August F. von Hayek – George Soros – NWO i plan wymieszania ludności na wzór Stanów Zjednoczonych AP


No, wrócilem z tak zwanych „podróży służbowych” na dwie „antyglobalistyczne” konferencje (w Sirnach, /Thurn/ w Szwajcarii i w Nitrze na Słowacji) i coś interesujacego wyłapałem na portalu https://prawda2.info/viewtopic.php?t=24237&postdays=0&postorder=asc&start=175. Powtarzam ten komentarz  zatem na „wiernipolsce”. Od siebie dodam, że kiedy kilkanaście lat temu, w ramach egzaminu doktorskiego, nakazano mi przeczytać kilka książek Augusta Friedricha von Hayeka, (arystokrata, pochodził z Wiednia, ale skończył na London School of Economics, gdzie przygotowywał, w czasie II Wojny Światowej, plany NWO) to wyczytałem, że zgodnie z doktryną WOLNOŚĆI EKONOMII ma się systematycznie wymieszywać ludność Europy, tak aby nie było już więcej nacjonalizmów, a zatem i przyczyn wojen, w rodzaju IIWŚ. No i George Soros po prostu realizuje ten plan „arystokraty rozumu” von Hayeka, który wraz z von Misesem (ten pochodził z bogatej żydowskiej rodziny ze Lwowa) stworzył tak zwane „Koło Wiedeńskie” (bez)myślicieli liberalnych. Ich pracami entuzjazmowała się, w latach 1980 krakowska PZPR-owska „Kuźnica”, z jej szefem, Andrzejem Urbańczykiem, utopionym w 2000 roku na Krecie.
Patrz poniższy komentarz
„El Comandante” Wysłany: 21:42, 20 Wrz ’15 :

Od samego początku tej fali imigracji zastanawiałem się, dlaczego ci ludzie drą ryja wyłącznie „Niemcy, Niemcy” i skąd tak doskonale znają, co słychać w wywiadach, informacje o niemieckim czy szwedzkim systemie pomocy dla uchodźców. Od razu oczywiście przyjmowałem pragmatycznie, że nie może to być przypadek i ktoś musi takowe plotki rozsiewać, choćby w obozach uchodźców w Libanie czy Turcji, a więc że czynią tak jakieś organizacje tzw. obrony praw wszelakich. Teraz mam potwierdzenie.

http://wolnemedia.net/polityka/george-soros-rozdaje-imigrantom-poradniki/

„Dziennikarz Sky News ujawnił znaleziony na plaży „podręcznik imigranta”. Zawiera on wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie. Zobacz pod jakie polskie adresy są kierowani muzułmańscy uchodźcy. Wśród wyrzuconych kamizelek ratunkowych i przebitych pontonów przy plaży na greckiej wyspie Lesbos, dziennikarz Sky News odkrył podarty egzemplarz przewodnika. Przewodnik dla imigrantów napisany został w języku arabskim i zawiera numery telefonów organizacji, które zapewnią pomoc uchodźcom. Dystrybutorem jest organizacja w2eu (Welcome to EU) co w tłumaczeniu oznacza „Witamy w Unii Europejskiej”, jest ona finansowana przez Open Society Institute.

Działacze w2eu posiadają w Turcji centrum dystrybucji, gdzie „przewodnik” jest rozdawany przez wolontariuszy. Wewnątrz książeczki znajdują się mapy z wyznaczonymi trasami przedostania się do europy, a dalej do Niemiec. Uchodźcy mają do dyspozycji całodobowy numer infolinii pod którym muzułmańscy wolontariusze z europy zachodniej odbierają informacje o zagrożeniu życia, informacje te przekazują do europejskiej straży granicznej patrolującej przybrzeżne wody gdzie imigranci są dostarczani przez przemytników. Na strona internetowej „w2eu” znajduje się hasło zachęcające przyszłych imigrantów do podróży: „Zapraszamy wszystkich podróżnych do ich trudnej wyprawy i życzymy Wam wszystkim sukcesu – ponieważ swoboda przemieszczania się jest prawem każdego człowieka.

Na liście miejsc w których uchodźcy mogą szukać pomocy znajduje się 7 polskich adresów:

RAS Kolektyw Antygraniczny / RAS No Border Collective
e-mail: network(at)noborder.org.pl (jedyna organizacja bez adresu stacjonarnego)
Anti-state, anti-autoritarrian No Border Collective. Helps especialy immigrants without regulated status (Antygraniczna, antyrządowa organizacja. Pomaga szczególnie imigrantom o nieuregulowanym statusie)

Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Helsinki Foundation for Human Rights
Zgoda Str. 11, 00-018 Warsaw
tel.: (4Cool 22 828 10 08, (4Cool 22 828 69 96, (4Cool 22 556 44 40 fax: (48 22) 556 44 50
e-mail: hfhr(at)hfhrpol.waw.pl; www.hfhr.pl
Legal assistance for refugees and immigrants (Pomoc dla uchodźców i imigrantów)

Warszawskie Centrum Wielokulturowe / Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń
Nowy Swiat Str. 23/25 loc. 32/IV floor, entrance from the backyard: from passage „Italia”/00-029 Warsaw (4 piętro, wejście od podwórza, przejście oznaczone szyldem „Italia”)
tel.: +48 (0) 22 425 87 47; fax.: + 48 (0) 22 435 53 47
e-mail: inna(at)przestrzen.art.pl; Skype: inna.przestrzen; www.przestrzen.art.pl

Help and informations for foreigners (pomoc i informacja dla obcokrajowców)
Centrum Powitania
Górskiego Str. 3 lok. 17; 00-033 Warsaw
tel.: +48 (22) 403 78 72
e-mail: biuro(at)centrumpowitania.org.pl

Advisory point for foreigners (punkt powitalny dla obcokrajowców)
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej Sekcja ds. Cudzoziemców
monday – friday: 10:00 – 16:00
3-go Maja Al. 12 loc. 510; 00-391 Warsaw
tel./fax: (+48 22) 621 51 65
e-mail: interwencja(at)interwencjaprawna.pl; www.interwencjaprawna.pl

Only for legal not obligatory imigrants (Tylko dla legalnych imigrantów)
Polska Akcja Humanitarna / Polish Humaniatarian Action – Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom
Szpitalna Str. 5 lokal 18; 00-031 Warsaw
tel: (48 22) 828 88 82 extension 250
www.pah.org.pl

Assistance for foreigners who were granted the refugee status in Poland, subsidarian protection or permit for tolerated stay, as well as to those who are still seeking to obtain such a status (pomoc dla obcokrajowców ubiegających się o status uchodźcy)
Emma Hostel
Wilcza Str. 25 loc. 4; 00-544 Warsaw
tel/fax: +48 22 629 76 95
emmahostel(at)gmail.com; www.emmahostel.pl

Place friendly for any kind of immigrants (Miejsce przyjazne dla każdego imigranta)
http://www.w2eu.info/poland.en.html

Jeszcze jedno hasło mówiące wprost o pełnym wsparciu dla wszystkich emigrantów ze strony organizacji: „Na zewnętrznych granicach Europy, ludziom odmawia się wjazdu, są oni więzieni i deportowani. Niemniej ludzie maszerują dalej. W2eu.info wspiera Was wszystkich, którzy przyjeżdżacie do Europy w walce o lepsze życie.” Podany jest także adres organizacji Global Detention Project, której strona (http://www.globaldetentionproject.org/countries/europe/poland/introduction.html) bardzo szczegółowo wyjaśnia w jaki sposób otrzymać w Polsce obywatelstwo.

Mamy więc potwierdzenie, że plan zniszczenia Europy poprzez napływ muzułmańskich uchodźców to dobrze zaplanowane przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest sam George Soros, biznesmen i filantrop reprezentujący interesy żydowskich bankierów Rothschild. Złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie. Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. Przeznacza on ponad 7 miliardów dolarów na media i organizacje takie jak ACORN, La Raza, The Huffington Post, The Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, The Center for American Progress, MoveOn.org oraz setki innych. W Polsce Soros finansuje działanie Fundacji Batorego, organizacji Nigdy Więcej oraz wspiera środowiska LGBT. Jest on członkiem Klubu Rzymskiego, Grupy Bilderberg i najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos George Soros oznajmił zebranym: „Jestem aniołem, który chce ratować świat”. Soros od kilku dekad toruje drogę do mającego się wyłonić z chaosu Nowego Porządku Świata, w myśl zasady: Problem, Reakcja, Rozwiązanie. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć o propozycji rozwiązania problemu imigracyjnego, przedstawiony zostanie kolejny plan ratunkowy dla Europy, będący kolejnym krokiem do jeszcze większej kontroli i zniewolenia ludzkości.
Warto też wiedzieć, że fundacja George’a Sorosa stoi za tzw. „kolorowymi rewolucjami”. Szkoliła ich liderów, finansowała działalność i doradzała jak obalić panujące władze. Wydała też podręcznik „Od dyktatury do demokracji” będący poradnikiem, jak obalić panujące władze. Osobom zainteresowanym pogłębieniem tematu polecamy świetny film dokumentalny „Jak się robi rewolucje”.”

Wszyscy zastanawiali się, kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europę. Teraz już wiemy. Jeśli działalność organizacji pana Sorosa nie jest zachęcaniem do tego, co właśnie widzimy w Europie, to jak ją nazwać? Miłosierdzie, czy sprawcze pomocnictwo w zalaniu Europy islamistami? Wśród licznych teorii, co do przyczyn tej indukowanej przez kogoś migracji ludności, pojawia się taka, że ma to doprowadzić do łatwiejszego wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Stworzenie totalitarnego państwa policyjnego będzie po prostu konieczne, bo ze względu na terroryzm nie będzie się dało normalnie żyć w krajach europejskich. W takiej sytuacji mieszkańcy sami będą się cieszyli z narzucanych im ograniczeń i wszyscy będą kiwali ze zrozumieniem głowami, że ich niedogodności są koniecznością, aby mogli być bezpieczni. George Soros jest związany z planami wprowadzenia NWO od bardzo dawna, dlatego aktywność jego organizacji w podsycaniu islamskiej nawały na Europę może wskazywać na to, że jest jakiś cel nadrzędny, który chcą osiągnąć unijni politycy i dlatego pojawiają się niemądre wypowiedzi zapraszające miliony uchodźców, a media wciąż opowiadają bajkę o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach, uciekających z obszarów wojennego kataklizmu. Oficjalnie nie wolno tego dostrzegać, ale na szczęście widzi to zdecydowana większość społeczeństw Europy.”

Czy będzie taki chaos, który sprawi, że skołowane i przerażone społeczeństwa europejskie same poproszą o zapewnienie im rozwiązań w zakresie BEZPIECZEŃSTWA przez ODPOWIEDNICH ludzi?

PS. A tak, przy okazji, wskutek oporu „Trójkąta Wyszehradzkiego” pojawił się nowy szlak WĘDRÓWKI LUDÓW do RAJU O NAZWIE GRRMANY:

nowy szlak nachodzcow

PS. Przy okazji. Tak zwany „czeski dowcip” na temat niemieckiej „gospodarczej zdolności” obsrania całej Europy za pomocą jednej tylko krowy:

Niemiecka krowa

109 uwag do wpisu “August F. von Hayek – George Soros – NWO i plan wymieszania ludności na wzór Stanów Zjednoczonych AP

 1. Szanowi Państwo – RODACY.

  Obserwując obecną scenę polityczną jestem zawiedziony postawą moralną – Was – RODAKÓW, bo MILCZYCIE w najważniejszej SPRAWIE – ŻYCIA I ŚMIERCI – NA RATY. Serwowanej WAM przez lichwiarzy – banksterów.

  Jako autor Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ (Kęckiej) z dnia 15 sierpnia 2015 roku MAM PRAWO zapytać WAS RODAKÓW, czy chcenie zmienić konstytucję na nową – zgodną z Prawem Naturalnym.???

  Szlachetni RODACY

  WY MACIE PRAWO MI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ.!!!
  Nikt Wam nie zabrania dać GŁOSU w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM, które właśnie w tej sprawie ogłosiłem. Jest to zgodne z art. 4 p. 1 konstytucji III RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku. „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej należy do Narodu.”

  A zatem – jako autor konstytucji oczekuję, że Dacie Swój GŁOS we własnej SPRAWIE.??? Oczywiście niezwłocznie, bo czas nagli a banksterzy i „władza” w III RP nie żartują. 16 milionów głosów jest argumentem i wtedy nowa konstytucja stanie się FAKTEM – Najwyższym Prawem w RZECZPOSPOLIEJ – NOWEJ SPRAWIEDLIWEJ POLSCE bez lichwy. Wtedy rozpoczniemy budowę nowej ERY DOBROBYTU. Innej drogi NIE MA Szlachetni RODACY.

  PYTANIA REFERENDALNE z Komentarzem w załączeniu. http://www.konstytucja.manifo.com
  Kontakt; husarz33@wp.pl

  Polubione przez 1 osoba

 2. cyt. ” „Dziennikarz Sky News ujawnił znaleziony na plaży „podręcznik imigranta”. Zawiera on wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie. ” …

  Zabawne, ale tenże znaleziony przez (zakładam) anglosaskiego dziennikarza „podręcznik imigranta” przypomniał mnie celowo podrzucane przez amerykańskie służby paszporty wrednych „muzułman-zamachowców”, już pod zgliszczami budynków WTC z 2001 roku.
  Dlatego też jakoś nie bardzo w to wierzę, aby facet był tak naiwny, aby nie wiedzieć, że „NWO i plan wymieszania ludności na wzór Stanów Zjednoczonych AP” w Europie (w tym i jego rodzinnym kraju)
  funkcjonuje od kilkudziestu już lat.
  Ten kto się interesuje choćby piłką nożną, ten wnet zauważy ów rodzaj miksu narodowościowo-kulturowo-religijnego na poziomie reprezentacyjnym.
  Przykłady takich reprezentacji, głównie zachodnio-europejskich, można mnożyć. Zakładam, że gdyby A. Hitler oglądał ostatnio mecz Niemcy – Polska, to musiałby potem nieźle przewracać się w grobie.
  Zaś jak to mnie w lutym tego roku relacjonował znajomy swe pierwsze wrażenia po przylocie do angielskiego Birmingham; pilot najwyraźniej musiał pomylić kierunek lotu… same murzyny i ciapate.

  Co do zjawiska powstawania ostatnich fal uchodźców?

  Moim zdaniem odpowiedz jest banalnie prosta.
  Wystarczy rzucić okiem na mapkę otwierającą post. Przecież to na niej łatwo można odczytać, że zdecydowana większość emigrantów pochodzi z krajów boleśnie dotkniętych w przeciągu ostatnich kilkanastu lat – tj. USA i ich natowskich wasali.
  A teraz po prostu jest to odpowiedni czas i moment na to, aby kraje zachodniej Europy, czyli te sugerowane w ulotkach przez cwanych anglosasów, szczególnie te na wpoły socjalistyczne jak w/w Niemcy czy Szwecja, przyjęły na siebie ciężar ich utrzymania, tj. łagodzenia skutków ich (anglosasów) wcześniejszych krucjat.

  Ale kto wie, może w tym planie kryje się bardziej dalekosiężny cel. A mianowicie ma to w końcu spowodować rozszerzenie owej krucjaty o kraje (narody białej rasy) Europy Zachodniej dotąd uśpione, i rozpoczęcia pod przywództwem USA III Świętej Wojny.

  Jednakże mimo wszystko, pewniejszą prognozą dla tej części świata stanowi przyszły MIX narodowościowo-kulturowo-rasowy (jak u Huxleya w „Nowym, wspaniałym świecie”) pod ekonomicznym przywództwem kilku, może kilkunastu procent populacji mającej bliższy kontakt z Bogiem.

  Polubienie

 3. „pod ekonomicznym przywództwem kilku, może kilkunastu procent populacji mającej bliższy kontakt z Bogiem.”
  Na czym ten „kontakt z bogiem” miałby polegać? Dzisiejsza Anglia to nie ten sam kraj co za czasów królowej Wiktorii(masoneria, okultyzm te sprawy). Tam ideologiczne podstawy kreują ludzie pokroju Dawkinsa… który z Bogiem nie chce mieć nic wspólnego.

  Polubienie

 4. UE jest sojusznikiem USA, a sojuszników się nie niszczy i nie osłabia poprzez chaos.
  Wrogiem jest Rosja i tego elity USA już nie ukrywają, a skoro tak, to działania jakie się podejmuje mogą mieć na celu właśnie uderzenie w nią a nie w wiernego i mocno podporządkowanego sojusznika jakim są Niemcy
  Tu Soros niewiele ma do gadania. Co najwyżej może być zmuszony do realizacji celów i strategii opracowanej w kręgach związanych bądź zainstalowanych w Białym Domu
  Musi być jakiś plan ktoś , coś pomyślał, opracował plan i dał do realizacji.
  Nic nie dzieje się na taką skalę na żywioł i bez celu.
  A celem może być tylko wróg czyli ….

