Wojna na górze


Mamy do czynienia z sytuacją, w której szczyty polskiego sądownictwa czyli Naczelny Sąd Administracyjny, Sąd Najwyższy, Trybunał Konstytucyjny obsiedli ludzie, którzy rozpoczynali swoje kariery w czasach PRL-u a potem robili je na służbie III RP, a szczególnie panu Adamowi Michnikowi

— mówi Witold Gadowski w swoim „komentarzu tygodnia”.

Gadowski nazywa działania sędziów rokoszem i twierdzi, że niektórzy z sędziów powinni martwić się tym co jest na ich temat w archiwach IPN.

Dziś w nagrodzie za zasługi, a nie kompetencje prawne , znaleźli się na szczycie sądownictwa i wykorzystują tą pozycję do swoistego rokoszu. Szczerze mówiąc to trochę wykorzystują, a trochę są wykorzystywani. Bowiem wielu z nich ma bogate kartoteki w Instytucie Pamięci Narodowej i w aktach wojskowych służb specjalnych

— mówi Gadowski.

Dziennikarz przypomina, że prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński był działaczem PZPR.

I co się dzieje? Najpierw Trybunał Konstytucyjny w postaci byłego członka Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, pana prof. Rzeplińskiego odmawia de facto posłuszeństwa władzy ustawodawczej, czyli Sejmowi i Senatowie – nie mówiąc już o władzy wykonawcze. Potem na pomoc wezwany zostaje sąd najwyższy, który w dość kuriozalnej ustawie miesza się w sprawy polityczne, do których mieszać się nie powinien. A na koniec to wszystko jest podparte autorytetem Naczelnego Sądu Administracyjnego

— mówi dziennikarz „wSieci”.

Sędziowie, zdaniem Gadowskiego, chcą bronić swojego statusu materialnego.

Mamy do czynienia z rokoszem sędziów. I bardzo dobrze, że pokazali się sędziowie. Bo tak jakby ominęła ich dekomunizacja, tak jakby ominęło ich przejście z PRL-u do w miarę niepodległej Polski. Było o nich cicho i bez potrzeby składania oświadczeń majątkowych nabijali swoje kiesy. A dziś, kiedy prześwietlenie majątkowe zaczęło się zbliżać, kiedy rząd Prawa i Sprawiedliwości i minister Ziobro zapowiedzieli, że należy się przyjrzeć środowisku sędziowskiemu, które czasem feruj skandaliczne wyroki – rokosz i bunt. Ciekawe jak długo będą tak odważni

— mówi Witold Gadowski.

http://wpolityce.pl/polityka/291200-gadowski-w-komentarzu-tygodnia-sedziowie-wykorzystuja-swoja-pozycje-do-robienia-rokoszu-wielu-z-nich-ma-bogate-kartoteki-w-ipn

Zgodnie z wieściami z Trybunału Konstytucyjnego, Rzepliński i kolesie postanowili zabawić się w cenzorów i właścicieli, odmawiając dyrektorowi Zaradkiewiczowi z Biura Orzecznictwa i Studiów TK należnej wg. przepisów premii i „prosząc” ze względu na „utratę zaufania” o rezygnację ze stanowiska ze względu na wyrażony w wywiadzie pogląd co do sposobu funkcjonowania Trybunału

I to jest dopiero skandal, wymagający BARDZO silnego nagłośnienia – TVP i PR od samego rana powinno trąbić o tym co piętnaście minut i we wszystkich wiadomościach, a sprawa nie powinna schodzić z czerwonego paska.

