Wojna i pokój Putina


 • W czwartek prezydent Rosji Władimir Putin wziął udział w pracy klubu dyskusyjnego „Wałdaj”, którego tematem jest „Wojna i pokój – człowiek, państwo i zagrożenie dużego konfliktu w XXI wieku”. Zgodnie z oczekiwaniami Putin na spotkaniu z uczestnikami Wałdyjskiegi Klubu wypowie swoje stanowisko odnośnie sytuacji na świecie.

  „Jest to kolejna sesja dyskusyjna międzynarodowego klubu „Wałdaj”… Tegorocznym tematem jest „Wojna i pokój” — w samą porę w kontekście tego, co dzieje się na świecie. Oczywiście można z wielkim zainteresowaniem oczekiwać przemówienia prezydenta.

  Można śmiało założyć, że prezydent po raz kolejny wyrazi swoje poglądy na temat sytuacji na świecie”, — powiedział rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

  Prezydent Rosji Władimir Putin nowym modelem koncernu „AwtoWAZ” Lada Vesta przybył na miejsce ostatniej sesji plenarnej 12. dorocznego spotkania Międzynarodowego Klubu Dyskusyjnego „Wałdaj”.

  Putin: Należy wzmacniać a nie burzyć oficjalne władze – upadek oficjalnych władz Syrii mobilizuje terrorystów – punkt # 3

  – Zasadnicze znaczenie ma zaangażowanie liderów islamskiego duchowieństwa. Należy odróżnić prawdziwy islam od tych kłamstw, które sieją bojownicy – prezydent Rosji.

 • 17:47

  Putin: Syria może stworzyć precedens dla takiej współpracy międzynarodowej

   – Takie możliwości były także po zakończeniu zimnej wojny, a także na początku lat 2000-ch. Musimy wyciągnąć wnioski i dokonać wyboru na rzecz pokoju – prezydent Rosji.

 • 17:43

  Puitn: już teraz potrzebne mapy drogowe w celu odtworzenia struktury socjalnej i gospodarczej Syrii – punkt # 4

   – Nawet teraz trzeba przerobić mapy drogowe w celu odtworzenia struktury socjalnej i gospodarczej. Syria potrzebuje pomocy finansowej, gospodarczej i humanitarnej. Należy opracować międzynarodowy format z pomocą państw-darczyńców – Putin.

 • 17:30

  Musimy stworzyć pole do procesu politycznego – punkt # 2

   – Zwycięstwo militarne nie rozwiąże wszystkich problemów. Sami Syryjczycy muszą decydować o swoim losie, a nie poprzez nacisk z zewnątrz – Putin.

 • 17:25

  Putin: w celu rozwiązania sytuacji w regionie należy uwolnić terytorium Syrii i Iraku od terrorystów – punkt # 1

  Trzeba zjednoczyć wysiłki regularnej armii Syrii, oddziałów kurdyjskich powstańców i grup opozycji – Władimir Putin.

 • 17:13

  Putin: wraz ze zdobyciem Damaszku i Bagdadu zostałby stworzony teren do światowej ekspansji

   – Próby przebudowy Bliskiego Wschodu stały się iskrą. Infrastruktura PI rozrastała się, liczba bojowników rosła, a broń dostarczona do tzw. „umiarkowanej opozycji” trafiała w ręce ich z „muzyką i orkiestrą” – Putin.

 • 17:03

  Putin: zmieniło się samo postrzeganie wojny

  – Czynnik jądrowy stracił na wartości. Powojenny immunitet zaczął słabnąć. Zmieniło się samo postrzeganie wojny. Wojna przeobraziła się w multimedialny obraz – powiedział prezydent  Rosji.

 • 16:57

  Putin: wielka wojna w świecie, gdzie istnieje broń  jądrowa, straciła sens

  – Wzrost konfliktów lokalnych, wyścig zbrojeń, koncepcja wojny prewencyjnej – to są próby odbudowy świata jednobiegunowego, – zaznaczył Putin.

