Stonoga- końcówka III RP?


Konto Zbigniewa Stonogi na Facebooku zostało zablokowane. Stonoga: „To już jest działalność niezgodna z konstytucją”

Zbigniew Stonoga, WSI i PiS-widziane z USA

Pisowscy eliciarze podejrzewają Zbigniewa Stonoge,ze jest kolejnym otwarciem obok Nowoczesnej dawnej WSI, a przeciez oni sami sa jednymi z beneficjentów WSI i Magdalenki.
Dzisiaj sobie wszyscy zadaja w Polsce i na emigracji pytanie, Kim jest Zbigniew Stonoga. Ze strony mediow i dziennikarzy propisowskich, padaja slowa, iz jest to czlowiek WSI, ale na razie nie wiedza, jak mu to udowodnic. Ale z kolei wiemy jak rowniez Andrzej Lepper byl rowniez oskarzany o to, ze jest agentem rosyjskim, tylko dlatego ze chcial polepszyc stosunki handlowe z Rosja i Balorusia, ba, nawet sam prof. Nowak Andrzej tez byl posadzany przez krewkich pisowscow, ze jest rowniez rosyjsim agentem. Wiec nie nalezy przejmowac sie pisowkimi oskarzeniami o dzialanie agenturalne w ramach WSI, tylko samemu dojsc prawdy. Wiec jesli piswowcy z polecenia swoich fuhrerow, beda oskarzac o bycie agentem Rosji oraz WSI, kogokolwiek i z jakiegkolwiek powodu, to za jakis czas nikt im nie uwierzy i wydaje mi sie ze oni sami rowniez w to nie wierza, tylko robia to z polecenia swoich nadzorcow.
Swoja droga czyz to nie jest zastanawiajace, ze ktokolwiek podpada pisowskim fuhrerkom, to jest od razu oskarzany z definicji o bycie pewniakiem ruskim agentem, a nie na przyklad niemieckim, amerykanskim czy tez izraelskim, badz francuskim. Wedlug pisowskich taryfiarzy, kto nie potwierdza pisowskiej teorii wplywu ruskiej agentury na nasze panstwo, lub podwaza geniusz strategiczny Majdaniarza, to z musu jest ruskim agentem.
Zajrzalam wiec na pisowski portal wpolityce.pl, by sie wiecej dowiedziec czegos o Zbigniewie Stonodze.Poza tym ze jest on skarzany z definicji o bycie pionkiem w jakiejs grze operacyjnej WSI, znalazlam o dziwo artykul mowiacy o zyciorysie Zbigniewa Stonogi, ulozony w miare chronologicznie z konkretnymi datami z jego zyciorysu.
Oto Tytul i pelna tresc przedruku tego artykulu z wpolityce.pl
Obraźliwe banery, demaskatorskie publikacje i polityczne plany. Kim jest skandalista – Zbigniew Stonoga?
Człowiek, który ujawnił akta afery podsłuchowej, ma na koncie głośne i kontrowersyjne akcje, sprawy w prokuraturach i wyroki karne. Kiedyś doradzał „Samoobronie”, ostatnio z pasją piętnuje urzędnicze patologie – pisze „Rzeczpospolita”.
Portal TVP Info publikuje obszerny tekst na temat polityczno-biznesowej kariery Stonogi. Zrobiło się o nim głośno, gdy w swoim salonie samochodowym wywiesił baner. Napisał, co myśli o urzędzie skarbowym. A nie myślał dobrze. Potem walczył z funkcjonariuszami policji i jej rzecznikiem Mariuszem Sokołowskim. Zorganizował też demonstrację pod komisariatem w Legionowie.
Zbigniew Stonoga określany jest jako „specyficzna postać polskiego internetu” i pogardliwie nazywany „polskim Edwardem Snowdenem”. To zamojski przedsiębiorca, któremu w 2002 roku po raz pierwszy postawiono zarzuty i wysłano na 2,5 roku do więzienia. Wyszedł bez wyroku. Nigdzie nie ma informacji na temat podstaw postawionych mu wówczas zarzutów.
Po wyjściu z więzienia wypowiedział wojnę całemu aparatowi III RP. Po kasacji jego wyroku w 2006 roku zajął się biznesem. Handlował używanymi samochodami. Kupił w Zamościu salon samochodowy i opłacił podatek VAT. Opłacił, chociaż jak twierdzi nie powinien. Według niego kwota 1,9 mln. zł powinna mu zostać zwrócona. Urzędnicy byli innego zdania. Skarbówka wstrzymała wypłatę, w związku z czym Stonoga musiał zwolnić pracowników. Biznesmen nie mówił, że fiskus łamie prawo, a jedynie działa na szkodę przedsiębiorcy.
Mimo, że postawiono mu 116 zarzutów, ze wszystkich został, jak twierdzi uniewinniony. Zrobiło się o nim głośno, gdy na ścianie swojego salonu samochodowego napisał co myśli o urzędzie skarbowym.
„Zamknęliśmy, bo wypierydolił nas Urząd Skarbowy Warszawa Targówek. Na kwotę 1 900 000 zł. Dziękujemy Ci zasrany fiskusie”
-– taki wpis widniał na czerwonym banerze. Literówka nie znalazła się tam bez powodu. Dzięki niej nikt nie mógł zarzucić Stonodze obrazy urzędnika państwowego. Po dwóch tygodniach zmieniono jego treść i przetłumaczono na angielski.
Z banerów nie zrezygnował. Kolejny zawisł na płocie jego salonu.
„Panie Niesiołowski zapraszamy na szczaw u nas ma pan dożywotni za friko – jak pensję w Sejmie. Zapewniamy też pana, że jeśli w tym pierdolniku przy Wiejskiej załatwi pan, aby złodziejski system fiskalny oddał nam 1.570.000 zł ukradzionego podatku VAT dostanie pan w prezencie tonę gruszek ulęgałek” (pisownia oryginalna). Hasłami typu „Złodzieje z Wiejskiej” zaczął także obklejać swoje auto Audi R8. Za słynne „dziękuję ci, zasrana Polsko” ścigała go prokuratura.
Stonoga twierdził, że posiada dowody pogrążające polityków, a na Youtubie opublikował wiele nagranych rozmów. W jednym z filmów oskarża m.in. Leszka Millera, Aleksandra Kwaśniewskiego, czy Pawła Piskorskiego i Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż w przypadku tego ostatniego oskarżenie nie dotyczyło przyjęcia korzyści majątkowej. Na swoim profilu zamieścił telefony do znanych dziennikarzy, którzy nie chcieli pomóc mu w ujawnieniu krzywd jakich państwo polskie miało się dopuścić wobec niego.
Na tym się jednak nie skończyło. Stonoga zajął się także wyłapywaniem nieprawidłowych zachowań policjantów. Łamanie prawa wytyka funkcjonariuszom na Facebooku.
Ma na nim blisko 400 tys. fanów. Rekordy popularności bije film, na którym każe „wypier…lać” ze swojego prywatnego terenu. Funkcjonariusze powitali go wtedy słowami „pocałuj mnie w pompkę”. Obejrzało go już ponad 200 tys. osób. Gdy kilka dni później Stonoga zamieścił ogłoszenie, że poszukuje 10 pracowników do śledzenia policji, jego anons udostępniło ponad 1500 osób.
Głos w sprawie zabrał rzecznik Mariusz Sokołowski, który stwierdził, że Stonoga jest dobrze znany policji, został skierowany na badania psychiatryczne, a przeciwko niemu toczy się 29 spraw karnych.
Osobom, które bronią tego pana i chcą robić z niego bohatera, radzę się zastanowić, czy chciałyby zostać tak potraktowane. To mogło się przytrafić każdemu, kto mu się nie spodobał
-– mówił w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” październiku 2014 roku ówczesny rzecznik prasowy komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.
Słowa Sokołowskiego nie pozostały bez odpowiedzi. Stonoga dopytywał się jakie to sprawy toczą się przeciwko niemu, nakręcił filmik, w którym uczy liczyć rzecznika policji i pogardliwie nazywa go „Mańkiem”. Publikował zdjęcia domu Sokołowskiego i poświęcił mu kilkadziesiąt wpisów na swoim Facebooku. Sokołowski złożył wówczas w prokuraturze zawiadomienie uporczywym nękaniu, którego miał się dopuścić przedsiębiorca.
Stonoga ujawnił również aferę dotyczącą imprezy sylwestrowej 2010/2011 , na której Sokołowski i aktor Tomasz Karolak mieli według niego nie zapłacić za pobyt w hotelu i mają wobec niego dług, który ten postanowił wykupić, by móc prawnie ścigać z windykacją rzecznika policji. Pochwalił się tym oczywiście na nagraniu zamieszczonym w Internecie. Swoich fanów zachęcał by kupowali mały procent długu rzecznika. Twierdził, że zgłosiło się do niego ok. 6 tys. osób. „Sokołowski pijemy Twój koniec” zdjęcie opatrzone takim opisem pojawiło się na jego Facebooku.
