Młotkiem po głowie


Jeśli spotykamy się z pomówieniami, to zazwyczaj ogarnia nas złość, gniew, mamy ochotę ,,dowalić” temu kto nas pomawia, szkaluje, wyśmiewa.

Sprawa pomówień nie jest nowa, wszak już Mojżesz upominał swoich współziomków by nie mówili fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Gniewa nas gdy mówi się źle o naszej rodzinie, a także o naszej ojczyźnie.

Szkalowanie Polski i Polaków jest dosyć często spotykane na zachodzie. Szkaluje się nas też z różnych powodów, ze względów politycznych i propagandowych, z zawiści że powodzi nam się całkiem nieźle i może nawet lepiej niż innym nacjom i z szkaluje się nas z czystej do nas nienawiści.

W poniedziałek wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki ogłosił, że ministerstwo przygotowało zmiany w prawie, które mają chronić dobre imię Rzeczpospolitej przed „publicznym i wbrew faktom przypisywaniu narodowi polskiemu udziału, organizowania, odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnienie zbrodni przez III Rzeszę niemiecką”. Karą za to przestępstwo byłoby pozbawienie wolności do pięciu lat.

Do kodeksu postępowania cywilnego dopisano by, że organizacje pozarządowe i IPN mogą przeciw oszczercom wszczynać cywilne procesy o ochronę dobrego imienia RP.

Działania PiS po wygranych wyborach oceniam w wielu aspektach ( za wyjątkiem polityki A. Macierewicza) jako pozytywne.

 

Patryk Jaki ma rację, żeby karać tych którzy szkalują Rzeczypospolitą i nie ważne, że większość z nich zamieszkuje za granicą.

Niech stają przed polskimi sądami, albo niech są sądzeni zaocznie na kary więzienia, na wysokie grzywny i niech polski wymiar sprawiedliwości śle za nimi listy gończe lub domaga się ich wydania. Niech są sądzeni, karani i ścigani zarówno osoby prywatne jak i spółki wydawnicze nie zależnie czy to będzie Obama, Martin Szhulc czy New York Times ,

Jak mówi pierwsze przykazanie, wszyscy ludzie względem prawa są równi. I byłoby bardzo fajnie gdyby taki murzynek Obama już po swojej kadencji przyjechał np. do Czech na ,,wykłady” a tu władze czeskie łaps murzynka i z listem gończym odsyłają go do Polski na odsiadkę.

Jak by ta ustawa przeszła i zaczęła obowiązywać to kto wie czy Adm nie wprowadziłby zmian w regulaminie strony WP i też nie wpisał, że za szkalowanie Polaków i RP wymierzana będzie grzywna. I tak za nazywanie Polski Judeopolonią 100 dolców grzywny, za nazywanie Polski Polin 100$ grzywny, za recydywę po 300$, za pisanie że my Polacy to szmule i szwaby 100$ grzywny itd. itp.

Myślę, że Zenkowi i drużynie APA bardzo taki zapis w regulaminie by się podobał.

Reklamy

18 uwag do wpisu “Młotkiem po głowie

 1. „I tak za nazywanie Polski Judeopolonią 100 dolców grzywny, za nazywanie Polski Polin 100$ grzywny, za recydywę po 300$”. Zastanawiam się co w tym takiego obelżywego. Fikcyjna nazwa Polska dla tego co jest na obszarze od Odry do Bugu, czy bliższa prawdy nazwa Judeopolonia, patrząc na stan własnościowy „polskiej” gospodarki, na obsadę instytucji rządowych, prawa, medycyny, mediów a nawet hierarchów Kościoła Katolickiego, wdrażanych ideologii niszczenia płci, rodziny, wspólnoty narodowej i wszechobecnego judaizmu w postaci materializmu, i co nie wszyscy zdają się rozumieć, walczącego z Chrześcijaństwem ateizmu. W czystej postaci nowoczesność (w tym Nowoczesna Polska) w wyjęta prosto z Talmudu.

