Zarty się skończyły


Serial sensacyjny pt. „Trybunał Konstytucyjny” trwa już tak długo, że mało kto pamięta, o czym był pierwszy odcinek.

Jeszcze rok temu zwykły obywatel nie zauważał istnienia tego sądu. Do czego służy Trybunał Konstytucyjny?

Odpowiedź jest prosta. Jeśli posłom strzeli do głowy coś, co może obalić okrągłostołowe ustalenia, Trybunał, powołując się na mętną niczym wzrok jej współautora Aleksandra Kwaśniewskiego, gdy zapadł na flipińską chorobę, konstytucję, naciśnie przycisk STOP. Niby żyjemy w demokr
acji, ale system wychodzi z założenia, że posłowie to jakaś banda nieodpowiedzialnych idiotów, na których potrzebny jest kaganiec.

Wprawdzie wielu posłów zasługuje na zainteresowanie psychiatrów, ale musimy wyjść z założenia, że ustanowią dobre prawa i naród ich znów wybierze albo coś sknocą i wtedy przegrają kolejne wybory albo naród nieco wcześniej załatwi z nimi porachunki w kryterium ulicznym. Demokracja to spore ryzyko, ale i niejeden monarcha okazał się durniem, dziwkarzem lub zwyczajnym fajtłapą.

Ten wątek tutaj pomijam, bo i pretendenci nie walą jakoś drzwiami i oknami. Trybunał więc jest w Polsce oberwładzą, nadizbą parlamentu złożoną z byłych polityków.  Niejeden obecny sędzia TK był parlamentarzystą, współtwórcą programu jakiejś partii lub osobą jasno deklarującą swe sympatie polityczne. Jest to więc ciało o charakterze politycznym, a obecny przewodniczący walczy z prezydentem Dudą o pierwszeństwo w państwie.

Nie miejmy złudzeń, cokolwiek by obecny Sejm uchwalił – ten Trybunał spuści do kibla legislacyjnego. I tak okaże się, że żadne obietnice wyborcze nie mogą być wcielone w życie, a cała ta gadanina o demokracji sprowadzi się jedynie do wrzucenia karteczki do urny w drodze z kościoła do ciastkarni.
Sędzia Rzepliński jest dziś najmocniejszym ogniwem w walce starego (KODdziarze) z nowym (Duda, Szydło).

Przewodniczący Rzepliński już nadużywa swoich uprawnień, uniemożliwiając pracę zaprzysiężonym przez prezydenta sędziom. To jest przestępstwo. Ten uzurpator, podniecany przez kodziarskie spacerki i niemiecką prasę, wkrótce doprowadzi do tego,
że szczyt NATO nie odbędzie się w Polsce. Będzie to jasny sygnał dla Moskwy. Tu przypominam, że niczym wrzód wisi nad nami obwód kaliningradzki, który jako żywo przypomina Wolne Miasto Gdańsk. Rosja już awanturuje się o jakiś korytarz eksterytorialny. Mówię wprost – pan Rzepliński bierze na siebie odpowiedzialność za ośmielenie Rosji w jej roszczeniach terytorialnych. Biorąc pod uwagę jego sympatie polityczne, których nie ukrywa, zadaję tu pytanie, czy gdzieś nie leży teczka, na której okładce widnieje nazwisko tego pana?

Trybunał Konstytucyjny dowodzony przez Rzeplińskiego jest zarzewiem konlfiktu, który może doprowadzić Polskę do katastrofy.

Zadaję sobie pytanie, dlaczego z taką agenturą nie mogą sobie poradzić legalne władze?
Czy tylko dlatego, że za pieniądze podatnika idące na subwencje partyjne KODziarze zwożą do Warszawy ludzi, którzy
nienawidzą Polski? Rząd i prezydent nie wykonują swoich obowiązków należycie, co zrobią, gdy jakiś kodowski majdaniarz wykituje na serduszko albo zaszkodzi mu spożywany w drodze do Warszawy alkohol? Przecież wrogowie Polski tylko czekają na jakiegoś męczennika. Już sięgają po najcięższą artylerię w osobie pani Komorowskiej.

