PACYFIKACJA POWYBORCZA POLSKI?


Otrzymałem ten tekst dzisiaj, a ponieważ skrytykował go „oburzony” pan Krzysztof Kornatowicz z Gdańska, to sprawdzilem co on zawiera. Okazuje się, że dość ciekawe dokumenty, które wydają się być autentyczne. Mobilizację rezerwistów już mamy, w przyszłym tygodniu kroi się zadyma z motocyklistami z Polski, broniącymi tych z Rosji, przewodniczącego partii „Zmiana” nie dopuszczono do konfrontacji z przedstawicielem PIS na Uniwersytecie Gdańskim:

https://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/23570-adorator-putina-za-bardzo-kontrowersyjny-dla-ug-nie-bedzie-debaty-o-nato.html

https://www.youtube.com/watch?v=wam3jzvGelo

No i na jutro „prorok” Donbasu, „wychwalający” Putina w tekście poniżej, zapowiedział dużą prowokację wojsk Ukrainy w tym granicznym rejonie.

A oto co przyszło z internetu:

W dniu 15 kwietnia 2015 15:48 użytkownik Goska <maryla@iinet.net.au> napisał:

Pacyfikacja w Polsce 2015
KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWE , STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .
W KOLEJNOŚCI WYDARZEŃ
– 10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!
link zawiera linki agencji prasowych o tym
– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI
– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015”
– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00
– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRÓCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO
„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”
ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015” – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ
W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE
zapewne ogłoszenie B.Komorowskiego zwycięscą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH
KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ
 DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .
p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!
ĆWICZENIA „KRAJ 2015” oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!
NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”
TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed ew. zamachem? Komorowski„
TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!
WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!
Reklamy

37 uwag do wpisu “PACYFIKACJA POWYBORCZA POLSKI?

 1. Maj zapowiada się ciekawie
  9 maja parada zwycięstwa w Moskwie
  10 maja wybory w Polsce
  Czy ofensywa Kijowa na Donieck zacznie się 9, czy 10 maja?
  Czy po paradzie w Moskwie żołnierze dostaną urlopy by spędzili wakacje w Noworosi, a może pojadą na ćwiczenia poligonowe na Ukrainę?
  Jeśli Jarek zacznie drugi etap wojny Polsko Polskiej no to będzie miał po ptokach, chyba że się wystraszy.
  Inna sprawa, że takie zamieszki na większą skalę i ich brutalne stłumienie związku z ewentualnym zafałszowaniem wyborów źle będą wyglądały w ,,państwie prawa” i sprawiedliwości .
  Na wszelki jednak wypadek trzeba będzie kupić nieco więcej konserw.
  Augustyn P
  Czy oferta sprzedaży domku na Florydzie jest nadal aktualna, bo może lepiej będzie pofrunąć do Ameryki żeby nie być zmobilizowanym w II turze jako bardzo starszy strzelec szeregowy

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jest takie przysłowie :
  „Nie strasz,nie strasz bo się zes…. sz !”
  Nie baw się administrator w to co czyni Marek Podlecki u siebie i sam wali w pory – to jedno .
  Drugie – Polacy to ludzie we większości z rozumem ,którego potrafią w odpowiednim momencie czy czasie uzyc nie tak jak czynia to dajmy na to ukry i mieszance .
  Zadymy w Polsce planuje się od czasów jeszcze Gomulki i Gierka (wiadomo kto to czynil i czyni nadal) , obcym nawet to się udawalo ale nie teraz ,kiedy widzimy jak w bambuko robia Ukraincow .
  W maju będą modlic się pod kapliczkami (roznymi) stare babcie i male wnuczęta , wyproszą u Boga litość nad wszystkimi.
  Motocyklisci sobie nawzajem powarcza ,Kopaczowa już z nimi zatańczy.
  Moja oferta z domem nadal aktualna ,dla zdecydowanych emerytow ZNIZKA i wspólne zakoncze handlu na ogródku.
  POLACY NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYC i ULEC PROWOKACJI.
  PSY NIECH SIE DALEJ ZAGRYZAJA .
  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA….
  poki starzy zyja !

  Polubienie

 3. Co do przegrywającego (nawet z własnym sumieniem) prezydenta Komorowskiego to moge napisac tylko to,ze blednie ze strachu.
  Może by to zamaskowal co czyni na wszelkie sposoby, gdy by znowu zapuscil wasy ale daleko mu do Hitlera pod kazdym względem,malzonka do piersi go przytuli po przegranej .
  Na jego stanowisko już dawno zaplanowano Dude ale jeszcze rozne mogą być czary mary, gdy np.ukarze się jakiś wcześniej list pasterski w kościołach należących do Polakow.
  Ogorkowa nie gotowa,
  bary mleczne padaja
  po zakazie przypraw !
  NIECH ZYJE MAJ i KAZDY JEGO DZIEN ,w tym moje urodziny i imieniny !
  Pisze to (z pychy) ,by dzieci moje i wnuki o tym nie zapomnialy (kumple nie zapomną znając mojej roboty naleweczke).

