10 przykazań JOW


By ruch JOW się rozwijał i rósł w siłę konieczne wydaje się by był stale w centrum zainteresowania i uwagi tak mediów jak i społeczeństwa. Opracowanie dziesięciu przykazań JOW i podanie ich do publicznej wiadomości może temu służyć.

Zamieszczam poniżej propozycję

10 przykazań JOW

 1. Jestem Polakiem, Polska jest moją ojczyzną
 2. Dobro Polski i Narodu Polskiego jest dla nas wartością najwyższą. To nasza racja stanu.
 3. Naszym obowiązkiem jest praca dla Polski i Narodu Polskiego. Pracą wzbogacamy siebie i Polskę
 4. Naszą polityką jest zachowanie pokoju, suwerenności i współpracy z wszystkimi narodami
 5. Nasze priorytety to odbudowa polskiego przemysłu, nowoczesna gospodarka, zamożna wieś i dobrze rozwinięte rolnictwo, darmowa, ogólno dostępna służba zdrowia i edukacja, sądy broniące obywatela przed bezprawiem i niesprawiedliwością, okradaniem i lichwą.
 6. Uzależnimy wynagrodzenie posłów i rządu od wynagrodzenia obywateli określając wysokość ich zarobków na 1.5 średniej krajowej. Zniesiemy immunitety.
 7. Obniżymy wieku emerytalnego
 8. Zrównamy zarobki z czołowymi państwami UE poprzez rozwój gospodarczy, proste, przyjazne przepisy i niskie podatki.
 9. Dokonamy zmianę profilu kształcenia szkół średnich i wyższych na kształcenie techniczne dla polskiej gospodarki i jej rozwoju.
 10. Odbudowę i rozwój Polski oprzemy na trzech filarach, przedsiębiorstwach państwowych, spółdzielczych i prywatnych na równych prawach i zasadach, tak by możliwe było zlikwidowanie bezrobocia i znacznie niższe obciążenia podatkowe w sektorze spółdzielczym i prywatnym.

Ale jest to tylko propozycja do dalszej dyskusji i zastanowienia się co może być w danej chwili dla państwa i społeczeństwa najważniejsze

Program polityczny, gospodarczy, społeczny może być w kolejności opracowany w oparciu o przyjęte założenia jak wyżej .

Dodatkowo warto by w programie JOW zapisać, ze każdy obywatel powyżej 18 roku życia otrzymywać będzie z budżetu państwa corocznie kwotę 3000zł. jako częściowe wyrównanie różnicy w dochodach w Polsce i w UE. Jak wiemy w dalszym ciągu obowiązuje u nas zasada – ceny zachodnie, zarobki wschodnie.

Będzie to z pewnością silną zachętą do wzięcia udziału w wyborach wszystkich, tych którzy w dotychczasowych wyborach nie brali udziału. Ta grupa obywateli, szacowana na około 50% uprawnionych do głosowania może w sposób zdecydowany przechylić szansę zwycięstwa na korzyść ruchu Pawła Kukiza

Przewidywana na ten cel kwota 60 mld złotych znajdzie się w budżecie państwa, jeśli przestaniemy wysyłać nasze wojska na zagraniczne awantury wojenne i zakup zbędnego sprzętu z tym związanego i jeśli z budżet państwa wyrzucimy wszelkie inne zbędne wydatki.

Propozycję ,,Dziesięciu przykazań JOW” opracował

tadeuszD

Uwagi i inne propozycje mile widziane.

Reklamy

24 uwagi do wpisu “10 przykazań JOW

 1. Jest to program bardzo logiczny i jednocześnie prosty. Czy jednak Światowe Centra Kapitału, nacelowane na egoistyczne powiększanie zysków swych Ponadnarodowych Korporacji, działając przez armię swych w Polsce wysokopłatnych agentów, nie będą (już są) w stanie go skutecznie zablokować, wyciszyć w świadomości mas, chociażby pod hasłem „dekomunizacji”, które głosi nasz milioner-kryminalista-miłośnik dzieci o bardzo symbolicznym nazwisku Stonoga?