W policji i służbach też jest spory rozgardiasz. Jakaś prowokacja, a na Marszu Niepodległości było ich mnóstwo, skompromituje w oczach wrogiego nam świata obecną ekipę rządzącą. Dopuszczenie do kolejnych awantur kodziarzy daje szansę na zrealizowanie takiego scenariusza. Uważam, że ta śmieszna awantura o Trybunał to w istocie ściema mająca ukryć przed Polakami istotę rzeczy. Mianowicie Unia Europejska znalazła się w sytuacji nieodwracalnego regresu. Kto żyw będzie okopywał się na swoich pozycjach interesu, tworząc strefy wpływów.

Kodziarze to opcja proniemiecka dążąca do tego, by po rozpadzie Unii Polska stała się znów Generalną Gubernią. Ma to być prowincja zamieszkiwana przez parobków gotowych do pracy za 300 euro miesięcznie, a zarządzana przez kodziarskich volksdeutschów.
Opcję alternatywną próbuje realizować obecny rząd, angażując się mocno w Grupę Wyszehradzką. Ma to być projekt polityczny oparty na osi Budapeszt–Warszawa, mocno wspierany przez dawną Czechosłowację, z dobrymi widokami na okoliczne kraje. Ta odnowiona koncepcja jagiellońska stanowi zagrożenie dla Berlina i Moskwy. Może być jednak potraktowana poważnie przez jakieś mocarstwa atomowe zainteresowane trzymaniem w karbach resztówki unijnej i rozbrykanego Putina.

Dziś Polacy mogą zadecydować, czy wybrać skromny, ale spokojny i do czasu bezpieczny los fornala, którego jedynym marzeniem jest nabzdryngolenie się berbeluchą w wieczór przed mszą świętą, czy ryzykując nawet życie, wybrać wolność, dumę i dostatek.

Skoro tak chętnie maszerujemy i krzyczymy 1 marca i 11 listopada, to miejmy też odwagę zająć stanowisko dziś, tu i teraz, by kodziarze nie zainstalowali nam majdanu w Warszawie.

dab4a4088bb2231a80f141c853d4aeb3640000

Od legalnych władz oczekuję jednak, by uzurpator z tytułem sędziowskim podnoszący rękę na wolę narodu jak najszybciej został odprowadzony w kajdanach tam, gdzie jego miejsce.

Żarty się skończyły.

Autor: Marian Kowalski

Źródło:ruch-obywatelski.com

Reklamy

21 uwag do wpisu “Zarty się skończyły

 1. A ile to Kowalskich w rozpietych koszulach zyje w Polsce adminie i czego dokonali. Podobnie jest z Nowakami i cala mieszanka narodowa zwana „polacy”.
  Taaa,panie , tak juz jest od 1050 lat gdy zaczeto chrzcic i mieszac krew Slowian na kontynencie zwanym Europa .
  No i powstaly,srulki,szmulki i szwabiki czyli mieszany narod „poldziki” o roznej masci godnosci i wyrachowanej podlosci !
  Co sprytniejsi i zamozniejsi dostali sie tam gdzie z dziada pradziada tylko „wybrani zasiasc moga” i byle obca dziada.
  Czy mamy wyliczac niekumatym o jakie to profesje i zawody biega ?
  Pan Rzeplinski bedzie walczyl do ostatniej kropli krwi w boju o swoje racje.
  Co do racji to przeciez kazdy ma swoja od urodzenia .
  Kiedys to nawet mawialo sie „dobrze urodzony” lub „ten to bedzie przemawial z ambony” .
  Dzis wazna jest partia obok urodzenia a jeszcze lepiej gdy na czele stanie „swoj czlowiek”.
  Kiedy juz „skonczyly sie zarty” to pewnie nadejdzie koniec zabawy ,smutek i koniec krwawy , wrog zostanie pozarty.
  Gdy kapela gra to nie tylko muzyka za serce chwyta ale tez i kazda noga fika !
  Trybunal ma zastapic Senat, a gdy ten zniosa to moze i krola wybiora,bo przeciez wiele jeszcze jest na swiecie krolestw i „qrestw” – swiat sie kreci i nie tylko Rzeplinskie wymieraja.

