Biedna pani Merkel…


Angelo Merkel oto Twoje dzieło!

graf. red.Podzielona Europa! Węgrzy słusznie oskarżający Chorwację o naruszenie granicy! Polacy rozczarowani Niemcami. Austriacy bojący się kolejnej fali imigrantów. Niemcy protestujący coraz częściej i coraz donośniej na ulicach swoich miast! Czesi na poważnie obrażeni na Niemców. Francuzi nie do końca rozumiejący, co się dzieje, ale widzący swoją szansę w przełamaniu niemieckiej dominacji w Unii Europejskiej.

Europa grodzi się, ultra drogie wojsko na granicach, kontrole graniczne przywrócone – oczywiście przez Niemców, których Kanclerz powiedziała, że przyjmie wszystkich z Syrii. Tysiące ludzi koczuje na przejściach granicznych generując burdy, bo nie rozumieją, dlaczego „źli” Węgrzy nie chcą ich wpuścić. Serbowie w pośpiechu podrzucają autokarami ludzi to pod węgierską, to pod chorwacką granicę.

To jednak nie wszystko, społeczeństwa krajów Unijnych są silnie podzielone – narastają nastroje przeciwne imigrantom, ludzie boją się terroryzmu, w tym Niemcy po ostatnim ataku islamisty na policjantkę. Wszystko stoi na głowie – elity nie sprawdziły się, wszystko co są w stanie zrobić to podjąć idiotyczną uchwałę wzywającą lub innego rodzaju idiotyzmy, wbrew woli ludzi z których większość w Europie – po prostu nie chce innych kulturowo, obcych! Przynajmniej nie w taki sposób jak się to właśnie teraz odbywa.

W międzyczasie Niemcy i inne kraje podpisują z Federacją Rosyjską umowę gazową, praktycznie wykluczającą Ukrainę i Słowację z europejskiego rynku gazu. Komisja Europejska zamierza zupełnie na poważnie podporządkować unijnych konsumentów – de facto pod jurysdykcję amerykańskich sądów przy okazji podpisywania umowy handlowej. Problemy bankrutującej Grecji, czy też „jakiejś tam” odległej Ukrainy – zniknęły z tytułów prasowych i nagłówków portali!

O ile do tej pory Unia Europejska jawiła się, jako grono ludzi może dość oderwanych od rzeczywistości, to jednak w swoich działaniach – kierujących się słusznością i zdrowym rozsądkiem, to dzisiaj już nie wiadomo, czego się spodziewać. Szczególnie zawiodły niemieckie elity, którym się wydawało, że grzeczni Polacy i inni środkowi Europejczycy – z otwartymi ramionami przyjmą narzucone im kwoty imigrantów i jeszcze będą pilnować, żeby nie chcieli wrócić do Niemiec, w oczekiwaniu na kolejne kwoty kolejnych imigrantów w kolejnych miesiącach, ponieważ NIKT Z NIEZROZUMIAŁYCH POWODÓW nie potrafi podjąć decyzji i zaprogramować działania – zablokowania granic zewnętrznych. Chyba już wszyscy się zatracili w nierozumieniu sytuacji? W ogóle jest w Europie ktoś, kto zamiast idiotycznie podnosić łapkę w głosowaniu po kolejnym wyciskaczu łez – zapytałby, dlaczego imigranci podejmowani na Morzu Śródziemnym, nie są odstawiani do krajów skąd przypłynęli, tylko przewozi się ich na ląd? Dlaczego nie da się zablokować granic zewnętrznych? Dlaczego nie da się stworzyć obozów dla uchodźców w krajach zewnętrznych Unii, w których nastąpiłaby selekcja – rzeczywistych uchodźców od imigrantów ekonomicznych? Dlaczego w końcu Unia Europejska – nie użyje swojej potęgi i nie poprosi naszych przemiłych serbskich, macedońskich i tureckich sąsiadów, żeby przestali sobie robić „jaja” z udawaniem, że nie widzą tych wszystkich ludzi przechodzących przez ich granicę, – bo Komisja Europejska kichnie i będą sobie mogli pomarzyć, nie tylko o członkostwie czy stowarzyszeniu, ale przede wszystkim o handlu z Unią. Możecie państwo być pewni, że jeden taki komunikat, dosłownie jednozdaniowy wysłany do Belgradu lub Ankary, spowodowałby, że natychmiast zmieniłaby się sytuacja. Jednak, dlaczego nikt tego nie porusza?