 • Wystąpienie Władimira Putina na posiedzeniu Klubu „Wałdaj”

  P

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151022/1276364/Rosja-Putin-Waldaj.html#ixzz3pNEVpVy5

Reklamy

19 uwag do wpisu “Wojna i pokój Putina

 1. Odsłuchałem (i oglądałem) reportaż z tego spotkania „Klubu Valdai” prawie w całości. (Co bowiem nieco przeziębiony emeryt, gdy leje deszcz, ma innego do roboty?) Putin ma u mnie duży plus nt. tego co głosił, a zwłaszcza za frazę „kiedy (między gangami) przygotowuje się draka, to nie należy czekać, aż dotrze ona do nas, tylko od razu próbować ją rozładować”. (Nb. to jest kopia amerykańskiej doktryny „wojny wyprzedzającej”.)

  Na spotkanie prezydent FR przyjechał nowym modelem „Łada Vesta”, przekraczając dozwoloną w okolicach miejsca spotkania szybkość 30 km/godz.

  Ale jedna „Vesta” nie czyni wiosny: w maju w Moskwie samochody marki „Łada” widziałem tylko na parkingu koło Uniwersytetu Łomonosowa, koło naszego hotelu na przedmieściu nie było już ani jednego samochodu produkcji radziecko/rosyjskiej. Vsio zapadnyje/japonske marki. (Na prowincji jest lepiej, pod Elbrusem w latach 2005 i 2011 roku było dużo „Ład” i „Wołg”, w dużej mierze jeszcze z czasów radzieckich.)

  I tu jest Nowej Rosji „pies pogrzebany”. Na http://www.km.ru czytałem, że aż 70 % produktów przemysłowych i połowa żywności jest obecnie sprowadzana do Rosji zza granicy (w tym i z Białorusi w dużej mierze). I nic nie wskazuje, aby obecny „zabetonowany liberałami” rząd FR zamierzał z tym problemem zrobić:
  patrz np. В.Рашкин: «Программа правительства была с самого начала обречена на провал» http://www.km.ru/economics/2015/10/22/gosudarstvennaya-duma-rf/765825-vrashkin-programma-pravitelstva-byla-s-samogo-n

  (Jeden z komentarzy do powyższego tekstu głosi „Struktury siłowe i Ławrow starają się dbać o Rosję, a wszyscy inni (w rządzie) z Miedwiediewem na czele na odwrót – przygotować Putinowi los Kadafiego.)

  Polubienie

 2. I tu się z panem Markiem co do Putina, Kremla i Miedwiediewa też się zgadzam.
  Putin zdaje się przestał uczyć się amerykańskich piosenek, występować na scenie jako showmen, a zaczyna uczyć się polityki zbrojnej ręki i faktów dokonanych. Z tej drogi nie ma odwrotu, można iść tylko do przodu albo zrezygnować i położyć głowę pod topór. Przy czym sukcesy wręcz zachęcają by robić kolejne kroki
  Takim sukcesem jest niewątpliwie operacja w Syrii i aż dziw, że jeszcze Rosjanie nie ponieśli jakichkolwiek strat w sprzęcie.
  Prawdziwy bajzel może się zacząć się gdyby bojownicy kalifatu wycofają się do Arabii Saudyjskiej by tam zacząć tworzyć własne gniazdko

  Polubienie

 3. Chcac poznac wrogow trzeba wśród nich przebywać ,podpatrywac działania (wszelkie) i poznawać ich „zwyczaje”.
  Putin ma to za sobą .
  Putin oficjalnych wojen nie prowadzi ale „podjazdowe” dobrze mu wychodzą,chyba tylko slepcy tego nie zauwazaja.

  Proponujemy zrobić takie smieszne porównanie Putina i Rydzyka ,oczywiście w „wojnie i pokoju”.
  Może być tez porównanie działalności doktorow (obu WPS-ow) .
  Będzie to ciekawa dysksuja.

  Polubienie

 4. Emil !
  Jakiego poziomu dyskusji szukasz ?
  Jeżeli wyższego,to wal do gajówki,tam dopiero jest to czego szukasz .
  O scierwomediach nie wspominaj,te sa od dawna znane .
  My robimy rozpoznania na wszystkich portalach polsko-jezycznych demaskując „polakow”.