  Inna sprawa z tym co wokol prezydentow sie dzieje .
  Z „bolkiem” szumy wyciszono, o Kwasniewskim dawno zapomniano,LK pochowano,wiec do Dudy przystapiono i cisze przed burza uczyniono .
  Jak twierdzi Zbychu S. Pan Prezydent Duta ma klopot i bedzie musial sie tlumaczyc za grzechy swych „mlodych wybrykow”,bo cos tam ,cos tam z siostra /corka cos „nie tak sie porobilo” i do akcji to to ono przystapilo .
  Ale te szmulki sprytne,ciagle haki „dla niepoznaki” !
  Teraz gdy do dziela wkrocza szwaby zaczna bic sie takze baby !
  Przeciez boks zenski od dawna jest cwiczony ,mowia o tym z pod ambony, a koncza po wyjsciu z kosciolka wedle wiejskiego przysiolka,taka to juz szmulowska szkolka .

  Jak tu zmacic,jak tu sklocic
  by na swoje zawsze wrocic !

  Milego dnia Zyczy druzyna wojskowa !

  Polubienie

 2. Mam projekt, już dość przestarzały, bo z roku 1993, jak rozwiązać problemy partyjno-narodowo-religijne w Polsce i na świecie:

  I co zabawkowicze w Wiernipolsce na tę propozycję?

  Polubienie

 3. Ten M. Kowalski to jakoś tak jedną nogą oderwany od rzeczywistości. O ile z KODami i TK można się zgodzić, to o tyle, jego rusofobia nie ma tu żadnego uzasadnienia. „Rozbrykany Putin”, wrzód i obwód kaliningradzki i tego typu idiotyzmy wynikają albo z niewiedzy kolejnego Kowalskiego, albo świadomego budowania zagrożenia rosyjskiego. Ten Kowalski nie jest w stanie podać przykładów zagrożenia wychodzącego ze wschodu. Wystarczy przejrzeć Internet i poszukać tych zagrożę, chociażby poprzez wskazanie roszczeń terytorialnych Rosji względem Polski, ekonomicznych, społecznych, kulturowych, … Nie ma takowych. Więc skąd to sianie zagrożenia? Ośrodek Studiów Wschodnich (żydowska instytucja) wykreował na zamówienie sztuczne zagrożenie. Tak to się czasami robi do pobudzenia mechanizmów obronnych. Bo tak naprawdę to co nam Polakom ta Rosja może zabrać??? Porty, fabryki, banki, sklepy, kopalnie??? Przecież to już nie jest nasze – tylko żydowskie, rozgrabione, kryjące się za fasadami własności państw Niemcy, USA, Francja, Portugalia, etc. Więc „ewentualna” aneksja Polski przez Rosję nie nam zagraża, tylko pejsatym i ich zbrodniczym interesom.
  Polecam troszkę „innej” historii – Uszkujnik „Paradoksy historii”, co też wyjaśni świadomą rusofobię takich Kowalskich.
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

  Polubienie

 4. Aj waj ,
  ruski idzie uciekaj !
  Rachunki za Rewolucje Pazdziernikowa Rosjanie Zydom jeszcze nie wyrownali i teraz gdy sie swiat wali,
  gdzie „ajwajki” beda uciekali ?
  Ano do Polski,bo tu raj obiecany – szmul ze szwabem ida w tany !
  Miglance juz przygotowani,teraz tylko mundurki,w raczki jakies dwururki
  i parcie na Wschod .
  A tam kraj dziki,duzo zdrowego jedzenia ,zasoby naturalne tez nie skape,brac przebierac,tylko w lapy misia nie wpasc .
  Wojna szmulom zapachnialo ,Polska,Ukraina to za malo ,Krym im pachnie ,Moskwa tez ,az po Ural Rosjan bierz !
  Znowu szwabow podpuszczaja jeszcze malo lania maja .
  Oj bedzie sie dzialo .