  Polubienie

 2. „I tak za nazywanie Polski Judeopolonią 100 dolców grzywny”

  Ho ho. No to jeszcze mnie się upiekło…

  W zeszłym tygodniu brałem udział w debacie; „Młodzież, przyszłość czy problem Słupska”, zorganizowanej na jednej z auli Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, i nawet zabrałem w niej 2~3 minutowy głos.
  Debata ściągnęła wiele istotnych dla miasta osób. Byli przedstawiciele władz miasta, uczelni, szkół średnich, różnych stowarzyszeń ds. młodzieży, urzędów pracy (powiatowego jak i wojewódzkiego), lokalnych mediów, pracodawców, agencji m.in. jak ta ds. rozwoju regionu PHAR, a nawet Kościoła i wiele wiele innych.
  Tło zaś auli tworzyła licznie przybyła młodzież wraz ze swoimi wychowawcami.

  Wstępem do debaty była prezentacja wyników sondażowych przeprowadzonych w zeszłym roku wśród maturzystów wszystkich szkół średnich jakie znajdują się na terenie miasta Słupsk.
  To co przede wszystkim zmartwiło władze miasta, i co właściwie stanowi główny powód zorganizowania debaty – to to, że:
  raptem 13% z hakiem zeszłorocznych maturzystów uznało miasto Słupsk za perspektywiczne do życia, natomiast ponad 60% zadeklarowało chęć jego opuszczenia.
  Jak obliczono, jeśli w takim tempie jak obecne, będzie następował exodus osób z miasta – to za jakieś około 30 lat – miasto Słupsk będzie liczyło w granicach 60 tysięcy ludzi. Obecnie ta ilość wynosi około 90 tysięcy.
  Dla porównania napiszę tylko, że w 1998 roku, tj. roku uzyskania przeze mnie pełnoletności, miasto liczyło ponad 102 tysięcy.

  No i tak jak wyżej wspomniałem, miałem okazję zabrać w niej głos. Mą wypowiedz poprzedziło akurat kilka cukierkowych głosów, szczególnie tych reprezentowanych przez tzw. lokalny świat biznesu. A jako, że trochę już na tym ziemskim padole żyję a raczej wegetuję, stąd doskonale się orientując w meandrach powstawania ów prywatnych „biznesów”, dobrze mnie wiadomo, że to ludzie głównie związani z byłym systemem, którzy zgodnie z „efektem Baldwina”, umiejętnie się przystosowali (uprzednio naszabrowawszy) do życia w nowych warunkach.
  I dlatego, nieco na złość całemu środowisku (na styku lokalnych władz z biznesem), mą wypowiedz rozpocząłem przede wszystkim od namawiania zebranej młodzieży do nauki języków obcych, i jak najwcześniejszych wyjazdów za granicę. A już szczególnie do tych krajów, które choć w połowie posiadają charakterystykę socjalistyczną, i gdzie również są wyższe szkoły, i nie ma żadnych problemów w nich studiowania, dając za przykład studenckie miasto Edynburg, w którym przez kilkanaście miesięcy miałem okazję pomieszkać.
  Gdyż w innym razie, tak jak ja, tu w tej chwili przed wami stojący oraz masa moich znajomych, a którzy wykazali mniej cierpliwości i dużo wcześniej wyjechali, pozostanie wam robić z siebie w niedalekiej przyszłości jedynie idiotów, i którzy aby zaczepić się do jakiejkolwiek pracy, ze swego CV zmuszeni będziecie uprzednio usuwać dyplomy wyższych uczelni.
  Taka niestety jest prawda, kraj w którym żyjecie, od ćwierćwiecza został urządzony po żydowsku (a`propos JUDEO-POLONII), i aby w nim w przyszłości w miarę normalnie egzystować, zmuszeni będziecie się niczym prostytutki – intelektualnie sprzedawać.
  No chyba, że (w tym miejscu zacytowałem pana dr Marka Głogoczowskiego) w końcu pogodzimy się z Karolem Marksem (wtenczas jak na komendę wszystkie stare pryki „po ewolucji” odwróciły za siebie na mnie swe głowy), jako że bez przeprowadzenia konkretnych zmian systemowych, nie widzę żadnych szans ani dla siebie, ani dla was, ani dla naszych rodzin.

