieco wcześniej, a tu daty nie jestem w stanie podać, może to był rok 1948, nastąpiła pierwsza po wojnie wymiana złotówki.
  Wymieniano wówczas 1000 zł stare na nowe 60 zł.
  Wymiana nastąpiła ostatniego dnia miesiąca i w zasadzie nikt na tym nie stracił prócz tz. spekulantów. Robotnik , zwykły pracownik, w tamtym czasie nie miał oszczędności.
  Moja matka może coś wtedy wymieniła, ale z pewnością były to niewielkie pieniądze, bo żyło się od wypłaty do wypłaty.
  Natomiast po 1965 r kiedy zacząłem już pracować pamiętam , że dosyć często podwyższano nam pobory a ceny towarów stały w miejscu i Gomułka na swoje nieszczęście w pewnym momencie zdecydował się na podwyżki cen i to od razu znaczne. Albo podpowiedział mu to jakiś kompletny idiota, albo dywersant. Jak pamiętamy, dnia następnego wybuchły strajki czy jakieś zamieszki i decyzje o podwyżkach cofnięto.
  To był pierwszy krok w stronę destabilizacji Polski
  Kardynalnym błędem Gierka było dopuszczenie do tego, że polska złotówka, jej rzeczywista wartość w stosunku do dolara miała się jak 1 do 10
  Tak drastyczne zaniżanie naszej waluty powodowało, że faktycznie dorabialiśmy zachód i pracowaliśmy na ich dobrobyt, kosztem własnego niższego przez to poziomu życia. Przecież górnik zarabiał w w przeliczeniu na dolary ledwie 18$ miesięcznie, a górnicy w tamtym czasie mieli wysokie zarobki

  Polubienie

 32. Przywykliśmy do myślenia, że małe państwa mają niewiele do powiedzenia w polityce zagranicznej i mogą jedynie wybierać sobie spośród większych państw te, którym zechcą przytakiwać. Jednakże nawet w najbliższym sąsiedztwie Polski, przykłady takich państw jak Węgry, Słowacja lub Czechy, nie mówiąc już o takich krajach jak Grecja czy Serbia, świadczą o tym, ze sposób prowadzenia polityki i handlu zagranicznego zależy od postawy ich elit politycznych i władz, która wcale nie musi być aż tak lokajska jak w dużo przecież większej i więcej znaczącej Polsce.
  Bogusław Jeznach
  http://jeznach.neon24.pl/post/120996,czech-madry-przed-koda

  Polubienie

 33. Prezydent Czech Miloš Zeman przypomniał ambasadorowi USA o zasadzie nieingerowania w wewnętrze sprawy kraju przyjmującego.
  Amerykański ambasador w Czechach Andrew Shapiro w swoim wystąpieniu telewizyjnym skrytykował zaplanowaną wizytę czeskiego prezydenta w Moskwie z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

  Zeman odpowiedział amerykańskiemu ambasadorowi w Pradze: „Nie mogę sobie wyobrazić, aby czeski ambasador w Waszyngtonie radził amerykańskiemu prezydentowi, dokąd ma jeździć. I nie pozwolę jakiemukolwiek ambasadorowi, aby wtrącał się ze swoimi radami w moje podróże”.
  „Obawiam się, że po takiej wypowiedzi przed ambasadorem Shapiro drzwi na Zamek na Hradczanach (rezydencja prezydenta) zamknęły się”, — oświadczył Zeman w wywiadzie na łamach „Parlamentni listy”.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213737.html#ixzz3WVcM5Tzc

  Polubienie

 34. Szczury !! Tak sfałszują wybory prezydenckie -wyciek z podsłuchu

  Grzegorz Kniaziewicz

  2015-4-5 http://naszeblogi.pl/53814-szczury-tak-sfalszuja-wybory-prezydenckie-wyciek-z-podsluchu

  Dawno się nie odzywałem – ot byłem zagranicą!
  Streszczenie/notatka dokonane na użytek wewnętrzny „naszych” służb specjalnych na podstawie jednej z wypowiedzi z „restauracyjnej” taśmy – to kwintesencja wypowiedzi, wykreślone są wulgaryzmy i zdania nie mające związku ze sprawą.

