Polska i jej bogactwa


POLSKA – Ziemia Obiecana.

 ZATAJONE przed POLAKAMI bogactwa Polski

Polska jest Krajem Wybranym. Problem polega na tym, że Polacy o tym nie wiedzą albo też i nie chcą wiedzieć – i poprzez ostatnich kilka stuleci, wskutek rozmaitych manipulacji wrogów zewnętrznych jak i wewnętrznych; poprzez brak zgody narodowej – w rezultacie jesteśmy świadkami agonii Naszego Kraju – jako Ojczyzny Polaków.

Przedstawiam podsumowanie geologiczne – „skarbów” Naszego Kraju.

Ku pokrzepieniu serc a otrzeźwieniu umysłów.

Ku przebudzeniu świadomości i ducha Polskiej Racji Stanu.

Polska jest zdaniem wielu geologów NAJBOGATSZYM krajem świata, położonym w sercu Europy. Oczywiście na te bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dlatego, być może na razie niewiele się na ten temat mówi. Ktoś przecież musi najpierw – wyprowadzić stąd – z „Ziemi Obiecanej” Polaków – albo w sposób „prawnie”… finansowy – zapanować nad krajem.

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich).
Zasobność: 1,5 mld ton rudy; Wartość samego tytanu to355 mld $.

Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (1 bilion $).W USA – trylion dolarów. (Anglosasi na miliard mówią – bilion).

Wiadomo, że prócz 50 mln T tytanu, złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki, innych – tzw. metali ziem rzadkich.

Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

Złoża molibdenu, wolframu, miedzi k/ Myszkowa (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen.Zasobność –726 milionów ton); Wartość samego tylko molibdenu –14 520 000 000 $ (14,52 mld $)

Złoża niklu: Ząbkowice Śląskie. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce.Zasobność- 14 mln ton; Wartość tylko niklu ok. 4 000 000 000 $ – (4,00 mld $).

Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego Lubelszczyzna. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem.Zasobność – 40 mld ton; Wartość – 4 800 mld $ = 4,8 biliona $.

Złoża węgla brunatnego- Legnica .Zasobność: 15 mld ton; Wartość – 87,0 mld $.

Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska.Zasobność – 350 ton kruszcu; Wartość – 14,0 mld $.

Złoża miedzi i złota w rejonie jez. Odrzańskiego.Zasobność: Miedź – 8 mln ton.

Złoto – 100 ton kruszcu. Wartość razem 62,50 mld $.

Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska,
Wielkopolska i Podkarpacie.Zasobność – 1,7 bln m3. Wartość – 510 mld $.

RAZEM5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $. !!!(podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami).

Jednak to wcale nie wszystko!!!.
Polska leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki) bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jak gąbka nasączony jest gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce!

Tylko, te ogromne złoża znajdują się na głębokości 5 km- Polska Płn-Zach oraz 7 km- Polska Płd-Wsch. Te głęboko położone złoża szacowane są na650 mld ton, co daje4764,5 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej szacowane są tylko na 265mld baryłek Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa.

Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi –ok. 300 biliona $ czyli – w USA – 300 trylionów $).

Należy też dodać:

Polska leży w unikalnym zbiegu 4-rech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, powstającej z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych lub ogrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.

Ten fenomen geotermalny jest w Polsce unikalny. Jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej, w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!.

Ten fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wieloletniego programu badań. Sowieci tak przestraszyli tych informacji, że prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony w USA) polski geniusz geologii, miał zakaz… jakichkolwiek publikacji na ten temat !

Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej o 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 x! Polska może być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!.

Obecna polityka zdrajców stanu to zamykanie kopalń (gdzie jest udokumentowanych 16 mld ton wysokiej jakości węgla) by zrobić miejsce dla dotowanego węgla z Rosji oraz wyprzedaż polskich zakładów energetycznych państwowym firmom francuskim, które natychmiast podnoszą dla odbiorców ceny, jak również zachwycanie się drogą i nisko efektywną energetyka wiatrową, którą wciskają nam Niemcy.

Niemcy sprzedają nam stare wiatraki jednocześnie u siebie forsownie rozwijają energetykę opartą o spalanie węgla brunatnego i geotermię.

W Polsce wiele mówiło się o łupkach (Shale Gas); zatajając przy okazji informacje o ogromnych pokładach gazu naturalnego w podziemnych zbiornikach (Tighten Gas). Na takich zbiornikach stoją np. dwa miasta polskie: Poznań i Rzeszów. Ukrywając wiedzę o naszych bogactwach władza warszawska podpisała z Rosją maksymalnie niekorzystne umowy na dostawy gazu i ropy. Obecnie płacimy Rosji najwyższe na świecie ceny za ropę i gaz ( Cimoszewicz, Pawlak).

Powody polityczne zatajania przed Polakami bogactw naturalnych kraju są oczywiste. Oprócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów. – poprzez określone grupy interesów, które stosują – jako broń masowego rażenia – zniewolenie ekonomiczne.

Ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej i narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne przez poprzednie rządy. Polska stała się dla nich „postawem sukna – każdy ciągnie w swoją stronę – tyle ile może tylko ukraść.

Wnioski nasuwają sie same – ale pozostawiam je Państwu.

Ryszard Opara

Polska to Kraj Wybrany. Problem polega na tym, że Polacy o tym nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć. W ostatnich stuleciach, na skutek braku zgody narodowej, oraz manipulacji politycznych – postępuje agonia Naszego Kraju – jako Ojczyzny Polaków.

Za : http://ryszard.opara.neon24.pl/post/130554,polska-ziemia-obiecana

———————————–

Czy jest aż tak słodko i tak bogato można mieć wątpliwości, faktem jednak jest że mamy spoto  bogactw naturalnych  w tym wegiel kamienny, brunatny, miedź, siarkę.

Co do złóż suwalskich były tam robione odwierty jeszcze w czasach Gierka i chodziły słuchy że są tam rudy żelaza, ale jak głęboko one są zlokalizowane, jaką mają wartośc i jaki byłby koszt wydobycia o tym było cicho. Myślę, że gdyby opłacało się je wydobywać, to Gierek kazałby  budować tam kopalnie, a nie kazał.

W tym samym czasie rozpoczęto eksploatację rud miedzi i wegla brunatnego metodą odkrywkową.

f731918042ac6d9egen

Kopalnia odkrywkowa węgla brunatnego

z15b_duzy

Transporter TUR 500.1 w Kopalni Bełchatów

Z pewnością zaczęto by także kopać rudy żelaza pod Suwałkami gdyby to była ruda wysokiej jakości i na dostępnej głębokości

Adm

Reklamy

61 uwag do wpisu “Polska i jej bogactwa

 1. Na terenie gmin Krobia, Poniec i Miejska Górka od 2011 roku trwają prace badawcze nad złożem węgla brunatnego. Zgodnie z koncesją inwestor powinien wykonać 339 otworów. Służą one określeniu tzw. „zasobności złóż węgla brunatnego”, czyli tego, jak bardzo jest wartościowe. Z raportów składanych do ministerstwa środowiska wynika, że inwestor wykonał do tej pory 104 otwory poszukiwawcze.

  Mapa planowanej budowy kopalni odkrywkowej Krobia-Poniec-OczkowicePo zakończeniu wierceń inwestor będzie mógł starać się o zdobycie koncesji na wydobycie. To formalność prowadząca do rozpoczęcia odkrywki. Według ekspertów kopalnia odkrywkowa na złożu Poniec-Krobia-Oczkowice może zająć obszar nawet 10 tysięcy hektarów. To oznacza, że z powierzchni ziemi znikną 22 miejscowości.
  Obok kopalni mają również powstać dwa bloki energetyczne o łącznej mocy 1000 MW.

