KOD


Zawsze mam problem z rozczytaniem wszelkich kodów, skrótów, szyfrów i tajemnych zaklęć.

Tym razem jest nie inaczej, KOD, cóż znaczy, jakie przesłania zawiera, jakie siły się pod nim kryją, jakie tajemnice skrywa, co nam niesie a co zabrać może.

Ale….

Ale mamy Internet i ten Inter net wszystko nam wkrótce wyjaśni.

Zatem zasilany i  w komitywie z Inter netem KOD rozszyfrowałem w jedną długą jesienno zimową nockę. Dwanaście a nawet czternaście godzin i wszystko o szarym i ponurym świcie stało się jasne.

KOD to nic innego jak Komiki Obmowy Demosracji bo jak wiadomo w demosracji robi się demo sraczki.

Po co to komu KOD skoro jak Inter netowa wieść niesie PO i PiS to ta sama banda, no może dwa bliźniacze odłamy, jeden odłam pro usraelski drugi prożydoeuropejsko niemiecki.

Otóż nie.

To są dwie różniące się, a właściwie poróżnione katastrofą smoleńską partie prawicowo – narodowo – patriotyczne.

Jak mawiał Macierewicz chrześcijańsko patriotyczno narodowe środowiska i trzeba mu wierzyć, wszak ta prawda i cała prawda i gówno prawda jest wymalowana na jego facjacie

634154066877400000

i nie tylko na jego bo i na Donalda Tuska także, co widać poniżej.

tusk-tresc

 

Dziś widać, a właściwie to wczoraj było widać jak KOD pod nowym wodzem i rodzącym się mężem stanu opatrznościowego Ryszardem Petru z grona naszych ulubieńców poprowadził demosraczkę ulicami Warszawy.

,,Bo jakiś tam polityk” nie będzie łamał konstytucyjnego błodostanu polskiej demsoracji.

Nie wiele zapamiętałem z tego co relacjonowała nam wieczorna telewizja na kilku kanałach na raz, więc więcej cytatów z płomiennych przemówień obrońców KODu nie będzie, ale mogę powiedzieć jedno. Mam wrażenie, że idziemy na wojnę domową, na wykańczanie watahy i żylety pójdą w ruch. No i dobrze, niech się wyrzynają byle by Jarosław Mądry wyszedł zwycięsko, bo rozum zawsze wygrywa i naród to wie i naród to przewiduje i naród zawsze zwycięża, choć czasami może też i przegrać, szczególnie jeśli czasami jest za a czasami nawet przeciw.

Jeden z blogierów tak to relacjonował na Neon24

Dziś w samo południe…stop, nie… ponoć godzina po południu, w samą trzynastą…to ta sama godzina po której drzewiej można było kupić upragnioną buteleczkę gorzałeczki i rozrzedzić zgęstniałą krew. Więc dziś niejaki Rumuno Pietru potocznie zwany Swetru, przybędzie pod siedzibę Trybunału Kabanów, coby walczyć o demokrację, którą kaczystowskie rządy Jarosława Wielkiego likwidują w Polsce. Sytuacja jest napięta jak barania torba (jakby to określił góral spod Gubałówki). Słychać już stukot kopyt, już widać w oddali  łunę palących się żagwi i zatknięte na palach złowróżbne paszczęki…
  
Widzę uciśnionych obrońców demokracji gnębionych przez podstępnych Kaczystów…bizantyjski orszak wkurwionych demokratów. Widzę oczami wyobraźni dostojnych dostojników…z Dupska przybywa senior Pierdoń, z Biłgoraja dostojny Fajans z Biłgoraja herbu Gumowy Fiut wraz z damą dworu Castratą de Grocka…dworskie ciule i damy dworu Tefałenusa Dwudziestego Czwartego, Radosław I herbu Wataha, Czyngis Niesioł herbu Mirabella,  dostojny Szechteros herbu Jąkała wraz ze świtą całego Czerskiego Dworu, Brunchilda Krzywonos, Balcer Iskariota herbu trzos. I wiele, wiele innych szlachetnych obrońców demokracji, których nie sposób wymienić. Nie wiadomo czy przybędzie dostojny Rumpelsilzkin z Sopotu herbu Peru (nie mylić z Pietru)…gdyż ponoć rozwiązuje bardzo trudne, tureckie szecherezady, ups przepraszam szarady…ale wieść gminna niesie, że caryca Andżelina nie wypuszcza biedaka ze swojej alkowy nawet  na siusianie…

