Jak szkalować Polskę


Uczy niemiecki rząd swoich dziennikarzy.

Bo pisać o Polsce dobrze nie podoba się nawet niektórym  (nie)Polakom z za oceanu.

Szkalowanie Polski jest w modzie.  Szkalowanie popłaca. Szkalowanie poprawia u niektórych dobre samopoczucie.

Przedstawiciele rządu Angeli Merkel odbywają spotkania z dziennikarzami, na których instruują ich jak pisać na temat Polski – pisze wtorkowy „Super Express”.

Gazeta powołuje się na notatkę w tej sprawie, która trafiła do polskich władz i wypowiedź posła PiS Tadeusza Dziuby.
Jak podaje „Super Express”, do polskiego rządu trafiła tajna notatka, która informuje, że w jednym z departamentów niemieckiegoMSZ odbyło się spotkanie z prasą, nazwane „odprawą”. Przedmiotem spotkania miały być instrukcje o sposobie informowania o polityce PiS.

Cytowana przez gazetę notatka głosi, że dziennikarze mają „testować polską reakcję na krytykę”, opisywać opisywać „antydemokratyczne działania rządu” i kwalifikować Polskę jako „dziki Wschód”.

 

Jak pisze „Super Express”, w notatce pojawia się również informacja, że krytyka niemieckiej prasy ma zastąpić krytykę wyrażaną przez niemiecki rząd.

 

„Mam informacje, że niemieccy dziennikarze bywają instruowani przez przedstawicieli rząduw Niemczech. To forma realizacji polityki niemieckiej względem Polski” – powiedział gazecie poseł PiS Tadeusz Dziuba.

Jak dodaje „SE”, zapytany o sprawę rzecznik niemieckiegorządu, nie zajął jeszcze żadnego stanowiska.

Więcej na ten temat we wtorkowym „Super Expressie”
( zaInteria.pl )

Pieniadze  podobno nie śmierdzą, nawet te brudne,  ale moga być przyczyną kłopotów szczególnie gdy pochodzą ze źródeł  przestępczych, łapówek lub niepłaconych podatków.

Panamska prokuratura zapowiedziała w poniedziałek (czasu lokalnego) otwarcie śledztwa w sprawie skandalu związanego z wyciekiem ponad 11,5 mln dokumentów dotyczących ukrywania pieniędzy przed fiskusem przez polityków, znanych sportowców czy biznesmenów. Z kolei kancelaria Mossack Fonseca nazwała doniesienia mediów „przestępstwem” i „atakiem” na Panamę.


„Fakty opisane w światowych mediach pod hasłem ‚Panama Papers’ będą przedmiotem śledztwa” – napisano w komunikacie. Celem dochodzenia jest ustalenie, czy zostały popełnione nadużycia i przez kogo; chodzi także o oszacowanie ewentualnych strat finansowych – podała prokuratura. Zwróciła uwagę na „bezprecedensową złożoność i zakres ujawnionych informacji”, ale zapewniła, że dla dobra śledztwa „zastosuje wszelkie możliwe środki”.

Z kancelarii Mossack Fonseca w Panamie wyciekły miliony dokumentów, które pokazują, jak znani i bogaci ukrywają przed fiskusem pieniądze w rajach podatkowych. Wiele rządów już zapowiada dochodzenia i zero tolerancji dla oszustów. Mossack Fonseca należy do największych na świecie placówek oferujących klientom zakładanie i prowadzenie firm offshore w tzw. rajach podatkowych.

„Atak” na Panamę

Panamska kancelaria założyła dotąd ponad 200 tys. takich fasadowych firm (shell companies), które jedynie zarządzają włożonymi pieniędzmi, ukrywając, kto jest ich właścicielem. Potwierdziła, że dokumenty są autentyczne, a ich wyciek to dzieło hakerów. Kancelaria nazwała doniesienia mediów „przestępstwem” i „atakiem” na Panamę, której systematycznie zarzuca się, że jest rajem podatkowym, czemu zaprzeczają władze.

