Potrzebny dyktator?


Dziś trochę ciekawych filmów z You Tube

Max Kolonko, zapewne nie ma na myśli  takich ludzi jak Pinochet, Kiszczak, Jaruzelski.

Czy ktoś z nas zna dyktatora którego można by przyjąć jako wzorzec?

Paweł Kukiz

Gabriel Janowski

Reklamy

41 uwag do wpisu “Potrzebny dyktator?

 1. Ja się z checia podejmę roli nie tyle dyktatora co BATA NA DURNYCH i SLEPO WIERZACYCH GOJOW !
  Dzis goje zatracili własne myslenie i sluchaja podszeptow diablow w roznej postaci i przebraniu,
  od partyjnej mowmicy po mownice (ambony zostały zapomniane) kościelne,

  Dzis nawet diabel przebiera się w ornat i na msze dzwoni a durnota leci na posoborowy cyrk lub partyjny teatr !!!
  Przy tym jeszcze słyszy „Alleluja i do przodu” od opasłych kaplanow .
  WSTYDZ SIE ZADZUMIONY POLAKU i POLKO !
  Ze dajesz się tak ogrywać przez SZMULI,SZWABOW i BOLSZEWIKOW dziś w każdym zakątku Polski !!!

  Polubienie

 2. Krzysztof Szotowicz – Neon24

  Czyżby zrobili to ponownie?

  W mediach arabskich wrze z powodu podejrzenia użycia taktycznej broni jądrowej w Jemenie

  Dwa dni temu w arabskiej przestrzeni interenetowej pojawiło się mnóstwo spekulacji o prawdopodobnym użyciu taktycznej broni jądrowej w Jemenie.

  Dla wyjasnienia, w tym kraju trwa od kilku miesięcy rewolta, która najpierw usunęła dotychczasowego prezydenta od władzy a teraz zmaga się z armią sunnickiej Arabii Saudyjskiej, która oczywiście nie mogła pozwolić sobie na afront zbrojnego powstania Szyitów u swoich granic. Ponieważ Iran aktywnie wspiera powstanie, Arabia Saudyjska pomimo ogromnej przewagi w technice wojskowej, jakoś nie może sobie poradzić z przeciwnikiem. W ciągu ostatniego miesiąca powstańcy odnotowali szereg sukcesów, jak rajdy po terytorium saudyjskim, lub zestrzelenie 2 samolotów F16. I własnie dwa dni temu w internecie pojawiło się nagranie wielkiej eksplozji, która według Veterans Today, nosi wszelkie znamiona taktycznego ładunku neutronowego. Szczegóły można znaleźć w dwóch artykułach publikowanych przez VeteransToday – niezależną agencję informacyjną, do tej pory znaną z wysokiego poziomu reporterskiego warsztatu.

  http://www.veteranstoday.com/2015/05/29/how-israel-was-busted-nuking-yemen/

  http://www.veteranstoday.com/2015/05/28/nuclear-war-has-begun-in-yemen/

  Oczywiście zaraz powstaje w sumie raczej retoryczne pytanie: skąd w rękach Saudyjczyków zaawansowana broń nuklearna? Odpowiedź jest raczej jednoznaczna. Zestrzelone wcześniej F16 zidentyfikowano jako należące wcześniej do armii USA i przekazane później do Izraela, Włoch lub Portugalii, ze wskazaniem na ten pierwszy kraj.

  W polskich mediach znallazłem chyba tylko jedną wzmiankę o tym zdarzeniu z komentarzem, że sfilmowano detonację bomby termobarycznej, która z kolei zdetonowała magazyn amunicji. Jednak, w przypadku detonacji naziemnej, kula ogniowa byłaby spłaszczoną półkulą, osadzoną na ziemi, a nie w powietrzu jak na załączonym zdjęciu.

  Jeżeli racje mają dziennikarze z Veterans Today, jesteśmy świadkami przekroczenia rubikonu w dziedzinie prowadzenia współczesnej wojny i raczej wskazuje na to, że w razie W, wojska mocarstw atomowych nie będą czekać z użyciem broni atomowej tylko zaatakują od razu.

  Polubienie

 3. „Ponieważ Iran aktywnie wspiera powstanie, Arabia Saudyjska pomimo ogromnej przewagi w technice wojskowej, jakoś nie może sobie poradzić z przeciwnikiem. W ciągu ostatniego miesiąca powstańcy odnotowali szereg sukcesów, jak rajdy po terytorium saudyjskim, lub zestrzelenie 2 samolotów F16. ”

  I bardzo dobrze, należy się saudom i salafitom jeszcze więcej za wspieranie ludobójstwa w Syrii i Iraku.

