Klub dyskusyjny


Chciałem nieco uatrakcyjnić stronę Wierni Polsce publikując w odcinkach powieść historyczną ,,Miecz króla Jana”, no może to nie tyle powieść i nie tyle historyczna co bajka dla dorosłych. Coś w stylu ,,Conan barbarzyńca”, albo ,,Przygody pana Michała” w wydaniu telewizyjno odcinkowym, albo ,,Jaś i Małgosia” ale tak ni się wydaje, że to mi się nie udało. Odcinki publikuję i nic, żadnego komentarza, żadnej uwagi choćby i złośliwej.

Stąd przyszła mi do głowy kolejna myśl i pomysł na atrakcję a może nawet na kabaret.

Strona internetowa WP czytana jest dzień w dzień przez kilka setek internautów z wielu krajów świata w tym z USA i Niemiec i zapewne zdecydowana większość posiada nowoczesną komurę z opcją filmowania.

Zróbmy zatem coś w rodzaju studia filmowego, klubu dyskusyjnego a nawet telewizyjnego.

Można to zrobić w formie filmu, czyli zapisu wideo.

Sztuka w tym przypadku polegać będzie na nagraniu na własną komórkę siebie samego z własną mową trawą o polityce, lub wypowiedzeniu do kamerki telefonu zdania jakie się ma na temat tego czy innego zdarzenia. Długość jednego nagrania  każdego z uczestników 5 do 10 minut

Zrobimy później z tych nagrań jeden film w ramach Klubu Dyskusyjnego Wiernych Polsce.

Takich filmów, powiedzmy o długości 30 do 40 minut jako odcinki będziemy robili w odstępach tygodnia, dwóch tygodni lub raz w miesiącu. Znajdą się one na kanale You Tube a także na naszej stronie WP

Technicznie będzie to wyglądało tak:

Nagrania z komórki uczestnicy dyskusji przesyłają do mnie, ja to łączę w jedną całość  za pomocą odpowiednich do obróbki video programów i zamieszczam na yoy tube i na stronie WP

Zatem całość jest prosta jak drut w rolce, wymaga nieco inwencji dobrej woli i odwagi, odwagi panowie.

Z tym pomysłem będziemy pierwsi w Internecie i jak wkrótce się przekonamy inni pójdą naszym śladem.

Oczywiście jeśli ktoś nie będzie chciał pokazywać swojej facjaty to może ją ukryć lub zamaskować np. pióropuszem APAcza, konstytucją husarza, lub maską Anonymosia

Jest jedno ale.

Musi być co najmniej cztery do sześciu osób biorących udział dyskusji, by wyglądało to rzeczywiście na dyskusję.

Każdy odcinek filmu to koszt dla uczestnika 50 zł jako minimalna opłata za pracę włożoną w montaż i edycję filmu

Czy taki odcinkowy serial dyskusyjny w formie filmowej może być ciekawy?

Jeśli wezmą w nim udział Polacy z kilku kontynentów i z wielu krajów świata w których z wyboru lub z musu się znaleźli, to z pewnością tak.

No i doskonały materiał pamiątkowy dla potomnych, bo film to dużo więcej niż zwykła fotografia.

Przedstawiłem powyżej zarys pomysłu w wielkim sktócie w nadziei że mądrej głowie dość po słowie. Jeśli pomysł się spodobał, jeśli znajdą się chętni to możemy przystąpić do jego realizacji od zaraz.

No a jeśli się nie spodobał(?), to nie. Pozostaniemy przy komentarzach pisanych.

Reklamy

56 uwag do wpisu “Klub dyskusyjny

 1. Zdetronizowanie KOWALA

  “KOWALEM” jest parszywa konstytucja z 2/6 kwietnia 1997 roku.
  “KLESZCZAMI” w rękach kowala jest wszelka władza podchodząca z wyboru lub mianowania.
  “KOWAL” do wykonania swej władzy ma “kleszcze”, których wymiana nic nie da w sprawie.

  O “KOWALU” – że jest on parszywy świadczy art 220 i 227 tego knota legislacyjnego (2/6. 04. 1997.)
  To Corpus de licti.

  “Kleszcze” staną się narodem tylko wtedy – kiedy złożą nową przysięgę NARODOWI.
  Patrz załącznik. Obecny także na stronie; http://www.nowapolska-w-internecie.pl
  Wtedy przysięga jaką złożyli “KOWALOWI” utraci moc PRAWNĄ – sprawczą.
  Jeśli “KLESZCZE” staną się Narodem to zdetronizują “KOWALA”. To jest ostatni etap walki o suwerenność Narodu i Państwa Polskiego – wstęp do budowy DOBROBYTU opartego o nowe prawo.
  Nowe Najwyższe Prawo jest gotowe do zastosowania; http://www.konstytucja.manifo.com

  Na tle sporu pomiędzy “kleszczami” wypowiedział się dnia 13.12.2015 ks. Abp. Leszek S. Głódź w Oliwie, który powiedział – cyt; “NIE – PAŃSTWO PRAWA” – WSPÓLNOTA – to jest to.

  Na podstawie obserwacji sporów ulicznych jakie obserwowałem w dniach 12 i 13 grudnia 2015 – można powiedzieć, że: jedne kleszcze (opozycja) walczyły z drugimi kleszczami (władza) a do tego sporu dołączył Trybunał Konstytucyjny, który z uporem maniaka broni parszywego “KOWALA”, który jest przyczyną PASOŻYTNICTWA konstytucyjnego, objawiającego się Łamaniem PRAW CZŁOWIEKA z Prawem do ŻYCIA WŁĄCZNIE. To łamanie PRAW CZŁOWIEKA REALIZUJE SYSTEM BANKOWY – za pomocą lichwy i monopolu, która jest absurdem matematycznym – stosowanym na RATY, bo na lichwę – system pieniądzy NIE KREUJE, ale wymaga jej płacenia. To jest źródło niespłacalnego “DŁUGU” zwanego dla niepoznaki publicznym.
  Dotyczy także Obywateli – kredytobiorców bankowych.

  W związku z powyższym można powiedzieć, że partie – “wybrańcy” – jako “kleszcze” w rękach “KOWALA” NIE reprezentują NARODU, tylko “KOWALA” bandytę i w związku z tym ich członkowie powinni po wyborze – zrezygnować z członkostwa w partii – tak jak Pan Prezydent.
  Wtedy jako reprezentanci NARODU mogą zdetronizować “KOWALA”, bo NARÓD STOI PONAD PRAWEM. Jeśli tego nie zrobią (nowa przysięga) to należy ich poddać INFAMII – jako osoby niepożądanej (persona non grata)- co niebawem zostanie uczynione przez NARÓD.

  Można powiedzieć, że “kleszcze” w osobach przywódców partyjnych na wiecach posługują się fałszywą logiką, która MILCZY o konstytucyjnym pasożytnictwie – wrogim NARODOWI.

  Wobec powyższego Obywatelski Instytut Konstytucyjny Nadzór nad Sądami i Sędziami, Sądem Najwyższym, Finansami, Urzędami Skarbowymi, Przedstawicielami Władz oraz Trybunałem Konstytucyjnym ul. Wiejska 10; 00-902 w Warszawie – DOMAGA SIĘ – przydzielenia Biura do REALIZACJI budowy DOBROBYTU w NOWEJ POLSCE opartego o Nowe Prawo, które jest sprawiedliwe, bo bez lichwy oraz bez podatków.

  A ponadto ja – autor Konstytucji Rzeczpospolitej z dnia 15 sierpnia 2015 – Kazimierz z Kęt oraz Ernest z Siemianowic Śląskich – odkrywaca ekonomi w Piśmie Świętym domagamy się zatrudnienia w strukturach PAŃSTWA, by rozpocząć budowę DOBROBYTU ponad podziałami. Bo Dobry Bóg Zrobił Co Mógł, a teraz trzeba do DALSZEJ roboty powołać fachowców.

  Z WYRAZAMI SZACUNKU – Za Obywatelski Instytut Konstytucyjny.
  Kazimierz Józef Styrna – członek OIK – 884 793 141 – husarz33@wp.pl

  Polubienie

 2. Ho,ho,ho !
  Admin zakłada PEJSBOOKA !!!
  A to ci konkurencja jedna ,co za odwaga namawiać ludzi by się produkować na vizji i foni ,chwalić się zdjęciami,filmikami SUKCESAMI !!!

  Przemily adminie – to u POLAKOW nie przejdzie ,u szmuli i mieszancow tak,troche u szbaow no i bolszewikow.
  Zreszta ,gdzie te tlumy na twym portalu ?
  Jedynie druzyna APA ratuje ci frekwencje ale i to posadzacie ich ,ze to tylko jeden drużynowy.
  Dlatego pewnie APA zakotwiczyla na monitorze u Marka Podleckiego i tam wala tlumy.
  No ale probowac adminie trzeba,moze się ktoś na wnyki typu gajowego chwyci.
  Poowodzenia w klubie .