  Polubienie

 5. Zajrzałem do Gajówki i co widzę
  PayPal ( Tu w pierwszym rzędzie o kasę chodzi czy jak?)
  i dalej cała litania jak niżej

  Polecamy
  † Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X
  † Breviarium (d. Kronika Novus Ordo)
  † Christus Vincit TV
  † Fides et Ratio
  † Katolik integralny
  † Katolik Tradycji
  † Ks. Piotr Natanek – Gloria TV
  † Ks. Piotr Natanek – nieoficjalne archiwum
  † Ks. Piotr Natanek – nieoficjalna witryna
  † Litterae pro Reiectionem Modernismi
  † Milicja Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji
  † Militia Immaculatae
  † Msza Święta Wszechczasów itd, itp

  Kaplica to jakaś a nie gajówka

  Zenek uważaj, bo jeszcze za życia świętym barankiem zostaniesz, na razie jak widzę robisz tylko za naganiacza .
  A tak z tytułu tego rozpoznania po wszystkich portalach, powiedz na ilu cię już zablokowano?

  Polubienie

 6. Jeśli chodzi o „gajówkę” (na której co drugi wpis mi kasuje „strażnik świętego gaju”), to jak najbardziej symptomatyczny dla jej charakteru jest znak poniższy:

  Otóż ta tęcza to jest to znak „Przymierza Noego z Jahwe”, według którego tak zwani goje mają być wychowywani w poszanowaniu tzw. Praw Noahickich ograniczonych tylko do Siedmiu, a więc niepełnego Dekalogu:

  Siedem Przykazań Potomków Noego (Noacha)

  (Szewa Micwot Bnei Noach)

  Przykazania te, ogłoszone (przypomniane) po potopie, dotyczą wszystkich ludzi, a nie tylko Żydów.

  1. Zakaz jedzenia części żyjącego zwierzęcia (Ewer Min ha-Chai)
  2. Zakaz złorzeczenia Bogu (Birkat Haszem)
  3. Zakaz kradzieży [rabowania] (Gezel)
  4. Zakaz bałwochwalstwa (Awoda zara)
  5. Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (Gilui arajot)
  6. Zakaz mordowania (Szefichat damim)
  7. Nakaz ustanowienia sądów do egzekwowania sześciu poprzednich praw (Dinim) „Żydzi więc, jako naród kapłański, mieli nauczać potomków Noego tych praw.”
  Czytać więcej http://www.the614thcs.com/22.41.0.0.1.0.phtml

  Ten ostatni, 7 punkt ukrywa w swym podtekście założenie, że Żydzi zostali ustanowieni przez Boga jako Sędziowie Narodów – stąd też tak wielki nacisk Zorganizowanych przez USA Grup Obrońców Praw Człowieka na prowadzenie ciągłych wojen w celu anihilacji Dyktatur Prawa Człowieka Łamiących.

  A jak interpretować to, że Arabia Saudyjska wybrana na przewodniczącego komitetu ONZ ds. Praw Człowieka? http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/arabia-saudyjska-wybrana-przewodniczacego-komitetu-onz-ds-praw-czlowieka
  Cytuję:
  W tym roku w Arabii Saudyjskiej wykonano już ponad 100 egzekucji, głównie poprzez ścięcie. Dzięki wprowadzonej w przeszłości ustawie „antyterrorystycznej”, władza może zamknąć w więzieniu każdego nawet za samą krytykę. Oznacza to, że w tym kraju nie ma czegoś takiego jak wolność słowa.
  W państwie Saudów dominuje islam. Najwyższy autorytet religijny i teolog szejk Abdul Aziz bin Abdullah wydał w tym roku fatwę, która pozwala mężczyznom na zjedzenie swojej żony pod warunkiem, że jest naprawdę bardzo głodny. Kobieta udowodni w ten sposób „poświęcenie i posłuszeństwo swojemu mężowi”. Ten sam szejk nawoływał wcześniej do burzenia kościołów na Półwyspie Arabskim.
  Saudowie biorą również udział w bombardowaniu Jemenu i przyczynili się do poważnej katastrofy humanitarnej. Lecz to wszystko jest najwyraźniej nieistotne. Stany Zjednoczone, światowy obrońca praw człowieka, są bardzo zadowolone z tego, że Arabia Saudyjska została wybrana jako przewodniczący komitetu ONZ ds. Praw Człowieka
  .