  Polubienie

 2. Kopalnia odkrywkowa będzie większa niż zakładano

  W Lubinie zawiązała się Ogólnopolska Koalicja na rzecz powstrzymania planów budowy nowych kopalni węgla brunatnego metodą odkrywkową oraz przeprowadzenia Polski z ery kopalnej do ery odnawialnej – „Rozwój TAK – Odkrywki NIE”.

  Polubienie

 3. Na poczatek jeden watek:
  Komu co sie oplaca ,
  Zydowi,Polakowi czy ksiedzu taca ?

  Narod ruski byl ubogi
  ale Zyd dal zapomogi .

  Narod polski madry jest
  kiedy sciga wsciekly pies .

  Polska ziemia obiecana
  nie dla goja lecz dla PANA !

  A kto w Polsce panem jest ?
  Przeprowadzmy taki test .

  Miedzy panem,wojtem a plebanem
  takze miedzy chlopskim stanem.

  Robotnikiem i zulikiem,
  takoz zwyklym ulicznikiem.

  Zapytajmy – komu dobrze,
  nie ogladniesz tego w kobrze .

  Czy dzis panem zydek jest ?
  moze inny jakis bies ???

  A kto wojtem – polak maly ?
  podumajcie mlode „paly”.

  Do plebana zawsze z rana,
  tam matenka jest kochana .

  Sluzbe czynia zakonnice
  nie wychodzac na ulice.

  Msze odprawi twoj ksiezulo
  jak sierote cie przytula .

  AP

  Polubienie

 4. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W polskich warunkach,w grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
  Eksportuje się wartości liberalne i wojnę sprawiedliwą jako narzędzie dla poprawia świata w imię demokracji.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

  Polubienie

 5. A wówczas, gdyby zgodnie z biblijną instrukcją czynienia sobie ziemi przeoraną, udało nam się pół naszej Ojczyzny zamienić w Księżyc – to wtedy można byłoby zaprosić ekipy filmowe z USA, aby tu nagrywały kolejne odcinki Wojen Gwiezdnych. Scenografię mieliby za pół darmo

  Polubienie

 6. Jak się wezmą za wszystkie nasze w ziemi ukryte bogactwa to i tej połówce nie darują.
  Trzeba będzie na Madagaskar albo na jakąś inną Maderę się przenieśc, ewentalnie Putina prosić by nam kibitki na Sybir podstawił i pozwolił się tam osiedlić.
  Może nam jakie rezerwaty, lub Baracki w okolicach APAczów także Obama załatwi?
  j

  j

  Kopalnia Wapienia Czatkowice – Małopolska

  Polubienie

 7. Wypowiedz jednego z amerykanskich magnatow gospodarczych:

  Ubodzy posiada ziemnie a bogaci mineraly.

  A jeszcze lepiej gdy ktos posiada dobra ziemnie i cenne
  mineraly. Do takich miejsc nalezy Poludniowa Afryka
  i Wschodnia Ukraina.
  Ale nie tylko tym wyroznia sie Ukraina i South Africa.
  South Africa pod wzgedem posiadania AIDS jest w czolowce
  swiatowej zas Ukraina ma podobne miejsce w Europie.
  A wiec, powyzsze przyklady dla Polski sa na czasie,
  jezeli Polska poddana jest wyludnianiu to moze dlatego,
  ze jej ludnosc pozostawi po sobie to co moze wzbogacic
  innych.

  Polubienie

 8. Sprawiedliwi i uczciwi ,ktorzy zycie oparli na prawdzie zawsze przetrwaja ,obojetnie gdzie ich los i przeznaczenie rzuci.
  Lotry zawisna nawet obok Jezusa ,co przypomina wszystkim Wielki Piatek !
  W Purin zawsze zerwa kotare obludy i klamstwa .
  Krzyzujcie sie nadal.
  Koniec bliski ,rowniez raju na ziemi.
  Inna sprawa z grzechow odpuszczeniem i rajem niebieskim !
  Prochy marne .

  Polubienie

 9. dostałem dziś takiego maila jak niżej ( poprzednio podobne również się zdarzały)

  Dear Sirs,
  We take this opportunity to introduce ourselves to you as large dealers in production and believe there’s a promising market in our area for moderately priced goods of the kind mentioned.

   If your prices and terms meet our requirements, we will be glad to start a business relationship with you.

  Yours sincerely,

  ale tym razem podejrzewając, że e-mail wyszedł z Azji, zdecydowałem się odpowiedzieć jak niżej:

  Cześć
  Czy możesz podać mi więcej informacji na temat twojego produktu
  pozdrawiam

  oczywiście po angielsku czyli:

  Hi
  Can you give me more information about your product
  Sincerely

  I tak sobie pomyślałem, że w USA mieszka już sporo Polaków w tym przecież nasz stały korespondent ekspert od hiobowych wieści APA.
  Czy któryś z nich( albo on sam) wysłał mi propozycję w stylu jak wyżej lub chociażby dwa słowa w rodzaju:

  Cześć Adm-in
  mamy tu takie pieprzone tanie produkty które można by w Polsce sprzedać z zyskiem i zarobić niezłą kasę do podziału na 50/50 czyli fifty fifty.
  Co ty na to?
  pozdrow.
  Maniek

  No ale ostatnio APA napisał nam kolejną prawdę obiawioną
  ….Sprawiedliwi i uczciwi ,ktorzy życie oparli na prawdzie zawsze przetrwaja ….

  Jasne APA że przetrwają …karaluchy także

  Innych głosów z USA i resztyu świata brak

  Polubienie

 10. U władzy UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK.
  Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Dzięki cywilizacyjnie ukształtowanej zdolności do przewrotności w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ mamy reżyserowaną ANTYROSYJSKOŚĆ poprzez uznanie procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ZYDOBANDERYZMU,który odwołując się do antypolskich,bandyckich korzeni zaktywizował militaryzację handlu wojną i pokojem.

  Polubienie

 11. Tego skarby ziemi beda, kogo ziemia nad nimi. W ciagu pieciu najblizszych lat wiele sie zmieni, po kurduplowych reformach, ktorych Adm fanem.