  Polubienie

 2. Nie wiem czy Kukiz ten program przyjmie jako swój. (Jeszcze go Kukizowi na jego adres e- mailowy nie podesłałem)
  Oczywiście taki program , takie 10 przykazań JOW, bardzo wielu się nie spodoba, ale szum jaki przy tym mógłby powstać, tylko by mógł mu pomoc.
  Zakładam że najbardziej nośnym i wrogim byłby postulat o wypłacaniu z budżetu co roku kwoty 3000 zł dla każdego dorosłego Polaka jako tak zwany dodatek wyrównawczy z tytułu stosowania zasady –ceny zachodnie zarobki wschodnie, a to z tej racji, że wszyscy ci, którzy dotychczas olewali politykę, polityków i wszelkie wybory, mogli by ruszyć do kasy, przepraszam do wyborów, i wepchnąć tym samym Kukiza i jego zwolenników do władzy. W końcu tych co nie raczą iść na wybory jest około 50% z pośród uprawnionych.
  To jak mi się wydaje najprostszy i chyba jedynie skuteczny sposób na to by ruszyli swoje d…
  No a polityka to nic innego jak sztuka i sztuczki wygrywania.
  W niej zawsze głupszy przegrywa.
  Ale czy tymi głupszymi stale musimy być my?

  Polubienie

 3. Z tym „po 3000 tysiące złotych rocznie na dopłaty do wegetacji każdego w Polsce dorosłego Polaka” to niezły chwyt. Trochę mi przypomina „ziemię dla każdego chcącego na niej pracować chłopa” w Manifeście PKWN z 22 lipca 1944. Wtedy przynajmniej komuniści mili z czego tę ziemię rozdawać, bo mieliśmy i likwidację obszarnictwa i Ziemie Obiecane, przepraszam Odzyskane.

  A po 3000 tys na głowę każdego dorosłego można by odzyskać z „obrabowania” wszystkich tych, setek już tysięcy Polaków, mających oficjalne dochody powyżej np. 60 tysięcy złotych w skali roku (to przecież PIS kilka lat temu zniósł najwyższy, 45% próg podatkowy). Niestety milionerów ci w Polsce dzisiaj tak wielu, że skutecznie taki „populistyczny” program byli by w stanie zablokować.

  Polubienie

 4. O ile dziś najważniejszym celem dla ruchu Kukiza powinien być jak najlepszy wynik w jesiennych wyborach, to już sam program w przypadku zwycięstwa, powinien być bardzo ostrożny i właśnie taki by nie drażnić za bardzo Światowe Centra Kapitału a jednocześnie wszędzie tam gdzie to możliwe realizować polską rację stanu.
  Na przykład, zamiast 100 milionów na świątynię opaczności, dać te pieniądze spółce państwowo prywatnej (ale z polskimi podmiotami) na budowę fabryki samochodów dostawczych.

  Takich chociażby jak Reno tracic, który może służyć do przewozu dziewięciu osób bądź kilkuset kg towaru

  Zamiast ścieżek rowerowych i akwaparków zbudować fabrykę drukarek 3D, obrabiarek 3d, czy automatów -robotów .

  Przestać produkować politologów, a zacząć młodzież uczyć takich programów jak Mach 3
  http://mach3.software.informer.com/download/

  Jeden z internautów ujął to tak
  – Minęło 25 lat, w trakcie których inwestowaliśmy głównie w nauczanie religii oraz organizację państwowej pamięci historycznej, zapominając o gospodarce i gospodarczym rozwoju kraju

  I Węgry i Grecja ostrożnie i bez wyskoków ale zaczynają prowadzić własną politykę.
  Polska sądzę że tez może sobie na to pozwolić.

  Polubienie

 5. Odnośnie tego projektu, byśmy w Polsce zaczęli znowu produkować samochody dostawcze typu „Żuk” lub później „Lublin”, to jest projekt powrotu do status quo ante sprzed lat 30.