Rzecznik Policji uznał to za „pomówienie”. Stwierdził, że długu nie ma, bo hotel został opłacony, a on był gościem Tomasza Karolaka. Przekonywał, że na potwierdzenie swoich słów ma dokumenty i świadków. Stonoga zaangażował się w sprawę śmierci Rafała z Legionowa. Sugerował, że nastolatek nie połknął torebki z marihuaną, ale został uduszony przez funkcjonariusza. Przedsiębiorca był organizatorem demonstracji przed komendą policji w mieście chłopaka. Był też organizatorem pikiety w Sosnowcu. Od maja jest wydawcą „Gazety Stonoga”.
Przedsiębiorca nie ukrywa też, że zamierza powołać własną partię polityczną.
Na swoim profilu opublikował jej program: W dokumencie znajduje się czternaście punktów, zaczyna się propozycją zmiany konstytucji, poprzez zniesienie jakichkolwiek immunitetów. Jest też mowa m.in o: odpowiedzialności osobistej funkcjonariuszy publicznych za błędy, zmiana prawa podatkowego z określeniem czasu postępowania kontrolnego, które może trwać do 3 miesięcy w pierwszej instancji nie dłużej we wszystkich instancjach niż 6 miesięcy, likwidacja bazy BIK dłużników posiadających nieobsługiwane zadłużenie do 25.000zł i wyciągnięcie z niebytu finansowo społecznego ludzi, którym odebrano prawo do normalnego życia nierzadko kierując ich w bezsilności na drogę przestępstwa, likwidacja NFZ zrównanie emerytur esbeckich do emerytur każdego Polaka, zmiany w Kodeksie Karnym,likwidacja m.in. straży miejskiej, zmiana w prawie podatkowym
W rozmowie na antenie Superstacji Stonoga wyraził gotowość do tworzenia wspólnych list z Pawłem Kukizem.
Tyle mozna sie dowiedziec z zyciorysu Zbigniewa Stonogi z cytowanego na portal wpolityce.pl, gdzie znalazlam ten artykul.
Wydaje mi sie, ze pomawianie przez propisowski portal wpolityce.pl, jakoby Zbigniew Stonoga byl agentem WSI, jest gruba przesada. Wszak sam prof. Nowak przekonal sie po jakim cienkim lodzie stapa sie, jesli sie coskolwiek krytycznego napisze o majdaniarskim prezesie PiS. Szkoda tylko ze prof. Nowak nie poszedl w zaparte i nie zaczal dalej ujawniac wstydliwych zakatkow eliciarzy pisowskiej warszafki. Czego bysmy sie wtedy nie dowiedzeli Gazety Polskiej oraz z niezaleznej, a takze z portalu wpolityce.pl.
Ze codziennie z samego rana dla wprawy leje zone, ze gwalci corke, a syna dla sportu wsadza w dyby i patrzy na zegarek ile chopak wytrzyma. Poniewaz prof. Nowak nie jest czlonkiem PiS, wiec prezes mogl mu skoczyc. Nie mogl go widowiskowo wywalic z partii, jak zrobil to z Hofmanem & Co., to trzeba bylo zniego zrobic zdegenerowanego ruskiego agenta.
W cytowanym wyzej artykule nie ma nic zlosliwego na temat PiS, tylko jest wspomniane o oskarzeniu wysuwanym osobiscie pod katem Kaczynskiego. O ile oskarza on Millera, Kwasniewskiego, Piskorskiego o przyjecie lapowek, tak nie ma zadnego konkretnego oskarzenia Jaroslawa Kaczynskiego. To juz bardziej sie oberwalo Stanislawowi Michalkiewiczowi, za oskarzanie Stonogi o pelnienie funkcji agenturalnej, na wczorajszej konferencji prasowej. O PiS specjanie niczego nie wspominal. Glownie atakowal SLD, PO, PSL i wymienianych z nazwiska policjantow. .
Czy na tej podstawie nie mozna o nim mowic przewrotnie, ze jest to pisowski agent?
Z tegoz artykulu mozna dowiedziec sie tez ciekawych rzeczy o Stonodze biznesmenie. Tutaj sobie pozwole zrobic porownanie z Romanem Kluska, ktorego zniszczyl Urzad Skarbowy. O ile Roman Kluska podpisal prawie bez walki akt kapitulacji, to Zbigniew Stonoga postanowil walczyc z lapownictwem Urzedu Skarbowego. Gdyby coskolwiek zalegal urzedowi Skarbowemu, to ci by go z miejsca wsadzili do wiezienia i sluch by o nim zaginal. Skoro postanowil walczyc z Urzedem Skarbowym, to musial miec konkretne haki na urzednikow, chociazby w postaci nagrania, kiedy ci proponuja mu danie lapowki. A dawni lub nowi agenci WSI, raczej nigdy nie walczyli i nie siedzieli w wiezieniach, tylko po cichu robili i dalej robia swoje biznesy, poniewaz ich biznesy podlegaja ochronie przez parlamentarzystow z partii magdalenkowych. A tu widzimy mlodego, przedsiebiorczego czlowieka, ktory walczy z tym systemem z piekla rodem magdalenki, firmowanym m.in. przez PiS. Dodatkowo ten system zamordowal mu matke.
Na wczorajszej konferencji prasowej z ust Zbigniewa Stonogi padaly slowa o setkach tysiecy i milionach zlotych, wiec to rowniez wzbudzilo moje podejrzenia, skad ten mlody facet ma takie pieniadze? Na jakim biznesie to robi?
Ale po przeczytaniu tego artykulu, stwierdzilam, ze takie pieniadze mozna zrobic handlujac uzywanymi samochodami. Wszystko zalezy od zdolnosci i smykalki do biznesu. Niekoniecznie trzeba miec na to pozwolenie z samego WSI ani tez nie trzeba byc niczyim agentem. Wystarczy obrotnosc i pomyslowosc. Sama znam osobiscie chlopaka, ktory przyjechal do Chicago w 1995 roku na wizie turystycznej,z wyksztalceniem 6 klas szkoly posdstawowej, a dzisiaj jest jednym z prawdziwych milionerow w branzy budowlanej i jego firmy dzialaja w 10 stanach USA. Zeby jeszcze dziwne i ciekawiej bylo, facet do tej pory przebywa nielegalnie.
Czy na samochodach uzywanych mozna zarobic w Polssce miliony zlotych nie majac zadnych ukladow? Nie bede sie tutaj wymadrzac gdyz od 25 lat nie mieszkam w Polsce, wiec to pozostawiam do dyskusji.Wydaje mi sie ze wszystko zalezy od obrotnosci, oraz ciezkiej pracy wlozonej w biznes.
Na zakonczenie tej niezbyt wyczerpujacej notki, z powodu braku czasu, trzeba koniecznie wspomniec o deklaracji Zbigniewa Stonogi. Pare razy mowil zreszta o tym wyraznie, o czym dokladnie pisalam w jednej z moich poprzednich notek “Teraz albo nigdy”. Otoz powiedzial,  ze ugrupowania pozasystemowe powinny sie zjednoczyc i skonczyc z jalowymi sporami. Wezwal osobiscie do zjednoczenia Korwina, Kukiza, Kowalskiego Brauna, by zbudowali wspolny blok wyborczy. Bo tylko wspolnie mozna zniszczyc magdalenkowego potwora, ktory niszczy Polske. Zapowiedzial tez osobiscie ze jesli dojdzie do zjednoczenia, to wylozy z wlasnej kieszeni pare milionow zlotych.  Trzeba wyraznie podkreslic ze w jego ofercie nie byl wspomiany PiS. Widocznie uwaza ich eliciarzy tyle samo wartych, co z PO, PSL i SLD. Jak latwo mozna zauwazyc, deklaracja Stonogi bije najbardziej i jest szkodliwa dla pisowskich eliciarzy. Dlatego PiS walczac o lelektorat glownie Pawla Kukiza, widzi w dzialaniu Zbigniewa Stonogi, dzialalnosc WSI, mimo ze sam jest jednym z glownych beneficjentow WSI Kiszczaka i Magdalenki.
Ale przeciez zawsze zlodziej najglosniej krzyczy “lapaj zlodzieja”, wiec PiS o ewentualne niepowodzenie bedzie oskarzal Pana Stonoge o robote dla WSI, w celu oslabienia PiS. Juz spotkalam sie z opiniami, ze Zbigniew Stonoga to jedno z otwarc obok Nowoczesnej, by zametac ludziom w glowach po to, by rownoczesnie przejac poprzez Nowoczesna wyborcow PO i poprzez Stonoge przejac elektorat pozasystemowy.
Reklamy