1. Trybunał Konstytucyjny (konkretnie prezio trybunalski) łamią prawo, odmawiając wypłaty należnej wg. przepisów premii, jako karę za powiedzenie tego, co stwierdza 1/3 składu sędziowskiego;

2. G… kogokolwiek obchodzi, że sobie 10 sędziów (w tym jeden już były) „utraciło zaufanie” do kogoś – jak sobie założą prywatne kancelarie, to będą sobie mogli „tracić”, a na razie to są na państwowym etacie i mają się zająć tym, za co im się płaci, czyli orzekaniem. To ich psi obowiązek, a jak się nie podoba, to droga wolna, portier pomoże wynieść graty do samochodu;

3. Widać prezio i reszta kolesiostwa już do reszty oszaleli, skoro bawią się w cenzorów poglądów. Nie ma to jak wolność wypowiedzi, której tak zaciekle bronią.

4. Panie dyrektorze, niech Pan im pokaże gest Kozakiewicza (i tak nie ma Pan już nic do stracenia), pyszałkowaty Rzepliński ma chyba zwidy, że TK to jego prywatny folwark z komuszego nadania i może robić co zechce.

5. W sytuacji tak jawnego naruszenia zasad niezawisłości sędziowskiej NALEŻY NATYCHMIAST zebrać grupę posłów, którzy wystąpią do Marszałka Sejmu z wnioskiem o unieważnienie po kolei uchwał Sejmu powołujących tych „sędziów” do składu Trybunału, ze względu na odstąpienie przez Sejm od umowy (czyli wzajemnej akceptacji warunków bycia sędzią) i w konsekwencji uznania za niebyłe wniosków o powołanie kandydatów. I walić to bydło między oczy roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu konsekwencji anulowania wszystkich wyroków TK, w których ich głosy były ważące dla orzeczenia (czyli praktycznie wszystkiego za czasów Bredzisława Bezwąsego).

KIJEM PO RYJU ZAPRZAŃCÓW i niech potem łażą po sądach i udowadniają że nie sprzeniewierzyli się niezawisłości, powodzenia (udowadnianie że się czegoś nie zrobiło jest niemożliwe w rozumowaniu dedukcyjnym – a jest to jedyne rozumowanie które przy prawidłowych przesłankach i prawidłowym prowadzeniu daje konkluzje pewne).

z beczki Diogenesa/naszeblogi.pl

http://www.fronda.pl/a/skandal-w-tk-czyli-prywatny-folwark-rzeplinskiego,70745.html

Reklamy

23 uwagi do wpisu “Wojna na górze

 1. Admin ,znasz w POLSCE jakiegos sedziego w poblizu i dalej POLSKO-SLOWIANSKIEK KRWI ?
  Nie myl Polakow z obywatelami polskimi ,bo to nie to samo .
  Goje nie maja mozliwosci byc nie tylko prawnikami ale i lekarzami,biskupami,generalami i innymi waznymi osobistosciami nie tylko w Polsce .
  To samo dotyczy nauczycieli,artystow ,dziennikarzy i innych na waznych stanowiskach .
  Ludnosc Polski to juz mieszana krew w POLOWIE !
  Los Polski waha sie na wadze uczciwosci ludzkiej !!!

  Polubienie

 2. z Prawej strony macie mape NARODOWEJ REPUBLIKI SLOWIANSKIEJ stworzenie ktorej jest konieczne do uchronienia RASY BIALEJ SLOWIANSKIEJ !
  Tylko ta rasa jest w stanie polozyc kres NIEWOLNICTWU w EUROPIE !!!
  Miejmy nadzieje,ze wszystkie narody SLOWIANSKIE polacza sie i zerwia kajadany jakie zostaly im nalozone przez ZYDOW i NIEMCOW .

  Polubienie

 3. Dla Polaków najważniejszą sprawą jest ustanawianie rekordu świata w ilości świętych wywodzących się czy aby na pewno z narodu słowiańskiego czy też z żydów zamieszkałych na terenie Polski czy różnych skundlonych osobników.

  Rozmowy patriotek
  czyli Psychosis bobolica acuta

  Rozmowa toczy się wśród pań, uczestniczek majowej pielgrzymki do Watykanu na kanonizację św. Boboli. Prym wiedzie żona jednego z profesorów uniwersytetu.