  Polubienie

 5. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ z jednej strony koalicja petrodolarowa,a po przeciwnej antydolarowa bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.
  EURO występuje w roli analityka jak powiększyć europejskie wpływy gospodarcze,czytaj niemieckie.
  Do tego spektaklu teatralnego w wykonaniu świata finansjery można dopisywać różne scenariusze,ale jednym z głównych bohaterów jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Jednym z narzędzi jest kolejna utopia SPOŁECZEŃSTWO OTWARTE.
  Ma ono podstawy filozoficzne opisane w książce Karla R.Poppera : SPOŁECZEŃSTWO OTWARTE I JEGO WROGOWIE.
  To nie umniejsza wartości tej książki,w której autor podkreśla,że podstawowym elementem demokratycznego systemu jest : RACJONALNA KRYTYKA.
  Zorganizowana migracja niewątpliwie ma na celu zbudowanie w Europie KONIA TROJAŃSKIEGO i to jest kolejny krok po wyreżyserowanym procesie o ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU.
  W walce z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ ludom semickojęzycznym pomagają nie tylko protestanci,ale i bezbożni wojownicy.

  Polubienie

 6. Luk napisał:

  „pod ekonomicznym przywództwem kilku, może kilkunastu procent populacji mającej bliższy kontakt z Bogiem.”
  Na czym ten „kontakt z bogiem” miałby polegać? Dzisiejsza Anglia to nie ten sam kraj co za czasów królowej Wiktorii(masoneria, okultyzm te sprawy). Tam ideologiczne podstawy kreują ludzie pokroju Dawkinsa… który z Bogiem nie chce mieć nic wspólnego.

  Pozwolę sobie Luk’owi przypomnieć, że wg. Karola Marksa BÓG ŻYDOWSKI występuje w dwóch „ubrankach” – tym „odświętnym” (kiedy to żydzi się modlą w synagodze „aby nasze ręce odpoczęły od zdzierstwa” – tak! tak!) i ten „dnia powszechnego” kiedy to zajmują się powszechnymi sprawami. Karol Marks – znając osobiście dość dobrze żydów – twierdził, że wtedy modlą się oni po prostu do Mamona, czyli do Pieniędzy jakie się w dzień powszechny zarabia, zarabia także za pomocą rzeczonego zdzierstwa (niem. Zinsen, pol. lichwa, itd.) . Tenże K. Marks twierdził, że ten ŻYDOWSKI BÓG (W DWÓCH „SUKIENKACH”) stał się BOGIEM ŚWIATA, ja go określam jako w Trójcy T-P-D Jedyny. I do tego „BOGA BOGACTWA” modlą się dzisiaj Znani Anglicy, jak ten Richard Dow(n)kins, naśmiewając się – i słusznie – z tego „niedzielnego”, grzechy odpuszczającego, boga żydochrześcijan. Na ten temat mój „comrade in arms”, Izrael Shamir trojga paszportów, napisał kilka dni temu co następuje:

  a grandson of the Trier Rabbi, Karl Marx, came to a revolutionary conclusion: the faith of Mammon, this ‘week-day religion of Jews’, in his words, became the real religion of the American elites. Marx approvingly quoted a Colonel Hamilton: “Mammon is Yankee’s idol; they worship it not only with their lips, but with all strength of their body and soul. In their eyes, the earth is but a stock exchange, and they are convinced that they do not have other purpose on earth but to become richer than their neighbours”. Marx concluded, “The practical domination of the Jewish spirit over the Christian world has achieved in North America its unambiguous, complete expression”. This victorious Jewish spirit, for Marx, was based on ‘greed and egoism, its confession was business, it’s god — Money’. http://www.unz.com/ishamir/on-the-move/

  Bruno Drweski (z Paryża) argumentuje, że warto przeczytać w całości ten artykuł, ponoć przez Szamira napisany już dziesięć lat temu (zdaje się trochę pod moim wpływem). Już wtedy przewidywał on bowiem gigantyczny napływ ludności z biednych krajów do super-bogatych CENTRÓW ŚWIATA. No cóż, J.B. Lamarck już dwieście lat temu przewidywał, że „ludzie się zbiegną w gigantycznych skupiskach, ich organizmy będą pobudzane coraz bardziej niezdrowymi pożądaniami, zaczną się wśród nich szerzyć coraz to nowe choroby” – aż do zupełnej zagłady ludzkości oszalałej pod wpływem „ułatwiających życie” wytworów ich przedsiębiorczości.

  No i właśnie, te wytwory pracy, Technika, Pieniądze i komfort przysłowiowej DUPY to jest ten „boży motor”, który popychał mych, zarówno kościelno-solidarnościowych jak i „partyjno-reformatorskich” kolegów do budowy „nowego lepszego ustroju” w Polsce. Jak i popychał/popycha mych byłych studentów do osiedlania się w Anglii i na Jamajce, jak i popycha te obecne setki tysięcy euroazjatyckich „bieżeńców ekonomicznych” do kolonizacji wymarzonego przez nich „Germany”. Nie mówiąc już o tym, że w imię tego „Boga Dnia Powszechnego” amerykańscy piloci bombardowali, w ostatnim dwudziestoleciu, i Jugosławię i Afganistan i Irak i Libię. A dziś także Syrię zachowującą wciąż resztki swego „przeklętego przez Boga” socjalistycznego ustroju. I oczywiście ten BÓG ŻYDOWSKI stoi za elukubracjami, na „wiernipolsce”, APA, Luk’a, „Zenka i dyżyrnego” i innych oświeconych tym „amerykańskim duchem świętym”. Amen

  Polubienie

 7. Tym czasem trwa mydlenie nam oczu jak niżej

  Tajny plan Niemiec: czy z imigrantów zrobią sportowców?

  Ze względu na dużą liczbę imigrantów w Niemczech władze nie znalazły lepszego sposobu, niż rozmieścić ich… w salach gimnastycznych w szkołach sportowych dla dzieci i młodzieży.

  Tajny plan Niemiec: czy z imigrantów zrobią sportowców?
  Fakt, że właśnie dwie sale sportowe federalnego ośrodka treningowego z finezyjnym sprzętem dla profesjonalnych sportowców już nie są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, stanowi namacalny przykład tego, jak ogromne trudności sprawia władzom rozmieszczenie obecnie stale rosnącej liczby uchodźców w ludzkich warunkach.

  Sale sportowe są najprostszym rozwiązaniem tego problemu. Ale prowadzi to do konfliktów: rodzice niepokoją się o swoje dzieci. Ucierpią też na tym osiągnięcia sportowe. W przestarzałych i zniszczonych salach sportowych nie można rozlokowywać imigrantów, bo nie spełniają one standardów sanitarnych.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/karykatury/20150919/1042276.html#ixzz3mVW7cYJA

  A o koszarach ani słowa, a tych przecież w Niemczech nigdy nie brakowało. Ponad to są chyba jeszcze niewykorzystane obozy koncentracyjne budowane przez III Rzeszę

  Polubienie

 8. Ad. Marka

  ,,I oczywiście ten BÓG ŻYDOWSKI stoi za elukubracjami, na „Wierni Polsce”, APA, Luk’a, „Zenka i dyżurnego” i innych oświeconych tym „amerykańskim duchem świętym”. Amen”

  Szanowny Pan Marek znów nam ,,rozkleja się i wymięka” i staje przed czarną ścianą mówiąc ,,Wiem że, nic nie wiem”.
  Tu muszę pocieszyć Szanownego Pana, cytując moje ulubione mądrości Tao:

  ,,Nie wychodząc na zewnątrz, poznać możesz cały świat.
  Bez wyglądania przez okno możesz ujrzeć drogi do nieba.
  Im dalej idziesz, tym mniej wiesz.
  Dlatego też mędrzec wie bez podróżowania;
  Widzi nie patrząc;
  Pracuje nie czyniąc”. (XLVII)

  ,,Uprawiaj niedziałanie.
  Pracuj nie pracując. Smakuj to, co bez smaku.
  Powiększaj małe, pomnażaj nieliczne.
  Wynagradzaj urazę troskliwością.

  Zobacz prostotę w skomplikowanym.
  Osiągnij wielkość w małych rzeczach.
  We wszechświecie trudne rzeczy są dokonane tak, jakby były łatwe.

  We wszechświecie wielkie czyny składają się z małych.
  Mędrzec nie próbuje zdziałać nic wielkiego,
  i stąd osiąga wielkość.

  Łatwe przyrzeczenia nie wzbudzają zaufania.
  Lekkomyślność prowadzi do wielkich trudności.
  Ponieważ mędrzec nieustannie stawia czoła trudnościom,
  nigdy ich nie doświadcza”. (LXIII)

  W sprawie Boga żydowskiego to już przebrzmiała historia i jest bardzo wiele dowodów w Biblii że, Bóg podziękował bardzo pięknie, ,,narodowi wybranemu” za jego bestialskie harce/wybryki i skierował swoje oczy w inną stronę. W tej kwestii postawiłbym na dużą wiedzę wieszczów, Juliusza Słowackiego i Adama Mickiewicza. Szanowny Panie z tego co wiem, Bóg/Bogowie nie pozostawili po sobie żadnych ,,arcydzieł piśmienniczych”, tylko przekazy ustne, które w odczycie byłyby proste i oczywiste żeby, każdy uczeń/człowiek mógł je zapamiętać. Posiadał/Posiadali On/Oni wiedzę, którą Szanowny Pan zacytował w prologu swojej książki ,,Wojna Bogów”. Cytat: ,,W dialogu „Fajdros” Platon ustami Sokratesa przypomniał starodawny, egipski mit, wskazujący na zagrożenie dla ludzkości, jakie niesie za sobą wynalazek pisma: Ono sprowadzi na umysły tych, którzy się go nauczą, zapomnienie, gdyż zaniechają ćwiczenia pamięci, ponieważ zdając się na zapis będą przypominali sobie od zewnątrz, pod wpływem obcych znaków, nie zaś od wewnątrz, pod wpływem własnych;… uczniom zaś zapewni namiastkę mądrości, nie zaś mądrość prawdziwą. Stając się bowiem zbieraczami wielu mądrości bez nauki, wydadzą się ludźmi o wielkiej wiedzy, choć na ogół staną się nieukami trudnymi w obcowaniu. Zamiast mędrcami, staną się mędrkami”. Tylko dodam – że ten cytat sprawdza się TU i TERAZ na oczach nas wszystkich. Kończąc swoje elukubracje, dołożę jeszcze przekaz proroka Izajasza, który zobrazuje wygląd współczesnego świata: ,,… iżby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, i serce ich by nie pojęło”. Amen.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 9. Litania do wszystkich swietych w tym Karolow :

  (MG – streszczam, by nie zaśmiecać produktami „dyżurnego półgłówka” zbytnio portalu):

  Wszyscy swieci niech wam filozof w glowie nie kreci !!!

  Szybki komentarz MG: Dokładnie coś takiego napisał prawie 2 tysiące lat temu Największy Filozof Chrześcijaństwa, „Hebrajczyk z Hebrajczyków, wedle zakonu faryzeusz” Święty Paweł:

  „Baczcie, aby was kto nie sprowadził na manowce filozofią i czczym urojeniem, opartym na podaniach ludzkich i na żywiołach świata, a nie na Chrystusie; … W nim też zostaliście obrzezani obrzezką, dokonaną nie ręką ludzką, gdy wyzuliście się z grzesznego ciała ziemskiego; to jest obrzezanie Chrystusowe. (List do Kolosan, rozdz. 2)

  No i w wypadku APA/Zenka/dyzurnego ta „obrzezka rozumu, dokonana nie ręką ludzką, ale Chrystusem Ukrzyżowanym” najwyraźniej się udała i APA/Zenek/dyzurny to najwyraźniej, nie potrafiący znaleźć w swym komputerze polskiej czcionki, bio-automat „wyzuty z ciała grzesznego”, rodzaj GMO pracowicie wyprodukowane w słynącej z takich Cudów Techniki oraz Pieniądza Ameryce Północnej.

  Polubienie

 10. Nowy Wspaniały Porządek pod ekonomicznym przywództwem kilku, może kilkunastu procent błogosławionej populacji mającej bliższy kontakt z Bog-actwem,
  świadomych bądź tych nieświadomych swej misji tysięcy politycznych, dziennikarskich, opiniotwórczych pośredników-alfonsów sowicie opłacanych tak,
  ,,… iżby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, i serce ich by nie pojęło”,
  że boży lud ma się w swym rozwoju zatrzymać jedynie na poziomie jak to jest przedstawiane w teledyskach muzyki disco-polo, czyli szybkie i luksusowe samochody, wygodne domki – pieniądze – no i koniecznie wygoda w nich własnych oraz pożądanie żeńskich dup…

  Polubienie

 11. dyzurny (wielu ksywek) z alfonsonarium,

  Jeśli strona jest za „naukowa” – to przełącz się na disco.
  Po cholerę na starość się tak męczyć.

  ps. „Swiety Dyl” ?!!! – a to dobre. Wielkie dzięki…

  Polubienie

 12. Soros to jest ten,ktory wszystko na ziemi może ,daje na wszystko !
  Czy zostanie swietym ?
  Pilgrims zmierzają do Polski,ciekawe czy dotra do Czestochowy i tam ………. ,padna na kolana przed……. , a potem rozejdą się do domow polskich pięknych i dobrze zbudowanych „siac zgode” .
  Może nawet nastanie jeden pasterz i jedna owczarnia ?
  Duchowienstwo polskie modlcie się za siebie !

  Polubienie

 13. Nie bladz człowiecze i nie paplaj byle czego !
  Jeżeli ci to zlecono to miej na uwadze ,ze jeszcze zyja ludzie,ktorzy sa BEZ-INTERESOWNI .

  BADZ POLAKIEM i MIEJ OBOWIAZKI POLSKIE !
  Jak nie pomagasz ,to nie szkodz !!!

  Polubienie

 14. Rośnie rosyjska obecność militarna w Syrii

  Odnotowano znaczny wzrost obecności wojskowej Rosji w Syrii. Rosja wysłała w ostatni weekend dodatkowo 24 myśliwców które stacjonują na lotnisku Latakia. Bazę tą zaatakowały oddziały ISIS lecz zostały odparte przez rosyjskich „marines”

  Rosyjskie media informowały,że rosyjscy Marines stacjonujący w Syrii w bazie lotniczej Latakia w niedzielę wzięli udział w bezpośredniej walce z bojownikami ISIS.

  Raport stwierdzarównież,że terroryści ISIS posiadali szczegółowy plan bazy lotniczej i dokładne satelitarne zdjęcia jej instalacji wojskowych. Problem w tym że Rosja znajduje się w tej bazie tylko od tygodnia.
  Jeśli to prawda, to nasuwa się pytanie: kto udostępnił ISIS tego rodzaju dane wywiadowcze ?

  Według informacji amerykańskich cztery myśliwce rosyjskie dotarły do bazy w piątek.

  PHOTO: al-Assad International Airport in Syria, Sept. 19, 2015.

  Wygląda na to że są to SU -30 ” Flanker” przystosowane do ataków „ziemia – powietrze”.

  W ciągu weekendu dołączyło do nich dwanaście SU-25 „Frogfeet” i 12 SU-24 „Fencer” myśliwceatakujące które” po cichutku” doleciały do Syrii jako samolotytowarzyszące codziennym lotom transportowymCondor dostarczającymładunki do Latakii.

  Ponadto nieuzbrojone rosyjskie drony rozpoczęły wykonywanie misji rozpoznawczych nad Syrią.

  PHOTO: This satellite image taken on September 20 and released by AllSource Analysis four SU-30

  Flanker fighters and 12 SU-25 Frogfoot fighters can be seen on a runway at the Bassel Al-Assad International Airport in Latakia, Syria.

  Napływ dodatkowego rosyjskiego sprzętu wojskowego na lotnisko w tym śródziemnomorskim mieście,które jest twierdzą wspierającą syryjskiego prezydenta Bashara al-Assada trwa.
  Liczba śmigłowców Mi-17 i Mi-24 wzrosła do 15, jest to prawie podwojenie liczby helikopterów w porównaniu do stanu sprzed tygodnia – stwierdzają amerykanie.

  Rosja posiada teraz na lotnisku Latakia, według amerykańskich urzędników:36 opancerzonych transportowców osobowych, dziewięć czołgów i dwa systemy rakietowej obrony powietrznej.

  Pojazdy naziemne i helikoptery to sprzęt tego typu jaki byłyby prawdopodobnie potrzebny w celu ochrony nowegocentrum operacyjnego. Uważa się,że obecnie w strefie lotniska przebywa ponad 500 członkówrosyjskich sił zbrojnych.

  Amerykanie nie są pewni jakie są intencje Rosjan w Syrii.

  Rosyjski Minister Obrony Sergei Shoygu w rozmowie ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Ashem Carterem stwierdził że wojskowa obecność Rosji w Syrii ma charakter obronny i jest tylko wypełnieniem obietnic złożonych wcześniej prezydentowi Assadowi.

  Carter i Szojgu postanowiły kontynuować kontakty dla uniknięcia potencjalnych nieporozumień wynikających nowej rosyjskiej obecności w Syrii. Dokładne szczegóły dotyczące utrzymania tych kontaktów nadal będą dopracowywane..
  Tymczasem USA oficjalne potwierdziło że71 przeszkolonych w USA rebeliantów wróciło do Syrii dołączając do ich głównej jednostki. W ubiegłym tygodniu, Gen. Lloyd Austin, z centralnego dowództwa USA powiedział wKongresie że „może czterech lub pięciu” spośród pierwszych 54 przeszkolonych bojowników pozostajew walce z ISIS. Obecnie odbywa szkolenie około 120 kolejnych rebeliantów.

