Czy Rosja odgrywa rolę „baranka bożego, który gładzi grzechy Świata Antykomunistycznego”?


Czy Rosja odgrywa rolę „baranka bożego, który gładzi grzechy Świata Antykomunistycznego”?

Kończę lekturę zakupionej w Moskwie przed dwoma miesiącami książki „Tragedia Rosji” napisanej przez byłego radzieckiego dysydenta Aleksandra Zinowiewa (1922-2006). Opisuje on w niej, w sposób określony przez tego profesora logiki z wykształcenia jako NAUKOWY, historię odgórnej „rewolucji antykomunistycznej” Gorbaczowa a po nim Jelcyna, a następnie tej „rewolucji rosyjskich półgłówków” kontynuację, w formie PROZACHODNIEJ polityki pierwszych kilku lat prezydenta Władymira Putina. (Patrz streszczenie oraz krytyka tej książki : http://www.academia.edu/10198523/Od_krytyki_komunizmu_do_jego_apologii_niezwyk%C5%82a_przemiana_Aleksandra_Zinowjewa) Na stronie 400 (wydanie z 2014 roku) Zinowiew streszcza w ten sposób „płonne nadzieje” jakie Rossijanie (tzn. narody Federacji Rosyjskiej) miały wraz z pojawieniem się na Kremlu, namaszczonego przez Jelcyna jako jego zastępca dokładnie o północy Sylwestra roku 1999/2000, Władymira Putina:

„(Ludzie) wiązali nadzieje z Putinem, chociaż wszyscy wiedzieli, że jest on ustawiony przez jelcynowską „familię”. – Na co mieli nadzieję? – Że on cofnie prywatyzację. W każdym wypadku, że znacjonalizuje energetykę, bogactwa naturalne oraz system finansowy. A co on zrobił? Ogłosił, że rezultaty prywatyzacji nie podlegają weryfikacji. Przy czym on poszedł dalej niż Jelcyn: przeprowadza reformę ziemską. – Na czym ona polega? – Jeśli pozostawić na uboczu słowne wykrętasy, to jej istota polega na rozprzedaży ziemi prywatnym właścicielom i stworzeniu klasy prywatnych właścicieli ziemskich. Przy czym będzie się ona składać głównie z obcokrajowców. Coś tam przypadnie i Ruskim, oczywiście. Faktycznie ten proces już następuje. Reforma go tylko uprawomocnia. – To będzie dokończenie przewrotu (antykomunistycznego)? – Nie. Przed nami reforma bankowa. Ona jest właśnie przygotowywana.”

To pisał Aleksander Zinowiew około roku 2002 i z jego tekstu wynika, że „reformy bankowe” dopiero się zaczynały. Do czego one doprowadziły? W lipcu roku 2015 Oleg Cariow, deputowany do ukraińskiej Wierchownej Rady aż do kwietnia 2014 roku, obecnie na emigracji w (Nowo?)Rosji, w internetowym artykule zatytułowanym „Rosjo, dość z karmieniem ATO!” (http://www.km.ru/world/2015/07/15/protivostoyanie-na-ukraine-2013-2015/761548-oleg-tsarev-rossiya-khvatit-kormit-ato) wskazuje do jakiego stopnia ukraińska „Anty-Terrorystyczna Operacja” w Donbasie jest kredytowana przez… rosyjskie banki, w tym gigant ВТБ, zwany „Putin-Bankiem”! Okazuje się, że z Ukrainy będącej w stanie finansowego rozkładu wycofują się banki zachodnie i ich miejsce zajmują – prywatne oczywiście – banki rosyjskie, dokapitalizowując swe tam filie, udzielając kredytów na zakup odzieży, wyżywienia a nawet i broni, dla wojsk ukraińskich strzelających do ukraińskiej ludności Donbasu! Banki Rosji na Ukrainie No cóż, w ramach swego planowego „uzachodnienia” (ciągle kojarzę to Święte dla Polaków Słowo ‘Zachód” z czeskim ‘Sraczykiem’ i nowo-polską „Łazienką”), sprywatyzowana Rosja szybko się nauczyła zasad postępowania Liderów Globalizmu z siedzibami na Wall Street i w Waszyngtonie. Stąd też dość pesymistycznie oceniam nadzieje mego kolegi Jurka Truchlewskiego który kilka dni temu opublikował szerszy tekst http://gazetawarszawska.com/politics/1893-strategie-geopolityczne-a-sprawa-polska. Pisze on w nim:

Skoro Rosja wytrzymuje sankcje i zdobywa strategiczne miejsca geograficzne oraz nie daje się wpuścić w pułapkę otwartej wojny na Ukrainie oraz buduje sojusze w Azji to Amerykanie będą próbowali dokonać zmiany w kierownictwie rosyjskim lub zmienić taktykę działań w naszym regionie, aby Rosja podporządkowała się życzeniom Ameryki.

Pytanie bowiem brzmi: czy w „podwodno-podziemno-podniebieskiej wojnie o panowanie nad światem” Rosja nie jest jednak systematycznie zmuszana do „wycofywania się wstecz” z terenów europejskich, przede wszystkim takich jak Ukraina która, zgodnie z koncepcją Giedroycia z czasów jeszcze gdy Krym należał do Rosji, była „kluczem do mocarstwowości Imperium Carów a następnie Sowietów”? Otóż mający doświadczenie 20 lat pobytu na Zachodzie (gdzie oczywiście był zapraszany do współpracy z ośrodkami antysowietyzmu, podobnie jak znany osobiście i mnie Władymir Bukowski), Aleksander Zinowiew od lat 1980-tych utrzymywał, że przeciw Rosji toczy się wojna nowego typu zwana „globalizmem”, przy czym odbywa się ona głównie metodą „krecich podchodów” (patrz artykuł M. G. Krecia wojna USA przeciw Jugosławii [w:] „Nasza Polska” nr 43/98), „harcerskich podchodów” nie widocznych dla szerszego kręgu czytelników prasy oraz oglądaczy telewizji. Russkaja Tragedia Według kończącego swą książkę z początkiem lat 2000 Zinowiewa, takim „widocznym na ziemi” przebłyskiem „podwodnej wojny” toczonej przez USA już nie z ZSRR ale z post-jelcynowską Rosją Putina, była historia zatopienia atomowej łodzi podwodnej „Kursk” dokładnie 15 lat temu. Tłumaczę z rozdziału „Kapitulacja (ZSRR/Rosji) trwa”:

W telewizji pokazywali po wiele razy korpus „Kurska” z ziejącą dziurą. Ale ludzie (a ilu ich tam było i jakich ludzi!) zachowywali się tak jakby jej nie widzieli, bądź jakby żadnego wgniecenia w kadłubie i dziury w nim nie było. I tylko mimochodem wspominali o nich jakby z poczuciem winy. I to też postarali się utopić w potoku słownej obłudy i poglądów innego pochodzenia. (…) I profesjonaliści naprężają rozum, aby przedstawić coś takiego, aby otumanić mózgi nieświadomych milionów oglądaczy (TV) i ich przerobić w odurzone bezmózgie twarze, o których można powiedzieć: oni patrzą a nie widzą.” I dalej: „Pytanie o przyczynę zatopienia „Kurska” od samego początku stało się pytaniem nie o dotarcie do istoty tego zdarzenia, ale pytaniem o polityczną strategię, to znaczy pytaniem o ukrycie jego istoty. Ignorujac ziejącą dziurę w kadłubie „Kurska” odpowiedzialne (za politykę Rosji) osobistości starają się wmówić Rosijanom, że żadnych świadectw jego zderzenia z obiektem zewnętrznym nie ma (…) Siły Zachodu, pod których przywództwem został rozgromiony Związek Radziecki oraz została rozwalona radziecka socjalna organizacja i realizowana jest zapadnizacja (‘uzachodnienie’) Rosji, po prostu nie pozwolą władzom rosyjskim dać prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Nie wykluczone, że wskażą one jako winnego odpowiedni rosyjski obiekt, robiąc kozła ofiarnego ze swoich obywateli. Kapitulacja trwa.”

To pisał Aleksander Zinowiew kilkanaście już lat temu, ale czy nie byliśmy świadkami rok temu podobnej historii z kremlowskimi oficjałami i ich propagandzistami, którzy „mają oczy a nie widzą” w trwającej „ciepłej wojnie” USA z Rosją post-sowiecką? Tym razem „widoczny w TV” fragment tej wojny zdarzył się w nie w głębinach morza ale w przestworzach nad Donbasem rok temu, z jego rezultatami oglądanymi, fotografowanymi i badanymi przez setki ludzi (w tym i fachowców medycyny i katastrof lotniczych nie tylko z Ukrainy ale i zapewne z Rosji) zaledwie 40 kilometrów od milionowego, zbuntowanego przeciw kijowskiej „huncie” Doniecka. I do jakiego wniosku doszły „oficjalne władze” zarówno w Kijowie jak i w Moskwie? Że malezyjski pasażerski Boeing został zestrzelony, bądź rakietą „Buk” bądź przez myśliwiec i różnica opinii miedzy tymi stolicami polega tylko na tym, kto strzelał. A co zauważyły setki naocznych oglądaczy rozrzuconych na wielu kilometrach kwadratowych szczątków Boeinga? Cytuję z napisanego w październiku ubiegłego roku artykułu „KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM”, którego wersję w języku angielskim rozesłał Izrael Szamir bodajże 2 tysiącom swych korespondentów.