Według mediów dokumenty z lat 1977-2015, ujawnione w niedzielę m.in. dzięki Międzynarodowemu Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ), sugerują, iż 140 polityków i innych osobistości oficjalnych z całego świata, w tym 12 obecnych i byłych szefów państw oraz rodziny bądź krąg przyjaciół 60 dalszych, ma powiązania z tajnymi firmami offshore.

Międzynarodowe śledztwo dziennikarskie „Kwity z Panamy” („Panama Papers”)

Opisuje klientów rajów podatkowych, są wśród nich: głowy państw i ich rodziny, działacze polityczni i sportowi, miliarderzy i pospolici przestępcy. Tropem ich pieniędzy przez blisko rok podążali reporterzy „Süddeutsche Zeitung” oraz 108 innych redakcji z 76 krajów pod egidą Międzynarodowego Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (International Consortium of Investigative Journalists, ICIJ), do którego obok „Le Monde”, „Guardiana”, BBC czy „Wiedomosti” należy również „Gazeta Wyborcza”. Spośród 11,5 mln dokumentów, które wyciekły z panamskiej kancelarii podatkowej Mossack Fonseca, niektóre pośrednio lub bezpośrednio wskazują, że z rajów podatkowych korzystał tuzin obecnych i byłych głów państw oraz 128 polityków i urzędników państwowych. Dane obejmują okres od 1977 r. aż do grudnia 2015 r.

W tym światku są też podobno  Polacy.

Reklamy

19 uwag do wpisu “Jak szkalować Polskę

 1. Panama podtapia Leszka
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Nieszczęścia chodzą parami. Nie tylko ukraiński prezydent Poroszenko jest zamieszany w aferę „Panama Papers” ale do tego jego doradca Leszek Balcerowicz inkasuje kasę dla swojej fundacji od innego zamieszanego w „Panama Papers”, kasjera ITI.

  Dziennikarze chcą chyba obalić czekoladową demokrację na Ukrainie skoro w „Panama Papers” szczują nienawiścią na prezydenta Poroszenkę:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/partia-oleha-liaszki-inicjuje-impeachment-wobec-poroszenki,632745.html

  Tak jakby zapomniano o tym, że prezydent Poroszenko jest przede wszystkim oligarchą a oligarchowie wiadomo, czy to w Polsce, czy na Ukrainie czy w Rosji, chowają kasę w rajach podatkowych. Parafrazując komisarz Bieńkowską – tylko głupi płaci podatki w Polsce.

  Wie o tym też doradca ekonomiczny prezydenta Poroszenko, wybitny państwowiec, Leszek Balcerowicz, którego fundacja otrzymuje kasę od innego bohatera „Panama Papers”, kasjera ITI, Bruno Valsangiacomo:

  http://www.for.org.pl/pl/wspieraja-nas

  Kasa do fundacji Balcerowicza płynie ze spółki Fairfield Corporation NV zarejestrowanej na karaibskich wyspach. Ale to oczywiście nie przeszkadza Balcerowiczowi w całodobowym reformowaniu finansów państwa w Polsce.

  Można się zapytać skąd takie zainteresowanie obywatelskim rozwojem ze strony kasjera ITI z Zurychu ? Tutaj powracamy na nowo do panamskiego wątku. To kasa z Panamy została wyprana przez ITI w pierwszej giełdowej prywatyzacji nomenklaturowego Exbudu, pod nadzorem ówczesnego ministra finansów Leszka Balcerowicza:

  monsieurb.neon24.pl/post/30789,smierc-dobroczyncy-iti

  Czy w III RP wszystkie drogi prowadzą do Panamy ? Mamy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie znajdziemy studiując w detalu „Panama Papers”.

  Bruno Valsangiacomo, kasjer ITI i sponsor fundacji Balcerowicza

  Polubienie

 2. Pozostaje ci, koles popierdziec, to se pierdz dalej, beze mnie. I na reformy czekaj, zydu kaczor da ci teraz z kolei szczescie ale dopiero, gdy KOD-owi sie pokloni, inaczej na reforme nie dadzom mu pobratymcy kasy.