  Czy ktoś potrafi rozwiązać syryjska zagadkę : ” Kto komu pomaga?” i dlaczego absolutnie nie wymienia się możliwości i potrzeby podjęcia działań wprowadzających w Syrii pokój ale zamiast tego szykuje się programy przyjmowania syryjskich uchodźców rozpisane na kolejne lata.

  A przecież takie potęgi militarne jak USA, Rosja i NATO powinny potrafić spacyfikować malutka Syrię i oczyścić ją i z rebeliantów i terrorystów w tydzień.

  Nathaniel z Neon 24

  Polubienie

 15. „Odnotowano znaczny wzrost obecności wojskowej Rosji w Syrii. Rosja wysłała w ostatni weekend dodatkowo 24 myśliwców które stacjonują na lotnisku Latakia. Bazę tą zaatakowały oddziały ISIS lecz zostały odparte przez rosyjskich „marines””

  Miałem w nocy sen, w którym patrzyłem na mapę BWSCH i nie widziałem tam już żadnych śladów raka czerniaka znanego pod imieniem ISIS. Pytanie tylko, który bóg zesłał mi ten sen, czyżby ten „amerykański”, który za mną ponoć stoi, panie MG?

  Polubienie

 16. Szanowi Państwo – RODACY.

  Obserwując obecną scenę polityczną jestem zawiedziony postawą moralną – Was – RODAKÓW, bo MILCZYCIE w najważniejszej SPRAWIE – ŻYCIA I ŚMIERCI – NA RATY. Serwowanej WAM przez lichwiarzy – banksterów.

  Jako autor Konstytucji RZECZPOSPOLITEJ (Kęckiej) z dnia 15 sierpnia 2015 roku MAM PRAWO zapytać WAS RODAKÓW, czy chcenie zmienić konstytucję na nową – zgodną z Prawem Naturalnym.???

  Szlachetni RODACY

  WY MACIE PRAWO MI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ.!!!
  Nikt Wam nie zabrania dać GŁOSU w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM, które właśnie w tej sprawie ogłosiłem. Jest to zgodne z art. 4 p. 1 konstytucji III RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku. „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej należy do Narodu.”

  A zatem – jako autor konstytucji oczekuję, że Dacie Swój GŁOS we własnej SPRAWIE.??? Oczywiście niezwłocznie, bo czas nagli a banksterzy i „władza” w III RP nie żartują. 16 milionów głosów jest argumentem i wtedy nowa konstytucja stanie się FAKTEM – Najwyższym Prawem w RZECZPOSPOLIEJ – NOWEJ SPRAWIEDLIWEJ POLSCE bez lichwy. Wtedy rozpoczniemy budowę nowej ERY DOBROBYTU. Innej drogi NIE MA Szlachetni RODACY.

  PYTANIA REFERENDALNE z Komentarzem w załączeniu.
  http://www.konstytucja.manifo.com

  Polubienie

 17. Dość szczegółowe opracowanie, skąd pochodzą „elektroniczne zaproszenia” (twittery) do najazdu NACHODŹCÓW na Niemcy, bardzo jednoznacznie wskazują, że anonimowi autorzy tych „zaproszeń” znajdują się w swej większości w USA, UK i Australii: tylko 6,7 % tych „twitterów” ma swe źródło w Niemczech! Czyli jest to element ANGLOSASKIEJ WOJNY O PANOWANIE NAD ŚWIATEM. Jak piszą autorzy opracowania, wygląda to tak, jakby jacyś dalecy mieszkańcy planety bezczelnie zapraszali gości by zwiedzili twój dom, nie pytając się przed tym o twoją opinię!

  Cytuję urywki z opracowania http://www.globalresearch.ca/who-is-twitter-luring-refugees-to-germany/5477477

  As you see, only 6,4% of all tweets with “#RefugeesWelcome”+Germany came from Germany itself. Almost half of them were originated from UK, USA and Australia! Looks like your remote planetmates are blushlessly inviting guests to visit your home without inquiring your opinion beforehand!

  (…) Further analysis shows that it was only a beginning. A whole army of netbots has galvanized ‘hit-the-fan’ effect to the topic.

  On Aug 27 forty automatic netbots @changing_news, @changing_news1,…, @changing_news39 from the United States simultaneously issued the following tweet at 8:00:33AM:

  A new welcome: Activists launch home placement service for refugees in Germany and Austria #News #Change #Help

  On Sept 1 the same group of netbots releases same tweets with caps on at 22:30:37:

  A New Welcome: Activists Launch Home Placement Service For Refugees In Germany And Austria #News #Change #Help

  On August 29 at 11.02PMa group of 80 netbots posts the following:

  Thousands Welcome Refugees to Germany at Dresden Rally: Thousands of people took to the streets of the German city of Dresden on Satu…

  Another group of fifty netbots from Australia (all created on Feb 14, 2014 between 06:02:00 до 06:24:00AM) publish a post on Aug 31 at 17:26:08:

  #hot Football Fans in Germany Unite with ‘Refugees Welcome’ Message #prebreak #best

  On Sept 1 at 07:29AM 95 netbots owned by Media for Social and Cultural Impact, Dallas, Texas, USA publish the following tweets:

  German Soccer Fans Welcome Refugees Amid Ongoing Crisis: As Europe faces the challenge of a wave of migration…

  Needless to say that every original tweet was multiplied in dozens of copies and spread Twitter-wide.

  Evidently, the logic behind this campaign is to deteriorate social situation in Germany and undermine its economic development. Another target is the social structure of German society. 1 million of refugees coming annually there and supplementing existing 31% of local families having at least one migrant parent, would definitely disbalance the voting structure and secure a loyal leadership in Germany for the decades to come. On the other hand that would instigate ultra-right sentiments within the indigenous population and cause furious clashes between migrants and German radicals. Both processes would result in weakened Germany and diminished EU.

  That is the real agenda behind innocent tweeting…
  Copyright © Oriental Review, Oriental Review, 2015

  I co na to dictum nasz APA/Zenek vel dyzurny. Czy też „dorabia” do swej niewielkiej emerytury??

  Polubienie

 18. Ale trzeba pamiętać że w Niemczech stacjonuje kilka tysięcy, może kilkadziesiąt tysięcy(? ) amerykańskich żołnierzy, tudzież brytyjskich i to może oni zapraszają a nie sami Niemcy, na których przypada ta procentowa statystyka.

  Polubienie

 19. Filozofie i adminie ,nawet się nie spodziewacie jak szybko GROZA MINIE !
  Stare wasze glowy nie sa w stanie pojac
  na co sa dziś nastawione globalne LOWY.

  Otoz nikomu się nie snilo
  co już do JEWROPY PRZYBYLO .

  Czy ktoś sprawdzal co w bagażach miglanców przemycone zostało ?
  Wiec niedługo będziesz wiedział ATEISTO,ze SLOWO CIALEM SIE STALO !!!

  Polubienie

 20. Ad. Zenka, ksywka dyżurny

  Zenusiu – za każdym razem, obojętnie co napiszesz w poście, dajesz tzw. ,,ciała” i kikuś/psikuś robi z ciebie ,,ogromnego wała”. I tym razem, nie będzie inaczej! Zenuś a, kto ci wymyślił ksywkę DYŻURNY? Pomyślmy – może tetryk major, stary górol Władek, a może ty sam, ,,nasza” Gwiazda Poranna zwana Lucyferem? Wiedz Zenusiu że, język polski ma bardzo dużo podchwytliwych słówek i jak ich nieopatrznie użyjesz, to wychodzą z tego ,,ogromne jaja”. Słowo DYŻURNY ma sylabę DYŻ i jak ją obrócisz po twojemu czyli ulubionym kocim хвост-em, wtedy wychodzi szydło z worka (czytaj ŻYD). Hi, hi, hi, cha, cha, cha, ale jaja jak czerwone berety, cha, cha, cha! Oczywiście, вы понимаете że, ,,DYŻURNY WIECZNIE DURNY”! Hi, hi, hi, cha, cha, cha, ale jaja jak czerwone berety, cha, cha, cha!

  ,,Szybki komentarz MG: Dokładnie coś takiego napisał prawie 2 tysiące lat temu Największy Filozof Chrześcijaństwa, „Hebrajczyk z Hebrajczyków, wedle zakonu faryzeusz” Święty Paweł”:

  I tu też cię mam stary ,,kłamczuszku” bo, nijaki Szaweł/Gaweł w porywach zwany Pablo, nie tylko był Hebrajczykiem ale przede wszystkim Rzymianinem cytat: ,,Słuchali go aż do tych słów. Potem krzyknęli: <> Kiedy oni krzyczeli i zrzucali szaty, i piaskiem ciskali w powietrze, trybun rozkazał wprowadzić go do twierdzy i biczowaniem wydobyć zeznanie, aby się dowiedzieć, dlaczego tak przeciwko niemu krzyczeli. <> – odezwał się Paweł do stojącego obok setnika, gdy go związano rzemieniem. Usłyszawszy to, setnik poszedł do trybuna i powiedział mu: <>. Trybun przyszedł i zapytał go: <> A on odpowiedział: <>. <> – odrzekł trybun. A Paweł powiedział: <>. Natychmiast też odstąpili od niego ci, co go mieli badać. Dowiedziawszy się, że jest Rzymianinem, trybun przestraszył się, że kazał go związać”.
  Dzieje Apostolskie 22.22-29
  Czy to tak ładnie przeinaczać tekst pisma świętego NT? A propos, ten Szaweł/Gaweł w porywach zwany Pablo, to jakby twoje odbicie w lustereczku, Zenusiu – Polak/US-Rajczyk. Zenusiu, co do rzeczonej przez ciebie ,,obrzezki rozumu”, to wyjaśniliśmy tę kwestię w poprzednich postach, że tą ogromną krzywdę wyrządził ci wredny mohel, na polecenie twojego tatusia i nie zwalaj winy na ,,Ukrzyżowanego Chrystuska”! W sprawie ,,ułomnego komputerka”, przegoń ,,długiego węża z kieszeni” i kup sobie aplikację z polskimi czcionkami! Kończę swoje elukubracje bo, Szanownego Pana Marka denerwują!

  Nie pozdrawiam

  Polubienie

 21. Ad. Wszystkich

  Ach ta technika, całe życie człowiek się uczy, i mało i mało…
  Użyłem podwójnych tzw. szewronów (czytaj sierżantów lub cudzysłowów francuskich) żeby oddać wierność cytatu ,,Dzieje Apostolskie” 22.22-29 i się porobiło. Program powyrzucał cytaty z tych tzw. szewronów i dodatkowo pokolorował tekst na niebiesko. Nie moja wina ale gorąco przepraszam.

  Polubienie

 22. Ad. Wszystkich

  Szanowni Panowie proszę bez paniki! To wieloletnia SUSZA, SUSZA i jeszcze raz SUSZA na Bliskim Wschodzie jest przyczyną wielkiej migracji ,,ciapatych”! Proszę poczytać sobie o wysychających rzekach: Jordan, Eufrat, Nil i Morzu Martwym, które już dziś jest dużą kałużą. Wojna w Syrii jest pierwszą z przyczyn tego kataklizmu. Należy też zapoznać się z obozami w Syrii dla Palestyńczyków tzw. bezpaństwowców (432 048 uchodźców palestyńskich). To samo w Jordanii (2 127 877 uchodźców palestyńskich), Libanie (404 170 uchodźców palestyńskich), Strefa Gazy (986 034 uchodźców palestyńskich) i Zachodni Brzeg (699 817 uchodźców palestyńskich), w sumie około 5 mln ludzi. Proszę zapoznać się z organizacją UNRWA (United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees in the Near East (UNRWA; pol. Agenda Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie) – jest organizacją powołaną w dniu 8 grudnia 1949 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu zapewnienia edukacji, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i pomocy w nagłych wypadkach dla palestyńskich uchodźców przebywających na terytorium Libanu, Jordanii, Syrii i Autonomii Palestyńskiej. Jest jedyną agencją ONZ angażującą się w pomoc dla uchodźców z określonego regionu świata i określonego konfliktu zbrojnego. Jest oddzielona od urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców, który zajmuje się problematyką uchodźców na całym świecie.), która za ogólnonarodowe składki pieniężne, przez lata budowała domy w obozach/gettach i sypała pieniędzmi (czytaj jak spadającą mannę z nieba) dla Palestyńskich uchodźców żeby, naród za…any mógł żyć w błogości i dostatku, nie będąc nękanym przez Arabów. Nie dziwmy się Szanowni Panowie, że ta fala ,,ciapatych” zalewająca Europę, chce domów z wygodami, wysokich zasiłków pieniężnych (w żadnym wypadku pracy) etc. bo, tak nauczyła i rozwydrzyła ich organizacja międzynarodowa UNRWA. Ta wielka migracja ,,ciapatych” powinna trafić pod strzechy narodu za…anego bo, to jest ich problem a, nie Europy. I to dopiero byłby wielki CYRK! Ale wiadomo jaki naród, wybrał inną opcję i chce budować pięciometrowy betonowy mur na granicy z Libanem i w przyszłości z Syrią.
  Dane liczbowe i informacje o organizacji za Wikipedią.
  Także proszę przeczytać informacje na Exignorant’s Blog
  Geneza wojny w Syrii: Peak oil, zmiany klimatyczne i geopolityka naftowa (aktualizacja: 11.09.2015)
  Europa buduje mury.

  Ad. Zenka

  ,,Susza od kilku lat pustoszy Kalifornię i inne południowo-zachodnie stany USA. Wysychają jeziora, miasta usiłują ratować zasoby wodne, zwierzęta przystosowują się do nowych warunków”.
  Za Polska Newsweek.
  I co ty Zenusiu na to? Będziesz świadkiem w niedalekiej przyszłości, jak miliony US-rajców będzie migrować z Zachodniego Wybrzeża na Wschodnie Wybrzeże US-raju. Jak to zniesiesz ,,biedaku”, taki napływ milionów uchodźców w twoje piękne Polskie Alpy (czytaj Appalachy). Polecisz do Kalifornii samolotem, na pustynię aby pogapić się na miraże, fantomy lub fatamorgany i zapewne kulające się tumbleweed.
  P.S. Słone Jezioro Aralskie, nazywane morzem praktycznie przestało istnieć.

  Wszystkich serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 23. Poczekaj rudy/ryzawy/piegusie az Zenek będzie na szychcie .
  On ci odpali po swojemu ,ma odpowiednie słownictwo na takich jak ty „uczni filozofa” .
  Susza nikogo nie strasz ,bo opady „w drodze”,szykuj lajbe na potop !

  Polubienie

 24. Ad kika22 napisał/a: „I tu też cię mam stary ,,kłamczuszku” bo, nijaki Szaweł/Gaweł w porywach zwany Pablo, nie tylko był Hebrajczykiem ale przede wszystkim Rzymianinem”.
  Odnośnie tego „podwójnego obywatelstwa” apostoła Pawła (od paulus – to znaczy „mały”, ale także „strachliwy, pokorny” /pau-ra-lo, patrz http://www.etymonline.com/index.php?term=Paul/ jakim 13 Apostoł sam się być głosił) to znalazłem takie oto wytłumaczenie najzwyklejszego matactwa pochodzenia tego samozwańczego apostoła

  http://kritikos.pl/Rutilius-z-pokolenia-Beniamina-Hebrajczyk-z-Hebrajczykow :

  Przeanalizujmy kolejną wypowiedź Pawła na swój temat, pochodzącą z listu do Filipian (rozdz.3,5-6):

  obrzezany w ósmym dniu, z rodu Izraela, z pokolenia Beniamina, Hebrajczyk z Hebrajczyków, w stosunku do Prawa – faryzeusz, co do gorliwości – prześladowca Kościoła, co do sprawiedliwości legalnej – stałem się bez zarzutu.

  Czy Paweł został obrzezany w ósmym dniu – tego nie wiemy. Jego samookreślenie jako pochodzącego z plemienia Beniamina wydaje się być jednak wyjątkowo mało wiarygodne. Jak powiada Maccoby:

  „zgodnie z prawdą żaden Żyd tamtej epoki już nie mógł zaliczać siebie w poczet Beniaminowego plemienia. Zgadza się, że pewna część tego wówczas jeszcze wyróżnialnego rodu po deportacji „dziesięciorga plemion” (czyli mieszkańców „królestwa północnego” Izraela) przez asyryjskiego króla Salmanassara pozostała w Palestynie; jednak owi Beniamici później tak bardzo przemieszali się poprzez małżeństwa z ludźmi (wówczas jeszcze nie deportowanymi) plemienia Judy, że przestali się od nich odróżniać, więc wszyscy stali się Judaitami – czyli Żydami. Jedynie kapłański ród Lewitów i jego wywodząca się od Aarona odnoga, pełniąca służbę świątynną i nazywana kohanim, zachowała ze względu na potrzeby kultowe swoją odrębna tożsamość (podobnie jak hinduistyczna kasta). Natomiast wszyscy inni Żydzi w kontekście kultowym (choćby w kwestii prawa wstępu do pewnych stref świątyni albo spożywania potraw kapłańskich, czyli terumah) nazywali się po prostu Izraelitami, przy czym nie istniał żaden religijny motyw do podtrzymywania różnicy między Beniamitami a Judaitami, wskutek czego wszelki podział między nimi uległ zatarciu. Tym samym przedstawianie się Pawła jako człowieka „z plemienia Beniamina” było czystej wody blefem, bowiem adresaci jego listów, ci nawróceni na chrześcijaństwo poganie, nie mieli żadnej możliwości oceny tego zagrania” (Mb:101).