  – To wstyd, kochane panie, dla Polski, że ma mniej świętych niż taka Hiszpania, albo inna Portugalia. Czas najwyższy wyszperać wszystkich kandydatów do tego zaszczytu i przedstawić gdzie należy.

  – A czy aby ich mamy?

  – Och, proszę pani, po prostu zatrzęsienie, tylko wejrzeć w zakamarki naszych dziejów. Taki Skarga na przykład jeszcze nie jest na ołtarzach rzymskich, to szkandał, jak mówią lwowianie. A świątobliwa Jadwiga?…

  – Mówią, że miała romans z Wilhelmem…

  – Miejmy nadzieję, że romans z Wilhelmem nie zaszkodzi, tylko trzeba sprawę oddać w dobre ręce.

  – Kto jeszcze?

  – No Żółkiewski, a Bolesław Chrobry to też nie pies. Wprawdzie – jak mów mój mąż – żegnać się to on jeszcze nie umiał, ale nie szkodzi, na taki drobiazg nie zwrócą chyba w Rzymie uwagi. No i Sobieski mógłby się posunąć wyżej w hierarchii niebieskiej, bo to Chocim, Wiedeń i Samosierra.

  – Zdaje się droga Pani, że pod Samosierrą to wojowali byli sodalisi za ks. Józefa… i o nich swoją drogą też należy pamiętać.

  – Ach, zapomniałyśmy o Podbipięcie, przecież to nie tylko święty, ale i męczennik.

  – Ja bym i Wołodyjowskiego kanonizowała, taki bohater… płakałam, gdy się wysadzał w powietrze w Kamieńcu.

  – Moja przyjaciółka dała na mszę za duszę Podbipięty (1. Zaraz jej mówiłam, że nie trzeba, bo to święty.

  Policzki płoną, rozmowa się zaognia.

  – To chyba będzie jeszcze dużo pielgrzymek do Rzymu, gdy tak poczną kanonizować wszystkich zasłużonych. Pojadę, moja pani, pojadę, choć już byłam na kanonizacji św. Boboli. Ach, nie zapomnę tego do śmierci, tak było pięknie, wzruszająco… ten śliczny kardynał, pamięta pani? Ci księża uroczyście ubrani – to wszystko święci – uduchowione twarze…

  – Ale, drogie panie, jak to będzie z cudami? Słyszałam od księży, że do kanonizacji potrzeba przynajmniej czterech cudów, a, nie ubliżając Sobieskiemu nie wiem, czy tam były cuda.

  – Ja słyszałam, że dwóch tylko cudów potrzeba.

  – Myli się pani, bo czterech.

  – Cztery czy dwa, ale trzeba, a skąd je wziąć?

  Zamyślenie.

  – Proszę pań, moim zdaniem, cuda się znajdą, byle tylko była wiara i pieniądze. Bo trzeba państwu wiedzieć, każda kanonizacja kosztuje bardzo dużo – aż 200 tysięcy złotych, mówił mi o tym pewien zakonnik.

  – 200 tysięcy złotych? Na co?

  – Dzieciak z Pani. Była Pani w Rzymie i widziała: portret świętego musi być nie byle jaki, a artyści każą sobie słono płacić. Potem kwiaty, świece, ten cały aparat… Któż ma ponosić te koszty?

  – Miejmy nadzieję, że pieniądze się znajdą, wstyd by był, gdyby się nie znalazły. Może Fundusz Kultury Narodowej? Taka narodowa sprawa…

  – Nie, tam nic nie dadzą, znam stosunki.

  – Zbiórkę urządzimy. Założymy Towarzystwo Zbiórki na Kanonizację Świętych Polskich.

  – Świetna myśl, pierwsza się zapisuję.

  – Naród da, nasz naród zawsze jest hojny, gdy idzie o chwałę bożą. Nawet bezrobotni dadzą. Trzeba przedstawić, jaka to chwała dla Polski, przewyższymy Portugalię…

  – W propagandzie – moim skromnym zdaniem – trzeba podnieść, że Ci nowi święci nie będą siedzieć w niebie z założonymi rękoma, ale będą orędować za Polskę, a to też coś znaczy.

