WIZJA NOWEJ „ANGLO-POLSKI” JKM A TAKŻE I INNYCH KANDYDATÓW NA PREZIA RES PRIVATA POLONIA


WIZJA NOWEJ „ANGLO-POLSKI” JKM ORAZ WSZYSTKICH INNYCH KANDYDATÓW NA PREZIA

RES PRIVATA POLONIA

(rok 1992 i dzisiaj)

Zbliżają się wybory parlamentarne. Jeśli ktoś jest w opozycji do ustroju Res Privata Polonia (bo przecież nie Rzecz Pospolita, którą mieliśmy „po społu” jako że wspólnota – czyli z łaciny komuna – się przed ćwierćwieczem skończyła), to nie ma co się wyborami przejmować, bo w nich udział to akceptacja tego co jest i co do końca świata ma się już nie zmienić. No, ale wciąż jest patriotyczny obowiązek by coś robić by to co jest w jakiś sposób „odkręcić”, więc pozwolę sobie przypomnieć wierszyk sprzed 23 lat jaki napisałem na cześć niezmordowanego przywódcy Nowej Prawicy, Janusza Korwina-Mikke występującego i w obecnych wyborach prezydenckich. Ten wierszyk warto przeczytać pod kątem nieco złośliwej uwagi, że praktycznie wszyscy z 11 kandydatów do prezydentury W ZUPEŁNOŚCI ZGADZAJĄ SIĘ z wyszczególnionymi w tym wierszyku hasłami „wolnościowymi”, takimi jak WOLNOŚĆ LICHWY, WOLNOŚĆ PRYWATY, WOLNOŚĆ INTELEKTUALNEJ, WOJSKOWEJ ORAZ WSZELAKIEJ INNEJ PROSTYTUCJI, wolność zaśmiecania kraju do woli reklamą, wolność oddania obcym polskiej ziemi, lasów oraz kopalin, a nawet ta w szczególności propagowana przez JKM „wolność” podmiany KULTURY POLSKIEJ na „lepszą”, bo sprowadzoną z USA, lumpen-kulturę, w formie na przykład debilnego Święta Flagi 2 maja, oraz  „narodowej głupawki” Wyborów (p)Rezydenta Światowej Mafii..

HYMN POLSKICH LIBERAŁÓW

„BYLE DO ŻŁOBA”

dedykowany Januszowi Korwinowi-Mikke*

Porzucim ziemię skąd nasz ród
wyprzem się polskiej mowy
Gnuśny my naród, kołtuński lud
angielski my twór, bezmózgowy*

Nie straszny dla nas Jezus i Marks
my dla pieniądza żyjemy
Za Mercedesy sprzedamy kraj
chłopów wyrzucimy z ziemi

Refren: Będziemy żarli, będziemy srać
w najwytworniejszych klozetach
I każdy kretyn będzie nam brat
byle udawał człowieka

Rozkradniem wszystko co tylko się da
sprywatyzujem szkoły
Papierem reklam zasłonimy świat
By ukryć żeśmy matoły

Świątynią naszą będzie nam bank
religię sobie kupim
Orężem naszym lichwa i kant
oraz naiwność mas głupich

Refren: Będziemy żarli, będziemy srać
w najwytworniejszych klozetach
I każdy oszust będzie nam brat
byle udawał człowieka

Płatne żołdactwo będzie nas strzec
Przed komunizmu zarazą
Płatni pismacy przemilczą nam
Ze u nas wszystko atrapą

W imię wolności zniszczymy kraj
Zakujem w pieniądza kajdany
Byle do żłoba, byle w ten raj
Gdzie Kołtun Narodem Wybranym

Refren: Będziemy żarli, będziemy srać
w najwytworniejszych klozetach
I każdy gangster będzie nam brat
byle udawał człowieka

Więc żegnaj Polsko, iluzjo mas
my mamy zanik pamięci
Co tam Mickiewicz, niech żyje Raj
gdzie kołtun dobrobyt swój święci

Byle do żłoba, byle w ten Raj
Gdzie ten co myśli jest bity
Dla ekonomii zniszczymy świat
Zamienim się w termity