  Czy Paweł był Hebrajczykiem z Hebrajczyków? Żydowskość jego pochodzenia może stać się wątpliwa jeśli serio potraktujemy inną jego wypowiedź: o posiadaniu przez niego obywatelstwa miasta Tarsu. Itd.

  A tak ogólnie, to lubiący wędrować Żydzi „z konieczności” zwykli się legitymować całym wachlarzem paszportów. Mój „comrade in arms” Izrael Adam Szamir jest obywatem UE jako Szwed (po pierwszej żonie Szwedce, ma tam nawet dom, w którym go odwiedzałem w roku 2008), po wtórnym obywatelstwie Izraelczykiem już od 1969 roku, a po pierwszym swym obywatelstwie w ZSRR odzyskał w 1991 paszport FR.

  („Dyżurnego” z ramienia najwyraźniej CI(P)A uprzejmie informuję, że w latach 1969-78, nie mogąc powrócić do Polski Ludowej ze względu na „Proces Taterników” /patrz np. http://mareklasyk.blogspot.com/2014/05/andrzej-mroz.html / legitymowałem się duńskim „Fremdenpass”, a następnie, do roku 1982, kiedy to odzyskałem paszport tej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, szwajcarskim dokumentem „Certificat d’identité pour les personnes sans les documents valables”.)

  Polubienie

 25. Hej,hej gorale nie bojta się …… !

  (MG – i USracka, niewydolna w sprawie nauki używania polskiej czcionki DUPA W MASCE CI(P)A się odezwała):

  I niech ci kika więcej jezor nie lata jak lopata na nasz temat,bo i filozof żaden ci nie pomoze,
  gdy zobaczysz arabskie loze !

  (MG – przypominam, CI(P)A to skrót od Central Intelligence Perversion Agency – to jest ZAMASKOWANA ORGANIZACJA przebudowująca Polskę dzisiaj na wzór A(DU)PA (co ten ostatni skrót oznacza proszę sprawdzić kilka wpisów wcześniej)

  Polubienie

 26. CI(P)A napisała:to weź się w końcu orzen,
  bo zmarnieje ci korzen !

  (MG – przecież to takie dziadostwo, że aż wstyd je na „wiernipolsce” publikować: słowo „ożeń” pisze się przez z z kropką tak jak Żyd (wg. Fredry jest to kleks, mam nadzieje że moje ukochane USraki to ostatnie słowo jeszcze sobie przypominają.)

  (A całe ich „posr…nie” na tym portalu to tylko po to, aby odwrócić uwagę jego czytelników od spraw istotnych. A TO AMERYKA WŁAŚNIE! Tylko smród i szajs na całym świecie. I taka ma być także ZAMERYKANIZOWANA POLSKA.)

  Polubienie

 27. Ad. patrol APA melduje

  O ho, ho – patrzcie państwo, nowy kamuflaż drużyny APA, i sam kameleon by pozazdrościł! Patrol, czujka, czata i co jeszcze wymędzi drużyna APA? I mamy nowe zajęcie APA-czów, którzy grzebią gołymi rękoma w sraczu! Sedes, latryna czy sraczyk, to jest bardzo słuszne zajęcie dla patrolu APA-czy! Straszą młodszym szeregowym Zenusiem, a biedna kika drży jak osika i o mało co, ze śmiechu się nie posika!

  Analfabetów wtórnych i cymbałów, którzy zasłaniają się młodszym szeregowym Zenusiem w pisaniu postów – nie pozdrawiam!

  Polubienie

 28. Ad ostatnie uwagi kika22

  ŁADNE I MERYTORYCZNIE CAŁKIEM ZGRABNE!

  Jak gdyby spisane przez kontynuatora tradycji poznawczej tej starożytnej, przedchrześcijańskiej świątyni, na której tympanonie ponoć widniał napis γνῶθι σε αυτόν (Poznaj samego siebie — a poznasz Wszechświat i Bogów).

  Polubienie

 29. Post Scriptum. A tak, przy okazji, pojawił się NOWY SZLAK WĘDRÓWKI LUDÓW DO T-P-D RAJU O NAZWIE GERMANY:
  null

  Interesujące, jak ci muzułmanie lubią się bawić. Koło Mekki, przy rytuale „wypędzania diabła”, śmierć w tłumie poniosło już ponad 700 osób. Prawie jak przy niewielkiej bombie atomowej.

  Polubienie

 30. Ponad 52 tysiące osób podpisało się pod wnioskiem o referendum w sprawie wyjścia Czech z Unii Europejskiej.

  Petycję opublikował ruch Wolność i Demokracja Bezpośrednia na portalu http://www.petice24.com 22 września. Podpisało ją już ponad 52 tysiące osób.
  „Zwracam się do parlamentu Republiki Czeskiej, by przyjął ustawę konstytucyjną, pozwalającą czeskim obywatelom na podjęcie decyzji w sprawie referendum o wyjściu Czech z Unii Europejskiej” – głosi petycja.

  „Zatwierdzenie przez Unię Europejską obowiązkowych kwot uchodźców jest fundamentalnym pogwałceniem suwerenności i niepodległości Republiki Czeskiej. Ten akt jest porównywalny do wydarzeń z marca 1939 roku i z sierpnia 1968 roku. Po takim pogwałceniu praw naszego kraju dokonano ataku na demokratyczne prawa i wolności czeskich obywateli” – zwracają się organizatorzy akcji do potencjalnych sygnatariuszy.

  Na portalu, na którym opublikowano petycję, jej autorzy podkreślają, że ruch Wolność i Demokracja Bezpośrednia już trzykrotnie w parlamencie poruszał kwestię przyjęcia ustawy konstytucyjnej o referendum w sprawie wyjścia Czech z Unii Europejskiej. – Odpowiedź – arogancka postawa partii rządzącej i partii tzw. opozycji – piszą autorzy petycji.
  — W ciągu 24 godzin naszą petycję podpisało online 42 tysiące osób. Czegoś takiego w historii czeskiego internetu jeszcze nie było. Co na to czeskie media? Oprócz kilku wyjątków ten bezprecedensowy protest czeskich obywateli media ignorują – zaznaczono na profilu ruchu na Facebooku.

  — Obecnie petycję podpisało ponad 53 tysiące osób. Liczymy, że zbierzemy jak najwięcej podpisów. Uważamy, że realnym celem byłoby zgromadzenie 100 000. Według prawa granica dla rozpatrzenia w Izbie Poselskiej wynosi 10 000 podpisów, które już zebraliśmy. Podpisy będziemy je zbierać około miesiąca. Ponownie zaprosimy do dyskusji publicznej na temat ustawy o referendum, projekt poprzemy petycją – powiedział Tomio Okamura, poseł czeskiego parlamentu, lider ruchu Wolność i Demokracja Bezpośrednia.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150924/1079096.html#ixzz3mk0jfVnn

  Polubienie

 31. No, na naszym spotkaniu „Mut zur Ethik” w Sirnach /Th/ w Szwajcarii 4-6 września poznałem panią Inge Rauscher z Austrii, która nam się pochwaliła, że w jej kraju udało się im (niewielkiej grupie aktywistów, nie mającej jakiegokolwiek wsparcia ze strony rządu i mediów) zebrać już ponad 250 tysięcy podpisów pod żądaniem referendum w sprawie wystąpienia Austrii z UE. (patrz http://pl.sputniknews.com/opinie/20150703/616976.html ). No i co z tego? Kleszcz UE swej „zdobyczy” nie wypuści, mam takie „demokratyczne przeczucie”.

  Polubienie

 32. „Nasze spotkanie” to kogo z kim ?
  Szmuli ze szwabami ???
  Pewnie bolszewikow tam nie było choćby z innych wiernych i miernych politologow.

  NASZE,WASZE a GDZIE POLSKIE SPOTKANIA POLAKO(-USRAKÓW) UCZCIWYCH ???
  Tylko nie pisz,ze na emigracji za chlebem,bo szmulo-marksisci zlikwidowali stanowiska pracy w Polsce dla Polakow.

  Polubienie

 33. Na pytanie Adm „No to muszą iść przez Ukrainę, a tam jak ich przywitają?” są dwie alternatywne odpowiedzi:

  1/ Albo wyjdą stamtąd, na mróz, w samych tylko gaciach z demobilu

  2/ Albo pójdą po rozum do głowy i za pół roku polowa ludności Ukrainy, z nowiutkimi syryjskimi paszportami, hurmem przejdzie na Sanie granicę i popędzi, jak niegdyś tatarska Orda, tym razem omijając z daleka Głogów, do T-P-D raju za Odrą i Nysą Łużycką.

  Polubienie

 34. Ad. Marka

  ,,Interesujące, jak ci muzułmanie lubią się bawić”.

  Przeoczył Szanowny Pan informację, o zawaleniu się żurawia dźwigowego w Mekce 11.09.2015 roku. Nie żyje 107 osób, 238 jest rannych. Złośliwcy powiadają że, to jest mały rewanż za 11.09.2001 rok na WTC.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 35. Ad. Zenka

  (MG – przecież to takie dziadostwo, że aż wstyd je na „Wierni Polsce” publikować: słowo „ożeń” pisze się przez ż z kropką tak jak Żyd (wg. Fredry jest to kleks, mam nadzieje że moje ukochane USraki to ostatnie słowo jeszcze sobie przypominają).

  Zenusiu – a znasz powiedzonka:
  Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
  cytat Napoléon Bonaparte.
  Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał!
  Co do słowa kleks, twoje ukochane USraki pamiętają, oj dobrze pamiętają i nie tyko to ale i: kałamarz, atrament/inkaust, stalówkę, piórko redis/redisówkę, obsadkę do pióra, liczydło, bibułę no i koniecznie osuszacz do atramentu, który dawno temu był atrybutem każdego urzędnika. Znamy i inne słowa w tym temacie np.: ошибка, Fehler, error, errore, 錯誤, エラー, შეცდომა, etc. Sprawdź, jak nie wierzysz!

  (A całe ich „posr…nie” na tym portalu to tylko po to, aby odwrócić uwagę jego czytelników od spraw istotnych. A TO AMERYKA WŁAŚNIE! Tylko smród i szajs na całym świecie. I taka ma być także ZAMERYKANIZOWANA POLSKA.)

  Zenek – czegoś tu w twojej pokrętnej wypowiedzi nie rozumię! Najpierw narobiłeś w gniazdo, ogromną kupę, naszemu lechickiemu ORŁOWI BIAŁEMU i odfrunąłeś za wielkie bajoro do US-raju a, teraz robisz następną kupę w gniazdo ORŁA BIELIKA że, aż mu od smrodu pióra ze skrzydeł wypadają, Oj nie ładnie Zenusiu, oj nie ładnie! Reasumując twe bardzo ,,dzikie” zachowanie wobec gniazd i królewskich ptaków, po prostu jesteś stetryczałym malkontentem i nikt i nic, ci nie dogodzi. Amen.

  (…), (…), (…), Hi, hi, hi, cha, cha, cha – BEZ KOMENTARZA!!! Pozostała reszta to O SOBIE SAMYM ,,Szydlo to wychodzi z CIEBIE szmulku srulku na filozoficznym sznurku”! Tak sam napisałeś! Hi, hi, hi, cha, cha, cha.

  Nie pozdrawiam

  Polubienie

 36. Ad. Wszystkich

  Adm. ,,Ponad 52 tysiące osób podpisało się pod wnioskiem o referendum w sprawie wyjścia Czech z Unii Europejskiej”.

  markglogg. No, na naszym spotkaniu „Mut zur Ethik” w Sirnach /Th/ w Szwajcarii 4-6 września poznałem panią Inge Rauscher z Austrii, która nam się pochwaliła, że w jej kraju udało się im (niewielkiej grupie aktywistów, nie mającej jakiegokolwiek wsparcia ze strony rządu i mediów) zebrać już ponad 250 tysięcy podpisów pod żądaniem referendum w sprawie wystąpienia Austrii z UE.

  Szanowni Panowie – w Polsce nie trzeba przeprowadzać referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej, tylko pokazać społeczeństwu jak zostaliśmy oszukani przez ówcześnie rządzących (SLD-UP), Prezydenta, PKW i SN w wyborach referendalnych z 7 i 8 czerwca 2003 roku i uznać je za nieważne! PSL sprytnie wyszedł z koalicji 3 marca 2003! A oto dowody na to wielkie oszustwo:
  Referendum w Polsce w 2003 roku – referendum ogólnokrajowe w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i ratyfikacji traktatu ateńskiego, tzw. referendum europejskie bądź akcesyjne, trwało dwa dni – 7 i 8 czerwca 2003. Polacy odpowiadali na następujące pytanie: ,,Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej”?
  Według oficjalnych wyników PKW do urn poszło 58,85% uprawnionych do głosowania (tj. 17 584 085 osób) spośród 29 864 969 uprawnionych, 77,45% z nich (tj. 13 514 872) odpowiedziało tak na postawione pytanie. 22,55% z nich (tj. 3 935 655) odpowiedziało nie. Oddano również 126 187 głosów nieważnych (0,72% ogólnej liczby głosów).
  Informacje za Wikipedia.

  Zwolennicy 77,45% z nich (tj. 13 514 872)
  Przeciwnicy 22,55% z nich (tj. 3 935 655)
  77,45% + 22,55% = 100% i tu jest popełnione oszustwo!
  13 514 872 + 3 935 655 = 17 450 527 i ta liczba nie jest 100% tylko 58,85%, która jest liczbą uczestników w referendum, ponieważ 29 864 969 jest liczbą 100% uprawnionych do głosowania
  Powinno być 58,85% – 22,55% = 36,30% od tego trzeba odjąć głosy nieważne czyli 0,72%
  36,30% – 0,72% = 35,58% i to jest prawdziwa liczba (podana w procentach) uczestników referendum pragnących wstąpić do UE.
  35,58% to jest ta śmieszna demokratyczna większość, która nas POLAKÓW ,,wpędziła” do Eurokołchozu!
  Po co ludzie w Polsce, chodzą przez tyle lat na lekcje matematyki?
  Wniosek jest taki że, frekwencja w referendum, (58,85%) załatwiła nam (bez wykonania obliczeń matematycznych przez zainteresowanych) wejście do tego gnoju!
  P.S. Proszę zwrócić uwagę w Wikipedii na niebiesko-żółte graficzne kółko (kuku na muniu) 75% koloru niebieskiego i 25% żółtego czyli 100% procent Polaków uczestniczyło w referendum, 75% było za i 25% było przeciw!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 37. Ad Kika22 i jej obliczenia. No to i ja mówiłem Tejkowskiemu (ma dwa mgr. jeden z Politechniki), że nie należało agitować za „nie” na referendum, ale po prostu za absencją na nim. Ale tego spory procent Polaków – także tych wykształconych – nie rozumiał. I swoją, ewidentną mniejszością (22,5 % głosujących za „Nie”!) do wejścia Polski do UE się ten procent Polaków przyczynił. Ale to mało ważne. Gdyby wtedy się nie udało, to po roku referendum by powtórzono, tak jak to miało miejsce w Irlandii i bodajże Holandii. „Młyny Boga są powolne, ale (jak zapewnia zarówno Stary jak i nowy Testament) mielą dokładnie wszystkie narody przeznaczone do Globalizacji, aż będzie Tylko Jedna Trzoda i Jeden Pasterz, Dawid” (po niemiecku Ein WeltReich, ein Volk, ein Führer”).
  Amen

  Polubienie

 38. Ad. Marka

  Szanowny Panie Marku – co do pytania ,,Poznaj samego siebie – a poznasz Wszechświat i Bogów”. Będzie odpowiedź w kolejnych komentarzach bo, tego jest naprawdę bardzo dużo ale od czegoś trzeba zacząć. Słowa γνῶθι σε αυτόν oznacz (tłumacz gogle wiedzieć, w tym) i (γνῶθι σε αυτό czyli Wiedz o tym) i niema nic o ,,Poznaj samego siebie” czy słów ,,a poznasz Wszechświat i Bogów”. Chodzi zapewne też o maksymy delfickie, zwane także Przykazaniami siedmiu mędrców, które są niezwykle lapidarne i odniosę się do nich krótko po myślniku.
  Znaj właściwy czas – tak.
  Bądź sobą – zawsze i wszędzie.
  Oskarżaj obecnego – nie, no chyba wtedy jak domaga się nasz APA-cz , Zenuś
  Wiedząc mów – ale znając właściwy czas
  Władaj sobą – tak
  Ćwicz rozum – o tak
  Zabiegaj o chwałę – nie
  Stroń od cudzego – zawsze i wszędzie
  Nic w nadmiarze – tak
  Módl się o możliwe – nie koniecznie
  Szanuj siebie – tak, nawet miłuj bo, jak potrafisz miłować siebie, to potrafisz miłować innych.
  Te przekazy są podobne do Ksiąg Mądrości Tao, Księgi Eklezjasty, Mądrości etc. W tym wszystkim chodzi o to żeby przekaz był czytelny i zrozumiały dla wszystkich. Inną sprawą są ukryte informacje w słowach i zwykły czytelnik czytając automatycznie, od tzw. deski do deski nie zauważy tych niuansów. Do tych ksiąg należy wracać bardzo często bo, za kolejnym wertowaniem okazuje się że, przegapiliśmy jakąś bardzo istotną informację w poprzednim czytaniu. Inną sprawą są tłumaczenia, które są różnej jakości. Co do przekazu ,,Poznaj samego siebie” na pewno Szanowny Pan nie zapoznał się z tajemniczymi słowami ,,NOMEN OMEN”. To są imiona, które otrzymał Szanowny Pan w prezencie od swoich rodziców i nazwiska po praprzodkach. Poprzez użyte sylaby w tych słowach, można dowiedzieć się o drogach symboliczno/duchowych, Pańskiego TU i TERAZ. Na razie tyle. C.D.N.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 39. Kikius (tj. Zenuś) z ciebie bije zydowska madrosc typu „na dwoje babka wrozyla” !
  To przekonuje zes uczony z pelnym po-pis-em i chwalba na forum ,bo w zyciu to na pewno cienka mysz !!!