  Polubienie

 4. Gabriel Janowski naopowiadał o sobie i jak było tak nadal będzie. Mówi enigmatycznie o nowej konstytucji, ale nikt jej nie widział. Kota we worku to ja nie kupię.

  Polubienie

 5. Polscy politycy z rosyjskiej „czarnej listy”. Pełne zaskoczenie

  Rosyjska lista osób objętych zakazem wjazdu na terytorium tego kraju wywołała wśród polskich polityków zaskoczenie. Głównie skomentowano ją na serwisach społecznościowych.
  Do tej pory jedynie Marek Siwiec, były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, na antenie TVP Info szerzej skomentował listę nazwisk polityków z UE objętych rosyjskimi sankcjami, na którą zresztą sam trafił:

  – Gdybym był przekorny, to bym powiedział, że znalezienie się na takiej liście, to nic przyjemnego. Ale przynajmniej w dobrym towarzystwie – powiedział Siwiec.

  Rosja przekazała UE listę sankcyjną. Są na niej Polacy
  Jego zdaniem „ujawnienie tej listy, to przyznanie, że ona istnieje. Do tej pory Rosjanie tak selektywnie zamykali drzwi – a to temu, a to komu innemu. Ktoś tam doleciał na Szeremietiewo i dalej już nie mógł podróżować. Dobrze, że teraz wiemy, o kogo chodzi”.
  – Z drugiej strony patrzę na to tak, że skoro tak szeroka lista została opublikowana, to znaczy, że nie liczy nikt w Moskwie na to, że nastąpi jakieś kulawe porozumienie z Unią Europejską i ze Stanami Zjednoczonymi. Jeżeli tak szeroką listę się publikuje, to znaczy, że raczej zgadzają się strony, iż mowy o żadnym szybkim i łatwym porozumieniu wobec aneksji Krymu i wojny na wschodzie Ukrainy nie ma. Dorze, że do nich te fakty docierają – powiedział Siwiec.

  Natomiast europoseł Ryszard Czarnecki napisał na Twitterze: „Uprzejmie informuję, że jestem na rosyjskiej ” czarnej liście ” co oznacza, że nie mam wstępu na terytorium FR. Będę dzielny, przeżyje”.

  Niektóre osoby z rosyjskiej „czarnej listy” dowiedziały się o niej z mediów. Było tak m.in. w przypadku szefa BBN gen. Stanisława Kozieja. Skomentował on sprawę na Twitterze.
  Stanisław Koziej
  Nic nie wiem. Oczekiwałbym na jakąś bumagę, może nawet na czerpanym papierze. To poważna sprawa.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20150530/448681.html#ixzz3be85yYPE

  A takiej Łotwie i Estonii zamknięto do Rosji eksport konserw rybnych
  Na naszym miejscowym rynku można kupić konserwy z Kaliningradu, przy czym najlepsze, najbardziej smakowite były pieczone wątróbki w oleju zwane ,,pieczeń treski” naturalnaja- prawdziwy przysmak.
  przy tym zapowiada się dopływ także i innych ryb z tych lepszych i bardziej wyszukanych gatunków

  Polubienie

 6. Putin nie tylko wygląda na dyktatora ale i podpatruje dyktatorow zaczynając ich nasladowac .

  Ten general czterogwiazdkowy na zdjęciu to tak prowokacyjnie pokazany (to do admina_) ?
  Wojtek nie był dyktatorem,bo on szanowal wszystkich i to bardzo inteligentnie ,zarówno tych z lewa jak i z prawa .
  Mam nadzieje ,ze jeszcze cos na temat gen.Jaruzelskiego zostanie odkryte ale nie przez „kowali histeryków”.

  Polubienie

 7. Zenus ty nasza pociecho,jestes po robocie ,weź i odpocznij sobie ,tym bardziej,ze temat o potrzebie dyktatora, to wazny temat dla POLAKOW .
  Jak się już wyśpisz ,to możesz sobie zasiasc do pudla i poklepać w klawisze,przy poniedzalku trzeba bez „rozpedu” ,by naszemu gospodarzowi strony nie zlikwidowali albo trolli nie naslali,wiec spokojnie jak „przed wojna u Zieminskiego”.
  Na portalu zastoj jak mawiają – „cicho wszędzie ,glucho wszędzie ,co to będzie ?”.