  Polubienie

 4. Panie Mieczyslawie Sylwestrze (lepiej by się czytalo Sylwestrze a po nim Mieczyslawie jak jest w kalendarzu) !

  Walec amerykańsko-zydowski ma uszkodzony silnik,konieczna naprawa glowna ,przepotopily się panewki wal korbowy zatarty ,jeden korbowod wyszedł bokiem .
  Dalej walec nie ruszy ,no chyba,ze silnik przyjdzie z importu nowy dajmy na to z Federacji Rosyjskiej,a konkretnie w niej z korporacji zydowskiej .
  Ruskie kazda maszyne naprawia !
  Badzmy dobrej myśli ,wiosna majem wroci jak w piosence,nawet HAARP- y wylacza po obu stronach barykady.
  Nowe pieniądze drukują.

  Polubienie

 5. Co do imienia,to podobnie twierdzi mój zaprzyjaźniony ksiądz Jan,który napisał ŻYDZI ELEMENTEM POLSKIEGO PEJZAŻU.Nazwałem go kapelanem CYWILIZACJI GRECKO-RZYMSKIEJ.Jeszcze jako piszący ma na swoim biurku tezy polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskie zamieszczone w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.
  Po przeczytaniu tego rozwodowego listu lepiej się rozumie dlaczego antyczna kultura grecka,a nie judaizm stał się podstawą rozwoju chrześcijaństwa,a następnie CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ :
  I.Badania naukowe pochodzenia religii tak samo ,jak i badania naukowe pochodzenia życia,są z góry skazane na jałowość ignoramus et ignorabimu.
  II.Jak nie może zrozumieć sztuki antycznej człowiek,pozbawiony poczucia artystycznego,tak samo nie zrozumie antycznej religii ten komu brak uczucia religijnego.
  III.Zapal w sercu swoim jasną pochodnię uczucia religijnego,ale zostaw w domu mdły kaganek wyznaniowości,jeśli chcesz ,żeby świątynia religii antycznej pokazała swoje cuda.
  IV.Bóg się objawił w Pięknie,Prawdzie i w Dobru i doskonała jest tylko ta religia,która uwzględnia wszystkie te trzy objawienia w ich całości.
  V.Szczytem dążeń religijnych ludzkości jest chrześcijaństwo w swej najbardziej rozwiniętej postaci.
  VI.RELIGIA ANTYCZNA jest właściwym STARYM TESTAMENTEM tego chrześcijaństwa

  Polubienie

 6. Wlasnie ,autentyczna religia mieszka w dobrym człowieku a wraz z nia STWORZYCIEL WSZYSTKIEGO DOBREGO.
  Prawda wynika nie tylko z rzeczywistości ale i kto rzyczywistosc kreuje i ksztaltuje, a wiec dobry człowiek zawsze będzie serwowal prawde a nie kłamstwa.
  Inaczej wygląda sprawa z pięknem ,na które bardzo często ludzie się nabierają od młodych po starych.
  Nawet utarlo się przysłowie – „ladna miska jesc nie daje” .
  Utozsamianie piekna z dobrem może człowieka zwieść !
  Nawet glosujac na pięknego przystojnego kandydata do wszelkiej władzy z miodem w ustach .
  Nie tylko brzydota chodzi w parze ze zlem ,piękno tez zlo czyni !

  Wracajac do tematu pacyfikacji wyborow warto pamietac przysłowie „na złodzieju i bandycie czapka gore !”

  Polubienie

 7. CYWILIZACJA ŁACIŃSKA ma swoją historię sztuki,w której piękno jest eksponowane.Jak zaczęło być niszczone przez bandycki rewolucjonizm też ma swój znak pamięci zapisany w reformacji,czego konsekwencją jest radykalizacja wczesnych myśli mesjasza Karola Marksa :

  Polubienie

 8. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  Zauważ, że ten osobnik z filmu mówi tym samym akcentem i tym samym charakterystycznym rozkładaniem akcentów na pewne spółgłoski jak były ambasador Izraela w Polsce Szymon Wajs i jak np. Henry Kisinger
  Ponieważ odsłuchałem jedynie kilka minut, pytanie, czy prelegent wspomina torturach, o paleniu innowierców i czarownic w wiekach kiedy KK miał większą władzę niż obecnie.