  Polubienie

 3. Co ma wspólnego afera panamy z tym tematem? Może by tak nieco bardziej spójnie pisać? Zresztą o czym ja pisze skoro zaraz zleci się tabun trolli wklejających grafiki z dinozaurami.

  Polubienie

 4. Ad. LuK

  Zresztą o czym ja pisze skoro zaraz zleci się tabun trolli wklejających grafiki z dinozaurami.

  Ooooooo, Szanowny LuK nie lubi trolli i dinozaurów! Żydzi też mają odruchy wymiotne jak słyszą słowo dinozaur (gr. deinos – straszny, sauros – jaszczurka czyli straszna jaszczurka). Nie wiem jak reagują na tabuny trolli, ale na jaszczura – straszna panika, bo rujnuje im ,,koronkową robótkę”: Tory, Talmudu, Tanach, Kabały, Hagady, Midraszu etc. Ja tam nic nie wiem, bo mnie przy tym nie było, ale prawdopodobnie JHWH miał kiepski dzień siedząc sam na górze Horeb/Synaj, że nie uwzględnił (może zapomniał) tego ,,wstrętnego badziewia” (jakby co, dinozaur i jemu podobne, to też robota JHWH) w Torze! Dał taką ,,partaninkę” Mojżeszowi w łapy i Żydzi mają teraz wielkie problemy. Bardzo inteligentne goim (powyżej 200 IQ) zadają Żydom, bardzo trudne pytania, czemu Noe/Noel nie zabrał na pokład Arki, dinozaurów? Porównują Arkę z Titanikiem, czy przypadkiem nie uczynił morderstwa z premedytacją, nie zabierając jaszczurów na pokład! Krokodyle, aligatory, kajmany, warany, legwany, salamandry, jaszczureczki, żółwie, nawet żaby – prosimy na pokład, a biednym ,,dinusiom” zrobił ,,mokry” holocaust!

  Szmulowskie krętacze – JA BYM ZWALIŁ WINĘ NA PANDORĘ, ŻE WSZYSTKIE WIELKIE ,,GADY” W PUSZCE WYDUSIŁA, A MAŁE WYPUŚCIŁA NA WOLNOŚĆ!

  Kikuś-psikuś, nie byłby sobą, jakby nie zatrollił! Hej!

  UWAGA! UWAGA! WIELKI SALVATOR MUNDI, W NIEDZIELĘ PALMOWĄ, NA KRADZIONYM DONKEYZAURUSIE!

  P.S. Ten sam problem jest, ze zwierzętami z Plejstocenu. Gdzie się one podziały:

  Serdeczne pozdrowienia od trolla

  Polubienie

 5. Ad. LuK

  Co ma wspólnego afera panamy z tym tematem? Może by tak nieco bardziej spójnie pisać?

  LuK – Nieraz warto zajrzeć tu i tam, żeby mieć pogląd na jakiś temat!

  NA PRZYKŁAD TU I ZOBACZYĆ JAK US-rajcy, WYWOŁUJĄC PERFIDNĄ WOJENKĘ, WPROWADZILI BEZPRAWNIE, SWOJĄ ,,DEMOKRATYCZNĄ” DYKTATURĘ, OKŁAMUJĄC CAŁY ŚWIAT:

  NORIEGA – WYBRANIEC BOŻY

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manuel_Noriega

  W latach 2008 i 2011, Hameryka zafundowała sobie wielki ekonomiczny kryzys. Wszyscy politycy wmawiali/wmawiają ludziom na całym świecie, że muszą zaciskać pasa i pomagać w ten sposób wyjść US-rajcom z kryzysu! Pytam się – czy nam Polakom albo innym nacjom, Hameryka pomagała wyjść z kryzysów ekonomicznych?