écrit à Chamonix le 15 août 1992

I jeszcze jedna ciekawostka, Z Januszem Korwinem-Mikke po raz pierwszy spotkałem się „w cztery oczy” we Wrocławiu pod koniec lat 1990, a ponieważ jesteśmy w tym samym wieku, zaczęliśmy sobie przypominać nasze studenckie wyczyny w czasie marca 1968. Otóż ja wtedy byłem na podyplomowych Studiach Afrykańskich na UW i dzięki temu, że miałem i dowód osobisty z Krakowa i legitymację studencką z Warszawy, to swobodnie (milicja na dworcach wyłapywała studentów z obcych miast, by zaraza się nie rozszerzała) kursowałem między tymi miastami. No i dostałem się, właśnie przyjechawszy z Krakowa, na sławny wiec na Politechnice Warszawskiej i powiedziałem co się działo na UJ w Krakowie i że władza ludowa zachowuje się jak faszyści. Ponoć stałem się głównym motorem kilkudniowego strajku na Politechnice, po wiecu nawet napisałem dla organizatorów ulotkę „do Narodu”, pamiętam jak w mieszkaniu mej nieżyjącej od 1982 roku koleżanki, alpinistki Halinki Kruger przy ul. Józefickiej proponowano mi zostanie przywódcą strajku. Przyznaję, że zrejterowałem, zamiast zostać w Warszawie i walczyć, pojechałem na narty w Tatry – bo sobie wyobraziłem, że jak zwyciężymy, to na pewno będę sobie chciał pojechać na narty. A więc po co walczyć, skoro na narty można pojechać od razu. A po kilku miesiącach w ogóle wyjechałem z Polski by wspinać się w Norwegii, gdzie zastała mnie inwazja Czechosłowacji, itd. I otóż pod koniec lat 1990 od Janusza Korwina-Mikke się dowiedziałem, że tą płomienną mowę, którą ja wygłosiłem w Auli Politechniki Warszawskiej, to ON WYGŁOSIŁ! I całkowicie był, w 30 lat po marcu 68, do tej swej, przez lata znajomym powtarzanej opinii przekonany! No cóż, autor tej mowy zniknął z horyzontu i ktoś wykorzystał okazje by przejąć jego chwałę i się nią chlubić, tak jak to napisane zostało w Biblii „zużyjecie bogactwa narodów i ich chwałą się będziecie chełpić” (Izajasz, 61, 6) I tę właśnie, SZLACHETNĄ STAROŻYTNĄ AMBICJĘ NARODU WYBRANEGO wprowadza w życie, na terenie kolonizowanej przez Naród Wybrany Polski, przywódca Nowej Prawicy z namaszczenia swego „Pana Świata” z Londynu i Waszyngtonu… Aby nie być gołosłownym, przytaczam opis mego zachowania się w marcu 1968, jaki załączyłem do mej pracy Meta-Ph.D. na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley w maju 1972 roku (wydanej drukiem w Genewie w roku 1974 pod tytułem THE NOT TOO DIVINE COMEDY).

Rewolucja 68

A tutaj wstawiam ilustrację, jak wskutek „wolnościowej polityki” USA na początku lat 1930, wybuchł gigantyczny KRYZYS EKONOMICZNY, w trakcie ktorego w USA „zniklo” około 7 milionów ludzi, co potwierdzają doklane statystyki US Cenzus Bureau:

0a30ba738d70335bc4576ccb1e770ca5

Reklamy

23 uwagi do wpisu “WIZJA NOWEJ „ANGLO-POLSKI” JKM A TAKŻE I INNYCH KANDYDATÓW NA PREZIA RES PRIVATA POLONIA

 1. „propagowana przez JKM „wolność” podmiany KULTURY POLSKIEJ ”

  ??? A w czym ta niby „kultura polska” przejawia się w obecnej „wolnej” Polsce, że strach byłoby z niej rezygnować? Kurestwo i złodziejstwo w biznesie prywatnym, kurestwo i złodziejstwo w adminiSRACJI państwowej, chamstwo i EGOizm na co dzień… Nie wiem jak inni, ale ja z tą „kulturą polską” pożegnałbym się bez żalu w każdej chwili.