  A jeśli chodzi o projekt „Zamiast ścieżek rowerowych i akwaparków zbudować fabrykę drukarek 3D, obrabiarek 3d, czy automatów -robotów”, to polecam krótki filmik „Welcome”, o tym, jak przy pomocy tych BEZMYŚLNYCH ROBOTÓW pracowicie zamienimy naszą Planetę w GIGANTYCZNĄ KUPĘ ŚMIECI:

  A o czym wato by tak naprawdę pomyśleć, to o tym, aby trochę sobie POŻYĆ PO EPIKUREJSKU, w przyjemnym, nie zindustrializowanym i nie zklechizowanym jeszcze otoczeniu, wśród przyjaciół, z którymi można i wódkę/wino wypić i po górach pochodzić (ew. po jeziorach popływać – w latach 1960 byłem „sternikiem” na obozach żeglarskich ZSP) i tak dalej.

  Obecnie poczytuję sobie książkę „Tragedia Rosji” Aleksandra Zinowiewa, którą 3 tygodnie temu nabyłem w Moskwie. Ten były radziecki dysydent, karnie wydalony z ZSRR w 1978 roku, (poznałem go w roku 2000 w Belgradzie) pod koniec życia, po powrocie do Nowej Rosji rozpaczał, że wszystko to, co było w ZSRR i co krytykował w swym ŚREDNIM już wieku, się skończyło (i potrwa zapewne wiele dziesięcioleci, zanim się uda powrócić do status quo ante — to pisał on już w 1992 roku mieszkając jeszcze w Monachium i to przetłumaczyłem wtedy z francuskiego na język polski.)

  Aż się zdumiałem, do jakiego stopnia wspomnienia Zinowiewa z lat 1970 w ZSRR pokrywają się ze wspomnieniami o pół wieku młodszego od niego Polaka „AdamWy” z późnych lat 1980 w PRL-u. I o takim powrocie do status quo ante winni sobie pomarzyć dzisiaj wszyscy, starający się myśleć choć trochę racjonalnie Polacy, w przedziale wiekowym od 15 do lat 100 włącznie:

  no ale to po co było obalać nasz święty socjalizm Panie Walery ?

  ja mam 30 lat (no, chyba troch dziś więcej – MG) i znam tylko z opowieści rodziców jak wówczas było ojciec był inżynierem na wielkiej Hucie jeszcze do niedawna z rozpędu prosperującej gdyby nie nieudolne rzady po to może by jeszcze działała, pamiętam ze swojego dzieciństwa że to była taka socjalistyczna korporacja rozbudowane działy kadr ekonomiczne księgowe magazyny, produkcja coz, produkcja rur, i wilkie rady przyzakładowe setki funkcji czesc była rozparcelowana na spolki w których zasiadali prezesi księgowe główni mechanicy na każdym wydziale iznynieroweie kontroli utrzymania ruchu i zwykli robotnicy na stanowiskach mistrzow brygadzistów załoga około tylko w samym stanie upadłości, a za socjalizmu 25 tys ludzi, byliśmy na swoim może nie takim jak na zachodzie ale ludzie tutaj były figurami, na stanowiskach i to w stosunkowo nie dużym mieście a dziś ich widuję jak jestem czasem u siebie, prezes jednej z dawnych hucianych spółek jaki fizol w jakies smiesznej hurtowni samochodwej inny znowu dyrektor wielkiego kombinatu na terenie huty i z nim związanego na mykjni jako podawacz żetonów, kilku słynnych miejscowych inżynierów z COS ( ciągłe odlewanie stali) na przymusowaych wakacjach w Holandii gdzie wykładają płytki, a ja ze swojego dzieciństwa pamiętam przyzakładowe biuro podróży, które dopłacało 50 % do wakaji i wysiedziałem się najpierw z ordzicami jako małolat a później sam jako nastolatek w naszych europejskich caraibach w chorwacji na obozach i wczasach wraz z tysiącami hutniczej młodzieży, a teraz moja dziewczyna o 6 lat młodsza nie wierzy że tak mogło być i z entuzjazmem podeszła do faktu, że zabrałem ją na kilka wycieczek nie tak odległych, i po co to było na cholerę wasze pokolenie to zrobiło przecież było dobrze a jak się komu skarnie nie podobało można było wyjechać i zak ilka pensji stamąd z zachodu żyć tu rok a nawet dwa bo złotówki były tanie jak barszcz wiem ze za tysiąc dolarów żyło się tu pół roku( a i tak miejscowi nie narzekali na zarobki lokalne, teraz może ii jest wolnośc ekonomiczna ale co to za wolność pożal się boże., jak w wierszu M Konopnickiej wolny Najmita, ja osobiście jakos sobie jeszcze radze na swojej działności zajmuej się sprawami technicznymi, jednak wielu ludzi z mojego pokolenia płacze i pomstuje do nieba na to co jest , dlaczego musimy teraz my młodzi płacić za błędy waszego pokolenia???

