„ISLAMIZM I STANY ZJEDNOCZONE: PRZYMIERZE PRZECIW EUROPIE”


Cytuję tłumaczenie na język polski mego e-listu który, z okazji tak zwanego „Zamachu w Paryżu” wczorajszej nocy, właśnie rozesłałem do mych, władających językiem żabojadów, znajomych:

W roku 1999, na wakacjach we Francji (oraz w Szwajcarii), otrzymałem od mego, nieco młodszego kolegi Alexandre del Valle (urodził się on w Libanie i doskonale zna Syrię) pierwsze wydanie jego pracy doktorskiej z nauk politycznych na Uniwersytecie w Aix-en-Provence. Jej tytuł „ISLAMIZM I STANY ZJEDNOCZONE: PRZYMIERZE PRZECIW EUROPIE” (po francusku „Islamisme et Etats Unis : une alliance contre L’Europe”)
A oto co ważniejsze cytaty z tej pracy doktorskiej sprzed ponad 15 laty, przytoczone przez portal:

http://ripostelaique.com/islamisme-et-etats-unis-une-alliance-contre-leurope.html :

„(…) Cynicy i nieodpowiedzialni stratedzy amerykańscy są gotowi paktować z krwawym diabłem, by tylko blok rosyjsko-prawosławny został otoczony, osłabiony, pobity,pognębiony i wkrótce zlikwidowany. To jest to, co zobaczymy w następstwie „wojny o Kosowo” (marzec-czerwiec 1999 – MG), prawdziwej Nowej Wojny Krymskiej i apogeum strategii amerykańskiej stworzenia „zielonego pasa ochronnego” (islam = zielony) wokół świata słowiańsko-prawosławnego. Ponieważ „wojna o Kosowo”, powtarzana po wielokroć, była nie tylko wojną przeciw Serbii, będącą historyczną zaporą przeciw zagrożeniu turko-islamskiemu, ale jednocześnie i wojną przeciw Rosji. (…) (Islamizm) jest to potwór zielony (obecnie występujacy pod czarnym kolorem – MG) stworzony przez cyników WASP w celu zniszczenia potwora czerwonego.”

– W roku 1995 Hal Kane napisał, w raporcie Stan Świata Instytutu Worldwatch, rozdział poświęcony migracjom. „Uchodźcy oraz migranci się przemieszczają w odpowiedzi na naciski polityki światowej…” ale cytuje on także Makkiawellego: „Wysyłanie imigrantów jest sposobem najbardziej skutecznym by kolonizować narody, ponieważ jest on mniej agresywny niż wysyłanie ekspedycji militarnych i o wiele mniej kosztowny”. …

„Amerykanizacja polega na procesie podboju za pomocą którego amerykańskie imperium ideologiczno-komercyjne rozszerza progresywnie swe granice. W jej rezultacie tworzy się wspólnota planetarna pozbawiona sztywnych granic, pod wieloma względami podobna do światowej uniwersalnej wspólnoty – zwanej Umma – islamskiej. W konsekwencji wszędzie gdzie się zbierają wyznawcy Allaha, bądź ludzie najróżniejszych narodowości, którzy przeszli na nowoczesną religię „poszukiwania szczęścia”, mamy do czynienia z poza-terytorialną jednostką polityczno-kulturalną, rodzajem cywilizacyjnego no-man’s landu, obszaru powstającego niezależnie od jego odległości geograficznej w stosunku do baz podstawowych i terenów powstania obu religii podboju: Mekka dla islamu i Nowy-Jork-Hollywood dla anglosaskiej „światowej wioski”. Amerykański politolog Benjamin Barber nazwał tę anglosaską ummę cywilizacją „McWorld”.

„Ameryka to nie naród jak inne. Założona jednocześnie przez grupy społecznego marginesu mniej lub bardzie przestępczego, nie pożądanego w Europie i szukające tylko zysku, oraz przez obskuranckich pastorów purytańsko-protestanckich — wszyscy oni zjednoczeni byli w jednym przedsięwzięciu eksterminacji ludów autochtonicznych ameroindiańskich. Stany Zjednoczone tworzą — od samego początku — „mutanta cywilizacyjnego”, jednostkę hybrydową, wewnętrznie schizofreniczną. W rezultacie ta „przeciw-cywilizacja” amerykańska zawsze zachowywała swą podwójna naturę, oscylując ciągle pomiędzy z jednej strony moralizmem sfanatyzowanych pastorów, a z drugiej duchem bezprawia, totalnego braku skrupułów oddziedziczonym od kowbojów-włóczęgów oraz innych poszukiwaczy złota — co oczywiście było wzmacniane przez zadowolenie jakiego dostarcza konieczne w tym przypadku przekraczanie moralizmu. Te dwie pozornie przeciwstawne, Janusowe twarze duszy amerykańskiej są zawsze gotowe się połączyć aby wymusić „amerykański styl życia” reszcie świata…”

I na 350 stronach swej książki Alexandre de Valle analizuje „amerykańskie” aspekty islamu, i porównuje je z tym co się dziej wokół nas. Także i w Paryżu wczoraj wieczór.
Nie zapominajmy, ze zarówno Talibowie, al Kaida, „powstańcy w Kosowie”, jak i ISIS w Iraku oraz Syrii to produkt prac CI(P)A oraz US Special Forces.

Interessant, n’est ce pas ?

97 uwag do wpisu “„ISLAMIZM I STANY ZJEDNOCZONE: PRZYMIERZE PRZECIW EUROPIE”

 1. Czy bandyta ma prawo do życia.??? Bankier to także bandyta, bo pieniądza używa tak jak narzędzie ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie „prawa”. Zapraszam do KONSTYTUANTY, by zmienić oblicze ziemi, TEJ ZIEMI i Świata oraz parszywe prawo rodem z III RP.

  Polubienie

 2. No i wyszło interesująco, gdy na „naszym” portalu WIERNIPOLSCE pokazał się powyższy mój wpis aż dwa razy (bo i na wpisie „Zamach w Paryżu”), choć tego wpisu powyżej nie zamierzałem. Po prostu chciałem umieścić powyższe tłumaczenie z francuskiego jako komentarz do odpowiedniego tekstu na portalu kolegów-konkurentów (w praktyce mikro-medialnych) „Wiernipolsce1” – ale tamże tekstu który nadawałby się do takiego komentarza nie znalazłem. W związku z tym wykorzystałem sytuację, że i po otwarciu „wiernipolsce1.wordpress.com” pokazał się znany mi z „wiernipolsce” czarny pasek z ikoną spinacza, wkleiłem powyższy tekst na tym, konkurencyjnym od ponad roku, portalu. I ani się spostrzegłem jak on wylądował nie na „wierni1” tylko tutaj, na wiernipolsce (czyżby „wordpress.com” w ukryciu preferował nasz portal?). W sumie nic nie szkodzi, a nawet lepiej, gdyż jak mawiali Rzymianie (ukłon dla MSK) repetitio mater studiorum est.

  Polubienie

 3. Emil
  a nie przetłumaczyłbyś końcówki tekstu z podanego linku
  …The two-prong US strategy of combining diplomatic and military levers to effect its objective of regime change in Syria may not be contemplating a proxy war with Russia – at least as far as Obama and Kerry are concerned. But the hawks in the Pentagon and the CIA, along with the Saudi and Turk client regimes, seem to be willing to push the risk of a two-prong vice to its logical conclusion – a war with Russia in Syria….

  o spodziewanej a właściwie już zaczętej proxy wojnie z Rosją na terenie Syrii opartej na dwóch filarach dyplomacji i siłach zbrojnych

  Polubienie

 4. Ponieważ tych „aktów terroru” jest w „kluczowych” okolicach Europy oraz Bliskiego Wschodu coraz wiecej, więc pozwolę sobie przypomnieć wypracowanie na ten temat, jakie zrobilem już ponad 11 lat temu

  Epidemia terroryzmu i jej siewcy

  Terror, jako forma głośnego (i zazwyczaj krwawego) protestu przeciwko światu, którego wielu nienawidzi, jest stary jak sama cywilizacja, zwłaszcza ta, która zaczęła wytwarzać coraz to skuteczniejsze środki wybuchowe. W Szwajcarii (i po części we Francji), w latach 1970tych byłem dwukrotnie świadkiem eko-terroru, kiedy niezidentyfikowani obrońcy przyrody wysadzili w powietrze kolejki linowe w La Grave w Parku Narodowym Vanoise, a potem na Aiguille du Midi w Chamonix.

  Sekretne nabycie materiałów wybuchowych nie jest bynajmniej rzeczą łatwą i odpowiednie, tajne służby państwowe, jeśli tylko chcą, bez większych trudności są w stanie namierzyć handlarzy, czy też wytwórców-amatorów takich środków. Z tego powodu, powtarzający swe akcje terrorysta, skazany jest praktycznie na samotność, jak to było w sławnej przed kilkunastu laty historii amerykańskiego unabombera, Teda Kaczynskiego. Tego matematyka, “wroga nowoczesnej techniki”, zdradził w końcu, za nagrodę miliona dolarów, własny brat. Rozpoznał on bowiem literacki styl “listów rozpaczy”, jakie terrorysta, pod groźbą użycia bomb domowej roboty, drukował w wielkonakładowych amerykańskich gazetach.

  Agentom bezpieczeństwa łatwo jest przeniknąć w wąskie kręgi ludzi, decydujących się wymuszać swe prawa za pomocą eksplozji. Akcje terroru, zwłaszcza te na większą skalę, muszą więc mieć przynajmniej cichą zgodę odpowiednich służb państwa. W przypadku zatem większych i powtarzających się eksplozji, automatycznie zaczyna się podejrzewać tajne służby krajów, gdzie pojawiają się ogniska terroru. Tak było w przypadku serii bardzo krwawych wybuchów w Rosji, pod koniec roku 1995, kiedy to, np. w bloku mieszkalnym w Wołgodoniecku, zginęło jrdnoczesnie aż 300 osób. O akcje te oficjalnie oskarżono Czeczeńców. Natomiast, jak pisze rosyjsko-izraelski dysydent-dziennikarz, Israel Adam Shamir, zbiegły z Rosji miliarder Borys Bierezowski oskarża o te czyny innego wpływowego żydo-rosyjskiego miliardera, Anatolija Czubajsa. Ten “Wielki Prywatyzator” Rosji, za pomocą bomb podkładanych przez kierowane przez niego podówczas rosyjskie służby specjalne, skutecznie ugruntował w Rosji ustrój demokratycznego autorytaryzmu, firmowanego przez prezydenta Putina.

  Jeszcze bardziej otwarte oskarżenie o rządowe wsparcie podziemnego terroru, doszlo do nas z post-radzieckiego Uzbekistanu. Pod koniec marca br., w Taszkencie wybuchło kilka bomb, zabijając blisko 50 osób. Posiadający pewne dojścia do światowych środków masowego przekazu, lokalny przywódca talibów, Jakub, ogłosił: Akty teroru w Taszkencie są dziełem samych władz Uzbekistanu i służb specjalnych. Rząd Uzbekistanu zdecydował się na ten krok, aby pokazać społeczności narodowej, że musi walczyć z terroryzmem, a zatem nie może sobie pozwolić na luksus (poprawiających byt ludności) reform (“Przegląd”, 15.4.2004). Jak pisze “Przegląd”, silnie pro-amerykański prezydent Uzbekistanu, Karaimow, dzięki tym ostatnim wybuchom w Taszkencie, z pewnością umocni swą słabnącą władzę. Warto przypomnieć w tym kontekście, że dzięki wydarzeniom 11 września 2001 w Nowym Jorku,, USA uzyskało na terenie Uzbekistanu pretekst do pokojowego przejęcia wielkiej, post-radzieckiej bazy wojskowej w Chanabadzie, w pobliżu nie tylko Afganistanu, ale i Chin.

  Zniewolić Europę bombami

  Oczywiście opinie, czy to zbiegłego z Rosji miliardera, Bierezowskiego, czy uzbeckich talibów, czy nawet polskiego dziennikarza z “Przeglądu”, nie są miarodajne. Formalne potwierdzenie tajnego zaangażowania się największych państw Zachodu w akcje terrorystyczne, mające na celu utrzymanie władzy przez rządzące w tych krajach “demokratyczne mafie”, przyszło z samego Zachodu. Włochy nawiedziła fala terroru już w latach 1970tych, kojarzona podówczas w szczególności z maoistycznymi Czerwonymi Brygadami. Dzięki kompletnemu “załamaniu się” włoskich organów bezpieczeństwa pod koniec lat 1980tych, bardziej odważnym dziennikarzom, w ramach akcji mani pulliti (czyste ręce), udało się dotrzeć do tajnych akt policji.

  Wyszły, na krótko nagłośnione, bardzo szczegółowe dane, kto tak naprawdę stał za zamordowaniem premiera Aldo Moro i za innymi okrutnymi aktami terroru, np. za podobnym do niedawnego w Madrycie, zamachem bombowym w 1980 roku, na dworcu w Bolonii, w trakcie którego śmierć poniosło 86 przypadkowych osób. Wtedy o morderstwo to oskarżono włoskich narodowców i skazano ich na wysokie wyroki. Dane o terrorze lat 1970 opublikował angielski publicysta, Philip Willan, w książce “Puppetmasters – The political Use of Terrorism in Italy”, (Constable, London, 1991; Manipulatorzy marionetek – polityczne pożytki z terroryzmu we Włoszech). Pozwolę sobie przytoczyć kilka wyjątków z recenzji tej trudnodostępnej książki, napisanej przez Petera Drewa i wydrukowanej przez angielski kwartalnik “Perspectives” (nr 3/1993). Recenzja ta nosi bardzo wymowny tytuł: “USA bombardują Europę by ją sobie podporządkować”:

  Mistrzowska praca Philpa Willana bada w sposób szczegółowy i wart pochwały okres terroru we Włoszech, którego interpretacja w ostatnich latach podległa radykalnej, wymuszonej zmianie. Najrozmaitsze zakręty i zwroty są dostatecznie skomplikowane, by wypełnić 358 stron, ale przebija się prze nie główna idea, że terroryzm, w ciągu dwóch dekad od 1969 roku, był kontrolowany przez państwo, w ramach “strategii napięcia”, aby odstraszyć wyborców od tak zwanych partii “ekstremistycznych”, głównie komunistów, które miały podówczas szanse zdobycia władzy. Uwidocznionymi w tytule książki “Manipulatorami marionetek” szybko okazują się Amerykanie, zdecydowani, by utrzymać pro-amerykańskie i pro-NATO-wskie elementy u szcztu władz włoskiego państwa (…)

  Strategia napięcia

  Autor wyszczególnia, w jaki sposób w celu realizacji “strategii napięcia” osiągnięto tajny poziom współpracy służb wywiadowczych pomiędzy Włochami i Stanami Zjednoczonymi i odkrywa elementy wskazujące na tę współpracę – włączając w to wewnętrzne memoranda CIA. W konkluzji pisze on: Nie ma powodów by wątpić, że gros odpowiedzialności za to, co się działo jako wynik “strategii napięcia”, spoczywa na Stanach Zjednoczonych. Od końca II Wojny Światowej Stany Zjednoczone wywierały wielki i tylko stopniowo zmniejszający się wpływ na włoskie tajne służby, jest zatem nie do pomyślenia, że służby te, bez zgody wojskowego przywództwa NATO, mogły być uwikłane w większe afery, także te, związane z terroryzmem.