  Polubienie

 2. A co, w „raju na ziemi” w postaci anglo-USA inaczej? Sam Luk nazwał ten US-Raj „cywilizacją Antychrysta”. A przykład przecież idzie z góry…

  Polubienie

 3. Nie dedykowany Januszowi Korwinowi Mikke panie adminie tylko Ozjaszowi Goldbergowi. (zwróćcie uwagę na jego żydowskie „tfu tfu”, które powtarza bezwiednie jak coś gdera. Po co ukrywacie jego nazwę chazarską?
  Ci tylko ukrywają prawdziwe nazwiska co mają nieczyste sumienia.

  Polubienie

 4. Jest coś takiego w Biblii, jak opowieść o przybraniu się Jakuba w zewnętrzną „skórę” pierworodnego Ezawa, aby wyłudzić od Ślepego Ojca proto-izraelitów, Izaaka, błogosławieństwo przeznaczone dla pierworodnego syna. (Z rodu Jakuba nazwanego Izraelem powstali Żydzi, z rodu Ezawa, nazwanego Edomem/Adamem przypominający zwierzęta goje — proszę zauważyć, że Żydzi obecnie pisze się z dużej litery, a goje wciąż z małej.)

  No i ten „zwyczaj potomków Jakuba” mnie się przypomniał, gdy uslłszałem — od samego JKM — jak wszedł w moją skórę, aby się pochwalić swą walecznością antykomunistyczną. O tym Ozjaszu Goldbergu to czytam dopiero od lat kilku. Iza Brodacka, żona „zmarłego nagle” Michała Falzmana (tego który odkrył aferę FOZZ-u) mi mówiła, że jej arystokratyczne koneksje donosiły, że te wszystkie Andrzeje Potockie i Anny Radziwiłł bardzo aktywne w Unii Wolności w polityce III RP, to są wszystko „pożyczone” nazwiska.dawnej arystokracji. Bezpośrednio po wojnie to się dało robić, potem już nie.

  Polubienie

 5. Grunt, że się potem Gąsienica zorientował, w czym brał udział, demonizując PRL. „Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr”. 🙂

  Polubienie

 6. „Grunt, że się potem Gąsienica zorientował, w czym brał udział, demonizując PRL”

  Do pewnego stopnia PRL był państwem faszystowskim, co wcale nie świadczy na jego niekorzyść. Gdyby był w pełni marksistowski, to mielibyśmy u siebie drugą Kambodżę. MG też nigdy nie był prawdziwym marksistą, bo gdyby był, to wzorem Kazimierza Mijala zrejterowałby z kraju i przeniósł się do innego… gdzie więcej masowych grobów, obozów koncentracyjnych, aktów kanibalizmu z głodu i innych podobnych atrakcji.

  Polubienie

 7. Mnie zaś jakimś trafem nie zdarzyło się nigdy bym protestował, nie należałem ponad to ani do do PZPR ani do Solidarności.
  Pamiętam gdy Gomułka podniósł ceny na artykuły spożywcze to ja kupiłem sobie króliki i już na jesieni miałem 100 szt odchowanych do uboju na obiady i inne posiłki.
  A do zakładowej Solidarności nie wstąpiłem bo zakładał ją osobnik z którym miałem na pieńku, osobnik skazany wcześniej dwukrotnie za złodziejstwo.
  Z resztą i bez tego chyba bym się nie zapisał.
  Na wybory pójdę i zagłosuję na Ogórek, ładna dziewczyna to raz, i po wtóre głosi, że podniesie kwotę wolną od podatku do 20 000 zł, co by mi odpowiadało.
  Wczorajsza debata wypadła raczej nieciekawie, Grzegorz Braun z tym orłem w zamkniętej koronie z krzyżem to raczej kabaret

  Polubienie

 8. Luk jak zwykle trafiłswą „wiedzą” jak kula w plot: Kazimierz Mijal uciekł do komunistycznej Albanii, gdzie nie było żadnych masowych grobów. A to z prostej przyczyny. W Albanii rządzi prawo południowo włoskiej-albańskiej VENDETTY dyktator Hodża (ponoć 2 metrowego wzrostu) o tym dobrze wiedział i nikogo ze swych przeciwników nie zabijał, bojąc się o swą, zapewne bardzo rozgałęzioną rodzinę.