  W dodatku jak napisałem, że socjalizm do mnie przemawia z braku innych logicznych rozwiązań ( jako do osoby młodej to niejaki Pan Andrzej Dziąba podający się za prezes wielce poważnej organizacji Ruch Społeczny Nowa Polska zamiast mi pokazać jakaś inną drogę , określił mnie mianem prowokatora i jeszcze zwalił na mnie publicznie winę, że to ja niby włamałem się na konto mailowe jakiejś tam ograniczonej umysłowo chyba, osoby niejakiej Otylii Zigman ( jakbym miał po co to robić), obecnie nitk mi tu nie chce już odpisywać bo pan prezes mnie ochrzcił hakerem, więc zostaje przy swoim na nic wasze spory ja chce do socjalizmu, i komuno wróć skoro tylko się kłócicie o to co było a nie proponujecie, nam młodym niczego konkretnie, niech pan Panie Walery wybaczy ale cytowanie proroków israela jako wzoru ekonomicznego dla Państwa w środku 21 wiecznej Europy mnie nie przekonuje jako osobę techniczną i wykształconą w kanonie kultury środkowo europejskiej .

  Proszę o jakieś szersze wyjaśnienia, bo pomimo, że zniechęcony to nadal chce ustalić o co właściwie wam chodzi i to zracjonalizować.

  Polubienie

 6. O cho cho, panie Marku. Takiego raju na ziemi ( jak na obrazku powyżej ) to wcale się nie dziwię , że broni pan z całych sił.
  Ale ludzkość podąża w odwrotnym kierunku, w kierunku miast molochów, gett i śmietników i tego ich pędu nie da się zatrzymać.

  W Polsce na Warmii i Mazurach jeszcze da się żyć

  Polubienie

 7. „Ale ludzkość podąża w odwrotnym kierunku, w kierunku miast molochów, gett i śmietników i tego ich pędu nie da się zatrzymać.”

  A pan, Panie Adm propaguje ten owczy pęd, to szalone podążanie za większością pracowitych szczurów gorliwie kamieniujących betonem, asfaltem i innym g***nem Nature… ?

  Polubienie

 8. P.S. czemu wordpress podczas logowania „pożyczył” czyjąś tożsamość i przypisał ją mnie?
  mam na myśli siakeś „ladyluxuria”

  Polubienie

 9. Do pewnego stopnia to piknik p.w.s ma rację, ja lubię budować, ale też i lubię przyrodę.
  Chciałbym mieć domek nad czystą, ładną rzeczką z pływającymi rybkami. Zaraz bym zrobił na niej betonową tamę by spiętrzyć jej wodę do co najmniej 1.60 m głębokości, (z drewnianym mostkiem by przykryć szpetny beton)

  P.S. czemu wordpress podczas logowania „pożyczył”…
  Nie wiem, widocznie coś zmajstrowałeś nie tak

