Rozmowy Mińsk 2 – to parawan, za którym postępuje formowanie infrastruktury dla wielkiej wojny


S. Markow: Ukrainę tresują jak bulteriera

Rozmowy Mińsk 2 – to parawan, za którym postępuje formowanie infrastruktury dla wielkiej wojny, utrzymuje politolog

zachodzą wielkie przemiany, których wielu nie zauważa.

Rosyjskie massmedia pokazują narastanie chaosu na Ukrainie, no to nie tak. Istnieje jawna rozbieżność propagandy i rzeczywistości. Chaos band neonazistowskich był wcześniej. A obecnie na Ukrainie następuje szybkie umacnianie policyjnego państwa. Hunta pod przywództwem doradców z USA w sposób efektywny zlikwidowała autonomię Kołomojskiego, który kontrolował kilka dużych regionów. Obecnie szybko sie organizuje neonazistowskie bataliony. Zadusza się wszystkie potencjalne punkty niezadowolenia.

Został stworzony totalny system propagandy. Niezadługo zarówno tłumy na ulicach jak i w telestudiach będą potrzebowały bombardowań i zamachów terrorystycznych. Nie ma dla tego masowego poparcia, ale jego nie potrzeba w warunkach dyktatury policyjnej, hunta siłą przeprowadza mobilizację i siłą będzie wysyłać żołnierzy na wojnę.

Zmieniają się szybko kadry wojskowe. Nowi starsi oficerowie SBU oraz MSW są gotowi wojować z Rosją, gotowi rozstrzeliwać demonstracje, gotowi organizować oraz dokonywać zamachów. W ten sposób hunta przygotowuje się do ewentualności tłumienia buntów głodowych.

Armia systematycznie się wzmacnia. Za rok na granicach Rosji oraz Donbasu będzie stać półmilionowa bojowo przygotowana armia, z totalną propagandą i twadą dyscypliną, armia gotowa utopić we krwi i Donbas i Naddniestrze i Krym i Kubań.

Jej jądrem będą zagraniczni najemnicy z prywatnych wojennych kompanii, zorganizowani jako ochotnicy i wyposażeni w nową broń ogniową, a także ukraiński specnaz, majacy doświadczenie bojowe i wyszkolony przez amerykanskich i brytyjskich instruktorów.

Ukrainę się tresuje jak bulteriera, robiąc z niej żywe narzędzie mordu. Mińsk-2 to zwykły parawan, za którym odbywa się formowanie infrastruktury wielkiej wojny, którą się planuje się rozpocząć przeciw Rosji z okazji wyborów 2016 roku.

Czas tam nie pracuje dla nas. Reżym okupacyjny umacnia swą władzę coraz bardziej efektywnie i jego uścisk nie słabnie.

Należy mieć śmiałość spojrzeć tej rzeczywistości w oczy.

http://www.km.ru/world/2015/04/03/protivostoyanie-na-ukraine-2013-2015/757010-smarkov-ukrainu-dressiruyut-kak-bultere

Niestety to i ja myślę i do tego się sprowadza ten „taniec negocjacji kastratów” prowadzony przez – też oczywiście kupioną przez USraków – „antykomunistyczną administrację” KGB-owca putany – Putina. MG

Reklamy

8 uwag do wpisu “Rozmowy Mińsk 2 – to parawan, za którym postępuje formowanie infrastruktury dla wielkiej wojny

 1. Spojrzec w oczy – KOMU ?
  Klamcom i proopagandzistom,ustawionym rzadom i ich sługom w roznym przebraniu,mediom,ktore na okraglo przez cala dobe KLAMIA bez opamiętania ???
  Spojrzec w oczy NIENAPASIONYM i ZAGNIEZDZONYCH w KORYTACH WLADZY i ZDRADY NARODOWEJ ?

  A może pasterzom prowadzących swe barany i owce na zatracenie ?
  Partiom politycznym BEZ POLSKIEJ KRWI ???

  Im należy się cos więcej niż spojrzenie w oczy ,czas by podstawić im taczki i wywieźć tam gdzie ich miejsce !

  CZAS BY KAZDY NAROD MIAL SWOJE MIEJSCE i SWE RZADY U SIEBIE !!!
  POLACY w SWEJ OJCZYZNIE POLSCE !

  Polubienie

 2. Przy tym temacie zadam pytanie :
  KTO NAS PROWADZI DO REWOLUCJI ,ZMIAN USTROJOWYCH i WOJEN ???
  KTO WYNISZCZA WSZYSTKIE NARODY SWIATA ??????????????

  Polubienie

 3. „Groisman wzywa Poroszenkę i Jaceniuka żeby przyznali się oficjalnie do bycia Żydami. I co Ukraino, czy tym razem, można powiedzieć? Moskale winni?
  Kiedy w końcu wyciągniecie wnioski.

  Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Wołodymyr Groisman na spotkaniu z przywódcami religijnymi Ukrainy wezwał przywódców Ukrainy do oficjalnego uznania ich przynależności do narodu żydowskiego.