  /…/ „W dalszym ciągu kluczowym będzie użycie systemu komputerowego. Poprzedni sposób – poprzez kontrolowanie zawieszający się system i bezbronnie niesprawny program – nie wchodzi w rachubę, nie może być powtórnie użyty po zdemaskowaniu i kompromitacji w wyborach samorządowych. Przynajmniej nie na taką skalę, może owszem pracować w tle, w dodatku jest bezpieczny, bo znajduje się w budynku prezydenckim.
  Tym razem uwaga publiki będzie odwrócona w kierunku zapewnienia Polaków o przejściu na liczenie ręczne. W rzeczywistości uderzenie będzie w innym miejscu. Z jednej strony znów wykorzystany będzie bałagan systemu komputerowego ale w zupełnie innym miejscu, kontrolowany bałagan i sterowany totalny chaos będzie dotyczył list wyborczych. Sterowany bałagan w tzw. ŹRÓDLE to jest zasłona dymna na wprowadzenie na wielką skalę multiplikowanych danych tych samych osób (tzw. szczurów) w dziesiątkach różnych Obwodowych Komisji Wyborczych. Nie tylko martwe dusze (to też będzie odwrócenie uwagi) ale przede wszystkim będą wpuszczone na wielką skalę tzw. szczury.

  To nowa metoda, której w ogóle nie przypilnowała opozycja. Nasze szczury będą się posługiwać nowymi dowodami osobistymi, w których zadbaliśmy już o to by nie było adresu zamieszkania, lecz tylko imię, nazwisko i PESEL. W ten sposób ta sama osoba (szczur) będzie mogła oddawać głos w wielu komisjach bez żadnych podejrzeń. W każdej z nich będzie na legalnej liście wyborców, bo ta lista będzie pod zasłoną dymną bałaganu w tzw. ŹRÓDLE już przygotowana i zainfekowana multiplikowanymi powtórzeniami tych samych osób w różnych komisjach w tym samym rejonie (taki na przykład Kraków ma Okręg Wyborczy z ponad 400 Obwodowymi Komisjami).

  Szczur wyciągnie nowy dowód bez adresu zamieszkania, w komisji sprawdzą, że się wszystko zgadza, że jest na liście wyborców, ponieważ dane będą Ok (bo adresu zamieszkania nie ma a „szczur” jest przecież na liście wyborczej) wydadzą mu kartę do głosowania. W ciągu dnia lekko licząc będzie mógł odwiedzić bez zwracania na siebie uwagi około 50 komisji.

  Mamy w tej chwili zwerbowanych ponad 10 000 szczurów, werbunek trwa i mamy już dla nich wydrukowane legalne dowody osobiste nowego typu, poza tym w razie potrzeby przyjadą też tzw. importowane szczury z okręgu z Kaliningradu (trwają uzgodnienia, czy taka pomoc będzie potrzebna na taka skalę – prawdziwe wyniki sondażowe są druzgocące dla B.K. i takie zagranie poważnie musi być wzięte pod uwagę, mają możliwość przekroczenia granicy w każdej chwili na tzw. ruch przygraniczny a nikt nie będzie sprawdzał czy i gdzie dojechali, mają blisko do kilku dużych metropolii i tam się zgubią byle nie gadali w swym języku).

  Bałagan w ŹRÓDLE w połączeniu z nowymi dowodami osobistymi dadzą minimum 500 000 dodatkowych głosów. W połączeniu z innymi tradycyjnymi technikami w niepilnowanych obwodach, głosowaniem korespondencyjnym i ograniczeniem oraz pomniejszeniem liczby obwodów dla emigracji (ale tym się juz zajmują w MSZ) powinno dać mniej więcej do około 1 000 000 – 1 200 000 nielegalnych, ale za to ważnych głosów dodatkowych na kreowanego kandydata.