  A jeśli chodzi o marksistowską Kambodżę, to „bliscy sercu Luk’s Amerykanie celowo pola ryżowe tak bardzo bombami podziurawili, że woda na nich wyschła, pojawił się głód, zwłaszcza w miastach, które Czerwoni Kmerzy musieli ewakuować, aby mieć ludzi do zasypywania dziur po ludobójcach amerykańskich działających w ten perfidny sposób. A że przy tym zmarło z głodu i wycieńczenia sporo ludności, to już nie Kmerów zasługa, tylko bombardujących pola ryżowe w Kambodży bez litości USraków..

  Patrz interesujący, kilkunastominutowy film na ten temat, z polskim podtytułami, który właśnie podesłała mi pani Danuta Beker mieszkająca w USA:

  Polubienie

 9. W Albanii ich nie było, ale z tego co wiem Mijal był też w Chinach, gdzie podczas rewolucji kulturalnej w restauracjach w miastach na wybrzeżu podawano mięso prosto z uboju „wrogów ludu”.

  Natomiast z tą Kambodżą to już kabaret zakopiański można byłoby zrobić. Pol Pot ubił w obozach koncentracyjnych prawie 1/3 ludności swojego kraju. Chociaż pewnie i to za sprawą amerykanów oczywiście, którzy ich tak zmanipulowali… podobnie jak kratery na księżycu też są dziełem amerykanów, którzy detonowali tam ładunki nuklearne, stąd nie ma tam w ogóle życia, wszystko przez USA.

  Polubienie

 10. No z tą swoją wiedzą o tym co się działo w Kambodży, LUK nieco przesadził. W Chamonix ma swą daczę biznesmen z Kambodży, który opowiadał nam, 20 lat temu, że jak powrócił do kraju po obaleniu Pol Pota, to w jego willi tamże w oknach poznikały kraty, wymontowano je na przerób na stal potrzebną do robienia broni — a kto zawracałby sobie wtedy głowę robieniem siatki ogrodzeniowej dla Obozu Koncentracyjnego dla przynajmniej polowy jego mieszkańców, skoro zginęło wtedy ponoć 1/3 ludności. (Z jego rodziny tamże jakoś nikt nie zginął, a sam Pol Pot został ministrem w kolejnym rządzie Kambodży, uwolnionej od Czerwonych Khmerów.)

  A jeśli chodzi o wybicie 1/3 ludności kraju dużego jak Polska, to udało się to umiłowanym przez LUK’a US-RAKOM w Korei, bez żadnych szwindli, po prostu bombami i bronią bakteriologiczną. Co Koreańczycy swym „antykomunistycznym opiekunom” dobrze zapamiętali do dzisiaj — i to zarówno w Korei Północnej jak i Południowej..

  Odnośnie Głodomoru na Ukrainie w latach 1930, to wskutek suszy był rzeczywiście głód i ludzie masowo stamtąd — tak jak i dzisiaj — wyjeżdżali do powstających wtedy centrów przemysłowych w głębi Rosji, gdzie było i co jeść i co robić. Obalony (przez kogo?) prezydent Janukowycz z Donbasu do dzisiaj twierdzi, że żadnego Głodomoru tam nie było, wszystko to USracki wymysł propagandowy.

  Natomiast gdzie był Głodomór, dokładnie w tym okresie początku lat 1930, to w USA, statystyki US Census Bureau wyraźnie wskazują na ubytek 7-10 milionów ludzi — którzy przecież z USA w tym okresie nie mieli gdzie „za chlebem” wyemigrować, bo i w Europie był kryzys, który do władzy doprowadził Hitlera. (Statystykę US Cenzus Bureau z roku 1950 wklejam w tekst główny, bo tutaj nie potrafię).

  Polubienie

 11. Odnośnie insynuacji jakoby (Ozjasz) Goldberg podszył się pod szlacheckie nazwisko Korwin-Mikke.

  Skąd zatem się wzięli Żydzi jako specyficzny podgatunek homo sapiens?