30 uwag do wpisu “Stonoga- końcówka III RP?

 1. Jeden mocno wqrwiony, a tyle może namieszać.
  Oczywiście jak ktoś z za węgła chce dołożyć władzy, układowi, a także swoim szefom, to mając odpowiednie materiały po cichu, ukradkiem i tak by się nie wydało podrzuca je, te materiały, komuś takiemu jak Stonoga, osobie, która jest na tyle odważna, bezczelna i jak pisałem wqrwiona by je, te materiały, opublikował nawet za cenę pewnego osobistego ryzyka.
  I to by było na tyle w temacie Spiskowych teorii dziejów.
  No i tak jeden mały człowieczek, gdzieś tam zagubiony w wielkiej biurokracji zbudowanej przez układ, rozwala ten układ, rząd, topi Platformę, pozbawia lodów i świetlanych perspektyw na przyszłość tych ze świecznika.

  Polubienie

 2. Jeden nazywający się Stonoga to za mało by szmulowskich zlodzieji odsunąć od władzy .
  Polsce potrzebny MILIONOGA by dobrac się do skory szmulom i szwabom ,pokoleniowym bolszewikom oraz sługom sług ,którzy dziś jako MIESZANCY przysiedli Polske .
  POLSCE POTRZEBNY RZAD BEZPARTYJNYCH o nie splamionych szmuloszwabskim brudem i smrodem rekach !
  Ten kto w Polsce chce lub zakłada zloby partyjne niczym się nie rozni od tych,ktorzy sa już od lat przy zlobach partyjnych i SIE PASA !!!
  Obecna faza rzadow partyjnych to wzajemne przepychanie się przy ZLOBIE SWIN,BYDLAKOW i PODRZEDNEGO DROBIU SZMULOSZWABSKIEGO (tam nie ma wśród nich Polakow ,co najwyżej MIESZANCE) !

  POLKI i POLACY !
  BRAC SIE ZA PORZADKI WE WLASNYM DOMU JAKIM JEST NASZA OJCZYZNA POLSKA !!!
  NATYCHMIAST OBCYCH SZKODZACYCH POLSCE ODSUNAC OD WSZELKIEJ WLADZY !!!
  SZYBKIE REFERENDUM i WYJSCIE Z JEWROKOLCHOZU !!!
  NOWA POLSKA KONSTYTUCJA ,NOWY POLSKI RZAD Z POLEK i POLAKOW !!!
  OBCY SZKODZACY POLSCE WON Z POLSKI !!!