  Polubienie

 3. No to może PODYSKUTUJEMY O CZYMŚ ISTOTNYM. W tym, wypadku o wiele praktyczniej jest dyskutować NA PAPIERZE lub EKRANIE, bo słowa oraz cyfry nie znikają tak szybko jak przy mowie „ulotnej” – czy to „twarzą w twarz”, czy przekazywanej za pomocą narzędzi elektronicznych przekazu mimiki twarzy:

  Anonim NIKANDER napisał na http://www.neon24.pl:

  Pierwszy deal PiS-u z banksterami
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM

  Szanowny Panie Prezydencie. Zawetuj tę ustawę. Zmuś ten „orszak pogrzebowy” do myślenia. Udowodnisz, po której stronie stoisz.

  Długo zastanawiałem się jaki deal ma przykryć karczemna awantura o Trybunał Konstytucyjny. Sprawa wyjaśniła się kilkanaście godzin temu i zapowiedział to krótki komunikat. Przytoczę go w całości.

  „…Sejm zmienił regułę wydatkową. Znajdujący się w niej wskaźnik inflacji (CPI), wraz z korektą błędów jej prognoz, zostanie zastąpiony tzw. sztywnym celem inflacyjnym NBP w wysokości 2,5 proc. Za nowelą głosowało 232 posłów, przede wszystkim z PiS, przeciw było 206 posłów z klubów opozycyjnych, trzech się wstrzymało…” (tutaj…)

  Co to oznacza? – mniej więcej tyle,że do gospodarki musi wypłynąć tyle pieniędzy, aby spowodować inflacje na poziomie 2,5%. Daje to rządowi swobodę w kreacji pieniądza dłużnego i zasilenia nimi budżetu kwotą szacowaną przez wiceministra finansówLeszka Skibyna 5,7 mld zł. Tak więc PiS ujawnił kolejne źródło finansowania obietnic wyborczych. Pomysł jest perspektywiczny, bo niektórzy eksperci kwotę, która zwiększyłaby inflację z poziomu -0.7% (od czerwca ubiegłego roku mamy bowiem deflację zobacz…) do tych oczekiwanych 2,5% potrzebnych będzie tych pieniędzy dużo więcej.

  Powiedzmy sobie teraz na czym ten deal polega:

  Otóż rząd wypuści nowe obligacje rządowe na kwotę tych 5,7 mld zł. Z tymi obligacjami banki komercyjne pójdą do swoich banków centralnych, aby te wykreowały (z powietrza) pieniądze pod zastaw polskich obligacji. Jak dobrze pokombinują i zastosują przekręt podwójnego lewarowania, to „wykreują” podwójnie. Nie pójdą do NBP, bo po pierwsze; naszemu bankowi banksterzy zakazali, a po drugie; stopy pożyczek lombardowych i redyskontowch – pomimo znacznych obniżek – są tam mało konkurencyjne. Pieniądze, a w zasadzie zapis komputerowy, zostaną przez te banki przelane na konto naszego budżetu. Będziemy je musieli zwrócić wraz z odsetkami więc już mamy jakieś 10% w plecy. Jednak na tym deal się nie kończy. Gdyby Prezes NBP Belka chciał wykupywać te długi na rynku wtórnym (celem ich umorzenia) to go PiS-urary skierują do prokuratury, bo w tym są dobrzy.

  Te 2,5% inflacji obniży siłę nabywczą wszystkich pieniędzy jakie posiadają gospodarstwa domowe i przedsiębiorcy.Będzie tego 2.5% od pieniądza M3 czyli 1 122 900 mln zł (źródło…) = 26 479 mln zł. Takie obniżenie siły nabywczej nie pozostanie bez dalszych skutków. Spowoduje ono wykreowanie potrzeb pożyczkowych na taką właśnie kwotę.Jest to tzw „podatek inflacyjny”, który zgarnia Międzynarodowy Bankster wraz z odsetkami.

  Społeczeństwo dostanie w plecy:

  – lichwę od pożyczonych kwot pod zastaw obligacji rządowych – około 570 mln zł, oraz

  – podatek inflacyjny jako suma potrzeb pożyczkowych i lichwy 26 479 mln zł + 2 647 = 29 126 mln zł

  Pracująca nędza zyska niewiele, ale rentierzy stracą ewidentnie i to nie na rzecz współplemieńców. Chyba nie pozostawią tego płazem.

  Tak więc wtedy, gdy będą demonstracje pod TK i niedzielne demonstracje w obronie sekty Jarosława Kaczyńskiego, sejm ubije deal z banksterami, który będzie nas kosztował prawie 30 mld zł. Te pieniądze z pewnością obrócą się przeciwko polskim interesom. Jeszcze ponoć mamy coś do sprzedania.

  Wierzcie mi. Ta notka ma posmak pocałunku z lwicą: przyjemność żadna a strach wielki. Jednak – jak kiedyś powiedziałem – Polakiem jestem, więc moje obowiązki są polskie. Moim obowiązkiem jest to Wam powiedzieć, i jeszcze to, że wyjście z tej sytuacji jest proste. Wystarczy zmienić architekturę monetarną polegająca na kreacji oprocentowanego długu zastępując ją emisją pieniądza suwerennego. Nam jednak w tym przeszkadza… no nie powiem co, bo nie chciałbym powtarzać rodzinnych tradycji z okresu sanacji.

  Do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

  Szanowny Panie Prezydencie. Zawetuj tę ustawę. Zmuś ten „orszak pogrzebowy” do myślenia. Udowodnisz, po której stronie stoisz. Liczymy na to i damy merytoryczne wsparcie.

  http://nikander.neon24.pl/post/127974,pierwszy-deal-pis-u-z-banksterami

  Polubienie

 4. POLAKu marny, zastrachany bierz przykład z prawdziwych POLAKÓW WIELKICH i kochających POLSKĘ takich jak APA i jego wspaniała drużyna.
  Patrz jak ci WSPANIALI POLACY z drużyny APA, a najpewniej ON sam we własnej osobie, nie boją się stanąć twarzą w twarz przed bystrym i wszystko widzącym oczkiem kamery i przemówić do NARODU i jego WYBRAŃCÓW, z werwą, z temperamentem, z ogniem i błyskiem w oku i wyłożyć q…..wa mać to wszystko co na wątrobie i we wnętrznościach.
  Jeśli to TY WIELKI APA na tym filmie, to ja ci mówię, chwała bohaterom co nie boją się powiedzieć głośno i dobitnie q.. .wa mać

  Jesteś przyjęty do Klubu Dyskusyjnego z legitymacją członkowską nr 1 (za ten film) możesz ponownie przyszyć sobie na pagony drabinkę z gwiazdkami. Już cię obejrzało na you tube ponad 5 tyś osób, a wkrótce będzie ich 5 milionów APA szykuj się na buławę marszałkowską.

  Polubienie

 5. O qrwa !
  Komandosa admin powielil i to tego co kulom się nie klania na wszystkich srulomediach – uuuuuurrrrrra !!!
  Czyz admin już do końca rozum stracil, a zapowiadal się na rowniache ?
  Drugi admin wkleja znowu jakies bzdety finansowo-ekonomiczne szmuli-srluli i szwabikow,jakas belka bije w oczy a prosty narod w śmietnikach grzebie.
  Hej staruchy do kogo ta mowa i pisanie ,do nas poborowych ?
  Wy druzyne APA nigdy nie rozpoznacie,bo APA z nie jednego pieca jadla i jada chleb !
  Cholera klubu dyskusyjnego się im zachciało ,ta lepiej kleknij stary jeden z drugim do obrazu panienki częstochowskiej i pros o litość,moze przez posredniczke jahwe wysłucha wasze prośby i przeslania i da agneciakom podwyzke,
  Jesc i pic się chce a co z ruchaniem stare pierdziele ???
  Nas chcecie pod kant blata wziasc ?
  Giertych jak kon by się usmial i skakal by na jednej nodze !

  Polubienie

 6. No i 70-letni „komandos” powiedział, kogo Nowy Prezydent ma „spławić” z bezpośredniej obstawy swojej oraz Jarka Kaczyńskiego. Ponieważ, pomimo swej „czapki komandosa” wzdrygnął się on przed wymienieniem nazwisk, to na wszelki wypadek przypominam, iż chodzi o MINISTRA OBRONY NARODOWEJ Antosia Maciarewicza, oraz NADZORCĘ SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA, Mariusza Kamińskiego. Obaj zresztą byli bohaterami filmu „Służby Specjalne” na polskich ekranach przed rokiem, bez większego z tego powodu rozgłosu.

  A z tym „grzebaniem po śmietnikach” Zenek zapewne zapatrzył się na swe „rodzinne” Stany Zjednoczone. Niedawno odwiedzałem rodziny (wielodzietne) mych byłych studentów, mieszkających koło Kwidzynia. Oczywiście cała ta trójka jest w „frankowiczowskich” długach (800-1300 zł/mies. do spłaty), ale mieszka sobie całkiem wygodnie i estetycznie, we własnych nowych, sterylnych jak w Szwajcarii domkach.

  Polubienie

 7. Ile godzin na dobe mieszkają w tych domkach ?
  Spia czy mysla jak uzbierać na rate ???

  Co do Antkow i Mariuszow wszystko zgodnie z planem ale z młodym Andrzejkiem i jego dama do końca nie wiadomu co w Chinach zalatwil.
  Wie cos filozof na ten temat ?