  Polubienie

 12. Zostawmy polakatolikom ich mocarstwowe brednie i ich mężów stanu. Spójrzmy trzeźwo na naszą sytuację międzynarodową. Między Niemcami a Rosją nie ma miejsca na neutralność Polski. To jest dogmat numer 1 naszej, polskiej historiozofii. Polska leży na szlaku wypadowym dogodnym dla obu imperializmów, gdy się ujawnią i ze wschodu, i z zachodu. Zagrodzić drogi któremukolwiek z nich Polska nie będzie w stanie. Tak samo jak była bezsilna wobec każdorazowej ich spółki podzielenia się polską ziemią. Stąd wniosek oczywisty: nie mogąc być państwem neutralnym, Polska musi wreszcie zmądrzeć po cięgach, na jakie w pełni sobie zasłużyła w swej historii, i być mądrą przed szkodą, a nie po szkodzie. Polska musi dokonać wyboru nie pod przymusem z zewnątrz, ale z własnej woli i zbliżyć się trwale do jednego ze swych wielkich sąsiadów. Polska musi stać się strategicznym partnerem politycznym i ekonomicznym jednego z nich. Cały swój wysiłek Polska winna skierować na to, by owo partnerstwo jak najmniej miało dla niej charakter societatis leoninae. To w wyłącznej mierze będzie za- leżało od niej samej. Ta societas, jak najmniej dla nas leonina, możliwa jest dla mądrej Polski na wschodzie, i tylko na wschodzie. Marszałek Rydz-Śmigły, okólnikiem premiera Składkowskiego wyniesiony wbrew Konstytucji na pozycję drugiej po Prezydencie osoby w państwie, powiedział raz, że Niemcy chcą Polaków zniszczyć fizycznie, Sowiety natomiast – zabrać nam dusze. Powiedział i w dniu 17 września 1939 roku wsiadł do samochodu i opuścił kraj, który jeszcze walczył.
  Gdy w położeniu geopolitycznym Polski jej mężowie stanu hołdują teorii dwóch wrogów, to bezmyślnie kopią Polsce grób. Teorię dwóch wrogów trzeba sobie wybić z głowy, podobnie jak mrzonkę o jakiejś neutralności. Trzeba dążyć do tego, by jeden z naszych potężnych sąsiadów, ten ze wschodu, stał się naszym partnerem. W partnerstwie, tak jak w każdej spółce, rola partnera zależy od wielkości potencjału, jakim rozporządza. To są banały, ale trzeba o nich pamiętać. Atutem też jest posiadana opinia w świecie. Prawda, że w tej opinii przeważają nieraz względy koniunkturalne. Polska, która w 1939 roku pierwsza stawiła czoło Hitlerowi, była w II wojnie światowej „natchnieniem świata”, jak to z Waszyngtonu obwieścił Roosevelt. Ale w paradzie zwycięstwa Sprzymierzonych w maju 1945 roku w Londynie tego „natchnienia świata” zabrakło. W poprzednim maju, w roku 1944 Polacy wykrwawili się pod Monte Cassino. Ale gdy wkrótce potem Amerykanie zajęli Rzym i urządzili defiladę zwycięstwa sojuszników, amerykański generał Clark zapowiedział z góry: „No Poles or any such fire brigades” (żadnych Polaków i tym podobnych straży ogniowych)

  Polubienie

 13. Gadki w internecie maja to do siebie, ze nastepuja po dokonaniu faktow, co czyni je gadkami o pietruche.
  Wedlug mnie Polska w niedlugim juz okresie zostanie podzielona, o czym swiadczy wprowadzenie w google maps nazw miast w niemieckojezycznej wersji, nie tylko w Polsce ale np. w rowniez w Czechach. Co bedzie na wschodzie, nie jest dla mnie jednoznacznym. Jezeli nie panstwo zydowskie, pudrowana Balbina jest toz obecnie gnojona ze wszystkich stron, to zapewne atrefa wplywow Federacji Rosyjskiej.
  Aktualnie dzielona jest Syria, dziela ja USA i Rosja miedzy siebie, o czym chlapnela dzis gazeta DWN, za imigrantow ma odpowiadac EU pod przywodztwem Niemiec, wyjasniono w tej gazecie, ktora udaje opozycyjna a jest w gruncie rzeczy do informowania o stanie rzeczy.
  Wszelakie wymadrzania takich, jak doktorek z wps albo marucha psu na bude, tak samo zawsze usluznych kolaborantow, po 89 roku nieprzerwanie z ryjem u koryta.

  Polubienie

 14. To juz tak was omamili,ze rezygnujecie z Polski ?
  Nic nie da sie zaradzic planom podzielenia Polski na zachodnia pod szwabem ,a wschodnia pod bolszewia , a po obu strona szmulowymi dyrygentami ???

  Panie i Panowie !
  Gdy tak bedziecie myslec ,mowic i pisac ,to napewno szmule i szwaby zrobia z was pelnowymiarowych NIEWOLNIKOW i przy zyciu pozostawiu tylko poslusznych.

  Nam Polakom POTRZEBA MADRYCH RZADOW POLSKICH !!!
  Aby tego dokonac trzeba od dotychczasowych zzydzialych i zniemczonych rzadzicieli i macicieli odsunac od wszelkiej wladzy, od Prezydenta po soltysa na wsi !

  Tego dokonac moze tylko POLSKA ZBROJNA !!!
  ZOLNIERZE POLSCY i CALY NAROD POLSKI WSPOLNIE RAZEM !!!

  Innej drogi do obrony i zwyciestwa nie ma .

  Polubienie

 15. DZIŚ PROSZĘ BARDZO – BEZ GOSPODARKI, HISTORII, BIBLII RELIGII I POLITYKI – DO KOŚCIÓŁKA W RĄCZCE NIESIEMY ŚWIĘCIĆ KOSZYKI!

  A JA, NIEKONIECZNIE!

  ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT – ŻYCZY kika22.

  Polubienie

 16. BELGIA W 2013 ROKU ZAKAZAŁA WIELKANOCY!!!
  Krzewienie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,w tym jej podstawy to jest szacunku dla wartości NARODOWYCH stało się nakazem chwili.
  ​Kiedy u władzy kolejna UTOPIA,tym razem wiara w WOLNY RYNEK​,w ramach eksportu wartości liberalnych wojna jako sprawiedliwa stała się podstawowym elementem poprawiania świata w imię demokracji.
  Tym sposobem z Polski chce się uczynić arenę konfrontacji terrorystycznej,na obraz i podobieństwo Izraela,w którym na szczęście pozostał pusty grób po DRAMACIE ODKUPIENIA.LUDY SEMICKO-JEZYCZNE,niezaleznie od ich podziałów i to wręcz dramatycznych,są wrogo nastawione do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU i tak kształtuje się CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Nie dla takich celów służy chorągiew kiedy stawał się PUSTY GRÓB i brak pamięci,że korzeniami chrześcijańskiej kultury była antyczna Grecja.
  Za taką działalność płaci się rachunek,którego można uniknąć wracając do CYWILIZACYJNYCH korzeni jako chrześcijańskiej Europy.a dla Polski DAGOME IUDEX.

  Polubienie

 17. Jakie TY masz na mysli swieta ?

  My, WIELKANOCY czyli ZMARTWYCHWSTANIA PANSKIEGO po ukrzyzowaniu syna BOZEGO JEZUSA w trzecim dniu ,Jego powrotu do zycia i udowdnienie ZYDOM ,ze BOG MOZE WSZYSTKO ,nawet zniszczyc pieklo i szatana oraz ZYC WIECZNIE !
  Czego my wszystkim LUDZIOM PRAGNACYM POKOJU – ZYCZYMY !!!
  Drzyjcie bogo i ludobojcy !
  BOG WAS OSADZI !!!

  Druzyna APA
  z USA

  Polubienie

 18. Ja świąt nie obchodzę, jako że w żadne cuda nie wierzę, ale w tym okresie bigos gotuję, żona święconki święci , ciasta piecze, tym razem tylko dwa pierniki, (makowniki kupiła w sklepie), no a mojemu wnuczkowi, jeśli mnie odwiedzi, zrobiłem na prezent w moim warsztacie stolarsko ślusarskim taką oto armatę z drzewa bukowego na lawecie kołowej. Wymiar samej armaty tak coś około 26 cm, z lawetą 36 cm. koła oczywiście na stalowej osi, lufa armatka może być parę stopnmi podnoszona do góry lub w dół. Wygląda całkiem fajnie i mam nadzieję że się wnuczkowi spodoba. Dwie takie armatki nieco większe już stoją w innych domach za co zainkasowałem pierwsze pieniądze.
  Przy okazji życzę wszystkim spokojnych swiąt.

  armata, drewno bukowe, wymiar dł. całkowita 36 cm

  Polubienie

 19. Julius
  Masz wiele racji w tym co piszesz
  nie było nas na paradzie zwycięstwa w Londynie, ale mieliśmy swoją paradę zwycięstwa w samym Berlinie który szturmowały także polskie jednostki.
  I to się liczy bardziej