  A TERAZ TO! TE WSZYSTKIE US-rajskie PROFESORKI POWINNI ODDAĆ OTRZYMANE NAGRODY NOBLA Z DZIEDZINY EKONOMII, BO WRĘCZAJĄCY NAGRODY WYSZLI NA OSTATNICH DURNIÓW! CZYŻBY, DURNIE – DURNIOM?

  http://biblioteka.sgh.waw.pl/pl/nobel/Strony/default.aspx

  Reasumując – potrafią zebrać się do kupy, opracować strategię wyjścia z US-rajskiego kryzysu ekonomicznego, wmówić politykom oraz obywatelom, że ,,mocarzowi na glinianych nogach” koniecznie trzeba pomagać, a nie potrafią zebrać przedstawicieli elit rządzących z całego świata np. w ONZ i rozprawić się kategorycznie z państwami, gdzie są raje podatkowe!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 6. To temat instrukcja – jak szkalowac Polske ?
  A co to jeszcze malo wieszania wszystkiego na Polakach ???
  Zapewne jeszcze tylko trzeba zglebic jak to Polacy sprowokowali Niemcow do wywolania IIWS ,no i oczywiscie oskarzac bez konca o antysemityzm.

  Polubienie

 7. Ad. czytelnika

  Zapewne jeszcze tylko trzeba zgłębić jak to Polacy sprowokowali Niemców do wywołania IIWS ,no i oczywiście oskarżać bez końca o antysemityzm.

  Czytelnik – to już zostało zgłębione, dogłębnie przeanalizowane, nakręcono (od słowa krętactwo) film i wiadomo wszem i wobec, że Polak potrafi wszystko – nawet rozpętać II Wojnę Światową!

  W sprawie antysemityzmu, to szmule niech najpierw samookreślą się, kim oni są! Hebrajczykami, Noeitami, Chamitami, Semitami, Jafatami, Fenicjanami, Aramejczykami, Aszkenazyjczykami, Sefardyjczykami, Hagarami, Hazarami, Sarecenami, Jidyszowcami, Syjonistami Ezawcami/Edomitami, Jakubami/Izraelitami etc. Wyraz Semita, prawdopodobnie nie wywodzi się od Sema, niby protoplasty rodów żydowskich, tylko od słowa MESJASZ! Odrzucamy przyrostek ASZ (przykłady użycia przyrostków w innych imionach: TomASZ, ŁukASZ, JeremiASZ) i zostaje MESJ, stosując anagram (dowolne przestawianie liter) otrzymujemy wyraz SEM(J)I. Co do greckiego przedrostka ANTY, (przeciwny) robiłem analizę przy słowie antychryst! Dziwiło mnie zawsze, czemu ,,doklejono” do wyrazu Chrystus (tłumaczyłem greckie słowo Chrystus, że od greckiego słowa chrysos – złoto, pochodzi). Biblia NT milczy, kto nadał ten przydomek/pseudonim, Jezusowi synowi Józefa albo Jezusowi z Nazaretu. Czemu przedrostek ANTY nie funkcjonuje przy imieniu Jezus czyli ANTYJEZUS albo nie działa w drugą stronę ANTYDIABEŁ, ANTYSZATAN czy ANTYLUCYFER?

  Polubienie

 8. re: kika22 (7 Kwiecień 2016 at 13:34)

  Zydowskie opowiadania ST powstaly na bazie opowiesci z obcych kultur i cywilizacji w formie przekazu ustnego, a po odpowiedniej przerobce zydzi oglosili je jako swoje i wmawiaja innym narodom bajke o swoim „wybranstwie”…. ale przez DIABLA, jak powiedzial Jezus.

  Odkrycia archeologiczne starych pism datujacych sie na okolo 2 i ponad 2 tysiace lat w Ras Shamra (Egipt) i w Qumran (Palestyna) oraz badania archeologiczne przeprowadzone w Palestynie przez Z.Herzoga dowodza, ze wiele opisanych wydarzen w ST nie mialo miejsca w historii i zostalo wymyslonych.
  Ale co jest ciekawe, ze Esenczycy pisza w ukrytych starych pismach, ktore przetrwaly 2 tysiace lat, ze Jezus byl duchem w ludzkim ciele i sami przestrzegali nauk Jezusa praktykujac rowniez obrzadek Jezusa, jaki Jezus dal swoim ucziom podczas wieczerzy.