  Warto w tym miejscu przypomnieć, że ŻYDOWSKI ZWYCZAJ, udawania kogoś innego, niż się jest w rzeczywistości, powstał już w okresie pojawienia się literowego pisma przed blisko trzema tysiącami lat: autorzy biblijnych tekstów pracowicie ukrywają swoją osobowość, tak aby się czytelnikom wydawało, że reprezentują SIŁĘ WIĘKSZĄ I POTĘŻNIEJSZĄ niż oni sami, nadęci swą głupotą, mali zarówno wzrostem jak i rozumem (jak św. Paweł – Paulus), skrybowie PANA ZASTĘPÓW. Co więcej, wrogie jakimkolwiek wspólnotowym (tj. komunistycznym) celom samodoskonalenia się, zachowania się tak zwanych „liberałów” (patrz JKM) zaczęły być nagminne dopiero w wysoce zurbanizowanych społeczeństwach Zachodu, a zwłaszcza w autystycznych społeczeństwach anglosaskich, gdzie każdy zwykł żyć w ZAMKNIĘCIU własnego domu, „my house is my castle!

  A co na to filozofia zoologiczna J. B. Lamarcka?

  Otóż jest to doskonale potwierdzone doświadczalnie, że gdy się tkanki mięśniowe b. młodych ssaków trzyma oddzielnie, w szklanych naczynkach, karmiąc je osoczem przez kilka tygodni, to po ich wszczepieniu w zwierzę, z którego te wycinki tkanek zostały pobrane, zachowują się one nie „wspólnotowo” jak te, z których zostały one pobrane, ale egoistycznie, tak jak początkujące nowotwory, mnożąc się i podkradając pożywienie przeznaczone dla bratnich tkanek. U Żydów od tysięcy lat jest tradycja izolowania się (getta) od reszty społeczeństw, w których żyją, co charakteryzowało w szczególności sektę Faryzeuszy (po hebrajsku „trzymanych oddzielnie”) z których wywodził się mój ukochany paulus (‘mały’) święty Paweł. A zatem w tej specyficznej, samo-stworzonej „sztucznej rasie”, najczęściej pojawiają się osobniki mające tendencję do życia w sposób jak nowotwory pasożytniczy, tak jak to mądrze twierdzi rabbi Saadya Grama z Uczelni Żydowskiej w Lakewood w New Jersey, USA „żydowski sukces to obowiązkowo katastrofa dla gojów”.
  null
  Poniżej przytaczam przykłady, z mej książki „Atrapy oraz paradoksy nowoczesnej biologii” (1993) „metod wychowania” komórek ssaków – oraz całych osobników ludzkich – które izolowane w warunkach „in vitro” („w szkle” – ryc. A.) spontanicznie UCZĄ SIĘ egoistycznych, anty społecznych zachowań konsumpcyjnych, tak bardzo dewastujących obecnie nie tylko „mało rozwinięte” narody, ale i całą ziemską Biosferę.
  null
  Patrząc na ryciny B. i C., wskazujące jak się obecnie chowa młodzież „miejską” w SZKLANYCH KLOSZACH superwygodnych domów, na myśl przychodzi zoologiczna uwaga Karola Marksa, jeszcze z 1844 roku, iż „społeczeństwo obywatelskie, (tzn. mieszczańskie, niem. Burgergesellschaft) ze swych własnych trzewi tworzy Żyda wciąż na nowo”. A więc jak ktoś ciężko pracuje, by sobie poprawić swe i swej rodziny warunki bytowania w „szklanych domach”, o których marzył Stefan Żeromski, to niech się nie dziwi, że nie tylko się zapracowuje dla chwały Światowego Żydostwa, ale że mu się dzieci-żydy rozwijają w jego własnym domu!

  Na pocieszenie gojów – a na pohybel rabinom oraz imitującym ich „chrześcijańskim” klechom – zdjęcie zrobione miesiąc temu koło Rużomberka na Słowacji, gdzie chrześcijańskie odruchy towarzyskie nie zostały jeszcze całkowicie przytłumione: szosowy wiosenny wyścig rozmaitych gender (niedźwiedzica i kolarz) i rozmaitych technik: (boso i w butach z klipsami na rowerze):
  null

  Szersze omówienie – niestety w zuniformizowanym języku Panów – biologicznych implikacji BEZMYŚLNEJ WIARY W PISMO OD BOGA ZWANE BIBLIĄ, wkleiłem na http://markglogg.eu/?p=1107; doń interesujące Addenda na http://markglogg.eu/?p=1148