  Polubienie

 5. Apollo
  Zagrożenie ze wschodu, konkretnie z Rosji jest ogromne, a nóż polskiemu społeczeństwu się odwróci i wybiorą Rosjan jako sojuszników, partnerów w handlu i wzajemnych przyjacielskich relacjach i cały wysiłek Fullbrighta, Z. Brzezińskiego, CIA i wszelkiej innej solidarnościowej agentury watykansko- niemieckiej i banksterskiej w łeb by wziął.
  O to właśnie zagrożenie nieustannie chodzi.
  A tak jak przegląda się internet sympatie dla Rosji stale idą w górę, tym czasem Yankesów, Brukseli, Berlina w dół.
  Oj nie dobrze panie bobrze, niedobrze. Bazy amerykanskie koniecznie trzeba budować, bo bez nich to kto wie co może się zdarzyć. Jeszcze sobie Polacy zechcą wybrać Putina na prezydenta i co wówczas będzie?

  Polubienie

 6. Oczywiście mamy 2041 rok, a nie 2031 – jaki kosmiczno/komiczny plany, takie transgalaktyczne liczenie.

  Przepraszam

  Polubienie

 7. Na nic plany gdy rynek glupota i szmelcem zalany !
  Kiedy dawno,dawno temu Zydzi gojow nabierali sprzedajac im chocby na wiejskich odpustach „caluski” (to takie ciasteczka robione na sodzie zawiniete w zlotka i sreberka),a wedrowne szmulki mydlem i powidlem handlowali,to dzis juz, kiedy wszelkiego badziewia pelno w szmuloszwabskich marketach zydzizna i niemczyzna ludziom zbrzydla, zacznie SIE DZIAC .
  Malo tego zarty sie skonczyly (patrz temat) koguciki na druciki nie biora .
  Rodacy ,a takze cwaniacy roznego howu otwarli oczy i nadstawili uszu jak podaje Zenek z Polski.
  NARODY MADRZEJA !
  Na nic piwna berbelucha,na nic wszelkie plyny odlotowe ,dzis i w Rosji poznali sie na maslance i wiejskim mleku a co dopiero na samogonie z monopolu doprawianym jak kiedys mawiano karbidem.
  Nastpi inny odlot czyli autentyczny odlot/wyjazd szmulkow z jewropy ,a wszystkiemu beda winni jak zwykle szkopy !
  Pozostaje pytanie :
  Dokad i jak odleca,czy warto ich scigac ,moze i ratowac ?
  Ratowac,bo przeciez kto z nowu po kolejnej wojnie poprowadzi handel ,kto o Bogu bedzie prawde glosil ,takze chrzcil i bierzmowal.
  Na ateistow nie ma co liczyc ,bo znowu sie przefarbuja i do zlobu pojda.
  Jak bedzie to bedzie ale
  lepiej , by wiecej zaden Zyd czy Niemiec nie zasiadl na urzedzie .
  A dlaczego ?
  Bo tam gdzie Zydzi i Niemcy nigdy ladu ani skladu,
  wszystko idzie do rozpadu !