  W operacji berlińskiej mającej na celu okrążenie i zdobycie Berlina wzięły udział obie polskie armie 1 Armia Wojska Polskiego oraz 2 Armia Wojska Polskiego.
  Ciężkie walki o Berlin, okupione dużymi stratami. Uwieńczone zostały triumfalnym zatknięciem biało czerwonych flag w kilku punktach zdobytego Berlina. I tu zaczyna się problem, wiemy na pewno, że polskie flagi zostały zawieszone na Bramie Brandenburskiej oraz na Kolumnie Zwycięstwa w parku Tiergarten ale opinie są podzielone czy nasza flaga powiewała na budynku Reichstagu.
  http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/polskie-flagi-nad-berlinem-prawda-czy-mit

  Polubienie

 20. Admin w cuda nie wierzy ale swieta obchodzi – to dosc ciekawa „postawa spoleczna”.
  Przodkowie obecnych Zydow ,ktorzy ukrzyzowali Jezusa,a Pilat umyl rece, to wspolczesni zapewne po konwersji swietuja inaczej i makowce kupuja .
  Zas dyzurny filozof portalu gdzies sie zapodzial albo Bog wezwal „na dywanik”.
  Szkoda ,ze sie nie pojawia ,bo moze na swieta dal by jakas „lekture ” o Szawle-Pawle,moze i cos wiecej ,np.jak do swiat przygotowalo sie Zakopane i co jedza po Rezurekcji -barszcz,sledz,czy oscypki ? Moze nawet by zacytowal ewangieie Judasza.
  Co ciekawe obecne swieta WIELKANOCNE sa dosc dziwne ,bo nawet w Toruniu sledzie rozdawano za darmoche (pewnie an koszt Radia Maryja) i to ponoc po calym wiaderku jak nam pisze Zenek.
  Wniosek z tego plynie po polskiej krainie jak Wisla i czar zydowski pryska !
  Zblizaja sie dni SDM a z nimi wizyta Papieza Franciszka ,zjedzie sie duzo mlodych na to „swietowanie” i pielgrzymowanie do ziemi obiecanej.
  Bedzie sie dziac.
  W poniedzialek lany nie zapomnijcie o wiadrach przy studniach po dziadkach,jeszcze bedzie wolno sie lac,bo za rok woda i ze studni bedzie platna .
  Ciekawe kiedy szmuloszwaby slonce opodatkuja,powietrze zas nadal truja i kresla szachownice na niebie wszelka trucizna,
  czyzby Zydzi byli w potrzebie ???
  Jak to z tym admin jest,
  jest ludobojstwo na swiecie na masowa skale czy nie,nowotwory zbieraja zniwo ?
  Daj jakis temat o tym .
  No i pamietaj,ze makowiec to narkotyk,dziala jak „marycha” !

  Polubienie

 21. Zas dyzurny filozof portalu gdzies sie zapodzial albo Bog wezwal „na dywanik”.
  Szkoda ,ze sie nie pojawia ,bo moze na swieta dal by jakas „lekture ” o Szawle-Pawle,moze i cos wiecej

  Oj, napracował się on w Wielkim Tygodniu w tak zwanych Marianskich Lazniach (d. Marienbad), gdzie musiał się przejadać w luksusach przypominających najlepsze czasy Franciszka Józefa 1 (i ostatniego z cesarzy śp. Cesarstwa Austro-Węgierskiego). A w zamian wygłosił odczyt w języku odbudowywanego Samodzierżawia Wielkorosyjskiego, pod zagławiem:

  Антизоологически „Библийный” план управления миром через КГБ –Коалицю Глобальных Бизнесменов/Банкеров
  или
  историа „города прокаженных” блестящего на холме

  http://markglogg.eu/?p=1489

  A w nim przekazał taką oto wiadomość, doskonale pasującą do Świąt Radości z Powodu Ukrzyżowania prawdę mówiącego Jezusa z Nazaretu .Wiadomość tę przekazał mu „posłaniec ZOOLOGICZNEGO BOGA”, prof. teologii z UAM w Poznaniu, Tomasz Polak (d. Węcławski), przed 10 laty bliski współpracownik „zdymisjonowanego” (szwabskiego tym razem) papieża Benedykta XVI.

  W języku nadwiślańskim to ORĘDZIE WIELKANOCNE Tomasza Polaka brzmi:

  „Najbardziej bolesną klęską Jezusa było to, co się stało po jego ukrzyżowaniu – interpretacja jego klęski jako ofiary.”

  I co na to APA i jego bliski ziomek, ksiądz katolicki z Appallachów? Od siebie dodam, że siedzący obok mnie — przy wystawnie „po cesarsku” zastawionym stole w hotelu Forester w Marienbadzie — pop prawosławny nagle zaczął wykonywać gwałtowne gesty, poparte wykrzykami „należy już kończyć konferencję”, by do wygłoszenia powyższego, dokonanego przez profesora Węcławskiego-Polaka, podsumowania praktycznych wyników działalności Jezusa z Nazaretu nie dopuścić.

  Polubienie

 22. Julius

  „Polska musi dokonać wyboru nie pod przymusem
  z zewnątrz, ale z własnej woli i zbliżyć się
  trwale do jednego ze swych wielkich sąsiadów.”

  Podzielam opinie lecz w tym samy czasie dostrzegam
  wiele innych mozliwosci. Tzw wielcy sasiedzi maja
  swoje problemy i pewnie wieksze od naszych.
  Juz slysze bebnienie tam-tamow z Berlina, larum,
  Polacy sie zblizaja; czy aby nas wyzwolic czy tez
  chca przesunac granice nad Labe.
  Ani jedno ani drugie; Polacy szukaja przyjaciol.
  Na wschodzie Polski sa rowniez doniosle zdarzenia
  tyle, ze odwrotnie. Imperium Otomanskie juz sie
  rysuje w dawnych granicach; to jest na polnocy
  graniczy z dawna Polska a wiec granica przebiegnie
  przez polowe dzisiejszej chazaro-ukrainy.
  Malo tego dzisiejszy Izrael to czesc wielkiej Turcji.
  Konia z rzedem temu kto sie w tym rozbierze.
  Tam gdzie sie dwoch bije tam trzeci korzysta.
  Ale gdy czterech sie bije to piaty zyska jeszcze
  wiecej.
  A teraz praktyczne pytanie: dlaczego Europa Zachodnia
  tak sie umizguje do Turcji?
  Odpowiedz, przy duzej dozie wyobrazni, jest prosta;
  Europie potrzebny jest ktos kto bedzie ja chronil
  przed Chinami i India( India wkrotce bedzie ludniejsza
  niz Chiny!) Jezeli ludy azjatyckie rusza pelna para
  na zachod to witanie ich chlebem i sola moze nie
  wystarczyc. Lepiej zas gdy miedzy nimi i Europa
  powstanie solidna zapora np. w postaci Imperium Otomanskiego.

  Polubienie

 23. Europa Zachodnia przy obecnej polityce sama z dobrej woli przekształci się w zachodnią część imperium otomańskiego z dużym udziałem żydów w strukturach władzy. Ten proces jest nie odwracalny. Tylko zdecydowane i krwawe kroki mogą zmienić bieg historii ale na to raczej się nie zanosi. Narody zachodnie zostały duchowo wykastrowane a fizycznie nie są zdolni /czy też wolą żyć w zbytku/ do obalenia siłą istniejących władz które pchają Europę do samozagłady. Polska na dzień dzisiejszy jest na tyle osłabionym krajem, że tak na prawdę nie ma nawet szansy na przywództwo w Europie Środkowo Wschodniej, nikt nie będzie na poważnie rozmawiał z psem łańcuchowym Waszyngtonu i Tel Avivu. Ekipy pomagdalenkowe nie są w stanie przywrócić potencjału narodowego, Tylko silna polska gospodarka nauka i myśl techniczna jest w stanie dać nam możliwości bycia partnerem kogokolwiek.