Może zapytajmy inaczej, – dlaczego o tym wszystkim nie mówi samozwańcza liderka Europy – pani Angela Merkel? Dlaczego pani Merkel, dlaczego Niemcy – TAK BARDZO NAS WSZYSTKICH ZAWIEDLI?

Dzisiejsza sytuacja na granicy Węgier, Serbii i Chorwacji to już rzeczywista hańba dla Europy i wstyd. Kraje podrzucają sobie tych biednych ludzi jak jakieś niechciane – żeby nie napisać, „co” a nie „kto”. To poważna hańba jest i skaza na honorze Europy – ci biedni ludzie cierpią przez głupotę, niezdecydowanie i brak procedur unijnych liderów, to hańba jest. O ile jeszcze można zrozumieć, że rząd w Belgradzie w imię swoich interesów pozbywa się problemu podrzucając uchodźców na granicę, to sytuacja, jaką stworzył rząd w Zagrzebiu to hańba. Chorwaci pokazali, że w ogóle nie rozumieją, co to znaczy Unia, nie mieli prawa w taki sposób naruszyć suwerenność Węgier – to nie pozostanie bez konsekwencji.

Na dodatek, będzie jeszcze jeden efekt postepowania pani Merkel. 25 października w Polsce są wybory. Kwestia nielegalnych imigrantów – już bez względu na to, jak rozegra ją obecny rząd w Warszawie, przyczyniła się już i przypieczętuje zwycięstwo prawicy w tych wyborach. Po czym, wszyscy będziemy w nowej politycznej rzeczywistości. Różnica jest taka, że gdyby nie wystraszenie Polaków wizją – przysyłania im islamistów pod przymusem do utrzymywania, – bo mniej więcej tak widzą to zwykli ludzie – prawica raczej nie rządziłaby sama. W wyniku niemieckiej presji na niemożliwe do zaakceptowania w Warszawie postulaty – będzie tak, że prawica będzie rządzić w Polsce sama. Być może wraz z koalicjantem będzie mogła zmienić Konstytucję.

Oto Twoje dzieło Angelo Merkel! Oto Twoje dzieło! Rzeczywiście Niemcy znowu zmienili Europę.

https://obserwatorpolityczny.pl/?p=35094

Reklamy

13 uwag do wpisu “Biedna pani Merkel…

 1. Jaka ona tam biedna ,to ze w spodniach chodzi to nie znaczy,ze ja nie stać na sukienki .
  Jak kazda baba w polityce robi to tak a nie inaczej .
  Dzis babie chlop niepotrzebny bo i po co ,by gacie mu prac ?
  W Polsce sa teraz takie dwie kobity ,a jakze rzadzace i chcące rzadzic ,co to prawie jak malowane widać na każdym miejscu ale czy madre ,to już można by dyskutować.
  Chlopow przy władzy z każdym dniej mniej ,jedynie jeszcze Jaroslaw Kaczynski bab nie slucha i rzadzi !
  Co innego Tusk