  Polubienie

 3. APA
  i WYJSCIE Z JEWROKOLCHOZU !!!
  Nie tak prędko APA.
  Miliony Polaków pracuje w JEWROKOLCHOZU
  Nasz niemal cały eksport i import idzie w tamtą i z tamtej strony.
  Na jabłkach do Rosji zarabialiśmy 1 miliard i przestaliśmy zarabiąć gdy nam Rosja zrobuła szlaban.
  Czy wiesz ile byśmy stracili gdyby JEWROKOLCHOZU dał nam szlaban i wygonił pracujących tam Polaków?

  Polubienie

 4. i tak nas Słowian każdy angol hitlerowiec miał i ma zamiar dobić, a Ty łudzisz, że możemy prosić o litość. Mieliśmy banki, ziemie, zasoby, przemysł i młodych, a Ty nas pocieszaj , że możemy jeszcze być u nich robolami bez łapanki i rozstrzeliwań. Sam zostań robolem w jewroeuropie.

  Polubienie

 5. centruminfo
  Do tego właśnie prowadzi polityka głupich i głupszych.
  Najpierw trzeba pomyśleć co się chce osiągnąć, później znaleźć sposoby i metody by to osiągnąć nie ponosząc strat i nie nakładając sobie pętli na szyję
  O litości nic nie pisałem, pisałem o stratach jakie byśmy ponieśli w związku z nagłym i nieprzemyślanym wyjściem z EU.
  Jesteśmy tam i pozostańmy do puki nie wybierzemy sobie rządu, który zna się na polityce, na ogrywaniu innych, który znajdzie sposób jak odbudować swoją gospodarkę i przemysł w ramach Unii, a później podyktujmy swoje warunki na których możemy tam pozostać lub wyjdźmy z niej jeśli te warunki nie zostaną przyjęte. Ale w takim wariancie musimy mieć rozbudowane kontakty gospodarcze z całym światem i nie być całkowicie zależnym od eksportu do i od importu z UE. Jeśli jakikolwiek rząd postąpi w tej kwestii nagle i nierozważnie zostanie zmieciony przez samych Polaków którzy z dnia na dzień stracą pracę i możliwość wyżywienia siebie i swojej rodziny
  No a zachód ma tu dostatecznie dużo swoich zwolenników by urządzić nam majdan warszawski.
  Najgorszy ale też możliwy z wariantów to wariant Jugosłowiański bądź Libijski
  W wariancie Jugosłowiańskim mogli byśmy stracić Śląsk i Pomorze, w wariancie Libijskim ruiny miast i spalone wioski.

  Polubienie

 6. grzanek
  Nie promuję, sam widzę jego śniadą cerę, czarne kręcone loczki, okulary
  Informuję, co się dzieje w PR III i kto to robi.
  A przy okazji zauważam, że są ludzie i ludziska i niektórzy z nich są mocno poirytowani.
  Stonoga skopał elity i to jest zjawisko dość ciekawe.
  Czy to promocja Stonogi?
  Nie sądzę, ale o facecie jest głośno i to nie moja zasługa

  Polubienie

 7. Na kolana polskie goje i blagac szmuli,szwabow i bolszewikow o litość ,bo o prace to już nie ponieważ tej dawno was pozbawili likwidując wasze fabryki/zakłady ,wszelki przemysl,gornictwo,hutnictwo,stocznie i porty ,składy i magazyny własne,hurtownie,banki ,a nawet koscioly przywłaszczono i brodaczami obsadzono !
  Pola nakazali zachwascic i niech sobie rosnie co tylko chce oby tylko nie nadawalo się dojedzenia ,bo nie może być konkurencji dla obcych supermarketow ,które nawet zwolniono od podatkow a gojom podatki podniesiono !
  Brawo,brawo admin za te jabłka ,no bo co teraz z nimiz robic ruski nie chce nawet szmul,choc za darmochę by wzial.
  Lapiduchy i pigularze maja za zadanie skracać wam zycie ,wiec leczyc się leczyc goje – na farmacji wiara rowna wytwarzają same gowna !
  Wyliczac dalej DOBROBYT GOJOW POLSKICH w JEWROKOLCHOZIE ?
  Admin – nie ośmieszaj się za żadne pieniądze

  Polubienie

 8. Małe moje trzy grosze.

  O tym, że Radek Sikorski rezygnuje z funkcji Marszałka Sejmu, bo w prywatnej, podsłuchanej przez „kelnerów” rozmowie powiedział banał POLSKA TO MARIONETKA USA, to się dowiedziałem w autobusie dwa dni temu, gdy jechałem do Warszawy, zaproszony przez Ambasadę Rosji na przyjęcie z okazji „Dnia Rosji” 11 czerwca. To, że wraz z Radkiem musiało zrezygnować ze swych funkcji także kilku polskich ministrów oraz wiceministrów, za jakieś „nie błagonadiożne” WŁADCY ŚWIATA ZACHODU słowa, wypowiedziane prywatnie i nagrane przez „kelnerów” mnie zastanowiło bardziej, niż cała afera ze Stonogą i materiałami „kelnerskimi” ściągniętymi przezeń z „chińskich” ponoć portali.

  Komu bowiem może zależeć, aby wyżsi urzędnicy państwowi w Polsce, nawet w prywatnych rozmowach bali się przyznać co myślą o ustroju, którego są funkcjonariuszami i które to ich — banalne w końcu spostrzeżenia, w stylu „ch.. dupa i kamieni kupa”, za które minister sprawiedliwości Sienkiewicz został pozbawiony pracy — wskazują, że są/byli to ludzie należący do gatunku homo sapiens?

  Kto NIEWIDZIALNY zatem stoi za rewelacjami Stonogi, podobnie jak za jego pomysłem „zjednoczenia Korwina, Kukiza, Kowalskiego Brauna, by zbudowali wspolny blok wyborczy. Bo tylko wspolnie mozna zniszczyc magdalenkowego potwora, ktory niszczy Polskę.”?

  Ja przynajmniej dość dobrze wiem, kto stoi za imitującym mnie — w marcu roku 1968 — JKM i podejrzewam iż w wypadku i Stonogi i Kukiza i Brauna chodzi o tego samego ZAOCEANICZNEGO POTWORA, który chce zniszczyć nie tylko Polskę, ale i ten Jewrokołchoz, w którym moi byli studenci całkiem nieźle sobie prosperują, mając swe firmy nawet i w londyńskim City.

  No to jeszcze dorzucę, czego dotyczyło oficjalne, krótkie przemówienie ambasadora Rosji z okazji 11 czerwca, wygłoszone w obszernej sali recepcyjnej Ambasady wobec audytorium około 500 osób, w tym i umundurowanych Chińczyków i Hindusów z BRICKS. Ja zauważyłem wśród obecnych byłego ministra Spraw Zagranicznych Adama Rotfelda, inni także premiera Millera i jakiegoś aktualnego wiceministra Obrony a nawet i piuskę katolickiego biskupa też udało mi się dostrzec.