  Polubienie

 8. Tym bardziej Zenus,ze to dzisiaj „DZIEN DZIECKA-1 czerwca” – dzieci trzeba szanować ,a tu widzisz co ze szczepieniem dzieci wyczyniają .
  Ty już z wasem i szczepienia olewasz ale inni młodzi rodzice co maja począć jak karami strasza za nieszczepienie własnych dzieci,malo tego jeszcze w każdej chwili mogą je zabrać dając ich pod wychowanie i pod opieke dla nowo przybyłych rodzicow bezdzietnych i zabezpieczając im odpowiednia kase na utrzymanie się tych rodzicow i dzieci z „przydzialu” na modle nie polska lecz dajmy na to izraelska lub inna.

  Polubienie

 9. Czy ktoś z nas zna dyktatora którego można by przyjąć jako wzorzec?

  Proszę popatrzeć na ten filmik:

  Ileż w nim kłamstw, chociażby nt. krótkiego okresu w Polsce (tylko 7 lat 1949-1956), kiedy to rządzili u nas staliniści: w Zakopanem zbudowano Dom Turysty na 1000 miejsc „z największym dachem gontowym w Europie” (obecnie zniszczonym przez prywatnego tego zabytku architektury właściciela), a także do dzisiaj piękne schroniska w Tatrach. A z tego okresu zapamiętałem jak na mnie, chłopaka 10,5 letniego, ze zgrozą popatrzyli dziadkowie-górale w Z-nem, gdy się 9 marca 1953 roku rozpłakałem, kiedy mój wujek (wciąż żyje, ma 93 lata, dawniej sławny narciarz, a potem geodeta w byłych francuskich koloniach http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Mieczys%C5%82aw_G%C4%85sienica-Samek ) powiedział NARESZCIE DIABLI WZIĘLI TEGO SKURWYSYNA.

  A co obecnie o tym S-Synie myślę? To co napisał „pszek” na portalu https://prawda2.info/viewtopic.php?t=16086 . STALIN WYZWOLIŁ ZWIĄZEK RADZIECKI (I KRAJE PO 1945 ROKU OPANOWANE PRZEZ ARMIĘ CZERWONĄ) SPOD WŁADZY ANGLO-AMERYKAŃSKICH BANKIERÓW.

  I za to mu wieczna chwała. Może przetłumaczę wkrótce co o Stalinie ostatni napisał 84-letni rosyjski komunista Jewgenij Nowikow.

  A jak te straszne STRATY LUDNOŚCI w Polsce wyglądały w okresie stalinizmu?

  O ile pamiętam (rocznika statystycznego nie mam prze sobą) to WŁAŚNIE W LATACH STALINIZMU przyrost ludności w PRL-u był największy, bodajże aż po pół miliona rocznie. I co to za „amerykański bełkot” o tym, że za Stalinowskich czystek zginęło w ZSRR aż 60 mln ludzi — zapewne zginęło po to, aby przy pomocy niedobitków po stalinowskich czystkach ZSRR mógł wygrać II Wojnę Światową kosztem kolejnych blisko 30 milionów w niej zabitych – tym razem przez podpuszczonych przez bankierów z Wall-Street Niemców – swych obywateli…

  Polubione przez 1 osoba

 10. Stalin, dyktator?
  Nie nadaje się, za miękki.
  Stanowczo za miękki.
  Toż to Niemcy zrujnowały Rosję aż po Leningrad, Moskwę, Stalingrad, że kamień na kamieniu nie pozostał, dopuszczając się przy tym mordu na narodach ZSRR, a on im pomagał odbudować Drezno i inne niemieckie miasta wschodniej części Niemiec po amerykańskich bombardowaniach , zamiast zagonić te 17 milionów ze wschodnich landów i Prus do kopalń na Syberii
  I jaki to dyktator, toż to po prostu dobry wujaszek Stalin
  Myślę, że lepszy był Iwan Groźny, ten to przynajmniej targał swoich bojarów za brody.
  Dobry też był Napoleon. Nie wiele a udałoby mu się zagonić na Sybir na ferie zimowe 600 tyś rodaków i sprzymierzonych w letnich mundurkach z prowiantem tylko w jedną stronę.

  Polubione przez 1 osoba

 11. I znowu bojaźń lub wielki strach by nie obrazić szmuli i szwabow ?
  To do wyżej piszących i innych „drżących” .
  Wiec mój apel nie tylko do POLAKOW ale i NARODOW SWIATA :

  PRZESTANCIE SIE BAC ZYDOW i NIEMCOW,KTORZY CHCA SOBIE PODPORZADKOWAC CALY SWIAT i NIM RZADZIC .
  Oni wcale nie sa tacy mocni na jakich się przebrali GRAJAC W TEATRZE SWIATA !!!
  ONI SIE WAS BOJA .
  Sam jeden Putin się ich nie obawia i daje im opor.