  Ja mam rodzinne strony w Polsce ale ta jest pod dwoma okupantami , a i trzeci jeszcze czasem Baske na trybuny i barykady wysyla.
  Gdy już Polska będzie Polska ,jak spiewa stary Jasiu Pietrzak ,wtedy moze i Zenka do Polski wpuszcza POLSKIE SLUZBY , wtedy poogląda śmietniki polskie.

  Polubienie

 8. Ad. Zenusia/sralusia meeee pieścidełko.

  Cholera klubu dyskusyjnego się im zachciało ,ta lepiej klęknij stary jeden z drugim do obrazu panienki częstochowskiej i pros o litość, może przez pośredniczkę jahwe wysłucha wasze prośby i przeslania i da agentciakom podwyżke,

  Ooooooo, Zenuś do BAŁWANA (czytaj obrazu) lubi się pomodlić!!!

  PEWNEGO RAZU, GADU, GADU, GADAŁ DZIAD DO OBRAZU, A OBRAZ DO NIEGO ANI RAZU!!!
  PEWNEGO RAZU BABA GADAŁA DO SŁUPA, A SŁUP STAŁ JAK D….!!!

  P.S. Oj, Zenuś – próbowałem i to nie raz, w swoim ,,pokrętnym życiu” i do JHWH, BUDDY, MANITOU ect. i żadnego wsparcia, (czytaj podwyżki) wręcz przeciwnie, w ostatniej mojej pracy była obniżka o 10%, z powodu US-rajskiego kryzysu! W tym haniebnym procederze ,,maczał palce” ZUS (ZAKŁAD UTYLIZACJI SPOŁECZNYCH) idąc na rękę, bardzo pokrzywdzonym przez ,,los”, kapitalistom!!! Tfffu ich mać – biednemu zawsze wiatr w oczy!!!

  Polubienie

 9. Ad. Adm-ina

  Jeśli to TY WIELKI APA na tym filmie, to ja ci mówię, chwała bohaterom co nie boją się powiedzieć głośno i dobitnie q.. .wa mać

  ,,Czerstwy” KOMANDOS – w dechę, zapewne pamiętający POWSTANIE STYCZNIOWE z 1863 roku (jako osesek brał w nim czynny udział w kołysce, wymachując na przemian, szabelką i grzechotką)!!! Na ścianie w ramach pra, pra, pra, prawnuczek – NASZ DOBRY STARY ZNAJOMY – HUSARZ33, w jednej ręce buława, a w drugiej buzdygan/grzechotka (niestety – na obrazie zabrakło, bardzo poczytnej KONSTYTUCJI WSZECH CZASÓW). Szanowny Adm-inie, ten łuk i lotki strzał – to nie APA-cze, tylko ,,taktyczna zmyłka” q…wa-komandosa. Co do ,,wielkości” APA-cza, TO JEST OGROMNA PRZESADA!!! To jest zwyczajny ,,TREP”, po poznańskiej szkole kwatermistrzowskiej inaczej zwany oficerem tyłowym!!! Żołnierze z pierwszej linii, nazywali ,,takie dziwolągi” dekownikami albo trzęsidupami!!! W boju ,,uczestniczy” w ostatnim szeregu (w bunkrze, głębokiej transzei ewentualnie w gęstych krzakach), a do pochlebstw i odznaczeń stoi na pierwszym miejscu (my wygraliśmy, my roz…doliliśmy to i tamto, no po prostu, my zwyciężyliśmy, dawajcie ale już, order/krzyż Virtuti Militari pierwszej klasy)!!! No cóż, ja tego ,,zielonego cyrku” nie wymyśliłem i widocznie muszą być ,,UŻYTECZNI IDIOCI”, którzy zwożą, dowożą, odwożą, zawożą itd., itp. aby ten SZALONY CYRK mógł istnieć. Dziś tych ,,zielonych pajaców”, nazywają oficerami logistyki.

  P.S. Order/krzyż Virtuti Militari, ZIELONE PAJACE rozdają sobie w trakcie wojny i krótko po niej!

  Polubienie

 10. Logika i logistyka
  wyszla u „kika” !
  Brawo panie sledczy z posad gumowych uszu (jak mawia nasz major po samochodowce).
  Prawda towarzyszu.kapitanie ?
  Tak już było jest i będzie ,ze agentow pelno wszędzie .
  Czy jest na tym portalu jakiś „niezależny” ?

  Polubienie

 11. Tak już było jest i będzie ,ze agentow pelno wszędzie .
  Czy jest na tym portalu jakiś „niezależny” ?

  ,,niezależny” podesłał mi link z dopiskiem jak się bawią Polacy niezależni w Krakowie

  Opublikowany 25.04.2015
  Felicita – Al Bano & Monika Węgiel
  8.03.2015 – ICE Kraków
  Gra Orkiestra OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńko, przy fortepianie Alterisio Paoletti

  I coś dla prawdziwych wojowników
  Rosjanin FEDOR EMELIANENKO szybki zabójczo skuteczny

  Polubienie

 12. Ad. Zenusia/sralusia meeee pieścidełko.

  Hej staruchy do kogo ta mowa i pisanie ,do nas poborowych?
  Wy drużynę APA nigdy nie rozpoznacie, bo APA z nie jednego pieca jadła i jada chleb!

  Zenuś – a znasz to? Samochwała w kącie stała!!! Chi, chi, chi, a, co, cha, cha, cha!!! No, no, no, Zenuś – bez takich ,,SPÓŁDZIELNIA GUMOWE UCHO!!!” My name is Bond, James Bond – AGENT 007, JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI albo AGENT J-23 – KABLUJE, może też być KAPITAN SOWA NA TROPIE!!! Idolami książkowymi z wczesnej młodości Kikusia/psikusia byli: Sherlock Holmes (ach ta, przecudna DEDUKCJA) i Adaś Cisowski, z książki pt. ,,Szatan z siódmej klasy” (ten też miał ,,kiepeła” nie od parady). No dobra, dość wynurzeń z wczesnej młodości Kikusia/psikusia, czas zastanowić się, gdzie gwiezdny kapral zdobywał wiedzę na temat budowy koła kierowniczego, wycieraczek, alternatora, ile jest powietrza w dętce oraz budowy dyferencjału. Może to była Piła:

  Wyższa Oficerska Szkoła Samochodowa

  Wyższa Oficerska Szkoła Samochodowa im. gen. Aleksandra Waszkiewicza (WOSS) – uczelnia wojskowa Sił Zbrojnych PRL.

  Nie, to było za mądre dla APA-cza, (na liście prymusów z poszczególnych roczników nie figuruje APA-cz) żadnego szału naukowego!!! To musiały być wieczorowe kursy w LOK-u, (Liga Obrony Kraju) gdzie ,,produkowano masowo”, szoferaków dla jednostek wojskowych.

  P.S. LPŻ, (Liga Przyjaciół Żołnierza) także odpada, gdy istniała, to ,,nasz’ dzielny” APA-cz, sikał w pieluchy tetrowe!!!

  Polubienie

 13. Kika po kolanach sika ,by się wykazac na swieta,moze szmule lub szwaby groszem sypna.
  Nic z tego,kasa pusta,zjadla was rozpusta.
  Zostalo wam już tylko spiewac cienko i kolendowac do bozi.moze śniegiem sypnie ale dopiero na sylwestra gdy już aluminium na chmurki dostarcza.
  Przestan kika popisywac się wiedza z wikipedzi,tam tez tylko szwab ze szmulem siedzi.
  Ale do tego co powieliles wyżej daj wyjaśnienie co bylo przed WOSS w Pile i kto był jej pierwszym komendantem.
  Pozniej wyjasnij dlaczego w Polsce zlikwidowano wszystkie polskie szkoły oficerskuie,chorazych i podoficerskie a na koniec ROZBROJONO POLSKE i POLAKOW.
  Masz taka wyklepana wiedze ?
  Pyta nasz major,ktory pierwszy stopien oficerski podporucznika wlasnie w Pile uzyskal w 1965 roku na dziennych studiach i nie jest to oficer z „puli nie matura a chec szczera….” ale dzielny POLAK po dzień dzisiejszy z Podkarpacia,ktory liczy na spotkanie z kika w cztery oczy,ma nadzieje,ze kika nie zwieje z podwiniętym ogonem na jego widok..
  Zenek po szychcie tez cie chętnie przywita i to prosto z kopyta.

  Polubienie

 14. Ad. czytelnika vel UWAGA/ŁAMAGA

  Ale do tego co powieliłeś wyżej daj wyjaśnienie co było przed WOSS w Pile i kto był jej pierwszym komendantem.

  Voilà!

  Oficerska Szkoła Samochodowa

  Oficerska Szkoła Samochodowa im. gen. Aleksandra Waszkiewicza (OSS) – szkoła Sił Zbrojnych PRL kształcąca kandydatów na oficerów służby samochodowej.

  Szkoła powstała w lipcu 1945 roku w Bydgoszczy. W październiku 1946 roku została przeniesiona do Koszalina. W maju 1947 roku połączono ją z Oficerską Szkołą Broni Pancernej i utworzono Oficerską Szkołę Broni Pancernej i Wojsk Samochodowych w Poznaniu. W październiku 1948 roku w Pile ponownie sformowano Oficerską Szkołę Samochodową na bazie 2 samodzielnego szkolnego pułku samochodowego.
  23 sierpnia 1955 roku Minister Obrony Narodowej nadał szkole imię generała Aleksandra Waszkiewicza. W 1967 roku szkołę przekształcono w Wyższą Oficerską Szkołę Samochodową.