  – Mówił mi jeden inżynier, że nawet stu nowych świętych nie zmniejszy liczby bezrobotnych, ale to na pewno bolszewik; wiemy, że nie samym chlebem człowiek żyje.

  – Racja. Fabryki i tak będą budować Żydzi, Niemcy i ten jakiś tam etatyzm. My, Polacy, musimy myśleć o wyższych sprawach. Trzeba budować kościoły i kaplice, jak najwięcej kościołów, to jedyna zapora przeciw bolszewizmowi i masonerii. Każda nowa kanonizacja to nowa twierdza przeciw bezbożnictwu.

  – Przepraszam panie, lecę do cukierni, umówiłam się… na zakończenie powiem: każdy prawy Polak musi dołożyć cegiełkę do budowy świętej, kanonizowanej Polski!

  Rozmowy powyższe są niemal autentyczne. Połowa Polski rozprawia od miesięcy o tych wzniosłych sprawach. Ukryta reżyseria działa po mistrzowsku. Agencje międzynarodowego imperium watykańskiego sugestionują. Chwała Polski u dewotek światowych rośnie. Uciech sąsiadów z takiego stanu rzeczy w Polsce rośnie także. 200 tysięcy złotych na następne kanonizacje jest w toku zbiórki. W Rzymie panuje zadowolenie. Sprawa C.O.P.u może obchodzić min. Kwiatkowskiego i paru speców. Polacy mają ważniejsze i wyższe sprawy. Z nową setką świętych przybędzie 200 nowych Kościołów, a przy nich 2000 nowych dziadów lamentujących na swoją biedę. To samo jota w jotę działo się w epoce saskiej, w epoce pełnych wpływów katolicyzmu w Polsce: mnożyły się kościoły, a pod nimi żebractwo i żebractwo w całym kraju. Beatyfikowano, poświęcano korony na obrazach cudownych, budowano Polskę na cokole „odwiecznych prawd”. W końcu tak poświęconą ojczyznę wzięli sąsiedzi. Nieliczni którzy się buntowali i żyły w sobie targali, legli na polach bitew lub szli na wygnaniem, wymyślani od jakobinów i bezcześcicieli „narodowych świętości”, a tytułowani grabarze pozostali na swych stolcach, lojalni i poprawni wobec nowych władców, stosownie do „odwiecznych prawd”, a gdy wicher wojny światowej zmiótł tumany niewoli, wzięli się znowu do budowania… kapliczek.

  Podsłuchał i skomentował.

  L. Ziemicki. (właściwie: Ludwik Gościński)

  (1 autentyczne.

  Polubienie

 4. Niestety jako Słowianin muszę powiedzieć z przykrością, że ogromna rzesza Polaków posiada mentalność parobka. Można być dumnym Polakiem Słowianinem ale ta większość deprecjonuje nas w świecie. Jeśli pojadą kibice piłkarscy na mecz i zrobią zadymę pokazując siłę słowiańszczyzny to czyn ten powinien być pokazywany jako chwalebny a jest traktowany wiadomo jak. Natomiast dowolny jasyr do krajów zachodnich w charakterze parobków do pracy bo tak trzeba nazwać każdą formę emigracji przedstawiany jest jako wyjazd przedsiębiorczych rodaków. Dlatego cechy uniżności wobec krajów obcych muszą być piętnowane. Tak na marginesie to lepiej łupić kraje zachodnie stojąc jako równorzędny partner Rosji ale słowiańskiej po uprzednim wyczyszczeniu obu krajów z żydów niż być łupionym przez Zachód będąc jednocześnie w jego szeregach.