  Archeologowie: J.Strugnell i J.Costello po czesciowym ujawnieniu informacji ze zwojow z Qumran dotyczacych wierzen w bozka „jhw” (jahwe) przez jego czcicieli m.inn. Kananejczykow (7 wiekow wczesniej, zanim Judejczycy zaczeli czcic „jhw”) i tzw. Judejczykow, ktorzy w XVIII wieku przyjeli nowa nazwe „zydzi”, poinformowali opinie publiczna pomimo zakazu udzielania informacji, ze bozek „jhw” byl przedstawiony jako figurka karla z duzym penisem i na czesc „jhw” skladane byly ofiary oraz organizowane byly orgie seksualne.
  Archeologie: Strugnell i Costello uznali, ze zydowskie wierzenia byly chore i obledne i dziwili sie jak ludzie moga w to wierzyc.
  Gdy dowiedzieli sie o tym zydy, to od razu zrobili wielkie AJ-WAJ, oskarzyli archeologow o „antysemityzm” i panowie profesorowie archeologii zostali usunieci z uniwersytetow – tak zadzialalo LOBBY ZYDOWSKIE.

  Faktem rowniez jest, ze „plemie wiecznych koczownikow” mialo wielu swoich „bozkow”, jak: EL, BAAL, MOLOCH, JHW etc w zaleznosci gdzie zamieszkiwali, a nawet czcili Slonce tak jak Egipcjanie i orginalne ksiegi „zydow” zawieraja te informacje i ukazuja, ze „zydzi” skladali ofiary wielu swoim „bozkom”.
  Tymczasem w ST, wszystkie te imiona zydowskich „bozkow” sa zastapione jednym slowem „BOG” i koscielne owieczki i barany przechodza przez wielkie pranie mozgow, gdy w KK podczas mszy odczytywane sa politycznie poprawne fragmenty z ST.
  Zeby dodac pikantnosci, to „zydzi” czcili rowniez zone swojego „bozka” EL, ktora miala na imie ASHERA – w ST nie ma na ten temat zadnych informacji.
  Jak sie okazalo, „zydzi” przywlaszczyli sobie bozka EL i jego zone ASHERAH z mitologii opisanej na glinianych tabliczkach ponad 5 tysiecy lat temu i uznali za swojego „boga”.
  Na tych glinianych tabliczkach byly rowniez opisy innych wydarzen, m.inn. powstanie czlowieka z piasku, wielkiej powodzi oraz istnienie kilkudziesieciu innych „bogow” i „bogin” od roznych rzeczy i spraw, m.inn. bog gor, bog wody, bog nieba, bog blyskawic, bog podziemi, bog ognia, bog swiatla, bog urodzaju etc – takie byly wierzenia ludow zamieszkujacych Mezopotamie 7 tysiecy lat temu, ktora historycy uwazaja za kolebke cywilizacji. Jest tam rowniez wzmianka o tym, ze w Mezopotamiii pojawili sie przybysze nie wiadomo skad i dali poczatek tamtejszej cywilizacji i kulturze.
  Archeologowie natrafili rowniez na istnienie osrodka cywilizaji w Iranie (Doosheh cave – jaskinia Doosheh) , ktory jest datowany na 15 tysiecy lat, czyli jest starszy niz Mezopotamia sprzed 7 tysiecy lat.
  Jednoczesnie jest mowa o plemieniu Ariow – slady ich kultury zostaly odkryte rowniez w Turkiestanie.
  Te informacje podwazaja oficjalna wersje zaklamanej historii, ktora karmieni sa z kolei goje przez dziesieciolecia.

  Polubienie

 9. ale heca
  Archeologowie natrafili rowniez na istnienie osrodka cywilizaji w Iranie (Doosheh cave – jaskinia Doosheh) , ktory jest datowany na 15 tysiecy lat, ……

  A mnie się jakoś nie chce wierzyć, że człowiek , powiedzmy dla scisłości męzczyzna, zmądrzał dopiero w starożytnych Atenach, czy ciut zmądrzał te 15 tyś lat wcześniej w jaskiniach Doosheh), natomiast wcześniej żył jak pół zwierz pół człowiek.
  Nagle ni z tego ni z owego stał się cywilizowany, zdolny wymyśleć koło, krosno, łopatę, żagiel, wytopić surówkę żelaza.
  A może to wszystko umiał już robić sto tysięcy lat temu, a może nie sto, a milion lat temu.