  Peter Drew posumowywuje swą recenzję “Manipulatorów marionetek” w następujący sposób: Najbardziej istotna rzecz, jaka wyłania się z badań przeprowadzonych przez Willana, to fakt, że tak zwana “amerykanizacja” krajów określanych jeszcze niedawno mianem Wolnej Europy, nie jest li tylko sprawą amerykańskich mód, dziwactw i sub-kultur, które erodują istniejące kultury narodowe. Bardzo wyraźnie istnieje konkretny, kontrolowany przez USA, “system” lub tajny (nad)rząd, utrzymujący władzę ponad poziomem wszystkich, wydajacych się być “niezawisłymi” krajami.

  I właśnie z perspektywy tych rewelacji Philipa Willana, (które natychmiast ukryto gdzieś w bibliotekach), należy patrzeć na coraz bardziej rozkwitającą na świecie “epidemię” terroru, którą (niewidzialnie kontrolowane) mass-media automatycznie łączą z działalnością tajnych arabskich, antyamerykańskich ugrupowań, w rodzaju Al Kaidy. Ta muzułmańska ekstremistyczna organizacja, założona została w latach 1970tych przez CIA oraz pakistańską ISI, w celu zwalczania komunizmu w Afganistanie.

  Strażak-podpalacz

  Jak się konstruuje ogniska islamskiego terroru, opisał, w jednym ze swych wywiadów, były niemiecki minister ds. nauki i techniki, Andreas von Bülow, który poznał, w okresie gdy był ministrem, od podszewki działalność tajnych służb zarówno NRD, jak i RFN. Von Bülow uparcie twierdzi, że atak, taki jak ten z 11 września w USA, musiał być zorganizowany przy wydajnej pomocy władz tego “super” kraju. Na poparcie swej argumentacji, przytoczył on nieznane szerszej publiczności szczegóły wcześniejszego ataku na World Trade Center, w 1993 roku, w trakcie którego sześć osób zostało zabitych, a tysiąc rannych: W centrum tego był twórca bomby, były egipski oficer, który wciągnął w to kilku muzułmanów dla dokonania zamachu. Zostali oni przemyceni do Ameryki przez CIA, mimo że Departament Stanu odmówił im wjazdu. Jednocześnie przywódcą tej grupy był informator pracujący dla FBI, który wszedł w układ z władzami: w ostatniej chwili niebezpieczny materiał wybuchowy miał zostać podmieniony na nieszkodliwy proszek. FBI nie dotrzymała umowy. Bomba wybuchła, jakby to powiedzieć, za wiedzą FBI. Oficjalna wersja zbrodni została wkrótce ustalona. Kryminalistami okazali się źli muzułmanie ( “Tagesspiegel” 13.1.2002).

  Wysiłki sekretnego “nad-rządu” świata, aby muzułmanów – tak jak wcześniej komunistów – przedstawić, jako zawodowych kryminalistów, trwają już kilka dekad. W tym celu tajne służby USA zrobiły wszystko, aby rozdmuchać fundamentalizm islamski, czego świadectwo mieliśmy (i mamy) w Bośni, Algierii, czy też w Rosji (Czeczeni), a nawet w Chinach (Ujgurzy). Po rozdmuchaniu tych ognisk religijnej nietolerancji, zgodnie z logiką postępowania strażaka-podpalacza, Korporacja Pokój made in USA, występując jako pełen cnoty bojownik ze światowym terroryzmem, stara się “sprzedać” światu swe usługi. W ramach samozwańczej roli światowego żandarma, USA w sposób ‘wyprzedzający’ zaczęły atakuje kraje, które mogą budzić podejrzenia o to, że hołubią globalnych terrorystów (Afganistan), lub posiadają zakazane bronie (Irak).

  O metodzie strażaka-podpalacza pisał niedawno jeden z mych korespondentów w byłej Jugosławii, Sasza Papowić. Według niego, pod hasłem “walka z terrorem”, rządząca w Ameryce klika stara się doprowadzić do współdziałania najważniejszych tajnych służb świata, a zwłaszcza Rosji i USA. Poprzez te właśnie służby, będzie można sprawować kontrolę nad praktycznie wszystkimi krajami, w sposób niemalże doskonały. W Moskwie, jesienią 2002 roku, odpowiednio wyszkolony (i wyposażony) oddział czeczeńskich bojowników zajął Teatr na Dubrowce, wraz z blisko tysiącem widzów, w tym wielu obcokrajowców. Ta, prawdziwie militarna operacja, musiała się oczywiście odbyć za cichym przyzwoleniem – lub wręcz dzięki zaproszeniu – rosyjskiej FSB, która ze szczególną dokładnością inwigiluje diasporę czeczeńską w Moskwie. Jak pisze Papowić, na skutek tego zamachu, nazwanego przez prasę globalistyczną “moskiewskim 11 września”, rząd Putina dał się przekonać do antyterrorystycznej współpracy z USA i po cichu udostępnił Amerykanom rosyjskie szlaki komunikacyjne, które ułatwiły, zaplanowane jeszcze przed 11 września 2001 roku, uderzenie wyprzedzające USA na Irak..

  Kluczowe wydarzenia z 11 września też oczywiście nie mogły mieć przebiegu, jaki do dzisiaj lansowany jest przez media. Żadni Arabowie, uzbrojeni w plastikowe noże do rozcinania kartonu (że Amerykanie w to wierzą!), nie sterroryzowali załóg oraz pasażerów porwanych samolotów. Wszystkie samoloty były przecież wyposażone w programy komputerowe, które w wypadku porwania samoczynnie przekazują samolot pod kontrolę z ziemi, niezależnie od woli pilota. (Jest to zabezpieczenie używane w samolotach typu Boeing już od lat 1970tych.) Nawet tego, pokazanego nam w telewizji manewru nagłego skrętu o prawie 180 stopni, jaki wykonał pasażerski Boeing, bezpośrednio przed uderzeniem w drugą wieżę WTC, nie mógł wykonać żaden żywy pilot. Jak obliczono, w trakcie tak nagłego zwrotu przeciążenie wynosiło 5-6 g i zwykły pilot nie dałby rady utrzymać sterów. Wkrótce po 11 września, nie dopuszczona do szerszego nagłośnienia komisja, złożona z 200 cywilnych i wojskowych pilotów USA, stwierdziła, że hiper-precyzyjnego uderzenia w sam środek wieży WTC najprawdopodobniej dokonano za pomocą bezpilotowego Boeinga, zdalnie sterowanego przez AWACS, zaś w Pentagon uderzono albo latającą bombą, lub bezpilotowym samolotem, znacznie mniejszym od Boeinga.

  W USA, już od wielu dekad największe zamachy pozostają niewyjaśnione. Dopiero niedawno ujawniono, że do prezydenta Kennedy’ego w 1963 roku, w Dallas, strzelało aż czterech (lub nawet pięciu) snajperów. Podobnie jak w Dallas przed czterdziestu laty, także wydarzenia 11 września były wewnętrzną robotą klik rządzących USA. Zapewne posłużyły się one podwykonawcami, najprawdopodobniej ze specjalizującego się w zamachach ‘hi-tech’ Izraela. Jest on jak najżywotniej zainteresowany robieniem z Arabów kryminalistów. Podobnie sławna Komisja Warrena, po zamachu na Kennedy’ego, nic nie potrafiła wyjaśnić, tak zapewne nic istotnego nie powiedzą nam kolejne oficjalne komisje, powoływane obecnie w USA, do naświetlenia sprawy 11 września.

  Jeśli zaś chodzi o samą ideę Globalnej Wojny z Terrorem, to modelem dla zachowania się USA w świecie, jest postępowanie zwykłej mafii – chociażby tej pruszkowskiej, albańskiej lub czeczeńskiej – która stara się uzyskać kontrolę nad wszelkimi intratnymi biznesami operującymi na jej terenie. “Niewidzialni terroryści” wytrwale i sprytnie podkładają bomby pod sklepami, restauracjami i przedsiębiorstwami, którymi zamierzają się “zaopiekować”. W końcu zrezygnowani i zastraszeni właściciele oraz użytkownicy zgadzają się na płacenie haraczu, a nawet i na całkowitą penetrację swych biznesów przez, coraz częściej występujących po cywilnemu (patrz Irak dzisiaj), bezwzględnych, “ponadnarodowych“ mafiosów. W wypadku USA oraz Izraela, chodzi tutaj o super-mafiosów, otwarcie wzorujących się na zachowaniach biblijnego ludu bożego (tzw. narodu wybranego), którego uwielbianą zabawą było ściąganie na inne narody Plag Egipskich. Plagi te odrodziły się ostatnio w Europie Wschodniej, w formie koniecznych gospodarczych reform, zaś w innych globalizowanych krajach w formie epidemii bombowo-religijnego terroru, bardzo wyraźnie podsycanego przez sekretny “Nad-rząd” Cywilizacji Zachodu.

  Marek Głogoczowski 22.4.2004

  Polubienie

 5. dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy!

  Znowu wymusiłem na sobie oglądnięcie dzisiejszych, wieczornych Wiadomości TVP1. Oczywiście TERROR i oczywiście INFORMACYJNY. Dokładna powtórka z historii „Charlie Hebdo” sprzed 11 miesiecy. Ktoś („wkurwiony”) wtedy na https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23572&postdays=0&postorder=asc&start=100 tak skomentował ówczesną hucpę policyjną:

  Wysłany: 22:59, 24 Sty ’15
  Cala ta akcja to sciema. Jesli ktos byl dluzej lub chociaz kilka razy we Francji z pominieciem terenow kurortowych to zapewne zdaje sobie sprawe co jest grane. Nie ma takiej opcji, zeby przy zgloszeniu zagrozenia zycia czy tez powazniejszej zadymy na ulicy, na miejsce nie przyjechal patrol rowerzystow bez broni. Od razu zostalby wyslany patrol Zandarmerii [specjalna formacja policji – czesc sil zbrojnych], ktorzy wyposazeni sa w automaty [przy sobie co najmniej klamka, w aucie dluzszy sprzet zawsze] i najpierw lapia za morde a pozniej zadaja pytania bo do tego sa powolani. Cale to zajscie to perfidna mistyfikacja i prosze Panstwa typowy false flag. Nadchodza wielkie zmiany, media juz nawet nie krepuja sie wciskac nam kit, w ktory ciezko uwierzyc no ale ‚klamstwo powtorzone tysiac razy staje sie prawda”. Nie dajmy sie zwariowac.

  No i dokładnie taką i ja wyrobiłerm sobie opinię po oglądnięciu dzisiejszych Wiadomości TVP1. Otóż pokazany był prezydent Francji, który powiedział, że wczoraj (piątek 13!) to był historyczny dzień, który zmienił historię Francji, był to francuski „9-11” (11 września 2001 roku), który zmienił historię stanów Zjednoczonych – oczywiście popychając to mocarstwo do ataku na Afganistan, irak, Libię, no i od 4 z górą już lat, nieudolnie na, Syrię.

  Na ten temat „9-11” francuski były funkcjonariusz slużb specjalnych Thierry Meyssan napisał, bardzo popularna we Francji książkę „Horrible imposture„, w której utrzymuje, ze żaden wielki samolot nie mógł wbić się Pentagon. Także mój słowacki znajomy, od lat ponad 40 mieszkający w Kanadzie, dr jur. Jan Zvalo napisał kopiatą książkę po slowacku „Zalujem” (Obwiniam). Dokumentuje on w niej jak „9-11” został sfabrykowany przez tajne służby, przy pełnym poparciu ówczesnej administracji USA. I co więcej, Zvalo pretenduje, że indywidualna opinia, kto stał za tym nowojorsko-pentagonowym horrorem ówczesnych wydarzeń, jest doskonałym pytaniem sprawdzającym IQ pytanego osobnika.

  A zatem logicznie, zgadzając się z opinią prezydenta Hollande, tylko osoby o niewysokim IQ wierzą, że zaprojektowali ten wczorajszy paryski wyczyn „islamiści z ISIL”, których Centrala jest ukryta gdzieś w bunkrze na pustyni arabskiej, w pobliżu rzeki Eufrat. (Wg. rządu USA, 9-11 było przygotowane przez islamistów z Bin Ladenem na czele, ukrytym w grotach Tora-Bora w Afganistanie.)

  Bo cóż pokazano w Wiadomościach TVP1? Wszystkie osoby, z którymi przeprowadzano wywiady, nie nosiły żadnych śladów obrażeń, nawet czerwony ślad, pokazany migawkowo na chodniku w dzień następny, musiał być sztuczny, bo zaschła krew szybko traci jaskrawy kolor. Cały „cyrk” z „koncertem Dead Metal w Bataklanie” to przecież dobra zabawa – i zapewne odpowiedni zarobek, czyli żołd – kilkudziesięciu przyuczonych do tej roli żolnierzy-aktorów — bo jak pokazano publiczności kogoś „naprawdę” okrwawionego, ze śladami serii z kałacha na koszuli, to internet w śmiech jaka to chałtura „na odwal się”.

  No i nie zapominajmy, że we Francji oraz w Niemczech aż blisko 70 procent ludności nie wierzy, że 9-11 dokonali islamiści z Tora-Bora, a zatem i podobny procent Francuzów ma zapewne podejrzenia, że cała ta historia „vendredi 13” to ustawka Służb Specjalnych. Po to, aby Francuzów przymusić do ataku na… Rosje, oczywiście z Ukro-Polakami, dał nam przecież przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy!

  Polubienie

 6. Komentarz czeka na decyzję moderatora :
  Mieczysław S.Kazimierzak
  Tytuł:*
  Re:Straszne państwo dżihadystów
  Komentarz:
  B I U Link

  CYWILIZACYJNA MIESZANKA,przed którą przestrzegał Feliks Koneczny,polski badacz,autor oryginalnego podziału na cywilizacje.Szczególnie gdy ta mieszanka jest pod wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI okazuje się być WYBUCHOWĄ.
  Można powiedzieć,że to również owoc amerykańskich neokonserwatystów,protestantów działających pod wpływem żydowskich ruchów umysłowych i politycznych realizujących swoje cele za pomocą bezwzględnego prawa silniejszego.Wszystko to na tle WOJNY O PIENIĄDZ między koalicjami petrodolarową a antydolarową bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.W tym wojennym teatrze aktorem jest też EURO starające się o powiększyć swoje wpływy gospodarcze.
  Oliwę do ognia cywilizacyjnej mieszanki dolewają bezbożni wojownicy,którego propagandową tubą w polskich realiach okazuje się być POLITYKA specjalizująca się w cenzurowaniu komentarzy.To jeden ze sposobów budowania KONIA TROJAŃSKIEGO w Europie.