  Polubienie

 5. Tak to już jest, że jak się w ameryce spotkali dwa żydy to otworzyli bank, jak dwa Niemce to fabrykę, jak dwa Koreanczyki to sklep warzywny, a jak dwa Polaki to zaczeli budować kościół polski. I to jest prawda historyczna, niepodważalna jak bitwa pod Wiedniem w obronie chrześcijańskiej Europy ( a można było sobie z Turkami zrobić rozbiór Austri i w zgodzie z Francuzami i za francuskie pieniądze (Traktat Jawirowski) przyłączyć do Polski Prusy Królewskie i Książęce jako dziedziczne włości obu synów Sobieskiego.
  No ale kto w Polsce rządził?
  Watykan, mości panowie.
  A kto teraz rządzi?

  Polubienie

 6. O tym jakie skutki może mieć takie targanie się po szczękach mówił MSZ Rosji Ławrow:

  „PRZEMOWIENIE ŁAWROWA DO POLAKOW : Oczywiście..,możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie..,to „wasz wybór”:)..,ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić(pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło..:),lub gdyby pusta rakieta name:”kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..,to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą,a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..,zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..,błysk, wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..,ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USA i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK EUROPY.,jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy,miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz”,byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ? Czy zatroskani o los rodaków polscy prezydenci mieli odwagę udostępnić wam dane,które z niewiadomych przyczyn są bardziej chronione niżli te wojskowe.,a mianowicie: Ile m2 schronu przeciwatomowego przypada na 100 tys.mieszkańców .,ile ich jest budowanych rocznie…hę ?.,Dlaczego nie chcą wam ich udostępnić,tylko dzień w dzień szczują na nas,chwaląc się ile to sztuk złomu z Niemiec i USA sprowadzili ?-To ja wam to powiem kochani:0,93m2 schronu/100tys..Cała wasza wierchuszka będzie dyrygowała siedząc 200m pod ziemią,albo czmychnie na Bliski Wschód ,albo na Hawaje..,a co z wami..co z wami koledzy liubymyje.. pytam was?”

  Okrutne słowa ale jakże bliskie prawdy!

  za:matterhorn z Neon24

  Polubienie

 7. Od HANDLOWANIA NIEWOLNIKAMI,poprzez RYCERSTWO do PRAWNICTWA.
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest POLSKA?!

  Polubienie

 8. Strategia Polski zydowskiej zawsze byla bledna i doprowadzala do klesk !
  ABY POLSKA BYLA POLSKA WINNI W NIEJ RZADY SPRAWOWAC POLACY !!!

  Polubienie

 9. Wczoraj naczelny CZERWONYCH na uroczystosciach 1-szo majowych wytknal wszystkim innym zazydzonym partiom politycznym w Polsce wszelakie bledy ale zapomnial uderzyc sie we wlasne piersi i nie wspomnial nawet bolszewizmu i tego co potomkowie jego dokonali po IIWS .
  O czym to swiadczy jak nie o zaszmuleniu i zaszwabieniu wszelkich partyjnych zlobow, z odstawieniem czerwonych od wladzy ?
  Do tego gdy jeszcze dodamy czarnych w czerwonych myckach podlewane majdaniarska woda wszelkich KOD-ow i zydo-niemieckich smrodow rewolucja w Polsce tuz ,tuz, niech no tylko mlodziez swiata zawita na blonie !
  Falszywe flagi sie znajda,narazie sa transparenty,hasla i zawolania o …. .

  Wojna na gorze jest tylko gra pozorow i wszelkiego balamucenia ,by goje sami sobie do gardla skoczyli nawet na wlasnych podworkach i po sasiedzku .

  Polubienie

 10. @APA
  Slogan ma swoje historyczne uzasadnienie i w ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.
  W grze kapitałowej est widoczna ocena krytyczna udziału kapitału niemieckiego,ale jakim będzie on wypierany z Polski?!
  Trzeba uwzględniać obieg pieniądza i dynamikę zmian w strukturze kapitałowej dla eliminowania patologicznych strumieni.