  Polubienie

 8. Mail from:
  Agenci wpływu

  Szanowni Państwo!
  Czym różni się 007 od 07? Pierwszy to Bond – agent Jej Królewskiej Mości, a drugi, to Borewicz podróbka pierwszego na potrzeby PRL-u. Przygody obydwu panów bywały wciągające, ale to tylko fikcja kontra fikcji, a prawdziwa walka wywiadów trwa. Czy nasz, polski kontrwywiad bierze w tej wojnie udział? Trudno powiedzieć, ba trudno nawet powiedzieć czy został odrusaczony i działa zgodnie z polską racją stanu. Nawet jeśli tak jest, to przydałoby mu się nasze obywatelskie wsparcie. Na czym miałoby ono polegać? Otóż na tropieniu nie tyle agentów wywiadu, bo tego nikt z poza służb zrobić nie jest w stanie, a na tropieniu agentów wpływu.
  Tych można rozpoznać po działaniach destrukcyjnych w naszym życiu publicznym. Tu należą wszelkiej maści „autorytety moralne” skłaniające nas do zachowań niemoralnych, wszyscy „tolerancyjni inaczej”, „poprawni politycznie” itd. Nie wystarczy przestać nabierać się na ich bajdurzenia, należy tropić i wytykać takie agenturalne zachowania. Najczęściej bowiem to co robią mieści się niestety w granicach prawa i żadne służby porządkowe ścigać ich nie mogą, gdyby nawet miały najlepszą wolę. My, jako obywatele możemy jednak protestować przeciwko wydawaniu naszych pieniędzy na haniebne spektakle, filmy, czy książki, zwłaszcza szkalujące nasze dobre imię.
  Ostatnio wszyscy doradzają rządowi co powinien robić. Dorzucę i ja swoją cegiełkę. Odbierzcie „resortowe emerytury” przenosząc je do ZUS-u. Niech oprawcy mają chociaż tak samo naliczane emerytury, jak ludzie których krzywdzili. To jest sprawa, z którą nie można zwlekać. Wiem, że podniesie się jazgot, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że ubekistan i tak utopiłby nas w łyżce wody niezależnie od tego czego doznaje – złego, czy dobrego.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 9. Biedny ten Rzepliński, haruje jak wół w tym trybunale za dziadowskie 7 koła miesięcznie po to, żeby tacy Kowalscy mogli się cieszyć dobrym, dostatnim życiem w liberalnej demokracji a tu jeszcze zszargać potrafią godność człowieka. Nie ma świętości żadnej w tym kraju, oj nie ma.

  Polubienie

 10. Swietosci ci czlowiecze PRZESYT ,
  GODNOSCI LUDZKIEJ BRAK !
  By to zmienic faktycznie potrzebny jest kosmiczny kataklizm .
  Ten sie zbliza i spowodowany bedzie jak i wszystkie inne minione problemy,rewolucje ,wojny i kataklizmy z WOLI ZACHLANNYCH i GLUPICH istot zwanych LUDZMI ,ktorzy niszczyli i nadal niszcza to co stworzyl
  STWORCA/STWORCY tego swiata !!!

  NIECH SIE STANIE PRAWDA i SPRAWIEDLIWOSC !!!
  Juz ,natychmiast BOZE !
  Prosimy Cie Panie .

  Polubienie

 11. APA
  tytuł artykułu to ,,Zarty się skończyły”
  A ty dalej sobie zartujesz, cytuję:

  NIECH SIE STANIE PRAWDA i SPRAWIEDLIWOSC !!!
  Juz ,natychmiast BOZE !
  (APA ci pomoże)

  Polubienie

 12. Zarty ?
  Dowcipy ?
  O kim i o czym ???

  Zanek nam nadal :

  „W Polsce szykuja sie wielkie przemiany – stop.
  Duda do Waszyngyonu wezwany w/s – stop
  Minister od spraw zagranicznych do wymiany ,bowiem przedobrzyl – stop.
  W bankach ulokowanych w Polsce duzy poploch a wszystko przez franka ze szwajcari ,nie mylic z papiezem – stop.
  Papiez Franciszek po umyciu nog „wybranym z szeregu” zostal napromieniowany energia kosmiczna – stop.
  Ludz bozy na calym swiecie doznaje dziwnych zachowan a szczegolnie w okolicach Warszawy i w samym Rzeszowie – stop. ”
  Koniec telexu.