  Znajda się i inni przywódcy gdy przestana trzasc portkami.
  Przestaja się bac dziennikarze uczciwi,ktorzy odkrywają prawde.
  Ciekawe (?), czy jakiś profesor się odwazy a przy tym i ksiądz.

  SYPAC PRAWDA PROSTO W OCZY – NIE BAC SIE ,NIE ISC ZA KLAMCAMI !!!

  Polubione przez 1 osoba

 12. Majorze gdzie ty żyjesz?
  przecież szmuke i szwaby to teraz nasi najwięksi przyjaciele i dobroczyńcy.
  Unia nam daje, NATO nas broni….
  (wzywa do broni …kupowania)
  Trzeba być nowoczesnym pl

  Polubione przez 1 osoba

 13. Przyjacielu nie zabawiaj nas choćby i za darmo – to jedno ,a po drugie to przecież wiedza sąsiedzi gdzie kto i jak siedzi w dodatku na czym jedzie .
  Szmule i szwaby to dwa czolowe narody,ktore sa pelne PAZERNOSCI, pychy,zazdrosci i NIENAWISCI !
  Nawet majac takich za „przyjaciol” trzeba bardzo na nich uwazac .
  Czy trzeba to uzasadniać przykładami i to sypiac prosto z brzegu z rękawa ?

  Teraz pytanie bardzo ważne :
  ZA CO ZYDZI NIENAWIDZA POLAKOW ?
  Ilu Polakow narazalo własne zycie i całej rodziny by podczas IIWS ratować ich ,przechowywać i karmic ,w tym mój Sp.ojciec z matka ,gdy ja na ten swiat zawitałem w srodku wojny ?
  Jaka jest dziś wdziecznosc ZYDOW za to ,taka,ze Polske i Polakow się szkaluje,oklamuje,okrada niszczy ???
  Badzmy w końcu ludzmi szczerzy i bez obwijania w bawelne podlosci !
  Tylko czekac gdy młode pokolenia zydowskie otumanione klamliwa historia zaczna nas POLAKOW szeregowac do FASZYSTOW ,kiedy to żaden inny narod ZYDOW tak nie przyjmowal i nadal nie przyjmuje JAK POLSKA i POLACY ,
  pracuje na nich a nawet du.y starym i chorym Zydom w NYC podciera ,kiedy inne nacje się do tego nie kwapia .

  CZAS NA WYZNANIA PRAWD i WYMIERZANIA SPRAWIEDLIWOSCI !!!
  Czy znajda się ZYDZI WSROD SPRAWIEDLIWYCH NARODOW SWIATA I PRZYZNAJA SIE DO SWYCH WIN ?

  JAK DLUGO MOZNA TOLEROWAC PODLOSC i WSZELKIE INNE ZLO ?????????????????????????????

  Polubione przez 1 osoba

 14. Jeżeli mnie pytasz „gdzie zyje” to już spiesze z odpowiedzia :
  DWADZIESCIA PIEC LAT W USA WSROD AMERYKANOW pochodzących z ROZNYCH NARODOWOSCI w TYM ZYDOW i NIEMCOW.
  Nawet obecnie mam ich za sasiadow i na uczciwych nie narzekam .

  Polubienie

 15. SZANOWNI PAŃSTWO – POLACY

  Bankierzy uczynili z pieniądza Narzędzie lichwiarskiej ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie pasożytniczego „prawa”.

  MY NARÓD POLSKI jako Władza Zwierzchnia RZECZPOSPOLITEJ możemy unicestwić ten lichwiarski proceder bankierów za pomocą wyrażenia SWEJ WOLI w ogólnonarodowym REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM – głosując na Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015.
  Podstawą prawną dla wykonania REFERENDUM KONSTYTUCYJNEGO jest art. 4 p.1 Konstytucji z 2 kwietnia 1997 r. który brzmi; „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej należy do Narodu.”. NIKT nie może nam tego ZABRONIĆ – ani w Polsce, ANI NA ŚWIECIE. To jest PRAWO DO ŻYCIA.
  Wszelkie inne regulacje „prawne” w OBLICZU ŚMIERTELNEGO (realnego) ZAGROŻENIA ŻYCIA NARODU I PAŃSTWA ze strony bankierów, są bezprawne, bezpodstawne i bezczelne, chociaż wymuszane przez urzędujących uzurpatorów – szumnie nazywanych „władzą” – przedstawicielską.
  Wobec powyższego nie pozostaje NAM – NARODOWI NIC INNEGO, tylko skorzystać z powyżej przytoczonego aktu prawnego i FIZYCZNIE WYKONAĆ REFERENDUM KONSTYTUCYJNE JAKO AKT WOLI NARODU i to niezwłocznie TU I TERAZ – jeszcze przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi możemy odebrać bankierom monopol.
  Konstytucja RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015 daje wszystkim pieniądze w postaci Dywidendy Społecznej, płaconej co miesiąc każdemu. Wysokość Dywidendy minimum 800 złotych/mies. Warunkiem otrzymywania Dywidendy jest danie Głosu w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM.
  Pytania REFERENDALNE są dostępne u mnie; Kontakt tel. 884 793 141 Zapraszam do kontaktu.