  Oficerskie Szkoły Samochodowe w Bydgoszczy, Poznaniu, Koszalinie i Pile były założone przez majora inż. Zygmunta Korzeniowskiego – konstruktora w zakresie inżynierii lądowej (kanał Warta – Gopło) oraz pojazdów wojsk zmechanizowanych. Z powodu swojej bezpartyjności opisanej jako ,,oblicze polityczne niejasne”, rozkazem szefa Departamentu Kadr MON gen. bryg. Józefa Turskiego został zdemobilizowany, a jego teczka przekazana do Sekcji 7 (Śledczej) resortu Bezpieczeństwa Publicznego, na którego czele stał Józef Różański. 20 lipca 1966 mjr Zygmunt Korzeniowski został zlikwidowany przez ,,nieznanych sprawców”.

  Komendanci:
  ppłk Wacław Hryniewski (1945-1947)
  płk Czesław Wojciechowski (1948-1950)
  płk Kazimierz Underko (1950-1952)
  płk Walerian Danielewicz (1952-1953)
  płk dypl. Jan Prus (1953-1966)
  płk mgr inż. Jan Zieliński (1966-1969)

  Wykładowcy:
  Zbigniew Blechman

  Absolwenci:
  gen. broni Zbigniew Zalewski
  gen. bryg. Walerian Sowa.

  Oczywiście informacja za Wikipedia.

  Później wyjaśnij dlaczego w Polsce zlikwidowano wszystkie polskie szkoły oficerskie, chorążych i podoficerskie a na koniec ROZBROJONO POLSKE i POLAKOW.
  Masz taka wyklepana wiedze?

  Czy syfilizm, który drąży organizm, można zaleczyć/wyleczyć pudrem? Czy można powstrzymać proces gnilny np. jabłka lub innych owoców, wycinając tylko zgniliznę? Czy można powstrzymać, lawinę kamieni spadającą z góry? Oto twoje/nasze Ludowe Wojsko Polskie, które z roku na rok, staczało się po równi pochyłej do przepaści!!! LWP – FABRYKA DEHUMANIZUJĄCA młodych, wrażliwych ludzi, (tzw. maminsynków, lub lalusiów) których system zamieniał w potwory lub bestie, (łac. BESTIA = ZWIERZĘ) przecież DOBRY ŻOŁNIERZ na polu bitwy, musi zabijać ,,urojonego przez polityków wroga”, (czytaj innego człowieka) bez żadnych skrupułów! Ze sowieckiej armii, polskie trepy przywlekły ,,rzeżączkę” w postaci ,,dziadostwa” (Diedowszczyna ros. дедовщина), które w Polsce nazwano FALĄ! To dla własnej wygody, gdy kończyli swoją ,,fuchę” o godzinie 15.00, mogli iść spokojnie do domu, chędożyć swoje baby i kochanki, nie przejmując się tym co w koszarach wyprawia żołdactwo po 15.00, oczywiście wszystko w ramach regulaminu!!! TY, APA-cz/katolik – biegający często do kościółka jak kot z pęcherzem, kiedy zrobisz rachunek sumienia z twojego poj….nego życiorysu w LWP? Ilu polskich żołnierzy straciło życie, przez ciebie i tobie podobne typy z pod ciemnej gwiazdy, zakładając sobie stryczek na szyję lub przy pierwszej lepszej okazji, strzelając w ,,dyńkę” z kałacha? Ilu wysłałeś żołnierzy ,,na wczasy” do Orzysza, za brak subordynacji? Ilu chłopaków po wyjściu z armii zapiło się na śmierć? Ile ,,rozsypało” się polskich małżeństw, bo ,,szanowny” małżonek próbował przemycić zwierzęce zwyczaje WOJSKOWEJ FALI na łono rodziny? Co APA-cz – to tylko ,,mięczaki” i nie warto splunąć, naturalna selekcja – JA TYLKO WYKONYWAŁEM DEBILNE ROZKAZY!? Gdzieś, już kiedyś słyszałem, takie pokrętne tłumaczenia – chyba to była Norymberga w latach 1945/1949!?

  Teraz wypadałoby zacytować jak prosty żołnierz/poeta reaguje na durnego trepa:

  Jak długo na Wawelu
  Zygmunta bije dzwon
  Tak długo w sercach naszych
  Przeklęty będzie MON.

  Wolę na wsi robić cepem, niż w wojsku zostać trepem!

  Wolę słuchać ryku byka, niż rozkazów porucznika!

  Siedzą trepy na poręczy, bo ich moja cyfra męczy! (ilość dni do cywila)

  Na drużynce siedzi trep, Słońce świeci w łysy łeb,
  Powiedz chamie, łysa pało, Ile jeszcze nam zostało. (dni do cywila)

  Wiatr powiewa, drzewa buja, A my z szefem gramy w ch…

  Po jednostce g…no krąży, To nie g…no, to chorąży!

  Hej, trepie, ty psie gończy, Patrz, Dziadkowi metr się kończy! (zostało 50 dni do cywila)

  Zabij trepa, zgwałć mu żonę, Miejsce w niebie zapewnione!

  Lepiej słonia pchać pod górę, niż pi…dolić trepa córę!

  Trep to zwierzę chronione, Przez rezerwę tępione!

  Wolę patrzeć na teściową, niż na kadrę zawodową!

  Lepszy namiot na polanie, Niż dwie gwiazdki i mieszkanie!

  Wali piorun w sosny, Wali piorun w dęby,
  Czemu nie pi…dolnie Sierżantowi w zęby!

  Cytaty za Rezerwa – Smaru – Strona Domowa

  CO, ZA MAŁO, TĘPA PAŁO? TO SOBIE ,,ODPAL” NA YOUTUBIE, POLSKI FILMIK Z 1993 ROKU PT. ,,SAMOWOLKA” – TO TYLKO FILM, W REALU BYŁO JESZCZE GORZEJ I NIECH CIĘ DALEJ DUMA ROZPIERA, ŻE BYŁEŚ OFICEREM LWP – NADĘTY STARY CYMBALE!!!

  Polubienie

 15. Ty cywilna szmato przez srula nadęty
  wiedz,ze na koniec twego lajdactwa
  ZOSTANIESZ PRZEKLETY !

  TY qrwo pospolita ,ty chamie partyjny
  wyrzygasz to z gardla
  jako wieprz mobilny !

  Smieciu i gnoju ludzka krzywda nazarty,
  wiedz ,ze z każdym zolnierzem
  nie będą już żarty !

  TY SZMULU i SZWABIE,
  psie,suko ,pacholku
  ze swym doktoratem zawiśniesz na kolku !!!

  Bando pospolita,zlodzieje i QRWY,
  obrzezańcy,swietoszki w swojej już agonii
  dopadnie WAS diabel,juz ogonem dzwoni .

  Zlotniki,swieczniki,ci od sług najlepsi,
  PRZYJDZIE POLSKI ZOLNIERZ
  z wami się popieści .

  Parchy,pluskwy i wszelka szarancza
  dzisiaj POLSKI ZOLNIERZ
  zaprasza do tanca .

  Poloneza czas zacząć

  Polubienie

 16. Teraz powielaczu rymow na twym szmulowskim sraczu ,dlaczego nie odpowiedziales czytelnikowi na to o co cie pytal w zakresie POLSKIEJ OBRONNOSCI ?
  Nie potrafisz gnojku,wypierdku szwaba i rywki srulowej dac prostej zwyklej odpowiedzi choćby takiej,ze:
  LUDOWE WOJSKO POLSKIE BRONILO NIE TYLKO NARODU POLSKIEGO ale i WAS SZMULOWSKIE PARTYJNE LAJDACTWO QRWY,ZLODZIEJE BANDYCI !!!
  Bronilo,bo stało na strazy POLSKICH GRANIC ,były WOJSKA OCHRONY POGRANICZA a nie jak dziś szmulowskie straze graniczne,byl KAZDY RODZAJ POLSKICH SIL ZBROJNYCH z własnym i sojuszniczym (rosyjskim) UZBROJENIEM na miare własnych potrzeb ,
  Były POLSKIE DYWIZJE,ZMECHANIZOWANE,PANCERNE,byly BRYGADY a nie dzisiejsze najemne DZIADY !
  BYLA POLSKA ,BYLO LUDOWE (czytaj swoje) WOJSKO POLSKIE,ktore nawet podczas klesk zywiolowych NIOSLO POMOC i RATUNEK NAM WSZYSTKIM POLAKOM .

  WY GNOJE PARTYJNE dziś zadzieracie swe lby wyżej niż konska dupa ,zapuszczacie na predce brody i pejsy ,przebieracie się we wszystkie szmaty i lachy,zapuszczacie i golicie na przemian wasy by was nieutozsamiac z największym bliskowschodnim GNOJEM !
  UDAJECIE „polakow” LAJDAKOW w każdym przebraniu i profesji,
  także na JUDE procesji !!!

  zolnierska stonoga

  Polubienie

 17. Wy qrwy doktorskie,pejsate znachorskie,
  zegarmistrze i mistrze od brudnej roboty.

  Nadete, i wstrętne,uszate,garbate,
  poznacie POLAKOW wy PLEMIE PARCHATE !