  Z pozdrowieniami z okazji nadchodzącego, 8 i 9 maja ŚWIĘTA KOMUNISTYCZNEJ KLĘSKI, w 70 lat po zdobyciu Berlina przez Armię Czerwoną i Wojsko Polskie z orzełkami bez korony. Dlaczego huczne obchody w Moskwie pojutrze, to będzie świętowanie zwycięstwa Rosji w pewnym sensie nad nią samą? Otóż w symbolu planowanych obchodów w Moskwie 70 rocznicy tego zwycięstwa, złowroga Czerwona Gwiazda została zastąpiona przez brązowo-czarną „carską” wstążkę grigorijewską (będzie ona wymalowana także na demonstrowanych na defiladzie nowych środkach pancernych Imperii). A to nic dobrego nie wróży otaczającym Rosiję narodom. Chociażby tylko Polakom i Białorusinom, pamiętającym historię antycarskich powstań – aż 3, licząc z kościuszkowskim – nie najlepiej ten czarno-brunatny kolor Nowej (też anglo-żydo) Rosji winien się kojarzyć.

  Polubienie

 12. Nie wiem, czy to nie była zabawa z udomowionym misiem, który tak jak pies, lubi biegać za swoim „kolegą”. Względnie zbudzony z zimowego snu misio (niedźwiedzica?) pogonił zobaczonego przezeń na drodze kolarza — na Słowacji żyje około 800 niedźwiedzi i w ostatnich kilkudziesięciu latach były z nimi tylko dwa przypadki awantur z ludźmi – ludzie zostali przez misie pobici, ale przeżyli, a te agresywnie zachowujące się misie szybko zidentyfikowano i zastrzelono.

  Polubienie

 13. Coś z tym Lamarckiem jest chyba na rzeczy. Znam przypadek, gdzie dzieciaka zostawiano samemu sobie, bo „nie umiał się zachować”. Bawił się, a nawet jadał posiłki osobno w samotności. Potem wyrósł na egoistycznego, nastawionego na zaspokajanie tylko swoich potrzeb typa. Uprzedzając atak mojego etatowego forumowego oponenta zaznaczam, że nie mam tu na myśli siebie 😛

  Polubienie

 14. Wielki Kryzys spowodowany był spekulanckimi machinacjami J.P. Morgana i innych spiskowców z Jekyll Island (1913).

  Polubienie

 15. Panie Marku
  wielki szacunek dla pańskisgo wkładu naukowego, ale stworzenie z niewolnika, jakim kościół katolicki uczynił Słowianina Polaka, wolnego i odpowiedzialnego człowieka to żmudny proces rozłożony na lata pracy nad tym materiałem ludzkim całkowicie pozbawionym jakiejkolwiek dozy myślenia w pojęciu kategorii przynależności do zbiorowości dumnych Sławian Ariów. Mając na uwadze pańską wiedzę i doświadczenie należałoby oczkiwać wskazówek jak obalić tę śmiertelną pajęczynę która oplotła nasz kraj. Jesten tylko skromnym Słowianinem dla którego przysłowiowy Kałach jest narzędziem do obalenia panującego systemu.

  Polubienie

 16. Ad Petro,
  „stworzenie z niewolnika, jakim kościół katolicki uczynił Słowianina Polaka, wolnego i odpowiedzialnego człowieka to żmudny proces rozłożony na lata pracy nad tym materiałem ludzkim”

  Niestety, co trzeba robić spisałem w języku PANÓW akurat kilka dni temu w PODHALAŃSKIEJ AKADEMII NAUK (V), w języku polskim jest coś na ten temat w PAN w Z-nem nr. (III). http://www.markglogg.eu.

  Polubienie

 17. No i przyszło dzisiaj — to już zwykłym e-listem — takie oto rozpracowanie mej osobowości przez byłego „komandosa i agenta kontrwywiadu PRL Michała Jarzyńskiego” z okazji mego 72-lecia rok temu:

  W ocenie całokształtu Pana działalności pozostanę przy tym , co powiedziałem przy okazji Pana 72 -tych urodzin , cytuję :

  ” Michał Jarzyński
  17 Czerwiec 2014 o 3:44

  Wyszło szydło z worka !