  Polubienie

 7. Według „The Wall Street Journal” (z 14.11.2015), Zachód może znaleźć się w sytuacji, gdy będzie musiał rozpocząć „interwencję wojskową w Syrii”. Teraz NATO oficjalnie nie uczestniczy w nalotach na pozycje Państwa Islamskiego, ale członkowie sojuszu należą do koalicji, która walczy z Państwem Islamskim pod wodzą Stanów Zjednoczonych. Piątkowe ataki we francuskiej stolicy mogą popchnąć NATO do skoncentrowania się na PI i sytuacji w Syrii jako bezpośrednim zagrożeniu dla Zachodu.
  I o to tu chodzi!!!! Libia BIS!!! Amerykańska obawa, że Rosja powstrzyma ekspansję USA w kierunku jej granic.

  Polubienie

 8. Non je ne dirais qui tue gui?

  15 Novembre 2015

  Par: fateh Agrane
  dimanche, 15 novembre 2015 00:43
  • Le terrorisme islamiste intégriste, monstrueux instrument de
  l’impérialisme Américain
  Et de l’O.T.A.N, tue partout aidé aussi par l’Arabie Saoudite comme en
  Syrie et ailleurs, vient de le faire encore en France, au cœur de
  Paris !
  Non je ne dirais pas qui tue qui ?
  Comme beaucoup l’ont dit quand il tuait par milliers en Algérie,
  quand il posait ses bombes dévastatrices de vie humaines à
  l’aéroport, au boulevard Amirouche à Alger, quant il égorgeait Amel
  Zouani zennoune, Boukhebza, tuait Lounes Djabellah et les centaines
  de milliers de victimes
  Non je ne dirais qui tue qui !
  Car j’ai beaucoup de respect pour les victimes, qu’il vient de faire
  au Liban et en France et je m’incline à leur mémoire en ses pénibles
  circonstances et exprime mon soutien et sympathie à leurs proches
  Je ne dirais qui tue qui ?
  Pour bien identifier cette main criminelle financée et entretenue par
  les puissances impérialistes, nous l’avons vu en Irak, en Syrie, au
  Liban, en Egypte et au Tunisie !!!
  Et comme par miracle elle n’existe ni au Qatar ni en Arabie saoudite !
  Ils sont épargnés par cette nébuleuse ? car ils l’a financent cette pieuvre nourrie par les pétrodollars !
  Non je ne dirais qui tue qui ?
  J’ai trop de respect pour les peuples, car les criminels sont connus
  ils dominent le monde et attisent les guerres même au détriment de
  leur propre peuple, pour plus de profit toujours le profit quitte à
  marcher sur le corps de l’humanité
  http://forumdesdemocrates.over-blog.com/2015/11/non-je-ne-dirais-qui-tue-qui.html?utm_source=_ob_email&utm_medium=_ob_notification&utm_campaign=_ob_pushmail

  Polubienie

 9. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ walczące ze sobą strony zaczęły konkurować w pokonaniu państwa islamskiego.Jedna z opinii uwzględniającej korzenie :
  „ISIS to nie jakieś łachmaniarskie grono domorosłych terrorystów. Mają broń, szkolenia, wsparcie, wywiad operacyjny i organizację. Jak dorobili się takich możliwości? Oto jest pytanie. Ale jedno jest pewne: ISIS nie istniałoby, gdyby USA nie stały na czele kampanii mającej na celu zniszczenie Bliskiego Wschodu. Zniszczenia w Iraku, zniszczenia w Libii, skąd ISIS oraz syryjscy „rebelianci” otrzymują tony broni i tysiące bojowników. Niestety Francja cierpi w wyniku opętańczej polityki USA.”

  Polubienie

 10. MSK -…. Francja cierpi……
  Ta franca to taka sama Q jak dzisiejsze USA a całe wydarzenie to tylko pretekst do wojny przeciw rządowi syryjskiemu, co już ogłosił Hollande mówiąc że Franca jest w stanie wojny.
  ————————
  Pojawiły się również doniesienia, że przy jednym z zamachowców znaleziono syryjski paszport. Później telewizja CBS News, powołując się na źródło w amerykańskich służbach specjalnych, poinformowała, że dokument może być sfałszowany.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151115/1422848/francja-paryz-zamachy-terroryzm.html#ixzz3rY0YN6PF
  ———————–
  ….w amerykańskich służbach specjalnych….. jak to wiedzą wszystko w szczegółach, no bo jak by mieli nie wiedzieć, skoro sami to spreparowali nie bez pomocy miejscowych franców

  Polubienie

 11. Paszporty na miejscu zdarzenia. Pierwszy raz w Nowym Jorku w 2001 r. gdzie znaleziono paszport w ruinach WTC, drugi raz w zeszłym roku w Paryżu gdzie znaleziono dowody osobiste terrorystów pozostawione w samochodzie, co niby umożliwiło ich lokalizacje a teraz paszport oficjalny syryjski, (który pewnie oficjalnie wręczył Baszar el Assad terroryście Daesz życząc mu udana misje w ramach jego ekumizmu!)
  Żarty na bok, wiadomo, ze można było podrzucić te paszporty po wydarzeniach. Chodzi o to, aby sprawdzić na ile można ogłupiać społeczeństwo i kto reaguje inteligentnie na te głupstwa żeby służby ich zlokalizowały….Teraz, kto to zrobił dokładnie? Wiadomo, ze bezpieki zachodnie to nadzorowały, a jakie były ręce tej bezpieki?…To w sumie drugorzędne. Bo to zlecona praca.

  Polubienie

 12. Po co wyżej tyle treści ,kiedy wystarczy napisac jedno zdanie .
  SZMULE ZNOWU ZROBILI KRWAWA JADKE !
  Kto bardziej od nich uwiekbia kabale trzynastki i piatki ?

  Polubienie

 13. siła międzynarodowego zyda jest przeogromna.1917 rok, zmiana systemy ogromnego państwa rosji w komune.,1989 r zmiana komuny w Polsce i w rosji na kapitalizm/mówię w dużym uproszczeniu/. niech mi Stowarzyszenie Polska Suwerenna wytłumaczy dlaczego żydy przez tyle lat nie mogą pokonać i zniewolić naród białoruski. nie mogę tego pojąć. nie dadza rady? może czegos się boja? moze to działanie majace jakiś cel?

  Polubienie

 14. ja
  Już ci tłumaczę, a wytłumaczenie jest proste.
  byle czubka można zawsze okiwać, ( car Mikołaj, Gorbaczow, Jelcyn, Jaruzelski, Janukowycz) a faceta z głową i z jajami wykiwać się nie da.
  I stąd Łukaszenka (wcześniej Stalin) stoi na swoim i się trzyma.

  Polubienie

 15. Ta człowieku to proste jak bijak cepa !
  Zyd idzie tam gdzie latwizna przywłaszczenia cudzego bogactwa i naiwność ludzka .
  Na Bialorusi ZYD CHLOPA NIE SKUSI !
  A i okraść się tam nie daja jak durni potomkowie Slowian w Polsce.
  Bialorusini maja swój rozum i jest im z tym dobrze.

  Polubienie

 16. Ktoś już zauważył że pewna anielica potrafi opłakiwać to co się dzieje na krańcach świata zawsze we właściwym miejscu i czasie.
  False flag?
  Nie ona jest rzeczywista

  Polubienie

 17. Ad. Adm-ina

  Szanowny Adm-inie – To jest żydowska płaczka, inaczej nazywana łzawicą lub chłostką. Takie coś, płacze na każde zawołanie, oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem.

  P.S. Nie mylić ŁZAWICY POGRZEBOWEJ z Łzami Hioba – łzawica ogrodowa (Coix lachryma- jobi L. var. ma-yuen Stapf Adlay, ang. Job’s Tears).

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 18. Koledze MSK (to nie robot automatycznie się włączający na tym portalu po każdym nań wpisie, ale osoba z którą nawet raz rozmawiałem we Wrocławiu u księdza proboszcza Jana Kurdybelskiego) pragnąłbym przypomnieć, że DLA PIERWSZYCH CHRZEŚCIJAN PIENIĄDZ MIAŁ ZAPACH GÓWNA.

  O tym przypomniał mi w Paryżu, przed około 35 laty, mój kolega jeszcze ze studiów-asystentury w Berkeley, Jean Abou, tak zwany „pied noire” żydowskiego pochodzenia, którego ojciec był zawiadowcą stacji jeszcze w Algerii i oczywiście oddanym komunistą. (U jego rodziny nawet miałem w 1979 roku przez kilka miesięcy zapewnione bezpłatne mieszkanie w Paryżu w trakcie francuskiego rządowego stypendium w Laboratoire d’Evolution des Etrês Vivantes przy bulwarze Raspail; przy tym bulwarze mieści się także Musée des Sciences de l’Homme, w którego stołówce spotykałem się czasem i z obecnym prezesem Fundacji Batorego w Polsce). Nie pamiętam dokładnie o czym przy okazji wspólnych obiadów mówiliśmy, ale Aleksander Smolar (jeden z moich tekstów pt. „Inwazja kastratów” opublikował w 1974 w „Aneksie” jego brat Eugeniusz w Uppsali), z naganą podówczas stwierdził, że „Ty byś wszystkich ludzi wpędził spowrotem do jaskiń!”

  Ale wracając do ROBOTO-PODOBNEGO zrozumienia świata przez MSK jako „Wojnę o Pieniądz”. Jeśli to zrozumienie połączyć z opinią pierwszych chrześcijan, że pieniądz — choć błyszczy jak złoto — to jednak ma zapach gówna, to nasza INTELIGENCJA podpowiada nam, że w istocie cała nasza Cywilizacja Rzymsko-Chrześcijańska walczy o to, aby nad Światem rozpościerała się coraz gęstsza chmura Wydzielin Ludzkości o żółtawej konsystencji najzwyklejszego GÓWNA. I zarówno ostatnie Osiągnięcia Służb Specjalnych w Paryżu, jak i twórczość MSK na tym portalu, taki właśnie zapach wydzielają.

  A jeśli chodzi o ostatnią wersję „9-11” w Paryżu, to proszę sobie wrzucić w wyszukiwarkę google „Paris Matrix Roberts” i zobaczyć ile tam wyskoczy nie-gówno-podobnych odpowiedzi.

  Polubienie

 19. Interesujący komentarz do „9-11 w Paryżu” pokazał się na http://www.neon24.pl

  Dajemy sie manipulować…?

  Tak np. guru młodzieży w sieci tzw. Max Kolonko, do dziś twierdzi, że zamachy 11.09.01. to robota Al-Kaidy.
  Ten filmik francuskiego reportera z okna (na zapleczu klubu), to dopiero gniot.
  Osoby wiszące za oknem świadczą, że nie jest to początek ataku. Nie ma policji w zaułku. A jak ciągną po ulicy niby rannych, ani jedna kropla krwi się nie pojawia. Inna osoba przed wejściem (może tylko ranna), sięga po telefon i widać nawet podświetlony monitor (ma ktoś możliwość sprawdzenia co jest na ekranie?).
  Śmierdzi nagranie nawet przez monitor.
  I żeby nie było. Nie twierdzę, że nikt nie zginął. Jednoczę się w bólu z tymi, którzy stracili bliskich.
  Nikt mi jednak nie jest w stanie wytłumaczyć, jak osoba trafiona pociskiem z AK-74 (nawet z AK-47), a ciągnięta za ręce po asfalcie, przez kilkanaście metrów, nie uroniła ani jednej kropli krwi z rany. Zdążyła się wykrwawić? I przebrać w czyste ciuchy?
  Kumacie o co chodzi?
  Panie Bogusławie, pan to widział?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Wujek Polonii

  Polubienie

 20. Ot, znalazłem, u Bogusława Jeznacha istotę NIENAWIŚCI ZACHODU do Syrii dzisiaj, to powtarzane wciąż, przez Sekretarza Stanu USA, Johna Kerry’ego żądania, by Syria ZMIENIŁA KONSTYTUCJĘ (jak Polska 1.01.1990 roku, gdy zniesiono ograniczenie lichwy do 10%/rok, ograniczenie pochodzące jeszcze z roku 1921) i pozbyła się prezydenta Bashera Assada (z którym zaledwie sześć lat temu tenże Kerry, wraz z żonami, zostali sfotografowani jak przyjaźnie jedzą obiad w jakiejś restauracji w Damaszku!):

  http://jeznach.neon24.pl/post/126683,piec-lat-klamstw-o-syrii

  „Dlaczego Syryjczycy Popierają Baszara al Assada.”

  (…) Reformy

  Przed wydarzeniami z marca 2011 Syryjczycy w uzasadniony sposób domagali się konkretnych reform, z których wiele zostało zrealizowanych od początku wybuchu zamieszek. W rzeczywistości, prezydent al-Assad wprowadzał reformy przed i po 17 marca 2011. Stephen Gowans zauważył niektóre z tych wczesnych reform i wymienia:
  * Anulowanie ustawy o stanie wyjątkowym;
  * Zmiany w konstytucji kraju i poddanie jej pod głosowanie w referendum [głosowało 8,4 mln Syryjczyków; 7,5 mln za przyjęciem konstytucji];
  * Zaplanowanie, a następnie przeprowadzenie wielopartyjnych wyborów parlamentarnych i prezydenckich. Konstytucja, wyjaśnia Gowans, „zobowiązywała rząd do kierowania gospodarką na rzecz syryjskich interesów, oraz gwarantowała, że rząd syryjski nie zmusi Syryjczyków do pracy na rzecz interesów zachodnich banków, firm naftowych i innych korporacji.”
  Zmiany zawierały także:
  * Zabezpieczenie obywateli na wypadek choroby, inwalidztwa i starości; dostęp do opieki zdrowotnej; bezpłatnej edukacji na wszystkich poziomach;
  * Przepis, który wymagał, by połowa członków Zgromadzenia Ludowego została wybrana z szeregów chłopów i robotników.
  Komentator polityczny Jay Tharappel wyjaśniał te zmiany tak: Nowa konstytucja wprowadziła system wielopartyjny w tym sensie, że kwalifikowanie partii politycznych do udziału w wyborach przestało być domeną uznaniowej zgody partii Baas a oparło się na kryteriach konstytucyjnych. Nowa konstytucja eliminowała z życia politycznego partie polityczne, których osią była religia, sekty lub czystość etniczna, lub które są z natury dyskryminujące wobec jednej z płci lub rasy. (2012: art.8). Nic dziwnego, że w NATO nie spodobała się konstytucja, która zapewniała Syrii suwerenność i wyrywała ją ze szponów wielonarodowych korporacji i zachodnich banków.
  W swoim artykule, „Dekryminalizacja Bashara – w kierunku bardziej skutecznego ruchu antywojennego”, pisarz Carlos Martinez przedstawił pozytywne strony Syrii, w tym jej anty-imperialistyczne i prospołeczne reformy, jej sekularyzm i wielokulturowość. Martinez zauważa też wyraźną syryjską niechęć do syjonizmu i poparcie dla Palestyńczyków. Te wszystkie punkty są całkowicie sprzeczne z kłamstwami wygłaszanymi w ciągu ostatnich prawie pięciu lat i rozbijają słabe uzasadnienie dla dalszego prowadzenia wojny w Syrii. (…)

  I o to właśnie chodzi. NA NASZEJ PLANECIE NIE ŚMIE BYĆ ŻADNE PAŃSTWO NIEZALEŻNE OD KGB czyli KORPORACJI GLOBALNYCH BIZNESMENÓW I to zjawisko GLOBALIZACJI już prawie oficjalnie nazywa się McWorld.