Ważne by kabaret trwał, by publika się nie nudziła, by rozrywka rozgrywka nabierała tempa, by Polska rosła w siłę a żydom żyło się lepiej i nam też choć niekoniecznie

Więc pod tą menorą i pod tym znakiem (KOD-akiem), polak będzie Żydem a żyd będzie polakiem

Dziś ruszamy na marsz J. Kaczyńskiego

No to Bella ciao przyjaciele

1449851880_qmr30y_600

Jak widać ktoś płaci a jeśli płaci to wymaga.

Czy ktoś chce sprzedać Polskę za grosze?

Ma rację J. Kaczyński gdy mówi że są siły i ludzie którzy Polskę chcą przefrymarczyć

 

 

 

Reklamy

16 uwag do wpisu “KOD

 1. W Warszawie skończył się marsz Wolności i Solidarności, organizowany przez PiS. Miał on przypominać o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce oraz był wyrazem poparcia dla rządu i prezydenta Andrzeja Dudy.

  Protesty w Warszawie
  Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji: „Jarosław Polskę zostaw!” (złodziejom), to było wczoraj, a dziś …..

  — Trybunał ma być pozycją broniącą „układu”. Dlatego musimy zmienić Trybunał. Oni nie chcą dopuścić, żebyśmy rozpędzili tę bandę kolesiów, która rozsiadła się w administracji — powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.
  — Dzisiaj do władzy doszła formacja, która nie kryje swojego patriotyzmu — stwierdził Kaczyński. — Nie chcemy, żeby ktoś nam narzucił własną wolę. Długi niemieckie wobec Polski dziesiątki razy przerastają to, co otrzymujemy z Unii Europejskiej — dodał.

  Wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak napisał na Twitterze, że według szacunków warszawskiego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w marszu udział wzięło około 15 tys. osób.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20151213/1642064/warszawa-marsz-wolnosci-i-sprawiedliwosci.html#ixzz3uDTr70dY

  Polubienie

 2. Po co Polakom potrzebny Trybunal Konstytucyjny ?,
  A wara od Polakow DARMOZJADY SZMULOSZWABSKIE !!!

  Tworzyc natychmiast SADOWNICTWO POLSKIE ,panie posle J.Jachnik ,masz teraz pole do popisu jako nowy wśród 215 nowych poslow w Sejmie VIII kadencji.

  Polubienie

 3. Tak,to bardzo niepokojace do jakiego stopnia sa beszczelni ci co ciagle Polakow okradaja
  a z Polski sobie kpia.Tym samym okradzionym Polakom wlasnie przez nich maja czelnosc
  w twarz drwic o jakiejs demokracji.
  Czy to jest mozliwe ze ten narod tak bardzo zidiocial na skutek oblednej propagandy
  polskojezycznej?!Tez wiele ma zaslugi „polski kosciol”ktory ciagle napomina Polakow
  o nadstawianiu policzka nie 7 razy a………….zawsze!!!
  To co sie wydarzylo z tym marszem przechodzi wszelkie wyobrazenia!!!W normalnym narodzie
  instynkt samozachowawczy nakazal by zlapac za drog a nawet za siekiere i rabac na oslep
  te swinskie ryje.Stalo sie inaczej!!!To zadanie dla patriotow-tworzyc sily samoobrony i
  bronic sie sila,nie ma innego wyjscia wobec tych zbrodniarzy zydowskich.

  Polubienie

 4. Ad. Adm-ina

  KOD a może KOT – KACZOR OBALA DEMOKRACJĘ!!! KACZOR OBALA TRYBUNAŁ (w domyśle KONSTYTUCYJNY)!!!