  Polubienie

 9. Profesor Jodkowski twierdzi, że olbrzymia większość uczonych -biologów, to ateiści. Jest ich więcej niż wśród fizyków i astronomów, gdzie jest mniej więcej po połowie wierzących i niewierzących. Niektórzy powołują się na wyniki ankiety przeprowadzonej w 1996 i 1998 roku wśród amerykańskich uczonych. Aż 90 proc. członków National Academy of Sciences zadeklarowało się jako osoby niewierzące. Wśród przedstawicieli nauk biologicznych odsetek ten wynosił 95 proc. (patrz Edward J. Larson i Larry Witham, „Naukowcy a religia W USA”, Świat Nauki 1999, nr 11 (99), s. 75 [72-78]).
  http://dd.neon24.pl/post/121425,nauka-niepokoi-niewierzacych

  Polubienie

 10. W obecnych czasach w jakich przyszlo nam zyc i dokonczyc zywota wszelka „wiara w naukowcow i medrcow” może być podwazona i obalona przez innych ,którzy dochodzą do prawdy LOGICZNYM MYSLENIEM a także dowodami i faktami !
  Przez okres dziejow ludzkich tyle natworzono teorii w tym pseudonaukowych,tyle wierzeń,religii i sekt az po cale ustroje i byty,ze można się w tej dżungli zgubic gdy jest się tylko wierzącym BEZ WLASNEGO ROZUMU i POJMOWANIA SWIATA oraz ZYCIA NA TYM GLOBIE z narzucanym swiatopogladem przez LOTROW !!!
  Dzis tworzeni sa „nowi bogowie”,do których trzeba isc po wszystko a jak nie to zdychaj NIEWOLNIKU .
  Naukowcy to obecnie najwięksi KLAMCY,tworza i stworzą wszystko za pieniądze,
  to ludzie sprzedajni szczególnie w dzisiejszej medycynie i farmacji .

  POLITYCY to bestie naszych czasów ,to sitwa,ktora za zlob dokonuje mordy,majdany,rewolucje i wojny !!!

  Do tego gdy dodamy współczesnych prawnikow -PROKURATOROW, SEDZIOW, ADWOKATOW (az po diabla) bez skry SPRAWIEDLIWOSCI i UCZCIWOSCI z przeinaczana „prawda”, to
  NIEWOLA PELNA i PEWNA .
  Nastepuje ZANIK CZLOWIECZENSTWA a rozwija się ZBYDLECENIE az po kosmiczne !!!

  Co ciekawe WLADCY TEGO SWIATA wywodzą się z jednych i tych samych rodow uzurpujących sobie wybraństwo nawet u STWORZYCIELA SWIATA – BOGA !

  TWORZA DLA SIEBIE NOWY PORZADEK SWIATA i NIEWOLE DLA POZOSTALYCH !

  Nastal czas by to przerwac ,a jak (?), to dyskutujcie i DZIALAJCIE CZYNNIE !

  SMIERC ZLYM LUDZIOM !!!!!!!!!!!!!!

  Z pelna odpowiedzialnoscia to stwierdzam
  Augustyn Pyryt
  USA,dn.17.IV.2015 r.

  Polubienie

 11. Adminie nie wazni sa osobnicy poprzebierani w rozne szaty i sluzacy KLAMCOM i LOTROM .

  DZIS DO RANGI NAJWYZSZEJ TRZEBA PODNIESC LUDZI PRAWDY,UCZCIWOSCI i SPRAWIEDLIWOSCI niezależnie z jakich sa ras i plemion !

  Nie czas by szczuc jednych na drugich ,DZIS CZAS BY NA PIEDESTALY WLADZY i ZARZADZANIA wyciagac z tłumu ,nawet tych z najbiedniejszych – LUDZI Z HONOREM ,LUDZI DOBRYCH i UCZCIWYCH !!!

  Tacy jeszcze istnieja ,jest ich większość,oni nie pchaja się do władzy po trupach .

  Polubienie

 12. @Adm
  Nie znam się na akcentowych emocjach aby porównać księdza profesora ze wspomnianymi politykami żydowskimi.Polski duchowny profesor w swoim konkretnym wystąpieniu powołuje się na antyczną Grecję jako kulturowe korzenie KrK.Nie może ta teza przejść przez gardło wypowiadającym się w imieniu żydowskich ruchów umysłowych i politycznych.
  Tego też nie mogą pojąć polscy wojujący bezbożnicy z klasyką argumentowania zbrodniami inkwizycyjnymi.Za nie przeprosił papież-Polak,święty,choć ten proces ma swoich obrońców biorąc pod uwagę skutki reformacji,w tym również na polską historię.

  Polubienie

 13. A noze już czas skonczyc w Polsce z tymi „wszystkimi swietymi” z rodow przebranych ?
  Przeciez dzisiaj mamy już nawet „swietych” w partiach politycznych i sa NIEZASTAPIENI !
  Potrzebne wam sa takie jalowe dyskusje w formie „dogmatow” ?
  Wiec jeszcze zapytam :
  GDZIE CI WSZYSCY SWIECI i na ziemi „wyswieceni” ida po śmierci ???
  Nie do piachu czy do kremacji ???