  Majdan się nie uda,choc czynicie „cuda”
  nawiedzonych już wodzi pan prezydent Duda .

  Antek w nocy szpera,gdzie była cholera,
  zandarmeria polowa pala jego wspiera .

  Na nic się wam zdadza pietry i kukizy
  nie pomoga nawet z Izraela wizy !

  Dopadnie was wojsko,WOJSKO POLSKIE NASZE
  szewcy juz młodym szyja skorzane kamasze.

  Powroca tez pasy ,prawdziwe skorzane
  wypiora wam dupska,szmulowskie osrane !

  zolnierska stonoga

  Polubienie

 18. Co tu się dzieje,ze budzicie mnie po nocy ?
  Cos ważnego na sluzbie zaszlo,nie dajecie sobie rady z cywilnymi łajdakami suto opłacanymi na każdym „polskim” forum ???

  Polubienie

 19. Panie majorze melduje,ze na niniejszym portalu/forum „wiernych ale miernych” nie tylko nam zolnierzom w stanie CZYNNYM zaczynają „grac pobudke” ale i Pana ruszają ze snu w stanie spoczynku .

  Polubienie

 20. Przeciez to nic nowego na tym portalu z ich pluciem na Polakow,zreszta na innych wcale nie inaczej.
  Porobili sobie „kluby wzajemnej adoracji” , jedno i to same slychac szczekanie psów gończych i myśliwskich.
  Gdy im się cos nie wiedzie,to jeczenie az po niebiosa z wykorzystaniem wszelkich sil jakie jeszcze posiadaja.
  Żadna „kika” czy powielaczka cudzych opracowan nie przejmujcie się,robcie swoje ,tak jak was na to stać.
  Mnie zrywajcie ze snu gdy już będzie plonac Caly Bliski Wschod i Ukraina a nie Warmia i Mazury.
  Zrozumiano ?

  Polubienie

 21. Oooooo – nawet gwiezdnego kaprala wybudzili z hibernacji!!!

  To nic, to nic, majorku, który nic nie masz w rozporku!!! FAŁSZYWY ALARM ZENUSIA/SRALUSIA!!!
  To tylko kika/dzika, nasypała pieprzu pod ogon APA-czowi!!! Lulu, lulu – dobranoc, wiele pcheł na noc i jeszcze karaluchy pod poduchy!!! Amen!!!

  Polubienie

 22. kpr Zenek z drużyny majora APA-cza
  Aleś nam celnie dowalił wszystkim na raz i każdemu z osobna. Nic tylko drugi policzek po chrześcijańsku nadstawić, wszak dziś niedziela
  Teraz gdy sobie ulżyłeś możesz spokojnie wypić budwaisera, korso lajt albo sewen ap i do łyżeczka lulu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
  Bo my POLACY naród chrześcijański(?) i nie mściwy, miłujący bliźniego swego jak siebie samego a nawet ciut ciut więcej.

  Polubienie

 23. Wlasnie Zenek dostal awans i jest już st.kpr. jak przystalo na SWAP (Stowarzyszenie Weteranow Armii Polskiej -jest,jest takie w USA ,nawet awanse oficerskie w nim dawal sam p-rezydent Kwasniewski swego czasu pewnym ludziom, kika ich nazywa trepy,buraki lub cos w tym rodzaju) – to jedno.

  Drugie – admino-kikusiu – zbyt wcześnie dokonujesz ocen ludzi ,których nie poznales osobiście i to tych ,których ty starasz się dolowac,lecz oni wlasnie nie będą teraz walic w twój policzek,ktory chcesz nadstawiac i opasle (ponoc) du..ko,bowiem darza cie nawet zaufaniem powazanie za twe trudy na każdym „polu chwaly” ,także w złotnictwie i zegarmistrzostwie.
  To nasi ludzie (nie,nie tych z uszatków WSW) dotarl wlasniei do osob-emigrantow ,które poznaly cie „na saksach” i wiedza na co cie stać.
  Ale z tym (z tymi znajomościami) poczekamy jeszcze do wiosny (mamy nadzieje,ze portal przetrwa „glod”).
  Być może niektórzy z nich zechca dokonać konfrontacji typu MK (kontrola umysłu) i podzielić się publicznie dokonaniami,spostrzezeniami i innym „sukcesami” ,bo taki to już swiat w jakim przyszlo nam zyc.
  Jeszcze czekamy na inne opinie,chocby z Olsztyna ,w którym jak mawia Zenek „tajemnic nima”.
  Rozumiemy się ?
  Tak już jest jak wszystko w zyciu zaczyna być ODTAJNIANE .
  Jak tam wspolpraca z druga strona medalu zwana „wiernipolsce” ?
  Pytamy,bo taki to już nasz los zolnierski- sluzba nie druzba.

  Polubienie

 24. Jeszcze co do picia wspolczesnych beltow piwnych,ktorych reklamę nawet tu admin „dowcipnie rzucil” młodym.
  PIWO JUZ DAWNO PRZESTALO BYC PIWEM gdy wszystkie browary opanowali szmule i szwaby .

  PIWO TO DZIS KASTRACJA MLODYCH, a u starych ROZROST GRUCZOLU KROKOWEGO zwanego PROSTATA !
  Glupi goj wszystko chla.
  Nie dla dla nas zolnierzy POLAKOW ten sciek.SZMULE !!!
  Bimbru polskiego,owszem napijemy się w stosownej chwili.
  Teraz zapraszamy na portal :

  http://www.monitor-polski.pl

  celem (oczywiście) czytelnictwa.

  Polubienie

 25. Szanowni Panowie – WIDZIELIŚCIE TOTALNY ODLOT – Piii, piii, latające piiiramidy!!!

  Latające Piramidy. Film dokumentalny

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 26. Dziadku !
  Bedzie „nowapolska” ?
  Pytam ,bo tu gadaja ze nowa to ona juz jest,nawet ludzie w niej jacys inni niz Slowianie, nowi do Zydow i Arabow podobni.
  Ma ich jeszcze wiecej przybyc jak Merkelowa chlopem zastapia.

  Polubienie

 27. Cholera jasna (przepraszam) – nie ma dnia, żeby wredne życie nie zaskoczyło czymś znienacka. Od wczesnego rana ,,szwendam” się po necie i proszę, co ja widzę, oczy przecieram ze zdziwienia. A wszystko przez TAO:

  WIETNAMSKI SMOCZY DRÓB

  Gà Đông Tảo Q.6 Đôi Gà Đông Tảo Giá 60 triệu VNĐ – ĐÃ BÁN

  I KUKURYKU NA PTYKU – CZYLI INDONEZYJSKA (SUMATRA) CZARNA KURA, JAK MURZYNEK BAMBO:

  The Best Ayam Cemani

  JAJKA CZARNE JAK ASFALT:

  A MIĘSO – SZKODA GADAĆ:

  Mimo tych czarnych jaj – życzę wszystkim miłego dnia

  Polubienie

 28. Klub dyskusyjny – kogo,z kim i o czym ?
  O tym,ze Zydzi i Niemcy odniesli kolejny sukces ?
  O tym,ze kolejnej partii udalo sie odniesc sukces w klamstwach ?
  A moze o tym ,ze w polskich swiatyniach diably juz tancza na rozne sposoby ???

  Wiec prosimy smialo i bez strachu DYSKUTOWAC o PRAWDZIE ,tej NAJPRAWDZIWSZEJ polskiej i swiatowej .
  POLSKIEJ PRAWDZIE GLOSZONEJ przez POLAKOW w POLSCE.
  Jak narazie takiej prawdy nie dostrzegamy na polsko-jezycznych portalach.
  KIEDY SPOTKAMY POLSKA PRAWDE i GDZIE ???
  Przystepujemy do walki o PRAWDE !
  Smierc kazdemu klamstwu !!!

  Polubienie

 29. Ad. APA-czy

  Przystępujemy do walki o PRAWDĘ!
  Śmierć każdemu kłamstwu!!!

  APA-cze – przestańcie, bo umrę ze śmiechu albo popuszczę, (w Polsce pampersy są bardzo drogie) no i to: ,,CO NAGLE, TO PO DIABLE!” Kolejny raz zrobię prosty wykład za frajer, (rzucę perły przed wieprze) zrobicie chrum-chrum lub kwi-kwi i napiszecie, że kikuś/psikuś – PROWOKATOR!

  DEFINICJA PRAWDY

  Jak to sobie poczytacie, to NAPRAWDĘ MOŻECIE WALCZYĆ O WIELKIE PRAWDY:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawda

  Tylko nie zapomnijcie o jednej sprawie – w Elementarzu Mariana Falskiego, Ala nie posiadała żadnego KOTA, tylko miała psa ASA, sprawczynią całego zamieszania jest Aleksandra czyli Ola, która posiadała bezimiennego KOTA!

  Św. Tomaszek z Akwinu też kombinuje jak umie – jedna prawda w trzech postaciach: metafizyczna, teoriopoznawcza i logiczna (skądś już to znamy, że 1 + 2 = 1)!