  Polubienie

 3. Ale sie admin asekuruje – patrzta ludziska !
  Szmuli i szwabow w Polsce NIMA !!!

  Wiesz ty co admin ,tobie to musi cos dolegac ,spisz z baba czy som ?
  Ta chlopie ty czy inny ,babo z zafajdanym rozumem POLSKA JUZ DAWNO NIE NALEZY DO POLAKOW !!!

  Rozumita to zakute lby ???
  Ta napisz ty co ty masz dzis swojigo w Polsce – gacie zafajdane na tylku ?
  Zreszta czy ten kraj mozna nazywac jeszcze Polska ,w ktorym tylko obcy i mieszaniec zostol ?
  Taaa juz sie chwalic ,tylko nie palacami na kredyt ,nie brykami za lichwe ,nie sztucznymi trawnikami czy innymi pierdolami za szmuloszwabska lichwe !
  Masz cos swojego to juz dawaj galerie .
  Ales admin wypalil jak Jantek do Jagny ,ta wstydz sie bidoku,zyjacy z propagandowej szmuloszwabskiej jalmuzny .
  A feee jaki smrod szwabski zawial od Olsztyna .
  Liczysz na ta stowke $ od swych chlebodawcow za donosicielstwo ???
  Poczekoj az ci tam najblizszy wylozy ci ja robociarska reka .
  A moze inaczej przemwoi ci do rozumu,mosz szczescie,ze tam blisko ciebie naszygo Franka nima, on wi jak z takimi godac..

  Polubienie

 4. Ty dyl-u z czegos zes sie wyrwol po tych marskistowsko-wumlowskich studach u filozofow leninowskich ?
  No to wyj „komuno wroc” !
  Juz tacy byli co sie do zloba niebieskiego nie dorwali a czerwone polamali.
  Dzis cza Pollakow do rzadow a nie gacie i stringi z chinskimi sznurkami !!!

  Polubienie

 5. dyl
  ….rozpocząłem przede wszystkim od namawiania zebranej młodzieży do nauki języków obcych, i jak najwcześniejszych wyjazdów za granicę….

  I o to właśnie naszym wrogom chodzi, by nasza młodzież jak najwcześniej wyjechała za granicę, by kraj ten mogli zasiedlić i urządzić po swojemu ci z nad Jordanu.
  Moja wnuczka w tym roku zrobiła magistra, ( jakiś tam kierunek żywności) kilka dni temu znalazła sobie nową pracę z wynagrodzeniem 3000 zł. Niech mi nikt nie mówi, że to są w Polsce małe pieniądze jak dla tak młodej osoby. Dodam, pracuje w swoim fachu w jakiejś firmie związanej z hodowlą jesiotra.
  Ja w W. Brytanii nie byłem, ale emigracyjne smaki doskonale poznałem i szczerze mówiąc nikomu ich nie życzę a szczególnie młodym.
  Ponad to warto szanować to co się ma, warto szanować Polskę, bo jak nam nasz narodowy wieszcz pisał …ile cię cenić trzeba ten tylko się dowie kto cię utracił.
  Ja jestem przekonany, że lepiej jest zmieniać i naprawiać niż porzucać. A co do Marksa, sądzę że to nie system czy ustrój lecz ludzie decydują o sobie i o tym jak im się żyje. To fakt, że pewne określone grupy uwłaszczyły się na majątku narodowym, ale czy można przypuszczać, że gdyby na tym majątku uwłaszczyli się ci co większość czasu spędzają pod kioskiem z piwem byłoby nam wszystkim lepiej? Czy lepiej by rządzili ci co przyjmowali zasadę czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?
  Pewna młoda kobieta wróciła po paru latach z Włoch bo jak twierdziła mogła pracować za najniższe stawki do puki nie zwaliły się Ukrainki które godziły się na pracę za 1/2 stawki jaką ona otrzymywała.
  Czy nasza młodzież, w tym ta ze Słupska otrzyma lepsze warunki pracy w Niemczech czy Anglii niż ci którzy tysiącami zalewają zachód jako uciekinierzy z Syrii i Libii ?
  I czy na zachodzie uwzględniając cały socjal jaki tam istnieje nie ma Marksizmu?
  Związek Polaków w Niemczech ( jeszcze przed IIWŚ ) ogłosił kilka zasad między innymi i tą jak niżej
  Polska jest naszą matką, o matce źle mówić nie wolno.
  Jak wiele osób tego nie rozumie.
  Jak wiele osób odnosi się do swojej matki, do Polski jak wróg