  A jeśli mam wrócić do tematu „Wojna i pokój” Władymira Putina…

  to obecny „nalot ludzkiej szarańczy”, na najbogatsze kraje Europy Kontynentalnej, widzę w sposób biblijny, jako po-nowoczesną PLAGĘ EGIPSKĄ ściągniętą (nie wymienię przez kogo, bo mi Gajowy spod znaku Tęczy wpis skasuje) w celu zapewnienia dobrobytu Izraela: „Pan da Siłę swemu Ludowi, Pan da swemu ludowi Pokój” jak mówi Psalmista.

  Polubienie

 7. Myto

  Nowy jedwabny szlak juz nabiera ksztaltow.
  Bedzie wiodl, tak jak stary, z Chin do Lewantu
  i dalej na zachod. To jest projekt chinski.
  A wiec Chiny musza dogladac aby kraje przez
  ktore bedzie on przebiegal mialy usposobienie
  pokojowe gdyz to jest niezbedne by handel
  mogl sie rozwijac. Syria polozona we wschodniej
  czesci Morza Srodziemnego znalazla sie od teraz
  na zlotej zyle. Moze wlasnie to sklonilo rosyjska
  klase polityczna do zatwierdzenia wyprawy pokojowej
  Putina do Lewantu a pozniej rowniez do
  Azji Centralnej, bo tam tez szlak bedzie przebiegac.
  Czy ta jedwabno-zlota goraczka przysporzy Chinom
  zwolennikow to sie okaze. Pekunia non olet. Pieniadz
  nie cuchnie. Jak dotad swiat jest zdominowany przez
  mocarstwa typu morskiego: USA, Wielka Brytania ale
  ten szlak moze dac przewage krajom typu ladowego.
  Ci ktorzy beda mieli mozliwosc pobierania myta
  przy szlaku zyskaja pozostali w roznym stopniu
  straca. No tak ale czy sie z tym pogodza?

  Polubienie

 8. No to już, jeśli pamiętamy historię Mahometa, (pbuh – peace be upon him) to On, w imię Allaha Miłosiernego i Litościwego, w VII wieku zaczął łupić karawany kupieckie zmierzające od Indii ku brzegom Morza Śródziemnego. Co było interesującym przykładem postulowanej przez Arystotelesa nierozłączności (religijnej duchowej) FORMY z MATERIĄ, którą kształtuje ta IN-FORMA-CJA. Potem przez dwieście lat tym starożytnym szlakiem kupieckim zawładnęli Krzyżowcy, w imię INFORMACJI o pożytkach z wciąż krwawiących (patrz Krzyżowców sztandary) 5 Ran Chrystusa Ukrzyżowanego.

  A teraz kto — i w imię czego — na tej „złotej żyle” doprowadzającej i Ropę i Gaz do brzegów Mare Nostrum chciałby postawić swe straże? Najwyraźniej do gry wszedł Putin i Gazprom pod hasłem walki z Globalnym Terrorem. (Jakiż znak jest to tej Nowej Krucjaty?) Patent na to hasło globalizmu dzisiaj Ruskie-chińskie w istocie dość zmyślnie podkradli głupim Amerykanom.