  — Dzisiaj do władzy doszła formacja, która nie kryje swojego patriotyzmu — stwierdził Kaczyński. — Nie chcemy, żeby ktoś nam narzucił własną wolę. Długi niemieckie wobec Polski dziesiątki razy przerastają to, co otrzymujemy z Unii Europejskiej — dodał.

  Sprytna ta ,,Kaczka Dziwaczka” (PC, AWS a teraz wielki Pi(C)S i z POLSKI NIE ZOSTANIE NIC) w wyborach dostaje kilkanaście procent poparcia od ,,przypadkowego” społeczeństwa, (po wyborach komisarze zrobili klasyczne CZARY-MARY z procentami %) prezydenciunio w kampanii ,,buraczanej”, (czytaj na urząd prezydenta) po ogromnej ilości obietnic typu: co on nie zrobi i czego nie wybuduje, jak zostanie prezydentem WSZYSTKICH POLAKÓW, dostaje od naiwniaków około 25% poparcia (w tym przypadku, komisarze z Komisji Wyborczej też zrobili HOKUS-POKUS z procentami %) i to nazywamy DMOKRACJĄ w wydaniu à la Polonaise, gdzie mniejszość rządzi większością, za sprawą sędziów z Komisji Wyborczej i z Trybunału Konstytucyjnego, którzy ferują fałszywe wyroki po wyborach!!! Więc nie rozumiem, dlaczego Jaruś, wywalił na zbity ryj, ,,czcigodne gremium sędziów” z TK, (mających problemy z matematyką – nie potrafią obliczać procentów po wyborach i referendach) wydających ,,bardzo korzystne” wyroki, że w wyborach prezydenckich, a później do parlamentu było wszystko ,,w jak najlepszym porządku czyli OK” i teraz MAŁA DEMOKRACJA CWANIAKÓW może rządzić DUŻĄ DEMOKRACJĄ FRAJERÓW, oczywiście przyczyniając się do większego BÓLU/BULU polskiego społeczeństwa czyli ,,w bardzo demokratyczny sposób!!!” Wniosek nasuwa się sam, że ,,MAŁE JEST PIĘKNE i należy je promować”!!! Chi, chi, chi, cha, cha, cha!!!

  P.S. W przypadku sędziów z TK, u Jareczka nie ,,zadzałało” powiedzonko APA-czy, (BMW) Bierny, Mierny ale Wierny! Wszystkie wybory do Sejmu i Senatu w III RP wyglądały podobnie jak opisałem vide!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 5. Ad. Adm-ina

  Szanowny Adm-inie – w sprawie KOD/KOT znalazłem w ,,necie” takie dziwne coś, o mecenasie Romku ksywa ,,JAJCARZ”!!!

  Żenujący występ. Mec. Giertych na manifestacji KOD: Kto nie skacze, ten jest z PiS-em, hop, hop, hop. WIDEO

  Manifestacja „obrońców polskiej demokracji” przyciągnęła wielu znanych Polakom uczestników. Często znanych głównie z ataków na PiS.

  Nic więc dziwnego, że akcja KOD przyciągnęła Romana Giertycha, mecenasa ludzi poprzedniej władzy. Internauci publikują film, pokazujący, że adwokat dobrze czuł się uczestnicząc w antyrządowej manifestacji.

  Na filmie widać ulicę Wiejską, tuż przy Sejmie. Giertych stojący na chodniku trzyma megafon i krzyczy do maszerujących:

  ,,Kto nie skacze, ten jest z PiS-em, hop, hop, hop.”

  A po chwili skanduje:

  ,,Precz z Kaczorem! Precz z Kaczorem, dyktatorem!”

  Widać, że rola, jakiej się podjął, sprawia mu przyjemność. Giertych emanuje szczęściem.