  Definicja prawdy wywiedziona przez Alfreda Tarskiego – to totalny odlot naukowy np. ,,zdanie Grass is green jest prawdziwe wtedy i tylko wtedy, gdy TRAWA JEST ZIELONA.

  A co jest JESIENIĄ, GDY TRAWA STAJE SIĘ ŻÓŁTA – NIE JEST TRAWĄ TYLKO SIANEM? Czemu do przedstawienia prawdy użył języka angielskiego, a nie np. Hotentotów/Hottentottów albo Zulu?

  A prawda jak to prawda – buja się każdego dnia przed oczami jełopów, którzy posiadają prawo jazdy i samochód i kręcą w lewo, w prawo, jadą na wprost, nie zdając sobie sprawy, że trzymają prawdę w garściach!

  PRAWDZIC

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawdzic_(herb_szlachecki)

  APA-cze – jak wiemy już co to jest PRAWDA, to trzeba jeszcze zrobić MAŁE BUUUUUM, żeby uwolnić ją z łańcuchów:

  Nie zapomnijcie UKRAŚĆ, DWÓCH WIELKICH KLUCZY Z SANTA SEDE – one otwierają zamki do wszystkich PRAWD UKRYTYCH!!!

  Widzicie APA-cze – jakie to wszystko proste, no to do dzieła ORŁY, SOKOŁY i US-rajskie BIELIKI – walczcie o WSZYSTKIE PRAWDY, nawet o te, które lansują się jako 1 + 2 = 1!!! NA POHYBEL KŁAMSTWU!!!

  P.S. Coś mi się wydaje, że PRAWDA BEZ KŁAMSTWA NIE MOŻE ISTNIEĆ jak zdechnie kłamstwo, to i prawdę szlag trafi!!! Czemu na kamiennych tablicach nie ma ,,wyrytego”, prostego przekazu – NIE KŁAM? Może jest na verte i nikt tego nie sprawdził!

  Polubione przez 1 osoba

 30. Moda na kluby ?
  Wiec dobrze ,zalozylismy klub scigania KLAMCOW POSPOLITYCH !
  Pierwszy juz dostal gesierj skorki czyli kika22 przeistaczany wiec na poczatek z nim pojdziemy w tany.

  Kikus,picus,glancus , tu-dus
  przy klamstewkach sie nie udus .

  Twoje wiki-powielanie ,
  wlasnie wzielo cie na sra..e.

  Masz ty „bolka” przyjaciela,
  jego wzorce co niedziela .

  Masz za soba tony klamstw
  wiele takze innych dranstw !

  Na poczatek ,jeden watek:

  nie zastepuj tu admina
  ,bo ci wkrotce zrzednie mina .

  Nie kadz takze uczonemu
  nie siegajac do piet jemu .

  Polubione przez 1 osoba

 31. Szanowni „WYBRAŃCY” – przedstawiciele Narodu (?) – PARLAMENTARZYŚCI.

  Dedykuję Wam wywiad z Walerianem Dąbrowskim, który omawia istotę sprawy, ale NIE DAJE ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW. https://www.youtube.com/watch?v=tCkKqd_e95Y&feature=youtu.be

  Z całokształtu tego wywiadu wynika, że jedynym sposobem na odzyskanie SUWERENNOŚCI jest zmiana obecnej parszywej konstytucji z dnia 2/6 kwietnia 1997 roku.

  Na powyższym tle zapytuję wszystkich „wybrańców” – dlaczego milczą na nasz pomysł zmiany konstytucji.???

  Zapytuję – komu służycie – milcząc na nasz PROJEKT budowy DOBROBYTU.???

  Podejrzewam, że wasze milczenie – spowodował nasz projekt konstytucji.?

  Ciąg dalszy pytań.:
  1. Jak długo jeszcze będziecie realizować przysięgę konstytucyjną (zdradziecką), która ŁAMIE PRAWA CZŁOWIEKA Z PRAWEM DO ŻYCIA W SZCZEGÓLNOŚCI (art. 220 i 227)

  2. Jak długo kleszcze w rękach „kowala” (konst. III RP), czyli windykatorzy i komornicy będą maltretować NARÓD POLSKI „swymi” parszywymi prawami.??? Czy wiecie; że 6.300 osób a roku 2015 – popełniło samobójstwo z powodów ekonomicznych.

  3. Czy wiecie że: tzw. trójpodział władzy – lansowany przez debila Monteskiusza jest ATRAPĄ??? Prawdziwą i absolutną władzę nad światem, także nad POLSKĄ – ma światowa oligarchia finansowa spod znaku; FED, Bank Światowy i MFW. To dlaczego wspieracie ponadnarodowych okupantów swym milczeniem.???

  4. Jeśli się wam wydaje, że NARÓD POLSKI nie jest zdolny do samoorganizacji przeciw międzynarodowej OKUPACJI, to się grubo mylicie. Krajowy Ruch Polaków zbiera już siły, by was wyzwolić z obowiązku dbania o sprawy NARODU POLSKIEGO. Jest to już li tylko kwestią czasu.

  5. Jeśli dalej będziecie milczeć, to was wyręczymy – REFERENDUM W PRZEDMIOTOWAJ SPRAWIE TRWA.

  6. Główne hasło Krajowego Ruchu Polaków brzmi; „ODBIERZEMY BANKIEROM MPNOPOL.”

  7. Na koniec powtarzam główne pytanie do „wybrańców” – KOMU SŁUŻYCIE – milcząc.???

  OCZEKUJEMY NA NIEZWŁOCZNE POROZUMIENIE na terenie Sejmu (zaproszewnie do rozmowy).

  Brak odpowiedzi TEŻ jest odpowiedzią – nad wyraz wymowną.

  Z wyrazami szacunku – Kazimierz Józef Styrna – husarz 884 793 141

  PS; są tacy, którzy mi robią zarzut z tego, że zwracam się do zdrajców – czytaj – „wybrańców”.

  Partia NOWOCZESNA jest przez nas POLAKÓW postrzegana jak AGENDA NWO – nowego porządku świata z lichwiarską parszywością doskonałą w tle światowego pasożytnictwa.

  Polubienie

 32. Wzieto sie za wysokiego BOLKA i wdowa podpuszczona zlozyla oferte handlu dokumentami na niego (jakie to typowo szmulowskie !).
  Beda,beda „solidarnosciowe jaja” ,bycze,kacze i indycze .
  Takze pewnie „berdyczowskie” w walce o szmulowska troske !

  Czesc generalow juz ubito ,inni zmarli na choroby przewlekle,nowych przybylo wiele ,
  sla awanse „izraele”.
  Szkoly jeneralskie w toku ,nastepcow produkuja z wyselekcjonowanych pulkownikow ale….. .
  cos zaczelo sie chwiac ,samobojcow trzeba „dac” !

  Zaczely sie chwiac fundamenty ,kazdy esbek nie jest swiety !

  Gdzie jest szofer,gdzie kapelan,
  o czym sadza chlopcy z Bielan ?

  Polubione przez 1 osoba

 33. To „BOLEK” jest najważniejszym tematem.??? NIE MACIE WAŻNIEJSZYCH.???
  A GDZIE WASZE CZYNY.??? Tfu z wami „rodakami”.

  Polubienie

 34. Juz huzaria rusza ,dziadek pelen „animusza”,
  juz stolzmana chca obalic ,konstytucje maja za nic !

  Brawo,brawo,srebne dziadki,
  czyzby w Polsce chcieli jadki ?

  Nie panowie ,na nic checi,
  z mlodych bata nie ukreci .

  Dzisiaj mlodym wszystko gra
  micha,bryka,flacha ta .

  Polubione przez 1 osoba

 35. A ty „husarz33” czego,kogo sie chwytasz ,zapomniales jak byles mlody i jak smakowala okowita ?
  Walese czas najwyzszy rozliczyc z wszelkich klamstw i dranstwa !
  Kto to ma zrobic ci od rozanca ???

  Polubione przez 1 osoba

 36. Nie pluj dziadek i nie prychaj,
  i tamponik nie podpychaj !

  Miej w czystosci swoje gacie
  nie twa Poloska jest dzis bracie .

  Polska rzadza dzisiaj szmule
  w dobrym miejscu maja ule .

  Ich synowie oraz cory
  patrza dzis na gojow z gory .

  U nich gora sie zaczyna ,
  gdy dorasta im dziewczyna .

  Inna sprawa ze szwabami
  w kalesonach i z wiatrami.

  Dzis migranci beda plodzic,
  przeszli kursa w samej Lodzi .

  Polubione przez 1 osoba

 37. Bandera juz byla i czego dokonala „husarzu33” ?
  Ci z rocznika 1933 winni pamietac co na wschodniej scianie Polski sie dzialo i nadal sie dzieje.
  Prezydent miliardy daje ,premierowa oswiadcza ze juz mamy ponad milion rezunow a ty z czym do nich husarzu ,masz jeszcze jakas kobyle we wsi ,skrzydla ci urosly ?

  Posluchaj tego wywiadu czleka w wieku produkcyjnym :

  http://www.youtube/watch?v=uLoh742u264

  Polubienie

 38. A ty „husarz33” czego,kogo sie chwytasz ,zapomniales jak byles mlody i jak smakowala okowita ?
  Walese czas najwyzszy rozliczyc z wszelkich klamstw i dranstwa !
  Kto to ma zrobic ci od rozanca ???