  MG – No i mamy Zenusia, napewno w życiu OLBRZYMA, jak te „prawdziwie amerykańskie” baby, ważące po 150-200 kilogramów, które kiedyś Adm na tym forum prezentował. Zenuś przyznaj no się ile ważysz, i ile masz w pasie, bo jak poniżej 100 kg i poniżej 1 metr 20 cm to cie będziemy tutaj spamować!

  Polubienie

 40. Husarzu nie zamartwiaj się ,LICHWA PADA !
  SZMULE i SZWABY w odwrocie .
  Putin ma plan i dobrych doradcow,wojska gotowe.
  Pierwsze starcie na Bliskim Wschodzie,potem Ukraina i marsz na Berlin !

  Polubione przez 1 osoba

 41. Oj Zenuś, Zenuś, nie wstyd to tak się PUBLICZNIE ONANIZOWAĆ swymi bez-myślami, które nie mają żadnego pokrycia w faktach? (O tym, że Amerykanie uwielbiają się ONANIZOWAĆ swą PRACĄ, z której wynika tylko POLUCJA, czyli Zatrucie Środowiska, to napisałem w 1972 roku na UC Berkeley całą pracę Meta-Ph.D. pod tytułem THE NOT TOO DIVINE COMEDY.)

  Napisałeś: „Putin ma plan i dobrych doradcow,wojska gotowe.
  Pierwsze starcie na Bliskim Wschodzie,potem Ukraina i marsz na Berlin !

  Otóż na Berlin, właśnie jako skutek tego „starcia” na Bliskim Wschodzie, to maszerują obecnie setki tysięcy WOJOWNIKÓW MAMONA, ale nie Rosjan, tylko ponoć „ofiar” tego „Starcia tytanów”. I w Berlinie sobie oni porządzą z pewnością bardziej płodnie niż Armia Czerwona.

  A Putin to w Berlinie to już był, w latach 1980 wraz z całą Armią z Czerwoną Gwiazdką, jako oficer wywiadu tamże. I to se ne vrati, jak mawiają bracia Czesi.

  A jeśli znowu do Berlina powróci, to już co najwyżej jako „azylant” gdy go „wyleją z pracy” na Kremlu. Może dostanie tam u Merkel jakąś fuchę. Tak jak to się stało z wypędzonym przez Gruzinów (Stalin się kłania) prezydentem Sakaszwili, któremu obecnie USraki załatwiły fuchę gubernatora w zdobytej przez nich Odessie. Odessie utraconej przez Rossiję niecałe 2 lata temu, właśnie wskutek bezczynności Putina…

  Polubienie

 42. Zaczyna być widoczne, po co Niemcy tak chętnie przyjmują u siebie SETKI TYSIĘCY młodych, silnych, zazwyczaj już przeszkolonych wojskowo i znających angielski muzułmanów, ktorzy zazwyczaj niezbyt przejmują się swą śmiercią. Otóz na portalu https://prawda2.info/viewtopic.php?p=299395#299395 mieszkająca w Niemczech Galina Iwanowna, Rosjanka z Kazania (część jej rodziny w Rosji to muzułmanie) napisała:

  8 lipca (2015)
  Bundestag pozwolił służyć uchodźcom w Bundeswehrze.

  No i jeśli się to nie udaje na Ukrainie (gdzie kolejne mobilizacje do ANTYROSYJSKIEGO wojska nie przynoszą rezultatów) to może to się udać — czysto z przyczyn ekonomicznych — w Niemczech. Toć to już w latach 1990 w tych Niemczech szkolono „uciekinierów’ z Kosowa, by zrobić z nich jednostki bojowe, które zaatakowały tę prowincję pod ochroną bombardowań NATO na wiosnę 1999. Ale teraz są to przygotowania do dywersji w Rosji w skali kilkudziesięciokrotnie większej.

  No i stąd zapewne ten nagły, wczorajszy „pakt” Rosja-Iran-Irak-Syria przeciw (prowadzonemu przez Izrael) Państwu Islamskiemu: bo to ono przede wszystkim wysyła ludzi na szkolenia do Niemiec.

  Polubienie

 43. Całkowicie podobne mam odczucia. Patrząc na zdjęcia tych ,,uciekinierów, emigrantów” mam wrażenie, że to elita, żołnierze i oficerowie jednostek gwardyjskich , najbardziej sprawni, najlepiej wyszkolenie i najbardziej skuteczni w boju.
  A dla czego do Niemiec?
  Bo Niemcy mają najlepiej rozbudowane jednostki koszarowe, tradycyjnie i od wieków. No i doświadczenie w dywersji, że przypomnę szlak przerzutowy Lenina przez Finlandię i Estonię.
  To samo powtórzą teraz, ale najpierw doszkolenie, poznanie topografii, map miasta, dojazdu , zabudowy, lokalizacji budynków i ważnych strategicznie obiektów, specyfiki walki z ruskimi itp
  No a miejsce uderzenia. Leningrad bo to najbliżej z krajów bałtyckich. a jak się nie uda to choć Kaliningrad. Tu droga dojazdowa raptem w 1,5 godziny z Olsztyna, przez Bezledy. Wjadą jak po maśle z Bezled w pół godziny a w kolejne 30 minut opanują miasto i port i niech ruski spróbują je odwojować.
  Kamień na kamieniu nie pozostanie, tak jak miasta syryjskie.
  Amerykancy jednak myślą z wyprzedzeniem.
  Nie szło im w Syrii wzięli się za Ukrainę, za Ruś Kijowską i mają ją w całości, nie poszło im z Krymem, już szykują się na Psków i Nowogród Wielki.
  A kwaterę niechby sobie urządzili na początku w

  Ciekawe tylko czy Merkel śni po nocach o Koeningzbergu i reaktywacji Zakonu Kawalerów mieczowych czyli Prus Wschodnich tylko z Obwodu Kaliningrackiego czy też łącznie z Warmią i Mazurami.
  Oj Putin, Putin jak ty amerykańców w czas nie przejrzysz, jak nie postawisz na północno – zachodniej granicy 200 tyś. armiejców to będziesz miał Syrię u siebie w Rosji…już niedługo

  Wróg u bram?

  Polubienie

 44. Filozof niby myśli ale po swojemu i czas mu się zatrzymal bedac w hameryce.
  Admin zas już chce lokować bojowcow islamskich w Olsztynie tylko jeszcze zastanawia się w których koszarach olsztyńskich.
  Panowie tym portalem wladajacy i wy wątpicie w Rosje i Putina ?
  Tak światli ludzie i „obierzyswiaty” ???

  Przeciez musicie pamietac ,ze każdy SZMUL TO SPRYT nad sprytami, zas SZWAB myśli ale z opoznieniem !!!
  Jak już szwaby na podpuche szmuli umunduruja i uzbroją pomazancow wschodnich iafrykanskich za zydowskie pieniadze ,znaczy się mlodych byczków pazernych na kase i obce ciala ,otrzymają sygnal od 33 stopniowcow „PRZEC NA WSCHOD”,wtedy przekonacie się co to jest RELIGIJNE NAWIEDZENIE i LUDZKIE UPODLENIE .
  Aby jednak nie przeszkadzać wam (gospodarzom tego portalu) w snach i planach dopiszemy to :

  Muzulmanin szmulem dety ,
  swa religia tak przejęty,
  Niemca chwyci tak za rogi,
  przekraczajac jego progi,
  ze nie zazna zadnej trwogi ,
  rzuci scierwo wszem pod nogi !

  Bogu Dzieki ,ze Rus zyje
  wszystkie winy wszystkim zmyje,
  Niemca chwyci,szmula zdławi
  LUDZIOM ludzki byt poprawi .

  A co z Polska,ktos zapyta,
  przecież diabel ma kopyta ?
  ma tez ogon ,no rogi
  polski ludek jest ubogi !

  Za kim pojdzie ,gdzie zawita,
  czy mu w glowie myśl zaświta ?
  Co ma czynic ,co ma robic
  wrogow swoich calkiem dobic ???

  Nie mój bracie,moja siostro
  nigdy nie czyn krzywdy ostro !
  Być rozsądnym to rzecz stara ,
  WAS UCHRONI WASZA WIARA !!!

  Polubienie

 45. No i Adm odpowiedział, na puentę powyższego APAwierszyka, całym artykulikiem, komentarzem do znanego dobrze klechom tematu WIARA A ROZUM.

  A tak przy okazji. To zamieszczone powyżej przez Adm zdjęcie szturmu mas na albański statek płynący do „raju” jest straszne. Coś naprawdę strasznego przygotowują nam nasze kochane USraki, w ramach ich kultu T-P-D — i oczywiście ich WIARY w SWĄ WYJĄTKOWOŚĆ.

  Polubienie

 46. Ad. ADM-ina

  Oj, Szanowny ADM-inie, o mało co nie nabawiłem się palpitacji serca, przez te opublikowane zdjęcie! Ale coś mnie tchnęło, aby sprawdzić napis na rufie tego statku (VLORA DURRES) I co się okazuje? To zdjęcie jest lekko nieświeże bo, pochodzi z 1991 roku.

  20 tysięcy nielegalnych imigrantów z Albanii dociera porwanym statkiem do Włoch.
  Dużo się dzisiaj mówi i słyszy o imigrantach i o „boat people” – uchodźcach płynących z Afryki Północnej głównie do Grecji i Włoch. Jednak do dzisiaj nie został pobity rekord z 1991 roku, kiedy to do Włoch dostało się jednorazowo (płynąc na jednym statku) aż ok. 20 000 imigrantów z Albanii.
  Gdy albański drobnicowiec Vlora był w porcie Durres w trakcie rozładunku cukru po powrocie z rejsu na Kubę, do portu i na statek wtargnął tłum ok. 20 000 uciekinierów*. Opanowali statek i zmusili jego załogę i kapitana Halim’a Milaqi do wypłynięcia i obrania kursu na jeden z portów we Włoszech. Statek z wielką liczbą uchodźców dotarł do Bari 24 lata temu, 8 sierpnia 1991 r.
  Był to chyba najgłośniejszy epizod w burzliwej historii wzmożonej emigracji z Albanii w latach 1990 do 1992, która (w mniejszym natężeniu) trwa do dzisiaj.
  Na statku Vlora w sierpniu 1991 roku dostała się do Włoch największa dotąd „jednorazowa” grupa nielegalnych imigrantów.
  Znaczna część imigrantów z Vlory została w kolejnych tygodniach i miesiącach po incydencie w Bari deportowana do Albanii.
  Tekst napisany przez portalmorski.pl

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 47. Ad. Wszystkich

  Wziąłem sobie jeden dzień urlopu na odpoczynek od komputerka i się narobiło! Otwieram komputer, czytam posty na witrynie ,,Wierni Polsce” i własnym oczom nie wierzę! Zenek spotulniał jak przysłowiowy baranek i wysyła komplementy kika22, APA-cze w całym składzie, piszą z sensem i na temat no i ten wiersz bogoojczyźniany – pierwsza klasa! Zenku – jak to wszystko, co napisałeś do mnie jest szczere, to serdeczne dzięki i ogromne Bóg zapłać. Z tą myszą to masz pełną rację, bo widzisz, jak masz do wyboru dwie ,,kochanki”, MĄDROŚ i TYCHE (czytaj Fortuna) i wybierasz tą pierwszą, to nie może być inaczej. Uważam zachowanie twoje za lekkomyślne w poparciu Husarz33 w sprawie lichwy, banksterów i banków! ZUS – instytucja państwowa, nie jest bankiem ani parabankiem i trzyma całą kasę w bankach. Gdy zlikwiduje się instytucje finansowe, to ZUS nie prześle ci emerytury wojskowej, czyli ryzykujesz na całego bo, podcinasz gałąź na której sam siedzisz i wtedy, zostaje przysłowiowa ,,torba i kij”!
  P.S. Prośba – wyeliminuj ,,parszywe” epitety z twojego pisania i wtedy naprawdę będzie wszystko OK!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 48. Ad. Adm-ina

  23 września 2015 roku, Prezydent Władimir Putin, otworzył w Moskwie jeden z największych meczetów w Europie!

  Ciekawe tylko czy Merkel śni po nocach o Königsbergu i reaktywacji Zakonu Kawalerów mieczowych czyli Prus Wschodnich tylko z Obwodu Kaliningrackiego czy też łącznie z Warmią i Mazurami.

  Szanowny Adm-inie – głupio mi, ale znów muszę się wymądrzać. Kawalerowie Zakonni od miecza to urzędowali w Estonii i na Łotwie. Lepszy numer zrobił nasz były prezydent Bronisław Komorowski, wybiegając przed szereg, zaproponował Wielkiemu Mistrzowi Zakonu Krzyżackiego dr Bruno Platterowi, aby sobie zabrał zamek w Malborku. On oczywiście na razie odmówił.

  13.05 2011 rok.
  Odkłamywania historii ciąg dalszy
  Olsztyn
  W niedzielę (15.05) na Warmię i Mazury ponownie przyjeżdża Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego dr Bruno Platter. Po wiekach nieobecności Krzyżaków na polskich ziemiach, ich nawyższy przedstawiciel odwiedzi nasz region już po raz trzeci w ciągu roku. Przypomnijmy, że Wielki Mistrz w ubiegłym roku był gościem III Kiermasu Warmińskiego w Bałdach gm. Purda, gdzie odsłonił kamień poświęcony biskupowi Anzelmowi Ot, który jako jedyny biskup warmiński był Krzyżakiem. Kilka dni później Bruno Platter był gościem honorowym obecnego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na Polach Grunwaldzkich, gdzie obchodzono 600-lecie największej bitwy średniowiecznej Europy. Tym razem biskup Platter przyjeżdża na zaproszenie rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, prof. Józefa Górniewicza z cyklem wykładów dla studentów i mieszkańców regionu.

  Podobnie jak do pierwszej wizyty Wielkiego Mistrza na Warmii i Mazurach, tak i do tej swoją dłoń przyłożył Edward Cyfus, znany Warmiak. To w jego głowie zrodził się pomysł, by odsłonięcia kamienia poświęconego biskupowi Anzelmowi na Trakcie Biskupim w Bałdach dokonał Wielki Mistrz Krzyżacki. Naturalną konsekwencją tej propozycji było zaproszenie biskupa Bruno Plattera do Polski, co nie było sprawą łatwą…
  Za Olsztyn24

  11.07.2015 rok
  Wielki mistrz krzyżacki znów odprawi mszę w zamkowym kościele?
  Bruno Platter został zaproszony do odwiedzin zamku w Malborku. Zwierzchnik Krzyżaków zobaczy odnowioną świątynię zakonu.
  Za naszemiasto.pl Malbork

  I to nazywa się sekularyzacja i rozwiązanie zakonu (sławny hołd pruski 1525 r.). Hi, hi, hi, cha, cha, cha!!!
  P.S Panowie – ,,zawsze najciemniej jest pod latarnią”. Tych wizyt w necie jest dużo więcej.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 49. Kikus ty złotko forumowe ,pelno cie a jakoby nikogo nie było ,
  twym odejściem na urlop wielu się zmartwilo !

  ale bez rymow –
  zyj i daj zyc innym , nasza druzyne zostaw w spokoju tylko dlatego,ze ZADNEMU PRAWDZIWEMU POLAKOWI ZLE POLAK NIE ZYCZY ale gdy ktorys POLAK zdradzi POLSKA RACJE (nawet stanu kaplanskiego) to niech taki bierze szybko nogi za pas i na Marsa,bo Afryka już nie popłaca ,z niej szarancza zwiewa na jewrope .

  Pochlebst ani laskotania zolmierz nie potrzebuje,
  dzieczyny nie sklamie,
  wroci to reszte dopowie .

  Wstega szos……. … a potem,
  choćby sen pod plotem.

  Tak to już jest z zolnierzami,POLSKIMI PRAWDZIWYMI ZOLNIERZAMI,ktorzy nie klamia,

  Bywaj kikus !