  Autor Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015.
  Kazimierz Józef Styrna z Kęt – husarz
  Kęty dnia 2.06.2015.

  PS: Karty REFERENDALNE są imienne i będą podstawą do otrzymania Dywidendy Społecznej w pierwszej kolejności. W stosownym czasie zostaną dostarczone do Gminnego Biura Finansowego, stosownie do miejsca zamieszkania. A zatem Głosowanie REFERENDALNE jest jawne a wynik poufny. Karty po zagłosowaniu należy przesłać listem polec. na podany adres.
  A ponadto – Każdy – kto złoży DEKLARACJĘ – zostanie bezwarunkowo wpisany na listę Naszego Komitetu Wyborczego Wyborców – do wyborów parlamentarnych – jesiennych.

  Polubienie

 16. STALIN PRZEDE WSZYSTKIM UDAREMNIŁ PLANY TROCKISTÓW (którzy przez kilka lat swych niekontrolowanych rządów, na potęgę prezentowali amerykańskim spółkom setki super dochodowych kontraktów) W TAJEMNICY WSPIERANYCH PRZEZ ANGLO-AMERYKAŃSKICH BANKIERÓW, CZYLI UCZYNIENIA Z LICZNYCH NARODÓW ZAMIESZKAŁYCH ZSRR TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ, A Z KRAJU JEDYNIE ZAPLECZA SUROWCOWEGO DLA ZACHODNICH, PRYWATNYCH GOSPODAREK.

  STALIN ZOSTAŁ ZNIENAWIDZONY NA „ZACHODZIE” Z CHWILĄ ODEBRANIA WŁADZY TROCKISTOM ORAZ DECYZJĄ ROZWOJU GOSPODARCZEGO KRAJU BEZ ICH UDZIAŁU I ICH KREDYTÓW.

  Polubione przez 1 osoba

 17. Panie ty nasz dobrze wykształcony „dziś trzeba do rzeczy” ale nie w pojedynke !
  Dzis POLAKOM potrzebny jest nie tylko ROZUM i LOGICZNE MYSLENIE ale nade wszystko WSPOLNE DZIALANIE by „insekty” zniszczyć lub ich się pozbyć .
  Mieszkajac na początku swej emigracji w NYC trafilo mi się „lokum” z pluskwami i zespolem roboli emigranckich ,co to na chalupe przybyli do hameryki zapracować .
  Wytrzymalem miesiąc dluzej nie dalo się rady ( w mym pojęciu zycia) przezyc choć tez już byłem tam tylko robolem fizycznym ale „nieupadlym niewolnikiem”.
  Powiadaja : „z jakim przystajesz takim się stajesz” .
  Ale z pluskwami i pijakami nie da się zyc w dodatku z dala od rodziny !
  To tylko szmulom wszędzie jest dobrze ale już szwabom nie co inaczej ,bo porządek utrzymują a szmulom się daja robic w to co kon pod brzuchem nosi.
  Pozdrawiam uczone glowy !

  major na indiańskich sciezkach w USA
  (ale nie z tych co „matura i chec szczera….”)

  ps. Czasem mam zal do siebie,ze splunalem za brama koszar dostając wilczy bilet,bo przecież sam jeden majac mundur „moglem z pistoletem P-64” cos dla Polski zrobić więcej niż zrobiłem ,choć „udało mi się” zdjąć złodzieja partyjnego ze stanowiska gminnego sekretarza PZPR (okradal dzieci w sierocińcu z pożywienia) gdy nas wojskowych WRON wyslala rozpoznać „kto jest kto w terenie”,mnie w trzech gminach nadanych mi do komisarycznego rozpoznania,zadania swego do końca dni stanu wyjatkowego nie wykonałem ,”podmieniono mnie”, innym majorem.
  AP

  Polubione przez 1 osoba

 18. W temacie pytanie czy potrzebny dyktator,pewnie,ze potrzebny,no bo jak zapedzic do dziela LENIWCOW ?!
  Zerknijcie jak w glownym scieku medialnym „Kukiza na konia się sadza” .
  To dopiero będzie dyktator z odpowiednim nosem !
  Malo tego sa przymiarki na premiera – postawić babe czy chlopa ?
  Baba jest ale chlopa na dzisiejsze czasy BRAK .
  Troche kaleson zostało
  zas majtki w tylek się wciskają .