  I co ,to sa zarty ?

  Polubienie

 13. W Watykanie trwa śledztwo w sprawie sfinansowania remontu mieszkania byłego sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej, kardynała Tarcisio Bertone, z kasy fundacji szpitala pediatrycznego – poinformowało watykańskie biuro prasowe.
  Sprawa remontu kilkusetmetrowego apartamentu, znajdującego się za Spiżową Bramą, została ujawniona w książce włoskiego dziennikarza Emiliano Fittipaldiego, wydanej w 2015 roku. Obecnie jej autor wraz z drugim włoskim dziennikarzem Gianluigim Nuzzim i trojgiem byłych pracowników i współpracowników Watykanu zasiada na ławie oskarżonych w procesie toczącym się przed tamtejszym trybunałem. Wszystkim zarzuca się wyciek i publikację tajnych dokumentów na temat watykańskich finansów.

  Fittipaldi w książce „Chciwość” ujawnił w listopadzie ubiegłego roku dokumenty wskazujące na to, iż z kasy fundacji watykańskiego szpitala Bambino Gesu, działającej na rzecz chorych dzieci, przekazano co najmniej 200 tys. euro na prace remontowe w mieszkaniu, w którym kardynał Bertone zamieszkał po przejściu na emeryturę. Hierarcha początkowo zapewniał, że roboty sfinansował z własnej kieszeni i wyłożył na ten cel 300 tys. euro. Potem zaś tłumaczył, że nie wiedział o pieniądzach z kasy szpitalnej fundacji. W następnych miesiącach kardynał Bertone oddał w kilku ratach 150 tys. euro fundacji kliniki.

  Watykan potwierdził medialne doniesienia o trwającym śledztwie w sprawie finansowania remontu. Dochodzeniem objęci są – jak wyjaśnił zastępca dyrektora biura prasowego Stolicy Apostolskiej Greg Burke – były dyrektor placówki Giuseppe Profiti i były szef finansów Massimo Spina. – Kardynał Bertone nie został objęty śledztwem – zaznaczył Burke.

  Sądzony przed watykańskim trybunałem autor książki Emiliano Fittipaldi napisał w artykule zamieszczonym w najnowszym numerze włoskiego tygodnika „L’Espresso”, że istniejące dokumenty potwierdzają, iż były watykański sekretarz stanu wiedział, skąd pochodziły pieniądze na remont jego apartamentu.

  Mieszkanie w Palazzo San Carlo, położonym w sąsiedztwie Domu św. Marty, gdzie mieszka papież, wywołało wcześniej falę polemik z powodu ogromnej powierzchni, kilka razy większej od skromnych pokojów zajmowanych przez Franciszka.
  ——————————————

  Najlepszy kawałek tekstu
  …..od skromnych pokojów zajmowanych przez Franciszka…..

  ….Hierarcha początkowo zapewniał, że roboty sfinansował z własnej kieszeni i wyłożył na ten cel 300 tys. euro…..
  A mówią, że księża i duszpasterze nie mają własnych majątków( czytaj kasy)

  Polubienie

 14. Głośnym echem odbiły się dziś kontrowersyjne słowa ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego o odchodzeniu od polityki poprzedniego rządu określanej mianem „murzyńskości”.

  No to pan minister Witold Waszczykowski chlapnął jęzorem w jak najbardziej własciwym momencie kiedy to właśnie pan prezydent Najjaśniejszej próbował wkręcić się murzynkowi Obamie w d….(domu białym do pokoju owalnego)
  Można by słowa pana ministra uznać za klasykę gafy

  Polubienie

 15. Ad. APA-czy

  Żarty? Dowcipy? O kim i o czym???