  Ale wróćmy do Tęczy w „Świętym Gaju” pod ochroną Maruchy. Z punktu nr 7 „Przymierza z bogiem” widać, że ukrywa ono w swym podtekście założenie, że Żydzi zostali ustanowieni przez Boga jako Sędziowie Narodów. A Sędzia dla prostego człowieka jest jak Bóg Wszechpotężny, od jego decyzji nie ma przecież żadnego odwołania – bo do kogo? Do Boga, który swych sędziów nad światem ponamaszczał w „Przymierzu Noego”? A zatem podtekstem tego sławnego Przymierza jest banalny, dziecinnie egoistyczny dogmat, że Żydzi są Bogami. Co zresztą przypomniał im Jezus z Nazaretu „napisane jest, JESTEŚCIE BOGAMI”. No i oczywiście to żydostwo — jako Zbiorowego Boga — obejmuje zakaz złorzeczenia Bogu (Birkat Haszem) (nr. 2 Przymierza Noahickiego). Stąd wszystkie formy tak zwanego ANTYSEMITYZMU – czyli złorzeczenia Żydostwu jako Bogu – już są, a jeśli jeszcze nie to będą, KARALNE : patrz 7-my nakaz ustanowienia sądów do egzekwowania sześciu poprzednich praw (Dinim – nie wiem, czy przypadkiem od tego hebrajskiego słowa nie pochodzi magiczne słowo DINTOJRA).

  No i co tu robić, aby się spod tego PRAWA ŻYDOWSKIEJ DINTOJRY wywinąć? Przypomnieć, że istnieje Prawo Lepsze Niż to Głupiego Noego, który nawet i wieloryby i delfiny i foki — nie mówiąc o ptactwie wodnym — na pokład swej Arki załadował, by chronić te zwierzęta przed Potopem. Mianowicie powiedziane jest „Nie sądźcie (Żydzi) że nie będziecie sądzeni”. I to, przypomniane przez Jezusa z Nazaretu PRAWO ALLAHA, czyli Boga nad bogami, który jest zdolny do lepszych niż zwykli ludzie (w domyśle żydzi oraz chrześcijanie) podstępów, wprowadził w czyn Mahomet (pbuh) jako reakcję na fakt, że Żydzi zdradzili go w decydującej bitwie pod Medyną w roku 622.

  Stąd też i Putin, choć prawie co tydzień pali świeczki w moskiewskim nowozbudowanym gigantycznym Chramie Christa Spasatiela (Kryminału), to jednak niedawno otworzył uroczyście najokazalszy i największy na świecie meczet w Moskwie. Przysłowiowej świeczki w nim nie stawiał, i to nie bez przyczyny. Allah Miłosierny i Miłościwy nienawidzi przecież hipokrytów.

  Polubienie

 9. Dwie stolice i dwie swietosci

  Moskwa i Nowe Delhi maja na swych ulicach bezdomne
  stworzenia, ktore zwyczajowo sa uwielbiane. Delhi ma
  krowy a Moskwa psy te ostatnie uzywaja bezpltanie podziemna
  kolej, metro.
  W ostatnich dziesiecioleciach Moskwa miala swoja pierestrojke
  a Delhi nie. W resultacie India chociaz ma ponad bilion ludnosci
  i obszarowo jest wielokrotnie mniejsza od Rosji ma rowniez duzy
  przyrost naturalny. Rosjanie zas wymieraja, nie dotyczy to
  muzulmanow.
  Stalin zniosl aborcje Putin nie. Co dla Rosji jest wazniejsze:
  zywe psy czy zywi ludzie lub baza wojskowa w Syrii.
  Po wprowadzeniu pierestrojki w Rosji wycieto polowe krow, psom
  sie upieklo.
  Ponoc Rosjanie sa zachwyceni Putinem? Jezeli takie informacje
  sa wiarygodne to nalezaloby zapytac sie ich dlaczego exportuja
  zboze a importuja mieso. Jezeli maja nadmiar ziarna to czy
  nie nalezaloby uzyc je jako karme dla wlasnego bydla i drobiu?
  Swego czasu w kolonialnej Rodezji, Allan Savory, w sluzbie
  brytyjskiej, w parkach narodowych wybil 40 000 sloni aby ratowac
  trawe przed zniszczeniem powodowanym przez te potezne zwierzata.
  Po tej rzezi Savory doznal oswiecenia i teraz oglasza wszem
  i wobec, ze obecnosc bydla na polu jest konieczna dla zachowania
  jego urodzajnosci. I to sie sprawdza. A wiec jezeli Rosja
  nie dba o posiadanie trawozernego bydla to tym samym nie dba
  o zdrowe rolnictwo. Bez takiego rolnictwa nie ma jedzenia a bez
  dostatecznego jedzenia nastepuje degeneraja narodu.