  Poniżej rzeka mojego dzieciństwa, mocno przez lata zmieniona , przed tamą spiętrzającą

  Inna rzeka na W i M

  Polubienie

 10. Dzięki za odpowiedź.
  PS. Człowiek czy tego chce czy nie, jest częścią przyrody, na równi ze zwierzętami, roślinami, mikrobami….itd.. Im wcześniej to sobie uzmysłowi tym lepiej dla wszystkich. Poco się odgradzać od świata przyrody murem z betonu i szkła. lepiej spróbować trochę pomieszkać z Naturą, bez niepotrzebnych gadżetów i tzw zdobyczy cywilizacji. Nawet za cene przeziębienia się )) Co ciekawe takie poczucie jedności współistnienia daje więcej radości niż robienie korporacyjnej kariery…

  Polubienie

 11. Nic z zapału nie będzie jeżeli wybrani posłowie będą czekać na instrukcje zza oceanu lub z Izraela ,no i rzecz jasna,że z UE.Przecież żaden polityk z PO nie był samodzielny,wysługiwał się obcym,a oni nie „zauważali”,że kombinuje do swojej kieszeni.Orban potrafił nie konsultować z UE i innymi kolonizatorami i jakoś świat nie zginął z tego powodu.Czy w Polsce wybierzemy Polaków czy polskojęzycznych to już inna sprawa.W dobie internetu można wszystko sprawdzić,znaleźć jak polityk zachowywał się w ciągu swojej kariery politycznej.Gdzie bywał,co mówił i co to dało Polsce.

  Polubienie

 12. Adm napisał: „Ale ludzkość podąża w odwrotnym kierunku, w kierunku miast molochów, gett i śmietników i tego ich pędu nie da się zatrzymać.”

  Da się, wystarczy kontynuować politykę ojców założycieli 3RP a za 20 lat ten kraj nawet dla imigrantów z Afryki przestanie być ciekawy. Miasta się wyludnią, zarosną chaszczem i ziści się marzenie filozofów o świecie bez aut i supermarketów.

  Polubienie

 13. LuK napisał:
  Da się, wystarczy kontynuować politykę ojców założycieli 3RP a za 20 lat ten kraj…..

  a zmieniając nieco wieszcza co także rzecz potrafił zauważyć, da się to ująć tak:

  W państwie, którego nazwiska nie powiem,
  Nic to albowiem do rzeczy nie przyda;
  W państwie, ponieważ zbiór pustek tak zowiem,
  W godnym siedlisku i biedy i Żyda,
  W państwie – polszewi, mafa trzymało albowiem
  Starej Rzeplity, pustoty ohyda
  Były trzy partie i cztery ułomki,
  Kościołów dziewięć i gdzieniegdzie domki.

  Polubienie

 14. Da się, wystarczy kontynuować politykę ojców założycieli 3RP a za 20 lat ten kraj nawet dla imigrantów z Afryki przestanie być ciekawy. Miasta się wyludnią, zarosną chaszczem i ziści się marzenie filozofów o świecie bez aut i supermarketów.

  No, nie powiedzialbym. wystarczy wskazać na wieniec autostrad otaczających, mniej więcej od dwóch lat, Gdańsk i jego okolice. Albo na gigantyczne, podobne do powiększonych tysiąc razy puszek coca-coli, architektoniczne POTWORKI jakie wyrastają, co kilka miesięcy, na coraz bardziej odległych przedmieściach Warszawy.

  Przecież im więcej mafii, tym więcej zewnętrznych okazów bogactwa, jak chociażby w rodzaju tych super-ciężkich bryk z napędem na cztery koła, jakimi zapchane jest nie tylko Zakopane.

  Polubienie

 15. Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
  Zgodnie z obietnicą złożoną podczas wieczoru wyborczego, zapraszamy wszystkich serdecznie na zjazd woJOWników i sympatyków Pawła Kukiza do Lubina na Dolnym Śląsku. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2015 r. o godzinie 16.00 (otwarcie bram o godzinie 15.00) w Hali Widowiskowo Sportowej RSC Lubin (ul. Odrodzenia 28 b, 59-300 Lubin). Wieczorem, po spotkaniu odbędzie się koncert „Kukiz i Piersi”.