  Polubienie

 24. Propozycja wzmocnienia gospodarki jaka się pojawiła ze strony rządzących jednak nie padła na podatny grunt. Nie widać zainteresowanych w rozwoju gospodarczym Polski.
  A emigrantów i całego bajzlu jaki z tym mógłby powstać niektórzy chętnie by przywitali.

  Polubienie

 25. NIKT JESZCZE NIE WYGRAL i NIE WYGRA ZE STWORCA/STWORCAMI SWIATA i WSZECHSWIATA !
  Pamietaj o tym czlowiecze PROCHU MARNY !!!

  Lotrow koniec bliski.

  Co sie tyczy Jezusa i Jego ukrzyzowania a pozniej ZMARTWYCH-WSTANIA
  dotyczy i ciebie czlowieku,kazdego bez wyjatku ,tak biednego ,jak i bogatego.
  Zycie ziemskie , to twoj sprawdzian talentow i zachowan !

  Lepiej byc biednym ale madrym ,niz bogatym i glupim !!!

  ALLELUJA !
  BOG WCIAZ ZYJE,WSZYSTKICH LOTROW WKROTCE ZMYJE !

  Polubienie

 26. Przestan panie, glucic o tym, jakie to rzad propozycje daje. Rzad nie jest od propozycji, tylko od zydowskiego NWO, tak jak i w innych krajach. Nie powstaja zadne imperia tureckie, niemieckie i ruskie, jest zyd na pieniadzach i inni. Inni musza do konca oglupieni zostac, „powybierac” sobie miedzy lewa a prawa reka diabla, tak jak aktualnie np. w USA, by diabel zdolal zneutralizowac azjate i miec caly swiat pod butem.
  Zyd nie bedzie cie pytal, czy imigrantow chcesz przyjmowac, czy nie. Tak bedzie, jak sobie wymysli, by realizowac dalej zadze zniewolenia.
  Wzmacniaj sie gospodarczo, kupuj sobie u zrodelka i pokatnie sprzedawaj i bedziesz bogatszy od tego, ktoremu sprzedaz ale brednie o dupie Maryni sa ponad moja wytrzymalosc psychiczna.

  Polubienie

 27. ZYDOW i NIEMCOW oraz ich LOTROWSKICH SLUG i SLUZB na czele z calym stadem DEBILOW bliski .

  BOG WSZYSTKIM RACHUNKI WYROWNA !!!

  ALLELUJA !

  Polubienie

 28. No, przynajmniej jest jakaś pozytywna wiadomość (z Moskwy i Damaszku) z okazji Święta Zmartwychwstania Pańskiego:

  Wojska rządowe Syrii odzyskały kontrolę nad położoną obecnie na pustyni Palmyrą, w czasach wczesno-chrześcijańskich wielkim i bogatym miastem:

  Правительственные войска полностью освободили Пальмиру от террористов ИГИЛ

  … В исторической части армейские подразделения установили контроль накануне. Наземную операцию армии поддерживают российские ВКС….

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2016/03/27/islamistskie-ekstremisty-i-terroristy/774114-pravitelstvennye-voiska-polnostyu-osvo

  Polubienie

 29. Ad. APA-czy

  NIKT JESZCZE NIE WYGRAŁ i NIE WYGRA ZE STWÓRCA/STWÓRCAMI ŚWIATA i WSZECHŚWIATA!
  Pamiętaj o tym człowiecze PROCHU MARNY!!!

  Łotrów koniec bliski.

  TRÓJCA NIEKONIECZNIE ŚWIĘTA…

  … I CZEKAJĄCE KRZYŻE… MOŻE NA TYCH VIDE SUPRA?

  TUTAJ MAMY DEBILNY PRZYŁAD, BARDZO TROSKLIWEGO OJCZULKA, O LOSY SWEGO JEDYNEGO SYNALKA!

  ISTNY HORROR – KTO TO WYMYŚLIŁ!? LUDZIE BEZ OPAMIENTANIA GRZESZĄ, A BÓG/SYN MUSI ZA TO CIERPIEĆ! CHI, CHI,CHI, ŚMIERĆ CIĘŻKIM FRAJEROM, CHA, CHA, CHA…

  P.S. NA SĄDZIE OSTATECZNYM, ROLE ZAPEWNE SIĘ ODWRÓCĄ? KTO TO WIE, KTO TO WIE…!

  Polubienie

 30. COŚ MI TUTAJ NIE GRA/NIE PASUJE I MOCNO CZOSNKIEM ZALATUJE!

  NIM PRZYJDĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY, PRZYCHODZĘ WPIERW JAKO KRÓL MIŁOSIERDZIA.

  SZANOWNI PAŃSTWO WIDZICIE RÓŻNICE – TO JA POPROSZĘ O JEDNĄ STAŁĄ MIEJSCÓWKĘ W DOMU WARIATÓW! SKAZANIEC, KRÓL, SĘDZIA, MESJASZ I CO JESZCZE!?

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 31. Nie tylko obraz i wizerunek krzyza oraz wiszacego na nim czlowieka powinien dzis zastanowic wszystkich bez wyjatku – PO CO i KTO TO CZYNI ale takze KRZYZOWANIE CALYCH NARODOW w tym dzieci i bezsilnych,bezbronnych ludzi, wysadzajac sie wsrod nich ladunkami wybuchowymi .
  KTO CZYNI PIEKLO NA ZIEMI a raj dla siebie ,w dodatku jeszcze z tego radoche i swietowanie !
  KTO ZAPTOJEKTOWAL TERRORYZM ,STWORZYL i ZASILA,UTRZYMUJE TERRORYSTOW ???
  Kto czyni klotnie i ucieczki,wedrowki ras i wierzacych inaczej ?
  KTO ZABIJA NARODY WSPOLCZESNA MEDYCYNA AKADEMICKA ?
  KTO ZABIJA LUDZI odpowiednio spreparowanym „prawem” i KIM SA WSPOLCZESNI SEDZIOWIE ?
  Jakie jest na dzis wychowywanie,szkolenie i postepowanie z dziecmi i mlodzieza ?
  CO CZYNI SWIATOWA FARMACJA ?
  Z jakich to rodow jest najwiecej lekarzy,farmaceutow,prawnikow,nauczycieli,ludzi kultury i nauki,ksiezy biskupow,aktorow i filmowcow ???
  Jaka zdziczala kultura i zachowania przenika caly swiat ?
  KTO ZAWLASZCZA I OKRADA juz prawie caly swiat z wszelkiego bogactwa i chce swiatem rzadzc czyniac wspolczesne nowe NIEWOLNICTWO ?
  KTO KIERUJE KLIMATEM ,POGODA, WZNIECA TRZESIENIA ZIEMI i klamie rowniez pod tym wzgledem czerpiac z tego ZYSKI ?
  Jak ZNIEWALA SIE CALE RZADY czyniac z nich narzedzia bezprawia i przemocy ?
  KTO NARODOM PISZE KONSTYTUCJE i TWORZY PARTIE POLITYCZNE ???

  Pytan jet bez liku ,gdzie na nie odpowiedzi ,a jezeli sa to jakie to balamutne i faryzejskie odpowiedzi ?!