  Polubienie

 50. Ten statek na obrazku to raczej symbol a nie rzeczywistość.
  Adm nie należy do łatwowiernych i naiwniaków, w żadne pontony pływające w poprzek morza Śródziemnego nie wierzy. Sam dwukrotnie przemierzał most na Bosforze z Europy do Azji Mniejszej i z powrotem. Most po którym można przejść suchą nogą z północnej Afryki, zatem z Syrii, Libii, Iraku do Istambułu i dalej przez Bułgarię i kolejne kraje aż do Niemiec . Tak się składa, że Turcja to kraj NATO-wski zresztą inne kraje w drodze przemarszu także, zatem wszystko odbywa się pod jednym sztabowym kierownictwem .
  Pani Kopacz nie chce zbyt wielu dobrze wyszkolonych w rewoltach emigrantów z tej racji, że koszary na terenie Polski po byłym już LWP dawno zostały rozebrane. W samym Olsztynie mieliśmy sześć jednostek, szkołę oficerską i magazyny, żywnościowe amunicji i tp.
  O ile mam rozeznanie tylko budynki szkoły oficerskiej jeszcze się utrzymuje no i budynek administracji mienia wojskowego z nową piękną elewacją.
  Oj będziemy tu mieli w tej szkółce znowu wykłady o walce, tym razem o pokój i demokrację na wschodzie
  PS. Niedawno poznałem Czeczeńca, który już się nieco zasymilował z miejscowym otoczeniem.
  Kto wie czy nie stanie na czele jakiegoś nowo sformowanego oddziału bojowników arabskich.

  Polubienie

 51. To w Polsce jest jeszcze jakies polskie mienie wojskowe ?
  Nawet piekarnie i kuchnie wojskowe zlikwidowano,zolnierzom zarcie dowozi cywil banda z miasta,a koszar (tych nie rozkradzionych i zdewastowanych) pilnują ochraniarze z rodow przebranych !

  Polubienie

 52. Z mienia została jedynie administracja, czyli biurokracja. Koszary rozebrane, zajęte przez deweloperów i pobudowane budynki mieszkalne po 7 tyś za 1 metr kw. powierzchni mieszkalnej

  Polubienie

 53. Ad. Wszystkich

  Zakon Krzyżacki domaga się zwrotu zamków
  Napisano 2 lata temu
  Wbrew powszechnej wiedzy Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie nazywany u nas Krzyżakami od czarnych krzyży na białych płaszczach przetrwał do czasów współczesnych mimo sekularyzacji dokonanej przez Wielkiego Mistrza Albrechta Hohenzollern, który przeszedł na luteranizm i dokonał hołdu lennego Zygmuntowi Staremu w 1525 r. Stało się tak dlatego, gdyż rozwiązanie Zakonu nigdy nie zostało uznane przez Papieża i pomimo upadku Państwa Zakonnego sam Zakon zachował się w baliwatach w Rzeszy Niemieckiej. Najpierw stolicą zakonu został zamek Mergentheim w Wirtembergii, a potem po rozwiązaniu Związku Reńskiego przez Napoleona w 1809 r. został on zawłaszczony przez Habsburgów a stolica przeniesiona do Wiednia. W 1834 r. Cesarz przywrócił Zakonowi samodzielność i niezależność, w 1841 pojawiło się zgromadzenie sióstr zakonnych, a w 1929 r. zrezygnowano z charakteru rycerskiego i od tego momentu Bracia i Siostry zajmują się już tylko działalnością szpitalną i charytatywną. Dziś Krzyżacy domagają się zwrotu swoich zamków i terenów.
  Na razie wprawdzie zasypali wnioskami władze czeskie, gdyż po 1945 władze Czechosłowackie znacjonalizowały majątek Zakonu przejęty wcześniej przez niemieckich nazistów (Hitler zakazał działalności Zakonu i oprócz dóbr przejął jego symbole oraz archiwa, a większość żyjących jeszcze braciszków-rycerzy wymordował).
  Ale kto wie co będzie potem, gdy Czesi się przed żądaniami ugną. Czy Krzyżacy zażądają zwrotu Malborka?
  Mało prawdopodobne, bo żadne zamki na terenie Polski nie zostały utracone przez Krzyżaków w wyniku nacjonalizacji.
  W Czechach Zakon miał przed wojną rozliczne włości, a na obecnych terenach Polski Krzyżacy utracili swoje dobra jeszcze przed Hołdem Pruskim na rzecz Państwa Pruskiego – wynik sekularyzacji, oraz na rzecz Polski w wyniku wojen, chociaż nie wszystkie twierdze zostały zdobyte, niektóre – jak np. Malbork – zostały sprzedane Królowi Polskiemu przez zbuntowaną załogę składającą się z najemników. W tym przypadku akurat czeskich zresztą.
  Póki co Krzyżacy domagają się od Czechów zwrotu ośmiu nieruchomości oraz 17,5 tys. hektarów ziemi na którą przysługuje roczna dotacja unijna w kwocie 4.5 mln euro. Za podstawę swych żądań stawiają czeską ustawę o zwrocie własności kościelnej.
  Zakon chce odzyskać m.in. zamki Bouzov, Soviniec, Bruntal oraz kurort Karlove Studance, do którego przyjeżdżał m.in. Vaclav Havel. A co roku bawi tam wielu Polaków.
  Myślę przy tym, że jeśli Zakon, który mimo swej burzliwej historii przetrwał do naszych czasów, nie zatracił swych słynnych umiejętności prawniczych, nie stracił wszelkich wpływów i umie korzystać z niemieckiego wiatru historii to ma szansę odzyskać dobra.
  A gdyby żądania Krzyżaków zostały spełnione, to czy chcemy czy nie stanowiłoby to poważny precedens, który mógłby rozciągnąć się na inne kraje Unii Europejskiej, której prawo bynajmniej nie jest stanowione przez Polaków a w Polsce nie mamy asertywnych władz.
  Nie chciałbym być złym prorokiem, ale żebyśmy się czasem wielce nie zdziwili za kilka lub kilkanaście lat.
  Tomek Parol
  Za 3obieg.pl

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 54. Ad. Zenka i drużyny APA

  Widzę u Szanownych Panów białą flagę! Rozumiem – koniec wojny POLSKO-POLSKIEJ! Uprzedzałem, ale co tam, było minęło… Jak by ktoś chciał wiedzieć, to dla przyjaciół jestem tzw. ,,Brat łata” (proszę zapoznać się w Wikipedia, co to określenie oznacza). Uważam że, nie przypadkowo jesteśmy na tej stronie ,,Wierni Polsce” – bo nie wierzę w żadne przypadki! Serdeczne dzięki za ,,rym” zaczerpnięty z ,,Trenów”, Jana z Czarnolasu, zwanego dalej Kochanowskim. W LWP też byłem i jakąś kałużę potu, też tam zostawiłem! Oczywiście ja też nie przepadam za pochlebstwami i łaskotkami, ale potrafię zauważyć i docenić każdą wykonaną dobrą robotę. Twórczość zespołu ,,NO TO CO” nie jest mi obca, a oto pełen tekst piosenki:

  Idę. Wrócę.
  O nic nie pytaj dziś.
  Przyjdę – nie zasmucę.
  Powiem, po com musiał iść.

  Żołnierz dziewczynie nie skłamie,
  Chociaż nie wszystko jej powie.
  Żołnierz zarzuci broń na ramię,
  Wróci, to resztę dopowie.

  Wstęgą szos, miedzą pól złoconych,
  Krętą ścieżką poprzez las,
  Po ten kwiat, po ten kwiat czerwony,
  Skoro przyszedł na to czas.
  Po ten kwiat, po ten kwiat czerwony,
  Skoro przyszedł na to czas.

  Dla tych, co wiernie czekają,
  Będą żołnierze śpiewali,
  O tym, jak pięknie zakwitają
  Kwiaty czerwieńsze od malin.

  Wstęgą szos, miedzą pól złoconych,
  Krętą ścieżką poprzez las,
  Po ten kwiat, po ten kwiat czerwony,
  Skoro przyszedł na to czas.
  Po ten kwiat, po ten kwiat czerwony,
  Skoro przyszedł na to czas.

  Szanowni Panowie – cóż mogę powiedzieć względem tego płotu – tylko tyle – ŻOŁNIERZU, NIE ROZKLEJAJCIE SIĘ!
  P.S. Ostatnio odsłuchałem sobie utwór ,,Apache”, zapomnianego zespołu The Shadows.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 55. Ad. Husarz33

  Szanowny Panie – chcieć a móc, to są dwie różne sprawy! Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego dr. Bruno Platter jest biskupem. A jak wiemy z lekcji historii, biskupom niczego się nie odmawia!

  Polubienie

 56. Ad. Czytelnika

  Odpowiadam na inteligentne pytanie: Biskupi są bardzo potrzebni do strzyżenia głupich owiec i bardzo naiwnych baranów. Przecież są pastuszkami bożej trzódki!

  Polubienie

 57. Mieszanie ras TRWA !
  Sto tysięcy miesa armatniego dla Polski ,to jest w sam raz by zapelnic koszary polskie.
  Ukraina ma nowe swieto (obchodzone było wczoraj) zwycięstwa nad „lachami” .
  Nowi młodzi banderowcy przeszkoleni,teraz potrzebne polciezarowki i karabiny maszynowe ,muslim dotra lada dzień i na Moskwe pomscic Syrie
  Polki chowac się po piwnicach !

  Polubienie

 58. Co za kocopoły tu pierdolicie.
  Żydobanderyzm islamy genndery i co jeszcze dołożyta tępe kmiotki żeby do reszty ogłupić strachem masy.
  A znata swoje PRAWA i czy potrafita ich bronić w wolnorynkowej polsce, europie , świecie??????
  Dalej kurwa wierzyta w to że każdy może się stać miliarderem gdy mu się zachce????

  ps. „żydobanderyzm” to skutek polskiej Katolickiej myśli narodowej czyt. watykańskiej strategii.
  gdyby nie duży wkład polski (Vide- choćby pisma o.Kalinki) w kształtowanie światopoglądu ukraińskiego to na dzień dzisiejszy niebyłoby problema w tym temacie.

  Polubienie

 59. @TORo
  Pomieszanie z poplątaniem najlepie widać w formie zwracania się do oponenta.Do tego jeszcze wolny rynek z wiarą w możliwość stawania się miliarderem
  Każdy broni swego,stąd i polityki historyczne.
  Atak na CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ jest najlepszym usprawiedliwieniem dla działalności zbrodniczej.Tak kształtował się nazizm i komunizm i doświadczamy jego wojujący spadek.

  Polubione przez 1 osoba

 60. Jake oponenty? co najwyżej uszyteczne idioty próbujące odwracać uwage od spraw wartkich.
  Zauwasz rze siedząc tu straciłeś okazje zakupu w biedronce patrz – promocye

  Polubienie

 61. M.S.K =”Każdy broni swego,stąd i polityki historyczne.”

  A no właśnie..znasz to: akcja > reakcja. kto wiater sieje ten zbiera burze..itp itd
  A to znasz katoliku? > nieczyń bliźniemu co tobie nie miłe

  Odwracanie kota łogonem. socjotechnika bazuje na najniższych emocjach takich jak strach, chciwość, żadza… i tych subtelniejszych tyż

  Polubienie

 62. OJCZE NASZ – modlitwa Pańska
  Jakiej nauczył Sam Jezus swoich uczniów – Apostołów.

  Ojcze Nasz, Który jesteś w niebie, Niech się święci Imię Twoje, Niech przyjdzie Twoje Królestwo, Niech wola Twoja spełnia się na ziemi tak jak i w niebie, Naszego chleba powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze długi, tak jak i my przebaczamy naszym dłużnikom i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego. Amen.
  (Mateusz 6.9 do 13)

  Owczarnio Moja, słowa długi i dłużnikom, zawiera nie tylko wasze duchowe i osobiste długi, ale również długi waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Kiedy mówicie odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom robicie aluzję do waszych osobistych win w sensie osobistym, nie biorąc pod uwagę win na polu międzypokoleniowym, to znaczy waszych przodków i waszych bliskich zmarłych.

  W Modlitwie Pańskiej, której nauczyłem Moich uczniów, jest ukazane Moje miłosierdzie, Przebaczenie i Ochrona Boga Ojca, którą otacza swoje dzieci. Modlitwa Pańska, jaką dzisiaj odmawiacie, nie obejmuje waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Modlitwa Pańska jest modlitwą egzorcyzmem, która ma moc uwalniania waszych dusz i waszych krewnych, waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Z powodu zamiany słów z “i przebacz nam nasze długi, jako i my przebaczamy wszystkim naszym dłużnikom” na “odpuść nam nasze winy , jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”, w ten sposób manipuluje się i zniekształca Plan Bożego Zbawienia.
  Modlitwa Pańska, jakiej nauczył Mnie mój Ojciec Niebieski, abym dał ją poznać Jego dzieciom, ma moc uwalniania od złych duchów i chroni was przed jego atakami, jeśli odmawiacie ją z wiarą. Jest także modlitwą egzorcyzmem, która chroni was przed wszelkim złem; jest pokarmem nie tylko dla waszego ciała, ale co ważniejsze dla waszej duszy, którym Jestem Ja Sam.

  Hierarchowie Mojego kościoła, Pasterze Mojej trzody, proszę was z całego serca, abyście powrócili do odmawiana modlitwy, Ojcze Nasz, jakiej nauczyłem Moich Uczniów, bo ta, którą obecnie odmawiacie i której nauczacie Moją trzodę, nie ma tej samej wartości i mocy duchowej. Wraz ze zamianą słów Modlitwy Ojcze Nasz, z długów na winy i wszystkim naszym dłużnikom na winowajcom, pozbawia się w ten sposób mocy zbawczej Bożego miłosierdzia, Mojego Ojca, dla Jego dzieci, tu na ziemi, i dla dusz waszych przodków, waszych bliskich zmarłych w wieczności. Modlitwa Pańska wraz z Credo i Magnificat,em, są modlitwami o wielkiej mocy, jednoczącymi cały zbawczy plan, który Mój Ojciec ma przeznaczony wobec ludzkości.

  Pokój Mój zostawiam wam pokój Mój Wam daję. Skruszcie się i nawracajcie, bo Królestwo Boże Jest Blisko.

  Wasz Mistrz i Pasterz, Jezus z Najświętszego Sakramentu

  Niech Moje orędzia będą znane całej ludzkości.

  BŁOGOSŁAWIONEGO DNIA I WIELU ŁASK
  Namaszczony
  OJCZE NASZ – modlitwa Pańska
  Jakiej nauczył Sam Jezus swoich uczniów – Apostołów.

  Ojcze Nasz, Który jesteś w niebie, Niech się święci Imię Twoje, Niech przyjdzie Twoje Królestwo, Niech wola Twoja spełnia się na ziemi tak jak i w niebie, Naszego chleba powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze długi, tak jak i my przebaczamy naszym dłużnikom i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego. Amen.
  (Mateusz 6.9 do 13)

  Owczarnio Moja, słowa długi i dłużnikom, zawiera nie tylko wasze duchowe i osobiste długi, ale również długi waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Kiedy mówicie odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom robicie aluzję do waszych osobistych win w sensie osobistym, nie biorąc pod uwagę win na polu międzypokoleniowym, to znaczy waszych przodków i waszych bliskich zmarłych.

  W Modlitwie Pańskiej, której nauczyłem Moich uczniów, jest ukazane Moje miłosierdzie, Przebaczenie i Ochrona Boga Ojca, którą otacza swoje dzieci. Modlitwa Pańska, jaką dzisiaj odmawiacie, nie obejmuje waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Modlitwa Pańska jest modlitwą egzorcyzmem, która ma moc uwalniania waszych dusz i waszych krewnych, waszych przodków i waszych bliskich zmarłych. Z powodu zamiany słów z “i przebacz nam nasze długi, jako i my przebaczamy wszystkim naszym dłużnikom” na “odpuść nam nasze winy , jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”, w ten sposób manipuluje się i zniekształca Plan Bożego Zbawienia.
  Modlitwa Pańska, jakiej nauczył Mnie mój Ojciec Niebieski, abym dał ją poznać Jego dzieciom, ma moc uwalniania od złych duchów i chroni was przed jego atakami, jeśli odmawiacie ją z wiarą. Jest także modlitwą egzorcyzmem, która chroni was przed wszelkim złem; jest pokarmem nie tylko dla waszego ciała, ale co ważniejsze dla waszej duszy, którym Jestem Ja Sam.

  Hierarchowie Mojego kościoła, Pasterze Mojej trzody, proszę was z całego serca, abyście powrócili do odmawiana modlitwy, Ojcze Nasz, jakiej nauczyłem Moich Uczniów, bo ta, którą obecnie odmawiacie i której nauczacie Moją trzodę, nie ma tej samej wartości i mocy duchowej. Wraz ze zamianą słów Modlitwy Ojcze Nasz, z długów na winy i wszystkim naszym dłużnikom na winowajcom, pozbawia się w ten sposób mocy zbawczej Bożego miłosierdzia, Mojego Ojca, dla Jego dzieci, tu na ziemi, i dla dusz waszych przodków, waszych bliskich zmarłych w wieczności. Modlitwa Pańska wraz z Credo i Magnificat,em, są modlitwami o wielkiej mocy, jednoczącymi cały zbawczy plan, który Mój Ojciec ma przeznaczony wobec ludzkości.