  Aj, ajwaj ale się porobiło! Aligatory sobie z Zenusia ucztę zrobiły! Teraz DUCH ZENKA po świecie wzlata i z kabla nadaje (czytaj z telexu). Fruwa z prędkością światła: Polska, Waszyngton, Szwajcaria, Santa Sede(s), Warszawa, Rzeszów i często przebywa w pit-stop! Ty APA-cz – zdradź NAM tajemnicę, czemu Zenula błąka się po świecie jako samotny duch? Wiemy z całą pewnością, że na NIEBO nie miał szans, CZYŚCIEC zawsze jest przepełniony ale PIEKŁO – też GO nie chciało!?

  US-rajscy blagierzy!

  Polubienie

 16. My „Zenkow nie zdradzamy” ,czynia to mieszancy roznych krwi a szczegolnie szmule i szwaby to ich domeny (nie mylic z internetowymi) od pieciu tysiecy lat tak sie dokuja !
  Napiszemy ci kicius tylko to,ze Zenek „otarl sie” o czerwone berety ,choc generalem jak Polko nie zostal.
  Uwazaj wiec podczas spotkania z Zenkiem ,bo……,zreszta wiesz,ze kazdy komandos to raptus, wpierw krzyczy a potem wali na oslep (bykiem w sciane lub drzwi) ,na koniec dopiero mysli czego dokonal.

  „US-rajscy blogierzy” jak zapodajesz nas nie interesuja ani ich zarobki ,tym bardziej ,ze cebuli i czosnku nie omijamy i zdrowotnie wykorzystujemy.
  Nasz major nawet je uprawia we wlasnym ogrodku wraz z Indianami.
  Masz jeszcze kicia jakies pytania,wal smialo ,my lizuskow powazamy glaskajac je czasem i „pod siersc”.

  Polubienie

 17. Wasz czy dajmy na to ak-owski jest dosc przystojnym mezczyzna i moze sie podobac nie tylko kobietom adminie.
  Z ministrami od spraw zagranicznych roznie bywalo chocby przed IIWS , a po jej wybuchu to wiadomo co bylo,jeszcze stare pokolenie zyjace pamieta i historycy na zlecenie rowniez napisali.
  Przy okazji zapytamy tak admina jak i innych czy wiecie/znacie co to BETAR
  (wymawia sie bejtar) albo czym jest HADAR ,takze zawolanie : „TEL CHAJ” .
  Co na to ludzie z BUND-u ???

  Polubienie

 18. Ad. APA-czy

  „US-rajscy blogerzy” jak zapodajesz nas nie interesują ani ich zarobki ,tym bardziej ,ze cebuli i czosnku nie omijamy i zdrowotnie wykorzystujemy.

  Co ja się z Wami mam – CZTERY ŚWIATY, KRZYŻ PAŃSKI I SAME UTRAPIENIA!

  NIE „US-rajscy blogerzy” tylko BLAGIERZY!

  http://sjp.pl/blagier

  P.S. Ta ,,troskliwa hodowla” czosnku i cebuli – to na WAMPIRY I WILKOŁAKI!? Chi, chi, chi…

  Polubienie

 19. Ty do jakiej szkoly chodzil i zamiast uprawiac rosliny ty je hodowal ?
  Ale wam ten talmud-kodeks w glowach poprzewracal !
  Gojow to hodujecie czy je „uprawiacie ???

  Polubienie

 20. Ad. czytelnika

  A Ty ślepoto nie widzisz, że ta ,,troskliwa hodowla” jest wzięta w cudzysłów – taki żarcik! No co, nie można? Bo widzisz – TAKA TROSKLIWA UPRAWA NOWALIJEK – TO GŁUPIO BRZMI!

  Gojów to hodujecie czy je „uprawiacie???

  Nic z tych rzeczy! Najpierw sadzimy, później podlewamy, a jak już mają ochotę rosnąć, to obracamy na lewy albo prawy bok! Wszystko jasne!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s