Oto przetłumaczony na język polski tekst rosyjskiej „grupy Zew”:

 Co większe niespójności (oficjalnej, kijowsko-moskiewskiej wersji tej „katastrofy):

 1. Brak dużych fragmentów kadłuba i skrzydeł współmiernych w długości z 1/3 -1/4 rozmiaru samolotu (jego gabaryty 61 na 64 metrów – jest to wysokość dwóch 9 piętrowych budynków.)
 2. Wszystkie fragmenty odłamków są bliskie formie prostokątnej, co zezwala na ich załadowanie w samolot transportowy.
 3. Na szczątkach fragmentów kadłuba oraz skrzydeł są widoczne ślady ich cięcia nożycami hydraulicznymi.
 4. Sumaryczny ciężar tych szczątków, sądząc po fotografiach i video, nie przekracza 20 ton, tymczasem ciężar pustego Boeinga 777-200ER to 143 tony.
 5. Brakuje dwóch, 6-tonowych, o średnicy 3/0.8/1.4 metra silników Rolls-Roce Trent 892.

Wniosek: w Donbasie NIE MA rozbitego Boeinga 777-200ER Pierwszoplanowe niespójności (wytłumaczeń wypadku):

 1. Na miejscu katastrofy znaleziono wiele leżących razem paszportów, które wyglądają jak nowe.
 2. Na trupach oraz ich otoczeniu i nie ma śladów krwi, same trupy także bezkrwiste i ze śladami gnicia.

MG – A oto film pokazujący te bezkrwiste, rasy azjatyckiej i w większości nagie trupy: https://www.youtube.com/watch?v=1CrQC2OTb-g 3.Prawie całkowity brak kuponów wejścia na pokład, kwitów bagażowych, gadżetów i rzeczy osobistych.

 1. Na pokładzie samolotu, który miał lecieć 12 godzin na trasie 10 tysięcy kilometrów, nie było kompletów wyżywienia.
 2. Bagażu jest dużo mniej niż powinno być (1-2 walizki na każdego z 283 pasażerów)
 3. Za wyjątkiem 2-3 rodzin, krewnych 298 osób które zginęły nigdzie nie widać, nie ma świadectw dokonania identyfikacji ciał przez rodziny, trupy były potrzebne tylko dla oficjalnych ceremonii.
 4. Brak jawnych dowodów że rejs, który wyleciał z Amsterdamu do Kuala-Lumpur, tam nie dotarł.

Wniosek: przytoczone fakty mówią raczej o pozorowaniu katastrofy pasażerskiego samolotu. Drugoplanowe niespójności wytłumaczeń:

 1. Znalezione fragmenty poszycia z dziurami, których skraje są skierowane zarówno na zewnątrz jak do wewnątrz.
 2. Znaleziono cylinder jakiegoś hydraulicznego siłownika bez bolców w zaczepach, a także rejestratory lotu, które wyglądają jak wzięte ze składu.
 3. Ogon samolotu w czasie awarii zazwyczaj się zachowuje, my jednak widzimy tylko kil (jego spód) ze śladami pocięć.
 4. Tylko 17 lipca nastąpiło odstąpienie zwykłej trajektorii z Amsterdamu do Kuala-Lumpur więcej niż o 100 kom na północ, przy czym i tutaj po przelocie nad Donieckiem samolot, nadający sygnał rejsu MH17, odchylił się jeszcze 14 km na północ, aby zniknąć ze strefy bezpośredniej widoczności załóg i pasażerów innych przelatujących w pobliżu samolotów.
 5. Robiono wysiłki aby nie dopuścić międzynarodowej komisji od razu na miejsce katastrofy, na które ona mogła dotrzeć dopiero w dwa tygodnie później.
 6. Katastrofa zdarzyła się w dniu i w miejscu z pochmurną pogodą (dolna granica chmur 1000 m).
 7. Pospieszne i gołosłowne deklaracje oficjalnych postaci i jako rezultat, ustanowienie sankcji wobec FR.
 8. Odłamki rozsypały się nie wkoło, ale wzdłuż wąskiej zagiętej linii na długości 11 km.
 9. Znajdujące się na miejscu upadku dwa niewielkie silniki odrzutowe spadły z takiej wysokości, że nie zdołały przebić miękkiego gruntu stepu Donbasu (w 1988 roku w Lockerbee silnik PW JT9D-7A o wadze 4 ton spadając z 5800 metrów przebił asfalt i podsypkę wbijając się w ziemię na całą swą długość 4 metrów)

Wniosek: jeśli rozpocząć swe badania, to można znaleźć wiele innych niezgodnych z rozpowszechnianą wersją faktów, ale masowe media (także w Rosji! – MG) zdecydowały się milczeć i wyczekiwać. Obywatel także oczekuje, mając nadzieję, że jemu przedstawi się wiarygodne rezultaty śledztwa dokonanego przez posiadające autorytet źródło, na przykład przez komisję śledczą. Takie wyjaśnienie było by potraktowane jako wiarygodne, gdyby ta komisja była niezawisła lub w jakiś sposób zawisła od niego, od obywatela. Ukryte bądź brakujące świadectwa, które w podobnych sytuacjach obowiązkowo bywają przedstawiane społeczności:

 1. Lotnisko w Shippol w Amsterdamie nie przedstawiło zapisów wideokamer zebrania się i wejścia na pokład pasażerów rejsu MH-17.
 2. Nie przedstawiono dowodów, że do samolotu 9M-MRD przynależą odłamki zgodnie z ich numerami serii.
 3. Nie słyszy się o wypłacie ubezpieczeń dla kompanii lotniczej oraz dla rodzin.
 4. W sposób nie uprawniony została przeprowadzona procedura rozszyfrowania danych pokładowych samopisów („czarnych skrzynek”).
 5. Utajniono zapisy rozmów dispaczerów z Dniepropietrowska z samolotem 9M-MRD.
 6. Grupy śledcze 4 krajów (Belgii, Holandii, Ukrainy i Australii) 7 sierpnia umówiły się ze zatają przebieg śledztwa. Malezja jest kategorycznie temu przeciwna.
 7. Piloci nie wysłali sygnałów zagrożenia, podczas gdy wcześniej zestrzelony przez Ukrainę w 2001 roku Tu-154 w ciągu całego okresu spadania nadawał takie sygnały i przez 45 sekund słychać było krzyki załogi.

Wniosek: Krąg krajów i organizacji, zdolnych do falsyfikacji takich rozmiarów jest dostatecznie wąski i aby wskazać przestępcę trzeba mieć policyjny autorytet oraz wolę. Aby zorientować się w tym, że katastrofa została sfingowana, wystarczy mieć swój, niezależny od innych mniemań, osąd. Inne świadectwa, dostarczone przez naocznych świadków na miejscu katastrofy:

 1. Fotografie na znalezionych tabletach i telefonach zawierają dane tylko do roku 2013.
 2. Wszystkie trupy przynależały do rasy azjatyckiej (a według spisu pasażerów azjatów było wszystkiego 43+11+3=57 z 298).
 3. „20 trupów było ubranych, a reszta całkiem goła”: tak jakby z kostnicy.
 4. Te trupy, które znaleziono odziane, były ubrane jak w tropikach.

Niespójności, wiążące tę historię z innymi spornymi tematami:

 1. Katastrofa zdarzyła się w 4 miesiące po zaginięciu takiego samego Boeinga 777-ER200 należącego do tej samej kompanii lotniczej, należącej do Malezji – maleńkiego kraju z małoznanym językiem, co zezwala łatwo go wykorzystać przez silnych przestępców.
 • I tak dalej. Do powyższego opracowania, rozpowszechnianego na wielu „półoficjalnych” stronach internetowych Rosji (np. www.km.ru) dołączyłem takie oto Post Scriptum ! i II:
 • —– Post Scriptum. Najnowszy, pełnometrażowy film Andrieja Karaułowa “Jak Boeing został zabity“, kompletnie przemilcza argumenty wskazane powyżej. https://www.youtube.com/watch?v=1O65I99wAZo W szczególności na filmie są pokazane tylko liczne czarne plastykowe worki, ponoć wypełnione szczątkami ofiar tej katastrofy. Niemniej jednak w 17 minucie 37 sek. tego filmu jest pokazany fragment zdewastowanego pokoju, do którego wpadło, przebijając eternitowy dach, jedno z ciał.  To “nierealne” potwornie zniekształcone ciało sfotografował 17 lipca francuski reporter wojenny Jerome Sessini, który akurat był w Donbasie w okresie gdy nastąpiła ta katastrofa. I nawet opublikował to, i podobne temu zdjęcia, w “Time Magazine” 18 lipca br.: http://time.com/3386715/malaysia-airlines-ukraine-crash-unreal-scenes-from-photographer-jerome-sessini/ . dziura w dachu trupemPowyżej kadr z filmu Karaułowa oraz ponizej zdjęcie Jerome Sessini tego samego miejsca. Proszę zauważyć, że ściana nad oknem jest popękana w identyczny sposób, co jest dowodem iż te dwa zdjęcia zostały zrobione w tym samym pomieszczeniu, tylko że to na filmie już po usunięciu trupa. trup przez dach 2Post Scriptum II. (6.12.2014) No i jeszcze znalazłem taki oto zestaw zdjęć z „ubitego” Boeinga: http://cutedeadguys.net/threads/40934-First-Pictures-of-Dead-Bodies-at-Malaysia-Airlines-Flight-MH17-Crash-Site?p=261037 

***

Tyle cytowań z ubiegłorocznego tekstu. A co obecnie, w lipcu 2015 zaczęło „nareszcie” być wiadomo o tej katastrofie?