  Informację podaję za wPolityce.pl

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 6. Większość publiki lubi jak się coś dzieje, przyznam się że ja też. Zawsze to jakaś ciekawostka, jakiś szoł, np jak Jaceniuka za jaja wynoszą z mównicy kijowsko banderowskiej. Giertych skaczący jak na majdanie też by mi się podobał, z tubą także.
  Tak sobie myślę, że trzeba by i mnie stare kości rozruszać, przestać stać z boku i albo do KODżaków albo do PiSiorków dołączyć. Na razie nie mogę się zdecydować, może coś APA lub Zenek doradzi.
  Chociaż przyznam że ostatnie zwrotki Kaczyńskiego bardziej mi się podobają niż krzyki demosraczki opozycyjnej

  Prawda jaki piękny ten plakat powyżej
  Tak czy inaczej zapowiada się , że będzie PO-Trybunale

  Ale pan Z. Wrzodak widzi to inaczej
  Jak można łazic po mieście za zdrajcą, za katem Niepodległości Polski, który razem z swoim rezydentem izraela sprzedali Polskę przyjmując Traktat Lizboński, jak można łazić za zdrajcą, który razem z swoim motłochem w sejmie głosował za przyznaniem rent żydom z polskiego zus-u, jak można łazić za zdrajcą, który razem z swoim karierowiczami wybudowali za nasze pieniądze muzeum żydów, takim jak Bermanom, Zarakowskim, Gieremkom, Wolińskiej itd.
  Jak można ratować Polskę z katami Polski, ofiary łażą z okupantem swoim po mieście. bruuuuuuuuu.
  nadużycie link skomentuj
  Wrzodak Z.

  Polubienie

 7. Najlepszym i obowiązującym po dziś dzień ale zapomnianym przez ,,gawiedź” jest akronim TKM.

  TKM („Teraz, ku…, my”) – stosowane przez niektórych polityków i dziennikarzy obrazowe określenie stosunków panujących w polskiej polityce i problemów ją trapiących. „TKM” odnosi się do „mentalności zdobywcy”, gdy zwycięska partia polityczna obsadza stanowiska, kierując się podziałem na „my” i „oni” (mianowani przez poprzednią rządzącą partię), a nie względami merytorycznymi.

  Określenia „TKM” jako pierwszy użył Jarosław Kaczyński w 1997 w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”, wyjaśniając powody, dla których nie startował w wyborach do Sejmu z listy AWS, mimo że uczestniczył w powoływaniu tej formacji. Stwierdził wtedy, że w AWS zbyt wielką rolę odgrywa nieformalna partia „TKM”. Tę „partię” miała cechować chęć zajęcia stanowisk rządowych i korzystania z układów stworzonych przez poprzedników, zamiast dokonywania reform. Po latach Jarosław Kaczyński przyznał, że określenie „TKM” wymyślił Marek Kuchciński.

  Skrót ten wszedł do klasyki cytatów politycznych w Polsce i był wielokrotnie przytaczany (często w odniesieniu do działań kolejnych polskich rządów), również w zmienionym znaczeniu. W 2005 Marek Borowski, po niespodziewanym wskazaniu przez PiS Kazimierza Marcinkiewicza jako kandydata na premiera, zinterpretował skrót na nowo jako teraz kolega Marcinkiewicz].

  Informacja za Wikipedia.

  P.S. Przy słowie KU… zabawiłem się w cenzora, w Wikipedii zamieszczony jest wyraz w oryginalnym brzmieniu.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 8. Adminku ty nasze kochanie ,
  staremu już nigdy nie stanie !
  APA druzyna a w niej dziewczyna to gromadka zgrana
  Sledzi i pisze od samego rana.
  Wy staruchy ,co wam pozostalo,
  kiedyś wam ciagle było za mało .
  Dzis stare kosci i w krzyżu lupie
  młodzi was maja
  gleboko w du..ie.

  ZYCIE TEGO DOWODZI .

  Polubienie

 9. Dzis stare kosci i w krzyżu lupie
  młodzi was maja
  gleboko w du..ie.

  Genialnie proste i głęboko prawdziwe.
  Jednym słowem – klasyka
  Brawo Zenek

  Polubienie

 10. W wielu polskich miastach odbyły się dziś manifestacje Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji. W Warszawie manifestację rozwiązano z powodu anonimowego telefonu o podłożeniu ładunku wybuchowego.