  Polubienie

 10. Ad. Pana Marka

  Szanowny Panie Marku (serdecznie przepraszam za opóźnienia w odpowiedziach – ale no właśnie…) – dziwne są te wszystkie sprawy, powiązane z ARKO IRIS. Do początku roku dwutysięcznego była symbolem CECHU DRUKARZY (barwy farb używane w drukarstwie, były umieszczone na cechowej fladze), później przejęli ją, lesbijki i homoseksualiści, noszoną w Paradach Równości. Następna bardzo kontrowersyjna ARKO IRIS:

  „Tęcza” – instalacja artystyczna polskiej artystki i performerki Julity Wójcik znajdująca się w latach 2011–2012 przed budynkiem Parlamentu Europejskiego w Brukseli, a w 2012–2015 na placu Zbawiciela w Warszawie…
  Częściowa informacja za Wikipedia.

  Nauka milczy co jest po drugiej stronie ARCO IRIS, podejrzewam że, przechodzi w podczerwień i nadfiolet i dlatego jest niewidoczna z drugiej strony. Gajowy Marucha twierdzi że, jest symbolem Przymierza z Bogiem, a nie sodomii. No nie wiem, czy w tym przypadku to jest prawda? GAJÓWKA może GEJÓWKA – GAJOWY może GEJOWY?! Szanowny Pan ,,dorzuca” tęczę jako znak „Przymierza Noego z JHWH”, i te bardzo ,,absurdalne prawa”. Po co mafii (czytaj familii/rodzinie/klanowi) prawo/prawa pisane? Wszystkie prawa w mafii, funkcjonują jako ustne, np.: nie bierz mojej szczoteczki do zębów, nie używaj mojego ręcznika, nie wkładaj moich skarpetek etc. i nikomu nie przychodzi do głowy, żeby to kodyfikować. Wszelkie prawa pisane przez ,,bandę cwaniaków”, napływają z zewnątrz aby ,,usidlić” mafię. Ale rozważmy, ten siedmiopunktowy absurd Noego:
  1. Zakaz jedzenia części żyjącego zwierzęcia – oczywiste to jest w przypadku Noego że, w szybkim tempie doprowadziło by to, do zagłady wszystkich zwierząt uratowanych przez Arkę.
  2. Zakaz złorzeczenia Bogu – przecież nigdy nie ,,opluwa” się dobroczyńcy/wybawcy który, ratuje życie.
  3. Zakaz kradzieży (rabowania) – w mafii jest to wykluczone chyba że, znajdzie się tzw. ,,czarna owca”.
  4. Zakaz bałwochwalstwa – jak się widzi/słyszy Boga/anioła który, podpowiada jak uratować życie przed potopem i później przejść na wiarę w inne bożki – czysty nonsens.
  5. Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych – w tym przypadku absurd goni absurd. Nie ważne jest dla Noego żeby zasiać zboże, żeby mieć chleb dla całej rodziny, posadzić drzewa aby pożywać owoce tych drzew, posiać trawę dla zwierząt, tylko sadzi krzewy winne aby się ,,nachlać” wina (czytaj sponiewierać) i dochodzi do jakiejś dzikiej ,,orgii” którą, biblia w mętny sposób opisuje. Dlaczego jak zawinił Cham syn Noego, to dziadek ,,przeklina” swego wnuka, Kanaana? Był na bardzo dużym KACU?
  I tu w tym przypadku, znalazłem w necie coś bardzo dziwnego:

  Kanaan i Nimrod
  Autor artykułu: Zbigniew Chorąży

  … W Rdz 9/18 – 25 autor opisuje ciekawe zdarzenie w życiu rodziny Noego po potopie. Musiało upłynąć około 12 lat, gdyż Noe miał już własną winnicę. Pewnego razu upił się winem do nieprzytomności i spał nago w swoim namiocie. Widocznie w ocenie Boga nie było to naganne, skoro jedyny bogobojny człowiek pozwolił sobie nadużyć alkoholu. W naszym współczesnym rozumieniu spanie nago to nic zdrożnego. Nic też nagannego w tym, że ktoś niechcący mógł ujrzeć taki widok. Ale Noe, kiedy się obudził i zorientował się, co się wydarzyło, przeklął Kanaana, swego najmłodszego syna. Przekazy pozabiblijne potwierdzają, że Kanaan był drugim po Semie synem Noego. Redaktorzy Pięcioksięgu zmienili genealogie potomków Noego z powodów doktrynalnych. Kanaan miał być biblijnym protoplastą narodów kananejskich, przeklętych przez Boga. Dlatego nie wypadało, aby Kanaan pozostał w Biblii bezpośrednim synem Noego. Redaktorzy „zrobili” więc z niego syna Chama, czyli wnuka Noego. Cóż jednak zrobił Kanaan, że musiał być przeklęty? Biblijny tekst sugeruje, że posunął się do kontaktu seksualnego ze swoim dziadkiem. Przecież gdyby tylko oglądał nagość dziadka, nikt by o tym nie wiedział. Kanaan bowiem nie został złapany na gorącym uczynku. Sprawca widocznie musiał pozostawić ślady swego grzechu, skoro Noe go przeklął. KR chyba też tak uważa, gdyż w Strażnicy 8/1971 na str. 22 pisze:
  „Kanaan, jak się wydaje, odznaczał się pewną zdecydowanie złą cechą charakteru; prawdopodobnie miał naturę lubieżną, co przejawiło się w obelżywym zachowaniu wobec jego dziadka, Noego.”…

  6. Zakaz mordowania – w normalnej mafii się nie morduje (chyba że, ,,czarne owce”, w sprawie mordu zwierząt, vide punkt 1)
  7. Nakaz ustanowienia sądów do egzekwowania sześciu poprzednich praw (Dinim) „Żydzi więc, jako naród kapłański, mieli nauczać potomków Noego tych praw.” – Po co, w mafii obowiązuje prawo ustne (vide).

  ,,Ten ostatni, 7 punkt ukrywa w swym podtekście założenie, że Żydzi zostali ustanowieni przez Boga jako Sędziowie Narodów…”

  Nie, to nie tak – Szanowny Panie Mareczku! Żydzi mają ,,namaszczenie” od potomków Boga/Mesjasza czyli królowych/królów tego ziemskiego padołu łez (Privilegium de (NON?) tolerandis Judaeis) i wykonują ,,brudną robotę” za nich (patrz wolne zawody/korporacje które, tak ,,dzielnie” próbował rozwalić były Minister Sprawiedliwości – Sławomir Gowin, lub zawody zaufania publicznego, oczywiście trzeba dodać korporację sędziowską która jest ponad wszystkim). Nowy Testament, milczy jak grób, jakie były dalsze losy sióstr (co najmniej dwie) i braci Emmanuela zwanego Jezusem Chrystusem. Jakie były dalsze dzieje Marii-Magdaleny i (córki/syna), w bardzo w dziwny sposób interpretowane (Merowingowie). Szymon/Piotr miał teściową którą, uleczył Emmanuel zwany Jezusem Chrystusem ale nie ma żadnej wzmianki o żonie i potomku/potomkach! Pozostali apostołowie to sami kawalerowie?! Te wszystkie tajemnicze osoby, nie ujawnione po dziś dzień, były protoplastami wszystkich rodów królewskich i magnackich które ,,rządzą” (oczywiście nie jawnie) po dziś dzień. Tyle na dziś o historii!