 1.  Do listy 4 krajów (Belgia, Holandia, Ukraina, Australia), które przejęły 7 sierpnia 2014 „tajemnicę” dochodzeń w sprawie Boeinga, dołączyła Malezja. Jak gdzieś czytałem, główny pakiet akcji rządowych Malaysian Airlines wykupiła bankowa Grupa Rotszylda i stąd to „dołączenie”.
 2. Wnioski z dochodzenia tej „grupy 5” wciąż są utajnione, ale pomimo to próbowano wnieść sprawę „zestrzelenia” malezyjskiego Boeinga na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ, do czego nie doszło, bo było veto Rosji.
 3. Stany Zjednoczone ogłosiły kolejne sankcje wobec Rosji jako „karę” za to veto.
 4. Na ukraińskim portalu obozrevatel.com czytałem, że powinno się wnieść na Forum Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, sprawę usunięcia FR z listy stałych członków Rady Bezpieczeństwa.
 5. No i „jak na zamówienie” na wybrzeżu wyspy La Réunion w pobliżu Madagaskaru znaleziono kawałek skrzydła z numerami serii Boeinga 777. Ponoć tego, na którego temat którego „grupa ZEW” – i nie tylko ona – spekulowała że został on pocięty na kawałki w amerykańskiej bazie na wyspie Diego Garcia: teraz nagle się okazało, że kawałki Boeinga 777 przez 16 miesięcy pływały niezauważone po Oceanie Indyjskim.

*

Jak widać z powyższego wykazu „sankcji przeciw Rosji”, z tejże putinowskiej Rosji, z dość znacznym propagandowym sukcesem, udaje się zrobić, podobnie jak to było w przypadku zatopienia łodzi podwodnej „Kursk” (według francuskiego filmu J-M Carré z roku 2005 storpedowanej przez amerykański okręt podwodny „Memphis”), przysłowiowego „kozła ofiarnego”, przypominającego biblijnego „chłopca do bicia” z patosem opisanego w proroctwie Izajasza rozdz. 5, 5-7:

Lecz On (putinowska Rosja) był …zdruzgotany (przez opinię publiczną) za nasze (Kołtuna Mundi przygotowującego Novus Ordo Seclorum) winy. Spadła Nań chłosta (w postaci sankcji USA) zbawienna dla nas, a w Jego ranach (post-sowieckiej Rosji) jest nasze zdrowie. (…) a Pan (Adon Olam w formie USA) zwalił na Niego winy nas wszystkich. Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić, nawet nie otworzył ust swoich. Jak baranek na rzeź prowadzony, jak owca niema wobec strzygących ją, tak On (oficjalny Kreml) nie otworzył ust swoich.”

Czyż nie jest to pełne finezji proroctwo zachowania się oficjalnej putinowskiej Rosji dzisiaj? Przyznaję, że kiedy po raz pierwszy czytałem to proroctwo sprzed lat dwóch i pół tysiąca z górą, to nie potrafiłem sobie wyobrazić mentalności takiego bezmyślnego „jak baranek boży” durnia, który posłusznie „nie otworzywszy ust by się sprzeciwić”, przyjmował razy za nie swoje winy. A tu masz, mamy całą, co rusz pokazywaną w mediach wierchuszkę ponoć „mocarstwowego” Kremla, nie potrafiącego „otworzyć ust” by publicznie powiedzieć , co się w tych dwóch, podwodnych (sprzed 15 lat) i podniebnych (sprzed roku), wydarzeniach GLOBALIZMU czyli WOJNY NOWEGO TYPU stało. No cóż, jak mawia włoskie przysłowie „raz putana zawsze putaną jest”.

Oczywiście takie „spolegliwe”, wobec twórców Nowego Światowego Porządku, zachowanie się oficjalnej Rosji rzuca podejrzenie, że i inne tej Rosji zachowania się na forum światowym, też w istocie swej zmierzają do Zjednoczenia Światowego Człowiekowiska pod przywództwem NADSPOŁECZEŃSTWA – tak te nowotwory ludzkości, w swych pracach o charakterze socjologicznym, Aleksander Zinowiew nazywa. O tym, że Kołtun Mundi planuje wytracić w jakiś sposób większość niepotrzebnej, przy nowych technologiach, świata ludności, to i ja pisałem w Zielonych Brygadach w 1999 roku, czyli w roku powstawania pierwszej wersji „Tragedii Rosji”, oto skan zakończenia mego artykułu na ten temat: Korporacja pokoj W swej obecnej ucieczce z „Okrainy Europy”, ucieczce wyraźnie wymuszonej przez ambicje Trójkołtuna Mundi, siedzącego w Waszygtonie, w londyńskim City oraz na Stolcu Apostołów, Rosja weszła w układy z pożądającymi jako-takiej niezależności od tego Nadkołtuna pozaeuropejskimi wielkimi państwami świata. Bardzo aktywnie uczestniczy ona w formułowaniu grupy BRICS, mającej być rodzajem przeciwwagi do finansowo-gospodarczo-militarnego molocha euro-atlantyckiego FMI, ECB oraz NATO. Niedawno dr Gracjan Cimek przedstawił dość dokładnie stan zaawansowania bankowej struktury BRICS w artykule http://www.geopolityka.org/analizy/gracjan-cimek-brics-vii-szczyt-w-ufie-i-odnaleziony-kierunek-dla-cywilizacji . Ten projekt wydaje się być w istocie ciekawy, jednak szkopuł tkwi w samym zachowaniu się zestawu Centralnych Banków Rosji: jeśli robiąc swe rozgałęzienia wewnątrz systemu bankowego BRICS, będą się one zachowywać tak jak to opisał niedawno Oleg Cariow na przykładzie Ukrainy, to niezadługo się okaże, że w ramach „podwodnej wojny o panowanie nad światem” także BRICS zostanie, chcąc nie chcąc, „zassany” przez System Kołtuna Światowej Nadwładzy w wyżej wyszczególnionych stolicach. Ale to tylko moje pesymistyczne przypuszczenia, oparte na automatyzmie BIOLOGICZNYCH T-P-D ODRUCHÓW Cywilizacji Pieniądza. Cywilizacji zmierzającej do uniformizacji wszystkiego co ludzkie – co przecież pięknie opisali Karol Marks z Fryderykiem Engelsem w „Manifeście Komunistycznym” z roku 1848. Według Aleksandra Zinowiewa ich idee są już przebrzmiałe.

Nie jestem jednak pewien czy będą one przebrzmiałe aż do Świata Końca. Co bowiem w zamian? Powtórka z ustroju Teokracji Starożytnego Izraela z kastowym podziałem na super-biedne masy i terroryzującą te masy mafię rabinacką? Starożytną Mafię, której światowładcze interesy wśród pierwszych chrześcijan reprezentował święty Paweł, autor mądrości „każda władza pochodzi od Boga”? Czy też czeka nas powtórka z najazdu muzułmanów-nierobów inspirowanych ich świętą księgą spisaną prawie czternaście wieków wstecz? Na należące do „bezgranicznej grupy Schengen” Węgry w ostatnich miesiącach, przez granicę z Serbią, wdarły się już blisko stutysięczne kohorty muzułmanów z krajów tak odległych jak Afganistan oraz Pakistan i kolejne setki tysięcy czekają na „przerzut” w Serbii i Macedonii. Kto te masy ludzi przerzucił, przez Ocean Indyjski, nad Morze Śródziemne by stąd szturmowali granice Unii Europejskiej? Ponoć za tym najazdem Nowych Saracenów stoi wciąż ten sam Wielogłowy Kołtun Mundi, który wywołał bratobójcze walki wśród wschodnich Słowian na Ukrainie oraz sekt muzułmańskich w Syrii i Iraku. Patrz: https://marucha.wordpress.com/2015/07/31/wegry-zamieszki-w-obozie-dla-uchodzcow-w-debreczynie/ Nowi Saraceni 3Pięknie ta nasza „przyszłość (z)Unifikowanej Europy” zaczyna wyglądać. Pozwolę sobie przypomnieć, że w marcu roku 2000 uczestniczyłem, w socjalistycznym wciąż Belgradzie, w konferencji zorganizowanej z okazji 1-szej rocznicy trzymiesięcznych bombardowań Jugosławii przez NATO. W tej konferencji brał udział Aleksander Zinowiew, który zebranym powiedział „Serbowie winni się spodziewać jeszcze większych nieszczęść niż to bombardowanie”. Sztuczne „wepchnięcie”, ponoć już ponad miliona dodatkowych bezrobotnych muzułmanów (jak widać na obrazku głównie rodzaju męskiego), w granice tego liczącego zaledwie 7 milionów mieszkańców niewielkiego państwa, to wyraźnie realizacja ponurej NAUKOWEJ PRZEPOWIEDNI Aleksandra Zinowiewa sprzed lat 15.

Jako polska mini-delegacja na tej konferencji nt. „Zbrodni NATO w Jugosławii” rozmawialiśmy z Zinowiewem także prywatnie. Powiedział nam, że „Rewolucja Bolszewicka była koniecznością i że bez udziału w niej Żydów by się ona nie udała”. A narzekając na ciemniacką klerykalizację Rosji zauważył (tego osobiście nie słyszałem, ale relacjonowali mi to inni członkowie delegacji), że „połowa prawosławnego kleru to przecież judaiści”.

Wystarczy na „sezon ogórkowy” lata 2015? MG, 2 sierpnia 2015?

Reklamy

60 uwag do wpisu “Czy Rosja odgrywa rolę „baranka bożego, który gładzi grzechy Świata Antykomunistycznego”?

 1. Jak by nie czytal od tylu czy od przodu caly czas jude dyktują swiatu „porządek” !
  Kiedy qrwa szlag ich trafi i nastanie pokoj na swiecie ?
  Wie cos markglogg o tym ???