  Polubienie

 21. Przeciez to jasne od kogo dzisiejszy swiat i ludzie zaleza ,mało tego,kto im narzuca dyktat jak zyc i za ile !
  Tylko ruskie się im nie daja i dobrze na tym wychodzą .
  Choc o ruskich mowia,ze to kacapy.
  O Polakach,ze przed szkoda jak i po głupie.

  Polubienie

 22. Świetny wywiad na Russia Today, niestety po angielsku, z dziennikarzem oraz pisarzem obecnie na miejscu w Paryżu. Te „zamachy 9-11 w Paryżu” to przede wszystkim TERRORYZM MEDIALNY gigantycznych korporacji propagandowych.https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1D-9_LFPN7g

  Podobną opinię wygłasza (pisemnie) Paul Craig Roberts, były doradca ekonomiczny prezydenta Reagana

  http://www.monitor-polski.pl/paul-craig-roberts-zamach-w-paryzu-sluzy-matrixowi/

  Paul Craig Roberts – zamach w Paryżu służy Matrixowi

  Paul Craig Roberts, jeden z najznakomitszych ekonomistów i politologów w USA, który pełnił m.in. funkcję Assistant Secretary of the Treasury for Economic Policy w administracji Ronalda Reagana, w swojej dzisiejszej publikacji The Matrix Extends Its Reach (Matrix rozszerza swój zasięg), zwrócił uwagę na dezinformację jaką wprowadzają media jeśli chodzi o wczorajszy zamach. Roberts uważa, że zamach jest operacją fałszywej flagi, której głównym celem jest zamknięcie granic Unii Europejskiej – co w sytuacji braku zagrożenia ze strony imigrantów, czy tzw. ISIL, było niemożliwe. Teraz stało się możliwie i Roberts przewiduje, że i inne granice krajów europejskich zostaną zamknięte.

  Robertsa dziwi współpraca w dezinformacji mediów rosyjskich, które także nawołują do zdecydowanych reakcji przeciwko „terroryzmowi”, propagując godzinę po zamachu niepotwierdzone informacje, że za zamachem stoi ISIL. Tak działa propaganda i rosyjskie media idą na współpracę z „amerykańskimi”, które kontrolują niemal cały rynek medialny na zachodzie. Czyżby zapomniały o fałszywkach medialnych „zachodu” odnośnie zestrzelenia samolotu MH-17, gdzie winę od razu zrzucono na Rosję, mimo, że nie było na to żadnego dowodu? Czyżby zapomniały o fałszywej „rosyjskiej inwazji na Ukrainę” tak promowanej przez zachodnie media jako fakt?

  A przecież, jak rok temu redaktor naczelny Frankfurter Allgemeinen Zeitung, dr Udo Ulfkotte, w książce „Gekaufte Journalisten” ujawnił, że niemal każdy europejski dziennikarz w takiej czy innej formie pracuje dla CIA, MI6 i Mossadu (agencje służące globalnemu syjonizmowi, zob. : Reporter Admits Most Media Work for CIA, MI6, Mossad. Dzięki temu można ludziom wmówić każde kłamstwo, jak np. to, że zamachu na WTC dokonało 19 Arabów z nożykami do cięcia papieru. Podobnie musi być w przypadku zamachu w Paryżu.

  Jaki bowiem cel mógł mieć ISIL? Dlaczego we Francji, a nie np. w USA? Czy celem ISIL jest pozamykanie granic europejskich i zablokowanie wypływu oponentów z Syrii i Iraku? Media nie tylko nie odpowiadają na te pytania, nawet ich nie stawiają.

  Zagrożeniem dla elit europejskich nie jest ISIL, są nimi nowe anty-imigracyjnie nastawione partie, których popularność zaczęła gwałtownie rosnąć, jak Pegida w Niemczech, UK Independence Party w Wielkiej Brytanii, czy Front National we Francji. W przypadku Francji, sondaże wykazują, że największe szanse na prezydenta ma właśnie liderka tej partii Marie Le Pen. Dlatego też trzeba było coś zrobić z hordami uchodźców, by uniknąć przejęcia władzy przez te partie, których nastawienie jest również antyamerykańskie.

  Zamach, poprzez pozamykanie granic, zniweluje główny argument popularności tychże partii – co zabezpieczy Unię Europejską wraz z jej „elitami” i jej zależność od Waszyngtonu.

  Paul Craig Roberts zastanawia się czy społeczeństwo zachodnie jest na tyle inteligentne by przyjmować fakty medialne zanim pojawi się jakikolwiek dowód. Te fakty tworzone są przez rządy i ich macki w postaci mediów. W USA 90 procent mediów jest w rękach sześciu mego-korporacji, podobnie jest w Europie. Dlatego też ani media, ani rządy nie przeprowadzą żadnego wartościowego dochodzenia. Matrix rośnie w swoim absurdzie i o dziwo staje się coraz bardziej odporny.

  Na podst: http://www.paulcraigroberts.org/2015/11/14/the-matrix-extends-its-reach-paul-craig-roberts/

  Polubienie

 23. Rosyjskie media, też nie do końca są rosyjskie ( przykład Politkowska)

  Zenek zatrudniony na innej robocie …
  no to wspaniale, jeśli znów masz za szefa kolejnego szmula to od razy humor powinien ci się poprawić.
  Sam widzisz że to dobrzy ludzie co nie dają ci z głodu umrzeć
  A podwyżka była, czy za te same centy dalej robisz

  Polubienie

 24. A swoją drogą popatrzcie państwo jaka ta Hameryka jest wspaniała, Zenka szurnięto niedawno z roboty i już Zenek ma następną robotę. Nie to co u nas w Polsce gdzie ja emeryt, od blisko ośmiu już lat na bezrobociu.
  I nie ma zmiłuj się, ani ram tam tam.
  Tak się zastanawiam, czy by nie pójść jutro i nie popytać, czy jakiego naboru do służb specjalnych w najbliższym czasie nie będą robili , bo zagrożenie terrorystami narasta, więc mógłbym się przydać.

  Polubienie

 25. Admin !
  Możemy cie zatrudnić na etacie „przynieś-wynieś-pozamiataj” w „naszej” agencji na podkarpaciu.
  Wlasnie jeden emeryt „strzelil tam w kalendarz” i poszukiwany jest kolejny z odpowiednimi kwalifikacjami.
  Jest tylko jeden problem – agencja miesci się w Rzeszowie,zas miasto to jest pod szczegolna opieka szmuli,na wzor opieki szwabskiej we Wroclawiu i mocno naszpikowany bronia psychotroniczna,
  dlatego tez prosimy na portal :

  http://www.stopzet.wordpress.com

  celem zapoznania się o tym co ludziom szkodzi a nawet zabija w wytypowanych do pewnych celów 10 miastach
  w Polsce.
  Olsztyn jeszcze nie jest na liscie ,wiec w nim roboty nie znajdziesz.
  Praca dobrze platna.

  Polubienie

 26. Ad. APA-czy

  Czym jest STOPZET?

  Ja preferuję tradycyjne metody np. TECHNIKI VOODOO, A KYSZ SIŁO NIE CZYSTA albo CZARY MARY!!! APA – głupcy zawsze będą głupcami i sami tworzą w swoim otoczeniu STOPZET!!!

  Polubienie

 27. Wejdz (nie tylko ty ale i inni) na podany portal,poczytaj,posluchaj,poogladaj a później podyskutujemy.
  Wlasnie ten portal jest dla takich jak Ty – czy jesteś głupcem ?
  Jeżeli tak ,to w Stowarzyszeniy „StopZet” znajdziesz pomoc .
  W psychiatryku będzie juz zapozno,tam cie dobija !

  Polubienie

 28. „przynieś-wynieś-pozamiataj”
  Niezła fucha, rzec by można trzy w jednym.
  ————————–
  Rosyjskie służby specjalne wyznaczyły nagrodę w wysokości 50 mln dolarów za informację o osobach, związanych z zamachem na samolot A321.

  „Federalna Służba Bezpieczeństwa zwraca się do wspólnoty rosyjskiej i międzynarodowej o pomoc w znalezieniu terrorystów. Za udostępnienie informacji, które pomogą w aresztowaniu przestępców, zostanie wypłacona nagroda w wysokości 50 mln dolarów USA” — poinformowało dzisiaj centrum prasowe FSB FR.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151117/1437740/Rosja-A321-nagroda.html#ixzz3rjsmaPVE

  Polubienie

 29. Ad. APA-czy

  APA – a HARP jeszcze działa? Zobacz co to jest OKO MOSKWY albo RADAR DUGA. Chemtrails dalej ,,zabijają ludzkość”? APA – daj sobie spokój, to są tylko STRACHY NA LACHY!!!

  P.S. APA – jakie nowe ,,łakocie i smakołyki” wyprodukowano w MONSANTO?

  Polubienie

 30. W cytowanym powyżej tekście, podsumowującym wypowiedź dr Paula Craiga Robertsa proszę zwrócić uwagę na zdania:

  Robertsa dziwi współpraca w dezinformacji mediów rosyjskich, które także nawołują do zdecydowanych reakcji przeciwko „terroryzmowi”, propagując godzinę po zamachu niepotwierdzone informacje, że za zamachem (w Paryżu) stoi ISIL. Tak działa propaganda i rosyjskie media idą na współpracę z „amerykańskimi”, które kontrolują niemal cały rynek medialny na zachodzie. Czyżby zapomniały o fałszywkach medialnych „zachodu” odnośnie zestrzelenia samolotu MH-17?

  A oto moja, osoby dobrze wytrenowanej w kojarzeniu faktów, opinia:

  A zatem czy przypadkiem Szef Rosyjskiej Służby Bezpieczeństwa nie powtórzył bezmyślnie niepotwierdzonej informacji angielskich i amerykańskich mediów, że za zamachem na A-321 stoi ISIL? Czy „na siłę” putinowskie (nie przypomnę, z czym u żabojadów ten termin się kojarzy) ruskie nie palą się do współpracy z CIA, Mossadem i MI6 w ramach tak zwanego Matrixu?

  Interresant, n’est-ce-pas?

  Polubienie

 31. Jedno jest pewne,że ludy SEMICKOJĘZYCZNE są wrogo nastawione do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
  Judaizm rabiniczny w przeciwieństwie do islamu utrzymał swoje wpływy i miał destrukcyjny wpływ na państwa europejskie.Zbliżał się do masonerii aby zaostrzyć ostrze unicestwiania korzeni chrześcijaństwa. Zachodni kierunek destrukcji zogniskował się w procesie REFORMACJI,natomiast wschodni na wskroś wynaradawiający,poprzez uznanie,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo.
  Semicką solidarność wobec bandyckiego działania państwa islamskiego potwierdził jeden z rabinów argumentujący,że to kara za holocaust.

  Polubienie

 32. MSK napisał:

  ludy SEMICKOJĘZYCZNE są wrogo nastawione do chrześcijaństwa

  no i proszę, proszę MSK najwyraźniej zapomniał, w jakim języku napisane zostały prawie wszystkie Księgi Starego Testamentu (za wyjątkiem bodajże tych 2 Ksiąg Greckich) oraz WSZYSTKIE Księgi Nowego Testamentu, będące podstawą religii chrześcijan.

  Polubienie

 33. Ad. Panów Marka i Mieczysława

  ,,Wygrzebałem” na YouTubie, coś bardzo ciekawego:

  Żydzi Aszkanazi i starożytny Izrael Co się stało z prawdziwymi izraelitami

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 34. kika22
  w takim układzie aż się prosi byś nam ten film pokazał wstawiając na stronę .
  Też byśmy chcieli obejrzeć

  A na razie poddaję pod ewentualną dyskusję poniższy film

  tylko obyśmy nie zostali narodem wybranym (do likwidacji w III WŚ)

  pozdrawiam

  Polubienie

 35. Rosja dokonuje teraz nalotów na obiekty PI na wschodzie Syrii z pomocą bombowców dalekiego zasięgu TU-22M3 – podaje Ministerstwo Obrony Rosji.
  ——————————–
  SUPER FAST NUCLEAR BOMBER Russian Air Force Tupolev Tu 22M3 ready to confront US and NATO


  ———————————————-

  Lotnictwo Sił Powietrzno-Kosmicznych Federacji Rosyjskiej zrealizowało 65 wylotów nad Syrią, zlikwidowano 6 punktów dowódczych terrorystów — informuje Ministerstwo Obrony Rosji.

  Minister obrony Federacji Rosyjskiej Siergiej Szojgu zaznaczył, że siły powietrzne Rosji zlikwidowały 140 obiektów terrorystów.

  — Strategiczne bombowce Tu-160 i Tu-95 powróciły do swoich baz po uderzeniach na pozycje IS w Syrii, Tu-22M3 nadal PRACUJE” — Ministerstwo Obrony Rosji.

  Sztab generalny Ministerstwa Obrony Rosji poinfomował także, że działania rosyjskich sił zbrojnych pozwoliły syryjskim wojskom przejść do ofensywy, oswabadzając znaczne terytorium.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151117/1443827/ministerstwo-obrony-sztab-generalny-wyniki.html#ixzz3rlzBP1Lv
  ————————–
  Jeśli Rosja zaczyna używać swych strategicznych bombowców to amerykanie nie mają co tam robić.
  Albo jest to fałszywka podana przez Sputnik, ale jak sprawdziłem przed chwilą podaje to także RT (Russia Today) Long-range bombers to fly anti-ISIS missions from Russia, Putin orders Navy to work with France

  Polubienie

 36. Krążownik „Moskwa” realizuje na wodach Morza Śródziemnego zadania związane z zablokowaniem dostępu do rosyjskiej bazy w Syrii od strony morza.

  Należy opracować plan działań w Syrii we współpracy z francuską marynarką wojenną — zarówno na morzu, jak i w powietrzu — oznajmił prezydent Rosji Władimir Putin na posiedzeniu w Ministerstwie Obrony Rosji.

  Rosyjscy wojskowi muszą współpracować zarówno ze swoimi sojusznikami, jak i, w szczególności, francuskimi kolegami, którzy zbliżą się do brzegów Syrii na lotniskowcu — dodał prezydent.