  A ambasador powiedział oficjalnie, w trzech językach, polskim, angielskim i rosyjskim, że na świecie i w Europie robi się bardzo nieprzyjemnie, że zachodni partnerzy Rosji zachowują się w sposób DWULICOWY, że przygotowywana jest napaść wspartej przez USA Ukrainy nie tylko na Donbas ale i na Republikę Naddniestrza. Nie był to już język dyplomacji do którego przywykliśmy, ale mniej więcej to, za co polecieli przed dwoma dniami w Polsce ze swych stanowisk i Marszałek Sejmu i inni ministrowie. No i jeszcze usłyszałem — ale to już prywatnie, bez pomocy „kelnerów” i Stonogi — że USA niedawno przeznaczyło 5 miliardów dolarów na programy denigracji, za wszelką cenę, Rosji. Bez dalszego komentarza.

  Polubienie

 9. Z dobrej maki zawsze będzie dobry chleb gdy robil go będzie dobry piekarz i odpowiednia piekarnia .
  Niestety, dziś maka,piekarz i piekarnia to nie te co były kiedyś .
  Wszystko wszystkim się dzis pomieszalo w pogoni za mamona i mamy to co mamy.
  Nawet mieszanka ludzkiej krwi,genow i rozumow daje nam obraz współczesnego swiata .

  DZIS POLSKA MIESZANKA SIE STALA !
  ROSJA NA BOLSZEWI ZBUDOWANA !
  NIEMCY NA DRYLU JADA i PRA.
  USRAEL CALY CZAS MIESZA !!!
  UKRAINA SZMULOSZWABSKA PLATANINA,
  FRANCJA OBECNA SIEDZIBA SZATANA,
  ANGLIA QRESTWEM SZARPANA !

  Pytanie :
  Jestes za szmulem,szwabem ,bolszewikiem jako goj ?

  Pytamy ludzi madrych i czystej krwi .
  Mieszancy to „towar szmelc”.

  Polubienie

 10. Ślepa Mańka – Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

  Kim jest w koncu Zbigniew Stonoga? – widziane z USA

  Wczoraj zdolny i operatywny przedsiebiorca, dzisiaj gwalciciel, zboczeniec kyminalista i pedofil, zas jutro zoofil i nekrofil. Tak stara sie go przedstawic portal wpolityce.pl. ktory jest tak samo wiarygodny jak Gazeta Wyborcza.