  Nieopatrznie , a moim zdaniem świadomie i celowo dwaj Panowie na tym portalu : Admin – i Marek Głogoczewski „zarżnęli” w dosłownym tego słowa znaczeniu tę stronę internetową. Co nimi powodowało ? O tym oni sami wiedzą najlepiej. Ja jako były pracownik organów kontrwywiadu wojskowego powiem jedno . Moim zdaniem to nie jest przypadek z ich strony, lecz przemyślane , wyrafinowane działanie mające rozwalić „metodą od góry” WPS – tę patriotyczną polską organizację i przejąć lub zniszczyć ich tubę propagandową – tę stronę internetową. Zrobili to w momencie szczególnym , gdy ważą się losy świata popychanego do krawędzi wojny przez międzynarodowych syjonistów, a Rosja z prezydentem Władymirem Putinem i powoli cały świat usiłuje się temu – ich działaniom przeciwstawić. Admin i Marek Głogoczewski tym samym wpisali się w syjonistyczne działania. Przestrzegam wszystkich przed tymi ludźmi. Im nie wolno wierzyć i zaufać. To według mnie źli ludzie. Dziwię się im , iż odwrócili się od nas , od Polski, mając dotąd nasze poparcie i poklask. Dziwię się im , iż będąc w podeszłym wieku rzucili wszystko na jedną kartę, opowiadając się po stronie naszych śmiertelnych wrogów – sił ciemności , tracąc na zawsze , nawet pośmiertnie swój wizerunek i naszą o nich pamięć . Cóż zadziałała siła wyższa ! Jaka to siła ? Wszyscy wiemy !

  Panowie Admin i Marek Głogoczowski wstyd ! Już nie jesteście naszymi braćmi ! Tak na prawdę okazało się , iż nigdy nimi nie byliście, udając to przed nami. Żegnam Was Panowie ! „

  No i dziwić się, że Polskę mamy jaką mamy, z jej polityka zagraniczną przygotowywaną przecież przez kontrwywiad,, jeśli takie NARODOWE SPRZEDAJNE MENDY pracowały w kontrwywiadzie?:

  Polubione przez 1 osoba

 18. Jedni wierzą, że stają w jednym szeregu z Wladymirem Putinem walczącym ze światowym syjonizmem a drudzy w te bajki nie wierzą. Co ,,gorsza” piszą że:

  Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem
  Konwent Narodowy Polski / Maj 21, 2014

  r
  putin i jego rabin.

  „UKRAINIEC będzie MYŚLAŁ, że WALCZY przeciwko EKSPANSJI ROSJI, że WALCZY o SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ, będzie MYŚLAŁ, że w końcu ZDOBYŁ swoją WOLNOŚĆ, podczas gdy CAŁKOWICIE WPADA w ZALEŻNOŚĆ od NAS.TAK samo będą MYŚLEĆ również ROSJANIE, że niby BRONIĄ ONI swoich INTERESÓW NARODOWYCH” !!!

  *****

  ORDER dla CHABADNIKA BERELA LAZARA

  “W tych czasach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego … ” (przywódca “Chabad – Lubawicz” Rabin “Rebe” MENACHEM MENDEL SCHNEERSON).

  Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem.

  O odznaczeniu orderem “Za Zasługi dla Ojczyzny” IV stopnia, odpowiedni dokument został w środę umieszczony na oficjalnym portalu informacji prawnej.

  Należący do sekty lubawiczerskich chasydów Berel Lazar urodził się w 1964 roku we Włoszech , studiował w Nowym Jorku, gdzie otrzymał dyplom rabina.

  Po raz pierwszy Lazar przybył do Rosji w 1988 roku. Rok później, przywódca sekty “Chabad -Lubawicz” Rabin “Rebe” Menachem Mendel Schneerson, wysłał go do pracy w Moskwie, gdzie w 1991 roku został rabinem moskiewskiej synagogi w Maryjnym Gaju (ros. Марьиной Роще).

  Na pierwszym zjeździe Chasydzkiej Federacji Żydowskich Wspólnot Rosji”, który został otwarty 15 listopada 1999 roku, został wybrany Głównym Rabinem Rosji. 29 maja 2000 roku otrzymał obywatelstwo rosyjskie od Putina, a po kilku miesiącach na podstawie dekretu Putina Lazar został członkiem “Rady do spraw współpracy ze związkami wyznaniowymi przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej”.