  Gdzie sa te chlopy ,
  no gdzie ?
  A przeciez babom nie może być zle !
  Nawet admin o tym wie.

  Polubione przez 1 osoba

 19. SZANOWNI PAŃSTWO – POLACY

  Bankierzy uczynili z pieniądza Narzędzie lichwiarskiej ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie pasożytniczego „prawa”.

  MY NARÓD POLSKI jako Władza Zwierzchnia RZECZPOSPOLITEJ możemy unicestwić ten lichwiarski proceder bankierów za pomocą wyrażenia SWEJ WOLI w ogólnonarodowym REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM – głosując na Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015.
  Podstawą prawną dla wykonania REFERENDUM KONSTYTUCYJNEGO jest art. 4 p.1 Konstytucji z 2 kwietnia 1997 r. który brzmi; „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej należy do Narodu.”. NIKT nie może nam tego ZABRONIĆ – ani w Polsce, ANI NA ŚWIECIE. To jest PRAWO DO ŻYCIA.
  Wszelkie inne regulacje „prawne” w OBLICZU ŚMIERTELNEGO (realnego) ZAGROŻENIA ŻYCIA NARODU I PAŃSTWA ze strony bankierów, są bezprawne, bezpodstawne i bezczelne, chociaż wymuszane przez urzędujących uzurpatorów – szumnie nazywanych „władzą” – przedstawicielską.
  Wobec powyższego nie pozostaje NAM – NARODOWI NIC INNEGO, tylko skorzystać z powyżej przytoczonego aktu prawnego i FIZYCZNIE WYKONAĆ REFERENDUM KONSTYTUCYJNE JAKO AKT WOLI NARODU i to niezwłocznie TU I TERAZ – jeszcze przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi możemy odebrać bankierom monopol.
  Konstytucja RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015 daje wszystkim pieniądze w postaci Dywidendy Społecznej, płaconej co miesiąc każdemu. Wysokość Dywidendy minimum 800 złotych/mies. Warunkiem otrzymywania Dywidendy jest danie Głosu w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM.
  Pytania REFERENDALNE są dostępne u mnie; Kontakt tel. 884 793 141 Zapraszam do kontaktu.

  Autor Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015.
  Kazimierz Józef Styrna z Kęt – husarz
  Kęty dnia 2.06.2015.

  PS: Karty REFERENDALNE są imienne i będą podstawą do otrzymania Dywidendy Społecznej w pierwszej kolejności. W stosownym czasie zostaną dostarczone do Gminnego Biura Finansowego, stosownie do miejsca zamieszkania. A zatem Głosowanie REFERENDALNE jest jawne a wynik poufny. Karty po zagłosowaniu należy przesłać listem polec. na podany adres.
  A ponadto – Każdy – kto złoży DEKLARACJĘ – zostanie bezwarunkowo wpisany na listę Naszego Komitetu Wyborczego Wyborców – do wyborów parlamentarnych – jesiennych.
  Szanowni Państwo – POLACY.
  Wszyscy zadają mi pytanie: SKĄD PAŃSTWO (NOWA POLSKA) weźmie pieniądze na wypłatę Dywidendy Społecznej dla wszystkich oraz na finansowanie GOSPODARKI???
  ODPOWIADAM;
  Pieniądze na to wszystko weźmiemy z Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ (Nowe Najwyższe Prawo), czyli z przepisów Najwyższego Prawa oraz z ekonomii Pisma Świętego – od 2000 lat nie odkrytej, ale których teraz (tych odkryć) dokonał Ernest Golec – BIBLISTA i Religioznawca z Siemianowic Śląskich.
  Konstytucja RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015 r. mówi:
  1. Art. 158 – „Jedynym emitentem całego kredytu i całej waluty dla wszelkich potrzeb Państwa jest Centralne Biuro Finansowe oraz jego Gminne oddziały.”.
  2. Art. 162 – „Centralny Bank Polski jest organem podległym Centralnej Komisji Finansowej i służy Polsce wyłącznie jako magazyn wszelkich środków płatniczych”.
  3. Art. 163 – „Właścicielem pieniądza jest Naród. Centralna Komisja Finansowa jest w imieniu tego Narodu wyłącznym emitentem pieniądza, całej waluty i pożyczek potrzebnych obywatelom i gospodarce narodowej.”.
  Wszystkie te trzy FILARY (przepisy prawne) pozbawiają bankierów monopolu na lichwiarską – parszywą – metodę okradania NARODU.
  Więcej informacji na stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl
  Pod władzą Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ jako umowy społecznej – dzisiejsza ZMORA wiecznego braku pieniądza na wszystko – przejdzie do historii – zostanie wnet zapomniana, bo wejdziemy w NOWĄ ERĘ DOBROBYTU – powszechnego.
  Jako autor Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20.04.2015 nie mam innego wyjścia – ogłaszam WIĘC REFERENDUM KONSTYTUCYJNE
  TU I TERAZ, BO POSTĘP UNICESTWIANIA ŚWIATA przez bankierów
  TRWA i MY Jako Naród MUSIMY SIĘ TEMU PRZECIWSTAWIĆ, JEŚLI CHCEMY ŻYĆ I ISTNIEĆ JAKO NARÓD oraz Społeczeństwo.
  Zgodnie z DEKRETEM z dnia 10.04.2015. wzywamy wszystkie Polski i Polaków do bezwzględnej współpracy z Narodem Polskim do NIE spłacania jakichkolwiek zadłużeń – opisanych na stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl który to – DEKRET – spłaca wszystkie zadłużenia z Ekonomicznej KSIĘGI Pisma Świętego.
  AKT WYKONAWCZY REFERENDUM