  Polubienie

 11. Poczytajcie sobie na publicznym portalu :

  http://www.wp.pl

  Jak jewrokolochoz zabezpiecza sobie banki i banksterow :
  „Pod grozba kar finansowych Polska musi jaknajszybciej wprowadzic unijne przepisy (czytaj szmuloszwabskie – nasz dopisek),ktore umozliwua bankom w trudnej sytuacji finansowej przejmowanie depozytow klientow….”.

  Przeciez to jawna ZAPOWIEDZ ZLODZIEJSTWA i SAMOWOLI BANKSTEROW !

  Spijcie dalej rodacy w Polsce,chlejcie i trujcie sie ,a na koniec idzcie po akt zgonu.

  Polubienie

 12. Filozof ponoc jest biedny jak mysz koscielna ,dlatego tez dorabia na emeryturze i „na zdrowiu” reklamujac medycyne akademicka na wlasnym przykladzie ,ktorej osiagniecia opisal.

  Pan Jerzy Zieba zadbal o zdrowie Polakow chocby swa ksiazka „Ukryte terapie” oraz swymi wykladami ale obecnie juz zbiera „baty” nawet przez gazete Michnika,za to tylko ,ze profesorow akademickich „naruszyl autorytety”.

  No i gdzie tu szukac prawdy drodzy czytelnicy ?
  Kiedy to juz lekarz jak i ksiadz KLAMIE !

  Polubienie

 13. APA odpowiadam
  W banku pieniędzy nie mam, w skarpecie ostatnio też nie.
  ——————-
  Hasta la vista!

  https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/05/03/hasta-la-vista/

  Uprzejmie upraszam wszystkich kibiców obecnych na wczorajszym finale Pucharu Polski – tych którzy gwizdali na prezydenta Andrzeja Dudę – o przyjęcie do wiadomości mojej opinii o nich.
  W związku z tym, że obecnie mamy do czynienia z jawną Targowicą ze strony KOD, PO, N itd., i w związku z tym, iż od kilku miesięcy trwa proces odzyskiwania Polski dla narodu, w którym ze wszystkich sił walczy obóz niepodległościowy z PiS na czele; wszystkie osoby, które w takiej sytuacji jawnie występują przeciwko odważnym ludziom przeciwstawiającym się zniewoleniu Polski…Tacy osobnicy są kretynami.
  Bądź jawnymi sprzymierzeńcami KOD i innych degeneratów Targowicy występujących w imieniu zachodnich cweli, którym Wolna Polska nie w smak.
  Piszę dziś więc wprost:
  Wszyscy którzy wczoraj gwizdali na stadionie, są sojusznikami Targowicy.
  Nieważne, świadomie czy nie; kretyn, czy jawny zdrajca, szkoda Ojczyźnie czyniona jest taka sama.
  Mam więc nadzieję, że wygwizdywacze Prezydenta, znajdą dla siebie super okazję, by wygwizdać go bardziej ( plus dodatkowo ‚złego, złego Kaczyńskiego’ ), podczas ‚spontanicznej’ ‚manifestacji’ KOD w sobotę. Tam jest wasze miejsce, idźcie ‚protestować’ z innymi ‚buntownikami’.
  Moje miejsce jest przy Prezydencie i rządzie, a więc z osobnikami bezmózgimi nie jest mi po drodze.

  Pytanie: Jaki procent kibiców podziela ‚gwizdaną’ opinię półgłówków…?

  Jest to pytanie ważkie, a nie chce mi się wierzyć, że gros kibiców, którzy od lat odważnie walczyli o polską pamięć i symbole – tych kibiców tak docenianych przy każdej okazji przez Prezydenta Dudę – uległo KODyzacji mózgu…Nie chce mi się wierzyć…