  Polubienie

 2. Marek jako bezbożny wojownik w trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ za wszelką cenę chce udokumentować wyższość gospodarki kołchozowej,której ojcem założycielem był Karol Marks z jego bandyckim historycyzmem.
  Kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU,w wyniku którego realizowany jest spadek po walce zła ze złem to jest nazizmu z komunizmem.
  Ma swój dramat Rosja,która jeszcze bardziej niż Polska w swojej polityce historycznej nie uwzględnia ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Droga poprzez radykalizację wczesnych myśli mesjasza Karola Marksa nie wydaje się być dobrą receptą na rozwiązanie tego problemu.Z pewnością nie jest dobrą dla obrony wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKORZYMSKIEJ,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.
  Językiem matematyki trzeba najpierw opisać sytuacje frontową w trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ.Takiego opisu brakuje i w Polsce aby móc wyjść z PUŁAPKI kolejnej ekonomicznej utopii.

  Polubienie

 3. Na jednym z forów wyczytałem, że jedynie 5% społeczeństwa rosyjskiego chodzi do cerkwi.
  Na innym, że założony przez państwa BRICK ma fundusz iluś tam miliardów dolarów.
  Dolarów?
  Jeśli tego banku walutą ma być dolar, to cały ten bank faktycznie utwierdza supremację amerykańskiej waluty
  Czy prawdą jest że Rosja się cofa?
  Jeśli amerykanie są już w Kijowie, Charkowie, Odessie to czy ktoś może mieć wątpliwości, że jest inaczej.
  Putin bez problemu mógł ucieczkę Janukowycza wykorzystać do szybkiego wkroczenia spec. oddziałów rosyjskich do Kijowa celem ,,przywrócenia legalnie i demokratycznie wybranej władzy ” a następnie dokonanie aktu inkorporacji z Rosją za zgodą i ,,na prośbę” Janukowycza i wierchownej rady.
  Każdy inny przywódca państwa rosyjskiego by tak zrobił, ale oczywiście nie Gorbi, nie Jajcyn i nie Putana
  Co będzie dalej?
  Albo Rosjanie szurną Putina tak jak w okresie Wielkiej Smuty szurneli Samozwańca z działa w kierunku zachodu, albo będą mieli majdan (na Kremlu?)
  Nie, nie na Kremlu.
  Październikowa miała miejsce w Pitergorodzie.
  To lepsze miejsce, z tradycją i bliżej zachodu, z dostępem dla desantowców z morza.
  Kiedy?
  Ano zaraz po mistrzostwach świata w piłce nożnej kiedy zjadą się najemni ,,kibice” z całego świata (zachodniego)
  Po to przecież dostała takie mistrzostwa Polska z Ukrainą, gdzie znakomicie się (na Ukrainie) ,,kolejna impreza” powiodła i najwidoczniej ten scenariusz chcą zastosować także na Rosji.
  Tym czasem do tego momentu Rosja będzie miała zwróconą uwagę na Ukrainę, na odpieranie sankcji na jakieś kolejne zdarzenia typu zestrzelony samolot, et cetera.
  Jeśli tego Putin nie dostrzega, no to będzie miał kolejny kawałek Rosji ( lub całą ) z głowy

  Polubienie

 4. Mieczysław Sylwester Kazimierzak „Kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU,w wyniku którego realizowany jest spadek po walce zła ze złem to jest nazizmu z komunizmem.”

  Coś takiego jak „rosyjski rasizm” nigdy nie istniało, to novum przywędrowało w czasach „odwilży” z zachodu europy. Imperium rosyjskie, a później radzieckie, jak sama nazwa wskazuje było wielonarodowe i takie wywyższanie jednej nacji nad drugą groziło rozpadem, dlatego nazizm był tam zastępowany patriotyzmem. A tak wogóle to w cywilizacji bizantyjskiej rasizm jako taki nie występował, w przeciwieństwie do cywilizacji łacińskiej w której odgrywał znamienną role vide: europa – podzielona na dziesiątki narodowych państw i państewek, skłóconych na wszelkie możliwe sposoby, rywalizujących i walczących ze sobą .
  Natomiast banderyzm to pokłosie wielowiekowej polityki polskiego kleru (sterowanego z Watykanu) polegającej na celowym wykorzenianiu ruskiej i prawosławnej świadomości vide: unia, arendy , niszczenie cerkwi.. i zastępowanie jej nową sztuczną – ukraińską.
  naród upokarzany i pozbawiony korzeni, upodabnia się do wściekłego psa..

  Polubienie

 5. To jest chyba przyczyna, dlaczego UE tak ospale walczy z „inwazją” muzułmańską, a w szczególności — co wydaje się na pozór być dziwne — z imigracją z takich krajów jak Afganistan i Pakistan, których ludność, pomimo ciemnej skóry jest formalnie rasy BIAŁEJ. (Afganistan to inaczej ARIANA, kolebka rasy ARYJSKIEJ, tak uwielbianej przez Hitlera.) Oto cyfry wskazujące na najzwyklejsze WYMIERANIE EUROPEJCZYKÓW, zwłaszcza tych wyzwolonych „ze zła komunizmu” wg. MSK – wszystkie 10 krajów świata, w których obecnie przyrost ludności jest NAJSILNIEJ NEGATYWNY, są zgrupowane w południowo-wschodniej, nie tak dawno SOCJALISTYCZNEJ Europie (a fakt, że w okresie 35-lecia między 1980 i 2015 rokiem średni wiek Serba wzrósł z lat ok. 30 do 40, jest doskonałą wskazówką, jak źle jest obecnie w postkomunistycznej byłej Jugosławii, w której ludzie po prostu NIE CHCĄ SIĘ RODZIĆ:

  BELGRADE – Serbia is among 11 countries in the world which will lose more than 15 percent of their residents between 2015 and 2050, says the report of the United Nations, published today.

  Parliament-Serbia-Belgrade http://inserbia.info/today/2015/07/un-serbia-to-lose-17-percent-of-population-by-2050/

  At the top of the list, containing mostly European countries, is Bulgaria with expected drop of 27.9 percent, followed by Romania (22.1 percent), Ukraine (21.7 percent), Moldova (20.3 percent), Bosnia and Herzegovina (19.5 percent), Latvia (19.1 percent), Lithuania (17.5 percent), Serbia (17.2 percent), Croatia (16.2 percent), Hungary (15.6 percent) and Japan (15.1 percent).

  The current level of migration is not sufficient to compensate for the decline in population in regions with low birth rate, and the example for it is Europe in which, as estimated, there will be 63 million more deaths than births in the period from 2015 to 2050, as well as a total of 31 million migrants, which means that the population of Europe will decline by 32 million.

  Europe also faces with aging population, so 24 percent of the population is alredy 60 or more years old, and this share will reach 34 percent in 2050, while the increase will slow down later so in 2100 there will be 35 percent of people aging more than 60 years.

  Serbia is following the trend with 24.4 percent of people older than 60 years, and expected increase to 32.3 percent in this age group by 2050.

  The average age in Serbia increased from 30.9 years in 1980 to 40.6 in 2015, and it is expected to reach 46.8 in 2050.

  The number of residents in the world increases, so in 2015 it reached 7.3 billion, which means that in the last 12 years it was increased by about a billion.

  The pace of population growth has been reduced from 1.24 percent a year in 2005 to 1.18 percent in 2015, which means that every year the world has additional 83 million people. It is expected that in 2030 the number will reach 8.5 billion, in 2050 9.7 billion, and in 2100 11.2 billion.

  Demographic trends in the world are far from uniform, so about half of the additional population will be in Africa, which also has the highest population growth rate of 2.55 percent a year, says the report.

  The growth was particularly pronounced in the group of 48 countries which UN qualified as the least developed countries, of which 27 are in Africa, and in part of those countries – Angola, Burundi, Congo, Malawi, Niger, Somalia, Uganda, Tanzania and Zambia – population will at least quintuple by 2100.

  The report also warns that the concentration of the grown in the poorest countries will complicate the task of the governments of those countries which need to eradicate poverty and inequality, as well as hunger and malnutrition, to improve access to education, strenghten health systems and improve basic services to citizens and the applicaion of other elements of sustainable development agenda.

  When it comes to the most populous countries, India will in seven years take the title from China.

  Polubienie

 6. Wezciie sobie jude tych „obrobionych” kolorowych uciekinierow stworzcie jeden kontynent i tam razem egzystujcie zostawiając pozostale kontynenty w spokoju nie mieszając w nich ras białej z korowymi,
  co,JUDE czyni od zarania wiekow każdej cywilizacji !
  Zobaczycie jakie niebo powstanie na ziemi i ustroj jakiego jeszcze nie było.
  Każdy będzie miał wg.potrzeb SWOJE GOWNA !!!

  Polubienie

 7. Problem rasizmu rosyjskiego mającego swoje źródła w maksymalizmie,to nie mój patent.Opisał go Marian Zdziechowski w książce WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKA-Kraków 1920.
  Rosyjskie wszystko albo nic dotyczy sfery moralnej-absolutna doskonałość;społecznej-zapewnienie raju na ziemi;politycznej-uniwersalizm absolutnego władztwa na świecie.
  Przejęli to bolszewicy twierdzi polski naukowiec Marian Zdziechowski.

  Polubienie

 8. Prezydent USA Barack Obama zezwolił na użycie lotnictwa przeciwko syryjskim wojskom rządowym w celu obrony przygotowanych przy wsparciu USA sił zbrojnych w przypadku ataków ze strony syryjskich wojsk lub innych ugrupowań – podaje gazeta Wall Street Journal.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150803/766360.html#ixzz3hlnHt7bG

  Zatem Obama przestaje się liczyć z Rosją i Putinem i stwierdza, że Amerykanom wolno wszystko
  Tym czasem Ławrow najwyraźniej pali głupa mając nadzieję….

  Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow ma nadzieję, że Waszyngton i Rijad udzielą pomocy w rozwiązaniu sytuacji w Syrii. Minister powiedział to podczas rozpoczęcia rozmów ze swoimi partnerami z USA i Arabii Saudyjskiej – Johnem Kerrym i Adelem Al-Jubeirem.
  …„Mam nadzieję, że Panowie zaproponują pomoc. Konkretną” — powiedział Ławrow, mając na myśli Kerry’ego i Al-Jubeira.
  Na to szefowie resortów dyplomatycznych zareagowali śmiechem.
  ( bo jak tu się z durnia nie śmiać)

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150803/769372.html#ixzz3hloNvNxa

  Polubienie

 9. Zbigniew Jacniacki podaje na Neon 24 taką sensacyjną informację:

  Federacja Rosyjska przygotowuje się do ocalenia Ukrainy.

  Może nie cała Federacja , ale na tyle silna część , że była w stanie ogłosić na terytorium rosyjskim powstanie Komitetu OCALENIA Ukrainy.

  Mimo, że na czele stanął M.Azarow, były premier włądz kijowskich, uważam , że miejsce konferencji prasowej w MOSKWIE jest wyraźną wskazówką , pod jakim parasolem Komitet będzie funkcjonował.

  Po wizycie francuskich parlamentarzystów na rosyjskim Krymie i deklaracjach o podobnych planach deputowanych z innych państwa , dzisiejsza informację o reanimacji byłych polityków ukraińskich interpretuję , jako przejście obecnych władz kremlowskich do rozszerzenia humanitarnej pomocy o element politycznej ofensywy .
  i komentarze do tego wpisu:
  Telewizja rosyjska co kilkadziesiąt minut powtarza relację z wystapienia M.Azarowa
  Czyli oficjalne media nadają wydarzeniu dużą rangę propagandową.

  Zbigniew Jacniacki 03.08.2015 17:47:44
  Dobry krok
  Trochę spóźniony. W Rosji przebywa kilka milionów ukrainców. Mozna stworzyć armie , mozna pobudzić wewnętrzny ruch oporu Ukrainy.To juz koniec zabawy z faszystowską Ukrainą.Mam nadzieję ze pójdą za tym następne kroki.

  prese
  —————-
  Ale nie sądzę by ta inicjatywa miała poparcie Kremla

  Natomiast M. Azarow wydaje się mieć więcej w głowie niż niejaki Janukowycz

  Polubienie

 10. Jeszcze ktoś ma watpliwosc ,ze Rosjanie pozwola Ukrainie odplynac na Zachod ?
  Upomna się tez o kraje nadbałtyckie , a i w Polsce szykuje się „remanent”.

  Polubienie

 11. Rosja nie pozwoli Ukrainie odpłynąć na zachód.. Juz pozwoliła.. Poczytaj Se drogi czytelniku o obecnej prywatyzacji ukrainy. A co się tyczy Polski, to wystarczy uznać komunizm i ten cały były PRL za organizacje przestępczą, a wówczas wszystkie umowy i inne sprawy wtedy zawarte staną się nieważne, również te o ziemiach zachodnich i płn. Więc, prawda, i zadne remanenta nie będą potrzebne

  Polubienie

 12. Mój kolega dr hab. Bruno Drweski (marksista, inicjalnie z Kanady, ale na UJ kończył studia i mieszka głownie w Paryżu, zajmując się sprawami muzułmańskimi), przysłał mi dłuższą „epistołę” nt. „Baranka Bożego w formie jestestwa kremlowskiego”. Nie będę jej tutaj przytaczał, bo APA/czytelnik zupełnie straciłby resztki swej…no, napiszę eufemistycznie ż…głowy.

  Ale jest kilka uwag w jego e-liście wartych szeszego naglośnienia:

  BD napisał:

  interesy narodowego kapitalu Rosji pod „batuta Putina” nie sa bynajmniej tozsame z interesami rosyjskiego proletariatu zapewne, ale sa jednoczesnie sprzeczne z interesami ponadnarodowego kapitalu. Stad moze jego kapitalistyczne metody zdobywania wplywow na Ukrainie poprzez Banki a nie poprzez wojska (armii czerwonej owszem juz niema a bunt komunistow Donbasu jest „pod kontrola” …oligarchow).

  Odp. Otóż według tego Katanosowa (słyszałem go osobiście w Moskwie 24 maja) „Kremlem” rządzi V Kolumna, czyli „grupa narodowa” czująca się być raczej braćmi „ponadnarodowego kapiału” niż Rosijanom i Rosji w ogólności. Ponoć prawie CODZIENNIE z Rosji (jeśli dobrze go uslyszałem) aż miliard dolarów wypływa do ofshorów czyli po prostu na „Zachód”:

  Odnośnie „zdobywania wplywow na Ukrainie poprzez Banki” to bzdura. To Putin przecież OSOBIŚCIE ułatwił Amerykanom zdobycie wpływów na Ukrainie, gdy nie poparł prezydenta Kuczmy, proszącego go, na lotnisku Szeremietowo w 4 grudnia 2004 roku, o pomoc w stłumieniu „pomarańczowej rewolucji”, która przyniosla 4 lata rządów w Kijowie agenta USA Juszczenki. A następnie nie poparł – choćby minimalnie – Janukowycza półtora roku temu, przez co Rosja obecnie kompletnie utraciła wpływy na Ukrainie. A banki Rosji? Toć to przecież już chyba większościowo są to BANKI AMERYKAŃSKIE, o czym mówi Katanosow w swym wywiadzie (warto słuchać od 36 minuty, mówi on że idea BRICS zrodziła się w głowie angielskiego „analityka (banku) SACHSA, O’NEILA przez dłuższy czas prezesa banku Goldman-Sachs i że z tego choćby powodu jest ona podejrzana).

  Ale rzeczywiście „coś drgnęło” na Kremlu. Dlaczego? Bo zorientowali się że zaczęło się im „palic pod dupą”. Katanosow twierdzi, że pomimo swej „usługowości” wobec Zachodu, Putin tak czy siak jest na „czarnej liście” prezydentów do wymiany.

  BD napisał mi także:

  Co do malezyjskiego samolotu, Panska teza nieco skrajna mi sie wydaje. Dodac natomiast nalezy, ze Malezja zmienila front w ostatnim miesiacu po medialnej kampanii w Kuala Lumpur przeciwko premierowi oskarzanego, nagle, o korupcje (a moze ? Czemu nie ? normalne, …kapitalizm !) i Kuala Lumpur dokonal nagle zwrot swej pozycji i odszedl od swego poprzedniego stanowiska w sprawie swego Boeingu. Czyli wczesniej byli przekonani, ze jednak ich samolot tam byl i mial wypadek ?
  Czyli Rotschild owszem ale takze i uzachodniona mediokracja jednoczesnie.

  Co ta nagła „zmiana premiera” w Malezji, według mnie (MG) oznacza?

  To wskazuje, że premiera Malezji „uwalono” jak w Polsce wicepremiera Leppera — a wcześniej premiera Oleksego — tego pierwszego za ujawnianie tajemnic o więzieniach CIA w Polsce i korupcji w „elitach”. A po zmianie rządu w Malezji Rosja będzie teraz PRZEGRANA w sprawie Boeinga. Niewielkim optymistą tutaj jestem.

  Co więcej. Zastanawiam się, jak znaleziony na wyspie Réunion, przecież nieszczelny płat (klapolotka) Boeinga777 mógł przez aż 16 miesięcy pływać sobie po Oceanie. To jakaś lipa przygotowana od początku zaginięcia tego samolotu (patrz zdjęcie tej klapolotki z przyczepionymi do niej skorupiakami – http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/przedmiot-znaleziony-w-niedziele-na-reunion-nie-jest-czescia-samolotu,565284.html).

  Tutaj widać, że w sprawie Boeinga Rosja – a dokładnie „Kreml” – znalazł się nagle na straconej pozycji utraciwszy wsparcie z Malazji. I tenże „Kreml” zdecydował się na WCZORAJSZE nagłośnienie, w Moskwie, powstania ukraińskiego KOMITETU OCALENIA UKRAINY, na czele którego stanął były premier Ukrainy Azarow. (O planach tego Komitetu czytalem już kilka miesięcy temu, ale dopiero gdy „Kremlowi” zaczęło się palić pod dupą, zezwolono na nagłośnienie jego istnienia.)

  Dodatkową przyczyną mogła być przedwczorajsza zapowiedź amerykańskich bombardowań terenów zajętych przez legalny rząd Syrii, będącej pod „ochroną” Rosji.

  Polubienie

 13. Putin tak czy siak jest na „czarnej liście” prezydentów do wymiany.

  I tu można by się zastanawiać dla czego?
  Albo dla czego obecnie, skoro poprzednio jednak był strawny dla zachodu.
  Wydaje mi się, że z Putinem i jego relacjami z zachodem było jak z relacjami w typowej amerykańskiej mafii (klasyka takiej mafii według Hollywoodu) Otóż wszystko dzieje się Ok. do póki rozdział profitów i zysków odbywa się według ustalonych przez szefów reguł. Gdy jednak któryś z pionków zaczyna się zbytnio spoufalać, rozpychać łokciami, lub co najgorsze sięga po kęsek dla niego nie przeznaczony a należny szefowi wówczas takiego gnojka po prostu szef każe zlikwidować.
  Właśnie tak stało się z Putinem, który zaczął tworzyć jakieś konkurencyjne układy typu BRICK, sojusze z Iranem, stawianie się w sprawie Syrii i co najgorsze połasił się na Krym, który upatrzyła sobie wszak Ameryka.
  Ten Krym, to właśnie taka ukradziona szefowi mafii kasa.

  Putin tak czy siak jest na „czarnej liście” prezydentów do wymiany. ( do odstrzału)
  Zgadza się .
  W mafii takich rzeczy nie tolerują. Nie można brać tego na co ma ochotę główny herszt- mafiozo
  Właściwie to teraz Putin już nie ma szans, musi grać o wszystko, albo położyć łeb na pieńku.