  Procedura REFERENDALNA dla Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ
  z dnia 20 kwietnia 2015.

  Do wykonania (fizycznego) REFERENDUM powołuje się Wolontariuszy.

  Do obowiązków (potencjalnie) Wolontariusza należy:
  1. Zaopatrzyć się w drukowany egzemplarz Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ.
  2. Zaopatrzyć się w Karty REFERENDALNE (Pytania Referendalne).
  3. By Wolontariusz mógł stać się kandydatem do jesiennych wyborów parlamentarnych, powinien złożyć DEKLARACJĘ. Druk w załączeniu do Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ + materiały informacyjne REFERENDUM.

  Informacje dodatkowe:

  Drukowany egzemplarz Konstytucji RZECZPOSPOLIREJ (Kęcka) można nabyć wpłacając na konto Nr: 69 1020 1433 0000 1202 0128 4439 PLN –
  kwotę 50 złotych.

  Po dokonaniu wpłaty – wyślę następujące materiały:
  1. Drukowany Egzemplarz Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ z 20.04.2015.
  2. Materiały informacyjne – niezbędne dla Wolontariusza.
  3. Pytania REFERENDALNE – druk do głosowania.

  PS: Konstytucja RZECZPOSPOLITEJ z dnia 20 kwietnia 2015 roku odbiera bankierom monopol na wyłączną kreację pieniądza.

  Nie przypuszczam (na 100%), by jakakolwiek – inna – konstytucja, którymi chwalili się kandydaci na Prezydenta – odbierała bankierom monopol na wyłączną kreację pieniądza.?
  Wobec powyższego Wszystkie te konstytucje można spokojnie i od razu wysłać na śmietnik historii, nawet bez czytania, bo nie nadają się do zastosowania do Ustroju – EPOKI – DOBROBYTU – bo mój autorski projekt ten DOBROBYT gwarantuje i jest poza podejrzeniem o korupcję.

  Wszelkie inne rozwiązania finansowe, które nie odbierają monopolu bankierom są niewiarygodne i bezpodstawne, bo „tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem” – C.H.Douglas.

  Polubienie

 20. Dobrze stary prawisz ale jaka macie (z kolega w/w znawca pisma sw.) ochrone/obrone przed odwiezieniem was na badania psychiatryczne ?

  Polubienie

 21. Rosnie,rosnie wiele w Polsce.
  Przybywa,przybywa z każdym dniem do Polski roznych ras z jedna czolowa !
  Ale co smuci ?
  Ano to ,ze polowie Polek i Polakow już wszystko jedno KTO DALEJ BEDZIE ZAWLADYWAL krajem nad Wisla.
  Dzis scierwomedia podaja,ze następny szczur wieje z tonącego okretu czując to co się swieci i BEDZIE !

  Panu „husarzowi33” rosnie ale już chyba tylko nad ranem gdy trzeba wyjść do łazienki.
  Polakom już nic nie rosnie ,wprost przeciwnie UBYWA.
  Tak,tak ,ubywa także rozumu .
  Panie majorze ,jak zyc ,co robic ???