  Polubienie

 14. Nawet bezbożni wojownicy mają swoje świętości.
  Kosekrowanym okazał się być Karol Marks,a radykalizuje się jego uświęcone wczesne myśli.
  Augustynowi P chyba nie muszę tego tłumaczyć.
  Żyjemy w demokratycznym państwie i jest możliwość wyboru rodzaju świętości i stosowania się do jej wartości.
  Jest i tak,że mamy do czynienia z diagnozą Kevina MacDonalda w Kultura Krytyki,opisującej ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,że niezależnie od tego,jak bardzo antysemicką retorykę będą stosować przywódcy tych obronnych ruchów,będą sami przyjmować za swoje kluczowe aspekty tej strategii.

  Polubienie

 15. Ale przecież już dzisiaj nie ma na swiecie antysemitow jak powiadają „na zapleczu”.
  Ci co byli już dawno wygineli lub ich unieszkodliwiono na rozne sposoby,ostatnio „modny psychiatryk”.
  A wszelka ewolucja i przestrajanie caly czas nastepuje wg.zlecen i to nie tylko grupowa ale i poszczególnych jednostek osobowych,widac to nawet na przykladzi premierow i prezydentow !

  Polubienie

 16. Akcja szczepionkowa trwa,dzieci ciężko chorują i umierają – czy aby to nie pacyfikacja ?
  W pomorskim kary nakładane sa na rodzicow za nie szczepienie dzieci,co na to Konstytucja ?
  Co wolno wojewodzie to nie tobie goju !
  Starych ze szpitali i hospicjów wynoszą nogami do przodu – czy to już autanazja na polecenie ?

  Polubienie

 17. Do wyborow prezydenckich blisko a dziś na ulicach warszawskich „slisko” i …..
  tłoczno.
  Ukraina sama się zarzyna !
  Polsko nie naśladuj durnoty !!!

  Polubienie

 18. Ot, przy okazji, z internetu (mój, mieszkający na Florydzie korespondent w USA) nadeszła taka oto wiadomość jak za pomocą „zastrzyków” robi się PACYFIKACJĘ niebezpiecznych dla państwa osób:

  EMERYTOWANY PRACOWNIK CIA PRZYZNAŁ SIĘ DO ZABÓJSTWA MARYLIN MONROE

  Poza tym, on i jego grupa zabijali osoby, „które mogły stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju” w latach 1959-1972.

  Były oficer CIA, 78-letni Norman Hodges oznajmił, że w latach 1959-1972 popełnił 37 morderstw na rozkaz amerykańskiego rządu, w tym to właśnie on zrobił śmiertelny zastrzyk aktorce Marilyn Monroe — podaje portal worldnewsdailyreport.com.

  Starszy mężczyzna został umieszczony w niewielkim szpitalu w stanie Wirginia, gdzie złożył swoje zeznania. Według niego, zabijał on osoby, „które mogły stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju”, na rozkaz swojego szefa, majora Jamesa Haywortha.

  Wśród ofiar piątki profesjonalistów, jednym z których był Hodges, znaleźli się aktywiści polityczni, dziennikarze, liderzy związków zawodowych, naukowcy i artyści, których pomysły stwarzały zagrożenie dla interesów USA. Według niego, Marilyn Monroe była jedyną kobietą, którą zabił. Hodges nie żałuje tego, ponieważ istniały dowody na to, że Monroe utrzymywała bliskie relacje nie tylko z Kennedym, ale również Fidelem Castro.

  Były pracownik CIA dodał, że „mogła ona przekazywać strategiczne informacje komunistom”, do czego nie można było dopuścić. Około pierwszej w nocy 5 sierpnia 1962 roku Hodges wykonał rozkaz: wszedł do pokoju gwiazdy i zrobił jej zastrzyk leku uspokajającego, zmieszanego z nembutalem, co doprowadziło do jej śmierci.

  Podkreślono, że wszyscy, którzy mogliby potwierdzić wersję weterana CIA, nie żyją, w tym szef Hodgesa — major Hayworth zmarł na zawał w 2011 roku. Tym nie mniej wyznania emeryta już przyciągnęły uwagę CIA: w pokoju dla umierających Hodges jest zakuty w kajdanki, trwa śledztwo i sprawdzenie przedstawionych przez niego faktów.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/251555.html#ixzz3XeCe4aLF

  W kontekście tej informacji z USA, warto przypomnieć, że w ostatnich dwóch miesiącach na Ukrainie zginęło (zastrzeleni lub popełnili samobójstwa) już kilkunastu niewygodnych dla kijowskiego rządu, polityków, urzędników, artystów i dziennikarzy.

  Polubienie

 19. Będzie więcej takich „odslon” nie tylko w USA ale i w Polsce .
  Trzeba tylko jeszcze do tego dodac dlaczego to teraz „stare pryki” robia , pod jakim/czyim naciskiem (?)
  i zagrozeniem :
  Czy aby sumienie gryzło (?),a może nowy interesik ktoś kreci przed wysylka w kosmos dajmy na to na Marsa ,bo w podziemnych miastach zaczyna się robic tłoczno ?!