  Polubienie

 14. Ciekawostki z mego ulubionego portalu https://marucha.wordpress.com/2015/08/04/obama-zezwolil-na-uzycie-lotnictwa-przeciwko-syryjskim-wojskom-rzadowym/#more-52621

  null

  revers said
  2015-08-04 (wtorek) @ 12:41:21

  Dziwnie zachowwuje sie Rosja, ktora przez Lavrowa nawoluje do kolacji anty ISIS, by stracic Assada? lub wplatac sie w kolejna rozpierdziuche na niedalekim poludniowym-wschodzie.

  Tymczasem Erdogan skad wyszyly bojowki niby anty ISIS a walczce z nimi przeciwko wojskom syryjskim, powoluje wspolna brygade sic! ukrainsko-turecka- czyzby wkrotce abordaz Krymu i rosyjskiej floty czarnomorskiej?

  revers said
  2015-08-04 (wtorek) @ 17:34:56

  ad8

  Bedzie kontrol nad Syria, morzem Srodziemnym, wejda w podobny sposob do Iranu.

  Tylko co z rosyjska baza morska w porcie Taurus, juz sprzedal Kreml Syrie, Ukraine Jankesom?

  Polubienie

 15. Ha,ha,ha !
  Kto co komu sprzedal a kto co kupil to już tajne nie jest ,tak samo ile kto i na czym zarabia w globalu.
  Zydzi na handlu żeby zjedli i nauczyli innych handlowac .
  Wyglada na to,ze Putin to „kon kupiony”.
  Teraz pytanie jak długo będzie silny i czy pociągnie dalej woz z ladunkiem globalnym dalej ?
  Od tego już maja glowy zydzi .

  Polubienie

 16. Co do „ulubionych portali” jak choćby gajowka ,to proszę na „ulubiencow” uwazac ,tym bardziej,ze od lat sa niezniszczalni .
  Zreszta to już stara „pierdzielnia”. roznych „bohatyrow”, trafiają się również zdolni młodzi „ukierunkowani” bierni ,mierni,wierni (bmw).

  Polubienie

 17. Panie Marku co pan sądzi o tym:

  Putin to Turkey Envoy: Tell Erdogan He Can Go to Hell along with ISIL Terrorists

  Putin mówi ambasadorowi Turcji że może iść do piekła za swoich podopiecznych z ISIS, nowy Stalingrad, szok dyplomatyczny
  Prezydent Rosji Władimir Putin złamał przyjęte protokoły dyplomatyczne i osobiście wezwał ambasadora Turcji i ostrzegł go, że Federacja Rosyjska niezwłocznie zerwie stosunki dyplomatyczne, chyba że prezydent Recep Tayyip Erdoğan zatrzyma wsparcie swojego kraju dla terrorystów ISIS w Syrii.

  http://www.almanar.com.lb/english/adetails.php?fromval=1&cid=22&frid=22&eid=224398

  Lipa to czy może rzeczywiście Putina poniosło?

  Polubienie

 18. @czytelnik
  NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA stały się fundamentem dla EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,którą opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJI ŻYDOWSKA.
  Na niej bazuje proces handlowania wojną i pokojem,a narzędziem jest żydowski bandycki rewolucjonizm,również stosowany w sytuacji frontowej WOJNY O PIENIĄDZ.

  Polubienie

 19. Ad Adm i sensacja z putinowskimi „groźbami” pod adresem Ergogana.

  Gdyby to była prawda, to by była sensacja, dowód że „niedźwiedź zaczął się ruszać”. Ale Veterans Today podaje, że anglojęzyczny Moscow Times, ktory tę „sensację” opublikował, to własność… CIA, przynajmniej do września br. Na rosyjskim portalu http://www.km.ru o tej sensacji ani słowa, a to, że się nią podniecają strony internetowe libańskie i irańskie jest zrozumiałym. Patrz poniżej fragment z Veterans Today.

  In an article by the Moscow Times, a publication controlled by CIA contractor Booz Allen Hamilton, a different version is given with Ambassador Yardim shouting down Putin and blaming Russia for all of Syria’s ills. As an illegally foreign owned media organization, the Moscow Times is being sold to Russian owners by government decree with change of ownership coming in September 2015.

  A odnosnie bębnienia MSK o „WOJNIE O PIENIĄDZ”, to mu przypomnę, że zarówno wczesne chrześcijaństwo („pieniądz ma zapach gówna”) jak i marksizm, to była WOJNA Z PIENIĄDZEM — stąd MSK uważa, że Marks to wcielenie diabła.

  Polubienie

 20. Wcielenia nie tylko diabla ale wszelkiej filozofii na jego uzytecznosc !
  Marks,Engels i Lenin nie tylko pojedynczych ludzi ogłupiali ale cale masy wielomilionowe.
  Kiedy marksiści i „upadli aniołowie” zrozumieli ze ich drogami i metodami nie da się „stworzyć raju na ziemi dla wszystkich – każdemu wg.potrzeb” postanmowili przebarc się w rozne sztaty i MAMY TO CO MAMY !
  Nawet starych durnych i wiernych MARK-sistow za ochlap .

  Polubienie

 21. Ekonomia zydowska to MIEC WSZYSTKO nawet kosztem zycia innych !
  Malo tego, HANDLOWAC czym się da ,nawet organami ludzkiego ciala.
  Kto nie z zydami ten przeciwko nim .
  Czy jest cos we wspolczesnym swiecie czym zydzi nie zarzadzaja lub nie jest pod ich nadzorem ???
  Une potrafią nawet ludziom psyche wyrwac przez swe „filozofie”.

  Polubienie

 22. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  3 Sierpień 2015 o 13:06

  Problem rasizmu rosyjskiego mającego swoje źródła w maksymalizmie,to nie mój patent.Opisał go Marian Zdziechowski w książce WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKA-Kraków 1920.
  Rosyjskie wszystko albo nic dotyczy sfery moralnej-absolutna doskonałość;społecznej-zapewnienie raju na ziemi;politycznej-uniwersalizm absolutnego władztwa na świecie.
  Przejęli to bolszewicy twierdzi polski naukowiec Marian Zdziechowski.

  Lubię

  Witam, trochę tak ogólnie…
  Przypisywanie własnych negatywnych cech charakteru „konkurencji” to znany i powszechny przypadek – opisany i zdefiniowany w psychologi))) – dużo się w przeszłości nasłuchałem bajań o Wielkiej Polskiej Misji Ratującej Świat, w tym o wyższości Polaków nad innymi nacjami, zwłaszcza nad tymi ze wschodu)) ..może nawet zbyt dużo się nasłuchałem..?
  Mój znajomy który interesuje się historią Rosji i Prawosławia, twierdzi że w literaturze polskojęzycznej nie ma nic w w tym temacie rzetelnego i miarodajnego. Co ciekawe, ponoć więcej interesujących faktów można znaleźć w literaturze Włoskiej czy Hiszpańskojęzycznej .
  Zauważył (znajomy) też że nikt nie dysponuje tak wysokim poziomem niewiedzy o swoim sąsiedzie (Rosji) jak Polacy

  PS a teraz zastanówmy się uczciwie, dlaczego mamy tak negatywną opinię u swoich sąsiadów, a i w ogóle, w całej europie..

  Polubienie

 23. dot.Adm.
  „Albo Rosjanie szurną Putina tak jak w okresie Wielkiej Smuty szurneli Samozwańca z działa w kierunku zachodu, albo będą mieli majdan (na Kremlu?)”
  Pomijam meritum tej myśli, tj czy Rosjanie mają usunąć Putina czy nie, zwracam uwagę na porównanie do Samozwańca. Otóż Pan Adm ma całkowicie błędne wyobrażenie odnośnie wojny polsko/litewsko-rosyjskiej z lat 1606-1618, a ściślej 1609-1612. Nic dobrego nie może wyniknąć ze stosowania fałszywego wzoru. To wyobrażenie jest wynikiem fałszywej „rosyjskiej” propagandy /czytaj: propagandy Moskwy podbitej, skolonizowanej i zniewolonej przez lichwiarzy z londyńskiej „The Muscovy Company/, która liczy już sobie w tym wypadku 400 lat i której ofiarą padł Adm. Wyrazem tej propagandy jest antypolski , wyjątkowo zakłamany film Rok 1612, na który przeznaczono 120 milionów US$, reżyserii Władimira Chotinienko, producent Nikita Michałkow, r.prod. 2007.
  Wyprawa Dymitra I na Moskwę była popieraną przez niektórych magnatówRP próbą osadzenia na tronie moskiewskim przyjaznego sobie człowieka. Moskwa rządzona była od r.1555 przez samych samozwańców, marionetki The Muscovy Company, które bezlitośnie grabiły swój własny kraj wysyłając łupy do Londynu, a przy tym bezprzykładnie mordowały własną ludność. O ile można mieć obiekcje co do intencji Samozwańca i jego popleczników, to już pollityka Żółkiewskiego zakładała wyzwolenie Moskwy spod władzy lichwiarzy zachodnich i uczynienie z niej trzeciego członu Unii Polsko-Litewskiej na zasadzie dobrowolności. Polityka ta spotkała się z wielkim entuzjazmem całej ludności Moskwy, do której wjeżdżał on w dniu 2.X.1610 bez jednego wystrzału na oficjalną prośbę władz Moskwy oraz jej patriarchy…
  Wystrzelenie zwłok Dymitra I, które miało miejsce w r. 1606 zostało dokonane na rozkaz agenta lichwiarzy zachodnich Wasyla Szujskiego, zbrodniarza i masowego mordercy. Wystrzelenie to miało charakter antypolski, ale nie antyzachodni, było w istocie symbolem zniewolenia wobec Zachodu.
  Tylko powrót do prawdy i wyleczenie się z antypolskiej zarazy może Rosję wyzwolić i ocalić.