  Akcje odbyły się w obronie demokracji i przeciwko działaniom PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Protestujący przynieśli ze sobą hasła „Stop psuciu demokracji”, „Pod osłoną nocy, PiS kraj na dno stoczy”, „Dość nocnych zmian”, „Ręce precz od Trybunału”.
  Warszawską manifestację rozwiązano z powodu anonimowego TELEFONU o podłożeniu ładunku wybuchowego. — Rekomendacja Centralnego Biura Śledczego była taka, że nie jest konieczne przeprowadzenie ewakuacji; decyzja należała do organizatorów — powiedział rzecznik Komendanta Stołecznego Policji Mariusz Mrozek.

  Demonstracja w W-wie trwa, mimo decyzji o rozwiązaniu:fałszywy alarm bombowy
  ​Podobne akcje KOD zorganizował w 23 polskich miastach oraz za granicą, m.in. w Brukseli pod biurem Stałego Przedstawicielstwa RP, a także przed polskimi ambasadami w Londynie i Tokio.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20151219/1683611/polska-kod-manifestacja.html#ixzz3un2ktNUo

  Komentarze z podanej strony
  Bady Sector
  manifestacja kod…oto oni piąty legion… wrota Polski otwarte… usłyszcie ich wołanie… przybywajcie najeżdżcy… naród nie wybrał jak trzeba, zatem należy Polskę ukarać… przybywajcie…
  Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 2 godz.

  Krzysztof Rzezniczek
  Zawiadomienie o bombie zlozyl osobiscie mistrz prowokacji Jacek Kurski.
  Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.

  Marek Wilczyński
  Podobno o podłożeniu ładunku wybuchowego służby poinformawał telefonicznie sam Petru, tak „na wszelki wypadek”, kierując się, oczywiście jak zwykle, dobrem Polski i manifestantów Emotikon wink
  Lubię to! · Odpowiedz · 58 min

  Piotr Paweł Lisiecki · Wyższa Szkoła Morska w Szczecninie
  Ryszard Petru namawia ludzi za pieniądze do wyjścia na ulice, to może oznaczać, że namawia on tym samym ludzi do wszczęcia nielegalnych i niczym nieuzasadnionych rozruchów i niepokojów społecznych – zawiadomienie o tej treści zostało już złożone do Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. I tak ruszyła cała lawina z KOD.
  Lubię to! · Odpowiedz · 35 min

  Yeh Isra Avra
  W 2014 r. Szkopy ( BRD GmbH) kontrolowali w Polsce 133 tytuły prasowe mając 75 proc. udziału w rynku. Nie dziwmy się zatem, że obecnie panicznie histeryzują
  Oto jak wygląda neo-kolonializm w wersji stosowanej: Zgodnie z danymi Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w ubiegłym roku (2014) jedynie 24 proc. udziału w rynku prasowym w Polsce należało do wydawców z polskim kapitałem. Gigantyczną przewagę, bo aż 75 proc. udziału w rynku przy 133 tytułach prasowych, posiadał kapitał niemiecki. Nie powinna nas zatem dziwić histeria niemieckich mediów po zmianie władzy w Polsce. Oni najzwyczajniej w świecie boją się utraty kasy i wpływów.

  Zagraniczny kapitał w 2014 roku był właścicielem 144 czasopism i gazet, które ukazały się w łącznym nakładzie 829 milionów egzemplarzy, natomiast polski kapitał był właścicielem jedynie 65 tytułów, które w ubiegłym roku ukazały się w łącznym nakładzie 284 milionów egzemplarzy. Łatwo zatem można wyliczyć, że podmioty o kapitale zagranicznym kontrolują w naszym kraju aż 76 proc. udziału w rynku prasy, z czego zdecydowana większość – bo aż 75 proc. – należy do wydawców o kapitale niemieckim.