  Polubienie

 6. Zenek
  Za takie pisanie jak
  … POLSKA JUZ DAWNO NIE NALEZY DO POLAKOW…
  Chętnie dowaliłbym ci 100$ mandat plus 10 godzin pracy społecznej ze wskazaniem na dokarmianie czikenami ( za te 100$) krokodyli na Florydzie, ale że ustawy jeszcze nie ma, a konsultacje w tym temacie na tym portalu dopiero się rozpoczęły więc pisz dalej co chcesz i myśl co chcesz byle by ci zdrowie dopisywało.
  A przy okazji to ja wiem że:

  Zenek czeka na tą chwilę
  Kiedy karmią krokodyle

  Polubienie

 7. Redakcja „Sputnik Polska” dowiedzieła się o skandalicznym incydencie. Publikujemy komunikat „Faktów i mitów”.

  — W poniedziałek 15 lutego 2016 r. w godzinach przedpołudniowych do naszej redakcji weszło kilkunastu agentów Centralnego Biura Śledczego Policji na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi, podaje tygodnik.

  Funkcjonariusze CBŚP dokonali zatrzymania Romana Kotlińskiego — redaktora naczelnego i wydawcy „Faktów i Mitów”. Przez 11 godzin agenci CBŚP zabierali również i wynosili z naszego budynku kopie dysków redakcyjnych i księgowych oraz m.in. część dokumentów księgowych w wersji papierowej. Przesłuchano także czterech pracowników redakcji. Po sześciu godzinach akcji agent CBŚP przetrząsnął też biurka dziennikarzy, już po ich wyjściu z redakcji.

  Kadr z filmu Sport, sport, sport…
  © SPUTNIK.
  Czy w Polsce jest cenzura?
  Redakcja objęła tajemnicą dziennikarską większość materiałów wyniesionych z naszego budynku (w tym wszystkie elektroniczne). Według naszych ustaleń prowadzone śledztwo nie ma żadnego związku z działalnością redakcji i wydawnictwa, także w wymiarze finansowym. Dotyczy ono podobno spraw prywatnych. Prokuratura nie zwracała się wcześniej do nas o wydanie jakichkolwiek materiałów.
  W związku z powyższym nasza redakcja traktuje działania władz jako nadużycie i próbę sparaliżowania pracy jednego z nielicznych w Polsce pism niezależnych, niepowiązanego ani z głównymi aktorami sporu politycznego w kraju, ani z wielkimi korporacjami wydawniczymi, za to konsekwentnie tropiącego nadużycia władzy.

  Traktujemy to jako atak na naszą redakcję, tym bardziej że w ostatnich wydaniach ostro krytykowaliśmy obecny rząd i sam PiS.

  Mimo zamieszania oraz przeszkód natury technicznej zespół redakcyjny próbuje wydać kolejny numer naszego tygodnika. O rozwoju wydarzeń będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz napiszemy o tym szerzej w najbliższym numerze tygodnika.

  O ile oczywiście nasza praca nie zostanie zupełnie sparaliżowana przez władze…

  Redakcja „FiM”

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20160216/2087180/Fakty-mity-sluzby.html#ixzz40L4lrvG9
  ——————————–
  Oj nie ładnie, nie ładnie. Fakty i Mity to zdaje się pismo mocno antyklerykalne. Czyżby episkopat i władza Pisowska poszły ręka w rękę ?