  Szczegółowy plan spotkania podamy wkrótce.
  Paweł kukiz

  Polubienie

 16. Rosja zajęła Arktykę?
  Najpierw Krym teraz Arktyka.

  Na wyspach na Morzu Arktycznym rozmieszczono już zestawy przeciwlotnicze „Pancyr”, pojawią się również myśliwce – powiedział zastępca dowódcy Wojsk Obrony Powietrzno-Kosmicznej FR Kiriłł Makarow.
  — Wiele mówimy o budowaniu potęgi Rosji w Arktyce. Siły Zbrojne również w tym względzie nie stroją z boku. Na wyspach Morza Arktycznego rozmieszczono nowe uzbrojenie m.in. zestawy przeciwlotnicze „Pancyr”, pojawią się nowe stacje radiolokacyjne i myśliwce – powiedział Makarow.

  I dodał: „Wszystko to robimy, aby Federacja Rosyjska broniła swoich interesów na rubieżach państwa, a także w Arktyce”.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150620/546781.html#ixzz3dgBjgX9u
  —————————

  No to kurza twarz, zaczynam kopać sobie schron przeciw atomowy oczywiście z wychodkiem

  Polubienie

 17. Każdy, kto ma 50 tysięcy dolarów może kupić używany radziecki czołg T-72. Kraje Europy Środkowej i Wschodniej wyprzedają radziecki sprzęt wojskowy – informuje amerykański portal internetowy Wired.
  Zbiór słonecznika w obwodzie czelabińskim

  Resorty obronne Czech, Słowacji, Węgier i Polski, które po upadku żelaznej kurtyny odziedziczyły dużo radzieckiego sprzętu, wyprzedają go, aby zwolnić miejsce dla natowskiego uzbrojenia.
  Sprzedawcy, głównie z Czech, posiadają bogaty wybór: radzieckie czołgi T-55, T-64 i T-80. Ponadto można u nich kupić również śmigłowce bojowe, działa samobieżna, wozy bojowe piechoty oraz transportery opancerzone.

  — To nie stara furmanka dziadka. T-72 jest rosyjskim podstawowym czołgiem wagi ciężkiej, 45 tonami tarapatów z 5-calową lufą (127-milimetrową – przyp. red.) – pisze amerykański portal.

  Dealerzy z Czech i innych krajów proponują usługi serwisowe i pomoc z dostawą. Wszystkie niezbędne naprawy zostały wliczone w cenę czołgu, ponieważ 40 lat służby i przebywania na powietrzu istotnie na niego wpłynęło. Przed wysyłką sprawdzane są główne systemy czołgu.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150620/546547.html#ixzz3dgDLiJ91
  ————————————-
  No to my, Wierni Polsce może sobie kupimy ze dwa czołgi typu T-80
  Jeden do treningu, drugi do obrony.
  Co ty na to APA, dołożysz się
  Mieć czołg fajnie by było

  Polubienie

 18. Ale wam fajnie w tej szmulowskiej „polsz-cze” .

  No, dobrze jest ,
  jest „za i przeciw”,
  ,jest polityka dla byka ,buduje się i przybywa ,
  a glowa już nie ta
  jak pisze poeta.

  Jak już A.Duda spelni wszystkie obietnice,
  przerobione będą wszystkie odbytnice,
  kolory teczy nieboskłon otworzy ,
  czy jeszcze się zdziwi stary czego dozyl ?

  A zdziwi się i to bardzo z siwizna na glowie,
  wnukom zyjacym co nie co opowie ,
  potem w swej izdebce gdzies na podorędziu
  ostatnia lezke uroni przy nie polskim księdzu

  Będzie to spowiedz,moze generalna,
  z zalem i z ciężkim westchnieniem,
  będzie, bo zycie to rzecz nie banalna,
  konczy się ostatnim już tchnieniem.