  Szanowny Panie Marku – serdecznie dziękuję za podpowiedzi co do obsługi komputera – muszę wygospodarować trochę czasu na trening. Będzie odpowiedź w sprawie 22VII1944 r. który jest w trakcie pisania. Wiem, wiem, w poczcie leży ,,mały prezencik” który, należy ,,rozbroić” – jest przeczytany i jest kilka uwag rzeczowych które, należy logicznie przedstawić, no i oczywiście dalszy ciąg NOMEN OMEN. Ale nie spieszmy się – powolutku, step by step…

  P.S. Ciekawostka – MAFia, FAMilia. Problematyczny w nawiasie wyraz NON ze znakiem zapytania.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 11. Kikus,gdzie się podziales ?
  Powielacz ci się zepsul ????
  Druzyna tęskni za toba .
  Chlopaki, a może on jest już poslem albo senatorem zostal,bo nie mysle by poszedł do seminarium duchownego.

  Polubienie

 12. Do czytelnika

  Ty, czytelnik – nowy US-raj odkrył!!! Szybko NAM się pochwal, gdzie to leży na globusie (czytaj na jakiej szerokości i długości geograficznej leży to dziwactwo) !!! Przesmaruj klawisze, najlepiej wazeliną albo popeliną (te osobliwości zawsze razem w ,,kupie chadzają”) nie będziesz miał problemów z pisaniem hura!!! Nie bądź głupią małpą która, biega z brzytwą po ciemnym pokoju i wykrzykuje wyświechtane slogany!!! Każde dziecko wie że, Lenin to zmumifikowany wietrzny trup a, jego wietrzny duch przebywa na kartach licznych książek! Wszedłem kiedyś, na młodzieżowy portal i oczy przecierałem ze zdziwienia! Polskie dzieciaki, komentowały przeczytane dwa tomy dzieł Lenina i końca nie było ochów, achów, jakie to inteligentne, mądre i aktualne, porównując do współczesnych czasów. Pytały się rówieśników gdzie można nabyć kolejne tomy. A wy co, stare cieniasy? Tylko notoryczny wstyd i hańba!!!

  Polubienie

 13. Zenek

  „Chutor !
  Jak smakuje ci zywnosc przetworzona w USA ,papu z Monsanto ?” – bardzo, z zmknietym nosem.
  „Rosja ma jeszcze zdrowa zywnosc !” Np Stolicznaja i kawior inna jest importowana. A szkoda,
  Putin zakazal jedzenia kangurow, chce zastapic je bialymi niedzwiedziami.
  „Jadles ja Chutor ?” Byc moze rybe zlowiona radzieckim statkiem na otwartym morzu.

  Nie uchylam sie od odpowiedzi ale jak w powiedzeniu: de gustibus non est disputandum
  co do smakow/gustow nie mozna sie spierac.

  Polubienie

 14. Do zenusia/sralusia

  Oj! Odezwał się cep, karmiony przysmakami z Monsanto i domaga się kolejnego cepo/bicia!!! Co ci jedno oko odpadło i poturlało się pod łóżko i nie możesz go znaleźć a, drugie wisi na jednej żyłce i nie możesz niczego dostrzec! Jedz więcej frykasów z wiadomej firmy, w przyszłości jak wejdziesz na taboret i zeskoczysz to nastąpi przecudna destrukcja! Zenuś a, wstajesz ty w nocy i przyglądasz się w lustrze czy przypadkiem nie świecisz? Toż czytelnik dostrzegł moje istnienie i przy okazji odkrył nowy ląd/lądy ale popsuła mu się klawiatura, bo leniwiec nie dokonuje okresowych konserwacji. A, ty co? Masz rację z powielaczem – odmawia notorycznej współpracy w powielaniu informacji dla niedouczonych starych cymbałów! Przestań pisać koszałki/opałki że, drużyna tęskni bo, ,,jak ktoś kocha, to poczeka” a, czekanie w waszym przypadku będzie bardzo długie. I znowu te wredne domysły – zenuś, zostaw myślenie innym bo, ty do tego nie dorosłeś! Zenuś – Rosja całą żywność importuje z okolic Fukushima, zero bakterii, mnóstwo witamin, tylko ciamkać i mlaskać z zachwytu!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s