  We wczorajszej notce poswieconej Zbigniewowi Stonodze, zaprezentowalam w calosci artykul pochodzacy z pisowskiego portalu wpolityce.pl. Dziwne to dla mnie bylo, ze portal ten przedstawil czlowieka, jako normalnego i pomyslowego biznesmana, ktory w sposob dosyc nietypowy walczyl z Urzedem Skarbowym, oraz z policja. Zupelnie obiektynie zostaly przedstawione zarzuty, wzgledem jego “dzialalnosci kryminalnej”.
  Dzisiaj ta tuba propagandy pisowskiej do dalszego oglupiania Polakow, ktora dawniej pelnila “Gazeta Wyborcza”, przeszla do frontalnego ataku, na Zbigniewa Stonoge. Poniewaz Gazeta Wyborcza stracila w oczach Polakow wiarygodnosc, dlatego teraz te role propagandowa Gaczety Wyorczej przejmuje Gazeta Polska i portal wpolityce. Nie wolno szarego Polaka pozostawiac samemu sobie, by zaczal samodzielnie myslec, trzeba mu ciagle i nieprzerwanie wmawiac, ze jest winny zbrodni holocaustu, za ktory musi zaplacic.
  Coz takiego zrobil Pan Zbigniew Stonoga, ze portal wpolityce.pl przypuscil na niego frontalny atak?
  Oto cytaty pochodzace z dzisiejszego wydania artykulu pod znamiennym tytulem:
  Zbigniew Stonoga, prowokacje, Samoobrona i pedofilia w tle. Sensacyjne historie o prowokatorze od afery taśmowej
  Warszawska prokuratura postawiła zarzut pedofilii byłemu doradcy posłów Samoobrony – Zbigniewowi S. – Wcześniej był on karany za wyłudzenie kredytu i fałszowanie dokumentów.
  Zbigniew S. miał, zdaniem śródmiejskiej prokuratury, bywać na Dworcu Centralnym, gdzie poznał prostytuujących się małoletnich. Jeden z poszkodowanych – 14-letni chłopiec – złożył zeznania obciążające byłego współpracownika Samoobrony.
  Dziennikarze dodawali, że „S. miał usłyszeć zarzuty związane z doprowadzeniem do obcowania płciowego z małoletnim, który nie skończył 15. roku życia”.
  Potwierdzam, że postawiliśmy zarzuty osobie o inicjałach Zbigniew S. Odmawiam komentarzy na temat szczegółów śledztwa — mówił z kolei Maciej Kujawski, rzecznik stołecznej prokuratury okręgowej.
  ŻW informowało, że „śledztwo w sprawie Zbigniewa S. trwało od kilku miesięcy”, zaś „policjanci wpadli na jego trop, rozpracowując innych podejrzanych związanych z tzw. klubem pedofilów”. Sam autor tekstu o przestępstwZbigniew S. ma na swoim koncie wyrok za zagarnięcie mienia znacznej wartości i fałszowanie dokumentów. Mimo młodego wieku – ma 28 lat – oszukał szefów banku, którzy w 1996 r. przyznali mu kredyt w wysokości 800 tysięcy złotych. Zastawem kredytu była wydrukowana księga, według zaświadczenia mszał gregoriański pochodzący z X wieku. Według przedstawionego przez Zbigniewa S. zaświadczenia z Muzeum Narodowego, określono jego wartość na 2 mln 800 tysięcy złotych. Nikt w banku nie zastanowił się, jak było możliwe wydrukowanie księgi na pięćset lat przed wynalezieniem druku przez Gutenberga! Gdy Zbigniew S. nie spłacił ani jednej raty kredytu, bank zawiadomił prokuraturę. Okazało się, że zaświadczenie jest sfałszowane, a „mszał gregoriański” to zwykła księga liturgiczna z 1815 roku, której wartość nie przekracza 1,5 tys. złach zapewnia, że śledztwo w tej sprawie zostało umorzone.
  Gazeta wskazywała, że „za wyłudzenie kredytu i fałszowanie dokumentów Zbigniew S. został skazany na cztery lata więzienia”. Nie przeszkodziło mu to prowadzić agencji PKO BP. Już po odbyciu kary założył kolejne firmy.
  Gazeta podkreślała m.in., że S. miał związki z egzekucją długów Konsorcjum Finansowo-Inwestycyjnego Colloseum, której działalność zakończyła się ogromnym skandalem. S. miał również swój udział w rozgrywaniu sprawy Afery Rywina. Zbigniew S. oskarżył Adama Michnika o to, że naczelny „Gazety Wyborczej” namawiał go do prowokacji wymierzonej przeciwko Leszkowi Millerowi. Michnik sprawę skierował do sądu.
  Kolejne ciekawe informacje publikuje dziennikarz śledczy Przemysław Wojciechowski. Na swoim blogu przytoczył swoją wiedzę o Zbigniewie S.
  Jednym z cięższych zarzutów, jaki ciążył na nim wówczas, był gwałt na nieletnim. Dotarłem do aktu oskarżenia w tej sprawie, który sporządził prokurator. Dokument szczegółowo opisywał spotkanie Stonogi z nieletnim chłopcem w jednym opolskich hoteli w centrum miasta.
  Kiedy miałem już sporą wiedzę na temat Stonogi zacząłem się z nim spotykać. Rozmowy rejestrowałem. Stonoga mówił dużo. Sprawiał wrażenia człowieka chełpliwego. Chwalił się swoimi kontaktami w biznesie i oczywiście w polityce. Machał przed moimi oczami legitymacją asystenta poselskiego. Twierdził, że doskonale zna Andrzeja Leppera, że niejednokrotnie biesiadował z nim do rana. Mówił o finansowaniu partii Samoobrona i innych dziwnych, wręcz niewiarygodnych sytuacjach.
  Stonoga twierdził, że pani Anety nikt do niczego nie zmuszał i że ochoczo uczestniczyła w niewybrednych zabawach posłów chłopskiej partii. Opowiadał, jak woził ją własnym samochodem na suto zakrapiane imprezy, na których Aneta, według słów Stonogi prezentowała swoje wdzięki wszystkim ,którzy tego chcieli.
  Stonoga przedstawiał mu się „jako ten, który wszystko organizował i finansował”.
  Sprawiał na mnie wrażenie człowieka realizującego jakieś zlecone zadania. Stonoga twierdził także, że cała afera z Anetą, została wykreowana pod polityczne zamówienie, była prowokacją mającą na celu obalenie rządu PiS.
  Pamiętam, że cały czas zastanawiałem się, kim rzeczywiście jest ten człowiek, jakie są jego cele i kto za nim stoi? Miałem wrażenie, że jest sprawnym prowokatorem, ale nie działa samodzielnie.
  Historie z przeszłości dotyczące Zbigniewa Stonogi być może pozwolą lepiej zrozumieć, z czym mamy ostatnio do czynienia. Jednak pytanie kto za tym wszystkim naprawdę stoi wydaje się wciąż otwarte…
  No wlasnie. Wczoraj Zbigniew Stonoga zostal przedstawiony jako mlody przedsiebiorca wlaczacy o swoje z urzedem skarbowym w sposob odwazny, a dzisiaj jako zboczeniec , gwalciciel, zlodziej, pedofil.
  Jutro lub w najblizszych dniach dowiemy sie o nim jako zoofilu i nekrofilu, przed ktorym na jego widok, gdy tylko pojawil sie w jakiejs chlopskiej zagrodzie, uciekaly przerazone zwierzeta, konie, krowy, osly, kury, kaczki, gesi, indyki swinie, cieleta, ktore to wolaly byc rozjechane przez przejezdzajace obok chlopskiej zagrody samochody, lub nadziewac sie z ochota na sztachety, niz byc w bliskim kontakcie ze Zbigniewem Stonoga. Gdy tylko znajdowal sie w poblizu jakiegos ogrodu zoologicznego, przerazone dzikie zwierzeta chowaly sie gleboko w swoich klatkach. Kiedy jechal do Zakonanego na niby “narty”, niedzwiedzie budzily sie z zimowego, glebokiego snu i zaczely uciekac w poplochu, by zatrzymac sie dopiero gdzies pod rumunska granica.
  Rowniez na cmentarzach umarli wstawali z grobow i uciekali w wielkim poplochu i przerazeniu, by nie byc dopadnietymi przez zboczenca. Takim”autorytetem cieszyl sie Zbigniew Stonoga wsrod zwierzat i domowego ptactwa, oraz wsrod umarlych.
  Tego wszystkiego sie dowiemy z dalszych rewelacji o Panu Zbigniewie Stonodze, prezentowanych nam przez dziennikarzy sledczych.
  Najbardziej zaskakujacym wydaje sie brak zarzutu o antysemityzm. Akurat z braku zainteresowania polskiego pospolstwa, krzywdami dziejowymi wyrzadzonym przedstawicielom narodu wybranego, zarzut antysemityzmu wzbudzilby juz tylko sympatie do Pana Stonogi, wobec bezczelnych zadan przesiebiorstwa Holocaust.
  Wiec skad taka nagla i szybka zmiana w narracji propagandowej?
  Otoz wydaje mi sie ze Pan Zbigniew Stonoga wsadzil kij w mrowisko, odpowiadajac na pytanie co jest najwazniejsze, by mozna bylo zaczac naprawiac Polske, by wyrwac ja z mafii magdalenkowej.
  Po pierwsze: Dekomunizacja
  Po drugie: Dekomunizacja
  Po trzecie: Dekomunizjacja
  A dekomunizacja i lustracja zlikwidowalaby wszystkie partie z magdalenkowego nadania i o zgrozo okazaloby sie wtedy, ze czolowke zbrodniarzy komunistycznych stanowia przedstawiciele narodu wybranego. Jak to? Przeciez zbrodni na narodzie wybranym dokonywali Polacy, zmuszajac do tego biednych Niemcow i za to nalezy sie przedstawicielom narodu wybranego skromne zadoscuczynienie w kwocie ok. 65 miliardow USD.
  Dopiero na tle tej wypowiedzi mozna zrozumiec wsciekly atak na Pana Zbigniewa Stonoge, majacego go zohydzic Polakom i przedstawic go jako kompletnego zboczenca, co to nikomu zywemu nie przepusci.
  Pan Zbigniew Stonoga rowniez powiedzial, ze sfinansuje partie wylacznie antysystemowe, byle sie zjednoczyly po to, by obalic obecny pasozytniczy uklad magdalenkowy.
  Do wczoraj mozna go bylo uwazac za przedstawiciela jakichkolwiek sluzb, ale teraz kiedy usiluje sie za wszelka cene zrobic z niego zboczenca, to moim zdaniem nalezy uwazac, iz naprawde wypowiedzial on walke ukladowi magdalenkowemu w interesie Polakow
  Neon 24
  http://slepamanka.neon24.pl/post/123412,kim-jest-w-koncu-zbigniew-stonoga-widziane-z-usa

  Itd. itp.
  Jak to u nas bywa
  A w Turcji?