  Putin zlecił krążownikowi „Moskwa” nawiązać kontakt z francuską grupą dowodzoną przez lotniskowiec w rejonie działań zbrojnych na Morzu Śródziemnym w celu walki z Państwem Islamskim — podaje RIA Novosti.

  Jak poinformował dowódca wyprawy, krążownik „Moskwa” realizuje na wodach Morza Śródziemnego zadania z zakresu zabezpieczenia od strony morza bazy w Syrii, gdzie stacjonuje rosyjskie lotnictwo.

  5 listopada Francja poinformowała o swoich zamiarach wysłania do walki z organizacją terrorystyczną PI grupy okrętów z lotniskowcem „Charles de Gaulle” na czele.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151117/1444019/Krazownik-rosja-lotniskowiec-francja.html#ixzz3rm3uzUGh

  komentarze ze strony

  Nata Natalia · Kraków
  Prezydent Putin moim zdaniem jest już niekwestionowanym światowym liderem. Nie ma sobie równych.
  Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 2 godz.

  Edward Leśny
  nie kwestionowany lider świata i okolic;)

  Nata Natalia · Kraków
  Edward Leśny , wg mnie – niekwestionowany ( nie z przymiotnikiem piszemy łącznie. Tak mnie przynajmniej uczono w peerelu.

  Edward Leśny
  Wybitny matematyk profesor wciąż może być dyslektykiem;)

  Antoni Wysocki · Ex Ing. Conseil
  Jeżeli ten piękny lotniskowiec nie dostanie się pod bezpośrednią ochronę rosyjską, to – to może stać się jego ostatnia wyprawa … Nienawiść Arabów do Francji jest tak wielką, że zrobią wszystko – żeby się właśnie na nim odegrać … ;-(

  Edward Leśny
  No trudno, nie ma mistrali to nie ma jak ochronić czarlsa de gola. Amen.
  —————————————
  Ciekaw jak zacznie się im układać współpraca bez USA i Izraela

  Polubienie

 37. @markglogg
  Mój punkt widzenia jest z miejsca siedzenia gdzie nastąpił rozwód opisany przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.Autor zawarł tam swoje tezy,które często zamieszczałem broniąc światopoglądowych argumentów.
  Jestem pod wrażeniem programu nauczania,który był znamienny dla szkoły klasycznej.Pozostawił po sobie istotę i znaczenie świata metafizycznego,który pozwala na opisanie Wszechświata z obecnością PRAWDY ABSOLUTNEJ.

  Do materialnej dialektyki nie przekona mnie obraźliwa propaganda.

  Polubienie

 38. Co się w końcu dzieje ?
  Wszystkiemu jest winne jakies wymyślone państwo islamskie ,gdzie ono lezy i jaki ma rząd ???
  Pytam ,bo nigdzie doczytać się nie mogę ,przeglądam tez atlasy geograficzne swiata i nie ma !
  Podobnie jest z tymi uciekinierami – skad i dokokad wieja,zreszta po co ???
  Zdrowi ludzie ,silni,mlodzi i boja się -czego-kogo ?
  Gdzie oni do tej pory mieszkali,skad wzięli kase na podróż ,wśród nich trudno odroznic araba od zyda i odwrotnie.
  Kto na tym kreci jakiś interes .
  Jest tu ktoś co by na powyższe pytania odpowiedział ,prosto i szczerze ?

  Polubienie

 39. W przeszłości gdy była wojna ludność cywilna mogła oglądać kroniki filmowe z działań na froncie, a po wojnie filmy wojenne.
  Obecnie zaczyna być możliwym, może nawet będzie w modzie oglądanie wojen i bitew na bieżąco w czasie rzeczywistym tak jak mecze piłkarskie czy bokserskie.
  Wojacy będą zarzucali się rakietami i bombami, publika przy telewizorach będzie się ekscytowała walką, liczyła gole – udrzenia i obstawiała zwyciężce
  —————————

  Na podstawie:
  http://www.kremlin.ru/events/president/news/50714 )

  Władimir Putin odwiedził Narodowe Centrum Dowodzenia Obrony Rosji,
  gdzie odbyło się spotkanie na temat działań w Syrii powietrzno -kosmicznych sił
  Federacji Rosyjskiej,

  17 listopada 2015

  Najwyzszy Dowódca usłyszał raporty Siergiej Szojgu -ministera obrony, szefa Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji Walerego Gierasimowa, a także dowódców rodzajów wojsk wykorzystywanych w trakcie operacji.

  Prezydent- Верховный Главнокомандующий polecił, aby nawiązać kontakt z siłami Francji do wspólnego działania na rzecz walki z terrorystami.

  * * *

  Władimir Putin: Proszę, Siergiej Szojgu.

  Siergiej Szojgu:
  Towarzyszu Naczelny Dowódco (Товарищ Верховный Главнокомандующий)
  zgodnie z postawionymi przez Was zadaniami wzmocnienia akcji naszych samolotów bojowych przeciwko organizacjom terrorystycznym dzisiaj, jako część operacji lotniczych, prowadzone były pierwsze masowe naloty na cele w Syrii LIH.

  Liczba lotów wzrosła dwukrotnie, co pozwala zapewnić potężny i dokładne uderzenia na bojowników ISIS całej głębi terytorium Syrii.(…)
  Dzisiaj, od 5.00 do 5.30 rano czasu moskiewskiego 12 bombowców dalekiego zasięgu „TU-22” zadały cios organizacji terrorystycznej w prowincjach Raqqa i Dajr az-Zaur.

  Od 9.00 do 9.40 bombowce strategiczne „Tu-160” i „Tu-95MS” wykonały 34 startów rakiet cruise na cele bojowników w prowincji Aleppo i Idlib.(…)

  Więcej o działaniach rosyjskiego lotnictwa powie Szef Sztabu Generalnego Walerij Gierasimow.

  Operacja trwa.

  Władimir Putin: Proszę, Walerij

  V.Gerasimov:
  Towarzyszu Naczelny Dowódco (Товарищ Верховный Главнокомандующий)
  zgodnie z Waszym rozkazem lotnictwo wojskowe naszych Sił Zbrojnych od 30 wrzesnia dokonuje uderzeń na formacje międzynarodowych organizacji terrorystycznych na terytorium Syrii.

  W ciągu 48 dni przeprowadzo 2289 lotów bojowych i ataków bombowych na 4111 cele dużej infrastruktury, koncentracje sprzętu i siły roboczej wojskowych bojowników.

  W walkach zniszczono 562 punkty kontrolne, 64 terrorystyczne obozy szkoleniowe, 54 fabryki do produkcji broni i amunicji i innych obiektów.

  Działania rosyjskich samolotów pozwoliły syryjskiej armii przejść do ofensywy na wszystkich frontach w prowincji Aleppo, Latakia, Idlib, Homs i Damaszku, uwalniając duże obszary od terrorystów .

  Na północy, w prowincji Aleppo, armia syryjska uwolniła 40 osiedli, wojska rządowe odblokowały bazę lotniczą Kveyris, a teraz nadal rozszerza strefę bezpieczeństwa wokół lotniska.

  Pomyślnie rozwija ofensywę w Idlib: wojska syryjskie są obecnie zaangażowane w aktywnych działań ofensywnych w odległości 20-30 kilometrów od miasta.

  W nadmorskiej prowincji Latakia bojowników wyparto z dwunastu osiedlach.

  Oddziały szturmowe wojsk rządowych i milicji ludowej prowadziły zacięte walki o odbicie miasta Salma.

  Pomimo silnego oporu grup zbrojnych, ofensywa jednostek Syrii trwa.(…)

  Spotkanie na temat działania rosyjskich sił zbrojnych w Syrii.

  Władimir Putin: Dziękuję. Dowódca lotnictwa dalekiego zasięgu Anatolija Zhikharev, proszę.

  A.Zhiharev:
  Towarzyszu Naczelny Dowódco (Товарищ Верховный Главнокомандующий)
  dowódca lotnictwa dalekiego zasięgu generał Zhiharev melduje …
  ( więcej http://www.kremlin.ru/events/president/news/50714 )

  Spotkanie na temat działania rosyjskich sił zbrojnych w Syrii.

  więcej:

  http://www.kremlin.ru/events/president/new

  Polubienie

 40. Airbus 321 dans le Sinaï : il ne reste qu’une hypothèse

  par Valentin Vasilescu

  Z obowiązku „emeryta doktora filozofii politycznej” a wcześniej i mgr M.A. fizyki i geofizyki, wszedłem na portal http://www.voltairenet.org/article189244.html .

  I znalazłem DALSZY CIĄG rozważań, które się ukazały na portalu http://www.km.ru 10.11.2015 po południu i które ZNIKŁY zanim zdążyłem je do końca doczytać.

  Przypominam, że Tatiana Anodina, szefowa moskiewskiego MAK, który m.in. badał katastrofę smoleńską, nagle, 6 listopada br opuściła Moskwę i „na stałe” osiedliła się we Francji. Czyżby zaczęła się bać o swe życie w stolicy Nowych Carów? Bo szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, Aleksander Bortnikow, wczoraj 17 bm. potwierdził, że na pokładzie samolotu A321 wybuchła „domowej roboty” bomba. I to pomimo doniesień międzynarodowej komisji badającej tą katastrofę, że przynajmniej aż do 10 listopada nie znaleziono śladów po takim wybuchu.

  Tekst poniższy jest w języku francuskim. Tłumaczę na angielski jego podstawowe zdania:

  As I underlined it In the previous article [1], repetitive tangential movements, with negative and positive overcharges, beyond normal limits for a passenger liner, have conducted to the separation of plates covering the plane fuselage, to the torsion and dislocation of certain elements of resistance in the structure of the plane (longeron, lisse ) and to the rupture of hydraulic tubes which are fixed to plates of (fuselage) cover.
  (…)
  Let’s return to (local?) time 06:12:59 of the accident, trying to decipher every one fluctuation from flight parameters. It is necessary to underline that the plane flights at this moment on automatic pilot. In the first time we have to do with the descent, during 3 seconds, with the loss of altitude of 150 m, which produces a negative overcharge of 2g. This maneuver is too violent, producing the sensation of “air pocket” to be commanded by the crew.
  (…)
  The second command consists of rising the plane, which climbs 800 meters in 2-3 seconds, which provoques overcharges of 5-6 g, which are not existing except of combat planes, provoking the loss of vision of the pilot, called “black vision” in the language of aeronautics. In my opinion it is impossible that such command comes from the crew, only a failed automatic pilot could generate it.

  The third command consists from the passage from an ascendance with an angle of 40-50 degrees in relation to the horizon, to the descendance with the angle of 20 to 30 degrees, with the negative overcharge of 4 g. This maneuver is impossible to be executed by the crew of the plane, for all people are losing the conscience with the appearance of “red veil”.
  (…)
  These chaotic maneuvers are possible only due to the bad functioning of mechanism of automatic pilot.
  (…)
  In the precedent article I’ve explained that beyond the fail of automatic pilot due to the use of material, it was possible to take the control of the plane A321 from exterior, this thanks to the invention of the system of automatic pilotage, or by a previous introduction of a program, or by commands emitted from the earth. By a bizarre “coincidence”, from the very first second of appearance of chaotic movements, both transponder and radio station have interrupted transmission with the earth.

  Interesujące? Czyż nie tak? I jak te zapisy rejestratorów pokładowych A321 powiązać z postulowanym przez szefa rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, Aleksandrem Bortnikowem, WYBUCHEM bomby o mocy 1kg TNT gdzieś we wnętrzu samolotu?

  Polubienie

 41. DOKUMENTY: Oto filmowy dowód wojskowego popierania Państwa Islamskiego przez USA
  Bogusław Jeynach

  Amerykanie od początku konfliktu syryjskiego stoją za Państwem Islamskim i przez cały rok tylko udawali, że coś tam bombardowali. W rzeczywistości nadal zbroją, finansują, ułatwiają im sprzedaż ropy, dzieł sztuki i innych łupów, a nawet ochraniają i wspomagają ich zbrojnie.
  7 listopada br. agencja Hours News ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich sfilmowała kolumnę ok. 200 białych Toyot Hilux należących do terrorystów z PI, z zamontowanymi na nich karabinami maszynowymi i inną bronią (jest to typowy pojazd bojowy Daeszu) jadących przez pustynię z Iraku do Syrii Są to posiłki rzucane na front syryjski. W minucie 1:35 na filmie pojawia się amerykański helikopter szturmowy Apache, który kontroluje tę kolumnę na całej długości i najwyraźniej stanowi jej powietrzną eskortę. Proszę popatrzeć:

  Polubienie

 42. A co by było, gdyby komisja badająca przyczynę ROZPADNIĘCIA SIĘ rosyjskiego Airbusa321 nad Synajem, doszła jednak do wniosku, że była to nie niewielka (1 kg TNT) bomba na pokładzie samolotu (ślady prochu odkryto w resztkach Airbusa podobnie jak i na smoleńskiej „tutce”, dość późno po pierwszych, trwających prawie przez dwa tygodnie, szczegółowych oględzinach wraku), ale te gwałtowne „podskoki” oraz „opadania” samolotu w ciągu pierwszych 20 sekund po utracie z nim radiowego kontaktu?

  Przypominam, że o tej hipotezie rozpadnięcia się samolotu z PRZYCZYN WYŁĄCZNIE TECHNICZNYCH (zmęczenie materiału), upierał się nie tylko powyżej wymieniony „rumuński” komentator Valentin Vasilescu, ale także – co najmniej do 10 listopada br – specjalista od katastrof lotniczych inż. Andrew Chronowski z Missisagua w Kanadzie (Chronowski „obstaje” przy tezie, że prezydencki TU 154 rozbił się wskutek błędu oceny wysokości przez lądującego we mgle młodego pilota i zaciekle zwalcza min. Obrony IV RP Antoniego Maciarewicza.).

  Otóż znalazłem cały ten artykuł Airbus 321 in the Sinaï – only one hypothesis remains przetłumaczony na angielski:

  http://www.voltairenet.org/article189255.html

  A przy okazji, porównałem dane wskazane w tym opracowaniu z przedstawionym w nim grafikiem szybkości i wysokości samolotu nad ziemią. (Skąd ten grafik? Jeśli dobrze zrozumiałem, pochodzi on nie z odczytów „czarnej skrzynki” samolotu ale z danych zachowanych przez robiące co 2 sekundy odczyty odległości samolotu, naziemne radary na Synaju? A zapewne także i z danych zarejestrowanych w odległym o zaledwie 25 kilometrów od miejsca katastrofy Izraelu, posiadającym wzdłuż granicy potężne urządzenia radiolokacyjne.)