  Polubienie

 2. Coś za dużo tych „hańb” jak na jeden temat. Unijne procedury poniosły fiasko, bo nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw. Zawiodły raczej nie procedury, a brak jakiejkolwiek wyobraźni i poczucia odpowiedzialności u rządzącej w zachodniej Europie nieprzerwanie od 1968 r LEWICY(tak, to te bezmózgi, które za młodu jarały się Marksem, a które są tak zawzięcie krytykowane przez choćby takiego MG na łamach WP za forsowanie unifikacji narodów)
  Teraz się myśli „jak poprawić” sytuację w rodzimych krajach imigrantów? A gdzie była taka Aniela Merkel, taki porno Berlusconi, czy Smarkozy z Hujllandem, gdy Ameryka beztrosko za pomocą islamistycznych bandziorów niszczyła stabilne reżimy w Afryce i na Bliskim Wschodzie, nazywając ten skrajnie nieodpowiedzialny i szkodliwy proceder „arabską wiosną”? Czy ktokolwiek brał poprawkę na to, co może się stać po czymś takim? Całe szczęście że znalazł się jeden W. Putin wraz z Chinami którzy zastopowali tą pełzającą apokalipsę w Syrii, bo gdyby nie oni, to nikt by nie zdołał już zahamować tworzenia się ludobójczego kalifatu w tym rejonie świata. Tych imigrantów powinno się zapakować na statki (wszystkich!) i wysłać za ocean do Buraka Obambamy, niech spija piwo, które naważył. Życzę Europie samych takich polityków jak Orban (Kaczyński nie ma na to jaj), którzy odsuną od władzy postkomunistyczną, nawróconą na liberalizm LEWICĘ i zawrócą ten kontynent z samobójczego kursu, na który została skierowana.

  Polubienie

 3. Baby dziś wszędzie rzadza i co gorsze bladza !

  Kiedy Ewa była po instrukcje u Angeli i odbieraly wszelkie honory od umundurowanych to az ziemia się zatrzesla, co było proroctwem ,ze BABA CHLOPA POTRZEBUJE !!!
  Dzis baba nawet nowym prezydentem rzadzi ,nic z tego dobrego nie wyniknie ,no bo jak ma wyniknąć gdy baba chce a chlop nie może ,bo się piwska nachlał i ciagle ma zwis .

  GDZIE SA TE CHLOPY ,NOOOO GDZIEEEEE ?????????????????

  Wiec niebiosa zeslaly młodych muslim !
  Ci nie pija i zyja a jak pier….. la ,żaden szmul cz szwab tak nie potrafi !!!

  Polubienie

 4. Wegier Polak dwa bratanki ,
  do bitki i szklanki !

  Do tanga trzeba dwojga !!!
  Przy tym uwazac na odciski .

  KONIEC SZMULI BLISKI !

  Polubienie

 5. MOSSAD pomoże,czyli przeniesienie frontu walki nie tylko na teren europejski,ale i terytorium POLSKI.
  Taka jest konsekwencja procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zaktywizował handel wojną i pokojem odwołując się przy tym do antypolskich,bandyckich korzeni.

  Polubienie

 6. W tym największy jest ambaras kiedy szmul ze szwabem chce na raz ( w rozne dziurki z dwururki) !
  Panie Mieciu !
  Madry z Pana gość ale nie rob adminowi i filozofowi na zlosc !!!
  Chyba ,ze taki macie podzial rol w tym cyrku.

  SZMULO-SZWABIZM to jest pomieszanie z poplataniem a jeszcze tym bardziej gdy szmul z du.y schodzi a szwab na nia wchodzi ,to wtedy już czysty banderyzm z pis(z)..y wychodzi !!!

  Polubienie

 7. @Zenek
  Konsekwentnie bronię wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.Bezbożnych wojowników jest więcej,a najbardziej agresywni to mający na celu radykalizację wczesne myśli mesjasza Karola Marksa.
  Nie można wykluczyć,że odnowienie miłości niemiecko-ukraińskiej z czasów nazistowskich mieści się w aktualnej strategii żydowskiej.Był projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to może być JUDEORZECZPOSPOLITA po rozpadzie Ukrainy i w ramach weryfikacji granic Polski.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s