  Polubienie

 24. ZYCZENIA dla nowego Prezydenta Polski :

  RZADZ ale NIE DZIEL !
  ZLIKWIDUJ RZADY wykonywane przez PARTIE POLITYCZNE !
  UWAZAJ NIE TYLKO NA NIEPRZYJACIOL ale STRZEZ SIE TEZ PRZYJACIOL !
  NA WROGA STWORZ ARMIE POLSKA i ZADBAJ O NIA,NIE ATAKUJ PIERWSZY ale ZWYCIEZAJ BRONIAC SIE wraz z innymi POLAKAMI !
  BIERZ SIE ZA POLSKIE GOSPODAROWANIE !
  NIE LEKCEWAZ SASIADOW ,LICZ NA ICH POMOC DARZAC PRZYJAZNIA PRAWDZIWA !
  BADZ NIE TYLKO MADRY ale UCZCIWY i SPRAWIEDLIWY,GLOS PRAWDE i IDZ ZA PRAWDA,ZWALCZAJ KAZDE KLAMSTWO i ZLO !!!

  BADZ DOBRYM CZLOWIEKIEM ,BOG ,HONOR i OJCZYZNA Z TOBA !

  ZYCZA POLACY !

  Polubienie

 25. Temat niezmiernie interesujący, nb. jestem(ciągle,jeszcze) „fanem” Putina…
  lecz mocno krytycznym…to co pisze ‚czytelnik” czy p.Kazimierzak (maszynka
  powielająca Konecznego) to. „starodawne bajki’ – należy traktować jak bajki,
  w których miast faktów, jest jakaś popłuczyna, zalewka kawy,- starsi znają temat…

  Polubienie

 26. @Przecław
  Tylko powrót do prawdy(pojęcie względne) i wyleczenie się z miraży „zapada”,
  czy polskojęzycznej zarazy, może Rosję wyzwolić i ocalić.
  To pan , chciałeś napisać?
  🙂
  🙂

  Polubienie

 27. Najpierw korekta, film Rok1612 kosztował $ 12 milionów, to i tak b.dużo, choć ja pomyliłem się o jedno zero.

  dot.krzyk58
  Dzisiaj zarówno władcy Polski jak i Rosji są sługami Zachodu.
  Temat „polskiej agresji przeciw Rosji” jest dzisiaj bardzo żywy w Rosji, świadczy o tym ustanowione za rządów Putina święto narodowe z 4 listopada o jawnie antypolskim charakterze. Polska i Polacy są kreowani na naczelnego wroga Rosji i poprostu bezustannie szczuci na Polaków. W tym celu nawiązuje się do wydarzeń z lat 1610-1612 fałszywie wmawiając Rosjanom, że Polska od wieków stała na czele agresywnego Zachodu dążącego do zniewolenia Rosji. Jest to wierutne kłamstwo, gdyż polityka Żółkiewskiego dążyła do wyzwolenia Rosji spod kolonialnej władzy Zachodu, a Polska sama walczyła z interwencją Zachodu na wielu płaszczyznach.. Dopóki Rosjanie nie przestaną zatruwać się kłamstwem na temat własnej przeszłości, dopóki nie odzyskają własnego kraju.

  Polubienie

 28. @Przecław
  „dot.krzyk58
  Dzisiaj zarówno władcy Polski jak i Rosji są sługami Zachodu.
  Temat „polskiej agresji przeciw Rosji” jest dzisiaj bardzo żywy w Rosji, świadczy o tym ustanowione za rządów Putina święto narodowe z 4 listopada o jawnie antypolskim charakterze. Polska i Polacy są kreowani na naczelnego wroga Rosji i poprostu bezustannie szczuci na Polaków.”

  Wybaczcie, że się wtrące, ale niech szanowny @Przecław i podobni zechcą popatrzeć na to wszystko obiektywnie tj. nie emocjonalnie i nie stronniczo, a wtedy zobaczą, że to Polska i Polacy tak naprawdę srają jak mogą po Rosji i Rosjanach .. no i bez przesady, jeszcze jakieś 5lat temu to przeciętnemu rosjaninowi Polska kojarzyła się z niewiele znaczącym krajem na zachodzie europy. Podejrzewam że I teraz większość tak uważa,
  dlatego ostrożnie z tą polską MEGALOMANIĄ

  Polubienie

 29. @Przecław
  ‚ Jest to wierutne kłamstwo’…
  Niestety ,drogi Panie! Takie są fakty, Jeszcze ‚dziś’ są tacy, (są takie opcje),
  które dążą do prozelityzmu . Za wszelką cenę!!
  Rosję nagiąć pod Watykan!!
  @Łanczuk – pełna zgoda!!

  Polubienie

 30. Przecław
  Najpierw był Grisza Otriepiew Samozwaniec I i rok 1604 i pierwsze wejście na Kreml i w następstwie pierwsze pogonienie z Kremla.
  Całość organizował Mniszek wojewoda sandomierski złodziejaszek klejnotów koronnych, późniejszy teść Samozwańca I.

  Kolejne już wejście na Kreml, już po zwycięskiej bitwie po Kłuszynem dokonane przez S. Zółkiewskiego.
  Może go i witali hucznie (niektórzy), ale jeszcze huczniej pożegnali polską załogę dwa lata później.

  Wielka smuta (ros. Смутное время) – okres kryzysu Carstwa Rosyjskiego w latach 1598-1613, wywołany uzurpacją tronu carskiego, połączoną z interwencją wojsk polskich i szwedzkich.
  Po śmierci Borysa Godunowa carem został Fiodor II (1605), lecz rządził z pomocą swej matki tylko dwa miesiące. Fiodor oraz żona Borysa zostali zabici w trakcie zamieszek, jakie wybuchły, gdy oddziały Dymitra I Samozwańca zbliżały się do Moskwy (a sam „syn” Iwana Groźnego stacjonował w Tule).
  Dymitr Samozwaniec I (1605-1606) zadeklarował pokojowe panowanie, zniósł karę śmierci, a swoim przeciwnikom udzielił amnestii. Chciał zorganizować wyprawę wojenną przeciwko Tatarom krymskim i szukał na nią sojuszników. Odmówił poselstwu polskiemu Zygmunta III Wazy przekazania Ziem Smoleńskiej i Siewierskiej w zamian za pomoc w zamierzonej wojnie. Ożenił się z Polką Maryną Mniszchówną, która przybyła z dużym orszakiem i ojcem (wojewodą sandomierskim)

  Bitwa pod Kłuszynem miała miejsce 4 lipca 1610 roku, tj. 24 czerwca według kalendarza juliańskiego[5] podczas wojny polsko-rosyjskiej 1609-1618.
  Bitwa stoczona została między wojskami polskimi pod dowództwem hetmana polnego koronnego Stanisława Żółkiewskiego, a armią moskiewską pod dowództwem kniazia Dymitra Szujskiego oraz szwedzkimi posiłkami dowodzonymi przez Jakuba Pontussona De la Gardie.

  Polubienie

 31. @Adm, krzyk58, Łanczuk

  Wiadomo, że obecna Polska należy do służalców Zachodu, napisałem to wyraźnie, więc nie rozumiem wątpliwości. Polska jest obecnie tylko pionkem Zachodu, a do sprowadzenia Polski do pozycji pionka przyczyniła się wielokrotnie sama Rosja, powinna więc swoje żale skierować we własnym kierunku. Natomiast przedstawianie Polski jako forpoczty agresywnego Zachodu mającego na celu kolonizowanie Rosji jest odwracaniem kota ogonem, bo w r.1610 Rosja już była skolonizowana przez lichwiarzy z Londynu, którzy w jej ujarzmieniu posługiwali się rozmaitymi zastępcami jnp.wojskami szwedzkimi, które było łatwiej wysłać niż wojsko z Anglii. W r.1610 Polska nie mogła zniewolić Rosji bo ta już była zniewolona, a Szujski był zwykłą marionetką manipulowaną przez lichwiarzy, którzy trzymali w Rosji 15 tysięcy swoich wojsk, głównie Szwedów. Utrzymywanie tych wojsk było bardzo kosztowne, ale wiadomo że na ten cel okradano samych Rosjan, ciekawe w jakim celu oni przebywali w Rosji, czy robili to „z potrzeby serca”?

  Polubienie

 32. Rosyjska armia przeczwiczyla już prawie wszystko lacznie z desantem na bliskie i duże odleglosci.
  NATO pokazalo przemarsz i trochę kurzu na polskich poligonach wojskowych .
  Ukraincow w mundurach dokarmiono i zapewniono,ze boj się oplaci ,jak nie za zycia to po śmierci.

  Obecnie testuje się bron klimatyczna i biologiczna szczególnie na wydzielonych obszarach .
  ROSJA ODGRYWA ZNACZACA ROLE w SWEJ OBRONNOSCI !
  NATO ukrywa swe plany ale sa przecieki gdzie pojdzie pierwsze uderzenie – ROSJA ODPOWIE .

  Polubienie

 33. po pierwsze nie ma czegoś takiego jak dobro-zło, to tylko iluzja, taka gra umysłu wynikająca z niewiedzy. Niewiedza pozwala zniewalać masy ludzkie, więc jest podtrzymywana i chroniona przez elity władające.

  Po drugie, pozbawianie jednej ze stron cech ludzkich , inaczej takie demonizowanie, to typowy zabieg socjotechniczny poprzedzający konflikt , będący elementem przygotowawczym do wojny – coby spotęgować agresje. Każdy większy konflikt jest poprzedzany takimi właśnie zabiegami.