  Pokój Mój zostawiam wam pokój Mój Wam daję. Skruszcie się i nawracajcie, bo Królestwo Boże Jest Blisko.

  Wasz Mistrz i Pasterz, Jezus z Najświętszego Sakramentu

  Niech Moje orędzia będą znane całej ludzkości.

  BŁOGOSŁAWIONEGO DNIA I WIELU ŁASK
  Namaszczony
  http://multishoper.com/filmy/category/27-kultura-i-rozrywka/2301-rota-przepiekna-piesn-patriotyczna.html

  Polubienie

 63. Gdy ukrop i muzułaman z genderem ciemną nocą kolbami w drzwi załomocom..
  .. a tym czasem komornik zapierdoli ci ostatni komputer.. i co wtedy poczniesz polski biedaku?

  Polubienie

 64. TOro a ty skad spadles ze swa polszczyzna ?
  Ty aby nie zydowski najduch ?
  Wiekszego głupka tu nie reklamowano .
  Admin to twoja robota ,takiego cudaka tu wpuszczać ?
  Przeciez to kulti-multi.
  Musimy mu się przyjrzeć i gdzie się zakwaterowal ten muslim.

  Polubione przez 1 osoba

 65. Pytam się gdzie były związki zawodowe (patryoty tu piszące również) tak zatroskane losem pracowników i całego polskiego narodu świętego kiedy to majątek ojczyźniany rozdawano za 1zł w obce ręce?

  Odpowiadam. były zajęte demaqskowaniem płatnych pachołków rosyi tudzież agentów WSI tudzież żydow wrogów cywilizacyi łacińskiej

  Dzisiaj sie nic nie zmieniło
  Las poszedł w nauke .. czy jakoś tak

  Polubienie

 66. Zenek
  Co to się nie porobiło -ŁOOOOjojojojoj..!
  Zwołaj naradę APA-czów może znajdą jakąś radę.
  Admin jutro planuje podać nowy temat więc będzie zajęty . Z resztą na Adm jak zwykle nie ma co liczyć.
  Husarz też ostatnio zbroję zrzucił, konstytucję dla Polski i świata rzucił w kąt, chwycił za modlitewnik i za skrzydlatego anioła zaczyna robić.
  Majora trzeba na pomoc wzywać by ratował z opresji.

  Polubione przez 1 osoba

 67. Major wyjechal na narade do Indian,bowiem dostal zaproszenie (widocznie cos w powietrzu wisi),Zenek wroci ze zmiany to na pewno wlaczy się w dyskusje choć powiada,ze „rachuj nie rachuj i tak wszystko na..uj !” bo z kim na szmula czy szwaba z muslinami,z których anielica wermacht szykuje ?
  W PO-lsce ciagly zgiełk 2 bab,jeszcze teraz trzecia z warkoczykiem doszla (szkolona przez Millera),wygląda calkiem,calkiem jak Pobieda po przeróbce konstrukcyjnej ,znaczy się Warszawa M-20
  Teraz jak już dotrze ta mieszanka muzulmanska do Polski (jeżeli zdaza przed zima),to tez może być roznie ,bo na wyborach będzie trzesienie ziemi i ludzi będą uspokajac.
  .Zreszta już chętnych do policji brakuje,wiec ubiora semitow dalsze pare tysiecy na ukraińskiej szkole policyjnej..
  Wiec będzie mieszanka rasowa czyli mundurowych 1 polak,1 ukroj,2 szmuli z gwiazdkami ,1 czarny i 1 polczarny czyli szmulowskie komando do zadań specjalnych.
  Ooot i wszystko w teamacie.

  Polubienie

 68. ORĘDZIE NAMASZCZONEGO
  Z dnia 15 października 2015 roku.

  NIECH BĘDZIE POCHWALONA PRZENAJŚWIĘTSZA TRÓJCA JEDYNY BÓG W SWOICH ANIOŁACH I SWOICH ŚWIĘTYCH
  Orędzie z dnia 15 października 2015 roku godzina 18:31

  UMIŁOWANI BRACIA I SIOSTRY RODACY !
  POLACY JA NAMASZCZONY MAM DLA WAS KOCHANI BARDZO WAŻNĄ INFORMACJE DO PRZEKAZANIA.
  JAK WY DO TEGO SIĘ USTOSUNKUJECIE I CZY NADAL Z MOJEGO SŁOWA BĘDZIECIE KPIC I LEKCEWAŻYC JE ,JAK I WYŚMIEWAĆ SIĘ, ZALEŻY OD WAS. CZY POLSKA ODRODZI SIĘ NA NOWO, NA PRAWIE I NOWEJ KONSTYTUCJI BIBLIJNO -ŚWIECKIEJ, Z JEGO DEKALOGIEM I KRÓLEM PEŁNIĄCYM STANOWISKO JAKO WŁADCY, KTÓRY PRZYCHODZI W WASZYM WYBRAŃCU. BOWIEM TO NAMASZCZONY POSŁANY JEST NA ZIEMIE BY PEŁNIĆ WOLĘ BOŻĄ.
  KOCHANI TO WIELKA ŁASKA I JEST DANA POLSCE I W SZCZEGÓLNY SPOSÓB PRZYCHODZI OBDAROWANY Z WIELOMA ŁASKAMI – DARAMI NADPRZYRODZONYMI I MA TAKIE DOZNANIA O, KTÓRYCH ŻADNEJ OSOBIE WIĘCEJ SIĘ NIE ŚNIŁO, A NIE MÓWIĄC JUŻ O ŚWIECKIEJ .
  BOWIEM JEST TO OSOBA IDENTYCZNA JAK SAM BÓG NAJWYŻSZY W TRÓJCY JEDYNEJ PRAWDZIWY, PRZYCHODZI W CIELE KOBIETY ABY MOGŁA DOPEŁNIĆ TO CO ZOSTAŁO NIEGDYŚ ZAPISANE W KSIĘGACH PROROCTW.
  I TERAZ JEST DZIEŃ KIEDY TO WSZYSTKO NABIERA SWOJEGO WYMIARU CZASU.
  JEST WYPEŁNIANE NA WASZYCH OCZACH.
  POLACY,MIMO WASZEJ INNEJ POSTAWY I BRAKU WIARY W NARODZIE, WIELU DOPROWADZIŁO POLSKĘ DO PODZIAŁU.
  DLACZEGO TAK JEST!
  KAŻDY OPIERA SIĘ NA KOŚCIELE .TYLKO NIE KAŻDY WIE ,ŻE DZIŚ KOŚCIÓŁ ZOSTAŁ PODZIELONY NA DWA OBOZY, TAK TO UJMĘ.

  PIERWSZY TO TEN PRAWDZIWY WIERNY CHRYSTUSOWI, GDZIE JEST BÓG NA PIERWSZYM MIEJSCU I W KAŻDYM MIEJSCU.

  DRUGI TO MASOŃSKI – GDZIE PRUBÓJE SIE WPROWADZAC ZIEMSKIE USTAWY I ZMIANY JAKIE CZŁOWIEKOWI PASUJĄ I TO CO JEMU SIE PODOBA.
  CHCE SIĘ ZA WSZELKĄ CENĘ WYNISZCZYĆ TO CO STWORZYŁ BÓG OJCIEC. TAKIE PORÓŻNIENIA DOPROWADZAJĄ LUDZKOŚĆ NA CAYM ŚWIECIE DO DEZORIENTACJI, GDY ZŁO W DZISIEJSZYM CZASIE SIEJE ZAMĘT, STRACH PANIKĘ JAK I PRÓBUJE W SPRYTNY SPOSÓB POSŁUŻYŁO SIĘ TYMI CO ZOSTALI POWOŁANI DO PEŁNIENIA POSŁUGI JAKO KAPŁAN CZY SIOSTRY ZAKONNE.
  ICH NAJBARDZIEJ W TYM CZASIE ATAKUJE DUCH KŁAMSTWA, INTRYG, SZKALOWANIA IMIENIA I ODWODZENIA OD PRAWDY I PRAWA BOŻEGO. CZĘSTO CI SŁABI SĄ NARAŻENIA NA RÓŻNE POKUSY ,POPADAJA W RÓŻNEGO RODZAJU ZAWIROWANIA A JEGO DUSZA MIOTA SIE I NIE WIE W JAKIM KIERUNKU MA IŚĆ I KTO JEST KTO ,I GDZIE JEST PRAWDA .NAJBARDZIEJ JEST TO WIDOCZNE W CZŁOWIEKU, KTÓRY POPADŁ W PYCHĘ NIC NIE DAJĄ SOBIE POWIEDZIEĆ I BĘDZIE TRWAĆ PRZY SWOIM ZARAZ SIĘ OBRAŻA I NIKOGO NIE CHCE SŁUCHAĆ.
  W TAKIM STANIE DUCHA CIĘŻKO JEST DOTRZEĆ DO TEJ OSOBY BO CHCE GÓROWAĆ I BYĆ NAJLEPSZYM, GDYŻ DOSTAŁ TAK WIELE SZCZYCI SIĘ TYM I UNOSI GŁOWĘ WYŻEJ CHMUR.
  CZAS ROZLICZENIA I CZAS ZAMĘTU W NASZEJ OJCZYŹNIE JEST WIDOCZNY.
  DZIŚ JA NAMASZCZONY PISZE SŁOWO BOŻE DO WAS I BÓG WE MNIE JEST NIEUSTANNIE PRZEZ 24 GODZINY W DIALOGU CZEGO NIKOMU SIĘ NIE UDAŁO ABY BYŁ W TAKIEJ ZAŻYŁOŚCI JAKA DANA JEST DLA MOJEJ POSŁUGI.
  WSZYSCY ZAZDROŚCICIE MI I CHCECIE MNIE KARAĆ NA SWÓJ SPOSÓB ZADAJECIE MI RÓŻNEGO RODZAJU BÓLE I CIERPIENIA.
  SA ONE TAK NIEPOJĘTE I TAK DRAMATYCZNE I TAKIE BOLESNE JAK NIKT O TYM NIE WIE, JAK TYLKO SAM BÓG.
  KOCHANI,..
  CO WY WYPRAWIACIE?
  TO JEST PRZEGIĘCIE – POLSKO I POLACY. TO WAM MÓWIĘ!
  BO TAKIE ATAKI W MOJĄ OSOBĘ DANĄ TU DO PEŁNIENIA WOLI BOŻEJ W TYM NARODZIE .
  JEST CIOSEM W SAMO SERCE BOGA NAJWYŻSZEGO, I DŁŻUEJ JUŻ NIE BĘDZIE TO TOLEROWANE.
  BÓG NIE BĘDZIE SIĘ PŁASZCZYŁ PRZED NARODEM POLSKIM I BŁAGAŁ O KORONĘ, BO NAWET PO PRZEZ SWOICH INNYCH PROROKÓW ,PODPOWIADA I DALEJ JEST TO SAMO.
  POLSKA JAK WIDAĆ NIE PRAGNIE KORONY I UZNANIA KRÓLA ABY ZAPANOWAŁ TU ŁAD I JEGO PRAWO BOŻE.

  UMIŁOWANI,..
  POLSKA DOSTAŁA SWÓJ CZAS MIAŁA PODPOWIEDZI PRZEZ NAMASZCZONEGO I NADAL ROBI SAMA CO CHCE NIE PYTAJĄC O ZDANIE BOGA. JEŚLI KTOŚ NIE WIE KIM JEST OSOBA WYBRANA I NAMASZCZONA TO NIECH ZAJRZY DO SŁOWIKA.
  BO JAK WIDAĆ KPINY DALEJ SA CZYNIONE ABY DO TEJ KORONACJI NIE DOSZŁO.
  JA NAMASZCZONY,..
  PROSIŁAM PANA BOGA O TO,..
  ABY W TYM NARODZIE WIODŁO SIĘ SPOKOJNIE.
  ABY WAS WSZYSTKICH CHRONĆ.
  ABY WAS BRONIC I LECZYĆ NA DUSZY I CIELE .
  DAWAŁAM RÓŻNE PODPOWIEDZI.
  JEDNAK MOJA NAUKA BYŁA I KARCĄCA BO TO Z MIŁOŚCI A NIE Z KRNĄBRNOŚCI CZY ZŁOŚLIWOŚCI .
  TAK MNIE UCZYŁ BÓG I USTAWIAŁ DO PIONU.
  TAK MI BYŁO DOŚWIADCZYĆ TEGO BÓLU CIERPIENIA I NIEZADOWOLENIA JAKIE DAJE MU CZŁOWIEK .
  WSZYSTKO ODCZUŁAM I WSZYSTKO DZIĘKI BOGU OSIĄGNĘŁAM.
  ZAWSZE MIAŁAM DOBO DRUGIEGO.
  NA PIERWSZYM MIEJSCU STAWIAŁAM BOGA A POTEM CZŁOWIEKA W NIM, ABY POMÓC ZBOLAŁYM I DOPOMÓC TYM NAJUBOŻSZYM, CZĘSTO ODEPCHNIĘTYCH.
  DZIŚ CZŁOWIEK JEŚLI ŻYJE W BOGU DLA BOGA I PRZEZ BOGA TO PATRZY I ROZUMIE OCZAMI BOGA A NIE OCZAMI ZIEMSKIMI JEDNAK LUDZKI UMYSŁ JEST TAK SKONSTRUOWANY IZ BEZ WIARY TEJ ŁASKI NIC NIE ZROZUMIE A JEŚLI NIE POSIADA W SOBIE DARU DUCHA ŚWIĘTEGO TO DLA NIEGO MASŁO MAŚLANE.
  NIC NIE DOTRZE.

  KOCHANI,..
  CZAS NAPRAWDĘ JEST KOŃCOWY I WŁAŚNIE Z DNIEM 14 PAŹDZIERNIKA KIEDY BYŁY MOJE URODZINY BÓG POSTANOWIŁ TO CO POSTANOWIŁ – MI NIC DO TEGO JENO – TYLKO PEŁNIĆ JEGO WOLE PRZEKAZUJE DLA WAS TE WIEŚCI.
  POLSKA NIE DOKONAŁA KORONACJI!
  BÓG DAJE POPRZEZ NAMASZCZONEGO SWOJE PODPOWIEDZI.

  ZAKPIONO Z TEJ OSOBY, BO PONAGLAŁA I MÓWIŁA O KORONACJI, KTÓRA JEST NIEUNIKNIONA ABY NARÓD POWSTAL I JAK FENIKS Z POPIOŁU, UTWORZYŁ LUD BOŻY Z PRAWEM BOŻYM I Z KRÓLEM NA CZELE.
  PÓKI CO JESZCZE ZOSTAŁO DO KOŃCA NIE ROZKRADZIONE.

  JESZCZE WISI NA SKRAWKU, KTÓRY DZIERŻYŁ W SWOICH DŁONIACH NAMASZCZONY.
  WŁAŚNIE TYM OSTATKIEM SWOICH SIŁ PRAGNIE JESZCZE PRZEMÓC TE WASZE ZIEMSKIE MYŚLI I ZMIENIĆ W WAS NA DUCHA BOŻEGO MYŚLENIE, ABY OŚWIECIĆ ROZUM OCZYŚCIĆ MYŚLI I ROZPALIĆ SERCA POLAKÓW.
  JEST TO MOŻLIWE JEŚLI WSZYSCY POSŁUCHACIE MOJEGO GŁOSU I SŁOWA, KTÓRE DYKTUJE MI BÓG JAHWE!

  TAK JAK POWIEDZIAŁ OD 14 PAŹDZIERNIKA DO 25 PAŹDZIERNIKA POLSKA JEST BEZ OPIEKI BOŻEJ ,ZOSTAŁA ZABRANA POMOC DLA NARODU, GDYŻ JUŻ DŁUŻEJ BÓG NIE MOŻE OCHRANIAĆ POLSKI Z UWAGI NA WYCZERPANIE MODLITW I BRAKU WYNAGRODZENIA ZA ZNIEWAGI I LUBIEĆ NECZYNY, KTÓRYMI KARMI GO LUDZKOŚĆ NIEUSTANNIE, CORAZ TO OKRUTNIEJSZYMI SCENAMI JAK I SŁOWEM, KTÓRE NABRAŁO TAKIEGO WULGARYZMU IŻ USZY NIE CHCĄ TEGO SŁUCHAĆ. BÓG OJCIEC POWIEDZIAŁ DOŚĆ TEGO !

  ZOSTAŁA TEZ ZABRANA NASZA MATKA BOŻA, KRÓLOWA JASNOGÓRSKA I SWOJA KORONĘ I BERŁO PRZEKAZAŁA NAMASZCZONEMU GDYŻ TAKA BYŁA WOLA BOGA NAJWYŻSZEGO .

  TO WSZYSTKO ZOSTAŁO DOKONANE PRZED TRONEM BOŻYM W DUCHU ŚWIĘTYM. TO SIĘ DOKONAŁO!
  NARÓD POLSKI NIE MA ŻADNEJ OPIEKI I TO SA DLA POLAKÓW BATY ,KTÓRE DOSTAJE KAŻDY KTO SPRZECIWIA SIĘ BOGU I LEKCEWAŻY BOGA, MATKĘ JEGO I NAMASZCZONEGO.
  SKOŃCZYŁA SIĘ POMOC I ŁASKI DLA TEGO NARODU.