  Jesteś bezczelny APA.

  Polubienie

 39. Ad. APA-czy, co na szyi zamiast głowy, noszą sracze! HEJ!

  Moda na kluby?
  Wiec dobrze ,założyliśmy klub ścigania KŁAMCŁW POSPOLITYCH!
  Pierwszy już dostali gęsiej skórki czyli kika22 przeistaczany wiec na początek z nim pójdziemy w tany.

  Ty APA-cz – ja z wszystkich ,,tanów ludowych” bardzo uwielbiam WALCE! Od czasu, do czasu, lubię usiąść za KÓŁKIEM takiego czegoś i POWALCOWAĆ np. głupie głowy APA-czy! HEJ!

  LOKOMOBILA JAKO WALEC DROGOWY – STARA ALE JARA, DO WALCOWANIA. HEJ!

  Polubienie

 40. Link powyzszy juz przechodzi ,wczesniejszy mial blad.
  Teraz pytanie do administracji tej strony :
  Kim Panie i Panowie jestescie – Zydami czy Polakami ,a moze mieszanych rodow co ostatnio jest bardzo „modne” ?
  Piszac i dyskutujac po polsku zapewne jestescie obywatelami polskimi ale czy na sercu lezy wam dobro Polek i Polakow ???
  Moze i kik czy kika na powyzsze pytania odpowie ,bo bardzo sie udziela na tym forum.
  W Polsce teraz glosno o tzw. Komitecie Obrony Demokracji (KOD) ,widzimy jego gromadne manifestowanie swoich pogladow ,wiec w zwiazku z tym kolejne pytanie :
  W KOD sa Zydzi czy Polacy ,a moze jedni i drudzy ,o co im chodzi ,ze nie moga sie zgodzic z PiS ,a przeciez w tej partii sa zarowno obywatele polscy rodzimego pochodzenia ale tez duzy naplyw Zydow ?!
  Jestem z pokolenia w przedziale miedzy 30-tym a czterdziestym rokiem zycia ,wiec pytam by nie bladzic w utopiach zydowskich,wazniejsza dla mnie Polska,bo Polakiem jestem.

  Polubienie

 41. Ad. nowy

  Kim Panie i Panowie jesteście – Żydami czy Polakami ,a może mieszanych rodów co ostatnio jest bardzo „modne”?
  Pisząc i dyskutując po polsku zapewne jesteście obywatelami polskimi ale czy na sercu leży wam dobro Polek i Polaków???

  PRZYJACIELE PREZIA DUDUSIA…

  … SĄ Z AUTOMATU NASZYMI PRZYJACIÓŁMI!

  SERCA MAMY Z KAMIENIA, A DOBRO NASZE PRZEKUWAMY NA CZYNY:

  W KOD są Żydzi czy Polacy ,a może jedni i drudzy ,o co im chodzi ,ze nie mogą się zgodzić z PiS, a przecież w tej partii są zarówno obywatele polscy rodzimego pochodzenia ale tez duży napływ Żydów?!

  DLA NAS NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY, BO MY TAK TO WIDZIMY:

  KOD – NIE KOD – KIJ CZORT!? TRUDNO SIĘ W TYM WSZYSTKIM POŁAPAĆ – KTO JEST KTO!

  Jestem z pokolenia w przedziale miedzy 30-tym a czterdziestym rokiem życia ,wiec pytam by nie błądzić w utopiach żydowskich, ważniejsza dla mnie Polska, bo Polakiem jestem.

  NOWY – MĘDRCEM SIĘ ZOSTAJE PO PIĘĆDZIESIĄTCE, WIĘC MASZ PRZED SOBĄ PRZESZŁO DZIESIĘĆ LAT BURZLIWEGO ŻYCIA ABY DOSTĄPIĆ TEGO ZASZCZYTU!

  Polubienie

 42. Wielkanocny dar dla świata,
  wszędzie świąteczna poświata,
  palma jajko i baranek,
  poświęcone i przybrane.

  Ludzkie serca ciepłem biją,
  poruszone świętą chwilą,
  wiosna słońcem warkocz splata,
  aby ptaki mogły wzlatać.

  Niech śpiewają wszystkim głośno,
  tą wiadomość wszem radosną,
  nastał bowiem czas wspaniały
  z nami Chrystus Zmartwychwstały.

  Wszystkiego Najlepszego dla Całej RODZINKI
  Życzy husarz

  Polubienie

 43. Nadeszły Święta Profitów dla Ludzkości z Ukrzyżowania Jezusa zwanego Chrystusem, czyli Pomazańcem Bożym. Pozwolę sobie zatem przypomnieć, co na temat tego faktu stwierdził profesor Tomasz Węcławski (Obecnie Tomasz Polak), bliski współpracownik zdymisjonowanego papieża, Benedykta XVI:

  Podsumowując przyczyny swej apostazji Węcławski stwierdził, iż

  1. Jezus przegrał swą walkę o rekonstrukcję istniejącej (za jego czasów w Izraelu) hierarchii socjo-religijnej.

  2. Stał się ofiarą mesjanistycznych nadziei, co doprowadziło do jego odrzucenia przez elitę oraz do jego śmierci.

  3. Najbardziej bolesną klęską Jezusa było to, co się stało po jego ukrzyżowaniu – interpretacja jego klęski jako ofiary.”

  po rosyjsku:
  „мисия Исуса окончилась трикратном фиаском: Исус дознал поражения в своей борбе за реконструкцшю соцё–религиозней иерархи Израульа; он стался жертвой мессиянскх чаянии и ето довело до его отброшения и его приговора на смерть; но самойе болезнойе ево пораженийе слушилось после его скрещения – ето была интерпретация его поражения как жертвы.”

  czytać więcej okolicznościowego (z okazji rocznicy Ukrzyżowania Pomazańca Bożego) tutaj:

  http://markglogg.eu/?p=1489

  Антизоологически „Библийный” план управления миром через КГБ –Коалицю Глобальных Бизнесменов/Банкеров

  Polubienie

 44. JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE JAJKO JEST MONDRZEJSZE OD KURY?

  Albert Einstein napisał książkę zatytułowaną ,,BÓG A NAUKA” w roku 1921. Fragment.

  Pozwólcie, ze wyjaśnię wam problem jaki nauka ma z religią.
  Niewierzący profesor filozofii stojąc w audytorium wypełnionym
  studentami zadaje pytanie jednemu z nich:
  – Jesteś chrześcijaninem synu, prawda?
  – Tak, panie profesorze.
  – Czyli wierzysz w Boga.
  – Oczywiście.
  – Czy Bóg jest dobry?
  – Naturalnie, że jest dobry.

  – A czy Bóg jest wszechmogący? Czy Bóg może wszystko?
  – Tak.
  – A Ty – jesteś dobry czy zły?
  – Według Biblii jestem zły.

  Na twarzy profesora pojawił się uśmiech wyższości – Ach tak, Biblia!
  – A po chwili zastanowienia dodaje:
  – Mam dla Ciebie pewien przykład. Powiedzmy ze znasz chorą i cierpiącą
  osobę, którą możesz uzdrowić. Masz takie zdolności. Pomógłbyś tej
  osobie? Albo czy spróbowałbyś przynajmniej?
  – Oczywiście, panie profesorze.
  – Wiec jesteś dobry.!
  – Myślę, że nie można tego tak ująć.
  – Ale dlaczego nie? Przecież pomógłbyś chorej, będącej w potrzebie
  osobie, jeśli byś tylko miał taką możliwość. Większość z nas by tak
  zrobiła. Ale Bóg nie!.

  Wobec milczenia studenta profesor mówi dalej – Nie pomaga, prawda? Mój
  brat był chrześcijaninem i zmarł na raka, pomimo ze modlił sie do
  Jezusa o uzdrowienie. Zatem czy Jezus jest dobry? Czy możesz mi
  odpowiedzieć na to pytanie?
  Student nadal milczy, wiec profesor dodaje

  – Nie potrafisz udzielić odpowiedzi, prawda? – aby dać studentowi
  chwile zastanowienia profesor sięga po szklankę ze swojego biurka i
  popija łyk wody.

  – Zacznijmy od początku chłopcze. Czy Bóg jest dobry?
  – No tak… jest dobry.
  – A czy szatan jest dobry?
  Bez chwili wahania student odpowiada – Nie.
  – A od kogo pochodzi szatan?
  Student aż drgnął:
  – Od Boga.
  – No właśnie. Zatem to Bóg stworzył szatana. A teraz powiedz mi
  jeszcze synu – czy na świecie istnieje zło?
  – Istnieje panie profesorze …
  – Czyli zło obecne jest we Wszechświecie. A to przecież Bóg stworzył
  Wszechświat, prawda?
  – Prawda.
  – Wiec kto stworzył zło? Skoro Bóg stworzył wszystko, zatem Bóg
  stworzył również i zło. A skoro zło istnieje, wiec zgodnie z regułami
  logiki także i Bóg jest zły.