  Polubienie

 20. Z pewnością są co generalnie wrogo nastawieni są do ludów semicko-jezycznych,bo tak rozumiem pojecie ANTYSEMITYZMU.
  Natomiast mnie chodzi o nadużywanie tego pojęcia kiedy odnosi się tylko do Żydów i żydów.To stało się podstawowym narzędziem ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.
  Klasyka cenzurowania komentarzy przy nadużywaniu pojęcia ANTYSEMITYZMU jest na Forum POLITYKA.

  Polubienie

 21. US ambassador to South Korea Mark Lippert (C) with a wound on his face as he leaves the Sejong Cultural Institute in Seoul, after being injured in an attack by an armed assailant.(AFP Photo / Munhwa Ilbo )

  Augustyn P
  Czy nie mógłbyś tego przetłumaczyć

  Polubienie

 22. “US ambassador to South Korea Mark Lippert (C) with a wound on his face as he leaves the Sejong Cultural Institute in Seoul, after being injured in an attack by an armed assailant”.

  Amerykański ambasador w Korei Południowej Mark Lippert (żyd) z raną twarzy, opuszczający Instytut Kulturalny Sejong w Seulu, po tym, jak został zaatakowany przez uzbrojonego napastnika.

  Polubienie

 23. Głośna sprawa, już sprzed kilku ładnych dni. Facet miał dość judeo-amerykańskiej okupacji Korei i koreańskiego „muru berlińskiego” dzielącego Północ od Południa.

  Polubienie

 24. POLACY PODZIELENI w POLSCE i NA CALYM SWIECIE POLACZCIE SWE SILY ,ZJEDNOCZCIE SIE ,
  ZWYCIEZAJCIE ZLO TEGO SWIATA !!!
  Proszę WAS .

  Polubienie

 25. NIECH NIKT WAS POLKI i POLACY NIE DZIELI i NIE SKLOCA .
  ZYDZI WRACAJCIE DO IZRAELA – TAM WASZE MIEJSCE,ZYCIE i RZADY !!!
  POLSKE ZOSTAWCIE POLAKOM .

  Polubienie

 26. Dzięki za dobrą radę na temat konserw.Ja raczej nagotuję bigosu na wołowinie(pręga jest odpowiednia).Mam ogromny garnek (6 l),więc bigosu starczy na zawirowania.Pies ma ogromny zapas karmy.No i teraz czekam na debatę Komorowskiego z bardziej kumatym kandydatem.Np.moim kandydatem Grzegorzem Braunem,hahaha.Ktoś powie ,że marzenia nie spełniają się.No ale trzeba mieć świadomość,że Grzegorz jest intelektualnie nie pobicia przez wszystkich kandydatów razem wziętych.No i wysławia się jak!Jego polszczyzna jest niesamowita!Polacy nie posługują się takim językiem.

  Polubienie

 27. „Polacy nie posługują się takim językiem” – to tylko dowodzi, że nie jest Polakiem. To, że Braun jest „intelektualnie nie do pobicia”, “udowodnił” już podczas jednej ze swoich prelekcji, kiedy (o ile dobrze pamiętam) wyprosił czy zakrzykiwał osoby zadające mu niewygodne pytania.

  https://wiernipolsce (tu wpisz jeden bez spacji).wordpress.com/2015/03/26/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/

  Polubienie

 28. Znalazłem ten tekst o Grzegorzu Braunie. Interesujący, wpisujący się w cały ciąg „mesjanistów” polskich, od Adama Mickiewicza i Hoene-Wrońskiego oraz Augusta Cieszkowskiego (nb. bliskiego współpracownika K. Marksa) poczynając. Mnie u młodego G. Brauna nie podoba się ten jego NACHALNY ANTYKOMUNIZM, wskazujący że z naukami Ewangelii jego projekty polityczne nie mają wiele (a ściślej nic) wspólnego — MG. Ale się dobrze sprzedają, a to w USTROJU WOLNORYNKOWYM (przez K. Marksa skojarzonym ze Światową Putiniadą /przepraszam za skojarzenie/ czyli MESJAŃSKIM KURESTWEM), jest przecież cechą NOWEGO BOŻEGO ŚWIATOWEGO PORZĄDKU, aplikowanego nam nie tylko przez Watykan i Waszyngton, ale także Londyn, Paryż i… Moskwę.

  Grzegorz Braun. Polski kandydat na prezydenta?