  Polubienie

 32. Uff…aż się włos na głowie jeży po tych wszystkich pytaniach zadawanych bez kompromisu i bez litości.
  Kto?…Kto?….Kto?
  Może naród wybrany przez Boga?

  Bo jeśli chodzi o konstytucje to wiadomo
  husarz33

  Polubienie

 33. Ad. APA-czy

  Pytań jest bez liku, gdzie na nie odpowiedzi, a jeżeli są to jakie to bałamutne i faryzejskie odpowiedzi?!

  ODPOWIEDŹ JEST BARDZO PROSTA – ZA TYMI WSZYSTKIMI PYTANIAMI STOI UKRYTY SYSTEM, KTÓRY MA NA IMIĘ SOCJALIZM, SOCJALIZM, SOCJALIZM I JESZCZE RAZ SOCJALIZM TO ON BAŁAMUCI LUDZI I DAJE FARYZEJSKIE ODPOWIEDZI!

  INNA WERSJA ALE SOCJALIZM TEN SAM!

  P.S. NASZ ,,DZIELNY” BRYGADIER JÓZIO PIŁSUDSKI TEŻ ,,ZASADZIŁ KORZONKI” W PPS!

  Polubienie

 34. APAcz się pyta:

  KTO ZAPTOJEKTOWAL TERRORYZM ,STWORZYL i ZASILA,UTRZYMUJE TERRORYSTOW ???

  Otóż ostatni zamach bombowy w Brukseli miał miejsce 22 marca br. Według anglosaskiej numeracji dni było to 3-22.

  A oto obrazek wskazujący na organizację podpisującą się tą liczbą:

  Jest to istniejąca już prawie od 200 lat masońsko-religijna organizacja studencka „Czaszka i Kości” z Uniwersytetu w Yale, na Wschodnim Wybrzeżu USA, do której to organizacji w przeszlości należało wielu prezydentów USA (np. Taft, jak pamietam), a obecnie John Kerry jest jej przedstawicielem w Rządzie USA – czytać więcej np. http://www.veteranstoday.com/2016/03/22/322/

  Jak ta, typowo ANGLOSASKA MAFIA, ma się do Szmuli i Szwabów bezustannie się wiercących w makówce APAcza?

  Polubienie

 35. Ad. APA-cza

  Wścibski APA-cz zapytuje!

  KTO ZAPTOJEKTOWAL TERRORYZM ,STWORZYL i ZASILA,UTRZYMUJE TERRORYSTOW???

  Ty, APA-cz – czemu Buuuumbonierki nie są dostarczane np. do Parlamentu Unii Europejskiej, siedziby NATO, pałacu królewskiego, koszar wojskowych, posterunków policji, do obiektów, różnych organizacji międzynarodowych, tylko na lotnisko i do metra? Co – socjalistyczne mendy, nie lubią odlotowych niebiańskich słodkości?

  Główkuj APA-cz, główkuj – BO MYŚLENIE MA KOLOSALNĄ PRZYSZŁOŚĆ!

  Bywaj zdrów

  Polubienie

 36. Jak ta, typowo ANGLOSASKA MAFIA, ma się do Szmuli i Szwabów bezustannie się wiercących w makówce APAcza?

  GERWAZY! DAJ GWINTÓWKĘ, NIECHAJ STRĄCĘ TĘ MAKÓWKĘ!

  NIECH CIĘ CZARCI CHWYCĄ Z TAKĄ PUSTĄ MÓZGOWNICĄ!

  „MOCIUM PANIE” CYMBAŁ PISZE!

  CO LOS SPUŚCI, PRZYJĄĆ TRZEBA; NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA.

  Co złego, to nie ja!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 37. Dowod na istnienie gow.a w glowach kikatych , to odwracanie kota do gory ynteresem !
  Jasne ?
  A jezeli nie, to z odleglosci metra walnij pusta mozgownica w najblizsza sciane lub drzewo, to bedziesz widzial jasno co szmul ze szwabem w Polsce dokonuje gdy ma przed sowa kikowate ..uje !
  Koniec- krop-ka.

  Polubienie

 38. Masz racje czytelnik.
  To juz poddani tacy szmalcownicy jak przebrana kika ,ktora w admina wnika.
  Nimi nie ma sobie co glowy zawracac ,bo to sludzy slug za ochlap od szmula czy szwaba !
  Dawaj smialo swoje spostrzeznia niech nie mamia innych tu wchodzacych i tylko czytajacych.
  Zreszta sam widzisz ilu tu dyskutujacych,jak mawia nasz Zenek:
  „pelno tu szmuli i szwabow,zadnego Polaka nie widac – wszyscy zzydzieli i zeszwabili sie !”.

  Polubienie

 39. Teraz do sprytnego oplacanego filozofa po amerykanskich i polskich uczelniach z „maki marksistowsko-leninowskiej”,ktory rznie glupa kim sa masoni i szmule we wsparciu szwabskim .
  Ty filozof ,znawco wszystkich i wszystkiego wiesz kim jest „narod przebrany” ,plemie zmijowe i dzieci diabla ???
  A moze i ty fartuszek ubierasz ?
  Do odpowiedzi dopisz kim byli i nadal sa handlarze niewolnikow na dawna i wspoczesna miare i skale ,mozesz do tego dodac wspolczesny „ruch miglancow”.
  Do liczby 322 dopisz jeszcze 666.

  Polubienie

 40. Ad. czytelnika – co makówką nie pracuje i w niej hoduje same …uje!

  Dowód na istnienie gow.a w głowach kikatych, to odwracanie kota do góry ynteresem!
  Jasne?

  No, no, no – czytelnik zapienił się jak PRL-owski proszek do prania IXI, piana nosem, uszami poszła i medycyna jest bezradna! Zenuś jak wróci z wielkiej włóczęgi, po bagnach, błotach, bezdrożach i wertepach, US-rajskich landów, także się ucieszy, że kikuś/psikuś objął palmę pierwszeństwa w obracaniu kota do góry interesem! YES! YES! YES…!

  A jeżeli nie, to z odległości metra walnij pustą mózgownicą w najbliższą ścianę lub drzewo, to będziesz widział jasno co szmul ze szwabem w Polsce dokonuje gdy ma przed sowa kikowate ..uje!

  W Polsce i na tą dolegliwość jest rymowanka/cacanka!

  Czytelnik – WEŹ SIĘ ROZBIEGNIJ I GŁOWĄ W (……) J….NIJ! W nawiasie, w miejsce kropek wpisujesz: ściana, drzwi, drzewo, płot, parkan, samochód, ciężarówka, etc.

  Tu masz malutką podpowiedź co masz zrobić:

  W sprawie kikowate …uje – no nie wiem, nie wiem ale chyba trzeba mieć się na baczności!

  Polubienie

 41. Ad. APA-czy

  Masz racje czytelnik.

  To już poddani tacy szmalcownicy jak przebrana kika, która w admina wnika.

  MASZ RACJĘ CZYTELNIK – NAJCIEMNIEJ JEST POD US-rajską LATARENKĄ ALBO LATRYNKĄ!

  Wypuszczona w 1932 roku w USA jubileuszowa moneta na cześć zakończenia wielkiego kryzysu.

  TAK, TAK – KONIEC SZMULOWSKO/SZWABSKIEJ DEPRESSION (1929-1932) CHI, CHI, CHI…

  O SZTANDARZE WOLNOŚCI ,,DZIELNY” APA-cz, TEŻ NIC NIE WIE!

  Pocztówka, na której napis brzmi: ,,Niech nasza wspaniała flaga i ten symbol szczęścia prowadzą Cię, gdziekolwiek jesteś”

  DRINKA, TEJ BARDZO ,,SZLACHETNEJ” COCA COLI TEŻ CHĘTNIE BY SIĘ NAPIŁ!