  Ten rząd, który właśnie przeforsował ustawę, mającą ułatwić repatriację Polaków za wschodu ( rzeczywistą, nie wirtualną jak za Kopacz! ), oraz wiele innych, kluczowych dla Polaków spraw ( 500 + ), ma być atakowany przez kibiców, którzy przecież od lat wspierają i tworzą wiele inicjatyw pomocy dla rodaków za wschodnimi granicami…?
  Nie chce mi się wierzyć, za to mogę doradzić – z racji wieku.
  Nie reagujcie ludzie na zasadzie kalki, nie słuchajcie co Wam mówią tak zwani ‚superkumaci’ – ja już wiem kim oni są ( idioci, lub ‚rusałkofile’ ); myślcie sami, bo gwiżdżąc na Prezydenta, opluwacie swoje własne interesy i godność.
  Zachowanie na Stadionie Narodowym wczoraj, było arcykretyńskie.
  Ufam, że to nie jest pełna reprezentacja kibicowskiej Polski…?
  Inna sprawa że kibice pewnego klubu z Warszawy, jakoś w moich oczach od pewnego czasu nie zdają egzaminu z patriotyzmu…
  Zwykli ludzie na ulicach Warszawy przy różnych narodowych, są pozbawieni wsparcia – niby tak dziarskich i kumatych – kibiców z Warszawy…Jak to mówił pewien klasyk na Bałtyku kiedyś: ‚słaaabo’.
  Czy moje zdanie jest ważne…?
  Nie, moje zdanie jest całkiem bez znaczenia…ale jest.
  Cała sytuacja na stadionie wczoraj, w sumie nie jest jakaś mega ważna, natomiast mnie osobiście wprowadziła w zdumienie i wstyd, wszak sam wywodzę się ze środowiska kibicowskiego.
  Jednak widzę, że tylko się już wywodzę i raczej nie mam zamiaru do starości odcinać kuponów, podpierając się kibicowskim pochodzeniem – tak jak redaktor Lisiewicz czyni.
  Ja już kibicem nie jestem, lecz za wczoraj jest mi wstyd.
  Karwana jednak pójdzie dalej z kociego kopyta prezesa Kaczyńskiego i jego ludzi!
  W co wierzę głęboko i wszystkie swe siły oddaję ku pomocy…
  Karawana ciśnie ku ostatecznemu rozwiązaniu kwestii Targowicy, a moje dłonie składają się do oklasków tak często, że powoli puchnąć zaczynają! 🙂
  …A debile…?
  Jak to debile, muszą być.
  Ja im natomiast dziś oficjalnie mówię: hasta la vista!
  Optymista1930

  Proces ,,odzyskiwania Polski dla narodu”
  Dziwnymi sposobami się odbywa, jak np.poprzez zezwolenie na akcje obcych sił zbrojnych w Polsce, wręcz błagania o stacjonowanie obcych wojsk w Polsce zamiast wzmacniania polskiej armii, nękanie dzieci i niemowląt zabójczymi szczepionkami, wprowadzanie zabójczego GMO tylnymi drzwiami, zezwolenie na zakup ziemi przez żydowskie gminy – związki wyznaniowe i okradanie Polaków na rzecz banderowców, którzy nas mordowali, aby wymienić kilka przykładów.
  Wcale się nie dziwię, że takie odzyskiwanie Polski ,,dla narodu” – pytanie zachodzi którego narodu – może się Polakom nie podobać, co zresztą żadnego przedstawiciela narodu polskiego nie powinno ani dziwić ani bulwersować.
  nadużycie link skomentuj
  Lotna

  Polubienie

 14. Sluszne pytanie „ktorego narodu” – czy o Polakow chodzi SLOWIANSKICH korzeni czy „polskiej mieszaniny” krwi i genow z obcymi .
  Ile to juz takich mieszka w Polsce od czasow Mieszka I ?
  Dlaczego zamazuje sie i nie uczy wcale w szkolach o Slowianach ?
  Tak przy okazji i jeszcze to pytanie :
  Po co byl chrzest Slowian ,czy to byli zli poganie,komu przeszkadzaly i w czym ich wierzenia i wielobostwo ?
  Za tamtych Slowian wierzen drzwi do domow na ich ziemiach nie zamykano,zlodziejstwa nie bylo,nikt nikogo nie napadal ani nie rabowal ani nie zabijal ,narod byl szczery nie zaklamany ,goscinny i nad przybyszami sie litowal okazujac swe milosierdzie i dobroc .
  Dopiero wszystko,kazde lajdactwo zaczelo sie po chrzcie Polski ,rozwijalo sie i trwa do dzisiaj.
  Wiec co wy na to poboznisie ?