  Tekst za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03

  Obrońcy Kościoła czy Polski muszą pamiętać, że niebezpieczeństwo pochodzi nie tylko ze strony tzw. lewicy, establishmentu czy mainstreamu, lecz przede wszystkim z łona kościoła posoborowego oraz z kręgów prawicowych, od narodowców i patriotów — bo tysiącletnia polityka żydowska polega na tym, żeby potajemnie przedostawać się zwłaszcza do tych sektorów, instytucji religijnych i opozycyjnych, by wyeliminować prawdziwych obrońców kraju i wiary, a przede wszystkim tych, którzy znają żydowskie niebezpieczeństwo, a w ich miejsce zainstalować swoją agenturę. Dokładnie tak, jak zrobiono to z Solidarnością, o czym wszyscy doskonale wiemy.

  Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.

  Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny. Kierował nim wysoko stojący w hierarchii masońskiej Józef Jankowski – różokrzyżowiec i martynista, znawca Kabały. Jego najbliższym współpracownikiem i wychowankiem był Jerzy Braun – postać niepospolita: filozof, poeta, doskonały publicysta i redaktor pism na dobrym poziomie, przede wszystkim Zetu i Merkuryusza Polskiego Ordynaryjnego.

  Po przekształceniu Instytutu Mesjanistycznego w Towarzystwo Hoene-Wrońskiego, Jerzy Braun z niesłychaną energią zaczął propagować naukę tego filozofa, którego Papus stawia w jednym rzędzie z takimi Mistrzami, jak Fabre d’Olivet i Eliphas Levi. Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza; można się domyślić z jakim skutkiem.

  W końcu lat trzydziestych organizuje Porozumienie Organizacji Antymasońskich i zaczyna wydawać Biuletyn Antymasoński, którego materiał informacyjny z zachwytem przejmuje prasa narodowa i katolicka. Dobry dowcip, nieprawdaż? Zakon masoński posiadł tę mądrość, że może spokojnie egzystować dopiero wtedy, gdy sam zorganizuje własnych przeciwników – i odpowiednio nimi pokieruje. I robi tak nadal.

  Jerzy Braun

  Filozofia Hoene-Wrońskiego propagowana przez Jerzego Brauna systematyzuje podstawowe elementy Kabały i przedstawia je w duchu niemieckiej filozofii idealistycznej. Po dziś dzień zwolennicy i wyznawcy Wrońskiego – zwani wronskistami – tworzą rodzaj sekty ściśle związanej z Zakonem Martynistów – jedną z naczelnych struktur wolnomularstwa.

  Jerzy Braun w czasie okupacji niemieckiej stał się jednym z przywódców „Unii” (1940-42) – organizacji konspiracyjnej o chrześcijańskim charakterze. „Unii” podległy był m.in. Teatr Rapsodyczny. Mieczysław Kotlarczyk, któremu Jerzy Braun pomagał w zorganizowaniu i prowadzeniu Teatru Rapsodycznego, wprowadził do „Unii” jednego ze swych aktorów i podopiecznych, młodego Karola Wojtyłę. To Kotlarczyk wprowadził Wojtyłę w fenomenologię. Tak się zdarzyło, że Kotlarczyka zainspirowała Helena Petrowna Bławatska, rosyjska okultystka, założycielka nowoczesnego teozofizmu. Bławatska, jak potem Wojtyła, nauczała, że religie były bardzo podobne do siebie, wszystkie pochodziły z tego samego źródła.

  W książce „Il Pensiero of Karol Wojtyla” [Myśl Karola Wojtyły] włoskiego współczesnego filozofa i polityka, Rocco Buttiglione, możemy przeczytać: „Żeby zrozumieć Kotlarczyka, ponad to co mówi o nim Wojtyła, ważne wydaje się przeczytać Mieczysława Kotlarczyka “Sztuka żywego słowa” (Gregorianum, Rzym, 1975), ze wstępem kard. Karola Wojtyły… Odnośnie relacji, jakie istnieją między słowem [mówionym] i przedmiotem [widzianym], Kotlarczyk czytał i rozważał teksty z tradycji teozoficznej Heleny Pietrownej Blawatskiej, Świtowskiego, Ignacego Matuszewskiego… i z tradycji hebrajskiej – Ismara Elbogena – zgodnie z którą wszystko redukowane jest do syntezy osobistej”.

  Teatr Rapsodyczny czerpał inspirację do swoich przedstawień z tekstów literackich, filozoficznych, religijnych, z poezji romantycznej i neoromantycznej. Koncepcja teatru wyrosła z ducha polskiej myśli mesjanistycznej, z pism Augusta Cieszkowskiego, Zygmunta Krasińskiego, Józefa Hoene-Wrońskiego, Andrzeja Towiańskiego.

  Towiański był zwolennikiem „mesjanizmu”, prądu zapoczątkowanego przez Hoene-Wrońskiego „który ostatecznie skończył wierząc, że jest Parakletem na którym spoczywa misja głoszenia «chrystianizmu spełnionego»” (Rocco Buttiglione, s. 251).