  W 1925 roku Coca Cola wypuściła breloczek w kształcie swastyki, na którym wygrawerowane było ,,Coca Cola w butelkach za 5 centów”.

  W TAKIEJ WHISKEY, TEŻ CHĘTNIE BY UMOCZYŁ ,,DZIÓB”!

  Whiskey Swastika była produkowana w gorzelni Paula Jonesa w Frankforcie w stanie Kentucky. Znak firmowy został zastrzeżony na początku XX wieku, a ich mottem było: ,,Duma Stolicy”.

  TAKIM US-rajskim ZABYTKOWYM AUTKIEM TEŻ BY POJEŹDZIŁ!

  Bardzo rzadkie auto KRIT 5 z 1913 roku z emblematem swastyki na ,,masce”.

  WIĘC SIĘ BUJAJ APA-cz NA WIETRZE, Z TWOIMI SZMULAMI/SZWABAMI! OVER, PERIOD ALBO PIERDUT!

  Polubienie

 42. Chlopaki podejdzcie blizej i zobaczcie jak sie administracja portalu wysilila na PROWOKACJE .
  I co widzicie na tych obrazkach ?
  Na swiecie ZYDOW NIE MA !
  Sa ale Niemcy ,malo tego przygarniaja biednych i pokrzywdzonych uchodzcow z terenow Bliskiego Wschodu i Afryki Pln. czyzby i tam Zydow nie bylo ,nie ma kto pomagac zabiedzonym i pokrzywdzonym Arabom i bronic „swietej” religii muslim ???
  No,tak swiat teraz zapewne bez Zydow upadnie ,kto bedzie swiatu stwarzal opieke i zadoscuczynienie ?
  Jak poradza sobie tacy jak chocby kika22,filozof i admin tego portalu ?
  AJAJAJ , AJWAJ !

  Teraz do Zenka w Polsce (lacznosc przerwana) :
  Sprawdz tam w Olsztynie i Za-kopanym czy chociaz cos po Leninie zostalo.
  Nie zapomnij zawitac do Poronina w drodze powrotnej.
  Dajemy tu sygnal,bo nie mozemy do ciebie sie dodzwonic ,a e-mail zamulone reklama.
  Jak to mozliwe by Polska bez Zydow i Niemcow istniala ???
  Moze ktos to z Polakow rdzennych wyjasnic ?

  Polubienie

 43. „A oto obrazek wskazujący na organizację podpisującą się tą liczbą:”

  A kto odpowiada za 11.09,2001, Cool&Boney M alias schabab lubawicz, czy Wielki Kościół Scjentologii Rytu Etiopskiego?

  Polubienie

 44. Ad. Zenusia

  Teraz do Zenka w Polsce (łączność przerwana): („MOCIUM PANIE” CYMBAŁ PISZE!)

  DOBRA RADA DLA STAREGO CYMBAŁA JAK JEST ŁĄCZNOŚĆ PRZERWANA – TO SIĘ ROBI TAK!

  A DRUGI CYMBAŁ, MUSI SIĘ TYLKO NAUCZYĆ ZNAKÓW PRZEKAZU!

  Polubienie

 45. re: Adm…. i POLSKA – Ziemia Obiecana, ale Polacy nie maja z tego korzysci, poniewaz rzadzi….

  LOBBY ZYDOWSKIE W POLSCE

  A juz na pewno 80% polskiego majatku narodowego jest w lapach zydow i szwabow, a zadluzenie Polski przekroczylo 3 biliony zlotych i wyjasnienie jest w kolejnym temacie….

  Masoneria, żydzi i pieniądze w III RP

  MORAL:
  Bez odsuniecia zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce Polacy pozostana niewolnikami i dziadami w Polsce.

  Polubienie

 46. Całe nieszczęście naszego Słowiańskiego Narodu idealnie zdiagnozowali działacze przedwojennej Zadrugi. Kościół katolicki i żydostwo to podstawowe przyczyny naszego dzisiejszego położenia, od stuleci te dwie grupy żyją w idealnej symbiozie robiąc z tubylczego narodu stado bezmózgowych baranów. Tylko wyrwanie się z tych dwóch pęt może przynieść realny sukces

  Zadruga – fragment artykułu

  Reasumując, stwierdzić należy, że w ciągu ostatnich dwóch stuleci istnienia Rzeczpospolitej przedrozbiorowej wsiąkło łącznie z frankistami w społeczeństwo polskie, ściślej biorąc, w jego warstwę szlachecką kilkaset tysięcy Żydów. Obliczamy najoględniej.

  Z rozbiorami tempo tzw. nawróceń osłabło dość znacznie. Powodu nie trudno się domyślać. Za Polski niepodległej przejście na katolicyzm otwierało drogę do szczytowej warstwy narodu. W czasie rozbiorów uchodzenie za Polaka przestało być interesem.

  Natomiast z odzyskaniem niepodległości od razu wzmogły się wśród żydostwa sympatie do chrzcielnicy. Z chwilą pojawienia się ruchów nacjonalistycznych, aczkolwiek skastrowanych przez znane odstępstwo Dmowskiego do katolicyzmu w latach 1925-27, przechodzenie Żydów z synagogi do kościoła nabrało cech panicznej ucieczki z getta. Wprawdzie cyfra 700 tysięcy neofitów w ciągu pierwszego dwudziestolecia wskrzeszonej Rzeczpospolitej, podana ostatnio przez niektóre pisma, może się wydać przesadną, ale i najostrożniej licząc, dochodzimy do cyfr, które muszą zastanowić. Obliczeń nietrudno dokonać. Według Rocznika Statystycznego mamy w Polsce 7000 kościołów parafialnych, do których należy dodać okrągło biorąc, 1000 nieparafialnych. Odliczamy kościoły wiejskie jako nie wchodzące w rachubę z braku Żydów po wsiach. Pozostaje 5000 kościołów po miastach i miasteczkach, przepełnionych żydostwem. Każdy kościół ma „ambicję” nawrócenia choć paru Żydów rocznie. I prawie w każdej miejscowości większej jest ksiądz , będący specem od nawracania Żydów. Tu i ówdzie stają do tej działalności całe instytucje, np. Laski pod Warszawą i Niepokalanów, który postawił sobie formalnie za cel”nawracanie masonów i Żydów”. Jeśli przyjmiemy, że każdemu pięciu tysięcy kościołów udaje się rocznie nałapać 5 żydowskich dusz (liczymy przeciętnie i jak widać bardzo skromnie) to w ciągu lat dwudziestu otrzymamy cyfrę pięciuset tysięcy, która w dodatku automatycznie wzrasta z roku na roku ze względu na przychodzące na świat potomstwo w nawróconych małżeństwach żydowskich. Tak dochodzimy do cyfry 700 tysięcy podanej przez prasę.

  Ostatnio jesteśmy świadkami neofityzmu masowego. Przybiera on takie rozmiary, że tu i ówdzie proboszczowie przystąpili do organizowania kursów neofickich. Nauki udziela jeden z księży, opłata wynosi kilkadziesiąt złotych za kurs. Tak oto Żydowin ochrzczony ucieka przed przykrościami nadciągającej burzy narodowej, kościół zyskuje wiernych, niebo kandydatów do zbawienia, proboszcze nowe źródła dochodów. A Polska, naród polski? Co się dzieje z narodem polskim w tym procesie, odbywającym się pod błogosławieństwem nienasyconych łapiduchów? Naród polski przeradza się nieznacznie, ale stale w dziwoląg niesłychany, do którego z pewnością nie przyznawaliby się nasi przodkowie z czasów Chrobrego.