  I co mi wyszło z tego porównania danych grafiku poniżej z jego opisem zrobionym przez Vasilescu? Otóż gdyby w „II fazie” zaburzonego lotu, przez 2-3 sekundy samolot wspiął się aż o 800 metrów względem ziemi, lecąc pod kątem 40-50 stopni (jak bojowy odrzutowiec, ale to chyba było możliwe i w samolocie pasażerskim, uwzględniwszy że zbiorniki miał on już do połowy wypróżnione z paliwa) to proste wyliczenie wskazuje, że musiał by się wznosić z prędkością ponad 1000 km/godz. co jest niemożliwe. Z wykresu można odczytać (wysokości podane są w stopach, prędkość w milach/godz.) że autorowi chodziło nie o 800 metrów przyrostu wysokości tylko o 500 metrów – a wtedy i jego prędkość liniowa przy tym krótkim wznoszeniu wynosiła ok. 600 km/godz (ok. 350 mil/godz), co pokrywa się z wykresem. Prawdopodobnie te „800 metrów przyrostu wysokości samolotu” to literówka (tj. cyfrówka) tłumacza.

  I gdyby RZECZYWIŚCIE w Airbusie321 przyczyną jego katastrofy był zewnętrzny/wewnętrzny SABOTAŻ pracy komputera sterującego Pilotem Automatycznym samolotu, to na kogo AUTOMATYCZNIE rzuciły by się podejrzenia, że dokonał on tego elektronicznego sabotażu? I kim był by TEN, któremu Putin (nazwisko się odpowiednio kojarzy) przysiągł, że tej zbrodni mu nie przepuści?

  Polubienie

 43. Pogróżki Putina były jednoznaczne i dość emocjonalne jak na polityka, ale ja zastanawiam się jednak kogo miał na myśli, bo jeśli przyjąć że za PI ( albo zamachowcami) stoją Obama, Nataniachu, Arabia Saudyjska ze swoim królem i kilka innych polityków z tamtej okolicy, to ….no właśnie co dalej, jak daleko skłonny będzie się posunąć.
  Z zachodem nie zrywa, co może być tylko maskowaniem prawdziwych zamiarów, co jednak szykuje w odpowiedzi na zamach?
  ————————–
  Bombowce Su-34 rozpoczęły naloty na obiekty wydobycia, przetwarzania i transportowania ropy naftowej należące do terrorystów PI w Syrii – Sztab Generalny Sił Zbrojnych Rosji

  — Chcę podkreślić, że dzisiaj podjęto decyzję, zgodnie z którą rosyjskie samoloty bojowe wyleciały na tak zwane wolne polowanie na cysterny, przewożące produkty petrochemiczne, należące do terrorystów w rejonach kontrolowanych przez PI — oznajmił szef głównego zarządu operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji, generał-pułkownik Andriej Kartapołow na briefingu dla dziennikarzy.

  Bombowce Su-34 rozpoczęły naloty na obiekty wydobycia, przetwarzania i transportowania ropy naftowej należące do terrorystów PI w Syrii — Sztab Generalny Sił Zbrojnych Rosji — dodał.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151118/1453873/su34-pi-ropa.html#ixzz3rvTIlSug
  ———————-
  Za RT
  Around 500 fuel tanker vehicles transporting illegal oil from Syria to Iraq for processing have been destroyed by Russia’s Air Forces, the General Staff said.


  —————————
  Komuś ze sprzedaży tej ropy (nie tylko terrorystom) zyski zostaną obciete
  ————————–koment ze str.
  Roman Kafel
  Ajjjj,,jajajajjajjjjjj,,,jajjjjjjjjj…tylko nie w kieszonkie:-)))) prosze….tylko nie w kieszonkie…
  KTo kupuje kradzina narodom rope???? kto za nia placi??? Dlaczego ropa potaniala tak nagle??? Ujjj same sie odpowedzi na wargo cisnom…..:-))))
  POkaz mi kota bankowe, a powien ci- kto i po co zrobil terrorystow:-)))
  Kazda wojan to wojna bankierow…i ich zniwa…krew biednych …dla nich woda…
  Lubię to! · Odpowiedz · 16 · 16 godz.

  Jerzy Mikosz · Szczecin
  Kto kupuje kradzioną przez PI syryjską ropę? Jeśli nie ma kupca na jakiś towar to nikt nim nie handluje
  ———————-

  Polubienie

 44. Chińczyki kupują od Rosjan wielozadaniowe samoloty Su35 za 2 miliardy po $83 miliony za szt..

  China has signed a contract to buy 24 Sukhoi Su-35 multipurpose fighter jets from Russia, becoming the first foreign buyer of the advanced warplane, according to manufacturer Rostec. The deal, estimated to be worth $2 billion, is a significant boost to Russia’s arms exports.
  ….$83 million each.

  Polubienie

 45. Mj ulubiony katolik (to znaczy z greckiego POWSZECHNY …) się pyta domyślnie:

  O ile wiadomość jest prawdziwa to Putin za terrorystyczny zamach wypowiedział wojnę.
  Przez analogię to i Polska wojnę powinna wypowiedzieć,tylko przeciw komu?!

  Odpowiada mu dzisiaj rano poeta Stefan Kosiewski na portalu SOWA:

  Czy Prezydent skorzysta z prawa łaski w stosunku do … ułaskawienia Seremeta (Prokurator Generalny) za bezprawną obronę terrorysty Jarosława Kaczyńskiego przed odpowiedzialnością karną z oskarżenia o spowodowanie śmierci 96 osób w katastrofie powietrznej 10 kwietnia 2010 r. w okolicach Smoleńska? http://zgoda.blox.pl/tagi_b/190448/Hans-Magnus-Enzensberger.html

  To nie tylko Kosiewski oskarża Jarosława Kaczyńskiego o sprawstwo katastrofy smoleńskiej. Robią to także rodziny osób, które zginęły w tej katastrofie:

  – Wcześniej, czy później zostanie ujawnione nagranie amerykańskich i rosyjskich służb wywiadowczych, które – o czym jestem przekonany – potwierdzi, że w czasie rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z Lechem Kaczyńskim padło sformułowanie „Lądujcie koniecznie w Smoleńsku” – mówi Faktowi Paweł Deresz o tym, co jego zdaniem stało się 10 kwietnia 2010 roku
  http://www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-kazal-ladowac-bratu-w-Smolensku-Pawel-Deresz-padlo-sformulowanie-ladujcie-w-Smolensku-,artykuly,190105,1.html

  Niestety, Stefan Kosiewski twierdzi, że to szef BOR,generał Marian JANICKI kazał skasować karty SIM telefonu satelitarnego, przez który Lech Kaczyński rozmawiał ze swym bratem w Polsce na 20 minut przed katastrofą.

  Polubienie

 46. Gazeta Wyborcza podaje, że jutro (piątek) rosyjska Duma ma zatwierdzić wysłanie wojsk lądowych FR do Syrii. Najwyraźniej Kreml „wskoczył na wagon” z wojną przeciw ISIS i wykorzystując ostatnie zamachy na Synaju i w Paryżu, chce wykorzystać Francuzów, by z nimi prowadzać „misję pokojową” na istotnych geopolitycznie terenach między Izraelem i Turcją. Stąd też zapewne ta pospieszna decyzja Kremla, że Airbus321 nad Synajem padł ofiarą – sugerowanego przez występującą w imieniu ISIS prasę anglosaską – zamachu ze strony tego „wirtualnego” nie tylko na Bliskim Wschodzie państwa.

  Interesująca „gra” na GLOBALNEJ SZACHOWNICY, a my w roli kibiców oglądających jak kolejny „gracz” zabawia się w dziurawienie bombami terenów uznanych przecież za Ziemię Świętą.

  Polubienie

 47. No to ciekawe. Widocznie Putin dostał wiatru w żagle.

  Jak to mówią pies zagoniony w kąt gryzie najmocniej. Zachód zrobił sobie z Putina wroga no to teraz pożałuje.
  … Ziemię Świętą.

  Jako w niebie tak i na ziemi

  Polubienie

 48. Warszawa nie widzi już możliwości politycznej przyjmowania uchodźców, a nowy szef MSZ RP Witold Waszczykowski uważa za wskazane szkolenie imigrantów do prowadzenia działań zbrojnych w ich kraju.

  Uchodźców w Syrii, których setki tysięcy przybywają do państw europejskich, można wyszkolić, aby stworzyć z nich wojsko, które „odwojuje sobie państwo” — oznajmił w wywiadzie dla polskiej telewizji szef MSZ Polski Witold Waszczykowski, który dzisiaj oficjalnie obejmie urząd ministra spraw zagranicznych.

  Po serii zamachów, które wstrząsnęły Paryżem, Polska oświadczyła, że nie widzi możliwości politycznej przyjmowania uchodźców. W ramach programu podziału uchodźców Warszawa zgodziła się na przyjęcie w ciągu dwóch lat 7 tys. osób. Pierwsza grupa uchodźców powinna przybyć do Polski na początku przyszłego roku.

  „Jeśli do Europy wjechało kilkaset tysięcy młodych Syryjczyków, to z nich można stworzyć wojsko” — cytuje jego wypowiedź agencja Reutera. Waszczykowski podkreślił, że „mogłyby z naszą pomocą odwojować sobie państwo”.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20151116/1429863/Polska-uchodzcy-Waszczykowski.html#ixzz3s1U5WI8w
  ———————————-
  Albo tym ,,wojskiem ” przerobionym na partyzantkę zawojować Rosję, a przynajmniej zrobić z niej drugą Syrię, o której to kuszącej dla USA możliwości pisałem kilka dni wcześniej. Czy taki scenariusz pisali Amerykanie organizując przerzut arabów do Niemiec?
  Wszak pani Merkel sama z siebie z pewnością ich nie zapraszał.

  Polubienie

 49. @markglogg
  Czyli kontynuowanie wojny POLSKO-POLSKIEJ,co może być bardziej kosztowne jak walka z wrogiem zewnętrznym.Ten wykorzysta nadarząjącą się okazję,bo przecież są nadal STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i coraz bardziej powiększjące swoje wpływy AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE.

  Polubienie

 50. Coś się święci. Ruskie dzisiaj nie tylko wystrzeliły 18, z Morza Kaspijskiego,”ruskich tomahawków”, trafiających cele w odległości 1500 km, gdzieś w Syrii lub Iraku, ale używają także lotnictwa bombardującego dalekiego zasięgu latającego nad Syrię aż z centrum Rosji. Rosyjska Duma dzisiaj nie chciała wysłać „suchoputnych” rosyjskich oddziałów do Syrii, bo Assad ma pod swoim dowództwem aż 120 tysięcy ludzi, których „ruskie” na pewno zbroją i szkolą.

  Dziś wieczór o godz. 10.30 słyszałem nad Równią Krupową w Z-nem 2 wysokolecące samoloty, podobnie było w dniach poprzednich, tak jak to pamiętam z października 2001. Wtedy to Amerykańcy z Niemiec leciały nocą bombardować cele w Afganistanie a wracały po południu nad Tatrami. – teraz chyba uzupełniają swe siły w Turcji oraz Iraku.

  Poniżej jest filmik z polskimi podtytułami z dziennikarzem-pisarzem anglojęzycznym w Paryżu, który twierdzi, że cała ta „wojna z terrorem” to jest TERROR MEDIALNY na zamówienie korporacji rządzących światem Zachodu. W Paryżu wszystko ponoć było przygotowane na te „zamachy terrorystyczne”, w ten feralny piatek 13 nawet zarządzono ćwiczenia policji oraz pogotowia ratunkowego aby wszyscy aktorzy byli na miejscu (i nikt nie pożądany na teren „zamachów” się przypadkiem nie wplątał).

  Jaka to jest ŚWIĘTA TRÓJCA nad-władzy Zachodu można sobie pooglądać tutaj:

  .

  Polubienie

 51. No I jeszcze coś ciekawego, co rozsyła Peter Myers (początkowo studiował w katolickim seminarium, ale skończył jako programista komputerowy) z Australii

  Tłumaczę parę linijek ze skróconego jego tekstu poniżej.

  Siły bezpieczeństwa Iraku złapały izraelskiego pułkownika dowodzącego operacjami Takfiri ISIS jednostkami. Jest to Yusi Oulen Shahak z wojskowym kodem Re34356578765az231434. (…)Zarówno władze USA jak I UE potwierdziły autentyczność tej informacji.(…)Schwytany izraelski pułkownik przyznał, że istnieje ścisła współpraca między Mossadem a naczelnymi przywódcami ISIS (…) Samoloty z Saudi Arabia, Qatar, United Arab Emirates and Jordan wciąż lądują na wojskowym lotnisku w Mosulu dostarczając broni oraz bojowników, szczególnie poprzez granicę z Jordanią. (…) Raport wskazuje, że grupy terrorystów ISIS, ostatnio zaaresztowane w Moskwie, pochodzą z Syrii i dotarły do Rosji poprzez Ukrainę.

  Ciekawe. N’est ce pas? Wyraźnie widać po co Kreml z przyjemnością oddawał, dokładnie dwa lata temu, podstawową część Ukrainy US-rakom.

  „The security and popular forces have held captive an Israeli colonel,”
  a commander of Iraq’s popular mobilization forces said on Thursday.

  „The Zionist officer is ranked colonel and had participated in the
  Takfiri ISIL group’s terrorist operations,” he added.

  Noting that he was arrested along with a number of ISIL terrorists, the
  commander said, „The Israeli colonel’s name is Yusi Oulen Shahak and is
  ranked colonel in Golani Brigade of the Zionist regime’s army with the
  security and military code of Re34356578765az231434.”

  (3) Israeli General Captured in Iraq Confesses to Israel-ISIS Coalition

  http://www.liveleak.com/view?i=711_1445523154

  22/10/2015

  (…)

  USA Parliament (Intr) Foreign Minister and European Department for
  Security and Information Secretary General Ambassador Dr Haissam Bou
  Said exclusively confirms to VT that the Israeli Brigadier Yussi Elon
  Shahak captured by the Iraqi popular army confessed during the
  investigation that, “There is a strong cooperation between MOSSAD and
  ISIS top military commanders,” asserting that “there are Israeli
  advisors helping the Organization on laying out strategic and military
  plans, and guiding them in the battlefield.”

  The terrorist organization also has military consultants from Saudi
  Arabia, Qatar, United Arab Emirates and Jordan. Saudi Arabia has so far
  provided ISIS with 30,000 vehicles, while Jordan rendered 4500
  vehicles. Qatar and United Arab Emirates delivered funds for covering
  ISIS overall expenditure.

  The planes belonging to the aforesaid countries are still landing in
  the Mosel airport, carrying military aid and fighters, especially via
  the Jordanian borders.

  The report concluded that ISIS terrorist group recently arrested in
  Moscow came from Syria and Iraq through Ukraine. The perpetrators were
  planning to carry out subversive operations in railways and bus
  stations. The bombers are from Chechen, Caucasus, Iraqi, Syrian and
  Saudi nationalities.

  Ukraine became the hotbed of embracing terrorist activities in
  complicity with Putin’s arch enemies who want to break up Russia and
  then absorb it in revenge of his military intervention in Syria.