  Polubienie

 8. Nienawidzę klepać w klawiaturę…, ale możliwie najkrócej.

  Tak zgadza się,

  …rozpocząłem przede wszystkim od namawiania zebranej młodzieży do nauki języków obcych, i jak najwcześniejszych wyjazdów za granicę…

  I gdybym miał jeszcze jedną okazję, skorygowałbym tylko tę zachętę, zawężając jedynie do tej zdolniejszej grupy młodzieży, która nie ma co liczyć w przyszłości na tzw. „znajomości”, ewentualnie nie nabyła umiejętności „lizania kromki chleba zawsze od posmarowanej strony”, innymi słowy nie jest koniunkturalna.
  Uważam tylko, że powinna się szanować zawczasu, i nie powtarzać naiwnie mojej, moich rówieśników, w „lepsze jutro” drogi. Bo życie ma się tylko jedno.

  cyt.:
  „A co do Marksa, sądzę że to nie system czy ustrój lecz ludzie decydują o sobie i o tym jak im się żyje.”

  Nonsens.
  Sondaż składał się z wielu pytań. Na pytanie; „Kto powinien zapewnić wam po zakończonej edukacji pracę? – ponad 60% zeszłorocznych maturzystów odpowiedziało: PAŃSTWO”.
  Na pytanie; „Co uważacie w życiu za najważniejsze? – o dziwo, maturzyści wymieniali takie imponderabilia jak: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, DOBRO RODZINY, itp., a dopiero dalej znalazły się pieniądze i inne dobra materialne”.
  Z kolei na pytanie: „Co byście zmienili w pierwszej kolejności mając nieograniczoną władzę? – tu m.in. znalazła się taka skłaniająca do refleksji odpowiedz, jak: USUNĄŁBYM OD WŁADZY POZOSTAŁYCH KOMUNISTÓW” …

  Przecież to kompletnie nie trzyma się kupy. Młodzież intuicyjnie, nie znająca tzw. prozy życia w wolno rynkowym kraju, z jednej strony oczekuje wsparcia w znalezieniu pracy od państwa, ceniąca sobie w życiu w/w niepoliczalne imponderabilia – a z drugiej strony, będąca otumaniona przez władze, media, pewnie także własnych rodziców, nie ma żadnego pojęcia nt. tego czym z założenia był poprzedni system, co uznawał za swój priorytet…
  No nic, pożyją, to zobaczą. Może nawet co poniektórzy zaczną coś niecoś w końcu kojarzyć.

  cyt.:
  „I o to właśnie naszym wrogom chodzi, by nasza młodzież jak najwcześniej wyjechała za granicę, by kraj ten mogli zasiedlić i urządzić po swojemu ci z nad Jordanu.”

  To mnie przypomniało ostatnią rozmowę-sprzeczkę z moim znajomkiem. Zarzucił mnie, że kupując inne niż polskie produkty – wspieram obce gospodarki, odbieram pracę Polakom, i jeszcze kilka tym podobnych bzdur.
  W odpowiedzi powiedziałem mu tylko, że gdyby tak jak ja, choć przez krótki czas pobył za granicą – to by się wnet zorientował, że w wielu dużych zakładach pracy, nie z rzadka ponad 50% załogi (w takim miałem okazję pracować) stanowią właśnie wymienieni przez niego Polacy.
  I z tego to powodu, kupuję wyłącznie to co mnie smakuje, ewentualnie to co jest trwalsze i wiem, że posłuży mnie przez dłuższy czas.
  Zaś całe to pierdol…e w rodzaju „Teraz Polska”, z odwoływaniem się do patriotyzmu – to są typowe zabiegi tzw. zżydziałych polskojęzycznych elit produkcyjno – kupieckich, i które na dobrą sprawę w głębokiej dupie mają mnie i pozostałych rodaków.
  Więcej, coś czuję, że za chwilę tak jak tę Polkę we Włoszech, również i u nas, byle osiągnąć wyższe zyski, zastąpią nas Ukrainkami.
  Boże, co ja piszę – przecież to na mym lokalnym „podwórku” dzieje się od lat…

  cyt. K. Marksa:
  „Taka organizacja społeczeństwa, która by usunęła przesłanki handlu, a więc i samą możliwość handlu, uniemożliwiłaby istnienie Żyda. Jego świadomość religijna rozwiałaby się jak mdłe opary w atmosferze prawdziwego życia społecznego.”