  Na szczęście, jak dotychczas, to tylko jego wierzchnia warstwa. Bo na to trzeba zwrócić uwagę, że zarówno kilkaset tysięcy Żydów ochrzczonych przed rozbiorami, jak i obecne masy neofitów przelały swą posokę w tę samą warstwę ludności: przed rozbiorami szlachecką, po rozbiorach w inteligencką, przeważnie powstałą z pierwszej.

  Polubienie

 47. re: julius (2 Kwiecień 2016 at 0:28)

  Polozenie dzisiejszej Polski to wynik dzialan:
  1. ZYDOSTWA POLSKIEGO U WLADZY W POLSCE.
  2. ZYDOSTWA MIEDZYNARODOWEGO Z IZRAELA, USA, UE I ZSRR/ROSJI.
  3. NIEMIEC I NIEMIECKIEJ POLITYKI „DRANG NACH OSTEN”.
  4. POLITYKI ZSRR/ROSJI W KOLABORACJI Z NIEMCAMI.
  5. MASONERII ANGIELSKIEJ I EUROPEJSKIEJ.
  6. ZYDOMASONERII I ZYDOWSKICH ORGANIZACJI W POLSCE.
  7. ZYDOWSKICH BANKIEROW I OSZUSTOW GIELDOWYCH.
  8. ZYDOWSKIEJ I NIEMIECKIEJ PROPAGANDY.
  9. WATYKANU OPANOWANEGO PRZEZ ZYDOSTWO I MASONERIE.
  10. KK W POLSCE, KTORY JEST WATYKANSKA AGENTURA W POLSCE.
  11. NAIWNYCH POLAKOW I POLEK, KTORZY GLOSUJA NA WROGOW POLSKI.
  12. POLSKICH POLGLOWKOW OTUMANIONYCH TEORIAMI PRZEROZNYCH „AUTORYTETOW”.
  13. LENISTWA I GLUPOTY POLAKOW, KTORZY LICZA NA POMOC Z UE.

  Polubienie

 48. c.d. re: julius

  PRZYCZYNAMI ROZBIOROW POLSKI BYLA:

  – WROGA I BANDYCKA POLITYKA GERMANSKA „DRANG NACH OSTEN” PROWADZONA OD X WIEKU.

  – WROGA I BANDYCKA POLITYKA WLADCOW ROSJI OD OKRESU PANOWANIA CARA IWANA IV W DRUGIEJ POLOWIE XVI WIEKU.

  – WROGA I WYWROTOWA ROBOTA ZYDOSTWA, KTORE KOLABOROWALO Z WROGAMI POLSKI, OKRADALO FINANSOWO I MATERIALNIE POLSKE I POLAKOW, PRZEKUPYWALO WPLYWOWE OSOBY NA URZEDACH PANSTWOWYCH I POSLOW, ZEBY ZABLOKOWAC REFORMY W POLSCE POPRZEZ „LIBERUM VETO”, DEMORALIZOWALO I ROZPIJALO POLSKIE SPOLECZENSTWO.

  – BLEDNA I SZKODLIWA DLA POLSKI POLITYKA NIEKTORYCH WLADCOW POLSKI, A W SZCZEGOLNOSCI SASOW.

  – WOJNY Z WROGAMI I NAJEZDZCAMI POLSKI, KTORE OSLABIALY POLSKE MATERIALNIE I LUDNOSCIOWO.

  – PRO-GERMANSKA POLITYKA WATYKANU OD 962 ROKU, KTORY WPLYWAL I UZALEZNIAL OD SIEBIE WLADCOW POLSKI I INNYCH KRAJOW EUROPY STRASZAC ICH „KLATWA” W PRZYPADKU NIE DOSTOWANIA SIE DO POLECEN PAPIEZY, KTORZY UWAZALI SIE ZA ZASTEPCOW BOGA NA ZIEMI.

  – DZIALANIA WATYKANSKIEJ I PRO-NIEMIECKIEJ AGENTURY W POLSCE ZAGNIEZDZONEJ W KK, ALE NIE CALY KK.

  – PODZIALY KLASOWE I WYZYSK NIZSZYCH WARSTW PRZEZ WARSTWE RZADZACA I MAGNATERIE ORAZ BRAK REFORM W PANSTWIE, O KTORYCH PISAL KSIADZ A.FRYCZ-MODRZEWSKI W 1551 ROKU.
  ZA KRYTYKE KK PRZEZ KSIEDZA A.FRYCZA-MODRZEWSKIEGO, JEGO KSIEGA REFORM DLA POLSKI ZOSTALA ZNISZCZONA I ZAKAZANA.
  W czasie rozbiorow Polski przez PRUSY, ROSJE i AUSTRIE w latach 1772-1795 Watykan aprobowal poczynania zaborcow.
  A po rozebraniu Polski na kawalki, zaborcy robili co chcieli w Polsce i tak Polacy stali sie bialymi niewolnikami.

  Polubienie

 49. Tu juz my nic nie dodamy ,chyba tylko pytania ,co dalej , CO CZYNIC MAJA POLACY ?
  Dalej to tolerowac, zydo-niemieckie SZUBRASTWA ???

  Admin nam wyjasni.
  A moze inni , np.kika22 czy MG ???

  Polubienie

 50. Oczywiscie ,ze szmule ze szwabami zawsze w ukladach byli i sa .
  Choc obecnie sie zanosi na jakis wiekszy szwindel !
  Zydzi europejscy nigdy nie dorownaja amerykanskim (obu Ameryk).

  Polubienie

 51. PiS jest polityczną ekspozyturą stronnictwa amerykańsko-żydowskiego! – Stanisław Michalkiewicz….
  Michalkiewicz to publicystyczne guru lulu, podobnie jak G. Braun, Ziemkiewicz i kilku innych mędrców i mędrków.

  O PiS powiedziałbym że to ludzie przekonani do szpiku kosci, że USA to cud miód.
  I lgną do tego niby miodu.
  Z kolei nie brakuje też i takich którzy zbawcę i wyzwoliciela (od UE, Nato i wszelkich innych klęsk i pomorów widzą na wschodzie w Putinie.
  Takich którzy by potrafili z jednej strony brać a z drugiej korzystać i rozgrywać jednych przeciw drugim jak dotąd nie widać.
  ——————–
  Kilka trafnych według mnie komentarzy z YT z w/w filmu:

  cierp i żłop
  Ciekawe, czyim „sukinsynem” jest pan Stanisław? ;)

  adlason
  Coś słaba ta ekspozytura skoro nie chce płacić 65 mld $…

  andr27
  pytanie jest takie, skoro kalken to parch na posyłki żydów z usa, to kto sponsoruje kod? czy nie żyd? czyzby zydy w usa sie tłukły o dominacje?

  Mo In
  jednak bajarz z tego Michalkiewicza….

  Bozena WRIGHT1
  No to panie Stanislawie, z kim powinnismy sie sprzymiezyc?
  —————————-
  Tej ostatniej odpowiem
  -Z rozumem.
  Jak na przykład Anglicy którzy nie mają wiecznych sojuszników ale mają wieczne interesy, rzecz jasna swoje interesy.

  Polubienie

 52. O bogactwach ucichlo tu na tym portalu ?
  Natomiast lze media rozpisuja sie jakie to bogactwa ma Putin,malo tego „zrobiono go” najbogatszym czlowiekm swiata !
  My dodajemy BOGATYM W ROZUM i TALENTY !!!
  Teraz czekamy na jego sprawiedliwosc w wymiarze swiatowym.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s