  Polubienie

 19. DZIEN DOBRY POLAKOM Z POLSKIEJ KRWI I KOSCI !
  Na portalu u Tadzia ,humor ma zagoscic !!!

  Nie bac się dziś szmula,szwaba ,bolszewika
  dziś starych POLAKOW uciecha przenika.

  Cieszmy się znajomi, bliscy i rodacy
  wrogow naszych – PRZEROBIM NA CACY !

  Nie pomoze im dziś nawet manna z nieba
  Polka i Polak du.y im juz NIE DA !

  Dzis lato POLSCE z pomocą przybywa
  wkrótce się już zaczna NASZE POLSKIE ZNIWA !!!

  Rznac bedziem ,sierpem,kosa oraz maszynami
  KONIEC MA NASTAPIC z NIMI – JEWREJAMI !!!

  Wszedzie gdzie nasze serca i gdzie polska mowa,
  POLSKA JUZ POWSTAJE ,jak zwykle od nowa.

  Polubienie

 20. Choc temat to banalny ,jak zwykle plotkarski
  czasem go przebija sam mistrz Pospieszalski !

  Nie JOW-y i przykazan kupa ,
  nie kosy ,karabiny ani czołgi Krupa.

  Nie Kukiz i i orkiestra ,nie PO-PiS i psiarnia
  w Polsce się wylania patriotow tuczarnia .

  Co sluchac,w co wierzyc ,komu dziś zaufac (?),
  Czy dalej tak zyc i dawac się dmuchac ???

  Nie bracie POLAKU,nie ty nasza POLKO ,
  tak dalej nie pojdzie,jechac dysko- rolka .

  TRZEBA NAM WSZYSTKIM jedynie zakrzyknąć
  by SZMULIZM nad Polska ,jak banka nam prysnal !

  Polubienie

 21. Pyta mnie wnuczek – co czynic nam dziadku ?
  Czy bic,palic ,zabijac w ostatku ???

  NIE wnusiu ,NIE POLAKU BRACIE !
  nam trzeba przemyslec i to w swojej chacie .

  Nam trzeba dziś innego rozumu,
  NIE DZIALAJ SAM – z innymi się umow.

  Dzialaj spokojnie ,madrze ,no i skrycie ,
  wszystko się nam spelni ,o czym zamarzycie !

  Jest tylko warunek ,każdemu się przyda ,
  NIE IDZ JUZ PO NIC DO KAZDEGO ZYDA !!!

  Polubienie

 22. Drodzy WoJOWnicy!
  Do naszego zjazdu w Lubinie pozostało już tylko kilka dni. Do tej pory zarejestrowało się prawie 4 tysiące uczestników.

  Wszyscy wierzymy, że to będzie wielki krok na naszej drodze do dokonania realnej, pozytywnej zmiany w Polsce – do wprowadzenia w wyborach do Sejmu jednomandatowych okręgów wyborczych z równym dla wszystkich obywateli prawem do kandydowania.

  Poniżej prezentujemy spot, który przygotowaliśmy w celu promocji naszego zjazdu. Udostępniajcie go za pośrednictwem mediów społecznościowych, wysyłajcie linka do Waszych znajomych, niech jak najwięcej ludzi dowie się o naszym święcie.
  Zjazd woJOWników Kukiza w Lubinie
  > Zaproszenie na zjazd woJOWników Kukiza
  Nadal nie zebraliśmy pełnej kwoty niezbędnej do pokrycia kosztów organizacyjnych. To prawie 50 tysięcy złotych. Dlatego zwracamy się z gorącym apelem o wpłatę dowolnej kwoty na ten cel. To umożliwi nam sprawne przeprowadzenie spotkania i da nam satysfakcję, że możemy takie wydarzenia organizować bez wsparcia z pieniędzy budżetowych. Miej swój wymierny udział w organizacji tego wydarzenia.

  Razem piszemy historię. Tak dla 460 JOW!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s