  Warto odnotować, że żaden z nazistowskich niemieckich wydawców nie pozwoli na to, aby w kontrolowanej przez siebie prasie wydawanej w Polsce pojawiały się teksty niezgodne z polityką BRD GmbH, czy też istotnie krytykujące aktualne decyzje Berlina. Szkopska prasa w Polsce prezentuje głównie szkopski punkt widzenia. Dba przede wszystkim o niemieckie interesy. Próżno w niej szukać tekstów krytycznych wobec Angeli Merkel. Mnóstwo jest za to tekstów nieprzychylnych tym, którzy są nieprzychylni niemieckiej władzy. Stąd w ostatnich tygodniach histeryczny wręcz atak na PiS i rząd Beaty Szydło, który zapowiedział istotne zmiany w relacjach między Warszawą i Berlinem. Wydawcy zza Odry najzwyczajniej w świecie boją się utraty kasy i wpływów na bieżącą politykę w Polsce.

  Warto o tym pamiętać szczególnie teraz, kiedy kontrolowane przez niemiecki kapitał media wciskają nam narrację o „traconej demokracji”, a w rzeczywistości to tylko kwik dożynanej w przyspieszonym tempie hydry komunizmu – IIIRP/PRL-bis…

  Chore z nienawiści do Polski nazistowskie niemieckie media przełamują kolejne granice! „Berliner Zeitung” napisał, że ze strony Węgier i Polski Europie grozi większe niebezpieczeństwo niż ze strony Państwa Islamskiego! Powstaje pytanie – kiedy nasi zachodni sąsiedzi uszanują demokratyczne wybory w Polsce? Kiedy przestaną podjudzać Polaków przeciwko sobie? Kiedy zrozumieją, że Polska stopniowo odzyskuje podmiotowość i przestaje być politycznym wasalem Niemiec?
  Lament przegranych jest uzasadniony, bo przegrani tracą wpływy i duże pieniądze. Klęska PO i PSL jest zasłużona. Osiem lat psucia państwa, korumpowania narodu i wystarczy na lata. Polscy artyści nie sprawdzili się w trudnych chwilach dla narodu i państwa. Przecież już po pierwszych czterech latach było wiadomo o aferach, zamiataniu ich pod dywan, o wielu przestępstwach i korupcji ludzi władzy, o nieosądzonych kradzieżach narodowego majątku, a mimo to jeden z drugim, świadczył swoją gębą, że jest wszystko w porządku. Brał udział w peowskich rautach i uroczystościach, a pierś wypinał po ordery. – źródło – internet
  ====================
  Jak widać KODżaki nie odpuszczają.
  Czy do Polski wybiera się pani senator Nulan z bułeczkami i z 7 mld dolarów na polski majdan?

  Polubienie

 11. Lider KODu sypie

  PiS miał zrobić porządek z TK, a tu nowoczesna z kropką podrzuca rybkę.

  Ludziska wylegli na ulicę, a przekaziory prześcigają się w ujęciach, by udowodnić, że było ich multum. Co też tych ludzi wyciągnęło na ulice i to w miesiąc od zaprzysiężenia nowego rządu? Gdzie te przysłowiowe 100 dni spokoju o które skamlał Tusk i Kopaczowa?

  Pooglądałem zdjęcia i filmy i rzeczywiście trochę tych ludzi jest na ulicach. Niedawno było I wyjście na ulice KODowców pod przywództwem niejakiego Mateusza Kijowskiego, a tu drugie wyjście i to w takim okresie niezbyt sprzyjającym, bo ludziska szykują się do Świąt Bożego Narodzenia i biegają za prezentami, choinką, karpiem, sprzątają, kończą remonty, robią wypieki. Cóż tych ludzi tak gna?

  Jeśli lider KODu będzie stosownie naciskany i zorganizuje wyjście na ulice już nie w dwudziestu trzech miastach, a zafunduje nam protesty w pięćdziesięciu, a lepiej w stu miastach, a wśród idących zobaczymy panią Holland i Wajdę, pospołu z Olbrychskim, Komorowską Mają, ludźmi z przodującego organu prasowego to będzie znaczyło, że nawet zakatarzony poczuje, że już na całego zaczyna coś śmierdzieć.