  Zwolennikami mesjanizmu byli również dwaj wielcy mężowie polskiej literatury: Zygmunt Krasiński (1812-1859) i August Cieszkowski (1814-1894): pierwszy „głosił, że Kościół Piotrowy dobiega końca, jak wszystkie starożytne społeczności”, drugi „obwieszczał otwarcie trzeciego i ostatniego wieku historii: po starożytności, która była epoką Ojca, po okresie chrystianizmu, który był czasem Syna, wkrótce nadejdzie era Ducha Świętego, który uskuteczniając porozumienie woli ludzkiej z Wolą Bożą założy na ziemi królestwo Boże: wówczas to urzeczywistni się «pełnia narodów» obwieszczona przez świętego Pawła” (Rocco Buttiglione, s. 250-251). Co do Towiańskiego, w swojej głębokiej pokorze, uważał się, za trzecie po Napoleonie objawienie Chrystusa, za wybranego przywódcę, który miał powstać z narodu, Polski – na wzór Chrystusowy – męczennicy i odkupicielki. Był on „upojony literaturą mistyczną i okultystyczną: być może był dopuszczony do jakichś tajnych stowarzyszeń” (Rocco Buttiglione, s.252).

  Kazimierz Braun, od 1985 w USA, reżyser, uczony, pisarz

  Ojciec Grzegorza Brauna, Kazimierz Braun (od 1985 w USA, reżyser, uczony, pisarz), w wywiadzie udzielonym dla Dziennika Polonii w Kanadzie relacjonuje: W początkowym okresie kontaktów Jerzego Brauna z Karolem Wojtyłą można mówić o dużym wpływie idei, twórczości i osobowości przywódcy „Unii”, starszego przecież o 19 lat poety, myśliciela, przywódcy – na młodego aktora, początkującego poetę i dramatopisarza, a niebawem alumna podziemnego seminarium. Echa idei „Unii” odzywały się po latach wielokrotnie w pismach i wypowiedziach Jana Pawła II.

  Ostatnią dekadę życia Jerzy Braun spędził w Rzymie. Tam zaangażował się w prace Soboru Watykańskiego II (1962-65) – był konsultantem w sprawach ekumenizmu i apostolstwa świeckich. Współpracował z prymasem Stefanem Wyszyńskim i biskupem Karolem Wojtyłą. Dwukrotnie gościł na audiencji u antypapieża Pawła VI (żyda, masona, komunisty).

  – Zachowało się kilka bardzo znaczących fotografii stryja: z Prymasem Wyszyńskim, z papieżem Pawłem VI, z Karolem Wojtyłą. To ostatnie pochodzi zapewne z wiosny roku 1964, a zatem już po powołaniu Wojtyły na urząd arcybiskupa krakowskiego, a przed wyjazdem stryja Jerzego z kraju. Obaj są na tym zdjęciu jacyś radośni, uśmiechnięci, pełni nadziei… – mówi w wywiadzie Kazimierz Braun.

  Zapytany o kontakty rodziny Braunów z Janem Pawłem II odpowiada:

  – Kontakty z Karolem Wojtyłą miał mój ojciec Juliusz, prawnik i ekolog, działacz katolicki i więzień polityczny (tak jak stryj Jerzy). Potem te kontakty objęły młodsze pokolenie. Profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Maria Braun-Gałkowska, to moja kochana młodsza siostra. Moja wielka przyjaźń i radość. To właśnie dzięki niej wszedłem do grupy młodzieżowej zwanej „Święta Lipka”. W tamtych latach (od 1958 r.) studiowałem w Warszawie reżyserię. Ona była wtedy studentką KUL-u. Studentem KUL-u był też jej narzeczony, wkrótce mąż, potem również profesor KUL-u, Jerzy Gałkowski. (…)

  Karol Wojtyła był dla nas po pierwsze przewodnikiem duchowym, wzorcem modlitwy, zarówno wspólnotowej, jak i indywidualnej – miał takie chwile w ciągu dnia, gdy usuwał się na modlitwę samotną, „wychodził na górę”, jak Chrystus. Był też wymagającym pedagogiem oraz aktywnym turystą, czy uczestnikiem gier sportowych.

  Z ogromnym wzruszeniem wspominam, że grałem kiedyś w siatkówkę z papieżem… Te wyjazdy uczyły właśnie tego: integracji modlitwy z nauką i pracą, a także i rozrywką, przenikania modlitwą wszelkiej działalności „świeckiej”. On ukazywał jedność życia duchowego i „życia w świecie”. Dawał przykład życia tą jednością.

  Grzegorz Braun jest dzisiaj związany ze środowiskami tzw. tradycji katolickiej, m.in. z Bractwem św. Piusa X.Bractwo to zostało założone oraz jest finansowane przez rodzinę Rothschildów. Ciepło jest przyjmowany również w parafiach soborowego kościoła.