  Polubienie

 11. Na pytanie upierdliwego APAczu zza Oceana: „Jestes za szmulem,szwabem ,bolszewikiem jako goj ?”, odpowiadam następująco:
  Skocz chłopie w końcu do jakiego marketa i poszukaj wody dolomitowej, bogatej w ważne dla organizmu pierwiastki takie jak: wapń, potas, sód a przede wszystkim magnez – bo najwyraźniej łeb ci szwankuje.

  Polubienie

 12. Uśmiałem się, to jednak APA został rozszyfrowany, a ja tak się czasami zastanawiałem co znaczy zacz APA.
  przychodziło mi do głowy, że to może skrót od ,,Armia Polsko Amerykańska”
  albo może ,,Ale pier..lona Ameryka”
  A okazało się że to po prostu APAcz.
  No i teraz się zgadza, wszak APA-cz ostatnio sam donosił, że do rezerwatu się wybiera.
  No Zenek, jeśli jesteś po szychcie, to powiedz nam czy APAcz na co dzień chodzi w kurzych piórkach na głowie czy tylko od święta?
  Z drugiej strony to ciekawe, bo i Husarz 33 też w piórach , może krewniak

  Polubienie

 13. Dylu dylu na badylu ,na nic twe przytyki i oszczerstwa ,nasza „armia” podobnie jak Putina do tego przywykla.
  Widac dyl-emit gojem nie jes,t bo ruszylo go nawet pytanie i cale szczęście ,ze nie krzyczy AJ,WAJ !

  Poczytaj mlodziaku co ci przekazemy na początek :
  Zwiewaj z Polski poki czas ,markszizm się skonczyl a leninizm syfilisem obrosl !!!
  Bywaj kociaku i nie miaucz na wojsko .

  Polubienie

 14. cyt. Adm:
  „No Zenek, jeśli jesteś po szychcie, to powiedz nam czy APAcz na co dzień chodzi w kurzych piórkach na głowie czy tylko od święta?”

  Dobre. Przypomniało mnie to dobrze znaną powieść „Ptasiek” – W. Whartona. Pogrzebałem trochę na necie i powstał ot ciekawy tekst.

  WW, cyt.: „Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat. Czasami człowiek sam już nie wyrabia, przyznaje się, że zwariował, i wtedy inni się nim zajmują.”

  I dlatego pAPAjku nie przejmuj się tym. Tu na „polskiej stronie” (niestety amerykanizowanej) jesteśmy z Tobą.
  Mało tego, bardzo dobrze cię rozumiemy. Pamiętaj – to nie jest do końca jedynie twoja wina.

  Jak pisał w innym miejscu Wharton:
  „Wybudowaliśmy dla siebie klatkę – cywilizację – gdyż byliśmy zdolni do myślenia a teraz nie musimy myśleć, ponieważ jesteśmy zamknięci w klatce.”

  Ta „klatka” to obecnie twoja Ameryka – ale spokojnie, uwolnimy cię z niej – jednakże musisz tylko tego bardzo chcieć…

  Polubienie

 15. APA-cz, my cię lubimy
  My cię z dylem nie skrzywdzimy
  Ty masz w Ameryce piórka jak w indiańskiej bajce
  a my tu dalej w ruskiej wytartej kufajce

  Zenek, pamiętasz ten partyzancki marsz Bella Cio?
  Może znów trzeba będzie iść do lasu z karabinem?

  Polubienie

 16. Witajcie Rodacy Wasza Gazeta Stonoga-specjalnie dla Was-Bo mamy prawo!!!

  http://gazetastonoga.pl/witajcie-rodacy-wasza-gazeta-stonoga-specjalnie-dla-was-bo-mamy-prawo/

  MamutStyle 22 godz. temu +934

  Żeby nikt nie miał wątpliwość napiszę o wszystkim od A do Z:

  1. Falenta podejrzewa że jego współpracownik chce go zrobić w konia, chce zastosować przeciwko niemu „wała”. Przez co sam Falenta zaczyna go śledzić, a że z wiedzy jaką posiadał, jego współpracownik właśnie u „Sowy” bywał często, „kupił” on kelnerów, którzy zaczęli nagrywać wszystkie spotkania pana wspólnika.
  2. W między czasie przekazywał on informacje o spółkach węglowych do samego ABW i CBA.
  3. Jako że później zorientował się że u „Sowy” przebywa wiele osobistości min. życia publicznego, polityki oraz biznesu to ich również zaczął nagrywać, szukać czegoś czym mógłby później daną osobę szantażować dla własnych korzyści. Po własne korzyści poszedł prawdopodobnie do samego Tuska, który po jakimś czasie stworzył Polskie składy węgla.
  4. Proceder trwał i trwał, nagrań przybywało, w między czasie spotykał on się z przedstawicielami ABW i CBA które o całym procesie nagrywania wiedziało już dużo, dużo wcześniej przed wyciekiem, choć nic z tym nie zrobiono. Podejrzewam iż to sama partia rządząca wydała polecenie żeby owe materiały nie ujrzały światła dziennego, bo mogą bardzo negatywnie wpłynąć na ich wizerunek.
  5. Podobna sytuacja była u samego Kulczyka, jego współpracownik chciał na nim zrobić „wałka”, tworzyć elektrownie wiatrowe na terenie Ukrainy. Jako że sam Kulczyk zorientował się co planuje jego „druga ręka” postanowił zniszczyć swojego kolegę. Szuka na to sposobów spotyka się z wieloma osobami polityki, oraz z służbami którzy mają mu w tym pomóc. Udaje się, wspólnik prawdopodobnie siedzi w więzieniu. Do samego”czcigodnego” Kulczyka, jak w sznureczku ustawiają się kolejni min. Sikorski. Którzy doradzają mu w prowadzeniu biznesu.
  6. Padają także oskarżenia w stosunku do „obywatela” Bogdana Zdrojewskiego – ministra kultury, który prawdopodobnie wymuszał aby producentem na wyłączność był pan Trzciński, a dokładniej jego firma. Pieniądze miały przepływać tylko przez niego, to był główny warunek otrzymania pieniędzy z ministerstwa kultury. Chęć wszczęcia postępowania ugrzązł na niczym, ponieważ dotyczyła polityka partii która rządzi.
  7. Kolejną sprawą którą możną usłyszeć w zeznaniach jest sprawa prezydent Warszawy, pani Gronkiewicz – Waltz, która prawdopodobnie sprzedała / udostępniła za grosze jakieś atrakcyjne nieruchomości które były majątkiem Warszawy panu Trzcińskiemu.