  Któż z tych protestujących boi się pięciuset złotych na dziecko, albo przywrócenia poprzednio obowiązujących warunków przechodzenia na emeryturę, czy przyrzeczonej zwiększonej kwoty wolnej od opodatkowania. Byłby chyba niespełna rozumu wychodząc na ulice. A może idzie o tego bufoniastego profesora z TK?

  Każdy chodzący trochę po tym świecie wie, że wszelakie zaniedowolenie społeczne wzbiera i dojrzewa dość długo i wtedy wystarczy praca prowokatorów i nawet leje się krew. Ludziska wytrzymali lekceważenie ich przez PO, machloje, zabór ich pieniędzy z OFE i przerzucenie do ZUSu, wydłużenie czasu pracy do nabycia praw emerytalnych i niektórym szczęśliwcom taki prezent wlepili na krótko przed odejściem na emeryturę; PO było łaskawe, bo niektórym dodali tylko rok dodatkowej pracy. No i teraz zachciało im się manifestować za świeżych rządów PiSu i to za jakąś głupią demokracją.

  Jeśli w krótkim okresie czasu w jakimś ruchu przybywa nienaturalnie wiele osób to należy brać pod uwagę sponsoring. I tu właśnie sypnął się Mateusz Kijowski mówiąc:

  „Nie płacimy za udział w manifestacjach. Musielibyśmy mieć 28 mln zł”.

  Każde dementi jest potwierdzeniem faktów, którym się zaprzecza.

  Któż byłby tak uprzejmy przekazać tak sporą sumkę? Jeśli robi ona na nas wrażenie to o jakie pieniądze tu faktycznie chodzi?

  Na ten temat powiedział coś w TVInfo, traktowany ostro z góry przez prowadzącego program, dr Żukowski z UW i mówił o Pacewiczu, i Szymczaku, i Petru, i 40 mld zł. Można obejrzeć całe, bo mówi ciekawe rzeczy o Pacewiczu, tym z przodującego organu prasowego, Szymczaku i Petru.
  Od 15:00 minuty chyba najważniejsze.

  http://vod.tvp.pl/22845781/19122015

  A może ktoś jeszcze dorzucił coś do puli? Wydaje mi się, że ci, którym zawirowania koło TK pokazały, że obecny rząd jest zdecydowany w działaniach, zapowiedź IPN o udostępnieniu pewnych dokumentów przyśpieszyło tętno, a nocne wejście ludzi Macierewicza do pomieszczeń NATO zapaliło wszystkie czerwone lampki. W naszym ukochanym przodującym organie również, bo nocną robotę reklamuje on takim tytułem „Jak Macierewicz włamał się do NATO”.

  Po takim dictum padło hasło: wszystkie ręce na pokład!

  Pisałem o tym, że na zdrowy rozum w takim przedświątecznym okresie ludzi trudno wygonić na jakieś uliczne spędy, więc myślę iż do puli KODu starzy i obecni członkowie służb dorzucili demonstrantów. Mają oni przecież rodziny, pociotków i do dyspozycji akta wielu TW, szpicli i donosicieli, a także kompromitujące materiały na ludzi kultury, sztuki i innych celebrytów.

  Wykorzystują też łatwowierność młodzieży, bo córka dostała SMSa od luźno znanej koleżanki, zachęcający do wyjścia na ulicę. Nadawczyni oczywiście miała wziąż udział w demonstracji.

  Kto działa na SMSy to pamiętamy przy przejęciu władzy przez Bronisława Komorowskiego.

  http://tadman.neon24.pl/post/128235,lider-kodu-sypie

  bolszewicy też zaczynali
  od płacenia za demonstracje… z pieniędzy Jakuba Heinricha Schiffa
  http://www.wildboar.net/multilingual/easterneuropean/russian/literature/articles/who

  @sosenkowski 08:49:51
  Nic w tym dziwnego, bolszewicy to byli żydzi i KOD to żydzi (udział Tomasza Grossa w demonstracjach tego dowodzi) czyli metody te same tylko kasa jest w tym wypadku Sorosa ( przypadkiem też żyda ! ).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s