  (4) Iraqis release photo of captured ISIS advisor Israeli Colonel Yusi
  Oulen Shahak

  http://www.ashtarcommandcrew.net/forum/topics/iraqis-release-photo-of-captured-isis-advisor-israeli-colonel

  Polubienie

 52. Cholera – co to teraz będzie ?
  Antek juz ministruje i zapewne wysle mieszalnikow na izraelaska wojne .
  No to …… nastapi pewne kolejne zburzenie Jerozolimy ,a potem nastapi cisza .
  Ruskie potrafią wojować .
  Tylko co będzie gdy uderza na Izrael 2 czyli Polin ???
  To dopiero będzie aj waj !
  Warszawa przeznaczona na kolejne zniszczenie ,PKiN dar Stalina ostanie się,Putin dorobi przybudowke.

  Polubienie

 53. Wygląda to po prostu na zabawę w wojnę. Ludzkość chyba tak ma, że bez wojen, bez zniszczeń ani rusz.
  Niektórzy zastanawiają się kiedy do wojennych gierek dołączą Chiny, a ten czas wcześniej czy później nadejdzie, albo wykorzystają obecny bajzel do swoich celów tak jak to zrobiły w czasie wojny W. Brytanii z Argentyną o Falklandy stawiając Anglikom skuteczne żądanie oddania Hong Kongu

  Pani M. Todd napisała:
  Lis w kurniku

  Szanowni Państwo!
  Francuzi zapraszają lisa do kurnika i dziwią się, że się nie integruje z mieszkańcami kurnika. Eksperyment ten powtarzają od lat, zawsze z tym samym skutkiem i nie wyciągają żadnych wniosków. Jeśli już „tak mają”, to okrzyk „wszyscy jesteśmy Francuzami” oznacza mniej więcej tyle co: „wszyscy jesteśmy durniami”. Ja się wypisuję i nie solidaryzuję się ani z Francuzami, ani Niemcami. Niech sami piją piwo, którego naważyli.
  Ci litościwi krzykacze telewizyjni mają niepowtarzalną okazję wykazania się miłosierdziem. Niech przyjmują pod własny dach „uchodźców” i niech się nimi opiekują. Nie dawajmy się nabierać na ich szczodrość z naszej kieszeni i kosztem naszego bezpieczeństwa.
  Pozostawmy Francję muzułmanom, skoro Francuzi dokonali takiego wyboru. My zajmijmy się tym, co dla nas najważniejsze. Polska dla Polaków, Polacy dla Polski. Czas wyzbyć się narzuconych nam kompleksów i zacząć odbudowywać naszą tożsamość, nasz Kraj. Rząd się zmienił, ale media głównego ścieku – nie! Nadal wciskają nam kit, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, „zapominają” jednak dodać, że wszyscy terroryści są muzułmanami!

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd
  z e-mail

  Polubienie

 54. Taka sama ŚWIĘTA TRÓJCA,tylko inaczej,jest nad-władzą Wschodu.
  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie niż to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny.
  W obliczu trwającej WOJNY O PIENIĄDZ jaką strategię dla Polski proponuje Marek?!

  Polubienie

 55. PODSTAWOWE PYTANIE
  Jaka POLSKA po wyborach???

  Obraz dzisiejszej “POLSKI” jawi się nam oto tak, że: Jest parszywe, pasożytnicze prawo, w którym nie ma sprawiedliwości ani poszanowania dla OFIAR SYSTEMU – poszanowania PRAW CZŁOWIEKA z PRAWEM DO ŻYCIA WŁĄCZNIE.

  Fundamentem tego pasożytniczego prawa jest konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku.

  W TEJ SPRAWIE wybory niczego nie wnoszą, a wręcz przeciwnie.
  NIE MA ŻADNEJ GWARANCJI, że OFIARY nie znajdą się z ręką w nocniku po wyborach.
  To, co słyszymy z okienka i z ust nowo/starych “wybrańców” NICZEGO NIE ZMIENIA.

  Wyjdzie “szydło z worka” w dniu rozpoczęcia Obrad Sejmu i Senatu – podczas ŚLUBOWANIA – PRZYSIĘGI – parlamentarnej – z któej treści; okaże się KOMU i w jaki sposób “wybrańcy” będą służyć.??? Dotyczy tego; zwłaszcza w jaki sposób – ZŁO będą DOBREM ZWYCIĘŻAĆ.???

  Tu stawiam pytanie; jak MAMY rozumieć hasło; ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ.???

  Wstępnym komentarzem niech będzie moja odpowiedź na fb. Dla p. Mieczysława Jacka Skiby z Tarnowa (HYDROPOL). Któremu na jego komentarze odpowiedziałem oto tak:

  Przestudiowałem Twoje Jacku myśli i teraz WIEM, że problem leży w PRAWIE STANOWIONYM PRZEZ LUDZI. To znaczy jeśli ludzkie prawo stanowione, rozumiane jako umowa społeczna – Będzie DOBRE, to znaczy zgodne z prawem naturalnym, czyli BOŻYM, to ta i taka umowa zadziała TAK, że będzie DOBRZE i nastanie POWSZECHNY DOBROBYT. Jest to pewne na 100%, albo i więcej.

  NIESTETY – obecna prawo stanowione jest parszywe, pasożytnicze, w którym NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, ani poszanowania praw człowieka z prawem do życia w szczególności.

  CO WIĘC MAMY ZROBIĆ.??? ZMIENIĆ PRAWO.!!!
  NA JAKIE.??? Czy takie nowe prawo istnieje.??? TAK – istnieje.
  Jest nim nowa Konstytucja; PODSTAWOWE PYTANIE
  Jaka POLSKA po wyborach???

  Obraz dzisiejszej “POLSKI” jawi się nam oto tak, że: Jest parszywe, pasożytnicze prawo, w którym nie ma sprawiedliwości ani poszanowania dla OFIAR SYSTEMU – poszanowania PRAW CZŁOWIEKA z PRAWEM DO ŻYCIA WŁĄCZNIE.

  Fundamentem tego pasożytniczego prawa jest konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku.

  W TEJ SPRAWIE wybory niczego nie wnoszą, a wręcz przeciwnie.
  NIE MA ŻADNEJ GWARANCJI, że OFIARY nie znajdą się z ręką w nocniku po wyborach.
  To, co słyszymy z okienka i z ust nowo/starych “wybrańców” NICZEGO NIE ZMIENIA.

  Wyjdzie “szydło z worka” w dniu rozpoczęcia Obrad Sejmu i Senatu – podczas ŚLUBOWANIA – PRZYSIĘGI – parlamentarnej – z któej treści; okaże się KOMU i w jaki sposób “wybrańcy” będą służyć.??? Dotyczy tego; zwłaszcza w jaki sposób – ZŁO będą DOBREM ZWYCIĘŻAĆ.???

  Okazało się, że ślubowali konstytucji – tej obecnej pasożytniczej.

  A co MY mamy z tym zrobić z tym fantem. ZMIENIĆ KONSTYTUCJĘ wychodząc na ulice w tej sprawie, bo „władza” ani myśli zmieniać to parszywe prawo.

  A co do banksterów; TO NIE PŁACIĆ BANKIEROM RAT ANI LICHWY. A ci co mają w bankach depozyt, to wybrać pieniądze, bo banki padną i pieniądze przepadną. TO JEST PEWNE NA 100%.

  Polubione przez 1 osoba

 56. Człowiek autonomiczny.??? NIE ISTNIEJE.
  Społeczność – PAŃSTWO – NIE ISTNIEJE.
  A CO lub KTO ISTNIEJE. AUTONOMIA parszywego SYSTEMU FINANSOWEGO – Lichwiarskiego, bo MOC tworzenia pieniądza jest AKTEM SUWERENNOŚCI.
  A mięc suwerenem jest dziś tylko „bankier” – bezczelny oszust – lichwiarz.
  A kto mu dał taką władzę??? Ano naiwni ludzie, zwani klientami. Czyli MY.
  Powstaje fakt, że bankier tworzy pieniądze z niczego i jeszcze bierze lichwę, na którą pieniędzy nie tworzy. Stąd powstaje niespłacalny „dług” publiczny.

  Skoro tak, to dlaczego NARÓD nie może być SUWERENEM i tak jak bankier tworzyć dla siebie pieniędzy.???
  Ano dlatego, że „specjaliści” zwani przewrotnie konstytucjonalistami – dla niepoznaki – a w rzeczywistości bandyci, którzy w konstytucji umieścili MOC tworzenia pieniądza wyłącznie dla bankierów.

  Pan Mieczysław Sylwester Kazimierczak, to kolejny oszust działający na rzecz zaciemniania sprawy, czyli płacony przez bandytów – banksterów. Te jego wywody nic nie mają wspólnego z uczciwością a tym bardziej ze sprawiedliwością – pojęcie w obliczu niewolnictwa – abstrakcyjne. Szkoda czasu na jego wysłuchiwanie.

  Mój projekt Konstytucji Rzeczpospolitej z dnia 15.08.2015. – to SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  http://www.konstytucja.manifo.com oraz http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Polubienie

 57. ….bankier tworzy pieniądze z niczego…..
  Jak to udowodnić? Potrafisz to udowodnić, czy też zaciemniasz sprawę?
  Dla czego w takim razie taki czy inny bankier zbankrutował?
  Lichwa to podła rzecz, ale kredytowanie przez bank to możliwość szybszego rozwoju
  Intencje panie Kazimierzu anonimie masz szczere, ale z rozumem się rozchodzą.
  A już myślałem że nasz husarz33 gdzieś przepadł bez wieści

  MSK
  Tego profesora nie słucham i nie oglądam odkąd na zjeździe Nowej Prawicy wykrzyczał, że w Polsce tak długo będzie bieda jak długo nie zostanie zlikwidowany socjalizm.
  Nadto czy przypadkiem tytuł profesora nie nadał mu elektryk po zawodówce?
  No i kto dziś ogląda internetowe filmy o długości półtorej godziny?

  Polubienie

 58. @Adm
  Nie można zaprzeczyć,że SOCJALIZM dzieli biedę w oparciu o EKONOMIĘ POLITYCZNĄ SOCJALIZMU.
  Jak ktoś ma wątpliwości co do gospodarczej efektywności systemów to na żywo można doświadczyć w SPÓŁDZIELCZOŚCI MIESZKANIOWEJ wykreowanej na wzór bolszewicki.Powtórzę :
  Jest POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki Feliksa Konecznego trzeba dopisać językiem matematyki rozdział o wartościach NARODOWYCH.To w ramach wyboru strategii w trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ.
  Konstytucję,którą proponuje Anonim to bankowe zakompleksienie,nie uwzględniające,że jest jeszcze obieg pieniądza,przez analogię do obiegu wody w przyrodzie z patologicznymi strumieniami.
  Trzeba go umieć pokazać aby dyskutować o patologii strumieni.

  Polubienie

 59. cyt. markglogg :

  „A zatem czy przypadkiem Szef Rosyjskiej Służby Bezpieczeństwa nie powtórzył bezmyślnie niepotwierdzonej informacji angielskich i amerykańskich mediów, że za zamachem na A-321 stoi ISIL? Czy „na siłę” putinowskie (nie przypomnę, z czym u żabojadów ten termin się kojarzy) ruskie nie palą się do współpracy z CIA, Mossadem i MI6 w ramach tak zwanego Matrixu?”

  W czasach atomu, od lat całą ówczesną geo-politykę tłumaczę sobie przez pryzmat Księgi Goldsteina z „1984” G. Orwella.
  Analogicznie jak w powieści, w chwili obecniej również mamy 3 wielkie strefy wpływu, które dysponują na tyle dużym potencjałem gospodarczo-militarnym, że tak naprawdę nie są w stanie wyżądzić nawzajem większej krzywdy.
  Jednakże poszczególne rządy chcąc zachować monopol na sprawowanie władzy, często sztucznie, z zamachami pod fałszywą flagą włącznie, z założenia prowadzą bezsensowne działania wojenne jedynie na granicach, obrzeżach swych stref.
  Całość ma na celu tylko i wyłącznie podtrzymywania istniejącego status quo.

  I kto wie, czy w tajemnicy przed nami, takie „porozumienie o pozornym szkodzeniu” sobie nawzajem nie zostało podpisane między aktualnymi mocarstwami, wywiadami (w tym i FSB), gdzieś, już dużo wcześniej na Malcie.
  Oczywiście w roli „straszaka”, tym razem posłużono się tzw. „islamskim fundamentalizmem”.
  Choć nie wykluczone, że tak jak w tytule postu, jest to jedynie zasłona dymna, swoisty parawan, za którym kryje się kolejna próba podporządkowania szeroko-rozumianego „Wschodu” przez wąsko-rozumiany „Zachód”…

  ps. a dlaczego rosyjskie służby, czy nawet sam Putin, zwykli w ostatnim czasie potakiwać za zachodnimi mediami czy wywiadami wszelkie absurdalne (dez)informacje (?)
  Ano może jest tak, jak to czasami bywa w zwykłej rozmowie z idiotą bądź bezszczelnym kłamcą – po prostu dla zaoszczędzenia sobie czasu a przede wszystkim zdrowia, „zgadzamy” się z każdym jego zdaniem.

  Polubienie

 60. ….bankier tworzy pieniądze z niczego…..
  Jak to udowodnić? Potrafisz to udowodnić, czy też zaciemniasz sprawę?
  Dla czego w takim razie taki czy inny bankier zbankrutował?
  Lichwa to podła rzecz, ale kredytowanie przez bank to możliwość szybszego rozwoju
  Intencje panie Kazimierzu anonimie masz szczere, ale z rozumem się rozchodzą.
  A już myślałem że nasz husarz33 gdzieś przepadł bez wieści

  NIE Adminie.
  Jak chcesz dowód to znajdź wywiad z byłym szwajcarskim bankierem Francois’em de Siebenthal’em.
  On dokładnie wyjaśnił sprawy bankowe i lichwy. Ja mu wierzę.
  A co do rozumu, to u ciebie go nie widać.

  Polubienie

 61. Konstytucję,którą proponuje Anonim to bankowe zakompleksienie,nie uwzględniające,że jest jeszcze obieg pieniądza,przez analogię do obiegu wody w przyrodzie z patologicznymi strumieniami.
  Trzeba go umieć pokazać aby dyskutować o patologii strumieni.

  Ty Adminie.
  Lepszym porównaniem jest obieg krwi w organizmie człowieka sterowany układem nerwowym.
  Przy obiegu wody nie ma mechanizmu sterowania.
  Lichwa zaś jest zajebistą dziurą w największej tętnicy organizmu, przez którą nieustannie wypływa i to bezpowrotnie życiodajna KREW.

  Innym porównaniem jest dziura w dnie Titanica. Reszta bez komentarza.