  Kilka wniosków:

  1. Falenta agentem służb.
  2. Falenta zaczął nagrywać ponieważ wspólnik chciał go wykiwać.
  3. Kulczyka chce się wykiwać, zaczyna szukać rozwiązania sprawy u służb i polityków.
  4. Sprzedaż budynków przez Gronkiewicz – Waltz
  5. Ustawianie się byłych członków służb na „stołkach” różnych firm.
  6. Milionowe łapówki.
  7. Miliardowe marnotrawstwo przez te 8 lat naszych pieniędzy.

  To nie wszystko, jest jeszcze wiele innych smaczków, ale byłby to wywód na kilkadziesiąt kartek A4.

  Pozdrawiam, i zabieram się do czytania kolejnych tomów.
  link

  Polubienie

 17. No i co „APA” wam nie odpowiedziala ,bo się bardzo szmulkow bala ?
  Nie , APA była na manewrach i to na jednym z poligonow gdzie NATO-wski burdel cwiczyl .
  LWP-owskie przysłowie glosilo :
  „Na starej piczy młode wojsko cwiczy !”.
  POjechalo wiec paru naszych zaobserwować te ćwiczenia i wiecie co nam „opowiedziała Gienia” ?
  Ano,to,ze z takimi wojskami jakie posiada wspolczesne NATO Putin rozprawi się w trzy miga !
  Znaczy się szybko i bez problmow..
  Co na to szmule i szwaby ,które cwiczac braly się za polskie baby ?
  Adminku kochany ,masz już schron gotowy ???

  Dyl -u na badylu ,mlodziaku Marksem zarażony ,leninem odkażony,
  takich na przemial będą tony !

  Polubienie

 18. Zenek nie psuj im „ruchu w interesie” .
  Im już wszystkim kolo ogona się pali i chowają się pod babskie kiecki udając wazniakow .
  Nawet Palikot zapuszcza brode i nia baby laskocze ,no bo czym jak nie broda.
  Zobacz ilu brodaczy w Polsce już działa .
  Gdzie nie spojrzysz broda,cebula i czosnek nawet w mundurach ,to nie to co kiedyś ,gdy szmula musiales rozpoznawać „na zacięciach po goleniu” i perfumach.

  Polubienie

 19. KOMUNIKAT :
  Nad Wisla ,kraju przepołowionym na naszych i waszych powstaje POLSKA REPUBLIKA BABSKA (PRB).
  Nie ma już chętnych plci męskiej w spodniach na stanowisko premiera ,wiec teraz baba po babie będzie „premierowac” pod dyktando brodaczy .
  W związku z powyższym szykować się na „rzady babskie” i to takie gdzie diabel nie może tam babe wysyla !

  Pytanie :
  Jak dziś rozpoznać babe ,co będzie gdy baba z baba a chlop z chłopem ……. dokona „dziela”.

  Jak to jest z ta Grodzka w Polsce – baba to czy chlop ?
  Oczywiście sprawa komplikuje się gdy zachodzi potrzeba GOLENIA .

  Polubienie

 20. Teraz co do tego ,który nazywa się STONOGA – z jakich rodow się wywodzi ?
  Pytamy o mame i tate .
  Jeżeli tez ktoś posiada wiadomości o dziadkach prosimy o relacje .

  Polubienie

 21. Nie mogę zrozumieć co się dzieje/o co tu chodzi,więc uważam,że należy zlikwidować wszystkich oprócz tego Stonogi.Bo o czym tu dyskutować?

  Polubienie

 22. Czasy na dyskusje koncza się ,także i na babskie plotkarstwo.
  Babe Bog stworzyl na pokuszenie chlopa ,zas diabel ja tam wysyla gdzie chlop nie może lub nie potrafi .
  Jest tylko problem ,co zrobić gdy baba jest pol chłopem i pol baba,w dodatku z twarzy bardzo odrzucającym chlopa ,któremu już na sam widok takiej baby wszystko obwisnie .
  Teraz kiedy w polin baby odpowiedniego pochodzenia i hodowli biora się do rzadow sytuacja polityczna rysuje się marna ,tym bardziej,ze kazda kobieta ma lżejszy mozg od chlopa ale biodra i du.e większe.
  Stonoga znając się „na robocie” i majac za sobą poważne służby państwowe,ma podsunięty plan do realizacji.
  Plan ten polega na zrobieniu odpowiedniego szumu medialnego ,rozpalenie ognia i chcicy a następnie odpowiednie „lubudu”.
  Jak jakiś szmulek czy szwabik nie wie co oznacza „lubudu” niech zapyta tych ,których baby leja .
  Zrozumiano ?
  Czas na pytania.

  Polubienie

 23. Zenek !
  Pytan nie będzie,chyba,ze …….. i jakiś troll przybędzie ,który podszyje się ,zawłaszczy nick,znieksztalci go i rozmyje mydlo,mydlane.
  Jedno jest pewne – nie będzie „sierpem i mlotem gojowska cholote „,ponieważ ludzie zostali już tak otumanieni,ze nie maja pojęcia kto szmul,szwab czy bolszewik.
  Pocieszajace jest to,ze Stonoga uwierzyl w to,ze jest „wielki” i da sobie rade z czerwonymi ale co wtedy z NIEBIESKIMI ???
  Zeniu ty nasz niestrudzony prosimy cie aby przy następnej „kuracji dziennikarskiej” nie zapomnial o zapomnianym Durczoku, w miare zdolnym dziennikarzu ,o którym sluch zaginal,Kamil tez lubial „wiązanki wojskowe” (słowne).
  Durczok gdy był jeszcze w TVN-ie ciekawie rozmawial ze Sp.Andrzejem Lepperem i ……… a potem stało się.

  Polubienie

 24. Rozmawial i Zbigniew Stonoga z Leperem (Lyzwinskimi i innymi z Samoobrony również) i tu zaczynają się „schody do wyjaśnienia zbrodni” ,popełnianych przez seryjnego samobojce.
  Będą bardzo ciekawe odkrycia – KTO z KIM i ZA CO .

  Proszę nie pytac kto będzie odkrywal i kto zwycięży ,jedno jest pewne ,
  Stonoga nawet z partia w rozpiętych koszulach ,młodych i naiwnych,
  POLEGNIE .

  Lepsi wyplyna,,naiwni ZGINA !
  Stonoga dużo ……. i pije wode podczas spotkan.
  Lepperowi tez się to zdarzalo.

  Polubienie

 25. Zdarzalo,zdarzalo szczególnie na wsiach kiedy to białoczerwone krawaty dawaly pocieszenie umeczonemu ludowi wiejskiemu.
  Andrzej Lepper nie umial rozpoznawać „przyjaciol”,doradcow az po mecenasow takich jak choćby Roman Giertych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s