  Polubienie

 15. APA
  Ty im dłużej przebywasz na WP tym większym stajesz się bezbożnikiem, ale kto wie czy nie masz racji.
  Co do mieszania krwi, tu niczego nie wywojujesz zważywszy że proceder ten zaczął się dawno, dawno temu już w raju, kiedy to szatan pod podstacją węza za jedno jabłuszko skusił Ewę.
  Ewa przekonawszy się że ,,owoc zakazany” to całkiem fajna sprawa dała go posmakować Adamowi.
  Skutek był taki, że jej potomek z szatanem imieniem Kain zabił jej potomka z Adamem imieniem Abel, a później ( bo Ewa, Adam i szatan nie próżnowali) już były tylko nawalanki każdy z każdym aż do II wojny światowej, a właściwie to i po niej także. Tak w Ameryce mamy białych czarnych i kolorowych, w Niemczech blondynów, ryżych i arabów.
  W Polscer mamy ,,dobrą zmianę” czyli dobry PiS i resztę

  Polubienie

 16. Oj admin ,ty znowu swoje i to jeszcze twoje musi byc na wierzchu .
  Kazda krew da sie przetoczyc i odfiltrowac podobnie jak wode,trzeba tylko tego chciec.
  Czy kazdy goj moze wjechac do Izraela i tam sie ozenic z Zydowka ?
  NIE !
  Zydzi bardzo szanuja swoja krew ,ona jest ponoc niebieska .
  Dlatego widzisz policyjne samochody maja juz tylko migajace swiatelka blekitne.
  Nie wiem czy wiesz ale w USA to nawet w obrebie osiedli za murem gdzie zyja Amerykanie odpowiedniego pochodzenia to w jezdnie wtloczone sa odblaski niebieskie ,chyba wiesz dlaczego.
  Mozemy ci tu wiecej napisac aktualnosci ale ty tylko zycie opierasz na starych klechdach i wracasz do Adama i Ewy, a tu dzis salcie,davidki w modzie z marycha i przytupem oberek !
  A jakie tance w kosciolach i przed nimi sie zaczynaja ,popytaj ludzi z Torunia.

  Polubienie

 17. Panie Mieczyslawie nie trzeba ksiazek czytac ,by Zydow i Niemcow w Polsce dostrzec jak kiedys bolszewikow.
  Dzis Zydek bierze polska flage i publicznie wklada ja w psie gow.o !
  Z Zydami to jeszcze pol na pol bieda ,gorsi sa MIESZANCY.
  Tym sie wydaje ,ze juz wszystko moga i nawet KOD-y zakladaja ,mlodych podpuszczaja ,zapachu krwi pragna !!!
  Strasznie „sie porobilo” w tej Polsce,nic tylko obcych wypada w morde lac ,tak sie naprzykrzaja.
  Maja 7-mego znowu chca zadyme robic .

  Polubienie

 18. O tyle trzeba czytać aby zrozumieć jak ewoluowało NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA.
  Historia zna naśladownictwo :
  Przesłaniem Henryka Pająka z jego książki SĄSIEDZI jest
  „NIEMCY,ŻYDZI,ŻYDOBOLSZEWICY,ROSJANIE,UKRAIŃCY : płacić za ludobójstwa na narodzie polskim!”

  Polubienie

 19. Tak,tak zydziatek ci teraz pod dostatkiem ,nawet ci im uchwalili 500+ i wiecej,do tego gdy sie doda „kwoty muslim” raj zapanuje w Polsce .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s