  W latach 2005 – 2010 Lazar, zgodnie z dekretem Prezydenta Rosji, został członkiem Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej . W tym czasie z udziałem B. Lazara zostały odtworzone gminy żydowskie w ponad 350 miastach Rosji i WNP, żydowskie szkoły i przedszkola, w kilkudziesięciu miastach funkcjonują synagogi.

  W 2004 r., dekretem Putina Lazar został odznaczony Orderem Przyjaźni “za zasługi w rozwoju kultury duchowej i umacniania przyjaźni między narodami.”

  u

  Na tle tego, co dzieje się na Ukrainie, interesujące jest przypomnienie, co powiedział założyciel sekty, do której należy B. Lazar:

  “Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas.

  Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują “bezprawnie” zabrane u nich ziemie i tp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.

  W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo “antysemita”. Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”

  To przemówienie „Lubawiczerskiego Rabina” Menachema Mendela Schneersona, wygłoszone w 1994 roku, zostało opublikowane w Wołogodzkiej gazecie “Słowianin”, nr – 4 ( 32 ), 2001 rok. Po publikacji sąd nie zdołał “przyszyć” Redaktorowi Naczelnemu W. F. Popowowi artykułu 282, ponieważ operował on faktami, i wystąpili w jego obronie uczeni rosyjscy: Akademik J. K. Biegunow i dr nauk prawniczych O. G. Korotajew.

  Można długo dyskutować o wiarygodności wyżej powiedzianego, tak jak niegdyś spierano się o autentyczność “Protokołów Mędrców Syjonu”, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że praktycznie wszystkie postawione przez Żydów cele i zadania, postawione przez Schneersona, dzisiaj już są zrealizowane.

  Charakterystyczne, że Eduard Hodos w ​​swojej książce “Żydowskie Tornado” poświadcza te słowa “Lubawiczerskiego Rebe”:

  „W tych dniach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego … “.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  17.5.2014 r.

  Z rosyjskiego portalu Институт высокого коммунитаризма / Instytut Wysokiego Komunitaryzmu:

  http://communitarian.ru/novosti/v-rossii/v_putin_nagradil_glavnogo_ravvina_rossii_berl_lazara_ocherednym_ordenom_03052014/?sphrase_id=12927227

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/05/21/wladimir-putin-odznaczyl-naczelnego-rabina-rosji-berela-lazara-kolejnym-orderem/
  ———————–
  I co dziwniejsze, wierzą ślepo i dozgonnie w walczącego Putina.

  Polubienie

 19. Pisze Jarzyński
  …Dziwię się im , iż odwrócili się od nas , od Polski,…..
  A mnie się wydaje że Polska to nie Putin i jego oligarchiczna kremlowska zgraja, która rządzi Rosją trzymając swoje nagrabione dolary i swoje dzieci na zachodzie

  Polubienie

 20. „Berel Lazar urodził się w 1964 roku we Włoszech , studiował w Nowym Jorku, gdzie otrzymał dyplom rabina.”

  No to już wiem, skąd on tak dobrze mówił po angielsku (jak zapamietałem, nie zdejmując czarnego kapelusza) na spędzie WPFDC na wyspie Rodos w 2006 roku — zachowywał się tak, jakby coś tłumaczył do głuptoków, a w sumie to była banalna historyjka z bardzo długimi łyżkami, którymi samemu nie da się nakarmić (bo za długie) i trzeba zorganizować wzajemne karmienie się konsumentów (zamiast po prostu, jak to robią Muzułmanie,jeść rękami, bez użycia sztucznych sztućców, na których sprzedaży żydzi lubią zarabiać). Być może odnajdę me sprawozdanie z tego spędu, organizowanego corocznie przez „żelaznego ministra kolei żelaznych’ Władymira Jakunina — dziś widziałem w Rossija24, że będzie otwierał on bezpośrednią linię kolejową Moskwa-Pekin.

  A swoją ścieżką to ciekawe, że naczelnym rabinem Polski został jakiś Suldrich też z Nowego Jorku i też ledwie mówiący po polsku – najwyraźniej jest to „religijne” zdublowanie „bezbożnej” Fundacji Batorego/Sorosa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s