  Student ponownie nie potrafi znaleźć odpowiedzi..
  – A czy istnieją choroby, niemoralność, nienawiść, ohyda? Te wszystkie
  okropieństwa, które pojawiają się w otaczającym nas świecie?
  Student drżącym głosem odpowiada – Występują.
  – A kto je stworzył?

  W sali zalęgła cisza, wiec profesor ponawia pytanie – Kto je stworzył?
  – wobec braku odpowiedzi profesor wstrzymuje krok i zaczyna się
  rozglądać po audytorium. Wszyscy studenci zamarli.

  – Powiedz mi – wykładowca zwraca się do kolejnej osoby – Czy wierzysz
  w Jezusa Chrystusa synu? ( Albert Einstein).
  Zdecydowany ton odpowiedzi przykuwa uwagę profesora:

  – Tak panie profesorze, wierze.

  Starszy człowiek zwraca się do studenta:

  – W świetle nauki posiadasz pięć zmysłów, które używasz do oceny
  otaczającego cię świata. Czy kiedykolwiek widziałeś Jezusa?

  – Nie panie profesorze. Nigdy Go nie widziałem.
  – Powiedz nam zatem, czy kiedykolwiek słyszałeś swojego Jezusa?
  – Nie panie profesorze.
  – A czy kiedykolwiek dotykałeś swojego Jezusa, smakowałeś Go, czy może wąchałeś? Czy kiedykolwiek miałeś jakiś fizyczny kontakt z Jezusem Chrystusem, czy tez Bogiem w jakiejkolwiek postaci?
  – Nie panie profesorze. Niestety nie miałem takiego kontaktu.
  – I nadal w Niego wierzysz?
  – Tak.
  – Przecież zgodnie z wszelkimi zasadami przeprowadzania doświadczenia, nauka twierdzi ze Twój Bóg nie istnieje… Co Ty na to synu?

  – Nic – pada w odpowiedzi – mam tylko swoją wiarę.
  – Tak, wiarę… – powtarza profesor – i właśnie w tym miejscu nauka napotyka problem z Bogiem. Nie ma dowodów, jest tylko wiara.
  Student milczy przez chwile, po czym sam zadaje pytanie:

  – Panie profesorze – czy istnieje cos takiego jak ciepło?
  – Tak.
  – A czy istnieje takie zjawisko jak zimno?
  – Tak, synu, zimno również istnieje.
  – Nie, panie profesorze, zimno nie istnieje.

  Wyraźnie zainteresowany profesor odwrócił się w kierunku studenta.
  Wszyscy w sali zamarli. Student zaczyna wyjaśniać:

  – Może pan mieć dużo ciepła, więcej ciepła, super- ciepło, mega ciepło, ciepło nieskończone, rozgrzanie do białości, mało ciepła lub tez brak ciepła, ale nie mamy niczego takiego, co moglibyśmy nazwać zimnem.
  Może pan schłodzić substancje do temperatury minus 273,15 stopni Celsjusza (zera absolutnego), co właśnie oznacza brak ciepła – nie potrafimy osiągnąć niższej temperatury. Nie ma takiego zjawiska jak zimno, w przeciwnym razie potrafilibyśmy schładzać substancje do temperatur poniżej 273,15stC.
  Każda substancja lub rzecz poddają się badaniu, kiedy posiadają energie lub są jej źródłem. Zero absolutne jest całkowitym brakiem ciepła. Jak pan widzi profesorze, zimno jest jedynie słowem, które służy nam do opisu braku ciepła. Nie potrafimy mierzyć zimna. Ciepło mierzymy w jednostkach energii, ponieważ ciepło jest energia. Zimno nie jest przeciwieństwem ciepła, zimno jest jego brakiem.

  W sali wykładowej zaległa głęboka cisza. W odległym kacie ktoś upuścił pióro, wydając tym odgłos przypominający uderzenie młota.
  – A co z ciemnością panie profesorze? Czy istnieje takie zjawisko jak ciemność?
  – Tak – profesor odpowiada bez wahania – czymże jest noc jeśli nie ciemnością?

  – Jest pan znowu w błędzie. Ciemność nie jest czymś, ciemność jest brakiem czegoś. Może pan mięć niewiele światła, normalne światło, jasne światło, migające światło, ale jeśli tego światła brak, nie ma tedy nic i właśnie to nazywamy ciemnością, czyż nie? Właśnie takie znaczenie ma słowo ciemność. W rzeczywistości ciemność nie istnieje.
  Jeśli istniałaby, potrafiłby pan uczynić ją jeszcze ciemniejszą, czyż nie?
  Profesor uśmiecha się nieznacznie patrząc na studenta. Zapowiada się dobry semestr.

  – Co mi chcesz przez to powiedzieć młody człowieku?
  – Zmierzam do tego panie profesorze, ze założenia pańskiego rozumowania są fałszywe juz od samego początku, zatem wyciągnięty wniosek jest również fałszywy
  .
  Tym razem na twarzy profesora pojawia się zdumienie:
  – Fałszywe? W jaki sposób zamierzasz mi to wytłumaczyć?
  – Założenia pańskich rozważań opierają się na dualizmie â wyjaśnia student – twierdzi pan, ze jest życie i jest śmierć, że jest dobry Bóg i zły Bóg. Rozważa pan Boga jako kogoś skończonego, kogo możemy poddać pomiarom. Panie profesorze, nauka nie jest w stanie wyjaśnić nawet takiego zjawiska jak myśl. Używa pojęć z zakresu elektryczności i magnetyzmu, nie poznawszy przecież w pełni istoty żadnego z tych zjawisk. Twierdzenie, ze śmierć jest przeciwieństwem życia świadczy o ignorowaniu faktu, ze śmierć nie istnieje jako mierzalne zjawisko.
  Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, tylko jego brakiem. A teraz
  -szukam- panie profesorze proszę mi odpowiedzieć – czy naucza pan studentów,
  którzy pochodzą od małp?
  – Jeśli masz na myśli proces ewolucji, młody człowieku, to tak właśnie jest.
  – A czy kiedykolwiek obserwował pan ten proces na własne oczy?
  Profesor potrząsa głową wciąż się uśmiechając, zdawszy sobie sprawę w jakim kierunku zmierza argumentacja studenta. Bardzo dobry semestr, naprawdę.
  – Skoro żaden z nas nigdy nie był świadkiem procesów ewolucyjnych i nie jest w stanie ich prześledzić wykonując jakiekolwiek doświadczenie, to przecież w tej sytuacji, zgodnie ze swoja poprzednia argumentacja, nie wykłada nam już pan naukowych opinii, prawda? Czy nie jest pan w takim razie bardziej kaznodzieja niż naukowcem?

  W sali zaszemrało. Student czeka aż opadnie napięcie.
  – Żeby panu uzmysłowić sposób, w jaki manipulował pan moim poprzednikiem, pozwolę sobie podać panu jeszcze jeden przykład â student rozgląda sie po sali – Czy ktokolwiek z was widział kiedyś mózg pana profesora?

  Audytorium wybucha śmiechem
  .
  – Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek słyszał, dotykał, smakował czy wąchał mózg pana profesora? Wygląda na to, ze nikt. A zatem zgodnie z naukowa metoda badawcza, jaka przytoczył pan wcześniej, można powiedzieć, z całym szacunkiem dla pana, ze pan nie ma mózgu, panie profesorze. Skoro nauka mówi, ze pan nie ma mózgu, jak możemy ufać
  pańskim wykładom, profesorze?

  W sala zapada martwa cisza. Profesor patrzy na studenta oczyma szerokimi z niedowierzania. Po chwili milczenia, która wszystkim zdaje się trwać wieczność profesor wydusza z siebie:

  – Wygląda na to, ze musicie je brać na wiarę.
  – A zatem przyznaje pan, ze wiara istnieje, a co więcej â stanowi niezbędny element naszej codzienności. A teraz panie profesorze, proszę mi powiedzieć, czy istnieje cos takiego jak zło?
  Niezbyt pewny odpowiedzi profesor mówi – Oczywiście ze istnieje.

  Dostrzegamy je przecież każdego dnia. Choćby w codziennym występowaniu człowieka przeciw człowiekowi. W całym ogromie przestępstw i przemocy obecnym na świecie. Przecież te zjawiska to nic innego jak właśnie zło.

  Na to student odpowiada:

  – Zło nie istnieje panie profesorze, albo tez raczej nie występuje jako zjawisko samo w sobie. Zło jest po prostu brakiem Boga. Jest jak ciemność i zimno, występuje jako słowo stworzone przez człowieka dla określenia braku Boga. Bóg nie stworzył zła. Zło pojawia się w momencie, kiedy człowiek nie ma Boga w sercu. Zło jest jak zimno, które jest skutkiem braku ciepła i jak ciemność, która jest wynikiem braku światła.
  Profesor osunął się bezwładnie na krzesło.

  PS. Tym drugim studentem był Albert Einstein. Einstein napisał książkę zatytułowaną ,,Bóg a nauka” w roku 1921.

  http://echomatkibozejniepokalaniepoczetej.com/embnp/?strona=dzienniczek&miesiac=2011-11-listopad

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 45. Jak zwykle, od czasu do czasu, coś muszę popieprzyć! MĄDRZEJSZE tak się pisze, a nie tak – MONDRZEJSZE!

  Przepraszam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s