  I tu się nic nie zmieniło

  Polubienie

 9. dyl
  Oddano tym z zachodu co lepsze kawałki z narodowego przemysłu, oddajmy im także ….tej zdolniejszej grupy młodzieży, … i jak najwcześniejszych ( ich) wyjazdów za granicę……i dopiero będziemy mogli narzekać, że jest źle i bez szans na lepsze życie

  cyt. K. Marksa:
  „Taka organizacja społeczeństwa, która by usunęła przesłanki handlu, a więc i samą możliwość handlu, uniemożliwiłaby istnienie Żyda.

  No tu to się Mark nie popisał, bo nie dodał że oprócz handlu usunąć by trzeba także bankowość i finanse, ubezpieczenia, sądy i adwokaturę, studia filmowe, teatry, szkolnictwo, lecznictwo, stanowiska prezesów i dyrektorów bo tam też Żydzi chętnie się lokują, wówczas ….uniemożliwiłaby istnienie Żyda.

  Polubienie

 10. Tak powtórzę, SZCZEGÓLNIE „….tej zdolniejszej grupy młodzieży” pozbawionej jakichkolwiek koneksji,
  ” … i jak najwcześniejszych ( ich) wyjazdów za granicę……” kraju urządzonego po żydowsku.
  W którym jak to czytałem w styczniu, z roku na rok rośnie ilość sprzedawanych po kilkaset tysięcy złotych LUKSUSOWYCH apartamentów …
  A wspominam o tym już po raz trzeci tylko dlatego, aby nasz kwiat biznesu nie musiał za chwilę „narzekać, że jest źle i bez szans na lepsze życie” …
  W końcu nie po to całe lata walczyli przed 1989 rokiem, aby teraz zrzec się prawa do bycia „Żydem”…

  Polubienie

 11. Faktycznie Mark może nie…, ale jeśli już mowa o Marksie, to ten samo pojęcie „żyd” rozumiał zdecydowanie szerzej;

  „Jaka jest świecka podstawa żydostwa? Praktyczna potrzeba, własna korzyść.
  Jaki jest świecki kult Żyda? Handel.
  Jaki jest jego świecki bóg? Pieniądz.”

  I to właśnie stąd mamy następnie rozwój tego „Żyda i żydopodobych” patrzenie na wszystko, z ludzmi włącznie, jak na rodzaj giełdy, gdzie wszystko jest tylko towarem na którym idzie dobrze zarobić.

  Zatem tylko taka organizacja społeczeństwa, która by aktywowała przesłanki handlu, a więc i samą możliwość handlu, umożliwiłaby istnienie Żyda, skąd już tylko kroczek do bankowości, finansów, prywatynych firm ubezpieczeniowych, adwokatury, szkolnictwa, lecznictwa, itp. itd.

  Polubienie

 12. Ale Marks nie przedstawił sposobu na życie bez handlu, bez dystrybucji towaru od producenta do konsumenta z pominięciem pośredników- handlowców, zatem bez hurtowni i detalistów.
  Ja osobiście kupuję owoce od sadowników na zimę bo latem mam swoje, to samo z chlebem który kupuję w lokalnej piekarni, ale już po cukier czy mleko nie jeżdżę do cukrowni ani do chłopa na wieś, chociaż ziemniaki na zimę też kupuję na wsi. Tylko co z tymi co mieszkają w Warszawie. Czy też mają jeździć na mazury po jabłka, gruszki i pietruszki?