  „Nie należy upokarzać się przyznając do bycia Ukraińcem!” – emocjonalnie wyjaśnił Groisman. „Dla wszystkich i tak jest oczywiste, że jesteśmy potomkami proroków Izraela, to nasze korzenie. Na Ukrainie, najwyższe urzędy publiczne, partie polityczne, duże przedsiębiorstwa i instytucje finansowe należą teraz do Żydów, bo Żydzi to mądry i pracowity naród, a to potwierdza wybraństwo Boże i wyjątkowa pozycja Żydów na Ukrainie. Prezydent Poroszenko, Prezes Rady Ministrów Jaceniuk, Przewodniczący Krajowej Rady Bezpieczeństwa Turczynow – Żydzi i każdy z nich powinien być dumny z bycia Żydem. Ukraińcy również muszą uznać przodującą rolę żydowskiej nacji w rozwoju państwa narodowego.” – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy”
  http://adonaris.livejournal.com/856242.html

  Polubienie

 4. Tylko tchórze zmieniają nazwiska i nie przyznają się do swej narodowości i czynow !
  Malo tego kryja się na rozne sposoby i za plecow donoszą na innych ,zbierają haki,podsluchuja,inwigiluja ,za kase nawet wieszają !
  Zdzierac z mordy zaslony a na forach nicki.
  Organy silowe zrzucić kominiarki i mieć odwage mieć czyste pyski,by was rozpoznać KIM JESTESCIE PRZEBIERANCY !

  Polubienie

 5. No i zaczynają się gierki
  ——————-
  USA oświadczyły, że zajmą się przechwyceniem ich samolotu wywiadowczego RC-135U nad Morzem Bałtyckim przez rosyjski myśliwiec Su-27 z wykorzystaniem „oficjalnych i dyplomatycznych kanałów”, – poinformował „Washington Free Beacon”, powołując się na rzeczniczkę Pentagonu Eileen M. Lainez.

  „Szczegóły nie zostały podane do wiadomości publicznej, biorąc pod uwagę misję RC-135. Miał on obserwować działania rosyjskich sił zbrojnych w zachodniej części Rosji i w Kaliningradzie”, — pisze gazeta, powołując się na amerykański resort obronny.

  „Washington Free Beacon” podaje, że rosyjski Su-27 przeleciał niebezpiecznie blisko amerykańskiego samolotu wywiadowczego i niemal zderzył się z nim. Incydent miał miejsce we wtorek, ale poinformowano o nim dopiero teraz. Pentagon oświadczył, że samolot wywiadowczy leciał ustaloną trasą, kiedy rosyjski myśliwiec przechwycił go „niebezpiecznym i nieprofesjonalnym sposobem”, co mogło stworzyć zagrożenie dla życia amerykańskiej załogi.

  Rzecznik Ministerstwa Obrony Rosji generał major Igor Konaszenkow powiedział, że amerykański samolot leciał w kierunku rosyjskiej granicy z wyłączonym transponderem. Zgodnie z jego słowami, 7 kwietnia o godz. 13:18 czasu moskiewskiego dyżurne siły obrony powietrznej wykryły nad Morzem Bałtyckim nieznany cel powietrzny, który pewnie zmierzał w kierunku rosyjskiej granicy. Podniesiono myśliwiec Su-27, który zbliżył się do nieznanego statku powietrznego, kilkakrotnie okrążył go, zidentyfikował jako samolot wywiadowczy RC-135C amerykańskich sił powietrznych i jego numer pokładowy, a następnie zameldował dowództwu.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/238264.html#ixzz3X51dIsAk
  —————————-
  ….USA oświadczyły, że zajmą się przechwyceniem ich samolotu …..

  W jaki sposób się zajmą, tego nie wiemy, domyślamy się, że nie wyślą lotniskowca w asyście marines.
  Nie ma też informacji czy „niebezpiecznym i nieprofesjonalnym sposobem” nie było wyłączenie elektroniki w samolocie wywiadowczym US Force przez rosyjskiego Su-27, bo była by to kolejna kompromitacja po Donaldzie Coku

  Polubienie

 6. Czyli czujność obu mocarstw trwa .
  To dobrze dla utrzymania pokoju w danym rejonie/obszarze.
  A co nam napiszesz adminie o obecnym brataniu się USA z Kuba ?

  Polubienie

 7. Ot, na portalu http://rusvesna.su/news/1429407773 znalazłem dzisiaj taki oto komentarz, do nasilających się ataków UKR Army w okolicach donieckiego lotniska:

  Z punktu widzenia Chujła i kremlowskich bladzi (chodzi o demilitaryzację i oddanie Ukrom Gorłowki oraz donieckiego lotniska) — jest to w pełni zrozumiały krok. Oni przecież wszyscy równo zamierzają Noworosję Ukrom podłożyć, zwrócić Jedynej, i dlatego z ich punktu widzenia, kto będzie kontrolował Gorłowkę czy Szerokino – nie ma większego znaczenia. Jeśli za jakiś to czas CAŁA Noworosja będzie w Jedynej (Ukrainie), a nad Donieckiem i Ługańskiem znowu będą wywieszone pogańskie żółto-błękitne trepki (nie od razu, oczywiście, ale planowany cel jest właśnie taki) — to dlaczego by nie oddać ukraińskim ubludkom Gorłowki (miasto ponad 200 tysięczne) już teraz? Dla Rosjan Ukraińcy to zakała i degeneraci, którzy dobrymi są tylko martwi. A dla czekistowsko-żydowskiej nieRusi na Kremlu to są szanowni partnerzy, „braterski radziecki naród” i na ich poważanie — jak to przyznał Chujło na konferencji prasowej — jeszcze należy zasłużyć.

  No i pytam się Admina, co to takiego ten dziwny dla mnie wyraz Chujło znaczy?

  Polubienie

 8. Jakby na to nie patrzeć MIESZANA KREW NIGDY SIE „NIE ZLASUJE” z CZYSTA NARODOWA !
  Zas geny przewaza ojca albo matki w ich potomstwie.

  Obecnie w całym bylym ZSRR geny i krew „musuja”,dlatego rozne z tego wychodzą „chujla”.
  Dla nas Polakow ważne jest dziś ile Polek daje du,y obcym !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s