  Polubienie

 62. @Anonim
  Tak obieg krwi organicznie może być patologiczny,stąd dieta,czy nawet w ostateczności farmakologia.
  Obieg wody,wiem z praktyki zawodowej,może być wykreowany przez człowieka,podobnie jak i pieniądza.Stąd dla wody stosuje się wykresy Sankey’a aby to ukazać.Podobnie taki wykres można skonstruować dla pieniądza,aby ogranicza patologiczne strumienie.
  Do lichwy jeszcze trzeba dodać KAPITAŁ SPEKULACYJNY.

  Polubione przez 1 osoba

 63. KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

  Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

  Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
  Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

  Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGANIE Z TEGO ŚWIATA.

  Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

  Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

  Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

  Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

  Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.

  Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

  Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
  Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

  Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
  TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

  Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

  WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

  Tylko to prawo stanowione jest przyczyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
  Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
  Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

  C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
  który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

  Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
  “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

  “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
  Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

  POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

  KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

  Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 2 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
  Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
  Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN

  Polubienie

 64. cyt. Anonima:
  „Innym porównaniem jest dziura w dnie Titanica. Reszta bez komentarza.”

  Tyle, że dziura a właściwie niewielkie obtarcia dolnej burty, jakie nastąpiły w wyniku kontaktu z górą lodową, NIE stanowią o jedynej przyczynie zatonięcia statku.
  Dramat Titanica najlepiej idzie wyjaśnić za pomocą obrazu przedstwiającego główne idee-założenia „jedynie słusznego” systemu kapitalistycznego.

  Z jednej strony mamy pazernych bankierów „główkujących” o tym, jak tu pożyczyć i zarobić swój procent od inwestycji.
  Z drugiej zaś niemniej pazernych, ale i pomysłowych przedsiębiorców (towarzystw, choć lepiej brzmi – korporacji biznesowych) pożyczających od pierwszych, i kombinujących o tym, jak tu możliwie NAJTANIEJ wykonać inwestycję, oddać działkę bankierowi, no i jeszcze samemu dobrze na tym zarobić.
  Zakładam, że przy budowie statku, w przypadku robotników nie sposób już było chyba zejść niżej z wynagrodzenia za wykonaną pracę, zatem oszczędności postanowiono szukać gdzie indziej.
  A mianowicie znaleziono je, m.in. przy łączeniu stalowych arkuszy burt za pomocą niedość że rzadziej dawanych nitów, to przy tym jeszcze tańszych bo jakościowo gorszych.
  I to właśnie ów kiepska wytrzymałość nitów, a przede wszystkim brak wielu z nich w pozostałych miejscach mających za zadanie wzmocnić i usztywnić całą konstrukcję, de facto stała się główną przyczyną, że woda mogła swobodnie się wdzierać do środka i wypełniać po kolei niższe pokłady do momentu kiedy nastąpiło tragiczne w skutkach statku ostateczne przełamanie.

  Zatem kto jest winny? Bankier? Przedsiębiorca? Robotnicy?

  Myślę, że dla neo-biblijnych anglosasów sprawa jest banalnie prosta.

  Winna jest PRZYRODA i JEJ NATURALNE PRAWA.

  Polubienie

 65. NO TAK – Winna jest przyroda, i jej prawa, które anglosasi ZŁAMALI.
  Czyli winien jest niewolnik.
  To jest parszywe twierdzenie bandyto dyl’u.

  Polubienie

 66. Anonim
  bez personalnych wyzwisk. Bo choć podpisujesz się anonim to przecież bywalcy tej strony doskonale rozpoznają po stylu i treści kto pisze i ,,,Skąt”
  A przy okazji czy Piłat dowiedział się gdzie znajduje się owo królestwo ,, z nie tego świata”?
  Czy też gdy zapytał – a konkretnie gdzie? – to zapadła grobowa cisza.
  Inna sprawa, chyba nie dał wiary Jezusowi skoro kazał go ukrzyżować.
  Z królem by tak sobie nie postąpił nie uzyskawszy najpierw aprobaty rzymskiego senatu.

  Czy APA-cz i jego siedmioosobowa drużyna kupiła już konstytucję pana Kazimierza czy jeszcze pozostaje przy starej?

  Polubienie

 67. Odpowiadamy na pytanie admina :
  Nie mamy potrzeby kupować zadnej Konstytucji jak i „bajbo” (Biblia z ang.wymowa).
  Husarza33 szanujemy za „starczy trud” i nie raz proponowaliśmy mu odpoczynek po trudach jego zycia.
  „Na stare lata już tylko jezyk dobrze zamiata”,
  wszystkie czlonki staruszka sa twarde i wykrzywione
  ale jest i jeden miekki zwinięty/zwiotczaly,
  ot starego swiat caly !

  Polubienie

 68. MSK
  Jest pan człowiekiem światłym, oczytanym, świadomym toczącej się WOJNY O PIENIĄDZ ( z którego jak przypuszczam) …. rodzi się KONFLIKT CYWILIZACYJNY
  i jak pan trafnie zauważa …. a Polska bez strategii….
  Czy zatem nie powinniśmy zwrócić się do pana aby taką STRATEGIĘ dla POLSKI w momencie toczącej się WOJNY O PIENIĄDZ w rodzącym się KONFLIKT(cie) CYWILIZACYJNY(m) zechciał nam opracować- napisać, idąc w ślady naszego anonimowego ostatnio husarza33, który jak pan wie napisał nam nową KONSTYTUCJĘ bez lichwy i odsetek?
  O co niżej podpisany Adm uprasza

  MSK, aby wstawić film na stronie należy link wpisywać jako oddzielny akapit, wówczas pokaże się filmik a nie jedynie jego adres

  APA, jesteśmy rozczarowani, bo jakże twoja siedmioosobowa drużyna sobie poradzi w walce ze szmulami i szwabami jeśli nie wesprze was nowa KONSTYTUCJA anonima
  Przy okazji jak określać tą siedmioosobową drużynę, jako trójca, chyba nie, bo tę nazwę rezerwuje sobie kler, no i was nie trzech a siedmiu, a może nazwiemy drużynę siedmiornica co by pochodziło i miało niejako związek nazewniczy z ośmiornicą, jedna głowa, jedna myśl, a siedem macek do stukania w klawiaturę

  Polubione przez 1 osoba

 69. Ad. Anonima vel Husarz33, jeden w dwóch albo dwa w jednym czyli dom wariatów!

  Husarz – Ty huncwocie, gdzie przepiłeś lub przegrałeś w karty, latającego Pegaza? Rozlicz się z pobranego COŃCORDA, (czytaj latającego konia) bo będzie MANKO! Nie udawaj KOGUTA ANONIMA (czytaj Gala Anonima) bo już taki był w HISTORII POLSKI i trochę nam ,,bajek historycznych” naopowiadał. Husarzu – a czy Tobie wiadomo, że najlepszym prawem jest PRAWO NIEPISANE (czytaj prawo, którego de facto nie ma i funkcjonuje w przekazie ustnym). Czyżbyś też nie wiedział, co powiedział o jednej z konstytucji, wielki mąż stanu narodu polskiego (cytat ,,KONSTYTUTA PROSTYTUTA”)? Ja rozszerzam to powiedzenie na wszystkie napisane Konstytucje RP, bo jak któraś byłaby dobra dla NARODU POLSKIEGO, nie zaistniałaby potrzeba przy ,,zmianach ustrojowych”, redagowania jej od nowa i obowiązywałaby po dziś dzień z wprowadzonymi nowelizacjami (patrz Konstytucja US-raju)! Więc zadaję Ci pytanie – po co napisałeś WIELKĄ KONSTYTUCJĘ TYSIĄCLECIA!?

  P.S. Tak już jest, jak ,,grupa cwaniaków” zaczyna coś kodyfikować, to ,,ciemnemu” ogółowi przestaje być zabawnie i do śmiechu!!!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 70. Osmiornica czy siedmio…..ica,NIE MA zastoswania do nas starej polskiej liczebnej druzyny z przed lat.
  Przyznaj się admin czy ty odbyles obowiązek wojskowy służby Ojczyznie,bo wygląda nam na to ,ze NIE.
  Co to za mezczyzna co w wojsku nie sluzyl choćby krotko tylko na szkoleniach/ćwiczeniach podczas studiow ( z niższym wyksztalceniem z poboru powszechnego) ?
  Nasza druzyna to typowa zgrana druzyna (daleko nam do liczebności plutonu) i oczywiście pod jednym dowództwem kaprala (obecnie już plutonowego) ,a major to nasz dawny d-ca komp gdy jeszcze był kapitanem i to w „zielonym garnizonie” słynnej dywizji „nieprzemakalnej” w Zaganiu ,dywizji na kazde zawolanie Sztabu Generalnego w odległych latach,w tym na akcje klesk zywiolowych,prac w PGR-ach (akcje zniwne i wykopkowe),także przy „umacnianiu władzy ludowej” w latach końcowych 60-tych i 70-tych.
  .
  Skad takie skojarzenia o ośmiornicach u admina,ktory nad zlotem i zegarkami się zgina ?!
  A ostatnio uprawia propagandę chyba za nie friko ani „koko”.
  Popraw się admin na stare lata ,bo zegar Boga bije !

  Polubienie

 71. KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

  Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

  Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
  Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

  Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGANIE Z TEGO ŚWIATA.

  Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

  Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

  Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

  Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

  Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.

  Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

  Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
  Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

  Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
  TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

  Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

  WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

  Tylko to prawo stanowione jest przyczyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
  Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
  Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

  C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
  który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

  Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
  “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

  “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
  Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

  POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

  KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

  Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 15 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
  Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
  Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN
  ======================================================================
  Więc zadaję Ci pytanie – po co napisałeś WIELKĄ KONSTYTUCJĘ TYSIĄCLECIA!?
  =======================================================================
  Czy teraz już wiesz dlaczego napisałem konstytucję ponadczasową.???

  Polubienie

 72. Czy sytuacja Rosji się komunikuje? Do pewnego stopnia z pewnością tak.
  Zobaczymy co będzie dalej.
  ———————————-
  Samolot zaczął płonąć w powietrzu i spadł na terytorium Syrii w pobliżu Bayyrbukdzhak. Według doniesień niektórych mediów został on zestrzelony przez tureckie siły powietrzne.

  Samolot wojskowy rozbił się w Syrii na granicy z Turcją
  Pilotom nieznanego samolotu wojskowego, który rozbił się w Syrii w pobliżu granicy tureckiej, udało się katapultować, informuje stacja CNN Turk powołując się na naocznych świadków.
  Samolot zapalił się w powietrzu i spadł na terytorium Syrii w pobliżu Bayyrbukdzhak. Przynależność samolotu na razie nie została ustalona.

  Według CNN Turk tureckie siły powietrzne zestrzeliły niezidentyfikowany samolot bojowy po naruszeniu przez niego tureckiej przestrzeni powietrznej.

  Samolot Su-24 rozbił się prawdopodobnie w rezultacie ostrzału z ziemi, – poinformowało Ministerstwo Obrony Rosji.

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że samolot Su-24, który rozbił się, znajdował się wyłącznie nad terytorium Syryjskiej Republiki Arabskiej.

  Typ samolotu i jego przynależność do kraju wciąż są nieznane. Jednocześnie tureckie media zaznaczają, że nieznany statek powietrzny zestrzeliły siły powietrzne kraju po przekroczeniu przez niego przestrzeni powietrznej.

  Nieznany samolot wojskowy rozbił się na terytorium Syrii w pobliżu granicy z Turcją, informuje agencja Reuters powołując się na turecki kanał telewizyjny Haberturk.
  Kanał nie określa typu samolotu ani kraju, do którego należał.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151124/1496789/turcja-syria-samolot.html#ixzz3sPVzLn5c

  Założę się, że ten kto nagrał moment upadku samolotu, ten go zestrzelił

  Polubienie

 73. The video posted online shows armed men around an alleged Russian pilot who seems to be unconscious and immobile. His face is bruised and bloodied. The men seem to be happy and are praising Allah, with some regretting that they hadn’t burned him on the spot.
  „A Russian pilot,” a voice is heard saying as a group of men gather around him. „God is great,” a voice says
  According to Reuters, the video was sent by a rebel group operating in the northwestern area of Syria, where groups including the Free Syrian Army are active but Islamic State has no known presence.

  Warto poczytać komentarze pod linkiem
  https://www.rt.com/news/323237-video-dead-russian-pilot/

  The pilots managed to eject, the ministry said, adding their fate is as yet unknown.

  The downing of the Russian plane is „a very serious incident,” said Vladimir Putin’s spokesman Dmitry Peskov. He added, however, that it is too early to draw conclusions until the whole situation is clear.

  Footage has emerged online, allegedly showing Russian pilots from the downed jet immobile on the ground and surrounded by locals. Some reports claim that one pilot is dead.

  Polubienie

 74. Panie „skrzydlaty” czy wystarczy tylko kupic Konstytucje u ciebie i Polska już będzie polska ?
  My wiemy o twych kosztach i doceniamy twe wysiłki ale po co komu niezatwierdzona konstytucja ?
  Bierz transport ,choćby rower i grzej na Warszawe,moze rogatki jej przekroczysz ale do rzadu Kalksteina nie dotrzesz,bo szmuloszwabska ochrona cie nie dopuści.
  Do Sejmu maja dotarcie już tylko wybrani choć nie wszyscy, bo tak Braun jak i Stonoga tam nie dotarli !
  Jak dożyjesz może na nastepna kadencje się załapiesz i wcielisz swoja konstytucje.
  Powodzenia !

  Polubienie

 75. Panie „skrzydlaty” czy wystarczy tylko kupic Konstytucje u ciebie i Polska już będzie polska ?
  My wiemy o twych kosztach i doceniamy twe wysiłki ale po co komu niezatwierdzona konstytucja ?
  Bierz transport ,choćby rower i grzej na Warszawe,moze rogatki jej przekroczysz ale do rzadu Kalksteina nie dotrzesz,bo szmuloszwabska ochrona cie nie dopuści.
  Do Sejmu maja dotarcie już tylko wybrani choć nie wszyscy, bo tak Braun jak i Stonoga tam nie dotarli !
  Jak dożyjesz może na nastepna kadencje się załapiesz i wcielisz swoja konstytucje.
  Powodzenia !

  Panie APA.

  Nie bądź Pan taki do przodu.
  Wszystko w swoim czasie.
  ZOBACZYMY co „oni” na to.?

  KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

  Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

  Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
  Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

  Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGANIE Z TEGO ŚWIATA.

  Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

  Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

  Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

  Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

  Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.

  Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

  Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
  Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

  Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
  TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

  Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

  WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2/6 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

  Tylko to prawo stanowione jest przyczyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
  Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
  Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

  C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
  który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

  Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
  “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

  “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
  Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

  POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

  KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

  Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 15 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
  Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
  Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN

  Polubienie

 76. Jak już o góralu to nie nowość dla Marka: ” Jak powiedział stary góral Polska będzie aż po Ural za Uralem będą Chiny was nie będzie skurwysyny”.Dzięki temu dodam,że wówczas polski złoty nabierze żółtego koloru.
  Może tak będzie po wizycie polskiego prezydenta w Chinach?!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s