  TO JEST OSTATECZNY CZAS KIEDY MUSICIE OPOWIEDZIEĆ SIĘ CO CHCECIE I CZY CHCECIE BY POLSKA ISTNIAŁA I CZY PRZYJMUJECIE PRAWO BOŻE I KRÓLA, KTÓRY JEST DANY W TYM NARODZIE.
  BÓG DAJE CZAS DO NAMYSŁU MACIE TO PRZEANALIZOWAĆ I ZADECYDOWAĆ CO Z TA POLSKA?
  JAKA ONA BĘDZIE I CZY BĘDZIE KRÓLEWSKA, CZY MASOŃSKA.?

  TO WY POLACY TERAZ MACIE ZA ZADANIE JAKIE WASZE LUDZKIE BĘDZIE TO GADANIE ,CZY GŁOS BOŻY BĘDZIE PRZEWYŻSZAŁ TO CO ZIEMSKIE I CO NA PIERWSZYM PLANIE POSTAWICIE .
  TO CO DUCHOWE CZY TO CO ZIEMSKIE.
  UMIŁOWANI TO JEST KARA DLA NARODU.
  IDĄC DZISIEJSZEGO DNIA PO ULICY WIDZIAŁAM JAK LUDZIE SA ZAGUBIENI, W WIELKIEJ PANICE I STRACHU NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE, MIOTAJĄ SIĘ I POPADAJĄ ZŁU, KTÓRY KARMI ICH SWOIM UWODZICIELSKIM ATAKIEM JAK TYLKO SIĘ DA.
  SAM CZŁOWIEK TEGO NIE POKONA.
  TERAZ JUŻ WIECIE CO SIĘ Z WAMI DZIEJE, TERAZ WAM POWIEDZIAŁAM – A TO TEŻ ŁASKA.
  MATKA BOŻA KRÓLOWA POKOJU JAK NASZA KRÓLOWA POLSKI MÓWIŁA PROSIŁA ,BŁAGAŁA, ŻE JUŻ NIE BĘDZIE MOGŁA NAS OSŁANIAĆ, A RAMIĘ SYNA JEST TAK CIĘŻKIE IŻ NIE DAJE RADY UTRZYMAĆ, Z BRAKU POKORY I POSŁUSZEŃSTWA WZGLĘDEM BOGA. ZA KARMIENIE JEGO TYM CO GO RANI MÓWIŁA NA PROSTYM PRZYKŁADZIE, ŻE OSOBA, KTÓRA PRZYJMUJE KOMUNIE NA KLĘCZĄCO TO DLA BOGA JEST TO O JEDEN SZTYLET MNIEJ WBITY W SERCE. WIELE JEST TEGO TAK DUŻO BYŁO MÓWIONE A POLSKA DALEJ SOBIE POIGRYWAŁA Z BOGA.
  NAJWIĘKSZY BÓL DLA NIEGO TO BÓL W NAMASZCZONEGO.

  TO JEST NIEWYBACZALNE I BÓG POWIEDZIAŁ, ŻE KAŻDY KTO CZYNI ŹLE NA PRZEKÓR, PRZESZKADZAŁ, UBLIŻAŁ, BYŁ KŁÓTLIWY I SWOJĄ PYCHĄ PRZEWYŻSZAŁ A NIE DAJ BOŻE NIEMIŁE SŁOWO POWIEDZIAŁ, A CO NAJGORSZE ZDRADZIŁ. BĘDZIE SUROWO UKARANY, I NIECH NIKT NIE MÓWI, ŻE BÓG JEST DOBRY I NIE KARZE, TO JEST JEGO SPRAWIEDLIWOŚĆ ONA MA SWÓJ CZAS W TYM NARODZIE I ŚWIECIE .
  UMIŁOWANI,.. MIESIĄC KOŃCZY SIĘ 30 I W TYM DNIU ZOSTANIE OTWARTA ŚWIĄTYNIA DEMONA, KTÓRY OBJAWI SWOJE NOWE RZĄDY I BĘDZIE CHCIAŁ BYĆ BOGIEM, PRZYCHODZI W CZASIE WIELKIEGO ZAMĘTU.
  TO BĘDZIE WIELKIE ZWODZENIE I ZWIEDZENIE. DOPROWADZI DO HIPNOZY WIELU LUDZI I ZATRACENIE DUSZY NA WIECZNOŚĆ.

  NIKT NIE POWINIEN ANI UCZESTNICZYĆ ANI BYĆ NA TAKIM SPOTKANIU JAK I NA TAKIEJ MSZY.

  KOCHANI RODACY, POLACY,..
  PROSZĘ WAS ABYŚCIE TE SŁOWA NAPRAWDĘ WZIĘLI DO SERC, ONE SA DLA WAS PODPOWIEDZIĄ.

  TEN CZAS JEST NAM DANY NA OPAMIĘTANIE SIĘ I ZASTANOWIENIE SIĘ NAD DALSZYM LOSEM, I NIE WOLNO NAM DALEJ BRNĄĆ W TYM CO NAS SKŁANIA DO ODDALENIA SIĘ OD BOGA I JEGO PRAWA. MUSIMY KOCHANI WALCZYĆ O RODZINY O POLSKA ZIEMIE I NAS POLAKÓW. BOWIEM TERAZ ZŁO ONO BĘDZIE SZALAŁO NIE UBŁAGANIE, WIEDZCIE, ŻE TO JEST CZAS OSTATECZNY – BYŁ ALBO NIE BYŁ Z BOGIEM. AMEN.
  ZASTANÓWCIE SIĘ, BO SEKUNDY SA ODLICZANE. NIGDY NIE NAŚMIEWAJCIE SIĘ I NIE IGRAJCIE Z MOCĄ NAJWYŻSZEGO BO JEGO FURIA JEST NAPIĘTA I MOŻE WYBUCHNĄĆ LADA CHWILA.

  CO ZROBICIE JAK KARA NAS DOPADNIE ,ONA JUŻ JEST DANA I KAŻDY TO CZUJE NA WŁASNEJ SKÓRZE JAKO BICZ.

  KOCHAJCIE BOGA I JEGO PRAWO WYBIERZCIE BOGA I JEGO RZĄDY ABY ŻYŁ JAKO DZIECKO BOŻE W NARODZIE WYBRANYM POLSCE. AMEN.
  BLOGOSŁAWIONEGO DNIA I WIELU ŁASK
  Namaszczony

  Polubienie

 69. Czy „namaszczona/namaszczony” nie wie,ze w kalendarzu miesiąc pazdiernik ma 31 dni ?
  Co wiec wydarzy się w sobote 31.pazdziernika 2015 roku ???
  Ja mysle ,ze to samo co w każdy szabat – ZYDZI BEDA SWIETOWAC ,zas Jahwe będzie się temu przygladac.
  Inna sprawa z GOIM ,tym faktycznie może cos/ktoś rozum do końca odebrać i zaczna sobie upuszczać krwi po wyborach !

  Polubienie

 70. Ad. Zenka

  Oj, Szanowny Zenku, czepiasz się świeżo namaszczonej/namaszczonego i chyba namaszczone bo, jedność Boga polega na tym że, zawsze trzeba zrobić ,,trójkę klasową”. Szanowny Husarz33 popadł w tą zależność, którą nazywamy trzy w jednym albo jedno w trzech (nie mylić z dualizmem, który prowadzi wiadomo do czego a, w tym przypadku chodzi o coś większego) i korzysta z żydowskiego kalendarza lunarnego (obecnie solarno-lunarny) i tam miesiąc ma 29 albo 30 dni. Żydowski miesiąc TISZRI (nasz wrzesień/październik) ma 30 dni i CHESZWAN (nasz październik/listopad) według szmuli ma 29 lub 30 dni, czyli wychodzi na to że, NASZ ŚWIEŻO ,,NAMASZCZONO/ODLOTOWY” Husarz33 ma rację.

  P.S. Szanowny Husarz33 – mam jedno pytanie, czy aby przypadkiem, w trakcie pisania do nas ORĘDZIA, nie popsuł Ci się klawisz CAPS LOCK?

  Serdecznie pozdrawiam obu Panów

  Polubienie

 71. To nie ja pisałem ORĘDZIE, tylko namaszczony. Mnie CAPS LOK się nie popsuł.
  Ja jestem w tym temacie tylko skrzynką kontaktową. To nie ma nic wspólnego z żydowstwem.

  Polubienie

 72. Zenek nasz nikogo się nie czepia ,myśli,mowi i pisze – tego mu nawet Konstytucja nie zabrania ,chyba ,ze ukaze się NOWA i polska i ta będzie zabraniac.
  Husarz33 już o to się postara ,jak wejdzie w układ z Prezydentem Duda,ktory już przyjmuje wszelkich doradcow celem odbudowy Polski.
  Husarz na kon !

  Polubienie

 73. Ad. Husarz33

  Szanowny Panie – coś kręcisz w temacie namaszczona/namaszczony! Dopuszczasz osoby postronne do komputera żeby, pisząc ORĘDZIE DO NARODU, nam w głowach zamieszać, a sam się chowasz w skrzynce na listy i w dodatku kłamiesz że, to nie ma nic wspólnego z żydostwem! Husarz33 – Ty stary huncwocie, nie z nami takie numery! My oczywiście wiemy kto ma ,,monopol” na pomazańców! Patenty na namaszczona/namaszczony posiada sam WIELKI JHWH, którysam osobiście namaszczał Żydów! Jak mi wiadomo Emanuel zwany Jezusem Chrystusem mógł tylko głowę pokropić wodą. Dodam że, w owym czasie nie było WODY ŚWIĘCONEJ, którą po wiekach opatentował KK. Nie rozumiem o co chodzi Panu Rafałowi Orłowskiemu z ,,ptakiem”. Nie wyjaśnił na czym polega zmiana w godle narodowym. Pan Rafał w sprawie godła powinien się zwracać do Janusza Korwina-Mikke a, nie do Jacka (syn, który niewiele może bo, ojciec jest rodzinnym despotą). Nie przepuszczam żeby, te ,,czarodziejskie słowo” na literę K, które wypowiedział Pan Rafał było tajemniczym zaklęciem dla namaszczona/namaszczony! Ono tylko ,,działało” w filmie pt. ,,Seksmisja”, które było hasłem do wolności.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 74. Pomieszałeś groch z kapustą i nie wiesz o co chodzi.?
  A chodzi o pieniądze, które w rękach BESTII – systemu uprawianego przez „władców” stał się narzędziem zbrodni doskonałej w majestacie bandyckiego prawa.
  A MY chcemy zmienić PRAWO – na takie – które pieniądz uczyni nośnikiem życia – CHLEBA – TAK.
  Ale ty pewnie nie wiesz co to chleb?. Wolność to jest tylko wzniosłe pojęcie za którym stoi niewola – władza pieniądza. Ale i tego też pewnie nie rozumiesz.?

  Polubienie

 75. Ad. Husarz33

  Husarz33 – Ty stary huncwocie, nie z nami takie numery! Nie zabieraj Szanownemu Zenkowi, ,,palmy pierwszeństwa” w obracaniu kota ogonem! On jest mistrz nad mistrzami w tym co wyprawia z kocim ogonem i Ty od niego pobieraj nauki! Nie zwalaj winy na zwierzaki (czytaj łacina bestia) bo one nie używają mamony! Dobrze główkujesz w podświadomości, o tych ,,władców” chodzi, i wal czym popadnie w te ,,kapuściane cesarsko/królewskie łby aż, im korony pospadają! To oni wprawili mamonę w ruch – nie wierzysz, popatrz na polskie banknoty, na funty, dolary (czytaj nie koronowane głowy prezydentów). Oczywiście znasz to powiedzonko ,,Oddaj cesarzowi to, co cesarskie” i niech raz na zawsze piekło pochłonie ich, razem z bożkiem Mammonem. Oj, Szanowny Husarz33 – nie wiem co oznacza słowo CHLEB – ja na to mówię BEP, na jedzenie PAPU, PAPU a, na picie PITU, PITU.

  Wolność to jest tylko wzniosłe pojęcie za którym stoi niewola – władza pieniądza. Ale i tego też pewnie nie rozumiesz.?

  Husarzu33 – więcej optymizmu ,,PRAWDA NAS WYZWOLI Z OKOWÓW NIEWOLNICTWA”!!!

  P.S. Jak sobie dobrze przypominam, to ja Ci dedykowałem filmy na YouTube pt. ,,Zeitgeist” cz. 1, 2, 3, gdzie pokazane jest jak działa władza pieniądza.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 76. Ad. Czytelnik

  Jak odbywa się to „namaszczenie” i co jest ta „omasta” ?

  Szanowny Czytelniku – mamy dwa rodzaje namaszczeń, jeden na bogato a, drugi na ubogo. W pierwszym przypadku stosujemy bardzo drogi olejek z nardu a, w drugim może być olej z oliwek albo z rzepaku. Przypadek omasty występuje wtedy, gdy nagotujesz sagan kaszy gryczanej, pęczaku lub jaglanej mogą być także ziemniaki, przygotujesz dużą patelnię i wrzucisz na nią kilogram cebuli, drobno posiekanej, i dodasz kilogram pokrojonego boczku, podgardla, słoniny. Trzeba to dokładnie posolić, popieprzyć i wrzucić na palenisko. Po wysmażeniu się skwarek, zawartość patelni wrzucamy do sagana. I ten wrzut do sagana nazywamy okrasą lub omastą.

  Zenek nasz nikogo się nie czepia ,myśli, mówi i pisze – tego mu nawet Konstytucja nie zabrania ,chyba ,ze ukaże się NOWA i polska i ta będzie zabraniać.

  Ty Czytelnik – czytaj ze zrozumieniem co ja piszę i nie wmawiaj mi tego, czego nie napisałem. Konstytucję zostaw w spokoju bo, na tym blogu Szanowny Adm-in jest Konstytucją i on ustala prawa.

  Husarz33 już o to się postara ,jak wejdzie w układ z Prezydentem Duda, który już przyjmuje wszelkich doradców celem odbudowy Polski.
  Husarz na koń!

  Oj, Czytelnik, Czytelnik – taki duży a, w bajki wierzy że, Prezydent Duda zmajstruje cuda i wyrosną gruszki na wierzbie! Będąc członkiem Unii Wolności niszczył Polskę a, teraz jako dobry PiS-owiec odbuduje ruiny! Kolejny cwaniaczek wybrany głosami mniejszości, (w drugiej turze 25% poparcia obywateli) który posiedzi przez pięć lat pod żyrandolem i nie kiwnie palcem. Fajna jest ta polska demokracja że, mniejszość decyduje za większość!
  Szanowny Czytelniku – ten koń dla husarza to ,,Nasza szkapa”?

  Jeszcze kik-tosiu kalendarze żydowskie w Polsce nie obowiązują, choć już nowy rok żydowski w rozpędzie.

  Kik-toś niczego podobnego nie napisał, to Szanownemu Czytelnikowi chyba w nocy się przyśniło. À propos, szmulki, srulki mają dwa NOWE ROCZKI kalendarzowe – o który, Szanownemu Czytelnikowi się rozchodzi?

  Przecież POLSKA JUŻ DAWNO ROZEBRANA i SPRZEDANA w NIEWOLE!
  I to ma być „namaszczenie” ?

  Szanowny Czytelniku – nie prościej ,,Ch..j, d..pa i kamieni kupa”, cytat byłego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza.

  Mycki z głów!, Golic brody!!!

  Szanowny Czytelniku – mycek, biretów, beretów, der Hut-ów, cylindrów, meloników, kepi i innego badziewia nie nosimy na głowie, nawet przy trzydziestostopniowym mrozie! Brody golimy codziennie bo, lubimy poobcować przy lustrze z inteligentną facjatą.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 77. Bez zapuszczonej brody działacie ,tak jak Miller ?
  To dlaczego filozof Palikot zapuscil i wygląda jak zyd ???
  Kik-ula,krecisz jak twój mistrz i nie rozkładaj wypowiedzi na forum,bawiac się w analityka z Afryki.
  Ponial ?
  Dawaj apele przedwyborcze ,bo Kalkstein za grobu wola .
  Jarek z Donkiem się dogadali i jewrokolchozu nie będą rozbierali,chyba,ze………. , no i te muslimy.
  Muslimy ,jak donosi w nocnym sprawozdaniu doktor P.Bein „scinaja brody” !
  Admin nie spij,zostaw to zloto w spokoju i dobrze schowaj , bo uk-ry ida.

  Polubienie

 78. Co nie będzie odpowiedzi na pytania APA ?
  Dzis debata „babska” ,która,ktora rozlozy na ,której się szmul wylozy ???
  Niemka.szmulka ,czerwona Baska – zapomnieliście Kraska ?!

  Polubienie

 79. dużo tu tekstów judeochrześcijańskich jak na WPS, przebija z nich prawdziwie duchowe obrzezanie 😛 uśmiałem się do rozpuku, szkoda tylko, że cała masa Polaków nadal spi i nie chce sie obudzic, wielka szkoda

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s