  Polubienie

 22. Przeciez już prawie wszystko powiedziałem ,co czynic należy i to NATYCHMIAST ,wiec tylko powtorze co pierwsze .
  Za nim to klepniecie w klawiaturę i wyślecie w swiat,raczcie zauwazyc jak wrogowie nasi przegrupowują się.
  Ci co służyli w wojsku wiedza dobrze czym jest ROZPOZNANIE .
  Żaden zolnierz nie może slepo „isc na wroga ” a tym bardziej w pojedynke ,bo pierwszego snajperzy ustrzela !
  Dzis potrzebna „falanga/tyraliera” i to taka co zmiecie w pierwszej kolejności propagandzistow !!!
  Proszę zauwazyc i wziasc na obserwacje DZIENNIKARZY .
  Jest to „sfora” ,która dziś ksztaltuje opinie publiczna .
  Pozniej przyjrzeć się „agencjom badania opinii publicznej” i ich sondom.
  Nastepnie BEZWZGLEDNIE ROZPOZNAC Z KIM MAMY DO CZYNIENIA !
  To na początek.

  Polubione przez 1 osoba

 23. Dalej – napiszcie im,ze POLACY NIE SA TACY GLUPI jaka wyrabia się im opinie w swiecie .
  Owszem sa i głupcy jak w każdym narodzie ,sa „opóźnieni w rozwoju” ,sa miłosierni i naiwni ale nie do końca .
  Polaka ,zresztą i każdego innego człowieka musi mocno zaboleć ,by u niego nastapily określone odruchy obronne lub zaradcze.
  Teraz ,kiedy w planach globalnych jest pozostawienie przy zyciu maksimum 15 mln POLEK i POLAKOW na terenie należącym do Polski trzeba NATYCHMIAST ZORGANIZOWAC SIE i to w najmniejszej nawet miejscowości lub osadzie.
  To dotyczy również Polakow za granica .
  TRZEBA TWORZYC JEDNOLITY FRONT OBRONNY POLAKOW !
  Wczesniej trzeba wybrać z grona (tylko) POLSKIEGO wlasnie nie tyle dyktatorow co madrych kierownikow/przywodcow ,takich,ktorzy nie dadza się zwieść za żadne pieniądze,bowiem zaraz znajda się podstawieni doradcy (przetestowano to w „w chwycie” z Walesa z matka Boska w klapie),znajda się obcy ,którzy będą robic wszystko by nie było POLSKIEJ JEDNOMYSLNOSCI !!!

  Polubienie

 24. Odbierzemy bankierom monopol, to wszystko się zmieni.
  NIE odbierzemy to będzie jeszcze gorzej.
  Wszystkie inne „pomysły” są do d…

  Polubienie

 25. Na dziś dzień w glowach Polek i Polakow zasiany jest OBLED i OGLUPIENIE .
  Naprawde ludzie bladza i szukają drogi wyjścia z tego gdzie i w czym się znaleźli .

  Wystarczy tylko przypomnieć jak większość narodu jest dziś ZADLUZONA ,każdy posiada jakiś tam niespłacony kredyt jeden czy więcej i dalej się go namawia BIERZ i ZYJ JAK PANISKO !
  No i biora głupcy ,bo przecież daja ale nie wiedza ,ze zakladaja sobie na szyje sznur lichwiarski !

  Polubione przez 1 osoba

 26. Spokojnie – nie wdajcie się w klotnie ,przecież lichwiarzom tylko o to chodzi by ludzie miedzy sobą byli skloceni !
  Ide wiec dalej w swych myślach ,omijając pustosłowie i zapytam .
  Ilu nas POLEK i POLAKOW gotowych jest do przemyslanych dzialan i pojscia razem po ZWYCIESTWO nad naszymi odwiecznymi wrogami ???
  Pokazcie mi taka POLSKA ORGANIZACJE ,a chociażby STOWARZYSZENIE POLSKIE ,które by bronilo POLSKE ?
  Prosze,smialo,pochwalcie się RODACY POLACY
  Chetnie się do WAS PRZYLACZE POLAKOW a nie zebranych „szumowin”.

  Polubione przez 1 osoba

 27. Wszystko SIE UDA,gdy się tego chce i robi to się z glowa a nie słomianym ogniem .
  Nie trzeba wcale czekac do jesieni a czynic to natychmiast (patrz wyżej).
  Wlasnie teraz gdy szczury uciekają z tonącego okretu !
  Czy jakas baba premier do tego się nadaje ,chowając się za plecami mocodawców w dodatku impotentow ?
  Tu TRZEBA CHLOPA Z JAJAMI a nie ze smrodem powstalym ze strachu w kalesonach chińskich .
  NAM TRZEBA MADRYCH PRZYWODCOW a nie mieszanej krwi w spódnicach lub obcisłych spodniach (celsex).

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s