  Po trzecie, powinniśmy wiedzieć, że Polska jako kraj od niemal samego początku państwowości podporządkowany był interesom zachodu , głównie imperium watykańskiemu, później również anglosaskiemu ,bo państwo polskie mimo posiadania własnych, pozornie reprezentujących naród władców, tak naprawdę była rządzona przez podległych Watykanowi kardynałów i biskupów, czy w mniejszym stopniu przez zwykłych sprzedawczyków i agentów. Było/jest to powszechne i wyraźnie widoczne, nawet w czasach tzw. czerwonego ateizmu vide:kard. Wyszyński.

  Polubienie

 34. @Kazimierzak

  Iluzją możemy nazwać wszystko co przemijające, to co, nie jest trwałe, wieczne.

  za wikipedią:
  Złudzenie (iluzja) – zniekształcona interpretacja istniejących bodźców zewnętrznych; występują one również u ludzi zdrowych i nie jest objawem psychopatologicznym. W przypadku ludzi zdrowych, osoba doświadczająca złudzenia jest w stanie skorygować je z rzeczywistością (np. widząc z daleka jakiegoś człowieka, który wydaje jej się być osobą, która wyjechała z miasta rozumie, że nie może to być ta osoba – w przypadku psychopatologii wiedza o tym, że dana osoba nie może znajdować się w tym miejscu nie wystarcza).

  Przykładem złudzenia jest interpretowanie ubrania położonego na krześle w ciemnym pomieszczeniu jako człowieka, itp. Główną przyczyną iluzji jest pobudzenie emocjonalne oraz niedostateczna uwaga.

  Poszczególne złudzenia są zwykle podobnie postrzegane przez większość ludzi[1]. Mogą one dotyczyć każdego ze zmysłów, jednak złudzenia wzrokowe są najlepiej poznane i zrozumiane. Popularność złudzeń wzrokowych wynika z faktu, że wzrok dominuje nad innymi zmysłami. Jako przykład można podać brzuchomówcę, poruszającego ustami lalki – tak długo jak publiczność będzie widziała poruszające się usta lalki, będzie przekonana, że to lalka wypowiada słowa. Złudzenia możemy podzielić ze względu na rodzaj zmysłu na: wzrokowe, słuchowe, dotykowe, smakowe i węchowe.

  Złudzenia należy odróżnić od halucynacji, które powstają bez udziału bodźców zewnętrznych.

  A więc, wszystko jest iluzją , „pustką” , złudzeniem …. prócz oczywiście KAPITALIZMU, który jest wieczny, jak sam MAMON

  Polubienie

 35. Nie jest iluzją,że mamy do czynienie z militaryzacją handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ,która ma charakter globalny. Nie jest iluzją żydowski rewolucyjny bandytyzm,który ma swoją historię z rozdziałem od kiedy powstał judaizm rabiniczny dla zwalczania chrześcijaństwa.Znalazł swoich zwolenników wśród bezbożnych wojowników. Z KAPITAŁEM jest ściśle powiązany jego obieg,który trzeba pokazać dla udokumentowania patologicznych strumieniami „Kiedy potraficie zmierzyć to,o czym mówicie i wyrazić wynik w liczbach,wówczas wiecie o czym mówicie”.To przesłanie,konsekwentnie realizowane w zrodzonej mechanice kwantowej. https://www.youtube.com/watch?t=65&v=NmUqYYVMEsg Czas na polską strategię w tej WOJNIE O PIENIĄDZ,a nie walkę na slogany.

  Polubienie

 36. @Kazimierzak >>„Nie jest iluzją żydowski rewolucyjny bandytyzm,który ma swoją historię z rozdziałem od kiedy powstał judaizm rabiniczny dla zwalczania chrześcijaństwa.Znalazł swoich zwolenników wśród bezbożnych wojowników.”

  Ależ, jest jak najbardziej, zważywszy że świat, zwłaszcza ten chrześcijański, zmierza we wiadomym kierunku – biblia to szczegółowo opisuje – a każdy praktykujący Chrześcijanin codziennie się o ten biblijny „heapy END” modli – prawda?
  A więc z tej nakreślonej perspektywy czasu, każdy bandytyzm, jak i też wszystko pozostałe, jest już tylko iluzją ..

  Polubienie

 37. Może prościej i bez „wydumanych zdan” myślicieli :

  Iluzja jest ,ze Zydzi i Niemcy zawładnęli Polska ?

  Malo tego zawładnęli wprowadzili każdy rodzaj NIEWOLI w tym umyslow ludzkich !
  Cala nadzieja w madrych przywódcach rosyjskich ,ze to jeszcze w tym roku się zmieni i wrogowie zostaną POKONANI !!!
  ZYDZI i wasza mieszanka krwi z całej EUROPY z waszym jewrokibucem gdzie wy się podziejecie ???

  Polubienie

 38. @APA>Iluzja jest ,ze Zydzi i Niemcy zawładnęli Polska ?

  Tak, jeżeli uznać, że wkrótce nastąpi tak oczekiwana zagłada świata (apokalipsa)to chyba po tym fakcie, już nic nie będzie miało żadnego znaczenia – prawda?

  Polubienie

 39. Wierzyc w APOKALIPSE to tak jak ze zydowski towar w pięknym opakowaniu jest dobry .
  A Salcia jest kochliwa i uczciwa.
  Już nie jeden a cale masy się o tym przekonaly na co zydowski narod stać !
  Plemiona zmijowe i dzieci diabla !!!
  PRECZ Z NIMI DO PIEKLA (ich żydowskiego piekla).

  Polubienie

 40. Ad „mądrość à la APA”: Iluzja jest ,ze Zydzi i Niemcy zawładnęli Polska ?
  Tak to jest iluzja. Tak to może z USA się wydawać. A my w Polsce dobrze wiemy, że Polską zawładnęli AMERYKAŃCY. A żydzi tylko pracują na ich Pana, czyli tego który im płaci, zgodnie z zasadami ich Żydowskiego Boga Jedynego. Czyli zachowują się bardzo PO AMERYKAŃSKU, starając się nie patrzyć na skutki takich swych, komercyjnych poczynań. Podobnie ma się rzecz obecnie na Ukrainie, a nawet i w Moskwie. Tylko Białoruś się im (AMERYKAŃCOM) stawia, a w pomniejszej mierze, Czesi, Słowacy, Węgrzy, Szwajcarzy oraz Grecy w Europie. Na temat Hiszpanów i Portugalczyków niewiele mogę powiedzieć. Elity każdego kraju „pod bogiem” dobiera przecież lokalna ambasada USA…

  Polubienie

 41. APA
  Mamy tu przykład typowego kaznodzieji z USA ( niegdyś czarowali publikę z biblią w ręku, dziś już bez bibli ale na obcasach) Jednakże dalej nawija w temacie, tyle tylko, jakby odwrócił kota ogonem i był nie tyle za co nawet przeciw

  Ponoć amerykanów zawsze ogłupiano
  Tym czasem Rosja mówi że jest gotowa do III wojny światowej i pod takim tytułem zamieszcza video
  Russia Military Drills 2015: We are Ready for WW3

  Polubienie

 42. Czy to dowody ( (rosyjskie bombowce strategiczne u wybrzeży Ameryki), że Rosja planuje nuklearny atak na USA?
  Is This Proof Russia is Planning Nuke Attack on America?

  Polubienie

 43. Adminku BADZ SPRAWIEDLIWYM !
  Byles w Ameryce i chyba wiesz KTO AMERYKA RZADZI ,kto w niej glupi a kto madry,kto ucziwy a kto złodziej .
  Ameryka to kraj ras i kontrastow , w niej wszystko JEST !!!
  Chcac poznac mentalność Amerykanow trzeba wśród nich zyc nie rok,nie dwa ale cwierc wieku nie mniej .
  Napotkasz tu wszelkie religie i wierzenia ,ich nawiedzonych przywodcow ale zbyt mało spotkasz WIERZACYCH W PRAWDZIWEGO BOGA !

  MG komentuje: A(DU)PA masz tu poniżej swego „PRAWDZIWEGO AMERYKAŃSKIEGO BOGA”. Ruskie zwają go ŻOPOGŁAWEM, z łaciny ORANUS (Oral + Anus):

  null

  Polubienie

 44. Rosja i Rosjanie maja prawo do własnego zycia podobnie jak każdy inny narod i państwo .
  NIKT NIE MA PRAWA NIKOGO ZNIEWALAC i NARZUCAC MU SWOJE RZADY !!!

  KIm sa dziś wladajacy Ukraina ,co to po twarzach nie widać ???
  Kim sa rzadzacy USA ,czy aby nie obywatele amerykańscy we większości żydowskiego pochodzenia ???
  Kim sa rzadzacy wczoraj i dziś POLSKA i POLAKAMI ,czy nie obywatele polscy żydowskiego i niemieckiego pochodzenia (WE WIEKSZOSCI) ???!!!

  Polubienie

 45. „bo na nim poznali się prawdziwi AMERYKANIE” – APA napisał

  Co to znaczy prawdziwi? no bo chyba nie Indianie? którzy – jak to doskonale wiemy – zostali niemal doszczętnie wymordowani przez bolszewików

  Polubienie

 46. Aaaahhhaaaa !
  BRON BIOLOGICZNA,CICHE LUDOBOJSTWO – o to biega !!!
  WHO placi dobrze .
  FARMACJA jeszcze lepiej .
  MONSANTO wije gniazda w Polsce !
  Czy jest już w Olsztynie i Zakopanym ?

  Polubienie

 47. Jozefie po bierzmowaniu !
  Prawdziwi to znaczy tacy ,którzy IDA ZA PRAWDA i SA SPRAWIEDLIWI także w ocenach faktow .
  Na temat wyniszczania Indian jest dużo prawdy w sieci net ,nie tylko mapy.
  Proszę sobie poczytać KTO,JAK i CZYM niszczyl INDIAN .
  Można by jeszcze pokusić się poznania celu .
  Dzis te same rody niszcza cala ludzkość na globie ziemskim !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s