  To powinno wystarczyć, choć Polacy po ostatnich wyborach są wściekli, ale udaje się na razie odwrócić ich uwagę a i sami kandydaci jakby zapomnieli o doświadczeniach z 2014 roku. Najważniejsze, że zmiany w ordynacji wyborczej, sprawa ŹRÓDŁA oraz kwestia nowych dowodów osobistych nie została ze sobą powiązana. Media czuwają by nadal tak było a opozycja jak zwykle zajmuje się podrzucanymi jej tematami zastępczymi. Jeśli ten system głosowania się utrwali i dojdzie do tego jeszcze system głosowania internetowego, to nie ma takich wyborów, które nie byłyby do wygrania, niezależnie jakby w rzeczywistości od dziesiątków lat głosowali naiwni Polacy.” /…/

  To tyle, jeśli chodzi o streszczenie… nie odpowiem NIKOMU skąd je mam!

  Polakom życzę wesołych świąt a opozycji odwagi, bo tu jak widać bez kolejnego rozwalenia przygotowanego FAŁSZERSTWA wyborczego się nie obejdzie…
  Ale chłopcy z udawanej opozycji zamiast drapać się po wielkanocnych jajach musieliby się obudzić do życia, a oni przecież śpią przy trumnie Ojczyzny, jak ci zakłamani żołnierze przy grobie Chrystusa Pana!!!

  warto poczytać http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl

  Polubienie

 35. ….W ciągu dnia lekko licząc będzie mógł odwiedzić bez zwracania na siebie uwagi około 50 komisji……
  Będzie chodził pieszo, przemieszczał się tramwajami, autem? Ten kto to zmyślał, nie wziął pod uwagę jak ciężko poruszać się po zatłoczonych ulicach.
  Pisze facet po prostu bajki.

  Polubienie

 36. Same wybory prezydenckie to naturalnie farsa. Mnie ciekawi „wyciek” nagrań z czarnej skrzynki prezydenckiego Tupolewa (po 5 latach!). Wbrew temu, co sądzi PiS, ta „rewelacja” wcale nie jest wymierzona w PiS i jego elektorat. Nagrania te pogrążają zarówno rusofobiczną sektę smoleńską jak i platformerski „rząd” pokazując patologie i impotencje całego państwa. Wątpię by za tym wszystkim stało CIA, bo im zależy przede wszystkim na kompromitacji Rosji, a nie swojego osła trojańskiego. Co za tym idzie obstawiam FSB i Putina, którzy postanowili Polakom dać prezent z okazji ich śmiechu wartych „wolnych wyborów”.

  Polubienie

 37. Szopka jak w Korei Północnej! Specjalnie dla Komorowskiego udawali budowę obwodnicy
  wpis z dnia 22/04/2015

  foto: Youtube.com | PISF (Flickr.com / CC by SA 2.0)

  Proszę, powiedzcie mi, że to się nie działo naprawdę, że takie rzeczy są możliwe tylko w Korei Północnej, a nie w Polsce w roku 2015! W Inowrocławiu ekipa wynajętych budowlańców specjalnie dla Komorowskiego udawała budowę obwodnicy miasta. Może nawet nie tyle specjalnie dla Komorowskiego, co dla kamer głównych telewizji, by miały co pokazać w wieczornych serwisach informacyjnych.

  Jeszcze dzień przed wizytą Komorowskiego w Inowrocławiu, w miejscu w którym przemawiał było pole. W ciągu kilkunastu kolejnych godzin nagle pojawił się ciężki sprzęt w postaci ciężarówek, koparek i walców, które zmieniły krajobraz tak, aby jak najbardziej przypominał plac budowy. Największą szopkę odwalono jednak w chwili kiedy przemawiał Komorowski. Za jego plecami ciężarówki udawały ruch jeżdżąc od lewej do prawej, koparki w kółko przewalały ziemię z jednego miejsca w drugie, a do tego walec cały czas jeździł do przodu i do tyłu po jednej linii. Tuż po opuszczeniu przez Komorowskiego miejsca „budowy”, z teren ulotniło się też większość ciężkiego sprzętu (zostały trzy pojazdy). To nie jest film Barei czy Korea Północna. To Polska pod rządami Bronisława „Bula” Komorowskiego.

  Czytaj więcej: Komorowski odwiedził udawaną budowę obowdnicy (VIDEO, Zdjęcia) (Wykop.pl)

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02219-Dla-Komorowskiego-udawali-budowe-obwodnicy.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s