  [ Wg. Gajowego Maruchy Brednie, podważające wiarygodność autora. Bractwo nie zostało założone przez Rotschildów, ani nie jest przez nich finansowane (po co?). Nie wiem z czyjej dupy wyskrobano tę dezinformację. Związki p. Grzegorza Brauna z Bractwem są przelotne i bez znaczenia. – admin]

  Braun w swoim wystąpieniach mówi dużo prawdy o sytuacji Polski, o Żydach oraz masonerii. Jednym z głównym punktów programu Brauna jest własność, wolność gospodarcza. O czym jednak Grzegorz Braun nie mówi?

  Głoszenie idei wolnościowych, postulatów obniżenia podatków, własności itd. nie ma żadnego znaczenia i jest niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty. Konstytucja Kwaśniewskiego vel Stolzmana z 1997 r. oddała emisję złotówki w ręce żydowskiej lichwy. Art. 220 konstytucji zabrania finansowania deficytu budżetowego przez „zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Innymi słowy Narodowi Polskiemu odebrano możliwość emisji pieniądza i oddano ją w ręce żydowskie. W istocie jest to główna przyczyna ucisku fiskalnego i jak długo Polska będzie miała związane prawem ręce w emisji złotówki, tak długo nie ma możliwości obniżenia czy likwidacji ucisku fiskalnego.

  Dlatego wszelkie postulaty Korwina czy Brauna odnośnie obniżenia podatków i likwidacji biurokracji nie mają żadnego znaczenia. Działając w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” temat ten jest przemilczany przez wszystkich kandydatów w wyborach i przez wszystkie partie polityczne.

  Grzegorz Braun postuluje, aby Naród jednoczył się wokół soborowej sekty antychrysta udającej Kościół katolicki. W świetle wiary katolickiej, posoborowy kościół nie jest Kościołem katolickim a posoborowa hierarchia z „papieżem” na czele, nie jest hierarchią Kościoła katolickiego. Każdy, kto temu przeczy, jest albo zwiedziony przez żydowskie kłamstwa, albo działa w złej woli i celowo kanalizuje siły i potencjał Narodu i zagubionych katolików w ściek żydowskiej sekty ubranej w katolickie szaty.

  Nie możemy pozwolić, aby przywódcami katolickiej i narodowej opozycji wobec żydowskiego NWO stały się osoby, które za fundament swojej działalności obierają jedną z macek synagogi szatana – soborowy kościół, uparcie twierdząc, iż jest to Kościół katolicki i temu kościołowi należy się posłuszeństwo. Taka opozycja zawsze będzie fałszywą opozycją, tak jak opozycja Wałęsy, Michnika, Kuronia, Geremka, itd. z żydem Wojtyłą na czele, była fałszywą opozycją wobec komunizmu.

  Grzegorz Braun pozuje na Polaka, katolika, patriotę, narodowca.

  Polubienie

 29. Czy ma ktoś jeszcze wątpliwości,co do tego co jest jeszcze nie zydowskie razem z Kosciolem i jego przywódcami ?Do wszelkich partyjnych zlobow już prostaczkowie przekonali się.
  Do banków i jego oszustow tez.
  Do handlu każdego rodzaju a w nim sztuczkach i truciznach powoli dociera .
  Ale do Kosciola (w nim cudow i „swietosci) przekonują się dopiero poszczególne klasy spoleczne (najubozsze jeszcze jeszcze spia).
  O ukrytych terapiach i procedurach zdrowotnych medycyny szkolnej wyjasnia wszystkim Jerzy Zieba i inni nieustraszeni .
  O prawnikach i ich działalności z rodow przebranych dowiadują się wiele przegrani w sadach.
  Sejm,Senat,Rzad i Prezydent to kto i komu sluzy ?

  Pacyfikacja i pelne niewolnictwo w planach ,realizacja w tym roku !

  Czy cos trzeba dodac o „narodzie przebranym” i ich sługach ?

  Chyba tylko zakrzyknąć :
  PRECZ Z POLSKI,LOTRY,KLAMCY i ZLODZIEJE !!!
  POLSKA W POLSKIE RECE !!!

  Polubienie

 30. @markglogg
  Jest faktem,że w ocenie działalności politycznej normalnością jest rozbieżność słów i czynów.Stąd „Sprawdzam” jest spóźnione.
  Marek daje ocenę używając przy tym pojęcia „sekta posoborowa”,co w sposób zasadniczy rodzi kontrowersje.
  Jest problem teologii JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ,stad problem jakości nauki wiary,co Grzegorz Braun,jako jedyny z kandydatów na prezydenta,to podnosi.Jeżeli Jest związany z masonerią,to jest i możliwość dezercji.Z problemem dezercji mamy do czynienia na co dzień kiedy rośnie znaczenie STRONNICTWA AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE zasilanego dezerterami z RUSKIEGO.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s