  Oglądaliście bajki serwowane nam przez BBC o tym że dinozaury wymarły na skutek udrzenia w ziemię wielkiej komety?

  A może to nie kometa tylko ludzie wystrzelali je z ciężkich karabinów maszynowych, albo przy uzyciu helikopterów i rakiet powietrze ziemia.
  Może tą technikę którą mamy teraz ludzie mieli już sto tysięcy lat temu?

  A póżniej po licznych wojnach i podbojach jedno mocarstwo odpaliło w stronę drugiego mocarstwa z wzajemnoscią rakiety z głowicami wodorowymi, termojądrowymi i kwantogigajądrowymi i ostał się ino proch i pył i tylko ci co aktualnie kopali pod ziemią węgiel kamienny, z których i tak przeżyło ledwie 1% poparzonych napromieniowanych wygłodzonych, umierających na białaczkę i trzeba było aż 10 tyś. lat by znów zaczęły się rodzić w miarę zdrowe i normalnie myślące istoty dziś opisywane jako starożytni Sumerowie, Asyryjczycy czy Egipcjanie.
  Podobno historia lubi się powtarzać.
  Pytanie jak czesto i w jak dużych odstępach czasu.
  Może właśnie dajmy na to co sto tysięcy lat i tak jak do tej pory co najmniej dziesięciokrotnie się kołem zatoczyła.

  Polubienie

 10. Ale bajasz admin ,ze az poziom Oceanow sie podnosi po obu stronach Ameryki !
  Sluchaj dziadek z 73 latkami na swym zyciowym garbie – do kogo ta pisanina i mowa ,do nas POLAKOW ,ktorych szmul czy szwab za zadne pieniadze nie kupi ?
  Taaa zobacz co sie za wschodnia miedza dzieje .
  Bialorus ci Olsztyn wkrotce czapka swa nakryje , a Rusin na rozgrzana glowe szmuloszwabska propaganda wyleje ci pomyje !
  Wez sie chociaz przed smiercia w garsc i nie pisz ludziom wszelkich bzdur za darmoche czy kase .
  POLACY juz sie obudzili i wiedza kto w Polsce jest z rodow zydowskich,niemieckich,bolszewickich i innych MIESZANCOW .
  Czy chcesz aby ktos z najblizszego otoczenia przyspieszyl ci konanie dajmy na to w szpitalu czy hospicjum ???
  Dyrektywy swiatowej organizacji ZABOJSTW sa wyrazne i namacalne – nikt z gojow nie ma prawa zyc dluzej na emeryturze czy rencie niz piec lat !
  Wszystko co dobre ma byc tylko dla szmuli i szwabow !!!
  Goj ma zdychac w szybkim czasie ,jedynie goj przydatny szmulom i szwabom pozyc moze troche dluzej,dotad na ile mu kasy starczy .
  To juz jest prawda absolutna i namacalna/sprawdzalna.
  Jak jestes admin gojem bron sie przed szpitalem w wieku emerytalnym.
  Filozof byl na leczeniu ale przezyl ,bo chyba gojem nie jest a tez dziadek 74-letni na emeryturze,madry jak kazdy filozof.
  Nasz major rocznik 1942 nawet z kolegami lekarzami sie nie spotyka ,bo jak twierdzi : przyjaciele dzis na swiecie wsrod gojow wymarli,dzis doktor to lapiduch !
  Dzisiaj modne nadal jest : szanuj blizniego az koszula spadnie z niego .
  Dzisiaj nawet w rodzinie ludzie stali sie tak pazerni i skloceni o kase i byt,ze diabel przed nimi pryska a co dopiero ksiadz po koledzie.
  Miarkuj sie admin !