  Aby nie mieć przysłowiowego żyda jest inny sposób. Dbać by nasze dzieci były dobrze wykształcone, ambitne, aktywne, przebojowe, mądre i zajmowały w społeczeństwie najwyższą pozycję.
  Bo leń, głupek, niedorajda, pijaczek zawsze spada w dół i to co może, to jedynie ponarzekać, że ma mało , że jest rządzonym i wykorzystywanym przez żyda ,w tym Polaka którego żydem, szmulem, szwabem nazywa.

  Polubienie

 13. Czytelnik
  No teraz to już się kapnąłem, że szmul to ja.
  Po śmietnikach nie grzebię, piwka w krzakach nie piję, kaca nad ranem nie doświadczam, mam co jeść i gdzie spać, telewizor kolorowy oglądam, antenę satelitarną ( popsuta od kilku miesięcy) posiadam, samochodu wprawdzie nie mam, ale za to żona ma dwa, no i komputery już dwa + mały laptop, jednym słowem tyle bogactw, że szmul ze mnie całą gębą. Konta w banku osobnego nie mam, ale za to mam myszkę komputerową i klawiaturę sprawną. Szwabów trudno znaleźć, bo ci jak im Gierek granice otworzył zaraz do bogatego Rajchu wyjechali, szczególnie gdy w Polsce na kartki cukier zaczęli sprzedawać .

  Polubienie

 14. Czesc admin !
  Na bogatego to nam nie wygladasz po opisie ale diabla za skora masz ,znaczy sie ,no wiesz tego……. .
  Czytelnik mial co innego na mysli i nie mial zamiaru spowiadac cie przed Wielkanoca ale jak juz sam wyznales leniuchujesz bo nawet za kierownice nie chce ci sie siadac tylko zone gonisz !

  Polubienie

 15. Ad. Adm-ina

  Czytelnik
  No teraz to już się kapnąłem, że szmul to ja.

  Szanowny Adm-inie – oj, nie wiem czy Ci z tym szmulem będzie gustownie i do twarzy? US-rajcy od dawna obrażają nas wyzywając od szmuli – nie wiem, czy z niewiedzy i głupoty, którą odziedziczyli po przodkach czy używają go perfidnie, wiedząc co oznacza ten wyraz w slangu:

  http://www.miejski.pl/slowo-Szmul

  A tak przy okazji Szmuli i qrestwa, które uprawiają na całym świecie, zapoznajcie się Szanowni Panowie – kto za tym stał/stoi, kto udzielał/udziela pełnej ochrony i protekcji, pejsatym zasrańcom!!! Czy to nie są przypadkiem, CELOWE ZAGRANIA: IMPERATORÓW, CESARZY, CARÓW, KRÓLI, MAGIKÓW (czytaj MAGNATÓW) czyli MOŻNYCH TEGO ŚWIATA, dopuszczających z pełną premedytacją do takiego qrestwa?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szmul_Zbytkower

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 16. Co ty nam tu kika wciskasz o szmulach jak zwykle „powielanki” bez rymu i szklanki ?
  Ty wez sie za prawde najprawdziwsza o szmulach czyli ta,ktora mowi jezykiem prostym a nie zawilym :

  SZMUL czy SZMULOWA
  to byk lub krowa ,
  ma dwie nogi ,rozum maly
  wszedzie zawsze pomieszkaly .

  Zra i pija ,dobrze zyja,
  na odpustach sie nie kryja .
  Wszelkie swieta swoje maja
  nawet w piekle sie szlajaja !

  Nie ma miejsca bez nich wcale
  zamieszkuja na powale ,
  To krwiopijcy i zlodzieje ,
  bez nich zycie nie istnieje !!!

  Czy rymowac dalej ?

  Pluskwa,pchla,nawet wsza,
  zawsze dobrze w swiecie ma.
  Gryzie,pije oraz skacze
  bedac takze w celibacie .

  Szmul szmulowa jedna krew ,
  zawsze dazy by GOJ ZDECHL !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s