  Polubienie

 11. Kreskówkowy dzieciaku coś ci się pomerdało w tej twojej „wizji świata”, bo Żydzi (ci świeccy bez pejsów) nie mają żadnych problemów z dinozaurami. I to oni właśnie tworzą taki grafiki z których takie małpy jak ty mają potem radoche.

  Polubienie

 12. Szkalowac ?
  Kogo,za co ?
  Biednych gojow w Polsce ???
  Na gojow nadchodzi rzez jako niewiniatek !
  Herody nadal dzieci przez szczepionki wysylaja do niebios o czym juz na calym swiecie glosno.
  Durny rodzic lezie ze swym niewiniatkiem do szmulowskiego lapiducha ,pomaga mu w tym szmul z sanepid-u,laduje igle szmulowska pielegniarka a dzieciak kona lub staje sie pokrecony i glupi do konca swego zycia !
  Gdybys ty gojowski ojcze i matko zamiast dziecka wzial pale w rece i ruszyl na szmuli ,nie bylo by potrzeby martwic sie aborcja czy autanazja ,takze tym
  czy „dozyjesz starczej renty nigdy w du.e nie kopniety !”.

  Polubienie

 13. W ostatnich dniach wzieto sie za szkalowanie Polski na hadziajstwie jewropejskiego kolchozu i zaczela sie proba ustawiania naocznie tych ,ktorym dano wladze nahajkowych czyli rzadow z nadania szmuli i szwabow .
  I co sie wyprawia ?
  Ano obrona szmulowskiego TK ,bo kto bedzie du.e ochranial zlodziejom,klamcom i bandytom w Polsce jak bedzie nieurodzaj rzepy w Polsce ?

  Polubienie

 14. Na portalu :

  http://www.monitor-polski.pl

  biora sie za Morawieckich i im podobnych.

  Admin przyznaj sie gdzie ty byl i co robiles gdy w Polsce w 1981 roku byla „wojna stajenna”,
  znaczy sie ogloszono stan wojenny i Walese umieszczono w Arlamowie kiszczakowym ?
  Chyba po to by mu ludzie dobrze myslacy krzywdy nie zrobili ?
  Admin ty tez byles w „S” ???
  Chyba tak .bo teraz ci dobrze jak piszesz i chwalisz to co zaszlo w Polsce po wojnie z lat 80-tych XX wieku.
  Ogloszono druga lustracje.

  Polubienie

 15. Jak chciałem zapisać się do PZPR to akurat tego dnia nie było tego faceta od zapisywania.
  jak chciałem zapisać się do Solidarności to okazało się że szefem był złodziej z którym miałem ostro na pieńku.
  Jak chciałem zostać agentem, obojętnie jakim agentem, byle agentem, to nikt się jakoś mną nie chciał zainteresować, znaczy się nie chciał zwerbować.
  Teraz też nie słyszę by ktoś chciał mnie lustrować, no może z wyjątkiem APAcza.
  A że mi dobrze, ano dobrze, głodny nie chodzę….jeszcze wciąż chodzę …o własnych siłach.

  Właśnie zjadłem kolację, kromka wspaniałego polskiego chleba z masełkiem i z konserwą mielonką, do tego pół szklanki maślanki.
  Żyć, nie umierać….

  Polubienie

 16. Przeciez to samobojstwo !…
  dyzurny APA
  Nie dla mnie, nie dla mojego żołądka. Mielonkę dokonczyłem w trakcie dzisiejszego śniadania.
  Teraz lekcja z poprawiania w programie Sony Vegas ( póżniej majsterkowanie w piwnicy) żona mówiła mi, że synowie ścieli mi starą jabłonkę na działce, więc będę miał nową porcję drewna do obróbki)
  Lekcja z Sony poniżej. Ucz się Zenek może i tobie się przyda

  Polubienie

 17. Szkoda admina po tej mieszance zoladkowej ale to jego jadlospis , reszty dokona flora bakteryjna.
  Zeby to jeszcze byla ruska tuszonka ale mieso od szmuli z maslanka od niemieckiej krowy to juz dni admina policzone.
  Admin sporzadziles testament ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s